PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : >>به گلکسی نکسوس امتیاز دهید<<

انجمن 1000
09-01-2013, 18:39
به نام خدا.

سلام دوستان عزیز.
عزیزانی که این گوشی رو دارند می تونن از 1 تا 10 به این گوشی امتیاز دهند.
همین طور نظره خودشون رو در مورد این گوشی بگن.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=806913&stc=1&d=1357745944

با تشکر.

انجمن 1000
09-01-2013, 18:44
من به نکسوس امتیاز 9 رو میدم چون واقعا گوشیه خوبیه.
اون 1 امتیاز هم بخاطره مصرف باتری کسر میکنم.

myk1
09-01-2013, 18:52
اگه بخوایم امتیاز بدیم 7 میگیره.

maxomid
09-01-2013, 18:55
سلام..
یکی از بهترین گوشی هایی بود که داشتم...

نمایشگر بزرگ و با کیفیت عالی!
ظاهر شیک و بسیار زیبا
ساپورت رسمی و غیر رسمی قوی
سخت افزار بسیار خوب
و....

تنها ایرادی که داشت مصرف باطریش بود که باز با کرنل بهینه شده و کاستوم رام میشد بهبودش بخشید.

Kamran K
09-01-2013, 19:33
سلام. من همون امتیاز ۱۰ رو میدم. چون برای گوشی اندرویید مهم اپدیت ورژن اندروییده. گوشی یک سال و خورده ایی قبل هنوز خیلی خوب ساپورت رام میشه. ضعف باطری رو با کرنل میشه برطرف کرد.

siamak18
10-01-2013, 01:16
دقیقا من هم 8 میدم یکی برای باتری کم میکنم یکی هم برای gpu که یکم توی بازی های سنگین کم میاره.

ImanKhan
12-01-2013, 07:37
امتیاز 10
باطری رو شده هر شب شارژ می کنیم تو صحرا که نیستیم :4:
ظاهرش خیلی دلفریباست :4:
آپدیت که همیشه اول هست
بازی هم هر چی بوده اجرا کردم gpu خوب هست بدی ما ندیدیم ازش
کیفیت صفحه واقعا بالاست
تنها گوشی بوده که زیاد نگهش داشتم

sajad0915
12-01-2013, 07:51
منم امتیاز 10 رو به این گوشی میدم چون واقعلا گوشیه خوبیه

shayan1103
12-01-2013, 17:33
من 10 میدم .
چون گوشی ای هست که هیچ بدی ازش ندیدم
باطریش هم از نظر من ضعیف نیست ولی عالی هم نیست
در مورد gpu هم چون بازی سنگین نمیکنم مشکلی ندارم باهاش .
از نظر ظاهر و خوش دستی و ساپرت و ... هم که عالیه !
کلا گوشی بدون دردسری هست .
پس به نظرم نمره 10 حقشه .

m.y.r.m
12-01-2013, 18:26
من بهش 9 میدم
البته الان دیگه ندارمش ولی بشدت ازش راضی بودم
صدای اسپیکر مناسب و با کیفیت، دوربین با اینکه 5 بود ولی از خیلی از 8 مگا پیکسلها بهتر بود
صفحه نمایش هم که دیگه همه میدونید فوق العاده
باطری می تونست کمی قویتر باشه ولی من راضی بودم
ساپورت هم که خیلی خوب بود فقط از نظر تنوع رام کاستوم یکم ضعیف بود البته الان نمیدونم چطوری شده.
یه ایرادی که نکسوسها دارند و اینم از این قاعده مستثنی نیست نبود درگاه مموری کارته که مقداری مشکل بوجود می آره
یه موردی که بعضی وقتها از اینکه فروختمش پشیمونم میکنه کیفیته بسیار بالاش بود چه شارژرش چه هدفون و کابلش و البته خوده گوشی هم همینطور.
شاید دلیل کیفیت بالاش، نظارت خود گوگل بود.

L.D.A EX
12-01-2013, 18:33
منم 9 میدم هنوز یه خورده ضعف داره

Crazyman
12-01-2013, 18:55
من 8 دادم بخاطر باطری که میتونست بهتر از این باشه
دلیل دیگه ندارم !!!!!!!

king5800
12-01-2013, 19:45
منم 9 دادم به خاطر مصرف باتریش ولی اگه می تونستم 9.5 می دادم چون باتریش اونقدر هم ضعیف نیست

HOSSEIN 7
13-01-2013, 02:38
سلام
من با توجه به اینکه حدود 4 ماهه که این گوشی رو دارم امتیاز 9 رو میدم!

دلایل:

باتری یه خورده ضعیف که البته اونم با اومدن رام های جدیدتر و کرنل های مختلف روز به روز داره بهتر میشه

صدای ضعیفش که البته تو رام دیفالتی که موقع خرید روش بود وجود داشت و به کمک مدهای موجود این مشکل هم کلا برطرف شد

نبود کارت حافظه و حافظه داخلی 16 گیگ که نمیزاره هرچی خواستید تو گوشی بریزید؛ که بنوعی یه مزیت هم حساب میشه، در کنارش قابلیت otg که این مشکل رو هم تا حد زیادی مرتفع میکنه

و اما مشکل اصلی که من باهاش دارم و هنوز باهاش کنار نیومدم، دوربینه گوشی هست! دوستان میگن دوربینش خیلی خوبه، ولی بنظر من خیلی نویز داره، فقط تو محیط باز و هوای آفتابی هست که کیفیت عکس هاش خیلی خوبه، ولی اگه داخل اتاق و حتی تو روز، عکس بگیرید، نویز آدمو کلافه میکنه (شاید هم توقع من خیلی بالاست!!)، اما تو محیط باز قبول دارم عکس هاش خیلی خوبه!! (در حد 5 مگاپیکسل!)

اما در کنار این مشکلات (هرچند جزئی) باید به مزیت های گوشی هم توجه کرد:

صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت

زیبایی و شیک بودن گوشی و اینکه هرکی ببینه نمیتونه تشخیص بده مدل گوشی چیه، با توجه به اینکه جلوی گوشی هم هیچ عبارت و لوگویی دیده نمیشه

سرعت خوب و روون بودن گوشی

نکسوس بودن گوشی و استفاده از آخرین ورژن اندروید موجود (امیدوارم اندروید 5 و 6 و 7 رو هم رو این گوشی تجربه کنم!! :4:)

و در آخر فلاش دوربین که واقعا پر نور و قویه!!! من هیچوقت با گوشی تو شب عکس نگرفتم، ولی داشتن فلاشی با این قدرت آدمو وسوسه میکنه که عکس بگیره!! :4:

. . .

خلاصه ای بود بر آنچه بر من گذشت!!! :4:

موفق باشید ;

GOOGLE-NEXUS
13-01-2013, 23:15
سلام
من نمره کامل دادم
چون چیزی کم نداشت
یادش بخیر اینقد رام زدم روش که وقتی بالا میومد صلوات میفرستادم...
فقط باتریش ایراد داشت که وقتی با دیگر گوشی ها کار کردم دیدم که نه بابا همه همینطورن حتی اون اس3...
هرشب باید می زدم شارژ
فقط الان ریزر مکس دارم که هر2 شب یبار شارژ میخواد :4:
ولی در کل گوشی توپی هستش
بعد اس3 خوش دست ترین گوشی عمرم بوده...دم سامسونگ گرم و دم گوگل گرم ترتر

funnymilad
15-01-2013, 18:39
من بهش 8 میدم..از همه چیزش راضیم فقط دو چیز اذیتم میکنه:
1.مصرف باطرطریشه
2.آنتن دهی خیلی ضعیفشه

red_mail_2006
22-01-2013, 14:30
امتیاز 10 میدم همه چیزش خوبه

prong
23-01-2013, 08:51
من ۹ میدم.یه امتیاز واسه نداشتن گوریلا گلس.فاصله نسبتا زیاد بین تاچ و ال سی دس.و صدای ضعیفش کم میکنم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

mushroomhead
23-01-2013, 09:21
با احترام به نظر همه ولی نمره های منصفانه نیست ! 9 و 10 به خاطر آپدیت فقط ... گالاکسی نکسوس میانگین نمره اش 9.5 اینطورا شده تا حالا تو این تاپیک
البته این واسه کسی عجیب تره که از بیرون بخش این تاپیک رو ببینه مثل من .

mahammaham
07-03-2013, 23:10
من هم بعد از حدود یک سال استفاده به این گوشی ۸ میدم، از نظر نرم افزاری و امکانات سیستم عاملی نمرش کامله ولی اگر باتری دو برابر عمر داشت و جنس بدنه ترکیبی از فلز یا فیبرکربن بود اون دو نمره هم میگرفت، البته با این حال باز هم در حال حاضر فک نکنم گوشی بهتری‌ تولید شده باشه

P.punisher
31-03-2013, 01:34
من به این گوشی از دو جهت ۱۰ میدم: اول اینکه طراحیش واقعا متفاوت و زیباست و دوم اینکه خاص و تکه... الانم که تو بازار پیدا نمیشه بیشتر دوسش دارم;) از نظر امکانات ،اون موقه که اومد ۱۰ ولی الان با توجه به sIV و nexus4 ...............