PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MIUI - gb - rc3 - کاستوم رام 2.3.7 - غیر رسمی

SAM.D!S
27-04-2012, 16:45
مدتی از معرفی رام پورت شده miui بر روی بیس سیانوژن ۷ بر روی ایس گذشته. رام پیشرفت خوبی داشته و برای استفاده روزانه هم مناسبه.
برای استفاده از لاک اسکرین ها از برنامه milocker یا لاک اسکرین های تبدیل شده به mdpi استفاده کنید.
بعد از نصب هر تم، یکبار گوشی رو ریستارت کنید تا به خوبی ست بشه.

-گوشی هنگام اتصال به کابل usb برای انتقال فایل ریستارت میشه. (برای بعضی از کاربران فقط)
برای حل این مشگل به ریکاوری CMW برید، توی قسمت mount، گزینه mount USB رو انتخاب کنید.
-بعضی جاها ظاهر نوشته ها مشگل پیدا میکنه.{مشگل ساز نیست} (داره روش کار میشه و توی آپدیت بعدی این مشگل حل میشه. آپدیت به زودی انجام میشه)
مشخصات و تغییرات رام:

http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=721357&stc=1&d=1335533946 http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=721360&stc=1&d=1335533946

Changelog rc 3
text bugs in 3rd party app setting fixed
button light fixed
now themes changing setting background but yet theme-value.xml not loading so problem if you use dark background so avoid dark background
some more
Bugs
restart phone if sdcard connected to PC for some user (if you face same then use cwm/mount/ mount USB. for connect to PC)
if you chose darker background in theme then text is hardly visible(will be fixed in next realese)

نحوه نصب:
آموزش نصب کاستوم رامها (http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2611951&postcount=1)

دانلود
دانلود ورژن rc3 (http://www.4shared.com/zip/3zhxanZ6/miui_gb_rc3.html)
حل مشکل فارسی ورژن rc3 (http://www.mediafire.com/?fyxio1kl5pypjk5)
لینک تاپیک در xda (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1586773)

SAM.D!S
27-04-2012, 16:51
برای حل مشگل ریستارت هنگام اتصال کابل usb برای انتقال فایل، پچ زیر رو نصب کنید:

Download (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/px_iKe8_S9/mountsd.zip)

قبلش حتما mount system کنید.

+POURYA
27-04-2012, 18:56
من rc2 رو تست نکردم اما rc1 تو tethering مشکل داشت به نحوی که وصل میشد اما اطلاعات رو منتقل نمیکرد و نمیشد از اینترنت استفاده کرد

SAM.D!S
27-04-2012, 20:24
من rc2 رو تست نکردم اما rc1 تو tethering مشکل داشت به نحوی که وصل میشد اما اطلاعات رو منتقل نمیکرد و نمیشد از اینترنت استفاده کرد

تو این ورژن هم این مشگل موجوده.
فک میکنم این مشگل مربوط به بیس سیانوژن باشه. چون تو هیچ رام سیانوژنی این امکان کار نکرده.
در ضمن برنامه های زیادی واسه این کار موجودن که این نقیصه رو هم برطرف میکنن

rezahacker3020
27-04-2012, 22:54
ببخشید این رام همین رام هست؟ اگه این طور نیست چه فرقی با هم دارن؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203309

SAM.D!S
27-04-2012, 23:32
ببخشید این رام همین رام هست؟ اگه این طور نیست چه فرقی با هم دارن؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203309

خیر یکی نیستن.
هردو نسخه پورت شده miui هستن با این تفاوت که. رام این تاپیک بر اساس سیانوژن ۷ نوشته شده اما رام اون تاپیک ب. اساس سیانوژن ۹.
فرقشون در اینه که تمام قسمت های گوشی توی این رام کار میکنه اما توی اون یکی دوربین کار نمیکنه.
ورژن اندروید این رام 2.3.7 هستش و اون یکی 4.0.3

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

amin29
28-04-2012, 08:51
یکی میشه به ما بگه این miui چی هست دقیق ... من اصلا اطلاعاتی در موردش ندارم ...

SAM.D!S
28-04-2012, 09:17
یکی میشه به ما بگه این miui چی هست دقیق ... من اصلا اطلاعاتی در موردش ندارم ...

miui به یه سری رام هایی گفته میشه که توسط ی تیم چینی نوشته و دولوپ میشن. این رامها یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین رام های اندرویده.
اما تیم miui رام هاش رو فقط برای گوشی های با رزولیشن hdpi بیرون میده. گوشی گالکسی ایس دارای رزولیشن mdpi هستش. برای همین از طرف تیم miui ساپورت نمیشه.
اما چنتا تیم در حال پورت کردن این رام برای ایس هستن که ۲ نمونش توی انجمن موجوده.

amin29
28-04-2012, 11:20
miui به یه سری رام هایی گفته میشه که توسط ی تیم چینی نوشته و دولوپ میشن. این رامها یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین رام های اندرویده.
اما تیم miui رام هاش رو فقط برای گوشی های با رزولیشن hdpi بیرون میده. گوشی گالکسی ایس دارای رزولیشن mdpi هستش. برای همین از طرف تیم miui ساپورت نمیشه.
اما چنتا تیم در حال پورت کردن این رام برای ایس هستن که ۲ نمونش توی انجمن موجوده.

خدا خیرت بده سامان جان ... یکیش که همین تاپیکه ... دومیش کدومه؟

SAM.D!S
28-04-2012, 11:27
خدا خیرت بده سامان جان ... یکیش که همین تاپیکه ... دومیش کدومه؟

خواهش میکنم امین جان.

دومیش رو هم میتونی از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203309) پیدا کنی. که بر اساس سیانوژن ۹ نوشته شده و ورژن اندرویدش 4.0.3 هستش

SAM.D!S
06-05-2012, 21:27
به زودی آپدیت جدیدی برای این رام میاد که تقریبا مشگلات رام رو حل کرده و قابلیت تغییر تم ستینگ هم بهش اضافه میشه.
به محض اومدن آپدیت، همینجا اعلام خواهد شد.

"Update for miui gb soon
Changelog
Button light fixed
Text colour bug fixed
Themes can change background of setting(still need some fix)
And more.
But don't push to release as I will release when I think as still need some fixes"

rezahacker3020
06-05-2012, 23:03
اقا سامان چطوریاست نصب کردی؟ تجربه این miui رو نداشتم ایا با اندروید خودمون تو کار کرد فرق داره؟ منظورم اینه که مثلا مثل رام lewa نواوری توش ایجاد کردن یا اینکه فقط تم و اینجور چیزا فرق میکنه؟

SAM.D!S
07-05-2012, 07:40
اقا سامان چطوریاست نصب کردی؟ تجربه این miui رو نداشتم ایا با اندروید خودمون تو کار کرد فرق داره؟ منظورم اینه که مثلا مثل رام lewa نواوری توش ایجاد کردن یا اینکه فقط تم و اینجور چیزا فرق میکنه؟

رام های miui به گرافیک زیباشون معروفن.
یکی از امکاناتشون اینه که قسمت ستینگ بخش بندی شده مثل lewa.
قابلیت تغییر تم دارن، به گونه ای که حتی تم و آیکون های قسمت ستینگ و استاتوس بار هم تغییر میکنن.
استاتوس بارشون 2 صفحه ایه و تمام ویجت ها درون یه صفحه و نوتیفیکیشن ها درون صفحه دیگه قرار داره، که تو اسکرین شات مشخصه.
قابلیت تغییر تم لاک اسکرین داره.
چنتا ویجت مخصوص داره که مثل ویجت ساعت سنس انیمیشن دارن.
کلا روی گرافیک رام خیلی کار شده.

اما شاید بگین این امکانات رو رام lewa هم داره! درسته، شاید بشه گفت تیم lewa سعی داره جای خالی miui اصلی (نه پورت شده) رو روی گوشیهای mdpi که از طرف تیم miui ساپورت نخواهد شد بگیره.

sina.ali
14-05-2012, 20:24
سلام.آقا این ورژن جدید پس کی میاد؟ رفیقم این رام رو روی google nexus داره از بس که حسرت خوردیم مردیم...

SAM.D!S
14-05-2012, 20:29
سلام.آقا این ورژن جدید پس کی میاد؟ رفیقم این رام رو روی google nexus داره از بس که حسرت خوردیم مردیم...

سلام. دوست عزیز من تقریبا هر روز چک میکنم، هنوز ورژن جدید رو بیرون ندادن.

اما همین رام هم به اندازه کافی خوب هست که بتونید ازش استفاده کنید.

+POURYA
15-05-2012, 09:10
ورژن جدید RC3 :

Changelog
text bugs in 3rd party app setting fixed
button light fixed
now themes changing setting background but yet theme-value.xml not loading so problem if you use dark background so avoid dark background
some more

Bugs
restart phone if sdcard connected to PC for some user (if you face same then use cwm/mount/ mount USB. for connect to PC)
if you chose darker background in theme then text is hardly visible(will be fixed in next realese)

دانلود :
http://www.4shared.com/zip/3zhxanZ6/miui_gb_rc3.html

لطفا به پست اول انتقال داده بشه

bager_60
15-05-2012, 10:16
ممنون اقا پوریا کارایی که میکنی همیشه قابل تقدیره چه تو کوک وچه در ارایه ی رامها
مثل اینکه مشکل یو اس بی هنوز پابرجاست البته برای بعضی از کاربرا

SAM.D!S
15-05-2012, 12:52
ممنون اقا پوریا کارایی که میکنی همیشه قابل تقدیره چه تو کوک وچه در ارایه ی رامها
مثل اینکه مشکل یو اس بی هنوز پابرجاست البته برای بعضی از کاربرا

ممنون از ایمان عزیز بابت معرفی نسخه جدید.

دوست عزیز شما با نصب پچ اصلاحی که توی پست دوم هست میتونید باگ ریستارت هنگام اتصال کابل usb رو رفع کنید.

خودم تست کردم و کاملا مشگل حل میشه

SAM.D!S
15-05-2012, 13:49
دوستان ورژن جدید رو تست کردم. خیلی بهتر شده. خیلی روون و خوب عمل میکنه. تم هم کامل ست میشن، تم قسمت ستینگ هم تغییر میکنه. تنها باگی که داره اینه که با انتخاب تم های تیره، نوشته ها یکم سخت خونده میشن، چون رنگ فونت ها مشکیه.

کلا به اون هایی که منتظر رام زیبای miui برای ایس بودن میگم که باخیال راحت نصب کنید که پشیمون نمیشد.:bf:

rezahacker3020
15-05-2012, 16:00
لینک مستقیم:
http://rezahacker30.s116.rapidbaz.com/premium/0f77c817c7cc9d7d3625417db5ce507f/4fb251e5/s116.us./30539432?miui_gb_rc3.zip

rezahacker3020
15-05-2012, 16:53
نصب کردم واقعا زیبایی خاصی داره من همیشه حسرت ایکونهاش رو میخوردم یجورایی با کیفیت تر و درشت تر هستن.
گالری یکم ضعیفه و نمیشه رو عکسا زوم کرد حد اقل من نتونستم.
رام که میاد بالا زنگخور نداره رو سایلنت هست.
یکی از ویجتهای ساعت درست کار نمیکنه و اعداد توش خیلی بزرگن و نشون داده نمیشن.
ولی ویجت ساعت انالوگ خیلی زیباست ثانیه شمارش حرکت میکنه و خیلی جالبه.
رام لگ خاصی نداره و انیمیشن سوییچ رو هم روی مکعب گذاشتم به خوبی بین دسکتاپ ها سوییچ میشه بدون لگ.
رام ویجت موزیک پلیر و خود موزیک پلیر زیبایی داره وقتی از یک موزیک به موزیک دیگه ای میری صدا به صورت fadeout و fadein میشه.
وقتی موزیک گوش میدی و زنگ میزنن بهت اهنگ اروم اروم صداش کم میشه و بعد گوشی زنگ میخوره که برام خیلی جالب بود.
الان میخوام ایکونها رو عوض کنم با اون ایکونهایی که تو تاپیک تم های miui میزارن تست میکنم و جواب مبدم همینجا.
یکی از ویجتهای ساعت دیجیتال رو زدم وقتی اومد رو دسکتاپ مینویسه loading و هیچی ظاهر نمیشه.
در کل خیلی زیباست من که فعلا رو همین رام میمونم تا بیشتر ازش مچ گیری کنم.
در ضمن مشکل ریستارن usb هم من که چیزی ندیدم.
حتما نصب کنید

SAM.D!S
15-05-2012, 18:02
رضا جان کاملا باهات موافقم. من هم تصمیم دارم نگه دارم رام رو فعلا.
این ورژن واقعا بهتر شده.
فقط چیزی که تو ذوقم خورد اینه که فارسی رو هم چپ چین مینویسه و اگه تو نوشته کلمات انگلیسی باشه جمله پس و پیش میشه!

رضا جان شما هم این مشگل رو داری؟

royce
15-05-2012, 19:26
مرسی از توضیحات کامل آقا رضا
من چند وقت پیش ورژن قبلیشو نصب کردم واقعا روی رام خیلی کار شده و پیشرفت چشمگیری داشته نسبت به ورژنهای اولیش خلاصه نصبشو به شدت توصیه میکنم
سازنده رام هم گفته آخر این ماه میلادی امتحاناتش تموم میشه و شروع میکنه به آپدیت رام

x47
15-05-2012, 19:55
ببخشید این رام فارسی ساز نداره ؟

امکان ساخت فارسی ساز براش وجود داره ؟ :sign_help:

SAM.D!S
15-05-2012, 20:01
ببخشید این رام فارسی ساز نداره ؟

امکان ساخت فارسی ساز براش وجود داره ؟ :sign_help:

فارسی ساز داره دوست عزیز.

حتی منو فارسی هم داره. اما کامل نیست.

تنها مشگلش اینه که فارسی رو چپ چین مینویسه

rezahacker3020
15-05-2012, 20:08
رضا جان کاملا باهات موافقم. من هم تصمیم دارم نگه دارم رام رو فعلا.
این ورژن واقعا بهتر شده.
فقط چیزی که تو ذوقم خورد اینه که فارسی رو هم چپ چین مینویسه و اگه تو نوشته کلمات انگلیسی باشه جمله پس و پیش میشه!

رضا جان شما هم این مشگل رو داری؟

sent from my gt-s5830 using tapatalk 2
من فقط نصبش کردم و یه دور کوچیک باهاش زدم نمیدونم با فارسی مشکل داره یا نه چون هیچ مکملی براش نصب نکردم به خاطر اینکه فردا امتحان دارم

rezahacker3020
17-05-2012, 00:46
دوستان چاره ای برای تایپ پیدا نکردین؟
همون طور که سامان عزیز گفتن وقتی فارسی و انگلیسی رو با هم مینویسی درست درنمیاد یعنی چپ چین هستش.
در ضمن من تم های اون تاپیک رو نصب کردم نصب میشن ولی انگار برا این رام خوب جواب نمیدن مثلا ایکونها بی کیفیت نشون داده میشن و استاتوس بار کوچیک میشه و ساعت از کادر میزنه بیرون در حالت کلی خوشم نیومد تو تاپیک مربوطه دیدم نوشتن زیر بعضی تمها که برا miui 4 اینی که اینجاست کدوم نسخه از miui هست؟

Sandroid
17-05-2012, 07:54
رضا عزیز،اشاره شده که کاستوم رام 2.3.7 هستش

royce
18-05-2012, 21:21
این داستان ناهماهنگ بودن ترکیب نوشته های فارسی و انگلیسی که بچه ها میگن چیه؟واقعا همچین مشکلی هست؟چون من در حال حاضر این رامو ندارم
اگه همچین مشکلی وجود داشته باشه راه حلی براش هست؟

SAM.D!S
18-05-2012, 21:27
این داستان ناهماهنگ بودن ترکیب نوشته های فارسی و انگلیسی که بچه ها میگن چیه؟واقعا همچین مشکلی هست؟چون من در حال حاضر این رامو ندارم
اگه همچین مشکلی وجود داشته باشه راه حلی براش هست؟

مشگل اینجاست که فارسی رو هم مثل انگلیسی چپ چین مینویسه، و اگه تو نوشته کلمات فارسی و انگلیسی باشن، جمله بندی بهم میریزه.

خواستم براش پچ فارسی بسازم که دیدم روی رام های miui جواب نمیده.

یه روشی هم برای فارسی سازی این رام ها وجود داره که اگه وقت کنم تست میکنم

ALIRESA
18-05-2012, 21:44
کیبردش که اصلا زبان فارسی یا عربی را نداره
مسیج فارسی که برای من میاد که درسته!!!
من فعلا رفتم تو کار این رام
محیط LeWa دیگه تکراری شده
آپدیت هر هفته انتظار دارم که یه تغییری در ظاهر رام ایجاد بشه که هیچ اتفاقی نمیافته

SAM.D!S
18-05-2012, 21:49
وقتی فارسی جدا باشه یا انگلیسی جدا، مشگلی نداره. وقتی باهم تو یه جمله باشن قاطی میشه.

یا یه صفحه وب که فارسی و انگلیسی رو باهم داره.

علیرضا جان تست کن این دو حالت رو، ببین این مشکل واسه شما هم وجود داره یا نه؟

ALIRESA
18-05-2012, 22:11
اینم عکس پست اول همین تاپیک که در جمله ها کلمات انگلیسی هم هست در Opera Mobile:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=731418&stc=1&d=1337368269
البته در مسیجینگ الان دیدم همون طوره که شما میگید
مثلا جمله:
این رام کم از LeWa نیست
میشه:
نیست LeWa این رام کم از

royce
19-05-2012, 15:24
پس بیاید با همفکری هم یه راه حلی برای این مشکل بزرگ پیدا کنید
من الان خودم یه سرچی میکنم ببینم عربها نت نستن راه حلی پیدا کنند

ALIRESA
19-05-2012, 17:19
چند اتفاق از دیروز که رام را ریختم روی اعصابم بود
گوشی چند بار یهو ریست شد
دو-سه بار هم هر چی دکمه Home و power را میزدم صفجه دیگه روشن نمیشد ولی برنامه TTPod که در حال کار بود همین طور داشت به کار خودش ادامه میداد که مجبور شدم گوشی را ریست کنم

از نظر ظاهری خیلی خوبه این رام
اما این اشکالاتش طوریه که یهو همون موقع که با گوشی کار واجب داری قاطی میکنه ، ریست میکنه و میره روی اعصاب
من خودم به شخصه از این حالتها خیلی بدم میاد
یه بار قید LeWa را برای یه مدت زدم چون دو بار تا بهم زنگ میزدند گوشی را نمیشد جواب داد(البته فکر کنم با تغییر صفحه Call در آپدیت اخیر دیگه بی عیب شده باشه که بحثش مربوط به تاپیک خودش)

این رام با این اوضاع و احوالش اعصاب خرد کنه
البته اگر علت این اتفاقات به دلیل کرنل و اس...یپی که نصب کرده بودم نبود باشه که باید تست کنم و انشا الله نتیجه را خواهم گفت

ALIRESA
21-05-2012, 01:45
حدود یک 24 ساعت این رام را بدون ریختن کرنل و اسکریپ خاص استفاده کردم
پایداری رام خیلی بهتر از حالت قبل بود در حدی که ریست نداشتم
فقط یکبار باز قاط زد و هر کاری میکردم صفحه گوشی روشن نمیشد تا مجبور شدم با نگه داشتن دکمه پاور ریستش کنم
پست ارسال شده توسط موبايل

royce
24-05-2012, 13:15
دوستان به نظرتون اگه یه پچ فارسی ساز برای این رام درست کنیم اون مشکل به هم ریختگی درست میشه یا نه ؟

SAM.D!S
24-05-2012, 13:43
دوستان به نظرتون اگه یه پچ فارسی ساز برای این رام درست کنیم اون مشکل به هم ریختگی درست میشه یا نه ؟

آموزشی که تو بخش موجوده متاسفانه برای این رام جواب نمیده. برای رام های miui راه دیگه ای واسه فارسی سازیشون هست. فکر کنم توی فروم گلکسی اس باشه. اگه میتونید تست کنید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید. ممنون

royce
28-05-2012, 19:19
این پچ فارسی ساز رو یکی از کاربرای سایت and - roid با نام کاربری undead ساخته

قبل از نصب Mount System فراموش نشه
دانلود پچ فارسی ساز (http://www.mediafire.com/?fyxio1kl5pypjk5)

rezahacker3020
29-05-2012, 09:59
این پچ فارسی ساز رو یکی از کاربرای سایت and - roid با نام کاربری undead ساخته

قبل از نصب Mount System فراموش نشه
دانلود پچ فارسی ساز (http://www.mediafire.com/?fyxio1kl5pypjk5)
کسی از دوستان تست کرده؟

SAM.D!S
31-05-2012, 02:02
کسی از دوستان تست کرده؟

تولید کننده پچ (به قول خودشون!) آقای undead تست کردن و گفتن که به درستی کار میکنه!

پ.ن: نمیدونستم پچ رو هم تولید میکنن!

SAM.D!S
01-06-2012, 11:02
بحث miui رو بهترِ منتقل کنیم به تاپیک مربوط به خودش (فقط اینو بگم که تا الان من مشکلی روی کابل usb و usb tethering نداشتم رو rc1)
بعد از تست کردن rc3 شاید برگردم به lewa و واسه مشکلاتش سر و کله بزنم...

امیر جان شما رمت چند گیگه؟ مال من ۸ و تقریبا پره. به نظرت امکان داره دلیله ریستارت شدن این باشه؟

amir_2pa
01-06-2012, 11:09
رم من 2 گیگِ و همیشه خالیه.
کلا من ازینکه گوشی یا حافظه‌ش پُر شه زیاد خوشم نمیاد.
ممکنه این دلیلش باشه، اما طبق گفته‌ها و شنیده‌ها، درصد احتمالش پایینه.
میخوای خودت با یه رم خالی تست کن...

amir_2pa
01-06-2012, 12:26
رام بسیار عـــالی و دل‌چسبِ.
---------
کسی فارسی نویسی رو به این رام به ارمغان آورد؟!

royce
01-06-2012, 12:53
صفحه قبل پچ فارسی هست که کاملا هم تست شده

amir_2pa
01-06-2012, 13:00
پچ برای نوشتن فارسیه یا خوندنش؟

hosein1368
01-06-2012, 13:11
آقا امیر اگه ممکنه یه بررسی از این رام بذارید ببینیم که اگه مشکل خاصی نداره بعد از مدتها که روی lewa بودم بیام روی این رام.
چون تو دوران امتحانات دیگه فرصت ندارم زیاد با گوشی ور برم...

SAM.D!S
01-06-2012, 13:24
من هم دیگه واقعا از lewa خسته شدم و تا تغییر چشمگیری نکنه بهش بر نمیگردم.

این رام رو از نسخه اول تست کرده بودم و میتونم بگم الان خیلی بهتر از نسخه های پیششه.

رام باگ مهمی نداره، فقط اگه مموریتون زیاد پر باشه موقع مونت کردن sd card ریستارت میشه. که این مشگل هم با برنامه هایی مثل kies air و my phone explorer حل شدنیه.

تم ها خیلی با کیفیت تر هستند.

تنظیمات دسته بندی شده و کامل هستند.

فقط نکته ای که توی ست کردن تم ها باید بهش توجه کنید اینه که بهتره تیک گزینه های framework و lockscreen رو بردارین. چون هنوز یه مقدار مشگل داره

SAM.D!S
01-06-2012, 13:26
پچ برای نوشتن فارسیه یا خوندنش؟

امیر جان خود رام ساپورت فارسی داره. اما مشگلی که داره اینه که اگه توی نوشته کلمات فارسی و انگلیسی باهم باشه، کلمات پس و پیش میشن، که با این پچ مشگل حل میشه

SAM.D!S
01-06-2012, 13:37
امیر جان شما وارد تر هستی به نظرت میشه روی این رام دالویک کش رو به مموری انتقال داد؟ رام دئودکس شدس.

moalla
01-06-2012, 13:41
من قبلا این رو دانلود کرده بودم و الان روی هاردم فایل miui_gb_rc3.zip حجمش 87 مگابایته
اما تو سایت برای دانلود 89 مگابایت و خورده ایه!
ورژن سه به مرور اپدیت میشه؟ یا علت تفاوت حجم چیز مهمی نیست

SAM.D!S
01-06-2012, 14:13
من قبلا این رو دانلود کرده بودم و الان روی هاردم فایل miui_gb_rc3.zip حجمش 87 مگابایته
اما تو سایت برای دانلود 89 مگابایت و خورده ایه!
ورژن سه به مرور اپدیت میشه؟ یا علت تفاوت حجم چیز مهمی نیست

معلی جان رو سایت به کیلوبایت نوشته که میشه همون 87 مگابایت. اگه آپدیت بشه میشه rc4

amir_2pa
01-06-2012, 14:28
امیر جان خود رام ساپورت فارسی داره. اما مشگلی که داره اینه که اگه توی نوشته کلمات فارسی و انگلیسی باهم باشه، کلمات پس و پیش میشن، که با این پچ مشگل حل میشه

درسته. منظور من اینه که تا حالا با همین کیبورد gb کسی تونسته فارسی تایپ کنه یا خیر؟

امیر جان شما وارد تر هستی به نظرت میشه روی این رام دالویک کش رو به مموری انتقال داد؟ رام دئودکس شدس.

منطقاً رو همه رام‌ها باید بشه دالویک کش رو به اس‌دی انتقال داد؛ اما نحوه انتقال تو رام‌های مختلف کمی متفاوته.
اون هم بدلیل اسکریپت‌ها .ini هست که تو رام‌های مختلف با هم فرق میکنه.

آقا امیر اگه ممکنه یه بررسی از این رام بذارید ببینیم که اگه مشکل خاصی نداره بعد از مدتها که روی lewa بودم بیام روی این رام.
چون تو دوران امتحانات دیگه فرصت ندارم زیاد با گوشی ور برم...

همونطور که سامان جان گفت، مشکل خاصی نداره جز همون usb و کمی هم لگ داره.
در کل قابل استفادست. برای همین نسخه rc نام گرفته.
البته اینو هم باید گفت که نامگذاری عددی برای نسخه rc کاملا اشتباهه و نمیدونم کاربر با تجربه‌ای مث nims11 چطور همچین کاری میکنه!!

SAM.D!S
01-06-2012, 16:02
دوستان یکی از اسکین های ویجت ساعت (2x4) رو ادیت کردم. امیدوارم خوشتون بیاد.

فایل زیپ رو بدون اکسترکت کردن درون مسیر miui->gadget->clock کپی کنید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=737555&stc=1&d=1338555669

دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/HPgODepwYx/clock-24-805314.1.zip)

amir_2pa
01-06-2012, 16:12
ممنون؛ خیلی زیبا شده.
این تمی که استفاده میکنی اسمش چیه؟

SAM.D!S
01-06-2012, 16:14
خواهش میکنم امیر جان.

تم MeeUI ورژن 2.3. توی تاپیک تم های miui همون صفحات آخر هستش

rezahacker3020
01-06-2012, 16:27
سامان جان برای من وقتی usb وصل میکنم ریست میشه دفعه قبل که نصب کرده بودم اینجوری نبود پچ رو هم نصب کردم ولی فرقی نکرد بازم ریست میشه

moalla
01-06-2012, 16:30
درسته. منظور من اینه که تا حالا با همین کیبورد gb کسی تونسته فارسی تایپ کنه یا خیر؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=212865
البته این رو توی این رام تست نکردم
پست های اخر این تاپیک هم جالبه
با تشکر از فرشاد عزیز

SAM.D!S
01-06-2012, 16:37
سامان جان برای من وقتی usb وصل میکنم ریست میشه دفعه قبل که نصب کرده بودم اینجوری نبود پچ رو هم نصب کردم ولی فرقی نکرد بازم ریست میشه

واسه من هم گاهی این اتفاق میوفته. مثل اینکه راه حلی هم نداره فعلا!

در حال حاضر تا کوکر رام این مشگل رو حل کنه میتونی از برنامه های جانبی مثل airdroid, kies air, و روی ویندوز از my phone explorer استفاده کنی.

rezahacker3020
01-06-2012, 16:41
سامان جان برای فارسی چی نصب کنم مشکل نشون دادن فارسی و انگلیسی رو با پچ حل کردم حالا مونده برا نوشتن میشه از پچی که رضا برا کیبورد سامسونگ درست کرده بود استفاده کنم؟

SAM.D!S
01-06-2012, 16:45
سامان جان برای فارسی چی نصب کنم مشکل نشون دادن فارسی و انگلیسی رو با پچ حل کردم حالا مونده برا نوشتن میشه از پچی که رضا برا کیبورد سامسونگ درست کرده بود استفاده کنم؟

راستش نمیدونم رضا جان. میتونی تست کنی، احتمال زیاد جواب بده.

خودم چون مدت زیادیه با اسمارت کیبورد کار میکنم بهش عادت کردم و روی هر رامی از اون استفاده میکنم.

hosein1368
01-06-2012, 16:52
منم نصب کردم:ax:
آقا سامان میشه لینک این تمی که توی اسکرین شات هست رو بذاری؟
راستی من اومدم این ساعت رو جایی که گفتید کپی کنم که دیدم اصلا پوشه ای به اسم miui توی مموری من وجود نداره!خودم باید بسازمش؟

moalla
01-06-2012, 16:54
گالریش خیلی کند اجرا میشه و قابلیت زوم هم نداره. برای شما هم اینطوریه؟
وقتی پیام به کسی میرسه هم صدای اس ام اس میده!! میشه غیر فعالش کرد؟
bln نازنین هم کار نمیکنه!!!
-------------
سامان جان چه سریع تابلو مغازه رو عوض کردی!! :ad:

SAM.D!S
01-06-2012, 17:04
منم نصب کردم:ax:
آقا سامان میشه لینک این تمی که توی اسکرین شات هست رو بذاری؟
راستی من اومدم این ساعت رو جایی که گفتید کپی کنم که دیدم اصلا پوشه ای به اسم miui توی مموری من وجود نداره!خودم باید بسازمش؟

اگه وجود نداره این مسیر خودتون میتونید بسازیدش. یا اینکه با برنامه تم رام یه تم دانلود کنید تا اتوماتیک ساخته بشه این پوشه ها.

این تم رو از این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2809988&postcount=325) میتونید دانلود کنید.

کلا گالری miui زیاد جالب نیست و حتی قابلیت زوم هم نداره. من که پاکش کردم و QuickPic رو نصب کردم.
اون صدایی که میگید رو هم خیلی گشتم که ببینم میشه غیر فعالش کرد یا نه که پیدا نکردم چیزی. البته من ازش خوشم میاد چون به کارم میاد :ad:
bln هم متاسفانه کار نمیکنه. فکر میکنم روی ورژن قبلی کار میکرد، اما مطمئن نیستم

سامان جان چه سریع تابلو مغازه رو عوض کردی!!
دیگه گفتیم اطلاع رسانی کنیم به دوستان :ad:

amir_2pa
01-06-2012, 17:15
-------------
سامان جان چه سریع تابلو مغازه رو عوض کردی!! :ad:

گالری miui کلا قابلیت زوم نداره!!
اون صدا هم هیچ راهی نداره. جز اینکه delivery رو خاموش کنی.

moalla
01-06-2012, 17:53
دوستان پیشنهاد میکنم حتما از این پچ استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2944970&postcount=39
مشکل فقط اونجایی که فارسی و انگلیسی با همه، نیست
برای نوشتن یه پیام ساده هم کرسر رو به زور میشه جابجا کرد و برد سر اوجایی که میخوای
مثلا یه کلمه مینویسی و بعد علامت تعجب میذاری میره اول خط!!(البته فقط اینطوری نمایش میده و تو گوشی طرف درست میشه)
خلاصه اون پچ رو نصب کردم و مشکلی هم ندیدم

amir_2pa
01-06-2012, 17:56

شما میتونی فعلا از طریق ریکاوری sdcard رو mount کنی و استفاده کنی.

این تم رو از این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2809988&postcount=325) میتونید دانلود کنید.:ad:

این تم هنوز واسه mdpi نیست و لاک‌اسکرینش مشکل‌ساز میشه، پیشنهاد میدم فعلا نصب نکنید

moalla
01-06-2012, 18:22
اما یکم رامش سنگین اجرا میشه ها!!
هر چند حالا که دیگه نصب کردم یه چندوقتی میذارم باشه اما Lewa عزیز همچین یه هوا روون تر اجرا میشد!!

sarash2011
01-06-2012, 19:23
سلام خسته نباشید من دارم این رام را دانلود می کنم بنظر شما نصب کنم یا نه؟

SAM.D!S
01-06-2012, 20:10
این تم هنوز واسه mdpi نیست و لاک‌اسکرینش مشکل‌ساز میشه، پیشنهاد میدم فعلا نصب نکنید

امیر جان به راحتی میشه موقع ست کردن تم لاک اسکرینش رو انتخاب نکنید. به نظر من یکی از بهترین تم هاست.

دوستان این نکته رو هم بگم که اگه اشتباها تم لاک اسکرینی رو انتخاب کردید که بزرگتر از سایز گوشی بود و نتونستید گوشی رو آنلاک کنید، کافیه دکمه لمسی بک رو بگیرید و همزمان دکمه ولوم مثبت رو فشار بدید تا آنلاک بشه

سلام خسته نباشید من دارم این رام را دانلود می کنم بنظر شما نصب کنم یا نه؟
دوست عزیز رام برای استفاده روزانه خوبه. میتونید قبل نصب رام از رام قبلیتون بکاپ بگیرید که اگه خوشتون نیومد ریستور کنید.

SAM.D!S
01-06-2012, 20:25
اما یکم رامش سنگین اجرا میشه ها!!
هر چند حالا که دیگه نصب کردم یه چندوقتی میذارم باشه اما Lewa عزیز همچین یه هوا روون تر اجرا میشد!!

واسه من رام خیلی روان و بدون لگ اجرا میشه. من که خیلی راضیم.
Lewa واسه آپدیت هاش هر هفته یه ادا در می آورد!

hosein1368
01-06-2012, 22:04
برای منم یکم سنگینه یه کوچولو لگ هم داره.
در ضمن من یه اشتباهی که کردم این بود که یه تم دانلود کردم و همه ی قسمتاشو اجرا کردم؛قسمت لاک مشکل ساز شد و مجبور شدم وایپ کنم.
البته قبلش امتحان کرده بودم و دیده بودم با زدن روی آپشن،قفل باز میشه ولی وقتی تم رو اعمال کردم دیگه هیچ جوری نمیشد قفل صفحه رو باز کرد!

rezahacker3020
01-06-2012, 22:36
در ضمن من یه اشتباهی که کردم این بود که یه تم دانلود کردم و همه ی قسمتاشو اجرا کردم؛قسمت لاک مشکل ساز شد و مجبور شدم وایپ کنم.
البته قبلش امتحان کرده بودم و دیده بودم با زدن روی آپشن،قفل باز میشه ولی وقتی تم رو اعمال کردم دیگه هیچ جوری نمیشد قفل صفحه رو باز کرد!
نیازی به وایپ نبود میتونستی به گوشی خودت زنگ بزنی اینجوری میتونستی از لاک رد بشی و فوری لاک اسکرین رو عوض کنی و بعد تماس رو قطع کنی

SAM.D!S
01-06-2012, 22:38

نیازی به وایپ نبود میتونستی به گوشی خودت زنگ بزنی اینجوری میتونستی از لاک رد بشی و فوری لاک اسکرین رو عوض کنی و بعد تماس رو قطع کنی

دوستان این نکته رو هم بگم که اگه اشتباها تم لاک اسکرینی رو انتخاب کردید که بزرگتر از سایز گوشی بود و نتونستید گوشی رو آنلاک کنید، کافیه دکمه لمسی بک رو بگیرید و همزمان دکمه ولوم مثبت رو فشار بدید تا آنلاک بشه بعد تم لاک اسکرین رو عوض کنید

emadd69
02-06-2012, 00:41
سلام دوستان . خسته نباشید .
از دوستانی که این رام رو نصب کردن و کار کردن خواهش میکنم یه توضیحی کوچکی بدن که در چه حده . ( با توجه به آپدیت جدیدش .)
اول از همه سرعتش ؟ گرافیک ؟ کارایی ؟
و مهم تر از همه واسه اس ام اس فارسی مشکلی نداره ؟ میشه تایپ کرد و خوند؟
ممنون

moalla
02-06-2012, 00:51

یه تنظیمی انجام دادم که تا لگ لانچر از بین رفت:
از صفحه اصلی دکمه منو+launcher setting
بعد نگاه کنید از بالا اولین گزینه تیک خورده باشه
لیست ترنزیشنهای پایین همون صفحه رو هم نگاه کنید و یه تستی بکنید. جالبن و تا حالا تو لانچری با این کیفیت ندیده بودم.
بعضی قسمتها مثل صفحه پاسخ دادن به تماس منو یاد آیفن میندازه
بصورت کلی نمیدونم چرا تمهاش از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با تمهای لانچرای دیگه نیست! عجیب زیبان! این امر علت خاصی داره؟ گولانچر خیلی معروفه و خیلیها براش تم میسازن اما اونا کجا و تمهای این رام کجا!
یه چیز دیگه اینکه اولی که رامو نصب کردم به روونی اینی که بعد نصف روز کاردن هست نبود.الان کلا روون تر شده!به کش رام ربط داره؟
تسک منجر رام کجاست؟
توی لاک سکرین اصلی شارژر رو وصل کنید و وقتی داره شارژ میشه اون خط سبزرنگ وسط رو ببینید. آدم روحش شاد میشه!
عذر میخوام پست و سوالاتم زیاد شد
امیدوارم سریعتر مشکل bln هم رفع شه

SAM.D!S
02-06-2012, 00:52
از دوستانی که این رام رو نصب کردن و کار کردن خواهش میکنم یه توضیحی کوچکی بدن که در چه حده . ( با توجه به آپدیت جدیدش .)
ممنون

به نظر من رام ۹۰% کامل شده. و واسه استفاده روزانه کاملا به درد میخوره.

سرعتش خوبه، من هیچ لگی ندیدم ازش.

گرافیکش هم که این رام گرافیکی ترین و زیبا ترین رام اندرویده. کاراییش هم عالیه.

فارسی رو پشتیبانی میکنه، فقط باید پچی که توی پست اول هست رو نصب کنید که باگ کوچیکش برطرف بشه.

moalla
02-06-2012, 00:57
ممنون

سرعت:جزو رامهای خوب
گرافیک: عالی!
کارایی: عالی!
برای اس ام اس فقط نیاز به نصب کیبرد هست که من کیبرد سامسونگ خودمو نصب کردم.
یه پچ هم برای جهت متن هست که نصبش لزومی نداره اما بهتره نصب کنید. فکر کنم لینکش صفحه پنجه
تنها چیزی که خود رام مشکل داره گالریشه که کنده. بجاش quickpicرو نصب کنید
البته بگم نصفه روزه دارم باهاش کار میکنم ولی زیاد باهاش ور رفتم و دوستان دیگه هم اونو توصیه میکنن
باید یه چند روزی باهاش کار کرد تا دید یدفعه مثل اکثر رامها قاط میزنه یا نه

SAM.D!S
02-06-2012, 00:59
یه تنظیمی انجام دادم که تا لگ لانچر از بین رفت:
از صفحه اصلی دکمه منو+launcher setting
بعد نگاه کنید از بالا اولین گزینه تیک خورده باشه
لیست ترنزیشنهای پایین همون صفحه رو هم نگاه کنید و یه تستی بکنید. جالبن و تا حالا تو لانچری با این کیفیت ندیده بودم.
بعضی قسمتها مثل صفحه پاسخ دادن به تماس منو یاد آیفن میندازه
بصورت کلی نمیدونم چرا تمهاش از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با تمهای لانچرای دیگه نیست! عجیب زیبان! این امر علت خاصی داره؟ گولانچر خیلی معروفه و خیلیها براش تم میسازن اما اونا کجا و تمهای این رام کجا!
یه چیز دیگه اینکه اولی که رامو نصب کردم به روونی اینی که بعد نصف روز کاردن هست نبود.الان کلا روون تر شده!به کش رام ربط داره؟
تسک منجر رام کجاست؟
توی لاک سکرین اصلی شارژر رو وصل کنید و وقتی داره شارژ میشه اون خط سبزرنگ وسط رو ببینید. آدم روحش شاد میشه!
عذر میخوام پست و سوالاتم زیاد شد
امیدوارم سریعتر مشکل bln هم رفع شه

معلی جان کاملا باهات موافقم. تم های این رام نسبتا حجم بالایی دارن، به همین خاطر کیفیتشون مثال زدنیه.
دقیقا رام بعد از چند ساعت بهتر هم میشه.
تسک منجر هم کافیه دکمه هوم رو چند ثانیه بگیری. بعد لیست برنامه های باز و برنامه های اخیر اجرا شده رو میاره. پایینش هم ۲تا دکمه هست که چینی نوشته. دکمه سمت چپی رم رو خالی میکنه.
کلا گرافیک این رام بشدت آدم رو مجذوب خودش میکنه.
برای bln هم فکر کنم بچه های خودمون هم بتونن درستش کنن. دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن لطفا کمک کنن:sign_help:

amir_2pa
02-06-2012, 09:52
من از دیشب با فورس کلوزهای عجیب مواجه شدم (اکثراً هم برای لانچر بود).
چون وسط کاری بودم، خیلی واسم گرون تموم شد.
ازونجایی که rc2 رو امتحان نکرده بودم، تستش کردم...
سرعتش خیلی از rc3 بهترِ...!!

SAM.D!S
02-06-2012, 09:59
من از دیشب با فورس کلوزهای عجیب مواجه شدم (اکثراً هم برای لانچر بود).
چون وسط کاری بودم، خیلی واسم گرون تموم شد.
ازونجایی که rc2 رو امتحان نکرده بودم، تستش کردم...
سرعتش خیلی از rc3 بهترِ...!!

من که تاحالا حتی یک دونه هم فورس کلوز نداشتم. سرعتش هم خیلی خوبه.

RC2 باگ هاش بیشتره. قسمت ستینگ اکثر برنامه ها رو با مشگل حاد نشون میده. تم ها هم کامل ست نمیشن.

امیر جان تست کن ببین bln روی rc2 کار میکنه یا نه؟

moalla
02-06-2012, 10:10
حالا فکر میکنم اون rc2 رو هم باید باهاش کار کرد تا دید اونم تقش درمیاد یا نه
اما ازینا بگذریم عجب تمهایی و ازون بهتر چه مدیریت تمی!!
توی قسمت تمها روی دکمه کاستمایز پایین صفحه بزنید و ...
ظاهر خیلی از قسمتهای لوا اشانتیون miui بوده! نگو اصلش یه جای دیگس!!!!

hosein1368
02-06-2012, 10:11
لگ های تک و توک رام الان بعد از یک روز تقریبا به نزدیک صفر رسیده!
تم هاشم که فوق العاده هستن؛خب وقتی یه تم حجمش 40 مگ باشه بایدم انتظار گرافیک بالا داشت؛خوشبختانه نصب تم های سنگین هم سرعت رو کاهش نمیده.
منم چند تایی فورس کلوز داشتم ولی امروز دیگه فورسی ندیدم.
یکی از مشکلات اینه که گاهی وقتی برنامه ها رو به گوشی یا مموری انتقال میدم(برنامه های در حال اجرا) گوشی ریست میشه.
مشکلی که یکم اذیت میکنه حافظه ی گوشیه که بخاطر دئودکس بودن رام یه مقدار کمه...

SAM.D!S
02-06-2012, 10:15
الان داشتم تو تنظیماتش میگشتم دیدم میشه براش تعریف کرد که وقتی میس کال داشته باشی بکلایت روشن بشه. ی جورایی کار bln رو میکنه. برید به این مسیر:

setting -> call settings -> Missed call LED notify

moalla
02-06-2012, 10:16
رامش انگار بعد یه روز کار کردن مثل قرمه سبزی تازه جامیفته!! :d
در مورد تمها حالا حجمش به کنار اما بیشتر منظورم هنرگرافیکی آدمیه که درستش کرده! انگار گرافیستای تمهای این رام یه سر و گردن بالاترن!

SAM.D!S
02-06-2012, 10:21
رامش انگار بعد یه روز کار کردن مثل قرمه سبزی تازه جامیفته!! :d
در مورد تمها حالا حجمش به کنار اما بیشتر منظورم هنرگرافیکی آدمیه که درستش کرده! انگار گرافیستای تمهای این رام یه سر و گردن بالاترن!

دقیقا.

من از اول هم اعتقاد داشتم که تیم lewa سعی داره جای miui رو بگیره توی گوشی های MDPI! اما هنوز خیلی باهاش فاصله داره. تم هاش هم که 95% همین تم های miui هستند که برای اون تغییر داده شدن.
من از پارسال حسرت این رام رو میخوردم، نزدیک بود گوشیم رو هم به همین خاطر عوض کنم:al:

amirreza_r143
02-06-2012, 10:39
دوستان این لینک 4shared خیلی بده اصلا ریزیوم نداره کسی میتونه یه لینک بهتر بزاره یا لیچری میشناسه که بشه الان ازش استفاده کرد بعد از مدت ها استفاده از لوا ازش خسته شدم مخصوصا اینکه برای اپدیت خیلی اذیت میکنه و کوچکترین تغییری باعث اپدیت نشدن میشه و حالا میخوام این رام رو نصب کنم فقط اگه ممکنه یکی دقیق بگه باگ هاش چی هستن (از کوچک تا بزرگ) ممنون در ضمن خبری از اپدیت جدید برای این رام هست؟

moalla
02-06-2012, 11:00
مشکلی که غیر قابل حل باشه نه
مشکلات قابل حل شدن:
1. چینش نامرتب فارسی با پچ
2. گالری با quickpic
3. رستارت وقتی کابلو میزنی که من با زدن به myphoneexplorer رستارت ندارم

اولی که نصب کردم فورس کلوزایی بود که با وایپ حل شد
غیر از امیر فعلا بقیه بچه ها راضی بودن. امیدوارم شمام نصب کنی و راضی باشی!!
لینکم سعی میکنم با رپیدباز برات مستقیم کنم

SAM.D!S
02-06-2012, 11:32
دوستان این لینک 4shared خیلی بده اصلا ریزیوم نداره کسی میتونه یه لینک بهتر بزاره یا لیچری میشناسه که بشه الان ازش استفاده کرد بعد از مدت ها استفاده از لوا ازش خسته شدم مخصوصا اینکه برای اپدیت خیلی اذیت میکنه و کوچکترین تغییری باعث اپدیت نشدن میشه و حالا میخوام این رام رو نصب کنم فقط اگه ممکنه یکی دقیق بگه باگ هاش چی هستن (از کوچک تا بزرگ) ممنون در ضمن خبری از اپدیت جدید برای این رام هست؟

باگ بزرگی نداره و همونطور که معلی جان گفت میشه حلشون کرد.

کوکر رام گفته که فعلا امتحان داره و وقت نداره کار کنه روش. اما قول داده که بعد از امتحاناتش آپدیت جدیدی بده و مشگلات ست شدن تم و ریستارت شدنش رو حل کنه.

برای لیچ کردن هم من از سایت زیر استفاده میکنم که سرعتش هم خوبه. به نظر من ی اکانت بخرید و خودتون رو واسه چند ماه از این مشکل راحت کنید. من بیشر از 5 ماه ی اکانت 6 گیگ خریدم و هنوزم تموم نشده.

http://www.filegir.com/

moalla
02-06-2012, 11:39
خدمت امیررضای گل:

http://rezahacker30.dl.rapidbaz.com/krC7c/miui_gb_rc3.zip
یا
http://amin1374.dl.rapidbaz.com/kugMl/miui_gb_rc3.zip
یا
http://nc21002011.dl.rapidbaz.com/kr5T4/miui_gb_rc3.zip

amirreza_r143
02-06-2012, 12:58
خدمت امیررضای گل:

http://rezahacker30.dl.rapidbaz.com/krC7c/miui_gb_rc3.zip
یا
http://amin1374.dl.rapidbaz.com/kugMl/miui_gb_rc3.zip
یا
http://nc21002011.dl.rapidbaz.com/kr5T4/miui_gb_rc3.zip

نمیتوستم فقط به یک تشکر اکتفا کنم خیلی ممنون بابت لینک ها اون مشکل ریستارت چجوریاست؟ یعنی هر وقت کابل رو وصل کنی ریستارت میشه یا اینکه میخوای به گوشی فایلی انتقال بدی اینجوری میشه؟ با doal sd mount مشکلش حل میشه؟

hosein1368
02-06-2012, 13:20
نمیتوستم فقط به یک تشکر اکتفا کنم خیلی ممنون بابت لینک ها اون مشکل ریستارت چجوریاست؟ یعنی هر وقت کابل رو وصل کنی ریستارت میشه یا اینکه میخوای به گوشی فایلی انتقال بدی اینجوری میشه؟ با doal sd mount مشکلش حل میشه؟

با اتصال کابل گوشی ریست نمیشه.این برنامه رو تا حالا امتحان نکردم.
با برنامه های جانبی مثل my phone explorer تقریبا مشکل حله.با کابل هم میشه به وسیله ی این برنامه داده ها رو انتقال داد.
----------------------
مژده!با بارنامه ی Dual Mount SD مشکل اتصال به کامپیوتر حل میشه.:ax:
من امتحان کردم و بدرستی جواب داد؛جالب اینجاست که علاوه بر اینکه گوشی به کامپیوتر وصل میشه و میشه داده رو منتقل کرد،همچنان مموری توی گوشی شناسایی میشه!

amirreza_r143
02-06-2012, 13:36
----------------------
مژده!با بارنامه ی dual mount sd مشکل اتصال به کامپیوتر حل میشه.:ax:
من امتحان کردم و بدرستی جواب داد؛جالب اینجاست که علاوه بر اینکه گوشی به کامپیوتر وصل میشه و میشه داده رو منتقل کرد،همچنان مموری توی گوشی شناسایی میشه!

دقیقا درسته کارکرد این برنامه هم همینه همزمان هم از گوشی و هم از کامپیوتر به گوشی دسترسی داری ولی تنها بدیش اینه که بعضی مواقع که میخوام فایل های حجیم به گوشی انتقال بدم مشکل پیش میاد (البته بعضی موقع ولی بازم خدا رو شکر که با این برنامه مشکلش حل میشه)

A.Plus
02-06-2012, 13:37
ببخشید کسی پچ برای کیبرد سامسونگ روی این رام داره؟ یا اینکه میشه از همون پچ توی بخش ارتقا دهنده استفاده کنم؟

hosein1368
02-06-2012, 13:47
ببخشید کسی پچ برای کیبرد سامسونگ روی این رام داره؟ یا اینکه میشه از همون پچ توی بخش ارتقا دهنده استفاده کنم؟

از همون پچ کیبورد سامسونگی که توی بخش ارتقا دهنده هست میشه استفاده کرد.

کسی Darktremor A2SD رو امتحان کرده؟

moalla
02-06-2012, 13:56
توی پست دوم این تاپیک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211174
یکسری کیبرد و فونت گذاشتم که روی این رام هم جواب میده
من به شخصه از همون کیبرد شماره یک استفاده کردم

SAM.D!S
02-06-2012, 14:09
با تشکر از امیررضا عزیز بابت معرفی برنامه doal mount sd , توی انجمن آپ کردم که به پست دوم اضافه بشه.

Dual Mount SD (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/e9C6nt_Y-i/com.protocol.x.usb.329.apk)

دوستان به نظرتون اسکین ویجت ساعتی که ادیت کردم رو هم به پست دوم انتقال بدیم که بقیه استفاده کنن؟

hosein1368
02-06-2012, 14:14
با تشکر از امیررضا عزیز بابت معرفی برنامه doal mount sd , توی انجمن آپ کردم که به پست دوم اضافه بشه.

dual mount sd (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/e9c6nt_y-i/com.protocol.x.usb.329.apk)

دوستان به نظرتون اسکین ویجت ساعتی که ادیت کردم رو هم به پست دوم انتقال بدیم که بقیه استفاده کنن؟
ویجت ساعت برای من درست کار نمیکنه و ساعت درست نشون داده نمیشه...

SAM.D!S
02-06-2012, 14:27
ویجت ساعت برای من درست کار نمیکنه و ساعت درست نشون داده نمیشه...

دقیق به همون مسیری که گفتم کپی کردین؟ سایز ویجت باید 2x4 باشه. من بدون مشگل ازش استفاده میکنم.

کس دیگه ای این مشکل رو داره دوستان؟

amin29
02-06-2012, 16:00
دوستان مصرف باتری کرنل این رام چطور هستش؟ کرنل خود رام خوبه یا این کرنل جدیده رو نصب کنم؟

SAM.D!S
02-06-2012, 16:04
دوستان مصرف باتری کرنل این رام چطور هستش؟ کرنل خود رام خوبه یا این کرنل جدیده رو نصب کنم؟

به نظر من که مصرفش خوب و معقوله. قابلیت اورکلاک هم داره

emadd69
02-06-2012, 16:06
فایل زیپ رو بدون اکسترکت کردن درون مسیر miui->gadget->clock کپی کنید.

[/CENTER]
دوست عزیز توی مموری من همچین جایی نیست :av:
پوشه miui هست . اما اون دو تا پوشه دیگه که فرمودید نیست .راهنمایی plz
..........
رام رو نصب کردم .واقعا رام توپیه . سرعتش هم خوبه.لگ نداره . به نظر من که بهتر از لوا هست .
گرافیکش عالیه مخصوصا تم هاش.من تم سنس 4 نصب کردم ولی ساعتش اجرا نمیشه .
ممنون

SAM.D!S
02-06-2012, 16:10
دوست عزیز توی مموری من همچین جایی نیست :av:
پوشه miui هست . اما اون دو تا پوشه دیگه که فرمودید نیست .راهنمایی plz
ممنون

خودتون دستی بسازید اون پوشه ها رو. اول پوشه gadget, درونش پوشه clock, بعد داخل این پوشه فایل زیپ رو قرار بدید. و ویجت ساعت 2x4 رو روی دسکتاپ بزارید و تمش رو به این تم تغییر بدید

emadd69
02-06-2012, 16:18
خودتون دستی بسازید اون پوشه ها رو. اول پوشه gadget, درونش پوشه clock, بعد داخل این پوشه فایل زیپ رو قرار بدید. و ویجت ساعت 2x4 رو روی دسکتاپ بزارید و تمش رو به این تم تغییر بدید
دوست عزیز همه کار کردم .اما وقتی ویدجت ساعت 2*4 انتخاب میکنم مینویسه widget loading و ساعتی هم در کار نیست.چیزی هم نمیاد.
ممنون

amin29
02-06-2012, 16:37
به نظر من که مصرفش خوب و معقوله. قابلیت اورکلاک هم داره

شما خودت روی این رام از کرنل جدید استفاده می کنی یا کرنل خود رام؟

یه چیزی دیگه هم هست ... من الآن کل تاپیک رو خوندم ترغیب شدم که رام رو نصب کنم ... خداییش این رام بهتر از رام لوا هستش یا نه؟ آخه خودت یه تعصب خاصی نسبت به لوا داشتی و خیلی از اون رام خوشت اومده بود ولی حالا اومدی روی این رام ...

hosein1368
02-06-2012, 17:41
دوست عزیز همه کار کردم .اما وقتی ویدجت ساعت 2*4 انتخاب میکنم مینویسه widget loading و ساعتی هم در کار نیست.چیزی هم نمیاد.
ممنون

بعد از اینکه ویجت رو انتخاب کردید اون گزینه ی کوچیک آبی رنگ بالا سمت راست ویجت رو لمس کنید،حالا وارد یه صفحه میشد که فایل ساعتی که تو مموری کپی کردید رو میبینید،با انتخابش ویجت اعمال میشه.

SAM.D!S
02-06-2012, 19:04
شما خودت روی این رام از کرنل جدید استفاده می کنی یا کرنل خود رام؟

یه چیزی دیگه هم هست ... من الآن کل تاپیک رو خوندم ترغیب شدم که رام رو نصب کنم ... خداییش این رام بهتر از رام لوا هستش یا نه؟ آخه خودت یه تعصب خاصی نسبت به لوا داشتی و خیلی از اون رام خوشت اومده بود ولی حالا اومدی روی این رام ...

من از کرنل خود رام استفاده میکنم و به نظرم که خیلی خوبه.
رو لوا تعصب داشتم چون خیلی به این رام شبیه بود و نسخه رسمی بود. اما خیلی وقت بود که منتظر این رام بودم که به حدی برسه که بشه روزانه ازش استفاده کرد. که با اطمینان میگم الان به این حد رسیده.
گرافیک و زیبایی این رام توی کل رام های اندروید بهترینه.
اگه باگ های کوچیک این رام هم درست بشن من هیچوقت حاضر نیستم به رام دیگه ای برم. چون واقعا عالیه

hosein1368
02-06-2012, 19:58
من از کرنل خود رام استفاده میکنم و به نظرم که خیلی خوبه.
رو لوا تعصب داشتم چون خیلی به این رام شبیه بود و نسخه رسمی بود. اما خیلی وقت بود که منتظر این رام بودم که به حدی برسه که بشه روزانه ازش استفاده کرد. که با اطمینان میگم الان به این حد رسیده.
گرافیک و زیبایی این رام توی کل رام های اندروید بهترینه.
اگه باگ های کوچیک این رام هم درست بشن من هیچوقت حاضر نیستم به رام دیگه ای برم. چون واقعا عالیه

سامان جان شما گوشیتون از همون سری اوله یا از این سری های جدیده؟اگه از سری های جدیده cpu گوشی شما با cpu گوشی های سری اول فرق میکنه؟
من الان چند دقیقه ست که کرنلو عوض کردم؛نتیجو تعویض کرنل رو بعدا اعلام میکنم.
برای من مثلا گاهی که از یه برنامه بیرون میاومدم گوشی حدود 4-5ثانیه هنگ میکرد و بعد درست میشد.حالا کرنلی که روی لوا نصب کرده بودم و ازش راضی بودم رو نصب کردم ببینم چی میشه.فعلا که مشکلی ندیدم...

SAM.D!S
02-06-2012, 20:26
سامان جان شما گوشیتون از همون سری اوله یا از این سری های جدیده؟اگه از سری های جدیده cpu گوشی شما با cpu گوشی های سری اول فرق میکنه؟
من الان چند دقیقه ست که کرنلو عوض کردم؛نتیجو تعویض کرنل رو بعدا اعلام میکنم.
برای من مثلا گاهی که از یه برنامه بیرون میاومدم گوشی حدود 4-5ثانیه هنگ میکرد و بعد درست میشد.حالا کرنلی که روی لوا نصب کرده بودم و ازش راضی بودم رو نصب کردم ببینم چی میشه.فعلا که مشکلی ندیدم...

Sent from my gt-s5830 using tapatalk 2

گوشی من سری l، اما از نظر سخت افزار هیچ فرقی با سری پایه نداره. راستش تاحالا همچین مسائلی برای من پیش نیومده و شاید حتی بگم از لوا هم روان تره.
ممنون میشم نتیجه نصب کرنل رو هم بگید که بشه بهتر تصمیم گرفت...

hosein1368
02-06-2012, 21:22
بچه ها خداروشکر مشکل app2sd هم حل شد.
من امتحان کردم و جواب داد.
1- پچ http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/TV0uVNEoST/darktremor-apps2sd-2.7.5.3-beta-04.zip
رو نصب کنید.
2- گوشی رو ریبوت کنید و سپس http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/L31S-RFpD5/a2sdgui.apk رو نصب کنید.
3- A2SDGUI رو باز کنید و سپس گزینه Move Dalvik Cache to SD-EXT.
(آخرشم یاد نگرفتم لینک رو به اسم تبدیل کنم!)

در مورد کرنل هم فعلا قضاوت زوده ولی فعلا احساس رضایت بیشتری میکنم.
من با کرنل اصلی و کلاک 844 اون مشکلاتو داشتم ولی الان با کرنل جدیدی که نصب کردم با کلاک 787 مشکلی ندارم.نمیدونم این کلاک ها الکی هستن یا واقعا تاثیر کرنله!

moalla
02-06-2012, 21:40
من فعلا هیچ مشکلی نداشتم و سراغ کرنلی نرفتم. سرعتش خیلی خوبه و مصرف باطری خوبی هم داره.
یه برنامه به اسم note داره و برای سینک از قسمتtask جیمیل استفاده میکنه!! اما خوب هر چی ور رفتم کار نکرد!! جدا از gtaskاستفاده میکنم اما خوب اگه کسی سینک اونو فهمید بگه
دوستان رام جالبیه ها! شکیل و روون.

SAM.D!S
02-06-2012, 21:47
1- پچ http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tv0uvneost/darktremor-apps2sd-2.7.5.3-beta-04.zip رو نصب کنید.
2- گوشی رو ریبوت کنید و سپس http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/l31s-rfpd5/a2sdgui.apk رو نصب کنید.
3- a2sdgui رو باز کنید و سپس گزینه move dalvik cache to sd-ext.

من با کرنل اصلی و کلاک 844 اون مشکلاتو داشتم ولی الان با کرنل جدیدی که نصب کردم با کلاک 787 مشکلی ندارم.نمیدونم این کلاک ها الکی هستن یا واقعا تاثیر کرنله!

علیرضا جان واقعا ممنون.

برای تبدیل لینک به اسم هم کافیه که نوشته ای که میخوای رو بنویسی، بعد انتخابش کنی و تو ابزار های نوشتاری ی کره زمین هست، برای قرار دادن لینکه. لینک رو اونجا پیست کن، کار تمومه. (به صورت عمومی گفتم که اگه دوستان هم خواستن استفاده کنن)

moalla
02-06-2012, 22:29
عجیبه!
از یه برنامه sms دیگه که استفاده میکنم bln کار میکنه!!!

emadd69
02-06-2012, 23:19
1- پچ http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/TV0uVNEoST/darktremor-apps2sd-2.7.5.3-beta-04.zip
رو نصب کنید.
2- گوشی رو ریبوت کنید و سپس http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/L31S-RFpD5/a2sdgui.apk رو نصب کنید.
3- A2SDGUI رو باز کنید و سپس گزینه Move Dalvik Cache to SD-EXT.

دوستان ببخشید نقل قول میکنم .
من یه ذره آماتور هستم .
الان این پچ و نرم افزار برای چی هست ؟ چیکار میکنه ؟ برنامه ها رو به روی sd انتقال میده ؟اگه اینطور هست مگر موقع نصب برنامه نمیزنه که توی sd نصب بشه یا توی حافظه داخلی ؟
ممنون

moalla
02-06-2012, 23:21
دوستان من فورس کلوزی نداشتم. الان گفتم یه چرخی تو تمهای دیگه بزنم که رام پر فورس کلوز شد! دوباره رو دیفالت برگردوندم درس شد. گفتم شاید برا اون دوستانی که کند شده یا فورس کلوز داشتن به این خاطر بوده! مثل اینکه بری کاستمایز تم و مثلا فقط ایکنهاش و یا بکگراندشو برداری مشکلی پیش نمیاد اما کلش بخواد اعمال شه مشکل زیاد پیش میاد!!

hosein1368
02-06-2012, 23:28
من یه ذره آماتور هستم .
الان این پچ و نرم افزار برای چی هست ؟ چیکار میکنه ؟ برنامه ها رو به روی sd انتقال میده ؟اگه اینطور هست مگر موقع نصب برنامه نمیزنه که توی sd نصب بشه یا توی حافظه داخلی ؟
ممنون

در حالت عادی وقتی برنامه ها رو روی مموری نصب میکنیم یه مقدار هم از حافظه ی گوشی اشغال میشه.اما وقتی مموری رو پارتیشن بندی میکنیم و یه پارتیشن با فرمت ext4 میسازیم این پارتیشن توی سیستم لینوکس شناخته میشه وحالا با نصب این پچی که گذاشتم نرم افزار ها به اون پارتیشنی که ساختیم منتقل میشه و اینجوری حافظه ی داخلی کاملا خالی میمونه.در ضمن با انتقال دالویک کش،حافظه ی داخلی به 178 مگ ارتقا پیدا میکنه.
فق نکته ای که باید توجه بشه اینه که بعد از نصب پچ و انتفال دالویک کش،به هیچ وجه نباید مموری در حالتی که گوشی روشنه از گوشی خارج بشه...
برای کسب اطلاعات بیشتر به http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155567 مراجعه کنید

SAM.D!S
02-06-2012, 23:28
من یه ذره آماتور هستم .
ممنون

کار این پچ اینه که دالویک کش رو به مموری انتقال میده تا حافظه داخلی خالی تر بشه.

دوستان من فورس کلوزی نداشتم. الان گفتم یه چرخی تو تمهای دیگه بزنم که رام پر فورس کلوز شد! دوباره رو دیفالت برگردوندم درس شد. گفتم شاید برا اون دوستانی که کند شده یا فورس کلوز داشتن به این خاطر بوده! مثل اینکه بری کاستمایز تم و مثلا فقط ایکنهاش و یا بکگراندشو برداری مشکلی پیش نمیاد اما کلش بخواد اعمال شه مشکل زیاد پیش میاد!!

دقیقا، باید تم هایی که framework دارن رو قبل از ست کردن تیک این گزینه رو بردارید تا مشگل ساز نشه. همچنین لاک اسکرین و استاتوس بار. دیگه مشگلی نیست

rezahacker3020
02-06-2012, 23:32
من که هیج مشکلی ندارم همه چی عالی هست.
در ضمن این نسخه خیلی وقت هست که تو این تاپیک گذاشته شده من موندم چرا یه دفعه ریختین سر این رام؟
قابل توجه سامان عزیز که تبلیغاتت در باره این رام نتیجه بخش بوده:ce::ag:
این رام فقط یه ویجت اب و هوای مشتی کم داره که همچین وقتی به هوم اسکرین نگاه میکنی روحت شاد بشه از دوستان اگه کسی با گرافیکش رو سراغ داره معرفی کنه در ضمن تم suave redone خیلی زیبا و پر بار هست پیشنهاد میکنم نصب کنید.

emadd69
02-06-2012, 23:56
ممنون از دوستان بابت توضیحی که دادن . خوب الان من پچ رو نصب کردم و نرم افزار هم نصب کردم . الان روی حالت
apps are on sd سبز شده .
دیگه نیاز نیست کاری کنم ؟
ممنون

hosein1368
03-06-2012, 00:08
ممنون از دوستان بابت توضیحی که دادن . خوب الان من پچ رو نصب کردم و نرم افزار هم نصب کردم . الان روی حالت
apps are on sd سبز شده .
ممنون
اگه میخواید دالویک کش هم به پارتیشن ext4ی که ساختید منتقل بشه باید
Move Dalvik Cache to SD-EXT رو هم انجام بدید.

SAM.D!S
03-06-2012, 00:11
من که هیج مشکلی ندارم همه چی عالی هست.
در ضمن این نسخه خیلی وقت هست که تو این تاپیک گذاشته شده من موندم چرا یه دفعه ریختین سر این رام؟
قابل توجه سامان عزیز که تبلیغاتت در باره این رام نتیجه بخش بوده:ce::ag:
این رام فقط یه ویجت اب و هوای مشتی کم داره که همچین وقتی به هوم اسکرین نگاه میکنی روحت شاد بشه از دوستان اگه کسی با گرافیکش رو سراغ داره معرفی کنه در ضمن تم suave redone خیلی زیبا و پر بار هست پیشنهاد میکنم نصب کنید.

اره جالبه که یهویی بچه ها رو آوردن به این رام :ad:

apps are on sd سبز شده .
ممنون

دوست من این گزینه رو هم انتخاب کردی؟: Move Dalvik Cache to SD-EXT

اگه اره دیگه کار تمومه

---------------------------------

ویرایش: ماشاالله علیرضا جان هم خیلی زود به سوالات جواب میدن، تا پست رو میفرستم میبینم قبل من خیلی کاملتر جواب دادی. بی ادبی نشه که منم انگار دوباره جواب دادم:dz:

hosein1368
03-06-2012, 00:20
اره جالبه که یهویی بچه ها رو آوردن به این رام :ad:

خب وقتی وضعیت آپدیت این هفته یlewa اونجوری شد و آقا امیر از این رام تعریف کردن و مشکل فارسی رام هم حل شده بود گفتیم واسه تنوع هم که شده بیایم ببینیم این miui که انقدر ازش تعریف میکنن چه جوریاست!

amirreza_r143
03-06-2012, 12:24
دوستان من تازه اين رام رو نصب كردم اول بگم كه ظاهرش خيلي قشنگه و منوهاش منو ياد لوا انداخت كه به نظرم لوا دقيقا منوها رو از miui كپي رفته ولي يه چند باري (يه دو سه دفعه) ريستارت داشتم البته بگم كه اول رام رسمي و بعد كاستوم نصب كردم و فول وايپ هم كردم دوستان اين ريستارت ها به مرور زمان حل ميشه؟(يه بار موقع حذف نرم افزار ريستارن شد ولي دفعه دوم ديگه ريستارت نشد) در ضمن به نظرم اگر ممكنه يك بخش براي تم هاي miui بهتره داشته باشم كه تم هايي كه با ايس سازگاره(از لحاظ سايز) رو در اونجا قرار بديم به نظرم اينجوري خيلي عالي ميشه در ضمن يكي از دوستان(فكر ميكنم حسين عزيز بودند) داشت يه كرنل رو روي اين رام تست ميكرد نتيجش چي شد؟ اگه خوبه ما هم نصب كنيم راستي تا حالا كسي روي اين رام Firekernel
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1675023
و اسكريپت ادرنالين ور‍ژن 3.4
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1579710
رو نصب كرده؟
در ضمن اين لانچرش تنظيماتي نداره كه جاي ايكن ها رو به ترتيب بزاره؟
در ضمن اضافه كنم بعد از مدتي استفاده چندين بار فورس كلوز داده كه بيشتر مربوط به لانچره با برنامه mybackup pro چندين بار هنگام حذف برنامه ها ريستارت شد اين ريستارته داره كم كم اذيتم ميكنه

mooooooooosen
03-06-2012, 14:52
خب وقتی وضعیت آپدیت این هفته یlewa اونجوری شد و آقا امیر از این رام تعریف کردن و مشکل فارسی رام هم حل شده بود گفتیم واسه تنوع هم که شده بیایم ببینیم این miui که انقدر ازش تعریف میکنن چه جوریاست!

درسته همه با آپدیت های lewa مشکل پیدا کردن حتی گاهی آپدیت های ادیت شده هم نصب نمیشه بنابراین هرکی بخواد از lewa استفاده کنه یا باید قید آپدیت رو بزنه یا اینکه اصلا توی گوشیش دستکاری نکنه تازه من که خودم چیز خاصی از آپدیت هاش ندیدم
من الان می خوام این رام یعنی همین miui رو دانلود کنم اگه این مشکل ریستارت شدن واقعا میره رو اعصاب پس دانلودش نکنم؟؟؟؟:da::da:

hosein1368
03-06-2012, 15:59
سلام.
گاهی موقع پاک کردن برنامه ها ریست میشه؛توی این دو روز به این نتیجه رسیدم که زیاد نباید با این رام ور برم و باید با آرامش باهاش برخورد کنم!فقط برنامه هایی که واقعا نیازشون دارید رو نصب کنید.من بعد از اینکه دیروز تمهای سنگینی رو تست کردم کلا گوشیو داغون کردم امروز صبح وایپ کردمو و فقط برنامهای مورد نیازمو نصب کردم و تم دیفالت رو هم نگه داشتم رام به پایداریه قابل قبولی رسیده نسبت به دیروز که تغییرات خیلی زیادی اعمال کرده بودم.
در مورد کرنل هم بنظرم کرنلی که نصب کردم بهتر از کرنل خود رام هستش(کرنلی رو نصب کردم که برای lewa ساخته شده بود و گفته میشد سرعت اتصال به gps رو بهبود میده)
متاسفانه لانچر امکان مرتب کردن برنامه ها رو نداره.
در کل اگه با آرامش با رام رفتار بشه و برنامه های اضافی نصب نشه رام خوبیه و برای مصرف روزانه مناسبه!
پیشنهاد هم میکنم تم رو عوض نکنید.

amirreza_r143
03-06-2012, 16:23
سلام.
گاهی موقع پاک کردن برنامه ها ریست میشه؛توی این دو روز به این نتیجه رسیدم که زیاد نباید با این رام ور برم و باید با آرامش باهاش برخورد کنم!فقط برنامه هایی که واقعا نیازشون دارید رو نصب کنید.من بعد از اینکه دیروز تمهای سنگینی رو تست کردم کلا گوشیو داغون کردم امروز صبح وایپ کردمو و فقط برنامهای مورد نیازمو نصب کردم و تم دیفالت رو هم نگه داشتم رام به پایداریه قابل قبولی رسیده نسبت به دیروز که تغییرات خیلی زیادی اعمال کرده بودم.
در مورد کرنل هم بنظرم کرنلی که نصب کردم بهتر از کرنل خود رام هستش(کرنلی رو نصب کردم که برای lewa ساخته شده بود و گفته میشد سرعت اتصال به gps رو بهبود میده)
متاسفانه لانچر امکان مرتب کردن برنامه ها رو نداره.
در کل اگه با آرامش با رام رفتار بشه و برنامه های اضافی نصب نشه رام خوبیه و برای مصرف روزانه مناسبه!
پیشنهاد هم میکنم تم رو عوض نکنید.

Sent from my gt-s5830 using tapatalk 2

دقیقا مشکل اصلی من هم موقع حذف برنامه هاست معمولا هر از دو بار یه بارش ریستارت میشه مخصوصا اینکه چند نرم افزار رو بخوای با هم حذف کنی به نظرم این رام هنوز هم کمی کار داره تا برای مصرف روزانه مناسب بشه و با اینکه از ظاهرش خیلی خوشم اومده بود مجبورم حذفش کنم و برم روی همون میراکل که نه دردسر های این رام رو داره و نه دردرسر های اپدیت لوا

ALIRESA
03-06-2012, 21:03
رام کلا رام خیلی خوبیه
اصلی ترین عاملی هم که باعث محبوبیتش میشه زیباییشه که هیچ رامی به پای این رام نمیرسه
اما همون طور که قبلا در نتیجه مدتی که از این رام استفاده میکردم گفتم با ریست شدن ها یا هنگ گردن هاش آدم را دیوونه میکنه
من الآن برگشتم روی رام رسمی سامسونگ
چون این رام با ریست و هنگ کردن ها(خصوصا ریست شدن زمان اتصال کابل USB که هیچ جوره کاملا درست نمیشد) اذیت میکنه
و LeWa هم با آپدیتهای هر هفته اش هی وسوسه میندازه به آدم که آپدیت کنم ببینم چه اتفاق جدیدی افتاده بعد هم که با هزار بدبختی(وایپ و نصب دوباره از اول و ...) آپدیت را آدم نصب میکنه میبینه چند تا تغییر جزئی بیشتر اتفاق نیفتاده
امیدوارم یا این رام بی عیب بشه که به قول علیرضا آدم نخواد با لطافت باهاش برخورد کنه
و یا این که LeWa یه تغییرات اساسی خصوصا در ظاهرش بده که آدم رغبت کنه بهش برگرده

پیش بینی من در مورد این رام اینه که به دلیل ایرادهایی که داره بعد یه هفته خیلی ها را دل زده کنه حالا دیگه باید دید چه طور میشه

SAM.D!S
04-06-2012, 00:23
واقعا تعجب میکنم از ایراداتی که میگید چون من به هیچ عنوان این مشکلات رو ندارم. با رام هم مدارا نمیکنم اما اصلا نه لگ دارم نه ریستارت نه فورس کلوز!

تنها چیزی که مهمه بهش توجه کنید نکاتیه که موقع ست کردن کردن تم عرض کردم تا دیگه مشکل و فورس کلوزی نداشته باشید.

مصرف باتریش به نسبت خیلی خوبه. بدون لگ. بسیار بسیار زیبا...

من یکی که حاضر نیستم حالا حالاها دیگه به رامی کوچ کنم!

emadd69
04-06-2012, 03:18
دوستان من یه تم دانلود کردم و فایل mtz رو هم ریختم تو پوشه تم ها .
ولی برنامه تم رو که باز میکنم این تم رو نشون نمیده . اما تم های دیگه رو نشون میده .
مشکل چیه ؟ چاره چیه ؟
ممنون

SAM.D!S
04-06-2012, 08:24
دوستان من یه تم دانلود کردم و فایل mtz رو هم ریختم تو پوشه تم ها .
ولی برنامه تم رو که باز میکنم این تم رو نشون نمیده . اما تم های دیگه رو نشون میده .
مشکل چیه ؟ چاره چیه ؟
ممنون

به مسیر miui/theme ریختید؟

اگه نشون نمیده یک بار گوشی رو ریستارت کنید به احتمال زیاد نشون میده

amirreza_r143
04-06-2012, 09:41
واقعا تعجب میکنم از ایراداتی که میگید چون من به هیچ عنوان این مشکلات رو ندارم. با رام هم مدارا نمیکنم اما اصلا نه لگ دارم نه ریستارت نه فورس کلوز!

تنها چیزی که مهمه بهش توجه کنید نکاتیه که موقع ست کردن کردن تم عرض کردم تا دیگه مشکل و فورس کلوزی نداشته باشید.

مصرف باتریش به نسبت خیلی خوبه. بدون لگ. بسیار بسیار زیبا...

من یکی که حاضر نیستم حالا حالاها دیگه به رامی کوچ کنم!

دوست عزیز بیس رام شما چیه؟ در ضمن یعنی شما موقع حذف نرم افزار با ریستارت مواجه نمیشید؟ برای من که هر از دو بار یه بار ریستارت میشد در ضمن تنها رامی بود که چینین مشکلی رو ازش می دیدم و از اسمش هم مشخصه که هنوز چندان برای مصرف روزانه مناسب نیست در ضمن اضافه کنم این رام رو 2 بار و با 2 بیس متفاوت یکبار با kpt و یک بار هم با رام 4 فایلی المان که جدید اومده نصب کردم و در هر دو حالت موقع حذف نرم افزار ها ریستارت میشد البته بگم مشکل ریستارت موقع وصل usb با نصب پچ واسه من حل شده بود ولی مشکل ریستارت در موقع حذف کردن به هیچ عنوان حل نشد چه در حالت عادی چه با نصب کرنل فایر و کرنلی که واسه لوا اومده بود هر کاری کردم این ریستارت حل نشد که نشد کار دیگه ای هم میشد که نکردم؟

SAM.D!S
04-06-2012, 09:55
دوست عزیز بیس رام شما چیه؟ در ضمن یعنی شما موقع حذف نرم افزار با ریستارت مواجه نمیشید؟ برای من که هر از دو بار یه بار ریستارت میشد در ضمن تنها رامی بود که چینین مشکلی رو ازش می دیدم و از اسمش هم مشخصه که هنوز چندان برای مصرف روزانه مناسب نیست در ضمن اضافه کنم این رام رو 2 بار و با 2 بیس متفاوت یکبار با kpt و یک بار هم با رام 4 فایلی المان که جدید اومده نصب کردم و در هر دو حالت موقع حذف نرم افزار ها ریستارت میشد البته بگم مشکل ریستارت موقع وصل usb با نصب پچ واسه من حل شده بود ولی مشکل ریستارت در موقع حذف کردن به هیچ عنوان حل نشد چه در حالت عادی چه با نصب کرنل فایر و کرنلی که واسه لوا اومده بود هر کاری کردم این ریستارت حل نشد که نشد کار دیگه ای هم میشد که نکردم؟

بیس من هم kpt و میگم فقط یکبار موقع نصب برنامه ریستارت شد که تقصیر خودم بود و همزمان با نصب یه کار دیگه هم انجام دادم که کم آورد و ریستارت شد.

همونجور که گفته شده هنوز ورژن نهایی نیست و نباید انتظار یه رام کاملا استیبل داشته باشید. این رام میتونه انتظارات کسانی که مثل من مدتها منتظرش بودند رو کاملا برآورده کنه.

اما اگه یه رام ۱۰۰% کامل میخواید که کوچکترین باگی نداشته باشه مطمئنا این رام انتخاب مناسبی نیست. رام های دیگه ای هستند که هیچ مشگلی ندارند.

فقط باید عاشق این رام باشید تا از ایرادات کوچیکی که الان داره چشم پوشی کنید.

البته همونطور که عرض کردم من ایراد بزرگی که آدم رو زده کنه ندیدم. اگه تاحالا هم ازش زیاد استفاده نمیکردم فقط به خاطر باگ کوچیکی بود که تو فارسی نویسی داشت که اونم با نصب پچ حل میشه...

-------
ویرایش:
همین الان برای تست ۲تا برنامه رو پشت سر هم پاک کردم اما اصلا ریستارت نشد...

royce
04-06-2012, 10:39
منم تاحالا چند باری مشکل ری استارت شدن موقع حذف برنامه ها رو داشتم

amirreza_r143
04-06-2012, 11:26
بیس من هم kpt و میگم فقط یکبار موقع نصب برنامه ریستارت شد که تقصیر خودم بود و همزمان با نصب یه کار دیگه هم انجام دادم که کم آورد و ریستارت شد.

همونجور که گفته شده هنوز ورژن نهایی نیست و نباید انتظار یه رام کاملا استیبل داشته باشید. این رام میتونه انتظارات کسانی که مثل من مدتها منتظرش بودند رو کاملا برآورده کنه.

اما اگه یه رام ۱۰۰% کامل میخواید که کوچکترین باگی نداشته باشه مطمئنا این رام انتخاب مناسبی نیست. رام های دیگه ای هستند که هیچ مشگلی ندارند.

فقط باید عاشق این رام باشید تا از ایرادات کوچیکی که الان داره چشم پوشی کنید.

البته همونطور که عرض کردم من ایراد بزرگی که آدم رو زده کنه ندیدم. اگه تاحالا هم ازش زیاد استفاده نمیکردم فقط به خاطر باگ کوچیکی بود که تو فارسی نویسی داشت که اونم با نصب پچ حل میشه...

-------
ویرایش:
همین الان برای تست ۲تا برنامه رو پشت سر هم پاک کردم اما اصلا ریستارت نشد...
واقعا عجیبه شما تنها کسی هستید که موقع حذف برنامه ها ریستارتی ندارید شما با کدوم برنامه حذف میکنید؟ من از mybackup pro و تیتانیوم و از خود رام حذف کردم و در هر سه این مشکل پا برجا بود به نظرم باید صبر کرد تا اپدیت جدید این رام بیاد شاید در اپدیت جدید این مشکل حل بشه من غیر از این مورد مشکل خاصی ندیدم و در مدت استفاده رام کاملا خوب کار میکرد و مشکل اصلی موقع حذف برنامه ها بود که مطمئنا مشکل حیاتی هست (چون مطمئنا با این مورد زیاد سر و کار داریم) اگر ممکنه روشی که باهاش رام رو نصب کردید بگید شاید در جایی فرقی وجود داره راستی گوشی شما گالاکسی ایس نسخه معمولی هست یا از این پسوند دار ها؟

SAM.D!S
04-06-2012, 11:44
واقعا عجیبه شما تنها کسی هستید که موقع حذف برنامه ها ریستارتی ندارید شما با کدوم برنامه حذف میکنید؟ من از mybackup pro و تیتانیوم و از خود رام حذف کردم و در هر سه این مشکل پا برجا بود به نظرم باید صبر کرد تا اپدیت جدید این رام بیاد شاید در اپدیت جدید این مشکل حل بشه من غیر از این مورد مشکل خاصی ندیدم و در مدت استفاده رام کاملا خوب کار میکرد و مشکل اصلی موقع حذف برنامه ها بود که مطمئنا مشکل حیاتی هست (چون مطمئنا با این مورد زیاد سر و کار داریم) اگر ممکنه روشی که باهاش رام رو نصب کردید بگید شاید در جایی فرقی وجود داره راستی گوشی شما گالاکسی ایس نسخه معمولی هست یا از این پسوند دار ها؟

من زیاد برنامه نصب و پاک نمیکنم. اکثرا موقع نصب رام هرچی که لازم دارم نصب میکنم، به مرور هم هرچی که ببینم و خوشم بیاد نصب میکنم. شاید طول هفته کلا ۲۰ تا برنامه هم پاک نکنم...

روش خاصی واسه نصب رام نداشتم. حتی رام جینجر رو هم از نو فلش نکردم و lewa رو فول وایپ کردم و این رام رو نصب کردم، هیچ اسکریپت و کرنل خاصی هم نصب نکردم.

گوشی من پسوند ال (L) داره. اما از نظر سخت افزار هیچ فرقی با سری پایه نداره.

توی xda هم پیگیری میکنم ببینم کسی این مشگل رو داشته یا نه. این باگ رو هم اعلام میکنم

emadd69
04-06-2012, 13:43
به مسیر miui/theme ریختید؟

اگه نشون نمیده یک بار گوشی رو ریستارت کنید به احتمال زیاد نشون میده

دو سه بار ریستارت کردم اما بازم نشون نمیده .نمیدونم چه مرگشه .
.........
منم دو بار موقع حذف برنامه ها گوشیم ریستارت شد . ولی هیچی از علاقم به این رام کم نشد !!!
من زیاد نرم افزار نصب نمیکنم . فقط whatsapp & opera mini

SAM.D!S
04-06-2012, 13:57
دو سه بار ریستارت کردم اما بازم نشون نمیده .نمیدونم چه مرگشه .
.........
منم دو بار موقع حذف برنامه ها گوشیم ریستارت شد . ولی هیچی از علاقم به این رام کم نشد !!!
من زیاد نرم افزار نصب نمیکنم . فقط whatsapp & opera mini

اسم تم مورد نظرتون رو توی گالری آنلاین خود رام سرچ کنید و از اونجا دانلود کنید. البته اگه حجمش زیاد نیست و مشکلی باهاش ندارید

moalla
04-06-2012, 18:57
من همیشه با myphoneexplorer فایل میریختم. یبار که خواستم بدون اون فایل بریزم رستارت شد. بارها هم برنامه آنیستا کردم که یبارشو رستارت شد.
دوستانی که رستارت و فورس کلوز زیاد داشتن رو تمهای غیر دیفالت نرفتن؟ من تمو عوض کردم خیلی فورس کلوز میومد. برگردوندم درس شد

SAM.D!S
04-06-2012, 19:45
من همیشه با myphoneexplorer فایل میریختم. یبار که خواستم بدون اون فایل بریزم رستارت شد. بارها هم برنامه آنیستا کردم که یبارشو رستارت شد.
دوستانی که رستارت و فورس کلوز زیاد داشتن رو تمهای غیر دیفالت نرفتن؟ من تمو عوض کردم خیلی فورس کلوز میومد. برگردوندم درس شد

دقیقا منم فقط یک بار ریستارت داشتم.
تم هم میتونید تغییر بدید، فقط تیک frameworke و status bar رو بردارید تا کوچکترین مشکلی پیش نیاد.
برای اتصال کابل هم از برنامه dual mount sd که امیررضا معرفی کردن استفاده کنید. خیلی عالیه

moalla
04-06-2012, 20:30
بهتره این پستتون رو به پست اول اضافه کنید تا دوستان کمتر مشکل براشون پیش بیاد. لینک quickpic و پچ تصحیح فارسی و کیبرد سامسونگ هم پست اول بیاد خوبه

amirreza_r143
04-06-2012, 21:29

من حتی بدون نصب تم هم مشکل ریستارت داشتم یعنی به محض اینکه رام نصب میشد چند تا برنامه نصب میکردم و بعد از حذف در بهترین حالت هر از دو بار یه بار ریستارت میشد راستی شما بیس چی نصب کردید؟ فکر میکنم رام سیانوژن رسمی بود که یه باگ هایی داشت ولی کسانی که کاستوم رام داشتند و از روی اون رام رو نصب میکردند مشکلات حل بود و مشکلی نداشت شاید این رام هم همینجوری باشه و بهتره که قبلش رام کاستوم داشته باشیم چنین چیزی ممکنه؟ (دیگه چیزی به نظرم نمیرسه چون دو بار با دو بیس و فول وایپ نصب کردم باز هم مشکل داشت)

moalla
04-06-2012, 21:40
من روی 2.3.6 انگلیسی نصب کردم که ورژن دقیقش یادم نیس. قبلا یبار دیگه هم نصب کردم و پر فورس کلوز بود. وقتی دوستان گفتن رام خوبیه دوباره نصب کردم و باز فورس کلوز زیاد داشت. اما خوب بعد یبار وایپ (در هر سه قسمت) فورس کلوزا رفتن و رام خیلی روون شد

احساس میکنم این رام از نظر صدا قویتر از لوا کار میکنه. حالا نمیدونم این احساس منه یا دوستان دیگه هم این حسو داشتن!!؟

SAM.D!S
04-06-2012, 21:41
دوستان یه نسخه دیگه از رام miui توی xda تازه معرفی شده که گفته شده از روی جیو پورت شده.
دوستانی که میتونن تست کنن و یه فیدبک بدن که اگه خوب بود توی تاپیک جداگانه معرفی بشه.

لینک تاپیک در xda (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1691177)

amirreza_r143
04-06-2012, 22:08
من روی 2.3.6 انگلیسی نصب کردم که ورژن دقیقش یادم نیس. قبلا یبار دیگه هم نصب کردم و پر فورس کلوز بود. وقتی دوستان گفتن رام خوبیه دوباره نصب کردم و باز فورس کلوز زیاد داشت. اما خوب بعد یبار وایپ (در هر سه قسمت) فورس کلوزا رفتن و رام خیلی روون شد

احساس میکنم این رام از نظر صدا قویتر از لوا کار میکنه. حالا نمیدونم این احساس منه یا دوستان دیگه هم این حسو داشتن!!؟

من حتی کاری که شما گفته بودید رو هم کرده بودم و بعد از نصب فول وایپ کردم ولی ریستارت در هنگام حذف برنامه ها برطرف نشد تاکید میکنم رام کاملا پایدار بود و فقط در زمان حذف برنامه چنین مشکلی داشتم که مجبور به کوچ از این رام زیبا شدم

amirreza_r143
04-06-2012, 22:13
دوستان یه نسخه دیگه از رام miui توی xda تازه معرفی شده که گفته شده از روی جیو پورت شده.
دوستانی که میتونن تست کنن و یه فیدبک بدن که اگه خوب بود توی تاپیک جداگانه معرفی بشه.

لینک تاپیک در xda (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1691177)

من اون تاپیک رو دیده بودم ولی اون رام تازه اوله کاره و اصلا در حد معرفی نیست راستی دوست عزیز گفته بودی در مورد مشکل ریستارت توی تاپیک این رام سرچ میکنی چی شد؟ کسی دیگه هم این مشکل رو داشت؟

SAM.D!S
04-06-2012, 22:16
من اون تاپیک رو دیده بودم ولی اون رام تازه اوله کاره و اصلا در حد معرفی نیست راستی دوست عزیز گفته بودی در مورد مشکل ریستارت توی تاپیک این رام سرچ میکنی چی شد؟ کسی دیگه هم این مشکل رو داشت؟

راستش زیاد وقت نکردم بگردم، اما چند صفحه رو که خوندم چیزی به چشم نیومد، خودمم نمیتونستم پست بدم، اجازه نداشتم

hosein1368
04-06-2012, 23:10
بچه ها تا حالا کسي توي اين رام يا رامهاي ديگه با اين پيغام روبرو شده؟
Process system is not responding
بنظرتون اين پيغام چه مفهومي داره؟
فکر کنم ميگه سي پي يوم نفساي آخرشه!!(خدايي نکرده!)

SAM.D!S
05-06-2012, 00:27
بچه ها تا حالا کسي توي اين رام يا رامهاي ديگه با اين پيغام روبرو شده؟
process system is not responding
بنظرتون اين پيغام چه مفهومي داره؟
فکر کنم ميگه سي پي يوم نفساي آخرشه!!(خدايي نکرده!)
sent from my gt-s5830 using tapatalk 2

چیکار میکردین که این پیغام رو داد؟

hosein1368
05-06-2012, 15:20
چیکار میکردین که این پیغام رو داد؟

هیچی!مثلا وقتی از یه برنامه میخوام بیام بیرون...
البته همیشگی نیست؛توی رام های مختلف فرق میکنه؛اما توی این رام این پیغامو زیاد دیدم؛برای همین الان خیلی وقته سعی میکنم اور کلاک نکنم.

emadd69
06-06-2012, 02:00
سلام دوستان .
من دنبال یه تم میگردم .تو سایت گشتم دنبالش پیدا نشد . حالا اگه دوستان لطف کنن واسم قرار بدن ممنون میشم .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=721360&stc=1&d=1335533946
توی عکس بالا ( که متعلق به صفحه اول تاپیک هست ) ردیف بالا، عکس وسطی ( iphone 4G 6.0 ) .دنبال این تم میگیردم .با خود گوشی هم سرچ کردم پیدا نشد .اگه کسی دوستان میتونه لینک بده واسه دانلود ممنون میشم .من فقط دنبال لا اسکرین این تم هستم .
یه سوال دیگه : میتونم فقط از لاک اسکرین این رام استفاده کنم ؟
ممنون

rezahacker3020
06-06-2012, 09:38
سلام دوستان .
من دنبال یه تم میگردم .تو سایت گشتم دنبالش پیدا نشد . حالا اگه دوستان لطف کنن واسم قرار بدن ممنون میشم .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=721360&stc=1&d=1335533946
توی عکس بالا ( که متعلق به صفحه اول تاپیک هست ) ردیف بالا، عکس وسطی ( iphone 4G 6.0 ) .دنبال این تم میگیردم .با خود گوشی هم سرچ کردم پیدا نشد .اگه کسی دوستان میتونه لینک بده واسه دانلود ممنون میشم .من فقط دنبال لا اسکرین این تم هستم .
یه سوال دیگه : میتونم فقط از لاک اسکرین این رام استفاده کنم ؟
ممنون
بله دوست عزیز هر تم رو که انتخاب کنی میتونی تیک اون قسمتهایی رو که دوست نداری رو برداری و فقط لاک اسکرین بمونه بعد apply بزن.
در مورد تمی که میخوایین گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

بفرما اینم تمی که میخوایین:
به این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2279300&postcount=32) مراجعه کنید

F A R I B O R Z
16-06-2012, 10:15
دوست چه جوری میشه کیبوردش رو فارسی کرد ؟
این آموزش صفحه اول تغییری توش ایجاد نمی کنه

مشکل usb من هم با نصب اون فایل حل نشد

SAM.D!S
16-06-2012, 12:17
دوست چه جوری میشه کیبوردش رو فارسی کرد ؟
این آموزش صفحه اول تغییری توش ایجاد نمی کنه

مشکل usb من هم با نصب اون فایل حل نشد

تا جایی که یادمه کیبرد خود رام فارسی نداره. میتونی از کیبرد هایی که تو بخش ارتقا دهنده هستند استفاده کنی.
برای مشکل usb هم برنامه dual mount sd رو که توی همین تاپیک هم هست میتونی نصب کنی

siroos_300
23-06-2012, 21:21
دوستان من پچ رو نصب کردم ولی هنوز اس ام اس فارسی انگلیسی رو بد نشون میده تغییری نکرد
سامان جان اگه لینک تاپیک مربوط به کیبورد رو هم بزاری ممنون میشم

SAM.D!S
23-06-2012, 21:36
دوستان من پچ رو نصب کردم ولی هنوز اس ام اس فارسی انگلیسی رو بد نشون میده تغییری نکرد
سامان جان اگه لینک تاپیک مربوط به کیبورد رو هم بزاری ممنون میشم

پچ حل مشکل فارسی به درستی کار میکنه. قبل نصب حتما mount system کنید.

اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=212865) میتونید کیبورد جینجربرد با چینش سامسونگ رو پیدا کنید

smart keyboard هم با یه سرچ ساده پیدا میشه

mo30bat90
29-06-2012, 15:49
دانلود کردم فایل زیپ مشکل داره

mo30bat90
29-06-2012, 15:51
پچ حل مشکل فارسی به درستی کار میکنه. قبل نصب حتما mount system کنید.

اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=212865) میتونید کیبورد جینجربرد با چینش سامسونگ رو پیدا کنید

smart keyboard هم با یه سرچ ساده پیدا میشه

SAM.D!S
29-06-2012, 17:17

فایل رام یا فارسی ساز؟

هیچکدوم مشکل ندارن. حتما ناقص دانلود شده

rezapirzad
30-06-2012, 10:36
سلام به دوستان

لینک دانلود پچ تغییرات عمومی بصورت یکجا برای رام miui rc3 :http://www.mediafire.com/?af3fhl2070aaw70

مدیریت لطفا این پچ رو به پست اول اضافه کنه دوستان استفاده کنن . با تشکر

تغییرات و اصلاحات :

اعمال پچ اصلاح فارسی ساز
اعمال پچ مونت sdcard
تعویض فونت فارسی با فونت معلی
حذف کیبورد رام و نصب کیبورد سامسونگ با قابلیت کامل فارسی

من شخصا این پچ رو تست کردم و در هیچ کدوم از موارد بالا مشکلی نداشتم
نه ریست شد و نه د ر نمایش فارسی مشکل داشت رام بخوبی کار میکنه
هر چند من از رام خوشم نیومد ولی از سری سیانوژن و میراکل خیلی بهتره و تم خیلی زیبایی داره

link2sd تو این رام هم کار نکرد . دارم برمیگردم لوا اونجا کار میکنه .

برای دوستانی که مشکل دارن مراحلی که من برای نصب این رام رفتم این بود

1- نصب رام رسمی 2.2 ( دانگریت به فوریو )
2 - نصب بیس باند 2.3.6 kpt
3- انجام فول وایپ و نصب رام
4- انجام wipe factory reset قبل از خروج از ریکاوری
5- بعد از بالا اومدن رام دوباره رفتم ریکاوری و پچ بالا رو نصب کردم بعد از مونت سیستم

تمام . تاکید میکنم هیچ مشکل جدید و غیر معمول و حتی مشکلاتی که دوستان زیاد میگن رو هم نداشتم

دلیل اینکه من این مراحل رو گفتم این هست که طبق تجربه هر وقت نوع رام گوشیم رو عوض کردم و فقط بیس باند 2.3 رو ریختم به مشکلات خوردم
ولی با مراحلی که بالا گفتم به هیچ مشکلی نخوردم

لطفا سئوال نکنید چون رام رو عوض کردم به لوا :bm: ولی مواردی که گفتم رو خودم امروز انجام دادم

خوشحال و شاد باشین

ghoorbaghe1
30-06-2012, 16:38
.
.
....
link2sd تو این رام هم کار نکرد . دارم برمیگردم لوا اونجا کار میکنه .
....
.

link2sd توی این رام کار میکنه، فقط لازمه فایل 05mountsd رو از system/etc/init.d پاک کنید. بعدش link2sd رو نصب کنید و بقیه ی کار...
توسط خودم تست شد! حجم اشغال شده توسط برنامه ها هم مثل رام لوا ست. یعنی link2sd به درستی توی این رام کار میکنه.
----------------------------------------
فقط اون روش حذف اون فایل رو قبلا توی xda خونده بودم، تا اونجایی که میدونم حذفش مشکلی ایجاد نمیکنه، چون خود برنامه ی link2sd یه اسکریپت مربوط به همون mountsd توی همون آدرس ایجاد میکنه، اما مطمئن نیستم. واسه من که مشکلی ایجاد نکرد.

ALIRESA
30-06-2012, 17:30
در تکمیل پست قبلیم تو تاپیک اون رام MiUi این پست را به جای اونجا اینجا میدم که نقش خبری هم بازی کنه
royce اونجا(تاپیک miui4) گفته بود:

احتمالا این رام به زودی پیشرفتهای زیادی خواهد داشت
امروز یکی از اعضای تیم اختصاصی miui توی تاپیک این رام توی xda پست داده و گفته اگه بخواین ما برای پورت کردن miui همه رقمه بهتون کمک میکنیم
nims11 (سازنده این رام) هم قبول کرده

اینجا (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1674079&page=28) میتونید پستهاشونو ببینید
من هم گفتم شاید بهتر تیم miui اگر میخواد کمکی بکنه به رام miui gb بکنه که حداقل رام پایه ی کامل و بی نقص براش موجود هست
چک کردم در XDA پورت کننده هر دو رام Miui4 و miui gb یک نفر هست
پس در واقع اگر تیم miui به سازنده کمکی بکنه برای ارائه پورت کامل در واقع برای هر دو رام هست که میتونه خبر خوشی برای دوستداران این رام هم باشه

ghoorbaghe1
30-06-2012, 19:57
توی پست اول نوشته شده میتونیم از لاک اسکرین های تبدیل شده برای mdpi استفاده کنیم. دوستان میخواستم بپرسم جایی رو سراغ دارید که بتونم لاک اسکرین پورت شده برای mdpi پیدا کنم؟؟!

SAM.D!S
30-06-2012, 20:13
توی پست اول نوشته شده میتونیم از لاک اسکرین های تبدیل شده برای mdpi استفاده کنیم. دوستان میخواستم بپرسم جایی رو سراغ دارید که بتونم لاک اسکرین پورت شده برای mdpi پیدا کنم؟؟!

توی تاپیک تم های برنامه milocker تم های تبدیل شده وجود داره که میتونید استفاده کنید

mrfarahzadi
01-07-2012, 09:27
سلام . این رام الان تو چه وضعیتی هست ؟
برای کارهای روزانه مناسبه ؟ و اینکه لگ داره یا مثل رام های miui کاملا بدون لگ هست و سرعت باز شدن اپ ها خوبه ؟
با تشکر

rezapirzad
01-07-2012, 11:58
سلام . این رام الان تو چه وضعیتی هست ؟
برای کارهای روزانه مناسبه ؟ و اینکه لگ داره یا مثل رام های miui کاملا بدون لگ هست و سرعت باز شدن اپ ها خوبه ؟
با تشکر

این رام بر اساس cm rc3 هست مشکلی خاصی نداره

خیلی رون و عالی هست با امکانات و تمی متفاوت ویژه رام های miui.
فارسی رو هم کامل ساپورت میکنه . ولی منوی فارسی نداره

mrfarahzadi
01-07-2012, 22:56
رام رو نصب کردم . خیلی رام خوبی هست ولی خب یه جاهایی باگ داره گاهی .
2تا اپ پاک کردم که موقع پاک شدنشون ریست شد گوشی . ریبوت هم که میشه فورس کلوز میده چند تا اپ ولی مشکلی رو ایجاد نکرده تا الان

فقط دوست ندارم رام موقع تعویض تم به مشکل بخوره . باید تیک Framework و لاک اسکرین روبردارم فقط ؟
یعنی تغییر استاتوس بار مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
لاک اسکرین های mdpi هم نتونستم تشخیص بدم تو تمهای آنلاین .

[ارسال شده توسط موبایل SGA با رام MIUI GB 2.3.7]

SAM.D!S
02-07-2012, 10:53
رام رو نصب کردم . خیلی رام خوبی هست ولی خب یه جاهایی باگ داره گاهی .
2تا اپ پاک کردم که موقع پاک شدنشون ریست شد گوشی . ریبوت هم که میشه فورس کلوز میده چند تا اپ ولی مشکلی رو ایجاد نکرده تا الان

فقط دوست ندارم رام موقع تعویض تم به مشکل بخوره . باید تیک Framework و لاک اسکرین روبردارم فقط ؟
یعنی تغییر استاتوس بار مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
لاک اسکرین های mdpi هم نتونستم تشخیص بدم تو تمهای آنلاین .

[ارسال شده توسط موبایل SGA با رام MIUI GB 2.3.7]

خب ریستارت شدن هنگام پاک کردن برنامه ها یکی از باگ هاشه.

برای تم هم همونطور که گفتی عمل کن مشکلی نیست .
لاک اسکرین تبدیل شده واسش کمه و باید تو تاپیک milocker پیداش کنی.
به نظرم اگه دوربین واست زیاد مهم نیست بجای این رام miui v4 رو نصب کن که باگ های این رام رو نداره و تم ها کامل ست میشن.

این پست رو با گوشیم با رام زیبای MIUI V4 فرستادم ;-)

masarrat
08-07-2012, 12:31
میشه تفاوت این دو تا رام miiui رو بگید و کدوم بهتره و باگ و لگ کمتری داره ؟

Sandroid
08-07-2012, 16:48
بارزترین و مهمترین تفاوت،ورژن اندروید هستش
یکی جینجربرد
یکی ics
هیچکدوم 100% استیبل نیستن.
ولی miui4 سریعتر از این رام آپدیت میشه و ویژگیهای بهتری داره

emadd69
23-07-2012, 13:42
سلام
دوتان من امروز دوباره این رام نصب کردم.پچ فارسی ساز هم نصب کردم ولی تو اس ام اس فارسی نداره.(نمیتونم بنویسم)ولی یادمه قبلا که نصب کردم داشت.الان یادم رفته .
بی زحمت راهنمایی کنید.
ممنون

SAM.D!S
23-07-2012, 14:03
کیبورد این رام فارسی یا عربی نداره. باید ی کیبورد با قابلیت فارسی نویسی نصب کنید. مثل اسمارت کیبورد

Dezak525
24-07-2012, 15:57
سیانوژن 7.2 که دیگه به طور کامل روی Ace اومده اما چرا این رام که بر پایه اون هست هنوز باگ داره و ورژن بدونه باگش نمیاد؟

SAM.D!S
24-07-2012, 16:23
سیانوژن 7.2 که دیگه به طور کامل روی Ace اومده اما چرا این رام که بر پایه اون هست هنوز باگ داره و ورژن بدونه باگش نمیاد؟

باگ داشتن این رام به خاطر بیس سیانوژن اون نیست. دلیلش پورت شدن رام miui روشه. چون هیچ نسخه مشابهی برای سایز صفحه گوشی ما ازش وجود نداره.

کوکر این رام وقت خودش رو گذشته روی miui v4 که بر پایه اندروید چهاره و تقریبا هر هفته آپدیت میشه

d.glass
02-09-2012, 00:16
سلام .بهترین کاستوم رام از لحاظ باتری و زیبایی کدومه.

SAM.D!S
02-09-2012, 07:04
سلام .بهترین کاستوم رام از لحاظ باتری و زیبایی کدومه.

دوست عزیز شما اصلا قوانین انجمن رو خوندی؟ توی تمام تاپیک ها باید این سوال رو بپرسین؟
شما باید سوالتون رو توی تاپیک بحث و گفتگو پیرامون رام ها بپرسید.
---------------------
پست های شما گزارش شد!

ALIRESA
15-09-2012, 11:28
رام آدرس زیر را شاید بشه آپدیتی برای این رام دونست
البته نه از نظر این که عیب های این رام را نداشته باشه
از نظر این که ظاهرا بیس Miui رام آپدیت شده
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30314192&postcount=3
اگر کسی با اتصال کابل گوشیش ریست میشه باید android debugging را از قسمت setting>programs>development غیر فعال کنه تا درست بشه(در رام miui gb rc3 هم باید این موضوع جواب بده)

smfazel
23-11-2012, 23:44
دوستان من الان رام میراکل رو دارم، مشکل خاصی نداره، فقط برام یکنواخت شده، به نظرتون این رام رو نصب کنم یا نه؟؟؟؟

amin29
24-11-2012, 10:13
دوستان من الان رام میراکل رو دارم، مشکل خاصی نداره، فقط برام یکنواخت شده، به نظرتون این رام رو نصب کنم یا نه؟؟؟؟

دادا بهتره دیگه گوشیت رو اندروید 4 کنی ... رام aokp خیلی خیلی خوبه ... حتی مصرف باتریش ... حتما یه بار تست کن ، به نظر من که پشیمون نمیشی ... اینقدر تنظیمات شخصی سازی زیادی داره که خیلی کاربردیه ... اینم لینکش : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=246004

amin29
24-11-2012, 10:15
دادا بهتره دیگه گوشیت رو اندروید 4 کنی ... رام aokp خیلی خیلی خوبه ... حتی مصرف باتریش ... حتما یه بار تست کن ، به نظر من که پشیمون نمیشی ... اینقدر تنظیمات شخصی سازی زیادی داره که خیلی کاربردیه ... اینم لینکش : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=246004

البته در مورد همین رام gb هم یه دو ماه پیش داشتمش ... رام خوبی بود فقط چند تا باگ ریز داشت ...

SAM.D!S
24-11-2012, 16:40

اگه تمایل دارید رام miui داشته باشید، رام این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=246684) رو نصب کنید. کاملا پورت شده و تمام امکانات رو داره، باگ خاصی هم نداره، خودم ازش استفاده میکنم، خیلی بهتر از رام این تاپیکه

amin29
24-11-2012, 17:30
سامان جان دوباره ایس گرفتی به سلامتی؟

tellmewhy
12-01-2013, 09:09
سلام و خسته نباشید
میخواستم بپرسم میشه دیالر این رام رو رام سیانوژن مد7 نصب کرد آخه این رام ها تصویر تماس گیرنده رو کامل نشون نمیده من از این رام miui خیلی خوشم اومد ولی نمیدون چرا صفحه دیالر وقتی زنگ میزنن چند ثانیه سیاه و وقتی درست میشه چند ثانیه هم هنگه بعد درست میشه حتی رو این رام MIUI GB - Final Fixed همین مشکل رو داشتم نمیدون دیگه چکار کنم کمک کنید لطفا

tellmewhy
12-01-2013, 09:11
پچ usb رو زدم بازهم ریستارد میکنه

falook
12-01-2013, 10:35
باگ داشتن این رام به خاطر بیس سیانوژن اون نیست. دلیلش پورت شدن رام miui روشه. چون هیچ نسخه مشابهی برای سایز صفحه گوشی ما ازش وجود نداره.

کوکر این رام وقت خودش رو گذشته روی miui v4 که بر پایه اندروید چهاره و تقریبا هر هفته آپدیت میشه

سلام میشه لینک صفحشو بذارین ؟