PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پچ کردن ( کرک ) خودکار برنامه های پولی اندروید مثل Poweramp و Titanium Backup

CLEVER MASTER
09-01-2013, 00:05
با سلام خدمت دوستان خوب موبایلستانی .

با توجه به مشکلاتی که خیلی از بچه ها در پچ کردن برنامه های معروفی مثل Poweramp و Titanium Backup داشتند ، تصمیم گرفتم تا براتون نحوه پچ کردن خودکار برنامه های اندروید ( یعنی بدون نیاز به انجام هیچ کاری پس از نصب برنامه از سوی شما ) را آموزش بدم . فقط این مراحل را قبل از نصب برنامه ها انجام دهید .

مواد مورد نیاز :

برنامه معروف پچ یعنی Lucky Patcher

Lucky Patcher v2.8.0 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/C7HAAGHvSf/lucky-patcher-v2.8.0.apk)
Size : 1.62 MB

نسخه پچ شده Googleplay

GoogleMarket.by.Chelpus.TrueLicenseMod (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/i_Iv7umxSV/googlemarket.by.chelpus.truelicensemod.apk)
Size : 6 MB

روت اکسپلورر

Root Explorer (File Manager) v2.21.1 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CoH8w4eSo5/root-explorer-file-manager-v2.21.1.apk)
Size : size : 408 KB

مراحل کار

برنامه Lucky Patcher را نصب کنید .
================================================== =======

آن را اجرا و از منوی برنامه گزینه Patch to Android را انتخاب کنید .

گزینه های اول و دوم یعنی Signature Verify always True و Disable Zip Signature Verify را فعال کنید .
حال دکمه APPLY را بزنید و سپس Yes را زده و دستگاه را ریبوت کنید .
برای اطمینان به مرحله سوم رفته و چک کنید که گزینه ها فعال باشند . ( اگر نبود مجددا سعی کنید )
برای محکم کاری از برنامه Googleplay بک آپ بگیرید. ( اگه شد با T.B )
حال نسخه پچ شده مارکت ( با نام GoogleMarket.by.Chelpus.TrueLicenseMod.APK ) را تغییر نام دهید .

اندروید 2.3.7 و پایینتر : Vending.apk

اندروید 4 و بالاتر : PhoneSky.apk
روت اکسپلورر را اجرا کنید .
فایلی را که تغییر نام داده اید درمسیر زیر کپی و جایگزین کنید .

/system/app/
مجوز دسترسی به فایل های سیستمی ( permission ) را در حالت rw-r--r-- قرار داده ( امکان تغییر در فایل های سیستمی فعال شود ) و دستگاه را ریبوت کنید .
تبریک . کار تمام است و تمامی برنامه های شما به صورت LVL : License Verification Library پچ شده اند .

ویژگیهای نسخه پچ شده Googleplay :

حذف محدودیت های مربوط به دستگاه و کشور
پاک کردن اسم نرم افزار از لیست My Apps یعنی دیگه مارکت قادر به چک کردن لایسنس برنامه نمی باشد .
حذف آپدیت خودکار برنامه ها که منجر به از بین رفتن کرک می شد .
عدم نیاز به پچ با نرم افزار لاکی پچر

chlgn_mrd
17-11-2013, 18:06
دوست عزیز من تا apply میزنم خودش ریبوت میشه و اضن از من yes نمی خواد بعدم که میام همون جوری بدون تیک مونده گزینه ها
من برنامه freedom رو هم که میخام باز کنم همین بلا سرم میاد و تا باز میکنم ریبوت میشه:dy:

mehdiyahyavi
19-11-2013, 16:51
درود .

همونطور که گفتید عمل کردم ، اما وقتی وارد مارکت جدید میشم ، بسته میشه.
اندروید 4.2.2

saeedgholi
25-11-2013, 00:45
سلام من مراحل رو انجام دادم فقط اشتباهی تو قسمت permissions تیک گزینه های Executable رو هم برداشتم کلا گوشیم رفته واسه خودش
شکل ی اندمک اندروید میاد افتاده شکمش بازه سیستمش مشخصه و ی مثلث قرمز زده روش چه کنم؟گوشیم چی شده؟
Model:LG Optimus 3D
Rom:4.0.4
لطفا کمکم کنید ممنون :dy::dy::dy::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx:

naznaz9010
22-04-2015, 15:11
با سلام روش جدیدی وجود دارد چون این روش دیگه کار نمیکنه ممنون

amir_2013
28-07-2015, 15:58
سلام خوبی میشه زحمت کرک برنامه کلوپ که مخصوص بازی هست زحمتشو بکشین. ممنون