PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نرسیدن پیامک از ایرانسل به همراه اول

elnino909
21-12-2012, 17:33
سلام دوستان. من یک خط دائمی همراه اول دارم که الان 4 روز پیامکهایی که از خط ایرانسل برام میفرستن نمیاد ولی اگه از همراه اول باشه راحت میرسه . به دفتر ارتباطی سر زدم گفت بعید میدونم از سیمکارت باشه و کاری از دست ما بر نمیاد به نظر دوستان مشکل از چیه؟
ممنون میشم کمکم کنید:ak:

MaKenZi
21-12-2012, 17:47
درود

موردی که میفرمائید رو من هم تجربه کردم و به ساعات انتهایی شب که نزدیک میشه ، حادتر میشه تا جایی که از هر 2 3 پیــــــام
یکیش بصورت ناقص میرسه ، فکر میکنم این مسئله از جانب اپراتور همراه اول هست چون از اطرافیانم هم شنیدم که با این مسئله
مواجه شدند .

lukylouk
21-12-2012, 17:49
سلام دوستان. من یک خط دائمی همراه اول دارم که الان 4 روز پیامکهایی که از خط ایرانسل برام میفرستن نمیاد ولی اگه از همراه اول باشه راحت میرسه . به دفتر ارتباطی سر زدم گفت بعید میدونم از سیمکارت باشه و کاری از دست ما بر نمیاد به نظر دوستان مشکل از چیه؟
ممنون میشم کمکم کنید:ak:

اره
منم خط ایرانسل دارم ، و هیچکدوم از پیام هام به همراه اول نمی رسه
و جالب اینجاست که شارژ هم کم میشه !

BTC™
21-12-2012, 17:56
سلام دوستان همچین مشکلی برای منم پیش اومده
معمولا پیامک هام از ایرانسل با همراه اول دلیور نمیشن

با همه موبایل هام و سمکارت هام امتحان کردم مشکل از طرف اپراتوره

sina_d900
21-12-2012, 18:57
از روز شب یلداست که چنین مشکلی بوجود اوده 10 تا می فرستی یکی با شانس می رسه

elnino909
21-12-2012, 19:27
از روز شب یلداست که چنین مشکلی بوجود اوده 10 تا می فرستی یکی با شانس می رسه
برای من از سه شنبه اینجوری شده

Mazix
13-01-2013, 19:55
تایید میشه.
بنده هم این مشکلو دارم. سیم کارتم رو هم برای تست بردم دفتر تلفن ثابت گذاشتن تو دستگاه گفتن مشکلی نداره.

parviz.bahri
13-01-2013, 20:15
خوبه واسه شما جدیدا اینطوری شده واسه من دو ساله که اینطوریه و کلا از ایرانسل به همراه اول اصلا اس نمیدم./
شورش رو دیگه درآوردن.
منتظرم ببینیم این رایتل چجوریه...

Mazix
13-01-2013, 20:33
خوبه واسه شما جدیدا اینطوری شده واسه من دو ساله که اینطوریه و کلا از ایرانسل به همراه اول اصلا اس نمیدم./
شورش رو دیگه درآوردن.
منتظرم ببینیم این رایتل چجوریه...
در مورد رایتل، تجربه ی من اینه:
از رایتل به همراه اول همه ی اس ام اس ها میاد ولی دیر میاد. حدود 1 دقیقه تاخیر داره ولی بر عکسش مشکلی نداره و بلافاصله دلیور میشه.
رایتل به ایرانسل و بر عکسش هم مشکلی نداره.

ParSa
13-01-2013, 20:56
سلام.

من که اصولا همیشه 0 ريال شارژ دارم :ca: اما چند روز پیش بعد از هزار وعده وعید در مورد اینکه "تا فلان موقع از اینترنت همراه استفاده کنید یا اس بدید یا زنگ بزنید تا برنده ی 20 SMS رایگان 7 روزه بشید" بالاخره ایرانسل فهمید که من دارم از اینترنت همراه استفاده میکنم و 20 پیامک رایگانو بهم داد... خلاصه از بحث خارج نشم :4: 3 تا پیامک پشت سر هم به همراه اول دادم که هیچ کدوم نرسید!!! فکر میکردم مشکل از نرم افزار Conversation هست، برای همین از Messaging هم امتحان کردم ولی فایده ای نداشت!!!

خلاصه ی کلام... منم این مشکلو دارم :022:

Mazix
22-01-2013, 17:23
دوستان مشکل شما بر طرف شد؟
من که دیگه اعصابم خرد شده.
رفتم دفتر خدمات ارتباطی میگه این مشکل برای ما گزارش نشده.
تو سایت همراه اول دو هفتست تو قسمت گزارش مشکل، اعلام کردم هنوز میگه گزارش شما در دست پیگیری است.
زنگ زدم 9990 میگه مشکل از شبکه ی ایرانسله.
چیکار کنیم؟!!

ParSa
31-01-2013, 23:15
سلام.

من با خرید شارژ مشکلم حل شد اما از اس ام اس های چند قلو فقط یکیش به مقصد میرسه، یعنی نیمه کاره میرسه! :022:

sahand26
09-01-2015, 13:28
کلا همراه اول با ایرانسل و ایرانسل با همراه اول مشکل داره :ca: