PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] مسائلی که هنگام خرید galaxy siii باید به آن توجه کنید

R.O.L.A
11-08-2012, 23:04
مسائلی که هنگام خرید GALAXY SIII باید به آن توجه کنید

1 - پلمپ :

سعی کنید تا حد امکان پلمپ باشه ولی چون ممکنه خودشون پلمپ کرده باشن یه نگاه به صفحه گوشی بندازین جای انگشت روش هست یا نه و وقتی گوشی روشن میکنید ساعت و اینا را ازتون بپرسه....

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2 - تشخیص unlock :

گوشی حتما حتما باید unlock factory باشه و دستی unlock نشده باشه. توجه به چنتا مورد بد نیست ... اول اگه lock باشه اسم اون اپراتور روی گوشی یا جعبه هست. دوم اینکه وقتی که گوشی رو روشن میکنید بجز علامت galaxy note چیز دیگه ای نیاد یعنی مثلا علامت T-Mobile (مثال یک اپراتور) اولش نیاد .... سوم توی settings برید بعد هم برید about چیزی یا نامی از اپراتوری نباشه .... چهارم سیم کارتتون رو بخونه و بتونید sms بدید و تماس بگیرید .... بهترین راه هم اینه که گوشی رو آپدیت کنید و رام جدید بزنید و ببینید lock میشه یا نه.

(که این حالت در صورتی امکان پذیره که از فروشنده 1 الی 2 روز اجازه تست بگیرید)

3 - تست گوشی :

کد مقابل را بزنید (از چپ به راست) #*0#*

(شما باید در این قسمت به خصوص دوربین و پیکسل سوخته و دیده شدن رنگ صورتی در صفحه را چک کنید . بهترین گزینه برای تست 2 مورد آخر : (Receiver (white هست)

++++++++++

با تشکر از loverx5

R.O.L.A
دقت بر لیبل GALAXY SIII به هنگام خرید

نکته

دوستان این مشخصات مخصوص اس 3 نیست و واسه همه گوشیای سامسونگ هست و مشخص شدس

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++

سری اول

گوشی های کره ای سفارش اروپا(انگلیس) که روی لیبل زده made in korea by samsung

سری دوم

گوشیهای کره ای با سفارش امارات که روی لیبل زده made in korea by samsung

سری سوم
گوشیهای اسمبل چین هست که قطعات را فقط در چین اسمبل میشه برای کمتر کردنه قیمت که روی لیبل زده made by samsung

سری چهارم

گوشیهای ساخت چین هست که هم قطعات و خط تولیدش در چین هست و کلا ساخته چین هست و با لیبلهای made in china by samsung , made in china در بازار موجوده

سری پنجم

گوشیهای ساخت ویتنام هست که هم قطعات و خط تولیدش در ویتنام و چین هست و کلا ساخته ویتنام هست و با لیبلهای made in VIETNAM by samsung , made in VIETNAM در بازار موجوده

سری ششم

ساخت کره به سفارش اسپانیا میباشد که به زبان کاتالان روی لیبل زده fabrique en coree bar samsung

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(خوب از لحاظه کیفیت ساخت با هم فرقی ندارن)

در مورد گزینه چهارم مواردی مانند galaxy s2 بوده که مشکلاتی رو به همراه داشته.

پس بهتره هنگام خرید از فروشنده حتما مهلت تست بگیرید تا مطمعن بشید که گوشی داغ نکنه ، مشکل شارژ خالی کردن سریع نداشته باشه ، حاله ای روی صفحه نمایش نداشته باشه ، از رنگ های آبی ، صورتی ، قرمز ، سبز ، سفید و سیاه عکس بگیرید و مطمعن شید که حاله ای از لنز دوربین نداشته باشه و ...

++++++++++++++

با تشکر از Ehsan2004

R.O.L.A
جعبه گوشی دو عدد لیبل دارد

نکته

دوستان این جعبه گوشی نوت هست ولی این نوع تشخیص تو همه گوشیا یکی هست

http://www.farsiup.com/images/gqi12lc1omleqxtbqaj0.jpg

http://www.farsiup.com/images/wbripquqzbycapcl8r4.jpg

h7mid
12-08-2012, 01:07
دوست عزیز یعنی مال من که زیاد داغ میکنه و زود باتری خراب میکنه باید بدم گارانتی؟؟؟

R.O.L.A
12-08-2012, 10:28
دوست عزیز یعنی مال من که زیاد داغ میکنه و زود باتری خراب میکنه باید بدم گارانتی؟؟؟

بعضی مواقع ب نوع کارکرد گوشی فرق داره.اینکه از چ رامی استفاده میکنی یا چ کرنلی روش زدی.

هر داغی دلیل بر این نیست ک گوشی ایراد داره.ی مقدار داغی طبیعی هست و مشکلی نداره.

اگر بیش از اندازه بود اونوقت باید دنباله مشکل بگردی

h7mid
12-08-2012, 11:20
منظورم این بود که مال من هم زود شارژ خالی میکنه هم خیلی داغ میکنه هنوز روت نکردم
مثلا بعد از 5 دقیقه بازی شروع به داغ کردن میکنه.بدم گارانتی؟

R.O.L.A
12-08-2012, 11:43
منظورم این بود که مال من هم زود شارژ خالی میکنه هم خیلی داغ میکنه هنوز روت نکردم
مثلا بعد از 5 دقیقه بازی شروع به داغ کردن میکنه.بدم گارانتی؟

خیر دوست عزیز.هنگام بازی طبیعی هستش.شارژ منظورتون چقد هست؟

من خودم ک دیگه همه کار برای کم کردن مصرف باطری کردم.ی روز یا ی روزو نیم نگه میداره.چون استفاده میکنم.شمام اگه استفاده میکنی طبیعی است .

h7mid
12-08-2012, 11:51
دیروز ساعت 7 صبح از شارژ دراوردمش تا ساعت 13 هیچی باهاش کار نکرده بودم دیدم اومدم دیدم شارژش نصف شده حدوده 47%!!!
حالا دیشب با wifi گوشی رو اپدیت کردم منتظرم ببینم مشکلاتش حل شده یا نه

ITWorldWindow
15-08-2012, 07:13
اگه این گوشی رو انتخاب کرده باشید و قصد داشته باشید اونو بخرید، به چه نکاتی اعم از موارد زیر توجه می کنید:

- محل خرید
- گارانتی
- محل ساخت (کره، ویتنام، چین)
- نوع رام (خاورمیانه یا اروپا)
- مقدار رم (16 یا 32: با در نظر گرفتن اختلاف قیمت و رعایت قانون بهترین خرید با کمترین هزینه!)
- نوع و مقایسه لیبل های الصاقی به جعبه، پشت گوشی و مندرج بر روی باتری
- پلمپ جعبه (پک یا آن پک بودن باکس؛ و اینکه آیا پلمپ جعبه می تونه غیر کارخونه ای باشه!)
- باتری (اینکه چه جور میشه فهمید باتری اصلی یا تعویضیه)
- سایر محتویات جعبه (نحوه تشخیص اصل و یا تعویضی بودن آن ها)
- نحوه تست گوشی در فروشگاه و مواردی که هنگام تست باید مد نظر داشت (از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه آیا میشه فهمید قبلا گوشی کار کرده یا نه و همچنین کدهایی را که باید وارد کرد و تنظیماتی را که باید بهشون توجه کرد و ...)
- بهترین مموری کارت ها از لحاظ مارک، کلاس، ظرفیت برای این گوشی (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- بهترین محافظ های صفحه نمایش موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
- مقایسه کیف با قاب محافظ گوشی (مزایا و معایب)
- بهترین کیف ها و قاب های محافظ گوشی موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار) {با توجه به اینکه این مورد می تونه سلیقه ای و بسیار متنوع باشه، هدف اصلی از ذکر اون، نوع کیف و قاب می باشد مثلا در مورد کیف: بازشو بود از بغل یا پایین، نحوه جاگیری گوشی در کیف، دکمه ای، بندی، آهنربایی یا چسبی بودن در کیف - در مورد قاب: پلاستیکی بودن یا فلزی بودن قاب و ...}
- بهترین روش برای تبدیل سیم کارت به میکرو (با استفاده از کاتر یا به صورت رسمی و از طریق نمایندگی: بررسی مزایا و معایب و مقایسه دو روش از لحاظ زمانی، هزینه و ... و انتخاب بهترین روش جهت استفاده از دو حالت سیم کارت به صورت میکرو و معمولی)
- نحوه شارژ (شارژ اول و دفعات بعد)
- اولین کارهایی که بعد از خرید باید انجام داد
- بهترین برنامه ها برای بک آپ گیری از رام اصلی گوشی قبل از نصب برنامه و ایجاد هرگونه تغییر (لینوکس - ویندوز)
- مهمترین تنظیماتی که باید در اولین اقدام اعمال نمود و ضروری ترین برنامه هایی که باید بلافاصله حذف و یا نصب کرد (موارد بسیار مهم و ضروری)
- بهترین روش برای آپدیت و یا تغییر رام اصلی در ایران
- بهترین سایت ها و برنامه ها برای دانلود رام و برنامه
- نکات مهم در تغییر رام، روت شدن، نصب برنامه و ...
- و ...

لطفا:
- نیازی نیست به همش جواب بدید (هر کی هر چی میدونه)
- اگه چیزی از قلم افتاده و به ذهنتون اومد، مطرح کنید
- بحث های طولانی و بی مورد نفرمایید! هر کس دلایل،اطلاعات معتبر با منبع، سلیقه و نظرشو بگه،‌ با رعایت احترام به سایرین
- اگه موردی سلیقه ای یا وابسته به مقدار بودجه و ... بود، تنها نظرات و سلایق خودتون را با ذکر دلیل بنویسید و یا اگه دوست داشتید به تمام حالات ممکن جواب بدید چون میتونه باعث کاهش حجم سوالات و همچنین کمک به سایر کاربرانی بشه که در این تاپیک نظر نمیدن و فقط مطالعه میکنن

shadmehrwow
16-08-2012, 05:51
دقت بر لیبل GALAXY SIII به هنگام خرید

نکته

دوستان این مشخصات مخصوص اس 3 نیست و واسه همه گوشیای سامسونگ هست و مشخص شدس

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++

سری اول

گوشی های کره ای سفارش اروپا(انگلیس) که روی لیبل زده made in korea by samsung

سری دوم

گوشیهای کره ای با سفارش امارات که روی لیبل زده made in korea by samsung

سری سوم
گوشیهای اسمبل چین هست که قطعات را فقط در چین اسمبل میشه برای کمتر کردنه قیمت که روی لیبل زده made by samsung

سری چهارم

گوشیهای ساخت چین هست که هم قطعات و خط تولیدش در چین هست و کلا ساخته چین هست و با لیبلهای made in china by samsung , made in china در بازار موجوده

سری پنجم

گوشیهای ساخت ویتنام هست که هم قطعات و خط تولیدش در ویتنام و چین هست و کلا ساخته ویتنام هست و با لیبلهای made in VIETNAM by samsung , made in VIETNAM در بازار موجوده

سری ششم

ساخت کره به سفارش اسپانیا میباشد که به زبان کاتالان روی لیبل زده fabrique en coree bar samsung

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(خوب از لحاظه کیفیت ساخت با هم فرقی ندارن)

در مورد گزینه چهارم مواردی مانند galaxy s2 بوده که مشکلاتی رو به همراه داشته.

پس بهتره هنگام خرید از فروشنده حتما مهلت تست بگیرید تا مطمعن بشید که گوشی داغ نکنه ، مشکل شارژ خالی کردن سریع نداشته باشه ، حاله ای روی صفحه نمایش نداشته باشه ، از رنگ های آبی ، صورتی ، قرمز ، سبز ، سفید و سیاه عکس بگیرید و مطمعن شید که حاله ای از لنز دوربین نداشته باشه و ...

++++++++++++++

با تشکر از Ehsan2004

خوب made by samsung که اسمبل چین هست قطعاتش ساخت کجاست؟

R.O.L.A
16-08-2012, 10:11
خوب made by samsung که اسمبل چین هست قطعاتش ساخت کجاست؟

مشخصه دوست عزیز.اسمبل تو چین هست و قطعات ساخت کره هست.

martin1990
21-08-2012, 17:37
ببخشید ممکنه چند عکس از باتری اصلی و تقلبی رو بذارید ؟
دقیقا نمی دونم چطوری مطمئن شم که باتریش رو عوض نکرده اند
martin1990
22-08-2012, 09:01
دوستان چون می خوام تو همین چند روز بگیرم دوباره این سوال رو مطرح می کنم
ممکنه چند عکس از باتری اصلی و تقلبی رو بذارید ؟
RadeoN
22-08-2012, 13:21
دوستان چون می خوام تو همین چند روز بگیرم دوباره این سوال رو مطرح می کنم
ممکنه چند عکس از باتری اصلی و تقلبی رو بذارید ؟
باتری اصلی

http://www.img4up.com/up2/17725993776622093874.jpg (http://www.img4up.com/)http://www.img4up.com/up2/45743482626899762003.jpg (http://www.img4up.com/)http://www.img4up.com/up2/29871084440794578957.jpg (http://www.img4up.com/)

#Mammad#
25-08-2012, 10:47
سلام دوستان.
گوشی من ساخت ویتنام هست.هنذفری و بقیه وسایل تو جعبه به همین صورت.
اما باتری گوشی ساخت کره هست.برای همه به همین صورت هست ؟

AliTal
27-08-2012, 15:40
سلام . من چند روز پیش سفارش اسپانیا این گوشی رو با بد بختی گیر آوردم و الآن خیلی راضی هستم چون دقیقا مطمنم که گوشی تو کره تولید و مونتاژ شده و کاملا اصله . تازه باتری هم مثل همون عکس های که از باتری اصلی گذاشتید میمونه . یعنی فقط نوشته made in Korea . همه چیز عااااااااااااااالیه

enable
03-09-2012, 14:46
اگه این گوشی رو انتخاب کرده باشید و قصد داشته باشید اونو بخرید، به چه نکاتی اعم از موارد زیر توجه می کنید:

1- نحوه تست گوشی در فروشگاه و مواردی که هنگام تست باید مد نظر داشت (از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه آیا میشه فهمید قبلا گوشی کار کرده یا نه و همچنین کدهایی را که باید وارد کرد و تنظیماتی را که باید بهشون توجه کرد و ...)

2- بهترین مموری کارت ها از لحاظ مارک، کلاس، ظرفیت برای این گوشی (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
3- بهترین محافظ های صفحه نمایش موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)

4- بهترین روش برای تبدیل سیم کارت به میکرو (با استفاده از کاتر یا به صورت رسمی و از طریق نمایندگی: بررسی مزایا و معایب و مقایسه دو روش از لحاظ زمانی، هزینه و ... و انتخاب بهترین روش جهت استفاده از دو حالت سیم کارت به صورت میکرو و معمولی)

5- اولین کارهایی که بعد از خرید باید انجام داد
6- بهترین برنامه ها برای بک آپ گیری از رام اصلی گوشی قبل از نصب برنامه و ایجاد هرگونه تغییر (لینوکس - ویندوز)
7- مهمترین تنظیماتی که باید در اولین اقدام اعمال نمود و ضروری ترین برنامه هایی که باید بلافاصله حذف و یا نصب کرد (موارد بسیار مهم و ضروری)

سلام!

راستش من الان اس 2 دارم و میخوام بفروشمش و اس 3 بخرم. یه سری زدم بخش اس 3 و اینو دیدم.

میشه مورد 1 رو توضیح بدید؟ یعنی چه تستی و چه کدهایی رو باید زد؟
میشه مورد 2 رو توضیح بدید؟ یعنی کلاس چیه؟
میشه مورد 3 رو توضیح بدید؟ یعنی بهترین مارک اون کدوم؟ (رنج گرون قیمت).
میشه مورد 4 رو توضیح بدید؟ یعنی اس 3 میکرو سیم میخوره؟
میشه مورد 5 رو توضیح بدید؟ یعنی چکار باید کرد؟
میشه مورد 6 رو توضیح بدید؟ یعنی یعنی وقتی گوشی روت نشده و کلاک ورک نداری چطوری میشه بکاپ بگیری؟
میشه مورد 7 رو توضیح بدید؟ یعنی چی؟

ممنون میشم. اگه اینا رو بازش کنید.

R.O.L.A
03-09-2012, 16:46
سلام!

راستش من الان اس 2 دارم و میخوام بفروشمش و اس 3 بخرم. یه سری زدم بخش اس 3 و اینو دیدم.

میشه مورد 1 رو توضیح بدید؟ یعنی چه تستی و چه کدهایی رو باید زد؟
میشه مورد 2 رو توضیح بدید؟ یعنی کلاس چیه؟
میشه مورد 3 رو توضیح بدید؟ یعنی بهترین مارک اون کدوم؟ (رنج گرون قیمت).
میشه مورد 4 رو توضیح بدید؟ یعنی اس 3 میکرو سیم میخوره؟
میشه مورد 5 رو توضیح بدید؟ یعنی چکار باید کرد؟
میشه مورد 6 رو توضیح بدید؟ یعنی یعنی وقتی گوشی روت نشده و کلاک ورک نداری چطوری میشه بکاپ بگیری؟
میشه مورد 7 رو توضیح بدید؟ یعنی چی؟

ممنون میشم. اگه اینا رو بازش کنید.

نیازی ب اینا نسیت.

شما چند پست اولو ک زدم بخونید همه چیز مشخص هست

joozef
07-09-2012, 14:00
سلام. من میخوام اس3 دست2 بخرم. حالا از کجا میشه فهمید که باتریشو عوض نکردن یا باتری غیر اصل و درجه 2 گذاشتن روش؟؟؟؟ گوشی هم ساخت کره هست.

واینکه دیگه چه چیزاییش رو ممکنه عوض کنن و جنس غیراصل یا درجه2 بزارن روش؟؟؟ و راه شناختش چی هست؟؟؟ ممنون

joozef
08-09-2012, 10:36
سلام. من میخوام اس3 دست2 بخرم. حالا از کجا میشه فهمید که باتریشو عوض نکردن یا باتری غیر اصل و درجه 2 گذاشتن روش؟؟؟؟ گوشی هم ساخت کره هست.

واینکه دیگه چه چیزاییش رو ممکنه عوض کنن و جنس غیراصل یا درجه2 بزارن روش؟؟؟ و راه شناختش چی هست؟؟؟ ممنون

کسی نی؟؟؟؟؟ عجله دارم ...

sm.habibpur
18-09-2012, 13:10
سلام...
چند تا سوال دارم ...
میخواستم بدونم رنگ های جدید گالکسی اس 3 کی میاد؟
اگه من سفیدش رو بگیرم رنگش بعد چند وقت مات نمیشه؟
و لطفا مورد دوم مسائل هنگام خرید که راجب lock و unlock هست رو یکم برام توضیح بدید ...
وچطور میتونم یه گالکسی اس 3 آک اصلی کره پیدا کنم؟
:sign_help::please::sign_help::please:

R.O.L.A
18-09-2012, 13:10
سلام.

1.در مورد رنگ معلوم نیست کی بیاد ایران.فعلا دو رنگ موجود هست.

2.در مورده رنگ سفید خیر هیچ اتفاقی نمیوفته.من خودم دارم و مات نشده.

3.در مورده لاک یا انلاک خب اگه سیمکارتتونو بخونه انلاک هست و مشکلی نداره.خیلی کم پیش میاد ک لاک باشه.

4.ی نکتم این ک هست ک ببینید تهت اپراتوری نباشه مثله تی موبایل و..

sm.habibpur
18-09-2012, 13:28
تشکر واسه جواباتون
ولی نگفتی از کجا میتونم اس 3 اصل کره پیداکنم؟
از اینایی که ساخت کره به سفارش امارت و اروپا و اسپانیا هست میخوام...
یه جنس عالیه اصل کره میخوام...

R.O.L.A
18-09-2012, 13:56
تشکر واسه جواباتون
ولی نگفتی از کجا میتونم اس 3 اصل کره پیداکنم؟
از اینایی که ساخت کره به سفارش امارت و اروپا و اسپانیا هست میخوام...
یه جنس عالیه اصل کره میخوام...

دوست عزیز هیچ جایه دنیا اصلا ب این چیزا توجهی نمیکنن.

این نوع خرید فقط تو ایران مد شده ک حاضرن واسه کره حتی قیمتی بیشتر از قیمت اصلیش بدن.

شرکت بزرگی مثله سامسونگ هیچوقت نمیاد کاره خودشو زیره سوال ببره چون مثلا ی کشور دیگه داره گوشیشو تولید میکنه بد باشه.

همه زیره نظره سامسونگ هست و هیچ مشکلی نداره.

علائدین میتونید پیدا کنید.باید بگردید فقط

sm.habibpur
22-09-2012, 01:46
سلام
باز من اومدم و یه سوال ...
میخواستم ببینمرم رم GS3 چنده ؟ چقده؟
من همه جا دیدم رمش 1 گیگاهرتز نوشته ولی تو یه عکس که خود سامسونگ زده و S3 رو با آیفون 5 مقایسه کرده زده رم 2GB
من با خدوم گفتم شاید مثل حافظه اش که 16 و 32 داره این هم متفاوت باشه حالا نمیدونم لطفا شما پاسخ بدید ...
عکس رو میتونید ببینید در :

http://fa.azadnegar.com/ali.m/news/206081.html

R.O.L.A
22-09-2012, 10:43
سلام
من همه جا دیدم رمش 1 گیگاهرتز نوشته ولی تو یه عکس که خود سامسونگ زده و S3 رو با آیفون 5 مقایسه کرده زده رم 2GB
من با خدوم گفتم شاید مثل حافظه اش که 16 و 32 داره این هم متفاوت باشه حالا نمیدونم لطفا شما پاسخ بدید ...

رمش یک هست دوست عزیز.

varggoth
25-09-2012, 14:09

لطفا سریع کمک کنید اگر ممکنه

R.O.L.A
25-09-2012, 14:30
لطفا سریع کمک کنید اگر ممکنه

در مورد باطری صفحه قبل ی توضیحی دادن دوستان.

در مورد بقیه وسایل مشخص نمیشه زیاد.و زیاد مهم نیست اینکه چین باشه یا کره.

مهم گوشی هست ک باید تست کنید ببینید مشکل نداشته باشه.

با کد مخصوص تست.مهمترینشم پیکسل سوخته هستش ک نداشته باشه.

ashkankhoshtip
25-09-2012, 14:37
سلام
میخواستم ببینمرم رم gs3 چنده ؟ چقده؟
من همه جا دیدم رمش 1 گیگاهرتز نوشته ولی تو یه عکس که خود سامسونگ زده و s3 رو با آیفون 5 مقایسه کرده زده رم 2gb

بنام خدا.دوست عزیز تو بعضی از مدلها که برای اپراتورهای مختلف تولید شده رم 2گیگ هستش ولی تو نسخه بین المللی روش 1 گیگ هست.موفق باشی

tonto1538
29-09-2012, 23:56
ایا گوشی من اصلی هستش ؟

باطریش چطور عوض نشده ؟

http://up.vatandownload.com/images2/rdxje6s09e2xhosx4d.jpg
http://up.vatandownload.com/images2/rirkgas2e3wi6fcat5gj.jpg

n7000gt
03-10-2012, 02:33
سلام دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطف کنین جواب بدین اورژانسیه من یه گوشی کارکرده و یه صفر میخوام بخرم س3 سامی
1/میخوام س3 کارکرده بخرم چجوری بفهمم که اب خورده هست یا نه؟
2/ چجوری بفهمم تعمیری هست یا نه؟
3/اگه پیکسل سوزونده باشه تو چه رنگهایی دیده میشه؟
4/شارژ اولیه چقدر باشه خاموش کنم گوشی رو به شارژ بزنم یا روشن؟
5/کجا میتونم میکرو سیم بگیرم خودم سیمکارتو میتونم میکروش کنم ؟ اگه اره یه عکس از میکرو سیمکارت خودتون بزارین یا راهکارشو بگین؟ mer30
6/گارانتی اینتر نشنال =بدون گارانتی بودن درسته؟
7/چطوری بفهمم که گوشی روت شدست؟
8/س3 made by samsung ساخت کجاست؟
9/دمت گرم همینا

R.O.L.A
03-10-2012, 11:13
سلام دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطف کنین جواب بدین اورژانسیه من یه گوشی کارکرده و یه صفر میخوام بخرم س3 سامی
1/میخوام س3 کارکرده بخرم چجوری بفهمم که اب خورده هست یا نه؟
2/ چجوری بفهمم تعمیری هست یا نه؟
3/اگه پیکسل سوزونده باشه تو چه رنگهایی دیده میشه؟
4/شارژ اولیه چقدر باشه خاموش کنم گوشی رو به شارژ بزنم یا روشن؟
5/کجا میتونم میکرو سیم بگیرم خودم سیمکارتو میتونم میکروش کنم ؟ اگه اره یه عکس از میکرو سیمکارت خودتون بزارین یا راهکارشو بگین؟ mer30
6/گارانتی اینتر نشنال =بدون گارانتی بودن درسته؟
7/چطوری بفهمم که گوشی روت شدست؟
8/س3 made by samsung ساخت کجاست؟
9/دمت گرم همینا

تو اون تایپک پاسخ داده شد

sm.habibpur
17-10-2012, 13:48
سلام من دیروز رفتم که گالکسی اس 3 بگیرم فروشنده پشیمونم کرد گفت موتورولا روزر مکس موتورولا RAZR MAXX بگیرم هم بهتره هم پولش کمتره
شما باشی چی کار میکنی:sign_help:

amin-1996
17-10-2012, 14:01
سلام من دیروز رفتم که گالکسی اس 3 بگیرم فروشنده پشیمونم کرد گفت موتورولا روزر مکس موتورولا RAZR MAXX بگیرم هم بهتره هم پولش کمتره
شما باشی چی کار میکنی:sign_help:
سلام
نه عزیز گول مغازه دار رو نخور
razr max اصلا با s3 قابل مقایسه نیست(s3 خیلی سرتره)
مغازه دار اینو میگه چون میخواد جنسی که رو دستش باد کرده رو رد کنه بره

mpshirvani
26-10-2012, 00:11
salam asatid man kolan tahala ba samsung hal nakardam alan mikham s3 bekharam moshkele asliye man ba samsung smseshe ke tedade smsesh mahdoode hanooz toye in seri ham hamin moshkelo dare man daste kam hamishe dah davazdah hezar ta sms daram to drftam

R.O.L.A
28-10-2012, 10:03
salam asatid man kolan tahala ba samsung hal nakardam alan mikham s3 bekharam moshkele asliye man ba samsung smseshe ke tedade smsesh mahdoode hanooz toye in seri ham hamin moshkelo dare man daste kam hamishe dah davazdah hezar ta sms daram to drftam

دوست عزیز اول فارسی تایپ کنیدد.ممنون.

خیر کلی برنامه جانبی داره ک میتونید از اونا هم استفاده کنید.تو تنظیماتش میتونید کاری کنید ک محدود نباشه ذخیره اس ام اس

galaxyoo
30-10-2012, 13:09
سلام دوستان من یه اس3 خریدم که چراغ led نداره ایا فرق میکنه

R.O.L.A
30-10-2012, 15:48
سلام دوستان من یه اس3 خریدم که چراغ led نداره ایا فرق میکنه

امکان نداره همچین چیزی.اصلا اس 3 نیست اون

masibala
20-11-2012, 12:52
سلام دوستان من سوالی داشتم میخواستم بدونم میشه به سایت www.digikala.comاعتماد کرد میخوام ازاونجا اس 3 بخرم

infoenekas
20-11-2012, 22:25
سلام دوستان من سوالی داشتم میخواستم بدونم میشه به سایت www.digikala.comاعتماد کرد میخوام ازاونجا اس 3 بخرم

سایت معتبریه.همکارم یه دوربین 700 تومانی اینترنتی خرید کرد.مشکلی نداره.مطممئنا اگر مشکلی بود تا بحال بعد این همه سال جلوی فعالیتش گرفته میشد

MoyA+
07-12-2012, 13:26
سلام...

آقا واسه من زده fabrique in china by samsung
یعنی چی؟؟؟

Masoud0122
07-12-2012, 19:03
دوستان سلام
یه گوشی اس 3 آبی کارکرده گیرم اومده 1350000 که صاحبش میگه خیلی تمیزه و 2ماهی بیشتر کار نکرده.یکشنبه قراره برم گوشی رو چک بکنم،این تاپیک رو هم مطالعه کردم:
1. اگه بخوام بفهمم که یه موقع تعمیر نرفته باشه چطور میشه متوجه بشم؟
2. این تست پیکسل سوخته یعنی چی؟ یعنی بعضی پیکسل ها رو نمایش نمیده؟!
3. گفته که گارانتیش بین المللی هستش،این گارانتی تو ایران اعتبار داره؟
4. نظرتون در مورد قیمت چی هستش؟
ممنون از همه ی دوستان:mobilestan:

Masoud0122
08-12-2012, 20:22
واقعاً از دیروز تا الان هیچکی پیدا نشده جواب منو بده؟!!!

MFORSPEED
08-12-2012, 20:39
دوستان سلام
یه گوشی اس 3 آبی کارکرده گیرم اومده 1350000 که صاحبش میگه خیلی تمیزه و 2ماهی بیشتر کار نکرده.یکشنبه قراره برم گوشی رو چک بکنم،این تاپیک رو هم مطالعه کردم:
1. اگه بخوام بفهمم که یه موقع تعمیر نرفته باشه چطور میشه متوجه بشم؟
2. این تست پیکسل سوخته یعنی چی؟ یعنی بعضی پیکسل ها رو نمایش نمیده؟!
3. گفته که گارانتیش بین المللی هستش،این گارانتی تو ایران اعتبار داره؟
4. نظرتون در مورد قیمت چی هستش؟
ممنون از همه ی دوستان:mobilestan:

سلام سداه و مختصر بخوام جواب بدم..
جواب سئوال 1...خوب اولا گوشی که تعمیرگاه رفته از صد متری معلومه اگه گوشی باز باشی تا دستت گرفتی حس میکنی که یه جای کار میلنگه...پیچ ها رو نگاه کن برد زیر باطری رو چک کن..
ببین اطرافش ضربه نخورده..صدا نمیده بلندگو .دوربین اینا رو چک کن.
2....:تست پیکسل سوخته یعنی تو محیط سفید یه پیکسل سیاه میبینی یا برعکس..
برو تو منو که رنگ سیاه داره به دقت به ال سی دی نگاه کن یا تو زمینه رنگ کلا مو به مو نگاش کن.
گرچه فناوری های جدید کمتر از این مشکلات دارن اما ساخته دست بشره دیگه..
3....:منم گارانتی بین الملل دارم چرته هیچ کاربردی..تاکید میکنم هیچ کاربردی تو ایران نداره/
4.....:قیمت اگه به قول خودت 2 ماه کارکرد و خیلی تمیز باشه قیمتش خوبه...اگه اون 50 تومنش رو هم بشکنی نور علا نوره...اس 3 دور بر 1300 ارزش داره.
موفق باشی یا حق.

dell9000
08-12-2012, 20:47
واقعاً از دیروز تا الان هیچکی پیدا نشده جواب منو بده؟!!!

سلام قیمت که تقریبا 30% درصد کم میشه (اما باید از بخش خودش سوال کنی)
اما برای پیکسل سوخته کافیه دوربین گوشی را اجرا کنی و بعد از اون دستت را جلوی لنز قرار بدی و خوب به صفحه نمایش نگاه کنی
اگه پیکسل سفید یا خاموش دیدی مشکل داره .گارانتی رو هم اطلاعی ندارم.

ارسال شده از lg-p880 با استفاده از تپاتالک 2

Masoud0122
08-12-2012, 22:46
آقایون دستتون درد نکنه،واقعاً لطف کردید،ممنون از جوابی که دادید

Amir.N8
16-12-2012, 22:45
سلام
دوستان میتونید منو راهنمایی کنید ... ؟!
به نظرتون نوت 2 به غیر از قلم و رم 2 گیگ ، چه مزیت هایی نسبت به siii داره؟
و اینکه آیا رم یک گیگ siii تا چه حد نقطه ضعف محسوب میشه و تا کی میتونه جز بهترین ها باشه (با این رم) ؟

ashkan-yahyai
03-01-2013, 19:26
سلام دوستان
قصد دارم گوشی s3 رو بگیرم.
چندتا سئوال.
اول از همه اینکه میخوام بدونم گوشی با گارانتی اصلی و متفرقه چه فرقی با هم دارن.یعنی میشه تو ایران اینو به عنوان مزیت دونست؟گارانتی اصلی گوشی برای چه شرکتیه؟
1-اگه گوشی با گارانتی متفرقه بگیرم باید به چه نکاتی دقت کنم؟تقلبیش اومده یا نه!!!:4::4::4::4::4::4:
2-کلا مواردی که لازمه موقع خرید بهش توجه بشه بهم بگین ممنون میشم.
3-رام این گوشی فرق نمیکنه برای کدوم منطقه باشه؟(مثلا اروپا یا شرق آسیا و..)
4-الان تو علائدین بیشتر ساخت کدوم کشور موجود هست؟هنوز میشه کره ایش رو گیر آورد؟
از اطلاعات صفحه اول خیلی استفاده کردم.ممنون.
خلاصه کمکم کنید که با این قیمت سرم کلاه نره.
ممنون.

ashkan-yahyai
04-01-2013, 10:34
:up::up::up:

ashkan-yahyai
04-01-2013, 13:13
آقا کسی اینجا نمیاد رد بشه،یه نگاهی به این تایپیک بندازه؟!؟!؟!؟

.TAAW.
04-01-2013, 13:24
سلام دوستان
قصد دارم گوشی s3 رو بگیرم.
چندتا سئوال.
اول از همه اینکه میخوام بدونم گوشی با گارانتی اصلی و متفرقه چه فرقی با هم دارن.یعنی میشه تو ایران اینو به عنوان مزیت دونست؟گارانتی اصلی گوشی برای چه شرکتیه؟
1-اگه گوشی با گارانتی متفرقه بگیرم باید به چه نکاتی دقت کنم؟تقلبیش اومده یا نه!!!:4::4::4::4::4::4:
2-کلا مواردی که لازمه موقع خرید بهش توجه بشه بهم بگین ممنون میشم.
3-رام این گوشی فرق نمیکنه برای کدوم منطقه باشه؟(مثلا اروپا یا شرق آسیا و..)
4-الان تو علائدین بیشتر ساخت کدوم کشور موجود هست؟هنوز میشه کره ایش رو گیر آورد؟
از اطلاعات صفحه اول خیلی استفاده کردم.ممنون.
خلاصه کمکم کنید که با این قیمت سرم کلاه نره.
ممنون.

دوست عزیز اگه به جای صفحه اول تموم صفحات رو میخوندی الان دیگه سوالی برات پیش نمیومد...

گارانتی متفرقه همون گارانتی بین الملله که در حد جلبکه ساپورتش:4: ینی اصلا تو ایران نمایندگی خدمات نداره.ینی هیچ...دو تا گارانتی نسبتا خدمات دارند.اولی سامتل و اون یکی هم مایکروتل....
رام هم هیچ فرقی نداره مال کجا باشه...
کشورش هم زیاد مهم نیست.همه جا پیدا میشه از ویتنام و چین گرفته تا کره و میدبای سامسونگ...
اگه خواستی بیا خودم یه دونه خیلی سرحال دارم برا فروش یه ماه استفاده کردم با کلی لوازم...:4:

ashkan-yahyai
04-01-2013, 13:47
ممنون.
کلا میونم با گوشی کار کرده خوب نیست.
توصیه شما در مورد گارانتی چیه؟
به نظرتون بهتره که گارانتی اصلی بگیرم؟
ارزش تفاوت قیمتشو داره؟

saman.d.salehi
27-03-2013, 15:24
دوستان من اون رنگ صورتی رو دارم یه سایه صورتی که وقتی صفحه رنگ سفیدش زیاد میشه این سایه میافته
راهنمایی می کنید ایراد چیه ؟

shirkhanimail
05-04-2013, 15:26
سلام

رم 2 واسه مدل s III I9305 که موارد زیر فرق دارن:
1:رم 2
2:رادیو نداره
3: اینترنت LTE با سرعت 100 مگابیت

R.O.L.A
05-04-2013, 19:01
دوستان من اون رنگ صورتی رو دارم یه سایه صورتی که وقتی صفحه رنگ سفیدش زیاد میشه این سایه میافته
راهنمایی می کنید ایراد چیه ؟

تو بعضي از گوشيا اين مشكل هست ك چيز مهمي نيست زياد و طبيعي هست

sadd
14-04-2013, 22:55
رم 2 واسه مدل s iii i9305 که موارد زیر فرق دارن:
1:رم 2
2:رادیو نداره
3: اینترنت lte با سرعت 100 مگابیت

سلام
1- رنگ قهوه ای و سیلور این گوشی رم 2 دارن !!!؟ قیمتش بالاتره؟
2- با رامهای مختلف هم رادیو اضافه نمیشه؟
3- اینترنت lte چی هست؟
ممنون

mahdi 1371
18-04-2013, 15:41
سلام به همه ی دوستان یه سوالی داشتم

من دارم میرم siii گلکسی بخرم. میخواستم ببینم دوربین این گوشی تو شب هم خوب عکس میگیره یا نه؟ مثلا تو یه شب چهره ی افراد مشخصه؟
با تشکر

R.O.L.A
19-04-2013, 10:24
سلام به همه ی دوستان یه سوالی داشتم

من دارم میرم siii گلکسی بخرم. میخواستم ببینم دوربین این گوشی تو شب هم خوب عکس میگیره یا نه؟ مثلا تو یه شب چهره ی افراد مشخصه؟
با تشکر

بستگي داره ب محيط.

خوبه راضي كننده هست.(البته برا من)

VAHID1414
20-04-2013, 23:10
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم برای اطلاع از میزان کارکرد گوشی و تاریخ ساخت گوشی کد مخفی وجود داره

borhan_3010
28-04-2013, 19:39
سلام
بچه ها موقع خرید کد صفر رو بزنین تا چند مورد تست صفحه نمایش و چند مورد دیگه رو بتونین چک کنین *#0*# به ترتیب ستاره مربع صفر ستاره مربع
دوربین و شارژر و خلاصه همه قسمت هارو با دقت و حوصله چک کنین
گوشی تون هم حتما پلمب باشه و اگه گارانتی مطمن بگیرین
سعی کنین همه قسمت هارو کامل چک کنین چون از فروشگاه برین بیرون دیگه گوشی هر موردی داشته باشه با گارانتی هستش اونم اگه قبول کنن
من هندزفری رو با دقت چک کردم دیدم سمت چپ یکم بیس اش کم میزنه اول فروشنده انکار میکرد ولی با اصرار من رفت یه گوشی دیگه رو آورد و پلمبش رو باز کرد و هندزفری سالم رو تحویل داد...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

basefahim
28-04-2013, 20:12
سلام بر همگی
میخواستم بدونم قضیه این گوشی اس 3 با 4 گیگ حافظه داخلی و صفحه نمایش led که میگن سفارش دانشجوها عرب هست چی هست ؟ کسی خبر داره ؟

Hrithik_R
21-08-2013, 13:20
سلام دوستان و اساتيد
ميخوام مدل Made By Samsung رو بگيرم
ميخواستم از اونهايي كه اين سري رو دارند بپرسم از نظر كيفيت راضي هستند ؟
سری سوم

ممنون
منتظرم .......

R.O.L.A
21-08-2013, 15:04
سلام دوستان و اساتيد
سری سوم

ممنون
منتظرم .......

هيچ فرقي نداره../ فقط تو ايرانه ك واسه ي ليبل پول زيادي ميگيرن و مردمم ميدن../

من خودم چين داشتم خيليم عالي بود

R.O.L.A
21-08-2013, 15:04
سلام دوستان و اساتيد
سری سوم

ممنون
منتظرم .......

هيچ فرقي نداره../ فقط تو ايرانه ك واسه ي ليبل پول زيادي ميگيرن و مردمم ميدن../

من خودم چين داشتم خيليم عالي بود

ario-golfer
21-08-2013, 15:53
دوستان من احساس میکنم که سرعت انتقال فایل از کامپیوتر به گوشیم کمه مثلا حدود 6mb بر ثانیه. این عادیه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

R.O.L.A
21-08-2013, 16:11
دوستان من احساس میکنم که سرعت انتقال فایل از کامپیوتر به گوشیم کمه مثلا حدود 6mb بر ثانیه. این عادیه؟

سوالتونو تو بخش پرسشو پاسخ مطرح كنيد../

R.O.L.A
21-08-2013, 16:11

سوالتونو تو بخش پرسشو پاسخ مطرح كنيد../

kian98
26-08-2013, 17:21
ببخشید یه سوال دارم
وقتی میخوان ورژن جدید ارایه بدن برای همه اس3 ها میدن یا مثلا MADE BY SAMSUNG با ویتنام فرق داره

و سوال دیگر اینکه لوازم جانبی مدین چین با ویتنامی ها فرق داره ؟
کیفیت خوبه؟
ارزش داره made by samsung بخرم؟

موقع فروش چین بودنش اذیتمون نکنه؟ ارزون بردارن یا ...

ممنون

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
26-08-2013, 17:30
ببخشید یه سوال دارم
وقتی میخوان ورژن جدید ارایه بدن برای همه اس3 ها میدن یا مثلا MADE BY SAMSUNG با ویتنام فرق داره

و سوال دیگر اینکه لوازم جانبی مدین چین با ویتنامی ها فرق داره ؟
کیفیت خوبه؟
ارزش داره made by samsung بخرم؟

نه هیچ فرقی ندارند دوست عزیز

tyb.brk
31-08-2013, 13:53
سلام گوشی من سری
سری ششم

به نظر شما خوبه

ehsan2004
31-08-2013, 14:23
سلام گوشی من سری
سری ششم

به نظر شما خوبه

عزیزم خوبه
کلا اس3 چه چینیش چه سایر کشورهای سازنده همشون کیفیتشون یکی هست
نگران نباشید

tyb.brk
01-09-2013, 14:19
عزیزم خوبه
کلا اس3 چه چینیش چه سایر کشورهای سازنده همشون کیفیتشون یکی هست
نگران نباشید

ممنون
دوست عزیز
من یه دوست همشهری دارم یه گوشی گالکسی اس3 رنگ سفید
گرفت تا یک ماه با گوشی کار کرد و بعد یک دفعه گوشی خاموش شد و اصلا دیگه روشن نمیشه
یعنی مرگ ناگهانی شد چیکار کنیم

tyb.brk
01-09-2013, 14:41
یه سوال دیگری داشتم رام گوشی اس3 من 4.1.1 هست
چیکار کنم که مرگ ناگهانی سراغش نیاد
و چه رامی نصب کنم که این مشکل رفع شود ممنون

R.O.L.A
01-09-2013, 14:57
ممنون
دوست عزیز
من یه دوست همشهری دارم یه گوشی گالکسی اس3 رنگ سفید
گرفت تا یک ماه با گوشی کار کرد و بعد یک دفعه گوشی خاموش شد و اصلا دیگه روشن نمیشه
یعنی مرگ ناگهانی شد چیکار کنیم
بله احتمال زياد../ فك كنم مادربرد بايد نعويض ش../

یه سوال دیگری داشتم رام گوشی اس3 من 4.1.1 هست
چیکار کنم که مرگ ناگهانی سراغش نیاد
و چه رامی نصب کنم که این مشکل رفع شود ممنون

ب اخرين ورژن معرفي شده اپديت كنيد گوشيتونو./

tyb.brk
02-09-2013, 10:53
دوست عزیز دیگه نمیخواد بوت لودر نصب کرد

R.O.L.A
02-09-2013, 13:08
دوست عزیز دیگه نمیخواد بوت لودر نصب کرد

خیر با اپدیت ب اخرین نسخه بوت لودر عوض میشه../

EMINEM1
19-11-2013, 21:12
مسائلی که هنگام خرید GALAXY SIII باید به آن توجه کنید

1 - پلمپ :

سعی کنید تا حد امکان پلمپ باشه ولی چون ممکنه خودشون پلمپ کرده باشن یه نگاه به صفحه گوشی بندازین جای انگشت روش هست یا نه و وقتی گوشی روشن میکنید ساعت و اینا را ازتون بپرسه....

2 - تشخیص unlock :

گوشی حتما حتما باید unlock factory باشه و دستی unlock نشده باشه. توجه به چنتا مورد بد نیست ... اول اگه lock باشه اسم اون اپراتور روی گوشی یا جعبه هست. دوم اینکه وقتی که گوشی رو روشن میکنید بجز علامت galaxy note چیز دیگه ای نیاد یعنی مثلا علامت T-Mobile (مثال یک اپراتور) اولش نیاد .... سوم توی settings برید بعد هم برید about چیزی یا نامی از اپراتوری نباشه .... چهارم سیم کارتتون رو بخونه و بتونید sms بدید و تماس بگیرید .... بهترین راه هم اینه که گوشی رو آپدیت کنید و رام جدید بزنید و ببینید lock میشه یا نه.

(که این حالت در صورتی امکان پذیره که از فروشنده 1 الی 2 روز اجازه تست بگیرید)

3 - تست گوشی :

کد مقابل را بزنید (از چپ به راست) #*0#*

(شما باید در این قسمت به خصوص دوربین و پیکسل سوخته و دیده شدن رنگ صورتی در صفحه را چک کنید . بهترین گزینه برای تست 2 مورد آخر : (Receiver (white هست)

++++++++++

با تشکر از loverx5

ببخشید منظور از unlock factory چیه؟
چطور میشه فهمید گوشی دزدی و یا دست دوم نباشه؟از بین گارانتی های پارس سامتل،مایکروتل و همراه سرویس خاورمیانه کودوم اصله؟آیا خرید این گوشی از نمایندگی خود سامسونگ خوبه؟و یه سوال دیگه سمکارتمو باید پانچ کنم برای این گوشی؟
یه مطلبی هم درباره لیبل بود که عکساش باز نمیه میشه دوباره بذارید.با تشکر.

ariana18
10-01-2014, 09:36
دوستان من دیشب یک گوشی گلکسی اس4 i9500 خریداری کردم چند سوال داشتم
من تجربه ی زیادی ندارم بی زحمت راهنمایی کنید چطوری بفهمم که گوشی استفاده شده یانه؟ یا گوشی ارجینال هست و رفرش نباشه
مهلت تست گرفتم لطفا راهنماییم کنید
تا اونجا که شنیدم تو قسمت گالری باید یک فیلم یا چند عکس به صورت پیشفرض وجود داشته باشه اما وقتی گوشیو روشن کردم و تنظیمات اولیه رو انجام دادم تو قسمت گالری هیچ فیلم و عکسی نبود این طبیعیه؟
و اینکه لیبل شماره سریال و مشخصات گوشی که پشت گوشی زیر باتری زده شده یکم انحراف زاویه داره انگار با دست چسبونده باشنش! شنیده بودم اینارو بادستگاه میچسبونن و نباید انحراف داشته باشه
دوستانی که اس4 دارن اگه میشه چک کنید خبرشو بدید پیشاپیش متشکرم
راستی جعبه پلم بود ولی هر دو پلم روی جعبه به شکل هم نبودن و با هم فرق داشتن این طبیعیه یا خود مغازه پلم کرده؟
گوشیو از بیز آنلاین خریدم و با پیک تحویلم دادن made by samsung
بی زحمت اگه راهی هست که مشخص بشه گوشی قبلا روشن شده یانه بهم بگید قبل از اینکه مهلت تستم تموم شه
خیلی ممنون
راستی از کجا بفهمم باتری ولوازم توی جعبه اصلیه یا نه؟
باتری made in japan assembled in chaina
s/n : Ys1...S/B

peyman_m1992
10-01-2014, 10:00
دوستان من دیشب یک گوشی گلکسی اس4 i9500 خریداری کردم چند سوال داشتم
من تجربه ی زیادی ندارم بی زحمت راهنمایی کنید چطوری بفهمم که گوشی استفاده شده یانه؟ یا گوشی ارجینال هست و رفرش نباشه
مهلت تست گرفتم لطفا راهنماییم کنید
تا اونجا که شنیدم تو قسمت گالری باید یک فیلم یا چند عکس به صورت پیشفرض وجود داشته باشه اما وقتی گوشیو روشن کردم و تنظیمات اولیه رو انجام دادم تو قسمت گالری هیچ فیلم و عکسی نبود این طبیعیه؟
و اینکه لیبل شماره سریال و مشخصات گوشی که پشت گوشی زیر باتری زده شده یکم انحراف زاویه داره انگار با دست چسبونده باشنش! شنیده بودم اینارو بادستگاه میچسبونن و نباید انحراف داشته باشه
دوستانی که اس4 دارن اگه میشه چک کنید خبرشو بدید پیشاپیش متشکرم
راستی جعبه پلم بود ولی هر دو پلم روی جعبه به شکل هم نبودن و با هم فرق داشتن این طبیعیه یا خود مغازه پلم کرده؟
گوشیو از بیز آنلاین خریدم و با پیک تحویلم دادن made by samsung
بی زحمت اگه راهی هست که مشخص بشه گوشی قبلا روشن شده یانه بهم بگید قبل از اینکه مهلت تستم تموم شه
خیلی ممنون
راستی از کجا بفهمم باتری ولوازم توی جعبه اصلیه یا نه؟
باتری made in japan assembled in chaina
s/n : Ys1...S/B

اینجا که بخش اس3 به بخش گوشی خودتون مراجعه کنین

ariana18
10-01-2014, 14:39
لطفا آدرس تاپیک مورد نظرو بهم بدین متشکر
اگرم خودتون میدونید کمک کنید
متشکرم

peyman_m1992
10-01-2014, 15:35
لطفا آدرس تاپیک مورد نظرو بهم بدین متشکر
اگرم خودتون میدونید کمک کنید
متشکرم

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280712&page=877

عباس عباس
20-01-2014, 19:57
سلام
بچه ها موقع خرید کد صفر رو بزنین تا چند مورد تست صفحه نمایش و چند مورد دیگه رو بتونین چک کنین *#0*# به ترتیب ستاره مربع صفر ستاره مربع

دوستان چرا این کد برای من جواب نمی ده i9300 چه الان که 4.3 هست و چه قبلا که 4.0.4 بود

mr123
12-03-2014, 10:31
سلام

یه S III مدل I9300 خریدم
تا شب مهلت تست داره
این تست رو انجام دادم *#0*#
تماس ارسال اس ام اس و صدا و دوربین رو چه کردم
دیگه چه تست هایی باید انجام بدم

روش هم زده :
fabrique au vietnam
خوبه این مدل
؟

اندروید 4.3 هم هست

peyman_m1992
12-03-2014, 13:52
سلام

یه S III مدل I9300 خریدم
تا شب مهلت تست داره
این تست رو انجام دادم *#06*#
تماس ارسال اس ام اس و صدا و دوربین رو چه کردم
دیگه چه تست هایی باید انجام بدم

روش هم زده :
fabrique au vietnam
خوبه این مدل
؟

اندروید 4.3 هم هست
ستاره مربع 0 ستاره مربع رو بگیر و تست های اونجارو انجام بده مخصوصا تست های صفحه نمایششو
فک کنم به سفارش اسپانیا باشه گوشیت که خوبه
اهان راستی دور گوشیو تست کن لقی نداشته باشه
یه چند تا اس 3 هم دیدم داخل دوربینشو که تکون میدادی صدای تق تق میداد اینم تست کن

nice2net
15-03-2014, 08:41
سلام دوستان ی سوال مال من بعضی وقتا نورش تو حالت خودکار نیستا ولی خودب خود زیاد میشه مجبورم دستی کم کنم البتته اون اسکرولش ثابته ولی نورش زیاد میشه خودکار

مشکله این یا عادیه؟

sagharlonely
04-06-2014, 05:09
سلام
من دیشب رفتم s3 neo بگیرم به دلیل دو سیمکارته بودن و رم 1.5 گیگ اما به 4 دلیل گوشیرو پس دادم
اول اینکه پلمپ دستگاه باز بود که فروشنده عمده فورش ادعا کرد خودش قبل از فرستادن با پیک باز کرده تا اگه مشکل فیزیکی داره متوجه بشه
دوم اینکه روی جعبه نوشته بود ساخت ویتنام که خب برای من جدید بود
سوم اینکه cpu این گوشی مدل نئو 1.2 هست در حالی که مدل معمولی 1.4 اما روی جعبه این گوشی نوشته بود 1.4
چهارم اینکه لیبل روی مانیتور شفاف بود و کلمات اسم گوشی و... روش نوشته نشده بود به همین دلیل شک کردم دست دو باشه
اما با تحقیق چند جای دیگه متوجه شدم مورد 2و3و4 مشابه هستند
حالا به نظرتون من چکار کنم ایا میتونم به این گوشی های موجود اعتماد کنم
و اینکه میگن چون مدل نئو جدید هست قطعا اصلی هست و ریفرش نیست؟
و اینکه برای خرید اگر از digikala اقدام کنم مطمئن تره؟
و در اخر اینکه بمن گفتن بجای s3 neo گلگسی grand2 رو بگیر که بسیار مشابه هست و امکان نداره تقلبی باشه و اینکه خوب جواب داده به نظر شما چکار کنم بلاخره؟
ممنون از راهنماییاتون

dk 313
19-08-2014, 16:03
با سلام و عرض ادب.
دوستان چطوری گوشی رفرش رو میشه تشخیص داد؟
بعد چرا لیبل این گوشی اینطوریه؟مشکلی نداره؟

paprika 1
19-08-2014, 19:04
با سلام و عرض ادب.
دوستان چطوری گوشی رفرش رو میشه تشخیص داد؟
بعد چرا لیبل این گوشی اینطوریه؟مشکلی نداره؟
سلام
گوشیهای رفرش علامت خاصی ندارن البته معمولا رو جعبه گوشی یوروپن سیم نوشته و رو گوشی هم رام فلش نمیشه

dk 313
19-08-2014, 22:23
سلام
گوشیهای رفرش علامت خاصی ندارن البته معمولا رو جعبه گوشی یوروپن سیم نوشته و رو گوشی هم رام فلش نمیشه
تشکر بابت پاسخ.
اون قسمت قرمز رو متوجه نشدم.
در مورد لیبل نظری ندارید؟

paprika 1
19-08-2014, 22:42
تشکر بابت پاسخ.
اون قسمت قرمز رو متوجه نشدم.
در مورد لیبل نظری ندارید؟
خواهش میکنم
معمولا روی جعبه گوشی های رفرش نوشته europen sim
ظاهرا باتری های جدید به این شکل ساخته میشن تو نوت3 هم بعضی باتری ها این شکلی هستن فکر نمیکنم باتری مشکلی داشته باشه

dk 313
22-08-2014, 13:42
خواهش میکنم
معمولا روی جعبه گوشی های رفرش نوشته europen sim
ظاهرا باتری های جدید به این شکل ساخته میشن تو نوت3 هم بعضی باتری ها این شکلی هستن فکر نمیکنم باتری مشکلی داشته باشه
گرامی یک نکته ای اون عکس باتری نیست!عکس خود لیبل پشت گوشی هست.همونی که توش نوشته گوشی ساخت کجاست.مال من اینطوریه.مشکلی نداره؟

paprika 1
22-08-2014, 17:50
گرامی یک نکته ای اون عکس باتری نیست!عکس خود لیبل پشت گوشی هست.همونی که توش نوشته گوشی ساخت کجاست.مال من اینطوریه.مشکلی نداره؟
اونو دقیق نمیدونم دوست عزیز ولی اگه مشکلی از لحاظ باتری و ضعیف بودنش نداری حساس نباشین

sazman
27-10-2014, 22:18
گلکسی نئو ساخت ویتنام اما باتریش ماله چینه..آیا باید نسبت به این قضیه مشکوک بود؟

paprika 1
27-10-2014, 22:53
گلکسی نئو ساخت ویتنام اما باتریش ماله چینه..آیا باید نسبت به این قضیه مشکوک بود؟
منظورتون اس3 نئو هستش؟
خیر گاها بعضی از لوازم جانبی مثل شارژر و باتری ساخت کشور چین هستن

sazman
29-10-2014, 10:16
منظورتون اس3 نئو هستش؟
خیر گاها بعضی از لوازم جانبی مثل شارژر و باتری ساخت کشور چین هستن
بله منظورم نئو هستش.همه لوازم مال ویتنامه غیر از باتری. یکروز کارکرد طبیعیه؟

paprika 1
29-10-2014, 12:24
بله منظورم نئو هستش.همه لوازم مال ویتنامه غیر از باتری. یکروز کارکرد طبیعیه؟
مدت زمان کارکرد باتری بستگی به استفاده از گوشی داره

sazman
01-11-2014, 16:06
دلیل کانکت نشدن به Gprs با توجه به اینکه تمامیه تنظیمات بدرستی صورت گرفته چیه؟
خطای مذکور ظاهر میشه no signal found for mobile networks

paprika 1
01-11-2014, 16:59
دلیل کانکت نشدن به Gprs با توجه به اینکه تمامیه تنظیمات بدرستی صورت گرفته چیه؟
خطای مذکور ظاهر میشه no signal found for mobile networks

مودم رامتونو عوض کنید بینید درست میشه یا نه

sazman
02-11-2014, 00:04
مودم رامتونو عوض کنید بینید درست میشه یا نه

متاسفانه بلد نیستم.ضمنا تعویض رام گارانتی رو از اعتبار ساقط نمیکنه؟

paprika 1
02-11-2014, 14:01
متاسفانه بلد نیستم.ضمنا تعویض رام گارانتی رو از اعتبار ساقط نمیکنه؟
نه عزیزم رام رسمی گارانتی رو باطل نمیکنه
ورژن اندرویدتون 4.1.2 هستش یا 4.3؟

sazman
03-11-2014, 13:02
نه عزیزم رام رسمی گارانتی رو باطل نمیکنه
ورژن اندرویدتون 4.1.2 هستش یا 4.3؟

4.3 هست. ورژن جدید هم که نیومده

paprika 1
03-11-2014, 13:37
4.3 هست. ورژن جدید هم که نیومده
باید از مودم های اندروید 4.3 استفاده کنید و بهتره که مودم رامهای خاورمیانه باشه

sazman
08-11-2014, 11:31
باید از مودم های اندروید 4.3 استفاده کنید و بهتره که مودم رامهای خاورمیانه باشه

آموزشش تو انجمن هست؟یه راهنمایی کوچولو میکنید که دقیقا باید چیکار کنم.
رام هایی که منتشر میشه معمولا منبعش چه سایتی هست و طریقه ی نصبش به چه صورته

paprika 1
08-11-2014, 12:55
آموزشش تو انجمن هست؟یه راهنمایی کوچولو میکنید که دقیقا باید چیکار کنم.
رام هایی که منتشر میشه معمولا منبعش چه سایتی هست و طریقه ی نصبش به چه صورته
بله آموزشش هست
فایل مودم رو تو قسمت phone برنامه ادین قرار میدید گوشی رو خاموش میکنید و به دانلودینگ میبرید و به کامپیوتر وصل میکنید و دکمه استارت برنامه ادین رو میزنید تا مودم فلش بشه
منبع همه رامها سم موبایله که سایت رسمی سامسونگه
طریقه نصب همه رامهای رسمی استاده از فلشر مخصوص گوشیهای سامسونگ یا همون ادین هستش

sazman
08-11-2014, 14:13
بله آموزشش هست
فایل مودم رو تو قسمت phone برنامه ادین قرار میدید گوشی رو خاموش میکنید و به دانلودینگ میبرید و به کامپیوتر وصل میکنید و دکمه استارت برنامه ادین رو میزنید تا مودم فلش بشه
منبع همه رامها سم موبایله که سایت رسمی سامسونگه
طریقه نصب همه رامهای رسمی استاده از فلشر مخصوص گوشیهای سامسونگ یا همون ادین هستش
ببخشید شما میتونید رام مودم رو از تو سایت سامسونگ برای Galaxy s3 Neo رو پیدا کنید

ehsan2004
08-11-2014, 21:16
ببخشید شما میتونید رام مودم رو از تو سایت سامسونگ برای Galaxy s3 Neo رو پیدا کنید

برای 9300 هست اما برای نئو یا همون 9300i نیس متاسفانه
باید کل رام را بزنید رو گوشی

sazman
09-11-2014, 21:27
برای 9300 هست اما برای نئو یا همون 9300i نیس متاسفانه
باید کل رام را بزنید رو گوشی
خب اگه ممکنه کل رام برای 9300i رو بدید. من از این سایت http://www.sammobile.com/firmwares/checker نتونستم رام مختص به خاورمیانه رو پیدا کنم.

paprika 1
10-11-2014, 18:27
خب اگه ممکنه کل رام برای 9300i رو بدید. من از این سایت http://www.sammobile.com/firmwares/checker نتونستم رام مختص به خاورمیانه رو پیدا کنم.
خدمت شما
http://samsung-updates.com/details/26114/Galaxy_S3_Neo/GT-I9300I/XSG/I9300IXXUANC3.html
رام امارات اندروید 4.3

sazman
17-11-2014, 23:10
ممنون بابت پاسخ ها.
اخیرا وقتی میخوام فایلی دانلود کنم این ارور unfortunately internet has stopped ظاهر و مانع از دانلود میشه!

paprika 1
18-11-2014, 00:21
ممنون بابت پاسخ ها.
اخیرا وقتی میخوام فایلی دانلود کنم این ارور unfortunately internet has stopped ظاهر و مانع از دانلود میشه!
دوست عزیز سوالاتتون رو تو بخش سوالات و مشکلات مطرح کنید. مشکلتونم از اختلال رامتونه یه بار ریست فکتوری کنید درست نشد رامتونو عوض کنید