PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ✔ سوالات و گزارش مشکلات فنی شما و سایت ✔

صفحه ها : [1] 2 3 4

tighoor
01-10-2012, 14:01
✔ سوالات و گزارش مشکلات فنی شما و سایت ✔

با سلام.
لطفا مشکلات فنی خودتون رو در سایت .... و مشکلاتی که از سایت میبینین رو در این تاپیک بیان کنین.
در صورتی که سوالات و گزارشهاتون کوچک هستن یا فقط یک سوال دارین در همین تاپیک بیان کنید.
ولی اگه دوست دارین پیشنهادی رو مطرح کنین یا مطلب خیلی جامع و مهمی دارین میتونین در همین بخش انتقادات و پیشنهادات تاپیک جدید ایجاد کنید.

موفق باشید.

filtrmiltr
01-10-2012, 14:49
1 چند وقتی هست که گاهی برای باز کردن سایت باید از چیل...تر شکن استفاده کرد و مواقعی هم که نیازی نیست خیلی کند لوود میشه
2 برای فرومی به این خوبی و بزرگی وجود یک اپلیکیشن مخصوص ضروریه
3 اگر یک دکمه مخصوص تعبیه میشد تا تغییرات تایپیکهایی که نظر دادیم و یا دنبال می کنیم را یه جا لیست کنه خیلی خوب میشه مثل فروم تیونینگ تالک

S.H.A.H.R.O.K.H
01-10-2012, 20:19
من گاهی وقتها که چند صفحه رو باز میکنم چند تای اونها در حالت لود باقی میمونند و کامل لود نمیشند...

tighoor
01-10-2012, 21:35
من گاهی وقتها که چند صفحه رو باز میکنم چند تای اونها در حالت لود باقی میمونند و کامل لود نمیشند...

شاهرخ جان من فکر مکنم که این مربوط بشه به sock sی که استفاده میکنید
کسایی که میفروشن اینچیزا رو محدودیت connection براش میزارن
چند صفحه که باز کنید تعداد کانکشن ها خیلی بالا میره دیگه قاطی میکنه

مثلا mobilestan.net چون یه فروم Vbulletin هست تعداد connection ایی که برقرار میکنه خیلی زیاده.... چند تا صفحه موبایلستان رو باز کنید ممکنه تعداد Connection به 150 تا برسه....

S.H.A.H.R.O.K.H
01-10-2012, 23:46
والا بدون .... هم تست کردم...بازم تو تعداد صفحات بالا یه چند تاشون لود نمیشن...
حتی اسم تاپیک رو اون بالا میاره ولی صفحه لود نمیشه...حتی با رفرش هم درست نمیشه...باید آدرس رو تو یه پیج جدید کپی کنم...

اینها به کنار..من با این اسم کاربری نمیتونستم وارد اپلود سنتر بشم...مجبور شدم یه اکانت اونجا باز کنم...خیلی عجیبه...

شهرام ع
02-10-2012, 08:12
واسه من وقتی طبق آموزش زیر میخوام برم هیچیم فعال نیست اون فلش پلیر و اینت هم نصب کردم درست نشد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113798

شهرام ع
02-10-2012, 13:25
سلام...
دوستم هم وقتی واسم امضا ساخته بود گفت که هیچی فعال نبوده گفت کدها رو حفظ بودم از حفظ زده بوده الانم که از کاربر ویژه در اومدم همه امضاها پریده لطفا پیگیری کنید

#MEHDI#
02-10-2012, 13:32
حتی اسم تاپیک رو اون بالا میاره ولی صفحه لود نمیشه...حتی با رفرش هم درست نمیشه...باید آدرس رو تو یه پیج جدید کپی کنم...

اینها به کنار..من با این اسم کاربری نمیتونستم وارد اپلود سنتر بشم...مجبور شدم یه اکانت اونجا باز کنم...خیلی عجیبه...

با اجازه استارتر
این جور که به نظر میرسه اصلا با هم ربط ندارن چون من هم نتونستم با این اکانت وارد آپلودسنتر بشم

سلام...
دوستم هم وقتی واسم امضا ساخته بود گفت که هیچی فعال نبوده گفت کدها رو حفظ بودم از حفظ زده بوده الانم که از کاربر ویژه در اومدم همه امضاها پریده لطفا پیگیری کنید

دوست عزیز امضا فقط برای کاربران ویژه در دسترس هست

Sent from my LT18i

tighoor
02-10-2012, 13:39

خب هر کس توی dl.mobilestan.net باید یوزر بسازه دیگه

واسه من وقتی طبق آموزش زیر میخوام برم هیچیم فعال نیست اون فلش پلیر و اینت هم نصب کردم درست نشد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113798

دوست خوبم به نظرم شما یه بار Firefox جدید (انگلیسی رسمی از سایت firefox) نصب کنید
اگه درست نشد با توجه به این که java و flashplayer نصب کردین و درست نشده احتمالا ویندوز شما مشکل داره

سلام...

خب برای کاربران عادی امضا فعال نیست.

King M.J
02-10-2012, 17:14
این آواتار ما اگه درست بشه خیلی خوبه.
نمیدونم چرا اینجوری کوچیک شده!

شهرام ع
03-10-2012, 11:22
رفیق من امروز دوتا کیس از بچه ها آوردم امتحان کردم باز مثل اوله با یوزر کس دیگه ای میرم درسته ولی واسه خودم درست نیست پس مشکل از سیستم من نیست اگه جای دیگه ای رسیدگی میکنن بگید تا برم اونجا مطرح کنم

tighoor
03-10-2012, 11:26
رفیق من امروز دوتا کیس از بچه ها آوردم امتحان کردم باز مثل اوله با یوزر کس دیگه ای میرم درسته ولی واسه خودم درست نیست پس مشکل از سیستم من نیست اگه جای دیگه ای رسیدگی میکنن بگید تا برم اونجا مطرح کنم

خب شما اول گفتین دیگران با نام کاربری شما تونستن
حالا الان تازه میگین شما هم با نام کاربری دیگران میتونین

خب پس حالا باید صبر کنید من به مدیریت سایت گزارش کنم تا براتون درست کنن.
موفق باشید

شهرام ع
03-10-2012, 13:35
خب شما اول گفتین دیگران با نام کاربری شما تونستن
حالا الان تازه میگین شما هم با نام کاربری دیگران میتونین

خب پس حالا باید صبر کنید من به مدیریت سایت گزارش کنم تا براتون درست کنن.
موفق باشید

داداش گل من بعد حرفمو اصلاح کردم و گفتم که اون کسی که واسم امضامو درست کرده گفت که تو سیستم اونم فعال نبوده خودش کدهارو از حفظ زده تا برام امضامو ساخته...ممنون بابت رسیدگی و جواب سریع

SADEGH
04-10-2012, 09:05
من از دیروز تا حالا صفحه انجمن رو که میزنم فقط بالای صفحه لود میشه.دیگه بقیش نه !
حدود 10 دقیقه باید بزارم تا لود بشه.چی کار کنم ؟!
الان هم با استایل موبایل اومدم که میتونم پست بدم....

S.H.A.H.R.O.K.H
04-10-2012, 13:15
من از دیروز تا حالا صفحه انجمن رو که میزنم فقط بالای صفحه لود میشه.دیگه بقیش نه !

خوب من هم که پست اول همین رو گفتم....فعلا از موزیلا یا گوگل کروم استفاده کن...

شهرام ع
04-10-2012, 13:27
داداش سفارش مارو اون بالا بالاها نکردی؟تاپیک هم نمیتونم بسازم اصلا از همه چیز محرومم

tighoor
04-10-2012, 13:36
دوست عزیز گفتم باید صبر کنید

KABAB2
04-10-2012, 23:06
با سلام
امروز من یک تاپیک با موضوع آموزش دریافت گیفت کارت به صورت جدید ارائه کردم که بدون هیچ دلیل قانع کننده ای حذفش کردید

خواهش میکنم اول تحقیق کنید،همینطوری میگید از این اموزش ها زیاده پس فعلا قفلش میکنم.پیغام خصوص هم بهتون زدم که اصلا تکراری نیست و یک چیز جدید هست،ولی انگار نه انگار
واقعا برای خودم متاسفم که توی این انجمن هم این آموزش رو گذاشتم

tighoor
04-10-2012, 23:13
با سلام
امروز من یک تاپیک با موضوع آموزش دریافت گیفت کارت به صورت جدید ارائه کردم که بدون هیچ دلیل قانع کننده ای حذفش کردید

خواهش میکنم اول تحقیق کنید،همینطوری میگید از این اموزش ها زیاده پس فعلا قفلش میکنم.پیغام خصوص هم بهتون زدم که اصلا تکراری نیست و یک چیز جدید هست،ولی انگار نه انگار
واقعا برای خودم متاسفم که توی این انجمن هم این آموزش رو گذاشتم

دوست عزیز سلام.
البته این بخش بیشتر مربوط به مشکلات فنی سایت هست.
ولی به هر حال به نظر من بهتره که با مدیران دیگه بخش ترجیحا مدیر ارشد بخش مطرح کنین موضوع رو.... چون این جا که الان پست دادین مربوط به کل سایت هست نه بخش مورد نظر شما.

ALi G@L@XY
06-10-2012, 02:34
سلام آبتین جان
الان چند روزه که سایت تو مرورگر فایرفاکس خیلی سخت لود میشه
تو کروم هم تست کردم یه چیزه جالبتر اتفاق افتاد
بعد از چند ثانیه که سایت کامل لود شد اما هنوز اون دایره که لود شدن صفحه رو نشون میده همینجوری واس خودش میچرخه !
رو سایت های دیگه هیچ مشکلی ندارم
فقط رو موبایلستانه!

SADEGH
06-10-2012, 13:50
الان سایت باز میشه ولی بالای صفحه یه ارور میده... ( هر چیه زیر سر این قسمته )

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=780950&stc=1&d=1349520685
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=780951&stc=1&d=1349520685

tighoor
06-10-2012, 13:54
این مشکلات با مدیر فنی در میون گذاشته شده .
به نظرم این مشکلات نا مشخص هست . چون برفرض برای ما خیلی راحت همه چی باز میشه.
isp شما با سایت مشکل داره احتمالا
ولی به هر حال مدیر فنی پیگیر هستن... اگه مشکلی به نظرشون برسه از طرف سایت حل میکنن

P.E.Y.M.A.N
06-10-2012, 13:59
همچین تایپیکی رو چند ماه پیش باز کردم ولی چون کاربر عادی بودم پاکش کردن

شهرام ع
07-10-2012, 18:00
سلامی دوباره...داداش سفارش مارو نکردیا خب این مدیر کجاست که باید اینقد طول بکشه رسیدگی به کار اعضای سایت؟

tighoor
07-10-2012, 18:34
سلامی دوباره...داداش سفارش مارو نکردیا خب این مدیر کجاست که باید اینقد طول بکشه رسیدگی به کار اعضای سایت؟

دوست عزیز موبایلستان در نمایشگاه رسانه های دیجیتال غرفه داره.
من و چند مدیر دیگه و مدیر فنی سایت درگیر غرفه هستیم. تا 22م
واسه همین درخواست ها یکم عقب میفته

POUYA
11-10-2012, 08:51
با سلام
چند وقت هست من با اپلود سنتر مشکل دارم و نمیتونم فایل اپ کنم مشکل اینجاس وقتی وارد اپلود سنتر سایت میشم اون قسمت browser برا من نمیاد که بخوام فایل رو انتخاب کنم و بعد اپلود درضمن با چنتا مرورگر هم تست کردم
لطفا رسیدگی بشه

tighoor
11-10-2012, 09:10
با سلام
چند وقت هست من با اپلود سنتر مشکل دارم و نمیتونم فایل اپ کنم مشکل اینجاس وقتی وارد اپلود سنتر سایت میشم اون قسمت browser برا من نمیاد که بخوام فایل رو انتخاب کنم و بعد اپلود درضمن با چنتا مرورگر هم تست کردم
لطفا رسیدگی بشه

flash player و java تون باید آپدیت باشه

_ANONYMOUS_
11-10-2012, 09:53
چرا سرعت سایت انقدر پایینه؟!من xda رو با همین اینترنت باز میکنم 10 برابر سریع تر باز میشه صفحاتش ؛اگه ممکنه سرور ها رو قوی تر کنید این روز ها بازدید سایت شدیدا رفته بالا!

tighoor
11-10-2012, 10:18
چرا سرعت سایت انقدر پایینه؟!من xda رو با همین اینترنت باز میکنم 10 برابر سریع تر باز میشه صفحاتش ؛اگه ممکنه سرور ها رو قوی تر کنید این روز ها بازدید سایت شدیدا رفته بالا!

اتفاقا سرور در شرایط خیلی خوبیه... و قویه.
فکر میکنم مشکل شما تبلیغات باشه...
پیشنهاد میکنم که کاربر ویژه vip+ بشین تا تبلیغات حذف بشه براتون.

Amir Acid
11-10-2012, 11:37
چندتا اشکال از همین اول کار توی سایتتون دیدم ، بعدش اومدم پایین سایت و این تاپیک رو دیدم و بد ندیدم بهتون بگم :

۱-سرعت سایت پایین هست،طوری که با اینترنت ۲ مگ قشنگ میشه فهمید که سرعت پایین هست.فک نمیکنم مشکل از تبلیغات باشه!من سایتای دانلود آهنگ با اون همه تبلیغ رو بهتر از این سایت باز میکنم.

۲-توی صفحه ی ثبت نام،یه قسمت برای انتخاب گوشی هست که دوتا گوشی من توش نبود! :| فک نکنم برای سایتی که خودشو مرجع موبایل میدونه این خوب باشه. \:|

۳-الان من نمیدونم کی چیکارست اینجا! :) پستای مدیرای سایت خیلی زیاده. :o اینقدر رنگارنگه که نمیشه فهمید کی از کی بالاتره. :-؟

۴-آواتار و ساین نداره سایتتون واسه کاربرای آبی،یا من ندیدم؟فقط واسه رنگای دیگست؟ :-؟

۵-از همین اول خیلی گیر میدم،مگه نه؟ ؛)

پینوشت:چرا سایتتون شکلکا رو تبدیل نمیکنه؟الان توی متن من اینا شکلک نشدن و هنوز به همون حالت نوشتنی باقی موندن.چرا :-؟

POUYA
11-10-2012, 13:14
flash player و java تون باید آپدیت باشه

ممنون ابتین جان اون مشکل حل شد اما موقع اپلود این ارور میده!

Upload Failed(-220): Error #2038

SADEGH
11-10-2012, 13:31
ممنون ابتین جان اون مشکل حل شد اما موقع اپلود این ارور میده!

Upload failed(-220): Error #2038
منم همین مشکل رو دارم . آپلود که تموم میشه این اررو میاد ...
با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم نشد که نشد.

R-E-Z-A 66
13-10-2012, 05:00
:mobilestan:مشکل لود صفحه ها اینترنتم سرعتش خوبه صفحات دیر لود میشن بعضی وقت ها باز نمیشن

joozef
14-10-2012, 16:01
حجم صفحه اولتون خیلی بالاست. حدود 2 مگ میگیره. یه فکری برا ما هم که ترافیک نداریم بکنین. ممنون ...

J@M@L
15-10-2012, 00:12
سلام الان چند وقته ک وقتی میخوام رو اسمم کلیک کنم تا پروفایلم باز بشه .ارور میده و هیچیو نمیشناسه یعنی مثل این میمونه ک نت قطع شده باشه و آفلاین باز بشه و صفحه سفید میمونه.ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟

ALi G@L@XY
15-10-2012, 00:23
سلام
چند روزیه که گاهی وقتا با این صفحه ارور مواجه میشم
اکثرا هم شبا این اتفاق میفته

لطفا پیگیری کنین
ممنون

J@M@L
15-10-2012, 19:55
از مدیران کسی نیست این مشکل مارو حل کنه؟

tighoor
15-10-2012, 20:11
از مدیران کسی نیست این مشکل مارو حل کنه؟

کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره تست کنید

sina_d900
16-10-2012, 00:52
ابتدا از جامعه بزرگ موبایلستان تشکر دارم که تا بدینجا به من لطف داشتن

اما مشکل :

چند صباحی هستش که پلاگین ایجاد کد QR در پست ها فعال شده ولی متاسفانه در ایجاد کد ایراد داره مثلا

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00009110785&listYN=Y&samsungapps://ProductDetail/br.eddj.modf
این کدی هستش که وقتی در پلاگین قرار می دهم بصورت

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00009110785&listYN=Y
ایجاد میشه یعنی حذف قسمت

&samsungapps://ProductDetail/br.eddj.modf

بنا به این دلیل من از نرم افزار ویندوز QuickMark استفاده می کنم ؟؟

دلیلش چیه ؟؟

متشکرم

M o H o M o
17-10-2012, 00:25
با سلام

من بخش ویرایشم کار نمیکنه ، یعنی پست که میدم نمیتونم ویرایشش کنم ، گزینش هست و میاد ولی وقتی مطلبم رو ویرایش میکنم تایید نمیشه .....

ممنون از جوابتون .

Ramin Maleki
18-10-2012, 19:38
سلام
من وقتي وارد آپلود سنتر سايت ميشم و نام كاربريم و رمزم رو ميزنم ميگه شما وارد نشديد و اين مشكل دو سه روزه بوجود اومده
نام كاربريم هم تو آپلود سنتر ramin هستش
ميخواستم ببينم مشكلي پيش اومده؟
پست ارسال شده توسط موبايل

sina_d900
18-10-2012, 19:44
سلام
من وقتي وارد آپلود سنتر سايت ميشم و نام كاربريم و رمزم رو ميزنم ميگه شما وارد نشديد و اين مشكل دو سه روزه بوجود اومده
نام كاربريم هم تو آپلود سنتر ramin هستش
ميخواستم ببينم مشكلي پيش اومده؟

فک کنم رمز آپلود سنترتون با رمز سایتتون فرق می کرد مال من هم اولش اینطوری بود ولی حالا با رمز سایت وارد آپلودسنتر میشم وارد میشه

Ramin Maleki
18-10-2012, 23:02
فک کنم رمز آپلود سنترتون با رمز سایتتون فرق می کرد مال من هم اولش اینطوری بود ولی حالا با رمز سایت وارد آپلودسنتر میشم وارد میشه

آره فرق ميكرد الان با رمز سايت هم امتحان كردم نشد

شهرام ع
18-10-2012, 23:51
داداش من هنوز منتظرم 22 هم تموش شد و نمایشگاه هم تموم شد و هنوز منتظرم

tighoor
19-10-2012, 15:16
داداش من هنوز منتظرم 22 هم تموش شد و نمایشگاه هم تموم شد و هنوز منتظرم

در پیغام خصوصی رسیدگی شد

Ramin Maleki
21-10-2012, 12:36
كسي نيست؟

tighoor
21-10-2012, 12:58
كسي نيست؟

لطفا این قضیه رو + یوزرتون در آپلود سنتر + ایمیلتون + رمزی که قبلا بوده، برای Designer (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=3) عزیز پیغام خصوصی کنید.

تیتر پیغام خصوصی هم شبیه به این بنویسید: مشکل یوزرم در آپلود سنتر

EmmaWLove
21-10-2012, 21:28
این مورد رو پیگیری نمی کنید؟:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=249765

lich.king
24-10-2012, 14:01
من اواتارم رو عوض کردم اینجوری کوچیک نشون میده هر سایز و حجمی که میکنم بازم همینجوری نشون میده

ARSALAN
24-10-2012, 14:43
من اواتارم رو عوض کردم اینجوری کوچیک نشون میده هر سایز و حجمی که میکنم بازم همینجوری نشون میده

دوست عزیز برای اینکه بتونید از اواتار با سایز بزرگتر استفاده کنید باید عضو گروه ویژه ی سایت بشید
در غیر اینصورت سایز آواتار شما به همین اندازه که میبینید هست

* honex *
24-10-2012, 21:46
سلام من میخوام گوشی بگیرم بین اس3 و وان ایکس موندم تورو خدا زود جواب بدین

ARSALAN
25-10-2012, 08:48
سلام من میخوام گوشی بگیرم بین اس3 و وان ایکس موندم تورو خدا زود جواب بدین

سلام
دوست عزیز برای مشاوره برای خرید گوشی به لینک زیر مراجعه فرماید

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=133

HAM3D
31-10-2012, 15:14
سلام بر همگی
راستش دو مورد بود که میخواستم مطرح کنم:
1-من هنوز عضویت vip+ ـم تموم نشده ولی تبلیغات سایت رو میبینم .(نت برگ) میخواستم بدونم قوانین عوض شده یا مشکلی وجود داره؟
2-در مورد میزان بازدید از سایتو رتبه اون:
الان رتبه سایت تو الکسا 182ـه. در صورتی که مدتی این رتبه دورقمی هم شده بود.در حال حاضر سایت های رقیب از سایت های افزایش بازدید استفاده می کنند و تعداد بسیار بالایی از این طریق به بیننده هاشون اضافه میه. میخواستم بدونم چرا موبایلستان این کار رو نمی کنه؟؟!!؟

Olesius
06-11-2012, 11:43
سلام.مدت یک هفتس که من به منو های سایت دسترسی ندارم توی مرورگر های مختلف مثل اپرا کروم فایرفاکس سافاری هم امتحان کردم همینطور بود.
علاوه بر مشکل بالا هیچکدوم از دکمه های ادیتور کار نمیکنه.یعنی الان من نمیتونم تو پست تصویر قرار بدم!
البته دوبار به سوپر مدیر آبتین عزیز گفتم متاسفانه پاسخی ندادن.

sina_d900
06-11-2012, 11:49
سلام.مدت یک هفتس که من به منو های سایت دسترسی ندارم توی مرورگر های مختلف مثل اپرا کروم فایرفاکس سافاری هم امتحان کردم همینطور بود.
علاوه بر مشکل بالا هیچکدوم از دکمه های ادیتور کار نمیکنه.یعنی الان من نمیتونم تو پست تصویر قرار بدم!
البته دوبار به سوپر مدیر آبتین عزیز گفتم متاسفانه پاسخی ندادن.

یکمی توضیح بیشتر بدین ؟؟؟

Olesius
06-11-2012, 13:00
یکمی توضیح بیشتر بدین ؟؟؟

درحالت عادی منو هایی که تو عکس نشون دادم یه فلش کنارش هست میزنی یه منو دیگه باز میشه درسته؟ برای من اون فلش ها نمیاد مثلا حتی نمیتونم از ابزارم استفاده کنم!

sina_d900
06-11-2012, 13:34
درحالت عادی منو هایی که تو عکس نشون دادم یه فلش کنارش هست میزنی یه منو دیگه باز میشه درسته؟ برای من اون فلش ها نمیاد مثلا حتی نمیتونم از ابزارم استفاده کنم!

یه بار فلش پلیر اینا رو نصب کنین بعد مرورگرتونو ریست کنین ببینین درست میشه

Olesius
08-11-2012, 19:16
متاسفانه مشکلم هنوز پابرجاست..

K A M I A R
08-11-2012, 19:29
سلام.
من چند روزه که وقتی با pc میام تو سایت از قسمت کنترل پانل که میخوام برم تو تاپیک هایی که توشون اشتراک دارم نمیتونم اون تاپیک هارو ببینم اون صفحات باز نمیشن،ولی برای دیدن تاپیک های دیگه مشکلی ندارم.
کسی میدونه مشکل چیه?

yaqi
08-11-2012, 19:32
با سلام
تقاضا داشتم از مدیران برای قسمت دانلودها
زمانی که یه برنامه ای و قراره دانلود کنم با دانلود مرورگر این اتفاق میافته و برای منکه همش قطع و وصل میشم خیلی اذیت کننده هست چون هربار باید از نو دانلود کنم . امکانی میشد بزارین یا راهنمایی که بشه این فایلها و برنامه هارو با idm دانلود کرد .
بعداز شمارش و نمایش دانلود تنها با دانلود مرورگرم میتونم دانلود کنم . ممنون

#MEHDI#
08-11-2012, 21:41
با سلام
تقاضا داشتم از مدیران برای قسمت دانلودها
زمانی که یه برنامه ای و قراره دانلود کنم با دانلود مرورگر این اتفاق میافته و برای منکه همش قطع و وصل میشم خیلی اذیت کننده هست چون هربار باید از نو دانلود کنم . امکانی میشد بزارین یا راهنمایی که بشه این فایلها و برنامه هارو با idm دانلود کرد .
بعداز شمارش و نمایش دانلود تنها با دانلود مرورگرم میتونم دانلود کنم . ممنون

باید توی idm تنظیم کنید تا از مرورگر کروم هم مستقیم دانلود کنه (مشکل از سایت نیست)

سلام.
من چند روزه که وقتی با pc میام تو سایت از قسمت کنترل پانل که میخوام برم تو تاپیک هایی که توشون اشتراک دارم نمیتونم اون تاپیک هارو ببینم اون صفحات باز نمیشن،ولی برای دیدن تاپیک های دیگه مشکلی ندارم.
کسی میدونه مشکل چیه?

شما باید اون تاپیک ها رو subscribe کنید تا نشون داده بشه

K A M I A R
08-11-2012, 21:50
شما باید اون تاپیک ها رو subscribe کنید تا نشون داده بشه

فک کنم منظورمو بد گفتم.
من دقیقا اون تاپیک های که subscribe شدم رو نمیتونم باز کنم، با بقیه مشکلی ندارم، حتی وقتی تاپیکایی که subscribe کردم رو وقتی سرچ میکنم از قسمت سرچ میتونم باز کنم ولی از کنترل پانل خودم نمیتونم.

yaqi
09-11-2012, 19:40
باید توی idm تنظیم کنید تا از مرورگر کروم هم مستقیم دانلود کنه (مشکل از سایت نیست)

من تو تنظیمات IDM تمام مرورگرا تیک خورده . اما بازم نمیشه . برای apk هم یه دستور دانلود دادم اما با مرورگر دانلود میکنه . ممنون از جواب

POUYA
09-11-2012, 19:48
من تو تنظیمات IDM تمام مرورگرا تیک خورده . اما بازم نمیشه . برای apk هم یه دستور دانلود دادم اما با مرورگر دانلود میکنه . ممنون از جواب

من هم مشکل شمارو داشتم باید از تو خود بر نامه idm تو قسمت پسوندها به طور دستی apk رو وارد کنید

sina_d900
09-11-2012, 19:54

اگه اصلا دانلود نمی کنه یه نسخه جدید تر از IDM نصب کنین اما اگه قابلیت Resume نداره درسته تا یک یا دو روز باید دانلود کنین وگرنه باید از ابتدا دانلودش کنین

yaqi
09-11-2012, 21:23
من هم مشکل شمارو داشتم باید از تو خود بر نامه idm تو قسمت پسوندها به طور دستی apk رو وارد کنید

اگه اصلا دانلود نمی کنه یه نسخه جدید تر از IDM نصب کنین اما اگه قابلیت Resume نداره درسته تا یک یا دو روز باید دانلود کنین وگرنه باید از ابتدا دانلودش کنین

شرمنده که شد مشکل برنامه ای:9:
ممنون از راهنماییهاتون . دستور apk و وارد کرده بودم اما گویا ثبت نشده بود . دوباره ثبتش کردم تست کردم و با IDM دانلود شد . شاد باشید :cv::ax::ax::ax:

M.F.N
24-11-2012, 14:50
سلام دوستان

حداکثر زمان ویرایش پست برای کاربر معمولی و ویژه چه مدته؟

®.TiTAN
24-11-2012, 14:53
سلام دوستان

حداکثر زمان ویرایش پست برای کاربر معمولی و ویژه چه مدته؟

کاربر معمولی قبلا یه ساعت بود دقیق الان نمیدونم
ولی
کلیه کاربران گروه ویژه میتوانند پست های ارسالی جدید (کلیه بخش ها) خودشون رو به مدت یک هفته ویرایش کنند.

K A M I A R
24-11-2012, 23:42
فک کنم منظورمو بد گفتم.
من دقیقا اون تاپیک های که subscribe شدم رو نمیتونم باز کنم، با بقیه مشکلی ندارم، حتی وقتی تاپیکایی که subscribe کردم رو وقتی سرچ میکنم از قسمت سرچ میتونم باز کنم ولی از کنترل پانل خودم نمیتونم.

من هنوز این مشکل رو دارم! :help:

ho33einfi
27-11-2012, 00:58
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226167
به خاطر اموزشی که گزاشتن این لینک ..... شده

ALIHALEH
06-12-2012, 10:58
چرا در قسمت مدیریت فایل های پیوست فقط چند گزینه محدود هست؟وحتی فرمت معمولی ZipویاRARنیست؟!!

tighoor
06-12-2012, 11:07
چرا در قسمت مدیریت فایل های پیوست فقط چند گزینه محدود هست؟وحتی فرمت معمولی ZipویاRARنیست؟!!

اون سری فایل ها رو باید در www.dl.mobilestan.net آپلود کنید... آپلود سنتر موبایلستان اینجاست

safa2m2
06-12-2012, 12:41
سلام

آواتور من کوچیکه ولی از بعضی کاربران جدید و عضو نشده در گروه ویژه بزرگ . چرا ؟

™M A H D
06-12-2012, 17:45
اونا قبلا از ایجاد محدودیت ها آواتارو گذاشتن و چون بعضی ها پست کم دادن برا همین براشون نوشته عضو جدید

mjs001
10-12-2012, 20:22
یه خواهشی از دیزاینر محترم دارم که این محدودیت اندازه آواتار رو بردارن!
75*75 واقعا خیلی کوچیکه!
لطفا این محدودیت رو بردارین ممنون:cv:

#MEHDI#
10-12-2012, 21:41
یه خواهشی از دیزاینر محترم دارم که این محدودیت اندازه آواتار رو بردارن!
75*75 واقعا خیلی کوچیکه!
لطفا این محدودیت رو بردارین ممنون:cv:

شما باید عضو گروه ویژه بشید تا بتونید آواتار بزرگ برای خودتون قرار بدید

با تشکر

GT2RS
10-12-2012, 22:43
درود...
یه مشکل فنی برام پیش اومده.امروز صبح عضو گروه ویژه شدم ولی کاربر عادی نشون میده.البته اولین باره این مشکل برام پیش اومده تو این یک سال که عضوم؟!!

HAM3D
14-12-2012, 16:36
سلام.
در مورد تبلیغات سایت
من که عضو گروه vip + هم هستم پس چرا تبلیغات رو میبینم؟؟؟
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=800501&stc=1&d=1355492185

#MEHDI#
16-12-2012, 18:09
سلام.
در مورد تبلیغات سایت
من که عضو گروه vip + هم هستم پس چرا تبلیغات رو میبینم؟؟؟

سلام حامد جان با آقای احمدی در میون بذارید حل میشه

درود...
یه مشکل فنی برام پیش اومده.امروز صبح عضو گروه ویژه شدم ولی کاربر عادی نشون میده.البته اولین باره این مشکل برام پیش اومده تو این یک سال که عضوم؟!!

سلام به شما دوست عزیز
شما هم مشکل رو با مدیریت سایت آقای احمدی در میون بذارید انشاالله که مشکل حل میشه

S.H.A.H.R.O.K.H
17-12-2012, 11:09
الان شما اون قسمت تالار رو نگاه کنید :4:
من هر چی پسوورد رو ذخیره میکنم پیج بعدی باز پسوورد رو میخواد...رو چند تا اکسپلورر هم همینطور بود...
جالبه از وقتی که پسوورد رو عوضکردم اینطوری شده..

mb-21
18-12-2012, 23:06
سلام دوستان عزیز
همانطور که میدانید عضو های عادی اپلودسنتر حداکثر حجم تک فایلی که میتونن اپلود کنند ۲۵مگ هست اما عضو های ویژه در اپلودسنتر تا ۲۰۰ مگ میتونن اپلود کنند..وقتی روی گزینه ارتقا گروه کاربری کلیک میکنم جدول مدت زمان و درگاه پرداخت میاد اما هیچ گزینه ای برای انتخاب درگاه پرداخت وجود نداره که بخواهیم وجه خودمون رو واریز کنیم. لطفا رسیدگی فرماییدا

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=801922&stc=1&d=1355930783

#MEHDI#
19-12-2012, 10:10
سلام دوستان عزیز
همانطور که میدانید عضو های عادی اپلودسنتر حداکثر حجم تک فایلی که میتونن اپلود کنند ۲۵مگ هست اما عضو های ویژه در اپلودسنتر تا ۲۰۰ مگ میتونن اپلود کنند..وقتی روی گزینه ارتقا گروه کاربری کلیلک میکنم جدول مدت زمان و درگاه پرداخت میاد اما هیچ گزینه ای برای انتخاب درگاه پرداخت وجود نداره که بخواهیم وجه خودمون رو واریز کنیم. لطفا رسیدگی فرماییدا

به آقای احمدی (designer) اطلاع بدید براتون ok میکنن

داخل پرانتز بگم آپلود سنتر با من لج داره ، به خدا!!!
من نمیتونم فایل های 40 مگی رو آپلود کنم در صورتی که با url upload میشه یه فایل دیگه رو با حجم همین 40 مگابایت رو آپ کرد :022::020:

در هر حال فعلا با همین میسازیم:4:

farzad48
19-12-2012, 10:20
شما را به حضرت عباس این تبلغات که مربوط به ایسام و کاربر ویژه شوید را از صفحه بردارید و ثابتش کنید من وقتی با گوشیم میام داخل سایت کل صفحه نمایش را تبلیغات این دو تا اشغال میکنه، اگر کسی به طراح سایت دسترسی داره اطلاع بده ممنون میشم، شما را به قرآن اینو درست کنید بدجوری روی اعصاب هست. ممنون

#MEHDI#
19-12-2012, 10:31
شما را به حضرت عباس این تبلغات که مربوط به ایسام و کاربر ویژه شوید را از صفحه بردارید و ثابتش کنید من وقتی با گوشیم میام داخل سایت کل صفحه نمایش را تبلیغات این دو تا اشغال میکنه، اگر کسی به طراح سایت دسترسی داره اطلاع بده ممنون میشم، شما را به قرآن اینو درست کنید بدجوری روی اعصاب هست. ممنون

دوست عزیز اگه تبلیغی در سایت نباشه بعد چه کسی میخواد هزینه های سایت رو پرداخت کنه؟؟؟؟
درآمد سایت از همین تبلیغ هاست به همراه کسانی که عضو گروه ویژه میشوند

شما هم میتوانید با عضویت در گروه +VIP دیگه هیچ تبلیغی رو نبینید.

در صورتی هم که از گوشی برای وارد شدن به سایت استفاده میکنید میتوانید از استایل مخصوص موبایل استفاده کنید که هیچگونه تبلیغی هم نداره و هم سبکتر هست

الان شما اون قسمت تالار رو نگاه کنید :4:
من هر چی پسوورد رو ذخیره میکنم پیج بعدی باز پسوورد رو میخواد...رو چند تا اکسپلورر هم همینطور بود...
جالبه از وقتی که پسوورد رو عوضکردم اینطوری شده..

شاهرخ جان در مرورگر کروم به این مسیر برو
setting > show advanced setting > privacy > clear browsing data
حالا تیک clear saved password رو بزن و پاک کن
احتمالا دفعه بعد که وارد کنی درست بشه و مشکلت حل بشه
البته با این کار تمام پسوورد های ذخیره شده ت پاک میشه

Designer
21-12-2012, 12:32
سلام دوستان عزیز
همانطور که میدانید عضو های عادی اپلودسنتر حداکثر حجم تک فایلی که میتونن اپلود کنند ۲۵مگ هست اما عضو های ویژه در اپلودسنتر تا ۲۰۰ مگ میتونن اپلود کنند..وقتی روی گزینه ارتقا گروه کاربری کلیک میکنم جدول مدت زمان و درگاه پرداخت میاد اما هیچ گزینه ای برای انتخاب درگاه پرداخت وجود نداره که بخواهیم وجه خودمون رو واریز کنیم. لطفا رسیدگی فرماییدا

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=801922&stc=1&d=1355930783

سلام
خسته نباشی

مشکل برطرف شد

باتشکر

sina_d900
21-12-2012, 12:43
من با اپرا به استی میان ((نسخه آخرش رو هم نصب کردم))
اما بیشتر اوقات در بخش نرم افزار های بادا (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1189) که پست جدید می زارم یا تو هر بخش و صفحه ای وقتی با ماوس روی صفحه کلیک می کنم به سایت دیگه بخصوص ((i-tech.ir) وارد میشه مشکل چیه ؟؟؟

من این مشکل رو با چند سیستم داشتم و مدت هاست وجود داره

Kamy-R
23-12-2012, 01:10
ببخشید سایت فی لیتر شده یا اینترنت ما جنی شده؟

L.D.A EX
23-12-2012, 01:15
ماله منم فیلتره
چرا؟

POURYA
23-12-2012, 01:17
بله متاسفانه سایت هیتلر شده
موبایلستان هیچ کودوم از قوانین جرائم رایانه ای و فیلترینگ رو نقض نکرده ...
تارنمای مورد نظر شما بدلیل مسدود شدن نشانی سرویس دهنده ذیل ، با فی*لتر مواجه می شود
نشون میده مشکل از هاست و سرور موبایلستانه...از سرویس دهندش
:bh:

masoud.ezati
23-12-2012, 01:30
خدا جوابشون رو بده موبایلستان رو شیلتر کردن:confused:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

s.e.v.e.n.k.h.a.n
23-12-2012, 01:39
واسه منم هیتلره
باچیز شکن
اومدم

The Game
23-12-2012, 02:11
برا من هست
با موبین نت میام
ولی مثل اینکه شاتل شیلتر نیست

mahmod22
23-12-2012, 03:13
واسه منم شیلتره.

™LEO
23-12-2012, 03:25
برای همه ..... شده.اون پایینش زده رفع ......مدیر سایت فقط میتونه دست به کار بشه.

Sent by HT€ 0Π€ X

™M A H D
02-01-2013, 20:03
آقا این ارور دیتا بیس از چیه؟

rezao skou
03-01-2013, 15:10
ببخشید چرا بخش رام Sony Xperia S (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1923)کلا" خالی شده ؟؟؟؟؟!!!!:bn:

PESAR AJIB
03-01-2013, 17:38
سلام
چند تا مشکل با سایت داشتم !
1- خیلی از اوقات ارور دیتابیس دریافت می کنم موقع ورود به سایت !
2-خیلی از اوقات ارور 502-504 دریافت می کنم !
3-سرعت رفرش تالار خیلی کند هستش !

AloneMan4060
03-01-2013, 18:17
ببخشید چرا بخش رام Sony Xperia S (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1923)کلا" خالی شده ؟؟؟؟؟!!!!:bn:

واسه اینکه با اکرو اس واس ال,اینا شده یه بخش!

*AloneMan*

_Mostafa_
03-01-2013, 18:27
سلام
چرا نمیشه از آپلود سنتر سایت دانلود کرد؟؟؟

#MEHDI#
03-01-2013, 18:42
سلام
چرا نمیشه از آپلود سنتر سایت دانلود کرد؟؟؟

نمیشه ؟
وقتی وارد آپلود سنتر میشید ، صبر کنید تا زمان به پایان برسه بعد روی لینک دانلود کنید تا دانلود شروع بشه
اگه در آپلود سنتر عضو شید لینک ها رو به طور مستقیم دانلود کنید ، بدون مدت زمان ثانیه شمار

_Mostafa_
03-01-2013, 22:53
نمیشه ؟
وقتی وارد آپلود سنتر میشید ، صبر کنید تا زمان به پایان برسه بعد روی لینک دانلود کنید تا دانلود شروع بشه
اگه در آپلود سنتر عضو شید لینک ها رو به طور مستقیم دانلود کنید ، بدون مدت زمان ثانیه شمار

همه این مراحلو میرم ولی بجا اینکه فایلو دانلود کنه 1لینک html دان میکنه!

JIMA
05-01-2013, 13:11
با سلام
جديدا آپلود سنتر سايت به سختي باز ميشه بنحوي كه با وارد كردن نام كاربري و پسورد، زمان خيلي زيادي ميبره تا وارد حساب كاربري بشه بعضي مواقع هم پيغام 404 Page Not Found ظاهر ميشه
لطفا رسيدگي كنيد

MAHYAR
05-01-2013, 17:50
همه این مراحلو میرم ولی بجا اینکه فایلو دانلود کنه 1لینک html دان میکنه!

با سلام
جديدا آپلود سنتر سايت به سختي باز ميشه بنحوي كه با وارد كردن نام كاربري و پسورد، زمان خيلي زيادي ميبره تا وارد حساب كاربري بشه بعضي مواقع هم پيغام 404 page not found ظاهر ميشه
لطفا رسيدگي كنيد

سلام

دوستان گرامی این موضوع برای همه کاربـــــــــران مشترک هست / یــک مشکل

کوچکی در پایــگاه داده سرور بوده که به امید خدا در هفته جاری رفع خواهد شد../

Designer
05-01-2013, 20:20
سلام

بله دوستان، از وقتی پرتال سایت رو راه اندازی کردیم یه سری مشکلات توی سایت و سرور بوجود اومده
داریم سعی میکنیم زودتر برطرفش کنیم

باتشکر

JIMA
08-01-2013, 00:22
Database error!
Database error!
رسیدگی لطفا

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

M.F.N
10-01-2013, 01:34
سلام
یه سوال داشتم

برای مثال وقتی میخوایم یه تاپیک معرفی نرم افزار یا بازی بزنیم، ویرایش کردن استایلش خیلی سخت و زمان گیره
دلایلش اینکه مثلا وقتی از حالت Bold استفاده می کنیم به صورت کد کنار کلمه مورد نظر میاد و تو ویرایش گر به صورت bold نوشته نمی شه یا مثلا لینک دار کردن یه کلمه که واقعا آدمو گیج میکنه و گزینه های دیگه

خیلی از انجمهای دیگه که این قابلیت رو دارن و تنظیماتی که انجام میدیم همون لحظه تو صفحه اعمال میشن و ما فقط حالت گرافیکیش رو می بینیم نه کدها رو
چرا شما این قابلیت رو نمی ذارین؟

لطفا نگید که این به خاطر ورژن vBulletin هست. چون تو یه انجمن دیگه که فعالیت دارم دقیقا مثل توضیح بالاست و ورژنش هم 3.8.7 هست.

با تشکر

MAHYAR
10-01-2013, 09:27
سلام
یه سوال داشتم

برای مثال وقتی میخوایم یه تاپیک معرفی نرم افزار یا بازی بزنیم، ویرایش کردن استایلش خیلی سخت و زمان گیره
دلایلش اینکه مثلا وقتی از حالت Bold استفاده می کنیم به صورت کد کنار کلمه مورد نظر میاد و تو ویرایش گر به صورت bold نوشته نمی شه یا مثلا لینک دار کردن یه کلمه که واقعا آدمو گیج میکنه و گزینه های دیگه

خیلی از انجمهای دیگه که این قابلیت رو دارن و تنظیماتی که انجام میدیم همون لحظه تو صفحه اعمال میشن و ما فقط حالت گرافیکیش رو می بینیم نه کدها رو
چرا شما این قابلیت رو نمی ذارین؟

لطفا نگید که این به خاطر ورژن vBulletin هست. چون تو یه انجمن دیگه که فعالیت دارم دقیقا مثل توضیح بالاست و ورژنش هم 3.8.7 هست.

با تشکر

سلام دوست عزیز

اولاً باید به قسمت کنترل پنل > ویرایش تنظیمات > و حالت نمایش ویرایشگر برید و حالت ادیتور رو بروی ادیتـور

پیشرفته با تمام امکانات قرار بدید

سپس در زمان ایجاد تاپیک بروی کلید http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=807073&stc=1&d=1357799092 که در سمت چپ و بالای ادیتور پیشرفته قرار داره ، کلیک کنید .

این دکمه (تغییر نوع ادیتور) دو حالت رو ایجاد میکنه :

محتویات بدون تغییرات بهمراه کد

محتویـــات بــا تــغییــرات بدون کد

موفق باشیـــد../

K A M I A R
10-01-2013, 12:08
فک کنم منظورمو بد گفتم.

دوستان کسی نیست بتونه مصکل منو حل کنه؟ چند صفحه قبل سوال پرسیدم کسی جواب نداد. بذارید مشکلم رو دقیق تر بگم.
من از کنترل پانل خودم وقتی روی تاپیک هایی که توشون اشتراک دارم کلیک میکنم باز نمیشن و ارور میده، ارورش شبیه وقتیه که ادرس سایتی رو اشتباه میزنی و ارور میاد. ولی وقتی رو گزینه اخرین صفحه کلیک میکنم باز میشه و مشکلی نیست. با چندتا کامپیوتر دیگه تست کردم بازم اینحوری بود، با یه اکانت دیگه تست رو چند کامپیوتر دیگه هم تست کردم بازم هم اینجوری بود، دیگه دارم شاخ درمیارم! شاید سایت به من حساسیت داره، اخه خیلی عجیبه! حتی وقتی با گوشی هم کار میکنم این مشکل هست ولی وقتی تو گوشی از uc browser استفاده میکنم این مشکل نیست، یعنی الان تنها راهی که میتونم اولین صفحه یک تاپیک رو ببینم استفاده ازuc browser mini هست. وگرنه به هیچ وجه امکانش نیست.
حالا مشکل وقتی جالب تر شد که فهمیدم دقیقا همین مشکل رو تو xda هم دارم، دقیقا مثل همین چیزی که بالا گفتم! دیگه واقعا دارم به خودم مشکوک میشم که شاید مشکل از خود من باشه!!! 0_0

Black Boy
18-01-2013, 20:07
سلام

خداروشکر که مشکل دانلود سنتر حل شد اما قضیه این زمان انتظار چیه؟:ak: باید حتما وارد صفحه دانلود بشی و بعد از چند ثانیه دانلود شروع میشه.

صبر کردن چند ثانیه سخت نیست اما اینطوری دانلود منیجر فایل رو شناسایی نمیکنه و با سرعت پایین اکسپلورر مجبور به دانلود هستم.

راهی هست که بشه با دانلود منیجر فایل دریافت کرد؟

ضمن اینکه جا داره از مدیریت و کسانی که زحمت کشیدند بابت قسمت چت انلاین تشکر کنیم :)

MAHYAR
18-01-2013, 20:28
سلام

خداروشکر که مشکل دانلود سنتر حل شد اما قضیه این زمان انتظار چیه؟:ak: باید حتما وارد صفحه دانلود بشی و بعد از چند ثانیه دانلود شروع میشه.

صبر کردن چند ثانیه سخت نیست اما اینطوری دانلود منیجر فایل رو شناسایی نمیکنه و با سرعت پایین اکسپلورر مجبور به دانلود هستم.

ضمن اینکه جا داره از مدیریت و کسانی که زحمت کشیدند بابت قسمت چت انلاین تشکر کنیم :)

سلام دوست عزیز

اعضای آپلود سنتر سایت ، برای دانلود فایل احتیاج به انتظار ندارند .

لذا شما بایستی بصورت جداگانه در آپلود سنتر ثبت نام کنید و با یوزر و پسورد خودتون

ورود کنید / ضمناً قبل از ورود ، علامت " به یادم باش " رو فعال کنید که همیشه اکانت شما اکتیو باشه .

در این صورت به محض کلیک روی لینک فایل های آپلود شده در آپلود سنتر ، دانلود از طریق دانلود منیجر انجام خواهد شد../

™M A H D
18-01-2013, 20:28
سلام

باید تو دانلود منیجرتون پسوند فایل ها رو اد کنید

Black Boy
18-01-2013, 20:38
سلام دوست عزیز

اعضای آپلود سنتر سایت ، برای دانلود فایل احتیاج به انتظار ندارند .

لذا شما بایستی بصورت جداگانه در آپلود سنتر ثبت نام کنید و با یوزر و پسورد خودتون

ورود کنید / ضمناً قبل از ورود ، علامت " به یادم باش " رو فعال کنید که همیشه اکانت شما اکتیو باشه .

در این صورت به محض کلیک روی لینک فایل های آپلود شده در آپلود سنتر ، دانلود از طریق دانلود منیجر انجام خواهد شد../

درست می فرمایید اما من در اپلود سنتر هم یوزر دارم و لاگین کردم, به یادم هم هست :دی اما باز هم تایمر میاد

باید تو دانلود منیجرتون پسوند فایل ها رو اد کنید

سلام منظورتون رو متوجه نمیشم پسوند فایل رو خودش apk شناسایی میکنه اما سریع لینک رو سویچ میکنه و میره رو لینک اپلود سنتر

Designer
18-01-2013, 21:25
سلام

احتمالا دوستان دیده بودید توی روزهای گذشته صفحه آپلودسنتر به سختی باز میشد
دلیلش لینک مستقیم بودن دانلود ها و محدودیت نداشتن برای دانلود بود
برای اینکه مشکل لود صفحه حل بشه و از فشار به سرور کم بشه مجبور شدیم شمارش معکوس رو فعال کنیم

لذا کاربران مهمان علاوه بر 15 ثانیه انتظار باید کد امنیتی که نمایش میده رو هم بزنن تا دانلود انجام بشه
و کاربران عضو در آپلودسنتر فقط 5 ثانیه انتظار میکشن و بعد دانلود انجام میشه

قسمت کاربران ویژه قطعا بدون انتظار و لینک مستقیم خواهد بود
ولی به دلیل مشکل در قسمت فعال سازی کاربران ویژه فعلا این قسمت غیر فعال هست
سعی میکنم توی این هفته این قسمت رو هم راه بندازیم

باتشکر

™M A H D
19-01-2013, 06:51
سلام منظورتون رو متوجه نمیشم پسوند فایل رو خودش apk شناسایی میکنه اما سریع لینک رو سویچ میکنه و میره رو لینک اپلود سنتر

مثلا اگه دانلود منیجر شما idm باشه
برید تو تنظیماتش و در قسمت پسوند فایل هاش یه apk اضافه کنید بعد سیو کنید
بدین ترتیب بعد از ۱۵ ثانیه که صبر کردید و دکمه دانلود ظاهر شد و شما روش کلیک کردید ، به جای خود مرورگر idm فایلو با سرعت بیشتری دانلود می کنه:ab:

Black Boy
19-01-2013, 12:22
مثلا اگه دانلود منیجر شما idm باشه
برید تو تنظیماتش و در قسمت پسوند فایل هاش یه apk اضافه کنید بعد سیو کنید
بدین ترتیب بعد از ۱۵ ثانیه که صبر کردید و دکمه دانلود ظاهر شد و شما روش کلیک کردید ، به جای خود مرورگر idm فایلو با سرعت بیشتری دانلود می کنه:ab:

مرسی همین کار رو کردم و درست شد :)

M.F.N
19-01-2013, 19:09
سلام

احتمالا دوستان دیده بودید توی روزهای گذشته صفحه آپلودسنتر به سختی باز میشد
دلیلش لینک مستقیم بودن دانلود ها و محدودیت نداشتن برای دانلود بود
برای اینکه مشکل لود صفحه حل بشه و از فشار به سرور کم بشه مجبور شدیم شمارش معکوس رو فعال کنیم

لذا کاربران مهمان علاوه بر 15 ثانیه انتظار باید کد امنیتی که نمایش میده رو هم بزنن تا دانلود انجام بشه
و کاربران عضو در آپلودسنتر فقط 5 ثانیه انتظار میکشن و بعد دانلود انجام میشه

قسمت کاربران ویژه قطعا بدون انتظار و لینک مستقیم خواهد بود
ولی به دلیل مشکل در قسمت فعال سازی کاربران ویژه فعلا این قسمت غیر فعال هست
سعی میکنم توی این هفته این قسمت رو هم راه بندازیم

باتشکر

سلام و خسته نباشید
با تشکر از شما

اگه امکانش باشه که بچه هایی که توی فروم عضو Vip یا حداقل Vip+ هستن ، دیگه نیازی نداشته باشن که واسه ارتقا کاربریشون تو آپلود سنتر هم حق اشتراک بدن،‌ خیلی خوب میشه.

یه پیشنهاد هم در مورد هدر بالای سایت داشتم. اگه بشه وقتی موس رو میاری رو هر کدوم از لینکا سمت راست نشانه گر موس یه توضیحی در موردش بیاد، خیلی بهتره

L.D.A EX
31-01-2013, 16:35
الان چندمین باره که که بعضی از کابرا بهم میگن نمیتونیم پیام بدیم
بستس
اگه میشه رسیدگی کنید

Black Boy
06-02-2013, 12:26
سلام

چرا mobilestan.biz رو از دسترس خارج نمیکنید؟ در قسمت اندرویید دوستانی هستند که هنوز از ادرس mobilestan.biz استفاده میکنند

و اسکرین شاتها رو اونجا اپلود میکنند.

این باعث میشه کسانی که از ادرس اصلی mobilestan.net استفاده میکنند نتونند عکس ها رو ببینند.

من و امثال من میدونیم که biz. هم هست اما خیلی ها نمیدونند و با عکس ها به مشکل میخورند. :bn:

™M A H D
07-02-2013, 12:35
سلام

چرا mobilestan.biz رو از دسترس خارج نمیکنید؟ در قسمت اندرویید دوستانی هستند که هنوز از ادرس mobilestan.biz استفاده میکنند

و اسکرین شاتها رو اونجا اپلود میکنند.

این باعث میشه کسانی که از ادرس اصلی mobilestan.net استفاده میکنند نتونند عکس ها رو ببینند.

من و امثال من میدونیم که biz. هم هست اما خیلی ها نمیدونند و با عکس ها به مشکل میخورند. :bn:

من که تو mobilestan.biz & www.mobilestan.biz & forum.mobilestan.net & www.forum.mobilestan.net وارد شدم و دیگه مشکلی ندارم
بهتره بقیه هم توی هر چهار تا وارد بشن تا به مشکلی بر نخورن

AMINKARIMIR
07-02-2013, 14:16
باسلام من حدود یک هفته میخوام عضو گروه ویژه بشم وقتی اطلاعات تکمیل میکنم و پرداخت میزنم مینویسه خطا در عملیات ومشکل در پرداخت با چندتا سیستم و چندتا کارت امتحان کردم بازهم همینارو مینویسه لطفا رسیدگی کنید

Black Boy
07-02-2013, 19:17
من که تو mobilestan.biz & www.mobilestan.biz & forum.mobilestan.net & www.forum.mobilestan.net وارد شدم و دیگه مشکلی ندارم
بهتره بقیه هم توی هر چهار تا وارد بشن تا به مشکلی بر نخورن

ادرسهای دیگه مشکل ندارند فقط قضیه سر همین biz. هست. ضمن اینکه منم لاگین کردم اما باز هم درست نشد. در کل خیلی بهتره که یک ادرس واحد داشت باشه سایت.

:aj:

Rmansh
08-02-2013, 08:14
سلام... عذر میخوام چرا من نمیتونم از آپلود سنتر سایت استفاده کنم درحالی که عضو گروه ویژه هستم؟:ak:

MAHYAR
08-02-2013, 10:13
سلام... عذر میخوام چرا من نمیتونم از آپلود سنتر سایت استفاده کنم درحالی که عضو گروه ویژه هستم؟:ak:

سلام دوست عزیز

شما بایستی بطور جداگانه در آپلود سنتر سایت عضو بشید تا بتونید از امکانات اونجا استفاده کنید../

® Ali
10-02-2013, 03:42
سلام دوستان قدیمی :)

با توجه به تغییر آدرس فروم سایت الان همه لینک های قدیمی نیاز به ویرایش دارن. بد نیست ادمین عزیز زحمت بکشه و مثلا یه کوئری بزنه تو دیتابیس فروم برای جانشینی www.mobilestan.net/showthread با forum.mobilestan.net/showthread.

عزت زیاد

ashkan-yahyai
10-02-2013, 19:00
سلام
1-دوستان چرا سرعت دانلود آپلود سنتر سایت اینقدر کمه؟من با idm سرعتم 30 اما با وقتی از سایت دانلود میکنم (با توجه به اینکه نمیشه با idm دان کرد)سرعتم میاد روی 5 !!!
2-چرا نمیشه به وسیله idm از آپبود سنتر فایل دانلود کرد؟

MAHYAR
10-02-2013, 19:33
سلام
1-دوستان چرا سرعت دانلود آپلود سنتر سایت اینقدر کمه؟من با idm سرعتم 30 اما با وقتی از سایت دانلود میکنم (با توجه به اینکه نمیشه با idm دان کرد)سرعتم میاد روی 5 !!!
2-چرا نمیشه به وسیله idm از آپبود سنتر فایل دانلود کرد؟

سلام دوست عزیز

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3459542&postcount=114

AloneMan4060
13-02-2013, 12:41
ممنون میشم مشکل منم برطرف کنید
تو قسمت کامپیوتر هر پستی بزارم دیگه قابلیت ویرایش ندارم حتی یه ثانیه بعدش

*AloneMan*

x_zarbat
15-02-2013, 09:51
سلام میخواستم ببینم راسته میگن اونایی که مدیر موقت بودن و باز نشست شدن الان درجه مدیر باز نشته رو ازشون گرفتن؟؟مثل خودم مثلا...

MAHYAR
15-02-2013, 10:09
ممنون میشم مشکل منم برطرف کنید
تو قسمت کامپیوتر هر پستی بزارم دیگه قابلیت ویرایش ندارم حتی یه ثانیه بعدش

*AloneMan*

دوست عزیز

قابلیـت ویرایش پست فقط برای کاربران ویژه فعال هستش / شما میتونید با پرداخت مقدار اندکی هم جزء اعضای ویژه و همچنین به نحوی به مشکلات مالی انجمن کمک کنیـد../

【★】عضویت درگروه ویژه با پرداخت آنلاین و فعال سازی آنی 【★】 (http://forum.mobilestan.net/payments.php?)

MAHYAR
15-02-2013, 10:11
سلام میخواستم ببینم راسته میگن اونایی که مدیر موقت بودن و باز نشست شدن الان درجه مدیر باز نشته رو ازشون گرفتن؟؟مثل خودم مثلا...

سلام دوست عزیز

بله / طبق اجرای یکسری قوانین جدید ، فقط مدیـران دائم انجمن به بالا در صورت بازنشسته شدن دارای تگ کاریری مدیر بازنشسته خواهند شد../

AloneMan4060
15-02-2013, 12:42
دوست عزیز

قابلیـت ویرایش پست فقط برای کاربران ویژه فعال هستش / شما میتونید با پرداخت مقدار اندکی هم جزء اعضای ویژه و همچنین به نحوی به مشکلات مالی انجمن کمک کنیـد../

【★】عضویت درگروه ویژه با پرداخت آنلاین و فعال سازی آنی 【★】 (http://forum.mobilestan.net/payments.php?)

تو همه جا قابلیت ویرایش موجوده فقط اون بخش نه

*AloneMan*

ëñåŧőя§
15-02-2013, 14:17
با سلام http://www.pic4ever.com/images/give_rose.gif

دوستان من میخوام با انجمن ( مولتی مدیا "قسمت picture و video" ) تا اونجا که وقتم اجازه بده و بتونم همکاری داشته باشم. ولی متاسفانه با آپلود سنتر انجمن مشکل دارم و مشکلم اینه وقتی عکس آپلود میکنم و لینک مستقیم عکس رو به عنوان اسکرین شات کلیپ میذارم، عکس رو نشون نمیده و من مجبورم در آپلود سنترهای دیگه فایل هام رو آپلود کنم. http://www.pic4ever.com/images/200.gif ممنون میشم اگه مشکل از آپلودسنتر هست، برطرف بشه یا اگه کار من مشکلی داره، یه توضیحی داده بشه. :bn:

™M A H D
15-02-2013, 14:21
با سلام http://www.pic4ever.com/images/give_rose.gif

دوستان من میخوام با انجمن ( مولتی مدیا "قسمت picture و video" ) تا اونجا که وقتم اجازه بده و بتونم همکاری داشته باشم. ولی متاسفانه با آپلود سنتر انجمن مشکل دارم و مشکلم اینه وقتی عکس آپلود میکنم و لینک مستقیم عکس رو به عنوان اسکرین شات کلیپ میذارم، عکس رو نشون نمیده و من مجبورم در آپلود سنترهای دیگه فایل هام رو آپلود کنم. http://www.pic4ever.com/images/200.gif ممنون میشم اگه مشکل از آپلودسنتر هست، برطرف بشه یا اگه کار من مشکلی داره، یه توضیحی داده بشه. :bn:

باید اون لینکو در صفحه ای جدید باز کنی بعد مشاهده تصویرو بزنی بعد لینک اونو قرار بدی

ëñåŧőя§
15-02-2013, 15:23
باید اون لینکو در صفحه ای جدید باز کنی بعد مشاهده تصویرو بزنی بعد لینک اونو قرار بدی

ممنون عزیز؛ مشکلم حل شد. http://www.pic4ever.com/images/give_rose.gif ولی گویا آپلودسنتر کلا" مشکل داره، آخه چند بار باید رفرش بزنی تا باز شه، بعضی اوقاتم که کلا" Load نمیشه http://www.pic4ever.com/images/200.gif امیدوارم این مشکل هم حل بشه http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

sina_d900
15-02-2013, 15:46
ممنون عزیز؛ مشکلم حل شد. http://www.pic4ever.com/images/give_rose.gif ولی گویا آپلودسنتر کلا" مشکل داره، آخه چند بار باید رفرش بزنی تا باز شه، بعضی اوقاتم که کلا" Load نمیشه http://www.pic4ever.com/images/200.gif امیدوارم این مشکل هم حل بشه http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

وقتی عکس رو تو آپلود سنتر آپلود کنی درست نشون نمیده باید وقتی پست رو می زاری بترتیب اینطوری عکس رو آپلود و بزاری

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=819183&stc=1&d=1360932456

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=819184&stc=1&d=1360932456

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=819182&stc=1&d=1360932367

ëñåŧőя§
18-02-2013, 23:24
سلام. لطفا کلیپ‌ها رو داخل آپلودسنتر سایت آپلود کنید.
با سلام، همین طور که در نقل قول مشخص هست، یکی از مدیران عزیز از من خواستن که کلیپ ها رو در آپلود سنتر انجمن آپلود کنم، ولی اینجا 3 تا قضیه مطرح هست:
اولا" اینکه اونجا که من کلیپ ها رو آپلود میکنم، سایت یا انجمن مربوط به موبایل نیست!
دوما" اینکه اونجا لینک مستقیم داره و دیگه نیازی نیست که بازدید کننده در آپلود سنتر منتظر فعال شدن گزینه ی Download بمونه!
سوما" سرعت Load اون آپلودسنتر از سرعت Load آپلودسنتر انجمن بیشتر هستش و راحت تر فایل رو آپلود میکنه!
با این اوصاف میخواستم ببینم من میتونم باز در آپلود سنتری به جز آپلودسنتر انجمن، کلیپ ها رو آپلود کنم یا نه؟!؟ http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/7.gif :bn: ممنون http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

L.D.A EX
19-02-2013, 10:33
ببخشید
این لینک هایی که وارد میکنم بعضی وقت ها خراب میشه یعنی لینک ها توسط سایت عوض میشه به اینصورت که اول لینک سایت موبایلستان و ادامش ناقصه شده لینک خودم
البته زیاد نیست تا حالا 3 بار برای بنده پیش اومده
ممنون میشم رسیدگی کنید

ëñåŧőя§
19-02-2013, 13:54
ببخشید
این لینک هایی که وارد میکنم بعضی وقت ها خراب میشه یعنی لینک ها توسط سایت عوض میشه به اینصورت که اول لینک سایت موبایلستان و ادامش ناقصه شده لینک خودم
البته زیاد نیست تا حالا 3 بار برای بنده پیش اومده
ممنون میشم رسیدگی کنید
دوستان این مشکل برا منم چند بار که فایل آپلود کردم (همون که داخل کلیپ ها موجوده) پیش اومده، اگه مشکلی نیست من کلیپ ها رو در همون آپلودسنتری که آپلود کردم؛ آپلود میکنم! ممنون http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif (من در پست قبلی اعلام کردم؛ ولی متاسفانه بی جواب موند) http://www.pic4ever.com/images/200.gif

™M A H D
20-02-2013, 18:33
این مشکل لینکا برا بیشتر ی آپلود سنتر پیش اومده

noris2
22-02-2013, 18:16
با سلام به دوستان. چند ماه که من رمز کاربری رو فراموش کرده ام ولی چون مرورگر اونو حفظ بود نگران نبودم - تا 2-3 هفته قبل که در بروزر اشتباهی Clear all data and saved password رو زدم. حالا هرچی درخواست رمز مجدد میدم میگه آدرس ایمیل شما رو ادمین بن کرده ... این خطا رو قبلا هم که میخواستم رمزم رو عوض کنم هم میداد ولی چون با بروز اپرا (فقط واسه این سایت ازش استفاده میکردم) میتونستم از سایت استفاده کنم زیاد به فکرش نبودم.
حالا چی کار کنم؟
اینم پروفایل قبلیه من :
http://forum.mobilestan.net/member.php?u=619115

™M A H D
22-02-2013, 18:58
با سلام به دوستان. چند ماه که من رمز کاربری رو فراموش کرده ام ولی چون مرورگر اونو حفظ بود نگران نبودم - تا 2-3 هفته قبل که در بروزر اشتباهی clear all data and saved password رو زدم. حالا هرچی درخواست رمز مجدد میدم میگه آدرس ایمیل شما رو ادمین بن کرده ... این خطا رو قبلا هم که میخواستم رمزم رو عوض کنم هم میداد ولی چون با بروز اپرا (فقط واسه این سایت ازش استفاده میکردم) میتونستم از سایت استفاده کنم زیاد به فکرش نبودم.
حالا چی کار کنم؟
اینم پروفایل قبلیه من :
http://forum.mobilestan.net/member.php?u=619115

باید با مدیریت تماس می گرفتید

noris2
22-02-2013, 19:57
باید با مدیریت تماس می گرفتید

ایمیل زدم جوابی نگرفتم!
:dx:
یکیشونو بگو تا بهش مراجعه کنم.

Designer
23-02-2013, 21:20
سلام
دوست عزیز، سرویس دهنده mail.ru جزء ایمیل های مجاز نیست
از این سرویس دهنده اسپم زیاد ارسال میشه در نتیجه مورد قبول سایت ما نیست
لذا ایمیلتون رو عوض کنید و از ایمیل های متعارف مثل یاهو و جیمیل استفاده کنید

موفق باشید

masoud.ezati
23-02-2013, 21:35
سلام
من یه مشکل بزرگ با سایت دارم
اونم اینه که با بروزر گوشی میام سایت بعضی وقتها از اکانتم خارج میشه!!!
حتی مواقعی میشه که تو سایت هستم و یه تاپیک جدید باز میکنم میبینم که از اکانتم خارج شده!!!
با چند تا گوشی هم تست کردم و مشکل داشتم
گالکسی اس۱،lg optimus 4x,htc 8s
نزدیک ۱هفته هم هست که این مشکل زیاد شده!!!
یه مورد دیگه بود که اونم بگم خوبه بنظرم
من حدودا پارسال که سایت میومدم آخر سایت یه m اضافه میکردم مخصوص موبایل میومد بالا سایت که الان خیلی وقته این قابلیت برداشته شده و نمیدونم چرا اینکار انجام شده!!!
ممنون میشم اگه پیگیری کنید

noris2
24-02-2013, 00:13
سلام
دوست عزیز، سرویس دهنده mail.ru جزء ایمیل های مجاز نیست
از این سرویس دهنده اسپم زیاد ارسال میشه در نتیجه مورد قبول سایت ما نیست
لذا ایمیلتون رو عوض کنید و از ایمیل های متعارف مثل یاهو و جیمیل استفاده کنید

موفق باشید
سلام ممنون که پاسخ گو هستید.
قبول که واسه ایران این سایت متعارف نیست - حالا من چطور ایمیل رو تغییر بدم؟ تو صفحه معلوماتم اکانت یاهو هست (از قبل نوشتم) میتونید خودتون تغییر بدید؟ بعد از طریق اون من رمزم رو عوض کنم؟
خلاصه الان راه حل چیه؟:cl:

noris2
24-02-2013, 15:47
سلام ممنون که پاسخ گو هستید.
قبول که واسه ایران این سایت متعارف نیست - حالا من چطور ایمیل رو تغییر بدم؟ تو صفحه معلوماتم اکانت یاهو هست (از قبل نوشتم) میتونید خودتون تغییر بدید؟ بعد از طریق اون من رمزم رو عوض کنم؟
خلاصه الان راه حل چیه؟:cl:

سلام
درخواستتون انجام شد
لطفا به ایمیلتون مراجعه کنید و مراحل ریست کردن رمزتون رو انجام بدید

باتشکر
با تشکر از شما - رمز اکانتم رو ریست کردم
ممنون

mor5360
24-02-2013, 18:16
سلام به مدیر محترم سایت موبایلستان
چند وقتیه، چند وقت چی عرض کنم،چندماه!! که من با سیو کردن بوک مارک صفحه این آدرس http://forum.mobilestan.net وارد سایت میشم یه پیشنهاد دارم که این آدرس mobilestan.net رو به کل حذف کنین که واقعا آزار دهندس.
هر وقت با هر مرورگر اینترنتی این آدرس mobilestan.net رو میزنم میره به این آدرس http://mobilestan.net/fa/ چرا این مشکل رو حل نمیکنید
خواهشا رسیدگی کنید/
باتشکر

ëñåŧőя§
25-02-2013, 14:06
از دوستان کسی میدونه این یعنی چی؟!؟ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/106.gif

http://upload.tehran98.com/img1/6uzvyolyugr2e1wjhd.png

™M A H D
25-02-2013, 14:19
از دوستان کسی میدونه این یعنی چی؟!؟ http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/106.gif

http://upload.tehran98.com/img1/6uzvyolyugr2e1wjhd.png

:ca:تازه url upload هم حذف شده:ca:

ëñåŧőя§
25-02-2013, 16:14
درود http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

مدیران عزیز چند تا از پست های من در قسمت کلیپ ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=267708)؛ به دلیل حذف شدن کلیپ در آپلودسنتر "توسط Admin" دارای مشکل شدن و باید حذف شوند، لطفا" رسیدگی شود. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif در ضمن لطف کنید و آپلودسنتر رو زود درست کنید تا دیگه از این مشکلات پیش نیاد، بسیار ممنون http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

#MEHDI#
25-02-2013, 16:23
سلام به مدیر محترم سایت موبایلستان
چند وقتیه، چند وقت چی عرض کنم،چندماه!! که من با سیو کردن بوک مارک صفحه این آدرس http://forum.mobilestan.net وارد سایت میشم یه پیشنهاد دارم که این آدرس mobilestan.net رو به کل حذف کنین که واقعا آزار دهندس.
هر وقت با هر مرورگر اینترنتی این آدرس mobilestan.net رو میزنم میره به این آدرس http://mobilestan.net/fa/ چرا این مشکل رو حل نمیکنید
خواهشا رسیدگی کنید/
باتشکر

دوست عزیز هر سایت بزرگی نیاز به یک پرتال داره و وقتی شما آدرس mobilestan.net رو وارد میکنید به طور مستقیم به پرتال راهنمایی میشید که آدرس پرتال هم mobilestan.net/fa هست ، وبرای استفاده از فروم باید آدرس http://forum.mobilestan.net رو وارد کنید...

موفق باشید/

meysam944
25-02-2013, 20:41
سلام
من در عضویت ویژه عضو شدم. و بهم رسید هم دادواما در آخر که زدم تکمیل فرایند خرید یک لینک خراب اورد و یک اروری داد.

استلام گرفتم و دیدم که مبلغ 8000 تومان از حسابم کم شده اما ویژه نشدم.
لطفا رسیدگی کنید و اگر ممکنه در پروفایلم جواب بدید.
ممنونم.

ëñåŧőя§
25-02-2013, 21:27
سلام
من در عضویت ویژه عضو شدم. و بهم رسید هم دادواما در آخر که زدم تکمیل فرایند خرید یک لینک خراب اورد و یک اروری داد.

استلام گرفتم و دیدم که مبلغ 8000 تومان از حسابم کم شده اما ویژه نشدم.
لطفا رسیدگی کنید و اگر ممکنه در پروفایلم جواب بدید.
ممنونم.
دوست عزیز شما باید همون موقع، صفحه رو رفرش میکردی! ولی خوب شماره پیگیری رو به مدیریت سایت پ.خ (پیام خصوصی) کن؛ مشکلت حل میشه. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

ëñåŧőя§
26-02-2013, 11:59
درود http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

مدیران عزیز چند تا از پست های من در قسمت کلیپ ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=267708)؛ به دلیل حذف شدن کلیپ در آپلودسنتر "توسط Admin" دارای مشکل شدن و باید حذف شوند، لطفا" رسیدگی شود. http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif در ضمن لطف کنید و آپلودسنتر رو زود درست کنید تا دیگه از این مشکلات پیش نیاد، بسیار ممنون http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

سلام مجدد! من امروز بخش کلیپ های ارسالیم رو چک کردم و دیدم کلیپ ها هستن!!! خیلی برام جالبه؛ دیروز نبود، حتی لینک دانلود رو هم مینوشت صفحه ی مورد نظر پیدا نشد! من آپلودسنتری هم که کلیپ ها رو داخلش آپلود کرده بودم چک کردم، کلیپ ها نبودن! ولی امروز هستن؛ نمیدونم جریان چیه!!! http://www.pic4ever.com/images/200.gif به هر حال آدرس هائی که من لینک دادم (به عنوان لینک خراب) حذف نشه. ممنون http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/53.gif

EmmaWLove
26-02-2013, 17:36
سلام خدمت همگی
متاسفانه از امروز نمیتونم توی آپلود سنتر سایت آپلود کنم!!
حتی با نام کاربریم وارد میشم ولی بازم پیغام میده که فقط اعضا میتونن آپلود کنن!:

http://8pic.ir/images/c65i1m67oul3u5vc74cx.jpg

توی تصویر بالا به خوبی مشخصه.

™M A H D
26-02-2013, 17:45
برا همه این طوره
من از یه آپلود سنتر دیگه هم استفاده می کردم که اونم فعلا رو هواست ( آپلود سنتر ایرانی هارو ..... کرده :4:)

ëñåŧőя§
28-02-2013, 12:16
با سلام، میخواستم ببینم چرا من نمیتونم در قسمت اخبار موضوع جدید ایجاد کنم؛ در صورتی که دیگران (اعضای ویژه و حتی اعضای عادی) موضوع جدید ایجاد کردند؟! http://www.pic4ever.com/images/200.gif

کاربر عادی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=270024)
اعضای ویژه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=265475)

I-Mohammad
01-03-2013, 16:24
با سلام، میخواستم ببینم چرا من نمیتونم در قسمت اخبار موضوع جدید ایجاد کنم؛ در صورتی که دیگران (اعضای ویژه و حتی اعضای عادی) موضوع جدید ایجاد کردند؟! http://www.pic4ever.com/images/200.gif

این سوال منم هست

tighoor
01-03-2013, 16:40

همه چه مدیران چه کاربران فقط میتونن در خود بخش اصلی اخبار خارجی ... یا اخبار داخلی تاپیک ایجاد کنن
و هیچ کس نمیتونه در زیر مجموعه ها (مثلا در بخش اخبار اندروید) تاپیک ایجاد کنه
اول در بخش اصلی اخبار خارجی تاپیک ایجاد میشه و بعد مدیران منتقل میکنن به بخش مورد نظر

ashkan-yahyai
01-03-2013, 20:22
سلام
دوستان برای سایت ادرس بدون خیلتر نیومد؟
این بخش انتقادات کجای صفحه اصلی هست.
من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.این تایپیک رو از قبل توی اشتراکم داشتم و تونستم بیام تو این بخش.حتی با خود مرورگر هم دنبالش گشتم بازم نیستش؟!!!

sina_d900
01-03-2013, 22:11
وقتی میخوایم در دامنه biz کاربر جدید ثبت نام کنیم موقع ثبت نام

تصوير تائيد كننده
Input error: Invalid referer

میده
که نهایتا موقع ثبت نام به این پیغام تبدیل میشه

The string you entered for the image verification did not match what was displayed.

™M A H D
02-03-2013, 18:09
1- مولتی یوزر؟
۲- این رتبه ها هم همینجوری شده فک کنم اونارو از آدرس .net که فیلتره قرار دادن

Rmansh
03-03-2013, 09:32
سلام. میخواستم ببینم چطوری میشه تصویر متحرک به عنوان آواتار استفاده کرد؟ و اینکه چرا سایت هیلــــتر شده؟!!

x_zarbat
03-03-2013, 09:42
سلام من یک پست زدم تو این قسمتhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=266458

چقدر طول میکشه که تایید شه و نمایش داده شه>؟ حدود 1 روز گذشته و هنوز تایید نشده...

tighoor
03-03-2013, 11:30
سلام من یک پست زدم تو این قسمتhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=266458

چقدر طول میکشه که تایید شه و نمایش داده شه>؟ حدود 1 روز گذشته و هنوز تایید نشده...

این که یه تاپیک هست؟ !
فکر نکنم اینجا چیزی نیاز به تایید داشته باشه !

سلام. میخواستم ببینم چطوری میشه تصویر متحرک به عنوان آواتار استفاده کرد؟ و اینکه چرا سایت هیلــــتر شده؟!!

خب فایل مورد نظر باید پسوند .gif داشته باشه و سایز و حجمش هم از یه حدی بزرگتر نباشه

این مشکل سایت هم به زودی حل میشه.... صبور باشید و فعلا از mobilestan.biz استفاده کنید

x_zarbat
03-03-2013, 11:40
این که یه تاپیک هست؟ !
فکر نکنم اینجا چیزی نیاز به تایید داشته باشه !

خب فایل مورد نظر باید پسوند .gif داشته باشه و سایز و حجمش هم از یه حدی بزرگتر نباشه

این مشکل سایت هم به زودی حل میشه.... صبور باشید و فعلا از mobilestan.biz استفاده کنید

اره اما من تا پست زدم نوشت بعد از تایید نمایش داده میشودالان 1 روز شده...

tighoor
03-03-2013, 11:48
اره اما من تا پست زدم نوشت بعد از تایید نمایش داده میشودالان 1 روز شده...

خب داداش گلم یه بار دیگه پست بزن اگه نشد به مدیران همون بخش پیغام بده....
چون اینجا مباحث فنی سایت هست مدیران بخش ها معمولا نمیان اینجا رو چک کنن

polite
03-03-2013, 13:44
سلام
من 2 روزه كه درخواست تغيير نام كاربري دادم ولي هنوز ترتيب اثر داده نشده؟!
والا ما سوپر مديرا گردن اين انجمن حق داريم، لطفا رسيدگي كنيد!!
مرسي

™M A H D
03-03-2013, 16:18
1- شما؟ سوپر مدیر؟ :bj:
۲- به Designer اطلاع بدین اگه نام کاربری جدید اشکالی نداشت درست میشه

PESAR AJIB
03-03-2013, 18:58
سلام
من 2 روزه كه درخواست تغيير نام كاربري دادم ولي هنوز ترتيب اثر داده نشده؟!
والا ما سوپر مديرا گردن اين انجمن حق داريم، لطفا رسيدگي كنيد!!
مرسي

درسته کمی تاخیر داشته !!!
به علت اینکه سایت از سمت کارگروه مصادیق مجرمانه توبیخ شده
مدیریت سایت درگیر ازاد کردن سایت هستن ، این کارهای پیش پا افتاده اصلا در اولویت نیستن

polite
03-03-2013, 21:55
درسته کمی تاخیر داشته !!!
به علت اینکه سایت از سمت کارگروه مصادیق مجرمانه توبیخ شده
مدیریت سایت درگیر ازاد کردن سایت هستن ، این کارهای پیش پا افتاده اصلا در اولویت نیستن

دوست عجيب و غريب!
حرف شما صحيح ولي اينم انقدر كه ميگي يه كار پيش و پا افتاده نيست!

PESAR AJIB
03-03-2013, 22:52
دوست عجيب و غريب!
حرف شما صحيح ولي اينم انقدر كه ميگي يه كار پيش و پا افتاده نيست!
ممنون از اینکه گفتی عجیب ، :aj:
بله ، نمیشه گفت مدیریت سایت به کاربرا اهمیت نمیده ، ولی خوب زمان رسیدگی یک خورده به خاطر همون مسله طولانی تر شده
صبور باشید

*Erfan*
03-03-2013, 23:01
من موقعی که میخوام نظر بزارم تو سایت هیکدوم از امکانات edite را ندارم از قبیل تغییر فونت و رنگ و لینک کردن و شکلک ها و. ..
مشکل از کجاست ایا سایت مشکل داره چون من از زمانی که اقدام به ثبت نام کردم اون اوایل این قابلیت ها بود اما یدفعه حذف شد برخی از دوستان گفتند باید عضو گروه ویژه بشی تا این قلبلیت درست بشه اما حالا هم که عضو شدم بازم این قابلیت ها افزوده نسد لطفا کمک کنید .
با تشکر.

tighoor
03-03-2013, 23:58
من موقعی که میخوام نظر بزارم تو سایت هیکدوم از امکانات edite را ندارم از قبیل تغییر فونت و رنگ و لینک کردن و شکلک ها و. ..
مشکل از کجاست ایا سایت مشکل داره چون من از زمانی که اقدام به ثبت نام کردم اون اوایل این قابلیت ها بود اما یدفعه حذف شد برخی از دوستان گفتند باید عضو گروه ویژه بشی تا این قلبلیت درست بشه اما حالا هم که عضو شدم بازم این قابلیت ها افزوده نسد لطفا کمک کنید .
با تشکر.

شما به
http://forum.mobilestan.net/profile.php?do=editoptions
بروید

در قسمت
اختيارات متفرقه

در قسمت
حالت نمایش ویرایشگر

جلوی
حالت نمایش ویرایشگر:

گزینه ی : ادیتور پیشرفته - با همه امکانات
را انتخاب کنید

و در آخر دکمه ی ذخیره تغییرات فشار دهید

ëñåŧőя§
04-03-2013, 14:32
با سلام
من تقریبا" ۱۳۰ تا پست داخل انجمن داشتم و کاربر نیمه فعال بودم، میشه بدونم چه طور شد ۸۸ تا پست و عضو سایت؟ (از تعداد تشکرات هم مشخص هست؛ زده سپاس از شما ۱۷۴ بار در ۸۹ پست؛ در صورتی که با این پست؛ ارسال های من رو زده ۸۸)

JIMA
04-03-2013, 14:38
با سلام
من تقریبا" ۱۳۰ تا پست داخل انجمن داشتم و کاربر نیمه فعال بودم، میشه بدونم چه طور شد ۸۸ تا پست و عضو سایت؟ (از تعداد تشکرات هم مشخص هست؛ زده سپاس از شما ۱۷۴ بار در ۸۹ پست؛ در صورتی که با این پست؛ ارسال های من رو زده ۸۸)

به علت پاك سازي سايت ، برا بيشتر كاربرا حذف شده حتي برا من!

hamhame
04-03-2013, 14:39
موبایلستان ..... شده ؟

A.M.2
04-03-2013, 14:43
موبایلستان ..... شده ؟

بله عزيز
از اين ادرس استفاده كن:
http://mobilestan.biz

ëñåŧőя§
04-03-2013, 14:43
به علت پاك سازي سايت ، برا بيشتر كاربرا حذف شده حتي برا من!

اوکی, ممنون (ولی به نظرم بهتر بود یه اطلاع رسانی کلی میشد)

S.H.A.H.R.O.K.H
04-03-2013, 14:45
اوکی, ممنون (ولی به نظرم بهتر بود یه اطلاع رسانی کلی میشد)

چند ساله که به همین منواله دوست من...اطلاع رسانی نمیخواد...
مثلا شما پستی زدید تو تاپیکیه که به صورت تایید نشده در میاد یا حذف میشه...از حساب پستهای شما کسر میشه ...به پستهای من دقت کنید...

Vahid_ath
04-03-2013, 14:51
سلام
علی جان

ساب دومین و ف+یلت+ر کردن
موقتا عوض کنی بهتر نیست؟
من شخصا مشکل دارم برا ورود به سایت
فدات

با سلام
سلام
عزیز جان
پاکسازی میکنن کم میشه
من چند هزار پستم شده هفت صد تا
زیاد به این چیزها حساس نباش برای مرتب کردن بخشها لازمه

polite
04-03-2013, 15:00
سلام

سلام
عزیز جان
پاکسازی میکنن کم میشه
من چند هزار پستم شده هفت صد تا
زیاد به این چیزها حساس نباش برای مرتب کردن بخشها لازمه

واقعا كاربران اون زمان عجب نامردائي بودن، كه از چند هزار پست فقط 169 تاي اون رو لايك كردن!!

PESAR AJIB
04-03-2013, 15:03
واقعا كاربران اون زمان عجب نامردائي بودن، كه از چند هزار پست فقط 169 تاي اون رو لايك كردن!!

تایپیک سوال کردن وگزارش کردن مشکلات فنی هست
نه تشخیص شخصیت کاربرا
لطفا اسپم نزنید

ëñåŧőя§
06-03-2013, 00:51
سلام http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/1.gif
دوستان قسمت Picture (صفحه نمایش موبایل) و قسمت اپراطورها حذف شده؟؟؟!!!؟؟؟ http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/39.gif

vafa60
07-03-2013, 08:53
با سلام و تشكر از سايت خوبتون.:sign_help:
مي خواستم بپرسم چرا ديگه قسمت دانلود كتاب فعال نيست؟:ak::ak::ak: چون من تقريباً يك هفته است كه ديگه قسمت دانلود كتاب رو نمي تونم پيدا كنم. ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد و معذرت مي خوام اگه پستي كه براتون فرستادم جاش اين قسمت نيست. :sorry:

Fazel_R2
07-03-2013, 09:19
با سلام و تشكر از سايت خوبتون.:sign_help:
مي خواستم بپرسم چرا ديگه قسمت دانلود كتاب فعال نيست؟:ak::ak::ak: چون من تقريباً يك هفته است كه ديگه قسمت دانلود كتاب رو نمي تونم پيدا كنم. ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد و معذرت مي خوام اگه پستي كه براتون فرستادم جاش اين قسمت نيست. :sorry:

مطالعه فرمایید

حذف بخش ebook و چند نکته (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=270124)

MAHYAR
07-03-2013, 20:41
سلام http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/1.gif
دوستان قسمت picture (صفحه نمایش موبایل) و قسمت اپراطورها حذف شده؟؟؟!!!؟؟؟ http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/39.gif

سلام دوست عزیز

خیر / انشالله بعد از پاکسازی و هماهنگی و تایید مدیر کل انجمن ، بخش تصاویر بازگردادنده خواهد شد ../

*Erfan*
07-03-2013, 21:58
الان من بیش از 200 بار درخواست نام کاربری دادم ولی اصلا عوض نمیشه .
میگه تا 48 دیگه عوض میشه اما عوض نمیشه باید چکار کنم الان یک هفتس دارم تلاش میکنم اما نمیشه؟

#MEHDI#
07-03-2013, 22:14
میگه تا 48 دیگه عوض میشه اما عوض نمیشه باید چکار کنم الان یک هفتس دارم تلاش میکنم اما نمیشه؟
دوست عزیز حتما نام کاربری که انتخاب میکنید تکراری هست ، در غیر این صورت دلیلی برای تغییر نکردن نام کاربری شما نیست/
موفق باشید ...

*Erfan*
07-03-2013, 22:17
دوست عزیز حتما نام کاربری که انتخاب میکنید تکراری هست ، در غیر این صورت دلیلی برای تغییر نکردن نام کاربری شما نیست/
موفق باشید ...

نه اخه اگه تکراری بود که همون اول میگفت این نام کاربری توسط شخص دیگه ای انتخاب شده نه که بزنه در حال بررسی...

ëñåŧőя§
08-03-2013, 00:15
دوستان بعضی از لینک های دانلود (یا اسکرین شات ها) من جمله این (http://mobilestan.biz/showpost.php?p=2877627&postcount=1) در وطن دانلود آپلود شدن و ظاهرا" توسط وطن دانلود حذف شدن، بی زحمت اگه امکانش هست لینک ها رو جایگزین کنید! ممنون

™M A H D
08-03-2013, 07:16
اونارو باید به مدیر بخششون اطلاع بدی

™M A H D
08-03-2013, 07:26
نه اخه اگه تکراری بود که همون اول میگفت این نام کاربری توسط شخص دیگه ای انتخاب شده نه که بزنه در حال بررسی...

ممکنه نام کاربری درخواستیتون شبیه نام کاربری مدیران باشه

Designer
08-03-2013, 09:14

سلام

دوست عزیز 200 بار که درخواست ندادید
نهایت 6 7 بار بوده
اما مسئله ای که هست، شما بعد از اینکه درخواستتون رو ثبت میکنید
توی لیست نمیبینید درخواستتون چطوری ثبت شده ؟
وقتی نام کاربری جدیدتون حالا به هر دلیلی خالی ثبت شده من چیو باید تغییر بدم
نمیدونم از چه مروگری دارید استفاده میکنید اما مروگرتون رو عوض کنید بعدا بفرستید

*Erfan*
08-03-2013, 09:55
سلام

دوست عزیز 200 بار که درخواست ندادید
نهایت 6 7 بار بوده
اما مسئله ای که هست، شما بعد از اینکه درخواستتون رو ثبت میکنید
توی لیست نمیبینید درخواستتون چطوری ثبت شده ؟
وقتی نام کاربری جدیدتون حالا به هر دلیلی خالی ثبت شده من چیو باید تغییر بدم
نمیدونم از چه مروگری دارید استفاده میکنید اما مروگرتون رو عوض کنید بعدا بفرستید

درود
گلم این هم یه اسکرین اگه اشتباه نکنم این بار 11 هم هست فقط ایندفه اخرینی را گفت مشکل داره اما سری های پیش اصلا هیچ چیزی نمیگفت در ضمن اینبار 2 بار در خواست مختلف دادم

Designer
08-03-2013, 14:33
درود
گلم این هم یه اسکرین اگه اشتباه نکنم این بار 11 هم هست فقط ایندفه اخرینی را گفت مشکل داره اما سری های پیش اصلا هیچ چیزی نمیگفت در ضمن اینبار 2 بار در خواست مختلف دادم

جالبه
الان منم اسکرین گرفتم که نگید دروغ میگه
اما توی تمام درخواستهاتون کلا دو بارش درست ثبت شده ظاهرا
یکی اون باری که نوشتم کاراکتر غیر مجاز توش داره
و یکی هم الان ثبت شده
توی اسکرین درخواست اولی که پایین هست رو ببینید. خالی هست
حالا چرا این مشکل هست نمیدونم و باید بررسی کنم

ممنون

*Erfan*
08-03-2013, 16:06
جالبه
الان منم اسکرین گرفتم که نگید دروغ میگه
اما توی تمام درخواستهاتون کلا دو بارش درست ثبت شده ظاهرا
یکی اون باری که نوشتم کاراکتر غیر مجاز توش داره
و یکی هم الان ثبت شده
توی اسکرین درخواست اولی که پایین هست رو ببینید. خالی هست
حالا چرا این مشکل هست نمیدونم و باید بررسی کنم

ممنون

اره درسته علی جان دفعات قبل هم چند بار با "Erfan" وارد کردم که اصلا چیزی نیمد راستی همین حالا هم زده در حال بررسی پس کی تایید میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان که دیگه شما دیدین پس لطفا تایید کنید دیگه.
ممنون.:dy::dy::dy::dy::ak::ak::ak::ak::ak::ak :

Designer
08-03-2013, 21:57
انجام شد دوست عزیز

*Erfan*
09-03-2013, 01:00
انجام شد دوست عزیز

ممنون عزیزم
:bo::bo::bo::bo:

S.H.A.H.R.O.K.H
09-03-2013, 13:10
این قسمت گوشیها آپدیت نشد؟
منظورم اضافه کردن گوشیهای جدید هستش...الان چند ماهی میشه عکسهاش رو قرار دادن ولی توی لیست نیستن...
ممنونم میشم بررسی کنید...

a_m1357
12-03-2013, 14:00
سلام
آقا چرا اين dl.mobilestan
همش ميگه تصوير كد امنيتي اشتباه مي باشد؟
يكي جواب بده من هيچي نميتونم دانلود كنم

™M A H D
13-03-2013, 08:18
یه اسکرین شات قرار بده از اون کد و کدی که تو می نویسی

a_m1357
13-03-2013, 10:00
یه اسکرین شات قرار بده از اون کد و کدی که تو می نویسی

دوست عزيز اينم اسكرين شات 826372
حروف كوچك و بزرگ با فاصله و بي فاصله همه جوره شايد بالاي 100 بار تو اين چند روز امتحان كردم

™M A H D
13-03-2013, 18:46
باز نمیشه
میگه:
ضميمه اشتباه تعیین شده است. اگر شما لینک معتبری دارید, لطفا به مدیریت سایت اطلاع دهید.

fsas
13-03-2013, 21:50
آقا قسمت E Book دیگه توی لیست انجمنها نیست

وقتی هم با سرچ پیداش میکنم میگه اجازه ورود ندارید

رمان میخواستم دانلود کنم حالم گرفته شد

ممنون میشم رسیدگی کنید

ëñåŧőя§
13-03-2013, 22:31
آقا قسمت E Book دیگه توی لیست انجمنها نیست

وقتی هم با سرچ پیداش میکنم میگه اجازه ورود ندارید

رمان میخواستم دانلود کنم حالم گرفته شد

ممنون میشم رسیدگی کنید

دوست عزیز بخش Ebook حذف شده، برا توضیحات بیشتر رو لینک زیر کلیک کن:

حذف بخش ebook و چند نکته
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=270124)

ëñåŧőя§
29-03-2013, 17:20
سلام و خسته نباشید؛ همچنین تبریک به مناسبت سال نو (هرچند قبلا" تبریگ گفتم :4:)

یه سؤال مهم داشتم! این SMS های ارسالی من تأئید نمیشن یا مدیریت نیستن که تأئید کنند؟؟؟!!!؟؟؟ http://www.pic4ever.com/images/200.gif

alireza_kh_74
29-03-2013, 17:27
سلام و خسته نباشید .
دوستان من یک سوالی داشتم . چرا من نمیتونم در بخش فروش تاپیک جدید ایجاد کنم ؟ اجازه دسترسی نمیده .
با تشکر

PESAR AJIB
29-03-2013, 17:50
سلام و خسته نباشید .
دوستان من یک سوالی داشتم . چرا من نمیتونم در بخش فروش تاپیک جدید ایجاد کنم ؟ اجازه دسترسی نمیده .
با تشکر

سلام
برای ایجاد تایپیک خرید و فروش باید عضو گروه ویژه بشید
از لینک زیر استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/payments.php

♫♪

PESAR AJIB
29-03-2013, 17:54
سلام و خسته نباشید؛ همچنین تبریک به مناسبت سال نو (هرچند قبلا" تبریگ گفتم :4:)

یه سؤال مهم داشتم! این SMS های ارسالی من تأئید نمیشن یا مدیریت نیستن که تأئید کنند؟؟؟!!!؟؟؟ http://www.pic4ever.com/images/200.gif

سلام
بخش sms باید مدیر بخش یعنی LIDA خانم تایید کنن بعد به نمایش در بیاد
که اخیرا انلاین نبودن ولی بزودی تایید میشه

♫♪

ëñåŧőя§
29-03-2013, 18:34
سلام
بخش sms باید مدیر بخش یعنی LIDA خانم تایید کنن بعد به نمایش در بیاد
که اخیرا انلاین نبودن ولی بزودی تایید میشه

♫♪ ممنون عزیز؛ ولی به جز لیدا خانم؛ چند نفر از مدیرای دیگه مثل: آقای گرجی (محمدرضا) هم میتونن تأئید کنن؛ پس احتمالا" مدیریت نیستن. http://www.pic4ever.com/images/Ghelyon.gif به هر حال ممنون بابت پاسخ گوئی! http://www.persianblog.ir/editor/images/smilies/1.gif

tighoor
29-03-2013, 18:39
آره دوستان توی عید لطفا صبر کنید
هم در خرید و فروش هم در sms و جاهای دیگه امکان داره مدیر مرخصی باشه و مسافرت.... یکمی طول بکشه تایید تاپیک ها

s000t
29-03-2013, 18:45
دیشب تاپیک مقایسه htc oneو galaxy s4برای من قابل مشاهده بود،ولی امروز اصلا چنین تاپیکی برام وجود نداره!وقتی هم از historyمیارمش پیغام میاد که:
t, شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد . به يكي از دلايل زير :

ممكن است ارسال پست در این انجمن برای همه غیرفعال شده باشد. برای اطلاعات بیشتر به قوانین این انجمن مراجعه کنید
ممكن است اين بخش فقط مخصوص كاربران ويژه سايت باشد
ممكن است نام كاربري شما توسط ایمیل فعال سازی، فعال نشده باشد
ممكن است اين موضوع به دليل رعايت نكردن قوانين بسته شده باشد

علت چیه؟:sign_help:

PESAR AJIB
29-03-2013, 18:55
دیشب تاپیک مقایسه htc oneو galaxy s4برای من قابل مشاهده بود،ولی امروز اصلا چنین تاپیکی برام وجود نداره!وقتی هم از historyمیارمش پیغام میاد که:
T, شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد . به يكي از دلايل زير :

ممكن است ارسال پست در این انجمن برای همه غیرفعال شده باشد. برای اطلاعات بیشتر به قوانین این انجمن مراجعه کنید

فکر کنم از دسترس کاربرا خارج شده
یا
فقط مدیران می تونن مشاهده کنن

♫♪

Vampire
30-03-2013, 18:08
T, شما اجازه دسترسي به اين صفحه را نداريد . به يكي از دلايل زير :

به احتمال زیــاد ,
مدیـــر بخش پست شــما رو تایید نشده کرده ...

parvizb
30-03-2013, 21:30
دوستان بخش عوض کردن نام کاربری کجا هست ؟؟؟

PESAR AJIB
30-03-2013, 21:33
دوستان بخش عوض کردن نام کاربری کجا هست ؟؟؟
سلام

http://forum.mobilestan.net/req.php

♫♪

REZ@HTC2
01-04-2013, 00:01
سلام دوستان
دانشگاه ما چند وقتیه اینترانت اورده
و انجمن موبایلستان رو باز نمیکنه.
ایا راهی هست که بازشه و ما در دانشگاه از انجمن استفاده کنیم.

PESAR AJIB
01-04-2013, 09:57
سلام دوستان
دانشگاه ما چند وقتیه اینترانت اورده
و انجمن موبایلستان رو باز نمیکنه.
ایا راهی هست که بازشه و ما در دانشگاه از انجمن استفاده کنیم.
سلام
منظورت رو درست نفهمیدم
ولی سیستم دانشگاهتون اینترنت رو به چند تا سایت اختصاص داده ، جوری که سایت های دیگه باز نمیشن ، فقط سایت هایی خودشون ادرس دادن ، باز میشه
درسته ؟

♫♪

REZ@HTC2
01-04-2013, 11:36
سلام
منظورت رو درست نفهمیدم
ولی سیستم دانشگاهتون اینترنت رو به چند تا سایت اختصاص داده ، جوری که سایت های دیگه باز نمیشن ، فقط سایت هایی خودشون ادرس دادن ، باز میشه
درسته ؟

♫♪

منظورم اینترانت هست یا همون اینترنت ملی

PESAR AJIB
01-04-2013, 11:45
اهان ....
من شنیده بودم سرور هایی که داخل ایران هست فقط باز میشه با اینترنت ملی
این مورد رو نه اطلاعی دارم نه تخصصی
باید خود مدیریت توضیح بدن

♫♪

Designer
01-04-2013, 12:10
سلام

اینترانت یک شبکه داخلی هست و با اینترنت که یک شبکه جهانی هست فرق میکنه
یعنی فقط سایت دانشگاهتون و سایت هایی که خودشون میخوان رو میتونید باز کنید
هیچ راه دور زدنی هم وجود نداره

sina_d900
01-04-2013, 12:13
اهان ....
من شنیده بودم سرور هایی که داخل ایران هست فقط باز میشه با اینترنت ملی
این مورد رو نه اطلاعی دارم نه تخصصی
باید خود مدیریت توضیح بدن

♫♪

سلام

اینترانت یک شبکه داخلی هست و با اینترنت که یک شبکه جهانی هست فرق میکنه
یعنی فقط سایت دانشگاهتون و سایت هایی که خودشون میخوان رو میتونید باز کنید
هیچ راه دور زدنی هم وجود نداره

تو دانشگاه ها شبکه ای هست که بدون خرید اکانت اینترنت میتونین سایت هایی که دانشگاه مشخص می کنه مثل سایت خودشون یا سایت خرید بانک ها و یا سایت هایی مثل کتابخانه رو باز کنین (تعریف اینترانت) ولی برای زفتن به سایت های دیگه باید با خرید شارژ و وارد شدن با اکانتتون سایت های دیگه رو ببینین مثل دانشگاه ما و بیشتر دانشگاه ها برای استفاده از اینترنت بعنوان کارهای علمی نه تفریحی و سرگرمی

Juventus
03-04-2013, 08:02
این بخش والپیپرهای android کی میخواد راه بیفته ؟ خیلی وقته که دیگه نیست

PESAR AJIB
03-04-2013, 15:16
این بخش والپیپرهای android کی میخواد راه بیفته ؟ خیلی وقته که دیگه نیست
اگه جزء بخش های حذف شده باشه
حتما صلاح دید مدیریت اینطوره
اگه نباشه بهتره ، چون دوباره سایت رو توبیخ می کنن
اگه عکس به ظاهر مورد دار هم پیدا بشه که هیچی دیگه ...
با مدیریت در ارتباط باشید ...

♫♪

ëñåŧőя§
04-04-2013, 21:27
دوستان مدت زمان ویرایش پست برای کاربران عادی و اعضای گروه ویژه چه مدت هستش؟؟؟!!!؟؟؟ http://www.pic4ever.com/images/17.gif

JIMA
04-04-2013, 23:47
با سلام

اگه مدیریت محترم سایت، لطف کنند هدف از محدودیت زمانی کاربران، برای ویرایش پستها رو، اعلام کنند، ممنون میشم؟
الان بنده تو سایت xda یه عضو عادیم که حدود 2 ماه پیش یه پستی رو ارسال کرده بودم، امروز هم امکان ویرایش اون پست برام وجود داشت، در حالی که در انجمن موبایلستان، بنده به عنوان یک کاربر متخصص و عضو گروه ویژه ، فکر کنم فقط حدود یک هفته اجازه ویرایش پستها و تاپیکهام رو داشته باشم ، و از اون به بعد باید در بخش هماهنگی، به مدیران اون بخش اطلاع بدم، تا فلان تاپیک یا پست رو به سلیقه خودشون ویرایش و آپدیت کنن که بعضا این ویرایش توسط غیر، باعث حذف یکسری مطالب شده!!
مثلا: در امضای بنده تاپیکی هست به اسم "آموزشهای جامع" که جهت تکمیل و بهتر شدن تاپیک، قصد اضافه یا حذف یکسری مطالب رو از بعضی پستهای اون دارم، اما این امکان برا بنده و امثال بنده وجود نداره، و باید از یکی از مدیران خواهش کنم تا مثلا از کلمه فلان تا کلمه فلان رو حذف و... و مسلما آنگونه که مد نظر بنده هست نخواهد شد
بنظرم این محدودیت زمانی، هیچ سودی نداشته و برعکس باعث نقص مطالب و به تبع اون گمراهی و سردرگمی کاربران خواهد شد! و البته بنده هدف از اعمال اون رو متوجه نمیشم؟!
حداقل این محدودیت رو ،برا کاربران متخصص بردارید
نمیدونم در انجمن های فارسی دیگه هم، روال به اینصورته؟!
با تشکر

supermax1
05-04-2013, 00:06
ببخشید توی انجمن یه بخش متفرقه بزارید درست کنید
که بخش سرگرمی و عکس طنز هم داشته باشه

ëñåŧőя§
07-04-2013, 13:50
سلام دوستان، چرا پست هائی که در قسمت عکس ارسال میکنیم، مثل سایر قسمت های انجمن در قسمت کنترل پنل کاربری (موضوعات مشترک شده) قرار نمیگیرن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! http://www.pic4ever.com/images/17.gif

M o H o M o
08-04-2013, 13:49
سلام من هر کاری کردم نشد این عکس اواتارم رو بزرگتر از اینی که الان هست بشه ، میشه کمکم کنید حداقل عکسش بزرگتر از الان باشه ......

tighoor
08-04-2013, 13:59
سلام من هر کاری کردم نشد این عکس اواتارم رو بزرگتر از اینی که الان هست بشه ، میشه کمکم کنید حداقل عکسش بزرگتر از الان باشه ......

نمیشه. باید عضو گروه ویژه بشین تا اینکار رو بتونین بکنین.
قرار بود کاربرانی که ویژه نیستن کلا نتونن آواتار بزارن ولی مدیریت تخفیف دادن دیگه در این حد اجازه ی گذاشتن آواتار رو دادن

ëñåŧőя§
08-04-2013, 18:33
سلام دوستان، چرا پست هائی که در قسمت عکس ارسال میکنیم، مثل سایر قسمت های انجمن در قسمت کنترل پنل کاربری (موضوعات مشترک شده) قرار نمیگیرن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! http://www.pic4ever.com/images/17.gif

مشکلم حل شد، بسیار ممنون :bu:

behzadshar
08-04-2013, 20:32
دوستان دقیقا کدوم گزینه تو تنظیمات رو باید بزنم که هر پستی میدم واسم ایمیل نشه؟خیلی رو مخه خواهشا کمک کنید

sina_d900
08-04-2013, 20:37
دوستان دقیقا کدوم گزینه تو تنظیمات رو باید بزنم که هر پستی میدم واسم ایمیل نشه؟خیلی رو مخه خواهشا کمک کنید

اگه پس از تنظیم کردن بازم میاد باید برین داحل اون تاپیک ((لغو اشتراک)) کنین تو قسمت ((ابزارهای موضوع)) بعد دوباره اشتراک پیدا کنین منم چنین مشکلی دارم

PESAR AJIB
08-04-2013, 20:42
سلام behzadshar
کنترل پنل کاربری < ویرایش تنظیمات . در لیست سمت راست
مطابق عکس اونی رو انتخاب کنید که ایمیل توش نداشته باشه

http://WWW.uploadtak.com/images/j898_1.png

♫♪

ëñåŧőя§
08-04-2013, 22:18
دوستان چه طوری میتونم ساعت انجمن رو با ساعت فعلی یکسان کنم؟!؟ (یک ساعت اختلاف داره) http://www.pic4ever.com/images/200.gif

PESAR AJIB
09-04-2013, 13:50
دوستان چه طوری میتونم ساعت انجمن رو با ساعت فعلی یکسان کنم؟!؟ (یک ساعت اختلاف داره) http://www.pic4ever.com/images/200.gif

امکان این که ساعت رو دستی تنظیم کنید نیست
ولی می تونید در کنترل پنل کاربری قسمت تنظیمات ، طبق gmt ساعت رو انتخاب کیند

♫♪

M.F.N
10-04-2013, 07:58

تو قسمت ویرایش تنظیمات
زیر تنظیم ساعت که مربوط انتخاب محل میشه یه گزینه داره که اینو نوشته:

همچنين مي توانيد گزينه هاي مربوط به ساعات روزانه را نسبت به محل سکونت خود مشخص نماييد

به صورت خودکار فعال باشد رو انتخاب کنی،‌درست میشه. فعالش هم کنی درست میشه. فقط 6ماه دوم باید غیر فعالش کنی

MFORSPEED
16-04-2013, 23:10
سلام به همه من يه مشكلي با سايت دارم البته نمي دونم ميشه كفت مشكل يا نه.
واقعا خيلي اذيت ميكنه وكرنه بست نمي زدم وقتي با كوشي ميام تو سايت اين تبليغ ايسام كه اون بايين هستش درست وسط بيج ظاهر ميشه هر كاري كني بالا بري بايين بياي همون جا ميمونه.
يه عكس هم ميذارم تا متوجه حرف بنده بشيد.
ممنون از همه.

ëñåŧőя§
17-04-2013, 10:24
سلام به همه من يه مشكلي با سايت دارم البته نمي دونم ميشه كفت مشكل يا نه.
واقعا خيلي اذيت ميكنه وكرنه بست نمي زدم وقتي با كوشي ميام تو سايت اين تبليغ ايسام كه اون بايين هستش درست وسط بيج ظاهر ميشه هر كاري كني بالا بري بايين بياي همون جا ميمونه.
يه عكس هم ميذارم تا متوجه حرف بنده بشيد.
ممنون از همه.

دوست عزیز این جواب مدیریت هست، به سؤال مشابه سؤال شما توسط کاربر دیگه (در رابطه با رفع این مشکل):

سلام
خسته نباشید

دوست عزیز، جای اینکه ایراد بگیرید بهتره عضو ویژه سایت بشید
تا هم یه کمکی به مخارج سایت بکنید و هم از تبلیغات راحت بشید

برای استایل موبایل هم، اگر برنامه Tapatalk روی گوشیتون نصب باشه
با شکل و شمایل بهتری نمایش داده میشه
اون سایت هایی هم که میبینید استایلشون مناسب هست اکثرا ورژن سایتشون 4 هست
اما ورژن سایت موبایلستان 3.8 هست و قصد آپدیت هم نداریم

باتشکر

#MEHDI#
19-04-2013, 01:15
با سلام.
جدیدا متوجه شدم که برنامه Tapatalk دیگه سایت رو باز نمیکنه (به نظر از طرف خود سایت قطع شده) والبته به جاش برنامه froum runner جایگزین شده.حالا این که هیچ:4: مشکل نبود.
مشکل این هست که برنامه ای که توی سایت برای دانلود قرار داده شده نسخه فری هست ، و وقتی واردش میشی فقط قابلیت خوندن فروم رو داره و نه میشه سپاس زد و یا پست دیگه ای رو نقل قول کرد.اگه میشه یه نسخه پرو به جاش جایگزین بشه برای راحت تر استفاده کردن از سایت.

با تشکر.
موفق باشید./

JIMA
19-04-2013, 08:25
با سلام.
جدیدا متوجه شدم که برنامه Tapatalk دیگه سایت رو باز نمیکنه (به نظر از طرف خود سایت قطع شده) والبته به جاش برنامه froum runner جایگزین شده.حالا این که هیچ:4: مشکل نبود.
مشکل این هست که برنامه ای که توی سایت برای دانلود قرار داده شده نسخه فری هست ، و وقتی واردش میشی فقط قابلیت خوندن فروم رو داره و نه میشه سپاس زد و یا پست دیگه ای رو نقل قول کرد.اگه میشه یه نسخه پرو به جاش جایگزین بشه برای راحت تر استفاده کردن از سایت.

با تشکر.
موفق باشید./

ورژن 1.3.18 full :

http://www.mediafire.com/download.php?hd5ev2fqsfy1hks

ایرادی که این برنامه داره اینه که، نشون نمیده که کی آنلاینه و کی آفلاین و فقط لیست کاربران آنلاین سایت رو نشون میده

Sent from my LT22i

#MEHDI#
19-04-2013, 12:01
ورژن 1.3.18 full :

http://www.mediafire.com/download.php?hd5ev2fqsfy1hks

ایرادی که این برنامه داره اینه که، نشون نمیده که کی آنلاینه و کی آفلاین و فقط لیست کاربران آنلاین سایت رو نشون میده

Sent from my LT22i
دوست عزیز پیدا کردن یه برنامه به این معروفی که برای من مشکلی نیست.:ar:
من منظورم این بود کسی که با گوشی وارد سایت میشه و سایت برنامه رو برای دانلود میده ، برنامه ش فری نباشه و نسخه pro باشه.
مثلا همین نسخه رو به جای اینی که الان در سایت قرار داره جایگزین کنن.
همین./
موفق باشید.

Designer
19-04-2013, 13:43
سلام

ممنون که اطلاع دادید
من نسخه کامل رو جایگزین قبلی کردم
ممنون

Designer
19-04-2013, 13:53
درحال حاضر امکان ارسال پاسخ و تشکر و‌ ویراش و... با برنامه فول وجود دارد.

باتشکر

smfazel
19-04-2013, 15:04
سلام، چرا تپاتالک از کار افتاده برای سایت؟؟؟
علتشو میشه بدونم؟؟؟

Designer
19-04-2013, 17:57
سلام، چرا تپاتالک از کار افتاده برای سایت؟؟؟
علتشو میشه بدونم؟؟؟

سلام

چون برنامه forumrunner فعال شده
میتونید از لینک زیر دانلود کنید و استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/forumrunner.apk

smfazel
19-04-2013, 20:08
سلام

چون برنامه forumrunner فعال شده
میتونید از لینک زیر دانلود کنید و استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/forumrunner.apk

ممنون ولی این برنامه سرعتش کمتر از تاپاتالکه و یخورده اذیت میکنه تو لود کردن، گرافیک و محیط تاپاتالک هم خیلی جذابتر از این هست، بهرحال این نظر من بود گفتم

ëñåŧőя§
19-04-2013, 21:30
با سلام

:atten: مدیریت محترم توجه داشته باشن که کلیپ ها و عکس هائی که من در انجمن قرار دادم و اکنون در دسترس نیستن؛ به دلیل اختلال در سایت آپلودشده هستش و به زودی مشکل بر طرف میشه، لطفا" پست های من رو (به عنوان اسپم) حذف نکنید!!!

با تشکر :ax:

PESAR AJIB
19-04-2013, 21:34
با سلام

:atten: مدیریت محترم توجه داشته باشن که کلیپ ها و عکس هائی که من در انجمن قرار دادم و اکنون در دسترس نیستن؛ به دلیل اختلال در سایت آپلودشده هستش و به زودی مشکل بر طرف میشه، لطفا" پست های من رو (به عنوان اسپم) حذف نکنید!!!

با تشکر :ax:

سلام
داخل این تایپیک فقط مشکلات فنی و سوالات کاربرا پرسیده و جواب داده میشه
اگر مورد مشابهی مثل مشکلتون در اینده براتون پیش اومد ، با مدیر همون بخش این طور مسایل رو در میون بزارید

♫♪