PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب رام رسمی

masoud.ezati
20-11-2012, 23:29
*در این روش نیاز به اینترنت نیست...

*این روش بر روی windows xp sp3 32 bit تست شده است.

*مسئولیت و عواقب این کار کاملا با خودتون هست و من و موبایلستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقب بعدی بر عهده نخواهیم داشت...

*اگر کد IMEI شما از بین رفته ابتدا یک سیم کارت درون دستگاه خود قرار دهید،حتی اگر از بین نرفته در دستگاه سیم کارت قرار دهید چون ممکن هست کدتون رو از دست بدید.(من از همراه اول استفاده کردم)

1-درایور های دستگاه رو نصب کنید.
Download LG Drivers
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ryXvZkJBX1/lgunitedmobiledriver-ver-3.7.2-lg-p880-lgo4xhd.zip

2-KDZ-FW-UPD
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/LLBwHORTTh/kdz-fw-upd-en2.rar

3-فایل KDZ-FW-UPD را از حالت فشرده خارج کنید و در درایو c اکسترا کنید و سپس فایل msxml.msi را نصب کنید.

4-گوشی را خاموش کنید.

5-باتری را دربیاورید و کلید ولوم پایین را نگهداشته و کابل را به کامپیوتر وصل کنید تا گزینه S/W Update روی گوشی هی بیاد و بره و همچنان که ولوم پایین را نگهداشتید باتری را جابزنید تا زمانیکه گزینه S/W Update روی گوشی ثابت بمونه و کلید ولوم را رها کنید

6- به "Device Manager" برید و گزینه مودم را غیر فعال کنید Modems > disable the LGE Mobile USB Modem

7-برنامه KDZ_FW_UPD.exe را به صورت Run as administrator اجرا کنید.

8- Windows Enabler را به صورت Run as administrato اجرا کرده و در قسمت پایین صفحه پیش ساعت یه گزینه اضافه میشه و روش کلیک کنید که on بشه

9-تنظیمات برنامه رو مانند زیر قرار دهید.
كد:

Type:3GQCT

كد:

PhoneMode: DIAG

كد:

select kdz file:فایل رامتون رو قرار بدید.

10-سپس بر روی Launch software update کلیک کنید.

11-صبر کنید تا برنامه کارش رو انجام بده ...اگر با پیغام: not responding مواجه شدید بر روی آن کلیک نکید و صبر پیشه کنید.

12-منتظر باشد تا در قسمتی که پروسه برنامه نوشته میشود به خطوط زیر برسید.
14:37:21 : CDMA: wParam = 2004, lParam = 99
14:37:21 : Model Dll Msg Not Found(2004, 99)
14:37:23 : CDMA: wParam = 2004, lParam = 100
14:37:23 : Model Dll Msg Not Found(2004, 100)
14:37:23 : CDMA: wParam = 2001, lParam = 0
14:37:23 : Model Dll Msg Not Found(2001, 0

13-جهت احتیاط 8 دقیقه صبر کنید سپس برنامه را بسته و کابل رو جدا کنید.

14-باتری رو خارج کنید و مجددا جا بزنید و دستگاه رو روشن کنید.

15-همونطور که میبینید هم رامتون آپدیت شد.هم اگر IMEI اتون پریده بود برگشت.

فقط اینکه اگر در عملیات فلش گزینه ای روش گوشی ظاهر شد کابل را جدا نکنید و چند دقیقه صبر کنید و کابل گوشی را جدا کنید و باتری را دراورید و دوباره جا بزنید وگوشی را روشن کنید

توجه:
اگر با برنامه KDZ_FW_UPD نتونستید فلش کنید با برنامه UpTestEX_mod2_marwin که در پوشه موجوده امتحان کنید

اگر کامپیوتر گوشی را نشناخت برای فلش این درایور (http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP920/AVIVML/20110623_05/OMAPFlashInstaller-4.10(2).zip) را نصب کنبد

رمز فایل ها:
www.mobilestan.net

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=794067&stc=1&d=1358421634

alireamm
26-11-2012, 02:32
خیلی راحت و سادس.من روی ویندوز 7 براحتی انجام دادم. واقعا ممنونم ازت

ghayyomi
06-12-2012, 21:02
سلام
من به رایانه دسترسی ندارم ایا راهی هست که بدون نیاز به کامپیوتر بشه رام اصلی را رو گوشی فلش کرد؟؟؟؟

We2ta
06-12-2012, 22:22
سلام
من به رایانه دسترسی ندارم ایا راهی هست که بدون نیاز به کامپیوتر بشه رام اصلی را رو گوشی فلش کرد؟؟؟؟

بلاخره باید رام را با کامپیوتر دانلود کنید بعد با خود گوشی فلش کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=256562

masoud.ezati
06-12-2012, 23:53
سلام

سلام
همونجور که we2ta عرض کردند باید کامپیوتر باشه
هیچ گوشی نیست که بخوای رام اصلی فلش کنی بدون کامپیوتر بشه اینکارو کرد

دوستان لطفا به لینک زیر برید و ثبت نام کنین تا بوتلودر LG optimus 4x رو باز کنن
http://www.change.org/petitions/lg-electronics-seoul-we-would-like-to-get-the-opportunity-to-unlock-bootloader-in-lg-phones

fardim
09-12-2012, 12:02
اقا عالی بود من از امروز 10 h شدم در ضمن با ویندوز 7
و 64 بایتی

m.y.r.m
25-12-2012, 21:48
سلام
نمی دونم چرا هر دفعه می خوام رام رسمی فلش کنم ابتدای کار یه error می ده و تا ok نکنم ادامه نمی ده کسی می دونه مشکل چیه ؟؟؟
اینطوری احساس می کنم رام ناقص نصب میشه !!
هم ورژن 10e و هم 10b راتست کردم هر دو اینطوریه

.AKBAR.
26-12-2012, 09:53
سلام
نمی دونم چرا هر دفعه می خوام رام رسمی فلش کنم ابتدای کار یه error می ده و تا ok نکنم ادامه نمی ده کسی می دونه مشکل چیه ؟؟؟
اینطوری احساس می کنم رام ناقص نصب میشه !!
هم ورژن 10e و هم 10b راتست کردم هر دو اینطوریه

برای منم همینه نه مشکلی نداره رام کامل نصب میشه

GOOGLE-NEXUS
26-12-2012, 16:55
سلام
هرکاری کردم گوشی توی این حالت که میگید نمیره
عوض این جایی که شما میگید میره توی recovery mod چکارش کنم؟

.AKBAR.
26-12-2012, 17:48
سلام
هرکاری کردم گوشی توی این حالت که میگید نمیره
عوض این جایی که شما میگید میره توی recovery mod چکارش کنم؟

گوشی رو کدوم حالت نمیره؟؟
مراحل رو یه بار دیگه از اول برید نباید مشکلی داشته باشه من خودم با همین روش رام زدم

golta64
28-12-2012, 19:11
اقا رمز این فایل بالا چیه؟؟؟
kdz-fw-upd

m.y.r.m
28-12-2012, 19:27
اقا رمز این فایل بالا چیه؟؟؟
kdz-fw-upd

سلام
اگه اشتباه نکنم فکر کنم www.mobilestan.net بود.

vatoo-vatoo
31-12-2012, 21:13
سلام
من وقتی پاور و ولوم پایین میگیرم کابل رو که وصل میکنم یه صفحه میاد به رنگ صورتی و پیکسل پیکسله و ویبره داره یه صدای نویزه هم میده گوشی با ولوم بالاهم میگیرم همین صفحه به رنگ نارنجی میاد. مشکل از گوشیه؟

اما کلید ولوم پایین رو تنها میگیرم میاد تو مد S/W Update .آپدیت رو با هر دو نرم افزار انجام دادم در هر دو میرسه به آخر اش بعد 4 دقیقه آخری رو 3GQCT : wParam = 2001, lParam = 0 گوشی خودش روشن میشه و میاد بالا

بعد آپدیت هم شده .ولی نمیدونم چرا هیچکدوم از خطهایی که بالا تو پست اول گفتید رو برای من نمینویسه.

ممنون

.AKBAR.
31-12-2012, 22:04
سلام
من وقتی پاور و ولوم پایین میگیرم کابل رو که وصل میکنم یه صفحه میاد به رنگ صورتی و پیکسل پیکسله و ویبره داره یه صدای نویزه هم میده گوشی با ولوم بالاهم میگیرم همین صفحه به رنگ نارنجی میاد. مشکل از گوشیه؟

اما کلید ولوم پایین رو تنها میگیرم میاد تو مد s/w update .آپدیت رو با هر دو نرم افزار انجام دادم در هر دو میرسه به آخر اش بعد 4 دقیقه آخری رو 3gqct : Wparam = 2001, lparam = 0 گوشی خودش روشن میشه و میاد بالا

بعد آپدیت هم شده .ولی نمیدونم چرا هیچکدوم از خطهایی که بالا تو پست اول گفتید رو برای من نمینویسه.

ممنون

دوست عزیز فقط باید دکمه ولوم پایین رو نگه داری
من با برنامه kdz-fw- upd نصب کردم
اگه اپدیت شده مشکلی نیست

vatoo-vatoo
31-12-2012, 23:21
ت فارسی مشکل دارم.

حرف ک رو ق می نویسه هم تو پیام ها و هم دیگر قسمت ها گوشی.

کلید ولوم پایین نگه میدارم s/w بصورت ثابت میاد نمیره هی بیاد.

.AKBAR.
01-01-2013, 00:23
ت فارسی مشکل دارم.

حرف ک رو ق می نویسه هم تو پیام ها و هم دیگر قسمت ها گوشی.

کلید ولوم پایین نگه میدارم s/w بصورت ثابت میاد نمیره هی بیاد.

مشکل فونت رو تو تاپیک رام های رسمی صفحه 5 یا 6 اقا شایان توضیح دادن.

خب برای منم ثابت میومد نمیدونم چرا. مشکلی نیست ادامه کارتون رو انجام بدید

golta64
11-01-2013, 17:07
دوستان همبشه سعی کنید برا اپدیت و اینجورچیزا از درگاههای یو اس بی پشت کیس استفاده کنید.مشکل حل میشه

numex_tv
15-01-2013, 21:05
الان واسه من ۱۰c هست . اگه ۱۰H بریزم همه برنامه هام و بازیام ازبین میره؟؟

mahdy_mir
15-01-2013, 21:16

دوست گرامی
راستش من خودم فقط از طریق آپدیت خود گوشی ، اپدیت کردم و ظاهرا برای ایران فقط تا 10e اومده ، اما برنامه هام پاک نشد ، و همه چی بحال خودش موند .
بنظرم صبر کن تا جیلی بین برای گوشبمون بیاد ، ،xda خبرهای خوبی در مورد گوشیمون هست .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

masoud.ezati
16-01-2013, 01:27

نه داداشم هیچی نمیشه

amirseirafi
30-01-2013, 00:17
سلام به همگی . مسعود جان مرسی از راهنماییت . امشب با ویندوز 8 Pro نسخه 64 بیتی 2 بار رام V10H نسخه United Kingdomو Open europ رو نصب کردم . هر دوبار مشکل فونت فارسی داشتم. پس در نتیجه سه باره به V10E نسخه خاورمیانه DownGrade کردم.

L.D.A EX
05-02-2013, 05:17
خوب معلومه
با روش تغییر فونت هم امتحان کن

Mehrdad Yousefi
06-02-2013, 00:12
آقا ممنون از آموزش آپدیت همین الان گوشیمو آپدیت کردم و از 17 jul به 16 oct تغییر کردش واقعا ازتون ممنونم خدا خیرتون بده

L.D.A EX
06-02-2013, 01:25
همون دکمه سپاس کفایت میکنه از زدن پست الکی خودداری کنید

vatoo-vatoo
06-02-2013, 23:40
آقا ممنون از آموزش آپدیت همین الان گوشیمو آپدیت کردم و از 17 jul به 16 oct تغییر کردش واقعا ازتون ممنونم خدا خیرتون بده

سلام کدوم نخه به 16 اکتبر تغییر کرد. 10H یا 10E.

اگه 10H هست لطف کن لینک دانلود همون بزار.

من 10h زدم تا 19Nov آپ شد/

masoud.ezati
07-02-2013, 01:43
سلام به همگی . مسعود جان مرسی از راهنماییت . امشب با ویندوز 8 Pro نسخه 64 بیتی 2 بار رام V10H نسخه United Kingdomو Open europ رو نصب کردم . هر دوبار مشکل فونت فارسی داشتم. پس در نتیجه سه باره به V10E نسخه خاورمیانه DownGrade کردم.

سلام
عزیز رو ۱۰h باید فونت بریزی که اگه تو بخش برید سجاد عزیز زحمت فونتهارو کشیدن

سلام کدوم نخه به 16 اکتبر تغییر کرد. 10H یا 10E.

اگه 10H هست لطف کن لینک دانلود همون بزار.

من 10h زدم تا 19Nov آپ شد/

عزیز برید تو تاپیک رامها درخواستتون رو بدید

numex_tv
07-02-2013, 23:08
داداش یعنی من هیچی از برنامه هام و بازیام باک نمیشه؟؟ اخه همه برنامه هام و دیتا بازیم روی حافظه خوده گوشی هست نه sd

masoud.ezati
08-02-2013, 00:19
داداش یعنی من هیچی از برنامه هام و بازیام باک نمیشه؟؟ اخه همه برنامه هام و دیتا بازیم روی حافظه خوده گوشی هست نه sd

اگه خودت ریست فکتوری نکنی نه پاک نمیشه

L.D.A EX
08-02-2013, 12:04
البته قبلش هر فایلی مثل نقشه گوگل داری از مموری پوشه اندروید کپی کن چون با نصب رام ممکنه پاک شه وقتی رام رو نصب کردی بزار سر جاش

saeedb95
09-02-2013, 08:47
اقا کمکککککککک
با این روش رفتم اما گوشی رو لوگوی دوم گیر کرده بالا نمیاد کمک کنیدددددددددددد

Model Dll Msg Not Found(2001, 0

اخرش این نمیاد
خودش میره روی لوگوی الجی

masoud.ezati
10-02-2013, 12:19
اقا کمکککککککک
با این روش رفتم اما گوشی رو لوگوی دوم گیر کرده بالا نمیاد کمک کنیدددددددددددد

model dll msg not found(2001, 0

اخرش این نمیاد
خودش میره روی لوگوی الجی

باطری رو نیم ساعت بکش و بزن ببین درست شد
اگه نه باز رام بزن

vatoo-vatoo
15-02-2013, 09:38
تو About Phone قسمت Status شماره سیم کارت من رو نمیزنه My Phone Number رو نمیشناسه.سیم رو هم عوض کردم مشکل حل نشد...

واسه ریجستر شدن برخی برنامه ها به مشکل بر خوردم که فکر میکنم ایرادش اینجاست.

L.D.A EX
15-02-2013, 13:23
نه مشکلش این نیست تو گوشیه منم My Phone Number رو نمیشناسه

masoud.ezati
15-02-2013, 20:07
تو About Phone قسمت Status شماره سیم کارت من رو نمیزنه My Phone Number رو نمیشناسه.سیم رو هم عوض کردم مشکل حل نشد...

واسه ریجستر شدن برخی برنامه ها به مشکل بر خوردم که فکر میکنم ایرادش اینجاست.

عزیزم شما چه گوشی اندرویدی داشتید شمارهتون رو اونجا میزده؟
هیچ گوشی نمیزنه
رجیستر شدن بعضی از برنامه بخاطر فیل تر هستش
شما برنامه tunelbear رو دانلود و نصب کن و اکانت بساز بعد رجیستر رو انجام بده

vatoo-vatoo
15-02-2013, 22:22
البته این بگم که گوشی های سونی اریکسن و سونی که داشتم تو همین قسمت شماره موبایل میزنه.:au:

younese_khaste
02-04-2013, 08:19
سلام دوستان اگه بخوام 4.1.2 بریزم با همین روش باید انجام بدم یا فرق داره ؟! واسه اروپا

sazeee
02-04-2013, 10:07
سلام دوستان اگه بخوام 4.1.2 بریزم با همین روش باید انجام بدم یا فرق داره ؟! واسه اروپا
از همین روش استفاده کن.

wi-fi
04-04-2013, 10:25
دوستان من وقتی گوشی رو خاموش میکنم دوکمه پایین ولوم میگیرم و usb میزنم گوشی که روشن میشه رو sw ثابت میمونه بعد چند ثانیه لپ تاپم ارور میده خاموش میشه ویندوزم 8 هست سفحه رنگ آبی آسمونی میشه یه ارور مینویسه ریستارت میشه با باتری بی باتتری امتحان کردم فرق نمیکنه درایور اندرویذو lg پی سی سویتمو هرچیم فکرم رسید نصب کردم حتی یه دور ویندوزم عوض کردم نمیشه!!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

sazeee
04-04-2013, 11:21
دوستان من وقتی گوشی رو خاموش میکنم دوکمه پایین ولوم میگیرم و usb میزنم گوشی که روشن میشه رو sw ثابت میمونه بعد چند ثانیه لپ تاپم ارور میده خاموش میشه ویندوزم 8 هست سفحه رنگ آبی آسمونی میشه یه ارور مینویسه ریستارت میشه با باتری بی باتتری امتحان کردم فرق نمیکنه درایور اندرویذو lg پی سی سویتمو هرچیم فکرم رسید نصب کردم حتی یه دور ویندوزم عوض کردم نمیشه!!!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ویندوز 7 امتحان کردی؟

wi-fi
04-04-2013, 11:36
ویندوز 7 امتحان کردی؟

آخه دوستان رو ویندوز 8 جواب گرفتن نمیشه که باز ویندوز عوض کنم همه برنامههای ویندوزو نصب کردم...

enter_the_love
05-04-2013, 13:14
آقا زمانی که من میخواستم فلش کنم اون صفحه S/W نیومد . چند بار امتحان کردم اما بازم نیومد . الان وقتی گوشی بالا میاد مستقیم میره توی ریکاوری cwm چه کنم ؟

numex_tv
05-04-2013, 13:42
آقا زمانی که من میخواستم فلش کنم اون صفحه S/W نیومد . چند بار امتحان کردم اما بازم نیومد . الان وقتی گوشی بالا میاد مستقیم میره توی ریکاوری cwm چه کنم ؟

منم این حالت برام پیش اومذ . فول wipe و فول format کن . با باطری به sw برو . برای من بدون باطری دیگه به sw نمیره . اگه نشد یه ۲ ساعت باطری گوشی رو در بیار دوباره تست کن

enter_the_love
05-04-2013, 17:54
منم این حالت برام پیش اومذ . فول wipe و فول format کن . با باطری به sw برو . برای من بدون باطری دیگه به sw نمیره . اگه نشد یه ۲ ساعت باطری گوشی رو در بیار دوباره تست کن

با باتری درست شد دستت درد نکنه:df:

drpc
11-04-2013, 11:57
ببخشید من با این ارور روبه رو میشم مشکل از کجاست؟
[R&D Test Tools Log File]

01:15:12 : Launching SW update
01:15:12 : Unpacking KDZ
01:15:24 : KDZ file extraced
01:15:32 : Files were extracted.
01:15:32 : LGMobileDL Load.
01:15:32 : Port = -1
01:15:32 : Connecting to phone
01:15:43 : PHONE WAS NOT FOUND!
01:15:45 : ===FINISHED===

masoud.ezati
11-04-2013, 14:23
ببخشید من با این ارور روبه رو میشم مشکل از کجاست؟

01:15:12 : Launching SW update
01:15:12 : Unpacking KDZ
01:15:24 : KDZ file extraced
01:15:32 : Files were extracted.
01:15:32 : LGMobileDL Load.
01:15:32 : Port = -1
01:15:32 : Connecting to phone
01:15:43 : PHONE WAS NOT FOUND!
01:15:45 : ===FINISHED===

عزیز درایورها کامل نصب نیست
یا شایدم باطری رو که میکشی و کابل رو وصل میکنی و بعدش باز باطری رو نمیندازی
میتونه از این 2تا باشه

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

arash eyvazi
12-04-2013, 23:18
عزیز درایورها کامل نصب نیست
یا شایدم باطری رو که میکشی و کابل رو وصل میکنی و بعدش باز باطری رو نمیندازی
میتونه از این 2تا باشه

sent from my lt22i using tapatalk 2

این روش ساده ترین روشه من تو 10 دقیقه فلش زدم جالبه بدونید من با رام v20b hong kong منوی فارسی و کیبورد فارسی هم دارم

fery_128
14-04-2013, 22:47
سلام دوستان
من الان ورژن 20b رو روی گوشیم فلش زدم بدون مشکل
بالا ک امد سیم کارت رو نمیشناسه
باید چیکار کنم

poya63
14-04-2013, 22:53
سلام دوستان
من الان ورژن 20b رو روی گوشیم فلش زدم بدون مشکل
بالا ک امد سیم کارت رو نمیشناسه
باید چیکار کنم

دوست عزیز حتما موقع فلش سیم کارت داخل گوشی نبوده! یک بار دیگه با سیم کارت فلش بزنید درست میشه

poya63
14-04-2013, 22:56
این روش ساده ترین روشه من تو 10 دقیقه فلش زدم جالبه بدونید من با رام v20b hong kong منوی فارسی و کیبورد فارسی هم دارم

دوست عزیز رام شما کامل نصب نشده واسه همین منو فارسی رام قبلی رو دارین! ریست فاکتوری و وایپ ها رو کامل انجام دهید تا رام کامل نصب شده و با ارورهای بعدی مواجع نشید.

Reza 7
15-04-2013, 18:01
مسعود جان آموزش بسيار عالی بود و بسيار ساده حتی برای تازه کارها
فقط اضافه کن که اگر بدون باطری وارد S/W Update نشد
بايد باطری رو گذشت داخل گوشی و انجام داد

arash eyvazi
17-04-2013, 22:02

اگه ریست فکتوری نکنید قبل از فلش نه اما بهتره که اینکارو بکنید

arash eyvazi
17-04-2013, 22:05
دوست عزیز رام شما کامل نصب نشده واسه همین منو فارسی رام قبلی رو دارین! ریست فاکتوری و وایپ ها رو کامل انجام دهید تا رام کامل نصب شده و با ارورهای بعدی مواجع نشید.

من ریست فکتوری کردم اما هیچ مشکلی هم ندارم :)

farid8830
28-04-2013, 12:41
سلام من قبل از اینکه شروع بکنم خواستم با نرم افزار LG بک اپ بگیرم گوشیم lg 4x هه،این پیغام اومد : LGE-security error: bot image signature
critical failore: unable to start kernel.
unrecoverable bootloader error
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکمه ولوم بالا و پایین هم فایده نداره:sign_help::sign_help::sign_help::sign_h elp:

masoud.ezati
28-04-2013, 17:56
سلام من قبل از اینکه شروع بکنم خواستم با نرم افزار LG بک اپ بگیرم گوشیم lg 4x هه،این پیغام اومد : LGE-security error: bot image signature
critical failore: unable to start kernel.
unrecoverable bootloader error
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکمه ولوم بالا و پایین هم فایده نداره:sign_help::sign_help::sign_help::sign_h elp:

داداش شما cwm نصب کن و از طریق اون بکاپ بگیر

farid8830
28-04-2013, 23:58
داداش شما cwm نصب کن و از طریق اون بکاپ بگیر

میشه راهنمایی بفرمایین،گوشی به حالت دانلودینگ نمیره یعنی هیچ جا نمیره همین که روشن شد لوگوی ال جی میاد با اون اروری که گفتم،باتریشم دربیاری ولوم رو نگه داری با کابل به لپ تاپ وصل کنی ،چن تا ویبره ریز میزنه (احتمالا sw) بعد ویبره قویه ممتد میزنه

masoud.ezati
29-04-2013, 01:53
میشه راهنمایی بفرمایین،گوشی به حالت دانلودینگ نمیره یعنی هیچ جا نمیره همین که روشن شد لوگوی ال جی میاد با اون اروری که گفتم،باتریشم دربیاری ولوم رو نگه داری با کابل به لپ تاپ وصل کنی ،چن تا ویبره ریز میزنه (احتمالا sw) بعد ویبره قویه ممتد میزنه

داداشم اگه جیلی بین هستی اول باید cwm رو نصب کنی که از لینک زیر میتونی نصب کنی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=271581

بعد از اینکه cwm رو نصب کردی گوشی رو خاموش میکنی و ولوم بالا و پاور رو نگه میداری و چند ثانیه بعد از روشن شدن گوشی ول میکنی
تو قسمت بکاپ و ریستور میری و بکاپ میگیری
ولی قبل از اینکار بگو میخوای بکاپ از چی بگیری تا راه راحت تری رو بگم بهت

farid8830
01-05-2013, 14:41
خیلی ممنون داداشی،مشکلم حل شد،من میخواستم رام 20A بزنم برا همین بک اپ میخواستم بگیرم،الانم به لطف سایت خوب و راهنماییهای قشنگتون هم رام رو زدم هم بوت لودرو انلاک کردم هم cwm اضافه کردم و هم اون کرنلی که cpu رو اورکلاک میکرد،که کاملا تفاوت رو احساس کردم...
و بالاخره اینکه فهمیدم چرا گوشیم بالا نمیومد!!! از برنامه All in one برا رام قبلیم که 10E بود استفاده کرده بودم

masoud.ezati
01-05-2013, 14:49
خیلی ممنون داداشی،مشکلم حل شد،من میخواستم رام 20A بزنم برا همین بک اپ میخواستم بگیرم،الانم به لطف سایت خوب و راهنماییهای قشنگتون هم رام رو زدم هم بوت لودرو انلاک کردم هم cwm اضافه کردم و هم اون کرنلی که cpu رو اورکلاک میکرد،که کاملا تفاوت رو احساس کردم...
و بالاخره اینکه فهمیدم چرا گوشیم بالا نمیومد!!! از برنامه All in one برا رام قبلیم که 10E بود استفاده کرده بودم

خوب خدارو شکر که مشکلت حل شد
اون برای جیلی بین هستش که خودت پی بردی
برم عنوانش رو زود ویرایش کنم تا کس دیگه به مشکل شما دچار نشه

Milad._.R
03-05-2013, 16:46
باتری رو در میارم
ولوم پاین رو نگه میدارم
کابل رو وصل میکنم
صفحه میاد که نوشته
s/w upgrade
please wait
while upgrading...

ثابت هم هست
باتری ور هم وصل کنم این صفحه همینطوری ممیونه و فرقی نمیکنه

بعد برنامه رو اجرا کردم و بقیه کارها رو انجام دادم و میگه که Phone was not found

مشکل چیه ؟

ویرایش:
به کابل پشت کیس وصل کردم
اوکی شد

awsedrft
12-05-2013, 09:38
سلام
من دیروز این گوشی را خریدم. ورژن اندروید آن 4.0.3 است. چک کردم میگه براش آپدیت نیومده و شما از آخرین ورژن استفاده میکنید!. حالا میخواستم لطفا سوالهای زیر را پاسخ دهید و راهنمایی کنید:
1- مگر آپدیت جلی بین برای این گوشی نیومده؟ چگونه آپدیت جلی بین کنم؟ (اگر غیر رسمی چطور؟)
2- با اپدیت به جلی بین سرعت گوشی و کارایی بهتر میشه؟ محسوسه؟ میرزه که بوت لودر باز کنم برای نصب رام غیر رسمی؟
3- لطفا روش روت و باز کردن بوت لودر برای رام من که آیس هست را بگید. (یا تاپیکش را معرفی کنید چون اکثرا برای جلی بینه نه آیس)
4- از بین رامهای رسمی و کاستوم رام مورد تایید خودتون (هم رام رسمی و هم غیر رسمی) کدومه؟ منو فارسی مهم نیست ولی خوندن و نوشتن پیام فارسی مهمه.
5- قبلا سونی که داشتم باید اول کرنل کاستوم نصب میکردم بعد رام کاستوم. آیا ال جی هم همینجوره؟ امکان dead شدن گوشی وجود نداره؟ لطفا نرم افزار مربوطه برای نصب کرنل (شبیه flash tool) را معرفی کنید.

ممنون

masoud.ezati
12-05-2013, 14:58
سلام
من دیروز این گوشی را خریدم. ورژن اندروید آن 4.0.3 است. چک کردم میگه براش آپدیت نیومده و شما از آخرین ورژن استفاده میکنید!. حالا میخواستم لطفا سوالهای زیر را پاسخ دهید و راهنمایی کنید:
1- مگر آپدیت جلی بین برای این گوشی نیومده؟ چگونه آپدیت جلی بین کنم؟ (اگر غیر رسمی چطور؟)
2- با اپدیت به جلی بین سرعت گوشی و کارایی بهتر میشه؟ محسوسه؟ میرزه که بوت لودر باز کنم برای نصب رام غیر رسمی؟
3- لطفا روش روت و باز کردن بوت لودر برای رام من که آیس هست را بگید. (یا تاپیکش را معرفی کنید چون اکثرا برای جلی بینه نه آیس)
4- از بین رامهای رسمی و کاستوم رام مورد تایید خودتون (هم رام رسمی و هم غیر رسمی) کدومه؟ منو فارسی مهم نیست ولی خوندن و نوشتن پیام فارسی مهمه.
5- قبلا سونی که داشتم باید اول کرنل کاستوم نصب میکردم بعد رام کاستوم. آیا ال جی هم همینجوره؟ امکان dead شدن گوشی وجود نداره؟ لطفا نرم افزار مربوطه برای نصب کرنل (شبیه flash tool) را معرفی کنید.

ممنون

عزیز نیاز نیست چندجا پست بزنید.
تو بخش پرسش و پاسخ جوابتون داده شد

Mehrdad Yousefi
15-05-2013, 18:54
سلام . دوستان کسی میدونه چطوری میشه با نرم افزار flash tools را رسمی v20c جیلی بین رو نصب کرد ؟ فوری فوری . بازم ممنون

sazeee
15-05-2013, 19:26
سلام . دوستان کسی میدونه چطوری میشه با نرم افزار flash tools را رسمی v20c جیلی بین رو نصب کرد ؟ فوری فوری . بازم ممنون
LG Flash Tools؟

Mehrdad Yousefi
15-05-2013, 19:36
LG Flash Tools؟

سلام بله . با lg flash tools میخوام رام v20c جیلی بین رو نصب کنم چون kdz کامل فرمت نمیکنه میخوام با lg flash toools نصب کنم ولی خطا میده اینم عکس

852892

wea
22-05-2013, 08:55
سلام
من همه مراحل را عینا انجام دادم ولی 3 تا مشکل وجود داره
1. sw update از همون اول ثابته و اونجور که توی توضیحات است اومدن و رفتن تو کارش نیست:4:
2. برنامه kdz_fw قبل از windows enabler اجرا نمی شه یعنی اول باید windows enabler را ااجرا کرد بعدش kdz_fw را.
3. بعدش هم این پیام ظاهر می شه و از kdz_fw میاد بیرون: MOD UpTestEX MFC Application has stopped working
در ضمن انتی ویروس هم غیر فعال است

sazeee
22-05-2013, 12:32
سلام
من همه مراحل را عینا انجام دادم ولی 3 تا مشکل وجود داره
1. sw update از همون اول ثابته و اونجور که توی توضیحات است اومدن و رفتن تو کارش نیست:4:
2. برنامه kdz_fw قبل از windows enabler اجرا نمی شه یعنی اول باید windows enabler را ااجرا کرد بعدش kdz_fw را.
3. بعدش هم این پیام ظاهر می شه و از kdz_fw میاد بیرون: MOD UpTestEX MFC Application has stopped working
در ضمن انتی ویروس هم غیر فعال است
درایورهای گوشی رو نصب کن.

wea
22-05-2013, 14:25
دوست عزیز اگه منظور از درایور همونیه که تو پست اوله، اونو نصب کردم

sazeee
22-05-2013, 21:58
دوست عزیز اگه منظور از درایور همونیه که تو پست اوله، اونو نصب کردم
مودم الجی غیر فعال میکنی؟

wea
23-05-2013, 09:01
بله مودم را هم غیر فعال کردم
داداش نا سلامتی دارم پزشکی می خونم یعنی نمی تونم یه کاری را از رو دستورش انجام بدم؟

wea
24-05-2013, 15:28
آقا مسعود عزیز، ممنون از آموزشت. مشکلم حل شد. Kdz را از یه جای دیگه دان کردم و طبق این مراحل تو 4-5 دقیقه فلش شد.

ArmenA
03-06-2013, 15:03
مراحل پست اول رو که طی کنیم به چه ورژنی آپدیت میشه ؟؟؟؟
پست های اولی که نوشتن 10e!!!!!

ArmenA
04-06-2013, 01:18
دوستان...میدونم سوالم پیش و پا افتادست...ولی من اولین باره میخوام آپدیت کنم گوشی.
به من مستضعف کمک کنید:-)
این روش رو طی کنم گوشی به چه ورژنی آپدیت میشه؟
در پست اول اشاره نشده.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4 Beta

fararm
04-06-2013, 05:25
دوستان...میدونم سوالم پیش و پا افتادست...ولی من اولین باره میخوام آپدیت کنم گوشی.
به من مستضعف کمک کنید:-)
این روش رو طی کنم گوشی به چه ورژنی آپدیت میشه؟
در پست اول اشاره نشده.

Sent from my lg-p880 using tapatalk 4 beta

به ورژن رامی که قراره نصب کنید آپدیت میشه مثلا اگر نسخه رام 20d خاورمیانه باشه به ورژن 4.1.2 آپدیت میشه
البته چون آپدیت رسمی ارائه شده با خود نرم افزار ال جی هم میشه این آپدیت رو انجام داد.
با این روش نمی تونید از نسخه بالاتر به نسخه پایین تر برگردید مثلا از 4.12 به 4.0.3.

ArmenA
04-06-2013, 17:59
ممنون از پاسخ
منم همینه سوالم!!!!میگم در پست اول نگفته با انجام این کارا به چه ورژنی اپدیت میشه!!!!آیا باید رام رو از جای دیگه دانلود کرد؟؟؟؟بعد بیام این ور مراحل رو انجام بدم؟؟؟یا همین مراحلی که هست انجام بدم خودش همه چی داره!!!!!!؟؟؟؟

نرم افزار الجی از کجا بیارم؟؟؟لینک دانلود هست؟؟؟برا اپدیت رسمی....
آقا ممنون که هوامون رو دارین

ArmenA
04-06-2013, 22:17
بلاخره آپدیتش کردم!!!
به ورژن 20c
اولین بارم بود آپدیت میکردمااااا ..... فقط خدا خدا میکردم اتفاقی نیفته برا گوشیم
:)

reza_ahmadi6767
04-06-2013, 23:30
بلاخره آپدیتش کردم!!!
به ورژن 20c
اولین بارم بود آپدیت میکردمااااا ..... فقط خدا خدا میکردم اتفاقی نیفته برا گوشیم
:)

دوست عزیز نگران نباشید اگر طبق آموزش ها برید جلو هیچ مشکلی برای گوشی پیش نخواهد اومد . برای برگشتن به ورژن قبلی از اون روشی که رفتی دیگه جواب نمیده و به لینک زیر باید بری برای برگشت به ورژن قبلی . البته ورژنی که شما فلش کردی مسلما مشکلی نخواهد داشت و کلی هم مشکلات نسخه قبلی حل شده اینم محض احتیاط گفتم دوست عزیز .
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=284499

malaga
05-06-2013, 01:06
بچه‌ها هر جور بود من توسط LGMobile Support Tool گوشی رو آپدیت کردم به 4.1.2 می‌خواستم بدونم اگه فکتوری ریست یا هارد ریست بشه دوباره بر میگرده به رام اصلیش همون که فابریک رو گوشی نصب بود؟

havzhin
05-06-2013, 08:21
من میخوام رام جیلی بین رو فلش کنم
ولی چطوری از رام روی گوشی بکاب بگریم؟
هیچ اموزشی برا بکاپ گرفتن پیدا نکردم

sanyzrn
05-06-2013, 11:59
رو ویندوز 8 جواب داد
فقط اونجایی که گفتی میرسه به این خطوط!
به خطوط دیگه ای میرسه!
:D

ArmenA
06-06-2013, 00:10
فکر کنم به خطوط میرسه فقط cdma نمیاد...اگه توجه کنی میرسه....

ArmenA
06-06-2013, 00:11
بچه‌ها هر جور بود من توسط LGMobile Support Tool گوشی رو آپدیت کردم به 4.1.2 می‌خواستم بدونم اگه فکتوری ریست یا هارد ریست بشه دوباره بر میگرده به رام اصلیش همون که فابریک رو گوشی نصب بود؟

نه بر نمیگرده:-)
ولی فکتوری ریست کنی بعضی اطلاعات میپره.

ArmenA
06-06-2013, 00:13
من میخوام رام جیلی بین رو فلش کنم
ولی چطوری از رام روی گوشی بکاب بگریم؟
هیچ اموزشی برا بکاپ گرفتن پیدا نکردم

دوستان یه سوال...منظور از بکاپ گرفان از رام چیه؟من متوجه نمیشم...
اگه اطلاعات باشه که هر چی فیلم و عکس و اهنگ و شماره و برنامه و ....بریز رو سیستم!بعدش که فلش زدی به رام دیگه...باز بریز تو گوشی...من همین کارو کردم:-)

m.homauon
06-06-2013, 08:28
منظور داخل ریکاوری مد هست (مثل cwm برای بوتلودر های باز) داخل اون از قسمت بکاپ نوع حافظه را انتخاب میکنی که بکاپ رو کجا ذخیره کنه بعد بکاپ میگیری که اگر خدایی ناکرده رام به هم ریخت یا برنامه ای نصبیدی که رام بالا نیومد نخواد رام نصب کنی و همون بکاپ رو برگردونی

fery_128
07-06-2013, 22:07
سلام دوستان
من قبلا از روش KDZ_FW_UPD رام رو آپدیت کردم
الان میخوام دوباره این کارو بکنم ولی باتری رو در میارم و کلید ولوم پایین را نگهداشته و کابل را به کامپیوتر وصل میکنم ،گزینه S/W Update روی گوشی اصن نمیاد
چکار کنم

amir_shahbazi
12-06-2013, 16:24
لینک مستقیم رام 10e رو بذارید ممنون میشم فقط لینک خوب باشه
با تشکر

h.zarei
28-06-2013, 11:38
من هم مرحله 5 رو که انجام میدم گزینه S/W Update نمیاد !

h.zarei
28-06-2013, 18:44
خب ظاهرا مرحله 5 اشتباه نوشته شده!! یا حداقل رو 4x اینجوریه که میگم
برای رفتن به S/W Upgrade Mode
1- گوشی رو خاموش کنید
2- باتری گوشی رو در بیارید و دوباره جا بزنید
3- دکمه ولوم پایین را نگه دارید و گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید
حالا من هم با KDZ_FW_UPD و هم با UpTestEX_mod2_marwin فلش زدم ولی تو قسمتی که پروسه برنامه نوشته میشه تو هر دو برنامه در مرحله آخر میگه که گوشی رو نشناخته :sign_help::ac:
درایور های ال جی رو نصب کردم
OMAPFlash رو هم نصب کردم
چه کار کنم من؟:da:

h.zarei
28-06-2013, 21:51
تو رو خدا یکی کمک کنه عکس از ارور هم گذاشتم

h.zarei
28-06-2013, 21:57
867532
شرمنده پستا زیاد شد !

h.zarei
02-07-2013, 20:16
دوستان کسی پاسخگوی بنده نیس؟
من درایورها که تو مرحله اول گفتید رو نصب کردم
هم با باتری و هم بدون باتری رو s/w upgrade mode رفتم
و از پشت کیس هم استفاده کردم!
با هر دو نرم افزار هم فلش زدم!
در همه حالات همین ارور رو داد که عرض کردم
در ضمن رام فعلی من v10h 4.0.3 هست و رامی که دانلود کردم و میخوام فلش بزنم v20c هست .. ... ....

masoud.ezati
03-07-2013, 17:18
دوستان کسی پاسخگوی بنده نیس؟
من درایورها که تو مرحله اول گفتید رو نصب کردم
هم با باتری و هم بدون باتری رو s/w upgrade mode رفتم
و از پشت کیس هم استفاده کردم!
با هر دو نرم افزار هم فلش زدم!
در همه حالات همین ارور رو داد که عرض کردم
در ضمن رام فعلی من v10h 4.0.3 هست و رامی که دانلود کردم و میخوام فلش بزنم v20c هست .. ... ....

داداشم درایورها کامل نصب نیستن
کامپیوترت رو به اینترنت وصل کن بعد اقدام به فلش کن.

h.zarei
03-07-2013, 21:04
داداشم درایورها کامل نصب نیستن
کامپیوترت رو به اینترنت وصل کن بعد اقدام به فلش کن.
در تمام مدت به اینترنت وصل بودم...
درایور رو هم همون فایل LG UNITED DRIVERS که تو پست اول گذاشتید رو نصب کردم
لینک دیگه ای دارید از درایور ها؟
که اینو پاک کنم اونو نصب کنم شاید درست شه !:mobilestan:

masoud.ezati
05-07-2013, 16:03
در تمام مدت به اینترنت وصل بودم...
درایور رو هم همون فایل LG UNITED DRIVERS که تو پست اول گذاشتید رو نصب کردم
لینک دیگه ای دارید از درایور ها؟
که اینو پاک کنم اونو نصب کنم شاید درست شه !:mobilestan:

داداش همین الان من گوشی دوستمو خواستم فلش کنم که مشکل شمارو پیدا کردم
تو محیط sw نمیرفت
اول گوشیت رو ریست فکتوری کن
بعدش باطری رو درار و ولوم پایین رو نگه دار
اگه تو محیط sw نرفت چندبار تکرار کن تا بره
وقتی که تو sw رفت باطری رو بنداز و باقی مراحل

h.zarei
05-07-2013, 19:54
داداش همین الان من گوشی دوستمو خواستم فلش کنم که مشکل شمارو پیدا کردم
تو محیط sw نمیرفت
اول گوشیت رو ریست فکتوری کن
بعدش باطری رو درار و ولوم پایین رو نگه دار
اگه تو محیط sw نرفت چندبار تکرار کن تا بره
وقتی که تو sw رفت باطری رو بنداز و باقی مراحل
احیانا LG Mobile USB Modem رو قبل از گذاشتن باتری نباید غیرفعال کرد؟!

masoud.ezati
10-07-2013, 15:59
احیانا LG Mobile USB Modem رو قبل از گذاشتن باتری نباید غیرفعال کرد؟!

چرا اونو که باید غیرفعال کنی ولی وقتی که تو محیط sw رفته باشی

jason200
22-07-2013, 15:30
آقا ممنون از راهنماييتون
مثل آب خوردن انجام دادم

Abolfazl_real
23-07-2013, 15:01
دوستان سلام خسته نباشید

با این روش باید جدا رام رسمی رو دانلود کرده باشیم از قبل دیگه ؟؟؟

آخرین ورژن رام رسمی موجود رو اگه لینکش رو بذارید ممنون میشم

با این روش که گارانتی گوشی نمیپره ؟؟؟

Abolfazl_real
24-07-2013, 00:13

19:10:50 : Launching SW update
19:10:50 : Unpacking KDZ
19:10:56 : KDZ file extraced
19:10:57 : Extract file error
19:10:59 : ===FINISHED===

دوستان من رامشو به هزار بدبختی دانلود کردم حالا هم این ارور بالا رو میده

لینک سالم از رام 20C خاورمیانه نیست ؟؟

مشکل من توی استخراج فایل 20C هستش درسته ؟؟؟

iman.droid
01-08-2013, 00:28
سلام ممنون منم نصب كردم با ويندوز 7، فقط اول كه رام مياد بعد از جا زدن باطري مينويسه حالت ايمن بعد از ريست فكتوري درست ميشه.

iman.droid
01-08-2013, 00:38

19:10:50 : Launching SW update
19:10:50 : Unpacking KDZ
19:10:56 : KDZ file extraced
19:10:57 : Extract file error
19:10:59 : ===FINISHED===

دوستان من رامشو به هزار بدبختی دانلود کردم حالا هم این ارور بالا رو میده

لینک سالم از رام 20C خاورمیانه نیست ؟؟

مشکل من توی استخراج فایل 20C هستش درسته ؟؟؟

سلام داداش

من چند دقيقه پيش اين فايل رو از همين ادرس دانلود و نصب كردم چ.ي.ل.ت.ر هم نيست. فقط وقتي روي لينك رام مورد نظر كليك كردي يه صفحه مياد كه تبليغ توشه چند ثانيه صبر كن يه نوشته زرد مياد گوشه سمت راست بالا. روش كليك كني دانلود منيجرت راه ميوفته. اگه ديدي با دانلود منيجر بالا نمياد رو همون نوشته زرده كليك راست كن download with IDM بزن.

موفق باشي. اينم لينك:

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=15

ArmenA
22-09-2013, 08:32
فلش که زدم اینارو نوشت...مثل نوشته هایی که باید بیاد نیستش!!!!!
l
aunching SW update
unpacking KDZ
KDZ file extraced
files wewe extraced
LGmobileDL Load
port =-2
connecting to phone
PHONE WAS NOT FOUND!
===FINISHED===
آقا فکر کنم گوشی رو شناسایی نمیکنه درسته؟؟؟

...........................
ببخشید دو جا پست گذاشتم...اینجا جواب بدین فکر کنم بهتره :))))

ArmenA
23-09-2013, 10:04
فلش که زدم اینارو نوشت...مثل نوشته هایی که باید بیاد نیستش!!!!!
l
aunching SW update
unpacking KDZ
KDZ file extraced
files wewe extraced
LGmobileDL Load
port =-2
connecting to phone
PHONE WAS NOT FOUND!
===FINISHED===
آقا فکر کنم گوشی رو شناسایی نمیکنه درسته؟؟؟

...........................
ببخشید دو جا پست گذاشتم...اینجا جواب بدین فکر کنم بهتره :))))

درایور گوشی رو نصبیدم تو لبتاب حل شد :)

hoseinazizpoor
13-11-2013, 21:35
سلام من متوجه مرحته اخر که نوشتید( فایل رام قراربدید)نشدم و وقتی ایکون بروزر را میزنم یه پنجره میاد که از من ادرس خواهی میکنه ولی من نمیدانم ادرس کجا را باید بدهم ضمنا ویندوزم ایت هست

hoseinazizpoor
15-11-2013, 02:09
با اینکه دوایس منیجر گوشی را شناخت و غیر فعالش کردم ولی در مرحله اخر پیغام میده که گوشی پیدا نشد

hoseinazizpoor
26-11-2013, 08:25
درایور گوشی رو نصبیدم تو لبتاب حل شد :)

سلام .خوشحالم که مشکلت حل شد.ولی من هنوز این مشکل را دارم .لطفا سیستم عامل لپتاب و ورژن درایور ال جی را بنویسید تا انشاالله ما هم کارمون راه بیافته

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

rsfire
31-07-2014, 11:16
سلام دوستان-نمیدونم جای سوالم درسته یا خیر-به بزرگی خدتون ببخشید
من رام v20c فلش زدم گوشیم رو ارم الجی مونده چکار اید بکنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟

Labkh4nd
31-07-2014, 21:14
سلام دوستان-نمیدونم جای سوالم درسته یا خیر-به بزرگی خدتون ببخشید
من رام v20c فلش زدم گوشیم رو ارم الجی مونده چکار اید بکنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟
قبل از فلش ریست فکتوری میکردید.
گوشی رو تو حالت ریکاوری مد ببر ریست فکتوری کن../
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=261776

*Amin*
21-08-2014, 10:26
دوستان من رامم کیت کت BeanStalk و ریکاوری هم CWM Touch.
الان میخوام گوشیم فلش کنم به رام رسمی ولی اصلا وقتی کابل به گوشی میزنم و ولوم پایین نگه میدارم گزینه S/W Update روی گوشیم نمیاد ققط یه صفحه رنگی (بنفش یا آبی) میاد و گیر میکنه
چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Labkh4nd
21-08-2014, 20:01
دوستان من رامم کیت کت BeanStalk و ریکاوری هم CWM Touch.
الان میخوام گوشیم فلش کنم به رام رسمی ولی اصلا وقتی کابل به گوشی میزنم و ولوم پایین نگه میدارم گزینه S/W Update روی گوشیم نمیاد ققط یه صفحه رنگی (بنفش یا آبی) میاد و گیر میکنه
چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگر میخواید رام رسمی بدون دستکاری داشته باشید و اورجینال بزنید که هیچ.
ولی اگر رام کاستوم بر پایه رام رسمی میخواهید کاستوم رام Zaiben اخرین ورژن رو به شدت توصیه میکنم (خودم رو این رام هستم).
ولی برای فلش کردن رام رسمی گوشی رو خاموش کنید.کلید ولوم منفی رو نگاه دار (کابل USB رو به پشت کیس وصل کن) و کابل رو وصل کن به گوشی تا SW Upgarde ظاهر بشه.قبل از انجام این کار ها گوشی رو فول فکتوری ریست کن../

mans2
19-07-2015, 10:55
سلام دوستان عزیز لطفا کمک کنید
من رام 20b رو روی گوشی طبق دستورات انجام شده فلش کردم
حالا یه مشکل بوجود اومده وقتی صفحه گوشی خاموشه یعنی رو حالت sleep قرار داره و گوشی رو به شارژ میزنم گوشی ریست میشه و میرو رو آرم LG و هنگ میکنه حتما باید باتری در بیارم و دوباره بزارم تا گوشی روشن بشه
چی کارش کنم؟؟ برای اینکه درست شارژ شه حتما قبل متصل کردن شارژر باید صفحه گوشی رو روشن کنم تا این مشکل پیش نیاد !!!!!!!!!

emdadi20
19-07-2015, 15:47
سلام دوستان.. گوشی من ال جی جی 3 هست.. دو سیمکارته مدل D858Hk - من رفتم از سایت خود ال جی رام چینی LTE رو دانلود کردم و نصب کردم به گوشی ولی متاسفانه این رام چینیه فارسی هم ساپورت میکنه اما از گوگل هیچ ساپورتی نمیکنه نه گوگل پلی استور نصب میشه و نه مخلفات گوگل.. موندم چیکار کنم.. هر چی هم رام میخوام برنم اصلا قبول نمیکنه.. فقط مونده توی همون رام... چطوری میشه رام رو عوض کنم یا به 4.4.2 برگردونم؟؟ممنون

m_diamond67
16-02-2017, 11:26
سلام.برا من تو این قسمت گیر میکنه و دیگه هیچ تغییری نمیکنه.میشه راهنماییم کنین؟1025443