PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متفرقه ■ سئوالات و مشکلات گوشی های چینی و متفرقه ■

Amin
29-10-2011, 00:48
■ سئوالات و مشکلات گوشی های چینی و متفرقه ■

با عرض پوزش از کاربران گرامی ؛
به علت تنوع گوشی های چینی و همچنین مشکلات متعدد و متنوع این گوشی ها از پاسخ گویی به سوالات شما عاجزیم
متاسفانه اکثر گوشی های جدید ، کپی ضعیفی از گوشی های شرکت های بزرگ هستند و از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری مشکلات بسیاری دارند
این مسئله نیازمند بررسی و مشخص کردن شرکت های معتبر گوشی سازی و ساپورت نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت هاست.
این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل شد تا سولات شما عزیزان بی پاسخ نماند

reza555
23-11-2011, 19:25
من گوشی ا÷ل چینی برنامه خور دارم.تاچ هست چی بریزم برای چت که کار کنه

Amin
24-11-2011, 00:52
من گوشی ا÷ل چینی برنامه خور دارم.تاچ هست چی بریزم برای چت که کار کنه
مدل گوشیتون چیه و کدوم کمپانی چینی تولیدش کرده؟
گوشی های چینی یا جاوا هستند یا سیستم عامل به طور کل ندارند و برنامه های خود کمپانی رو ساپورت میکنند. آیفون رو چندین کمپانی هستند که کپی میکنند و معروفترینش hiphone هست که خودش 7 8 مدل به تنهایی تولید کرده! بعضی هاشون از جاوا استفاده کردند و بعضی ها هم متناسب با گوشی که ساختن یک برنامه نوشتن تا کارشون راه بیفته. اگر مطمئنی که جاواست پس نباید با برنامه های این بخش مشکل داشته باشی:
Social & Internet | اجتماعی و اینترنت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1324)
اگرنه که کمی در مورد گوشیت اطلاعات بده تا ببینم آیا میشه نصب کرد یا نه
موفق باشی
:ax:

kave_7
05-12-2011, 19:44
با سلام و عرض خسته نباشید

نرم افزار java لغتنامه دهخدا یا واژه نامه فارسی به فارسی میخواستم

پیشاپیش ممنونم

1900
05-12-2011, 22:47
سلام دوست عزیز...
به باز کردن موضوع جدید نیازی نبود توی بخش عمومی موجوده...
به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181004) مراجعه کنید...

tomi
15-02-2012, 17:56
سلام.ممنون میشم بگید که ایا htc smart هر نوع برنامه جاوا روش ریخته مبشه

Amin
15-02-2012, 22:56
سلام.ممنون میشم بگید که ایا htc smart هر نوع برنامه جاوا روش ریخته مبشه
سلام
گوشی شما سیستم عاملش Brew Mobile هست
نمیدونم بر اساس چه زبانی نوشته شده و اینکه آیا جاوارو ساپورت میکنه یا خیر ولی با این حال بعید میدونم. یکم سرچ کردم متوجه شدم به پروژه ای بوده که فعلا معلق شده و دنبال دولوپر هستند برای این سیستم عامل تا توسعه بدند. ظاهرا Htc Smart اولین گوشی بوده که به این سیستم عامل مجهز شده و بعضی نرم افزار ها با این پلتفرم براش نوشته شدند ، مثل اپرا.
سایت اصلی سیستم عامل:
www.brewmp.com/

خودت مراجعه کنی حدودا میاد دستت همه چی .
موفق باشی :ax:

Amin
02-03-2012, 10:44
سئوالات و مشکلات گوشی های چینی و متفرقه

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت موبایلستان و بخش جاوا | Java ؛

در این تاپیک شما کاربران عزیز مشکلات و سوالات خودتون رو مطرح می کنید تا دوستان زحمتکش این بخش به درخواستهای شما رسیدگی نمایند .

...

لازمه موارد زیر را برای منظم نگه داشتن تاپیک رعایت فرمایید :

1. از ایجاد هرگونه پست اضافی و اسپم جدا" خودداری نمایید .

2.مدل گوشی خود را حتما ذکر نمایید.

3. قبل از ارسال پست توجه داشته باشید که در تاپیک مربوط به گوشی موردنظر خود درخواست داده باشید .

4. سوالات متعدد خود را تنها در یک پست مطرح کنید و برای هر سوال پست جداگانه ارسال ننمایید .

5. برای تشکر از کلید http://forum.mobilestan.net/images/burak/buttons/post_thanks.gif استفاده کنید و از ارسال پست برای تشکر خودداری نمایید .

6. پس از درخواست و یا سوال در این تاپیک حداکثر تا 48 ساعت منتظر پاسخ بمانید و در صورت عدم پاسخگویی سوال خودتون رو مجددا" تکرار نمایید و از ارسال پستهای اضافه جدا" خودداری فرمایید .

...

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگذاریم %

Amin
05-03-2012, 03:09
درخواست بازی و حل مشکلات مربوط به بازی های جاوا (چینی و متفرقه)

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت موبایلستان و بخش جاوا | Java ؛

در این تاپیک شما کاربران عزیز بازی های مورد نظرتون رو درخواست میدهید و یا مشکلات خود را راجع به نرم افزار ها بیان میکنید تا دوستان زحمتکش این بخش به درخواستهای شما رسیدگی نمایند .

...

لازمه موارد زیر را برای منظم نگه داشتن تاپیک رعایت فرمایید :

1. از ایجاد هرگونه پست اضافی و اسپم جدا" خودداری نمایید .

2. قبل از ارسال پست توجه داشته باشید که در تاپیک مربوط به گوشی موردنظر خود درخواست داده باشید .

3. سوالات متعدد خود را تنها در یک پست مطرح کنید و برای هر سوال پست جداگانه ارسال ننمایید .

4. برای تشکر از کلید http://forum.mobilestan.net/images/burak/buttons/post_thanks.gif استفاده کنید و از ارسال پست برای تشکر خودداری نمایید .

5. پس از درخواست و یا سوال در این تاپیک حداکثر تا 48 ساعت منتظر پاسخ بمانید و در صورت عدم پاسخگویی سوال خودتون رو مجددا" تکرار نمایید و از ارسال پستهای اضافه جدا" خودداری فرمایید .

...

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگذاریم %

xvbddfsxadasddg
05-03-2012, 13:02
سلام دوست عزیز نمیدونم اینجا جای این سوالم هست یا نه ولی میپرسم دیگه.

بنده یک گوشی ایفون 4 چینی خریدم به صورت اینترنتی که امروز به دستم رسید.

مشکلش اینه که وقتی گوشی رو میزنم به شارژر گوشی روشن میشه و شکل باتری میاد که داره پر میشه ولی هنوز یه ثانیه نشده دوباره خاموش میشه و دو ثانیه بعد دوباره روشن میشه و شکل باتری میاد و همینطور قطع و وصل میشه .به نظر شما مشکل از گوشیه یا به خاطر شارژر هست.شارژر هم یک سره نیست بهش تبدیل خورده.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

Amin
05-03-2012, 14:45
سلام دوست عزیز نمیدونم اینجا جای این سوالم هست یا نه ولی میپرسم دیگه.

بنده یک گوشی ایفون 4 چینی خریدم به صورت اینترنتی که امروز به دستم رسید.

مشکلش اینه که وقتی گوشی رو میزنم به شارژر گوشی روشن میشه و شکل باتری میاد که داره پر میشه ولی هنوز یه ثانیه نشده دوباره خاموش میشه و دو ثانیه بعد دوباره روشن میشه و شکل باتری میاد و همینطور قطع و وصل میشه .به نظر شما مشکل از گوشیه یا به خاطر شارژر هست.شارژر هم یک سره نیست بهش تبدیل خورده.لطفا راهنمایی کنید ممنون.
سلام
مشکل یا از شارژر است یا مادگی گوشی که شارژ بهش وصل میشه
چند مدل آیفون چینی تو بازار هست ولی شارژ هاشون 2 مدل بیشتر نیست. دسته اول مثل شارژ نوکیا سوزنی هست و دسته دوم شبیه شارژر سونی اریکسون سوکتی هست . اگر شارژر سوکتی هست بررسی کن دندانه های سر شارژر سالم باشه و گوشی رو خاموش کن با سوزن مادگی شارژ تمیز کن ممکنه چیزی مانع اتصال شده باشه. بعضی وقتها هم روی برد لحیم سطحی داره ممکنه به خاطر فشار لحیم سطحی ترک خورده باشه که در این صورت فقط یک نفر متخصص میتونه مسیر های لحیم رو مجددا ترمیم کنه. حالت آخر هم خراب شدن کل سیستم ورودی شارژر هست که باید تعویض بشه. ولی با توضیحاتی که شما دادید احتمالا چیزی مانع عبور جریان هست در ضمن بعید میدونم مشکل نرم افزاری باشه.

بازم نظر دوستان بخش تعمیرات رو میتونی جویا بشی شاید راهکار بهتری داشتند استفاده کنی:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1267

موفق باشی

xvbddfsxadasddg
05-03-2012, 18:39
اقا ممنون از اینکه جواب سوالم رو دادی.من باتری گوشی رو در اوردم با یه شارژر همه کاره شارژش کردم زدم به گوشی دیدم روشن شد.مطمعن شدم که گوشی سالمه.بعد از اینکه گوشی روشن شد گفتم حالا شارژرو بزنم ببینم چی میشه که دیدم بدون مشکل داره شارژ میشه.فکر کنم خوب شده.ولی هنوز موندم که چرا وقتی گوشی خاموش بود اینجوری بازی در میاورد.میتونه واسه باتریش باشه؟ البته هنوز در حالت خاموش دوباره تستش نکردم.

Amin
07-03-2012, 00:47
اقا ممنون از اینکه جواب سوالم رو دادی.من باتری گوشی رو در اوردم با یه شارژر همه کاره شارژش کردم زدم به گوشی دیدم روشن شد.مطمعن شدم که گوشی سالمه.بعد از اینکه گوشی روشن شد گفتم حالا شارژرو بزنم ببینم چی میشه که دیدم بدون مشکل داره شارژ میشه.فکر کنم خوب شده.ولی هنوز موندم که چرا وقتی گوشی خاموش بود اینجوری بازی در میاورد.میتونه واسه باتریش باشه؟ البته هنوز در حالت خاموش دوباره تستش نکردم.
بعید میدونم اشکال از باتری بوده باشه. احتمالا تو مدار جریان ذخیره شده بود که بعد از اینکه باتری رو جدا شارژ کردی مشکلش حل شد. این گوشی چینی ها هیچیشون رو اصول و قاعده نیست. فکر نکنم دیگه مشکلی پیش بیاد برات.
موفق باشی

mehdi hdn8
11-03-2012, 16:45
سلام من گوشی چینی zte-t u236 دارم .ولی فارسی ساپورت نمی کنه.لطفا راهنمایی کنید؟!

Amin
12-03-2012, 02:05
سلام من گوشی چینی zte-t u236 دارم .ولی فارسی ساپورت نمی کنه.لطفا راهنمایی کنید؟!
سلام
بعید میدونم فارسی ساپورت کنه
چون برای فارسی ساپورت کردن باید کد های حروف برای گوشی تعریف شده باشند و جزو ویژگی های فریمور محسوب میشه ولی این گوشی فریمور فارسی یا حتی عربی نداره که فلش بزنی
از دوستان بخش تعمیرات که با باکس زیاد سر و کار دارند بپرس شاید فریمور فارسی برای این گوشی باشه که من بی اطلاع هستم. دوستان زیر تعمیرکار موبایل هستند:
choopan (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=77228) یا mahdi-gh (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=94421) یا شهرام (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=1206)11 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=1206)

™EXITMOOD
16-03-2012, 15:30
امین جان سلام
آقا یکی از دوستان الان یک گوشی n83 نوکیا چینی رو بهم نشون داده که تنظیمات gprs رو براش درست کنم.. راستش من خیلی از این گوشی ها سر در نمی یارم با این حال تا جایی که می شد باهاش سرو کله زدم و برخی چیزها رو وارد کردم اما بازهم وصل نمی شه.. به هر شکل ممکنه راهنمایی بفرمایید این تنظیمات چطور باید اعمال بشه رو این گوشی برای ایرانسل؟ در ضمن آیا نرم افزارهایی مثل نیم باز رو این گوشی قابل اجراست؟ گویا جاوا رو ساپورت نمی کنه چون نسخه ی جاوای این نرم افزار رو نشناخت.. کلا چه فرمتی رو ساپ می کنه؟

dead aragorn
16-03-2012, 18:36
سلام من را سيمكارت دومم يه گوشي چيني از يكي از آشنا ها گرفتم ولي يه مشكلي كه داره اينه كه وقتي ميخوام تماس گيرم اين ارور رو ميده "check the operator service " ولي بهم ميتونن زنگ زنن ،چنتا سيمكارتم امتحان كردم .
گوشي هم مدل N71i هست.

Amin
17-03-2012, 02:00
امین جان سلام
آقا یکی از دوستان الان یک گوشی n83 نوکیا چینی رو بهم نشون داده که تنظیمات gprs رو براش درست کنم.. راستش من خیلی از این گوشی ها سر در نمی یارم با این حال تا جایی که می شد باهاش سرو کله زدم و برخی چیزها رو وارد کردم اما بازهم وصل نمی شه.. به هر شکل ممکنه راهنمایی بفرمایید این تنظیمات چطور باید اعمال بشه رو این گوشی برای ایرانسل؟ در ضمن آیا نرم افزارهایی مثل نیم باز رو این گوشی قابل اجراست؟ گویا جاوا رو ساپورت نمی کنه چون نسخه ی جاوای این نرم افزار رو نشناخت.. کلا چه فرمتی رو ساپ می کنه؟

سلام
عزیز دستی تنظیم کن
تنظیمات دستی به صورت زیر هست.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703519&stc=1&d=1331939087

WAP 1.0 P.roxy : گوشی هایی که از نسخه WAP 1.0 برای ارتباط با اینترنت استفاده کرده و از نسخه WAP 2.0 پشتیبانی نمیکنند.

WAP 2.0 P.roxy : گوشی هایی که از نسخه WAP 2.0 برای ارتباط با اینترنت استفاده کرده و از نسخه WAP 1.0 پشتیبانی نمیکنند.

مشخصات دقیق گوشی شمارو نمیدونم. تو دفتر چه راهنما نوشته ورژن WAP چی هست .
موفق باشی

سلام من را سيمكارت دومم يه گوشي چيني از يكي از آشنا ها گرفتم ولي يه مشكلي كه داره اينه كه وقتي ميخوام تماس گيرم اين ارور رو ميده "check the operator service " ولي بهم ميتونن زنگ زنن ،چنتا سيمكارتم امتحان كردم .
گوشي هم مدل N71i هست.
سلام
با سیم کارت فروشنده کار می کرد؟
خیلی عوامل میتونه باعث این مشکل بشه
با توجه به اینکه گوشیت چینی هست نمیشه نظر داد
چون فریمورش و سخت افزارش اصلا استاندارد نیست.
اگر امکانش رو داری به یک تعمیرکار خبره گوشیت رو نشون بده تا بررسی کنه
موفق باشی

dead aragorn
17-03-2012, 02:20
ميگه يادم نيست ،پسر عمومه .كلي وقته افتاده بوده كنج كمد ،سيم كارت خودم روي گوشي n8 ام كار ميكنه ،هم ايرانسل و هم همراه اول ،هيچكدوم جواب نميده.

Amin
18-03-2012, 01:29
ميگه يادم نيست ،پسر عمومه .كلي وقته افتاده بوده كنج كمد ،سيم كارت خودم روي گوشي n8 ام كار ميكنه ،هم ايرانسل و هم همراه اول ،هيچكدوم جواب نميده.
هم میتونه از سخت افزار باشه و هم از نرم افزار
عرض کردم ندیده نمیشه نظر داد. خیلی عوامل هست که میتونه باعث عدم ساپورت اپراتور ها باشه. ریجستر نبودن گوشی و مشکلات فریمور، انتن گوشی ، مدار اصلی ، محل قرارگیری سیم کارت ....
در ضمن بعضی از گوشی های چینی تاریخ مصرف دارند. خیلی از فروشنده ها موقع فروش به خریدار میگن عمر مفید این گوشی برای مثال 2 سال هست و بعدش ممکنه کار نکنه دیگه!

ParSa
18-03-2012, 02:18

دوست عزیز حواستون باشه شارژر گوشی هنوز هم مطمعنا هی شارژو قطع و وصل میکنه که باعث صدمه دیدن گوشی و باطری میشه.
حتما بده یه متخصص هم گوشی هم شارژرو چک کنه.

matador5550
27-04-2012, 01:52
سلام دوستان من یه آیفون 4 چینی سفید دارم که بلوتوثش از کار افتاده بهم گفتن که با فلش کردن درست میشه ولی هر چی میگردم فایل فلش آیفون 4 چینی را پیدا نمیکنم لطفا اگر ممکنه برام بزارین مرسی

Amin
27-04-2012, 12:28
سلام دوستان من یه آیفون 4 چینی سفید دارم که بلوتوثش از کار افتاده بهم گفتن که با فلش کردن درست میشه ولی هر چی میگردم فایل فلش آیفون 4 چینی را پیدا نمیکنم لطفا اگر ممکنه برام بزارین مرسی
چندتا شرکت چینی هست که آیفون کپی میکنه
مدل و سازنده گوشیت رو دقیق بگو
شاید اصلا جزو اون دسته باشه که فلش نمیشند

matador5550
27-04-2012, 13:58
سلام داداشم، از کجا بفهمم مدلش چیه؟ آخه جعبشم ندارم

siamak.oj87
28-04-2012, 17:42
سلام دوستان عزیز . من لپ تاپ دارم و مودم ای دی اس ال معمولی که وایرلس نیستش رو دارم ازش استفاده میکنم اما خسته شدم میخواستم یه مودم وایرلس بگیرم که کمر دردم بهتر بشه اما خیلی گرون شده! چکار باید کرد؟ یعنی نرم افزاری هستش واسه اینکه بتونم از طریق گوشی به وایرلس لپ تاپ وصل بشم و از راه دور مصلا سالن خونه از ای دی اس ال لپ تاپ که 20-30 متر فاصله بینشون هست استفاده بکنم؟ گوشی من سامسونگ کربی و نوکیا 5610 هستش هردو جاوا هستن. لطفا راهنمایی بفرمایید

Amin
28-04-2012, 23:32
سلام دوستان عزیز . من لپ تاپ دارم و مودم ای دی اس ال معمولی که وایرلس نیستش رو دارم ازش استفاده میکنم اما خسته شدم میخواستم یه مودم وایرلس بگیرم که کمر دردم بهتر بشه اما خیلی گرون شده! چکار باید کرد؟ یعنی نرم افزاری هستش واسه اینکه بتونم از طریق گوشی به وایرلس لپ تاپ وصل بشم و از راه دور مصلا سالن خونه از ای دی اس ال لپ تاپ که 20-30 متر فاصله بینشون هست استفاده بکنم؟ گوشی من سامسونگ کربی و نوکیا 5610 هستش هردو جاوا هستن. لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام
باید گوشی شما قطعه سخت افزاری مربوطه رو داشته باشه. گوشی های که فرمودید هیچکدوم وایرلس ندارند و فقط میتونی با استفاده از gprs به اینترنت متصل بشی.
در مورد گوشی سامسونگ به علت وجود چند مدل مختلف برای کربی باید مطمئن بشی که مدل دقیق گوشیت چی هست.
وضعیت وایرلس بر هست مدل:

Samsung GT-S3853 , Samsung S3850L : S3850 Corby II

اینترنت بی سیم: دارد ، Wi-Fi 802.11 b/g/n

Corby Tv

اینترنت بی سیم: ندارد

S3650W Corby

اینترنت بی سیم: دارد ، Wi-Fi 802.11b/g

M3710 Corby Beat

C3510 Corby POP

B5310 CorbyPRO

B3210 CorbyTXT

S3650 Corby

در ضمن بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مربوط به گوشی خودتون مطرح می کردید.
موفق باشید

سلام داداشم، از کجا بفهمم مدلش چیه؟ آخه جعبشم ندارم

معمولا وقتی که گوشی روشن میشه مدل گوشی نوشته میشه
یا با کد #0000#* مشخصات گوشی نمایش داده میشه
در بخش زیر باتری هم ممکنه مدل نوشته شده باشه
اگر حداقل سازنده گوشی رو پیدا کنی بقیه مواردش رو میشه تو نت جستجو کرد

amirag20
29-04-2012, 10:16
سلام دوستان من ی گوشی پوما مدل m1 دارم فارسی سابورت نمیکنه میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin
29-04-2012, 22:32
سلام دوستان من ی گوشی پوما مدل m1 دارم فارسی سابورت نمیکنه میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
چه چیزی رو ساپورت نمیکنه؟ اینترنت بی سیم ؟
گوشی شما wifi نداره و نمیتونید از وایرلس برای اتصال به اینترنت استفاده کنید. تنها راهش gprs هست.

takshakh
30-04-2012, 09:33
سلام دوستان من یه مشکل دارم مدل گوشیم سامسونگ GT-S5233T رو از اینترنت یه Google maps جای گزین Google maps فابریک خود گوشی کردم. Google maps اصلی خود گوشی پاک شده حالا می خوام برگردونم ولی نمیشه. اگه میشه فایل Google maps اصلی خود گوشی رو هست برام بذارید. ممنون..:dn:

maysam227
01-05-2012, 13:15
سلام
من مشکلم رو در بخش سوالات مطرح کردم ولی جواب مناسبی دریافت نکردم
اگه از دوستان کسی درایور سامسونگ 6712 رو داره لطف کنه منو راهنمایی کنه
ممنون میشم
مرسی

Amin
01-05-2012, 19:09
سلام
من مشکلم رو در بخش سوالات مطرح کردم ولی جواب مناسبی دریافت نکردم
اگه از دوستان کسی درایور سامسونگ 6712 رو داره لطف کنه منو راهنمایی کنه
ممنون میشم
مرسی
سلام
چرا تو تاپیک سامسونگ مطرح نکردی؟
منظورتون از فایل درایور رو نفهمیدم. اگر درایوری که مربوط به windows هست مد نظرتون هست با
kies مشکلش حل میشه. این نرم افزار رابط گوشی و کامپیوتر هست و وقتی روی سیستم نصب کنید درایورهای مربوط به گوشی های سامسونگ رو نصب میکنه.

kies 2.0 :
http://www.samsung.com/iran/support/model/GT-C6712LKATHR-downloads?downloadName=UM

اگر منظورت چیز دیگه ای بود اطلاع بده. البته تو تاپیک خود سامسونگ:
■ درخواست نرم افزار برای گوشی های سامسونگ ■ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176868)

موفق باشی

Amin
01-05-2012, 19:34
سلام دوستان من یه مشکل دارم مدل گوشیم سامسونگ GT-S5233T رو از اینترنت یه Google maps جای گزین Google maps فابریک خود گوشی کردم. Google maps اصلی خود گوشی پاک شده حالا می خوام برگردونم ولی نمیشه. اگه میشه فایل Google maps اصلی خود گوشی رو هست برام بذارید. ممنون..:dn:
سلام
چرا تو تاپیک سامسونگ مطرح نکردی؟
من دقیقا نمیدونم قبل از آپدیت چه ورژنی از گوگل مپ رو گوشیت نصب بوده.
آخرین ورژن میشه 3.02 که بعد از آپدیت احتمالا باید به این ورژن ارتقاع پیدا کرده باشه. من ورژن 2 رو برات گذاشتم دانلود کن:
http://handheld.softpedia.com/get/Educational/Maps/Google-Maps-Java-53315.shtml

اگر ورژن دیگه ای منظورت بود بگو تا همونو برات بذارم البته تو تاپیک مربوطه :
■ درخواست نرم افزار برای گوشی های سامسونگ ■ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176868)

hamid_a17
14-06-2012, 13:12
با سلام
من یه گوشی چینی طرح اصلی گالکسی به مدل galaxy pop r5570 خریدم که جاوا رو سلپورت میکنه
چند تا برنامه هم روش نصب کردم کار میکرد بعد اومدم برای حذف همه برنامه ها سیستم جاوارو از منوش تنطیم مجدد کردم از اون وقت تا حالا دیگه برنامه بهش نصب نمیشه وارور میده که فضای کافی وجود ندارد در حالی که حتی گوشی تنظیم کارخانه هم کردم ولی نشد خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون

hamid_a17
15-06-2012, 10:30
با سلام وخسته نباشید
من یه گوشی چینی به مدل galaxy pop r5570 دارم جاوا ساپورت میکنه قبلا توش جاوا ریختم کار میکرد الان دیگه کار نمیکنه وارور میده که فضای کافی وجود ندارد
گوشیمو تنظیم کارخونه هم کردم نشد کمکم کنید

Amin
17-06-2012, 00:28
با سلام وخسته نباشید
من یه گوشی چینی به مدل galaxy pop r5570 دارم جاوا ساپورت میکنه قبلا توش جاوا ریختم کار میکرد الان دیگه کار نمیکنه وارور میده که فضای کافی وجود ندارد
سلام
روی حافظه گوشیت احتمالا مواردی مثل آهنگ و عکس اضافه کردی که با ریست پاک نمیشند. در ضمن ممکنه گوشیت با فایل های جاوای سنگین مشکل داشته باشه. چند تا نرم افزار سبک و کم حجم رو امتحان کن شاید مشکل پردازش داشته باشه

hamid_a17
19-06-2012, 21:05
سلام
روی حافظه گوشیت احتمالا مواردی مثل آهنگ و عکس اضافه کردی که با ریست پاک نمیشند. در ضمن ممکنه گوشیت با فایل های جاوای سنگین مشکل داشته باشه. چند تا نرم افزار سبک و کم حجم رو امتحان کن شاید مشکل پردازش داشته باشه
با سلام
کلا حافظه گوشی خالیه حتی نرم افزارهایی که قبلا نصب میشد هم نصب نمیشن خواهشا کمکم کنید
من فقط
یک بار تو تنظیمات جاوا سیستم جاوا رو "تنظیم مجدد سیستم جاوا"کردم فکر کنم از اون موقع اینجوری شد

doctor-mb
21-06-2012, 19:38
سلام
دوستان گوشی ان 73 چینی دو سیم کارته
وقتی بهشارژ میزنی نزدیکه یک دقیقه شارژ میکنه و بعد شارژ نمیشه
ودوباره باید شارژر بزنی تا این کار تکرار شه
ممنون
:please:

BEHROOZ ONLINE
26-06-2012, 15:50
سلام من یه گوشی آپل 4s چینی دارم ورژنش Q5 و فریمرشم 01.59.00 میخوام ورژن فریمورشو ببرم بالا؟ و برنامه و بازیم روش نصب کنم؟

hamid_a17
26-06-2012, 19:22
بابا کمکم کنید

Amin
03-07-2012, 00:31
سلام من یه گوشی آپل 4s چینی دارم ورژنش q5 و فریمرشم 01.59.00 میخوام ورژن فریمورشو ببرم بالا؟ و برنامه و بازیم روش نصب کنم؟

معمولا فایل های فلش و آپدیت این گوشی ها خیلی کم هستند چون اول گوشی طراحی میشه و بر اساس چیزی که ساخته شده یک فریمور نوشته میشه. برای همین زیاد نمیشه امیدوار بود به آپدیت ولی معمولا میشه از بازی ها و نرم افزار های جاوا استفاده کرد. شما میتونی از بخش نرم افزار و بازی همین بخش این مورد رو تست کنی که جواب میده یا خیر. در ضمن این مدل گوشی معمولا با بازی ها و نرم افزار های سنگین تر مشکل دارند. جهت تست یک مورد کم حجم تر انتخاب کن.
موفق باشی

سلام
دوستان گوشی ان 73 چینی دو سیم کارته
وقتی بهشارژ میزنی نزدیکه یک دقیقه شارژ میکنه و بعد شارژ نمیشه
ودوباره باید شارژر بزنی تا این کار تکرار شه
ممنون
:please:

سلام
اگر دقیقا یک تایمی شارژ میشه بعد قطع میشه مثلا 42 ثانیه این مشکل نرم افزاری هست ولی اگر نوسان داره و قطع و وصل میشه سخت افزاری هست.
بهتره به یک تعمیر کار نشون بدی تا ورودی شارژر و باتری رو برات چک کنه

با سلام
من یه گوشی چینی طرح اصلی گالکسی به مدل galaxy pop r5570 خریدم که جاوا رو سلپورت میکنه
چند تا برنامه هم روش نصب کردم کار میکرد بعد اومدم برای حذف همه برنامه ها سیستم جاوارو از منوش تنطیم مجدد کردم از اون وقت تا حالا دیگه برنامه بهش نصب نمیشه وارور میده که فضای کافی وجود ندارد در حالی که حتی گوشی تنظیم کارخانه هم کردم ولی نشد خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون

سلام
از اون قسمتی که تنظیم مجدد کردی چک کن ، باید یک گزینه باشه برای اینکه حجم فایل های نصبی دریافتی رو بالا ببری، معمولا برای گوشی ها تعریف میشه تا یک حجمی از نرم افزارهارو نصب کنند و احتمالا بعد از ریست کردن این عدد کم شده، امتحان کن ببین این گزینه موجود هست یا خیر
موفق باشی

Amin
03-07-2012, 00:50
با سلام
کلا حافظه گوشی خالیه حتی نرم افزارهایی که قبلا نصب میشد هم نصب نمیشن خواهشا کمکم کنید
من فقط
یک بار تو تنظیمات جاوا سیستم جاوا رو "تنظیم مجدد سیستم جاوا"کردم فکر کنم از اون موقع اینجوری شد

ببخشید به خاطر امتخانات نبودم
از اون قسمتی که ریست کردی چک کن ببین گزینه ای برای تنظیم حجم فایل های نصبی نداره!
احتمالا قبلا بعد از ریست این عدد رفته روی دیفالت و نمی تونی نرم افزار های بیشتر از یک حجمی رو نصب کنی.

mahdavian_sam
14-07-2012, 22:19
با سلام وخسته نباشید

سلام
تورو خدا یکی یک تکلیفی برای این گوشی مشخص کنه الان یک هفته تمام هست که مشکل این اقا رو دارم تمام سایت های موجود در این بار رو هم رفتم نتیجه حاصله هم این بود که من دنبال مستر کد ریست گشتم ولی متآسفانه
فهمیدم نه چینی هست نا سامسونگ نه اندروید پس کد مشخصی هم ندارن ایشون
یکی یک کاری برای من بکنه ترو خدا :please::sign_help:
:mobilestan::mobilestan::mobilestan:

mahdavian_sam
17-07-2012, 08:02
سلام

تورو خدا یکی یک تکلیفی برای این گوشی مشخص کنه الان یک هفته تمام هست که مشکل دارم تمام سایت های موجود در این بار رو هم رفتم نتیجه حاصله هم این بود که من دنبال مستر کد ریست گشتم ولی متآسفانه
فهمیدم که این گوشی نه چینی هست نا سامسونگ نه اندروید پس کد مشخصی هم ندارن ایشون
یکی یک کاری برای من بکنه ترو خدا :mobilestan::mobilestan::mobilestan::mobilestan::m obilestan::mobilestan::mobilestan::mobilestan:

1900
17-07-2012, 11:40
سلام

تورو خدا یکی یک تکلیفی برای این گوشی مشخص کنه الان یک هفته تمام هست که مشکل دارم تمام سایت های موجود در این بار رو هم رفتم نتیجه حاصله هم این بود که من دنبال مستر کد ریست گشتم ولی متآسفانه
فهمیدم که این گوشی نه چینی هست نا سامسونگ نه اندروید پس کد مشخصی هم ندارن ایشون
یکی یک کاری برای من بکنه ترو خدا :mobilestan::mobilestan:

سلام دوست عزیز...
این ارور معمولا باید زمانی نمایش داده بشه که فایل جاوای شما حجمش زیاد باشه
شما یه فایل جاوا با حجم کم (200-300 کیلو یا همین حدود) نصب کن ببین بازم ارور میده؟
اگه ارور داد اینجا مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنن اگه هم که نداد یعنی شما رو گوشیت نمی تونی فایل جاوا مثلا با حجم بیشتر از 600-700 کیلو اجرا کنی...
به خاطر سخت افزار ضعیفش واسش محدودیت گذاشتن...
موفق باشید...

mahdavian_sam
17-07-2012, 14:42
سلام دوست عزیز...
این ارور معمولا باید زمانی نمایش داده بشه که فایل جاوای شما حجمش زیاد باشه
شما یه فایل جاوا با حجم کم (200-300 کیلو یا همین حدود) نصب کن ببین بازم ارور میده؟
اگه ارور داد اینجا مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنن اگه هم که نداد یعنی شما رو گوشیت نمی تونی فایل جاوا مثلا با حجم بیشتر از 600-700 کیلو اجرا کنی...
به خاطر سخت افزار ضعیفش واسش محدودیت گذاشتن...
موفق باشید...

سلام و موفق باشید

امتحان کردم اما فایل ۱کیلو یا یک گیگ براش فرق نمیکنه من روز اول هر بازی با هر حجمی نصب کردم بعد کوشی رو از منوی خودش ریست کردم برنامه های جاوا شو میگم که بعد مرتب روش برنامه نصب کنم که این طوری شود خودم حس میکنم با کد مستر ریست دروست میشه که کدی براش پیدا نکردم اگر کدی هست بگین ممنون میشم:mobilestan::mobilestan::mobilestan::mobil estan:

nemesis1182
20-07-2012, 21:12
با سلام میشه یه نرم افزار برای تغییر اندازه رزولویشن برنامه های جاا بزارید . البته بغیر از اونایی که تو سایت هست . اگه با اموزش باشه که چه بهتر
با تشکر

Amin
27-07-2012, 13:39
سلام و موفق باشید

امتحان کردم اما فایل ۱کیلو یا یک گیگ براش فرق نمیکنه من روز اول هر بازی با هر حجمی نصب کردم بعد کوشی رو از منوی خودش ریست کردم برنامه های جاوا شو میگم که بعد مرتب روش برنامه نصب کنم که این طوری شود خودم حس میکنم با کد مستر ریست دروست میشه که کدی براش پیدا نکردم اگر کدی هست بگین ممنون میشم:mobilestan::mobilestan::mobilestan::mobil estan:

سلام
معمولا مستر ریست نمی شند و فقط یک ریست معمولی دارند که تو قسمت منو هست
برای این مشکل یک جایی تو منو هست که برای گوشی های چینی معمولا تو قسمت application manager هست و از اونجا می تونید حجم فایل های نصبی رو ببرید بالاتر.
در ضمن سعی کنید کنید حافظه ی اصلی گوشی رو زیاد پر نکنید و مواردی که زیاد مورد استفاده نیستند رو بفرستید به مموری کارت. :bt:

Amin
27-07-2012, 13:43
سلام
تورو خدا یکی یک تکلیفی برای این گوشی مشخص کنه الان یک هفته تمام هست که مشکل این اقا رو دارم تمام سایت های موجود در این بار رو هم رفتم نتیجه حاصله هم این بود که من دنبال مستر کد ریست گشتم ولی متآسفانه
فهمیدم نه چینی هست نا سامسونگ نه اندروید پس کد مشخصی هم ندارن ایشون
یکی یک کاری برای من بکنه ترو خدا :please::sign_help:
:mobilestan::mobilestan::mobilestan:
تو app mgr یک قسمت هست که می تونی حجم فایل های نثبی رو افزایش بدی
برای گوشی هایی که کپی میشن از یک مدل معروف سیستم عامل استانداردی وجود نداره و بر اساس چیزی که ساخته شده نرم افزار میسازند ، در نتیجه از این موارد پیش میاد.
کد برای مستر ریست نداره گوشیت و تنها یک منو هست که برای ریست معمولی وجود داره

colonel topolof
20-08-2012, 18:36
سلام دوستان,من گوشی htc one v دارم ,تروخدا کمک کنید,یه نرم افزار میخوام که بلوتوث هایی که دریافت می کنمو مستقیم انتقال بده به مموری کارتم؛تروخدا هرچه زودتر؛کلافه شدم

Amin
21-08-2012, 05:55
سلام دوستان,من گوشی htc one v دارم ,تروخدا کمک کنید,یه نرم افزار میخوام که بلوتوث هایی که دریافت می کنمو مستقیم انتقال بده به مموری کارتم؛تروخدا هرچه زودتر؛کلافه شدم

سلام
دوست عزیز برای این منظور نرم افزاری وجود نداره. باید با استفاده از همون کامپیوتر یا فایل منیجر این کارو انجام بدی.

mehran_286
06-09-2012, 20:13
سلام دوستان

چند تا بازی جاوا و تاچ و ترجیحا مولتی اسکرین یا 240 در 320 برای گوشی چینی میخواستم

با تشکر

mehran_286
12-09-2012, 16:36
سلام دوستان

چند تا بازی جاوا و تاچ و ترجیحا مولتی اسکرین یا 240 در 320 برای گوشی چینی میخواستم

با تشکر

کسی نیست

ما منتظریم هنوز

Amin
14-09-2012, 21:08
کسی نیست

ما منتظریم هنوز

سلام دوستان

با تشکر

خوب عزیز بر اساس رزولوشن مرتب شده :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=990
اگر بازی خاصی مد نظرت هست بگو برات پیدا کنم

nemesis1182
19-09-2012, 15:34
با سلام به همه
یه درخواست کوچولو داشتم میشه دوستان موقع معرفی بازی یا نرم افزار مشخص کنن که تاچ اسکرین هست یا نه چون برای گوشیهایی که کیبورد ندارن فایلهایی که تاچ نباشن رو نمیشه با هاشون کار کرد . و یه سوال دیگه میشه فایلهایی که تاچ نیستن رو با نرم افزار تاچ کرد چون من یه نرم افزار دارم که بنظر میرسه اینکارو میکنه ولی نمیدونم چطوری باید باهاش کار کرد.
با تشکر

nemesis1182
19-09-2012, 15:43
با سلام کسی تنظیمات gprs همراه اول رو داره . گوشی هم alcatel ot 710

Amin
19-09-2012, 18:07
با سلام کسی تنظیمات gprs همراه اول رو داره . گوشی هم alcatel ot 710

سلام

اول اینجا بزن ببین برات می فرسته یا نه :
http://www.mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

اگه نشد باید اینطوری تنظیم کنی:
http://mci.ir/web/mobile/gprs-settings-guide

Amin
19-09-2012, 18:15
با سلام به همه
یه درخواست کوچولو داشتم میشه دوستان موقع معرفی بازی یا نرم افزار مشخص کنن که تاچ اسکرین هست یا نه چون برای گوشیهایی که کیبورد ندارن فایلهایی که تاچ نباشن رو نمیشه با هاشون کار کرد . و یه سوال دیگه میشه فایلهایی که تاچ نیستن رو با نرم افزار تاچ کرد چون من یه نرم افزار دارم که بنظر میرسه اینکارو میکنه ولی نمیدونم چطوری باید باهاش کار کرد.
با تشکر
سلام
خوب اون کسی که بازی رو می ذاره باید بگه تاچ اسکرین هست یا نه. بعضی رزولوشن ها مخصوص گوشی های تاچ هستند که میشه سایزش رو عوض کرد مثل 360×640.
نرم افزاری برای تاچ اسکرین کردن بازی نیست . کسی که بازی رو می سازه باید این مورد رو رعایت کنه

nemesis1182
19-09-2012, 21:09
با تشکر از شما امین عزیز
مشکله من این هست که همه این تنظیمات گفته شده تو گوشی نیست مثل : HTTP ..... . تو قسمت تنظیمات gprs فقط گزینه های account name - apn - user - usrename - password - وجود داره . البته یه قسمت دیگه هم داره که تنظیمات web profile هستش تو اون قسمت port و ..... داره تنظیمات هم وارد کردم ولی کانکت نمیشه .

mostafait1
23-09-2012, 17:42
با سلام.

برای گوشی lg bl-40 از کجا باید گیم دانلود کنم؟!

با تشکر از شما!

Amin
26-09-2012, 14:51
با سلام.

برای گوشی lg bl-40 از کجا باید گیم دانلود کنم؟!

با تشکر از شما!

سلام
رزولوشن گوشی شما 345x 800 هست که زیاد برای این سایز نرم افزار و بازی تولید نشده ولی می تونید نرم افزار ها و بازی های تاچ اسکرینی که سایز متفاوتی دارند رو با استفاده از روش زیر به سایز گوشی خودتون تبدیل کنید و استفاده کنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73045

Amin
27-09-2012, 00:46
با تشکر از شما امین عزیز
مشکله من این هست که همه این تنظیمات گفته شده تو گوشی نیست مثل : HTTP ..... . تو قسمت تنظیمات gprs فقط گزینه های account name - apn - user - usrename - password - وجود داره . البته یه قسمت دیگه هم داره که تنظیمات web profile هستش تو اون قسمت port و ..... داره تنظیمات هم وارد کردم ولی کانکت نمیشه .
من با گوشیت کار نکردم که دقیق بدونم ولی باید تو قسمت Setting یک بخشی باشه که مربوط به Connection هاست. از اون قسمت می تونی access point جدید بسازی . این مواردی که می گی معمولا مربوط میشه به تنظیمات پراک.سی و موارد مشابه. تنظیمات دستی gprs رو هم که لینکش رو بهت دادم. فقط باید ببینی تو کدوم قسمت این آپشن هست که خودت یک کانکشن جدید ایجاد کنی.
:ax:

shahrzad3
01-10-2012, 01:51
سلام دو تا مورد بود که می خواستم ب عرض برسونم:
اولی نه مدل گوشی من تو بین مدلای سامسونگ بود نه تو تاپیک ها چیزی نوشته شده بود . میشه راهنمایی کنید . آخه گوشی از مدل های محبوب و معروف سامسونگه!! مدل گوشی:(gt s 3653 (corby
دومین مورد میشه شیوه ی نصب و بازی های مناسب برا گوشی ها چینی رو هم بگین!! همین طور GLX آخه فکر کنم مشابه گوشی چینی باشه!!
باتشکر خانم آزاد!!

Amin
01-10-2012, 13:01
سلام دو تا مورد بود که می خواستم ب عرض برسونم:
اولی نه مدل گوشی من تو بین مدلای سامسونگ بود نه تو تاپیک ها چیزی نوشته شده بود . میشه راهنمایی کنید . آخه گوشی از مدل های محبوب و معروف سامسونگه!! مدل گوشی:(gt s 3653 (corby
دومین مورد میشه شیوه ی نصب و بازی های مناسب برا گوشی ها چینی رو هم بگین!! همین طور GLX آخه فکر کنم مشابه گوشی چینی باشه!!
باتشکر خانم آزاد!!

خیلی سادست.
برای مثال فرض کنید که یک بازی دانلود کردید که رزولوشنش 320×240 بود.
بعد از باز کردن فایل META-INF که یک فایل Note هست متن زیر رو اضافه می کنید و بعدش هم تعییرات رو ذخیره می کنید.

Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 240,320
Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 345,800

برای باز کردن فایل META-INF از یک نرم افزار کمکی مثل winrar باید استفاده کنید :
http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2206515&postcount=2

در مورد گوشی glx هم خدمتون عرض کنم که سایت اصلی گوشی یکسری نرم افزار هارو برای نصب گذاشته ولی میشه نرم افزار های بیشتری رو هم تو اینترنت پیدا کرد. روش نصب هم خیلی سادست. فقط کافیه فایل ها رو به گوشی انتقال بدید و با فایل منیجر گوشی فایلی که انتقال دادید رو باز کنید.

:mobilestan:

p4yman
05-10-2012, 20:00
سلام من گوشی samsung galaxy pop r5570 چینی خریدم جاوا روش نصب میشد 1بار گوشیمو بازیابی کارخانه زدم و اما بعدش هرچی میخوام نصب کنم ارور میده که فضا ناکافی اینو ابارم مطرح کردم اما نمردا پستمو حذف کردن لطفا سریع جواب بدین :sign_help::please:

shahrzad3
07-10-2012, 02:15
خیلی سادست.
برای مثال فرض کنید که یک بازی دانلود کردید که رزولوشنش 320×240 بود.
بعد از باز کردن فایل META-INF که یک فایل Note هست متن زیر رو اضافه می کنید و بعدش هم تعییرات رو ذخیره می کنید.

Nokia-MIDlet-Original-Display-Size: 240,320
Nokia-MIDlet-Target-Display-Size: 345,800

برای باز کردن فایل META-INF از یک نرم افزار کمکی مثل winrar باید استفاده کنید :
http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2206515&postcount=2

در مورد گوشی glx هم خدمتون عرض کنم که سایت اصلی گوشی یکسری نرم افزار هارو برای نصب گذاشته ولی میشه نرم افزار های بیشتری رو هم تو اینترنت پیدا کرد. روش نصب هم خیلی سادست. فقط کافیه فایل ها رو به گوشی انتقال بدید و با فایل منیجر گوشی فایلی که انتقال دادید رو باز کنید.

:mobilestan:

META-INF چه جور فایلیه !! تو فایل های jar ای که دانلود می کنیم هست؟!؟!؟!
میشه در این باره یکمی آماتوری تر بگین!!
راستی دو تا سوال دیگه اگه ممکنه:
1. میشه بگین آیا برای گوشی sumsung e 250 هم بازی هست یانه؟
2. من مدل گوشیمو ندیدک بین گوشی هایی که بود . آخه خیلی عجیبه گوشی معروفی هم هست تازه مدل جدیدش کربی دو هم هست و مدلی قدیمی مثل e250 هم تو لیسته علت نیود کربی s 3653 چیه؟
باتشکر !!

Amin
13-10-2012, 20:28
META-INF چه جور فایلیه !! تو فایل های jar ای که دانلود می کنیم هست؟!؟!؟!
میشه در این باره یکمی آماتوری تر بگین!!
راستی دو تا سوال دیگه اگه ممکنه:
1. میشه بگین آیا برای گوشی sumsung e 250 هم بازی هست یانه؟
2. من مدل گوشیمو ندیدک بین گوشی هایی که بود . آخه خیلی عجیبه گوشی معروفی هم هست تازه مدل جدیدش کربی دو هم هست و مدلی قدیمی مثل e250 هم تو لیسته علت نیود کربی s 3653 چیه؟
باتشکر !!

این Meta-inf در واقع یک فایلی هست تو دل اون بازی یا نرم افزاری که دانلود می کنی.
برای باز کردنش باید از یک نرم افزار zip استفاده کنی : winrar , winzip یا ....
1. بله بازی هست. شما باید دنبال بازی های رزولوشن 160×120 بگردید. یا به همون روشی که قبلا عرض کردم ریسایز کنید.
2. اون لیست قدیمیه. رزولوشن s 3653 میشه : 320×240

موفق باشی

Amin
13-10-2012, 20:29
سلام من گوشی samsung galaxy pop r5570 چینی خریدم جاوا روش نصب میشد 1بار گوشیمو بازیابی کارخانه زدم و اما بعدش هرچی میخوام نصب کنم ارور میده که فضا ناکافی اینو ابارم مطرح کردم اما نمردا پستمو حذف کردن لطفا سریع جواب بدین :sign_help::please:
سلام
بیشتر کسانی که مسترریست می زنند این مشکل براشون پیش میاد
شما باید تو تنظیمات گوشیت دنبال یک آپشن بگردی که میشه از اونجا حجم فایل های نصبی رو بالا برد. برای گوشی های چینی ، این آپشن جای ثابتی نداره. یکم بگردی پیداش می کنی.
معمولا تو ستینگ یا اپلیکیشن منیجر هست.

SKY-BOY
14-10-2012, 16:27
سلام من ی گوشی galaxy pop r5570
طرح اصل گرفتم....
جاوا وقتی توش میریزم اصلا میگه فایل پشتیبانی نمیشود!!!!
طریقه ی خواصی داره برا نصب نرم افزار مگه؟

Amin
14-10-2012, 23:12
سلام من ی گوشی galaxy pop r5570
طرح اصل گرفتم....
جاوا وقتی توش میریزم اصلا میگه فایل پشتیبانی نمیشود!!!!
طریقه ی خواصی داره برا نصب نرم افزار مگه؟

سلام
شرکت سازنده گوشیت اسمش چیه؟
فکر کنم باید Rokea باشه. شما می تونید با pc suite مخصوص این شرکت فایل هارو منتقل کنید.
https://rapidshare.com/files/1622859399/ROKEA_MOBILE_PC_SUITE_DRIVERS.rar
یا
https://hotfile.com/dl/151172284/8b80d4e/ROKEA_MOBILE_PC_SUITE_DRIVERS.rar.html

SKY-BOY
15-10-2012, 15:46
آره Rokca هست....
میشه یکم واضح تر بگی....
سر اون آدرسا کلیک میکنم...یکیش که وا نمیشه اونیکیم الان ی رب گذشته بالا نیومده.....
بعد تو چند جای دیگه خوندم باید پسوند برنامه ها mrp باشه و......!
نیدونم جاوا که بخونه خیلی خوبه...
اگه میشه یکم بیشتر راهنماییم کنین....

Amin
16-10-2012, 01:43
آره Rokca هست....
میشه یکم واضح تر بگی....
سر اون آدرسا کلیک میکنم...یکیش که وا نمیشه اونیکیم الان ی رب گذشته بالا نیومده.....
بعد تو چند جای دیگه خوندم باید پسوند برنامه ها mrp باشه و......!
نیدونم جاوا که بخونه خیلی خوبه...
اگه میشه یکم بیشتر راهنماییم کنین....

تو سایت سازندش که زده جاوارو ساپورت می کنه حالا نمیدونم.
pc suite رو هم چک کردم فقط درایوراش بود. حدود 1 ساعت هرچی سرچ زدم به در بسته خورد. یک فایل جاوای کم حجم رو امتحان کن ببین چی میشه.

این پسوند mrp مربوط میشه به پلتفرم mrp ولی این گوشی روی بیس جاواست!
شما این کد رو وارد کن و dial رو بزن ، اگر اتفاقی افتاد گوشیت mrp ساپورت می کنه :
*#220807#

من یک جا خوندم این بازی اجرا شده روی گوشی، فکر کنم سورس بازی رو پیدا کرده استخراج کرده، گفته بود بعد کپی کنید در faulty mmc ، امتحان کن ببین جواب میده :
http://www.4shared.com/rar/VxE-gfj8/Most_Wanted_China_Phone_Applic.html

ویرایش:
یک جا نوشته بود گوشی رو وصل کن به pc و موارد منتقل کن به درایو c خودش نصب میشه.
این مورد رو هم تست کن.
درایور هاش رو برات گذاشتم . اگه نشناخت باید دستی نصب کنی .
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/HLtuokpnuz/rokea-mobile-pc-suite-drivers.rar
توضیحاتش تو فایل pdf هست.

ببین روش های بالا کدومش جواب میده ، خبرشو بهم بده.

SKY-BOY
16-10-2012, 15:36
باشه یکم فرصت بده ببینم چیکار میکنما...تو همین تاپیک خبرشو میدم بهت
میسی

SKY-BOY
17-10-2012, 17:42
سلام
بزار تک تک بهت بگم....
اول اینکه:رمزی رو که گذاشته بودی اول ستاره مربع بعد رمز و بعد دوباره مربع...
آره وقتی گزینه تماس رو زدم رفت اینترنت....
این از این...خودمم خیلی سرچ کردم تا ی جایی همون pc suite نه مخصوص این شرکت کلا نوشته بود گوشی های چینی + درایواش که از برنامه بگیم تا نصف میرفت یعنی نصبم میشد اما درجا ارور میداد...
این از این..
گوشی رو هم که وصل کردیم به کامپیوتر و رو حالت pc....... گذاشتیم....
بعله توی مای کامپیوتر بعد اون منیجر و......همه ی این مراحل رو رفتیم اما اون درایور هایی رو که دانلود کرده بودیم هیچ کدوم جواب نداد.....
آره واسه منم جالب بود آخه رو کارتنش هم جاوا نوشته بود....
فایل های جاوای کم حجم رو هم امتحان کردم اما....بازم نمیخوند
نمیدونم....والا...بدجور موندم.....
نمیدونم جاوا رو باید تو ی پوشه خاصی ریخت تو همه ی پوشه ها هم ریختم...اما.....!بازم انگار ن انگار....
ی چی بگم..تو منو هاشم هیچی به عنوان بازی های بیشتر نداره...که مثلا وصل شی به اینترنت یا.....!
چی بگم....
مرسی امین جان خیلی زحمت کشیدی...

barani19
24-10-2012, 10:54
سلام یه گوشی گلگسی مدل s5830 چینی دارم ،میخواستم ببینم تم برای این گوشی پیدا می شه؟؟

Amin
25-10-2012, 18:06
سلام یه گوشی گلگسی مدل s5830 چینی دارم ،میخواستم ببینم تم برای این گوشی پیدا می شه؟؟

سلام
معمولا گوشی های چینی تم ندارند
به خاطر اینکه یک کپی از گوشی اصلی هستند و تلاش شده طوری فریمور رو طراحی کنند که منو ها شباهت زیادی به ورژن ارجینال گوشی داشته باشند و هدف کپی کردن جزییات هست.
برای همین نمیشه تم این گوشی هارو عوض کرد، البته یکسری ترفند برای دستکاری هست ولی نیاز به وقت و تخصص داره که به زحمتش نمیازه. فکر کنم نهایت کاری که بشه انجام داد تغییر تصویر پس زمینه باشه که اونم فکر کنم برای گوشی شما امکانش وجود نداشته باشه.
:dn:

ydune
02-11-2012, 22:25
سلام خسته نباشین بابت سایت کاربردی و همه چی تمومتون ببخشید من داشتم از مغازه موبایل فروشی میگذشتم چشمم یه گوشی رو گرفت اسمش هواوی هست واقعا زیبا بود پرسیدم گفتن شرکت هواوی چینیه ترسیدم واقعا واسش هزینه کنم خواستم بیشتر دربارش بدونم چی نوع شرکتیه میشه بش اعتماد کرد؟ اخه پول هزینش با گوشیهای هم ردیفش مساویه مثل سامسونگ ممنونم

Amin
03-11-2012, 17:18
سلام خسته نباشین بابت سایت کاربردی و همه چی تمومتون ببخشید من داشتم از مغازه موبایل فروشی میگذشتم چشمم یه گوشی رو گرفت اسمش هواوی هست واقعا زیبا بود پرسیدم گفتن شرکت هواوی چینیه ترسیدم واقعا واسش هزینه کنم خواستم بیشتر دربارش بدونم چی نوع شرکتیه میشه بش اعتماد کرد؟ اخه پول هزینش با گوشیهای هم ردیفش مساویه مثل سامسونگ ممنونم

سلام
گوشی های بدی نیستند . حداقل از نظر مشخصات فنی
اگر اشتباه نکنم یک شرکت چینی ، آمریکایی هست.
یکی از دوستان، گوشی های قدیمی این برند رو داشت راضی بود ولی در مورد اسمارتفون هاش من کسی رو ندیدم که امتحان کرده باشه ولی اگر مدل دقیق گوشی رو بگید ، میشه از بررسی و نظرات کاربران خارجی فهمید که آیا گوشی خوبی هست یا خیر.
من خودم با این وضعیت بازار و دلار و ذهنیتی که نسبت به اجناس چینی وجود داره ، ترجیح میدم برم دنبال یک برند که تو بازار جا افتاده باشه

Mr_Sahand
08-11-2012, 09:58
سلام به دوستان
من یه موبایل گلکسی اس چینی دارم که توش چند تا بازی مبتذل داره میخواستم پاک کنم میشه پاک کرد

mastan2
10-11-2012, 21:13
با سلام
برادرم یک گوشی چینی طرح سامسونگ گالاکسی گرفته رو کاور پشت گوشی u2 نوشته و برچسب زیر باطری GT-i9350 نوشته شده.
می خواستم بدونم میشه رو این گوشی بازی و یا برنامه نصب کرد اگه جواب مثبته لطفا بگید چه فرمتی و چطور .

Amin
10-11-2012, 21:51
سلام به دوستان
من یه موبایل گلکسی اس چینی دارم که توش چند تا بازی مبتذل داره میخواستم پاک کنم میشه پاک کرد

سلام
نمیدونم دقیقا فضای نرم افزاری گوشیت به چه شکل هست و نمی تونیم جواب دقیق بدم.
معمولا باید با نگه داشتن آیکون بازی بشه پاکش کرد یا از app manager حذف کنید یا دنبال سورس بازی توی درایو c بگردید و بازی رو ناقص کنید تا اجرا نشه ...

با سلام
برادرم یک گوشی چینی طرح سامسونگ گالاکسی گرفته رو کاور پشت گوشی u2 نوشته و برچسب زیر باطری GT-i9350 نوشته شده.
می خواستم بدونم میشه رو این گوشی بازی و یا برنامه نصب کرد اگه جواب مثبته لطفا بگید چه فرمتی و چطور .

چون معمولا فریمور این گوشی ها رو طوری طراحی می کنند که به نسخه ارجینال گوشی از نظر فضای کاربری نزدیک بشه این امکان وجود نداره.
متاسفانه توی سایت های معرفی گوشی هم این گوشی ها جایی ندارند چون کپی رایت رو رعایت نمی کنند
شما این فایل رو تست کن ، اگر کار کرد جاوا رو ساپورت می کنه :
http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=852155&postcount=3

mastan2
11-11-2012, 17:19
سلام
نمیدونم دقیقا فضای نرم افزاری گوشیت به چه شکل هست و نمی تونیم جواب دقیق بدم.
معمولا باید با نگه داشتن آیکون بازی بشه پاکش کرد یا از app manager حذف کنید یا دنبال سورس بازی توی درایو c بگردید و بازی رو ناقص کنید تا اجرا نشه ...

چون معمولا فریمور این گوشی ها رو طوری طراحی می کنند که به نسخه ارجینال گوشی از نظر فضای کاربری نزدیک بشه این امکان وجود نداره.
متاسفانه توی سایت های معرفی گوشی هم این گوشی ها جایی ندارند چون کپی رایت رو رعایت نمی کنند
شما این فایل رو تست کن ، اگر کار کرد جاوا رو ساپورت می کنه :

با سلام و تشکر از توجهتون من اون فایلی رو که گفته بودین رو مموری گوشه با کابل کپی کردم ولی وقتی خواستم با فایل منیجر گوشی فایل رو باز کنم پیغام unsupported media رو میده منظورم اینکه باید فایل رو جای خاصی کپی کنم یا اصلا جاوا رو این گوشی کار نمیکنه

Amin
11-11-2012, 18:46
با سلام و تشکر از توجهتون من اون فایلی رو که گفته بودین رو مموری گوشه با کابل کپی کردم ولی وقتی خواستم با فایل منیجر گوشی فایل رو باز کنم پیغام unsupported media رو میده منظورم اینکه باید فایل رو جای خاصی کپی کنم یا اصلا جاوا رو این گوشی کار نمیکنه
برای سایر گوشی های جاوا مسیر خاصی نداره و فقط فایل رو منتقل می کنی و از توی گوشی بازش می کنی و کار نرم افزار یا بازی اجرا میشه
با توجه به اروری که داده، ظاهرا جاوا رو ساپورت نمی کنه و متاسفانه نه این گوشی در دسترس هست که خودم امتحان کنم و نه اینکه منبع اطلاعات درست حسابی برای گوشی های چینی وجود داره که بشه از جزییات این نوع از گوشی ها با خبر شد ...

alexjojo
15-11-2012, 14:27
سلام من یه گوشی خریدم میگن پوستش فقط iphone هست و سیستم عاملش جاواست ولی تو مشخصات خود گوشی که میرم نوشته ios 5.1 و من نمیتونم هیچ نرم افزار یا بازی رو رو گوشی نصب کنم itunes گوشی رو نمیشناسه و از طریق کپی پست نرم افزار به داخل مموری هم هیچ برنامه ای رو نمیشناسه حتی عکس رو ممنون میشم اگه کمکم کنید

Amin
16-11-2012, 15:08
سلام من یه گوشی خریدم میگن پوستش فقط iphone هست و سیستم عاملش جاواست ولی تو مشخصات خود گوشی که میرم نوشته ios 5.1 و من نمیتونم هیچ نرم افزار یا بازی رو رو گوشی نصب کنم itunes گوشی رو نمیشناسه و از طریق کپی پست نرم افزار به داخل مموری هم هیچ برنامه ای رو نمیشناسه حتی عکس رو ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام
سازنده گوشیت چه شرکتیه ؟
بعضی از گوشی های چینی جاوا ساپورت نمی کنند.

alexjojo
16-11-2012, 16:29
سلام
سازنده گوشیت چه شرکتیه ؟
بعضی از گوشی های چینی جاوا ساپورت نمی کنند.

از کجا باید بفهمم سازندش کدوم شرکته؟؟؟ ممنون

پشت گوشی اینو نوشته:
designed by apple in california assembled in china model a1387 emc 2430

Amin
17-11-2012, 19:18
از کجا باید بفهمم سازندش کدوم شرکته؟؟؟ ممنون

پشت گوشی اینو نوشته:
designed by apple in california assembled in china model a1387 emc 2430

چند تا شرکت هستند که کپی می زنند.
این مدلی که شما گفتید رو من جستجو کردم ، ظاهرا جاوا ساپورت نمیکنه
این یک نرم افزار خیلی کم حجم جاواست که روی اکثر گوشی ها کار می کنه ، محض اطمینان امتحان کن ببینیم جواب میده یا خیر:

معمولا گوشی هایی که کپی میشند جاوا ساپورت نمی کنند چون فریمورش طوری طراحی میشه که فقط از نظر ظاهری به گوشی ارجینال شباهت داشته باشه و کیفیت کار زیاد بالا نیست.
منبع درست حسابی هم در مورد این گوشی ها وجود نداره که بشه استناد کرد ، روی همین حساب مجبوریم از روش ازمون و خطا استفاده کنیم.

alexjojo
17-11-2012, 23:44
چند تا شرکت هستند که کپی می زنند.
این مدلی که شما گفتید رو من جستجو کردم ، ظاهرا جاوا ساپورت نمیکنه
این یک نرم افزار خیلی کم حجم جاواست که روی اکثر گوشی ها کار می کنه ، محض اطمینان امتحان کن ببینیم جواب میده یا خیر:

معمولا گوشی هایی که کپی میشند جاوا ساپورت نمی کنند چون فریمورش طوری طراحی میشه که فقط از نظر ظاهری به گوشی ارجینال شباهت داشته باشه و کیفیت کار زیاد بالا نیست.
منبع درست حسابی هم در مورد این گوشی ها وجود نداره که بشه استناد کرد ، روی همین حساب مجبوریم از روش ازمون و خطا استفاده کنیم.

متاسفانه هیچ کدوم رو نخوند

hakim821
19-11-2012, 19:39
باسلام خدمت اساتید
من یک گوشی چینی طرخ iphone4 دارم . مدتی است که آنتن نمیده. پیغام invalid wlan و ... میده. یک تعمیرکار نزدیکیمان بود بردم گفت که باید دوباره آنلاک بشه (البته فکر کنم ایرادش رو نفهمید) چطوری میشه نرم افزار این گوشی ها رو دوباره ریخت ؟ مدل گوشی راپشتش اینجوری نوشته:) model A1332 EMC 380A FCC ID:BCG-E2380A IC: 579C-E2380A با تشکر

Amin
23-11-2012, 13:22
باسلام خدمت اساتید
من یک گوشی چینی طرخ iphone4 دارم . مدتی است که آنتن نمیده. پیغام invalid wlan و ... میده. یک تعمیرکار نزدیکیمان بود بردم گفت که باید دوباره آنلاک بشه (البته فکر کنم ایرادش رو نفهمید) چطوری میشه نرم افزار این گوشی ها رو دوباره ریخت ؟ مدل گوشی راپشتش اینجوری نوشته:) model a1332 emc 380a fcc id:bcg-e2380a ic: 579c-e2380a با تشکر

سلام
من هرچی سرچ زدم به غیر از این کد بازیابی چیزی پیدا نکردم #0044#*
ظاهرا مثل بقیه گوشی های کپی شده ، سیستم عامل مشخصی نداره

امیر جعفری
07-12-2012, 00:11
سلام
من گوشی نوکیا c1 دارم
باطریش تموم شد و گوشی خاموش ولی وقتی به برق زدم و گوشی رو روشن کردم هر چی شماره تو دفترچه تلفن داشتم پاک شدن
آیا می تونم شماره ها رو برگردونم؟
ممنون

Amin
07-12-2012, 01:12
سلام
من گوشی نوکیا c1 دارم
باطریش تموم شد و گوشی خاموش ولی وقتی به برق زدم و گوشی رو روشن کردم هر چی شماره تو دفترچه تلفن داشتم پاک شدن
آیا می تونم شماره ها رو برگردونم؟
ممنون

سلام
نوکیا واقعی یا نوکیا چینی ؟
نباید همچین اتفاقی بیافته مگر اینکه حافظه اصلی گوشی صدمه ببینه
چک کنید شاید برای دفترچه تلفن چندتا حافظه وجود داره (گوشی ، مموری ، سیم) و بعد از خاموش شدن به حالت دیفالت برگشته.

امیر جعفری
07-12-2012, 11:36
سلام
نوکیا واقعی یا نوکیا چینی ؟
نباید همچین اتفاقی بیافته مگر اینکه حافظه اصلی گوشی صدمه ببینه
چک کنید شاید برای دفترچه تلفن چندتا حافظه وجود داره (گوشی ، مموری ، سیم) و بعد از خاموش شدن به حالت دیفالت برگشته.

نوکیا اصلی هست

چک کردم ولی اصلا شماره ای نیست
نمی شه مثل با برنامه ای ریکاوری کرد؟

امیر جعفری
07-12-2012, 18:37
نوکیا اصلی هست

کسی نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr_Sahand
09-12-2012, 16:20
سلام به دوستان
سلام با تشکر از جواب شما باید بگم که برنامه هایی که نصب میکنی میشه با نگه داشتن پاک کرد ولی برنامه اصلی پاک نمیشه آیا این گوشیها هم مثل نوکیا فریمور دارن یا نه یا اینکه راه دیگه ای برای پاک کردن این برنامه ها وجود داره؟ باتشکر

Mr_Sahand
09-12-2012, 16:21
من یه موبایل گلکسی اس چینی دارم که توش چند تا بازی مبتذل داره میخواستم پاک کنم میشه پاک کرد[/quote]
سلام با تشکر از جواب شما باید بگم که برنامه هایی که نصب میکنی میشه با نگه داشتن پاک کرد ولی برنامه اصلی پاک نمیشه آیا این گوشیها هم مثل نوکیا فریمور دارن یا نه یا اینکه راه دیگه ای برای پاک کردن این برنامه ها وجود داره؟ باتشکر

Amin
11-12-2012, 20:09
نوکیا اصلی هست

چند مدل c1 وجود داره
ورژن c1-00 اصلا سیستم عامل نداره
ورژن c1-01 و c1-02 سیستم عاملش جاواست ولی برنامه ای ریکاوری نداره.
میشه بکاپ گرفت ولی ریکاور نمیشه کرد

نباید به هیچ وجه اطلاعات از رو حافظه پاک بشه مگر اینکه مشکلی براش به وجود بیاد و حافظه آسیب ببینه. این مشکلی که برای گوشی شما پیش اومده از نظر سخت افزاری عجیب هست.

سوالات مربوط به نوکیا رو تو تاپیک مربوطه بپرسید زودتر جواب می گیرید چون این تاپیک مربوط به گوشی های چینی و متفرقه هست و کمتر کسی سر می زنه ولی دوستانی که در مورد نوکیا اطلاعات دارند کم نیستند.

گوشی شما سیستم عاملش جاواست
چون برنامه های اصلی بخشی از فریمور هستند و نمیشه پاکشون کرد
البته میشه با یک سری ترفند فایل های سیستمی رو دستکاری و قسمت های مورد نظر رو از کار انداخت که بر می گرده به کوک فریمور گوشی، که بالطبع کار ساده ای هم نیست ، با توجه به این که فریمور های گوشی های چینی مثل برندهای معروف در دسترس نیست و کمتر دولوپری به این موارد بها میده.

babak89
22-12-2012, 12:17
من يه گوشي چيني سامسونگ دارم كه بازي اندرويد بهش ميخوره البته چندتا بازي اندرويد توش بوده...ولي خودم ميخوام بريزم فرمتشو قبول نميكنه...ميشه كمكم كنيد

Amin
22-12-2012, 17:55
من يه گوشي چيني سامسونگ دارم كه بازي اندرويد بهش ميخوره البته چندتا بازي اندرويد توش بوده...ولي خودم ميخوام بريزم فرمتشو قبول نميكنه...ميشه كمكم كنيد

سلام
گوشی های چینی معمولا سیستم عامل ندارند و یا اگر داشته باشند هم جاواست
اگر جاوا باشه می تونید با انتقال فایل ها به گوشی و اجرا کردن بازی یا نرم افزار تو گوشیتون استفاده کنید ولی اگر سیستم عامل نداشته باشه احتمالا ارور file not support میده
شما بررسی کنید این مواردی که گفتید به صورت پیشفرض رو گوشی نصب شدند یا خیر و اگر بله ، جاوا هستند یا اندروید.

babak89
23-12-2012, 11:06
سلام
گوشی های چینی معمولا سیستم عامل ندارند و یا اگر داشته باشند هم جاواست
اگر جاوا باشه می تونید با انتقال فایل ها به گوشی و اجرا کردن بازی یا نرم افزار تو گوشیتون استفاده کنید ولی اگر سیستم عامل نداشته باشه احتمالا ارور file not support میده
شما بررسی کنید این مواردی که گفتید به صورت پیشفرض رو گوشی نصب شدند یا خیر و اگر بله ، جاوا هستند یا اندروید.

احتمالا روي گوشي بوده...اندرويد هم هست ...چون بازي هاي اندرويد هست بازي هم ميشه كرد..اين بازي كه ماله اندرويده Fruit Ninja: Puss in Boots
....

Amin
26-12-2012, 01:59
این بازی که فرمودید فقط مربوط به اندروید نمیشه
برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده
شما اگر ورژن اندروید گوشیتون رو پیدا کنید می تونید از بازی ها و نرم افزار های بخش زیر استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=566

babak89
26-12-2012, 11:08
اخه گوشي چيني كه سيستم عامل نداره داشته باشه هم كه فقط جاوا داره...تو قسمت فايل ها هم چند تا پوشه اسم يكي از پوشه ها MaemOميگم شايد سيستم عاملش همين باشه...

babak89
04-01-2013, 16:55
:please::please::please::please:

AMIIIIRKHAN
07-01-2013, 15:13
دوستان عزیز بنده گوشی جی ال ایکس مدل 2690 گرفتم برنامه بانکها روش نصب میشه ولی اجرا که میخواد بشه تو لود گیر میکنه همینطور بازیها بعضی بازیهای جاوا نصب میشن و راحت میان بالا ولی بقیه نمیشن
کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده ؟

dorryaft
15-01-2013, 11:53
تو سایت سازندش که زده جاوارو ساپورت می کنه حالا نمیدونم.
pc suite رو هم چک کردم فقط درایوراش بود. حدود 1 ساعت هرچی سرچ زدم به در بسته خورد. یک فایل جاوای کم حجم رو امتحان کن ببین چی میشه.

این پسوند mrp مربوط میشه به پلتفرم mrp ولی این گوشی روی بیس جاواست!
شما این کد رو وارد کن و dial رو بزن ، اگر اتفاقی افتاد گوشیت mrp ساپورت می کنه :
*#220807#

من یک جا خوندم این بازی اجرا شده روی گوشی، فکر کنم سورس بازی رو پیدا کرده استخراج کرده، گفته بود بعد کپی کنید در faulty mmc ، امتحان کن ببین جواب میده :
http://www.4shared.com/rar/VxE-gfj8/Most_Wanted_China_Phone_Applic.html

ویرایش:
یک جا نوشته بود گوشی رو وصل کن به pc و موارد منتقل کن به درایو c خودش نصب میشه.
این مورد رو هم تست کن.
درایور هاش رو برات گذاشتم . اگه نشناخت باید دستی نصب کنی .
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/HLtuokpnuz/rokea-mobile-pc-suite-drivers.rar
توضیحاتش تو فایل pdf هست.

ببین روش های بالا کدومش جواب میده ، خبرشو بهم بده.

سلام
همه اینها برای من جواب داد (rokca galaxy pop R5570) منتها برنامه pc suite که بشه بهش وصل شد پیدا نکردم، اون لینک هایی هم که توی این پست بود قابل دانلود نبود که امتحان کنم

parastoo79
29-01-2013, 17:36
بچه ها من گالکسی r5570 سامسونگ دارم بدبختی اینه که چینی دراومده
.....
بعد میخوام توش بازی بریزم به خدا هیچی نمی فهمم باید چیکار کنم
میشه بگین چطوری میتونم بازی های جاوا رو روی گوشیم بریزمـ ؟
یا یه راهی پیشنهاد کنید که بازی رو گوشیم نصب کنم:bn::be::am:

yuny61
31-01-2013, 15:47
دوستان یه گوشی iphone 4s چینی دارم که پسورد ش یادم رفته.
الان روشنش که می کنم پسوورد می خواد.
چیکار کنم دوستان ؟ اینا مستر کد ندارن؟
کدهای 1122 3322 1234 5678 رو هم امتحان کردم جواب نداد.
لطفا کمک کنید.:ak:
مرسی

Amin
05-02-2013, 13:27
اخه گوشي چيني كه سيستم عامل نداره داشته باشه هم كه فقط جاوا داره...تو قسمت فايل ها هم چند تا پوشه اسم يكي از پوشه ها maemoميگم شايد سيستم عاملش همين باشه...

شما یک فایل جاوا به گوشیت انتقال بده اگر کار کرد که جاواست اگرنه سیستم هامل نداره. کار سختی نیست.

دوستان عزیز بنده گوشی جی ال ایکس مدل 2690 گرفتم برنامه بانکها روش نصب میشه ولی اجرا که میخواد بشه تو لود گیر میکنه همینطور بازیها بعضی بازیهای جاوا نصب میشن و راحت میان بالا ولی بقیه نمیشن
کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده ؟

سلام
مشکل ram داره گوشیت
بازی های کم حجم راحت اجرا میشند ولی بازی های سنگین این مشکل رو دارند.
معمولا حجم بیشتر بازی ها و نرم افزار های برای اجرا شدن حدود 1.2 تا 1.3 هست.
بیشتر از این حجم نیاز به رم بیشتری داره که گوشی های نسل قدیم این ویژگی رو ندارند.

بچه ها من گالکسی r5570 سامسونگ دارم بدبختی اینه که چینی دراومده
.....
بعد میخوام توش بازی بریزم به خدا هیچی نمی فهمم باید چیکار کنم
میشه بگین چطوری میتونم بازی های جاوا رو روی گوشیم بریزمـ ؟
یا یه راهی پیشنهاد کنید که بازی رو گوشیم نصب کنم:bn::be::am:

سلام
باید ببینی که گوشیت جاواست یا اینکه سیستم عامل نداره
یک بازی یا نرم افزار منتقل کن به گوشی و از تو گوشی بازش کن اگر اجرا شد که جاواست، اگه نشد یعنی اینکه گوشی سیستم عامل نداره

دوستان یه گوشی iphone 4s چینی دارم که پسورد ش یادم رفته.
الان روشنش که می کنم پسوورد می خواد.
چیکار کنم دوستان ؟ اینا مستر کد ندارن؟
کدهای 1122 3322 1234 5678 رو هم امتحان کردم جواب نداد.
لطفا کمک کنید.:ak:
مرسی

سلام
مستر کدش تو اینترنت نبود
ببر پیش یک تعمیر کار با باکس فلش (البته اگر ساپورت بشه) کدش رو برات پیدا کنه

.:AhMaD:.
05-02-2013, 13:40
سلام
یه گوشی n9 چینی دارم که خودبخود خاموش میشه نمیدونم چه مرگشه
وقتی هم باهاش زنگ میزنی خاموش میشه

Amin
05-02-2013, 14:00
سلام
یه گوشی n9 چینی دارم که خودبخود خاموش میشه نمیدونم چه مرگشه
وقتی هم باهاش زنگ میزنی خاموش میشه

سلام
به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری داره
معمولا وقتی یک قطعه درست کار نمی کنه یا توی برد اصلی مشکلی پیش میاد ، اتوماتیک جریان قطع میشه که بقیه قسمت ها آسیب وارد نشه. شما گوشیتو به یک تعمیر کار نشون بده چک کنه مشکل سخت افزاری داره گوشیت یا اینکه برق نمیرسونه.

.:AhMaD:.
05-02-2013, 14:17
سلام
به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری داره
معمولا وقتی یک قطعه درست کار نمی کنه یا توی برد اصلی مشکلی پیش میاد ، اتوماتیک جریان قطع میشه که بقیه قسمت ها آسیب وارد نشه. شما گوشیتو به یک تعمیر کار نشون بده چک کنه مشکل سخت افزاری داره گوشیت یا اینکه برق نمیرسونه.

اول که کلا خاموش میشد و روشن نمیشد دادم تعمیرکار حالا اینطوری شده
با فلش کردن درست نمیشه ؟؟؟

Amin
07-02-2013, 14:16
اول که کلا خاموش میشد و روشن نمیشد دادم تعمیرکار حالا اینطوری شده
با فلش کردن درست نمیشه ؟؟؟

فایل فلش این جور گوشی ها بد گیر میاد
فلش معمولا برای باگ نرم افزاری هست
این موردی که شما می گید به نظر سخت افزاری میاد

nemesis1182
11-03-2013, 01:15
با سلام به همه
امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم .
میشه برای گوشی motorola rokr e8 نرم افزار و بازی بزارین . کلا اگه نرم افزار و بازیهایی که رزولوشن 320x240باشه بزارید ممنون میشم

Amin
18-03-2013, 07:23
با سلام به همه
امیدوارم سوالمو جای درستی مطرح کرده باشم .
میشه برای گوشی motorola rokr e8 نرم افزار و بازی بزارین . کلا اگه نرم افزار و بازیهایی که رزولوشن 320x240باشه بزارید ممنون میشم

سلام
گوشی های موتورلا یک نسخه ی خاص از جاوارو پشتیبانی می کنند
فکر کنم جوابتون رو تو قسمت جاوای این بخش بتونید پیدا کنید :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=421

ardavan7
07-04-2013, 13:08
سلام عرض میکنم خدمت دوستان محترم
راستش من یک مدل گوشی هوآوی g5520 دارم، میخواستم ببینم چطوری میتونم مثل بقیه گوشی های جاو مثل نوکیا، سونی اریکسون روی این گوشی هم برنامه های جاوا نصب کنم.
بنظرتون راهی هستش چون بصورت معمولی که نشد.
من فایل jar , jad یک برنامه بعنوان مثال ریختم داخلش اما بازم فایلها براش ناشناخته بود.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Amin
10-04-2013, 11:34
سلام عرض میکنم خدمت دوستان محترم
راستش من یک مدل گوشی هوآوی g5520 دارم، میخواستم ببینم چطوری میتونم مثل بقیه گوشی های جاو مثل نوکیا، سونی اریکسون روی این گوشی هم برنامه های جاوا نصب کنم.
بنظرتون راهی هستش چون بصورت معمولی که نشد.
من فایل jar , jad یک برنامه بعنوان مثال ریختم داخلش اما بازم فایلها براش ناشناخته بود.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
سلام
تو مشخصات گوشی ساپورت جاوا اومده
بعضی از گوشی ها به خاطر نوع فریموری که دارند نمی تونند هر فایل جاوایی رو ساپورت کنند
احتمال این گوشی هم جزو همون دسته از گوشی هاست.
تو سایت گوشی هم نگاه کردم چیزی ننوشته بود
شما یک فایل کم حجم زیر 1 مگ رو امتحان کن ببین نصب میشه ، چون بعضی از گوشی های جاوا نمی تونند نرم افزارهایی که بیش از 1.2 الی 1.3 مگابایت حجم دارند رو پردازش کنند.
شاید این گوشی هم جزو این دسته باشه
موفق باشی

dadasanh
29-04-2013, 16:19
با سلام
گوشی من مدل HTC Desire hd می باشد ولی نمیدانم سیستم عاملش چیست
نرم افزارهای جاوا هم رویش نصب نمیشود و اصلا آنها را شناسایی نمیکند لطفا راهنمایی کنید
باتشکر‏

Amin
30-04-2013, 11:45
با سلام
گوشی من مدل HTC Desire hd می باشد ولی نمیدانم سیستم عاملش چیست
نرم افزارهای جاوا هم رویش نصب نمیشود و اصلا آنها را شناسایی نمیکند لطفا راهنمایی کنید
باتشکر‏

سلام
http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php
سیستم عامل:
Android OS, v2.2 (Froyo), v2.3 (Gingerbread), not upgradable to v4.0 (Ice Cream Sandwich)

micmor
14-05-2013, 07:49
سلام

یه گوشی mfu 6700 چینی دوسیم کارته دارم . میخوام به pc وصل کنم .
درایور مربوطه رو برای xp می خواستم .
سوال بعدیم اینه که این گوشی ها چیزی مثل pc suit دارن که رو pc نصب کنم اگر داره لینکش رو محبت کنید

ممنون

Amin
14-05-2013, 19:08
سلام

یه گوشی mfu 6700 چینی دوسیم کارته دارم . میخوام به pc وصل کنم .
درایور مربوطه رو برای xp می خواستم .
سوال بعدیم اینه که این گوشی ها چیزی مثل pc suit دارن که رو pc نصب کنم اگر داره لینکش رو محبت کنید

ممنون

سلام
این شرکت بیشتر گوشی های نوکیا رو کپی می کنه
من هرچی گشتم چیزی براش پیدا نکردم
احتمالا این گوشی هم مثل بقیه گوشی های چینی هست و فقط به ظاهرش توجه شده و از لحاظ نرم افزاری هیچ گونه توجه ای بهش نشده

micmor
16-05-2013, 13:31
من مشکلم رو از اینجا حل کردم امیدوارم بدرد دوستان دیگه هم بخوره

www.china-mobile-phone.com/service/download.htm

no del
07-06-2013, 20:36
سلام من چند روز پیش گالاکسی نوت 2 طرح اصلی جاوا خریدم فقط یه مشکل دارم گفتن دو سیم کارتست ولی یک سیم کارت میخوره ولی تو منو ها وقتی تمش رو عوض میکنی خط اول مینوسه موقع زنگ زدنم خط 1 همچنین حافظه داخلیش 1000 کیلوبایت همون 1 مگابایته فقط دوم اینکه بازی جاوا اصلا بهش نمیخوره ممنون میشم کمکم کنین

Amin
13-06-2013, 14:28
سلام
یک سیم کارت mini میخوره و یک سیم کارت micro

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0D7Ky4AgYoueIQ3LCFUuBLku86nS7L G7WhE-2-7ly6hndxnWX

بازی هاش هم مخصوص هست به خاطر نوع صفحه نمایش
باید سایت سازنده رو برای بازی چک کنید (منظور شرکت چینی هست)

no del
14-06-2013, 13:55
گلم پشت گوشی من اونطوری نیست یک جای سیم کارت داره با یک جای مموری
فقط حافظه داخلیش کمتر از 1 مگابایته جعبه هم که کپی اصله سایت یازنده هم نمیدونم از کجا پیدا کنم :(:(

Amin
20-06-2013, 16:21
این مدل 2 سیم کارت بود
احتمالا برای شما تک سیمکارته دیگه
امان از دست این چینی ها
فکر کنم باید یقه ی فروشنده رو بگیری که چرا گوشی تک سیم کارت رو به جای دو سیم کارت به شما فروخته

no del
20-06-2013, 18:31
گلم در کل منوش عین دوسیم کارته هاست جافظه داخلیش زیر 1 مگابایت برنامه بازی هیچی نمیخوره موندم

aghapacino
13-07-2013, 17:56
سلام من یه گوشی چینی خریدم . جاوا هم پشتیبانی میکنه.اول اینکه لمسیه و زیاد برنامه واسش ندیدم.دوم:وقتی میخوام یه سایت باز کنم مینویسه حافظه کافی نیست با این که حافظه ش خالیه...لطفا کمک کنید

Amin
14-07-2013, 19:30
سلام من یه گوشی چینی خریدم . جاوا هم پشتیبانی میکنه.اول اینکه لمسیه و زیاد برنامه واسش ندیدم.دوم:وقتی میخوام یه سایت باز کنم مینویسه حافظه کافی نیست با این که حافظه ش خالیه...لطفا کمک کنید

سلام
دوست عزیز مدل گوشیتون چیه ؟
باید بدونیم این گوشی در چه سطحی از امکانات نرم افزاری هست تا به سوال شما پاسخ داد.

aghapacino
14-07-2013, 23:56
sony -xperia lt29i tv دار هستش

aghapacino
15-07-2013, 00:21
سلام..خواستم سوال کنم که میشه کیبورد مجازی به برنامه جاوا اضافه کرد؟؟
تمامی این کد ها رو هم امتحان کردم ولی نمیشه...خواهش میکنم کمک کتید..روی برنامه ی نیمباز امتحان کردم..مرسی

Amin
15-07-2013, 13:10
سلام..خواستم سوال کنم که میشه کیبورد مجازی به برنامه جاوا اضافه کرد؟؟
تمامی این کد ها رو هم امتحان کردم ولی نمیشه...خواهش میکنم کمک کتید..روی برنامه ی نیمباز امتحان کردم..مرسی

سلام
کیبورد مجازی نمیشه اضافه کرد ولی برای اس ام اس فارسی یک نرم افزار هست
این نرم افزارو تست کن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=180683

aghapacino
23-07-2013, 21:32
سلام .....آقا کسی نیست به ما کمک کنه؟؟؟

markiw
31-07-2013, 09:41
سلام من تازه یه گوشی چینی اندروید خریدم گوشی خوبیه فقط مشکلی که داره اینکه وقتی گوشی رو میزنم به شارژ و باهاش کار میکنم شارژ نمیشه یعنی شکل باطری هی خالی و پر میشه اما به شارژش اضافه نمیشه و چون شارژرش هم usb هست 4 ساعت باید تو شارژ باشه لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟

hhaaddi
04-08-2013, 11:31
سلام ب دوستان خوبم.کسی میدونه چطور میشه زنگ sms گوشی های چینی رو عوض کرد زنگی غیر از زنگهای فابریک.

kmehrdad
05-08-2013, 15:13
سلام و خسته نباشید.
لطفا سریع کمکم کنید.
یه نر افزار واسه گذاشتن قفل روی گوشی ABOKING 9600 TV میخوام. البته با فرمت جاوا.

ghazyjahany
09-08-2013, 17:49
باسلام خدمت دوستان
یه گوشی هووایی جاوا دارم که ویروسی شده و هیچ نرم افزاری اجرا نمیکنه
میخوام مسترریست کنم کد میخواد
هرکدی زدم نمیشه شاید عوضش کرده باشن
هیچ راهی نیست که گوشی رو غیرفلش ریست کنم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

hajikoki
13-08-2013, 13:29
سلام من گوشی سامسونگ مدل9300چینی دارم ویبرش کار نمیکنه یعنی بعضی موقع کار میکنه بیشتر موقع ها کار نمیکنه مشکلش از چیه کشسی میتونه راهنماییم کنه؟

amir298
23-08-2013, 15:14
من یه گوشی galaxy s4چینی خریدم سیستم عاملش جاوا هست همه چیزش درسته فقط وایرلش رو میخوام روشن کنم پیغام میده فعالسازی wlan انجام نشد لطفا بگید چه کارکنم

Amin
01-09-2013, 18:13
.مرسی از راهنماییت..ولی گوشیم فارسی مینویسه..

واسه ی گوشی چینی که جاوا ساپورت میکنه از نرم افزار های با پسوند های دیگه هم میشه استفاده کرد؟؟
آخه معمولا برنامه های جاوا لمسش کار نمیکنه؟؟

سلام
فقط پسوند jar و jad
بعضی از گوشیها از پسوند های خاصی استفاده می کنند که ساپورت نرم افزاریش با کمپانی سازندست
علت اینکه نرم افزارهای لمسی رو ساپورت نمی کنند ، ساختمان غیر استاندارد فریمور این گوشی هاست
رو همین حساب نرم افزار هایی که با sdk های رایج هماهنگ شدن رو این گوشی ها کار نمی کنند یا درست کار نمی کنند

سلام من تازه یه گوشی چینی اندروید خریدم گوشی خوبیه فقط مشکلی که داره اینکه وقتی گوشی رو میزنم به شارژ و باهاش کار میکنم شارژ نمیشه یعنی شکل باطری هی خالی و پر میشه اما به شارژش اضافه نمیشه و چون شارژرش هم usb هست 4 ساعت باید تو شارژ باشه لطفا راهنمایی کنین چکار کنم؟

معمولا این مشکلات سخت افزاریه و فکر کنم باید به یک تعمیرکار نشون بدی گوشی رو !

سلام ب دوستان خوبم.کسی میدونه چطور میشه زنگ sms گوشی های چینی رو عوض کرد زنگی غیر از زنگهای فابریک.

غالبا پسوند های رایج رو برای زنگ قبول می کنند
اگر امکان این نیست باید دنبال رینگتونهایی با پسوند ACC باشید
در ضمن با توجه به مدل گوشیتون شاید امکان اضافه کردن رینگتون جدید وجود نداشته باشه

باسلام خدمت دوستان
یه گوشی هووایی جاوا دارم که ویروسی شده و هیچ نرم افزاری اجرا نمیکنه
میخوام مسترریست کنم کد میخواد
هرکدی زدم نمیشه شاید عوضش کرده باشن
هیچ راهی نیست که گوشی رو غیرفلش ریست کنم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

این سری از گوشی ها ویروسی نمیشند
مشکل نرم افزاری دارند و اگر تغییری تو نرم افزارهای گوشی انجام بشه ، گوشی قاطی می کنه
قبلا یکی از کاربرا همین مشکل رو داشت و ظاهرا با ریست فکتوری مشکلش حل شد

Amin
02-09-2013, 13:57
با عرض پوزش از کاربران گرامی ؛
به علت تنوع گوشی های چینی و همچنین مشکلات متعدد و متنوع این گوشی ها از پاسخ گویی به سوالات شما عاجزیم
متاسفانه اکثر گوشی های جدید ، کپی ضعیفی از گوشی های شرکت های بزرگ هستند و از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری مشکلات بسیاری دارند
این مسئله نیازمند بررسی و مشخص کردن شرکت های معتبر گوشی سازی و ساپورت نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت هاست.
این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل شد تا سولات شما عزیزان بی پاسخ نماند