PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی تاچ اسکرین کردن نرم افزار و بازیهای جاوا

Vagrik
10-11-2007, 20:36
شما میتونید با این برنامه، نرم افزار و بازیهای مورد علاقه خودتان را به صورت خیلی ساده تاچ اسکرین کرده و از آن در گوشیتون استفاده کنید.

چگونگی عملکرد:

1. فایل پیوست رو دانلود کنید و در یک جایی از کامپیوتر Unzip کنید.
توجه 1: این برنامه آماده هستش و نیازی به نصب آن در کامپیوتر نمیباشد.

2. از داخل فولدر مورد نظر، فایل JAM.exe رو اجرا کنید.
توجه 2: اجرای این برنامه، ممکن هستش که 10 ثانیه طول بکشد. مشکلی نیست.

3. وقتی برنامه اجرا شد، از طریق File>Open JAR، فایل مورد نظرتون رو باز کنید.
توجه 3 (خیلی مهم): قبل از هر کاری، اول از فایل مورد نظر، Backup بگیرید. چون اگر نا موفق باشه، فایل اصلی رو از قبل داشته باشید.

4. سمت راست برنامه این تنظیمات رو انجام دهید:
قسمت Adapt for:
Model>>> Motorola Toch Screen
(Screen Size>>> 240*320 (A1200,ROKR E6

قسمت Adapt from:
Model>>>Sony-Ericsson
تیک بزنید این گزینه رو: Else - default profile

قسمت Options:
این گزینه ها تیک دار شود:
- Create Jad-file
- Adapt icon

5. در آخر، Adapt JAR رو انجام بدید. فایل مورد نظر برای نصب در گوشی شما، آماده شده است. همون فایل رو داخل موبایلتان بریزید، و نصب کنید.

دانلود فایل (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=107428&d=1194712605)

(توجه: این تاپیک رو دوست عزیزم، FARID از من تقاضا کردند که در بخش UIQ هم بزنم... لطفا، برنامه رو تست کنید، و نتیجه رو در همین جا بنویسید...، توجه داشته باشید، طبق راهنمایی که در بالا گفته شده، کارها رو انجام بدید. یعنی اگر در راهنمایی من نوشتم، مثلا در قسمت فلان جا، باید Motorola TochScreen باشه، شما هم اینکارو بکنید.)

تشکر هم یادتون نره... :loveit: :yipi:

farshad86
15-12-2007, 00:39
چرا هیچ کس تشکر نکرده؟!
فایل رو نمیشه دانلود کنم.اگه میشه لطف کنید یکبار دیگه ضمینه کنید و یا لینکش رو بدید.
سپاسگزارم

Hes_r
15-12-2007, 12:31
به دلیل تغییر سرور للینک عوض شده انگار باید لینک رو دوباره لطف کنند .

Vagrik
15-12-2007, 19:54
لینک جدید: دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=93510&d=1195929776)

Solid Snake
17-12-2007, 09:03
سلام
vargikعزیز
ممنون به خاطر برنامه عالیت من امتحان کردم روی یکی جواب داد(بازی silent hill)و روی دو تا هم جواب نداد و وسط بازی ارور میده که یه فایلی پیدا نشده و بازی هنگ میکنه(god of war&sega rally)
باز هم ازت تشکر میکنم به خاطر فعالیتت
راستی m600چی شد ؟
در مورد بالا اوردن ویندوز به نتیجه نرسیدی؟
:glass:

Vagrik
21-12-2007, 13:19
من ويندوز موبايل رو تا صفحه Welcome (يا همونی كه نوشته Windows Mobile) بالا اوردم، ولی متاسفانه بعد از 15 دقيقه، بورد گوشيم سوخت... به علت يكی از مشكلاتی كه جدی نگرفته بودم... به هر حال... اينم يه جور تجربه برام بود... ولی تونستم!

LordSlasher1
25-12-2007, 19:04
دمت گرم عالی بود

SEMPITERNAL
15-05-2008, 12:56
من هر كاري مي كنم نمي شه!
وقتي تو Adapt from مي ذارم رو Sony_Ericsson گزينه Else - Defaoult profile خاموش مي شه!
مشكل از كجاست؟
همينجوري بدون تيك زدنم كه Adapt مي كنم رو گوشي ارور Can't read jar file رو ميده!
برنامه ي رياضي رو مي خوام لمسيش كنم
رو چند تاي ديگم امتحان مي كنم نمي شه!
فكر كنم به خاطر همون گزينه اي كه بايد تيك بزنيه!
ولي اينكه خاموشه كه؟
خواهشا راهنمايي كنيد

SEMPITERNAL
16-05-2008, 11:41
هيچكس نيست جواب منو بده؟
خب خيلي واجبه!
خواهشا اگه كسي راه حلي داره دريغ نكنه!
ممنون

Vagrik
27-06-2008, 16:37
من هر كاري مي كنم نمي شه!
وقتي تو Adapt from مي ذارم رو Sony_Ericsson گزينه Else - Defaoult profile خاموش مي شه!
مشكل از كجاست؟
همينجوري بدون تيك زدنم كه Adapt مي كنم رو گوشي ارور Can't read jar file رو ميده!
برنامه ي رياضي رو مي خوام لمسيش كنم
رو چند تاي ديگم امتحان مي كنم نمي شه!
فكر كنم به خاطر همون گزينه اي كه بايد تيك بزنيه!
ولي اينكه خاموشه كه؟
خواهشا راهنمايي كنيد

با عرض سلام و خسته نباشید و عذرخواهی بابت دیرکرد پاسخ دادن به مشکلتان...

شما باید از بین گزینه های موجود، گوشی Motorola A1200 رو انتخاب کنید، تا مشکلتان حل شود. ربطی به این که گوشی شما چی هست (میخواد P990 باشه، میخواد HTC باشه) ندارد.

امیدوارم مشکلتان حل شود. :glass:

موفق باشید

Vagrik
27-06-2008, 16:48
لینک دانلود ورژن جدید این نرم افزار...

مدیریت محترم، لطفا در پست اول، لینک دانلود را اصلاح، و این لینک را جایگزین نمایید.

لینک دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=93510&d=1195929776)

با تشکر

mohsen_d_62
28-03-2009, 00:42
آقا کار نمیکنه که نمیکنه . Can not read jar file میده . فایل جاد رو اجرا میکنم . اینو گفتم که بدونی اونم ساختم . گوشی من پی وان

x_zarbat
28-03-2009, 22:53
هر 2 تا رو امتحان كنيد!

rappix
29-03-2009, 00:04
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام دوستان ببخشید این درسته که برای لمسی ها هست ولی برای گوشی هایی هست که بر مبنای جاوا نیست که فکر نکنم!
اخه مثلا پیکسون سامسونگ لمسی هست ولی سیستم عامل نداره و بر پایه ی جاواست یعنی برای اونا هم باید همچین کارایی کرد؟
یا مثلا لمسی های ال جی که اینطور نیست این کلا برای این سیتم عامل هست درسته و بعد میخواستم بدونم کلا این نرم افزار غیر از لمسی کردن تغییر رزولویشن هم میده اصلا کاری به لمسی بودنش ندارم !!!منتظرم

majid_sd2009
07-12-2009, 12:41
خیای عالی کار کرد.
من یک بازی به نام SnakeRevolution رو تبدیل کردم خوب شده فقط خیلی حساس نیست ولی خوب تبدیل شد و تمام گذینه هاش رو میشه کار کرد.فقط باید دستت رو بکشی رو گذینه ها و با یک فشار معمولی نمیشه و نقش ok رو داره