PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : HD Mini Persian Pack (Sam) -ALL in ONE v.2

S.A.M-2007
09-03-2012, 23:09
با سلام

دوستان مطلعند که چند وقت پیش و برای اولین بار من بر روی افزودن قابلیت جدیدی در گوشی اچ دی مینی کار میکردم بنام نمایش تاریخ هجری شمسی بجای تاریخ میلادی بر روی مانیلا Home
لینک تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201160)
در اون برنامه ای که من طراحیش کرده بودم از یکی از مبدلهای تاریخ میلادی به شمسی استفاده میکردم که براساس اسکریپت مورتی،morty script، نوشته شده بود.آن اسکریت برای محاسبه سالهای کبیسه مشکل داشت.تا اینکه از یکی از استادان برنامه نویسی ویندوز موبایل در این سایت و نیز ایران کمک خواستم. که ایشان نیز در کمال گشاده دستی ورژن جدیدی از نرم افزار خودشان را برای استفاده کاربران اچ دی مینی طراحی و انرا تقدیم انجمن اچ دی مینی و کاربرانش کردند.
و اون اقای عزیز کسی نبودند جز آقای محسن
که پیشتر بانام mohsen_unique و نرم افزار زیبای تقویم فارسی persian calendar معروف هستند.
ایشان در ورژن جدیدی که ساختند، persian calendar v 1.2 چندتا قابلیت جدید هم به نرم افزارشان افزودند.
لینک تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2732635)
مانند:
سبک تر کردن نرم افزار
افزودن گزینه خروج از برنامه
افزودن قسمتی در منوی About که حاوی فایل راهنما و لینکی به یک نرم افزار ف.ی.ل.ش.کن هست
و افزودن یک نرم افزار کوچک دیگری (SetReg.exe) که فعلا توی گوشی های سنس دار فقط گوشی اچ دی مینی قابلیت استفاده از اون را دارد.و آن نمایش دقیق تاریخ هجری شمسی بجای تاریخ میلادی در مانیلای گوشی است.

حال،برای استفاده ازین قابلیت من هم دو ورژن جدید از برنامه All in one درست کردم که خدمتتان تقدیم میکنم.

با این توضیح:

یک ورژن با فارسی ساز sunnysoft بنام HD Mini Persian Pack v A.2.0 sam
ویک ورژن با فارسی ساز موبیداو بنام HD Mini Persian Pack v B.2.0 sam بدون کنترل پنل
::در ورژنهای قبل اون فارسی ساز برای انیستال کردن برنامه مجبور به غیر فعال کردن اون نرم افزار از طریق کنترل پنلش در setting/others بودیم.حال با این ورژن دیگر مجبور به ان کار نیستیم و برنامه براحتی انیستال میشود.

برای ساعت انالوگ ورژن B از ساعت modern استفاده کردم.ورژن A همان ساعت آنالوگ ویستا را داره

در برنامه End key جدید گزینه تایید برای ریستارت کردن و نیز شات دان کردن را برداشتم.یعنی با انتخاب اون گزینها دیگر سوالی در تایید ریستارت و شات دان از کاربر پرسیده نمیشود.

همچنین برنامه CleanRam ونیز خاموش و روشن کردن بلوتوث را اوردم توی برنامه Endkey و برنامه های persian calendar و ppc pim backup را بردم داخل start/tools ،پس این دو برنامه را متونید اونجا پیدا کنید.همچنین برای استفاده از قابلیت نمایش ایام تاریخ شمسی توسط برنامه persian calendar بعداز اجرای نرم افزار ازمنوی tools گزینه insert2 را انتخاب کرده و بعداز اتمام کار نگارش تاریخ در agenda توسط گزینه tools/exit از برنامه خارج بشوید.

برنامه Resco Explorer را هم دخل برنامه گذاشتم تا کاربران دیگر کمبود خاصی حس نکند.

ایکون های alarm و Call history و apponiment هارا هم رنگیش کردم.

تنها کاری که باید بعداز نصب نرم افزار باید انجام بدید،(بعداز نصب در Device) فعال کردن گزینه cleartype در ادرس all settings/system/Screen/cleartype هستش
لیست رامهای قابل استفاده با این نرم افزارها راهم میتونید اینجا و توی این جدول (https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en&hl=en&key=0As80X57yswn_dG9hZVB3VzhUWm5hZzNxSG5SZ19mU0E&single=true&gid=0&output=html) پیدا کنید.
اما بطور خلاصه بجز رامهای آسیای شرقی تمامی رامهای اچ دی مینی با یکی ازین برنامه ها جواب خواهدداد.ورژن B بخصوص برای رام ودافون مناسبه.و برای نصب هردو ورژن برروی رام خاورمیانه حتما این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2016548&postcount=92) را مطالعه کنید.

ورژنB و یاورژن mobidive همچنان در نمایش کاراکتر اینتر در بعضی از اس ام اس ها مشکل داره و کاریشم نمیشه کرد.

توصیه من به استفاده از ورژنA است.

همچنین قبل از استفاده از نرم افزار فوق،قبلا نرم افزارهای مشابه دراین پک را آنیستال کنید.بهترین نتیجه را بعداز هارد ریست کردن خواهید گرفت.همچنین هر دو پک را همزمان استفاده نکنید.یعنی قبل از استفاده از پک دومی،حتما پک اولی را آنیستال کنید.

دوستانی هم که میخواهند از قابلیت جدید در کوک رام برای اچ دی مینی و نیز سایر گوشی های سنس دار استفاده کنند پیام بدهند.

در پست های دوم و سوم بترتیب این پک ها را معرفی خواهم کرد.

از مدیران محترم انجمن هم تقاضا دارم این تاپیک تا یک مدتی در صفحه اصلی انجمن،برای بحث و تبادل نظر باقی مانده سپس به بخش مربوطه منتقل شود.

ودر آخر:

بجای تشکر ازمن از ،محسن خان عزیز توی این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2732635) تشکر کنید.

مرسی

...

S.A.M-2007
09-03-2012, 23:32
تقدیم به دوستداران اچ دی مینی

بخصوص بچه های خوب این انجمن

HD Mini Persian Pack (Sam) v. A.2.0

>http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=700467&stc=1&d=1331331171<

1-بعداز نصب و فعال کردن cleartype از قابلیت جدید گوشی خود،نمایش تاریخ هجری شمسی لذت ببرید.
2-بطور پیش فرض لگوی شرکت ایرانسل را داخل برنامه گذاشتم.دوستانی که مایلند از لگوی همراه اول استفاده کنند فایل ضمیمه را دانلود کرده و بکمک Resco Explorer انرا داخل فولدر ویندوزبریزند

HD Mini Persian Pack (Sam) v. A.2.0.cab (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/TlYO6Cmt6w/hd-mini-persian-pack-sam-v-a.2.0.cab)

تشکر از محسن خان هم یادتون نره

استفاده ازاین نرم افزار باذکر منبع آن:::انجمن اچ دی مینی موبایلستان:::بلامانع است

مرسی

S.A.M-2007
09-03-2012, 23:48
این هم از ورژن C(ورژن بدون فارسی ساز)این پک،تقدیم به آندسته از دوستانی که مایلند از فارسی سازهای دیگری بهمراه محتویات این پک استفاده کنند.

HD Mini Persian Pack (Sam) v. C.2.0

>http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=731105&stc=1&d=1337319744<

HD Mini Persian Pack (Sam) v. C.2.0.cab (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Ax60lnJ_L6/hd-mini-persian-pack-sam-v-c.2.0.cab)

استفاده ازاین نرم افزار باذکر منبع آن:::انجمن اچ دی مینی موبایلستان:::بلامانع است

...

S.A.M-2007
09-03-2012, 23:48
باز هم تقدیم به دوستداران اچ دی مینی

بخصوص بچه های خوب این انجمن

HD Mini Persian Pack (Sam) v. B.2.0

»http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=700489&stc=1&d=1331331323«

1-بعداز نصب و فعال کردن cleartype از قابلیت جدید گوشی خود،نمایش تاریخ هجری شمسی لذت ببرید.
2-بطور پیش فرض لگوی شرکت ایرانسل را داخل برنامه گذاشتم.دوستانی که مایلند از لگوی همراه اول استفاده کنند فایل ضمیمه در پست دوم را دانلود کرده و بکمک Resco Explorer انرا داخل فولدر ویندوزبریزند

HD Mini Persian Pack (Sam) v. B.2.0.cab (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/sZ_9eST9gY/hd-mini-persian-pack-sam-v-b.2.0.cab)

مرسی

engmadelat
09-03-2012, 23:54
اقایی دست درد نکنه.
من نفهمیدم باید ورژن قبلی چطوره پاک کنم؟
من هنوز این ورژن رو نصب نکردم ولی ورژن قبلی یه مشکل دیگه هم داشت این بود که وقتی روی کیبورد فون مد بود درست بالا دکمه که میگه الان چیه، درست نشون نمیداد تو این ورژن خدا کنه حل شده باشه؟
میشه ساعت رو میشه همون دیجیتاله باشه(فابریک خودش)؟
لگو ایرانسل چطوری میشه عوض کرد بیشتر توضیح میدی؟میشه اصلا لگو حذف کرد؟
ممنون.

S.A.M-2007
10-03-2012, 00:05
اقایی دست درد نکنه.
من نفهمیدم باید ورژن قبلی چطوره پاک کنم؟
من هنوز این ورژن رو نصب نکردم ولی ورژن قبلی یه مشکل دیگه هم داشت این بود که وقتی روی کیبورد فون مد بود درست بالا دکمه که میگه الان چیه، درست نشون نمیداد تو این ورژن خدا کنه حل شده باشه؟
برای انیستال کردن پک قبلی برین به
setting/application/Remove programs
وبرنامه را انیستال کنید.
سوال دومتان را متوجه نشدم ؟ :ag:
فکر کنم منظورتون در استفاده از حالت keyboard types و انتخاب phone keypad باشه.
دوست عزیز تیبهای فون کیبورد و کامپکت کوارتی در اچ دی مینی بعلت نبودن دیکشنری فارسی برای xt9 درست کار نمیکنه،گرجه اگر دیکشنری فارسی هم داشت کار با اون حالتهای از کیبورد توی ویندوز موبایل سخته،وکم کم داره کنار گذاشته میشه.اما بهرحال بودنشان در ویندوز 6 بهتر از نبودنشان هست.در ضمن یکی دیگر از دلایل نصبشان اینکه در نبودشان باعث کراش در ویندوز بهنگام استفاده از سایر زبانها در اون دوتا مد و حالت از کیبورد هم میشه.

engmadelat
10-03-2012, 00:25
برای انیستال کردن پک قبلی برین به
setting/application/Remove programs
وبرنامه را انیستال کنید.
سوال دومتان را متوجه نشدم ؟ :ag:
من هم همین کار و کردم ولی پاک نشد.
میگه :
HD minipersian pack (sam) was not completely removed.
بعد میگه میخوای از لیست پاک کنم من گفتم بله.
بعد سافت ریست کردم.ولی هنوز تو لیست هست.فارسی اشم کار میکنه!!
باید هارد ریست بدم؟:ab:

S.A.M-2007
10-03-2012, 00:39
من هم همین کار و کردم ولی پاک نشد.
میگه :
HD minipersian pack (sam) was not completely removed.
بعد میگه میخوای از لیست پاک کنم من گفتم بله.
بعد سافت ریست کردم.ولی هنوز تو لیست هست.فارسی اشم کار میکنه!!
باید هارد ریست بدم؟:ab:
احتمالا یکی از برنامه های مشابه در پک را قبلا ریختین و سپس انیستال کردین که باعث شده فایلهای مشابه در پک هم جلوتر پاک بشه،وحال که دارین پک را انیستال میکنید.کامل پاک نمیشه و اون ارور رامیده. اگر اسم اون برنامه یادتونه دوباره نصب کنید و سپس ابتدا پک را انیستال کنید.و سپس دوباره اون برنامه را بریزید و دوباره خود اون برنامه را پاک کنید.این بهترین راه حله.
یک راه حل هم اینه که پک را دوباره بریزید و سپس انیستال کنید.اینطوری هم مشکلتان حل میشه.
در غیر این صورت بله،بنظرم باید هارد ریست بکنید.
البته جلوتر بکمک برنامهppc pim backup از اس ام اس ها و کانتکت هاتون بکاپ بگیرین و هارد ریست بکنند.

LEO K
10-03-2012, 02:06
با تشکر از سام عزیز

تاپیک مهم هم شد

موفق باشید

AHG2
10-03-2012, 16:18
سلام سام عزیز
دستت درد نکنه بازم گل کاشتی
فقط حس می کنم اون end key یکمی زیباییش کمه .. اگه مثلا slider میزاشتی یا یکم خوشگل ترش می کردی عالی می شد
دستت درد نکنه
تو کارای گرافیکی هم کمک خواستی من هستم البته می دونم شما خودتون یپا استادین
BEST REGARDS
:bz:
AHG

AHG2
10-03-2012, 16:22
ببخشید یه چیز دیگه
من از یه برنامه ی backup استفاده می کنم که خیلی عالیه نمی دونم شاید از این pim backup بهتر باشه می خوای ینگاهی هم به این بنداز
spb backup
خیلی کامله چند بار گوشیمو نجات داده....
فکر کنم ظاهرشم از pim بهتر باشه
:bp:

S.A.M-2007
10-03-2012, 22:57
ببخشید یه چیز دیگه
من از یه برنامه ی backup استفاده می کنم که خیلی عالیه نمی دونم شاید از این pim backup بهتر باشه می خوای ینگاهی هم به این بنداز
spb backup
خیلی کامله چند بار گوشیمو نجات داده....
فکر کنم ظاهرشم از pim بهتر باشه
:bp:
سلام دوست عزیز
خوبیه pim backup در ساده و کم حجم بودنه خود برنامشه و نیز چون مهمترین چیزیهای که در ویندوز موبایل باید ازشون بکآپ بگیریم اس ام اس ها و کانتکتهاست ،باز هم مزیت خاصیه،چرا که معمولا چیزهای دیگر و توی مموری کارت ذخیره میکنم.
از طرفی حجم فایل خروجیشم کمتره و نیز فایلهای خروجیشو میشه بعدا با اکسل مرور کرد.و...

فقط حس می کنم اون end key یکمی زیباییش کمه .. اگه مثلا slider میزاشتی یا یکم خوشگل ترش می کردی عالی می شد
دستت درد نکنه
تو کارای گرافیکی هم کمک خواستی من هستم البته می دونم شما خودتون یپا استادین
دوست گرامی
تنها دکمه های سخت افزاری که بشه باهاشان یک برنامه ای را بالا اورد دکمه های چپ (call) و راست (end) هستند و نیز تنها برنامه های هم که برای اون دو دکمه دیدم end key و action هستند که متاسفانه خیلی جای مانور توشان نیست.
اما اگر منظورتان طراحی یک نرم افزاریه که slider داشته باشه و بتونه اون کارهارو بکنه، بله میشه اینکارو کرد منتها فعال سازی خود برنامه نرم افزاری میشه،مثلا بشکل یک تب مانیلا اضافی در میاد.که خودش نقض غرض میشه (چرا که دسترسی سریع با دکمه های سخت افزاری بهش نخواهیم داشت)
راه حل دوم استفاده از شورتکاتهای صفحه دوم home هستش ویا اگرهم میخواهین از صفحه اول home استفاده کنین نرم افزارهای 12 و یا 16 شورت کاته صفحه home وجود داره.که خوب همه اون ها هم نرم افزایند و نه سخت افزاری
توی کارهای گرافیگی هم چشم ،حتما از اطلاعات مفیدتان هم من وهم سایر عزیزان استفاده خواهیم کرد.

arash1983m
10-03-2012, 23:10
با عرض سلام
واقعاً تشکر میکنم ازت سام عزیز بابت تمام زحماتی که برای این انجمن میکشی و همچنین بقیه دوستانی که با شما همکاری میکنند.
سام عزیز برای رام o2 ورژن 1.38.206.4 شما کدام پک را پیشنهاد میکنید ؟

S.A.M-2007
10-03-2012, 23:56
با عرض سلام
واقعاً تشکر میکنم ازت سام عزیز بابت تمام زحماتی که برای این انجمن میکشی و همچنین بقیه دوستانی که با شما همکاری میکنند.
سام عزیز برای رام o2 ورژن 1.38.206.4 شما کدام پک را پیشنهاد میکنید ؟

سلام
من بعضی از اوقات بخاطر کمبود وقتی که دارم (وظاهرا هم نمیشه کاریش کرد) ولذا کمتر میتونم بیام سایت شرمنده همه دوستان هستم.
دوست عزیز
توی پست اول این تاپیک توضیح دادم:

لیست رامهای قابل استفاده با این نرم افزارها راهم میتونید اینجا و توی این جدول پیدا کنید.
اما بطور خلاصه بجز رامهای آسیای شرقی تمامی رامهای اچ دی مینی با یکی ازین برنامه ها جواب خواهدداد.ورژن B بخصوص برای رام ودافون مناسبه.و برای نصب هردو ورژن برروی رام خاورمیانه حتما این پست را مطالعه کنید.

درکل ورژن A بهترینه و با همه رامها جواب میده بجز:
رامهای آسیای شرقی
رام ودافون
و رام خاورمیانه،که البته با ترفند خاصی (توی اون پست توضیح دادم) که میشه توی اون رام هم ریخت

در مورد ورژن B ،اینم با همه رامها جواب میده بجز:
رامهای آسیای شرقی
و رام خاورمیانه،که البته با ترفند خاصی (توی اون پست توضیح دادم) که میشه توی اون رام هم ریخت

منتها،ورژن B (که قبلاها به اسم فارسی ساز هیبریدی معرفی شده بود و الان به اسم ورژن B معرفی کردم،البته بدون کنترل پنلش)یک ایراد مهمه داره اونم اینه که در بعضی از اس ام اس ها بجای کاراکتر اینتر که بایستی بشکل فاصله نشون داده بشه، بشکل کاراکتر مربع در میاد(به بیان فنی کاراکترnotdef ،اولین کارکتر هر فونتی،نشون داده میشه)که معمولا هم همزمان میشه با بهم ریختن پیکر بندی اس ام اس فارسی
اما سرعت باز شدن صفحات فارسی با این فارسی ساز بیشتره
...

البته بتدریج و به تجربه استفاده خودتان از هردو نرم افزار،با یکی ازین ها سازگارتر خواهید شد.

fanni
11-03-2012, 00:41
چرا تو رام o2 تقویم هجری با میلادی ست نیست؟ مثلا شنبه 20 اسفند=دو روز میلادی!!!

AHG2
11-03-2012, 15:34
ممنونم سام عزیز گفتی نرم افزار 12 شرتکات
چند وقت دنبالشم
اگه لطف کنی لینک بدی ممنون میشم
راستی می خواستم یه خواهشی بکنم که فکر کنم خیلی ها این خواسته رو دارن
اگه بشه نرم افزار هاتو جدا هم برا دان بزار
ممنون

alastomeria
11-03-2012, 18:38
سلام
با تشکر از سام عزیز
سیم کارت من همراه اوله
لوگوی ایرانسل رو میشه حذف کرد؟

_MoHaMaD_
11-03-2012, 18:54
سلام
با تشکر از سام عزیز
سیم کارت من همراه اوله
لوگوی ایرانسل رو میشه حذف کرد؟

سلام دوست گرامی

شما از این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2734096&postcount=2) لوگوی همراه اول رو دانلود کنید

بعدش از طریق نرم افزار resco جایگزینش کنید

موفق باشید

_MoHaMaD_
11-03-2012, 19:24
مرسی محمد جان ، دتس اوکی.

داداش شما زحمت بکش اگه خوشت اومده از یه پستی

فقط دکمه سپاس رو بزن

موفق باشید

S.A.M-2007
12-03-2012, 20:44
میشه ساعت رو میشه همون دیجیتاله باشه(فابریک خودش)؟
لگو ایرانسل چطوری میشه عوض کرد بیشتر توضیح میدی؟میشه اصلا لگو حذف کرد؟
ممنون.
سلام
با تب کردن برروی ناحیه لوگوی اپراتور میتونید بین ساعت آنالوگ و دیجیتال شیفت کنید.
فایل گرافیک مربوط به لگوی اپراتور را میتونید حذف کنید،منتها موقع انیستال کردن برنامه با اور مواجه میشوید.
بهترین کار افزودن یک فایل گرافیکی هم نام و تو خالی در فولدر Windows گوشیست
که همین جا هرسه فایل گرافیکی مربوط به لوگوی اپراتور را میزارم تا هر کاربری بنا به سلیقه خود یکی ازین فایلهارا بکمک نرم افزار Resco Explorer توی فولدر Windowsگوشی خود قرار بده

Operator Logo Nameless
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/99YApeNvXo/operator-logo-nameless.rar)
Operator Logo MCI
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/nOK8L3HMHW/operator-logo-mci.rar)
Operator Logo Irancell
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4VLo7vrQ5Q/operator-logo-irancell.rar)

مرسی

S.A.M-2007
12-03-2012, 21:02
چرا تو رام o2 تقویم هجری با میلادی ست نیست؟ مثلا شنبه 20 اسفند=دو روز میلادی!!!
مرسی از فیدبکتان
اگر هنوز روی رام 02 هستین،میشه بیشتر توضیح بدین؟
یعنی بجای تاریخ شمسی چی نشون میده ؟؟
مرسی

S.A.M-2007
12-03-2012, 21:17
ممنونم سام عزیز گفتی نرم افزار 12 شرتکات
چند وقت دنبالشم
اگه لطف کنی لینک بدی ممنون میشم
راستی می خواستم یه خواهشی بکنم که فکر کنم خیلی ها این خواسته رو دارن
اگه بشه نرم افزار هاتو جدا هم برا دان بزار
ممنون
نرم افزار,12شورتکاته را با یک سرچ توی انجمن میتونید پیدا کنید.اما قابلیت جدید(نمایش تاریخ شمسی) را نداره،و افزودن این قابلیت نیازمند دستکاری توی فایلهای مانیلای اون برنامه هست
سرفرست سعی میکنم نرم افزارها را جدا گانه آپ کنم.اما اصلی ترین هدفم از پک کردن آنها اینه که کاربر فقط یکبار وتنها با یک برنامه به همه اون قابلیتها دسترسی داشته باشه،بخصوص بعداز هربار هارد ریست کردن و یا ریختن رام جدید
مرسی

AHG2
17-03-2012, 16:25
اقا من رامم اروپای شرقی اس ام اس هام که چند تا میشه خیلی کند میشه
اگه فارسی ساز بهتری سراغ دارید بگید.

C.H.I.T.A
17-03-2012, 16:41

سلام
شما تعداد پیام های توی اینباکست چندتاس؟؟؟؟
در ضمن من از همین رام و همین فارسی ساز استفاده میکنم...کندی داره ولی نه به اون شدت.

AHG2
17-03-2012, 19:37
بچه ها یعنی واقا هیچ فارسی سازی نیست که فونت های گوشی رو خراب نکنه ........... اه

AHG2
17-03-2012, 19:44
سلام
شما تعداد پیام های توی اینباکست چندتاس؟؟؟؟
در ضمن من از همین رام و همین فارسی ساز استفاده میکنم...کندی داره ولی نه به اون شدت.

علی جان زیاد هم نیست سه الی 4 تا

C.H.I.T.A
17-03-2012, 20:53
علی جان زیاد هم نیست سه الی 4 تا

فارسی ساز رو روی مموری کارت نصب کردید یا حافظه داخلی گوشی؟؟
باید توی حافظه داخلی نصب بشه هاااا.
اگر که درست نصب کردی و مشکل داری صبر کن ببینیم بقیه دوستان چی میگن

در ضمن سوالاتون رو در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید

S.A.M-2007
17-03-2012, 22:31

ahg2 عزیز،
همه مشکلات اس ام اس مربوط به فارسی ساز نیست.ویندوز موبایل 6.5 به پایین کلا با اس ام اس مشکل داره و این مشکل با اس ام اس های فارسی دو چندان میشه،منتها دیگه نه با سه چهار تا اس ام اس فارسی ! احتمالا مشکل شما از یک جای دیگه هست.اما،زیاد هم نا امید نباش اگر خیلی اهل اس ام اس دادن هستین،این نرم افزارو دانلود کن با این نرم افزار موقع کار با اس ام اس ها از سنس خارج می شوید،ولی برای مشاهده اس ام اس اول دوباره به سنس برمیگردین.

این نرم افزار آخرین راه حل برای برای افزایش سرعت کار با اس ام اس ها در ویندوز موبایل هست.

این هم تقدیم به ahg2 و همه دوستانی که زیاد با اس ام اس کار میکنند.

Zenyee Disable HTC Messaging 1.2.CAB (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/UiWBwneUjW/zenyee-disable-htc-messaging-1.2.cab)

...

---------------------------------------

لازم است گاهی پای کامپیوترت نباشی
گوگل و ایمیل و فیسبوک و فلان را بی‌خیال شوی
باخانواده ات دور هم بنشینید !
یا گوش به درد دل رفیقت بدهی و ببینی زندگی فقط همین آهن‌پاره‌ی برقی است یا نه؟

لازم است گاهی بخشی از حقوقت را بدهی به یک انسان محتاج تا ببینی
در تقسیم عشق ، در نهایت تو برنده ای یا بازنده ؟

لازم است گاهی عیسی باشی ، ایوب باشی ، انسان باشی
ببینی می‌شود یا نه؟

و بالاخره لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری
و از خود بپرسی که سال ها سپری شد تا آن شوم که اکنون هستم

آیا ارزشش را داشت . . . ؟

نقل قول از دوست گرانقدرم : alitennis

.....

S.A.M-2007
17-03-2012, 22:34
بچه ها یعنی واقا هیچ فارسی سازی نیست که فونت های گوشی رو خراب نکنه ........... اه
بیشتر توضیح بده !
از فونت کدوم قسمت از گوشیت ناراضی هستین ؟

AHG2
18-03-2012, 09:18
سم عزیز خودت می دونی وقتی فارسی سازی نصب میشه همه ی فونتا تغییر میکنه شاید بخاطر اینه که عادت ندارم ولی بیشترشونو بلد می کنه
من الان فارسی ساز آقا رضا رو نصب کردم اون فکر کنم با گوشی من ساز گار تره فونتشم خوشگله ولی حالا نمی تونم از کیبرد خوشگل شما استفاده کنم..........
مرسی از زحماتتون
اگه میشد یه فارسی ساز و یه کیبرد خوب معرفی می کردی خیلی خوب می شد اخه من از تقویم فارسی و بکاپ و... اینا استفاده نمی کنم
ممنون
:as:

_MoHaMaD_
18-03-2012, 09:36
سم عزیز خودت می دونی وقتی فارسی سازی نصب میشه همه ی فونتا تغییر میکنه شاید بخاطر اینه که عادت ندارم ولی بیشترشونو بلد می کنه
من الان فارسی ساز آقا رضا رو نصب کردم اون فکر کنم با گوشی من ساز گار تره فونتشم خوشگله ولی حالا نمی تونم از کیبرد خوشگل شما استفاده کنم..........
مرسی از زحماتتون
اگه میشد یه فارسی ساز و یه کیبرد خوب معرفی می کردی خیلی خوب می شد اخه من از تقویم فارسی و بکاپ و... اینا استفاده نمی کنم
ممنون
:as:

سلام داداش

شما فارسی ساز رضا رو میتونید به راحتی با کیبورد سام 1.1 touch input استفاده کنید

موفق باشید

AHG2
18-03-2012, 14:14
سلام داداش

شما فارسی ساز رضا رو میتونید به راحتی با کیبورد سام 1.1 touch input استفاده کنید

موفق باشید

مرسی از پاسختون ولی حروف روی کیبردو مربع نشون می ده
سر فراز باشید

_MoHaMaD_
18-03-2012, 14:17
مرسی از پاسختون ولی حروف روی کیبردو مربع نشون می ده
سر فراز باشید

نه داداش !

شما رامتون چیه؟

رضا دو ورژن فارسی ساز داره

2.3 touch input رو امتحان کنید

ایرادی بود بازم بگو

AHG2
18-03-2012, 19:55
نه داداش !

شما رامتون چیه؟

رضا دو ورژن فارسی ساز داره

2.3 touch input رو امتحان کنید

ایرادی بود بازم بگو

رامم اروپای شرقی محمد خان
مرسی
ورژن فارسی ساز 2 آقا رضا رو نصب کردم
فقط میشه لینکه این کیبرد رو بدی ؟
مرسی:cc:

LEO K
18-03-2012, 21:49
رامم اروپای شرقی محمد خان
مرسی
ورژن فارسی ساز 2 آقا رضا رو نصب کردم
فقط میشه لینکه این کیبرد رو بدی ؟
مرسی:cc:

کلا این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=171776) تاپیک کیبورد فارسی هست .

هر چی بخوای هست

موفق باشی

AHG2
19-03-2012, 09:26
سلام این CleanRam چی کار می کنه؟

LEO K
19-03-2012, 10:45
سلام این cleanram چی کار می کنه؟

نرم افزارهایی که بد بسته شدن و یا موردی نیست که فعال باشه رو از رم حذف میکنه و رم خالی میشه و گوشی سریعتر میشه

Sirdash
06-04-2012, 09:43
:ax:
با سلام
موقعی که پک HD_Mini_Persian_Pack_(Sam)_v_A.2.0.cab رو نصب می کنم بعد از یه مدت کم آنتن موبایل قطع میشه و کنارش یه ! میاد
میشه لطف کنید نظر بدید .

LEO K
06-04-2012, 09:58
:ax:
با سلام
موقعی که پک HD_Mini_Persian_Pack_(Sam)_v_A.2.0.cab رو نصب می کنم بعد از یه مدت کم آنتن موبایل قطع میشه و کنارش یه ! میاد
میشه لطف کنید نظر بدید .

رامتون چیه ؟

Sirdash
06-04-2012, 11:55
OS version:5.2.23103
Rom version:1.36.415.4
خودش هم روی همین گوشی بود منظورم اینه که اورجینال هست .

LEO K
06-04-2012, 18:02
os version:5.2.23103
rom version:1.36.415.4
خودش هم روی همین گوشی بود منظورم اینه که اورجینال هست .

دوست من یه هارد ریست کنید و دوباره فارسی ساز رو نصب کنید

Sirdash
06-04-2012, 19:00
دوست من یه هارد ریست کنید و دوباره فارسی ساز رو نصب کنید
:ak:
سلام
3 بار امتحان کردم نشده

LEO K
06-04-2012, 19:01
:ak:
سلام
3 بار امتحان کردم نشده

رام اروپای شرقی رو نصب کنید

macensi
10-04-2012, 00:49
سلام....من رام گوشیمو عوض کردم به o2
اما وقتی دوباره این فارسی ساز و نصب کردم...اگه به کسی فارسی اس بدم...براش به شکل علامت سوال میاد....چیکار باید بکنم....!؟

LEO K
10-04-2012, 09:00
اما وقتی دوباره این فارسی ساز و نصب کردم...اگه به کسی فارسی اس بدم...براش به شکل علامت سوال میاد....چیکار باید بکنم....!؟

این به خاطر رام o2 هست و اس ام اس ها برای بعضی ها به این صورت درمیاد و شما هم اولین نفر نیستید که این مشکل رو دارید .

موفق باشید

sevenstar449
10-04-2012, 18:51
سلام به دوستان عزیز من این برنامه رو نصب کردم ولی اس ام اس فارسی که واسه کسی دیگه میفرستی علامت سئوال میزنه چیکارش کنم

LEO K
10-04-2012, 21:50
سلام به دوستان عزیز من این برنامه رو نصب کردم ولی اس ام اس فارسی که واسه کسی دیگه میفرستی علامت سئوال میزنه چیکارش کنم

دوست من رامتون چیه ؟ رام اروپای شرقی رو نصب کنید ترجیحا

mosymosy_110
11-04-2012, 08:36

در قسمت مسیج گزینه options در ناحیه sms گزینه use unicode when necessary را فعال کنید.
تا اون جایی که می دونم فقط رام o2 هست که این گزینش غیر فعال هست و باید فعال کرد.:mobilestan:

omid htc
11-04-2012, 12:23
سلام دستت درد نکنه .
من هرکاری می کنم لگوی همراه اول رو نمی تونم دانلود کنم. من رو راهنمایی کنید.

LEO K
11-04-2012, 17:09
سلام دستت درد نکنه .

ببخشید میشه بفرمایید منظورتون چیه ؟ مربوط به بخش فارسی سازه ؟

_MoHaMaD_
28-04-2012, 09:35
سلام دستت درد نکنه .

سلام دوست گرامی

با عرض معذرت بابت دیر پاسخ دادن

این لینک دانلودشه (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/gtF-pEHGf6/operator-logo.png)

هرچند خودتون میتونستید با کلیک کردن روی عکس
و Save کردنش
روی سیستمون داشته باشیدش
بعد از دانلود به پوشه ویندوز انتقال داده شود ( نرم افزار resco)

با تشکر از دوست عزیزم سام

موفق باشید

alinili
11-05-2012, 13:10
سلام به همه

آقا ورژن رام و گوشیه من اینه :
5.2.23103
rom : 1.07.488 wwe
و اچ دی مینی هم هست و خود شرکت یاس فارسی ساز موبیدیو ورژن 3 رو برام ریخته که عالی و محشره .
میخوام ببینم اگه این فارسی ساز شما رو بریزم گوشیم میپوکه یا نه ؟ چون اصلا حوصله ی هارد ریست ندارم
هدفم اینه که میخوام تقویم شمسی رو بجای میلادب روی هوم نمایش بده بدونه اینکه سنس خود گوشی عوض بشه !
اینی که شما گذاشته اید ظاهرا آب و هوا رو دیگه نشون نمیده

_MoHaMaD_
11-05-2012, 13:47
سلام به همه

5.2.23103
و اچ دی مینی هم هست و خود شرکت یاس فارسی ساز موبیدیو ورژن 3 رو برام ریخته که عالی و محشره .
میخوام ببینم اگه این فارسی ساز شما رو بریزم گوشیم میپوکه یا نه ؟ چون اصلا حوصله ی هارد ریست ندارم
هدفم اینه که میخوام تقویم شمسی رو بجای میلادب روی هوم نمایش بده بدونه اینکه سنس خود گوشی عوض بشه !

سلام دوست عزيز

چون دو تا فارسي ساز ميشه گوشي چرو چت ميزنه

بايد ان اينستال كنيد

يا هارد ريست كنيد

ضمنا با اين نرم افزار فقط هموني كه رو صفحه هست فارسي ميشه

اون داخليه نميشه

موفق باشيد

S.A.M-2007
11-05-2012, 14:28
سلام به همه

5.2.23103

علیک السلام

یعنی فارسی ساز گوشی شما با کاراکتر اینتر توی اس ام اس ها مشکل نداره و بهم ریخته نیست ؟ پس در این صورت میشه فارسی ساز موبیدیو ورژن 3 . برای انجمن ما هم آپ کنید ؟ در مقابل من هم یک ورژن بدون فارسی ساز از HD Mini Persian Pack (Sam) -ALL in ONE v.2 آپ میکنم.گرچه فکر میکنم ورژن B همین HD Mini Persian Pack (Sam) -ALL in ONE v.2 باشه که توی پست سوم همین تاپیک معرفی کردم
1-در ضمن توی برنامه HD Mini Persian Pack (Sam) -ALL in ONE v.2 ویجت اب و هوا هم آپدیت میشه،ولی توی اسکرین شات نیاوردم
2-فورمت نمایش تاریخ هجری قمری،با فارسی ساز موبیداو یکم فرق خواهد داشت،مثلا بجای نمایش جمعه 91/2/22 خواهید داشت :جمعه 22/2/91
3-کیبورد فارسی/Resco Explorer/Mohsen_unique Calendar/Pim backup/end key/ساعت آنالوگ/لوگوی اپراتور/و .... این هاراهم نمیخواهید توش باشه ؟ یعنی فقط فارسی سازش را حذف کنم ؟

alinili
14-05-2012, 11:52
سلام به سم عزیز

نه چرا باید با کاراکتر اینتر مجل داشته باشه ؟ فارسی رو مثله بنز ساپورت میکنه من چند بار هارد ریست کردم فارسی سازم پرید و همه ی فارسی ساز ها رو امتحان کردم اصلا خوب نبودند ! مجبور شدم برم شرکت که برام با گارانتی دوباره بریزن
با کمال میل حاضرم به بقیه هم بدم ولی چه جوری ؟ به شرکت گفتم cab اش رو بهم بده نداد !!

alinili
14-05-2012, 12:03
خود شرکت اینا رو برام ریخته :
finger keyboard
SIP change
MOBiDIV multilingual support
که واقعا خوبه و سرعت اس ام اس عالیه و . ..
من چند بار پاکش کردم و چیز دیگه ای ریختم که نشد و ختی از همین نرم افزار ها هم استفاده کردم و اونا رو از یه جا دیگه دانلود کردم ریختم بازم نشد
خلاصه بردم فقط خودشون تونستن درستش کنن و گفتن که برای ریختنش حتما باید هارد ریست بشه

alinili
14-05-2012, 18:34
سلام دوباره

آقا الان که فکر میکنم میبینم منظورت رو از مشکل با اینتر متوجه نمیشم

یه چیز دیگه اینکه من از اونجایی که فایل این فارسی ساز رو نداشتم وقتی گوشیم رو برای چندمین بار به نمایندگی دادم و ازشون با فارسی ساز پس گرفتم همون موقع یک بک آپ از گوشیم گرفتم به نظرم میرسه اگه فایل بک آپ رو به شما بدم شما هم بتونید استفاده کنید درسته ؟

در مورد نمایش تاریخ شمسی هم :
به نظرم همه ی چیزایی که توی پک گذاشتین عالیه ولی من فقط بدون فارسی سازشو میخوام ورژن بی هم در صفحه ی اول نوشته که از فارسی ساز موبیدیو استفاده میکنه
یه چیز دیگه اینکه من وقتی تقویم آقا محسن رو ریختم اس...ن گوشیم دیم میشد ولی خاموش نمی شد و باید دستی خاموشش میکردم
شما که در مانیلیا دست بردین سوال من این بود که آیا اون افکت های آب و هوای دیوالت خود سنس گوشی هنوز کار میکنه یا نه

LEO K
19-05-2012, 11:27
این هم از ورژن c(ورژن بدون فارسی ساز)این پک،تقدیم به آندسته از دوستانی که مایلند از فارسی سازهای دیگری بهمراه محتویات این پک استفاده کنند.

hd mini persian pack (sam) v. C.2.0

>http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=731105&stc=1&d=1337319744<

hd mini persian pack (sam) v. C.2.0.cab (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ax60lnj_l6/hd-mini-persian-pack-sam-v-c.2.0.cab)

...

با تشکر از سام عزیز

این پست به پست 4 منتقل شد

موفق باشید

alinili
19-05-2012, 20:04
سلام بگید اگه فایل بک آپ فارسی ساز موبیدیو ورژن 3 بدردتون میخوره آپ کنم چون برام آپ کردن سخته

S.A.M-2007
20-05-2012, 23:51
سلام بگید اگه فایل بک آپ فارسی ساز موبیدیو ورژن 3 بدردتون میخوره آپ کنم چون برام آپ کردن سخته

سلام
لطفا برین به این ادرس توی گوشیتان (بکمک رسکو اکسپلور)
windows/AppMgr
اونجا باید یک فولدری مشابه به این اسم باید باشه mobidive v.3
همونو آپ کنید کفایت میکنه
ممنون

alinili
26-05-2012, 17:57
با تشکر از شما بخاطر ورژن سی
بسیار خوب بود مخضوضا نشان دهنده ی تاریخ و آرم ایرانسل
فایلی که گفتید رو آپ کردم امیدوارم مفید باشه

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vYU3v89gYH/mobidiv-multilingual-support-3.0.rar

milad.bmi
27-07-2012, 14:02
سلام.اقا من فقط فارسي ساز ور‍ژن 2 شمارو بدون تغييرات در مانيلا مي خوام .فارسي سازتون عاليه.ولي از اينك مانيلارو تغيير ميده خوشايند نيست .امكانش هست فارسي سازو از اين پك جداگانه نسب كرد؟

S.A.M-2007
27-07-2012, 18:40
سلام.اقا من فقط فارسي ساز ور‍ژن 2 شمارو بدون تغييرات در مانيلا مي خوام .فارسي سازتون عاليه.ولي از اينك مانيلارو تغيير ميده خوشايند نيست .امكانش هست فارسي سازو از اين پك جداگانه نسب كرد؟
سلام
فقط فارسی سازش را میخواین ؟ در ضمن فارسی ساز کدوم ورژنش منظور شماست A یا B
کیبورد فارسی/Resco Explorer/Mohsen_unique Calendar/Pim backup/end key/ساعت آنالوگ/لوگوی اپراتور/و .... این هاراهم نمیخواهید توش باشه ؟

milad.bmi
29-07-2012, 08:37
بله فقط فارسي ساز همراه با كيبورد (ورژن A) .فقط همين دوتا.مرسي :ab:

راستي نميشه فونت DEJAVU SANS جايگزين فونت فعلي كرد؟ چون هم فارسي داره و هم خيلي از كاراكترهارو ساپورت ميكنه!

S.A.M-2007
30-07-2012, 18:10
بله فقط فارسي ساز همراه با كيبورد (ورژن a) .فقط همين دوتا.مرسي :ab:

راستي نميشه فونت dejavu sans جايگزين فونت فعلي كرد؟ چون هم فارسي داره و هم خيلي از كاراكترهارو ساپورت ميكنه!
فونت dejavu sans اگر کاراکتر های فارسی را هم پشتیبانی میکنه،بله میشه پورتش کرد.
لطفا همین جا آپ کنید.

milad.bmi
30-07-2012, 19:36
ببخشيد يه مشكل تو آپ كردن داشتم ولي لينك دانلود گذاشتم.بله فارسي و تمام كاراكترهاي فارسي رو ساپورت ميكنه.

http://en.fonts2u.com/dejavu-sans-condensed.font

mmhmt
31-07-2012, 16:22
با سلام
من دو برنامه HD_Mini_Persian_Pack_(Sam)_v_A.2.0 و Hd mini FingerKeyb-2.1-c1- HVGA-Sam2007 رو نصب کردم و فارسی شد و تقویم فارسی هم تو صفحه هست منتهی مشکلی که دارم اینه که با کیبورد فارسی اصلا فارسی نمینویسه و همش انگلیسی هست
مشکل کجاست؟
مشخصات رام
1.36.721.3

_MoHaMaD_
31-07-2012, 17:31
با سلام
من دو برنامه hd_mini_persian_pack_(sam)_v_a.2.0 و hd mini fingerkeyb-2.1-c1- hvga-sam2007 رو نصب کردم و فارسی شد و تقویم فارسی هم تو صفحه هست منتهی مشکلی که دارم اینه که با کیبورد فارسی اصلا فارسی نمینویسه و همش انگلیسی هست
مشکل کجاست؟
مشخصات رام
1.36.721.3

سلام دوست من
احتیاج به من نصب برنامه های hd mini fingerkey و بقیه نیست

فقط و فقط hd mini persian pack سام عزیز رو نصب کنید
قبلشم یه هارد ریست کنید
( گوشی رو خاموش کنید و دکمه ولوم پایین و بالا و پاور رو باهم بگیرید و ادامه...:)

اگر نشد از ورژن B استفاده کنید

اگر نشد ! رامتون رو به o2 تغییر بدید و این پک رو نصب کنید
پیروز باشید

S.A.M-2007
03-08-2012, 14:02
ببخشيد يه مشكل تو آپ كردن داشتم ولي لينك دانلود گذاشتم.بله فارسي و تمام كاراكترهاي فارسي رو ساپورت ميكنه.

http://en.fonts2u.com/dejavu-sans-condensed.font
سلام و تشکر از لینکی که گذاشتین.میلاد خان روی اون فونت کار کردم.
نتیجه:
متاسفانه با فارسی ساز sunny soft و یا ورژن pack A جواب نمیده(حروف را بشکل منقطع نمایش میده).
ولی میتونید با فارسی ساز mobidiv و یا ورژن pack B ازش استفاده کنید.

اما برای فارسی ساز sunny soft علاوه بر فونت های فارسی پیش فرضی که بر مبنای فونت Tahoma ساخته شده بودند یکسری فونت هم بر اساس فونت Arial ساختم که برای اولین بار به همراه فارسی ساز sunny soft و نیز ورژن جدید کیبرد تاچ اینپوت که درش مشکل اشتباه در محاسبه کاراکترهای فارسی و انگلیسی بود برطرفش کردم براتون آپ میکنم.
لطفا دوستانی که چک میکنند هم راجع به فونتها و هم این آخرین ورژن کیبرد تاچ اینپوت نظر بدهند چراکه توی رامی که تمامش کردم یکی ازون فونتها ونیز این کیبرد تاچ اینپوت جدید را خواهم گذاشت.

ضمیمه:

Font-DejaVu_Sans for Persian Pack B
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/o59AinvjRV/font-dejavu-sans-for-persian-pack-b.cab)
...
مرسی

milad.bmi
03-08-2012, 14:27
سلام و تشکر از لینکی که گذاشتین.میلاد خان روی اون فونت کار کردم.
نتیجه:
متاسفانه با فارسی ساز sunny soft و یا ورژن pack A جواب نمیده(حروف را بشکل منقطع نمایش میده).
ولی میتونید با فارسی ساز mobidiv و یا ورژن pack B ازش استفاده کنید.

اما برای فارسی ساز sunny soft علاوه بر فونت های فارسی پیش فرضی که بر مبنای فونت Tahoma ساخته شده بودند یکسری فونت هم بر اساس فونت Arial ساختم که برای اولین بار به همراه فارسی ساز sunny soft و نیز ورژن جدید کیبرد تاچ اینپوت که درش مشکل اشتباه در محاسبه کاراکترهای فارسی و انگلیسی بود برطرفش کردم براتون آپ میکنم.
لطفا دوستانی که چک میکنند هم راجع به فونتها و هم این آخرین ورژن کیبرد تاچ اینپوت نظر بدهند چراکه توی رامی که تمامش کردم یکی ازون فونتها ونیز این کیبرد تاچ اینپوت جدید را خواهم گذاشت.

ضمیمه:

Font-DejaVu_Sans for Persian Pack B
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/o59AinvjRV/font-dejavu-sans-for-persian-pack-b.cab)
...
مرسی

دستتون درد نكنه سام خان:bx:.خيليييي عاليه.منتظر sunnysoft هستم :bv:.اين ك گذاشتيد پك كامل ورژن B هستش؟

S.A.M-2007
03-08-2012, 14:39
HD Mini Persian Pack (sam) v A.3.0 - tahoma lite

آخرین ورژن پک فارسی ساز حاوی:

1-فارسی ساز سانی سوفت
2-فونت های بر پایه Tahoma
3-آخرین ورژن کیبرد تاچ اینپوت (برطرف کردن باگ محاسبه تعداد کاراکتر برای اس ام اس های فارسی و انگلیسی)

>http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=762743&stc=1&d=1343995908<

نکته:
این ورژن فاقد Resco Explorer/Mohsen_unique Calendar/Pim backup/end key/ساعت آنالوگ/لوگوی اپراتور/و تقویم فارسی است.
اسکرین شات ها از رام تمام رنگی هست که برای مینی ساختم. :ag:

HD Mini Persian Pack v A.3.0 - tahoma lite.cab
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/rMVrQLD1fr/hd-mini-persian-pack-v-a.3.0-tahoma-lite.cab)

S.A.M-2007
03-08-2012, 15:01
HD Mini Persian Pack (sam) v A.3.0 - Arial

آخرین ورژن پک فارسی ساز حاوی:

1-فارسی ساز سانی سوفت
2-فونت های بر پایه Arial
3-آخرین ورژن کیبرد تاچ اینپوت (برطرف کردن باگ محاسبه تعداد کاراکتر برای اس ام اس های فارسی و انگلیسی)

>http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=762741&stc=1&d=1343995715<

نکته:
این ورژن فاقد Resco Explorer/Mohsen_unique Calendar/Pim backup/end key/ساعت آنالوگ/لوگوی اپراتور/و تقویم فارسی است.

HD Mini Persian Pack v A.3.0 - Arial lite.cab
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wfkKrTU7Dq/hd-mini-persian-pack-v-a.3.1-arial-lite.cab)

S.A.M-2007
03-08-2012, 15:25
Font-Arial-for Persian Packs A.B

اینم از ست فونت Arial برای مینی،که با هر دو فارسی ساز و پک های مربوطه سازگار هست.

خواهشا دوستانی که نصب میکنند فیدبک بدهند
مرسی

Font-Arial-for Persian Packs A.B
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/EzG-ShjmTs/font-arial-for-persian-pack-a.b.cab)

nokia 5233
04-08-2012, 00:30
سلام .میشه اون ساعتی که توی اسکرین شات هست. لینک دانلودشو قرار بدید؟ خیلی قشنگه....:cp:

milad.bmi
04-08-2012, 15:04
مرسي اقا سام .گل كاشتي عاليه :)

S.A.M-2007
04-08-2012, 16:48
سلام .میشه اون ساعتی که توی اسکرین شات هست. لینک دانلودشو قرار بدید؟ خیلی قشنگه....:cp:

سلام nokia 5233

اون ساعتهای دیجیتال برای رزلویشن hvga را فعلا جایی نمیتونید پیدا کنید.
همه آنها را من از رزلویشن (VGA (HD2 به hvga در آوردم و فعلا 15 تا از اونها را ،البته با امکان گزینش و انتخاب اونها توسط کاربر توسط نرم افزار جدیدی
که خودم طراحی کردم (Sam Sense Configuration tool)،توی رامم گذاشتم.
به اضافه

25 تا ساعت انالوگ
20 تا مانیلای هوم جدید (خودم طراحی کردم)
4تا بگراند ساعت دیجیتال
3تا بگراند چرخشی ساعت دیجیتال
4تا لوگوی اپراتورهای ایران
....
وخیلی چیزهای جدید دیگر که توی این رام خواهید داشت.

S.A.M-2007
04-08-2012, 16:52
مرسي اقا سام .گل كاشتي عاليه :)

مرسی چشماتون زیبا می بینند.

نظرتون راجع به فونتهای تاهوما و آریال چیه ؟
کیبرد جدید چی ؟ مشکل محاسبه تعداد کاراکترهای فارسی و انگلیسی را باهاش نداشتین که ؟

nokia 5233
04-08-2012, 19:22
سام عزیز من هنوز هیچ مشکلی ندیدم. خیلی سریع تر از قبل شده وفونتش هم باحاله . فقط کجا میتونم وارد تنظیمات زبان بشم؟ میخوام ویبره رو از کیبرد برش دارم..

milad.bmi
05-08-2012, 08:37
مرسی چشماتون زیبا می بینند.

نظرتون راجع به فونتهای تاهوما و آریال چیه ؟
کیبرد جدید چی ؟ مشکل محاسبه تعداد کاراکترهای فارسی و انگلیسی را باهاش نداشتین که ؟
فداي شما .فونت عاليه .ولي يه مشكل همينطور از ورژن هاي قبلي هنو هست هست اونم اينه كه سرعت لود كردن اس ام اس ها خيلي مياد پايين .مشكل از كجاست؟؟؟ كيبورد هم عاليه ك با فارسي ساز شما ديگه محشر ميشه . يه چيز ديگه من تونستم با استفاده از فونت نصبي dejavu sans رو روي sunnysoft بدون مشكل نصب كنم.اول فارسي ساز شمارو نصب كردم و بعد فونت رو نصب كردم و بعدش فونت DejaVu Sans Condensed رو با استفاده از sktools عوض كردم.بخاطر اينكه فونت dejavu sans يخورده سايزش براي hd mini بزرگه براي همين بعد از نصبش ميشه DejaVu Sans Condensed رو جايگزين dejavu sans كرد(با استفاده از نرم اقزارهاي تغيير فونت) :bf:

لينك دانلود dejavu sans

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=283779&stc=1&d=1266711587

S.A.M-2007
06-08-2012, 18:06
سام عزیز من هنوز هیچ مشکلی ندیدم. خیلی سریع تر از قبل شده وفونتش هم باحاله . فقط کجا میتونم وارد تنظیمات زبان بشم؟ میخوام ویبره رو از کیبرد برش دارم..

متاسفانه گزینه ای برای این تغییر در مینی نیست.و فقط با تغیرات ریجستری میشه ویبره کیبرد و همه دکمه های نرم افزاری را باهاش غیر فعال کرد.
که من برای راحتی کارتون اون بشکل یک فایل CAB در آوردم

hd mini disable keybord vibration(sam).cab
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/sI65y4Yqqy/hd-mini-disable-keybord-vibrationsam.cab)

برای برگشت به حالت ویبره نیز دوتا کار میتونید بکنید:
1- نرم افزار نصب شده را انیستال بکنید.
2-بدون انیستال کردن برنامه فوق به ادرس Settings/Personalize/Vibration بروید و گزینه vibrate when I tap را فعالش کنید.با اینکار هردو گزینه را خواهید داشت.

...

milad.bmi
09-08-2012, 00:18
سام خان,نگفتی مشکل کند شدن تو قسمت اس ام اس چیه :(, چیجوری میشه درستش کرد؟

S.A.M-2007
31-08-2012, 21:14
سام خان,نگفتی مشکل کند شدن تو قسمت اس ام اس چیه :(, چیجوری میشه درستش کرد؟
دلیل خلاصه شده اش اینکه بعداز بازگرداندن اس ام اس ها توسط نرم افزار pim backup،سیستم برای طبقه بندی انها برحسب تاریخ و نیز اسامی ارسال کنندها وارد کار شده و بعداز پردازش اطلاعات در پایان بشکل یک فایل sql ذخیره می کند که در مواقع لزوم بکار ببرد.مجموعه اینکارها باعث افت محسوس سرعت گوشی میشود.اما بعداز اتمام کارها سرعت گوشی بحالت اول برمیگرد
اما اینکه چه چجوری میشه حلش کرد؟
1-هرچه اس ام اس ها کمتر،سرعت اون کار هم بیشتر و حجم فایل sql هم کمتر
2-هرچه اس ام اس فارسی کمتر،بازهم سرعت اون کار بیشتر
متاسفانه ویندوز برای پشتیبانی از زبان فارسی در سیستم های خود خیلی وقت نمیگذارد.

naseriya
03-09-2012, 22:01
با سلام، روی رام اروپای شرقی All in One persian Pack Sam V A.2.0 داشتم که بی نظیره. از سام عزیز بینهایت سپاسگزارم. بخاطر مصرف بالای شارژ باطری در این رام، میخوام ودافون نصب کنم و تمام تایپیک ها را خواندم ولی یک جواب درست پیدا نکردم که بدرستی یک کلام بگه فلان فارسی ساز را نصب کن و خلاص. از دوستانی که ودافون دارن یا اساتید بخصوص سام عزیز ، خواهشمندم کمک. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.

qwertyz
03-09-2012, 22:04
اچ دی مینی ته دیزاینه.

_MoHaMaD_
03-09-2012, 23:22
اچ دی مینی ته دیزاینه.

سلام دوست عزیز

لطفا از ارسال اسپم پرهیز کنید

اگر سوالی نظری چیزی هم دارید که محل پرسش آن را نمیدانید
در کلوپ بپرسید

S.A.M-2007
04-09-2012, 19:10
با سلام، روی رام اروپای شرقی All in One persian Pack Sam V A.2.0 داشتم که بی نظیره. از سام عزیز بینهایت سپاسگزارم. بخاطر مصرف بالای شارژ باطری در این رام، میخوام ودافون نصب کنم و تمام تایپیک ها را خواندم ولی یک جواب درست پیدا نکردم که بدرستی یک کلام بگه فلان فارسی ساز را نصب کن و خلاص. از دوستانی که ودافون دارن یا اساتید بخصوص سام عزیز ، خواهشمندم کمک. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم.
سلام
برای رام ودافون میتونید
1-یا از فارسی ساز هیبریدی Hybridized HD mini farsi maker (Reza+Sam) v.1 استفاده کنید لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2026712&postcount=1)
*فقط فارسی ساز موبیدایو انهم با کنترل پنل

2-ویا از HD Mini Persian Pack (Sam) v. B.2.0 لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2918657&postcount=3)
*فارسی ساز موبیدایو بدون کنترل پنل و نیز نرم افزارهای مربوطه و کیبرد تاچ اینپوت قبلی
**متاسفانه این فارسی ساز یکم با کاراکتر اینتر توی اس ام اس ها مشکل داره و ظاهرا کاریشم نمیشه کرد.

S.A.M-2007
04-09-2012, 19:22
یک نظر خواهی از دوستان مینی دار

بطور پیشفرض توی صفحه اس ام اس ها تا 25 تا اس ام اس را میشود ورق زد.
بنظرتون 25 تا کم نیست ؟
اگر قرار بود بیشترش کنید چندتا میکردید ؟ :ag:
35،45،50،75،100،... ؟
مرسی

_MoHaMaD_
04-09-2012, 19:42
سام عزیز منظورت چیه از اینکه 25 تا میشه ورق زد ؟

S.A.M-2007
04-09-2012, 21:13
سام عزیز منظورت چیه از اینکه 25 تا میشه ورق زد ؟
یعنی تا 25 تا اس ام اس اول توی اینباکس را میشه پشت سر هم مثل صفحات یک کتاب ورق زد و رفت جلو ... و یا بعبارتی ،هل شان داد،... و یا غلتاند و یا مرورشان کرد !

_MoHaMaD_
04-09-2012, 21:38
:4: 25 تا خیلی هم هست

البته نظر بقیه مهمه

alibaraani
05-09-2012, 15:02
سلام بر سام عزیز
ممنون از زحماتتون
50 تا بشه بهتره

naseriya
08-09-2012, 20:14
با سلام، اگه مثل 25 تای اول روان ورق بخوره، 50 عدد بشه بهتره. حتی 26 تا هم یک واحد پیشرفت رو نشون میده، پس خوبه. ولی اگه کند شه یا هنگ کنه، 25 تا هم به قول محمد عزیز از سرمون هم زیاده.

milad.bmi
15-09-2012, 20:50
اقا هيچجور نميشه با سرعت كم اس ام اس ساخت .سرعت تو messaging خيلي خيلي پايينه.سام خان يه راهي پيدا كن .نمي خوام اي فارسي سازو به خاطر اين مشكل ازدست بدم:dg: همه چي عاليه (فارسي ساز - كيبورد) .ولي اين مشكل تو اس ام اس ناجورش ميكنه .يعني هيچ راهي برا درست شدنش نيست ؟؟ من از ورژن sam lite tahoma استفاده ميكنم!

_MoHaMaD_
15-09-2012, 21:53
اقا هيچجور نميشه با سرعت كم اس ام اس ساخت .سرعت تو messaging خيلي خيلي پايينه.سام خان يه راهي پيدا كن .نمي خوام اي فارسي سازو به خاطر اين مشكل ازدست بدم:dg: همه چي عاليه (فارسي ساز - كيبورد) .ولي اين مشكل تو اس ام اس ناجورش ميكنه .يعني هيچ راهي برا درست شدنش نيست ؟؟ من از ورژن sam lite tahoma استفاده ميكنم!

سلام دوست من

چرا نشه
میشه !
رامتون عوض کن
بکن o2

مث فرفره میشه :022:

milad.bmi
16-09-2012, 09:54
محمدخان من رام o2 1.38.206.4 دارم .من ك تغييري نميبينم اخه :022: .ديگه كلافه شدم :14:

_MoHaMaD_
16-09-2012, 11:49
کلافه نشو :4: دو تا نسخخه دیگه هم تست کن

راستشو بخوای من خودم با ورژن B اصلا تغییر سرعتی احساس نکردم

ولی اگر هیچکدوم راضیت نکرد
از اونجایی که خوراکم رام o2 هست :4: شما ورژن قبلیه فارسی ساز جناب سام رو نصب کنید

ضمنا عزیزم هر بار که فارسی ساز نصب میکنی
هارد ریست کن تا نتیجه بهتر دریافت کنی

موفق باشید

milad.bmi
16-09-2012, 12:12
اقا من فك كنم هر 12ساعت دارم هارد ريست ميكنم نتيجه نداد هيچ .بدتر هم شده فك كنم .محمدخان من فقط از ورژن 3.0 اين فارسي ساز مي خوام استفاده كنم .چون فقط كيبورد و فارسي سازو مي خوام .گير كرديم خدا وكيلي :7::29::023:

من از اين استفاده ميكنم:
HD Mini Persian Pack (sam) v A.3.0 - tahoma lite

پست 71

_MoHaMaD_
16-09-2012, 12:29
میلاد جان قبلی هم فرقی نداره
شما تست کنید

قطعا جواب میگیرید

milad.bmi
16-09-2012, 13:43
منظورت كدوم ورژن هستش ؟ :022:

_MoHaMaD_
16-09-2012, 15:52
خدمت شما (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172787)

milad.bmi
17-09-2012, 17:10
اقا امكانش هست فارسي ساز ساني سافت از اين پك جدا كرد و بصورت جداگانه نصبش كرد ؟

LEO K
18-09-2012, 09:39
اقا امكانش هست فارسي ساز ساني سافت از اين پك جدا كرد و بصورت جداگانه نصبش كرد ؟

دوست من بله میشه ولی به نظر من بهتره نکنید
انصافا کیبورد سام عزیز خیلی عالی هستمن که یه بار کار کردم

milad.bmi
19-09-2012, 09:01
اينكه عالي هستش ك شكي درش نيست ولي من مي خوام خوده ساني سافت از ورژن HD Mini Persian Pack v A.3.0 - tahoma lite جداگانه نسب كنم .كسي هست ك لطف كنه و اين كارو برام انجام بد.ممنون ميشم.ساني سافت از ور‍ژني ك گفتم در پست .71 ممنون ميشم

ahmad saki
19-09-2012, 15:36
دمتون گرم

_MoHaMaD_
19-09-2012, 15:44
دمتون گرم

غمتون کم

لطفا برای تشکر از دکمه سپاس استفاده فرمایید

متشکرم

macensi
21-09-2012, 12:41
سلام و خسته نباشید،آیا این فارسی ساز روی ودافون جواب میده !؟

_MoHaMaD_
21-09-2012, 13:03
سلام و خسته نباشید،آیا این فارسی ساز روی ودافون جواب میده !؟

سلام

بله

نوشته پست یک رو بخونید

milad.bmi
05-10-2012, 13:06
اقا ما ديگه قاطي كرديم.يعني هيج راهي نيست ك بشه اين كندي توي messaging رو درستش كرد؟ حيف هستش به خدا؟ 002::45::46:

_MoHaMaD_
05-10-2012, 15:35
اقا ما ديگه قاطي كرديم.يعني هيج راهي نيست ك بشه اين كندي توي messaging رو درستش كرد؟ حيف هستش به خدا؟ 002::45::46:

قاطي نكن رفيق

رام o2 نصب كن
و فارسي ساز ور‍زن قبلي سام
يا همين ور‍‍ژن

من كندي احساس نميكردم

موفق باشيد

milad.bmi
05-10-2012, 17:15
من رامم o2 هستش.يعني الان برا شما وقتي اس ام اس تو inbox زياد ميشه كند نميشه؟ ماله من وقتي اس ام اس 2 يا 3تا ميشه سرعت افتضاح ميشه!!!!

_MoHaMaD_
05-10-2012, 20:22
من رامم o2 هستش.يعني الان برا شما وقتي اس ام اس تو inbox زياد ميشه كند نميشه؟ ماله من وقتي اس ام اس 2 يا 3تا ميشه سرعت افتضاح ميشه!!!!

نه اصلا كم نميشه سرعتش

اقا هارد ريست ميكني وقتي يه فارسي ساز ديگه ميريزي؟

فارسي ساز رو تو گوشيت بريزو مموري رو در بيار هيچ نرم افزار ديگه هم نصب نكن

يه سري مسيج هم توي deleted items هست

اونا رو هم پاك كن

موفق باشيد

milad.bmi
06-10-2012, 17:07
اقا دستت درد نكنه .ولي من تغييري احساس نميكنم.همونجوريه002:

farzad36
03-12-2012, 13:13
درود
اس ام اس فارس که میفرستم به صورت علامت سوال دریافت میشه..راه حلی داره؟

_MoHaMaD_
03-12-2012, 22:08
درود
اس ام اس فارس که میفرستم به صورت علامت سوال دریافت میشه..راه حلی داره؟

سلام

در ستینگ sms ها
تیک use unicode رو بزنید

موفق باشید

saeed8715194
07-01-2013, 15:59
سلام من هردو ورژن را تو رام هنگ کنگ اسنفاده کردم ولی وقتی وارد قسمت اس ام اس جدید میشی کلا هنگه کیبورد هم باز نمیشه!!!

_MoHaMaD_
07-01-2013, 21:05
سلام من هردو ورژن را تو رام هنگ کنگ اسنفاده کردم ولی وقتی وارد قسمت اس ام اس جدید میشی کلا هنگه کیبورد هم باز نمیشه!!!

سلام
سعید جان شما دیگه چرا ؟ :4:
o2 بریز راحت کن خودتو عزیزم

milad.bmi
17-01-2013, 08:30
اقا قک کنم مشکل کند بودن تو ورژن sunnysoft به خاطر فایل uspce.dll باشه.
نمیشه کاریش کرد؟؟؟

hota
26-01-2013, 18:48
سلام
آقای سام عزیز میشه این ( آخرین ورژن کیبرد تاچ اینپوت (برطرف کردن باگ محاسبه تعداد کاراکتر برای اس ام اس های فارسی و انگلیسی))
رو به صورت تنها واسه دانلود بزاری؟
در ضمن آخرین نسخه ی seoge ui فونت معرکه ای واسه فارسیه

mobilenistan
09-03-2013, 02:53
بخش ویندوز کجاست

ho3in_evil
23-04-2013, 08:19
درود بر شما
من این فارسی سازو ( HD_Mini_Persian_Pack_v_A.3.0_-_tahoma_lite ) بر روی رام o2 نصب کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه تنها فرقش فارسی خوندن و کیبورد فارسیشه یعنی صفحه اول تغییر نمیکنه یا منو های گوشی هم فارسی نمیشه. لطفا راهنمای کنید.

_MoHaMaD_
23-04-2013, 12:39
درود بر شما
من این فارسی سازو ( hd_mini_persian_pack_v_a.3.0_-_tahoma_lite ) بر روی رام o2 نصب کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه تنها فرقش فارسی خوندن و کیبورد فارسیشه یعنی صفحه اول تغییر نمیکنه یا منو های گوشی هم فارسی نمیشه. لطفا راهنمای کنید.

سلام

اینم فقط کیبورد رو فارسی میکنه
منو رو فارسی نمیکنه

rockzone
30-06-2013, 15:17
سلام
یه فارسی ساز سازگار با رام 1.07.707.1 wwe برای hd mini می خواستم

ehsanzmnn
30-06-2013, 18:24
سلام
یه فارسی ساز سازگار با رام 1.07.707.1 wwe برای hd mini می خواستم

این مگه سازگار نبود؟

hadigheibi69
26-09-2013, 16:56
سلام اقا چطور میشه اون لوگوی ایرانسل رو حذف کرد؟پیش فرضش میخام کنم.لطفا راهنمایی کنید

naseriya
27-09-2013, 13:43
سلام اقا چطور میشه اون لوگوی ایرانسل رو حذف کرد؟پیش فرضش میخام کنم.لطفا راهنمایی کنید

سلام، دوست عزیز این لوگو رو با همین نام کپی کن تو پوشه ویندوز و ری استارت کن.
( داخل پوشه ویندوز، پوشه های دیگری هم وجود داره، دقت کن اشتباها داخل اونا کپی نکنی. )

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/99YApeNvXo/operator-logo-nameless.rar

hraa
29-12-2013, 07:45
سلام به اساتید
ببخشید اگر یه چند ماهی دیر دارم میپرسم
ورژن رام گوشی من 1.36.721.3 هست و زبان انگلیسی و چینی داره، با این فارسی ساز درست نشد.
درضمن من فقط کیبورد فارسی برای دریافت و ارسال اس ام اس میخوام و نمیخوام سایر امکاناتو داشته باشه
ممکنه راهنمایی مبسوط کنین تا مشکلاتم حل بشه. یا اینکه چه نکته ای بوده که من رعایت نکردم.
ببخشین منظورتون از هارد ریست دقیقا چجوریه...

naseriya
30-12-2013, 19:33
سلام به اساتید
ببخشید اگر یه چند ماهی دیر دارم میپرسم
ورژن رام گوشی من 1.36.721.3 هست و زبان انگلیسی و چینی داره، با این فارسی ساز درست نشد.
درضمن من فقط کیبورد فارسی برای دریافت و ارسال اس ام اس میخوام و نمیخوام سایر امکاناتو داشته باشه
ممکنه راهنمایی مبسوط کنین تا مشکلاتم حل بشه. یا اینکه چه نکته ای بوده که من رعایت نکردم.
ببخشین منظورتون از هارد ریست دقیقا چجوریه...

سلام دوست عزیز، استاد کس دیگه است، اما شما این فارسی ساز رو دانلود و نصب کن با رام شما سازگاره:
HD_Mini_Persian_Pack_(Sam)_v_A.2.0
این فارسی ساز هم کار دوست عزیزمون سام است اما ورژن دیگر آن است. فارسی سازهای سام، کیبورد و چند قابلیت مهم و کاربردی را با خود دارند، جداسازی آنها کار شما نیست و برای حل آن مجبورید که فارسی ساز دیگری نصب کنید و بعد یک کیبورد فارسی هم جداگانه نصب کنید. شما برای پیامهای فارسی ابتدا به فارسی ساز نیاز دارید و فقط با نصب کیبورد فارسی، شما قادر به خوندن و نوشتن فارسی نیستید. توصیه من اینه که از فارسی ساز سام استفاده کنید. موفق باشی

hraa
30-12-2013, 19:57
سلام دوست عزیز، استاد کس دیگه است، اما شما این فارسی ساز رو دانلود و نصب کن با رام شما سازگاره:
HD_Mini_Persian_Pack_(Sam)_v_A.2.0
این فارسی ساز هم کار دوست عزیزمون سام است اما ورژن دیگر آن است. فارسی سازهای سام، کیبورد و چند قابلیت مهم و کاربردی را با خود دارند، جداسازی آنها کار شما نیست و برای حل آن مجبورید که فارسی ساز دیگری نصب کنید و بعد یک کیبورد فارسی هم جداگانه نصب کنید. شما برای پیامهای فارسی ابتدا به فارسی ساز نیاز دارید و فقط با نصب کیبورد فارسی، شما قادر به خوندن و نوشتن فارسی نیستید. توصیه من اینه که از فارسی ساز سام استفاده کنید. موفق باشی

با تشکر از پاسخگویی، بزرگوار دانلود و نصب کردم ولی داخل قسمت پیامک کیبوردش مشخص نیست و یک مربع هست که هیچ عکس العملی نداره!!!! و در واقع کیبورد گوشیم کار نمیکنه و نمیشه چیزی تایپ کرد.
ریست فکتوری هم کردم و نصب کردم ولی بازم همون جوریه...
میگم من یخورده تازه کارم، اگر زیاد ریست فکتوریش کنم خراب نمیشه گوشیم :bw:
میشه بازم لطف کنین راهنمایی کنین، من نمیخوام تا جاییکه میشه رامو تعویض کنم.
ممون

hraa
31-12-2013, 14:54
با تشکر از پاسخگویی، بزرگوار دانلود و نصب کردم ولی داخل قسمت پیامک کیبوردش مشخص نیست و یک مربع هست که هیچ عکس العملی نداره!!!! و در واقع کیبورد گوشیم کار نمیکنه و نمیشه چیزی تایپ کرد.
ممون

با سلام و خسته نباشن و کسب اجازه از محضر پیشکسوتان
در ادامه مطلب قبلیم......
من داخل تاپیکها و موضوعات مختلف خیلی جستجو کردم تا رام مناسب و کیبورد فارسی برای ارسال و دریافت پیامک فارسی پیدا کنم.
ابتدا رام 1.36.721.3 را داشتم ولی بهیچ وجه نتونستم با انواع کیبوردها و فارسی سازهای مرصاد ، رضا ،سام و دفعات زیاد سافت ریست و ریست فکتوری درستش کنم.
بعد رام اروپای شرقی(1.36.479.1) را نصب کردم، اون با فارسی ساز سام در نهایت درست شد ولی من امکانات اضافی اونو نمیخواستم.
در نهایت رام خاور میانه(1.36.415.4) را نصب کردم که هم تاریخ رام جدیدتری داشت و هم بنظر مشکل رادیو کمتری،
و مهمتر از همه اینکه بدون نصب برنامه اضافی کیبورد فارسی هم داشت و مشکلم حل شد و خیلی خوب و عالی هم کار میکنه.:dn:
خواستم اینا رو بنویسم اگر بزرگواری مشکل منو داشت کمکی کرده باشم.
با تشکر از همه

naseriya
31-12-2013, 16:10
ممون

دوست عزیز انگشت مبارک رو بزار روی همون مربع کیبورد و نگه دار، یک صفحه میاد که توش دو تا کیبورد هست، تیک بزن و کیبورد که اومد، EN را تبدیل به FA کن.
فاکتوری ریست تا الان هیچ گوشی رو نکشته.