PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام کوک شده با بیس ۴.۱.۲ به نام JellyTime _ Nexus

_ANONYMOUS_
06-03-2013, 23:06
سلــــام !

رامی جدید و زیبا با بیس ۴.۱.۲ !

ScreenShot - اســـکـــریــن شـــات

http://img.tapatalk.com/d/13/03/05/pe5y7ane.jpg

طریــقه ی نصب :

Full Wipe
Format System
نصب رام از طریق Install Zip From Sd Card
Full Wipe
نصب Gapps (اختیاری)
ریستارت کنید

لیــــنـــک های دانلــــــود :

Download ROM (http://www.mediafire.com/?aqldh4oqdn78pia)

Download Gapps (http://goo.im/gapps/gapps-jb-20121212-signed.zip)

تشکر از Arman.sarab بابت قالب پست٪

Arman.sarab
06-03-2013, 23:30
سلام

اول از همه فکر میکنم بهتر بود برای کپی کردن قالب پست من از من اجازه میگرفتید ، چون واقعا زحمت میکشم این کارهارو میکنم شما یک کپی پیست ساده میکنید و یه لینک عوض میکنید اسمش هم میذارید تاپیک رام ! ضمن اینکه متاسفانه توی قوانین این مورد تخلف ذکر نشده ، شاید بهتر بود اجازه میگرفتید بابت این موضوع ...

نکته دوم که فکر میکنم خودتون میدونستید ، بارها و بارها گفته شده که لطفا اسکرین شات رو توی ضمیمه آپلود کنید ! این مورد جزو قوانین سایت هست دلیل هم داره ، به خاطر اینکه 1هفته دیگه 1ماه دیگه 1 سالـ ـه دیگه اگه کسی خواست این رام رو استفاده کنه با یه عکس Expire شده مواجه نشه !

به هر حال به خاطر اینکه سوء تفاهم به وجود نیاد تاپیک باز میمونه ، فقط لطف کنید تا زمانی که وقت ویرایش دارید اسکرین شاتــ رو به ضمیمه پستتون اضافه کنید و از این به بعد این موارد رو رعایت کنید

ممنون از فعالیتتون .

فعــلـــاً

_ANONYMOUS_
07-03-2013, 12:57
سلام

اول از همه فکر میکنم بهتر بود برای کپی کردن قالب پست من از من اجازه میگرفتید ، چون واقعا زحمت میکشم این کارهارو میکنم شما یک کپی پیست ساده میکنید و یه لینک عوض میکنید اسمش هم میذارید تاپیک رام ! ضمن اینکه متاسفانه توی قوانین این مورد تخلف ذکر نشده ، شاید بهتر بود اجازه میگرفتید بابت این موضوع ...

نکته دوم که فکر میکنم خودتون میدونستید ، بارها و بارها گفته شده که لطفا اسکرین شات رو توی ضمیمه آپلود کنید ! این مورد جزو قوانین سایت هست دلیل هم داره ، به خاطر اینکه 1هفته دیگه 1ماه دیگه 1 سالـ ـه دیگه اگه کسی خواست این رام رو استفاده کنه با یه عکس Expire شده مواجه نشه !

به هر حال به خاطر اینکه سوء تفاهم به وجود نیاد تاپیک باز میمونه ، فقط لطف کنید تا زمانی که وقت ویرایش دارید اسکرین شاتــ رو به ضمیمه پستتون اضافه کنید و از این به بعد این موارد رو رعایت کنید

ممنون از فعالیتتون .

فعــلـــاً

سلام

۱- بنده فقط یک TIP و چند تا تکه ی کوچک از متن رو از شما کپی گرفتم ، می تونستم بگم که خودم شبیه شما درست کردم و هیچ CREDIT ی به شما ندم اما در آخر پست از شما تشکر کردم ، علتش هم این بود که بعدا اخطار ندید که قالب پستتون اشکال داره یا ... . در ضمن فقط یه لینک نیست ! فکر کنم تنها اشتراک این پست من با تاپیک های شما یک TIP ش بود که کپی کردم و یه سلام و اسکرین شات ! فکر نکنم که وقتی که یک کس برای نوشتن یک tip می بره بیشتر از زمانی باشه که دولوپر روی یک کرنل یا رام کار میکنه و آخرش به بهانه های مختلف تاپیکش قفل میشه !

در ضمن ضمانت میدم که اسکرین شاتی که گذاشتم حداقل تا زمانی که آپدیت بعدی رو میزارم منقضی نمیشه !

راستی چرا الان هر کس به جز شما تاپیک رام میزاره تاپیکش قفل میشه ! نمی دونم دلیلش چیه ؟!؟! :bn::bn:

Arman.sarab
07-03-2013, 14:21
سلام

۱- بنده فقط یک tip و چند تا تکه ی کوچک از متن رو از شما کپی گرفتم ، می تونستم بگم که خودم شبیه شما درست کردم و هیچ credit ی به شما ندم اما در آخر پست از شما تشکر کردم ، علتش هم این بود که بعدا اخطار ندید که قالب پستتون اشکال داره یا ... . در ضمن فقط یه لینک نیست ! فکر کنم تنها اشتراک این پست من با تاپیک های شما یک tip ش بود که کپی کردم و یه سلام و اسکرین شات ! فکر نکنم که وقتی که یک کس برای نوشتن یک tip می بره بیشتر از زمانی باشه که دولوپر روی یک کرنل یا رام کار میکنه و آخرش به بهانه های مختلف تاپیکش قفل میشه !

در ضمن ضمانت میدم که اسکرین شاتی که گذاشتم حداقل تا زمانی که آپدیت بعدی رو میزارم منقضی نمیشه !

راستی چرا الان هر کس به جز شما تاپیک رام میزاره تاپیکش قفل میشه ! نمی دونم دلیلش چیه ؟!؟! :bn::bn:

سلام

پستی که از من کپی کردید این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3529529&postcount=1) هست که حتی فونت و رنگ هم عوض نکردید چه برسه به بقیه چیزها ...

به هر حال برای اینکه فکر نکنید من مشکلی با شما دارم به مدیر ارشد گزارش دادم که با صلاح دید خودش عمل کنه ... تاپیک رامتون هم که با تغییر عنوان اون موقع باز کردم همچنان 1 پست هم نداشته ، کلا قفل بودن یا نبودن اون تاپیک زیاد فرقی نمیکنه دلیلی نداره قفلش کنم که تیکه هم میندازید !

مورد اسکرین شات هم با اینکه قبلا [ این پست مدیر ارشد (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3533073&postcount=6) ] که توش تاکید شده اسکرین شات حتما توی ضمیمه باید آپلود بشه رو شما هم دیدید و هم تشکر زدید رعایت نکردید

cruel
07-03-2013, 16:45
سلام
من هر رامی رو که نصب میکنم یا بالا نمیاد یا وقتی بالا اومد اگه ریست کنم دیگه بالا نمیاد..
تو Bootanimation میمونه..
چکار کنم؟

_ANONYMOUS_
07-03-2013, 16:48
سلام
من هر رامی رو که نصب میکنم یا بالا نمیاد یا وقتی بالا اومد اگه ریست کنم دیگه بالا نمیاد..
تو bootanimation میمونه..
چکار کنم؟

سلام محمد جان

عزیزم از چه ریکاوری استفاده می کنید ؟ وایپ ها رو قبل از نصب رام انجام می دید ؟

cruel
07-03-2013, 17:46
با تشکر
مشکلم حل شد

mostafa5187
08-03-2013, 14:46
پست من چرا حذف شده?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
08-03-2013, 15:38
پست من چرا حذف شده?

Sent from my gt-i9001 using tapatalk 2