PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیه نرم افزارهای ساخت مسیج تصویری در این تاپیک

hassan3240
18-02-2006, 18:19
ارسال تصویر رنگی با SMS
اول: یه کانتکت بسازید:
- اطلاعات توی اون اهمیتی ندارند, این contact فقط یه واسطس. بهتره اطلاعات کانتکت کوتاه باشن مثلا برای نام و شماره فقط یه کاراکتر وارد کنید.

دوم: برای کانتکتی که ساختید یه عکس انتخاب کنید:
- موقع ویرایش کانتک از منوی Option گذینه Add thumbnail رو انتخاب کنید و از تصاویر گوشی یکی رو انتخاب کنید و در نهایت Done رو بزنید.

سوم: کانتکت رو با text message بفرستید:
- در لیست Contacts روی کانتکت ساخته شده برید و از منوی Option گذینه Send و بعد Via text message رو انتخاب کنید.

چهارم: With image رو انتخاب کنید.
- گذینه with image رو انتخاب و چند لحظه صبر کنید تا Business Card ساخته بشه.

پنجم: مقصد رو مشخص کنید.
- حالا همه چیز برای فرستادن Business Card شما همراه تصویر آمادست فقط مونده شماره تلفن شخص گیرنده رو در قسمت to وارد کنید.

ششم: بیشتر فکر کنید!!
- پیشنهاد میکنم قبل از اینکه کار رو ادامه بدید به بالای قسمت to نگاه کنید! بله کاملا درست حدس زدید اون عدد نشون میده این تصویر و اطلاعات Business Card چندتا SMS برای شما آب میخوره!

هفتم: SMS رو با تایید پیغامی که طول مسیجتون رو بهتون گوشزد میکنه بفرستید
__________________________________________________ ________________________
:atten: من از درست یا اشتباه بودن این تنظیمات اطلاع ندارم لطفا نظر بدید که درسته یا نه؟(آخه اس ام اس من فعال نیست)

kamran-b
04-05-2006, 20:04
ساختن sms picture

ساختن sms picture

مرحله اول )

با توجه به اینکه sms picture با فرمت ota می باشد در ابتدا باید برنامه ای داشته باشید که عکس را به این فرمت تبدیل کند . از برنامه ota convertor برای این منظور استفاده کنید . این برنامه رو از پایین و ضمیمه 1 دانلود کنید.

البته برای اجرای برنامه باید NET Framework روی کامپیوتر شما نصب شده باشد . چنانچه از ویندوز های سال 2003 به بعد استفاده می کنید مشکلی برای NET Framework ندارید . وگرنه باید آن را از سایت مایکروسافت دریافت نمود.

مرحله دوم )
برای ساخت یک sms picture کافی است فایل تصویری مورد نظررا آماده کنیم ،

فایل باید از نظر ابعاد ، 2*28*72 پیکسل و از نظر فرمت باید با فرمت Gif باشد .

برای آماده سازی فایل تصویریتون می تونید از برنامه هایی که برای edit تصویر هستند استفاده کنید .

مثل فتو شاپ و ACD FotoCanvas و ....

بعد از آماده سازی فایل تصویری ،آن را به برنامه ota convertor داده و خروجی آنرا با فرمت Ota دریافت می کنید .

خوب حالا دیگه وقتشه که فایل رو به گوشی منتقل کنید و استفاده کنید .

توجه :

دیدن فایل های با فرمت ota ‌ در کامپیوتر میسر نیست . برای دیدن این فایل ها از برنامه Ota viewer استفاده کنید .

این برنامه رو از ضمیمه 2 می توانید دانلود کنید.

در ضمن من دو نمونه تصاویر gif با همون سایز مناسب براتون گذاشتم که فعلا مشکلی نداشته باشید اما برای دفعات بعد باید خودتون درست کنید یا از سایت های منبع بردارید البته اگه همین جا هم درخواست بدید من تا جایی که بتونم براتون میزارم
فراموش نکنید با موس
عکس رو بگیرید و در داخل کادر سفید رنگ رها کنید. موفق باشیدچ
اگه بازم نظر ندید دیگه خیلی...........برای تشکر از دگمه تشکر در زیر تاپیک اصلی استفاده فرمایید

kamran-b
05-05-2006, 12:26
دوستان عزیز ضمن عرض سلام تقاضا های زیادی داشتیم که عنوان می شد
در سونی اریکسون فایل های otaاجرا نمیشه من در اینجا براتون نرم افزار تبدیل ota
به صذئح رو به همراه دو سری مسیج با فرمت wbmpمی زارم برید حالشو ببرید و
تا دلتون می خواد مسیج بریزید توی گوشیتون.ابتدا ضمیمه یک رو دانلود و نصب کنید
سپس فایل های ارسالی با پسوند ota را دانلود نموده پسوند آنرا به به otb تغییر نام دهید .
پس از آن فایل های مورد نظر را با این برنامه باز کنید و با پسوند wbmp , آنها را save as نمایید .

ضمیمه دو و سه هم یکسری مسیج اماده برای سونی اریکسون با فرمت wbmp
در ضمن اگه مشکلی بود من در خدمتم

kamran-b
15-05-2006, 18:58
برای اجرای برنامه باید NET Framework روی کامپیوتر شما نصب شده باشد . چنانچه از ویندوز های سال 2003 به بعد استفاده می کنید مشکلی برای NET Framework ندارید . وگرنه باید آن را از سایت مایکروسافت دریافت نمود.پس احتمالا ویندوزتان این برنامه را ندارید آن را از سایت مایکرو سافت دانلود کنید و روی کامپیوترتون نصب کنید . البته اگه ویندوزتونو عوض کنید بهتره

kamran-b
23-05-2006, 21:23
دوستان عزیز با سلام و بنام خدا در این تاپیک میخوام خدمتتون نحوه استفاده از برنامه نوکیا لوگو منیجر رو آموزش بدم
به نحوی که شما دوستان بتونید به راحتی برای خودتون لوگو و مسیج تصویری بسازید و از این بابت برای همیشه خود کفا بشید
خوب قبل از هر کاری برنامه نوکیا لوگو منیجر رو از اینجا دانلود کنید که کرک شده هم هستhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=3383
بعد از دانلود این برنامه باید لوگو های از پیش آماده شده رو دانلود کنید که من به صورت موضوعی و کاملا منظم به تدریج براتون میزارم
حال اگه شما برنامه نوکیا لوگو منیجر رو روی کامپیوترتون نصب کرده باشید
تمام این لوگو های از پیش آماده با این برنامه باز میشن که فایلشون به شکل یه
گوشیه موبایله.حالا شما باید به گزینه فایل که بالای برنامه هستش میرید و در اونجا روی گزینه save as
کلیک میکنیدو فایل رو با فرمت otb
ذخیره میکنیداین فایل هنوز بوسیله گوشی به عنوان مسیج تصویری قابل شناسایی نبست اما شما میتونید بوسیله ویندوزتون به
راحتی این فایل رو به ota
تبدیل کنید و بعد به گوشیتون منتقل کنیدحال شما برای خودتون مسیج تصویری ساخته اید خسته نباشید
البته اگه طریقه تبدیل otb به ota روبلد نیستید
بگید تا من در همین تاپیک بهتون آموزش بدم در ضمن هر سوال دیگه ای هم دارید بگید تا من جوابشو بذارم

با موضوع عشق

با موضوع پارتی

با موضوع ورزش

با موضوع استارت آپ

ARMAN200
23-02-2007, 15:51
راه حلی برای تبدیل عکسهای معمولی به عكسهاي با پسوند ota براي مسيج

شاید شما هم به فکر این افتاده باشید که عکس خودتون رو توسط sms به موبایل یکی از دوستاتون بفرستید . اما راه حلی برای تبدیل عکستون به عکس مسیجی نداشتید . امروز من قصد دارم این راه حل خوب رو به شما آموزش بدم . البته قبل از اون باید شما نرم افزار Nokia PC Suite رو تهیه نمایید . این رو هم بگم ، اگه شما از گوشیهای نوکیا استفاده میکنید ، مثل ۶۶۰۰ یا ۶۶۳۰ این نرم افزار همراه گوشی در یک سی دی به شما فروخته میشه .

عکسی قبل از تبدیل به عکس مسیجی

http://i9.tinypic.com/4drey4j.jpg

همان عکس بعد از تبدیل به عکس مسیجی

http://i9.tinypic.com/352rejk.jpg

خوب دوستان ، بریم سر راه حل این کار . .

ابتدا برنامه Nokia PC Suite رو باز کنید:
در قسمت Nokia Image Converter --> open New Image فايل مورد نظر رو مشخص مي كنيد.
سپس Save-->Save to File قسمت Save as Type رو برروي OTB تنظيم كنيد.
پس از اينكه فايل ايجاد شد پسوند اين فايل رو به OTA تغيير دهيد ( عمل Rename معمولي).

mavis
28-02-2007, 03:02
چند وقت پیش خاطرم نیست از کدوم سایت یه برنامه گرفته بودم که به راحتی همه عکسها رو به فرمت Ota برای اس ام اس تبدیل می کرد. متاسفانه اون برنامه رو که روی کامپیوتر نصب میشد رو از دست دادم و الان نمیدونم از کجا باید چنین برنامه ای رو دانلود کنم.؟؟؟
اگه از دوستان کسی چنین برنامه ای رو میشناسه خواهش میکنم حتما معرفی کنه !

PCSEVEN
11-05-2007, 19:26
به صورت زیر عمل کنید :

1 - یک فابل BMP با اندازه طول 72 و عرض 28 و به صورت سیاه و سفید بسازید (راحت ترین راه استفاده از MS Paint است)

2- فایل bmp2ota.zip را که به صورت ضمیمه این پست است داونلود کنید.

3- از طریق منوی Start و گزینه RUN ، کنسول MS-DOS را اجرا کنید و از طریق آن به شاخه ای که فایل های bmp2ota.exe و فایل BMP ساخته شده در مرحله 1 ، هستند؛ بروید.

4- عبارت زیر را در DOS تایپ کنید و Enter را بزنید :

bmp2ota.exe yourpic.bmp yourpic.ota

به جای yourpic نام های دلخواه شما قرار میگیرد.

5- فایل OTA ساخته شده را به گوشی خود منتقل کنید. تمام شد، میتوانید SMS حاوی تصویر خود را بفرستید!

rasool_ataei
20-06-2007, 08:40
هرتصويري را خواستي با سايز28*64درفتوشاپ به فرمتwbmp تبديل وsave ;كن اگر otaبود پسوند آنراotb كن سپس با نرم افزار زير آنرات به فرمت wbmp كه قابل ارسال با سوني اريكسون است تبديل كن
نرم افزار مورد نظر wapdraw است كه متاسفانه آپلود نميشود ازاينترنت دريافت كنيد

MNVoH
07-09-2007, 21:35
ابتدا عکسی رو که می خواید تبدیل کنید رو تو photoshop اوپن کنید
به این منو برید:
File->Automate->Conditional Mode Change
سپس در پنجره ی باز شده در قسمت Target Mode روی دراپ داون کلیک کنید و Bitmap رو انتخاب کنید
در پنجره ی جدید به قسمت Method رفته و HalfTone رو انتخاب کنید
و در پنجره ی جدید این تغییرات را اعمال کنید
Frequency=16
Angle=45
shape=round
حالا کار تمومه برای سیو کردن هم Save as رو بزنید و فرمت Wireless Bitmap رو انتخاب کنید

EHSAN
03-05-2008, 18:49
به قسمت مربوطه منتقل شد

pink rose
24-02-2009, 22:50
مساله اینه که pic mesage ها رو نمیشه از pc به قسمت مسیج موبایل منتقل کرد تا بشه فرستاد..!

حتی پیغامهای تصویری که از اینترنت میگیریم..!

راه حلی داره؟

jigarrrrrr
09-05-2009, 04:15
:merci:
به صورت زیر عمل کنید :

1 - یک فابل BMP با اندازه طول 72 و عرض 28 و به صورت سیاه و سفید بسازید (راحت ترین راه استفاده از MS Paint است)

2- فایل bmp2ota.zip را که به صورت ضمیمه این پست است داونلود کنید.

3- از طریق منوی Start و گزینه RUN ، کنسول MS-DOS را اجرا کنید و از طریق آن به شاخه ای که فایل های bmp2ota.exe و فایل BMP ساخته شده در مرحله 1 ، هستند؛ بروید.

4- عبارت زیر را در DOS تایپ کنید و Enter را بزنید :

bmp2ota.exe yourpic.bmp yourpic.ota

به جای yourpic نام های دلخواه شما قرار میگیرد.

5- فایل OTA ساخته شده را به گوشی خود منتقل کنید. تمام شد، میتوانید SMS حاوی تصویر خود را بفرستید!

M.s.H
04-07-2009, 18:58
سلام به دوستان عزیز من ota ساختم چطوری از طریق SMS بفرستم ؟؟؟؟؟؟؟

ramstin
20-07-2009, 09:17
با نرم افزار MumSMS-Plus به راحتي ميتوني اين كارو بكني لينك دانلودشم پايين برات گذاشتم.http://www.mobilestan.net/images/smilies/yahoo/3.gif
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ramstin.persiangig.com/mobile/MumSMS.Plus.v5.07%20S60v3.rar
شرمنده اشتباهي در اين تايپيك ارسال شد.

hossi2007
14-08-2009, 17:07
بابا يكي بگه چطور اين فايلهاي ota رو به گوشي منتقل كنيم البته نوكيا

pink rose
14-08-2009, 19:47
بابا يكي بگه چطور اين فايلهاي ota رو به گوشي منتقل كنيم البته نوكيا

سلام

اگه اشتباه نکنم باید عکسها رو به قسمت image خود گوشی ( نه کارت حافظه) بریزید

تا در مسیر برنامه قرار بگیره

با برنامه drawsms میتونید عکسها رو بفرستید

امتحان کنید ببینید میشه

pink rose
14-08-2009, 20:14
دوستان عزیز با سلام و بنام خدا در این تاپیک میخوام خدمتتون نحوه استفاده از برنامه نوکیا لوگو منیجر رو آموزش بدم
به نحوی که شما دوستان بتونید به راحتی برای خودتون لوگو و مسیج تصویری بسازید و از این بابت برای همیشه خود کفا بشید
خوب قبل از هر کاری برنامه نوکیا لوگو منیجر رو از اینجا دانلود کنید که کرک شده هم هستhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=3383
بعد از دانلود این برنامه باید لوگو های از پیش آماده شده رو دانلود کنید که من به صورت موضوعی و کاملا منظم به تدریج براتون میزارم
حال اگه شما برنامه نوکیا لوگو منیجر رو روی کامپیوترتون نصب کرده باشید
تمام این لوگو های از پیش آماده با این برنامه باز میشن که فایلشون به شکل یه
گوشیه موبایله.حالا شما باید به گزینه فایل که بالای برنامه هستش میرید و در اونجا روی گزینه save as
کلیک میکنیدو فایل رو با فرمت otb
ذخیره میکنیداین فایل هنوز بوسیله گوشی به عنوان مسیج تصویری قابل شناسایی نبست اما شما میتونید بوسیله ویندوزتون به
راحتی این فایل رو به ota
تبدیل کنید و بعد به گوشیتون منتقل کنیدحال شما برای خودتون مسیج تصویری ساخته اید خسته نباشید
البته اگه طریقه تبدیل otb به ota روبلد نیستید
بگید تا من در همین تاپیک بهتون آموزش بدم در ضمن هر سوال دیگه ای هم دارید بگید تا من جوابشو بذارم

با موضوع عشق

با موضوع پارتی

با موضوع ورزش

با موضوع استارت آپ

سلام

ممنون

اما آدرستون اشتباه بود

لطفا درستش رو بذارید

pink rose
14-08-2009, 21:54
ساختن sms picture

ساختن sms picture

مرحله اول )

با توجه به اینکه sms picture با فرمت ota می باشد در ابتدا باید برنامه ای داشته باشید که عکس را به این فرمت تبدیل کند . از برنامه ota convertor برای این منظور استفاده کنید . این برنامه رو از پایین و ضمیمه 1 دانلود کنید.

البته برای اجرای برنامه باید NET Framework روی کامپیوتر شما نصب شده باشد . چنانچه از ویندوز های سال 2003 به بعد استفاده می کنید مشکلی برای NET Framework ندارید . وگرنه باید آن را از سایت مایکروسافت دریافت نمود.

مرحله دوم )

برای آماده سازی فایل تصویریتون می تونید از برنامه هایی که برای edit تصویر هستند استفاده کنید .

بعد از آماده سازی فایل تصویری ،آن را به برنامه ota convertor داده و خروجی آنرا با فرمت Ota دریافت می کنید .

توجه :

دیدن فایل های با فرمت ota ‌ در کامپیوتر میسر نیست . برای دیدن این فایل ها از برنامه Ota viewer استفاده کنید .

در ضمن من دو نمونه تصاویر gif با همون سایز مناسب براتون گذاشتم که فعلا مشکلی نداشته باشید اما برای دفعات بعد باید خودتون درست کنید یا از سایت های منبع بردارید البته اگه همین جا هم درخواست بدید من تا جایی که بتونم براتون میزارم
فراموش نکنید با موس
اگه بازم نظر ندید دیگه خیلی...........برای تشکر از دگمه تشکر در زیر تاپیک اصلی استفاده فرمایید

چه جور باید عکس رو بدیم به ota convertor ؟

pink rose
14-08-2009, 22:53
راه حلی برای تبدیل عکسهای معمولی به عكسهاي با پسوند ota براي مسيج

شاید شما هم به فکر این افتاده باشید که عکس خودتون رو توسط sms به موبایل یکی از دوستاتون بفرستید . اما راه حلی برای تبدیل عکستون به عکس مسیجی نداشتید . امروز من قصد دارم این راه حل خوب رو به شما آموزش بدم . البته قبل از اون باید شما نرم افزار Nokia PC Suite رو تهیه نمایید . این رو هم بگم ، اگه شما از گوشیهای نوکیا استفاده میکنید ، مثل ۶۶۰۰ یا ۶۶۳۰ این نرم افزار همراه گوشی در یک سی دی به شما فروخته میشه .

عکسی قبل از تبدیل به عکس مسیجی

http://i9.tinypic.com/4drey4j.jpg

همان عکس بعد از تبدیل به عکس مسیجی

http://i9.tinypic.com/352rejk.jpg

خوب دوستان ، بریم سر راه حل این کار . .

ابتدا برنامه Nokia PC Suite رو باز کنید:
در قسمت Nokia Image Converter --> open New Image فايل مورد نظر رو مشخص مي كنيد.
سپس Save-->Save to File قسمت Save as Type رو برروي OTB تنظيم كنيد.
پس از اينكه فايل ايجاد شد پسوند اين فايل رو به OTA تغيير دهيد ( عمل Rename معمولي).

سلام

میدونم فاصله افتاده اما ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

آدرس دانلود: مبدل فرمت عکسها در موبایل Nokia Image Converter v3.00 S60v3 Signed

اینجاست: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59937&highlight=Nokia+Image+Converter (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59937&highlight=Nokia+Image+Converter)

اما توی تنظیمات فرمت OTB که فرمودید نیست

اگه میشه درباره این پستتون بیشتر راهنمایی کنید

ممنون

pink rose
15-08-2009, 14:06
من با برنامه لوگو منیجر بالاخره عکسو ساختم

اسمش رو هم به ota تغییر دادم

اما تو draw sms بین بقیه مسیجهای تصویری قرار نمیگیره که بتونم بفرستم

با ota convertor هم نتونستم کار کنم

نمیدونم چه جوری عکسو بهش بدم

لطفا کمک کنید

دوستان ممنون میشم کاملتر توضیح بدید

pink rose
20-08-2009, 10:54
چه قدر جواب دادید

واقعا ممنون

fear009
30-08-2009, 00:31
بازم تايپيك رها شده
آخه اين عكش هارو چطور بايد فرستاد؟؟؟
من كلي عكس ota دارم چه فايده؟؟؟

hossi2007
02-09-2009, 16:09
اوني كه پست ميزنه آموزش راحتترين قسمت رو كه ساختن عكس هست رو مو به مو ميگه به اصل كاري كه ميرسه مينويسه: [font="arial black"]خوب كار تمومه حالا عكسارو به گوشي منتقل كنيد !!!
[size="1"][font="arial"][SIZE="5"]آقاي عزيز لطفا بگيد چطوري منتقل ميشه ؟؟؟؟

voroojak_1985
15-01-2010, 00:25
سلام به همه دوستان گلم . . .
دیدم خیلی از دوستان نمی تونن پیکچر مسیج هایی که ساختن یا به هر حال از سایت دریافت کردن رو با گوشی از طریق اس ام اس سند کنن . . . که یکی از اونام خودمم . . . بالا خره بعد از کلی آزمون و خطا موفق شدم با برنامه DrawSMS این پیکچر مسیجهارو سند کنم . . .
بعد از نصب برنامه ،
فقط باید هر چی پیکچر مسیج دارین رو به آدرس زیر منتقل کنین . . .

C:/data/images

اینم لینک دانلود . . . :
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=34489&d=1177322694

که با 00000 رجیستر میشه . . .

hosseinkia
12-02-2010, 02:49
[QUOTE=voroojak_1985;1228758]سلام به همه دوستان گلم . . .
دیدم خیلی از دوستان نمی تونن پیکچر مسیج هایی که ساختن یا به هر حال از سایت دریافت کردن رو با گوشی از طریق اس ام اس سند کنن . . . که یکی از اونام خودمم . . . بالا خره بعد از کلی آزمون و خطا موفق شدم با برنامه DrawSMS این پیکچر مسیجهارو سند کنم . . .
بعد از نصب برنامه ،
فقط باید هر چی پیکچر مسیج دارین رو به آدرس زیر منتقل کنین . . .

دوست عزیز من این برنامه رو نصب کردم منتها وقتی میخوام تصویر رو سند کنم پیغام میاد که گوشی دریافت کننده نتونه پشتیبانی کنه ایا باز اودامه میدهید -اگه بله رو انتخاب کنید تصویری که انتخاب کردیم به عنوان پیام چند رسانه ای محسوب میشه ونمیشه ارسال کردش تجربه جدیدی داری بگو

ممنون

kiarashparsa
01-04-2010, 01:25
:41:
ساختن sms picture

ساختن sms picture

مرحله اول )

مرحله دوم )

توجه :

فراموش نکنید با موس

چند وقت پیش خاطرم نیست از کدوم سایت یه برنامه گرفته بودم که به راحتی همه عکسها رو به فرمت Ota برای اس ام اس تبدیل می کرد. متاسفانه اون برنامه رو که روی کامپیوتر نصب میشد رو از دست دادم و الان نمیدونم از کجا باید چنین برنامه ای رو دانلود کنم.؟؟؟
اگه از دوستان کسی چنین برنامه ای رو میشناسه خواهش میکنم حتما معرفی کنه !