PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای بازی های Xbox 360 بر روی ویندوز 8 !

MAMAD*50 CENT
11-07-2012, 08:16
اجرای بازی های Xbox 360 بر روی ویندوز 8 !

همه کنسول بازی XBOX 360 شرکت مایکروسافت رو می شناسیم. طبق گفته سایت Teknylate در ورژن جدید سیستم عامل ویندوز که نام آن ۸ است و آخرین و بزرگترین سیستم عامل مایکروسافت می باشد. شما قادر خواهید بود بازی های XBOX 360 را در درون این سیستم عامل انجام دهید. اگر چه اطلاعات زیادی در مورد ویژگی ها و یا محدودیت ها آن وجود ندارد یک چیز است که باید مطمئن شویم که شما قادر به پخش بازی های XBOX 360 به سادگی با قرار دادن دیسک بازی در دی وی دی رام دستگاه هستید یا خیر.

http://........ir/sites/default/files/articleimage/62/12/Windows-8-UI-Metro.jpg?1326369280

به یاد داشته باشید، ما در مورد مایکروسافت صحبت می کنیم مایکروسافت بی جهت ادعای نمی کند. همانطور که خبر هایی در مورد اتصال ویندوز ۷ با سیستم جدید XBOX 360 به نام کینکت بودیم که شما می توانید با کینکت در ویندوز ۷ کار کنید. این امکان جدید ویندوز ۸ به نظر رایگان می باشد برای افرادی که این ویندوز را خریداری کنند. با کاهش تعداد مصرف کنندگان ایکس باکس در آینده به خاطر سرمایه گذاری گوگل برای اینکه بتوانند آندروید رابه یک نرم افزار عالی برای کنسول های بازی کند خواهیم بود، این یک گام در مسیر درست برای مایکروسافت در شرایط اقتصادی حال است. باز کردن یک بازار کاملا جدید بدون نیاز به صرف یک سنت شده است تا حد سودآور ترین محصولی است که مایکروسافت اعلام کرده و در اینجا به همین دلایل می پردازیم: بدون تولید مثل : بازیکنان به سادگی می توانند از بازی های جدید و مورد استفاده قرار XBOX 360 را خریداری کنند و به بازی بپردازند. بازی های آینده فقط یک برچسب جدید بر روی آنها مبنی بر
”ویندوز ۸ سازگار است زده می شود.

http://www.newfun.ir/wp-content/uploads/2011/09/windows_8_newfun.ir_edition.jpg

درآمد :Xbox Live به تنهایی اکثریت درآمد مایکروسافت را تشکیل می دهد. اگه این امکان جدید ویندوز ۸ را به یک پلت فرم کنسول بازی در نظر بگیریم در حال حاضر مایکروسافت دارای ۲ پلت فرم است که درآمد آنها را بیشتر می کند. بازاریابی : مایکروسافت با دنیای بازاریابی غریبه نیست ، اونا به تنهایی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار تا الان از فروش Kinect به دست آوردن، حال شما می توانید انتظار داشته باشید ویندوز ۸ که یک سیستم عامل هست در سال آینده چه سودی برای مایکروسافت می آورد. اعلام سازگاری بازی های XBOX 360 بر روی PC از طریق خرید سیستم عامل به اندازه کافی مایکروسافت رو جلوتر می اندازد از سایر رقیبان. گرچه بسیار گمانه زنی وجود دارد در این مورد به طور مثال چرا شما برای خرید کنسول XBOX 360 برید در صورتی که بازی ها بر روی کامپیوتر کار می کنند؟ پس اگر هنوز دست به خرید XBOX 360 نزده اید و عجله ای بر این کار ندارید تا زمان عرضه ویندوز ۸ و خبرهای جدید صبر کنید و ما را دنبال کنید در صورت خبری جدید شما را در اطلاع قرارا می دهیم.
پس تا روشن شدن این داستان خبر شایعه هستش

mido-mido
11-07-2012, 09:27
منم یه سری شایعاتی شنیده بودم...
امیدوارم اینجوری بشه...
دیگه اونایی که ایکس 360 دارن هی نمیگن بازی ها ما بیشتره...بازی شما کمتره...:4:...

F A R D ! N
11-07-2012, 09:35
به نظر من هم درصد واقعی بودن این خبر زیاد هست ، چون از وقتی که sdk کینکت برای ویندوز 7 عرضه شد میشد یه حدس هایی در این مورد زد ، در این مورد با امید هم صحبت کرده بودم همون موقع ، با توجه به اینکه کامپیوتر محدودیتی از نظر بالا بردن قدرت پردازش و گرافیکی نداره تقریبا مایکروسافت با این کار میتونه با یه تیر چند نشون بزنه... ، هم فروش کینکت چندین برابر میشه و هم ویندوز ، اونایی هم که کنسول رو ترجیح میدن بازم xbox براشون هست ، نظر من اینه که احتمال خیلی زیاد ویندوز 8 از کیکنت و بازی های xbox پشتیبانی میکنه... فقط تنها موردی که باعث میشه این خبر یه خرده شبیه شایعه باشه اونم قیمت پایینی هست که برای ویندوز 8 اعلام شده .

Alireza2S
11-07-2012, 09:40
xbox 360 سال دیگه (2013) نسلش به احتمال زیاد تموم میشه....نه اینکه دیگه واسش بازی نیاد..نه..ولی خب ایکس باکس بعدی معرفی میشه..به احتمال زیاد

اون وقت دیگه این بازی های فعلی هم از ارزش میوفتن.....و اون وقت مایکروسافت اجازه میده که رو ویندوز8 اجرا شن

MFORSPEED
11-07-2012, 09:48
همش دروغه...
اگه اینطور باشه که اندروید باید بازی های پلی 3 رو راحت اجرا کنه.
وین فون چهار تا نرم افزار درست و حسابی درست کنه بازی xbox پیشکش.

F A R D ! N
11-07-2012, 09:57
همش دروغه...
اگه اینطور باشه که اندروید باید بازی های پلی 3 رو راحت اجرا کنه.
وین فون چهار تا نرم افزار درست و حسابی درست کنه بازی xbox پیشکش.

دوست عزیز قبل از نظر دادن فوق تخصصی یه نگاهی به عنوان تاپیک هم بکنید بد نیست...
گفتن ویندوز 8 ، نه ویندوز فون 8

SADEGH
11-07-2012, 10:19
اگه بشه چی میشه .... من تو کف این gears of war و Red Dead Redemption هستم که فقط برای کنسوله ....

EmmaWLove
12-07-2012, 17:26
دوستان به یک نکته مهم اشاره نکردن...
برای اجرای این بازی ها به چه سیستمی احتیاجه؟؟؟ یعنی به یه سیستم قوی احتیاجه؟؟؟
به نظر من چنین اتفاقی نمیفته.
یه جورایی این کار باعث از بین رفتن کنسول ها میشه.
اصلاً دلیلی برای این کار وجود نداره...

SAEED
12-07-2012, 17:40
دوستان به یک نکته مهم اشاره نکردن...
برای اجرای این بازی ها به چه سیستمی احتیاجه؟؟؟ یعنی به یه سیستم قوی احتیاجه؟؟؟
به نظر من چنین اتفاقی نمیفته.
یه جورایی این کار باعث از بین رفتن کنسول ها میشه.
اصلاً دلیلی برای این کار وجود نداره...

سلام رضا جان

این موضوع هنوز در حد یک شایعه هستش تا خودشون تایید نکنن هیچ چیزی مشخص نیست

منم فکر نکنم همچین کاری بکنن چون میزان فروش کنسول های این شرکت افت میکنه(محمد بیکار میشه :4:)

اگه این کارم بکنه یک راهی پیدا میکنه چون نمیخواد بلایی که سر گوشی های این شرکت اومد سر کنسول های خودشم بیاد:ac:

GALAXAR
12-07-2012, 21:22
مایکروسافت فروش خودشو الکی کم نمیکنه به نظرم شایعه هست :4: اما شاید بازیهای قدیمی که مخصوص کنسول بودن رو بشه رو ویندوز 8 اجرا کرد :bw:

hat3ck
27-07-2012, 22:45
شایعه ای هست که از یک سال پیش منتشر شده این ویندوز 8 فقط میتونه pc رو به ایکس باکس خانگیتون وصل کنه همین نه اینکه pc رو به ایکس باکس تبدیل کنه

vespria
08-08-2012, 04:16
من كه اين خبرو خوندم از تعجب .....
همش شايعه هست بابا يه جايي خوندم ويندوز جديد براي براي اجراي بعضي بازيها با محدوديت همراهه حتي از dvd romپشتيباني نميكنه حالا چجوري ميخواد اين كنسولو اجرا كنه معلوم نيست
البته من ps3دارم نه اينو ولي اگه واقعيت داشته:ca: باشه چه بهتر