PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ تبلت های Samsung

mido-mido
21-06-2012, 08:03
با سلام خدمت دوستان عزیز...

هر گونه سوالی در مورد تبلت های ویندوزی Samsung دارین در این تاپیک مطرح کنین...دقت کنین که حتما مدل کامل تبلت تون رو ذکر کنین و ویندوزی که برروی تبلت هم نصب کردین حتما ذکر کنین...
با تشکر...

ghoghol
22-06-2012, 23:27
با سلام
من بالاخره پس از کش و قوس های فراوان واسه خرید تبلت ویندوزی از بین گزینه های موجود یه تبلت 700T سامسونگ رو خریدم....

حالا میخواستم پیشنهاد بدم که یه بخش واسه بازیهای تحت ویندوز با قابلیت تاچ واسه تبلت های ویندوزی راه بندازین تا مجبور به استفاده ار امولاتور های اندرویدی نباشیم...ناسلامتی ویندوزیم...روت و انلاک نمیخوایم...میلیونی پول دادیم که راحت باشیم....

2 تانکته هم بگم :
1- مسلما از Angry Bird شروع میشه...
2 - خوب حالا شاهکار اینه که بازی بعدی رو که پیشنهاد میدید وقتی برای اولین بار اجراش میکنی ازت نخواد یه اسم بدی تا پروفایلتو به اصطلاح بسازه... چون اون وقع باید کیبورد محترمتو در بیاری (کیبورد دارها) و دنگ . فنگ... پس شاهکار کنیم و بازیهایی رو بزاریم که Click & Play باشن...

mido-mido
23-06-2012, 06:51
با سلام
من بالاخره پس از کش و قوس های فراوان واسه خرید تبلت ویندوزی از بین گزینه های موجود یه تبلت 700T سامسونگ رو خریدم....

حالا میخواستم پیشنهاد بدم که یه بخش واسه بازیهای تحت ویندوز با قابلیت تاچ واسه تبلت های ویندوزی راه بندازین تا مجبور به استفاده ار امولاتور های اندرویدی نباشیم...ناسلامتی ویندوزیم...روت و انلاک نمیخوایم...میلیونی پول دادیم که راحت باشیم....

2 تانکته هم بگم :
1- مسلما از Angry Bird شروع میشه...
2 - خوب حالا شاهکار اینه که بازی بعدی رو که پیشنهاد میدید وقتی برای اولین بار اجراش میکنی ازت نخواد یه اسم بدی تا پروفایلتو به اصطلاح بسازه... چون اون وقع باید کیبورد محترمتو در بیاری (کیبورد دارها) و دنگ . فنگ... پس شاهکار کنیم و بازیهایی رو بزاریم که Click & Play باشن...

فعلا هنوز بازی های زیادی که با صفحه ی تاچ هماهنگ باشه نیست...تعدادشون به انگشتای یه دست میرسه...
ولی مطمئن باشین وقتی راه افتاد یه بخش برای بازی های هماهنگ با صفحه ی تاچ خواهیم ساخت...:ax:

byte
27-06-2012, 02:06
خب منم 1تبلت سامسونگ xe700t1a دارم
نزدیک 2 هفته ای میشه
اگه سوالی بود من در خدمتم
واسه بکس گرافیک کارم میگم:این تبلت واسه کار رزومه 3d ,2d, طراحی, مرکس
اگه خواستین من فیلمشم میزارم براتون با Zbrush ,Max ,photoshop کار کردم.رندر گرفتم کم نیاورده

ahmadreza1368
22-07-2012, 21:36
داداشی چند گرفتی ؟
من لپ تاپم رو فقط نت استفاده میکنم و شاید یه فیلم ببینم ارزش داره بدم تبلت بگیرم؟

mido-mido
22-07-2012, 21:49
داداشی چند گرفتی ؟
من لپ تاپم رو فقط نت استفاده میکنم و شاید یه فیلم ببینم ارزش داره بدم تبلت بگیرم؟

فعلا خرید تبلت ویندوز اشتباه محضه...
بزاری تبلت های ویندوز 8 بیاد...بعد اون موقع برای خرید اقدام کنین...

byte
24-07-2012, 23:29
دوست عزیز این سامسونگ 1برنامه رو تبلت گذاشته مثل آندروید
کاملا تاچ و کاربر پسند.خواستی فیلم هاش و بگیر یا خواستی فیلم میگیرم واست
از نظر قلم من هنوزم راضی ام قلم ماله شرکت وکُمه
فعلا قیمت بالاس اما میاد پایین
من 2300 گرفتم تو بازار الان 2540 یا 2500 هست
ولی راضی ام از 1لپ تاپ واسه من بیشتر کارایی داره

$or$
02-09-2012, 23:24
دوست عزیز این سامسونگ 1برنامه رو تبلت گذاشته مثل آندروید
کاملا تاچ و کاربر پسند.خواستی فیلم هاش و بگیر یا خواستی فیلم میگیرم واست
از نظر قلم من هنوزم راضی ام قلم ماله شرکت وکُمه
فعلا قیمت بالاس اما میاد پایین
من 2300 گرفتم تو بازار الان 2540 یا 2500 هست
ولی راضی ام از 1لپ تاپ واسه من بیشتر کارایی داره
این قیمت رو از کجا گرفتید؟
تا جایی که من قیمت کردم از بازار موبایل ایران قیمت این تبلت 3200 هست با گارانتی کامتل ( البته قاچاقش و بدون گارانتیش ممکنه خیلی ارزون تر باشه که من اصلا پیشنهاد نمی کنم حتی اگه 1 میلیون ارزون تر باشه چون به دلیل Unibody بودن عمرا اینو به جز نمایندگی جایی نمی تونه تعمیر کنه) ولی خریدش تو ایران به نوعی اشتباه محض هست من از آمریکا گرفتم و نکات خیلی جالبی رو متوجه شدم در مقایسه دستگاه خودم و اینی که اینجا آوردن
مدل دستگاه من XE700T1A-A03US هست اما اونی که تو ایران دیدم XE700T1A-A01AU هست تفاوتشون اینه که دستگاه من 128gb هست و داک و کیبورد روی این مدل قرار داره و داک ساپورت میشه در صورتی که مدلی که اینجا آوردند داک و کیبورد نداره و اینا خودشون جدا میزارن روش فرقش هم اینه که داک تو این مدل ساپورت نمیشه
این بهترین دستگاهی هست که من تا به حال باهاش کار کردم به نظرم سرعت این دستگاه و بدون هیچ گونه باگ و ارور بودن ویندوزش و ساپورت کامل ویندوز از همه چیز رو نمیشه تو دستگاه های دیگه دید یا بسیار کم هست
من 7 ماه هست که دارمش و تنها مشکلی که برام پیش اومده اینه که عمر باطریش خیلی کم شده (حدود 3 ساعت از 7 ساعت!) ولی بعد از 7 ماه و نصب کلی برنامه و ... و مسلما ویروس! هنوزم مثل روز اول بدون مشکل و سریع هست حتی یک بار هم blue page یا مشکلات اینجوری نداشتم باهاش!
فکر میکنم این قوی ترین تبلت در حال حاضر باشه و به زودی سامسونگ وعده داده (البته به خریداران آمریکا و فکر نکنم تو ایران این مورد انجام بشه) به رایگان می تونند قابلیت سیم کارت 3g رو به دستگاهشون اضافه کنند و همچنین با هزینه اندکی ویندوز خودشون رو به نسخه 8 ارتقا بدن
مورد جالب دیگه ای هم که با کلی گشتن پیدا کردم روش نصب اندروید روی اون بود! که با نصبش با یه دستگاه انگار 2 دستگاه در اختیار دارید (البته خودم هنوز تست نکردم)!
فکر نمیکنم تبلت های ویندوز 8 فرق زیادی با این بکنن مگر اینکه کمی قوی تر بشن مثلا cpu core i7 یا گرافیک hd 4000 و هارد 256 مهم ترین موضوع این تبلت تاچ فوق العادشه با استفاده از قلم مخصوص برای همه چیز هم بجز بازی های سنگین همین تبلت جواب میده و همون طور که دوستمون byte گفت برای طراحی واقعا عالی هست چون من هم گرافیست هستم و ازش به شدت راضیم
اگر سوالی بود من در خدمتم :dw:

byte
17-09-2012, 01:05
نه دوست من گارانتی داره
گارانتی بین المللی است که نمایندگی رسمیشم تو تور اروپایی معرفی کرده
درسته این مدل و اسیایی اروپایی کردن
و بیشتر مدل های تو بازار بدون داک یا مشخصه هایی که ذکر کردی هست و مدل های اروپایی کاملتر هستن
من روش ویندوز 8 هم نصب کردم هیچ کم و کاستی ازش ندیدم

yas.sefid737
23-09-2012, 10:35
واقعا تبلت زیبا و قوی هستش بین تبلت های ویندوز موجود و بسیار هم گرون
من منتظر این دوتا هستم ببینم قیمتشون چقدر میشه
Samsung Ativ Smart PC Pro
Acer Iconia W700
دوستان اگه بگم یکی از آشناهامون از اونور واسم بیاره ارزونتر تموم میشه؟
راحت میشه از اونور این تبلت رو پیدا کرد وخرید؟

mido-mido
23-09-2012, 11:13
واقعا تبلت زیبا و قوی هستش بین تبلت های ویندوز موجود و بسیار هم گرون
من منتظر این دوتا هستم ببینم قیمتشون چقدر میشه
samsung ativ smart pc pro
acer iconia w700
دوستان اگه بگم یکی از آشناهامون از اونور واسم بیاره ارزونتر تموم میشه؟
راحت میشه از اونور این تبلت رو پیدا کرد وخرید؟

از لحاظ قیمت بنظرم تفاوتی نکنه...شاید حدود 200 300 تومن ارزونتر در بیاد...(بخاطر سودی که دلال ها میکشن روش کمتر پاتون در میاد...)
ولی از لحاظ دسترسی به تبلت و موجودی توی بازار مطمئنا توی بازار های خارج از این خیلی راحتتر گیر میاد...

yas.sefid737
23-09-2012, 14:06
ممنون دوست عزیز بابت پاسختون
اگه شما به جای من بودید کدوم رو انتخاب میکردید ؟
بین ativ tab و acer w700
البته سورفیس هم عالیه ولی چون پشت این دوتا یک تیکه هست و قطر کمتری هم دارن از نظر من زیباتره

mido-mido
23-09-2012, 16:48
ممنون دوست عزیز بابت پاسختون
اگه شما به جای من بودید کدوم رو انتخاب میکردید ؟
بین ativ tab و acer w700
البته سورفیس هم عالیه ولی چون پشت این دوتا یک تیکه هست و قطر کمتری هم دارن از نظر من زیباتره

من باشم ativ smart pro رو انتخاب میکنم...بخاطر پردازنده اش...
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3192523&postcount=9

اون ativ tab که شما منظورتونه این هست...
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3192545&postcount=10

این پست رو هم یه نگاه بندازید تا بهتر ببینین چرا میگم ativ smart pro...:4:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2983287&postcount=3

yas.sefid737
23-09-2012, 17:14
بازم ممنون
اشتباه تایپی بود خدا نکنه ativ tab باشه از rt فعلا خوشم نمیاد
یا winphone8 یا win8 pro این دوتا کنار هم کره زمینو میچرخونن

$or$
23-10-2012, 15:09
درود بر همه من 3 تا سایت جالب پیدا کردم گفتم با شما ام در میون بزارم ببینم نظرتون چیه، در این 3 سایت صحبت از نصب اندروید روی تبلت Samsung xe700t سامسونگ هست البته من خودم دقیق نفهمیدم به صورت dual boot میشه دستگاه یا نه گفتم اینجا هم مطرح کنم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه، اگر عملی باشه یه تاپیک برای آموزشش ایجاد بشه فکر کنم فوق العاده باشه
سایت اول کلی هست برای همه دیوایس ها
http://www.android-x86.org/
سایت دوم نسخه ای مخصوص Samsung xe700t قرار داده است
https://01.org/android-ia/downloads/2012/android-4.1.1r1-ia1
و اینجا هم فکر میکنم درباره سایت اول بحث شده باشد
https://groups.google.com/forum/?fromgroups=#!topic/android-x86/C5MlyoB-4Lg

aghil1
24-11-2012, 20:21
سلام جناب byte اگه میشه یه فیلم از کار با 3دی مکس بزارین بقیه فیلمهاشو دیدم فقط میخام بدونم تو محیط 3 دی چطوری هست خیلی ممنون

shojadel
28-11-2012, 09:30
سلام به دوستان
یه سوال دارم آیا رو تبلت tabII 10.1 میشه استارتر ویندوز 8 بریزیم ؟

ALi G@L@XY
28-11-2012, 12:47
سلام به دوستان
یه سوال دارم آیا رو تبلت tabii 10.1 میشه استارتر ویندوز 8 بریزیم ؟
سیستم عامل این تبلت آندروئید هست وامکان نصب ویندوز روی آن نیست

$or$
28-11-2012, 13:14
سلام به دوستان
یه سوال دارم آیا رو تبلت tabII 10.1 میشه استارتر ویندوز 8 بریزیم ؟
دوست من ویندوز های مایکروسافت به دلیل سنگین بودن و تخصصی بودن برای اجرا معمولا به cpu و گرافیک و رام قوی نیاز دارند و اگر دقت کنید اکثرا بر پایه محصولات شرکت اینتل پایه ریزی شده اند مثل سی پی یو های core i و Cpu دستگاه شما برای اجرای این ویندوز بسیار ضعیف و ناتوان هست، اگر هم سیستم دستگاه شما مناسب بود باز هم خود ویندوز بری دستگاه شما برنامه نویسی نشده بود و آن را ساپورت نمیکرد
در کل برای تغییر سیستم عامل یک دستگاه باید خود سیستم عامل نیز بتواند بر حسب دستگاه شما کار بکند و برای آن برنامه نویسی بشود

byte
16-12-2012, 16:55
سلام
خسته نباشید
شرمندم درخواست و دیر دیدم تا دیدیم ویدیو رو ساختم
اینم واسه دوستمون
کم و کسریشم ببخشید
http://www.aparat.com/v/muiN3

باز اگه جایی شو توضیح یا فیلم خواستین بگین

ALi G@L@XY
16-12-2012, 18:42
سلام
خسته نباشید
شرمندم درخواست و دیر دیدم تا دیدیم ویدیو رو ساختم
اینم واسه دوستمون
کم و کسریشم ببخشید

باز اگه جایی شو توضیح یا فیلم خواستین بگین
ممنون از دوست عزیز بخاطر فیلمشون

اینم نماش مستقیم لینک :

martyr10
23-12-2012, 11:35
یک دو تا نکته توجهم رو جلب کرد گفتم بگم
دوست هایی که منتظر این تبلت های نسل دوم سامسونگ هستند (ATIV) ، اونایی که نسخه pro رو می خوان که هیچ نکته جا افتاده ای نداره به جز شماره (2) که بهتون می گم ولی اونایی که Intel ATOM رو می خوان از جمله خودم که می خوام یکی از این مدل هم داشته باشم چون تبلت واقعی باید این جوری باشه نه مثل الان من که هرجا می رم باید پاور دستگاهم رو ببرم همه می پرسن این مگه تبلت نیست می گم آره بعد می گن پس چرا همیشه به برق وصله، حالا بگذریم. دوستان باید دقت کنن که همه ی باندل هاش حسگر هاشون کامل نیست . یعنی :
- accelerometer
- gyroscope
- GPS
- Compass
- NFC
و احتمالا اون مدل ای که شرکتی ایران می آرن همونی که فقط accelerometer داره 3g هم نمی خوره
پس چی شد؟
1 - دقت کنید کدوم مدل رو می گیرید که نگیرید بعد بگید این مثله چوب خشک و هیچ کاری نمی کنه.
2 - این ها هردو (همATIV PRO هم ATIV) ا s pen دارن و با wacom digitizer فوق العاده خیلی فرق دارن من خب وقتی گرفتم از pen همین slate pcام واسه هردو استفاده خواهم کرد. ولی شما می تونید wacom digitizer رو جدا بخرید، به همین اسم یا اصلا بگید قلم slate pc می خوام .

yas.sefid737
04-01-2013, 22:41
سلام دوست عزیز آقای martyr10 چه عجب که یه نفر پیدا شد دنبال این ativ 500t باشه
من با خودم خیلی کلنجار رفتم بین این دوتا acer w700 vs samsung ativ smart pc 500t
سامسونگ به خاطر عمر زیاد باتری .طراحی نازکتر. قیمت ارزونتر
ایسر هم به خاطر رزولوشن بالا. سخت افزار بسیار قویتر
شما فکر کنم زیاد تحقیق کردین منم یه سوال دارم عمر باتری هردوی ایت تبلتا بدون کیبورد یا داک یعنی فقط خود تبلت چند ساعت در استفاده عادی هست
ممنون

yas.sefid737
22-01-2013, 23:56
چقدر این قسمت مشتریاش کمه :de:
سالی یه بار اینجا بحث به وجود میاد

mido-mido
23-01-2013, 06:29
چقدر این قسمت مشتریاش کمه :de:
سالی یه بار اینجا بحث به وجود میاد

خب کاکو به این موضوع هم دقت کن که این تبلت ها قیمتش اندازه یه لپتاپه و شایدم بیشتر از یه لپتاپه...هر کسی توانایی خریدش رو نداره...:4:...
متاسفانه تبلت های ویندوز rt هم اونقدر توی بازار نیستن که کاربراش زیاد بشن...(حتی تبلت های rt هم خدا خیرشون نده گرون میدن...:4:...)

aliduski
24-02-2013, 12:52
این قیمت رو از کجا گرفتید؟
تا جایی که من قیمت کردم از بازار موبایل ایران قیمت این تبلت 3200 هست با گارانتی کامتل ( البته قاچاقش و بدون گارانتیش ممکنه خیلی ارزون تر باشه که من اصلا پیشنهاد نمی کنم حتی اگه 1 میلیون ارزون تر باشه چون به دلیل Unibody بودن عمرا اینو به جز نمایندگی جایی نمی تونه تعمیر کنه) ولی خریدش تو ایران به نوعی اشتباه محض هست من از آمریکا گرفتم و نکات خیلی جالبی رو متوجه شدم در مقایسه دستگاه خودم و اینی که اینجا آوردن
مدل دستگاه من XE700T1A-A03US هست اما اونی که تو ایران دیدم XE700T1A-A01AU هست تفاوتشون اینه که دستگاه من 128gb هست و داک و کیبورد روی این مدل قرار داره و داک ساپورت میشه در صورتی که مدلی که اینجا آوردند داک و کیبورد نداره و اینا خودشون جدا میزارن روش فرقش هم اینه که داک تو این مدل ساپورت نمیشه
این بهترین دستگاهی هست که من تا به حال باهاش کار کردم به نظرم سرعت این دستگاه و بدون هیچ گونه باگ و ارور بودن ویندوزش و ساپورت کامل ویندوز از همه چیز رو نمیشه تو دستگاه های دیگه دید یا بسیار کم هست
من 7 ماه هست که دارمش و تنها مشکلی که برام پیش اومده اینه که عمر باطریش خیلی کم شده (حدود 3 ساعت از 7 ساعت!) ولی بعد از 7 ماه و نصب کلی برنامه و ... و مسلما ویروس! هنوزم مثل روز اول بدون مشکل و سریع هست حتی یک بار هم blue page یا مشکلات اینجوری نداشتم باهاش!
فکر میکنم این قوی ترین تبلت در حال حاضر باشه و به زودی سامسونگ وعده داده (البته به خریداران آمریکا و فکر نکنم تو ایران این مورد انجام بشه) به رایگان می تونند قابلیت سیم کارت 3g رو به دستگاهشون اضافه کنند و همچنین با هزینه اندکی ویندوز خودشون رو به نسخه 8 ارتقا بدن
مورد جالب دیگه ای هم که با کلی گشتن پیدا کردم روش نصب اندروید روی اون بود! که با نصبش با یه دستگاه انگار 2 دستگاه در اختیار دارید (البته خودم هنوز تست نکردم)!
فکر نمیکنم تبلت های ویندوز 8 فرق زیادی با این بکنن مگر اینکه کمی قوی تر بشن مثلا cpu core i7 یا گرافیک hd 4000 و هارد 256 مهم ترین موضوع این تبلت تاچ فوق العادشه با استفاده از قلم مخصوص برای همه چیز هم بجز بازی های سنگین همین تبلت جواب میده و همون طور که دوستمون byte گفت برای طراحی واقعا عالی هست چون من هم گرافیست هستم و ازش به شدت راضیم
اگر سوالی بود من در خدمتم :dw:

دوست عزيز 2 ماه نيست اومده بازار چرا بلوف ميزني هنوز تو اروپا کاملا پخش نشده تو از کجا اوردیش :dx::bp:

byte
03-03-2013, 00:21
بلوف چیه؟!
من 8 ماهی میشه دارم اینو
اوایل نبود باید سفارش ویژه میدادی
اما الان به صورت وفور در بازار تهران پیدا میشه
:) فیلم هم که هست....

$or$
09-03-2013, 22:58
دوست عزيز 2 ماه نيست اومده بازار چرا بلوف ميزني هنوز تو اروپا کاملا پخش نشده تو از کجا اوردیش :dx::bp:

دوست عزیز، من هم نگفتم از ایران گرفتم، من از آمریکا گرفتم، ماه اولی بود که عرضه شده بود و من هم سفارش دادم؛ مدل دستگاه من هم a03us هست و 128 گیگ هست، در ایران اصلا مدل 128 گیگ وجود نداره
در ضمن کی گفته تو اروپا تازه اومده؟!!! این از اون حرفا بودااا!
الان مدل بعدی این سری هم تو اروپا اومده چه برسه به این!
آخرین قیمتش تو ایران هم 4300 بود برای مدل 64 گیگش

khademhosain
11-07-2014, 22:50
سلام
یه تبلت samsung series 7 slate pc 700t1a خریدم
و جدیدا ویندوز 8.1 64 بیتی روش نصب کردم
همه ی درایور ها نصب شده ولی نتونستم موس رو مثل وینوز 7 تنظیم کنم ، داخل ویندوز 7 حالات جالبی برای موس در نظر گرفته شده بود
میشه راهنمایی کنید چه طور تنظیمش کنم ؟ یا اینکه اگه درایوری داره نصب کنم؟

در ضمن آیا درایوری برای کاهش مصرف باتری در ویندوز 8.1 وجود داره؟

ALi G@L@XY
12-07-2014, 03:59
سلام

بطور کلی ویندوز 8 بهینه شده برای تاچ

درحالت عادی تنظیمات همونایی هست که مشاهده کردید

5 سربرگ هس , که آخریش Hardware هست

مدل اسلیت 7 یه درایور wacom داره

از داخل Device manager ببینید که نصبش کردین

برای باتری هم تاپیک زیرو کامل بخونید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=249496

khademhosain
12-07-2014, 18:10
ممنون از راهنماییتون
درسته ویندوز 8.1 برای تاچ بهینه شده اما داخل ویندوز 7 حالت هایی به موس افزوده شده بود (حالا یادم نیست با نرم افزار بود یا تنظیمات)
از جمله این حالات ، وقتی یه انگشتم روی صفحه بود با گذاشتن انگشت دوم کار راست کلیک رو انجام می داد و...
از طرفی فکر میکنم درایور تاچ رو به خوبی نشناخته چون وقتی انگشتم رو ،روی صفحه نگه میدارم حباب هایی که تشکیل میشه قطع و وصل میشه و از اونجایی که برای راست کلیک کردن باید همین کار رو انجام بدم ،،، توی راست کلیک کردن خیلی مشکل دارم
وارد دیوایس منیجر شدم اما همچین درایوری پیدا نکردم
تاپیکی که گذاشتید رو مطالعه کردم و در مورد زیر سئوالاتی داشتم

12-پشت سرهم شارژر را متصل نکنید

-از اونجایی که زیاد از تبلت استفاده می کنم و با توجه به نوع آدابتور و تبلتم اتصال دائم شارژر برای مدت طولانی به باتریم آسیب میزنه؟(البته هرچند وقت یکبار باتری رو خالی می کنم و دوباره شارژ میکنم)
- چون دیدم لپ تاپ ها برای باتریشون درایور دارند خواستم بدونم برای تبلت هم همینطوره؟

ALi G@L@XY
12-07-2014, 20:06
ویندوز 7 روی تبلت شما بصورت رسمی نصب شده بوده

به همون دلیل همه درایور هاتون ونرم افزارهای جانبی همگی نصب بوده

یه برنامه بنام touch supporter هست, احتمال میدم که اونو نصب نکرده باشین

لطف کنید مدل دقیق تبلتتون بفرمائید تا لینک بدم خدمتتون

برای مثال : XE700T1A-A06US

ممنون از راهنماییتون
دائم شارژر برای مدت طولانی به باتریم آسیب میزنه؟(البته هرچند وقت یکبار باتری رو خالی می کنم و دوباره شارژ میکنم)
- چون دیدم لپ تاپ ها برای باتریشون درایور دارند خواستم بدونم برای تبلت هم همینطوره؟

مهم ترین نکته , سیکل خالی کردن باتری هس

چون وقتی بمرور زمان باتری پر و خالی نشه , وهمیشه 100 بمونه به اصطلاح عامه, باتریتون تنبل میشه!

پس حتما حداقل هفته ای 1بار رو بطور کامل از باتری استفاده کنید

khademhosain
13-07-2014, 13:55
برنامه touch supporter روی سیستمم نصبه، اما این برنامه که چیزی جز چند هات کی بیشتر نداره ، البته این برنامه مثل ویندوز 7 درسته چون وقتی با سه انگشت روی صفحه کلیک می کنم باز میشه
XE700T1A-A03AU

khademhosain
13-07-2014, 14:12
همراه تبلتم یه DVD ویندوز 7 اورجینال بود
امکانش هست دوباره همون 7 رو با تمام درایورهاش نصب کنم و از روی 7 ویندوز 8.1 رو آپگرید کنم؟ در این صورت درست میشه؟
من داخل این ویندوز هرکاری کردم نتونستم نرم افزار ورد رو اجرا کنم و هر بار اجرا می کنم پیغام configuration میده و در نهایت هم ارور میده و اجرا نمیشه؟ از ورژن های مختلف آفیس هم استفاده کردم ، حتی از 64 بیتی ، بازم نشد!!!؟؟؟

راستی نرم افزاری که نصب کرده بودم پیغام آپدیت داد ،منم زدم بعد مدل پرسید وارد کردم بعد تقریبا 2.3 گیگابایت برای آپدیت آورده ، همینو بزنم حله؟

ALi G@L@XY
13-07-2014, 18:56
برنامه touch supporter روی سیستمم نصبه، اما این برنامه که چیزی جز چند هات کی بیشتر نداره ، البته این برنامه مثل ویندوز 7 درسته چون وقتی با سه انگشت روی صفحه کلیک می کنم باز میشه
XE700T1A-A03AU

http://www.samsung.com/au/support/model/XE700T1A-A03AU

پایین صفحه همه app ها , درایور ها موجوده

چک کن همه رو که نصب باشه

اینم راه راحتتره- چک کن , نرم افزار خود سامسومنگه , اتومات چک میکنه

http://orcaservice.samsungmobile.com/SWUpdate.aspx

همراه تبلتم یه DVD ویندوز 7 اورجینال بود
امکانش هست دوباره همون 7 رو با تمام درایورهاش نصب کنم و از روی 7 ویندوز 8.1 رو آپگرید کنم؟ در این صورت درست میشه؟
من داخل این ویندوز هرکاری کردم نتونستم نرم افزار ورد رو اجرا کنم و هر بار اجرا می کنم پیغام configuration میده و در نهایت هم ارور میده و اجرا نمیشه؟ از ورژن های مختلف آفیس هم استفاده کردم ، حتی از 64 بیتی ، بازم نشد!!!؟؟؟

راستی نرم افزاری که نصب کرده بودم پیغام آپدیت داد ،منم زدم بعد مدل پرسید وارد کردم بعد تقریبا 2.3 گیگابایت برای آپدیت آورده ، همینو بزنم حله؟

نه, نمیشه اینکارو کرد

از 8میشه رفت 8.1 اما 7 رو باید هزینه بدی!

آفیس چند رو تست کردی؟

2007 رو نصب کن ببین اوکیه

ببین همین نرم افزار بالاس که لینک دادم؟

اگه اونه آپدیت بده