PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رویداد mobile unpacked سامسونگ در 29 آگوست ،منتظر Galaxy Note 2 باشید

MEH D
02-08-2012, 19:24
MNA-MTG

هنگام ظهور لحظات جادویی

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=762484&stc=1&d=1343925358

چندی پیش سامسونگ برای دومین رویداد معرفی محصولات خود در ماه آگوست دعوت نامه فرستاد . این رویداد در 29 آگوست درست 2 روز قبل از نمایشگاه IFA برلین برگذار خواهد شد . همانطور که قبلا خبر دادیم رویداد دیگری که در این ماه برگذار خواهد شد روز 15 آگوست خواهد بود و این برای ما بسیار جالب و هیجان انگیز است چرا که سامسونگ در فاصله ی کمتر از 15 روز از دو محصول خود پرده برداری میکند . این رویداد در 29 آگوست در Tempodrom در شهر برلین آلمان و در ساعت 7 (محلی) برگذار خواهد شد .

ویرایش 1 : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=237351

با پوشش کنفرانس در خدمت شما هستیم ...

این تاپیک برای تبادل نظر تا اطلاع ثانوی باز خواهد ماند

I-Vahied
02-08-2012, 19:28
فکر کنم باید منتظر معرفی نسل جدید گالکسی نوت باشیم
ویا یه گوشی با سیستم عامل تایزن
نظر شما چیه

h.ahmadi
02-08-2012, 19:35
آره دیگه احتمال خیلی زیاد نوت رو میخاد معرفی کنه ،،،معلوم نیست اپل کی میخاد کنفرانس بذاره و طرفداراشو خوشحال کنه .؟؟!!

Unexampled Orion
02-08-2012, 21:23
فکر نکنم فعلا" محصولات با سیستم عامل تایزن رو معرفی کنه چون مدت زیادی از معرفی اولین Developer Device تایزن نمیگذره. من احتمال میدم این نوت جدید باشه و تو IFA هم یه تبلت یا به احتمال زیاد همون 11.8 اینچیه با صفحه رتینا رو معرفی کنه. فقط خداکنه این سری هم عین سری قبل Live Stream داشته باشه تا بشه مراسمو زنده دید.

ParSa
02-08-2012, 21:56
امیدوارم نوت2 شبیه اس3 نشه!:bk:
چون از اونجایی که صفحه نمایش 4:3 داره همونقدر که اس3 زیباست ممکنه نوت2 کاریکاتور بشه! :ce::ap:
بازم باید دید...
من مطمئنم میخواد نوت2 رو معرفی کنه:bu: :دی

Optimus Prime
02-08-2012, 22:15
امیدوارم نوت2 شبیه اس3 نشه!:bk:
چون از اونجایی که صفحه نمایش 4:3 داره همونقدر که اس3 زیباست ممکنه نوت2 کاریکاتور بشه! :ce::ap:
بازم باید دید...
من مطمئنم میخواد نوت2 رو معرفی کنه:bu: :دی

//////////// معذرت اشتباه متوجه شدم ////////

...........................
اما :
مطمئن هم هستيم که صفحه نوت دو بزرگتر از 5.3 خواهد بود (که البته من چيز جالبى نميبينمش, نوت فعلى هم صفحه بزرگش شايد اوايل جالب باشه ولى بعد از مدتى خسته کننده ميشه و عامل دردسر واسه جابجايي و...)

MEH D
02-08-2012, 22:23
دوست من کدوم صفحه 4.3 داره ؟؟ نوت يا اس سه؟!؟
صفحه نوت 5.3 هست و صفحه اس سه 4.8
مطمئن هم هستيم که صفحه نوت دو بزرگتر از 5.3 خواهد بود (که البته من چيز جالبى نميبينمش, نوت فعلى هم صفحه بزرگش شايد اوايل جالب باشه ولى بعد از مدتى خسته کننده ميشه و عامل دردسر واسه جابجايي و...)

اندازه ی کل موبایل تغییر نکرده
صفحه نمایشش بزرگتر شده
از بالا و پایینش زدن
سایزشون یکیه

maxomid
02-08-2012, 22:36

این مورد رو من به شدت موافق هستم.
اگر دقت کردید من زیاد گوشی عوض میکنم همیشه گوشی هامو داخل اینترنت یا اینجا یا پرشین تولز میفروشم.
چیزی که زیاد میبینم همیشه تاپیک فروش Note هست..
خیلی ها با کلی اشتیاق میخرند به قول شما اولش خیلی جالبه بعدش خسته کننده و... میشه
و حالا بیا بفروشش.....
و البته برای سامسونگ هم فروش خیلی خوبی کرد..چون چیز جدیدی بود.. فبلت.. چیزی بین موبایل و تبلت...

موفق باشید..

amirreza_r143
02-08-2012, 23:34
این مورد رو من به شدت موافق هستم.
اگر دقت کردید من زیاد گوشی عوض میکنم همیشه گوشی هامو داخل اینترنت یا اینجا یا پرشین تولز میفروشم.
چیزی که زیاد میبینم همیشه تاپیک فروش note هست..
خیلی ها با کلی اشتیاق میخرند به قول شما اولش خیلی جالبه بعدش خسته کننده و... میشه
و حالا بیا بفروشش.....
و البته برای سامسونگ هم فروش خیلی خوبی کرد..چون چیز جدیدی بود.. فبلت.. چیزی بین موبایل و تبلت...

موفق باشید..

این محصول واقعا ریسک بزرگی برای سامسونگ بود که دست بر قضا جواب هم داد و شد دومین محصول پر فروش سامسونگ

AminMzh
02-08-2012, 23:39

سلام.علی جان منظور این دوستمون نسبت طول به عرض صفحه نمایش هست نه میزان قطر صفحه نمایش:):ax:

Optimus Prime
02-08-2012, 23:53
اندازه ی کل موبایل تغییر نکرده
صفحه نمایشش بزرگتر شده
از بالا و پایینش زدن
سایزشون یکیه
بعد فکر نميکنيد اگه بيشتر از اينى که هست از اينور اون ور بزنن گوشى غير قابل استفاده ميشه ؟

سلام.علی جان منظور این دوستمون نسبت طول به عرض صفحه نمایش هست نه میزان قطر صفحه نمایش:):ax:

حق با شماست امين جان, من اشتباه کردم.

از دوستمون هم معذرت ميخوام

ParSa
03-08-2012, 00:15
منظورم نسبت صفحه ی 4:3 ی نوت بود. نه 4.3 اینچ:ap:
صفحه نمایش نوت2 احتمالا 5.5 اینچه. یعنی سینمای خانگی در جیب شما! http://smiley.motorz.ir/ahswen/25.gif http://smiley.motorz.ir/ahswen/48.gif
اگه منظورم 4.3 اینچ بود که خیلی پرت بودم:ca:

Mohammad_mehdi
03-08-2012, 00:16
منتظر یه محصول خوب و البته متناسب از هر جهت هستیم

wings
03-08-2012, 00:21
:hello:

گلکسی نوت یه وسیله ی خاصه برای آدمهای خاصی که کارکردها و احتیاجاتشون از یک وسیله خاصه :bm:
مثلا (اونها که زنگ خورشون زیاده اصلا دنبال گلکسی نوت نباید برن) :av:
من خودم هم اول تعجب کردم که اینقدر فروش کرده :ai:
اول فکر میکردم سامسونگ فقط برای من و بنا به خواسته های من سفارشی این وسیله رو ساخته :di:
دمش گرم :cv:
===========
امیدوارم گلکسی نوت II اینقدر با I فرق داشته باشه که ارزش مهاجرت به اون رو داشته باشه
من که بی صبرانه منتظر دومیش هستم
طبق گفته ی دوستان و همین طور پیش بینی خودم دومی نباید مثل اولی فروش داشته باشه چون بالاخره آدم یه بار جو گیر میشه (بخاطر شکار گنجیشک میره مسلسل میخره) :ca:
که بعد بخواد بره بفروشه :ca:

MEH D
03-08-2012, 03:16
فعلا دو حدس میشه زد

galaxy note 2
Galaxy Note 10.1

یکیش 29 آگوست و شاید یکیش 15 آگوست معرفی بشه

کلا ماه شلوغیه برای سامسونگ

pedramsanan
03-08-2012, 09:46
برادر پروژه گالاكسي نوت 11.2 رو فراموش كرديد.ممكنه اون باشه.گالاكسي نوت 10.1 دوم هم معرفي شده.
و در مورد سايز نوت بايد بگم اگه شما ميخوايد چيزي داشته باشيد كه تو جيب جا بشه همون اس3 ديگه آخرين شايزيه كه ميشه استفاده كرد.وقتي سامسونگ عنوان نوت رو بهش داده يعني اصلا نميخواسته گوشي بده بيرون.اين بيشتر يه تبلته و بايد اين رو درك كرد

MEH D
03-08-2012, 10:45
خوب دوستان خبر اومد که ساموسنگ قرار نوت 2 رو عرضه کنه :4:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3122495#post3122495

__________________________________________________ __________

به نقل از نماینده سامسونگ :

" برنامه ما این است که در روز 29 آگست در برلین ، در رویدادی از گلکسی نوت بعدی رونمایی کنیم".

با تشکر از *ReZa*

wings
03-08-2012, 12:25
برادر پروژه گالاكسي نوت 11.2 رو فراموش كرديد.ممكنه اون باشه.گالاكسي نوت 10.1 دوم هم معرفي شده.
و در مورد سايز نوت بايد بگم اگه شما ميخوايد چيزي داشته باشيد كه تو جيب جا بشه همون اس3 ديگه آخرين شايزيه كه ميشه استفاده كرد.وقتي سامسونگ عنوان نوت رو بهش داده يعني اصلا نميخواسته گوشي بده بيرون.اين بيشتر يه تبلته و بايد اين رو درك كرد

:hello:
قربون آدم با درک
من هم هفت ، هشت ماه دارم همینو میگم ، نمیدونم چرا دوستان اون قلمی که باهاشه رو نمیبینن آخه اگه بخواد صفحه کوچیک باشه که دیگه اون قلم معنا نداره :dt:
بابا نوته ، نوت ، نوت ا :cf:
میگی نه حالا نگاه کن بزار نوت II معرفی شه ببین اول از اندازش ایراد میگیرن اون هم کیا کاربرهای متخصص و ... :bl:
-------
حالا هم با این خبری که جناب MEHDI دادن خیالم راحت شد که انتظار بی نتیجه نخواهد بود :ba:

pedramsanan
03-08-2012, 13:14
خب خدارو شكر.شايعه ها تموم شد.نوت 2 حتمي شد عرضش.ولي من بيشتر به گالاكسي تب 11.2 اميدوارم.به نظرم همون اس3 واس گوش دست آدم مناسبه.بعدش بايد رفت شراغ يه تبلت بزرگ براي مصارف تخصصي مربوط به تبلتا.البته نميشه سورفيساي مايكروسافتم ناديده گرفت.با توجه به اينكه سورفيسا بيشتر به لبتابا نزديكن و ميشه بيشتر كارايي هاي يه لب تابو ازش كشيد

P.E.Y.M.A.N
14-08-2012, 17:51
اگه دقت کرده باشین هر 1 سال دو هسته به سی پی یو محصولات سامسونگ اضافه میشه!!
هنوز پردازنده 1.5 میلیونی اینتل که سریع ترین هم هست 6 هسته داره!!!

تا سه سال دیگه بعید نیست سامسونگ پردازنده 12 هسته ای بده بیرون!!!!( فقط دارن رو تعداد هسته ها مانور میدن)
مثلا این دوهسته ای پنتیوم رو با چهار هسته ای Exynos 4412 Quad خودتون مقایسه کنید:

1- Intel dual core 1.6 GHz
http://www.pacificgeek.com/productimages/xl/E2140-N-2.jpg

2- Exynos 4412 Quad
http://web-design-egypt.com/wp-content/uploads/2012/06/samsung-galaxy-s3-main-board-small.jpg

خدایی خودتون قضاوت کنید!!!!(2007-2011)
اسم کدوم رو میشه گذاشت پردازنده؟؟؟
اولیش که بدون سینک تا 100 درجه دماش میره بالا یا دومی که از فاصله دو متری نمیشه تشخیصش داد؟؟

یعنی تو این چهار سال علم اینقدر پیشرفت کرده که پردازنده 5 * 5 سانتیمتری رو تو چند میلیمتر باقدرت بیشتر بدون این که حرارت زیاد تولید کنه، ساختن؟

دقیقا پردازنده 4 هسته ای 2 گیگاهرتز اسمارت فون اندازه دو هسته ای 1 گیگاهرتزی پی سی قدرت داره!!
(اگه رو اچ تی سی 4 هسته ای 1.5 ویندوز اکس پی نصب کرده باشین کاملا متوجه خواهید شد!!)

وقتی میگن پردازندش قویتره یعنی نسبت به نسل قبلی خودش نه این که پردازنده 4 هسته ای رو با پی سی مقایسه کنیم

ashkan saeb
15-08-2012, 15:29
خداروشكر مثل s3 نشد قيافش