PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما کاربران چه انتظاراتی از گروه vip دارید

ARSALAN
11-05-2012, 22:12
تمامی کاربران و مدیران نظرات خود را بیان کنید

دوست دارید وقتی عضو گروه vip میشوید چه امکاناتی به شما داده بشه

HAMED
11-05-2012, 22:22
لطفا دوستان با رعایت قوانین و احترام متقابل فقط به بیان نظرات خودشون بپردازند و از بحث های حاشیه ای دوری کنند

تا انشاء الله در پایان به یک جمع بندی مناسب دست پیدا کنیم و بتونیم در برنامه های آینده سایت ، نظرات دوستان رو حتی المکان اعمال کنیم .

پیشاپیش از همکاری دوستان سپاسگزارم ...

%

VICTOR
11-05-2012, 22:25
بنظر من بخش وی ای پی الان زیاد با عضو عادی فرقی نداره بجز تالار و تغییر رنگ و... بنظرم باید تغییرات بشدت محسوس باشه که عزیزانی که به عضویت در میان واقعا راغب باشن که بازم تمدید کنن عضویتشون رو

AraSh_HighFire
11-05-2012, 22:35
بنظر من Vip باید امکانات کاربر عادی فعلی رو داشته باشه

و کابرای عادیه الان رو نباید کلا راه داد تو سایت :ca:
من به عنوانه یه کاربر عادی اعتراف میکنم خیلی نامردم کلی ازین سایت استفاده کردم ولی ویژه نشدم .
نمیدونم اما شاید یجور بی احترامی به مدیران و مالکان سایت به حساب بیاد این کار من و بخاطرش باید عذر خواهی کنم
این موبایلستانی که من و خیلی کابرای مثل من توش زورشون میاد ویژه بشن بیشتر از این حرفا مفید بوده واسه من و اون دسته از کاربرا.پس ظاهرا و باطنن یجور وظیفه هست ویژه بودن./

البته قصدم جسارت به اعضای ویژه نبود که نخام بهشون امکانات بدن
همچنین خودمو مثال زدم که کاربرای عادیه دیگه ناراحت نشن ازم(خودمم ایشاالله ویژه میشم)

860301011
11-05-2012, 22:51
منکه تازه عضویتم تمام شده و واقعا دیگه رغبتی به ویژه شدن ندارم! (لااقل با امکانات الان)
بنظرم باید یه vip شدن یه سری امکانات به کاربر بده تا کاربرم تشویق شه به vip شدن!
مثلا تو یکی از سایت ها، کاربران ویژه امکان دانلود برنامه های پولی رو داشتند که کاملا اورجینال بوده و کرک نشده بود! باید ازین قبیل امکانات برای کاربران ویژه بذارید.
با تشکر...

PESAR AJIB
11-05-2012, 23:08
خود من که کاربر ویژه هستم هیچ فرقی نمی بینم (( فرقی که کاربرد داشته باشه )) نه مثل تغییر رنگ
من فقط به خاطر اگهی دادن ویژه شدم (( هیچ کدوم از اگهی هام هم تایید نشد :bk: ))
فقط همین

esn_bmd
11-05-2012, 23:21
طرح دوستمون 860301011 خیلی جالب بود ، اگه شدنی باشه!

من برای امکانات ویژه نشدم ، فقط برای حمایت ویژه شدم اما خیلی دلم میخواستم که بتونم این حمایتمو بین سایت و بعضی اعضای سایت تقسیم کنم ( همون دونیت خودمون که راه نیفتاده حذف شد)

یه چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که اینجا تو موبایلستان بخش آپلود سنتر جداست و برای اینکه بشه فایلای نسبتا سنگین رو آپ کرد باید اونجا هم عضو ویژه شده!!! عجببببببببببب!!!

امکان ادیت پستها (هرچند بهتره که برای همه باشه ولی اگه نمیشه حداقل برای ویژه ها باشه)

اگه قراره اختلاف وی آی پی در سطح گرافیکی باشه پس لطفا بخش گرافیک هنر خودشو باتمام توان به رخ بکشه و یه حرکت اساسی بکنه تعویض رنگ یوزر خیلی ساده است

یه چیز دیگه که نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ، قالب موبایلستانه که خیلی تکراری شده و فوق العاده سادس از چند سال پیش تا حالا که من اینجا عضوم تغییر نکرده

مرسی

Wolfomid
11-05-2012, 23:37
با سلام
من خودم هم زیاد از vip شدن راضی نیستم چون هنوز بعضی از بحش ها هست ک نمیتونم وارد بشم البته با مدیران هم درمیون گذاشتم ولی بازم فرقی نکرد
امتیاز خاصی هم نداره جز نا محدود بودن پست ها در طول 24 ساعت و تونستن رفتن ب تاپیک های بیشتر

S.H.A.H.R.O.K.H
11-05-2012, 23:38
بخش vip رو که زدید حذف کردید...دیگه فرقی هم برامون داره؟ البته غیر از بخش خرید و فروش که من اونجا فعالم فرقی تا بحال ندیدم...حتی نمیتونم امضای آگهی دار هم داشته باشم...
لااقل قابلیت ویرایش پست برای استارتر یه تاپیک باشه...
چه میدونم بخش تخصصی دانلودها متعلق به گروه vip باشه :4: (نه شوخی کردم اصلا ایده خوبی نیست)
ولی بخش وایپ از نظر من مشکلی نداشت که حذف شد...
لابد چون من اونجا پست میزدم حذف شد :4: قسمت سرگرمیش جالب بود...تازه داشت میفتاد رو دور...
واقعا برای حذفش باید اطلاع رسانی میشد...
در ضمن این سایت یه بخش اطلاع رسانی یا همون نوتیفیکیشن کم داره...
یه دفعه میایی میبینی جا همه چی عوض شده...یه سری حذف شده و اینا...

هرچند اگر کوچکترین امکاناتی هم نباشه برای احترام به سایت باید عضو گروه ویژه باشیم...
البته اگه عضویتها به صورت عادی ویژه و طلایی در بیاد بهتره و قیمتها هم فرق بکنه....
صلاح مملکت خویش خسروان دانند...همه چیز را همگان دانند...

Solid Snake
12-05-2012, 10:51
منم الان وی ای پی پلاس رو مشترک هستم ولی فرق خیلی زیادی نداره......

amirssls
12-05-2012, 11:09
من خودم چند ماه پیش فقط برای ارسال پست در بخش فروش عضو گروه ویژه شدم و وقتی که تموم شد واقعا تمایلی برای عضویت مجدد نداشتم حتی اون یوزر عضو گروه ویژه هم یادم رفت !
اما در کل کاری که یک انجمن معروف خارجی در زمینه نرم افزار انجام میده و من عضو ویژه اونجا بودم رو میگم شاید بشه ابتکار و ایده خوبی ازش گرفت

خود سایت چند برنامه نویس و کرکر حرفه ای داشت که برنامه های پرکاربردی مینوشتن و یا کرک میکردند و سریال برنامه رو با درخواست کاربر ویژه بهش میداند و یا یک سری آموزش های حرفه ای و کمیاب رو مخصوص بخش ویژه کرده بودند.

به نظر من ایده گرفتن از این کار با وجود داشتن این همه مدیر در زمینه های تخصصی در سایت میتونه خیلی کمک کنه و موبایلستان پتانسیل این کار رو با این همه کاربر و مدیر حرفه ای داره

موفق باشید

Reza 7
12-05-2012, 11:47
به عنوان يک کاربر از همون اول که اومدم سايت عضو گروه ويژه شدم ؛ اما فقط به خاطر کمک به سايت
وگرنه حقيقتا وجه تمايز خاصی نداره و البته به تدريج همون مقدار تمايزو مثل انجمن vip يا امضاء طولانی ... رو هم داره از دست ميده!
در کل برای ترغيب کاربران نياز به تغييرات بسيار زياد هست
از اطلاع رسانی صحيح گرفته تا ايجاد امکانات خاص تر برای گروه ويژه حتی تغيير رنگ اين گروه به يک رنگ شاد تر و زيباتر!
برای مثال کاربر ويژه بتونه امضاء تبليغاتی داشته باشه بدون اينکه مورد بازخواست قرار بگيره ...
بخش های تخصصی سايت زياد بشه و فقط در اختيار اعضا ويژه قرار بگيره (البته اعضا عادی بايد بتونند فقط ايندکس اون رو ببينند)
گروه های سايت رونق بگيره و فقط در اختيار اعضا ويژه باشه ...
خيلی پيشنهاد ها هست منتها بايد ديد چقدر قابليت اجرا داره و مديريت سايت چقدر موافق هست ...
البته vip و vip+ هم ادغام بشن

LEO K
12-05-2012, 14:46
سلام

1-کم شدن آگهی ها
2-محدود شدن بعضی بخش ها فقط برای vip ها مثل آموزشات مهم ( البته باید روش بحث شه )
3-محدودیت دادن به دانلود سنتر و دادن امتیاز دانلود با لینک مستقیم به vip ها ( مثل رپیدشیر )
4-قرعه کشی بین vip در هر مدت زمانی خاص مثلا هر 6 ماه

موفق باشید

M.O.S.T.A.F.A
12-05-2012, 14:49
سلام
منم به عنوان کاربر انتظاراتی دارم :4:
دانلود مستقیم مخصوص وی آی پی
شرکت در مسابقات مخصوص وی آی پی
ویرایش پست
دسترسی به مقاله های تخصصی مخصوص وی آی پی
تر جمه های اختصاصی مخصوص وی آی پی
و ...
کلا باید ایجاد رغبت بشه
یه چت روم خوب هم را بندازین
البته با اینکه میدونم بعضی از اینها مورد سو استفاده قرار میگیره ولی باشه خوبه

farzan_deyhim
12-05-2012, 15:12
بنظر من
بيام بخش بنديش كنيم
گروه VIP Bronze حداقل ارسال 120 پست و اعتبار بیشتر از 18 .
گروه VIP Silver حداقل ارسال 400 پست و اعتبار بیشتر از 50 .
گروه VIP Gold حداقل ارسال 800 پست و اعتبار بیشتر از 90 .
بايد امكاناتي نظر مستقيم كردن لينك براي اين گروه
درخواست تم و اسمايل و ايكن بازم براي اين گروه در تمامي بخش ها
امكان دانلود برنامه هاي پولي
در اولویت قرار گرفتن سوالات و درخواست ها
حذف موضوع های خود
افزايش حجم فایل اپلود در اپلود سنتر
تغییر رای در نظر سنجی
امكان دانلود رم هاي كوك شده يا برنامه هايي كه خود بچه ها سايت زحمت ميكشن
فعلا همينا بنظرم رسيد

.:Killer:.
12-05-2012, 15:14
اره قبلا كه من vip نبودم و بعدش vip شدم هيچ فرقى بين اين دوتا به غير از دو يا سه امكانات بيشتر نبود و واقعا بايد يك سرى امكانات ويژه و محدود كردن بعضى از امكانات به عضو vip و واقعا هم به چنين تاپيكى نياز بود و اميدوارم كاربران ايده هايى مفيد و جذابى رو پيشنهاد كنن.

موفق باشيد.

NADER
12-05-2012, 15:24
سلام

من الان چند سال هست که از مطالب موبایلستان استفاده میکنم

دلیل من برای عضو ویره شدن کمک ناچیز به سایت به این پر باری و بهتر شدن اون هست

ولی اگه انتظارات رو بخوایم ازش صحبت کنیم فرقی با یه کاربر عادی نداره

به هر حال من ارزش زیادی برای این سایت و مدیران و کاربرای عزیزش قائل هستم

sina_d900
12-05-2012, 15:30
-ویرایش پست های قدیمی خودمون
- امکان حذف پست های ارسال شده خودمون
- افزایش حجم فضای آپلود
- برگشتن بخش vip که الان حذف شده
- برداشته شدن محمدودیت ارسال پست در هر 60 ثانیه

کلا با این شرایط درجه vip با درجه معمولی هیچ فرقی نداره بجز عدم محدودیت ارسال پست در هر شبانه روز

saeedfarzi
12-05-2012, 15:35
درست میگن دوستان . چون تفاوت چندانی نداره شاید کسی هم رغبت نمیکنه vip بشه یا vip+ ولی این به اون منظور نیست که حالا امکاناتی رو که به افراد معمولی میدین رو کم کنین و بدین به vip باید با سایتهای دیگه خارجی تبادل نظر کنین که اونا به مشترکین vip خودشون چه امکاناتی میدن و شما هم به وسع خودتون همون کارا رو بکنین . باید یه جذابیتی داشته باشه که کاربر بره به سمت vip شدن . اگر امکانتی که بهش میدین خوب باشه حتی رقم ریالی رو هم کمی بالا ببرین کسی مخالفت نمیکنه . موفق باشید .

Suspected
12-05-2012, 15:39
من یسوال ته دلم بود گفتم بپرسم :4:

با عابر نمیشه عضو شد؟
که پول رو از طریق عابر وارد کنی؟!!
واسه کسایی که حسابه شخصی ندارن!

LEO K
12-05-2012, 15:52
من یسوال ته دلم بود گفتم بپرسم :4:

با عابر نمیشه عضو شد؟
که پول رو از طریق عابر وارد کنی؟!!
واسه کسایی که حسابه شخصی ندارن!

دوست من توسط رمز دوم و شماره کارت و cvv2 میشه

شما اگه کارت و رمز دوم داشته باشید راحت میتونید

مهدی خیری
12-05-2012, 15:54
ای کاش بشه ای دی رو با VIP عوض کرد؟

ولی عضو vip شدن امکان دسترسی به همه انجمن ها رو میده.

MEH D
12-05-2012, 16:08
ای کاش بشه ای دی رو با VIP عوض کرد؟

ولی عضو vip شدن امکان دسترسی به همه انجمن ها رو میده.

اگر منظورتون تغییرر نام کاربری هست که به لینک زیر برید و درخواست بدین .
http://forum.mobilestan.net/req.php

aassww
12-05-2012, 16:47
سلام
من بشخصه وظيفه خودم ميدونم كه عضو ويژه باشم از ديشب كه اشتراكم تمام شده
سعي كردم چيزي دانلود نكنم تا اينكه تمديدكنم خوب هر شخصي يه اخلاق و يه فكري داره
شايد 1000 تا اموزش من تو موبايلستان ديدم فقط يكي را مثال ميزنم همين فلش كردن موبايل كه من ياد گرفتم اگر قرار
بود هرد فعه بروم بيرون موبايلم را فلش كنم چقدر هزينش ميشد؟؟
تو اكثر فرومهاي ايراني موبايل هم رفتم هيچ فروم موبايلي به اين كيفيت وبه روز بودن نديدم
توهمين انجمن اندرويد از قديمي ترين نرم افزار تا جديدترين نرم افزار موجوده ببينيد چقدر بروزه
كه راحت دانلود ميشه كه تو بيشتر فرومهاي موبايل نيست اگرم هست لينك دانلودش خرابه...
گرافيك سايت هر روز داره تغيير ميكنه وجديدتر ميشه كه تو فرومهاي ديگه 2سالي يكبار هم بفكر تنوع نيستند
امضاطولاني اوتاربزرگ انتخاب 2موبايل ووووبماند تازه همه اينها هم هزينه براي سرور دارد
موبايلستان هم خونه دوم ما هست بهتره بفكرپيشرفت موبايلستان باشيم

sina_d900
12-05-2012, 16:50
سلام
من بشخصه وظيفه خودم ميدونم كه عضو ويژه باشم از ديشب كه اشتراكم تمام شده
سعي كردم چيزي دانلود نكنم تا اينكه تمديدكنم خوب هر شخصي يه اخلاق و يه فكري داره
شايد 1000 تا اموزش من تو موبايلستان ديدم فقط يكي را مثال ميزنم همين فلش كردن موبايل كه من ياد گرفتم اگر قرار
بود هرد فعه بروم بيرون موبايلم را فلش كنم چقدر هزينش ميشد؟؟
تو اكثر فرومهاي ايراني موبايل هم رفتم هيچ فروم موبايلي به اين كيفيت وبه روز بودن نديدم
توهمين انجمن اندرويد از قديمي ترين نرم افزار تا جديدترين نرم افزار موجوده ببينيد چقدر بروزه
كه راحت دانلود ميشه كه تو بيشتر فرومهاي موبايل نيست اگرم هست لينك دانلودش خرابه...
گرافيك سايت هر روز داره تغيير ميكنه وجديدتر ميشه كه تو فرومهاي ديگه 2سالي يكبار هم بفكر تنوع نيستند
امضاطولاني اوتاربزرگ انتخاب 2موبايل ووووبماند تازه همه اينها هم هزينه براي سرور دارد
موبايلستان هم خونه دوم ما هست بهتره بفكرپيشرفت موبايلستان باشيم

من هم خونه دومم :mobilestan: هستش ولی حداقل باید یه فرق کوچولو بین vip و معمولی باشه

ARSALAN
12-05-2012, 16:52
ممنونم از دوستانی که شرکت کردند و نظرات خودشون رو بیان کردند
دوستان تا اونجا که امکان هست نظرات خود رو بیان کنید
بعد از یک مدت مدیران زحمت کش رده بالای سایت یه جمع بندی کلی میکنن و حدالامکان به درخواست های شما کاربران محترم جامع عمل میپوشانند
امیدوارم با یاری هم بتوانیم موبایلستان رو سرافراز نگه داریم (هرچند که الان هم خیلی سرافرازه:lol:)
موفق باشید

http://lnd.netau.net/photos/48260a1ce4fe.png

:mobilestan:

C.H.I.T.A
12-05-2012, 19:52
به نظرم اگر تبلیغات حذف بشه خیلی خوبه!

چون بعضی وقتا که سرعت کمه تا لود شدن سایت طول میکشه و حسابی اعصاب خورد کن میشه!

و افزایش مدت ویرایش پست ها!!

و البته فراموش کردم بگم که من دوسال و نیمه که عضو این سایت هستم
و دفه دومم هست که عضو گروه ویژه میشم!
و برای این وی آی پی شدم که حداقل بابت این فضای مفید که در اختیارم قرار گرفته کمکی کرده باشم!!

همین دو مورد به ذهنم رسید!
موفق باشید!

Mic Mic
12-05-2012, 20:08
دوستان ببخشید ولی رنگش خیلی باحال نیستش:4:

وقت ویرایش پست خیلی کمه حد اقل واسه کاربرای ویژه به 2 برابر یعنی 4 ساعت افزایش بدید

تالارش که من خودم شخصا شاید جمعا تو این چند وقت 100 بار رفته باشم اونم واسه بخش صندلی داغ بود که الان اومده بخش عمومی و واسه انجمن کامپیوتر بود:4:

تغییرات رو باید جوری داد که محسوس باشه
الان vip+ با vip خالی چه فرقی داره؟
:4:

EmmaWLove
12-05-2012, 20:09
من فقط واسه این کاربر vip شدم که یه کمکی به سایت کرده باشم.
مبلغ عضویت گروه ویژه ناچیزه ولی میتونه واسه هزینه های سایت کمک باشه. من فقط واسه همین عضو گروه ویژه شدم. رنگ و امکانات بیشتر واسم مهم نیست.
در حال حاضر 728,804 نفر در سایت موبایلستان عضون و این سایت از بخش ها و تاپیک های خیلی زیادی تشکیل شده. انصافاً هزینه زیادی داره و مدیریت چنین انجمی واقعاً سخت و دشواره. موبایلستان در حال حاضر یک سایت جهانی و معتبره :up:
در هر صورت اگه مدت زمان ویرایش پست ها بیشتر بشه دوستان رغبت و انگیزه بیشتری به عضویت در گروه ویژه پیدا میکنن:de:

HAMED
12-05-2012, 20:27
خب تا اینجا پیشنهادهای خیلی خوبی توسط دوستان ارائه شد که میشه در مورد خیلی از این موارد فکر کرد و اگه موانع فنی و قانونی

خاصی نداشته باشه ، عملیش کرد / بازم از دوستان درخواست میکنم همچنان در این نظرسنجی شرکت کنند

تا بتونیم انشاء الله این تغییرات رو خیلی جامع تر و بهتر در سایت داشته باشیم ...

تاپیک مهم شد

%

MEH D
12-05-2012, 22:07
سلام
تغییر استایل موبایلستان برای vip میشه ؟ :cd: مثله پروفایل

FCBMehdi
12-05-2012, 22:40
با سلام.
به نظر من رنگ اعضای vip قرمز باشه قشنگ تره. یا رنگش کاملا طلایی باشه (اینطوری مایل به سبز لجنی نباشه)
همچنین بتونیم پست های خودمون رو پاک یا ویرایش کنیم.
تبلیغات هم حذف بشه.
نام کاربری رو هم بتونیم عوض کنیم (بدون نیاز به نأیید نام کاربری جدید توسط ادمین سایت)

Mic Mic
12-05-2012, 23:15
دوستان یه پیشنهادی دارم
الان کاربرای زیادی هستن واقعا واردن ولی به دلایلی عضو vip نمیشن
و چون محدودیت پست دارند نمیتونن جواب همه رو بدن
چرا کاربرای رو خودتون که لایقتش هستش به vip ارتقاع نمیدی؟

GALAXAR
13-05-2012, 14:50
ماشالا چندتا رو خوندم بعضی از دوستان کارهایی رو میخوان انجام بدن که حتی مدیر ارشدا نمیتونن :4:

دوستان این تاپیک زده شده نه اینکه شما بیاید انتظارات دور از ذهن داشته باشید یه چیزی بگین که بشه؟

مثلا یه بخش سرگرمی و تفریح مثل قبل اما نه کاملا مثل قبل فوتبال باشه توش یه چیزی دیگه که vip بهش جذب بشه الان خیلی از دوستان vip هستن و همشونم که تالار نمیرن ؟یه قسمت اهنگ و فیلمم دارن که خوبه اما به نظره شخصی خودم بخش vip مثل قبل البته قویتر دوباره زده بشه....

pwp
13-05-2012, 23:17
سلام
به نظر من گروه موبایلستان باید یه بخش ساپورت باز کنه برای اعضای ویژه
یعنی یه بخش ویژه فقط برای اعضای ویژه که در اسرع وقت به مشکلات انها پرداخته بشه
در اینصورت هم به سایت کمک شده هم تمایل به عضویت بسیار بیشتر میشه
اگه مدیران محترم موافق هستند یک نظر سنجی برای طرح ایجاد بخش ساپورت اختصاصی موبایلستان ایجاد بشه
:welcomeswing:

MEH D
14-05-2012, 12:40
سلام
به نظر من گروه موبایلستان باید یه بخش ساپورت باز کنه برای اعضای ویژه
یعنی یه بخش ویژه فقط برای اعضای ویژه که در اسرع وقت به مشکلات انها پرداخته بشه
در اینصورت هم به سایت کمک شده هم تمایل به عضویت بسیار بیشتر میشه
اگه مدیران محترم موافق هستند یک نظر سنجی برای طرح ایجاد بخش ساپورت اختصاصی موبایلستان ایجاد بشه
:welcomeswing:

از چه نظر ساپرت کنن ؟ :please:

Mehdi_Full
14-05-2012, 17:54
به نظر من باید حجم آپلود و حجم فایلهای ضمیمه برای کاربران vip خیلی بیشتر بشه
بالاخره کسی که یک فایل , عکس , ویدئو و یا هر چیز دیگه ای تو سایت آپ میکنه از حجم ترافیکش شخصیش کم میشه و بابت اون هزینه میکنه خلاصه حجم فایلهای آپلودی برای یک کاربر vip خیلی کمه
ممنون

jack_panosyan
15-05-2012, 06:37
بنظر من Vip باید امکانات کاربر عادی فعلی رو داشته باشه

و کابرای عادیه الان رو نباید کلا راه داد تو سایت :ca:
من به عنوانه یه کاربر عادی اعتراف میکنم خیلی نامردم کلی ازین سایت استفاده کردم ولی ویژه نشدم .
نمیدونم اما شاید یجور بی احترامی به مدیران و مالکان سایت به حساب بیاد این کار من و بخاطرش باید عذر خواهی کنم
این موبایلستانی که من و خیلی کابرای مثل من توش زورشون میاد ویژه بشن بیشتر از این حرفا مفید بوده واسه من و اون دسته از کاربرا.پس ظاهرا و باطنن یجور وظیفه هست ویژه بودن./

البته قصدم جسارت به اعضای ویژه نبود که نخام بهشون امکانات بدن
همچنین خودمو مثال زدم که کاربرای عادیه دیگه ناراحت نشن ازم(خودمم ایشاالله ویژه میشم)

من ضمن احترام به نظر همه دوستان عزیز حرف این دوستمون رو قبول دارم.مگه حالا ما به عنوان کاربر vip چقدر هزینه دادیم که حالا بگیم امکانات کمه اینطور بشه اونطور بشه به نظر من اگه سایت فقط اجازه ورود افرادی رو میداد که vip هستن درست بود.البته باور کنین اینو به این خاطر نمیگم که منم عضو vip هستم خیر بلکه واقعا میبنیم بی انصافی هستش از این همه امکانات مجانی استفاده بشه.بعضی ها میان میگن ای بابا پول نداریم خوب چیکار کنیم ولی خداییش به نظر من این بدترین بهانه ای هستش که میشه اورد بعد میبنی طرف گوشی رو زده ایفون :do:
به هر حال من کلا نظرم اینه هر کی که عضو میشه در اول مثلا به مدت یه ماه مجانی باشه بعد از اون باید عضو vip بشه وگرنه عضویتش لغو بشه.اینطوری خدمات برای اونایی که میمونن میتونه به نحو احسن باشه و تمام خواسته ها مثل زیاد شدن حجم آپلود و چیزهای دیگه به حد قابل قبول برای همه برسه.

pwp
15-05-2012, 11:42
از چه نظر ساپرت کنن ؟ :please:

به پارس جی اس ام (پاکیان)نگاه کنید یه بخش ساپورت داره تا به مشکلات اعضا بصورت اختصاصی و ویژه رسیدگی بشه

HAMED
15-05-2012, 19:10
سلام / با توجه به پیشنهادهای دوستان ، به زودی یکسری تغییرات ، برای این گروه اعمال خواهد شد

حالا این تغییرات چی هست و چه امکاناتی منبعد فقط برای اعضای vip فعال هست ، باید صبر کنید

تا انشاء الله این تغییرات انجام بشه تا بعد از این به اختصار در تاپیک زیر درباره اش توضیح بدم.

اطلاع رسانی آخرین تغییرات فنی و گرافیکی سایت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=204686)

%

shahid avini
17-05-2012, 14:08
سلام تغییرات خوبی بود ولی من به دلیل نداشتن حساب نمی تونم عضو ویژه بشم
به نظرم با حذف کردن آواتار و امضا از کسایی که عضو ویژه نیستند خیلی کسی مشتاق نمیشه که بیاد عضو ویژه بشه
یه کار هایی باید انجام بشه که واسه ی همه یه نوع فرهنگ بشه
اگه می خواید محدودیت راه به اندازید حتی نگذارید کسی که عضو ویژه نیست حتی پست وارد کنه
ولی به نظرم این محدویت باعث یه چیزایی میشن که حتی واسه سایت بد میشه
دیگران به جای این که توی سایت فعالیت داشته باشن می رن و توی سایت های مختلف فعالیت می کنن و این نوعی زنگ خطر واسه ی سایت هست و ممکنه مقام سایت که اول هست پایین تر بیاد و یه سایت دیگه بره بالا
الان مثلا خودم رو براتون مثال می زنم من الان حد اقل 250 تا پست وارد کردم با کلی تشکر که خیلی هم از من وقت گرفته اما فقط اگه من به جای این بشینم درس بخونم خیلی چیز ها در آینده به دردم می خوره و نمرم می ره بالا ولی من نشستم و توی موبایلستان می چرخیدم
نمی گم که بخوام منت بذارم که توی موبایلستان اومدم ولی خیلی جالب نیست که آدم کلی زحمت بکشه بعد اینطوری باهاش رفتار بشه
درسته حق با شماست که شما از من بیشتر زحمت کشیدید و بیشتر کار کردید و به پول برای سایت احتیاج دارید ولی خودتان را به صورت فرضی یک کاربر ساده قرار دهید و کلی کار کنید و این رفتار با شما انجام بگیره چه حالی به شما دست می ده
با تشکر از تمامی مدیران و دوستان زحمت کش موبایلستان
یا علی

Mic Mic
17-05-2012, 14:15
راستی رنگ جدید مبارک باشه دوستان:4:
بهتر شد ولی متونست یه رنگ خوکل تری بشه
کاش رنگ هارو به نظر سنجی میزاشتید

J@M@L
17-05-2012, 14:24
به نظر من اینکار اصلا درست نیست ک تغییر آواتار و امضا مخصوص vip باشه اینطوری آدم خیلی محدوده!!!!!!!

Mic Mic
17-05-2012, 14:30
به نظر من اینکار اصلا درست نیست ک تغییر آواتار و امضا مخصوص vip باشه اینطوری آدم خیلی محدوده!!!!!!!
جما جان واقعا منصفانه هستش
خیلی میان تو سایت و فقط منبعت میبرن
ولی این سایت خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنی هزینه داره
دادش من اینجوری نباشه نمیتونن هزینه هارو تامین کنند

-------------------------------------------------------

دوستان ای کاش امکان این وجود داشت که 2 یا 3 روز قبل از اتمام عضویت گروه های ویژه به کاربر خبر داده میشد
چون خیلی یادشون نمیمونه کی ثبت نام کردن

J@M@L
17-05-2012, 14:49
من هرکار میکنم ک عضو بشم میگه خطا در اطلاعات تکمیلی!!!!!!!!!!ولی من همه اطلاعاتم درسته

S.H.A.H.R.O.K.H
17-05-2012, 14:54
از اینجا میتونید مشخص کنید کی ثبت نام کردید...
http://forum.mobilestan.net/payments.php?

دیگه 2روز یا سه روزش مونده تمدیدش کنید...
معمولا ایرانی ها عادت دارن تا تهش برن...مثل نوشابه یا رانی باید ته تهشم بخوریم یه روزم بدون vip باشیم تا حسابی به قول معروف آبش رو بگیریم...

رنگ جدید خیلی قشنگه...دست حامد درد نکنه...
راستی کلا اونهایی که vip نیستند آواتار ندارن؟
اینجوری نمیتونیم بفهمیم کی به کیه...لااقل آواتاره می موند...

HAMED
17-05-2012, 15:12
خب کلیه تغییراتی که فعلا انجام شده رو درپست زیر میتونید ببینید ، ضمنا این تغییرات همچنان ادامه داره ...

برای اون دسته از کاربران عادی هم که از این تغییرات ناراضی هستن باید بگم ، بهرحال این کار و این محدودیت ها رو باید از یک جایی شروع میکردیم

و راه گریزی نداشتیم / متاسفانه این کار و این محدویت ها ، باید از خیلی قبل تر انجام میـــگرفت ولــی خب با کمک دوستان و همت کلیه مــــدیران

تا به امروز کمترین محدودیت ممکن رو برای کاربران عادی اعمال کردیم ولی دیگه زمانش رسیده بود برای کاربران ویژه مواردی رو اختصاصی کنیم

بهرحال کاربران وِِیژه هزینه میکنند و سایت در قبال این دوستان مسئولیت بیشتری نسبت به کاربران عادی خودش داره ...

ضما این محدودیت ها هیچ خدشه ای به فعالیت اصلی هیچ کدام از گروه های کاربری وارد نمیکنه ، فقط باعث میشه

کاربران گروه ویژه خیلی راحتر و بهتر از قبل فعالیت داشته باشند / به امید پویایی و موفقیت بیشتر موبایلستان
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2913808&postcount=7

%

nani9000
17-05-2012, 15:13
آقا این مدیران کل سایت کی هستند؟
ولی دمشون گرم اگه 800.000 عضو داشته باشند و هر از هر کدوم 8.000 تومن سالانه بگیرند فکر کنم رقمی معادل 6.4میلیارد بدست میارند. البته شاید من سوادم کمه شما یه حساب کنید! فکر کنم با این مبلغ بشه یه تیم بدیم تو لیگ برتر بازی کنه تیم نفت فکر کنم امسال زیر 5 میلیارد هزینه کرده بود!(بدون تبلیغات توی سایت)

6.400.000.000=800.000*8.000

ARSALAN
17-05-2012, 15:30
آقا این مدیران کل سایت کی هستند؟
ولی دمشون گرم اگه 800.000 عضو داشته باشند و هر از هر کدوم 8.000 تومن سالانه بگیرند فکر کنم رقمی معادل 6.4میلیارد بدست میارند. البته شاید من سوادم کمه شما یه حساب کنید! فکر کنم با این مبلغ بشه یه تیم بدیم تو لیگ برتر بازی کنه تیم نفت فکر کنم امسال زیر 5 میلیارد هزینه کرده بود!(بدون تبلیغات توی سایت)

6.400.000.000=800.000*8.000
نه این همه ادم پول میدن و نه همه ی اونایی که پول میدن این مبلغ رو میدن

pooya.k
17-05-2012, 15:33
خیلی خوشگل شدیم ... بسی مرسی...
آواتارمم باهاش ست کردم...

KARAMOOZ
17-05-2012, 15:36
من داخل این سایت دیگه فعالیت انچنانی نمیکنم و برام هم اواتار و امضا فرقی نداره,ولی میشد بجای دستکاری کردنه حداقل قابلیت فروم(اواتار و امضا),کمی خلاقیت به خرج میدادید و امکاناته متفاوتی برای دوستان ویژه میگذاشتید. موفق باشید

ARSALAN
17-05-2012, 15:37
خب کلیه تغییراتی که فعلا انجام شده رو درپست زیر میتونید ببینید ، ضمنا این تغییرات همچنان ادامه داره ...

برای اون دسته از کاربران عادی هم که از این تغییرات ناراضی هستن باید بگم ، بهرحال این کار و این محدودیت ها رو باید از یک جایی شروع میکردیم

و راه گریزی نداشتیم / متاسفانه این کار و این محدویت ها ، باید از خیلی قبل تر انجام میـــگرفت ولــی خب با کمک دوستان و همت کلیه مــــدیران

تا به امروز کمترین محدودیت ممکن رو برای کاربران عادی اعمال کردیم ولی دیگه زمانش رسیده بود برای کاربران ویژه مواردی رو اختصاصی کنیم

بهرحال کاربران وِِیژه هزینه میکنند و سایت در قبال این دوستان مسئولیت بیشتری نسبت به کاربران عادی خودش داره ...

ضما این محدودیت ها هیچ خدشه ای به فعالیت اصلی هیچ کدام از گروه های کاربری وارد نمیکنه ، فقط باعث میشه

کاربران گروه ویژه خیلی راحتر و بهتر از قبل فعالیت داشته باشند / به امید پویایی و موفقیت بیشتر موبایلستان
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2913808&postcount=7

%

حامد جان تغیرات به جا و لازمی رو اعمال کردید
دستتون درد نکنه و خسته نباشید

خیلی خوشگل شدیم ... بسی مرسی...
آواتارمم باهاش ست کردم...

قابل شما رو نداشت
آره آواتارتم بهش میاد

nani9000
17-05-2012, 15:37
نه این همه ادم پول میدن و نه همه ی اونایی که پول میدن این مبلغ رو میدن

دوست من فعلا که باید همه پول بدن اگه میخان از سلیت استفاده کنند بعدش میانگین گفتم 10 تومن داریم 15 تومن هم داریم.حالا ما میگیم 4 میلیارد.کمه!!!!!!!!!!!!!!!اونم بدون تبلیغات سایت.

مدیران عزیز بیاد بریم یه تیم بزنیم به خدا حیف همه این بچه ها همه میان با 10 .15 تومن زیر سقف بازی میکنند!!!!:mobilestan:

ARSALAN
17-05-2012, 15:40
من داخل این سایت دیگه فعالیت انچنانی نمیکنم و برام هم اواتار و امضا فرقی نداره,ولی میشد بجای دستکاری کردنه حداقل قابلیت فروم(اواتار و امضا),کمی خلاقیت به خرج میدادید و امکاناته متفاوتی برای دوستان ویژه میگذاشتید. موفق باشید

مهدی جان یه سوال
البته ببخشید
یعنی شما تا حالا داشتید به خاطر آواتار و امضا فعالیت میکردید که الان که ازتون گرفته شد میگید دیگه فعالیت آنچنانی نمیکنید

J@M@L
17-05-2012, 15:41
خدایش نامردیه از همه امکانات مجانی استفاده کردن

J@M@L
17-05-2012, 15:49
خوب حداقل اینم بهش اضافه کنین ک vip بتونه نام کاربریشو عوض کنه

KARAMOOZ
17-05-2012, 15:50
مهدی جان یه سوال
البته ببخشید
یعنی شما تا حالا داشتید به خاطر آواتار و امضا فعالیت میکردید که الان که ازتون گرفته شد میگید دیگه فعالیت آنچنانی نمیکنید

ارسلان جان.شما دیگه چرا?!
یعنی شما یادتون نیست بنده مدیر بخش همسایه شما,نرم افزار کامپیوتر بودم?!
و الان حدود 8 ماه است که دیگه فعالیتی نکردم و دوستان هم لطف کردند و بنده رو تبدیل به کاربر معمولی کردند.1-2 هفته ای هست که باز به سایت برگشتم اونم فقط برای پی گیری اخبار گلکسی اس3.
این حرفی هم که میزنم فقط برای اینه که همونطور که گفتم,اواتار و امضا حداقل امکاناتیه که فروم در اختیار کاربر میزاره.به قول شاهرخ عزیز حالا که اواتار نیست دیگه کاربرای معمولیو چطور بخاطر اورد?!

ARSALAN
17-05-2012, 15:54
خوب حداقل اینم بهش اضافه کنین ک vip بتونه نام کاربریشو عوض کنه
دوست من همه میتونن نام کاربریشون رو عوض کنن
http://www.mobilestan.net/req.php

J@M@L
17-05-2012, 15:57
این ک باید درخواست دادا!!!!!!!!!!!!!

ARSALAN
17-05-2012, 16:00
ارسلان جان.شما دیگه چرا?!
یعنی شما یادتون نیست بنده مدیر بخش همسایه شما,نرم افزار کامپیوتر بودم?!
و الان حدود 8 ماه است که دیگه فعالیتی نکردم و دوستان هم لطف کردند و بنده رو تبدیل به کاربر معمولی کردند.1-2 هفته ای هست که باز به سایت برگشتم اونم فقط برای پی گیری اخبار گلکسی اس3.
این حرفی هم که میزنم فقط برای اینه که همونطور که گفتم,اواتار و امضا حداقل امکاناتیه که فروم در اختیار کاربر میزاره.به قول شاهرخ عزیز حالا که اواتار نیست دیگه کاربرای معمولیو چطور بخاطر اورد?!

مهدی جان دقیقا یادمه و شما رو کاملا میشناسم
ولی شما میگید دیگه فعالیت آنچنانی نمیکنید
دلیلتونم گرفتن آواتار و امضا بود
فکر نمیکنم این دلیل منطقی باشه
الان اواتاری واسه شناختن کاربران عادی نیست ولی نام کاربریشون که هست
از روی اسمشون میشه شناختشون نا گفته نمونه که اینجا اواتار تکراری زیاد داریم
(خود بنده یه مدت از اواتار شما استفاده میکردم) ولی نام کاربری تکراری نداریم پس لااقل اینجوری باعث نمیشه کسی رو با کس دیگه ای اشتباه بگیریم

KARAMOOZ
17-05-2012, 16:07
مهدی جان دقیقا یادمه و شما رو کاملا میشناسم
ولی شما میگید دیگه فعالیت آنچنانی نمیکنید
دلیلتونم گرفتن آواتار و امضا بود
فکر نمیکنم این دلیل منطقی باشه
الان اواتاری واسه شناختن کاربران عادی نیست ولی نام کاربریشون که هست
از روی اسمشون میشه شناختشون نا گفته نمونه که اینجا اواتار تکراری زیاد داریم
(خود بنده یه مدت از اواتار شما استفاده میکردم) ولی نام کاربری تکراری نداریم پس لااقل اینجوری باعث نمیشه کسی رو با کس دیگه ای اشتباه بگیریم

فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی.من وقتی گفتم دیگه فعالیت انچنانی نمیکنم,منظورم این بود از وقتی که رفتم دیگه فعالیته خاصی نداشتم.الانم ندارم.فقط چندتا پست توی تاپیک گلکسی میزنم.که به اینم نمیشه گفت فعالیت.و با این فعالیت محدوده موقتی هم برام مهم نیست اواتار و امضا داشته باشم یا نه.نه اینکه بخاطر نداشتن اواتار و امضا نخوام فعالیت بکنم.
من حتی اگه 1% هم بخوام فعالیتم رو شروع بکنم اول از همه میرم ویژه پلاس میخرم.مثله وقتی که مدیر بودم و با اینکه احتیاجی به امکانات گروه ویژه نداشتم,ولی بازم میخریدم.
اخرش ,صلاح مملکت خویش,خسروان دانند.

LEO K
17-05-2012, 16:16
مهدی خان حرفتون درسته و اتفاقا من خیلی آواتارتو دوست هم داشتم
ولی یکم شرایط رو هم در نظر بگیر

موبایلستان از هیچ منبعی غیر از خود سایت حمایت مالی نمیشه
اون زمانی که آزاد بود خودت که میدونی یه عده از کاربرا چه امضاها و چه آواتارهایی میذاشتن ، لود اینها بیشتر از مطالب اصلی طول میکشید
و میدونم که میشه غیر فعال کرد ولی مهم اینه که تو سرور آپلود میشه همین متن و آواتار

الان سایتی مثل Xda رو ببین
با این همه درآمد زایی توسط شرکت های بزرگ
اندازه ی آواتارشون رو دیدی ؟
امضای کاربرای اونجا رو دیدی ؟

اکثرشون خیلی کم و مختصر و در مورد گوشیشونه امضاها و اکثرا زیر 5 خط هست ولی حالا اینجا

خودت میدونی دیگه نیاز نیست بگم

در مورد کاربر عادی شدنت هم اصلا تو خطایی نکردی و اینکه مدیر بازنشسته نشدی به خاطر قانون جدید بازنشسته شدنه

موفق باشی

KARAMOOZ
17-05-2012, 16:31
مهدی خان حرفتون درسته و اتفاقا من خیلی آواتارتو دوست هم داشتم
ولی یکم شرایط رو هم در نظر بگیر

موبایلستان از هیچ منبعی غیر از خود سایت حمایت مالی نمیشه
اون زمانی که آزاد بود خودت که میدونی یه عده از کاربرا چه امضاها و چه آواتارهایی میذاشتن ، لود اینها بیشتر از مطالب اصلی طول میکشید
و میدونم که میشه غیر فعال کرد ولی مهم اینه که تو سرور آپلود میشه همین متن و آواتار

الان سایتی مثل xda رو ببین
با این همه درآمد زایی توسط شرکت های بزرگ
اندازه ی آواتارشون رو دیدی ؟
امضای کاربرای اونجا رو دیدی ؟

اکثرشون خیلی کم و مختصر و در مورد گوشیشونه امضاها و اکثرا زیر 5 خط هست ولی حالا اینجا

خودت میدونی دیگه نیاز نیست بگم

در مورد کاربر عادی شدنت هم اصلا تو خطایی نکردی و اینکه مدیر بازنشسته نشدی به خاطر قانون جدید بازنشسته شدنه

موفق باشی

خب.اول باید بگم این بحث(امکاناته گروه ویژه),بحثه خوبیه.خوب و منطقی هم داره پیش میره.
در مورد معمولی شدن هم در جریان هستم و گلایه ای ندارم.اواتار هم اگه میخواین براتون اپلود کنم:4:
یاسین جان نکته اصلیو گفتی! محدود کردن اواتار و امضا.با اینکه تا الانشم محدود بود,ولی بازم میشد محدودتر کرد.امکاناتی باید برای کسایی که پول میدن فراهم بشه که خیلی خاص تر از اینا باشه.مثلا یه انجمن کاملا برنامه ریزی شده با امکاناته خاص خودش که البته بنده ایده ای درباره امکاناتش ندارم.ولی در صورتی که چنین انجمنی نظارت ویژه ای هم بشه.نه مثله انجمن وی ای پی سابق که واقعا تاپیک هایی در بخش گوناگونش زده میشد که ادم از تعجب دود از کلش بلند میشد.

LEO K
17-05-2012, 16:41
خب.اول باید بگم این بحث(امکاناته گروه ویژه),بحثه خوبیه.خوب و منطقی هم داره پیش میره.
در مورد معمولی شدن هم در جریان هستم و گلایه ای ندارم.اواتار هم اگه میخواین براتون اپلود کنم:4:
یاسین جان نکته اصلیو گفتی! محدود کردن اواتار و امضا.با اینکه تا الانشم محدود بود,ولی بازم میشد محدودتر کرد.امکاناتی باید برای کسایی که پول میدن فراهم بشه که خیلی خاص تر از اینا باشه.مثلا یه انجمن کاملا برنامه ریزی شده با امکاناته خاص خودش که البته بنده ایده ای درباره امکاناتش ندارم.ولی در صورتی که چنین انجمنی نظارت ویژه ای هم بشه.نه مثله انجمن وی ای پی سابق که واقعا تاپیک هایی در بخش گوناگونش زده میشد که ادم از تعجب دود از کلش بلند میشد.

مطمئن باش این دفعه فرق داره
خودم پیشنهادش رو دادم که محدود بشه ، بشینم هر روز 24 ساعت آن باشم و روی بهترین روش فکر کنم این کارو انجام میدم

الان کسایی که میخونن چه حرف هایی پشتم میزنند ، ولی بدونید یه سایت تخصصی و خوب حق هر کشوره و موبایلستان هم بهترینه ، پس همه باید کمک کنند تا این سایتو بالا بکشیم

فکر نکنم سالی 8 تومن ( قیمت سه تا ساندویچ :4: ) زیاد باشه ، به نظرتون زیاده فکر کنم دارید کم لطفی میکنید

در ضمن آپش کن ، گشتم پیدا نکردم :4:

esn_bmd
17-05-2012, 16:47
طرح جدید ویژه قشنگه ، ممنون فقط کاش جای علامت + یه چیز خفنتر استفاده میشد

LEO K
17-05-2012, 16:56

احسان اون + دلیل داره من تو یه انجمن خارجی هم دیدم و به نظرم معنای خوبی هم میده ، مخصوصا شبیه علامت کمک کننده ها هست

در ضمن برو به بخشت برس :4:

TERMINATOR
17-05-2012, 17:04

منم موافقم

هر چند الان هم خوشکله ولی اگه مثل تک مدیران http://forum.mobilestan.net/images/ranks/90/modir-az.gif یه ستاره در حال چرخش براش میذاشتن خیلی خوشکل تر میشد .

اونوقت همه میرفتن و VIP میگرفتن

esn_bmd
17-05-2012, 17:12
احسان اون + دلیل داره من تو یه انجمن خارجی هم دیدم و به نظرم معنای خوبی هم میده ، مخصوصا شبیه علامت کمک کننده ها هست

در ضمن برو به بخشت برس :4:

بله یاسین جان ،
معنی خوبی داره ولی اون حسیو که باید داشته باشه به نظرم نداره!

بابا بخشمون که سوت و کوره ، داشتیم با دلخوش دعوامونو میکردیم اومدی زدی تو پرمون :4: حالا دیگه پرنده پر نمیزنه !
باید یه سوژه ی جدید برای دعوا راه انداختن گیر بیارم:ck::am:

LEO K
17-05-2012, 17:14
منم موافقم

هر چند الان هم خوشکله ولی اگه مثل تک میدیران http://forum.mobilestan.net/images/ranks/90/modir-az.gif یه ستاره در حال چرخش براش میذاشتن خیلی خوشکل تر میشد .

اونوقت همه میرفتن و vip میگرفتن

دوست من هم من میدونم و هم شما کسی برای یه ستاره و یا + نمیاد عضو vip شه و اون هایی که عضو میشن مثل خودتون بیشتر در جهت کمک به سایت این کارو میکنند و کارشون هم تحسین برانگیزه

ولی با این حال با حامد خان حتما مطرح میکنم و ببینم براشون مقدور هست یا نه ؟ مطمئن باشید یا خودشون پست میذارن اینجا و یا بنده این کارو میکنم

موفق باشید دوست من

بله یاسین جان ،

بابا بخشمون که سوت و کوره ، داشتیم با دلخوش دعوامونو میکردیم اومدی زدی تو پرمون :4: حالا دیگه پرنده پر نمیزنه !

جوابتو تو بالا دادم
موفق باشی احسان

HATEF
17-05-2012, 17:45
آقا این رنگ گروه vip خیلی خوشگله :)
نمیشه اینو بدید به ما؟! :4:
خب از شوخی بگذریم.
من چند تا پیشنهاد داشتم.
1- گروههای تخصصی سایت بعضی از ریلیزهای خودشون رو فقط مخصوص این گروه از کاربرا ریلیز کنن.
2- تبلیغات سایت حذف بشه.همین الآنش که من جزو کادر مدیریتی شدم هم تبلیغات سایت رو میبینم که زیاد جالب نیست.
3- سایز آواتار به 170*250 تغییر کنه.
4- محدودیت دانلود واسه کاربرای عادی درنظر گرفته بشه.

HAMED
17-05-2012, 18:14
آقا مهدی شما بعد از چندین ماه به سایت مراجعه کردین و از مشکلات ریز و درشت سایت خبر ندارید
پس خواهشا یک طرفه برای خودتون پیشنهاد ندین و نتیجه گیری نکنید / همین چند ماه پیش بود که سایت به مرز تعطیلی رفت
ولی خوشبختانه با کمک همه مدیران و کاربران دوباره سرپا شد / ولی کلا حق بهتون میدم ، میدونید چرا ؟ چون همیشه ما ایرانیها
به قول یک ضرب المثل معروف بالاي گود نشستيم ، ميگيم لنگش كن / پیشنهاد دادن یه چیزه و عمل به اون یه چیزه دیگه
سایتی با این وسعت و بزرگی خرج های بالایی داره که مطمئینا به تنهایی با عضویت در گروه vip هم تامین نمیشه
و فقط میتونه گوشه ای کوچک از خرج های حاشیه ای سایت رو جبران کن / همین ....
------------------------------------------------------------------------------------------
ما هم خوشحال میشیم که سایت بیشتر از این بتونه برای اعضای vip امکانات فراهم کنه ولی همه اینها بر میگرده
به داشتن منابع مالی مشخص که ما ازش بی بهره هستیم / البته ناگفته نماند شکر خدا با تمام این مشکلات در همین لحظه
در بین تمام سایت های مرتبط با موبایل مقام اول رو از نظر جذب کاربر ، امکانات جانبی و... داریم
------------------------------------------------------------------------------------------------------
خرج اصلی سایت هم از جاهای دیگه تامین میشه که لازم نمیبینم در این جا مطرح کنم
بنابراین اگه خودتون تمایلی ندارید به عضویت در گروه vip ، لطفا بیش از این موج منفی ندین
و بگذارین تاپیک به روال خوب خودش برگرده / ممنون .

%

TERMINATOR
17-05-2012, 18:20
با توجه به نظر سنجی که در بخش انتقادات و پیشنهادات انجام گرفت ، تغییراتی در بخش vip اعمال شد ، که این تغییرات به شرح زیر اعلام میشود
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تغییر رنگ کاربران گروه ویژه
تغییر تگ مربوط به کاربران گروه ویژه : کلیک کنید
امکان تعریف آواتار فقط برای کاربران گروه ویژه
امکان تعریف امضاء فقط برای کاربران گروه وِیژه
امکان قابلیت اینویزیبل در سایت ، فقط برای کاربران گروه ویژه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لازم به ذکر است این تغییرات همچنان ادامه دارد و در آینده ای نزدیک شاهد تغییرات بیشتری در این گروه خواهیم بود | منتظر باشید ...

%

حامد جان اول اینکه ممنون بابت تمام زحمتهایی که برای گروه vip دارین انجام میدین.
دوم اینکه این تغییراتی که ذکر کردین واقعا بجا و درست بود اما منم چند تا پیشنهاد دارم که اگه با مدیران محترم و همچنین علی آقای عزیز درمیون بگذارین شاید به درد بخوره .

پیشنهادات :

1- تمام کسانی که در این سایت عضو میشن در ابتدای ثبت نام و به بند های قرارداد میتونین اضافه کنین که : (( دوست عزیز شما بعد از ثبت نام ابتدا بمدت 2 ماه بصورت آزمایشی میتونین در سایت فعالیت داشته باشین و چنانچه قصد ادامه فعالیت خود را بیش از 2 ماه خواستارین باید به عضو گروه ویژه دربیایین در غیر اینصورت عضویت شما تأیید نمی گردد)).

2- اگه شما به پروفایل ها دقت کنید میبینید که هر روز خیلی از کاربران عادی برای دوستان دیگر پیغام های شخصی و کاری میفرستن این به این معنی هست که تمام کاربران همیشه با یکدیگر در ارتباط هستن و بهترین و راحت ترین راه هم فرستادن پیام در پروفایل ها می باشد ، نکنه بنده اینه که اگه شما به کاربران عادی این اجازه رو ندین که بتونن به پروفایل های دیگران سرکشی کنن و حتما باید عضو vip باشن ، این خود نیز کم کم باعث میشه که عضو شدن در گروه vip یک امر (( شاید گفتنش درست نباشه اما .. )) کاملاً اجباری بشه.

3- امکان حداقل ویرایش تمامی پست های خودمون رو داشته باشیم.

4- همانند سابق انجمن vip فعال بشه (( هرچند که من مشکل دارم و هنوز بعد یک سال نتونستم وارد قسمت vip بشم و مشکلم هنوز حل نشده )).

5- باور کنید یادم رفت اما بازم پیشنهادهای جالبی دارم که اگه به ذهنم اومدن براتون میگم.

C.H.I.T.A
17-05-2012, 18:24
بله یاسین جان ،

با کی دعوا میکردی احسان؟؟؟:cg: تا وقتی این دید رو داشته باشی به نتیجه نمیرسی!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظرم اگه تبلیغات هم برامون حذف بشه خیلی خوبه چون از سرعت که خبر دارید
اینترنت به اصطلاح پرسرعت هم با تبلیغا مشکل بهم میزنه گاهی اوقات!
مخصوصا نزدیک روزایی که تو کشور کار خاصی انجام میشه!!
حلا بگذریم!
رنگ سبزش رو خیلی دوست دارم!
این مثبته جالبه به قول یاسین امدادگر میشیم :ambulance:
در ضمن اگر یک سری شکلک های اخصاصی برای وی آی پی قرار بدید فکر کنم جالب تر بشه
چون من تو نوشته هم از شکلک زیاد استفاده میکنم :ah:
به نظرم اگر امضا ها محدود بشه یعنی در حد 5-6خط خیلی بهتر بشه!
چون بعضی دوستان امضاشون بیش از حد فضا اشغال میکنه!
و اینکه محدودیت حجمی و اندازه برای عکس توی قسمت امضا به وجود بیاد!
یا اینکه رنگ نوشته های کسانی که عضو وی آی پی هستن اتوماتیک عوض بشه!میشه؟؟

HAM3D
17-05-2012, 19:58
تبریک میگم.
رنگ جدید خیلی جالبه ولی یکم چشمو اذیت میکنه.:
::)
یه چیز دیگه اقا حامد امکانش هست که تگ گروه های تخصصی و رنگشون با کاربر های متخصص فرق کنه.چون خیلی ها وقتی فقط اسم یه نفر رو می بینن در مورد گروه اون دچار اشتباه میشن.
البته میدونم به این جا ربط نداشت ولی گفتم دیگه تاپیک جدید نزنم..:):):)
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

esn_bmd
17-05-2012, 20:28
با توجه به نظر بعضی دوستان مبنی بر اینکه دانلود از سایت رایگان نباشه (نظر خودمم همینه - به نظرم منطقی تر اینه که به جای اینکه آپلود پولی باشه ، دانلود پولی باشه! ) پیشنهاد میکنم یک مارکت داخلی بزنید

نمیدونم تا چه حد عملی باشه ولی الان اکثر برنامه های مارکت روی آپلود سنتر سایت هست حالا اگه همینو بشه یه تغییر کوچیک (شایدم بزرگ) دادو تبدیلش کرد به مارکت خیلی عالی میشه (البته برنامه ها همیشه بروز باشند) ،

ولی با یک تفاوت کوچیک :
برنامه های رایگان مارکت با یک هزینه ی کوچیک مثلا 200 تومن در اختیار کاربران عادی و به طور رایگان در اختیار اعضای ویژه قرار بگیره ولی برنامه های پولی مارکت که واقعا ارزش دارن با هزینه بیشتری مثلا 800 + 200 یا هزینه خود برنامه در مارکت اصلی + 200 برای کاربران عادی و نصف اون برای اعضای ویژه در نظر گرفته بشه

یک ایراد که همین اول کار به این طرح وارده اینه که اینکار ممکنه باعث بشه که کاربران سایت برنامه هاشونو از جای دیگه دان کنن و یواش یواش موبایلستان تعطیل بشه
اما شاید اگه کیفیت کار خوب باشه و بدون هیچ درد سری بتونن برنامه ی مورد نظر رو پیدا و دان و نصب کنن یا اگه نتونستن برنامه رو نصب کنن به نحوی براشون جبران بشه این اتفاق نیوفته

از اونجا که حفظ موبایلستان میتونه به ارتقای بخش موبایل در ایران کمک کنه و حتی میتونه به یک برند واقعا ملی ختم بشه ، تامین مالیش هم اهمیت خاصی پیدا میکنه
امیدوارم راه حل مناسبی برای این مسئله هم پیدا بشه

nani9000
17-05-2012, 20:31
ببخشید الان هزینه سایت چه قدره؟اگه نمیتونید دقیق بگید تخمینی بگید ممنون.

Mic Mic
17-05-2012, 20:47
ببخشید الان هزینه سایت چه قدره؟اگه نمیتونید دقیق بگید تخمینی بگید ممنون.

هزینه سرور و .. بسایر بالاست چون سایتی به این بزرگی به یه سرور قوی نیاز داره که قطعا هزینه بالایی داره
من از خرح سایتی چیزی نمیدونم ولی تخمینی حاضرم بگم که توماه بیشتر از 3 میلیون هزینه داره

در جواب دوست عزیزم esn_bmd (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=210271) بابت این پیشنهادشون باید بگم:

به توجه به نظر بعضی دوستان مبنی بر اینکه دانلود از سایت رایگان نباشه (نظر خودمم همینه - به نظرم منطقی تر اینه که به جای اینکه آپلود پولی باشه ، دانلود پولی باشه! ) پیشنهاد میکنم یک مارکت داخلی بزنید

نمیدونم تا چه حد عملی باشه ولی الان اکثر برنامه های مارکت روی آپلود سنتر سایت هست حالا اگه همینو بشه یه تغییر کوچیک دادو تبدیلش کرد به مارکت خیلی عالی میشه (البته برنامه ها همیشه بروز باشند) ،

باید عرض کنم این کار فکر نکنم عملی باشه حتی سایت های بزرگی چون XDA و ...
مگر اینکه در دانلود هر فایل از اپلود سنتر تا حجم هاصی رایگان و بعد از اون نیاز به اکانت پریمیوم باشه
فکر کنم این کار بهتره و باید سطح اپلود تو اپلود سنتر رو تا 2 گیگ افزاریش بدن
که این کار هم یه سرور قوی واسه این کار میخواد
باز مدیران بهتر میتونن تصمیم بگیرن

#JOMJOMEH#
17-05-2012, 21:11
ببینید دوستان میشه یه بخشی زد که توش دانلود فقط برای وی ای پی باشه
ولی رواله سایت بر اساس رایگان بودن هست..
مشکل اینکه که ما نمیخوایم کاربرامون رو از دست بدیم...

MEH D
17-05-2012, 22:29
یه چیز همین الان یادم اومد
تعداد دفعاتی که میتونیم یوزر تغییر بدیم 4 5 بار هست
اگه میشه بیشترش کنین
با تشکر

و اینکه رنگ همکار بودن برگرده ( هیچ ربطی به این تاپیک نداره :دی )

SAM.D!S
18-05-2012, 00:20
تبریک میگم.
رنگ جدید خیلی جالبه ولی یکم چشمو اذیت میکنه

من همه چیزم رو سبز کردم که دیگه حسابی چشم رو اذیت کنه:cd:

من فکر میکنم اگه دسترسی به قسمت های تخصصی سایت محدود بشه بهتر میشه. همین که کاربر میتونه خودش به فرض مثال رام گوشیش رو تغییر بده، فارسی سازش کنه و خیلی کار های دیگه، بدون اینکه بره بیرون هزینه ای بده تا براش این کارها رو بکنن، خودش کلی به نفع کاربره. اما این کاربر باید درک کنه که چقدر با این کارش تونسته واسه خودش صرفه جویی اقتصادی کنه. حالا بیاد واسه جبران این کار یه هزینه واقعا ناچیز اختصاص بده اصلا راه دوری نمیره!

به نظرم اگه دسترسی به بخش های تخصصی فقط برای کاربران vip باز باشه بهتره. با این کار نظم تاپیک ها هم حفظ میشه.

فرض بگیریم که فقط 5000 نفر از کاربران سایت بیان و عضو ویژه بشن، ماهی در حدود ده میلیون تومان برای سایت سود داره. که فکر میکنم کفاف هزینه های سایت رو بده:bw:

Mic Mic
18-05-2012, 10:10
من همه چیزم رو سبز کردم که دیگه حسابی چشم رو اذیت کنه:cd:

من فکر میکنم اگه دسترسی به قسمت های تخصصی سایت محدود بشه بهتر میشه. همین که کاربر میتونه خودش به فرض مثال رام گوشیش رو تغییر بده، فارسی سازش کنه و خیلی کار های دیگه، بدون اینکه بره بیرون هزینه ای بده تا براش این کارها رو بکنن، خودش کلی به نفع کاربره. اما این کاربر باید درک کنه که چقدر با این کارش تونسته واسه خودش صرفه جویی اقتصادی کنه. حالا بیاد واسه جبران این کار یه هزینه واقعا ناچیز اختصاص بده اصلا راه دوری نمیره!

فرض بگیریم که فقط 5000 نفر از کاربران سایت بیان و عضو ویژه بشن، ماهی در حدود ده میلیون تومان برای سایت سود داره. که فکر میکنم کفاف هزینه های سایت رو بده:bw:

خوب با قسمت هاي تخصصي موافقم كه واسه كار بر هاي ويژه باشه
ولي اين امر خودش باعث ميشه كاربر ها به سايت هاي ديگه رو بيارن كه اينجوري نميشه
ولي ميتونن محدود كنن به مدت معيني مثلا تو ايميل لينك فعال ساز اين رو بگن كه بله شما حد اكثر ١ ماه ميتوني عضو عادي باشي بعد ار اون دسترسي به سايت نداري

درمورد ١٠ ميليون بايد بگم
تو هرماه ميايي اشتراك ١ ساله بگيري؟!
اصلا اينطوري هم نيستش

SAM.D!S
18-05-2012, 10:34
حق با شماست.

من منظورم اشتراک یک ساله نبود. فرض رو بر این گرفتم که هر ماه این تعداد کاربر اشتراک یک ماهه به مبلغ 2000 تومان بخرن.

PESAR AJIB
18-05-2012, 10:45
من واقعا از محیط سایت زده شدم
یعنی واقعا 2 یا 3 هزارتومان یا بیشتر ، اینقدر ارزش داره که یک دونه عکس اواتار و 2 تا خط امضا رو از ما گرفتید مگه چقدر حجم داشت که باعث شه سایت دیر بالا بیاد ، تکست و یک عکس کوچیک که حجمی نداره
اگه امکان داره این دو تا امکان رو برگردانید خیلی ساده شدیم

ARSALAN
18-05-2012, 10:58
من واقعا از محیط سایت زده شدم
یعنی واقعا 2 یا 3 هزارتومان یا بیشتر ، اینقدر ارزش داره که یک دونه عکس اواتار و 2 تا خط امضا رو از ما گرفتید مگه چقدر حجم داشت که باعث شه سایت دیر بالا بیاد ، تکست و یک عکس کوچیک که حجمی نداره
اگه امکان داره این دو تا امکان رو برگردانید خیلی ساده شدیم

سلام دوست من
اول دو یا سه تا عکس و امضا نبود (میدونم یکی و یا دوتا عکس و امضا هیچ اثری رو سرعت نداره) ولی ما اینجا هزاران کاربر داریم با هزاران مدل عکس و امضا که مسلما بر سرعت سایت اثر میزاره
واینکه خدا رو شکر خود شما میدونید 2 یا 3 هزار تومن ارزش نداره ولی به این ظرب المثل توجه کنید که میگه قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
خوب سایت باید قطره قطره این 2 یا 3 هزارای بی ارزش رو جمع کنه تا یه رقم با ارزش بشه و بشه هزینه های سایت رو باهاش پرداخت کرد
امیدوارم به عمق موضوع توجه کنید
موفق باشید

PESAR AJIB
18-05-2012, 11:14
سلام دوست من
اول دو یا سه تا عکس و امضا نبود (میدونم یکی و یا دوتا عکس و امضا هیچ اثری رو سرعت نداره) ولی ما اینجا هزاران کاربر داریم با هزاران مدل عکس و امضا که مسلما بر سرعت سایت اثر میزاره
واینکه خدا رو شکر خود شما میدونید 2 یا 3 هزار تومن ارزش نداره ولی به این ظرب المثل توجه کنید که میگه قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
خوب سایت باید قطره قطره این 2 یا 3 هزارای بی ارزش رو جمع کنه تا یه رقم با ارزش بشه و بشه هزینه های سایت رو باهاش پرداخت کرد
امیدوارم به عمق موضوع توجه کنید
موفق باشید
بله حالا که توجه میکنم به این نتیجه میرسم که شما درست میگید :ah: :bu:
و یه سوال داشتم کل هزینه های سایت چقدر است ؟

pgghamkhar
18-05-2012, 11:31
به نام خدا

سلام.
من نظرات کاربران و مدیران محترم رو خوندم و تغییرات اعمالی رو هم دیدم.
من خودم هم قبلا 1 ماه عضو vip بودم فقط واسه تست.اما دیگه تمایل به vip شدن رو ندارم.با تغییرات بوجود امده مثل رنگ و امضا و اواتار باز هم تمایلی ندارم عضو بشم
من چند تا پیشنهاد دارم.بیایید درست مثل سایت های بزرگ رفتار کنید نه به چیزهای کوچیک و بی فایده.
اخه شما با اواتار و امضا و رنگ نمی تونید به هدف خودتون برسید این رو مطمعن باشید.تغیرات باید به گونه ای باشه که کاربر رو محدود و مجبور کنه.برای من که الان یک کاربر عادی هستم فقط اطلاعات و دانلود اون چیزهایی که می خوام مهمه نه امضا و رنگ و ....
حالا پیشنهادهای من:
1:محدود کردن تعداد دانلود برای کاربران عادی.برای مثال حق دارن طی 24 ساعت تنها 3 دانلود از سایت داشته باشن
2:کاربران عادی در هنگام دانلود لینک مستقیم نداشته باشن.برای مثال مثلا دارن یه حجم سنگین رو دانلود می کنن اگه اینترنت یه لحضه قطع بشه تمام زحمات به باد میره
3:محدودیت IP.برای مثال وقتی 1 بار دانلود از سایت صورت می گیره اگه کاربر عادی بخواد دوباره دانلود کنه باید 1 ساعت انتظار بکشه تا IP اون از حالت محدود در بیاد.و فقط 3 بار می تونه تو 1 روز دانلود کنه هر بار هم زمانش به 2 ساعت و 3 ساعت بکشه
4:محدودیت سرعت.برای مثال یک کاربر عادی نتونه بیشتر از 15 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنه(این مقدار بستگی به نظر مدیران داره می تونه بیشتر یا کمتر بشه)ولی کاربران ویژه بتون از ماکزیمم سرعت حالا هر چقدر باشه بتونن استفاده کنن
5:بزارید همه نرم افزارها رو دانلود کنن چه کاربران عادی چه کاربران ویژه.اما کرک و کلیدها رو فقط به کاربران ویژه بدید
6:کاربران عادی فقط بتونن پست اول رو بخونن.پست های بعدی رو فقط کاربران ویژه بخونن.

باز هم میشه محدودیت گذاشت.اما بیشتر از این به کاربر خیلی فشار میاد و از این سایت میره و به یه سایت رقیب میره.در ضمن شما با این محدودیت ها دیگه نگران این هم نیستید که از سایتهای دیگه از شما تقلب کنن.چون دیگه نمی تونن از اطلاعات شما دانلود یا کپی برداری کنن.چون فقط پست اول رو می تونن ببینن و محدودیت دانلود و سرعت دارن.
ممنون به خاطر همه چیز.

الان هم به خاطر روی گل موبایلستان و این همه استفاده از سایت کردم عضو شدم

TAAW
18-05-2012, 11:54
من فکر میکنم این که حق آواتار و امضا رو برداشتن برای کاربرای عادی تنها توهین به شعور کاربراست....با دلیل :

. اولا که اینجا تنها جاییه اینجور قوانین هست..هرچی گذاشتن کسی چیزی نگفت.اما این دیگه واقعا عجیب و غزیب و دور از شان یک فرومه که کلی ادعا داره
.اگه امضا و اواتار از نظر برخی از مدیران مهم نیست پس چرا برش داشتند؟؟؟من نمیدونم این تضادها رو چجوری حل کنم
.این که کاربر معمولی که روز و شب پست میده اما این حق رو نداره واتار و امضا داشته باشه اما یکی که 4 تومن پول داده و فقط دانلود میکنه این حق رو داره بزرگترین توهین به فعالیت کاربرای زحمتکشه...دقیقا شما پول رو دارین به هر چیزی ترجیح میدین
.اگه این سایت موفق بوده تنها و تنها به خاطر کاربراش بوده نه به خاطر هیچ چیز دیگه ای و این که همه یکدست بودن.این که دارین کم کم همه چی رو پولی میکنید کاملا برنامه ریزی شده و ناحقه....کم کم یاد سایت هایی میفتم که مینویسه عضویت رایگان.عضو میشی اما هر روز که میگذره یه چیزی پولی میشه...
. فکر نکنید ما مونده ی 6 تومن هستیم.اما فکر میکنم شما دارید تو درآمدزایی زیاده روی میکنید.هرچیزی یه عرفی داره برادر من...سایت باید درآمد داشته باشه..اما نه این که هرچیزی رو براش فدا کرد.مثل اعتماد کاربران...من مطمئنم کاربرا الان دیگه مثل قبل نیستند...فقط مونده بگن آقا این اسم کاربریت که تاو هست عوارض داره باید ماهی 2 تومن بدی به سایت....من هم میتونم بدم.همون جور که قبلا یکساله فعال کرده بودم.اما این که بخوای خودت و برای کمک پول رو بدی با این که با انواع ترفند مجبورت کنند بدی زمین تا هوا تفاوت داره

در کل برام مهم نیست و نمیخوام باز 4.5 نفر که ماهی یه بار هم نمیان فروم باز بیان و بگن قوانین رو رعایت نکردی و اخطار میگیری و کارت قرمز و زرد و این جور چیزا...اهل این بچه بازیا نیستم اما یه کوچولو فقط یه کوچولو انتقاد پذیر باشید مطمئن باشید چیزیتون نمیشه....من که تا حالا هرچی انتقاد کردم قلع و قمعش کردن و آثارش رو از بین بردن...خداوکیلی فقط یه ذره به کاربرا اهمیت بدین...خودخواهی هم حد و حدودی داره و هیچ چیزی زیاده روی کردن توش خوب نیست....موفق باشید....
حق امضام که نداریم.انگشت میزنیم.......

esn_bmd
18-05-2012, 11:58
فقط یک نکته فراموش نشه :
کاربران عادی همیشه هم مصرف کننده نیستن ، خیلی وقتا خیلی هاشون فعالیت قابل توجهی دارن که باعث ارتقای سطح سایت میشه پس خواهشا اگه قراره محدودیت هایی اعمال بشه برای ترغیب این گروه هم حتما امتیازهای ویژه ای در نظر گرفته بشه

HAM3D
18-05-2012, 12:06
به نام خدا

شما با این محدودیت ها دیگه نگران این هم نیستید که از سایتهای دیگه از شما تقلب کنن.چون دیگه نمی تونن از اطلاعات شما دانلود یا کپی برداری کنن.چون فقط پست اول رو می تونن ببینن و محدودیت دانلود و سرعت دارن.

واقعا پیشنهادهای جالبی بود.
به نطر من امضا و اواتار نباید حذف میشد.من خودم خیلی از کاربرا رو از این راه میشناسم.
ولی این نکته اخری که در مورد تقلب گفتید کسی که بخواد کپی بزنه 10تومن براش پولی نیست که بخواد بیخیال کپی برداریش بشه.!!!

pgghamkhar
18-05-2012, 12:10
واقعا پیشنهادهای جالبی بود.
به نطر من امضا و اواتار نباید حذف میشد.من خودم خیلی از کاربرا رو از این راه میشناسم.
ولی این نکته اخری که در مورد تقلب گفتید کسی که بخواد کپی بزنه 10تومن براش پولی نیست که بخواد بیخیال کپی برداریش بشه.!!!

Sent from my gt-s5830 using tapatalk 2

سلام عزیز دلم.قبول دارم حرفتو.ولی حداقل می سوزه که داره پول میده.دیگه مفت از سایت چیزی بر نمیداره

SAM.D!S
18-05-2012, 12:11
به نظرم باید برای امضاها ی سری قوانین تعیین بشه.

متاسفانه بعضی از مدیران و اعضای گروه های تخصصی امضاهایی دارن که خیلی طولانی و حتی از نظر زیبایی مشگل دارن.

اصلا فلسفه وجود امضا چیه؟ اینکه ما توش تبلیغات کنیم واسه چیزی که میفروشیم؟ یا جملات نغز بنویسیم؟ یا هرکی امضاش بیشتر و طولانی تر باشه یعنی خیلی حالیشه یا کاربر خیلی با سابقه ایه؟

به نظر بنده امضاها باید کوتاه و در مورد مطالب همین سایت باشن. من خودم یا امضا نمیزارم، یا چیزی میزارم که مشگل بعضی از کاربرا رو بتونه حل کنه. لینک به مطلب مهمی باشه. یا تاپیک مهمی باشه.

به نظرم آواتار ها زیبایی خاصی به انجمن میدادن، اما بعضی امضاها برعکس!!!

من نظرم اینه که آواتار ها برگردن ولی برای امضا قوانینی گذشته بشه.

اگه میخواید محدودیتی ایجاد کنید که کاربر راغب بشه بیاد و عضو گروه ویژه بشه، این محدودیت مسلما نمیتونه امضا و آواتار باشه!!!!!

من به شخصه به پاس چیزایی که از این سایت یاد گرفتم همیشه عضو گروه ویژه میمونم.

کلا ما ایرانی ها یاد گرفتیم که هر چیزی رو مفت به دست بیاریم! تو xda یه کوکر معمولی میاد ی رام کوک میکنه ، کاربرا خودشون دونیت میکنن تا ازش قدر دانی بکنن، حتی ناچیز! اما اینجا تا یه مشگل کوچیک پیدا میکنن که اکثرا هم از روی اشتباه شخصی خودشون بوده، میان و کوکر رو به باد انتقاد میگیرن! دونیت که دیگه پیشکش. انگار اون کوکر وظیفش بوده که این کار رو بکنه.

من خودم هیچوقت رام کوک نکردم و اصلا هم بلد نیستم، و وقتش رو هم ندارم که این کار رو بکنم.

اما میدونم که کسی وظیفه ای نداره اینجا به کسی کمک کنه. اینجا همه جمع شدیم که هرچی که داریم رو باهم به اشتراک بزاریم. اگه کسی از ما بیشتر میدونه و به رایگان به ما کمک میکنه، ما هم قدر بدونیم.

گاهی فکر میکنم ایجاد محدودیت برای وجهه سایت خوب نیست. فقط افسوس میخورم که چرا ما یاد نمیگیریم که هر چیزی ی هزینه و بهایی داره. چه دلیلی داره ما در قبال این همه اطلاعات رایگان که اینجا هست، سهم ناچیزی از روی پا نگه داشتن این سایت داشته باشیم؟

به خدا هشت هزار تومان برای یک سال هیچی نیست. هیچی!!

دعا میکنم روزی به این فرهنگ برسیم...

nani9000
18-05-2012, 12:27
من فکر میکنم این که حق آواتار و امضا رو برداشتن برای کاربرای عادی تنها توهین به شعور کاربراست....با دلیل :

. اولا که اینجا تنها جاییه اینجور قوانین هست..هرچی گذاشتن کسی چیزی نگفت.اما این دیگه واقعا عجیب و غزیب و دور از شان یک فرومه که کلی ادعا داره
.اگه امضا و اواتار از نظر برخی از مدیران مهم نیست پس چرا برش داشتند؟؟؟من نمیدونم این تضادها رو چجوری حل کنم
.این که کاربر معمولی که روز و شب پست میده اما این حق رو نداره واتار و امضا داشته باشه اما یکی که 4 تومن پول داده و فقط دانلود میکنه این حق رو داره بزرگترین توهین به فعالیت کاربرای زحمتکشه...دقیقا شما پول رو دارین به هر چیزی ترجیح میدین
.اگه این سایت موفق بوده تنها و تنها به خاطر کاربراش بوده نه به خاطر هیچ چیز دیگه ای و این که همه یکدست بودن.این که دارین کم کم همه چی رو پولی میکنید کاملا برنامه ریزی شده و ناحقه....کم کم یاد سایت هایی میفتم که مینویسه عضویت رایگان.عضو میشی اما هر روز که میگذره یه چیزی پولی میشه...
. فکر نکنید ما مونده ی 6 تومن هستیم.اما فکر میکنم شما دارید تو درآمدزایی زیاده روی میکنید.هرچیزی یه عرفی داره برادر من...سایت باید درآمد داشته باشه..اما نه این که هرچیزی رو براش فدا کرد.مثل اعتماد کاربران...من مطمئنم کاربرا الان دیگه مثل قبل نیستند...فقط مونده بگن آقا این اسم کاربریت که تاو هست عوارض داره باید ماهی 2 تومن بدی به سایت....من هم میتونم بدم.همون جور که قبلا یکساله فعال کرده بودم.اما این که بخوای خودت و برای کمک پول رو بدی با این که با انواع ترفند مجبورت کنند بدی زمین تا هوا تفاوت داره

در کل برام مهم نیست و نمیخوام باز 4.5 نفر که ماهی یه بار هم نمیان فروم باز بیان و بگن قوانین رو رعایت نکردی و اخطار میگیری و کارت قرمز و زرد و این جور چیزا...اهل این بچه بازیا نیستم اما یه کوچولو فقط یه کوچولو انتقاد پذیر باشید مطمئن باشید چیزیتون نمیشه....من که تا حالا هرچی انتقاد کردم قلع و قمعش کردن و آثارش رو از بین بردن...خداوکیلی فقط یه ذره به کاربرا اهمیت بدین...خودخواهی هم حد و حدودی داره و هیچ چیزی زیاده روی کردن توش خوب نیست....موفق باشید....
حق امضام که نداریم.انگشت میزنیم.......

کاملا تایید میشه.

aminstedio
18-05-2012, 12:52
با کم کردن امکانات عضو عادی ، موبایلستان تعدادی زیادی از کاربراشو به سایتهای دیگه دو دستی تقدیم میکنه!
الان که سرور کم میاره یعنی اینکه موبایلستان وقتش رسیده که از کاربران عادی کم کنه و به vip اضافه کنه ولی این راحش نیست.این همه پول تبلیغات میتونه برای هزینه های سرور استفاده بشه و از سود صاحب سایت کم کنه، البته تا الان همینطور هست مگر اینکه صاحب سایت بخواهد سود بیشتری سب کنه . سایت شخص هست واینجا همه برای یکی و بعض اوقات یکی برای همه امکانات حذف میکنه!

pwp
18-05-2012, 13:03
سلام
با توجه به حرف های دوستان عزیز به نظر من اواتار را برای کاربران عادی فعال کنید اما امضا را ضرورتی نمیبینم
بعدشم با تشکر از زحمات مدیر محترم گرافیک سایت اگه میشه لطف کنید این رنگ سبز vip ها را کمی تیره تر کنید

من فکر میکنم این که حق آواتار و امضا رو برداشتن برای کاربرای عادی تنها توهین به شعور کاربراست..
دوست عزیز بر خلاف گفته شما و با اینکه با بعضی از سخنان شما موافقم مسلما چنین قصدی در کار نبوده و همه این کارها به منظور بالا بردن سطح رضایت کاربران vip بوده
در عین حال این امر موجب ناراحتی بعضی از دوستان شده اما این بی احترامی به کاربران نیست
. فکر نکنید ما مونده ی 6 تومن هستیم.اما فکر میکنم شما دارید تو درآمدزایی زیاده روی میکنید.هرچیزی یه عرفی داره برادر من...سایت باید درآمد داشته باشه..
در این رابطه با توجه به تجربه ای که دارم این مبالغ کفاف هزینه های سایت را نمیده و اینکه که شما میفرمایید درامد زایی اصلا درست نیست
موفق باشید

Rolex.
18-05-2012, 13:15
در کل می خواستم خسته نباشید بگم به مدیران موبایلستان
یک بار دیگه ایرانی بودن خودمون رو ثابت می کنیم
و نشون می دیم که بی ظرفیت ترین هستیم در نوع بشر
تا به جایی می رسیم خودمون رو گم می کنیم و دیگران رو محدود ! یادمون میره چی بودیم و از کجا به مکان فعلیمون رسیدیم.
حالا اگه شده باشه برای یه امضا و آواتار !
همینه که وضعیتمون اینه . . .
خدا رو شکر که شما تو این مملکت کاره ای نشدید وگرنه نون و آبو از روی مردم می بریدید که بیان عضو گروه ویژه بشن !
جالبه بدونید من از روزی که عضو این سایت شدم نه آواتاری برای خودم انتخاب کردم و نه امضایی !
ولی الان به قول اون دوستمون احساس می کنم داره به شعورم توهین میشه
در کل تا می تونید از این کارا انجام بدید و خودتونو اثبات کنید تا فراموش نکنیم که ایرانی هستیم
اینجا کسی برای 20000 پول یا یه آواتار و امضا نمرده
معرفت و شعور مهمه !
مطمئنا تفاوته بین فرومی که مدیرش میاد مستقیما با کاربرا صحبت می کنه و فرومی که این طوری کاربراشو مورد اهانت قرار میده !
تا اونجایی که می تونید محدودیت ها رو زیاد کنید تا همه vip بشن
یه پیشنهاد هم دارم
برای کاربرای معمولی محدودیت بازدید بذارید.این از همش بهتره!
در آخر هم فقط یه جمله میگم
خلائق هرچی لایق
لیاقتمون همینه !
یادمون نره یه روزی همین کاربران عادی بودن که فعالیت کردن و موبایلستانو ، موبایلستان کردن
ببخشید سرتونو درد آوردم

Zitex
18-05-2012, 13:17
با عرض سلام و خسته نباشید

با اینکه تاو عزیز بسیار کارشناسانه وارد عمل شدند ولی من هم می خوام انتقاد کنم

من اولش فکر می کردم که این محدودیت ها قراره برای شادی روح کاربران ویپ باشه

اما متاستفانه با خواندن پست ها فهمیدم که به کاربرای ویژه ندارد و قضیه بیزینس است

شما یک نگاهی به سایت بکنید متوجه میشید که سایت چقدر بی روح شده

خودتان هم میدانید این سایت بوسیله کاربران عادی می چرخد

من در هیچ فرومی ندیدم که اواتار و امضا پولی باشه , واقعا مسخره نیست برای یک عکس و دو خط پول بدهیم

اصلا روش مناسبی نیست شما فقط کاربران عادی را دلسرد به ادامه فعالیت می کنید همانطور که من را کردید

زمانی هدف کمک به سایت بود تا بخشی را کاربران به عهده بگیرند بعد تبلیغات دماغ و +18 ظاهر شد فکر کنم دیگه هزینه سایت درست میشد

حالا هم که به فکر درامد زایی افتادید -

این کارا فقط باعث ناراحتی کاربران عادی میشه و خودتونم می دونید اصلا باعث خوشحالی کاربران ویژه نمیشه

اگه قصد بر درامد زایی دارید که دارید حق کاربرای عادی رو که باعث پیشرفت سایت هستند می خورید و اگر می خواهید خوشحالی کاربرای ویژه رو بدست بیارید اینم بشدت اشتباهه چون با دو خط چیزی نمیشه

اگر نمی توانید کاربران ویژه را راضی نگه دارید حداقل باعث رنجش کاربران عادی نشوید

من قبلا عضو گروه ویژه بودم ولی وقتی امضا را برای کاربران عادی به خاطر سرور حذف کردند اصلا خوشم نیامد و این دفعه بدم هم امد و دیگر قصد کمک را سایت را نداشتم

من قبلا هم با نام کاربری دیگری در سایت عضو بودم و بدون عضو شدن در گروه ویژه به سایت کمک می کردم

یادتان نرود هدف از ایجاد گروه ویژه در این سایت کمک به سایت بود نه ایجاد تفاوت میاد کاربران

PESAR AJIB
18-05-2012, 13:26
این سوال ما رو هیچ کس جواب نداد هزینه سایت چقدر است ؟ ایا با پولی که کاربر ها پرداخت میکنن هزینه ها برطرف میشه ،زیاد میاد یا نه کم هم میاد ؟

ARSALAN
18-05-2012, 13:38
این سوال ما رو هیچ کس جواب نداد هزینه سایت چقدر است ؟ ایا با پولی که کاربر ها پرداخت میکنن هزینه ها برطرف میشه ،زیاد میاد یا نه کم هم میاد ؟

صد درصد کم میاد
و این پولی که کاربران ویژه پرداخت میکنن فقط میتونه یه کمک خرج جزیی برای سایت باشه

nani9000
18-05-2012, 13:43
صد درصد کم میاد
و این پولی که کاربران ویژه پرداخت میکنن فقط میتونه یه کمک خرج جزیی برای سایت باشه

دوست من چه طور کم میاد اگه 10000 عضو ویزه باشن و هرکدوم تو سال میانگین 8000 تومن بدن میشه80 میلیون تومن.در حالی که طبق گفته یکی از دوستان سایت ماهانه 3 میلیون خرج داره یعنی سالی فوقش 40 میلیون.40 میلیون میمونه الابته بدون تبلیغات سایت که اونم بازم در آمد داره واسه سایت.حالا اگه این تعداد بشه 100.000 نفر میشه 800 میلیون تومن!!!!!!!!!!

KARAMOOZ
18-05-2012, 13:48
دوست من چه طور کم میاد اگه 10000 عضو ویزه باشن و هرکدوم تو سال میانگین 8000 تومن بدن میشه80 میلیون تومن.در حالی که طبق گفته یکی از دوستان سایت ماهانه 3 میلیون خرج داره یعنی سالی فوقش 40 میلیون.40 میلیون میمونه الابته بدون تبلیغات سایت که اونم بازم در آمد داره واسه سایت.حالا اگه این تعداد بشه 100.000 نفر میشه 800 میلیون تومن!!!!!!!!!!

محاله که 10000 نفر کلا ویژه باشن(چه کسایی که ویژن,چه مدیرایی که برای کمک ویژه میشن)
دسته بالا الان فکر کنم 200 نفر باشن.

SAM.D!S
18-05-2012, 13:49
ما ایرانیا لیاقاتمون همینه که گوشیمون رو ببریم واسه موبایل فروشی ها تا برای ی کار ساده ۱۰ دقیقه ای خدا تومن ازمون پول بگیرن!

نمیدونم شما اصلا سایت های دیگه رو دیدین؟ سایتی که تازه راه افتاده، نصف صفحه تبلیغاته! تازه هربار با یه سناریو جدید مجبورت میکنه بری از صفحه ای بازدید کنی که مستقیما به تبلیغات سایت مرتبطه!

چرا باید فکر کنیم کسانی که این سایت رو تاسیس کردن آدم های بیکاری هستن که این سایت رو فقط واسه تفریح درست کردن؟! سایت همینجوری خود به خود اداره میشه؟ هزینه ای نداره؟

به نظر من اگه مدیران این سایت حتی به فکر درآمد زایی از این سایت باشن حقشونه!

همه جای دنیا رسم بر اینه که اگه میخوای از چیزی رایگان استفاده کنی باید تبلیغات زیادی رو تحمل کنی. اگه دوست نداری تبلیغات ببینی باید ماهانه مبلغی رو بپردازی.

من اعتقاد دارم نباید چیزی با زور انجام بشه. اما این در صورتی امکان داره که مخاطب خودش بعضی چیز ها رو درک کنه.

به نظر من اینجا کاربر عادی و غیر عادی نداریم. اگه کسی تصمیم میگیره که فعالیت کنه، این تصمیم خودشه، منتی نداره. خیلی ها تو این سایت هستن که فعالیت خیلی کمی دارن اما از خیلی از ماها بیشتر بلدن!

NERK Corleone
18-05-2012, 13:58
جدای از این بحث ها من همون رنگ زردم رو بیشتر دوست داشتم

HAMED
18-05-2012, 14:07
قصد ندارم تک به تک پست های ارسالی رو پاسخ بدم ، ولی فقط یک موردش رو به جهت اینکه مسائلی رو عنوان کردن
که اصلا ازش مطلع نیستن و صرفا هدفشون بر هم زدن جو سایت بوده ، پاسخ میدم / دوست گرامی taaw که خودتون رو بی تفاوت
از نظر حذف امضاء و آواتار نشون میدین / لطفا به پرونده انضباطی خودتون سر بزنید و بعد دوباره پست ارسالی خودتون رو مرور کنید .

فکر کنم نوع موارد انضباطی شما بیانگر همه چیز هست / به جرات میتونم بگم اگه حذف امضا ، برای هیچ یک کاربران مهم نباشه
برای شما کاملا مهم هست چون پرونده انضباطی شما و تذکر های دریافتی شما این مسئله رو بارها و بارها ثابت کرده / پس لطفا اگه
میخواین نظری بدین با کاربران رو راست باشین .../ بیش از این توضیح نمیدم چون فکر کنم منظور بنده رو متوجه شدین ...

خداوکیلی فقط یه ذره به کاربرا اهمیت بدین...خودخواهی هم حد و حدودی داره و هیچ چیزی زیاده روی کردن توش خوب نیست....موفق باشید....ولی در مورد نقل قول بالا :
برام جالب هست که شما فقط و فقط به یک طرف حق دادین و طرف دوم که سایت هست رو حساب نکردین و مطالبی رو عنوان میکنید که اصلا حقیقت نداره
موبایلستان تا حالا همیشه مهمترین دغدغه اش کاربران سایت بوده و این مسئله رو بارها و بارها ثابت کرده

راه اندازی آپلود سنتر اختصاصی به جهت سهولت در فعالیت کلیه کاربران
تعویض سرور به جهت سرعت بیشتر کلیه کاربران
دانلود کاملا رایگان برای کلیه کاربران
راه اندازی صفحه پرتال سایت به جهت دسترسی بهتر کلیه کاربران
برگزاری مراسم بهترین کاربران در پایان هر سال بین کلیه کاربران به جهت تشویق کاربران نمونه
آموزش های تخصصی کاملا رایگان برای کلیه کاربران
و ...

ولی عملا گروهی از کاربران هیچ اهمیتی برای سایت قائل نیستن و فقط و فقط انتظار دارن برنامه ها و مسائل آموزشی بعلاوه امکانات سایت
به صورت کاملا رایگان در اختیارشون قرار بگیره ... / آیا این خود خواهی نیست ؟!!! به قول خودتون خودخواهی هم اندازه ای داره !
ولی با وجود این بی مهری ها ، هیچ موقع موبایلستان برسر کاربران خودش منتی نداشته و نخواهد داشت بلکه به کاربران
خودش با تمام وجود افتخار میکنه چون با همین کاربران بوده که سایت تا اینجا بالا اومده و جز بهترین سایت های
فارسی زبان از نظر محتوا و برترین سایت مرتبط با موبایل در ایران لقب بگیره ...

و در آخر همانطور که قبلا گفتم این تغییرات همچنان ادامه داره / قصد نداشتم الان به این مورد اشاره کنم
ولی چون میبینم گروهی از کاربران به نوعی با هدف های خاص سعی دارن جو سایت رو متشنج کنن عنوان میکنم ...
به زودی گروهی در سایت تشکبل خواهد شد به نام گروه کاربران فعال سایت که توسط کلیه سوپرمدیران سایت اداره میشه
هدف این گروه چیزی نیست به غیر از بهاء دادن به کاربران فعال سایت که از نظر (اخلاقی ، میزان فعالیت ، میزان تخصص ، میزان پاسخگویی و حل مشکلات فنی کاربران و... )
نمونه هستن که به دلایلی نمیتونن عضو گروه ویژه بشن / این کاربران توسط سوپر مدیران شناخته میشن و به مدیریت سایت
به جهت عضویت رایگان در گروه ویژه معرفی خواهند شد.

تاپیک به جهت رفتن به حاشیه قفل خواهد شد .

%

hossein_59
18-05-2012, 19:49
باعرض سلام
حامد عزيز و بقيه دوستان توضيحات اصلي را دادن و من تنها يه نكته كوچيك خدمت دوستان عرض ميكنم
هر كاربري كه به اين سايت مراجعه ميكنه قطعا در وحله اول دنبال دستيابي به اطلاعات مورد نيازش هست .. الان اغلب بخشهاي سايت باز هست و برنامه ها .. فايلها .. اموزشها و سوالات دوستان جواب داده ميشه يعني از اين بابت دوستان مشكلي ندارند.
هيچ كاربر يا مديري براي اواتور يا امضا اينجا عضو نشده ....
دوستان بايد به اين مطلب توجه داشته باشند سايت گستردگيش زياد شده و هزينه هاش هم بالا ميره حالا اين وسط نياز داره به يه شكل هزينه هاش را در بياره ما هم مي تونيم مثل يه سري ديگه از سايتها بيائيم اغلب بخشهاي مهم سايت را روي كاربراي عادي ببنديم خوب اينجوري بدون شك خيلي از كاربرا دچار مشكل ميشن ولي خوب سايت نارچار به انجام اين كار بود .. حالا ما چنين تصميم نگرفتيم منتهي اگه واقعا دوستان خوب سايت از گروهاي ويزه سايت كه با پرداخت اشتراك هست خوب حمايت كنند و در قبال اين محيط و اموزشها بيان به اين شكل تو هزينه هاي سايت هم مشاركت داشته باشند به طبع امكانات فعلي سايت باقي مي مونه و از اين پولها براي بالا بيردن كيفيت هم ميشه استفاده كرد ولي وقتي اينجوري نيست ما بايد تدابير پيدا كنيم كه دوستان تمايل بيشتري به اين گروه پيدا كنند .. الان گروه ويزه سايت ميشه گفت دسترسي مافوق يا قابل توجهي ندارند و اين دوستان تنها از سر علاقه امدن كمك كردن و اين قابل تقدير هست .. حالا اين وسط ما براي اين كه هم بقيه تشويق بشن هم يه تشكري باشه از كساني كه به سايت خودشون اهميت ميدن اواتور يا امضا يا پيغامهاي بيشتر يا يه سري از امكانات اضافي را به اين گروه داديم اونم براي تشكر و قدرداني يا كاري كه باعث بشه از اين گروها بيشتر استقبال بشه در كنارش باعث نشه كاربراي معمولي هم دچار مشكل اساسي بشن
پس اميدوارم ديگه خودتون متوجه اصل مطلب باشيد كه الان اين بهترين سياستي بوده كه انجام شده و مثل خيلي از سايتهاي ديگه نخواستيم كاربرا دچارا مشكل اصلي در استفاده از مطالب سايت بشن