PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش پورت کردن ICS Transitions برای Gingerbread

M_J_Nazari
04-03-2012, 23:50
لینک اصلی آموزش: http://www.pda-planet.com/forum/forum127/thread213.html#post896

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در این مطلب با نحوه ی پورت کردن افکت های ICS آشنا میشویم.

1- فایل framework-res.apk را دیکامپایل کنید.
2- فایل های قرار داده شده را دانلود و سپس بعد از extract کردن، فایل های با پسوند xml را درون فولدر

framework-res.apk/res/anim کپی بزنید.

3- به فولدر res/values رفته و فایل integers.xml را با Notepad++ باز کنید و خطهای زیر را به خطهای موجود اضافه کنید.

<integer name="config_activityShortDur">150</integer>
<integer name="config_activityDefaultDur">220</integer>
4- فایل framework-res.apk را کامپایل کنید.
5- تمام

---------------------------------------------------
توضیحات تکمیلی:
اگر از Apkmanager 5 استفاده میکنید:
در زمانی که مرحله ی 4 را انجام میدهید، (کد 11)، از شما پرسیده میشود که فایل سیستمی هست یا نه، حرف y را تایپ کنید و enter را فشار دهید، دوباره y را بزنید و Enter را فشار دهید، در قسمت بعدی، برنامه را به پایین فرستاده، به فولدر Apkmanager باز گشته و از درون فولدر keep، فایل های resources.arsc و فولدر res را پاک کنید، سپس به برنامه ی apkmanger برگسته و کلیدی را جهت ادامه فشار دهید. فایل ساخته شده، درون فولدر place apk here for modding با نام unsigned-framework-res.apk ساخته شده است. با تغییر نام به framework-res.apk، آنرا به گوشی خود انتقال دهید.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/XItI-Bstus/amestris-ics-transitions.7z)

ما از اینترنت یاد گرفته ایم، به اینترنت پس میدهیم :dn:
با احترام، تیم امستریس

barobaxy
03-04-2012, 19:48
تشکر تشکر تشکر ، واقعا موبایلستان فوق العاده است ، همیشه در اوج عزتمندی باشید.

M_J_Nazari
05-04-2012, 16:48
تشکر تشکر تشکر ، واقعا موبایلستان فوق العاده است ، همیشه در اوج عزتمندی باشید.

خسته نباشی، ما اینجا چیکاره بودیم پس؟ lol:hello:

siavash2death
06-04-2012, 21:13
سلام.می خواستم ببینم بعد اینکارها می شه با روت اکسپلورر انتقالش داد؟ و اینکه چطور می شه فهمید که این تغییرات صورت گرفته؟؟ یعنی قبلش چه شکلیه وضعیت و بعدش چطور می شه؟؟

M_J_Nazari
08-04-2012, 23:54
سلام.می خواستم ببینم بعد اینکارها می شه با روت اکسپلورر انتقالش داد؟ و اینکه چطور می شه فهمید که این تغییرات صورت گرفته؟؟ یعنی قبلش چه شکلیه وضعیت و بعدش چطور می شه؟؟

بله میشه انتقال داد.
انیمیشن صفحات فرق میکنه دیگه، مثلا توی انیمیشنی که سامسونگ استفاده میکنه، حالت flip flop داره.
آخه من چه جوری انیمیشن رو توضیح بدم، ولی اگه نصب شده باشه، به وضوح قابل لمس هست.

minor
10-04-2012, 03:00
سلام
من یه مشکل دارم
من فایل رو دکامپایل کردم و بعدش رفتم تو فولدر Projects دقیقا کارهای لازم برای ICS transition رو انجام دادم
اما وقتی میخوام فایل رو کامپایل کنم ارور میده ! (عکس ضمیمه) با زدن یک کلید همون 2 سوالی که شما بهش اشاره کردید رو میپرسه و بعدش هم رفتم تو فولدر keep و اون فایل هارو پاک کردم که آخرش 1 فایل با حجم 200-300 کیلو بایت به من داد !

ممنون

M_J_Nazari
11-04-2012, 02:37
سلام
من یه مشکل دارم
من فایل رو دکامپایل کردم و بعدش رفتم تو فولدر Projects دقیقا کارهای لازم برای ICS transition رو انجام دادم
اما وقتی میخوام فایل رو کامپایل کنم ارور میده ! (عکس ضمیمه) با زدن یک کلید همون 2 سوالی که شما بهش اشاره کردید رو میپرسه و بعدش هم رفتم تو فولدر keep و اون فایل هارو پاک کردم که آخرش 1 فایل با حجم 200-300 کیلو بایت به من داد !

ممنون
ماینور جانف میبینی که نرم افزار پیغام خطا داده.

فایل log.txt رو بفرست، تا با همدیگه چک کنیم مشکل شما کجاست.

minor
12-04-2012, 12:28
ماینور جانف میبینی که نرم افزار پیغام خطا داده.

فایل log.txt رو بفرست، تا با همدیگه چک کنیم مشکل شما کجاست.

جواد جان فهمیدم مشکلش از کجاست

اون یارویی که اینو کوک کرده، هیچی از کوک کردن حالیش نبوده!

فقط اومده فایل های گرافیکی رو با وین رار جایگزین کرده، که مشکل بوجود اورده.

با فایل framework-res.apk رام آمستریس امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت
فکر کنم مشکلش همونیه که خودت گفتی

barobaxy
09-05-2012, 21:47
خسته نباشی، ما اینجا چیکاره بودیم پس؟ lol:hello:

خیلی ممنون از زحماتتون ، واقعا دستتون درد نکنه ، چون من تو یه صفحه انگلیسی همین کارا رو مو به مو انجام میدادم ولی جواب نمیداد ، حالا نمیدونم وقتی با روش شما رفتم جواب داد:bx: (احتمالا ،شاید از Notepad ++ بود، چون اونجا گفته بود با notepad ساده ویرایش کنید ، اما اینجا Notepad ++ رو توصیه کرده بودین ) حالا با اینا کاری ندارم ، اما یه سوال دارم ؟!
سوالم اینه که این screen flickering تو اندروید 4 مربوط به رام میشه یا سخت افزاریه یا اینکه به Transitions effect مربوط میشه ؟ گوشی من Nexus S اهه ، الان هم تقریبا 5 ، 6 ماهی میشه اندروید 4 براش اومده ولی باز هم این مشکل وجود داره ، درسته تا حد زیادی برطرفش کردن اما بازم گهگاهی خودشو نشون میده ! حالا به نظرتون راه حلی قطعی برای این هست ؟ (بخاطر این دوباره برگشتم به آندروید 2.3.7 )
اما این هم بگم که با این آموزشی که گذاشتید من این افکتهای تصویری رو برای Brainmaster Final Miui Gb 2.3.7 :de:پورت کردم که به نظر من بهترین رام شده ! بهترین رام !:bv::bu: اما این screen flickering با این ICS Transitions effects اصلا تو جینجربرید پیش نمیاد.اصلا !

GenomeX
09-05-2012, 23:54
ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ ﺩﻭ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺎ ~ﺳﻮﻧﺪ so ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ~ﻭﺷﻪ system/lib ﮎ~ﯼ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺩﺭ xda ﺁﻣﻮﺯﺷﺶ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻓﺎﯾﻠﻬﺎ ﻭﻟﯽ ﺭﻭﯼ galaxy s1 ﻭ s2 ﻭ ﻧﻮﺕ ﺗﺴﺖ ﺷﺪﻩ.
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﻓﺮﯾﻤﻮﺭﮐﻬﺎ ﺑﺂﯾﺪ anim ﻫﺎﯼ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ ﺭﻭ ﺑﺎ id ﺟﺪﯾﺪ ﺩﺭ public.xml ﻫﻢ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩ.