PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {افزونه} فناوری Beats Audio برای افزایش کیفیت صدا در galaxy s3

arsi.vamp
20-09-2012, 16:45
:bp:این یکی از نرم افزار هایی بود که واقعا باهاش حال کردم...:bp:

به صورت apkنصب میشه و درایور beats رو روی گوشیتون نصب میکنه.فقط قبلش یه بکاپ از درایورا بگیرین.(خودم تستش کردم برای احتیاط گفتم4.0.4 روت شده)

****گوشی باید حتما روت باشه****

روش نصب:
1- فایلو به صورت apk نصب کنید.
2-وارد نرم افزار بشین.
3- سه بارnext رو میزنین.
4- inestall beats
5-next
6-بقیشم داره توضیح میده که فایلapkروuninestall نکنین چون درایورا پاک نمیشن و ...آخرشم گوشی ریبوت میشه و تمام.
به نظر خودم که کیفیت صدا و افکتا خیلی توپ شده.

انم لینک دانلود:http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vtBszHso09/root-beats-audio-installer.apk)

R.O.L.A
20-09-2012, 17:19
عنوان تایپک ویرایش شد

{افزونه} فناوری Beats Audio برای افزایش کیفیت صدا در galaxy s3

Orbel8
20-09-2012, 17:43
روی جلی بین جواب میده ؟؟

heybazigar
20-09-2012, 17:49
اگه بعد از نصب از نوتیفیکیشن پاک بشه واسه فعالسازی دوباره باید نصبش کرد و گوشی رو ریستارت کرد؟

R.O.L.A
20-09-2012, 18:16
اگه بعد از نصب از نوتیفیکیشن پاک بشه واسه فعالسازی دوباره باید نصبش کرد و گوشی رو ریستارت کرد؟

دوست عزیز رو نوتیفیکیشن چیزی نشون نمیده .وقتی هدفونو وصل کنید علامتش مشخص میشه تو نوتیفیکیشن

arsi.vamp
21-09-2012, 15:08
تا وقتی که درایوراش پاک نشه کار میکنه.

hassann98
21-09-2012, 18:19
من یه سینسیشن داشتم فقط وقتی که یا هدفن اصلی بیتس وصل میکردم بهش اون علامت بیتس میومد و واقعا لذت میبرم از صداش
ولی این هر هفته بهش بزنید علامت بیتس میاد!
کلا یکی از راه های تشخیص هدفن اصلی بیتس همین بود!

Sherytto
21-09-2012, 21:05
من قبلا روی گالکسی تب 10.1 نصب کرده بودم و به نظرم تفاوتی ایجاد نمیکرد
آیا روی siii تغییری ایجاد میکنه؟
البته دوستانی که افزونه هک رو اعمال نکردند تست کنند و نتیجه رو اعلام کنند
با سپاس

joozef
21-09-2012, 22:24
با نصب این برنامه کیفیت کاهش پیدا میکنه و نویز زیاد نمیشه؟؟؟؟؟ و اینکعه این فقط برا هدفون هست یا توی صدای اسپیکر اصلی گوشی هم تغییری ایجاد میکنه؟؟؟

و اینکه یه برنامه هم هست تو بخش به نام افزونه هک صدای اس3 . این با اون چه فرقی میکنه؟؟؟؟

ممنون ... /

mzzz
22-09-2012, 20:01
رو jb بیس dli5 کارکرد کیفیت صدا یه نمه خوب شدشفاف تر و باسش عمیق تر شد اما باز دلچسب نیست نسبت به ipod
هدفون Q68 سونی

k_m_kh
23-09-2012, 23:40
:bp:این یکی از نرم افزار هایی بود که واقعا باهاش حال کردم...:bp:

به صورت apkنصب میشه و درایور beats رو روی گوشیتون نصب میکنه.فقط قبلش یه بکاپ از درایورا بگیرین.(خودم تستش کردم برای احتیاط گفتم4.0.4 روت شده)

****گوشی باید حتما روت باشه****

روش نصب:
1- فایلو به صورت apk نصب کنید.
2-وارد نرم افزار بشین.
3- سه بارnext رو میزنین.
4- inestall beats
5-next
6-بقیشم داره توضیح میده که فایلapkروuninestall نکنین چون درایورا پاک نمیشن و ...آخرشم گوشی ریبوت میشه و تمام.
به نظر خودم که کیفیت صدا و افکتا خیلی توپ شده.

انم لینک دانلود:http://forum.mobilestan.net/download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vtbszhso09/root-beats-audio-installer.apk)

سلام دوست عزیز . من کل مراحل رو طبق اموزش میرم اما نصب نمیشه هیچ تغییری نمیکنه ؟؟؟ چجوریاست ؟

R.O.L.A
23-09-2012, 23:54
سلام دوست عزیز . من کل مراحل رو طبق اموزش میرم اما نصب نمیشه هیچ تغییری نمیکنه ؟؟؟ چجوریاست ؟

بعد از نصب یکبار ریست میکنه و تمام.وقتی هدفون وصل کنید علامتش تو نوتیفیکیشن میاد

ashkankhoshtip
25-09-2012, 14:31
بنام خدا.منم تست کردم ولی تغییرات بیس خیلی کم بود.ممنون از دوستان

amirhosein p
01-10-2012, 02:00
از دوستانی که نصب کردن میشه بگن واقعا تغییری ایجاد میشه یا نه؟

mamad CJ
01-10-2012, 16:46
بنام خدا.منم تست کردم ولی تغییرات بیس خیلی کم بود.ممنون از دوستان

از دوستانی که نصب کردن میشه بگن واقعا تغییری ایجاد میشه یا نه؟

دوستان عزیز تغیرات رو فقط با هدفون بیتس (اصلی) میشه فهمید !

موفق باشید

joozef
08-11-2012, 13:26
دوستانی که نصب کردن آیا واقعا این برنامه ارزش نصب رو داره ؟؟؟ با هدفون فابریک خود گوشی تغییراتی متوجه میشید ؟؟؟

و روی این آخرین ورژن های جیلی بین هم کار میکنه ؟؟؟

Sherytto
08-11-2012, 14:34
دوستانی که نصب کردن آیا واقعا این برنامه ارزش نصب رو داره ؟؟؟ با هدفون فابریک خود گوشی تغییراتی متوجه میشید ؟؟؟

و روی این آخرین ورژن های جیلی بین هم کار میکنه ؟؟؟
به نظرم خیر رفیق
از افزونه هک صدا استفاده من واقعا تغییر رو حس میکنی

#Mammad#
16-11-2012, 15:22
سلام دوستان
بعد از نصب این برنامه دکمه های بیتس هم کار خواهد کرد ؟ چون من یه بار تست کردم دیدم دکمه ها فقط روی آیپد و آیفون و گوشی های سازگار اچ تی سی کار میکنن ؟!
ممنون

YOUSOF876
16-11-2012, 17:01
سلام دوستان
بعد از نصب این برنامه دکمه های بیتس هم کار خواهد کرد ؟ چون من یه بار تست کردم دیدم دکمه ها فقط روی آیپد و آیفون و گوشی های سازگار اچ تی سی کار میکنن ؟!
ممنون
نه داداش کار نمیکنه من تست کردم باید مود تغییر آهنگ با استفاده از ولوم را نصب کنی

K.O.R.E.S.H
17-12-2012, 02:28
من قبلا استفاده کرده بودم ولی با هندفری عادی که زیاد تغییری نداشت اما وقتی یک بیتس high copyگرفتم تغییراتش شاهکار بود.

JIMA
17-12-2012, 08:44
من تست کردم کار نکرد

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

saman_dku5
26-03-2013, 19:32
من به خاطر این برنامه گوشیمو روت کردم ولی اصلا ارزشش رو نداشت چون هیچ تغییری احساس نکردم.
یکی راهنمایی کنه من میتونم گوشیمو از حالت روت شده خارج کنم؟چجوری لطفا بگید

saman_dku5
26-03-2013, 19:36
من به خاطر این برنامه گوشیمو روت کردم ولی اصلا ارزشش رو نداشت چون هیچ تغییری احساس نکردم.

porygalaxys
26-03-2013, 20:40
سلام
من اينو نصب كردم و با هدفون هاى آيفون ٥ تستش كردم . فكر كنم يه نمه صداش بيشتر شده بود . ولى در عوض كيفيتش هم يكم كمتر شده بود .
تنها راه پاك كردنش فلش كردن گوشيه ؟
راستى مشكلى كه به گوشى يا هدفون وارد نمى كنه ؟
خيلى ممنون

R.O.L.A
26-03-2013, 20:47
سلام
من اينو نصب كردم و با هدفون هاى آيفون ٥ تستش كردم . فكر كنم يه نمه صداش بيشتر شده بود . ولى در عوض كيفيتش هم يكم كمتر شده بود .
تنها راه پاك كردنش فلش كردن گوشيه ؟
راستى مشكلى كه به گوشى يا هدفون وارد نمى كنه ؟
خيلى ممنون

دوستان عزيز اين مود رو بايد با هدفون Beats گوشي بديد تا تغيييرات ب خوبي ببينيد .

برا پك كردنش بايد رام فلش بزنيد اگر بك اپ مگرفتيد.

مشكل ب گوشي وارد نميشه و براي خارج شدن از روت مينتونيد رام رسمي فلش بزنيد

reza_1364
26-03-2013, 23:51
ایول کیفیت بهتر شد