PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش htc evo 3d

#JOMJOMEH#
12-04-2012, 05:55
با سلام خدمت همه بچه های گل موبایلستان:dk:
این بخش رو راه اندازی کردم تا هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی که برای پیشرفت و بهبود این بخش یعنی evo دارید مطرح کنید.
تا بتونیم از نظراتتون استفاده کنیم.
از زدن پست های اسپم و بی خودی خودداری کنید
موفق باشید
با تشکر.

mk.unknown
12-04-2012, 13:36
اولین انتقاد رو خودم میکنم :
اون تاپیکی که کلیپ های سه بعدی رو یکی از بچه ها گذاشته بود برای دانلود الآن بلا استفاده شده و تمام لینک ها خرابه . ما هم زبونمون مو در آورد انقدر خواهش کردیم یکی لینک ها رو اصلاح کنه تا بتونیم دانلود کنیم . هر سایتی هم میرم برای دانلود کلیپ 3d یا حجمش خیلی بالاست یا لینک غیر مستقیم داره و نمیشه دانلود کرد . خواهشاً اگه زحمتی نیست لینکها رو درست کنید

#JOMJOMEH#
12-04-2012, 13:48
اولین انتقاد رو خودم میکنم :
اون تاپیکی که کلیپ های سه بعدی رو یکی از بچه ها گذاشته بود برای دانلود الآن بلا استفاده شده و تمام لینک ها خرابه . ما هم زبونمون مو در آورد انقدر خواهش کردیم یکی لینک ها رو اصلاح کنه تا بتونیم دانلود کنیم . هر سایتی هم میرم برای دانلود کلیپ 3d یا حجمش خیلی بالاست یا لینک غیر مستقیم داره و نمیشه دانلود کرد . خواهشاً اگه زحمتی نیست لینکها رو درست کنید

سلام گل پسر
بزار اولش یه چی بگم نگی کوتاهی از منه مدیره بخشه:ab:
اصلا اجازه زدن همچین تاپیکی تو بخش نیست..هم برای بازی هم برای فیلم و گرافیک..همه اینا باید بره تو بخش تخصصی خودش تا نظارت بشه..من اجازه دادم بزنید
اما اینکه لینک ها مشکل داره دیگه باید به استاتر تاپیک بگید یا یکی مرحمت کنه بشینه حجم خرج کنه اپلود کنه اگه داره یا از نو پیدا کنه:ck:
حالا با این حال من میگردم پیدا کردم در خدمته شما هستم و میذارم

موفق باشید

majidtoop
14-04-2012, 02:10
سلام

من تازه واردم تو این بخش من میخوام کاستوم رام LeeDrOiD 3D رو نصب کنم ولی کامل توضیح ندادین باید از کجا شروع کنیم
مثلا این که :گوشی را باید s-of​f و روت کرده باشید و دارای کلاک ریکاوری باشد
اینو باید چطوری اس اف کنم روت کنم کلاک ریکاوری کنم اگه کامل از اول توضیح بدین خیلی عالی میشه چون واسه من که تازه واردم گیج کنندست
اینو اگه کامل توضیح بدین خیلی عالی میشه
الان hboot من 1.49.0018 هستش shooter-u pvt ship

#JOMJOMEH#
14-04-2012, 09:40
سلام

من تازه واردم تو این بخش من میخوام کاستوم رام LeeDrOiD 3D رو نصب کنم ولی کامل توضیح ندادین باید از کجا شروع کنیم
مثلا این که :گوشی را باید s-of​f و روت کرده باشید و دارای کلاک ریکاوری باشد
اینو باید چطوری اس اف کنم روت کنم کلاک ریکاوری کنم اگه کامل از اول توضیح بدین خیلی عالی میشه چون واسه من که تازه واردم گیج کنندست
اینو اگه کامل توضیح بدین خیلی عالی میشه
الان hboot من 1.49.0018 هستش shooter-u pvt ship

سلام گل پسر
پستت بیشتر سوال بود تا انتقاد و پیشنهاد:ck:

ولی در کل جواب میدم اگه باز سوالی بود تو پرسش و پاسخ بپرس...

ببینید هر کی میره سراغه رام و تاپیکش قبلش حتما میدونه که باید گوشی روت باشه و ریکاوری و بقیه کار ها رو انجام داده باشه و اگه نکرده باشه نمیشه ...نمیشه تو هر تاپیکی توضیح دادش ...فقط بخشه ما نیست..
اموزش همه کار گذاشته شده شما 18 هستید باید دانگرید کنید از این تاپیک استفاده کنید..وقتی این کارو کردید دیگه راحت میشه رام نصب کرد...

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=192770

موفق باشید

alitavakol
14-04-2012, 10:15
اول میخوام یک تشکر ویژه کنم از جمجمه ی عزیز که اجازه برای تاپیک بازی و فیلم 3d رو در این قسمت دادند:loveit::bi:
یک پیشنهاد هم دارم.این هست که در بعضی مواقع بعضیها مشکلی دارند که با یک تماس میتونه راحت حل بشه میخواستم از شما جمجمه عزیز بخوام تا با مدیران ارشد سایت صحبت کنید تا ببینید میشه که یا شماره داد یا یک قابلیت تماس صوتی در سایت فراهم کرد,در این صورت میزان تاپیک های مشکل های خصوصی کم و سرعت حل مشکل برای کاربران خیلی کم میشه.
دوستانی که با من موافق هست همایت کنند:az:

#JOMJOMEH#
14-04-2012, 10:59
اول میخوام یک تشکر ویژه کنم از جمجمه ی عزیز که اجازه برای تاپیک بازی و فیلم 3d رو در این قسمت دادند:loveit::bi:
یک پیشنهاد هم دارم.این هست که در بعضی مواقع بعضیها مشکلی دارند که با یک تماس میتونه راحت حل بشه میخواستم از شما جمجمه عزیز بخوام تا با مدیران ارشد سایت صحبت کنید تا ببینید میشه که یا شماره داد یا یک قابلیت تماس صوتی در سایت فراهم کرد,در این صورت میزان تاپیک های مشکل های خصوصی کم و سرعت حل مشکل برای کاربران خیلی کم میشه.

سلام گل پسر
خواهش میکنم...اسمه منم محمد واسه راحتی همتون:cv:

در مورد مشکلات برای تماس نمیشه:
قوانین مدیریت سایت:
16- قرار دادن شماره تلفن و یا ادرس در امضا و یا تاپیکها برای مدیران و کاربران خلاف مقررات بوده

میبینید که نمیشه ..میشه تو یاهو یا غیره کمک کرد اما مدیران نمیتونن شماره بدن گل پسر

موفق و سربلند باشید همچون دماوند

alitavakol
14-04-2012, 11:07
سلام گل پسر
خواهش میکنم...اسمه منم محمد واسه راحتی همتون:cv:

در مورد مشکلات برای تماس نمیشه:
قوانین مدیریت سایت:
16- قرار دادن شماره تلفن و یا ادرس در امضا و یا تاپیکها برای مدیران و کاربران خلاف مقررات بوده

میبینید که نمیشه ..میشه تو یاهو یا غیره کمک کرد اما مدیران نمیتونن شماره بدن گل پسر

موفق و سربلند باشید همچون دماوند

من منطورم این نبود که میدیران شماره بدن منظورم این بود که هرکسی دوست داشت شماره بده.
میدونم که نمیشه ولی شما به مدیران بگید شاید قبول کردند.
اگه یک امکان تماس با اعضای که انلاین هستند برقرار بشه میزان بازدیدکنندگان و طرفداران خیلی خیلی زیاد میشه و از طرفی مشکل دوستان به راحتی حل میشه.
حتی تصورش هم قشنگه:cj::cj:

#JOMJOMEH#
14-04-2012, 12:17
من منطورم این نبود که میدیران شماره بدن منظورم این بود که هرکسی دوست داشت شماره بده.
میدونم که نمیشه ولی شما به مدیران بگید شاید قبول کردند.
اگه یک امکان تماس با اعضای که انلاین هستند برقرار بشه میزان بازدیدکنندگان و طرفداران خیلی خیلی زیاد میشه و از طرفی مشکل دوستان به راحتی حل میشه.
حتی تصورش هم قشنگه:cj::cj:

میشه از برنامه رادیکال رو کامپیوتر استفاده کرد خیلی عالیه ما بچه های سایت اونجا گروه به نام سایت داریم و اونجا راحت میشه با صدا تو بخشه خودت هر کدوم دوست داری به حرفی..همه امکاناتو داره

ardana
14-04-2012, 13:33

علی جان من فک میکنم به چند دلیل سوال ها تو فروم نوشته بشه بهتره تا اینکه تلفنی یا حتی به صورت چت بین دو نفر انجام بشه

اول اینکه با نوشتن سوال تو فروم بقیه هم اون سوال رو می بینن و ممکنه این سوال برای اونها یا کس دیگه ای پیش بیاد
دوم اینکه وقتی سوال رو توی فروم بنویسیم همه می تونن به اون سوال جواب بدن درصورتیکه توی چت یا تماس تلفنی یک نفر جواب گو هست

در کل فروم برای این هست که:
یکی سوال می پرسه ؛ همه جواب بدن
نه اینکه همه سوال بپرسن ؛ یکی جواب بده

به عنوان مثال بارها برای خود من پیش اومده که تو نصب یا اجرای نرم افزار یا بازی به مشکل خوردم و برای حلش همون تاپیک که ازش دانلود کردم رو از اول کامنتاش رو خوندم و دیدم که یکی دیگه هم مشکل من رو داشته و عنوان کرده و واسش راه حل گذاشتن و مشکل من هم از طریق همون راه حل برطرف شده و دیگه نیازی نیست دوباره اون رو مطرح کنم و تاپیک رو شلوغ کنم.

alitavakol
14-04-2012, 14:11
علی جان من فک میکنم به چند دلیل سوال ها تو فروم نوشته بشه بهتره تا اینکه تلفنی یا حتی به صورت چت بین دو نفر انجام بشه

اول اینکه با نوشتن سوال تو فروم بقیه هم اون سوال رو می بینن و ممکنه این سوال برای اونها یا کس دیگه ای پیش بیاد
دوم اینکه وقتی سوال رو توی فروم بنویسیم همه می تونن به اون سوال جواب بدن درصورتیکه توی چت یا تماس تلفنی یک نفر جواب گو هست

در کل فروم برای این هست که:
یکی سوال می پرسه ؛ همه جواب بدن
نه اینکه همه سوال بپرسن ؛ یکی جواب بده

به عنوان مثال بارها برای خود من پیش اومده که تو نصب یا اجرای نرم افزار یا بازی به مشکل خوردم و برای حلش همون تاپیک که ازش دانلود کردم رو از اول کامنتاش رو خوندم و دیدم که یکی دیگه هم مشکل من رو داشته و عنوان کرده و واسش راه حل گذاشتن و مشکل من هم از طریق همون راه حل برطرف شده و دیگه نیازی نیست دوباره اون رو مطرح کنم و تاپیک رو شلوغ کنم.

درسته حق با شماست اما اگه امکان تماس هم در سایت باشه بهتر هست چون در این صورت کسانی که مشکلهای مانند شما داشتند نیازی به تماس ندارند ولی افراد مبتدی که خیلی سوال دارند و نمیتونند به دلیل حجم زیاد سوال و مشکلات نمیتونند تایپ کنند اگر هم بتونند برای جواب دادن هم واسه ما مشکل هست که تایپ کنیم وهم کسی که سوال کرده باید کلی فکر کنه تا متوجه بشه.نمونش خودم که واقعا مردم تا بتونم رام نصب کنم و ...:be::bv::bv:

ehsan.solo
17-06-2012, 09:10
من یه پیشنهاد داشتم. نمیشه واسه راحت تر تایپ کردن با حروف english تایپ کرد؟ اگه این جوری شه خیلی خوب میشه...

#JOMJOMEH#
17-06-2012, 09:27
من یه پیشنهاد داشتم. نمیشه واسه راحت تر تایپ کردن با حروف english تایپ کرد؟ اگه این جوری شه خیلی خوب میشه...

سلام
خیر نمیشه..
فروم فارسی هست و یکی از قوانین اصلی سایت هست که باید فارسی تایپ کنید
موفق باشید

wi1d
09-07-2012, 11:54
خب منم با اینکه بشه تماس بر قرار کرد یا چت کرد موافقم. این امکان برای یکی مثل من که تازه وارده و به قول آقای alitavakol کلی سوال داره :4: خیلی میتونه مفید باشه. قطعا ً چت کردن و یا صحبت کردن هم سرعتش بیشتره و هم میشه به طور دقیق تری به مسئله پرداخت. البته نه اینکه دیگه تاپیک نزنیم و همه ی مشکلات رو تو چت مطرح کنیم. این امکان فقط میتونه کار رو برای افراد تازه کاری مثل من یکم آسون تر کنه. :dw:

#JOMJOMEH#
10-07-2012, 18:56
شما وی ای پی بشید چت روم سایت هست
ولی مدیران همیشه نیستن و وقتی چت کمک بشه فقط به یکی مثله شما یا بقیه کمک میشه
اما وقتی پستی زده میشه شما استفاده میکنی و دیگری هم بعدا میاد میخونه و سود میبره
کلا اصله ساخت فروم برای همینه
ممنون از نظرتون
موفق باشید

superb boy
11-07-2012, 07:11
سلام دوستان.
بخش evo واقعا مدیر فعالی داره(آقا محمد). حتی یک سوال دوستان هم بی پاسخ نمیزاره.همچنین آقای alitavakol عزیز.
یه پیشنهاد دارم که البته جای خالیش هم برام سوال هست.
توبخش رامهای evo من اصلا کرنل نمیبینم که بشه بصورت مجزا رو رام های مختلف سوار کرد.مثلا بعضی کرنلها واسه افرادی تنظیم میشن که مصرف باتریشون زیاده یا بعضی بیشتر توجهشون روی سرعت گوشیه.
کرنل های مختلف بصورت مجزا مثل خدمات پس از فروش میمونه! که روی کاستوم رامهات سوار میکنی.البته خودم احتمال میدم دولوپرها کرنل کوک نمیکنن برای evo.
بازم ممنونم از این بخش خوبتون و این تاپیک جذاب و کاربردی.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

#JOMJOMEH#
11-07-2012, 08:20
سلام دوستان.
بخش evo واقعا مدیر فعالی داره(آقا محمد). حتی یک سوال دوستان هم بی پاسخ نمیزاره.همچنین آقای alitavakol عزیز.
یه پیشنهاد دارم که البته جای خالیش هم برام سوال هست.
توبخش رامهای evo من اصلا کرنل نمیبینم که بشه بصورت مجزا رو رام های مختلف سوار کرد.مثلا بعضی کرنلها واسه افرادی تنظیم میشن که مصرف باتریشون زیاده یا بعضی بیشتر توجهشون روی سرعت گوشیه.
کرنل های مختلف بصورت مجزا مثل خدمات پس از فروش میمونه! که روی کاستوم رامهات سوار میکنی.البته خودم احتمال میدم دولوپرها کرنل کوک نمیکنن برای evo.
بازم ممنونم از این بخش خوبتون و این تاپیک جذاب و کاربردی.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام دوست عزیز
به لطف حضوره شما دوستان بخش چراغش روشنه:bt:
برای کرنل متاسفانه الان کرنلی در دست نیست
رام 2.3.4 بود ولی دیگه ساپورت نمیشن متاسفانه
موفق باشید:loveit:

paprika 1
18-02-2013, 19:10
سلام من تازه این گوشی رو گرفتم و وارد این بخش شدم واگه اجازه بدین نظرات و انتقاداتمو بگم:
اول اینکه زیاد موافق تماس صوتی نیستم چون ممکنه سوال یک کاربر سوال دیگران هم باشه و کمک بشه بهش پس منطقی نیست این کار البته تو بخش های دیگه هم چنین چیزی ندیدم.

انتقادی که به نظر من وجود داره اینه که بخشتون خیلی فعالتش کمه من هروقت اومدم فقط قسمت رام ها چندتا کاربر آنلاین داشته و بقیه هیچ دلیلشم شاید کم بودن برنامه های ارتقا دهندیه این گوشیه ببینیت همه زبانشون خوب نیست که بتونن از xda استفاده کنن حتما اگه برنامه های به روز بیشتر بشن بازدید کننده ها بیشتر هم میشن من قبلا آرک اس داشتم تقریبا هر 4 روز یه بار یه رام یا یه برنامه ارتقا دهنده معرفی میشد و بازدیدکننده های زیادی داشت.
در آخرهم جای تشکر بسیار داره از مدیر عزیز به خاطر این تاپیک که در جهت بهتر شدن این بخشه.ممنون

#JOMJOMEH#
18-02-2013, 19:20
سلام من تازه این گوشی رو گرفتم و وارد این بخش شدم واگه اجازه بدین نظرات و انتقاداتمو بگم:
اول اینکه زیاد موافق تماس صوتی نیستم چون ممکنه سوال یک کاربر سوال دیگران هم باشه و کمک بشه بهش پس منطقی نیست این کار البته تو بخش های دیگه هم چنین چیزی ندیدم.

انتقادی که به نظر من وجود داره اینه که بخشتون خیلی فعالتش کمه من هروقت اومدم فقط قسمت رام ها چندتا کاربر آنلاین داشته و بقیه هیچ دلیلشم شاید کم بودن برنامه های ارتقا دهندیه این گوشیه ببینیت همه زبانشون خوب نیست که بتونن از xda استفاده کنن حتما اگه برنامه های به روز بیشتر بشن بازدید کننده ها بیشتر هم میشن من قبلا آرک اس داشتم تقریبا هر 4 روز یه بار یه رام یا یه برنامه ارتقا دهنده معرفی میشد و بازدیدکننده های زیادی داشت.
در آخرهم جای تشکر بسیار داره از مدیر عزیز به خاطر این تاپیک که در جهت بهتر شدن این بخشه.ممنون

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرات خوبتون
این گوشی الان 1.5 ساله تو بازاره
شما اون زمان که هر روز 3 4 تا رام اپدیت میشدن نبودید:4:
این بخش الان رکود پیدا کرده و عادی هم هست
الان رام کمتر میاد
قدیم اینقدر برای این گوشی رام میومد که ما نصفش رو معرفی نکردیم حتی چون اصلا قابل قیاس نبودن
الان دیگه تو xda هم همین طور هست بخش
متاسفانه واسه همه گوشیا پیش میاد
این گوشیم مورده بی لطفی بوده:ac:

موفق باشید:cv:

Optimus Prime
21-02-2013, 11:26
آفا چرا بازار کاستوم راما کساد شده ؟؟؟

#JOMJOMEH#
21-02-2013, 13:13
آفا چرا بازار کاستوم راما کساد شده ؟؟؟

چون اچ تی سی اشغال رام رسمی 4.1 برای گوشی ریلیز نکرده و این باعث شده دیگه کسی برای گوشی رام ریلیز نکنه