PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش پورت کردن BeatsAudio بر روی کاستوم رام ها + آخرین درایور ها

_ANONYMOUS_
31-12-2012, 21:27
سلام!

پس از اینکه BeatsAudio رو روی رام خودم قرار دادم تصمیم گرفتم سورس ها رو به اضافه ی آموزش استفاده بزارم تا تمامی دوستان دولوپر بتونند استفاده کنند!

این درایور ها رو از جاهای مختلفی جمع آوری کردم و این مخلوطی از تمام آن هاست!اگه دقت کنید حجمش هم از سایر ورژن ها بیشتر است.

کیفیت در هندزفری های مختلف متفاوت است!

تقریبا تمامی دیوایس های اندرویدی ساپورت می شوند!همچنین در اندروید ۲.۳/۴/۴.۱ قابل استفاده هست ولی کیفیت در ۲.۳ خیلی خیلی فوق العاده هست!

آموزش استفاده:

۱:ابتدا فایل zip را از آخر پست دانلود کنید

۲:پوشه ی system را اکسترکت کنید

۳:محتویات هرکدام از پوشه ها را به پوشه ی نظیرش در رام منتقل/جایگزین کنید

۴:در updater-script رامتون حتما premissions ها رو تنظیم کنید والا ممکن است درایور ها به درستی نصب نشند!

۵:در نهایت رام رو زیپ کنید و آماده ی فلش!

حتما باید اکولایزر هایی همچون DSPManager از پوشه ی system/app حذف بشند!

http://db.tt/bj2HsHIb

استفاده از این درایور ها در کاستوم رام ها فقط با ذکر نام من مجاز است! و همینطور کپی برداری فقط با ذکر نام من مجاز است

Thanks/Credit to

motion-coding.com >>> beatsAudioInstaller
AweSome @ XDA >>> Drivers

موفق باشید!

S.H.A.H.R.O.K.H
31-12-2012, 22:48
استفاده از این درایور ها در کاستوم رام ها فقط با ذکر نام من مجاز است! و همینطور کپی برداری فقط با ذکر نام من مجاز است

با تشکر از مطلب مفیدتون...
دوست من آموزشتون کمی ناقص هستش...

در ثانی این متن بالا رو کسی باید بگه که خودش درایور اصلی رو پورت کرده :4:
خودتون قضاوت کنید...کسی که دولوپره خودش حرفه ایی هستش و هیچ وقت از اینجا فایل نمیگیره...همیشه میره سراغ منبع...یعنی xda...

_ANONYMOUS_
01-01-2013, 08:31
سلام شاهرخ جان

این درایور ها رو کاملا من پورت نکردم اما تقریبا ۴۰٪ کار رو انجام دادم!الان این تاپیک تو xda این تاپیک نیست و کاملا با اون چیزی که awesome و افراد دیگه گذاشتن متفاوته!ولی بعضی از سورس هاش از اون هاست،و حجم و کیفیتشون،هم متفاوته!کافیه یکبار استفاده کنید

اون جمله ی آخر رو به خاطر این گفتم که نگن رفتی کپی کردی اوردی اینجا!