PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات در رابطه با Huawei MediaPad 10 FHD

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

I.N.F.U.S.E
22-02-2013, 12:47
سلام دوستان
چند روزه که در وب گردی فایلهای فلش را اجرا نمی کنه،(در هیچ براوزری) البته در pc هم همینجوره که با آپدیت فلش قضیه حل شد. ولی تو تبلت هر فایل فلشی نصب کردم فایده نداشت، 4.0.4 هستم. کسی به این مشکل برخورده و آیا راه حل دیگه ای هست؟ ممنون.

سلام.شما یه فکتوری ریست کن و دوباره فلش پلیر رو نصب کن

ehsanhp
22-02-2013, 15:01
ممنون .انجام دادم ولى درست نشد, فکر کنم بقيه هم بايد اين مشکل را داشته باشن.لطفا دوستان چک کنند.

Sent from my Galaxy Ace 2

amiri1970
23-02-2013, 13:05
سلام و درود....با یه مشکل برخورد کردم...تعدادی از بازیها رو مثل deadrunner تا که شروع میشه حرکت به سمت راست میره!! انگار تبلتو کاملا به سمت راست گرفته باشی! اشکال از کجاست؟؟ کالیره نمیشه؟

x.alpacino
23-02-2013, 13:13
با سلام و خسته نباشی من تبلت گالکسی p6200 میخوام بخرم میخواستم در مورد سیستم عاملش که اندروید 3.2 هستش همه چیزو بدونم مثلا تمام بازیها و نرم افزارهای گوشیهای گالکسی که سیستم عاملشون پایین تر هسته مثلا اندروید 2.2 روی این تبلت جواب میده؟ اصلا اندرویدش با اندروید گوشی فرق میکنه یا نه؟ خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین...

skaria
23-02-2013, 19:35
سلام و درود....با یه مشکل برخورد کردم...تعدادی از بازیها رو مثل deadrunner تا که شروع میشه حرکت به سمت راست میره!! انگار تبلتو کاملا به سمت راست گرفته باشی! اشکال از کجاست؟؟ کالیره نمیشه؟

دوست عزیز برای حل این مشکل ابتدا وارد setting و سپس به قسمت developer option برو و تیک
Cooredinate mode رو بردار

mehrdad_dvd
24-02-2013, 12:13
از دوستان عزیز تقاضای چند راهنمایی دارم:
1-میخوام تبلت رو به آپدیت 4.1 چین ارتقا بدم..درحال حاضر تبلت روت شده.اگر بخوام تمامی برنامه ها و بازی ها بعد از آپدیت به همان صورت که الان هست برگرده چیکار باید بکنم؟اگر از برنامه titanium که الان رو دستگاه نصب هست استفاده کنم با توجه به اینکه بعد آپدیت روت از بین میره و روت کردن 4.1 هم گویا کمی مشکل هست بک آپ تهیه شده با تیتانیوم به دردم نمیخوره..لطفا یک برنامه معرفی کنید که برای بک آپ گیری کامل احتیاجی به روت نباشه و بعد از آپدیت بتونم براحتی فایل ها و بازی را برگردانم.
2-وقتی چیز پی ان نصب میکنیم قفل صفحه بصورت پترن میشه..امکان اینکه بتونیم از قفل صفحه بصورت غیر پترن استفاده کرد هست؟؟که همزمان چیز پی ان هم داشته باشیم.
یک جا خوندم که باید تبلت روت باشه...اگه روت باشه راه حل برای برگردوندن صفحه قفل چی هست؟
مزایای زیادی در مورد آپدیت به 4.1 خوندم ..آیا واقعا" ارزش داره الان اینکارو انجام بدیم؟یا صبر کنیم اینترنشنال آپدیت بیاد؟

aminntbp
24-02-2013, 12:32
سلام
امروز که سایت هواوی رو چک کردم دیدم چند تا اپدیت جدید گذاشته
میخواستم بدونم که باید کدوم رو دانلود کنم؟؟؟
و ایا این اپدیت منو فارسی داره/؟؟
بعضی از فایلا زیر 100 مگ هست میخواستم بدونم چی هست؟؟؟

MFORSPEED
24-02-2013, 21:18
اقایون یه سئوال داشتم شما چطور اپ دیت می کنید...منظورم اینه که هنوز از طریق وای فای نیومده../
پس شما چطور جیلی بین ریختید روش...
ممنون میشم جواب بدین./

amiri1970
25-02-2013, 11:53
ای بابا این همه از دوستان به جیلی بین اپ کردن.../
یکی نیس جواب منو بده../
:bz:
دوست گرامی برای آپدیت به 4.1.2 باید از آپدیت چینی استفاده کنی بعد از اون یه آپدیت دیگه که انگلیسی اضافه بشه. توصیه من اینه که صبر کن حتما بزودی اپدیت اینترنشنال هم میاد. باز هم عجله داری این لینکش:
http://www.huaweidevice.com/cn/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDIyNDQ=

MFORSPEED
25-02-2013, 11:59
دوست گرامی برای آپدیت به 4.1.2 باید از آپدیت چینی استفاده کنی بعد از اون یه آپدیت دیگه که انگلیسی اضافه بشه. توصیه من اینه که صبر کن حتما بزودی اپدیت اینترنشنال هم میاد. باز هم عجله داری این لینکش:
http://www.huaweidevice.com/cn/downloadcenter.do?method=todownloadfile&flay=software&softid=ndiyndq=

ممنون مهم نیس چه اپدیتی باشه.../
خواستم ببینم چطور روش فلش بزنم...نرم افزار خاصی داره../
از ریکاوری دستگاه../
یا تو خود ستینگ من اینش رو نمی دونستم./

meysam3000
25-02-2013, 13:00
فریمور رو بزار داخل پوشهdload
داخل کارت اس دی اکسترنال
دستگاه رو خاموش کن
دکمه volume down رو با power باهم بگیر
برای چند ثانیه تا تبلت روشن بشه
بصورت خودکار فریمور نصب میشه

H.P.T
26-02-2013, 00:33
سلام
امروز که سایت هواوی رو چک کردم دیدم چند تا اپدیت جدید گذاشته
میخواستم بدونم که باید کدوم رو دانلود کنم؟؟؟
و ایا این اپدیت منو فارسی داره/؟؟
بعضی از فایلا زیر 100 مگ هست میخواستم بدونم چی هست؟؟؟

دوست عزیز کلاً اینو بدون دستگاه هایی که ت ایران وارد شده همه مدل 101u هستش و هر جا هر فایلی رو خواستی دانلود کنی مدل 101u رو دانلود کن. ولی این آپدیتهایی که تو سایت هوآوی هست خیلی هم جدید نیستن و همون اندروید 4.0.4 هستن و هنوز اندروید 4.1 براش نیومده.

Fight12
26-02-2013, 18:44
آپدیت آندروید ۴.١ جهانیش اومده,اینم لینکش:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/technicaIndex.do?method=gotoProductSupport&productId=4057&tb=0);
گویا این نسخه آندروید خالص بدون دستکاریه.
Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk 2

macronir
26-02-2013, 20:23
آپدیت آندروید ۴.١ جهانیش اومده,اینم لینکش:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/technicaindex.do?method=gotoproductsupport&productid=4057&tb=0);
گویا این نسخه آندروید خالص بدون دستکاریه.
Sent from my mediapad 10 fhd using tapatalk 2

دوست عزيز, اين آپديت اندرويد نيست.

abcdefgh
27-02-2013, 15:42
سلام
اینی که توسایت هووایی هست که 4.1 فک کنم جهانیه
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDcxMDU=

seyed_255
28-02-2013, 12:51
فریمور رو بزار داخل پوشهdload
داخل کارت اس دی اکسترنال
دستگاه رو خاموش کن
دکمه volume down رو با power باهم بگیر
برای چند ثانیه تا تبلت روشن بشه
بصورت خودکار فریمور نصب میشه

سلام
من این کار رو انجام میدم ولی fail می زنه
چیکار کنم؟
در ضمن اون ورژن 4.1 تو سایت هواوی برای چی هست؟

meysam3000
28-02-2013, 16:58
دوستان اون فایلی که تویه سایت هواوی هست
فایل کرنل اندروید 4.1 هست
فریمور دستگاه نیست

در ضمن دوست عزیز
شما فایل فریمور رو اکسترکت کن
بعدش بریز تویه پوشه dload

meysam3000
28-02-2013, 16:59
بازی real racing 3 هم اومده
مثل همیشه موندیم کدوم دیتارو دانلود کنیم

A.R.M
28-02-2013, 21:12
تا حالا کسي تونسته بازي مدرن کمبات 4 رو اجراش کنه. اگه کسي تونسته کمک کنه ممنونش ميشم يا بازي شواليه تاريکي

دوستان لطفا راهنمايي کنيد. آخه تو سايت که مي بينم بعضي ها بازي هايي رو نصب کردن به ما هم اطلاع بدين ما هم استفاد کنيم.
شواليه تاريکي و مدرن کمبات 4 رو کسي نصبيده؟
لطفا جواب بديد
ممنون ميشم

mehrdad_dvd
28-02-2013, 21:34
فریمور دستگاه نیست

در ضمن دوست عزیز
نمیخواد تو پوشه بریزی....وقتی فایل را دانلود میکنید فرمت rar هست ..اکسترکت که کنید یک پوشه میده به اسم JB-S10-101u V100R002C233B001 داخل این پوشه یک پوشه دیگه هست به اسم dload ...کافی هست که این پوشه رو مستقیم بریزی داخل کارت اس دی و دگمه ولوم پائین و دگمه روشن شدن را با هم بگیری و دستگاه روشن کنید...خودش میره برای آپگرید...بعد از تمام شدن آپگرید هم کارت اس دی در بیار و روشن کن...و پوشه dload را از روی کارت اس دی پاک کن.

mehrdad_dvd
28-02-2013, 21:36
بازی real racing 3 هم اومده
مثل همیشه موندیم کدوم دیتارو دانلود کنیم
تا یکی دو ساعت دیگه نتیجه نصب این بازی رو اطلاع میدم..من فایل دیتا tegra از سایت اندرویدها دانلود کردم و میخوام مراجل نصب را شروع کنم..انشاالله جواب بده.

skaria
28-02-2013, 23:28
فریمور دستگاه نیست
dload
این فایل کرنل به چه دردی میخوره من آپدیت چینی رو ریختم حالا اینم باید نصب کنم ؟

skaria
01-03-2013, 12:29
این کرنل رو که باز میکنی 3 تا فایل از توش در میاد با پسوند .tar اینارو چه جوری نصب میکنند

ببخشید چون واقعا نمیدونم ممنون میشم یکی توصیح بده

skaria
01-03-2013, 13:07
دوستان ببخشید ها
کسی تو این تاپیک تا حالا دستگاه اندرویدی داشته اصلاً؟؟؟؟
چرا راهنمایی غلط میکنید؟
من الآن سه ساله که اندروید دارم و انواع و اقسام گوشی هاش رو هم تست کردم. امکان نداره کرنل 113 مگابایت باشه.
البته من هنوز این فایل رو دانلود نکردم و الآن دیدم اومده تا یکی دو روز آینده که دانلودش کنم خبرشو بهتون میدم.
ولی اطمینان داشته باشید که این کرنل نیست.
کرنل هسته سیستم عامل تو سیستم عامل های تحت لینوکس هست. اصلاً وقتی هنوز واسه این دستگاه اندروید 4.1 جهانی نیومده باشه که نمیشه کرنل 4.1 جهانی بیاد. شما اول باید OSت رو به 4.1 آپگرید کنی بعد بری روش کرنل های مختلف رو تست کنی. که معمولاً دولوپرها میان کرنل های مختلف میسازن که مثلاً یکی رو مصرف کمتر اطری مانور میده، یکی رو روونتر بودن. یه کرنل واسه بازی بهتره و الی آخر.
به هر حال اگه نمیدونید بپرسید و همینطوری اطلاعات اشتباه به خورد همدیگه ندید.
در زمینه نحوه نصبش هم که تو آخرین آپدیتش یه Instruction کامل داشت. تو این نسخه هم باید داشته باشه. بازم چون دانلود نکردم نمیتونم نظر بدم
من دانلود کردم و با سه تا فایل با نامهای bluez.tar.bz2 و kernel.tar.bz2 و wibkit.tar.bz2 روبه رو شدم حالا اینا چی هست و چجوری نصب میشه نمیدونم اگه کسی بلد بود به ما هم بگه !!!!!!!!!!!!:dy:

meysam3000
01-03-2013, 13:41
بازی real racing 3
به راحتی نصب و اجرا شد

فقط تویه منو یکمی کنده
ولی توی بازی روونه

درکل به نظرم نیدفور اسپید خیلی باحالتره

دوست عزیز کرنل رو واس از طریق فست بوت نصب کنی
اطلاعات دقیق ترشو اگه گیر اوردم میزارم اینجا

mehrdad_dvd
01-03-2013, 16:02
بازی real racing 3
به راحتی نصب و اجرا شد

فقط تویه منو یکمی کنده
ولی توی بازی روونه

درکل به نظرم نیدفور اسپید خیلی باحالتره

یک کمی در مورد نحوه نصب راهنمایی کنید..من هم فایل دیتا تگرا از سایت اندرویدها و هم تگرا سایت اندرویدکده دانلود کردم(695 مگی و 735 مگی) فایل نصبی هم 4 مگی و 6 مگی را دارم..
ولی تو نصب همشون وقتی وارد بازی میشم میخواد بازم دانلود انجام بده..و فایل دیتا را نمیشناسه...
درضمن یک سوال که برام خیلی مهمه :
برای نصب بازی دیتا دار باید حتما دیتا در رم داخلی نصب بشه؟؟؟یا میشه اونو روی اس دی کارت هم نصب کنیم؟؟با فایل منیجر خود تبلت که میرم پوشه android هم روی گوشی هست و روی اس دی کارت ..داخل هر دو هم پوشه data هست ..حالا میخوام بدونم میشه فایل دیتا بازی رو بریزم روی sdcard1/android/data????
فایل نصبی چی؟؟باید هر جا که فایل دیتا هست فایل نصبی هم اونجا باید باشه؟؟

meysam3000
01-03-2013, 17:05
دوست عزیز
فایل 6 مگی رو نصب کن
بعدش دیتای تگرا رو بزار تویه حافظه داخلی sd
بعدش بازی رو اجرا کن- حدود 200-300 مگابات با وای فای دانلود میکنه
بازی شروع میشه

فایل نصبی هرجا باشه ایرادی نداره
مهم دیتا هست که باید تویه پوشه اندروید در پوشه دیتا قرار بگیره

mehrdad_dvd
01-03-2013, 22:18
دوست عزیز
فایل 6 مگی رو نصب کن
بعدش دیتای تگرا رو بزار تویه حافظه داخلی sd
بعدش بازی رو اجرا کن- حدود 200-300 مگابات با وای فای دانلود میکنه
بازی شروع میشه

فایل نصبی هرجا باشه ایرادی نداره
مهم دیتا هست که باید تویه پوشه اندروید در پوشه دیتا قرار بگیره

ممنون بابت پاسخگویی شما..من فکر میکردم اینکه میخواد دانلود انجام بده به معنی این هست که فایل دیتا نشناخته...با وای فای دانلود 300 مگ خیلی زمان بر هست متاسفانه..کدام فایل دیتا سالم هست؟؟؟آندروید کده یا دانلودها؟؟
در ضمن فایل دیتا باید حتما" روی حافظه داخلی نصب بشه؟؟؟امکان نصب آن روی کارت اس دی 16 گیگ من نیست؟؟

abcdefgh
02-03-2013, 15:17
بازی Ducati Challenge v1.0 به راحتی اجرا شد
http://www.shiaupload.ir/images/37146638179135644542.jpg (http://www.shiaupload.ir/)
اینم لینک دانلود
http://androidkade.com/15403/بازی-زیبا-و-فوق-العاده-گرافیکی-ducati-challenge-v1-0-دیت.html

hojjat_vahidi
02-03-2013, 19:58
دوستان ببخشید ها
چرا راهنمایی غلط میکنید؟
من الآن سه ساله که اندروید دارم و انواع و اقسام گوشی هاش رو هم تست کردم. امکان نداره کرنل 113 مگابایت باشه.
البته من هنوز این فایل رو دانلود نکردم و الآن دیدم اومده تا یکی دو روز آینده که دانلودش کنم خبرشو بهتون میدم.
کرنل هسته سیستم عامل تو سیستم عامل های تحت لینوکس هست. اصلاً وقتی هنوز واسه این دستگاه اندروید 4.1 جهانی نیومده باشه که نمیشه کرنل 4.1 جهانی بیاد. شما اول باید OSت رو به 4.1 آپگرید کنی بعد بری روش کرنل های مختلف رو تست کنی. که معمولاً دولوپرها میان کرنل های مختلف میسازن که مثلاً یکی رو مصرف کمتر اطری مانور میده، یکی رو روونتر بودن. یه کرنل واسه بازی بهتره و الی آخر.
در زمینه نحوه نصبش هم که تو آخرین آپدیتش یه Instruction کامل داشت. تو این نسخه هم باید داشته باشه. بازم چون دانلود نکردم نمیتونم نظر بدم

من دانلود کردم و با سه تا فایل با نامهای bluez.tar.bz2 و kernel.tar.bz2 و wibkit.tar.bz2 روبه رو شدم حالا اینا چی هست و چجوری نصب میشه نمیدونم اگه کسی بلد بود به ما هم بگه !!!!!!!!!!!!:dy:

لطفا در خصوص آپدیت کرنل راهنمائی کنید
با تشکر

~DrunK
02-03-2013, 23:11
فریمور دستگاه نیست

در ضمن دوست عزیز

این فایل کرنل به چه دردی میخوره من آپدیت چینی رو ریختم حالا اینم باید نصب کنم ؟

این کرنل رو که باز میکنی 3 تا فایل از توش در میاد با پسوند .tar اینارو چه جوری نصب میکنند

ببخشید چون واقعا نمیدونم ممنون میشم یکی توصیح بده

دوست عزیز کرنل رو واس از طریق فست بوت نصب کنی
اطلاعات دقیق ترشو اگه گیر اوردم میزارم اینجا

دوستان ببخشید ها
چرا راهنمایی غلط میکنید؟

لطفا در خصوص آپدیت کرنل راهنمائی کنید
با تشکر

سلام

دوستان تقاضا میکنم وقتی در مورد چیزی مطمن نیستید پست ندید!!!
چون کافیه با یک نظر اشتباه ناخواسته باعث بریک شدن تبلت دوستتون بشید!!
این فایل ها نه فریمور هست نه کرنل نه...
اصلا برای نصب کاربر نیستند!!!

این بسته متن باز ارایه شده توسط شرکت Huawei هست که شامل 3 فایل اصلیه!
توسعه دهنده توسط این 3 فایل مرجع میتونند شروع به کوک کردن رام یا نوشتن کرنل های جدید برای این تبلت بکنند.

باور کنید اگه مثل گذشته هنوز اشتیاق و میل اینکار هارو داشتم حتما شروع میکردم چون واقعا تبلت خوبیه و حیفه که اصلا رام و کرنل خوب نداشته باشه...
هرچند کار با سورس و گرفتن خروجی خوب دانش زیادی میخواد که من دیگه در اون حد نیستم اما میشد با کمک دوستان ی کارایی کرد :4:
هرچند اکثرشون بنا به دلایل مختلف دیگه از سایت رفتن :(

همیشه بعد از کلی زحمت و صرف وقت زیاد و هزینه خیلی از کاربر ها جای دلگرمی تشویق و نظرات مثبت فقط میان و کار رو تخریب میکنن...
این ها باعث میشه ک دیگه کسی میل به این کار نداشته باشه...
متاسفانه تو کشور اصلا ارزشی به این کارها داده نمیشه...

با ارایه این فایل ها میشه امیدوار بود که به زودی رام های کوک و کرنل های جدید برای این تبلت بیاد

alpha_330
04-03-2013, 15:47
سلام به همه دوستان من با بازی MC4 روی این تبلت به مشکل برخوردم تا لوگو Gameloft میاد بعدش صفحه سیاه میشه دیتا هم از سایت muzhiwan.com گرفتم مخصوص مدیا پد واقعا اعصابمو خورد کرده خواهشا یه راهنمایی کنید

F.N.69
04-03-2013, 17:32
دوستان سلام
من از اول این پست رو خوندم و قانع شدم که تبلت خودم رو آپدیت کنم! چون برای من هم مشکل کاهش فریم داشت و چون قبلا نکسوس داشتم اصلا تحمل این کاهش فریم رو نداشتم..!
خلاصه اینکه به همون ورژن 4.1.2 چینی آپدیتش کردم! واقعا عالی شده از هر لحاظ بی نظیر حتی میشه گفت از نکسوس هم سریعتر شده توی ماست وانتد هم هیچ مشکلی نداشت و همه چی عالی بود...
سرتونو درد آوردم فقط خاستم نظر خودمو بگم...
راستی دوستانی که با چیز وی ان مشکل داشتن باید بگم که اولین سری که یه چیز پی ان ساختید یکبار باهاش وصل بشید و با پیغام time out lمواجه میشید. دوباره روی چیز وی انتون لمس کنید و نگه دارید و edit netwok رو بزنید و زیر سرور آدرس تیک ppp encryption رو بردارید و save کنید. حالا دوباره کانکت بشید.
دوباره میگم فقط دفعه اول که یه چیز وی ان ساختید نباید اون تیک رو بردارید یکبار کانکت بشید سری دوم اون تیک رو بردارید (چون چند بار امتحان کردم)

hojjat_vahidi
04-03-2013, 19:17
با تشکر از همه دوستان
چطوری میشه تبلت را روت کرد
آیا کسی روت کرده ؟
لطفا توضیح کامل دهید .
با تشکر

king-1
05-03-2013, 00:12
سلام دوستان من يه مشکلي دارم,با تبلتم , وقتي ميخوام برم تو يه برنامه يا حتي تو ستينگ براي يک لحظه يه کادر قرمز دوره صفحه ظاهر ميشه , ميخواستم بدونم اين مورد طبيعيه يا مشکلي وجود داره .

ممنون ميشم راهنمايي کنين

F.N.69
05-03-2013, 10:07
سلام دوستان من يه مشکلي دارم,با تبلتم , وقتي ميخوام برم تو يه برنامه يا حتي تو ستينگ براي يک لحظه يه کادر قرمز دوره صفحه ظاهر ميشه , ميخواستم بدونم اين مورد طبيعيه يا مشکلي وجود داره .

ممنون ميشم راهنمايي کنين

شما برو توی ستینگ داخل منوی developer options تیک strict mode enabled رو بردار مشکلت حل میشه..
این گزینه به طور پیش فرض غیر فعال هستش که فکر کنم شما به صورت ناخاسته فعالش کردی

F.N.69
05-03-2013, 10:14
با تشکر از همه دوستان
چطوری میشه تبلت را روت کرد
آیا کسی روت کرده ؟
لطفا توضیح کامل دهید .
با تشکر

اموزش روت کردن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=263226
به نظرم روت نکنی بهتره چون هم گارانتیش میپره هم رام کاستومی براش نیومده که بخایی روش نصب کنی...!
صبر کنید حتما خبر های خوشی میرسه از این تبلت بی نظیر..

~DrunK
05-03-2013, 16:36
سلام

بخش جداگانه مخصوص این تبلت ایجاد شد دوستان :)

در ضمن :

این همه تبلت دار هست تو این تاپیک :4:

بفرمایید اینجا : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=266934

اگر مایل به شرکت هستید رای بدید تا لیگ رو استارت بزنیم.

abcdefgh
06-03-2013, 14:51
این بهترین بازی که کردم هست فعلا بخصوص اینکه با هدفون بازی کنی
Power Smash Challenge (Virual Tennis Challlange) A
http://www.shiaupload.ir/images/19613570486027974459.jpg (http://www.shiaupload.ir/)
اینم لینک دانلودش
http://androidkade.com/21571/دانلود-بازی-تنیس-power-smash-challenge-v4-0-همراه-دیتا.html

A.R.M
06-03-2013, 19:28
بازی GTA 3 رو از لینک زیر دانلود و اجراش کردم فقط کمی زمانیکه سوار ماشین می شید لگ داره ببینید روی تبلت شما هم همینطوریه یا فقط مال من اینطوریه. البته تبلت من پر از ویروس هستش که ممکنه ربطی هم نداشته باشه.

http://androidkade.com/3842/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%87%DB%8C%D8%AC-grand-theft-auto-iii-v1-0-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-data.html

برای دانلود دیتا هم Mali یا همون گالاکسی اس 2 رو دانلود کنید که من گالاکسی اس 2 رو دانلود کردم.

از دوستانی هم که احیانا شوالیه تاریکی و MC 4 رو نصب و اجرا کردن کمک کنن ما هم بنصبیم.
با تشکر

abcdefgh
06-03-2013, 23:39
بازی gta 3 رو از لینک زیر دانلود و اجراش کردم فقط کمی زمانیکه سوار ماشین می شید لگ داره ببینید روی تبلت شما هم همینطوریه یا فقط مال من اینطوریه. البته تبلت من پر از ویروس هستش که ممکنه ربطی هم نداشته باشه.

http://androidkade.com/3842/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%87%db%8c%d8%ac-grand-theft-auto-iii-v1-0-%d8%a8%d8%a7-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c-data.html

برای دانلود دیتا هم mali یا همون گالاکسی اس 2 رو دانلود کنید که من گالاکسی اس 2 رو دانلود کردم.

از دوستانی هم که احیانا شوالیه تاریکی و mc 4 رو نصب و اجرا کردن کمک کنن ما هم بنصبیم.
با تشکر

همه میگن که دیتاهای تگرا با این تبلت هماهنگ تر شاید مشکل از ایین باشه لگش البته من هنوز تست نکردم

macronir
07-03-2013, 11:52
بازی gta 3 رو از لینک زیر دانلود و اجراش کردم فقط کمی زمانیکه سوار ماشین می شید لگ داره ببینید روی تبلت شما هم همینطوریه یا فقط مال من اینطوریه. البته تبلت من پر از ویروس هستش که ممکنه ربطی هم نداشته باشه.

http://androidkade.com/3842/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%85%d9%87%db%8c%d8%ac-grand-theft-auto-iii-v1-0-%d8%a8%d8%a7-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c-data.html

برای دانلود دیتا هم mali یا همون گالاکسی اس 2 رو دانلود کنید که من گالاکسی اس 2 رو دانلود کردم.

از دوستانی هم که احیانا شوالیه تاریکی و mc 4 رو نصب و اجرا کردن کمک کنن ما هم بنصبیم.
با تشکر

من هم gta 3 رو نصب و از خود بازي ديتارو دانلود کردم، ولي همين مشکل شما رو داره.

behzadnm77
07-03-2013, 11:52
سلام عزیزان این هم لینک نحوه دانگرید این تبلت از 4.1 به 4 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1936125&page=5

mahdi_o
07-03-2013, 19:08
سلام
یکی از دوستانم این تبلت رو گرفته ولی روی کیبورد سخت افزاری نمی تونه باهاش فارسی تایپ کنه
راه کار خاصی داره؟
باید تغییری داد؟
ممنون

A.R.M
07-03-2013, 22:38
همه میگن که دیتاهای تگرا با این تبلت هماهنگ تر شاید مشکل از ایین باشه لگش البته من هنوز تست نکردم

دوست عزيز براي بعضي بازي ها بايد تگرا و بعضي ها رو مالي دانلود کنيد ، که براي اين بازي من هم تگرا و هم مالي رو گرفتم که مالي جواب داد.
اميدوارم ديتاهاي مخصوص براي اين نوع گرافيک ها هم بياد آخه تو سايت اين مدل گرافيک که ميريد چند مدل ديگه هم داره.
بازي شواليه تاريکي و مدرن کمبات 4 هم دانلود کردم ولي فعلا اجرا نشده متاسفانه

m_n85000
08-03-2013, 11:33
سلام
یکی از دوستانم این تبلت رو گرفته ولی روی کیبورد سخت افزاری نمی تونه باهاش فارسی تایپ کنه
راه کار خاصی داره؟
باید تغییری داد؟
ممنون

دوست عزیز نرم افزار External Keyboard Helper Pro رو نصب و فعال کن برای تایپ مشکلت حل میشه :bo:

A.R.M
08-03-2013, 19:07
با سلام خدمت دوستان
بالاخره بازی MC4 روی این تبلت اجرا شد. اولین کاری که باید انجام بدید اینکه آندرویدتون رو به 4.1.2 آپدیت کنید سپس بازی رو از لینک زیر دانلود و اجرا کنید.
http://androidkade.com/17387/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D9%88-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-modern-combat-4-zero-hour-v1-0-0-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7.html

به نظرم روی آندروید جدیدش کارهایی کردن. فعلا که این اجرا شد.
کسایی که روتش کردن ببینن شوالیه تاریکی روش اجرا میشه؟

A.R.M
09-03-2013, 23:42
سلام عزیز دقیقا میشه بگی چجوری یعنی سینک شدن به اکانت گوگل میخاد یانه دیتارو کجا ریختی یعنی هیچ نیازی به اینترنت داره یا نه ؟:sign_help:

والا حقیقتش قبل از اجرا ایمیلم رو اجرا کرده بودم و زمان اجرای اولیه اینترنتم روشن بود ولی بنظرم به هیچکدوم کاری نداشت و کافیه طبق دستوری که تو سایت نوشته دیتای بازی رو داخل پوشه gameloft بریزی.
دوست عزیز بلزی شوالیه تاریکی رو با آندروید 4.0.4 تست کردی یا 4.1.2 که میگین قاتی داره؟
کسایی هم که آندروید 4.1.2 کردن gmail و gtalk رو نصب کردن؟آخه من نصب میکنم صفحه رو باز نمی کنه. لطفا راهنمایی کنید.
لینک آپدیت به 4.1.2 هم که دوستان در صفحه ٣١ گذاشتن و آموزش صفحه ٣٢. بازهم سوالی بود ما در خدمتیم.
ضمنا آپدیت رسمی نیست ولی از 4.0.4 خیلی بهتره.

mehrdad_dvd
10-03-2013, 15:31
تبلت شاپ براش کیف آورده، به نظرتون به درد می خوره؟
من امروز رفتم تبلت شاپ و کیف از نزدیک دیدم..به نظرم این مبلغ براش مناسب نیست...و خیلی ساده و ابتدایی هست..تنوع رنگ هم نداره..بعد این همه مدت متاسفانه کیف درست و حسابی هم نیاوردن..متاسفانه تو لوازم جانبی مایکروتل داره خیلی بد عمل میکنه و این به بازار این تبلت قطعا" لطمه خواهد زد...هنوز از کابل ها این تبلت خبری نیست..
کیف های بسیار خوبی برای این تبلت تو بازار دنبا موجود هست..نمیدونم چرا این کیف وارد کردن اونم با این قیمت زیاد.
این هم یک نمونهhttp://www.chinaeshops.com/pu-leather-case-cover-stand-for-huawei-mediapad-10-fhd-table-pc-101-inch-w-sleep-function_p9300.html

یا این مدل
http://video.yandex.ru/users/benny-benny198816/view/2/?cauthor=benny-benny198816&cid=100000001

marshal bruce
10-03-2013, 22:31
من برگشتم ...:bx:

یه سری بازی جدیدا نصب کردم. اونایی که قشنگ بود و تو اجراش مشکلی نداشت رو براتون میزارم.
همه بازی ها تو سایت اندروید کده هست. دیگه لینک نمیدم . خودتون برید تو اندرویدکده سرچ بزنید.
هر کسی هم که مشکل داشت بگه با هم حلش میکنیم

1.shadowGun
این بازی گیم دیتا نداره اما فایل نصبیش با حجم 300 مگه.
http://https://lh5.ggpht.com/WPRtS1RgtGKHmSvbVsAEHaK2pXZpILt-2ocTJvUtW2c-NJD2izTNxVIJMvqPc40BkNaJ=w705

http://http://cdn.androidtapp.com/wp-content/uploads/2012/04/Shadowgun-Rich-and-beautiful-environments.png

2.gravestompers

http://http://www.horrornewsnetwork.net/modules/News/images/6173ad1906.jpg
http://http://www.gravestomper.com/wp-content/gallery/gravestompers/max3.png

3.dead trigger

http://http://www.androidentity.com/wp-content/uploads/2012/09/dead-trigger-tips-tricks-600x340.jpg
http://http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUNWsFmauBxmacsgKelJQcdFYdh9VvN hEOUc-bnV9WIOECCh09

4.heroes call

http://http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYger2kg-oD70MkwEE8BPWygbSZjV8IjvAFa_gfDtPSxDumzE9tQ
http://http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3Ahmm0xLw8kKoZZVi7_sNrvjdimw-wSQ5C2v4Enfdt9b-Lq2IYA

5.machinarium

قشنگ ترین بازی که تا حالا رو تبلتم نصب کردم همینه. یه بازیه سخت که باید روش وقت بزاری. زیاااااااااااد:cg:

http://http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcToP4gp5xuJqeHXlnZmw9iq7slZeVmCW SOn1KwW4-GjhqQlVgqDAQ
http://http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNvXVmQ35vhAZhR0S2qmoDkly3SuV22 BlQh21v4vaxNW2BBrcc

6. 101in1game

اینم 101 بازی تو 1 بازی . جالبه... :bv:

http://http://apkcorner.com/wp-content/uploads/2013/01/101-in-1-Games-HD-Banner.jpg
http://http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOJwNAV9qXuHua1gngdGF50bRPe_BT9 qQkMeOE3nMSvx9RqMBS

7. samurai II

http://http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4UINDvKYZgJEkss7-GQ-YrIh9vksWZsqA6I5Yf9b78XC_JXzWxw
http://http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaWqsPkCxSytoVZU_ZxqzwdzuqnCCIO JUd8B-EL2L6tjDuSUoa

virtua tennis و gta3 رو هم که دوستان قبلا گفتن.:bu:

F.N.69
11-03-2013, 12:11
سلام
راه کار خاصی داره؟
باید تغییری داد؟
ممنون

احتیاج به هیچ برنامه ای نداره از توی منوی تنظیمات میتونی تغییر بدی و فارسی تایپ کنی!!
وقتی کیبرد متصل میشه موقع تایپ توی استاتوس بار روی علامت کیبرد کلیک کن گزینه physical keyboard رو off کن تا کیبرد لمسی فعال بشه وقتی فعال شد زبان کیبرد رو فارسی کن و دوباره physical keyboard رو on کن! حالا دیگه فارسی میشه!!
البته توی اندروید 4.1 فقط کیبرد هوآوی زبان فارسی داره وگرنه کیبرد پیشفرض فارسی نداره

j.f
11-03-2013, 14:44
ورژن آندروید تبلتم 4.0.3 هست، امروز وقتی تبلتو ریستارت کردم، دیدم که نوتیفیکیشن داده که یه آپدیت واسش اومده. (حدود 334 مگ) هنوز آپدیت نکردم،کسی نمیدونه چیه؟

F.N.69
11-03-2013, 15:45
اگه اپدیتی که شما میگی اپدیت سیستمی باشه میری رو ورژن ۴.٠.۴
اپدیت کنی بهتره

iman1357
11-03-2013, 16:19
اگه اپدیتی که شما میگی اپدیت سیستمی باشه میری رو ورژن ۴.٠.۴
اپدیت کنی بهتره

دوستان ظاهرا یک آپدیت رسمی اومده.رام من ۴.۰.۴ هست ولی امروز توی setting/about tablet/system update (huawei) چک کردم یک آپدیت ۳۳۴ مگابایتی اومده که البته هیچ صحبتی از رام جلی بین توش نیست.بیشتر ارتقا دوربین و کارایی و رفع باگه ظاهرا. ورژنش هم v100R001C001B025SP02 تاریخ 2013/03/07 من رفتم برای آپدیت .نتیجشو بعد از اتمام اعلام می کنم.

marshal bruce
11-03-2013, 18:10

من برای بازی gta3 اول دیتای تگرا رو دان کردم که کلا دیتا رو نشناخت. هر کاری کردمم بازی اجرا نشد . اما با دیتا mali اجرا شد. اما همون طور که دوستمون گفت نه خیلی خوب.
که من فکر میکنم این مشکل بخاطره قدرت سخت افزاری نیست چون با پایین ترین رزلوشن هم این لگ ها وجود داره.

iman1357
11-03-2013, 19:31
دوستان ظاهرا یک آپدیت رسمی اومده.رام من ۴.۰.۴ هست ولی امروز توی setting/about tablet/system update (huawei) چک کردم یک آپدیت ۳۳۴ مگابایتی اومده که البته هیچ صحبتی از رام جلی بین توش نیست.بیشتر ارتقا دوربین و کارایی و رفع باگه ظاهرا. ورژنش هم v100R001C001B025SP02 تاریخ 2013/03/07 من رفتم برای آپدیت .نتیجشو بعد از اتمام اعلام می کنم.

آپدیتش انجام شد.ورژن رام همون ۴.۰.۴ مونده اما بیلد نامبر به همون شماره بالا ارتقا پیدا کرده. احساس می کنم کمی روونتر شده. تغییر سرعت لود شدن صفحات و رفع لگ در browser خود دستگاه کاملا مشهوده.در بازی Most Wanted کمی سرعت بیشتر شده. تا حالا که همین. البته اپلیکیشن ها هم تغییراتی کرده. یکی دوتا چیز پاک شده و توییتر هم اضافه شده.تست آنتوتو و کوآدرانت هم تغییری نشون نمی ده. فعلا همین. معلوم نیست این هوآوی مشنگ حالا عوض اینکه رام جلی بین بده تازه باگ فیکس برای رام دموده آیس کریم داده. مسخره!

marshal bruce
11-03-2013, 22:31
سلام دوستان اين تبلت چجوري با کابل به اينترنت کامپيوتر وصل ميشود من هر کاري کردم نشد
یه روش هست که تو اندرویدکده اموزشش هست بگردی پیدا میکنی.
اما حتما باید تبلتت رو روت کرده باشی

marshal bruce
11-03-2013, 22:36
من امروز اندروید رو به 4.1 اپدیت کردم. با همون لینکی که تو صفحه ی 31 هست. (نسخه چینی)
کلا راضیم.. اما دیگه نمیتونم بازی machinarium رو اجرا کنم... وقتی میرم توش کلا تصویر بهم ریختست واقعا رفته رو عصابم.
لطفا کمک کنید ....

S-AJAD
12-03-2013, 13:02
من امروز اندروید رو به 4.1 اپدیت کردم. با همون لینکی که تو صفحه ی 31 هست. (نسخه چینی)
کلا راضیم.. اما دیگه نمیتونم بازی machinarium رو اجرا کنم... وقتی میرم توش کلا تصویر بهم ریختست واقعا رفته رو عصابم.
لطفا کمک کنید ....

فایل apk بازی ممکنه با اندروید 4.1 سازگار نباشه
اگر نسخه جدیدتری از بازی موجود هست اونو دریافت کنید

fazelsajjad
12-03-2013, 16:55
سلام من بازی آسفالت رو طبق آموزش نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنی همون اول صفحه سیاه میشه و هی حالت سرچ رو صفحه میاد و میزنه bakmil.com یا یه همچین چیزی
چیکار باید بکنم یکی دقیق توضیح میده ب ما؟

A.R.M
12-03-2013, 20:04
با سلام
زمانیکه با کابل یو اس بی یا حتی وایرلس فایلی رو به کامپیوتر میخوام انتقال بدم خطا میده و نمیذاره فایل رو کپی کنم. از کامپیوتر به تبلت مشکل ندارم. کسی میتونه کمکم کنه. ممنون میشم

mousavi007
13-03-2013, 12:18
سلام دوستان, مژده
بازی مکس پین نیز به راحتی هر چه تمام تر نصب شد.
اول فایل نصب را از اینترنت گرفته که در اکثر سایتها نیز موجود می باشد
نیاز به دریافت فایل دیتا نیست
در هنگام اجرا بازی خودش به اینترنت وصل میشه و دانلود می کنه
البته با حجم 1300 مگا بایت
با تشکر

behzadnm77
13-03-2013, 18:06
سلام تا حالا کسی تونسته recovery mod این اجرا کنه یا این که بشه ازش یه بکاپ گرفت

~DrunK
13-03-2013, 21:26
سلام تا حالا کسی تونسته recovery mod این اجرا کنه یا این که بشه ازش یه بکاپ گرفت

سلام

ریکاوری اصلی یا ریکاوری کاستم ؟

behzadnm77
14-03-2013, 10:59
ریکوری اصلی که بشه ازش بکاپ گرفت

~DrunK
14-03-2013, 11:39
ریکوری اصلی که بشه ازش بکاپ گرفت

1-تبلت رو خاموش کنید

2- به مدت 10 ثانیه کلید پاور + ولیوم پایین رو نگه دارید تا وارد ریکاوری مد اصلی بشید...

تنوع اپشن های ریکاوری اصلی اصلا در حد cwm یا twrp نیست... و متاسفانه این ریکاوری ها فعلا برای مدیاپد 10 پورت نشده!

edmt64
14-03-2013, 11:44
سلام...
میخواستم بدونم باید چکار کنم وقتی دیتای بازی ها رو تو sd card 2 یعنی کارت حافظه خارجی میریزم اون بازی دیتا رو بشناسه؟؟؟؟
کمکم کنید ممنون میشم.

سلام
Settings>Device>Storage
Default storage location
و SD card را انتخاب کنید

abcdefgh
14-03-2013, 18:54
دوستان این بازی Real Boxing v1.0 به mediapad 10 FHD میخوره آخه نوشته فقط تگرا 3
http://www.shiaupload.ir/images/81459479445702937216.jpg (http://www.shiaupload.ir/)
اینم لینکش
http://androidkade.com/22630/دانلود-بازی-بوکس-واقعی-real-boxing-v1-0-همراه-دیتا.html

A.R.M
14-03-2013, 22:20
با آپدیت به آندروید ۴.١.٢ کسی تونسته gmail ، gtalk و v p رو اجرا کنه. بعد از اینکه نصب میکنم یکدفعه میاد بیرون.

meysam3000
14-03-2013, 22:49
با آپدیت به آندروید ۴.١.٢ کسی تونسته gmail ، gtalk و v p رو اجرا کنه. بعد از اینکه نصب میکنم یکدفعه میاد بیرون.

اره
همه همین مشکلو دارن

این دولوپرها
معلوم نی چیکار میکنن
یه رام غیر رسمی 4.2 یا 4.1 واسش پورت نکردن هنوز:bl:

abcdefgh
14-03-2013, 22:56
ممنون میشم دوستان دیگه هم نظر بدند
من تا اینجا که بازی های hd رو که تونستم توش بریزم مشکلی نداشته و راحت اجرا کرده البته اینطور که بعضی ها تو سایت های دیگه در موردش نوشتن که بازی ها رو نمی تونه اجرا که یا بد اجرا می کنه یا گرافیکش ضعیفه نیست اینطور نیست درسته در اجرای بعضی از بازی ها مشکل داره ولی بخاطر سخت افزارش نیست (یکی از تبلت های قوی محسوب میشه) دلیل اینکه این بعضی از بازی هارو خوب اجرا نمیکنه بخاطر خاص بودن پردازندش دیتای مخصوص براش ارائه نمیشه بخاطر همین برای اجرای بازی ها مجبوریم از دیتایی پردازنده های دیگه استفاده کنیم تو بعضی بازی ها دیتای هیچ پردازنهای بهش نمیخوره پس بازی اجرا نمیشه تو بعضی از بازی ها دیتای ییکی از پردازندها ببهش می خوره و خوب و راحت اجرا میشه ولی بعضی وقت ها هست که دیتای یکی از بازی ها بهش می خوره ولی بازیش لگ داره این بخاطر ضعف سخت افزاری این تبلت نیست بلکه بخاطر هماهنگ نبودن اون دیتا با این پردازنده هست بازی لگ داره ولی در کل اکثر بازی ها رو راحت اجرا میکنه بدون لگ

behzadnm77
15-03-2013, 09:00
سلام.خسته نباشید به مدیران و کلیه اعضا
دوستان من یک تبلت هیوندای دارم که از خریدش پشیمون شدم ومیخام این تبلتو بگیرم
این تبلت را فقط برای بازی میخام.اونایی که دارن وهمه بازی های از hd گرفته تا بازی های گرافیک بالا روش جواب داده بگند بخرم یا نه؟
اخه شنیدم تو اجرای بازی های hd وبعضی بازی های گرافیک بالا مشکل داره.ممنون میشم راهنمایی درست کنید که ضرر روی ضرر نشه:sign_help:

دوست عزیز هیچ مشکلی نداره ولی شما برو تو سایت اونجا مدل جدیدش اومده رمش 2 cpu 1.4 حافظه داخلی 16 قیمت 1560 ولی گارانتی نداره که اصلا مهم نیست

F.N.69
15-03-2013, 10:23
سلام.خسته نباشید به مدیران و کلیه اعضا
دوستان من یک تبلت هیوندای دارم که از خریدش پشیمون شدم ومیخام این تبلتو بگیرم
این تبلت را فقط برای بازی میخام.اونایی که دارن وهمه بازی های از hd گرفته تا بازی های گرافیک بالا روش جواب داده بگند بخرم یا نه؟
اخه شنیدم تو اجرای بازی های hd وبعضی بازی های گرافیک بالا مشکل داره.ممنون میشم راهنمایی درست کنید که ضرر روی ضرر نشه:sign_help:

من خودم هوآوی دارم ولی اگه فقط واسه بازی میخای به نظر من بهترین گزینه نکسوس7 هستش!! فقط از معایبش که کمتر کسی نمیره سمتش نداشتن دوربین و ساپورت نکردنه سیم کارته...!!

ehsanhp
15-03-2013, 13:01
من هم موافقم.نه اينکه نشه باهاش بازي کرد ولي مشکلاتي که دوستان گفتند هست ولي غير از بازي همه چيز mediapad خوبه و در واقع عاليه.
با آپديت جديدي که اومده اينترنت گردي هم خيلي بهتر شده,فيلم برداريش هم واقعا عالي شده.اميدوارم با اومدن 4.1 انجام بازي هم کاملا رفع بشه.

ehsanhp
15-03-2013, 13:56
دوستان ظاهرا 4.1 روسي بهتر از چيني هست و نرم افزارهاي گوگل را هم داره.فقط جالبه که خود سايت هواوي اصلا روسيه رانداره,ولي مي گن که official هست. اينم لينکش که البته قبلا هم دوستان گفته بودند اگه همين ورژن باشه.

http://disk.yandex.com/public/?hash=DEG88bv8MTcjtE75slkuWdMvpL7j8HIRGe6Iv/YifIM%3D

djtrex
16-03-2013, 00:57
من بازی subway surf رو از کافه بازار گرفتم و همون مشکلی که دوستان گفتند رو داشتم (رام من ics 4.0.4) هست. (در ضمن تبلت من همون گالاکسی تب خودمه :دی برای یکی از اعضای خانوادم گرفتم!) ولی یه انجمن چینی پیدا کردم که پشتیبانی خوبی داشت نسخه ۱.۸.۱ این بازی رو گذاشته بود و خیلی روون کار میکرد و مشکل محو شدن عناصر نبود و کندی هم نداشت یه عکسم از محیط بازی آپلود کردم.

http://img.ir/Tny.jpg

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-vYqkQyJjP/utf8-subway-surfers-1.8-.1-.apk

به نظرم مشکل, بهینه نبودن اندرویدی که هواوی داده با سخت افزارش هست که تو بعضی از نرم افزار ها و بازی ها بد عمل میکنه امیدوارم با نسخه ۴.۱ رفع بشه. اگه تبلت خودم بود بهش زیاد سیخ میزدم ولی خوب نیست :دی

منبع:
http://bbs.mumayi.com/thread-1840979-1-1.html

fardamg
16-03-2013, 09:20
با سلام و وقت بخیر
از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که چطور تبلت رو بدون اینکه نرم افزار و بازی و تنظیمات رو ازدست بدم آپدیت کنم.به تازگی آپدیت جدیدتری از طرف هواوی ارایه شده است. خیلی ممنون

F.N.69
17-03-2013, 11:17
با سلام و وقت بخیر
از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که چطور تبلت رو بدون اینکه نرم افزار و بازی و تنظیمات رو ازدست بدم آپدیت کنم.به تازگی آپدیت جدیدتری از طرف هواوی ارایه شده است. خیلی ممنون

دوست عزیز تنها راه بکاپ گرفتنه...!
درضمن من خودم به 4.1 چینی آپدیت کردم اوایل خوب بود ولی احساس میکنم دوباره همون مشکلات 4 رو داره..!
دوستانی که 4.1 دارن لطفا نظرشونو بگن؟؟؟؟

marshal bruce
17-03-2013, 12:42
سلام..
اقایون یه سوال دارم اگه میدونین لطفا راهنمایم کنین.
وقتی که دیتای بازی رو با wifi دان میکنیم , دیتای مخصوص پردازنده گرافیکی مدیاپد (vivante) دان میشه؟
بعد دیگه تو اجرای بازی کمتر مشکل ایجاد میشه؟ چون من تا حالا با وای فای دان نکردم.
دیگه خسته شدم انقدر دیتا دان کردم و گیم اجرا نشد.

marshal bruce
17-03-2013, 12:51
دوست عزیز تنها راه بکاپ گرفتنه...!
درضمن من خودم به 4.1 چینی آپدیت کردم اوایل خوب بود ولی احساس میکنم دوباره همون مشکلات 4 رو داره..!
دوستانی که 4.1 دارن لطفا نظرشونو بگن؟؟؟؟

منم با شما موافقم. درسته که یه سری مشکلات از بین رفت مثلا تو nfs most wanted دیگه شیشه ماشینا خورد نیست و کلا سرعت بازی خوب شده اما بعضی وقتا بدجوری لگ میندازه که این تو اندروید 4 اصلا دیده نمیشد.
و همینطور نبود سرویس های گوگل هم از معایبه.... اما خوبه (((خلاصه جیلی بینه))) :up:

در کل راضیم اما این نبود دیتای مخصوص برای مدیاپد داره عذابم میده.:dy:

A.R.M
17-03-2013, 22:55
کسی تا حالا تونسته بازی آسفالت 7 رو روی آندروید 4.1.2 چینی نصب و اجرا کنه؟
اگه اجرا نمیشه ، آیا روی آندروید 4.1.2 روسی که دوستان اشاره کردند اجرا میشه؟ آندروید 4.1.2 روسی چطوریه؟
جالبه بازی آسفالت 7 روی آندروید 4.0.4 اجرا شد ولی MC 4 اجرا نشد ، حالا که به آندروید 4.1.2 چینی آپدیت کردم بازی MC 4 رو اجرا می کنه باز آسفالت 7 رو اجرا نمی کنه.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
به نظر من آندروید 4.1.2 نسبت به 4.0.4 سرعتش بهتر شده ولی همین که نرم افزارهای gmail و gtalk رو نمیشه اجرا کرد روش دردسر شده. البته تا حدودی با نرم افزار Nimbuzz این مشکل رفع شده. شاید هم یکی از دلایلی که بازی آسفالت 7 روی آندروید 4.1.2 اجرا نمیشه همین ساین نبودنه (البته در Nimbuzz آنلاین هستم).

M@soud
19-03-2013, 14:14
انگار جديدا مدل 1.4Ghz با رم 2 گيگ و مموري 16 گيگ اومده.

بنظرتون بگيرمش؟
آخه زده usb نداره!!! مدل قبلي داره، ولي نمايندگي گفت هنوز تبديلش نيومده. پس شماها كه دارين چجوري وصلش ميكنيد به pc؟؟

از كابل OTG همچنان خبري نيست...

ضمنا با اينكه cpu و رمش بيشتر شده، بايد باتريش هم بيشتر ميشد،ولي بازم همون 6600 مونده كه مصرفش كم مياره. گرافييكش هم كه هنوز همونه!

بنظرتون روت كردنش خيلي واجبه؟ آخه گارانتيش رو باطل ميكنه. از اونجا كه جديده و هنوز پشتيباني لازم داره، شايد گارانتي لازم بشه. نظرتون چيه؟ با اين تفاسير و اختلاف با مدل قبلي، بگيرمش؟

~DrunK
19-03-2013, 16:34
کسی تا حالا تونسته بازی آسفالت 7 رو روی آندروید 4.1.2 چینی نصب و اجرا کنه؟
اگه اجرا نمیشه ، آیا روی آندروید 4.1.2 روسی که دوستان اشاره کردند اجرا میشه؟ آندروید 4.1.2 روسی چطوریه؟
جالبه بازی آسفالت 7 روی آندروید 4.0.4 اجرا شد ولی MC 4 اجرا نشد ، حالا که به آندروید 4.1.2 چینی آپدیت کردم بازی MC 4 رو اجرا می کنه باز آسفالت 7 رو اجرا نمی کنه.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
به نظر من آندروید 4.1.2 نسبت به 4.0.4 سرعتش بهتر شده ولی همین که نرم افزارهای gmail و gtalk رو نمیشه اجرا کرد روش دردسر شده. البته تا حدودی با نرم افزار Nimbuzz این مشکل رفع شده. شاید هم یکی از دلایلی که بازی آسفالت 7 روی آندروید 4.1.2 اجرا نمیشه همین ساین نبودنه (البته در Nimbuzz آنلاین هستم).
سلام

اجرا نشدن گیم ها برمیگرده به سازگار نبودن دیتا ها با ورژن اندروید..(چون به گفته خودتون هردو بازی اجرا شده رو این تبلت.. پس مشکل از Gpu نیست... )
باید همیشه جدیدترین فایل APK و دیتا هارو دانلود کنید...
فعلا راه چاره همینه...

در مورد نرم افزار های gtalk و gmail و... که مشکل دارند به خاطر اینکه منتظر نمیمونید تا نسخه رسمی و جهانی 4.1 برای این تبلت بیاد... :4:
این اپدیت هایی که نصب کردید همه بیلد های رسمی نیستن... درست مثل داستان ویندوز 8 شده... چند ماه قبل از ریلیز اصلی بیلد های غیر رسمیش نت رو پر کرد !!

انگار جديدا مدل 1.4Ghz با رم 2 گيگ و مموري 16 گيگ اومده.
بنظرتون بگيرمش؟
آخه زده usb نداره!!! مدل قبلي داره، ولي نمايندگي گفت هنوز تبديلش نيومده. پس شماها كه دارين چجوري وصلش ميكنيد به pc؟؟

از كابل OTG همچنان خبري نيست...

ضمنا با اينكه cpu و رمش بيشتر شده، بايد باتريش هم بيشتر ميشد،ولي بازم همون 6600 مونده كه مصرفش كم مياره. گرافييكش هم كه هنوز همونه!

بنظرتون روت كردنش خيلي واجبه؟ آخه گارانتيش رو باطل ميكنه. از اونجا كه جديده و هنوز پشتيباني لازم داره، شايد گارانتي لازم بشه. نظرتون چيه؟ با اين تفاسير و اختلاف با مدل قبلي، بگيرمش؟

سلام

پست شما ویرایش شد... ( لینک فروشگاه )

مگه میشه پورت usb نداشته باشه :4: داره

کلاک پردازنده بالاتر رفته که چیز مهمی هم نیست و تاثیر چندانی رو مصرف باتری نمیذاره... مهم رمش هست که 1 گیگ اضافه شده!

روت کردن هم بستگی به نیاز شما داره!

sharlatan666
19-03-2013, 18:25
با سلام خدمت دوستان عزیز
من firmware این تبلت رو از سایت HUAWEI دانلود کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم از روی SD Card آپگریدش کنم و همه اش FAIL میده.کارت میکرو SD من 8 گیگ کلاس 6 هستش.طبق آموزشی که خود سایت گفته میکرو SD رو به FAT32 فرمت کردم و فولدر dload رو که حاوی 2 فایل unlmt.cfg و update.app رو توی روت کارت حافظه قرار دادم.تبلت رو خاموش کردم و موقع بالا اومدن دکمه VOL پایین و دکمه پاور رو گرفتم.هر کاری میکنم FAIL میشه.از دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.بدجوری روی مخمه.از دیروز تا حالا کلی باهاش کلنجار رفتم ولی نتونستم.
مدل تبلت من s10-101u هستش و Firmware هم که دانلود کردم آدرسش اینه:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDcxMTE=

marshal bruce
20-03-2013, 09:15
با عرض سلام خدمت دوستان...
بلاخره تونستم grand theft auto : vice city همون gta خودمون رو نصب کنم .:4:. ولی این دفعه بدووونه هیچ لگی . البته تو سرعت های بالای ماشینا بعضی وقتا لگ میندازه . که اونم چون من رزولوشن تصویرو 100% کردم اینجوری میشه..
نکته: :16:
1. حتما باید اندروید 4.1 داشته باشی ( واس من 4.1 چینی)
2. ورژن بازی حتما باید v1.03 باشه . ورژن های قبلی جواب نمیده

بازم اگه مشکلی بود ذکر کنید..:50:

sharlatan666
20-03-2013, 11:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
من firmware این تبلت رو از سایت huawei دانلود کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم از روی sd card آپگریدش کنم و همه اش fail میده.کارت میکرو sd من 8 گیگ کلاس 6 هستش.طبق آموزشی که خود سایت گفته میکرو sd رو به fat32 فرمت کردم و فولدر dload رو که حاوی 2 فایل unlmt.cfg و update.app رو توی روت کارت حافظه قرار دادم.تبلت رو خاموش کردم و موقع بالا اومدن دکمه vol پایین و دکمه پاور رو گرفتم.هر کاری میکنم fail میشه.از دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.بدجوری روی مخمه.از دیروز تا حالا کلی باهاش کلنجار رفتم ولی نتونستم.
مدل تبلت من s10-101u هستش و firmware هم که دانلود کردم آدرسش اینه:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadcenter.do?method=todownloadfile&flay=software&softid=ndcxmte=

کسی نیست به داد من برسه؟

F.N.69
20-03-2013, 21:27
کسی نیست به داد من برسه؟

لینک مشکل داره چیزی واسه دانلود نیست! شما تمام کارو درست انجام دادی به نظرم مشکل از خود فایل اپدیت باشه...! واسه اینکه مطمعن بشی بهتره که یه فایل اپدیت دیگه رو هم امتحان کنی

sharlatan666
21-03-2013, 00:41
لینک مشکل داره چیزی واسه دانلود نیست! شما تمام کارو درست انجام دادی به نظرم مشکل از خود فایل اپدیت باشه...! واسه اینکه مطمعن بشی بهتره که یه فایل اپدیت دیگه رو هم امتحان کنی

لینک رو اصلاح کردم.اگه شما فایل آپدیت دیگه ای سراغ دارید برای من لینکش رو بذارید.
http://download-c.huawei.com/tcpsdownload/downLoadCenter?category=&flay=software&downloadID=NDcxMTE=

POROMA2008
21-03-2013, 01:01
چرا یکی از دوستان که زبان انگلیسی در حد عالی میدونع بانی نمیشه و رابط بین سایت اصلی و کاربرای باشه البته از خود مایکروتل میشه کمک گرفت

اگه همه دارندگان مدیا پد همکاری کنن هر کاری میشه انجام البته به سفارش خودمون با درست کردن صفحان درخواست ارسال ایمیل پی در پی

:122:

Artanik
21-03-2013, 11:25
سلام دوستان
به تازگی این تبلت فوق العاده رو خریدم :)
یه سری مشکلاتی دارم باهاش.
به مودم وایرلس DLink با اینترنت پارس آنلاین نمیتونم وصل بشم، ولی به مودم وایمکس وصل میشه.
تو نمایش فیلم ها هم زیر نویس های SRT رو درست نشون نمیده. راهی هست که این ۲ تا رو درست کنم؟
مرسی

fardamg
21-03-2013, 14:43
سلام دوستان
به تازگی این تبلت فوق العاده رو خریدم :)
یه سری مشکلاتی دارم باهاش.
به مودم وایرلس dlink با اینترنت پارس آنلاین نمیتونم وصل بشم، ولی به مودم وایمکس وصل میشه.
تو نمایش فیلم ها هم زیر نویس های srt رو درست نشون نمیده. راهی هست که این ۲ تا رو درست کنم؟
مرسی

سلام
دوست خوبم در مورد زیرنویس اگه کلمات رو قاطی نشون میده کافیه فایل زیرنویس (srt)رو با نوت پد باز کنی و بعد اون رو به حالت یونیکد دوباره ذحیره کنی (بخش اینکدینگ).احتمالا مشکلت حل میشه...

omid_ak
24-03-2013, 11:08
من تبلتمو اپدیت کردم به android 4.1.2 chini و تو کیبردش زبون فارسیو ساپورت میکنه سرعتشم ۶٠ frem شده اینترنت کار کردن عالی شده و اما بازیها فقط میتونم بگم برید تو این سایت روسی که فقط برای این مارک تبلت هست اپدیتاشم هست. بازیهای دیتا مخصوص این تبلت هم هست.مخلص همگی. :by:

Www.huawei-games.ru

capac
24-03-2013, 12:24
دوستا عزیز من بعد از کلی کشتو کذار کیف دست دوز زیرو با قیمت مناسب حدود 30 هزار تومان پیدا کردم در بین لایه های چرم هم از دوزنده خواستم تا فوم مناسبی برای ضربه گیری بذاره دوستان هر کسی خواست میتونم براش تهیه کنم

http://upload.tehran98.com/img1/n9680ocszaow4mv9xi25.jpg (http://upload.tehran98.com/)

http://upload.tehran98.com/img1/c3b7h7240cd8cy5am68u.jpg (http://upload.tehran98.com/)

عایه اداش آدرس سایتو لطف میکنی؟؟

capac
24-03-2013, 12:46
یه سوال؟؟

چجوری با کابل تب به اینترنت وصل شم؟؟

هرکاری کردم نشد

capac
24-03-2013, 18:38
یه سوال؟؟

چجوری با کابل تب به اینترنت وصل شم؟؟

هرکاری کردم نشد

کسی نمیدونه؟؟؟

aminntbp
25-03-2013, 10:13
سلام
من به این سایت روسی که امید جان معرفی کرده بود رفتم سایت خیلی خوبی بود و از امید جان تشکر میکنم.ولی من نتونستم لینک دانلود دیتای بازی رو درش پیدا کنم!!!!
میخواستم اگه میشه من رو راهنمایی کنین
ممنونم

siavash_raf
25-03-2013, 11:06
سلام
من به این سایت روسی که امید جان معرفی کرده بود رفتم سایت خیلی خوبی بود و از امید جان تشکر میکنم.ولی من نتونستم لینک دانلود دیتای بازی رو درش پیدا کنم!!!!
میخواستم اگه میشه من رو راهنمایی کنین
ممنونم
با سلام
عزیز شما با مرورگر گوگل کرم تو اون سایت روسی برو و ترجمه به انگلیسی رو انتخاب کن تا متن رو به انگلیسی تبدیل کنه
اولین آیتم لینک دانلود برنامه دومی لینک دانلود دیتا می باشد موفق باشی

moghazzal
25-03-2013, 13:21
کسی نمیدونه؟؟؟

تو wifi تو more تو usb and wifi hotsopot تیک usb رو موقع اتصال به کامپیوتر بزن

saeid__1368
26-03-2013, 16:22
درود بر همه...
دوستان مدتی بود که دنبال کابل usb و otg واسه این مدل تبلت بودم که پیدا نکردم
بعد مدتها کابل رابطی رو پیدا کردم اما رو این تبلت کار نکرد که از اون طریق بتونم هارد اکسترنال و فلش رو لود کنم از طریق هاب چند منظوره usb هم امتحان کردم اما بازم نشد
مثل اینکه کیبورد این مدل تبلت این پورت هارو داره که متاسفانه هزینه ش بالاست
هرکی از دوستان میتونه راهنمایی کنه
تــــــــــــــــشکر....:sign_ help:

A.R.M
26-03-2013, 21:04
کسی تونسته بازی wild blood رو اجرا کنه. اگه تونستید لطفا راهنمایی کنید. ممنون

bahramns
28-03-2013, 05:49
ده روز هوائی 10.1 16 گیگی با با 2 گیگ رم و خریدم و صداش قطع شد حتی بعد از ریست صدا ندارم×××××؟؟؟

لطفا راهنماییم کنین

bahramns
28-03-2013, 08:13
ده روز هوائی 10.1 16 گیگی با با 2 گیگ رم و خریدم و صداش قطع شد حتی بعد از ریست صدا ندارم×××××؟؟؟

لطفا راهنماییم کنین

hesambehrozi
28-03-2013, 09:34
سلام دوستان

سال جدید را به همه دوستان شا باش میگم

من دیروز تبلتم به اندروید 4.1.2 روسی آپدیت کردم. انگلیسی ساپورت می کنه کیبورد فارسی داره تمام برنامه های گوگل را هم داره بعد آپدیت یه فایل 55mb دانلود کرد و یه سری از امکانات را آپدیت کرد در کل خیلی بهتر شده میزان رم افزایش پیداکرده اما هنوز بازی روش نصب نکردم ببینم تو بازی چه جوری عمل می کنه در ظاهر که خیلی بهتر شده.

A.R.M
28-03-2013, 13:02
سلام دوستان

سال جدید را به همه دوستان شا باش میگم

من دیروز تبلتم به اندروید 4.1.2 روسی آپدیت کردم. انگلیسی ساپورت می کنه کیبورد فارسی داره تمام برنامه های گوگل را هم داره بعد آپدیت یه فایل 55mb دانلود کرد و یه سری از امکانات را آپدیت کرد در کل خیلی بهتر شده میزان رم افزایش پیداکرده اما هنوز بازی روش نصب نکردم ببینم تو بازی چه جوری عمل می کنه در ظاهر که خیلی بهتر شده.

دوست عزیز از چه لحاظ بهتر شده؟ چون من الان 4.1.2 چینی رو دارم. یعنی از چینی روونتره؟
ضمنا بازی wild blood یا ... میتونی روش اجرا کنی؟ ممنون میشم جواب بدی.

hadi-110
29-03-2013, 03:56
اینم لینک مستقیم 4.1.2 روسی
برای اونایی ک میخوان برنامه های گوگلم داشته باشن آخه تو نسخه چینیش نیست
بازی های بیشتری نسبت ب چینیش اجرا میکنه بازی هایی ک تو چینیش میپره بیرون مثه subway رو به راحتی اجرا کرد سرعتو و مصرفه باطریشم مثه نسخه چینیش عالیه...:up::bo:

http://www.uploadbaz.com/87pkdtwf958m

saeid__1368
29-03-2013, 07:24
دوستان اگه بخوایم هارد اکسترنال یا فلش مموری رو به تبلت وصل کنیم باید از چه کابلی استفاده کنیم؟
اون کابل رو از کجا تهیه کنیم؟
رو همین رام اصلی تبلت جواب میده یا باید ورژن بالاتر رو نصب کنیم؟
ممنون میشم هر کدوم از شما دوستان عزیز منو در این باره راهنمایی کنه...

saeid__1368
29-03-2013, 07:39
بازی های بیشتری نسبت ب چینیش اجرا میکنه بازی هایی ک تو چینیش میپره بیرون مثه subway رو به راحتی اجرا کرد سرعتو و مصرفه باطریشم مثه نسخه چینیش عالیه...:up::bo:

دوست عزیز منم قصد دارم به همین ورژن ارتقاش بدم
شما که تست کردید مزیت هاشو نسبت به رام قبلیشم بگین و اینکه چه فرق هایی نسبت به نسخه چینیش داره
تـــــــــــشکر...
:bw::bn:

oldercoder
30-03-2013, 06:30
سلام دوستان.
منم به جمع تبلت دار ها پيوستم :دي

اقا سرعت تب من خيلي کمههههههه خصوصا تو کروم که ميخوام وبکردي کنم.

ميزان رم اشغال شده بيش از ۶٠٠ مگابايت هستش.
ريستارت هم مي کنم هيچ فرقي نميکنه.:sign_help:

دارم کلافه ميشم.

پيشاپيش از جوابتون ممنونم.:cf:

saeid__1368
30-03-2013, 06:54
سلام دوستان.
منم به جمع تبلت دار ها پيوستم :دي

اقا سرعت تب من خيلي کمههههههه خصوصا تو کروم که ميخوام وبکردي کنم.

ميزان رم اشغال شده بيش از ۶٠٠ مگابايت هستش.
ريستارت هم مي کنم هيچ فرقي نميکنه.:sign_help:

دارم کلافه ميشم.

پيشاپيش از جوابتون ممنونم.:cf:

دوست عزیز سرعت اینترنت شما به شبکه مربوط میشه
اگه از اینترنت پرسرعت ADSL استفاده کنین حتما راضی خواهید شد
از Dolphin Browserاستفاده کن مرورگر خوبیه واسه وبگردی
از Taskiller برای آزاد سازی فضای رم تبلتت استفاده کن سرعتت حتما بهتر میشه...

oldercoder
30-03-2013, 09:24
دوست عزیز سرعت اینترنت شما به شبکه مربوط میشه
اگه از اینترنت پرسرعت ADSL استفاده کنین حتما راضی خواهید شد
از Dolphin Browserاستفاده کن مرورگر خوبیه واسه وبگردی
از Taskiller برای آزاد سازی فضای رم تبلتت استفاده کن سرعتت حتما بهتر میشه...

سعيد جان خيلي ممنون بابت dolphine خيلي عالي بود واقا قابل قياص با بروزر هاي ديگه نيت

اگه ممکنه يکي بگه رم اشغال شده هنگام رستارت کردن تبلت و لود اون چقدره

saeid__1368
30-03-2013, 16:33
سعيد جان خيلي ممنون بابت dolphine خيلي عالي بود واقا قابل قياص با بروزر هاي ديگه نيت

اگه ممکنه يکي بگه رم اشغال شده هنگام رستارت کردن تبلت و لود اون چقدره

دوست من میزان حافظه آزاد هر تبلت یا گوشی بستگی به میزان برنامه های نصب شده روی اون داره
مثلا خود من موقع رستارت چیزی در حدود 500 مگ فضای آزاد دارم که موقع کار با برنامه ها و بازیها کمتر هم میشه اما در کل مشکلی بابت پایین اومدن سرعت ندارم که باید ممنون cpu دو هسته ای این تبلت باشیم...

hadi-110
30-03-2013, 21:29
دوست عزیز منم قصد دارم به همین ورژن ارتقاش بدم
شما که تست کردید مزیت هاشو نسبت به رام قبلیشم بگین و اینکه چه فرق هایی نسبت به نسخه چینیش داره
تـــــــــــشکر...
:bw::bn:
مهمترین فرقش داشتن نرم افزار های گوگل که تو ورژن چینیش اصلا نصب نمیشه
سرعتش و میزان مصرف شارژش مثه نسخه چینیه ولی بر عکس اون تمام بازی هایی ک نتونستم نصب کنم تو این ورژن راحت نصب شد
یک نکته دیگه هم اینکه تمام برنامه ها بعد از آپدیت از بین میره:up:

F.N.69
31-03-2013, 15:08

دوست عزیز این لینک دانلود دیگه ای نداره؟؟؟

F.N.69
31-03-2013, 15:28
پیدا کردم این لینک بی دردسر تره!!!
http://rs4.rodfile.com:8182/d/3oaf23n576zxn5ybhq3gtmtya2nkycuf24db6reyk33zlng75z tcyg3l/S10-101uV100R002C170B002.rar

el_1362
01-04-2013, 03:35
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگر دوستان لطف کنند جواب بدن ممنون میشم
1. نحوه دقیق آپدیت به رامهای چین و روسیه چگونه است و آیا نیاز به روت و ... داره؟
2. آیا این رامهای جدید روت شده است و یا باید اونها را روت کرد و اگر باید روت توسط خود کاربر انجام بشه روش آن چگونه است(همان روش قبلی روت 4.0.4 جواب میده)
3. در صورت آپدیت به جلی بین توسط رامهای چین یا روسیه و روت این رامها آیا امکان دریافت آپدیت گلوبال (در آینده و در صورت منتشر شدن) خواهد بود
4. روش دانگرید به رام فعلی دستگاه چگونه است؟
با تشکر از اساتید:cr:

F.N.69
01-04-2013, 22:05
دوستان من هم به فریمور روسی اپدیت کردم و اون سیستم اپدیت پنجاه مگابایتی هم انجام دادم!
واقعا عالی شده دیگه حتی همون یه مقدار لگ هم که تو ورژن چینی بود هم ندارم :bv:
به دوستانی که ورژن چینی رو دارن توصیه میکنم به روسی اپدیت کنن
درضمن face unlock هم به تنظیمات اضافه شده

F.N.69
01-04-2013, 22:37
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگر دوستان لطف کنند جواب بدن ممنون میشم
1. نحوه دقیق آپدیت به رامهای چین و روسیه چگونه است و آیا نیاز به روت و ... داره؟
2. آیا این رامهای جدید روت شده است و یا باید اونها را روت کرد و اگر باید روت توسط خود کاربر انجام بشه روش آن چگونه است(همان روش قبلی روت 4.0.4 جواب میده)
3. در صورت آپدیت به جلی بین توسط رامهای چین یا روسیه و روت این رامها آیا امکان دریافت آپدیت گلوبال (در آینده و در صورت منتشر شدن) خواهد بود
4. روش دانگرید به رام فعلی دستگاه چگونه است؟
با تشکر از اساتید:cr:

دوست عزیز این اپدیت ها نیازی به روت نداره شما فایل اپدیت رو بعد از دانلود به اس دی کارت انتقال میدی بعد دستگاه رو خاموش میکنی power off و volume down رو نگه میداری و تبلت اپدیت میشه!
اگه اپدیتی ارایه داده باشن بله اپدیت میشه!!!
در این رابطه باید بگم که ورژن ۴ اندروید رو هیچ کدوم از دستگاه های تو بازار مشکلی نداره ولی روی این تبلت این جوری که از شواهد معلومه مشکل زیاد داشت که با اپدیت به ۴.١.٢ این مشکلات رفع شده! البته تو تجربه ای که از دو ورژن چینی و روسی داشتم ورژن روسی از هر نظر تکمیلتر و سریع تره!!
شما اگه به ۴.١ اپدیت کنی هیچ احتیاجی به دانگرید نداری !

moghazzal
02-04-2013, 12:05
درود بر همه...
دوستان مدتی بود که دنبال کابل usb و otg واسه این مدل تبلت بودم که پیدا نکردم
بعد مدتها کابل رابطی رو پیدا کردم اما رو این تبلت کار نکرد که از اون طریق بتونم هارد اکسترنال و فلش رو لود کنم از طریق هاب چند منظوره usb هم امتحان کردم اما بازم نشد
مثل اینکه کیبورد این مدل تبلت این پورت هارو داره که متاسفانه هزینه ش بالاست
هرکی از دوستان میتونه راهنمایی کنه
تــــــــــــــــشکر....:sign_ help:

دوست عزیز با کیبرد هم ها رد اکسترنال نمیخونه من کیبردش رو دارم.فقط بار سنگینیه.اصلا ارزش 350 تومن پولو نداره.بعد عیدکابل یو اس بی با قیمت بیست سی تومن میاد.کیفش هم میاد

Moein90
02-04-2013, 15:53
پیدا کردم این لینک بی دردسر تره!!!
http://rs4.rodfile.com:8182/d/3oaf23n576zxn5ybhq3gtmtya2nkycuf24db6reyk33zlng75z tcyg3l/S10-101uV100R002C170B002.rar

سلام آقایون عیدتون مبارک ...
اقا این لینک که کار نمیکنه بازش که میکنم میزنه Wrong IP
قضیه ش چیه ؟
مرسی اگه یک لینکه دیگه بزارین

Moein90
02-04-2013, 16:59
امروز دیدم این سایت روسی اینو گذاشته بود و این توضیحاتم گذاشته ...:123:

CyanogenMod 10.1 came to life on the tablet Huawei MediaPad! This means that now the Android 4.2.2 Jelly Bean is available to us! "Swipe" keyboard, improved performance, multi-user mode, and many other goodies will bring us this amazing firmware!
============

Works:
- Radio (phone system and data)
- Touch screen;
- Full hardware acceleration;
- Sound;
- Microphone;
- Sensors;
- Wi-Fi;
- GPS;
- USB connection to a PC (MTP / PTP);
- HDMI ;
- Luggage. Closed: - Bluetooth Problems: - No sound change ext. memory and the memory card in the advanced settings.[/LEFT]
===========
(kernel version 3.0.62)

اینم لینکه منبعش که لینک دانلود هم توش هست .
http://huawei-games.ru/firmware/812-cyanogenmod-101-for-huawei-mediapad-by-after_silence.html
هر کی دانلود کرد نظرشو اعلام کن بقیه هم استفاده کنند .

hadi-110
02-04-2013, 19:21

CyanogenMod 10.1 came to life on the tablet Huawei MediaPad! This means that now the Android 4.2.2 Jelly Bean is available to us! "Swipe" keyboard, improved performance, multi-user mode, and many other goodies will bring us this amazing firmware!
============

Works:
- Touch screen;
- Sound;
- Microphone;
- Sensors;
- Wi-Fi;
- GPS;
- HDMI ;
- Luggage. Closed: - Bluetooth Problems: - No sound change ext. memory and the memory card in the advanced settings.[/LEFT]
===========
(kernel version 3.0.62)

http://huawei-games.ru/firmware/812-cyanogenmod-101-for-huawei-mediapad-by-after_silence.html

عزیز این کاستوم رام برای اونایی که روت کردن
بدرد استفاده روزمره نمیخوره فقط برای دولوپرهاست
پر باگ و اشکاله
بلوتوثش کار نمیکنه... صداش مشکل داره و .....:sorry:

saeid__1368
02-04-2013, 19:24
دوست عزیز با کیبرد هم ها رد اکسترنال نمیخونه من کیبردش رو دارم.فقط بار سنگینیه.اصلا ارزش 350 تومن پولو نداره.بعد عیدکابل یو اس بی با قیمت بیست سی تومن میاد.کیفش هم میاد

دوست من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین:

از طریق کیبورد تونستی فلش مموری رو لود کنی؟

کابلی که قراره بیاد میتونه هارد اکسترنال رو هم لود کنه؟

اصلا این تبلت این قابلیتو داره؟

من کابل مشابه رو برای فلش مموری امتحان کردم اما اثری نداشت متاسفانه!!:bl:

capac
02-04-2013, 21:27

سلام یه خرده درباره نحوه آپدیت توضیح میدید؟؟چجوری باید با این فایل آپدیتش کنم؟؟

مث روت گارانتی رو که باطل نمیکنه؟؟

F.N.69
02-04-2013, 23:55
دوست من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین:

از طریق کیبورد تونستی فلش مموری رو لود کنی؟

کابلی که قراره بیاد میتونه هارد اکسترنال رو هم لود کنه؟

اصلا این تبلت این قابلیتو داره؟

من کابل مشابه رو برای فلش مموری امتحان کردم اما اثری نداشت متاسفانه!!:bl:

من خودم داک کیبرد این تبلت رو خریدم فلش مموری , هاب یو اس بی و موس ساپورت میکنه ولی هارد اکسترنال رو نمیدونم چون تست نکردم, درضمن گوشیه موبایل هم میتونید وصل کنید و شارژشون کنید و از انتقال اطلاعات رو انجام بدید چون حافظه موبایلتونو مثل فلش مموری میشناسه!
دوست عزیز شما باید از کابل مخصوص خودش استفاده کنید که فعلا تو بازار پیدا نمیشه

F.N.69
03-04-2013, 00:03
سلام یه خرده درباره نحوه آپدیت توضیح میدید؟؟چجوری باید با این فایل آپدیتش کنم؟؟

مث روت گارانتی رو که باطل نمیکنه؟؟

نه احتیاجی به روت نیست که بخاد گارانتی از بین بره خیالت راحت!
فایل دانلود شده رو وقتی باز کنید با یه پوشه به اسم dload مواجه میشید که فقط کافیه این پوشه با فایل های داخلش رو به مموری کارت دستگاه انتقال بدید دستگاه رو خاموش کنید power off و volume dowen رو همزمان بگیرید تا دستگاه به طور خودکار اپدیت بشه

F.N.69
03-04-2013, 00:15

============

Works:
- Touch screen;
- Sound;
- Microphone;
- Sensors;
- Wi-Fi;
- GPS;
- HDMI ;
===========
(kernel version 3.0.62)

دوستان عزیز این رام برای این تبلت نیست برای mediapad 7 هستش برای این تبلت هیچ رام کاستومی نیومده هنوز! اون عدد10.1 که نوشته ورژن سیانوژن هست نه مدل تبلت مدیاپد!

F.N.69
03-04-2013, 00:39
سلام آقایون عیدتون مبارک ...
اقا این لینک که کار نمیکنه بازش که میکنم میزنه Wrong IP
قضیه ش چیه ؟
مرسی اگه یک لینکه دیگه بزارین

اصلاح شد

http://www.rodfile.com/ql8djfczgbic

moghazzal
03-04-2013, 07:46
مکالمه بالاخره نیومده؟
یه فایل apk تو سایت روسیه هست به اسم phonedial.apk
کار نمی کنه
کسی فکری کرده؟

capac
03-04-2013, 12:03
اصلاح شد

http://www.rodfile.com/ql8djfczgbic

این آپدیت واسه مدیا پد 10 یه 7؟؟

Sobhan-N73
03-04-2013, 13:02
واسه تماس و مکالمه با این تبلت باید چیکار کرد ؟؟؟ راهش چیه ؟

nasserrahnama
03-04-2013, 14:29
با سلام برای دانلود از گوگل پلی از شما android device idدستگاه را می خواهد ودر یکی از سایت های معتبر ایرانی گفته پس از رفتن به گوگل کروم در setting به قسمت extentions رفته وapk downlowder 1.3.4 را نصب نموده سپس از قسمت option همان apk downloader را زده صفحه ای باز شده و از شما ایمیل و پسورد و android device id را میخواهد برای پیدا کردن android device id در شماره گیر گوشی این عبارت را تایپ نموده *#*#8255#*#* در این حال android device id کد 16 رقمی است داده میشود ولیکن در گوشی های اندرویدی میشود اما در تبلت چه کار باید کرد چون من تا مرحله 16 رقم id code رفته ام ولیکن در تبلتم چه کار باید کرد؟ اگر هم کسی راه دیگری می داند اعلام فرماید .در تبلتم اندروید چینی نصب است قبلا از دوستان سپاسگزارم.

Sobhan-N73
03-04-2013, 17:03
دوستان یکی جواب بده دیگه چجوری باید مکالمه کرد ؟ من حتی با هنزفری بلوتوث هم نمتونم.
ورژن تبلت 4.04 نسخه اصلی 3.08
با آپدیت درست میشه ؟

nasserrahnama
03-04-2013, 17:42
دوستان یکی جواب بده دیگه چجوری باید مکالمه کرد ؟ من حتی با هنزفری بلوتوث هم نمتونم.
با آپدیت درست میشه ؟

سلام دوست گرامی این تبلت قابلیت مکالمه ندارد آنطور که می گویند قرار است که آپدیتی برایش بیاید ولیکن به نظر من نمی آید چون سیاست آنها فروش گوشی و تبلت است ولی می شود با نمایندگی وارد کننده (میکروتل)همه عنوان نمود بلکه آنها منعکس کنند جهت اطلاع دوستان با خود شرکت هواوی ایمیل زدم اصلا ایران جزو لیست آنها نیست پس باید ازوارد کننده خواست فشار بیاورد پس همه به پارس ماکروتل ایمیل بزنند

capac
03-04-2013, 18:46
این آپدیت واسه مدیا پد 10 یه 7؟؟

یکی جواب منو بده خواهشا.

7 یا 10؟؟؟؟؟

Moein90
03-04-2013, 19:47
با سلام برای دانلود از گوگل پلی از شما android device idدستگاه را می خواهد ودر یکی از سایت های معتبر ایرانی گفته پس از رفتن به گوگل کروم در setting به قسمت extentions رفته وapk downlowder 1.3.4 را نصب نموده سپس از قسمت option همان apk downloader را زده صفحه ای باز شده و از شما ایمیل و پسورد و android device id را میخواهد برای پیدا کردن android device id در شماره گیر گوشی این عبارت را تایپ نموده *#*#8255#*#* در این حال android device id کد 16 رقمی است داده میشود ولیکن در گوشی های اندرویدی میشود اما در تبلت چه کار باید کرد چون من تا مرحله 16 رقم id code رفته ام ولیکن در تبلتم چه کار باید کرد؟ اگر هم کسی راه دیگری می داند اعلام فرماید .در تبلتم اندروید چینی نصب است قبلا از دوستان سپاسگزارم.

دوست عزیز من این کارو برای گوشی کردم جواب نمیده خیالت راحت .

Moein90
03-04-2013, 19:53
با آپدیت درست میشه ؟

دوست عزیز مکالمه یک قابلیت هست نه جیزی که با نرم افزار بشه حلش کرد و اگر میشد قابلیت مکالمه به ایت تبلت اضافه کرد خوده هواوی اینکارو انجام میداد و فروششم بیشتر میشد وقتی قابلیت نداره جرا الکی دنبالش من خودم یک نرم افزار نصب کردم که وقتی کسی زنگ میزنه میفهمم تازه اونم وقتی که قطع میکنه تماس گیرنده بهم نشون میده که کسی تماس گرفته و قبل نصب این برنامه وقتی کسی زنگ میزد بوق اشغالی براش میزد و بعد نصب این نرم افزار بوق اشغال نمیزنه برای تماس گیرنده ...:sorry:
فکر کنم اسمش dialer هست بعد نصب آیکونش سبز رنگه

F.N.69
03-04-2013, 21:34
یکی جواب منو بده خواهشا.

7 یا 10؟؟؟؟؟

دوست عزیز این اپدیت ۴.١ روسی واسه mediapad 10 fhd هستش

Moein90
03-04-2013, 22:52
دوست عزیز این اپدیت ۴.١ روسی واسه mediapad 10 fhd هستش

آره:bu:

fazelsajjad
03-04-2013, 22:56
سلام من اپدیت روسی رو نصب کردم خوبه ولی اصلا وارد اکانت گوگلم نمیشه که سینک کنه همش پیغام میده که نمیتونه به سرور وصل بشه چیکار کنم بچه ها؟ جیمیلم خیلی برام مهمه

moghazzal
04-04-2013, 07:32
دوست عزیز مکالمه یک قابلیت هست نه جیزی که با نرم افزار بشه حلش کرد و اگر میشد قابلیت مکالمه به ایت تبلت اضافه کرد خوده هواوی اینکارو انجام میداد و فروششم بیشتر میشد وقتی قابلیت نداره جرا الکی دنبالش من خودم یک نرم افزار نصب کردم که وقتی کسی زنگ میزنه میفهمم تازه اونم وقتی که قطع میکنه تماس گیرنده بهم نشون میده که کسی تماس گرفته و قبل نصب این برنامه وقتی کسی زنگ میزد بوق اشغالی براش میزد و بعد نصب این نرم افزار بوق اشغال نمیزنه برای تماس گیرنده ...:sorry:
فکر کنم اسمش dialer هست بعد نصب آیکونش سبز رنگه

عزیز من سیم کارت ساپورت کردن یعنی فقط درایور مخصوصی می خواد که قسمت دایل رو اضافه کنه
تمام تبلت های سامسونگ درایورشون اومده
حتی 10 اینچی
ذاتا هم فقط 3g هستن
ولی با رادیو مخصوص یا پچ مخصوص مکالمه روش باز می شه

fardamg
04-04-2013, 11:52
از نظر سخت افزاری این تبلت قابلت مکالمه رو داره و باید از نظر نرم افزاری امکانش فراهم بشه...
راستی کسی میدونه چطوری مشه کامل otg این تبلت رو پیدا کرد...؟

el_1362
05-04-2013, 00:08
سلام من اپدیت روسی رو نصب کردم خوبه ولی اصلا وارد اکانت گوگلم نمیشه که سینک کنه همش پیغام میده که نمیتونه به سرور وصل بشه چیکار کنم بچه ها؟ جیمیلم خیلی برام مهمه

سلام دوستان
من هم همین مشکل دوستمون رو دارم لطفا دوستانی که به رام روسیه آپگرید کردن بی زحکت کنترل کنند ببنیم مشکل مشترکه یا نه (در ضمن تبلت روت هم شده)

A.R.M
05-04-2013, 09:16
سلام دوستان
من هم همین مشکل دوستمون رو دارم لطفا دوستانی که به رام روسیه آپگرید کردن بی زحکت کنترل کنند ببنیم مشکل مشترکه یا نه (در ضمن تبلت روت هم شده)

والا من که به روسی آپگرید کردم این مشکل رو ندارم البته اگه میتونید طرف صبح امتحان کنید چون xperia ray که داشتم شب ها به علت سرعت پایین اینترنت راحت سینک نمیشد. امیدوارم درست بشه.
ضمنا بازی choas و ravensword2 هم با این رام اجرا شد.

msei
05-04-2013, 10:43
آقایون سلام.
من میخوام تبلتمو به اندروید روسی ارتقا بدم.میخواستم بدونم گارانتی باطل میشه؟؟؟

Moein90
05-04-2013, 17:52
آقایون سلام.
من میخوام تبلتمو به اندروید روسی ارتقا بدم.میخواستم بدونم گارانتی باطل میشه؟؟؟
نه ایرادی نداره فقط روتش نکن:dn:

F.N.69
05-04-2013, 18:16

سلام دوستان

دوستان عزیز اکثر اوقات این مشکل برای کاربرای داخل ایران پیش میاد اون هم به خاطر مشکلاتیه که خودتون میدونید. شما با چیز وی ان کانکت بشید مشکلتون حل میشه

F.N.69
05-04-2013, 18:23
از نظر سخت افزاری این تبلت قابلت مکالمه رو داره و باید از نظر نرم افزاری امکانش فراهم بشه...

فعلا که تو بازار موجود نیست باید منتظر بشید تا بیاد! تنها راهش استفاده از داک کیبرد مخصوص خودشه

saeid__1368
05-04-2013, 18:34

درسته که این تبلت قابلیت تماس داره اما تماس تصویری رو ساپورت میکنه نه تماس صوتی
بعید میدونم که آپدیت نرم افزاری این دستگاه باعث افزایش قابلیت سخت افزاری این دستگاه بشه
در مورد کابل هم که به گفته دوستان تا یکی دو ماه دیگه به بازار میاد :bn::bw:

j.f
06-04-2013, 16:57
چند روز پیش از یه موبایل فروشی تو پاساژ چهل ستون ساری یه کیف گرفتم واسش به قیمت 100 هزار تومان.
کیفش برای گالاکسی تب 10.1 سامسونگه ولی به مدیا پد میخوره و تمام دکمه ها و پورت هاش قابل استفاده هست (البته واسه اسپیکر سوراخ نداره). مدل کیف: NOSSON N8000 V2

اینم عکساش:

http://teron.tk/up/e999d31b23f3.jpg
http://teron.tk/up/064bf1ad039f.jpg

Moein90
06-04-2013, 17:38
بچه ها یک ایده ای به ذهنم رسید ولی تستش نکردم :de:
اگر کابل شارژر رو وصل کنیم و اون طرفی که باید به شارژر وصل بشه رو به یک کابلی که دو طرفش به قول خودمون مادگی و یو اس بی خور باشه وصل کنیم و بعد فلش رو وصل کنیم شاید بشه یک کارایی کرد :aq:
حالا هر کی از این کابل ها داره تست کنه ببینه جواب میده ؟

A.R.M
06-04-2013, 18:02
چند روز پیش از یه موبایل فروشی تو پاساژ چهل ستون ساری یه کیف گرفتم واسش به قیمت 100 هزار تومان.
کیفش برای گالاکسی تب 10.1 سامسونگه ولی به مدیا پد میخوره و تمام دکمه ها و پورت هاش قابل استفاده هست (البته واسه اسپیکر سوراخ نداره). مدل کیف: NOSSON N8000 V2

اینم عکساش:

منم برای این تبلت از کیف تبلت سامسونگ استفاده می کنم که سوراخهای کیف اسپیکرهاش جلوست. برای این مشکل بهتره که دو تیکه کاغذ یا هر چی دوست دارید پشت اسپیکر بذارید تا تبلت کمی بالا بیاد و صدا رو به جلو منتقل کنه.
ضمنا با نرم افزار taskmanager متوجه شدم سی پی یو 40 درصد درگیره که تو xperia ray اینطور نبود با نصب نرم افزار سرعت رم و سی پی یو رو بهینه کردم تا جاییکه الان سی پی یو حداکثر 10 درصد درگیر میشه و کمی سرعتش بهتر شده. بنظرم علت اینکه سرعت این تبلت واقعی نیست اینکه سی پی یو الکی درگیره که امیدوارم در آندروید اصلیش این مشکل حل بشه.

j.f
06-04-2013, 20:05
اگر کابل شارژر رو وصل کنیم و اون طرفی که باید به شارژر وصل بشه رو به یک کابلی که دو طرفش به قول خودمون مادگی و یو اس بی خور باشه وصل کنیم و بعد فلش رو وصل کنیم شاید بشه یک کارایی کرد :aq:

من رفتم یه تبدیل USB دو سر مادگی گرفتم و وصلش کردم؛ اما متاسفانه تبلت، فلش مموری رو نشناخت. :bl:

اینم عکس تبدیل:
http://teron.tk/up/5f1e8fb36cd7.jpg

sbpf
06-04-2013, 21:17
سلام دوستان
الكي دنبال اين نرمادگي ها نريد منم امتحان كردم نشد:dy:

nasserrahnama
06-04-2013, 21:36

اینم عکساش:

سلام دوست گرامی
بله دقیقا می خوره در ضمن محل اسپیکر ها را علامت زده و با درل به قطر یک سانت سوراخ کرده یسیار کار آمد وصدا براحتی پخش میشود:sign_help:

LightRay
07-04-2013, 00:31

اینم عکساش:

سلام دوست گرامی
بله دقیقا می خوره در ضمن محل اسپیکر ها را علامت زده و با درل به قطر یک سانت سوراخ کرده یسیار کار آمد وصدا براحتی پخش میشود:sign_help:

من این کیف رو پیشنهاد نمیکنم... خودمم از این کیفها گرفتم یه زمانی
اولا چون کمی ضخامت گلکسی تب بیشتر از این تبلت هست، بعد از یه مدت تبلت توش لق میزنه به شکلی که همه ش باید اون زبونه زیر کیف رو محکم کنید...
دوما قسمت پارچه ای کیف برخلاف ظاهر اولیه ش کیفیت بالایی نداره و به سرعت خودشو ول میکنه و مواد تزریقی زواره ها هم از پارچه جدا میشن و مقوای زیرش میفته بیرون!..
در آخر هم مقوای میانی به سرعت دفرمه میشه و صافی اولش رو از دست میده...
من پیشنهاد میکنم به جای اینهمه هزینه برای کیف های پلاستیکی اینچنینی، به یه چرم دوز مراجعه کنید و بدید اندازه تبلت رو بگیره و براتون از چرم طبیعی با نصف این قیمت یه جلد ساده بدوزه.:bu:

aminntbp
07-04-2013, 09:25
توی سایت تبلت شاپ مدتی هست کیف اصلی این تبلت رو اورده
قیمت 65000

sbpf
07-04-2013, 10:48
توی سایت تبلت شاپ مدتی هست کیف اصلی این تبلت رو اورده
قیمت 65000

كيفش مالي نيست اولا جاي هر دو اسپيكر رو نداره و خيلي هم زشته اين مورد
البته اگه كيف لپتاپي بخايد بايد يا اون رو بخريد يا كيف n8000
اما من خودم ساده شو دارم ضربه گيريم هست:bu:

F.N.69
07-04-2013, 11:14

من رفتم یه تبدیل USB دو سر مادگی گرفتم و وصلش کردم؛ اما متاسفانه تبلت، فلش مموری رو نشناخت. :bl:

اینم عکس تبدیل:
http://teron.tk/up/5f1e8fb36cd7.jpg

سلام دوستان
الكي دنبال اين نرمادگي ها نريد منم امتحان كردم نشد:dy:

دوستان عزیز تمام این کارها بی فایده اس یوقت واسه تبلتتون مشکل ایجاد میشه...!:bl:
فقط وصل شدن مادگی با نری و اینجور حرفا مطرح نیست شما حتی نمیتونید کابل های otg دستگاه های دیگه رو به این دستگاه وصل کنید چون هر کابلی مخصوص به دستگاه خودش ساخته میشه و هیچ دستگاه دیگه ای قابل به شناسایی نیست چون دیوایس ها با هم متفاوته...! دقیقا مثل قلم صفحه خازنی میمونه که تبلت های که رو خودشون قلم لمسی دارن فقط رو همون تبلت کار میکنه!

Amir_99
07-04-2013, 13:57
سلام دوستان

دیدم بعضی از دارندگان این تبلت اقدام به خرید کیف های مختلفی کرده اند و برخی راضی و برخی دیگر هم ناراضی هستند.

ولی بنده پس از کلی گشت و گذار مغازه به مغازه و سایت به سایت آخرش، بهترین کیفی که می شد برای این تبلت تو بازار پیدا کرد رو خریدم.

کیف ETC 110 از برند CaseLogic لـــیـــنــک (http://www.caselogic.me/product.aspx?productID=463)

کیفیت و استحکام این کیف مثال زدنی است و تا وقتی که آن را در دست نگیرید متوجه کیفیت مواد به کار رفته و همچنین دوخت آن نخواهید شد!

در ابتدا قصد خرید کیفی چرمی را داشتم ولی از کیفیت آنها راضی نبودم و بارها شاهد این بودم که با کوچکترین ضربه پوسته پوسته می شوند و پولی که خرج کرده اید برباد می رود.
این کیف در اصل برای iPad و تبلت های 10.1 اینچی طراحی شده است.
در این کیف می توانید ارتفاع تبلت خود را در حالت های مختلف تنظیم کنید.

البته قیمتش بالاست. ولی کیفیت و استحکام ...:bo:

یکی دیگه از مهم ترین مزیت ها نسبت به کیف های دیگه اینه که وقتی تبلت رو در حالت ایستاده و نیمه ایستاده قرار میدید، تقریباً قسمت اعظمی( حدود دو سوم) از اسپیکر ها بیرون قرار می گیرند، و مثل کیف خود پارس مایکروتل نیست که روزنه ای برای خروج صدا نداشته باشد.

http://forums.sakhtafzarmag.com/attachment.php?attachmentid=17463&d=1362225137

http://forums.sakhtafzarmag.com/attachment.php?attachmentid=17464&d=1362225187

http://forums.sakhtafzarmag.com/attachment.php?attachmentid=17465&d=1362225238

LightRay
07-04-2013, 22:47
عجیبه پارس مایکروتل که ادعای انحصاری بودن خدماتش در این برند رو داره با اون مغازه عریض و طویل و تشکیلات، همچین کیفی رو اومده برای این تبلت معرفی کرده تا حدی که در ساختنش اینقدر بی دقتی شده باشه (شکاف اسپیکر)...
در حالی که موارد خیلی مناسب تری چون این لیـــــــنک (http://chinapctablet.com/wholesale-100-brand-new-huawei-mediapad-10-fhd-protective-carrying-case-leather-case.html)برای این تبلت وجود داره...:bl:
در مورد خود تبلت هم به نظر من متاسفانه با نادیده گرفته شدن حق انتخاب برای مشتری و به منظور ایجاد صرفه اقتصادی، سود کافی و همچنین حفظ بازار مدل مشابه سامسونگ که گارانتی همین شرکت هست از بین سه تیپ آپشن که Huawei برای این تبلت معرفی کرده، گزینه ی با حداقل امکانات رو آوردند در حالی که گزینه های بهتر با حداقل اختلاف قیمت (بین 50 تا 120 دلار) در عوض چهار فاکتور برتر (پردازنده 1.4، رم 2G، حافظه داخلی 16 و 32، ساپورت 4G) از همان ابتدا هم در دسترس بود (منبع: وب سایت آمازون و ebay)
که من، هم در وب سایت فروش آنلاین ......شاپ و هم تلفنی ازشون سوال کردم و پاسخگو نبودند...

همین الان هم که مدل 16گیگی این تبلت را برای فروش گذاشتند، پس از معرفی فروش این مدل بصورت بدون گارانتی و در وب سایت دیگر داخلی بوده که به نظر من اگر از جای دیگه معرفی نمیشد، حالا حالاها رو 8 گیگی کار میکردند.:dy:

در مورد کابل OTG، تبدیل HDMI، تبدیل DVI و تبدیل اتصال به کابل 8 سیمه شبکه LAN که HUAWEI برای این تیپ سوکت تبلت زده، اینطور که در سایتهای فروش خارجی و چینی دیدم، و با توجه به قیمت ارز، اگر پارس مایکروتل و عاملین فروشش، برای فروش هم بذارن، تصور میکنم قیمت نامعقولی داشته باشه.:cg:

capac
08-04-2013, 11:28
این یوزر و پسورد اکانت آپلود باز واسه دوستانی که میخوان از آپلود باز بات سرعت بالا دانلود کنن.

USer: my-top250
Pass: my-top250.org

capac
09-04-2013, 00:34
منم نتونستم با این رام به گوگل ساینک(درست نوشتم؟؟)دوستان گفتن که با چیز پی این وصل شم.خواهشا یکی بگه چجوری باید چیز پی ان استفاده کنم

#MEHDI#
09-04-2013, 01:20
دوستان عزیز تمام این کارها بی فایده اس یوقت واسه تبلتتون مشکل ایجاد میشه...!:bl:
فقط وصل شدن مادگی با نری و اینجور حرفا مطرح نیست شما حتی نمیتونید کابل های otg دستگاه های دیگه رو به این دستگاه وصل کنید چون هر کابلی مخصوص به دستگاه خودش ساخته میشه و هیچ دستگاه دیگه ای قابل به شناسایی نیست چون دیوایس ها با هم متفاوته...! دقیقا مثل قلم صفحه خازنی میمونه که تبلت های که رو خودشون قلم لمسی دارن فقط رو همون تبلت کار میکنه!
سلام عزیز....
چرا امکان متصل کردن کابل های دیگه هم هست،همون طور که از کابل otg,نوکیا n8 میشه روی آرک اس استفاده کرد، چون تقریبا تمامی برنده های داخل بازار از پورت های استاندارد جهانی استفاده میکنن.
مشکل از نشناختن فلش این هست که تبلت به طور اتوماتیک فلش رو شناسایی نمیکنه،چه بسا چند وقت دیگه برنامه ای براش بیاد که فلش رو شناسایی کنه...
در مورد قلم هم بگم که من قلم نوت 2 رو روی نوت 10.1 امتحان کردم و به راحتی جواب داد.

منم نتونستم با این رام به گوگل ساینک(درست نوشتم؟؟)دوستان گفتن که با چیز پی این وصل شم.خواهشا یکی بگه چجوری باید چیز پی ان استفاده کنم
با کدوم رام منظورتون هست؟
کلا بعضی اوقات سینک شدن با گوگل و جیمیل و... طول میکشه.
من خودم داشتم که توی 5 ثانیه سینک شده و بوده تا سه ساعت هم سینک نشده.. کلا به خاطر اینترنت مون هست.
نیاز به چیز پی ان هم نداره
موفق باشی ید دوستان./

capac
09-04-2013, 08:39
وقتی شبا میزارم تب یه چی دان کنه بعد چند دیقه خودش متوقف میشه.صب نگا میکنم میبینم کلا ١٠ مگ گرفته بقیش مونده.ولی روزاکامل میگیره.مشکلش چیه؟؟

LightRay
09-04-2013, 14:42
وقتی شبا میزارم تب یه چی دان کنه بعد چند دیقه خودش متوقف میشه.صب نگا میکنم میبینم کلا ١٠ مگ گرفته بقیش مونده.ولی روزاکامل میگیره.مشکلش چیه؟؟

در Settings>Power saving ، گزینه Performance رو انتخاب کن.
در Settings>Developer options و قسمت APPS هیچکدام از گزینه ها تیک نخورده باشه و مورد Background process limit را Standard limit انتخاب کن.

و پیشنهاد می کنم از یه دانلود منیجر خوب مثل Advanced Download Manager Pro ورژن 2.3.9 استفاده کن.

من اینطوری شب تا صبح 800مگ هم دانلود کردم:dn:

F.N.69
09-04-2013, 16:48
سلام عزیز....
چرا امکان متصل کردن کابل های دیگه هم هست،همون طور که از کابل otg,نوکیا n8 میشه روی آرک اس استفاده کرد، چون تقریبا تمامی برنده های داخل بازار از پورت های استاندارد جهانی استفاده میکنن.
مشکل از نشناختن فلش این هست که تبلت به طور اتوماتیک فلش رو شناسایی نمیکنه،چه بسا چند وقت دیگه برنامه ای براش بیاد که فلش رو شناسایی کنه...
در مورد قلم هم بگم که من قلم نوت 2 رو روی نوت 10.1 امتحان کردم و به راحتی جواب داد.

با کدوم رام منظورتون هست؟
کلا بعضی اوقات سینک شدن با گوگل و جیمیل و... طول میکشه.
من خودم داشتم که توی 5 ثانیه سینک شده و بوده تا سه ساعت هم سینک نشده.. کلا به خاطر اینترنت مون هست.
نیاز به چیز پی ان هم نداره
موفق باشی ید دوستان./

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من واسه نوت ۵.۵ امتحان کردم نشد!!!!

در رابطه با سینک شدن هم باید بگم چون سرور های گوگل از داخل کشور بعضی وقتا محدود میشن ما به این مشکل میخوریم که به راحتی از طریق چیز پی ان مشکل سینک حل میشه میتونید امتحان کنید.

misam1606
10-04-2013, 01:11
سلام می خواستم بدونم فرق بین مدل 8 گیگ و 16گیگ خیلی هست که به خاطرش 150 هزارتومن پول بدم؟:sign_help:

F.N.69
10-04-2013, 09:26
سلام می خواستم بدونم فرق بین مدل 8 گیگ و 16گیگ خیلی هست که به خاطرش 150 هزارتومن پول بدم؟:sign_help:

بستگی به استفاده خودت و پول تو جیبت داره که میخوای هزینه کنی یا نه! ولی اگه هنوز نخریدی به نظرم بهتره اون مدل جدیده که رمش ٢ گیگه و سی پی یوش ١.۵ بخری اینطور که بچه ها گفتن اختلاف قیمت زیادی هم نداره

oldercoder
10-04-2013, 10:37
سلام

آقا من این تبلت رو آپدیت کردن به اون اندروید روسیه ای حالا می خوام روت کنم . نمیشه چیکار کنم.

یه آموزش بود : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=263226

انجام دادم تا اون بخش restore my data میاد میزنم هیچ اتفاقی نمی افته. چیکار باید بکنم خب :(((((((((

کمک :دی

Dark Souls
10-04-2013, 10:56
سلام
من این تبلت رو دیروز خریدم. هیچ رامی هم نصب نکردم و هنوز همون اندروید 4.0.4 روش نصبه. مدل تبلت هم 2 گیگی هستش.
حالا وقتی با برنامه Genotools می خوام دستگاه رو روت کنم بعد از انجام دقیق مرحله به مرحله تبلت خاموش روشن میشه اما وقتی که روشن میشه تصویر همش میپره و سیاه میشه. فقط مجبورم factory reset کنم تا برگرده به حالت اول. مشکل از چیه؟ خواهشا کمک کنید سریع تر

oldercoder
10-04-2013, 11:00
سلام
من این تبلت رو دیروز خریدم. هیچ رامی هم نصب نکردم و هنوز همون اندروید 4.0.4 روش نصبه. مدل تبلت هم 2 گیگی هستش.
حالا وقتی با برنامه genotools می خوام دستگاه رو روت کنم بعد از انجام دقیق مرحله به مرحله تبلت خاموش روشن میشه اما وقتی که روشن میشه تصویر همش میپره و سیاه میشه. فقط مجبورم factory reset کنم تا برگرده به حالت اول. مشکل از چیه؟ خواهشا کمک کنید سریع تر

والا من این کارو کردم ولی خاموش روشن نشد بعد کابل رو کشیدم خودم خاموش روشن کردن صفحه سیاه میشد دوباره روشن میشد دیگه آپدیت 4.1 رو نصب کردم.

حالا می خوام روت کنم نمیششششششششششششششششششششه :(((((

behzadnm77
10-04-2013, 17:14
سلام بالاخره روت ورژن روسی رو پیدا کردم خودمم روت کردم کامل جواب میده البته به اینترنت کانکت باشید (pc) ... یکم طول میکشه صبور باشید وایسید تا دستگاه کامل بالا بیاد در حین روت کابلو اصلا قطع نکنید ..... در طول انجام روت چند بار ریستارت میشه وصفحه رنگی میشه ولی مشکلی نیست

Android 4.1.2 + root for Mediapad 10 FHD S10-101u (WiFi + 3G)

1 - Download the official Huawei 4.1 (Russian/Internation version) firmware from here:
h t t p : //disk.yandex.com/public/?hash=DEG88bv8MTcjtE75slkuWdMvpL7j8HIRGe6Iv/YifIM%3D=

2 - Extract the content of the the archive in a FAT32 formatted microsd, pay attention, on the SDcard there must be the dload directory of the archive in the root of the card

3 - BACKUP ALL YOUR DATA, the update will erase your device

4 - Turn of the tablet, insert the microsd card in the device and be sure that the device is well charged

5 - Power on the device, now the update process will start, you'll see the android animation and a progress bar, it will take from 5 to 10 minutes to upgrade

6 - Select English language on the first screen

Et voila, you have your device updated to Android 4.1.2
Compared to stock 4.0 firmware this firmware is a little faster and the device is a little less laggy

ROOT PROCEDURE:

1 - Download drivers for your device (I've downloaded from emule, google for it)

2 - Download this archive:
h t t p ://disk.yandex.ru/public/?hash=oW%2BO3gYrUHXDuSbr76kY6ERERN/9VRMlYTQ/ixqgP4I%3D[

3 - Extract the content of the archive on your pc

4 - Connect the mediapad to your computer, install the drivers if haven't installed yet

5 - Open a command prompt, move to the folder you have extracted in point 3 and launch fix_flashing.bat

After a couple of reboot your device is rooted!

capac
10-04-2013, 18:29
در Settings>Power saving ، گزینه Performance رو انتخاب کن.
در Settings>Developer options و قسمت APPS هیچکدام از گزینه ها تیک نخورده باشه و مورد Background process limit را Standard limit انتخاب کن.

و پیشنهاد می کنم از یه دانلود منیجر خوب مثل Advanced Download Manager Pro ورژن 2.3.9 استفاده کن.

من اینطوری شب تا صبح 800مگ هم دانلود کردم:dn:

داداش فدااااااااات:aj:

oldercoder
11-04-2013, 08:21
سلام بالاخره روت ورژن روسی رو پیدا کردم خودمم روت کردم کامل جواب میده البته به اینترنت کانکت باشید (pc) ... یکم طول میکشه صبور باشید وایسید تا دستگاه کامل بالا بیاد در حین روت کابلو اصلا قطع نکنید ..... در طول انجام روت چند بار ریستارت میشه وصفحه رنگی میشه ولی مشکلی نیست

Android 4.1.2 + root for Mediapad 10 FHD S10-101u (WiFi + 3G)

1 - Download the official Huawei 4.1 (Russian/Internation version) firmware from here:
h t t p : //disk.yandex.com/public/?hash=DEG88bv8MTcjtE75slkuWdMvpL7j8HIRGe6Iv/YifIM%3D=

2 - Extract the content of the the archive in a FAT32 formatted microsd, pay attention, on the SDcard there must be the dload directory of the archive in the root of the card

3 - BACKUP ALL YOUR DATA, the update will erase your device

4 - Turn of the tablet, insert the microsd card in the device and be sure that the device is well charged

5 - Power on the device, now the update process will start, you'll see the android animation and a progress bar, it will take from 5 to 10 minutes to upgrade

6 - Select English language on the first screen

Et voila, you have your device updated to Android 4.1.2
Compared to stock 4.0 firmware this firmware is a little faster and the device is a little less laggy

ROOT PROCEDURE:

1 - Download drivers for your device (I've downloaded from emule, google for it)

2 - Download this archive:
h t t p ://disk.yandex.ru/public/?hash=oW%2BO3gYrUHXDuSbr76kY6ERERN/9VRMlYTQ/ixqgP4I%3D[

3 - Extract the content of the archive on your pc

4 - Connect the mediapad to your computer, install the drivers if haven't installed yet

5 - Open a command prompt, move to the folder you have extracted in point 3 and launch fix_flashing.bat

After a couple of reboot your device is rooted!

جواب داااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا د ، روووووووووووووووووووووووو ت شددددددددددددددددددددد :bb:

UGD60
11-04-2013, 12:08
سلام دوستان عزیز - علی هستم یک تازه وارد :))
من بالاخره دیروز Mediapad 10 FHD رو خریدم و بعد از یک روز کار چند سوال برام پیش اومده , خواهش میکنم هر کدام از عزیزان هر سوالی رو که میتونند با ذکر شماره پاسخ بدن ، فوق العاده سپاسگذارم ...
اول اینکه با برنامه Go Task Manager یه گزارش Device Info گرفتم و آیتمهای سوال برانگیزش اینا بود ...
1 - CPU : ARMv7 Processor rev 0 (v7) 1200MHZ فارق از اینکه 1.4 نیست ، مگه نباید Cortex V9 باشه ؟ شماها اسم پردازنده براتون چیه ؟
2 - Ram 1472 MB بالاخره 1 یا 1.5 یا 2 ؟ واسه شما چیه ؟
3 - internal Storage 12.97 GB - 9.91 GB Available مگه نباید 16 باشه ؟ واسه شما چیه ؟
4 - SD card 12.83 GB - 9.76 GB Available اینکه SD توش نیست ؟! واسه شما چیه ؟
5 - وقتی آنلاین میشه یه آپدیت 92 مگ پیدا میکنه که توی سایت هواوی نیست و فقط توی خود تبلت ناتیفیکیشنش میاد که فقط یه باتن واسه دانلودش میده , اونجوری خیلی طول میکشه , چطور لینکشو برای دانلود منیجر گیر بیارم ؟

خلاصه به نظرتون با این وضع غصه بخورم یا نه ؟ آخه 1659000 تومن خریدمش :bc:

meysam3000
11-04-2013, 12:12
سلام
من این ورژن روسی رو خیلی وقته نصب کردم
مثل همون ورژن چینی روت کردمش
اصلا به اینترنت نیازی نیس
دردسر هم نداره
کلا یه دقیقه طول کشید
تو همین انجمن روش روت کردنش هست:bu:

macronir
11-04-2013, 14:41
سلام دوستان عزیز - علی هستم یک تازه وارد :))
من بالاخره دیروز Mediapad 10 FHD رو خریدم و بعد از یک روز کار چند سوال برام پیش اومده , خواهش میکنم هر کدام از عزیزان هر سوالی رو که میتونند با ذکر شماره پاسخ بدن ، فوق العاده سپاسگذارم ...
اول اینکه با برنامه Go Task Manager یه گزارش Device Info گرفتم و آیتمهای سوال برانگیزش اینا بود ...
1 - CPU : ARMv7 Processor rev 0 (v7) 1200MHZ فارق از اینکه 1.4 نیست ، مگه نباید Cortex V9 باشه ؟ شماها اسم پردازنده براتون چیه ؟
2 - Ram 1472 MB بالاخره 1 یا 1.5 یا 2 ؟ واسه شما چیه ؟
3 - internal Storage 12.97 GB - 9.91 GB Available مگه نباید 16 باشه ؟ واسه شما چیه ؟
4 - SD card 12.83 GB - 9.76 GB Available اینکه SD توش نیست ؟! واسه شما چیه ؟
5 - وقتی آنلاین میشه یه آپدیت 92 مگ پیدا میکنه که توی سایت هواوی نیست و فقط توی خود تبلت ناتیفیکیشنش میاد که فقط یه باتن واسه دانلودش میده , اونجوری خیلی طول میکشه , چطور لینکشو برای دانلود منیجر گیر بیارم ؟

خلاصه به نظرتون با این وضع غصه بخورم یا نه ؟ آخه 1659000 تومن خریدمش :bc:

سلام دوست عزيز
1- مدل CPU درست است - با آپديت s10-101u جديد که تو سايت huawei هست، کلاک CPU رو 1.4 نشون ميده
2- رم دستگاه 2 هستش که مقداري از اون رو به خود دستگاه اختصاص ميده
3- مموري دستگاه 16GB هم همينطور که اونو به عنوان sdcard 1 شناسايي مي کنه و اگه شما sd card توش بذاري، sdcard2 شناسايي ميشه
4- آپديت S10-101u, Android 4.0, C001B025SP02 رو از سايت دانلود کن و طبق آموزش دوستان که توي پستهاي قبلي هست انجام بده.

Dark Souls
11-04-2013, 16:10
درود. میگم هیچ راهی نیست بشه عکس ها رو بدونه crop کردن و به صورت کامل البته با سازی فول اچ دی گذاشت تو background گوشی؟ خدایی حیف رزولیشنش نیست که عکسارو ببریم بعد بذاریم؟ :bl::bn:

UGD60
11-04-2013, 16:12
سلام دوست عزيز
1- مدل CPU درست است - با آپديت s10-101u جديد که تو سايت huawei هست، کلاک CPU رو 1.4 نشون ميده
3- مموري دستگاه 16GB هم همينطور که اونو به عنوان sdcard 1 شناسايي مي کنه و اگه شما sd card توش بذاري، sdcard2 شناسايي ميشه
4- آپديت S10-101u, Android 4.0, C001B025SP02 رو از سايت دانلود کن و طبق آموزش دوستان که توي پستهاي قبلي هست انجام بده.

ممنونم دوست عزیز اما میخواستم بدونم چرا ؟
مگه پردازنده نباید کورتکس باشه ؟
چرا مموری دستگاه چیزی حدود 12 هست و 16 نیست ؟ یعنی 4 گیگ خود سیستم استفاده میکنه ؟
:bc:

M MAFIA
11-04-2013, 16:44
سلام خسته نباشيد
دوستان من قبلا اوبرا ميني واسه تبلت از همين بخش دلنلود كردم البته از اون تابيكي ك سروراش دستكاري و ويرايش شده بود.الان حالا ميخوام دانلود كنم وجود نداره!
ممنون ميشم لينكش رو برام بذاريد.فقط براي تبلت باشه ,براي كوشيرو دارم اون تو تبلت جواب نميده

Dark Souls
11-04-2013, 17:12
درود. میگم هیچ راهی نیست بشه عکس ها رو بدونه crop کردن و به صورت کامل البته با سازی فول اچ دی گذاشت تو background گوشی؟ خدایی حیف رزولیشنش نیست که عکسارو ببریم بعد بذاریم؟ :bl::bn:

دسته همه دوستان درد نکنه. خودم پیدا کردم :d با برنامه Wallpaper Wizarii میتونین عکس رو کامل بذارین رو والتون

capac
11-04-2013, 18:41
این رام 4.2.2 که سایت huawei games گذاشته واسه مدیا پد 10 هستش؟؟

کسی به 4.2.2 آپدیتش کرده؟؟

http://huawei-games.ru/firmware/982-aokp-421-unofficial-preview-030213-by-zyr3x.html

capac
11-04-2013, 18:43
دسته همه دوستان درد نکنه. خودم پیدا کردم :d با برنامه wallpaper wizarii میتونین عکس رو کامل بذارین رو والتون

منم دنبال این برنامه ام.تو گوگل سرچ کردم نبود

UGD60
11-04-2013, 18:54
سلام
دوستان من مدیاپد خودمو میخوام آپدیت کنم اما FAIL میده !!
یه MicroSD-2GB از یه موبایل دراوردم Fat32 فرمتش کردم
اینو دانلود کردم S10-101u_FIRMWARE_Android4.0_C001B025SP02_General_Vers ion_05011DSS
extract کردم و پوشه ی dload را گذاشتم توی روت مموری
خاموش کردم - VolumeDown+Power
تا میخواد شروع کنه FAIL میده !!!
چه کنم ؟ ممکنه به خاطر حجم کم مموری باشه ؟ :bc:

macronir
11-04-2013, 19:35
ممنونم دوست عزیز اما میخواستم بدونم چرا ؟
مگه پردازنده نباید کورتکس باشه ؟
چرا مموری دستگاه چیزی حدود 12 هست و 16 نیست ؟ یعنی 4 گیگ خود سیستم استفاده میکنه ؟

1- cortex مدلی از cpu های ساخت شرکت ARM هست و از دسته CPUها با معماری ARM v7. یعنی ARM v7 نوع معماری ساخت cortex A9 هست.
2- کلا مموری ها (هارد دیسک) دارای فضای در دسترس کمتر از سایز نامی خود هستند که یکی از دلایل آن معیار محاسبه حجم توسط سازنده ها و محاسبه حجم توسط کامپیوتر می باشد
(سازنده : 1GB = 1000 MB ، کامپیوتر : 1GB = 1024MB) - مقداری از فضای مموری تبلت مربوط به رام (فرمور) می باشد.

j.f
11-04-2013, 19:38
ورژن آخر مرورگر کروم (26) رو که نصب کردم هیچ سایتی رو باز نمیکنه و گاهی صفحه ای سیاه باز میکنه.
در صورتیکه وقتی uninstall کردمش و برگشت به ورژن پیشفرض مشکلی نداره.
کسی این نمی دونه چرا؟

macronir
11-04-2013, 19:41
سلام
اینو دانلود کردم S10-101u_FIRMWARE_Android4.0_C001B025SP02_General_Vers ion_05011DSS

دوست عزیز،
پوشه dload را بر روی روت sd card خود (فرمت FAT32) کپی کن بعد به منوی settings>about tablet رفته و (sd card) system udates رو انتخاب کن و شروع به آپدیت می کنه

UGD60
11-04-2013, 20:45
دوست عزیز،
پوشه dload را بر روی روت sd card خود (فرمت fat32) کپی کن بعد به منوی settings>about tablet رفته و (sd card) system udates رو انتخاب کن و شروع به آپدیت می کنه

ممنون دوست عزیز ، این کاروهم کرده بودم ، وقتی روشن میشه و شروع به آپدیت میکنه همون اول fail میده !
کمک لطفا"

ehsanhp
11-04-2013, 23:41
ورژن آخر مرورگر کروم (26) رو که نصب کردم هیچ سایتی رو باز نمیکنه و گاهی صفحه ای سیاه باز میکنه.
در صورتیکه وقتی uninstall کردمش و برگشت به ورژن پیشفرض مشکلی نداره.
کسی این نمی دونه چرا؟

بله همينجوره,دليلش را نمى دونم.

ehsanhp
11-04-2013, 23:54
این رام 4.2.2 که سایت huawei games گذاشته واسه مدیا پد 10 هستش؟؟

کسی به 4.2.2 آپدیتش کرده؟؟

http://huawei-games.ru/firmware/982-aokp-421-unofficial-preview-030213-by-zyr3x.html

نه مال اين تبلت نيست,يادتون باشه ااسم تبلت شما اينه: huawei mediapad fhd 10. پس کلا تو وب دنبال اين اسم باشيد.

capac
12-04-2013, 09:38

کسی داره این برنامه رو؟

ehsanhp
12-04-2013, 11:25
کسی داره این برنامه رو؟

من از picspeed wallpapers استفاده مى کنم.از همين فروم و بازارهاى مختلف مى تونيد دانلود کنيد.

UGD60
12-04-2013, 12:35
سلام
هر روز دارم بيشتر عاشقش ميشم ، مديا پدو ميگم بابا !
کي بود ميگفت يکي از ضعفاش اينه که همه ايکوناش توي دسکتاپه و نميشه توي فولدرا دسته بندي کرد ؟!
ميشه جانم ميشه ، بدون هيچ برنامه اضافي ...
وقتي يک ايکون رو بگيري بکشي روي يک ايکون ديگه و نگه داري يه فولدر ميسازه و هر دوتاشونو ميندازه اون تو ، درست مثل فولدر گوگل اپس .
خيلي اتفاقي اينو فهميدم
يه چيز جالب ديگه اينکه موقع تايپ متن وقتي يک کليد دو جور کاراکتر داره ، مثل "g" و "?" لازم نيست کليد رو نگه داريد ! فقط کافيه خيلي سريع به جاي ضربه روي کليد ، کليد رو از بالا به پايين بکشيد ، خيلي کوچولو .
البته فقط توي کيبورد انگليسي اينطور هست و براي فارسي بايد جون بکنيم هنوز :dx:
ولي چيدمان کيبورد فارسي اصلا خوب نيست ، کاش قابل تغيير بود ...

خلاصه اگه توضيح واضحات بود شرمنده ... شاد باشيد .

capac
12-04-2013, 12:52
بازی real racing 3 رو نصب کردم دیتا رو از سایت huawei games دان کردم.بعد از نصب 230 مگ دیگه با وای فای دان کرد.
بازی هک شده اس پولش بینهایته.

تو منو لگ داره گاهی وقتام گیر میکنه ولی داخل بازی اینطور نیست.لگ داخل بازی نه که مباشه ولی کمتره.

من که حذفش کردم در کل دان نکنید بهتره.

گفتم بگم دوستانی که قصد دانلود بازی رو دارن از قبل اطلاع داشته باشن

vahiti
12-04-2013, 13:24
سلام

منم مشکل تورو داشتم اما متاسفانه هیچکس نتونست مشکلمو حل کنه واسه همین توی فروم های خارجی دنبالش گشتم و به راحتی مشکلم حل شد.کافیه فقط کارایی که میگمو مرحله به مرحله انجام بدی.
1.مموری رو با خود تبلت فرمت fat32 کن.از طریق آدرس زیر
setting>storage>sd card>erase sd card>fat32
2.تبلتو خاموش کن رم رو در بیار با رم ریدر به کامپیوتر وصل کن
3.پوشه dlod رو توی رم بریز
4.رم رو در حالی که تبلت همچنان خاموشه توی تبلت بزار
5.تبلت رو روشن کن
خودش شروع به آپدیت میکنه و ok سبز رنگ میده و ازت میخاد که مموری رو خارج کنی
اینجوری مشکلت حل میشه
راستی یادت نره بعد اتمام کار پوشه dlod رو پاک کنی

A.R.M
12-04-2013, 13:27
بازی wild blood هم بدون مشکل اجرا شد.

UGD60
12-04-2013, 14:15
منم مشکل تورو داشتم اما متاسفانه هیچکس نتونست مشکلمو حل کنه واسه همین توی فروم های خارجی دنبالش گشتم و به راحتی مشکلم حل شد.کافیه فقط کارایی که میگمو مرحله به مرحله انجام بدی.
1.مموری رو با خود تبلت فرمت fat32 کن.از طریق آدرس زیر
setting>storage>sd card>erase sd card>fat32
2.تبلتو خاموش کن رم رو در بیار با رم ریدر به کامپیوتر وصل کن
3.پوشه dlod رو توی رم بریز
4.رم رو در حالی که تبلت همچنان خاموشه توی تبلت بزار
5.تبلت رو روشن کن
خودش شروع به آپدیت میکنه و ok سبز رنگ میده و ازت میخاد که مموری رو خارج کنی
اینجوری مشکلت حل میشه
راستی یادت نره بعد اتمام کار پوشه dlod رو پاک کنی

دستت درد نکنه ، همون ديشب مجبور شدم بزارم خودش تا صبح اپديت بشه ، حل شد ، جالب اينکه فايلي که خودش از طريق هواوي گرفت فقط حدود ٩٠ مگ بود ، ولي اون فايلي که من از سايت هواوي دانلود کردم حدود ۵٠٠ مگ بود !

vahiti
12-04-2013, 14:32
دستت درد نکنه ، همون ديشب مجبور شدم بزارم خودش تا صبح اپديت بشه ، حل شد ، جالب اينکه فايلي که خودش از طريق هواوي گرفت فقط حدود ٩٠ مگ بود ، ولي اون فايلي که من از سايت هواوي دانلود کردم حدود ۵٠٠ مگ بود !

نه این update ورژن اندروید نبود که تو انجام دادی اگرم باشه ota هست که کامل نیست.تو آپدیت روسی رو که بچه ها لینکشو گذاشتن بگیر و آپدیت کن تا کامل آپگرید بشه:df:

تازه بعدشم یه 50 مگی خودش بت میده که باید آپدیت کنی

marshal bruce
12-04-2013, 15:17
بازی wild blood هم بدون مشکل اجرا شد.

سلام... من نتونستم wild blood رو اجرا کنم.:sign_help:
میشه لینک دیتا و ورژن بازی رو بهم بگی؟
و اینکه اندرودیت چنده ؟ چینیه یا روسی؟
تبلتت روت شدست؟

UGD60
12-04-2013, 18:43
سلام دوستان
لطفاً برنامه هاي کاربردي که روي مدياپد تست کرديد معرفي کنيد ممنون ميشم ، هر برنامه اي که خودتون تست کرديد ، به غير از بازي ... ممنونم :df:

A.R.M
12-04-2013, 22:22
سلام... من نتونستم wild blood رو اجرا کنم.:sign_help:
میشه لینک دیتا و ورژن بازی رو بهم بگی؟
و اینکه اندرودیت چنده ؟ چینیه یا روسی؟
تبلتت روت شدست؟

آندرویت روسیه که به جی میلم سینک هستم. روتش هم نکردم.
البته برای اجرای اولیه چیز چیز - ان نیاز داره که برای اجراهای بعد نیاز نداره.
ورژن 1.1.1 رو هم نصب کنید.
اینم لینک بازی :

http://androidkade.com/19022/%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-wild-blood-v1-1-1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA.html

بازهم مشکلی بود در خدمتیم.

blue lemon
12-04-2013, 22:24
> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های Tegra 3 با حجم ۴۸۳٫۳۴ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های PowerVr با حجم ۴۷۱٫۲۶ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های Adreno با حجم ۴۸۵٫۹۴ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی گوشی Galaxy S2 با حجم ۴۸۳٫۶۷ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی گوشی Galaxy S3 با حجم ۴۸۲٫۳ مگابایت

دوستان میخواستم بدونم دیتای ما کدومه؟ (مربوط به NFS هست.)

UGD60
13-04-2013, 10:06
دوستان گرامی لطفا" اگر کسی آپدیت جدید روسی رو نصب کرده چندتا عکس بزاره ، ضمن اینکه نظرتون رو درباره ی تفاوتش با قبل از آپدیت بگید

با تشکر...:up::up:

F.N.69
13-04-2013, 13:13
دوستانی که میخان اینترفیس تبلت مثل پیش فرض اندروید باشه که منو داشته باشه از nova launcher استفاده کنن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=275627

marshal bruce
13-04-2013, 19:11
> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های Tegra 3 با حجم ۴۸۳٫۳۴ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های PowerVr با حجم ۴۷۱٫۲۶ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی پردازنده های Adreno با حجم ۴۸۵٫۹۴ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی گوشی Galaxy S2 با حجم ۴۸۳٫۶۷ مگابایت

> دانلود دیتا اختصاصی گوشی Galaxy S3 با حجم ۴۸۲٫۳ مگابایت

دوستان میخواستم بدونم دیتای ما کدومه؟ (مربوط به NFS هست.)

پردازنده گرافیکی مدیاپد vivante هست.
اما چون دیتای مخصوص نداره شما باید تگرا دانلود کنی.
البته بعضی وقتا دیتای سری galaxy , s جواب میده ( مثله gta 3)

blue lemon
13-04-2013, 21:49
پردازنده گرافیکی مدیاپد vivante هست.
اما چون دیتای مخصوص نداره شما باید تگرا دانلود کنی.
البته بعضی وقتا دیتای سری galaxy , s جواب میده ( مثله gta 3)

دان کردم tegra رو جواب نداد, وقتی اجرا میگنم اون پیغام unfortunetly.... رو میده.

A.R.M
13-04-2013, 22:31
OTE=blue lemon;3608244]دان کردم tegra رو جواب نداد, وقتی اجرا میگنم اون پیغام unfortunetly.... رو میده.[/QUOTE]

دوست عزیز برای nfs mw منم اول تگرا رو دانلود کردم ولی جواب نداد ولی مالی رو که دانلود کردم به راحتی جواب داد .
اینم لینکش :

http://androidkade.com/16325/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d9%88-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c-need-for-speed-most-wanted-v1-0-28-%d8%af.html

ضمنا بیشتر بازی های با دیتای مالی رو که دانلود کردم جواب داده.

فرق بین آندروید 4.0.4 و 4.1.2 اینه که سرعت تا حدودی بهتر شده و بازی مثل modern combat 4 که اجرا نشد روی 4.1.2 اجرا شد.
فرقی هم بین آندروید 4.1.2 چینی و روسی زیاد نیست فقط :
1- نرم افزارهای gmail و gtalk و . . . داره . که به خصوص برای بازی هایی که به سینک در gmail نیاز داره خوبه.
2- بازی های بیشتری بنظرم جواب میده که اونم فکر میکنم بخاطر همون سینک شدن داخل gmail.

Amir_99
13-04-2013, 23:01
سلام دوستان عزیز

بنده قبلاً اندروید 4.1.2 ورژن چینی رو نصب کرده بودم، ولی چند وقت پیش به روسی Change کردم که اصلاً نتایج رضایت بخش نبود!

اول اینکه کیفیت صفحه نمایش ورژن روسی پایین تر از ورژن چینی هستش.

دوم هم اینکه قدرت پردازشی تبلت در ورژن روسی کمی از ورژن چینی ( حدود 15% ) پایینتره و اینو پس از دریافت نمره کمتر در تست جدید 3D Mark متوجه شدم که حدود 200 تا کمتر امتیاز می گیرید.

الان هم می خوام برگردونمش به ورژن چینی، چون کیفیت رنگ ها واقعاً پایینتره، نمی ارزه به خاطر چهار پنج تا اپلیکیشن گوگل آدم ورژن روسی رو نصب کنه که به گفته Huawei اصلاً Official هم نیست!

UGD60
13-04-2013, 23:21
سلام
دوستانی که همش چیز چی میکنید ، اصلا" مگه الان چیز پی ان کار میکنه ؟!
اگه میکنه آدرسشو به منم بدید این تبلت بدبختو سینک نگه دارم دلم واشه !
:sign_help:این ایمیل بنده iamas110@yahoo.com

Dark Souls
14-04-2013, 09:42
سلام
دوستانی که همش چیز چی میکنید ، اصلا" مگه الان چیز پی ان کار میکنه ؟!
اگه میکنه آدرسشو به منم بدید این تبلت بدبختو سینک نگه دارم دلم واشه !
:sign_help:این ایمیل بنده iamas110@yahoo.com
نه کار نمیکنه برای خیلی ها. باید گوشیت رو روت کنی و بعد برنامه Proxydroid رو نصب کنی و یه سا ک س بخری و دیگه رات هر کار خواستی میتونی با گوشیت بکنی. تنها بخشی که نمیتونی ازش استفاده کنی You tube و Play store هست.
===
دوستان کسی میدونه کیف این تبلت رو از کجا میتونم بخرم؟ این سایت اسمش رو نبر گذاشته با قیمت 65 ولی زیرش نوشته به زودی!!! کسی جایی سراغ داره؟ البته اینترنتی. اگه نه کیف چه تبلتی میزون میخوره بهش؟

blue lemon
14-04-2013, 10:01
OTE=blue lemon;3608244]دان کردم tegra رو جواب نداد, وقتی اجرا میگنم اون پیغام unfortunetly.... رو میده.

دوست عزیز برای nfs mw منم اول تگرا رو دانلود کردم ولی جواب نداد ولی مالی رو که دانلود کردم به راحتی جواب داد .
اینم لینکش :

http://androidkade.com/16325/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d9%88-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c-need-for-speed-most-wanted-v1-0-28-%d8%af.html

ضمنا بیشتر بازی های با دیتای مالی رو که دانلود کردم جواب داده.

فرق بین آندروید 4.0.4 و 4.1.2 اینه که سرعت تا حدودی بهتر شده و بازی مثل modern combat 4 که اجرا نشد روی 4.1.2 اجرا شد.
فرقی هم بین آندروید 4.1.2 چینی و روسی زیاد نیست فقط :
1- نرم افزارهای gmail و gtalk و . . . داره . که به خصوص برای بازی هایی که به سینک در gmail نیاز داره خوبه.
2- بازی های بیشتری بنظرم جواب میده که اونم فکر میکنم بخاطر همون سینک شدن داخل gmail.[/QUOTE]

من اینکارو کردم ولی وقتی میرم تو بازی دوباره میخواد ۵٩٠مگ دیتا دانلود کنه، ضمنا وقتی unrar میکنم یکسری از فایلها رو مینویسه can not paste رو ٢تا دیتای مختلف هم با تب هم با pc. شما چجوری unrar کردی؟

msjir
15-04-2013, 16:51
نه کار نمیکنه برای خیلی ها. باید گوشیت رو روت کنی و بعد برنامه Proxydroid رو نصب کنی و یه سا ک س بخری و دیگه رات هر کار خواستی میتونی با گوشیت بکنی. تنها بخشی که نمیتونی ازش استفاده کنی You tube و Play store هست.
===
دوستان کسی میدونه کیف این تبلت رو از کجا میتونم بخرم؟ این سایت اسمش رو نبر گذاشته با قیمت 65 ولی زیرش نوشته به زودی!!! کسی جایی سراغ داره؟ البته اینترنتی. اگه نه کیف چه تبلتی میزون میخوره بهش؟

من کيف note2 مارکbelk خريدم بهش ميخوره

ehsanhp
15-04-2013, 20:53
===

سلام, اگه راهي داريد کيف را از سايتهاي خريد خارجي تهيه کنيد.به يکي از فاميلهام در خارج از کشور گفتم از سايتي که لينک کردم با ويزا کارت سفارش داد و پس از تحويل داشت ميامد ايران برام آورد. من فکر مي کنم از همين جا هم اگر کارت داشته باشيم بشه سفارش داد و بيايد به آدرسمون.واقعا کيف با کيفيت و خوش تيپ و ساده ايه.اين لينکش هست
http://m.dhgate.com/priceShipment.do?proid=ff8080813ada6dc8013ae8b15cb 16b24&cid=
و لينکهاي ديگه با کيفهاي مشابه ديگه,
http://www.chinaeshops.com/pu-leather-case-cover-stand-for-huawei-mediapad-10-fhd-table-pc-101-inch-w-sleep-function_p9300.html

http://www.aliexpress.com/store/product/Sikai-Slim-with-Stand-PU-leather-case-for-Huawei-MediaPad-10-FHD-Android-tablet/900144_636480450.html

farshadbayat
15-04-2013, 23:48
سلام دوستان من تازه این تبلت خریدم
فقط دوتا چیز منو اذیت میکنه:
1-می خوام شارژ کنم خیلی طول میکشه.برای شما هم همینطوره؟
2-آیا از طرف شرکت سازندش پشتیبانی میشه؟
ممنون میشم جواب بدین

capac
16-04-2013, 00:01
سلام, اگه راهي داريد کيف را از سايتهاي خريد خارجي تهيه کنيد.به يکي از فاميلهام در خارج از کشور گفتم از سايتي که لينک کردم با ويزا کارت سفارش داد و پس از تحويل داشت ميامد ايران برام آورد. من فکر مي کنم از همين جا هم اگر کارت داشته باشيم بشه سفارش داد و بيايد به آدرسمون.واقعا کيف با کيفيت و خوش تيپ و ساده ايه.اين لينکش هست
http://m.dhgate.com/priceshipment.do?proid=ff8080813ada6dc8013ae8b15cb 16b24&cid=
و لينکهاي ديگه با کيفهاي مشابه ديگه,
http://www.chinaeshops.com/pu-leather-case-cover-stand-for-huawei-mediapad-10-fhd-table-pc-101-inch-w-sleep-function_p9300.html

http://www.aliexpress.com/store/product/sikai-slim-with-stand-pu-leather-case-for-huawei-mediapad-10-fhd-android-tablet/900144_636480450.html

دادا این لینک دوم چقده قیمتش؟

farshadbayat
16-04-2013, 00:38
سلام دوست عزيز

سلام جسارته رم این تبلت 2gb نیستش 1gb هستش توی بروشور و قوطی تبلت نوشته رم چقدره.

farshadbayat
16-04-2013, 00:49
سلام دوستان من تازه این تبلت خریدم
فقط دوتا چیز منو اذیت میکنه:
1-می خوام شارژ کنم خیلی طول میکشه.برای شما هم همینطوره؟
2-آیا از طرف شرکت سازندش پشتیبانی میشه؟
ممنون میشم جواب بدین

یکی به ما جواب بده

moghazzal
16-04-2013, 07:32
6600 میلی آمپر باتری طول می کشه دیگه!!!
به جاش خوب هم شارژ نگه می داره
یه 2 ساعتی طول میکشه
سایت سازندش یه رام هایی واسه دانلود داره
بد نیست

macronir
16-04-2013, 08:09
سلام جسارته رم این تبلت 2gb نیستش 1gb هستش توی بروشور و قوطی تبلت نوشته رم چقدره.

دوست عزيز، دو مدل از اين تبلت توي ايران موجوده :
1- CPU:1.2 - Ram:1GB - Rom:8GB
2- CPU:1.4 - Ram:2GB - Rom:16GB

من با هر دو مدلش کار کردم - مشخصات بالا روي جعبه هر کدوم و همچنين در منوي Setting>About tablet>Status هم نوشته شده.

farshadbayat
16-04-2013, 09:35
میشه راهنمایی کنید که روی تبلت (CPU:1.2 - Ram:1GB - Rom:8GB) کدوم رام نصب کنم ؟

macronir
16-04-2013, 10:55
میشه راهنمایی کنید که روی تبلت (CPU:1.2 - Ram:1GB - Rom:8GB) کدوم رام نصب کنم ؟

فرقي بين دو مدل از نظر رام نيست. براي هر دو مدل رام S10-101u رو نصب کنيد.

ehsanhp
16-04-2013, 13:24
دادا این لینک دوم چقده قیمتش؟

20 دلار, تو سايتش دقت کنى نوشته.

mrmselma
17-04-2013, 14:23
اکثر بازی های که نصب میکنم مثل. gta nfs .. 9mm.. WRC_Shakedown.. the room.. همشون تو بازی لگ داره.. کندی فرم احساس میشه. و اکثرا پرش داره.. اما نظرا رو میخونم همه میگن بازی ها خوب اجرا میش.. بدون هیچ گونه کاهش فریم.. کم کم دارم احساس میکنم تبلت من ی ایرادی داره.. ورژن اندرود 4.1.2 روسی// بازی رو تو حافظه تبلت میریزم.. ب جی میلم ساین م.. از اندروید کده هم دان میکنم.... مشکل کجاست .. دارم خل میشم.. مشکل از کجاست؟؟

mehrdad_dvd
17-04-2013, 16:51
من رو تبلت رام چینی را نصب کردم..امروز یک آپدیت جدید براش اومده که 87 مگ هست ...دوستان که نصب میکنند فرقی اگه کرده اینجا مطرح کنید

ehsanhp
17-04-2013, 17:25
نه دوست عزيز دستگاهت مشکلي نداره, اين تبلت همينجوره,فقط حساسيت يوزر ها با هم فرق داره.

marshal bruce
17-04-2013, 22:32
آندرویت روسیه که به جی میلم سینک هستم. روتش هم نکردم.
البته برای اجرای اولیه چیز چیز - ان نیاز داره که برای اجراهای بعد نیاز نداره.
ورژن 1.1.1 رو هم نصب کنید.
اینم لینک بازی :

http://androidkade.com/19022/%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c-wild-blood-v1-1-1-%d8%af%db%8c%d8%aa.html

بازهم مشکلی بود در خدمتیم.

دادا شرمنده ... یادم رفت اینو بگم.
الان که چیز پی ان نداریم و نمیشه وصل شد باید چکار کرد؟؟
من که نتونستم اجراش کنم

Dark Souls
18-04-2013, 00:01
اکثر بازی های که نصب میکنم مثل. gta nfs .. 9mm.. WRC_Shakedown.. the room.. همشون تو بازی لگ داره.. کندی فرم احساس میشه. و اکثرا پرش داره.. اما نظرا رو میخونم همه میگن بازی ها خوب اجرا میش.. بدون هیچ گونه کاهش فریم.. کم کم دارم احساس میکنم تبلت من ی ایرادی داره.. ورژن اندرود 4.1.2 روسی// بازی رو تو حافظه تبلت میریزم.. ب جی میلم ساین م.. از اندروید کده هم دان میکنم.... مشکل کجاست .. دارم خل میشم.. مشکل از کجاست؟؟
والا تو تو The Room هم افته فریم داری!! حالا nfs درسته ولی The room?!!!! من حتی تو shadowgun هم افت ندارم چه برسه به the room!!!

mrmselma
18-04-2013, 17:28
والا تو تو The Room هم افته فریم داری!! حالا nfs درسته ولی The room?!!!! من حتی تو shadowgun هم افت ندارم چه برسه به the room!!!

تو بازی the room مرحله 2 ب قدری پرش داره و لگ داره بازی ک نمیشه ادامه داد بازیو.. من حس میکنم مشکل از تب من.. نمی دونم :|

mrmselma
18-04-2013, 17:43
تو بازی the room مرحله 2 ب قدری پرش داره و لگ داره بازی ک نمیشه ادامه داد بازیو.. من حس میکنم مشکل از تب من.. نمی دونم :|

نه واقعا ینی امکان داره سخت افزار تب مشکلی داشته باشه.. آیا؟ لطفا یکی ی دلگرمی بده ثواب داره

Dark Souls
18-04-2013, 23:14
نه واقعا ینی امکان داره سخت افزار تب مشکلی داشته باشه.. آیا؟ لطفا یکی ی دلگرمی بده ثواب داره
والا چی بگم! صفحه های قبل هم یه سری از کاربرا تو بازی ها پرش داشتن و یه سری ها نداشتن
من امشب بازی n.o.v.a 3 رو نصب کردم به شکل عجیبی بازی روون بود. خیلی خیلی عالی اجرا شد

silent_EAgle
19-04-2013, 10:25
nova ro az androidkade dan kardi.. Mishe begi kodoom data ro .. Onike baraye galaxy s2 ya on power vr.. Kodomo gerefti...

سلام داداش
من اومدم رد شم گیر کردم یه تاپیک شما ....
من در مورده این تب اطلاعات ندارم ولی اگه میتونی و به ریکاوری دسترسی داری برو تو ریکاوری و یه دور وایپ هارو انجام بده .... و طبقه قاعده وایپ همه چی پاک میشه ها .... پس بک آپ فراموش نشه ....
بعد از بالا اومدن گوشی شما اول بازی های دیتا دار رو نصب کن و فیدبک بده

darush051
19-04-2013, 17:36
سلام خسته نباشید
آقا من v.i.b.e.r رو نصب کردم ولی موقعی که شمارمو میدم (رایتل تو تبلت گذاشتم) میمونم تا اس ام اس بیاد واسه کدش هیچی نمیاد اشکال از کجاس؟

A.R.M
19-04-2013, 21:58
سلام خسته نباشید
آقا من v.i.b.e.r رو نصب کردم ولی موقعی که شمارمو میدم (رایتل تو تبلت گذاشتم) میمونم تا اس ام اس بیاد واسه کدش هیچی نمیاد اشکال از کجاس؟

برای اینجور کارها فقط از نرم افزار tango استفاده کن چون viber و skype و چندتا دیگه به نظرم فیلتره یا این نرم افزارها برای ایران خدمات نمیدن که اونم باز باید از ........ استفاده بشه. پس همون tango رو نصب کن و حالش رو ببر.

ضمنا از دوستان یه سوال داشتم تبلت من 4 ساعت طول میکشه از 5% تا 100% شارژ بشه مشکل از کجاست چون دوستان گفتن 2 ساعته شارژ میشه. لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
برای سرعت بهتر تبلت هم بهتره از لانچرهای سبک استفاده کنید من لانچر ilauncher و apex رو تست کردم رونتر شده بود مثلا بازکردن setting سریعتر شده.

برای بازیه wild blood هم حتما باید از ........ استفاده کنی که الان همه آپی ها بسته است.

ehsanhp
20-04-2013, 07:53
بله زمان شارژ از 0 درصد 4 ساعت طول مى کشه و طبيعيه. بله نرم افزار tango خوبه. Skype هم خيلى خوبه و شيلتر هم نيست و در دنيا رايج تره.

vahiti
20-04-2013, 12:07
سلام بچه ها
لطفا اگه کسی تونسته روت کنه به منم یاد بده.بدجور اعصابمو ریخته بهم
با اون روشی که تو سایت گفته رفتم نشد.وقتی روت2 رو تو برنامه میزنم تو تبلت پسورد ریکاوری رو ازم میخاد!
کسی روش دیگه ای رو بلده؟:sign_help::sign_help::sign_help:

vahiti
20-04-2013, 15:46
سلام بچه ها
لطفا اگه کسی تونسته روت کنه به منم یاد بده.بدجور اعصابمو ریخته بهم
با اون روشی که تو سایت گفته رفتم نشد.وقتی روت2 رو تو برنامه میزنم تو تبلت پسورد ریکاوری رو ازم میخاد!
کسی روش دیگه ای رو بلده؟:sign_help::sign_help::sign_help:

نمیخاد بچه ها!

طبق معمول در فروم های خارجی دنبالش گشتم و براحتی و بدون خطر تونستم روتش کنم:df:

kamran.t
20-04-2013, 17:24
نمیخاد بچه ها!

طبق معمول در فروم های خارجی دنبالش گشتم و براحتی و بدون خطر تونستم روتش کنم:df:

سلام آموزش رو برای ما هم میتونین بزارین ؟:up:

LightRay
20-04-2013, 21:56
سلام خسته نباشید

تا جایی که من میدونم رایتل سرویس تماس و اس ام اس خارج از کشور را فعال نکرده.
من هم همین کار رو کردم و برای شماره ناچار شدم 0912 بدم.
ضمناً امشب وایبر کار میکنه، حالا تا کی فعال بمونه خدا میدونه و بعضیا!...:aq:

vahiti
20-04-2013, 23:43
سلام آموزش رو برای ما هم میتونین بزارین ؟:up:

فکر نکنم نیاز به ترجمه داشته باشه.متن کاملا سادست

1) Downloaded the 4.1 firmware from Huawei (Chinese) http://www.huaweidevice.com/cn/downl...oftid=NDIyNDQ=
2) BACKUP everything you need on something other than the tablet
3) Installed via SD card
4) Configured internet and tried the built-in auto update until no more updates were found
5) Connected to PC so that HiSuite was fully functional - drivers et all
6) Downloaded the root file (note: for 3G version) and Google play from http://bbs.mumayi.com/thread-1798079-1-1.html
7) Extracted to PC and put all files (from both archives) into a single folder
8) Turned off tablet and removed SIM + SD cards
8) Turn on, connect tablet to PC, switch USB to file transfer mode (I think it is called mass storage, it is the last option if you have English, just below the HiSuite option) and set USB debugging options to ON
9) Run fix_flashing.bat file from the folder you extracted the root patch. WAIT! This usually takes some time. Also, do note that you need the tablet decently charged (60% +)
10) Once it restarts, connect to HiSuite and install ActiGSM.apk (remember to switch modes if it asks you)
11) Run SuperSU then MainActivity - grant SU rights to MainActivity
12) In MainActivity click the big grey button on the left
13) Once done, power off, insert SIM + SD card and then restore your data from the backup

Enjoy!

kamran.t
21-04-2013, 17:37
سلام دوستان
من تازه این تبلت رو خریدم (با داک) تا حالا به یک مشکل برخوردم و اینکه (PC (Win8 تبلت رو نمیشناسه :bc:

behzadnm77
21-04-2013, 17:53

1) downloaded the 4.1 firmware from huawei (chinese) http://www.huaweidevice.com/cn/downl...oftid=ndiyndq=
2) backup everything you need on something other than the tablet
3) installed via sd card
4) configured internet and tried the built-in auto update until no more updates were found
5) connected to pc so that hisuite was fully functional - drivers et all
6) downloaded the root file (note: For 3g version) and google play from http://bbs.mumayi.com/thread-1798079-1-1.html
7) extracted to pc and put all files (from both archives) into a single folder
8) turned off tablet and removed sim + sd cards
8) turn on, connect tablet to pc, switch usb to file transfer mode (i think it is called mass storage, it is the last option if you have english, just below the hisuite option) and set usb debugging options to on
9) run fix_flashing.bat file from the folder you extracted the root patch. Wait! This usually takes some time. Also, do note that you need the tablet decently charged (60% +)
10) once it restarts, connect to hisuite and install actigsm.apk (remember to switch modes if it asks you)
11) run supersu then mainactivity - grant su rights to mainactivity
12) in mainactivity click the big grey button on the left
13) once done, power off, insert sim + sd card and then restore your data from the backup

enjoy!

اینو که من خودم گذاشتم بعد میگی پیداش کردم نخبه

marshal bruce
21-04-2013, 19:33
سلام اقایون لطفا بگید من باید از چه کابلی برای اتصال یو اس بی به تبلت استفاده کنم؟؟؟
برای سامسونگ جواب میده؟؟؟
خواهشا کمک کنید

ehsanhp
21-04-2013, 20:23
سلام اقایون لطفا بگید من باید از چه کابلی برای اتصال یو اس بی به تبلت استفاده کنم؟؟؟
برای سامسونگ جواب میده؟؟؟
خواهشا کمک کنید

نه دوست عزيز تا اونجا که من مى دونم جواب نميده.فقط کابل مخصوص خودش نيازه که تو ايران نيست و در کشورهاي ديگه حدود 15 دلاره.

marshal bruce
21-04-2013, 20:36
نه دوست عزيز تا اونجا که من مى دونم جواب نميده.فقط کابل مخصوص خودش نيازه که تو ايران نيست و در کشورهاي ديگه حدود 15 دلاره.

Sent from my galaxy ace 2

ممنون از جوابت...
یعنی هیچ چاره ای نداره؟؟؟ اخه خیلی احتیاج میشه

vahiti
22-04-2013, 00:27
اینو که من خودم گذاشتم بعد میگی پیداش کردم نخبه

چه جالب!!!!
نمیدونستم تو اینقدر کارت درسته که تو سایت xda developers هم فعالیت میکنی اونم از یه کشور دیگه!!!
پس تو نخبه ای نه من

اینم لینکش.بچه ها خودشون قضاوت کنن

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1936125&page=6

#MEHDI#
22-04-2013, 06:53
دوستان لطف کنید در نهایت ادب با همدیگه صحبت کنید.
در غیر اینصورت به مدیریت بخش اطلاع داده میشه تا در مورد تاپیک تصمیم بگیرند.

mehrdad_dvd
22-04-2013, 21:02

1) Downloaded the 4.1 firmware from Huawei (Chinese) http://www.huaweidevice.com/cn/downl...oftid=NDIyNDQ=
2) BACKUP everything you need on something other than the tablet
3) Installed via SD card
4) Configured internet and tried the built-in auto update until no more updates were found
5) Connected to PC so that HiSuite was fully functional - drivers et all
6) Downloaded the root file (note: for 3G version) and Google play from http://bbs.mumayi.com/thread-1798079-1-1.html
7) Extracted to PC and put all files (from both archives) into a single folder
8) Turned off tablet and removed SIM + SD cards
8) Turn on, connect tablet to PC, switch USB to file transfer mode (I think it is called mass storage, it is the last option if you have English, just below the HiSuite option) and set USB debugging options to ON
9) Run fix_flashing.bat file from the folder you extracted the root patch. WAIT! This usually takes some time. Also, do note that you need the tablet decently charged (60% +)
10) Once it restarts, connect to HiSuite and install ActiGSM.apk (remember to switch modes if it asks you)
11) Run SuperSU then MainActivity - grant SU rights to MainActivity
12) In MainActivity click the big grey button on the left
13) Once done, power off, insert SIM + SD card and then restore your data from the backup

Enjoy!
دوست عزیز لطفا مراحل بالا را که خودتان انجام دادین را اینجا کاملا" شرح دهید.روت کردن کار پر ریسکی هست و لطفا" راهنمایی کنید.:sign_help:
چون در متن بالا که شما گذاشتید لینکی برای دانلود هست که وارد یک سایت چینی میشه و نمیشه متوجه شد که ازکجا باید برنامه رو دانلود کرد.(bbs.mumayi.com)
خواهشا" از ابتدا کاملا" توضیح دهید که چه کردید و مراحل را تک به تک توضیح دهید سوال خیلی از دارندگان تبلت هست.:bc:
و لطفا" دوستان راهنمایی کنند چون قبل ار روت گویا حتما" احتیاج به بک آپ هست بهترین برنامه برای بک آپ گیری که تمامی برنامه ها و بازی ها مثل اول برگرده سرجاش چی هست؟؟یک کوچولو هم درباره برنامه ایی که معرفی میکنید توضیح دهید.:please:

macronir
23-04-2013, 13:30
کسي از دوستان ورژن 4.1.2 چيني جديد (c233b003) رو نصب کرده؟ مشکل برنامه هاي گوگل حل شده يا نه؟

POROMA2008
23-04-2013, 14:03
سلام دوستان
من تازه این تبلت رو خریدم (با داک) تا حالا به یک مشکل برخوردم و اینکه (pc (win8 تبلت رو نمیشناسه :bc:

مبارکت با شه چند گرفته ای ؟
از کجا گرفته ؟

نسخه 8 گیگ یا 16 گیگ ؟

kamran.t
23-04-2013, 16:06
مبارکت با شه چند گرفته ای ؟
از کجا گرفته ؟

نسخه 8 گیگ یا 16 گیگ ؟

سلام
ممنون . نخریدم بلکه با آیپد 2 64 3g عوض کردم مدل 8 گیگ هم هست ولی هر کار میکنم PC نمیشناسه :bc: