PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نرم افزار ایرانی Find Me

farzam_raw
17-01-2013, 21:39
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این برنامه رو که کار خودم هست بطور مجانی تو سایت واسه دانلود قرار میدم .
کار این برنامه به این صورت هست که موقعیت شما را با استفاده از GPS داخلی و یا با ستفاده از اینترنت دریافت کرده و آن را بصورت لینک Google Map یا بصورت طول و عرض جغرافیایی به شما نشان داده و شما میتوانید آن را برای دوستانتان ارسال کنید .
شما میتوانید هنگامی که با دوستان خود در جایی نا آشنا قرار میگذارید ,میتوانید با استفاده از این برنامه و فرستادن موقعیت خودتان بصورت لینک Google maps دوست خود را از مکان با خبر کنید.
مورد استفاده دیگر این برنامه هنگام گم شدن شما است که می توانید موقعیت دقیق خودتان را برای دیگران ارسال کنید ....
این برنامه بصورت رایگان برای شما دوستان قرار میدم . و چون نمیتونم توی marketplace قرارش بدم (به دلایل مختلف) این برنامه رو میتونید با استفاده از برنامه application Development که داخل SDK ویندوز فون هست براحتی برروی گوشی های جیلبریک نشده نصب کرد...
این برنامه برروی ویندوز فون 7و8 براحتی اجرا میشود...

Download (http://s3.picofile.com/file/7624073545/FindMe.xap.html)

Mr.Mobile
18-01-2013, 11:48
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این برنامه رو که کار خودم هست بطور مجانی تو سایت واسه دانلود قرار میدم .
کار این برنامه به این صورت هست که موقعیت شما را با استفاده از gps داخلی و یا با ستفاده از اینترنت دریافت کرده و آن را بصورت لینک google map یا بصورت طول و عرض جغرافیایی به شما نشان داده و شما میتوانید آن را برای دوستانتان ارسال کنید .
شما میتوانید هنگامی که با دوستان خود در جایی نا آشنا قرار میگذارید ,میتوانید با استفاده از این برنامه و فرستادن موقعیت خودتان بصورت لینک google maps دوست خود را از مکان با خبر کنید.
مورد استفاده دیگر این برنامه هنگام گم شدن شما است که می توانید موقعیت دقیق خودتان را برای دیگران ارسال کنید ....
این برنامه بصورت رایگان برای شما دوستان قرار میدم . و چون نمیتونم توی marketplace قرارش بدم (به دلایل مختلف) این برنامه رو میتونید با استفاده از برنامه application development که داخل sdk ویندوز فون هست براحتی برروی گوشی های جیلبریک نشده نصب کرد...
این برنامه برروی ویندوز فون 7و8 براحتی اجرا میشود...

download (http://s3.picofile.com/file/7624073545/findme.xap.html)

مرسی از کار خودت. مرسی مجانی.
و اینجا هم بخش وینمو یعنی ویندوز 6 و 6.1 و 6.5 هست. 7 و 8 یه طبقه بالاتره.
تاپیک قفل و به زودی حذف میشود