PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام کوک شده با بیس 4.0.4 به نام AOSP [alpha2][فوق العاده سریع]

_ANONYMOUS_
19-11-2012, 20:57
سلام!

اگه دنبال رام فوق سرعتی می گردید شدیدا توصیه میشه!نهایت سعی شده تا کد ها از AOSP گرفته بشه و فقط بعضی جاها به ناچار از CM استفاده شده!

New Release! Alpha 02

- Fixed FC's at APNList/AccessPoints
- Removed Dialpad preferences / additional vibrate options for Phone.apk (CM9)
- Original Extended Power Menu / Statusbar now
- Removed ThemeManager/ThemeChooser/Development apks
- Added more sounds
- Much higher performance thanks to linaro "stock" kernel (with some castagnait tweaks)
- Updated libs/egl
- Removed all deprecated and useless files
- Added init.d support (make the folder and give permissions of atleast RWX-RX-RX)

- Probably more, but I forgot it, will add it when I remember

لینک دانلود رام:

alpha2:

www.mediafire.com/?5yh59w9av8qkk39

Gapps:

goo.im/gapps/gapps-ics-20120429-signed.zip

آموزش نصب

رام و مشتقات را دانلود و به SD انتقال دهید

گوشی را خاموش و با گرفتن volume up + power به cwm ببرید

سپس wipe cache&data کنید

رام و به دلخواه Gapps رو نصب کنید

ریبوت کنید و از این رام فوق.سرعتی و سبک لذت ببرید

اسکرین شات:

http:// dl.xda-developers.com/attachdl/54874baf1e28b0be5d7dc6957e91373d/50aa722e/1/4/5/4/0/6/4/screen1.jpg

http:// dl.xda-developers.com/attachdl/6f9927e7b906a2dddf0cbecb17c18c91/50aa7231/1/4/9/4/1/6/9/stockscore2.jpg

هر گونه خرابی و مشکلات آتی بر عهده ی من نمی باشد!

farzad fff
23-11-2012, 17:27
بازی nfs mw تست شد و واقعا هیچ لگی نداشت و رم دهیش هم 200 مگ هست که واقعا عالیه.
رابط کاربری و محیطشم مثل cm9 ه ولی خیلی قدرتمند تره.
تا چند لحظه دیگه بنچ مارکشو میذارم.:cc:

farzad fff
23-11-2012, 17:36
نمیشه اسکرین شات گرفت .تو antutu 4437امتیاز بهم داد

_ANONYMOUS_
23-11-2012, 20:55
نمیشه اسکرین شات گرفت .تو antutu 4437امتیاز بهم داد

تو xda به راحتی 4500 تا رو گرفته بودن!به همین خاطر هست که به فوق سرعتی بودنش شدیدا اشاره میکنم!

mostafa5187
24-11-2012, 01:15
داداش رامش خیلی عالیه ولی مشکلی که من با رامهای ساندویچ بستنی دارم اینه که وایبرم همیشه رو اسپیکره و وقتی میاریش رو هد ست خودش دوباره بعد چند ثانیه میپره رو اسپیکر.
بخدا تا الان بیشتر ۵۰تا رام ۴.۰.۴ دانلود کردم همش همینه.تنها رامهایی که اینطوری نمیشر رام های آرکو بود تو ورژن های آلفا.
ومشکل دیگمم تانگو هستش که صدا نداره و تصویرم برعکس میگیره.
اینو هم امشب دان کردم گفتم چون نحوه ی ساختش فرق میکنه شاید درست شده باشه ولی متاسفانه همین مشکل رو داشت.
اگه راه حلی در نظر دارین ممنون میشم بهم بگین.
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
24-11-2012, 10:35
داداش رامش خیلی عالیه ولی مشکلی که من با رامهای ساندویچ بستنی دارم اینه که وایبرم همیشه رو اسپیکره و وقتی میاریش رو هد ست خودش دوباره بعد چند ثانیه میپره رو اسپیکر.
بخدا تا الان بیشتر ۵۰تا رام ۴.۰.۴ دانلود کردم همش همینه.تنها رامهایی که اینطوری نمیشر رام های آرکو بود تو ورژن های آلفا.
ومشکل دیگمم تانگو هستش که صدا نداره و تصویرم برعکس میگیره.
اینو هم امشب دان کردم گفتم چون نحوه ی ساختش فرق میکنه شاید درست شده باشه ولی متاسفانه همین مشکل رو داشت.
اگه راه حلی در نظر دارین ممنون میشم بهم بگین.
Sent from my gt-i9001 using tapatalk 2

زدی تو خال بهترین رام ها از این لحاظ ها مال الفا ارکو بودند که هم دوربین درست کار میکرد(البته تو الفا پنج با نصب پچ)هم فیس انلاک مثل هلو بود

farzad fff
24-11-2012, 12:54
کرنل castaganait7.3 تست شدو اپدیت beats هم تست شد همچنین driver های jb . علیرضا جان اگه مدی مد نظرته بهم لینکشو بده تا تست کنم
پیام هات 100 تا شده نتونستم خصوصی بفرستم
راستی بعد اورکلاک 5200 تا امتیاز گرفتم

dragonborn
24-11-2012, 14:53
لطفا لینک دانلود جدیدترین ورژن کرنل castaganait بذارید با سپاس:ar:

24-11-2012, 17:42
لطفا لینک دانلود جدیدترین ورژن کرنل castaganait بذارید با سپاس:ar:

تو بخش رام ها موجوده

farzad fff
02-12-2012, 02:56
راستی دوستان برا اسکرین شات گرفتن باید وولوم پایین با پاور رو بگیرید.

Amir_dre
03-12-2012, 17:57
سلام
دوستان من گوشی رو که میزارم رو حالت ویبره وقتی اس ام اس میاد ویبره نمیزه فقط وقتی تماس میخوره گوشی ویبره میزنه رام هم دیشب ریختم
ادیت : تو قسمت تنظیمات پیام پیداش کردم ویبره Notification کلا خاموش بود!!!!!
یه سوال دیگه . بخوایم تو نوار بالا ( ناتیفثیکشن ) دکمه های وای فای و بلوتوس و ... بزاریم چه کار باید بکنیم ؟ چون خود رام نداره این قابلیتو انگار

_ANONYMOUS_
03-12-2012, 20:00
سلام
دوستان من گوشی رو که میزارم رو حالت ویبره وقتی اس ام اس میاد ویبره نمیزه فقط وقتی تماس میخوره گوشی ویبره میزنه رام هم دیشب ریختم
ادیت : تو قسمت تنظیمات پیام پیداش کردم ویبره Notification کلا خاموش بود!!!!!
یه سوال دیگه . بخوایم تو نوار بالا ( ناتیفثیکشن ) دکمه های وای فای و بلوتوس و ... بزاریم چه کار باید بکنیم ؟ چون خود رام نداره این قابلیتو انگار

خصوصیت این رام همین هست که کد های خالص AOSP رو داره و به همین دلیل اون ها رو نداره.شما میتونید از برنامه های جانبی مثل super statusbar یا مد reloadedics استفاده کنید

S A E B
12-05-2013, 23:01
سلام علیرضا جان خسته نباشی. من این رام رو نصب کردم با کرنل برود 1.5. بعد از اورکلاک، بنچمارک ۶۱۱۴ ازش گرفتم! مزیت این رام نسبت به aosp 4.1.2 خودت چیه؟ (بجز وای فای!) برام مصرف باطری و روونی و بدون باگ بودن مهمه!
ممنون

_ANONYMOUS_
16-05-2013, 21:19
سلام علیرضا جان خسته نباشی. من این رام رو نصب کردم با کرنل برود 1.5. بعد از اورکلاک، بنچمارک ۶۱۱۴ ازش گرفتم! مزیت این رام نسبت به aosp 4.1.2 خودت چیه؟ (بجز وای فای!) برام مصرف باطری و روونی و بدون باگ بودن مهمه!
ممنون

سلام Saeb جان ... خوشحالم دوباره میبینمتون

خب این رام ics هست و مال من jb ، بهتره نسخه ی جلی بین این رامو با مال من مقایسه کنید .. من بنچ مارک با رام خودم تا نزدیکای 7000 هم رفتم....ببینید بیس رام من سورس های جلی بین broodplank بودن ..من تمام قابلیت های جدید رام های cm ای وندور رو اضافه کردم به اضافه ی رفع باگ ها همچنین رام فوق العآده سریع تر شده ! تا بیش از 4 برابر ... ورژن جدید هم انشالا به زودی اماده میشه به فیکس وای فای و تغییرات خیلی زیاد دیگه ، البته الان امتحاناتم شروع شده زیاد نمی تونم روی پروژه ها کار کنم

S A E B
17-05-2013, 03:38
سلام Saeb جان ... خوشحالم دوباره میبینمتون

خب این رام ics هست و مال من jb ، بهتره نسخه ی جلی بین این رامو با مال من مقایسه کنید .. من بنچ مارک با رام خودم تا نزدیکای 7000 هم رفتم....ببینید بیس رام من سورس های جلی بین broodplank بودن ..من تمام قابلیت های جدید رام های cm ای وندور رو اضافه کردم به اضافه ی رفع باگ ها همچنین رام فوق العآده سریع تر شده ! تا بیش از 4 برابر ... ورژن جدید هم انشالا به زودی اماده میشه به فیکس وای فای و تغییرات خیلی زیاد دیگه ، البته الان امتحاناتم شروع شده زیاد نمی تونم روی پروژه ها کار کنم

ممنون علیرضاجان پس من منتظر ورژن جدید رامت میمونم چون وای فای برام مهمه!
انشاالله تو امتحاناتت موفق باشی.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

sajjadfox3
18-05-2013, 22:11
دوستان عزیز من من رام شما را نصب کردم سرعت عالی دارد اما یک مساله هست سیم کارت را نمیشناسد کمک کنید

sajjadfox3
18-05-2013, 22:18
برای سیم کارت باید کرنل نصب کنم لطفا یک کرنل عالی معرفی کنید

18-05-2013, 22:51
برای سیم کارت باید کرنل نصب کنم لطفا یک کرنل عالی معرفی کنید

میتونید از کرنل castagnalT ورژن مخصوص ۴.۰.۴ استفاده کنید

sajjadfox3
19-05-2013, 08:57
علیرضا جان اگه برات مقدور هست لینک دانلودش رو برام بزار
من یک مشکل دیگه هم با این دارم میوام برنامه از گوشی اندروید دیگه بلوتوث کنم نمیشه ولی اهنگ یا عکس بلوتوث میشه ولی برنامه هنگام بلوتوث از گوشی اندروید دیگر قبول نمیکنه و خودش اتوماتیک رد میکنه دستت هم بابت این اپدیت درد نکنه فقط این دو تا مشکل من رو حل کنی ازت ممنون میشم
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم برنامه ای هست که بشه قدرت cpu این گوشی افزایش پیدا کنه؟
من گوشی را روت کردم برنامه برای باتری هست که مصرف باتری را پایین بیارد ؟

_ANONYMOUS_
19-05-2013, 09:52
سلام

دوستان فعلا چون امتحانات هست نمی تونم تاپیک رام رو بزنم ... فعلا می تونید رام رو از تاپیک اصلی در xda که آدرسش این هست دانلود کنید :

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2230357

راستی ریکاوری مود ایرانی هم به آخرین ورژن cwm یعنی ورژن 6.0.3.2 اپدیت شد ، کرنل هم ایمن هست و باگ emmc brick نداره . خوشحال میشم اون رو هم امتحان کنید ، طبق نظر کاربرایxda بر خلاف سایر ریکاوری cwm ها هیچگونه مشکل ریبوت یا باگ نداره و پایدار هست همچنین اولین و تنها cwm 6.0.3.2 اس پلاس هست

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2204700

منتظر نظرتون هستم :)

19-05-2013, 20:06
علیرضا جان اگه برات مقدور هست لینک دانلودش رو برام بزار
من یک مشکل دیگه هم با این دارم میوام برنامه از گوشی اندروید دیگه بلوتوث کنم نمیشه ولی اهنگ یا عکس بلوتوث میشه ولی برنامه هنگام بلوتوث از گوشی اندروید دیگر قبول نمیکنه و خودش اتوماتیک رد میکنه دستت هم بابت این اپدیت درد نکنه فقط این دو تا مشکل من رو حل کنی ازت ممنون میشم
ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم برنامه ای هست که بشه قدرت cpu این گوشی افزایش پیدا کنه؟
من گوشی را روت کردم برنامه برای باتری هست که مصرف باتری را پایین بیارد ؟

بفرمایید:
http://www.mediafire.com/?hj9ubjzmozc1m
واسه بلوتوث هم فقط کافیه یه فایل منیجر کاستوم مثل es یا bluetooth file maneger رو نصب کنی(البته ممکن هم هست درست نشه چون سورس ها کاملا aosp هستند)
با این کرنل که دادم و با برنامه هایی مثل cpuspy میتونید cpu رو اور کلاک کنید