PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] نحوه بستن بوتلودر Sony Xperia Acro s

JIMA
24-12-2012, 22:04
برای بستن بوت لودر Acro s جهت دانلود از طریق PC Companion یا SUS کافی است فایل زیر را از طریق فلش تولز فلش کنید.

دانلود فایل Bootloader Relocker (http://doomlord.sylvester20007.com/xperia_s/Xperia-S_Relock_bootloader.ftf)

mehran torabi
17-01-2013, 10:00
جمال جان اگر لطف کنی نحوه باز کردن بوتلودر را بفرمائید و اینکه برای بستن بوتلودر در فلش تولزاین فایل کجا باید قرار بگیره رو هم توضیح بدین ممنون میشم

LOVE Story
17-01-2013, 13:30
جمال جان اگر لطف کنی نحوه باز کردن بوتلودر را بفرمائید و اینکه برای بستن بوتلودر در فلش تولزاین فایل کجا باید قرار بگیره رو هم توضیح بدین ممنون میشم
[امورش] باز کردن بوت لودر- کار با Fast Boot و Flash tools (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215078)

باید فایل رو داخل پوشه frimware برنامه فلش تول قرار بدید

pc_1363
07-02-2013, 19:18
سلام
شرونده نمیدونم این سئوال رو کجا بپرسم.
لطفا راهنماییم کنید(خواهش میکنم)
من یه Sony Xperia Acro S گرفتم
اما وای فای مشکل داره!!!
یک بار مشناسه 100 بار نمیشناسه مودمهای اطراف رو.
باید چیکار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

JIMA
07-02-2013, 19:28
سلام
شرونده نمیدونم این سئوال رو کجا بپرسم.
لطفا راهنماییم کنید(خواهش میکنم)
من یه Sony Xperia Acro S گرفتم
اما وای فای مشکل داره!!!
یک بار مشناسه 100 بار نمیشناسه مودمهای اطراف رو.
باید چیکار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

سوالتون رو تو کلوپ مطرح کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=258595

Sent from my LT22i

meshk
15-02-2013, 17:04
سوالتون رو تو کلوپ مطرح کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=258595

sent from my lt22i

میشه یه خورده بیشتر در مورد بسته شدن توضیح بدی من فایلو دانلود کردم ولی باز موندم چطوری توسط فلش تولز فلش کنم

JIMA
15-02-2013, 18:18
میشه یه خورده بیشتر در مورد بسته شدن توضیح بدی من فایلو دانلود کردم ولی باز موندم چطوری توسط فلش تولز فلش کنم

دقيقا مشابه فلش كردن رام:
در نرم افزار فلش تولز ،روي علامت صاعقه كليك كنيد و گزينه Flashmode را انتخاب كنيد ،در پنجره ظاهر شده از قسمت select a Firmware فايلي كه از اين تاپيك دانلود كردي و قبلا تو مسير C:\Flashtool\firmwares كپي كرده ايد را انتخاب كنيد و پنجره را ok كنيد

سپس بايد گوشي را به حالت flashmode ببريد،به اينصورت كه گوشي را خاموش كنيد و دكمه كاهش صدا را نگه داريد و سپس كابل را به PC وصل كنيد ،وقتي كه چراغ LED سبز شد كليد كاهش صدا را رها كنيد.

حال شروع به نصب ميكند و تمام در عرض 1 ثانيه

meshk
16-02-2013, 08:17
دقيقا مشابه فلش كردن رام:
در نرم افزار فلش تولز ،روي علامت صاعقه كليك كنيد و گزينه flashmode را انتخاب كنيد ،در پنجره ظاهر شده از قسمت select a firmware فايلي كه از اين تاپيك دانلود كردي و قبلا تو مسير c:\flashtool\firmwares كپي كرده ايد را انتخاب كنيد و پنجره را ok كنيد

سپس بايد گوشي را به حالت flashmode ببريد،به اينصورت كه گوشي را خاموش كنيد و دكمه كاهش صدا را نگه داريد و سپس كابل را به pc وصل كنيد ،وقتي كه چراغ led سبز شد كليد كاهش صدا را رها كنيد.

حال شروع به نصب ميكند و تمام در عرض 1 ثانيه

ممنون از جوابت اما مشکل من فایلشه که توسط فلش تولز شناسایی نمیشه همینجوری گذاشتم تو پوشه فریمور نخوندش اکسترکتش کردم بازم فلش تولز نمیخونتش:bn:

JIMA
16-02-2013, 08:36
ممنون از جوابت اما مشکل من فایلشه که توسط فلش تولز شناسایی نمیشه همینجوری گذاشتم تو پوشه فریمور نخوندش اکسترکتش کردم بازم فلش تولز نمیخونتش:bn:

پسوند اين فايل كه دانلود كردي zip هست ، خودت بصورت دستي به ftf تغيير بده
فقط از folder options/view تيك Hide extensions for known file types رو بردار تا بتوني پسوند رو ببيني و عوض كني

meshk
16-02-2013, 09:00
پسوند اين فايل كه دانلود كردي zip هست ، خودت بصورت دستي به ftf تغيير بده
فقط از folder options/view تيك Hide extensions for known file types رو بردار تا بتوني پسوند رو ببيني و عوض كني

ممنون ردیف شد

MEHRDAD_ts
16-02-2013, 09:30
ببخشید میدونم ک جاش نیست ک اینجا بپرسم اما برای باقی گوشیها هم هست شبیه این فایل؟
برای مینی پرو میخام

JIMA
16-02-2013, 18:37
ببخشید میدونم ک جاش نیست ک اینجا بپرسم اما برای باقی گوشیها هم هست شبیه این فایل؟
برای مینی پرو میخام

حتما هست
به بخش ميني پرو مراجعه كنيد پيدا ميكنيد