PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه SMS های قابل بازیابی در نرم افزار My Phone Explorer .

Truth Praiser
20-09-2007, 10:07
با توجه به اینکه بیشتر گوشی های Sony Ericsson قابلیت اتصال به نرم افزار My Phone Explorer و مدیریت بخش هایی چون مخاطبین , تماس ها , پیام نگاری و ... رو دارن , قصد دارم تو این موضوع فایل های پشتیبان گرفته شده بوسیله این نرم افزار که حاوی تعداد زیادی SMS هست رو برای دریافت سایر دوستان هم قرار بدم.
البته تمام این SMS ها ممکنه در چند موضوع در همین انجمن ها حالا به صورت فایل هایی با ساختار TXT , DOC و ... هم برای دریافت قرار داده شده باشن ولی باید توجه داشته باشید که این ساختارها بوسیله همه گوشی های Sony Ericsson قابل اجرا و دسترسی نیستن , به همین منظور در صدد این براومدم تا اونهارو به صورت فایل هایی با ساختار MPD که ساختار فایل های پشتیبان این نرم افزار هستن در بیارم تا به صورت راحتتری بشه از اونها در گوشی استفاده کرد.
امیدوارم سایر دوستان و مدیریت محترم انجمن گوشی فوق هم در زمینه پربارتر شدن این موضوع بنده رو یاری کنن.
با تشکر

Truth Praiser
20-09-2007, 10:39
مجموعه اول شامل 45 و مجموعه دوم شامل 50 مورد از تک Sms های عاشقانه به زبان انگلیسی هستن.

Truth Praiser
21-09-2007, 07:25
مجموعه ای شامل 44 مورد از تک Sms های خنده دار به زبان انگلیسی.

Moriss
11-10-2007, 09:02
ورژن my phone explorer شما چی بود؟

راستی اینا همه به زبان انگلیسیه. فینگیلیش نداری؟

Truth Praiser
11-10-2007, 09:09
موریس جان نسخه نرم افزار من 1.5.9 هست.
یعنی اصلا برای شما قابل استفاده نیست؟
من روی یک سیستم دیگه غیر از مال خودم هم امتحان کردم مشکلی نداشت.

Truth Praiser
11-10-2007, 09:21
فکر کنم فهمیده باشم مشکل می تونه از کجا باشه.
از اونجایی که این فایل هارو بوسیله گوشی خودم (Sony Ericsson K750) و نرم افزار My Phone Explorer وارد گوشی و بعد به فایل پشتیبان این نرم افزار در آوردم اگه این فایل های با ساختار MPD رو با نرم افزاری مثل Notepad باز کنین تو سطر بالای کدهای این عبارت نوشته شده :

ےMyPhoneExplorer_ContentID:Model
Sony Ericsson K750

اگه این فایل ها بوسیله نرم افزار My Phone Explorer قابل بارگذاری تو گوشی شما نیست سطر دوم رو به که مدل گوشی K750 نوشته شده به مدل گوشی خودتون ویرایش کنین و فایل رو ذخیره کنین.
موریس جان از اونجایی که SMS های فارینگلیش رو باید دوباره نوشته بشه یه مقدار زمان می بره ولی اگه تونستم چیزی پیدا کنم چشم حتما اینجا قرار می دم.

Truth Praiser
13-10-2007, 07:21
مجموعه ای شامل 27 مورد از تک Sms های عاشقانه گفتار بزرگان به فارینگلیش.

Moriss
14-10-2007, 23:06
یعنی اصلا برای شما قابل استفاده نیست؟
من روی یک سیستم دیگه غیر از مال خودم هم امتحان کردم مشکلی نداشت.

مشکلی توی ریختنشون نیست. من فکر میکردم فینگیلیش هست.

البته توی ریختنش یه مقدار مشکل داشتم. مثلا 4 تا رو میریخت بعد برنامه ارور میداد که گوشی رو پیدا نمیکنه !! ولی بسته نمیشد. و جالب اینه که همچنان به ریختن ادامه میداد.

----

اگه یه مجموعه جک به صورت فینگیلیش هم ردیف کنی خیلی جالب میشه.

Truth Praiser
15-10-2007, 08:47
نمی دونم مشکل از کجا می تونه باشه تنها موردی که فکر می کنم تو قضیه بروز اشکال دخیل باشه همون مسله خط دوم کدهای فایله که مربوط به مدل گوشی می شه.
دنبال یه همچین مجموعه ای هستم , شما هم اگه چیزی پیدا کردید بنده رو راهنمایی کنید.
متشکرم

Truth Praiser
17-10-2007, 07:27
مجموعه اول شامل 12 مورد از Sms های سرکاری به فارینگلیش و مجموعه اول شامل 15 مورد از Sms های عاشقانه به فارینگلیش هست.

shahab297
17-10-2007, 07:36
آقا فارسي ها نياز به تايپ مجدد نيست.
راه حل:
متن مورد نظر را مارك كنيد و كپي حالا در ورد 2003 (مثال) پيست كنيد و مجدد كل متن را مارك كرده كپي و در برنامه پيست كنيد.
اگر مشكلي بود در خدمت هستم.
راستي چرا برخي از فارسيها هنگام نمايش در كامپيوتر كامل هستند اما هنگام انتقال به گوشي بريده ميشوند؟

Truth Praiser
17-10-2007, 08:39
شهاب جان راه حل متن های فارسی رو می دونم ولی چون متن فارسی تعداد کارکترهای بیشتری رو اشغال می کنه به همین دلیل ارسال یک SMS با متن فارسی از تعداد بیشتری صفحه تشکیل می شه و این صرف هزینه بیشتری برای ارسال رو هم به همراه داره.
همه فایل هایی که تا حالا تو این موضوع قرار داده شده حاوی SMS های تک صفحه ای هستن به جز دو فایل آخر که شامل 12 مورد از SMS های سرکاری و 15 مورد از SMS های عاشقانه فارینگلیش می شن حاوی چند مورد SMS دو صفحه ای هم هستن احتمالا منظور شما همین چند SMS هستن.
متاسفانه نرم افزار My Phone Explorer یه مقدار با وارد کردن و خارج کردن SMS های بیش از یک صفحه مشکل داره.

Emperator
17-10-2007, 14:45
سلام دوست عزیز
کار جالبی کردی
اس ام اس های فینگیلیش من ریختم با ورژن 1.6.0 و مشکلی نداشت
ادامه بدید لطفا چون واقعا نیاز هست
خیلی متشکرم از زحماتتون

Truth Praiser
19-10-2007, 07:30
مجموعه اول و دوم هر کدام شامل 20 مورد از تک Sms های گفتار عاشقانه به فارینگلیش قسمت اول و دوم.

mahanta
22-10-2007, 22:25
داداش واقعادستت درد نكنه.

Moriss
23-10-2007, 09:45
من همچنان با ریختن اینا مشکل دارم. موقع ریختن اس ام اس ها این ارور رو میده

http://irapic.com/uploads/1193126062.jpg

جالب اینجاست که همچنان ادامه میده و کامل میشه.

http://irapic.com/uploads/1193143608.jpg

ولی وقتی چک میکنم فقط دو یا سه تا رو بیشتر روی گوشی منتقل نکرده. ورژن برنامه ای که من استفاده میکنم 1.5.4 هست

mbfard
24-10-2007, 20:44
شما ورژن رو عوض كن مشكلت حل ميشه
اين روش واقعا عاليه لطفا اگر كسي اس ام اس توي درفتش داره يا بك اپ داره اينجا بزاره
اين بهترين روش انتقال اس ام اسه كه تا به حال ديدم
ادامه بدين
بازهم تشكر

mbfard
02-11-2007, 20:44
يه سوال چرا ادامه نميدين اين كار خيلي جالب بود؟

Moriss
02-11-2007, 21:54
شما ورژن رو عوض كن مشكلت حل ميشه

میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره. اموزش کار با phone explorer رو نوشتم ولی خودم باهاش مشکل دارم. ورژن جدید رو وقت کنم دانلود میکنم ببینم مشکل حل میشه یا نه

Truth Praiser
03-11-2007, 07:50
شرمنده من چند روزی نبودم , حتما در اولین فرصت این کار رو ادامه می دم.
moriss جان شما که خودتون سلطان Sony Ericsson هستی.

mbfard
04-11-2007, 18:37
اقا دمت گرم هرچه زودتر بهتر

Virous_Mobile
04-11-2007, 20:19
اگر بتوانی به فارسی ترجمه کنی و برای دوستان بگذاری خیلی عالی می شود

Truth Praiser
05-11-2007, 07:50
Virous_Mobile جان اتفاقا اگه متن فارسی باشه کار بنده هم راحتتره چون تمام این ها در اصل متن فارسی هستن که بنده دارم دوباره اونهارو به فارینگلیش می نویسم ولی چیزی که هست متن فارسی تعداد کارکتر بیشتری رو در یک SMS به خودش اختصاص می ده تا متن انگلیسی.

مجموعه اول و دوم هر کدام شامل 20 مورد از تک Sms های گفتار عاشقانه به فارینگلیش قسمت سوم و چهارم.

Truth Praiser
21-11-2007, 11:27
مجموعه اول و دوم هر کدام شامل 20 مورد از تک Sms های گفتار عاشقانه به فارینگلیش قسمت پنجم و ششم.
دوستان گرامی در صورت در اختیار داشتن متن یا SMS های فارینگلیش بنده رو در هرچه پربارتر کردن این موضوع یاری کنند.
متشکرم

naghmeh64
29-02-2008, 14:59
اقا دمت گرم هرچه زودتر بهتر

سلام و خسته نباشید . من یه سوال دارم و اون هم اینه که من sms های گوشی w810 خودم رو در برنامه my phone explorer ذخیره می کردم . بنا به دلایلی مجبور شدم مجددا windows روی pc بریزم . حالا sms هام پاک شده و من واقعا می خوام که داشته باشمشون .recovery هم کردم اما جواب نداد . در ضمن الان گوشی من w580 است . گفتم شاید نقسی در برگست sms ها داشته باشه. اگه راهنمایی کنید ممنون می شم .

EHSAN17
04-03-2008, 10:52
چرا دیگه sms نمیزاری:merci:

sat star
23-04-2008, 10:09
سلام دوستان انگار خبری از اس ام اس نیست دیگه .(تاپیک خاک خورده)
این کار خیلی جالبه تعجب میکنم تاپیک این جور سوت و کور شده . انگار باید خودم دست به کار بشم؟!!
دوستان چرا اس ام اس ها را میریزه توی قسمت پیش نویس ها (درافتس) نمیشه ریخت توی صنوق ورودی ؟!

اگه حوصله ام شد 700 تا اس ام اس دارم میریزم توی پیش نویس ها و بک اپ میگیرم و برای دوستان میزارم البته اگه دوستان بخوان !!! وبه شرطی که هم خودتون هم بگذارید

چرا همش اس ام اس عاشقانه میگذارید؟!!

sat star
23-04-2008, 12:16
نه انگار کسی اینجا نمی یاد !!!!

من الان داشتم توی وب قد میزدم که دیدم یک ورژن جدیدتر امده ورژن قبلی من 1.6.6 بود حالا1.6.7امده گفتم لینکشو براتون بزارم البته اگه کسی اینجا بیاد....

البته لینک مستقیم
MyPhoneExplorer_Setup_1.6.7 (http://www.fjsoft.at/files/MyPhoneExplorer_Setup_1.6.7.exe)

Truth Praiser
23-04-2008, 20:21
سلام و خسته نباشید . من یه سوال دارم و اون هم اینه که من sms های گوشی w810 خودم رو در برنامه my phone explorer ذخیره می کردم . بنا به دلایلی مجبور شدم مجددا windows روی pc بریزم . حالا sms هام پاک شده و من واقعا می خوام که داشته باشمشون .recovery هم کردم اما جواب نداد . در ضمن الان گوشی من w580 است . گفتم شاید نقسی در برگست sms ها داشته باشه. اگه راهنمایی کنید ممنون می شم .

اگه پيش از عوض كردن سيستم عامل از اطلاعات مربوط به SMS هاي خودتون نسخه پشتيبان تهيه نكردين راه ديگه اي براي بازگردوندن اطلاعات از دست رفته وجود نداره , در ضمن در صد خطاي كار نرم افزارهاي بازيابي اطلاعات هم خيلي زياده.
براي import بي عيب و نقص اطلاعات مربوط به فايل هاي ضميمه اين موضوع به گوشي هاي مختلف هم مي تونين از راهنمايي كوتاهي كه در همين موضوع بيان شده استفاده كنين.

Truth Praiser
23-04-2008, 20:32
سلام دوستان انگار خبری از اس ام اس نیست دیگه .(تاپیک خاک خورده)
این کار خیلی جالبه تعجب میکنم تاپیک این جور سوت و کور شده . انگار باید خودم دست به کار بشم؟!!
دوستان چرا اس ام اس ها را میریزه توی قسمت پیش نویس ها (درافتس) نمیشه ریخت توی صنوق ورودی ؟!

اگه حوصله ام شد 700 تا اس ام اس دارم میریزم توی پیش نویس ها و بک اپ میگیرم و برای دوستان میزارم البته اگه دوستان بخوان !!! وبه شرطی که هم خودتون هم بگذارید

چرا همش اس ام اس عاشقانه میگذارید؟!!

شرمنده از روي ماه همه دوستاني كه به اين موضوع مراجعه مي كنن , متاسفانه به دليل عدم روبرو شدن با اقبال و كم لطفي برخي از دوستان كار اين موضوع با همه گستردگي كه مي تونه داشته باشه با ركود مواجه شد , مي شه از SMS هايي كه در قسمت Inbox يا Sent messages بخش Messaging گوشي خودتون هم هست نسخه پشتيبان تهيه كنين ولي بايد در نظر داشته باشين كه نرم افزار My Phone Explorer تمام نوشته هاي موجود در اين دو پوشه و پوشه Drafts رو با هم در يك فايل پشتيبان ذخيره مي كنه.
دوست عزيز متاسفانه بنده SMS هاي فارینگلیش زيادي رو در اختيار ندارم و تمام SMS هايي كه ملاحظه مي كنيد رو با خودم از فارسي به فارینگلیش دوباره نوشتم , اگه شما هم متن هايي به فارینگلیش در اختيار دارين چه به صورت فايل پشتيبان اين نرم افزار و يا چه به صورت فايل متني در اين موضوع قرار بديد تا به صورت تبديل شده در اختيار ساير دوستان هم قرار بگيره واقعا ممنون مي شم , البته بايد توجه داشته باشيد كه اين نرم افزار براي وارد كردن و خارج كردن متن هاي بيش از يك SMS شمارو با مشكل مواجه مي كنه.

EHSAN
03-05-2008, 18:41
به قسمت مربوطه منتقل شد

toooop_112
02-08-2008, 09:52
آقا این smsها رو گوشی p990هم کار میکنه

kjavan
31-12-2008, 01:55
من همچنان با ریختن اینا مشکل دارم. موقع ریختن اس ام اس ها این ارور رو میده

http://irapic.com/uploads/1193126062.jpg

جالب اینجاست که همچنان ادامه میده و کامل میشه.

http://irapic.com/uploads/1193143608.jpg

ولی وقتی چک میکنم فقط دو یا سه تا رو بیشتر روی گوشی منتقل نکرده. ورژن برنامه ای که من استفاده میکنم 1.5.4 هست

منم همین مشکلو دارم.

EHSAN
31-12-2008, 06:55
آقا این smsها رو گوشی p990هم کار میکنه

بله رو p990هم کار میکنه