PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Koogly's-Mokee - v5 - کاستوم رام 2.3.7 - سیانوزن 7.2

rezapirzad
24-07-2012, 14:30
من شخصا دارم از این رام استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم اگر سئوالی بود حتما بپرسید
بدلیل استفاده از بیس سیانوژن فارسی رو ساپورت میکنه و منوی فارسی هم داره
من طبق معمول کیبورد سامسونگ و فونت زیبای معلی و چند تا برنامه کاربردی رو به رام اضافه کردم و بعد نصبش کردم
هیچ مشکل عجیب و غریبی نداره همه چی بخوبی کارم میکنه . دکمه پاور برای شاتر دوربین کار میکنه . link2sd با روشی که دوستان قبلا در تاپیک Apocalypse گفته بودن بخوبی کار میکنه
رام تعدادی برنامه اضافی داره که من پاکشون کردم . دیالر زیبا و کارامدی داره
که در دیالر در قسمت گزارش دکمه هایی هست که براحتی تماس های ورودی و خروجی و میس کال رو جدا میکنه .
شخصا خیلی حال کردم باهاش . و در اخر اینکه مصرف باطری هم مثل بقیه سیانوژن ها مناسب هست .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=759107&d=1343134626 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=759051&stc=1&d=1343129703

توضیحات به نوشته کوکر :

Features

- Mokee Based - So lot of Options Built In
- Apocalypse As Base
- Moderate Battery Life ( I Wouldn't Want To Keep your Hopes Extremely High and say It's Got Humungus Battery Life- I got 8 Hours on what i would say 6 Hours of ultra usage and rest medium)
- Edited build.prop for More Performance
- Lightweight Keyboard (Multiling Keyboard) - Don't Like it /Have Issues With It, Head to the Third Post!
- Holo Launcher as the Default Launcher (Please Use Holo Locker perfect combination)
- Call Function Works - It has the iPhone styled Dialer and Contact Interface - If you like to change it I Suggest you look at Touchpal Contacts/ DX contacts/exDialer
(V3 Has the Normal Dialer But the contacts manager is a bit messed up)
- Lewa's FM Radio Function
- Dark Blue Mi File Explorer by apoonet
- MiUi Camera
- Colour Notes As default Memo App.
- MoreLocale 2 for eng Language selection
- New Play Music (From JB)
- Quickpic as Default Gallery app
- Mokee Tourch (Doesn't Work But still kept to avoid FC of statusbar when flashlight activated) Default CM Tourch added too.
- Theme Chooser Themes Auro and Mokee ( to use Auro You must have LCD Density changer and change the Screen density to 145 or less)
- Firekernal By Dragonnn
- Deskclock with ICS fonts By DaXmaX
- May Be Some More I May Have Forgot

تغییرات :

Changelog
V1 :- Initial Release
V2 :- Second Release
- Fully Deoxed!
- Settings More accurate (fixed a lot of setting) - Superuser Directs to MokeeSU and CPU Overclock Settings Shows System not Supported (will be fixed Soon)
- Accessibility Setting Now Works
- Keyboard Backlight Controller Added
- a Bit More useless apps Removed!
- ZTE Blade setting added (please confirm if it works)
- Few Tweaks Here and there!

V3 :- Third Release
- Base ROM Changed to Apocalypse
- Dialer And Contacts Changed From iPhone styled. ( Contacts a May seem to be Messed Up But it's Very usable)
- Multiling Keyboard Name in System/apps Changed to LatinIME
- Full CM settings Added, With CPU Overclock support!
- ICS Styled Deskclock ( Not with the ROM But available as a seperate flashable patch - For installation Procedure Move to Third post)
- May Have Forgotten a Few! Please Remind Me If you can!

V3.1 :- Fixed and Updated
-Multiling keayboard changed, Now stock keayboard
-Torch fixed (only from app drawer) - The Problem was because of the Firekernal installed (Official) Now installed Unofficial OC
-MultiLanguage Built In
-Memo Changed to ColorNotes (Now Restoring shouldn't be a Problem)
-Backlights work correctly without any app For me (Its Funny First I flash it, it doesn't work, i flash again it works!!)

V4 :- Fastest Yet!
- A lot Of Frameworks Changes!
- 30 step volume MOD
- Auro Theme Working ( Thansk to sergmurtazin )
- Done With Multiling Keyboard
- Build.prop edits - More Performance
- More performance tweaks
- Kernel Mess up Fixed - Latest Firekernel Official OC! ( torch and Bluetooth works)
- Audio FX Widget app Included! (Beats audio isn't included But Even without it the audio is bass-y with this app)
- May be some More,,,,,,,

V5 :- (My) Final
- Changed MMS app
- Few tweaks
- Other stuff (minor stuff)

نحوه نصب:
آموزش نصب کاستوم رامها (http://www.forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2611951&postcount=1)

دانلود
ورژن 5 (http://www.mediafire.com/?iy9bit103qhv40u)
رام در xda (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1775621)

rezapirzad
24-07-2012, 14:38
روش نصب :
وارد ریکاوری شده
و وایپ های زیر را انجام دهید
wipe factory reset
wipe chace partion
wipe dvlink chack
بعد مونت های زیر را انجام بدهید
mout system
mount data
mount sdext
بعد فرمت های زیر رو انجام دهید
format system
format data
format sdext
بعد رام رو نصب کنید
بعد ریست کنید و از رام لذت ببرید

hosein1368
24-07-2012, 14:45
سلام.آقا رضا ممنون از معرفی رام اما سکرین شات ها دیده نمیشه.
باگ خاصی تو رام وجود نداره؟
.............
سکرین شات ها درست شد!

rezapirzad
24-07-2012, 14:51
سلام.آقا رضا ممنون از معرفی رام اما سکرین شات ها دیده نمیشه.
باگ خاصی تو رام وجود نداره؟
.............
سکرین شات ها درست شد!

سلام هیچ باگ خاصی تو رام وجود نداره
من برنامه پیام رسانی رو عوض کردم تا دکمه اینتر فعال بشه که بدون مشکل کار کرد
کیبورد سامسونگ و سوایپ هم دارم روش بدون مشکل کار میکنه

توضیحاتی هم اضافه کردم بازم چیزی به نظرم رسید اضافه میکنم
من خیلی با گوشی کار میکنم و معمولا هر روز با هر رامی گوشی رو میزارم شارژ
دوستان تست کنن ببینن مصرف ب اطری در چه حدید هست

ولی در کل در 50 درصد پائینی باطری خیلی عالی دووم میاره

hosein1368
24-07-2012, 15:34
آقا رضا برای شما هم cpu قابلیت اورکلاک نداره؟
و اینکه چراغ های LED برای من برای چند ثانیه بعد از قفل کردن گوشی روشن میمونه.

rezapirzad
24-07-2012, 15:41
آقا رضا برای شما هم cpu قابلیت اورکلاک نداره؟
و اینکه چراغ های LED برای من برای چند ثانیه بعد از قفل کردن گوشی روشن میمونه.

اورکلاک رو داره من خودم گذاشتم رو 825
و چراغ led ها هم چند ثانیه ای روشن میمونه درسته
ولی در حدود یک ثانیه میشه سریع میره

من لاک اسکرین رو بصورت ایس کردم و بخوبی کار میکنه

Nelo_Angelo
24-07-2012, 15:47
سلام آقا رضا مصرف باتری و روونی رام چطور هست ؟! آیا واسه استفاده روزانه مناسب هستش یا خیر !؟

<<تشکر>>

rezapirzad
24-07-2012, 16:01
سلام آقا رضا مصرف باتری و روونی رام چطور هست ؟! آیا واسه استفاده روزانه مناسب هستش یا خیر !؟

<<تشکر>>

مصرف باطری خوبه و مثل بقیه سیانوژن ها هست
رونی رام هم عالی هست

mohamad_beauty
24-07-2012, 16:03
مشکلی که باعث شد من به رام ارجینال رو بیارم این بود که رام های کاستوم یا با هندزفری بلوتوثم ست نمیشدند یا قابلیت مدیا(پخش آهنگ از طریق هدست) رو نداشتند
لطفا اگر کسی هدست بلوتوث داره تست کنه این رام این دو قابلیت رو داره یا نه؟

rezapirzad
24-07-2012, 16:08
مشکلی که باعث شد من به رام ارجینال رو بیارم این بود که رام های کاستوم یا با هندزفری بلوتوثم ست نمیشدند یا قابلیت مدیا(پخش آهنگ از طریق هدست) رو نداشتند
لطفا اگر کسی هدست بلوتوث داره تست کنه این رام این دو قابلیت رو داره یا نه؟

من تست میکنم امشب فردا خبر میدم
البته هد ست مونو هست و فقط با بنامه bt moo میتونستم باهاش مدیا پخش کنم بازم تست میکنم

amirreza_r143
24-07-2012, 16:16
من رام Apocalypse رو گوشیم نصبه به نظرتون این رام خصوصیتی داره که بتونه منو راضی کنه به این رام کوچ کنم؟ چون اگر تغییرات فقط ظاهری باشه که میشه با نصب یک تم همینطوریش کرد؟ در کل میخوام بدونم چه خصوصیات بهتری نسبت به Apocalypse داره

rezapirzad
24-07-2012, 16:50
من رام Apocalypse رو گوشیم نصبه به نظرتون این رام خصوصیتی داره که بتونه منو راضی کنه به این رام کوچ کنم؟ چون اگر تغییرات فقط ظاهری باشه که میشه با نصب یک تم همینطوریش کرد؟ در کل میخوام بدونم چه خصوصیات بهتری نسبت به Apocalypse داره

دیالر خیلی بهتر شده و کلا عوض شده با امکانات خوب
تم رام خیلی عالی هست و تم Apocalypse اصلا قابل مقایسه نیست با این رام
استاتوس بار هم خیلی بهتر شده
link2sd تو این رام کار میکنه
امکان نصب تم های سیانوژن رو هم داره
در کل رام پایه سیانوژن هست ولی خیلی بیشتر به دل میشینه

یه موردی هم اینکه من اکثرا در Apocalypse با سینک کردن اکانت گوگل مشکل داشتم ولی تو این رام اصلا مشکلی نداشتم

در نهایت بگم امکان نداره با نصب تم به ظاهر این رام برسی . چون تم های سیانوژن حد اکثر ایکون های استاتوس بار رو عوض میکنن
سلیقه ای هست . میتونی تفاوت های رام رو در اسکرین شات ها ببینی

mehdi.merati
24-07-2012, 22:04
رام خیلی خوبیه، ظاهر زیبا و امکانات عالی داره، مخصوصا استاتوس بار فوق العاده ش، من که از ظهر تاحالا دارم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم و همه جوره باهاش حال کردم و به جرات میتونم بگم که مصرف باطریش از هانی مد بهتره و کاملا محسوسه، فقط دوتا مشکل باهاش دارم: 1-فونت پارسیش خیلی داغونه! یه فونت خوب پارسی از کجا دانلود کنم براش؟ 2-دلم واسه رینگتون هانی مد تنگ شده! :( رینگتونش خیلی باحال بود! نمیشه واسه دانلود بزاریدش!؟

amin0916
24-07-2012, 22:39
بابا این چه مسخره بازی هستش خدا پدر مادر تیم سیانوژن رو بیامرزه که رام 2.3.7 رو بده و هرکی بیاد یه کم گرافیکشو تغییر بده و بعد به اسم خودش بده بیرون نه خلاقیتی نه هیچی حداقل فارسی اپرا مینی 7 رو درست کنن رو این ورژنهایی که فله هی میدن بیرون تا یکم امیدوارشیم

1android
24-07-2012, 22:53
فایرکرنلش آپدیت آخره؟

SAM.D!S
24-07-2012, 23:01
بابا این چه مسخره بازی هستش خدا پدر مادر تیم سیانوژن رو بیامرزه که رام 2.3.7 رو بده و هرکی بیاد یه کم گرافیکشو تغییر بده و بعد به اسم خودش بده بیرون نه خلاقیتی نه هیچی حداقل فارسی اپرا مینی 7 رو درست کنن رو این ورژنهایی که فله هی میدن بیرون تا یکم امیدوارشیم

دوست عزیز شما اصلا نگاه کردی اسکرین شات هارو؟!

اولا که تیم سیانوژن جدیدا رام رسمی داده، و اکثر رام ها روی ورژن پورت شده بودن. بعدشم این رام چیزی فراتر از ی تغییر تمه. دیگه نمیدونم منظورتون از خلاقیت چیه؟ بعدش هم اصلا فارسی اپرا مینی چه ربطی به رام داره؟ انتظار دارین ی کوکر خارجی بیاد واسه تون فارسی اپرا مینی رو درست کنه؟!!!

فایرکرنلش آپدیت آخره؟

توی توضیحات اشاره شده که از آخرین فایر کرنل استفاده شده

SAM.D!S
25-07-2012, 00:05
رام خیلی خوبیه، ظاهر زیبا و امکانات عالی داره، مخصوصا استاتوس بار فوق العاده ش، من که از ظهر تاحالا دارم ازش استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم و همه جوره باهاش حال کردم و به جرات میتونم بگم که مصرف باطریش از هانی مد بهتره و کاملا محسوسه، فقط دوتا مشکل باهاش دارم: 1-فونت پارسیش خیلی داغونه! یه فونت خوب پارسی از کجا دانلود کنم براش؟ 2-دلم واسه رینگتون هانی مد تنگ شده! :( رینگتونش خیلی باحال بود! نمیشه واسه دانلود بزاریدش!؟

برای فونت میتونید از تاپیک پچ های رام lewa فونت زیبای یکان رو دانلود کنید.

رینگتون ها رو هم خودتون میتونید به راحتی از رام هانی مد استخراج کنید

1android
25-07-2012, 01:43
http://image.and-share.ir/out.php/i47378_screenshot0725011441.png

این هم یه فونت دیگه اگه دوستان دوست داشتن استفاده کنند
فونت کودک
خودم پچ رو درست کردم
http://www.mediafire.com/?fttudwdeil53cxp
یه چیزی هم که مشکل داشتم کیبرد خودش زبون فارسی رو داشت ولی حروفش انگلیسی بودن به خاطر همین کیبرد سامسونگ رو نصب کردم
ودوتا برنامه ی چراغ قوه داره که فقط یکیش کار میکنه

Nelo_Angelo
25-07-2012, 03:36
سلام دوستان من تابحال فیدبک ندادم الانم که میخوام بدم حضار منو ببخشند بیشتر اساتید اولین سیانوژنی هست که به دلم نشست برای بار اول رام رون بدون لگ با نرم افزار هایی با زیبایی تمام و مناسب همنطور که آقا مهدی گفتن استاتوس بار فوق العاده و کامل به نظر من بهترین سیانوژنی بوده که استفاده کردم شاید جای رام رسمی رو برام خالی نکنه ممنون آقا رضا برای این پست راستی بهترین چیزی که تا بحال دیدم فایل منیجرش هست که کارایش شما رو ارضاء میکنه واقعا فوق العاده هست :ax:

<<تشکر>>

Nelo_Angelo
25-07-2012, 06:08
سلام فقط آقا رضا منم مشگل LED ها رو دارم دفعه اول که رام رو نصب کردم هیچ مشکلی نبود خاموش میشدند اما بعد یک بار Reboot کردم چند ثانیه روشن می ماند و خاموش میشد این عمل همش تکرار میشد که من ترسیدم بخاطر باطری و رام رو عوض کردم ولی در کل خود رام مشکلی نداره :bh:
و این که متوجه شدم LED ها بعد از Reboot کردن دستگاه یا خاموش کردن گوشی اتفاق می افته .

<<تشکر>>

mrfarahzadi
25-07-2012, 08:18
سلام فقط آقا رضا منم مشگل LED ها رو دارم دفعه اول که رام رو نصب کردم هیچ مشکلی نبود خاموش میشدند اما بعد یک بار Reboot کردم چند ثانیه روشن می ماند و خاموش میشد این عمل همش تکرار میشد که من ترسیدم بخاطر باطری و رام رو عوض کردم ولی در کل خود رام مشکلی نداره :bh:
و این که متوجه شدم LED ها بعد از Reboot کردن دستگاه یا خاموش کردن گوشی اتفاق می افته .

<<تشکر>>

مثل اینکه یک برنامه تو رام قرار داده شده بنام Keyboard backlight controll که میتونید نور کلید هارو تنظیم کنید. گزینه سوم نور کلید هارو خاموش نگه میداره.
رام رو دانلود کردم و الان نصب میکنم . به نظر رام خوبی میاد ولی چیزی که نسبت به لیوا به من ضد حال میزنه اینه که این رام آپدیت هفتگی نداره . مثلا لیوا بعد از چند هفته سوایپ استاتوس بار رو ممکن کرد و یا کلید هاش رو بهینه کرد ولی این رام شاید اینطوری نشه ولی باز هم به نظر رام خوبی میاد .

Nelo_Angelo
25-07-2012, 08:23
درسته با تشکر از شما آقای محمدرضا بنده خودم پیگیرش شدم و پیدا کردم که برنامه داره بازم ازتون تشکر میکنم ولی در کل به نظر من نصبش کنین ضرر نمی کنید رام عالی هستش . :ax::8:

<<تشکر>>

rezapirzad
25-07-2012, 08:26
سلام به دوستان
من دقت نکرده بودم به فایل این رام . که بازم فرمت ها رو انجام نمیده پس برای نصب مراحل زیر رو انجام دهید
هر چند من خودم بدون این مراحل نصب کردم و مشکلی ندارم

روش نصب کلی این رام بصورت زیر هست

وارد ریکاوری شده
wipe factory reset
wipe chace partion
wipe dvlink chack

mout system
mount data
mount sdext

format system
format data
format sdext

بعد رام رو نصب کنید و بدون خروج از ریکاوری

فقط وایپ زیر را انجام دهید
wipe factory reset

rezapirzad
25-07-2012, 09:21
سلام دوستان

دانلود نسخه ادیت شده ورژن v4.0 رام توسط خودم با تغییرات به شرح زیر :

http://www.mediafire.com/?o2o930lpdqwraer

شرح تغییرات :

حذف کیبورد رام و اضافه کردن کیبورد سامسونگ
تعویض فونت فارسی رام با فونت زیبای معلی
حذف برنامه های اضافی رام
فعال سازی link2sd برای رام بصورت پیش فرض
اضافه کردن برنامه link2sd به رام
آپدیت لانچر رام به اخرین ورژن
تعویض برنامه پیام رسانی رام با یک برنامه پیام رسانی با قابلیت فعال سازی دکمه اینتر در کیبورد

پست اول بروز شد

موفق و شاد باشین

mrfarahzadi
25-07-2012, 09:39
رام رو نصب کردم . روونی خوبی داره ولی متاسفانه برنامه Contact رام گویا برای رزولوشن بالاتری هست. هم زیبایی لازم رو نداره و هم قابلیت سرچ و اسکرول کردن رو الفبای مخاطبین رو ! حیف . دوستش داشتم
رام رو باز هم امتحان میکنم و ببینم دیگه چه قابلیت هایی داره .

کسی پچ ساعت وسط استاتوس بار رو امتحان نکرده ؟ جواب میده روش ؟
و برای حل مشکل اینتر تو مسیجینگ امیدوارم پچ سامان کار کنه روش .

rezapirzad
25-07-2012, 09:50
رام رو نصب کردم . روونی خوبی داره ولی متاسفانه برنامه Contact رام گویا برای رزولوشن بالاتری هست. هم زیبایی لازم رو نداره و هم قابلیت سرچ و اسکرول کردن رو الفبای مخاطبین رو ! حیف . دوستش داشتم
رام رو باز هم امتحان میکنم و ببینم دیگه چه قابلیت هایی داره .

کسی پچ ساعت وسط استاتوس بار رو امتحان نکرده ؟ جواب میده روش ؟
و برای حل مشکل اینتر تو مسیجینگ امیدوارم پچ سامان کار کنه روش .

سلام دوست عزیز من یک ورژن ادیت شده از رام قرار دادم که مشکل اینتر در مسیجیک در اون حل شده

ولی اگر نیاز هست پچ اینتر مسیجینگ دارین از این لینک دانلود کنید : http://www.mediafire.com/download.php?b37vashml4daamf

مخاطبین فقط کمی زمینه ابی اون اذیت میکنه ولی مشکل اندازه و جستجو و رزولویشن رو نداره

rezapirzad
25-07-2012, 10:16
سلام دوستان

شرح تغییرات :

حذف برنامه های اضافی رام
تعویض برنامه پیام رسانی رام با یک برنامه پیام رسانی با قابلیت فعال سازی دکمه اینتر در کیبورد

پست اول بروز شد

موفق و شاد باشین

mohamad_beauty
25-07-2012, 12:06
هندزفری بلوتوث روی رام تست شد و به خوبی ست میشه و آهنگ پلی میکنه

mrfarahzadi
25-07-2012, 12:31
خب رام خوبی هست تا به اینجا که تستش کردم.
link2sd خوب کار میکنه و اپ ها بدون مشکل نصب میشن و اجرا میشن
سرعت رام خوب هست . تنظیمات خوبی هم داره و گزینه هاش دم دست هستند . ولی ظاهر رام زیاد به دل من ننشست . منو ها خیلی تاریک هستند
تنظیمات سی پی یو در داخل تنظیمات پیام میده که دستگاه شما از این قابلیت ساپورت نمیکنه ولی تنظیمات رو در cyanogen mod setting بدون مشکل میشه تغییر داد .
رام با نصب 100 تا اپ خیلی تند هست همچنان .
فقط رام ماژول ton.ko رو نداره و نمیشه از اپ های و پ ن استفاده کرد . اوربوت هم اصلا کانکت نمیشه. نمیدونم مشکل از اوربوت باشه یا رام !

hosein1368
25-07-2012, 13:00
خب رام خوبی هست تا به اینجا که تستش کردم.
link2sd خوب کار میکنه و اپ ها بدون مشکل نصب میشن و اجرا میشن
سرعت رام خوب هست . تنظیمات خوبی هم داره و گزینه هاش دم دست هستند . ولی ظاهر رام زیاد به دل من ننشست . منو ها خیلی تاریک هستند
تنظیمات سی پی یو در داخل تنظیمات پیام میده که دستگاه شما از این قابلیت ساپورت نمیکنه ولی تنظیمات رو در cyanogen mod setting بدون مشکل میشه تغییر داد .
رام با نصب 100 تا اپ خیلی تند هست همچنان .
فقط رام ماژول ton.ko رو نداره و نمیشه از اپ های و پ ن استفاده کرد . اوربوت هم اصلا کانکت نمیشه. نمیدونم مشکل از اوربوت باشه یا رام !

البته روی رام دو تا تم وجود داره که من تم دوم رو بیشتر میپسندم...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

mrfarahzadi
25-07-2012, 17:51
بچه ها من از کیبورد اصلیش خیلی خوشم اومده حیف نمیتونم فارسی بهش اضافه کنم کسی داره؟

تو تنظیمات کیبورد اصلی قسمت Input Langs فارسی داره . شاید نسخه ای که روی رام هست این مشکل رو داره . کیبورد رام رو پاک کنید و یک نسخه omulti lang keyboard رو نصب کنید شاید ساپورت کنه فارسی رو

mehdi.merati
25-07-2012, 18:42
از دوستان کسی با بلوتوث این رام مشکلی نداره؟ با کامپیوتر یا گوشی دیگه ای میخام واسش بلوتوث بفرستم پیداش میکنه اما فایل رو نمیفرسته!

farshad810
25-07-2012, 18:47
از دوستان کسی با بلوتوث این رام مشکلی نداره؟ با کامپیوتر یا گوشی دیگه ای میخام واسش بلوتوث بفرستم پیداش میکنه اما فایل رو نمیفرسته!

من همین مشکل رو دارم به همه سیانوژن ها
از برنامه bluetooth file transfer استفاده کن مشکل به خوبی حل میشه

mooooooooosen
25-07-2012, 21:26
من همین مشکل رو دارم به همه سیانوژن ها
از برنامه bluetooth file transfer استفاده کن مشکل به خوبی حل میشه

من هم همین مشکل رو دارم اما بلوتوث ترانسفر حل نمیشه ضمنا فقط با این رام مشکل دارم نه رام دیگه ای از سیانوژن ها

mrfarahzadi
25-07-2012, 21:55
مشکل از Firekernel هست . رو بعضی گوشیها مشکل بلوتوث پیدا میکنه.
دولوپر رام میخواد رو Black Hawk کار کنه ( اسم کرنلها رو ببخشید اگر اشتباه نوشتم ! ) تا این باگ فیکس بشه

shayananvari
25-07-2012, 23:07
مشکل از firekernel هست . رو بعضی گوشیها مشکل بلوتوث پیدا میکنه.
دولوپر رام میخواد رو black hawk کار کنه ( اسم کرنلها رو ببخشید اگر اشتباه نوشتم ! ) تا این باگ فیکس بشه

sent from my gt-s5830 using tapatalk 2

سلام . راهی نیست کرنل رو از رام نصب شده روی گوشی کامل پاک کنیم و کرنل جدیدی نصب کنیم ؟

SAM.D!S
25-07-2012, 23:19
سلام . راهی نیست کرنل رو از رام نصب شده روی گوشی کامل پاک کنیم و کرنل جدیدی نصب کنیم ؟

لازم نیست کرنل پاک بشه. هر کرنلی خواستید نصب کنید، جایگزین میشه

mrfarahzadi
26-07-2012, 02:04
تسک کیلر رام عجیبه وقتی روش کلیک میکنی بجای اینکه فضای اشغال شده کمتر بشه بیشتر میشه :-|
کسی یه تسک کیلر خوب در حد تسک کیلر لوا سراغ داره؟ نمیخوام خودش اتوماتیک دست بکار بشه هرچند دقیقه یکبار و اینجور قابلیتها.میخوام همه برنامه هارو قلع و قمع ( ؟ ) وقتی رو ویجتش تپ میکنم.مثل لیوا

دوستان برای کسی اگر مقدور بود ممنون میشم یک فونت فارسی خوب برای من بزاره.چون خونه نیستم نمیتونم فونت دلخواهم رو پیدا کنم.فونت یکان رو نصب کردم که اعداد فارسی رو مربع نشون میده.

پست ارسال شده با SGA رام Koogly's MoKee

rezapirzad
26-07-2012, 11:11
سلام دوستان

دیالر رام کمی رو اعصابه گاهی و دیر عکس العمل نشون میده نمیدونم واسه من اینجوری یا همه همین حالتو دارن
وقتی شماره میگیری یک ثانیه بعد تازه پنجره تماس میاد . که گاهی اذیت میکنه

mrfarahzadi
26-07-2012, 13:57
دوستان از کجا میشه مطمین شد Link2SD بدرستی کار میکنه یا نه ؟من با همون روشی که تو تاپیک آپوکالیپس بود انجام دادم حجم زیادی برنامه نصب کردم و همه رو لینک کردم و الان فقط 60مگ فضای خالی دارم!!!
احتمالا کارش رو درست انجام داده وگرنه همین 60مگ هم با این حجم نبود ولی تا جایی که زادمه نصب اپها با link2sd نباید فضایی از سیستم رو اشغال کنه.درسته ؟؟؟!!!

SAM.D!S
26-07-2012, 14:50
تو برنامه link2sd منو رو بزنید و گزینه storage info رو انتخاب کنید. اگه به درستی پارتیشن مموریتون رو شناخته باشه نشون میده. و میتونید ببینید چه مقدار از حجمش مصرف شده

mrfarahzadi
26-07-2012, 15:07
تو برنامه link2sd منو رو بزنید و گزینه storage info رو انتخاب کنید. اگه به درستی پارتیشن مموریتون رو شناخته باشه نشون میده. و میتونید ببینید چه مقدار از حجمش مصرف شده

آره اون رو نشون میده و حدود 140 مگ از فضاش هم اشغال شده ولی در عین حال رو مموری کارت فقط 60 مگ فضای خالی مونده.
احساس میکنم link2sd فایلهای application رو به مموری انتقال نمیده و اونها رو روی گوشی نصب میکنه. وقتی relink all applications رو میزنم failure میده ولی متن خطارو نمایش نمیده .
میرم 05mounted رو پاک کنم و یکبار دیگه مونت کنم فضای ext4 رو شاید درست شه !!!!

ویرایش : اون کارم کردم نشد :|
ولی رام با اینکه 60 مگ فضای آزاد داره هنوز سرعتش پایین نیومده که یک امتیازه در برابر لیوا

mohamad_beauty
26-07-2012, 15:18
مصرف باطری بسیار بالاست اصلا برای استفاده روزمره مناسب نیست

mrfarahzadi
26-07-2012, 15:23
مصرف باطری بسیار بالاست اصلا برای استفاده روزمره مناسب نیست

اتفاقا من پدر این رام رو در آوردم . از لایو والپیپر استفاده میکنم و نوتیفیکیشن آیفون رو نصب کردم و لاک اسکرین جدا نصب کردم و مدام دارم با وای فای چرخ میزنم تو چند تا اپ و با برنامه سانگزا مدام موزیک گوش میدم و باطری رامم سابقه نداشته تاحالا انقدر خوب دووم بیاره.
شما یکبار فول شارژ کن و باتری رو وایپ کن شاید درست بشه .
کرنل این رام قابلیت deep sleep هم داره که اگر گوشی رو به این حالت ببرید وقتی باهاش کاری ندارید مصرف باتری خیلی خیلی کمتر هم میشه!

Nelo_Angelo
26-07-2012, 15:40
سلام آقا محمد رضا میشه به ما یاد بدی گوشی رو چطوری میشه رو حالت Deep Sleep گذاشت چون من تو یه پست دیگه مطرح کردم کسی جواب نداد ممنون . :ax:

<<تشکر>>

amirreza_r143
26-07-2012, 15:41
اول اینکه این پست دوم مگه قرار نیست توش چیزی نوشته بشه پس چرا تکمیل نمیشه؟
دوما این قابلیت deep sleep چجوری توی این رام فعال میشه؟

farshad810
26-07-2012, 16:06
اول اینکه این پست دوم مگه قرار نیست توش چیزی نوشته بشه پس چرا تکمیل نمیشه؟
دوما این قابلیت deep sleep چجوری توی این رام فعال میشه؟
اولا اینکه deep sleep تو همه سیانوژن ها هست
برنامه cpu spy رو بزنید وقتی کاری با گوشی ندارید صفحه خاموش شد بعد سی ثانیه مثلا اگه برید برنامه رو باز کنید نوشته Deep sleep مثلا این همه مدت فعال بوده
Deep sleep نیاز به فعال سازی نیست به همین که صفحه خاموش شد اتوماتیک به این حالت میره

mooooooooosen
26-07-2012, 18:10
تسک کیلر رام عجیبه وقتی روش کلیک میکنی بجای اینکه فضای اشغال شده کمتر بشه بیشتر میشه :-|
کسی یه تسک کیلر خوب در حد تسک کیلر لوا سراغ داره؟ نمیخوام خودش اتوماتیک دست بکار بشه هرچند دقیقه یکبار و اینجور قابلیتها.میخوام همه برنامه هارو قلع و قمع ( ؟ ) وقتی رو ویجتش تپ میکنم.مثل لیوا

دوستان برای کسی اگر مقدور بود ممنون میشم یک فونت فارسی خوب برای من بزاره.چون خونه نیستم نمیتونم فونت دلخواهم رو پیدا کنم.فونت یکان رو نصب کردم که اعداد فارسی رو مربع نشون میده.

تسک کیلر رام رو باید دو بار روش کلیک کنی تا فضایی که خالی شده را نشون بده
تسک کیلر در اون حد نمیشناسم چون تسک کیلر لوا وقتی کلیک می کنی هر چی هست و نیست رو می بنده ولی یه تسک کیلر هست که خیلی خوبه و خودم خیلی وقته که ازش استفاده می کنم و ویجت هم داره و فکر می کنم همونیه که شما می خواید اسمشtaskiller هست آخرین ورژنش 3.5 هست
برای فونت هم از فونت زیبای کودک استفاده کن مشکلت حتما حل میشه اینم پچش با تشکر از 1android
www.mediafire.com/?fttudwdeil53cxp:bz:

SAM.D!S
26-07-2012, 18:17
برنامه cpu spy رو بزنید وقتی کاری با گوشی ندارید صفحه خاموش شد بعد سی ثانیه مثلا اگه برید برنامه رو باز کنید نوشته deep sleep مثلا این همه مدت فعال بوده
deep sleep نیاز به فعال سازی نیست به همین که صفحه خاموش شد اتوماتیک به این حالت میره

بله دیپ اسلیپ توی همه رامها هست ولی چون اسمی ازش نبود کسی خبری ازش نداشت.
چون این قابلیت توی سیانوژن 9 کمی با مشکل مواجه شده توجه رو جلب کرده

این پست رو با گوشیم با رام زیبای miui v4 فرستادم ;-)

ahmad_gisoo
26-07-2012, 19:43
من این رام رو بعد از 15 دقیقه که رو گوشیم بود پاک کردم و به sanginger برگشتم/ممنون

shayananvari
26-07-2012, 22:35
فایل های تم این رام کدومن ؟ یکی aura. اون یکی کدومه ؟ آخه گفتن دو تم داره

ghoorbaghe1
26-07-2012, 23:15
فایل های تم این رام کدومن ؟ یکی aura. اون یکی کدومه ؟ آخه گفتن دو تم داره

یکی aura و یکی هم تم پیش فرض. کلا وقتی رام رو نصب میکنید، وقتی برید توی تم چوزر 2 تا تم وجود داره.

mrfarahzadi
27-07-2012, 00:30
من تو یکی از تاپیک های xda خونده بودم deep sleep قابلیتی هست که کرنلهای جدید دارند ! فک میکردم لیوا نداشت تمام این مدت D-:

به دوستانی که از این رام استفاده میکنند پیشنهاد میکنم برای کارایی بهتر و مصرف باتری خیلی کمتر از گورنر scary استفاده کنید ;-)

سلام دوستان

دیالر رام کمی رو اعصابه گاهی و دیر عکس العمل نشون میده نمیدونم واسه من اینجوری یا همه همین حالتو دارن
وقتی شماره میگیری یک ثانیه بعد تازه پنجره تماس میاد . که گاهی اذیت میکنه
رضاجان چندبار تست کردم ولی درست جواب داد برای من !
دیالر رام این حس رو بمن میده که انگار مال این رام نیست و پورت شده اس با اینکه خود دیالر خیلی زیباس ولی کانتکت نه زیاد :-!

mooooooooosen
27-07-2012, 01:13
من برای درست شدن مشکل بلوتوثم ورژن جدید کرنل gavernov(همون کرنلی که توی تایپیک پچ های قابل ارتقا رام لوا هست اگه اشتباه نوشتم ببخشید) رو نصب کردم ولی نه تنها بلوتوثم درست نشد بلکه وایرلسم هم داغون شد گفتم که کس دیگه ای نصب نکنه

mrfarahzadi
27-07-2012, 01:40
دوستانی که با بلوتوث مشکل دارند این پچ رو نصب کنند شاید مشکلشون رفع بشه :
http://www.mediafire.com/?2bfucbq03yyry04
اگر نشد از این اپلیکیشن Bluetooth Explorer Lite استفاده کنید .

پ . ن : من خودم مشکل بلوتوثم با این پچ حل شد :)

Nelo_Angelo
27-07-2012, 03:40
برنامه cpu spy رو بزنید وقتی کاری با گوشی ندارید صفحه خاموش شد بعد سی ثانیه مثلا اگه برید برنامه رو باز کنید نوشته Deep sleep مثلا این همه مدت فعال بوده
Deep sleep نیاز به فعال سازی نیست به همین که صفحه خاموش شد اتوماتیک به این حالت میره

آقا ی سوال میشه بگین این CPU spy کجا هست ممنونتم داشی .:X :sorry:

<<تشکر>>

farshad810
27-07-2012, 05:03
آقا ی سوال میشه بگین این CPU spy کجا هست ممنونتم داشی .:X :sorry:

<<تشکر>>

cpu spy
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/qvNvwP0PWD/cpuspy.apk)

mrfarahzadi
27-07-2012, 09:38
ورژن 5 رام منتشر شد . باگ ها تو این ورژن رفع شدند کامل . دوستانی که با بلوتوث مشکل داشتند هم میتونند از این نسخه استفاده کنند .

V5 :- (My) Final

- Changed MMS app

- Few tweaks

- Other stuff (minor stuff)

http://www.mediafire.com/?iy9bit103qhv40u

amirreza_r143
27-07-2012, 10:04
تا ما اومدیم ورژن 4 رو دانلود کردیم ورژن 5 هم اومد دوستان به نظرتون ارزش داره دوباره ورژن 5 رو دانلود کنم چون دیشب ورژن 4 رو دانلود کردم و به نظر تغییرات هم اونقدر زیاد نیست (البته من نسخه ادیت شده رو دانلود کردم)

mrfarahzadi
27-07-2012, 10:19
تا ما اومدیم ورژن 4 رو دانلود کردیم ورژن 5 هم اومد دوستان به نظرتون ارزش داره دوباره ورژن 5 رو دانلود کنم چون دیشب ورژن 4 رو دانلود کردم و به نظر تغییرات هم اونقدر زیاد نیست (البته من نسخه ادیت شده رو دانلود کردم)

اگر مشکل خاصی نداری باهاش فکر نکنم لازم باشه . من خودم از همین ورژن راضیم . 30 مگ فضای خالی مونده برام و هنوز هم یه ذره هم کند نشده ( کلی هم لایو والپیپر و ویجت ریختم تو حلقومش :دی )

Nelo_Angelo
27-07-2012, 10:45
خوب اگه مشکل بلتوث تو ورژن 5 حل شده خوب 5 رو نصب کنیم دیگه ...!!!
اگه بشه یکی از دوستان نصبش کنه و فیدبک بده سپاس گذاریم :ax:

<<تشکر>>

amirreza_r143
27-07-2012, 12:15
من ورژن 4 رو نصب کردم و واقعا از این رام خوشم اومد این رام امکانات لوا رو داره و نقطه قوتش اینه که بیس بسیار خوبی هم انتخاب کرده یعنی سرعت و امکانات در کنار هم و از امکانات این رام خیلی خوشم اومد مثلا اینکه در قسمت دوربین بارکد ریدر داره و ..... که تا به حال در هیچ رامی ندیده بودم و اینکه دکمه شاتر برای دوربین کار میکنه و خیلی امکانات دیگه که فقط خودتون باید ببینید در مورد مصرف باتری فعلا نیمتونم نظر بدم ولی به نظرم در حد خیلی کم سرعتش از بیس اصلیش پایین تره چون بازی تام کت ورژن 2 روی بیسش بهتر کار میکرد (ولی تفاوت انچنان زیاد نیست)

Nelo_Angelo
27-07-2012, 14:59
یعنی خودم باید ورژن 5 رو دانلود و نصب و بعد هم فیدبک بدم اگه دوستان قبول بفرمایند یکی این کارو از دوستانه متخصص انجام بده چون بنده تخصص کافی ندارم و جسارت نمیکنم به شما دوستان عزیز . :bh: :dg:

<<تشکر>>

SAM.D!S
27-07-2012, 15:22
ورژن ۵ نصب و تست شد.

رام روون و جالبیه و امکانات به نسبت خوبی هم داره. بلوتوث به درستی کار میکنه. link2sd با انتخاب پارتیشن ext3 کار میکنه و پارتیشن رو میشناسه. فیدبک کلی هم که بچه ها دادن. اما من واقعا از دفترچه تلفنش بدم اومد!

این رام هم مثل lewa و joyos کاری از یک گروه چینیه، و هنوز ایس رو رسما ساپورت نمیکنه. اما بیشتر گوشی هایی رو که lewa ساپورت میکنه رو داره، پس احتمال داره برای ایس هم نسخه رسمی بدن.

----------------------------

ویرایش: رام اصلا به دلم نمیشینه. هنوز خیلی جاهاش از نظر گرافیکی مشکل داره. استاتوس بار کند عمل میکنه. تم ها به درستی با رام ست نمیشه و به دل نمیشینه.

rezapirzad
28-07-2012, 11:51
سلام دوستان

ورژن های ادیت شده از این رام توسط من که شامل تغییرات عمومی برای استفاده بهتر رام میباشد :

دانلود نسخه ادیت شده ورژن v5.0 رام توسط خودم با تغییرات به شرح زیر :

http://www.mediafire.com/?a15y55ldd5j2ddq

شرح تغییرات :

حذف برنامه های اضافی رام

موفق و شاد باشین

kral_altin
28-07-2012, 14:22
رام خوبیه

amirreza_r143
28-07-2012, 20:43
نکته عجیب این رام اینه که بعد از یک ریستارت کل sms هام پرید

Nelo_Angelo
28-07-2012, 23:13
سلام آقا رضا ولی من تا اون موقعی که ورژن 4 رو داشتم 100ها بار ریست کردم این مشکلی که شما گفتین نبوده زیادم وارد نیستم که بگم مشکل از چی هست ولی من این مشکل و نداشتم داشی .:cv:

<<تشکر>>

ghoorbaghe1
28-07-2012, 23:25

یکبار هم با رام lewa این اتفاق واسه من افتاد. نمیدونم چرا اینجوری میشه بعضی وقتا!

amirreza_r143
28-07-2012, 23:32
واسه من وقتی داشتم اس مینوشتم گوشی خاموش شد و فکر میکنم در این حالته که اس ها میپره ولی تا حدودی حالم گرفته شد به دوستان پیشنهاد میکنم یه بک اپ از اس هاشون هر از چند روز بگیرن

rezapirzad
29-07-2012, 07:57
سلام دوستان

کسی در مورد مصرف باطری این رام نظری نداره

به نظر من کمی مصرف رام بالاست و در باطری کم زود خاموش میکنه

SAM.D!S
29-07-2012, 08:08
سلام دوستان

من هم توی تست ۱ ساعته ای که داشتم مصرف زیاد باتری رو به وضوح دیدم. یکی از دلایلی هم که پاکش کردم همین بود

mrfarahzadi
29-07-2012, 11:04
سلام دوستان

درسته تو ورژن 4 هم که من داشتم همین مشکل بود . از 15 درصد غیر منطقی خالی میشد باتری و استفاده کلش به نظرم خوب بود !
من فقط بخواطر اینکه این رام هنوز official نیست و ظاهر نه چندان جذابش پاکش کردم و آپوکالیپس نصب کردم .
به نظرم واقعا رام روونیه . من که ازش کوچکترین لگی ندیدم . امیدوارم هر چه زودتر ورژن رسمی رام ارائه بشه :)

rezapirzad
29-07-2012, 18:54
درسته تو ورژن 4 هم که من داشتم همین مشکل بود . از 15 درصد غیر منطقی خالی میشد باتری و استفاده کلش به نظرم خوب بود !
من فقط بخواطر اینکه این رام هنوز official نیست و ظاهر نه چندان جذابش پاکش کردم و آپوکالیپس نصب کردم .
به نظرم واقعا رام روونیه . من که ازش کوچکترین لگی ندیدم . امیدوارم هر چه زودتر ورژن رسمی رام ارائه بشه :)

سلام من تو سایت اصلی رام دیدم که کوکر نوشته ورژن نهایی رام هست اگه اشتباه نکنم

mrfarahzadi
29-07-2012, 21:18
سلام من تو سایت اصلی رام دیدم که کوکر نوشته ورژن نهایی رام هست اگه اشتباه نکنم

آره ورژن نهايي koogly هست ولي گويا ورژن رسمي mokee براي ايس نيست .

amirreza_r143
29-07-2012, 21:29
من توی این رام برای اولین بار مشکل بلوتوث پیدا کردم که مجبور شدم از این رام کوچ کنم (البته مصرف رام هم به نظرم بدک نیست ولی خیلی خوب هم نیست)

kral_altin
01-08-2012, 15:24
چطوری میشه شماره مسیج سنتر سیمکارت رو توش تغییر داد؟

SAM.D!S
01-08-2012, 16:23
چطوری میشه شماره مسیج سنتر سیمکارت رو توش تغییر داد؟

باید برید به تنظیمات برنامه مسیجینگ. توی قسمت advance باید باشه

[|] Sent via samsung galaxy ace with cyanogen 9 rom, beta 10 © [|]

kral_altin
02-08-2012, 09:13
باید برید به تنظیمات برنامه مسیجینگ. توی قسمت advance باید باشه

[|] Sent via samsung galaxy ace with cyanogen 9 rom, beta 10 © [|]

شما اصلا این رام را نصب کردین؟
اصلا قسمت advance نداره برنامه مسیجینگ...
لطفا اونایی که این رام را نصب کردند بگن چجوری چطوری میشه شماره مسیج سنتر رو عوض کرد

kral_altin
02-08-2012, 09:14
سلام دوستان

دقیقا...اما در کل من از مصرف راضیم..فقط مشکل توی 50% آخر کاره

mohamad_beauty
03-08-2012, 21:25
سلام من قبل از اینکه این رام رو نصب بکنم اصلا مشکل باطری نداشتم و حدود سه روز گوشیم باطری نگه میداشت بعد از نصب این رام و مصرف بالای اون که یک روز بیشتر دوام نداشت رام ارجینال ریختم رو گوشیم ولی باز هم در کمال تعجب مصرف باطری مثل قبل بسیار بالاست و همون یک روز رو دووم میاره
چی کار کنم تا سایه شوم این رام از باطریم بره؟

kral_altin
04-08-2012, 07:53
سلام من قبل از اینکه این رام رو نصب بکنم اصلا مشکل باطری نداشتم و حدود سه روز گوشیم باطری نگه میداشت بعد از نصب این رام و مصرف بالای اون که یک روز بیشتر دوام نداشت رام ارجینال ریختم رو گوشیم ولی باز هم در کمال تعجب مصرف باطری مثل قبل بسیار بالاست و همون یک روز رو دووم میاره
چی کار کنم تا سایه شوم این رام از باطریم بره؟

سایه شوم این رام با نصب رام جدید از باطریتون رفته...
شما به فکر سایه شوم باطریت از روی رام ها باش...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164707

ali4pol
17-08-2012, 18:08
در این پست ورژن های ادیت شده از این رام توسط من قرار میگیره که شامل تغییرات عمومی برای استفاده بهتر رام میباشد :

سلام دوستان

دانلود نسخه ادیت شده ورژن v5.0 رام توسط خودم با تغییرات به شرح زیر :

http://www.mediafire.com/?a15y55ldd5j2ddq

شرح تغییرات :

حذف برنامه های اضافی رام

موفق و شاد باشین

gps با برنامه sygic کشر نمیکنه

saied-jackson
19-08-2012, 01:01
سلام دوستان مشکل بلوتوث چی ؟ حل شده ؟

kral_altin
22-08-2012, 10:30
سلام دوستان مشکل بلوتوث چی ؟ حل شده ؟

آره کاملا مشکل بلوتوث حل شده

ali-kasra
15-09-2012, 15:51
سلام
من اولین بارمه میخوام کاستوم رام نصب کنم ، خدایش بلد نیستم میترسم گوشیم خراب بشه .. اگه میشه یه توضیحی بدین که چظوری این رامو نضب کنم ، ممنون میشم این لطفو بکنی
راستی موندم اضلا
روش نصب :
وارد ریکاوری شده
wipe factory reset
wipe chace partion
wipe dvlink chack
mout system
mount data
mount sdext
format system
format data
format sdext
بعد رام رو نصب کنید

این کارایه بالا چیه ، واسه منه مبتدی یه توضیح بدین

SAM.D!S
15-09-2012, 16:17
سلام
من اولین بارمه میخوام کاستوم رام نصب کنم ، خدایش بلد نیستم میترسم گوشیم خراب بشه .. اگه میشه یه توضیحی بدین که چظوری این رامو نضب کنم ، ممنون میشم این لطفو بکنی
راستی موندم اضلا
روش نصب :
وارد ریکاوری شده
wipe factory reset
wipe chace partion
wipe dvlink chack
mout system
mount data
mount sdext
format system
format data
format sdext
بعد رام رو نصب کنید

این کارایه بالا چیه ، واسه منه مبتدی یه توضیح بدین
سلام.
این آموزش کامل هستش
آموزش نصب رامهای کاستوم و پچ برای GALAXY Ace (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=193493)

ولی چون کاربر تازه وارد هستید،پیشنهاد میکنم که این تاپیک رو هم مطالعه کنید تا اطلاعاتتون بیشتر بشه
موفق باشید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188837