PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام کوک شده با بیس 4.1.2 به نام Official Google AOSP

_ANONYMOUS_
03-01-2013, 16:29
سلام!

بالاخره ورژن جلی بین رام فوق العاده سریع AOSP هم توسط Broodplank ریلیز شد.اگرچه هنوز کاملا به AOSP شبیه نشده و کمی شباهت به سیانوژن دارد اما به زودی مانند ورژن ICS شباهت زیادی به AOSP خواهد کرد!

http://www.lockergnome.com/wp-content/uploads/2012/07/android-jellybean-sized.png

ویژگی های این رام

بسیار شبیه به AOSP

سریع

عالی برای بازی های HD

رابط کاربری نرم و روان

کرنل BroodKernel1.5 با قابلیت اورکلاک

مصرف باتری عالی

آموزش نصب

اخرین ورژن را دانلود و به حافظه ی داخلی انتقال دهید

به ریکاوری مود بروید

وایپ Cache / dalvik cache / data بکنید

رام را نصب کنید

در نهایت ریبوت کنید!

AOSP pre-alpha @ mediafire

http://www.mediafire.com/?3r8d3r585q4korb

S A E B
03-01-2013, 21:27
علیرضا جان مصرف باتری این رام بهتره یا کاستوم خودت؟ در کل کدوم یکیش بهتره؟

_ANONYMOUS_
03-01-2013, 22:32
علیرضا جان مصرف باتری این رام بهتره یا کاستوم خودت؟ در کل کدوم یکیش بهتره؟

سلام داداش صائب

هنوز خودم این رو نصب نکردم اما ویژگی بارز این رام این هست که بسیار سعی شده که شبیه aosp گوگل باشه نه سیانوژن به همین دلیل سبک تره و البته بعضی امکانات سیانوژن رو نداره

بابت مصرف هم چون نصب نکردم نمی تونم نظر بدم اما از اونجایی که per alpha هست و از لحاظ پایداری و امکانات از revolutionJB در سطح پایین تری هست توصیه میکنم تا ریلیز ورژن های پایدار تر صبر کنید،گرچه من از ورژن ICS این رام راضی بودم

farzad fff
05-01-2013, 17:33
سلام داداش صائب

هنوز خودم این رو نصب نکردم اما ویژگی بارز این رام این هست که بسیار سعی شده که شبیه aosp گوگل باشه نه سیانوژن به همین دلیل سبک تره و البته بعضی امکانات سیانوژن رو نداره

بابت مصرف هم چون نصب نکردم نمی تونم نظر بدم اما از اونجایی که per alpha هست و از لحاظ پایداری و امکانات از revolutionJB در سطح پایین تری هست توصیه میکنم تا ریلیز ورژن های پایدار تر صبر کنید،گرچه من از ورژن ICS این رام راضی بودم

ورژن aosp 4.0.4 که از نظر من بهترین رمه ics .ولی من به توصیت عمل میکنم داداش .اگه تونستم اینو یه تست میکنمو خبر میدم

farzad fff
06-01-2013, 14:05
سلام.
داداش تستش کردم.رم فوقالعاده سریعه به شکلی که nfs mw رو کاملا روون بدون اورکلاکی چیزی اجرا کرد .فکر کنم نسخه ی بعدیش بیاد همه گلکسی اس 3 دارا بیان اس پلاس بخرن چون یادمه یه نفر تو تاپیک بازیش گفت galaxy s 3 هم به همه ی افکت ها روون اجراش نمیکرد.
فقط یه چند تا مشکلی که تو توی رم بهش برخوردم :
1.قسمتی که اکسس پوینت نیم میسازیم باز نمیشه و fc میده.
2.مشکل ریبوت هنوزم پا برجاست
3.رم دهیش خیلی بده من نمیدونم چطور nfs mw رو روون اجرا میکنه تو ضمیمه عکسشو گذاشتم که اگه ببینید 40 مگ رم میده فقط .خیلی سنگینه
4.الان که 1ساعتو 20 دقیقس دارم باهاش کار میکنم باتریش شده 70 درصد به نظرتون مصرف باتریش خوبه؟

_ANONYMOUS_
08-01-2013, 21:27
سلام.
داداش تستش کردم.رم فوقالعاده سریعه به شکلی که nfs mw رو کاملا روون بدون اورکلاکی چیزی اجرا کرد .فکر کنم نسخه ی بعدیش بیاد همه گلکسی اس 3 دارا بیان اس پلاس بخرن چون یادمه یه نفر تو تاپیک بازیش گفت galaxy s 3 هم به همه ی افکت ها روون اجراش نمیکرد.
فقط یه چند تا مشکلی که تو توی رم بهش برخوردم :
1.قسمتی که اکسس پوینت نیم میسازیم باز نمیشه و fc میده.
2.مشکل ریبوت هنوزم پا برجاست
3.رم دهیش خیلی بده من نمیدونم چطور nfs mw رو روون اجرا میکنه تو ضمیمه عکسشو گذاشتم که اگه ببینید 40 مگ رم میده فقط .خیلی سنگینه
4.الان که 1ساعتو 20 دقیقس دارم باهاش کار میکنم باتریش شده 70 درصد به نظرتون مصرف باتریش خوبه؟

1:مشکل رام هست ، تونستید یه logcat بزارید چک کنم ببینم مشکلش چیه

2:رام های جلی بین از جمله رام خودم همینطورین اما حتی اگه 5 مگ رم داشته باشی بعدش clean memory کنی میشه 150 تا ! کلا جلی بین ها همین طوری هستند،البته وقتی بری تو بازی خودشون خالی میکنن

3:ریبوت مال کرنل هست که اندرولت شده ! اول به castagnaIT7.6 oc رو دانلود کنید بعد به لینک رفع مشکل ریبوت ناگهانی که در امضام هست مراجعه کنید تا مشکل ریبوت حل بشه!

4:من با RevolutionJB U1 بعد از 3.5 ساعت وبگردی و دانلود شدید باتری تموم میشه! حالا شما خودتون مقایسه کنید (با کرنل پرمصرف castagnaIT و نه brood وه روی این رام هست ):ca:

farzad fff
09-01-2013, 12:47
1:مشکل رام هست ، تونستید یه logcat بزارید چک کنم ببینم مشکلش چیه

2:رام های جلی بین از جمله رام خودم همینطورین اما حتی اگه 5 مگ رم داشته باشی بعدش clean memory کنی میشه 150 تا ! کلا جلی بین ها همین طوری هستند،البته وقتی بری تو بازی خودشون خالی میکنن

3:ریبوت مال کرنل هست که اندرولت شده ! اول به castagnaIT7.6 oc رو دانلود کنید بعد به لینک رفع مشکل ریبوت ناگهانی که در امضام هست مراجعه کنید تا مشکل ریبوت حل بشه!

4:من با RevolutionJB U1 بعد از 3.5 ساعت وبگردی و دانلود شدید باتری تموم میشه! حالا شما خودتون مقایسه کنید (با کرنل پرمصرف castagnaIT و نه brood وه روی این رام هست ):ca:

داداش دمت گرم.:cv:
داداش این رم فقط یه بار ریبوت شد اونم تا نصبش کردم و رم بالا اومد بعد 5 دیقه ریبوت شدو دیگه تا الان که 1 هفتس دارم ازش استفاده میکنم ریبوت نشده و کرنل کاستاگانا ای تی رو هم نصب کردم ولی قدرتش تو اجرای بازی های hd خیلی کمه و همش لگ میزنه .من بازی mc 3 یاnfs mw رو سر aosp 4.0.4 alpha 2 تست کردم با جدیدترین کرنل کاستاگانا اجراشون کردم nfs mw که از همون اولش لگ میزد وmc3 هم بعد 5 مین همش لگ میزد .ولی این دوتا بازی رو سر این رم (aosp 4.1.2 )کاملا روون اجرا میکنم و با اینکه mc 3 رو دو روز دان کردم انقد بازیش کردم که به مرحله ی 13 ش رسیدم تا حالا با هیچ بازیی انقد حال نکرده بودم انگار از رو call of duty mw 3 ساختنش .به جرعت میگم بهترین رم برای بازی کردنه و اگه مشکل apn شو بشه حل کرد به هیچ وجه حاظر نیستم عوضش کنم.ببخشید اگه خیلی حرف زدم:ax:

farzad fff
09-01-2013, 12:53
راستی داداش خبر نداری سازندش ورژن بعدیشو کی قراره ارائه بده؟

_ANONYMOUS_
09-01-2013, 14:13
راستی داداش خبر نداری سازندش ورژن بعدیشو کی قراره ارائه بده؟

سلام

نمیدونم ولی شاید 1 ماه دیگه ! خیلی خیلی سرش شلوغه !

S A E B
15-01-2013, 22:31
علیرضا جان من برای تست اینو نصب کردم اما وای فای کانکت نمیشه! بعضی وقتا مینویسه not in range و گاهی هم پیدا میکنه اما میگه secured with WPA و کانکت نمیشه! چه کنم؟

farzad fff
16-01-2013, 00:32
علیرضا جان میتونی یه فایل نصبی برا ریکاوری درست کنی که با فلش کردنش بشه اکسس پوینت نیم ایرانسل رو روی این رم فعال کرد؟تنها مشکلش همینه.اگه بتونی بی نهایت ممنونت میشم.

S A E B
17-01-2013, 14:17
درسته که این رام بعضی از امکانات سیانوژن رو نداره اما سرعت و مصرف باطریش واقعا عالیه فقط حیف که اینترنت توش کلا تعطیله! نه وای فای کانکت میشه و نه میشه کانکشن gprs ساخت!