PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر مدیر موبایلستان بودید ، اولین ایده ای که بلافاصله اجرا میکردید چه بود ؟

HAMED
26-04-2013, 16:41
سلام

میخواهیم بدانیم به عنوان یکی از کاربران انجمن تخصصی موبایلستان چنانچه در جایگاه مدیر آن بودید

چه تصمیماتی را در اولویت قرار می دادید؟ / منتظر شنیدن پاسخ ها و نظرات شما هستیم.

لطفا کاربران محترم فقط و فقط ایده خودشان را در این تاپیک مطرح کنند و از ارسال

هر گونه پست در جهت تائید و رد ایده دیگر کاربران جدا خودداری نمایند.

پیشاپیش از حسن همکاری کاربران محترم سپاسگزاریم.

%

SHAHA3
26-04-2013, 16:46
سلام ممنون از تاپيك بجاتون
من تو برخي فروم هاي همسايه تو اپشن هاي هر كاربر كه زير اواتارش تو هر پستش نمايش داده ميشه به جز نمايش تعداد پست ها و سپاس ها ابزاري ديدم به عنوان قدرت امــــــتياز دهي
اگه اين قابليت كه به نظرم بسيار جالبه براي موبايلستان هم تعبيه بشه خيلي خوبه :ah:
نمونه:
http://rozup.ir/up/shaha3/Untitled_1.jpg

PESAR AJIB
26-04-2013, 16:53
1-ارتقا ورژن انجمن !
2-ارتقا سرور !
3-اضافه کردن کد پلیر صوتی !
4-قابلیت قفل کردن تایپیک به دست خود استارتر
5-اپدیت کردن پست اول بدون محدودیت زمانی

♫♪

sh93
26-04-2013, 16:55
با سلام و ممنون از این تاپیک :ax:
راستش دلیل این کار رو نمیدونم که به چه علت انجام داده شده.
اما 100 % یکی از کارهایی که انجام میدادم برداشتن محدودیت زمانی ویرایش پستهای کاربر هست. :bl:
برای ویرایش باید به یکی از مدیران گل بگیم هم وقت عزیزان گرفته میشه هم آخر اون چیزی که مدنظر خود ما هست نمیشه..
تغییر قالب سایت :dw:
و مورد دیگه واقعا بسیاری از کاربران در پست و جایگاه واقعی که باید باشن نیستن...
خیــلی ممنون :ax: لطفا زمان برنامه رو هم بیشتر کنید . :دی

krg.0rg
26-04-2013, 16:59
برداشتن محدیدت زمان ویرایش پست ها
قفل پست ها توسط خود استارتر تاپیک
ارتقا ورژن به 4

POURYA
26-04-2013, 17:04
با سلام خدمت کاربران گرامی موبایلستان

تاپیکی خوبی زدی حامد...من اگه مدیرش بودم اولین کاری که میکردم قالب و تگهارو عوض میکردم بعد ویبولتین انجمن رو به 4.2 آپدیت میکردم(البته میدونم ریسک کار بالاس ولی نشد نداره واسه پیشرفت انجمن لازمه)...بعد یه فروشگاه معتبر هم براش میزدم...آپلود سنترم سرعت خیلی کم شده مشکلات آپلود سنتر هم برطرف میکردم...

فدای همه دوستان:ax:

ALIREZA
26-04-2013, 17:09
با سلام من با pesar ajib موفقم.

1-ارتقا ورژن انجمن !
2-ارتقا سرور !
3-اضافه کردن کد پلیر صوتی !
4-قابلیت قفل کردن تایپیک به دست خود استارتر
5-اپدیت کردن پست اول بدون محدودیت زمانی
6-زودتر درجه میدادم به کاربرانی که با جون و دل برای سایت زحمت میکشن
7-سایت رو بخش بخش میکردم برای کسانی که با gprs وارد سایت میشوند
8-اینقدر سایت رو نمیذاشتم سنگین شه که حجم سایت بشه 2 مگ

خوشم اومد از این کارتون واقعا خوشم اومد کف کردم ولی اگر عملی کنید مو به مو شو حالا 6 به بعد مهم تره ولی بقیه کار میبره.
الویت 6 تا 8 هست بقیه حالا بازم گفتم زمان میبره.
بزار بازم اضافه کنم عیبی نداره
مثلا شما emmawloveرو نگاه کنید 3 بار درجه مدیریت دادند گرفتن دادند گرفتند زشته تو سایت که مگن مدیره نگاه میکنیم میبینیم شده مدیر آزمایشی دگه نمیذاشتم این اتفاق بیفته درجه رو گفتم به خاطر این گفتم.

Olesius
26-04-2013, 17:11
محدودیت های زیادی برای کاربران عادی درنظر گرفته شده که زیادجالب نیست.
دسته بندی انجمن ios کاملا" اشتباهه.(وقتی مدیر بودم خیلی تلاش کردم برطرف بشه که نشد!)
تبلیغات گسترده ای که برای 724 صورت گرفت طوری که تا امضای کاربران راه پیدا کرد اصلا جالب نبود.
ویرایش پست ها هم حق مسلم هرکاربری هست ولی حتی مدیران موقت هم به این ابزار دسترسی ندارن ولی کاربران vip چرا!(جالب نیست؟)
نکته دیگه هدر سایت خیلی یزرگه و فضای زیادی اشغال کرده.

hosein.1991
26-04-2013, 17:13
منم اگه میتونستم به مدیر یه پیشنهاد بدم پیشنهاده ارتقاع ورژن هست (خیلی تکراری شده یکم تنوع خوبه بدید(گرافیکی ترش کنید)) و مدت زمان بیشتر برای ویرایش پستها که فکر کنم نظر بیشتر دوستان باشه:ar:

MAMAD*50 CENT
26-04-2013, 17:15
سلام

چه قد عالی هستش که این تاپیک ایجاد شد تا همه نظر خودشون بدن nice
بهترین کار و اولین کار انجمن اپدیت میکردم و یه استایل قالب جدید 92 براش طراحی میکردم.
الان این حرکتی که برای گروه +vip در نظر گرفته شده خیلی عالی هستش
اگه رو همین ترتیب سایت هر روز یه تغیر داشته باشه خیلی حرفه ای میشه

ALIHALEH
26-04-2013, 17:17
طراحی قالبی زیبا و جدید و حرفه ایی
برای سایت

#R@M!N#
26-04-2013, 17:18
بخش بازی اندروید خرابه درستش می کردم
تاپیک
نمیشه پست گذاشت

wave525mymobile
26-04-2013, 17:22
اول از همه تشکر از مدیریت سایت.. فعلا ایده را بیخیال بشیم و مشکلات حل کنیم.. ساعت سایت درست کنید.. من وقتی پستی ارسال میکنم قبلا می شود ویرایش کرد ولی الان حتی نمیشه 1 ثانیه بعد ارسال پست ویرایش کرد.. برای تمام کاربران امکان گذاشتن امضا بزارید.. قالب جدید با امکان سرچ بهتر .. ممنون

M A H D
26-04-2013, 17:24
1- امکان امتیاز دهی به کاربران
۲- قالب جدید و تگ های کاربری جدید( خیلی سنگین نباشه )
۳- امکان قرار دادن فایل ضمیمه .zip با اندازه ۱ مگابایت یا کمتر ( آپلود سنتر رو که وضعشو همه می بینن )
۴- ایجاد فروشگاه
۵- ساختن اپلیکیشن موبایلستان برای تمامی سیستم عامل های موجود
۶- تبلیغات در آپلودسنتر به جای انجمن ( چون آپلود سنتر هر کاربرو برا دانلود ۱۵ ثانیه نگه میداره )

CLEVER MASTER
26-04-2013, 17:25
من اگر مدیر بودم ...

1- خیلی از کاربران فعلی واقعا در جایگاهی که باید باشن نیستن و به نوعی حقشون پایمال شده پس در ابتدا اونارو به رتبه ای که مستحقش هستن ارتقاء می دادم ( البته عکس این حالت هم هست ) چون مطمئن هستم که با اینکار در وهله اول سایت خودم پیشرفت می کنه و مخاطب بیشتری جذب میشه .

2- از حق خودم گذشته و مدیرانی که در گذشته اشتباهاتی داشتن رو بخشیده و به سمت قبلیشون بر میگردوندم .

3- علاوه بر موبایل ، به مسایل مرتبط با کامپیوتر هم بهای بیشتری می دادم چون ارتقای این بخش برابر با جذب مخاطب اونم به تعداد خیلی بیشتریه جوری که سایتم به یکی از مراجع اصلی کامپیوتر در کشور مبدل شه .

4- افزایش قدرت سرور بمنظور :

ارسال پیام گروهی به تعداد زیاد
حذف محدودیت های موجود در ارسال پست ( برای مثال 25 تصویر در هر پست )
قابلیت امتیازدهی بجای تشکرها بگونه ای که بجای لفظ تشکر از واژه اعتبار استفاده شه ، حتی میشه کاری کرد که مثلا با عضویت ویژه به اعتبار اون کاربر افزوده شه .
و ...

و خیلی ایده های دیگه ...

با تشکر ...

SAEED
26-04-2013, 17:33
سلام خسته نباشید تاپیک خیلی خوبی زده شد

من اگه مدیریت سایت بودم اولین کاری که میکردم شما اخراج بودی:4: شوخی میکنم :4:

من با پیشنهاد شماره یک
CLEVER MASTER (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=697938)
موافقم داخل سایت خیلی از کاربرا هدر میرن که این فقط برای سایت های دیگه خوبه

اضافه کردن امکانات رفاهی به سایت به شکلی که فقط کاربر برای دانلود و اموزش به سایت نیاد
گسترش انجمن اندروید و تبلت سایت
و از همه مهمتر داد تگ بازنشستگان به مدیرهای ازمایشی (واقعا الان حق این عزیزان لوگو کاربر عادی و ویژه نیست):022:

JIMA
26-04-2013, 17:38
سلام به همگی

مشکل اساسی که بنده به عنوان یه کاربر متخصص با این انجمن دارم، عدم امکان ویرایش حداقل، پست اول تاپیک هائی است که استارت زدم .درسته که قسمتی از هدف ایجاد بخش هماهنگی ، رسیدگی به درخواست همکاران جهت آپدیت پست اول توسط مدیران انجمن هست ، ولی با اینکار نظر و سلیقه بنده(و بقیه همکاران) جهت ویرایش تاپیک، نادیده گرفته میشه و بعضا ویرایش مدیران محترم انجمن ،راضی کننده و خالی از ایراد نیست
این در حالیست که در xda که منبع و رفرنس مطالب این سایت هست، هیچ محدودیت زمانی برای ویرایش تک تک پستها حتی برا کاربران تازه وارد هم وجود نداره

با بقیه مشکلات سایت میشه تا حدودی کنار اومد ولی این مورد نه

پس اگه بنده مدیر سایت بودم،امکان ویرایش حداقل ،پست اول رو ،حداقل ،برا کاربران متخصص آزاد میذاشتم

مرسی

™Arman
26-04-2013, 17:46
.......................
......................

مدیریت : با توجه به پست#1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3634189&postcount=1) تاپیک ، این نظر حذف شد .

%

* MEMCO *
26-04-2013, 17:47
پیشنهاد من این که هر کاربر بعد از ارسال تعداد مشخصی پست در سایت ( مثلا 200 تا ) یا بعد از گذشتن از یه محدوده زمانی ( مثلا یک ماه ) درخواست خودش رو برای مدیر آزمایشی شدن توی بخش دلخواهش ثبت کنه
بعد سوپر مدیر ها با توجه به سابقه و فعالیت اون کاربر بهش درجه مدیریت بدن - مدیریت ستاره دار
مثلا مدیر 1 ستاره بتونه تاپیک ایجاد کنه مدیر 2 ستاره بتونه تاپیک بقیه رو ویرایش و تایید کنه و مدیر 3 ستاره امکانات بیشتری در دسترسش باشه
اینجوری کاربر های عادی چندیدن تا انگیزه همزمان بزاشون به وجود میاد
اول ارسال پست و مطلب بیشتر دوم چک کردن متوالی سایت سوم کار کردن و فعالیت در بخش دلخواه و هزاران انگیزه دیگر !!!
با تشکر

POUYA
26-04-2013, 17:47
با سلام خدمت همه دوستان
قالب جدید برای سایت که از این حالت تکراری در بیاد و یه چیز گرافیکی و قشنگ باشه
ارسال پیام پروفایل گروهی
بقیشم بچه ها گفتن
----------------------
مدیریت : ویرایش شد / دلیل : پست#1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3634189&postcount=1)

%

AMINEDGE
26-04-2013, 17:49
با سلام خدمت مدیریت سایت و حامد عزیز
راستش من از بعضی خصوصیات انجمن خیلی اذیت شدم که اونها رو در پایین ذکر میکنم

1:محدودیت هایی که برای کاربران عادی در نظر گرفته شده به طرز فجیهی آزار دهنده هستش و باعث میشه که خیلی از افراد تازه وارد به این دلیل در انجمن فعالیت نکنند و به سراغ انجمن های دیگر بروند
برای مثال امکان ویرایش پست ها بدون محدودیت زمانی واقعا برای هر کاربری و در هر سمتی یه ضروریت خیلی مهمی هستش چرا که نظرات در فروم بدون بررسی ثبت میشن و من اگر به شخصه مدیر بودم این امکان رو برای همه آزاد میذاشتم

2:دومین مورد متفاوت بودن آواتار های گروه ویژه و کاربران عادی هست که واقعا کاربران عادی نمیتونن ظاهر پروفایل خودشونو لاقل با آواتارشون زیباتر کنند و هر عکسی و با هر کیفیت و اندازه ای رو اگه آپلود کنیم شدیدا بد کیفیت و کوچک میشود که اصلا زیبا و قابل دیدن نیست

3:به نظر من ظاهر و استایل انجمن خیلی تکراری شده و بهتره که استایل زیبا و جدیدی براش طراحی کنید

4:کیفیت تصویر برخی گوشی هایی که کاربران انتخاب میکنن که در پروفشون نمایش داده شه خیلی پایینه و زیاد جالب نیست (مثل تصویر گوشی خودم)

ممنون از شما امیدوارم که همینطور که به لطف شما این نظر سنجی گذاشته شده به نظرات کاربران هم اهمیت داده شه

* MEMCO *
26-04-2013, 17:54
.......................
......................

مدیریت : با توجه به پست#1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3634189&postcount=1) تاپیک ، این نظر حذف شد .

%

G0STAHAM
26-04-2013, 17:55
سریعا قالب ، طراحی و کلا ظاهر سایت رو عوض می کردم ، به نظرم خیلی شلوغ و بد رنگ هست . مثلا بالای اواتار ها که مشخصات و درجه کاربر رو نوشته واقعا نباید انقدر بزرگ باشه ! یک چیز ساده و جمع جور خیلی بهتر هست و تکراری نمیشه . و به نظر رنگ قالب بهتر بود ابی کمرنگ باشه ، چون خیلی ملایم تر و ارامش بخش تر هست .
قالب و ظاهر رو کلا یک چیز ساده و خلوت میذاشتم مثل فروم های خارجی .
و دیگه برای هر بخش چند نفر رو مسئول به پاسخ گویی میکردم . و یک نفرم میزاشتم هر بخش رو زیر نظر داشته باشه . ببینه به سوالات پاسخ داده میشه یا نه !

®.TiTAN
26-04-2013, 17:59
اولا سلام به موبایلستانی های عزیز
بعد از یه عمری !!
ببینید موبایلستان توی اینکه مرجع تخصصی هستش شکی نیست
ولی خوب پیشنهادات بسیار زیادی داده شده حتی بصورت پ خ به علی احمدی (در زمان مدیریت بنده)و حتی بعد از اون ....
به هر حال نمیدونم شاید علی اقا دوست دارن اینجوری ادامه دادن ...
به هر حال اگر عملی بشه خوبه ولی خوب باز از ما گفتن ...
ببینید اولا اینکه دیگه سال 2004 و 2005 نیست سال 2013 هستش و دیگه باید بروز و اپدیت بود

اولین پیشنهاد نصب و ارتقا به vb 4.2 هستش که چیز سختی نیست اگر بخواهید نمونه های بزرگ بدم (PF/P30W/P30D ,....)
دومین پیشنهاد برای ایندکس هستش که فوقالعاده فوقالعاده ضعیف هستش ...
سایت های زیادی از جمله ...................استایل رو ادم میبینه لذت میبره
سومیش که رفع مشکل سرور هستش یکمی مهم تر از بقیه هستش انتقال سرور به سرورایی که توی ایران نمایندگی دارن(برای پشتیبانی بهتر)
سرورایی قدرتمندی چون HostDl و....
چهارمین کاربر محوری نه مدیر محوری (خیلی از مدیران رو که واصعا ارزشمنتد بودن از دست دادیم فقط به دلیل مشکلات کوچیک رسول امیر و........)

اگر بخواهید از اینا خیلی میتونم بگم ولی خوب نیست .....

انشالله که بتونیم باز یموبایلستان رو تو رتبه های دو رقمی ببینیم و شاهد رشد همیشگی اون باشیم...

saman-sami
26-04-2013, 18:07
ی تاپیکی چیزی بزنین که کاربر هایی که توی ی زمینه توانایی دارن بتونن اعلام آمادگی بکنن و بعد از فعالیت مدیر بشن !

الان خیلی از کاربر های جدید هستن که اطلاعاتشون خیلی از مدیر ها و با سابقه ها بیشتره ! اینجوری خیلی بهتره و ی انگیزه و رقابتی توی سایت واسه مدیر شدن و... ایجاد میشه............

فعلا همین به ذهنم رسید اگه چیز دیگه ای بود میگم.......البته خیلی از دوستان اون چیزایی که مد نظرم بود رو گفتن

E.H.S.A.N
26-04-2013, 18:07
آپدیت سرور . کاریه که به هر حال باید بشه :sign_help:

_ANONYMOUS_
26-04-2013, 18:26
سلام

خوب من اگه مدیر بودم :

1- بکاپ گیری لایه ای از سایت و سپس ارتقا به ورژن 4.2

2- تغییر قالب و هدز سایت

3- ایجاد درجه های کاربری دولوپر شناخته شده ، تمر شناخته شده و ...همانند xda

4- فعال کردن قابلیت دونیت فقط و فقط برای درجه های تمرها و دولوپر های شانخته شده به منطزور جلوگیری از سو استفاده ی دیگران

5- فعال کردن قابلیت ویرایش پست اول برای کاربران متخصص و دولوپر ها و تمر های شناخته شده

6- نظارت بر کار مدیرانی که فعالیتی در حد صفر دارند

7: ابجاد نظر سنجی هر ساله برای انتخاب مدیران جدید و یا نظارت بر کار مدیران گذشته توسط کاربران سایت

و .... :4:

MAHYAR
26-04-2013, 18:32
سلام

ارتقاء vBulletin به نسخه جدیدش (اگه شد 5 رو بخرین :4: جدیداً اومده ..)

قالب اختصاصی طراحی + پیاده سازی میکردم ..

تگ حامد رو آبی میکردم HAMED (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=230420) | http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=845690&stc=1&d=1366989417 (خودش دوس داره ..استقلالی..)

خودم نسبت به انتساب و عزل درجات دقت بسیار داشتم و حتمآً با ارشد های هر بخـش هماهنگ می بودم
که خدای نکرده حق هیچکدوم از بچه های زحمت کش به هدر نره ..

تاپیک های بسیار مهم و کارهای واقعآً ارزشمند بچه های سایت رو دنبال میکردم .. واقعاً هیچ تشویقـی جای
این کار رو نداره .. ارزش قائل شدن برای ناچیز ترین کارهای مفید بچه های سایت ..

به تمامی سوالات و پرسش ها / پیـام های مربـوط به خودم پـاسـخ میدادم .. مـگر شـرایـطی خــاص .. مثـــل
خصومت شخصی ..دعوا و بحث ..

مشاورت بیشتری با مدیران بالامرتبه سـایت داشتم .. این موضوع بسیار دلگرمی میـبخشه و واقعـآً هـم تـأثیر
مثبتی در انجمن خواهد داشت ..

همونطور که در زمان کمبود وضع مالـی از دوستـان و همکارن سایت کمک میخوام .. در زمان اجرای برنامه ها
از همون دوستان (البته مدیران و همکاران) کمک فکری میخواستم ..

راه های ارتقا رو نسبت به راهای تشویق ارجعیت داده و سعی بیشتری در ارتقا و انتساب درجات به کاربــران
یا واقعاً بهتره بگم همکارانی میکردم که هیچ انتظاری از سایت ندارن .. ولی خدمتشـون به سایت بجـاست ..

ووو...

موفق بــاشیــد../

NIMA
26-04-2013, 18:38
1-ارتقا انجمن
2-ایجاد یه درجه جدید بین مدیر ازمایشی و کاربر متخصص
3- قالب جدید
4- تغییر رنگ ناظم انجمن
5 - امکان سفارشی کردن پروفایل برای کاربران vip منظورم اضافه کردن پوسته هست
6 - ارتقا زودتر کاربران به درجه کاربر متخصص
و بن شدن :4:Jaber

joozef
26-04-2013, 18:44
من اینکارو میکردم :

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=248922

امیدوارم اجرایی بشه ...

Kamy-R
26-04-2013, 18:52
سلام

ماشالله چه شلوغ شد :ai:
ایول حامد تاپیک خوبی زدی

اگه مدیر بودم

1- منظم و مرتب کردن سایت
خیلی از ماها شاهد این بودیم که در بخش ها تاپیک هایی زده شده که به هیچ دردی نمیخورن و در بعضی مواقع قفل شدن و فکری هم به حالشون نشده. خب همین تاپیک ها تاحدودی نظم سایت رو به هم میریزه و سایت رو سنیگن میکنه. به نظر من بهتر اول از همه فکری به حال این تاپیک ها بشه

2- خلع درجه کردن مدیرانی که فعالیت خیلی کمی در سایت دارند و جایگزین کردن اون ها با افراد فعال تر ، حرفه ای تر ، باتجربه تر و البته مسئولیت پذیرتر

3- تغییر طراحی سایت.
خیلی ببخشیدها.بدتون نیاد ولی طراحی سایت به خاطر اینکه خیلی وقته دستخوش تغییرات اساسی نشده کمی تکراری میزنه
مسلما" از تغییرات هدر سایت در مناسبت های گوناگون و ایجاد کردن رنگ اختصاصی برای کاربران vip+ نمیشه چشم پوشی کرد
ولی برای اینکه فضای سایت یکم برای کاربران تازگی پیدا کنه تغییرات باید بیشتر بشن
حداقلش میشه طراحی تگ ها و رنگ کاربران رو تغییر داد

4- فعال کردن ابزارهایی مثل ویرایش دائمی پست یا مدیریت کردن تاپیک های شروع شده توسط کاربر برای کاربران متخصص و اعضای گروه ویژه vip+(با داشتن حداقل 1200 پست) :do:
این مورد هم فعال میکردم به دو دلیل :
- کاربران بتونن به راحتی تغییرات رو در تاپیک خودشون ایجاد کنن و مزاحم مدیران و همکاران متحرم بخش های مربوطه نشن. چون بعضی اوقات به این نوع امور یا رسیدگی نمیشه یا وقتی رسیدگی میشه که دیر شده
- تاحدودی اختلاف قیمت بین vip و vip+ جبران بشه یا اینکه امکان افزایش قیمت vip+ مفدور بشه :do::do:

5- در هر بخش حداقل یک سوپرمدیر(به بالا) قرار میدادم.
لازم به توضیح نیست. در بعضی بخش ها مثل بخش iOS سوپرمدیری نیست که به نظر من لازمه

6- میزان صندوق پستی رو با توجه به درجه کاربران قرار میدادم.
به نظر من یه ضغف به حساب میاد. چون یه کاربر با پرداخت مقداری پول میتونه 1000 پیغام در صندوق پستی خودش آرشیو کنه. اما کاربر متخصصی که وقت خودش رو صرف کمک به دیگران کرده میتونه مقدار کمتری پیغام خصوصی رو از یه کاربر vip نگه داری کنه
یا مثلا کاربر vip+ با اینکه بیشتر vip پول میده اما باز 1000 پیغام رو میتونه نگهداری کنه. میشه ظرفیت پیغام خصوصی کاربر vip رو از vip+ کمتر کرد :do:

7- در آخر اگه تواناییشو داشتم سرور رو ارتقا میدادم.
به خاطر اینکه قیمت سرور ماشالا ماشالا با حقوق یه کارمند برابری میکنه میگذاشتمش اولویت آخر

ویرایش : ینی من اینقد نوشتم؟! :ai:
دمم گرم :4:

amin889
26-04-2013, 19:14
سلام بر همه مدیران این سایت

این نکته به همه مدیران و متخصصین انجمن تعلق ندارد وبلکه برخی هستند که اینگونه هستند پس لطفا ناراحت نشید.

متاسفانه برخی از افرادی که در انجمن مدیر هستن که حتی به خودشون زحمت نمیدن برای یافتن سوالات کاربران و چیزی که خودشونم حتی نمیدونن به سایتهای خارجی رفته و جواب سوالات را دریابند و به کاربران منتقل کنند و در نهایت افرادی جواب سوالات را میدهند که نه مدیر هستند و نه متخصص بلکه کاربر عادی هستند و زحمت میکشند و جالبه که بدونید عنوان متخصص و مدیر باید به کسی تعلق بگیره که بتونه با مراجعه به منابع مشکلات و سوالات رو جواب بده ولی خود من بشخصه بارها وبارها در طی این چند سالی که در موبایلستان هستم برام پیش اومده مدیر بخش

گفته همچین کاری نمیشه و راه حلی نداره ولی در فرومهای دیگر و یا فروم خارجی مشکل حل شده و آموزش این کار بوده که حتی مدیران و متخصصین به دنبال یافتن سوال و ارائه به کاربران نیستند و بارها شده کاربران عادی در پیغام خصوصی راه حل مشکل را بهم گفتند واقعا حیف موبایلستان نیست که بعضی از افراد متخصص و یا مدیر بخشهایی هستند که حتی زحمت یافتن راه مشکل را در فرومهای خارجی به خود نمیدهند.

والبته مدیران و متخصصین زحمت کشی هم در انجمن وجود دارند که باید ازشون تشکر ویژه کرد.

ویرایش پستها محدودیت داره که زمانش بیشتر بشه.

هزینه کمتری در نظر گرفته بشه برای کاربر ویژه اینطوری بیشتر میل به کاربر ویژه شدن هست و هم اینطوری اکثرا با هرینه کم میتونند یه کمک مالی به سایت کنند.

سپاس از لطف همگی.

silent_EAgle
26-04-2013, 19:39
من نخوندم ایده هارو
ولی این به نظره من خیلی لازمه
وقتی کسی نقل قولت میکنه یه نوتیفیکیشنی چیزی بیاد واست

A M I N S H
26-04-2013, 19:43
حامد جان تاپیک عالی رو شروع کردی ...
امیدوارم به پیشنهاد های خوب توجه بشه ...

ولی بریم سراغ پیشنهادها :

ارزش دادن بیشتر به کاربرا و مدیران زحمت کش سایت (که نمونه بارزش امیر و رضا بودن ولی متاسفانه موبایلستان از دستشون داد)

امکان ارسال پیام گروهی به تعداد زیاد
حذف محدودیت موجود 25 تایی برای ارسال عکس در پست ها

قابلیت امتیازدهی
ایجاد بخش تفریح و سرگرمی در سایت که واقعا جاش خالیه

meysam944
26-04-2013, 19:47
قبل از هرچیز از حامد عزیز و جناب احمدی تشکر میکنم که این اختیار رو دادن که نظراتمون رو بگیم.

-فروم اپدیت بشه

-نوتیفیکیشن پیشرفته تر بشه.یعنی حتی اگر کسی از پست تشکر میکنه و یا نقل و قول هم خبر دهی بشه.

-مدت زمان ویرایش پست حداقل یک روز (24 ساعت باشه)

*(دوستان اگر کاربر ابزار قفل کردن داشته باشه پس مدیریت و کاربر متخصص چی میشه ؟ باید یه فرقی باشه)

supermax1
26-04-2013, 20:06
من که مدیر بودم هیچ کاری نمی کردم همین طوریش خیلی خوبه چون عادت کردیم
ویرایش پست هم لازم نیست همون محدودیت کم بهتره
ادم اشتباه میکنه باید همون لهظه ویرایش کنه نه یک ساعت دیگه

JABER
26-04-2013, 20:10
وای عجب تاپیکیه:4:
حامد جان کار بسیار شایسته ایه

اول کارهای کلی:
1)ارتقای ورژن سایت-میدونم تکراریه-ولی تاکید خوبه:4:
به نظرم حالا که این همه صبر کردیم،یکی دو ماه دیگه هم صبر کنیم تا 1راست بره روی ورژن 5

2)ارتقای سرور که با این هزینه ها ممکن نیست
ولی اگه بشه سرور به ایران منتقل بشه عالیه

3)کم کردن ایندکس سایت:
هم از لحاظ حجمی-هم از لحاظ طولی:4:

4)ویرایش پست اول برای کلیه کاربران بصورت نامحدود!

حالا جزئی تر:
1)بها دادن به بخش خرید و فروش
مثلا کلیه کاربران عادی بتونند در این بخش نظر بدهند-ولی نتونند تاپیک ایجاد کنند!
ایجاد تاپیک برای ویژه ها باشه

2)امتیاز خرید و فروش برای اعتماد سازی-که واقعا لازمه

3)بخشهای مثل مشاوره که به تعداد کاربران بیشتر از مدیر و همکارانش نیاز داره برای راه انداختن کار کاربرها:
اجازاه ایجاد گروه بدهید!(در این مثال گروه مشاوره:4:)

4)در بخشهای معرفی تم-برنامه-رام و... امکان امتیاز به پست اول را بدهید
مثلا برای یک رام:20 رای + و 10 رای منفی

اینطوری طرف بهترین را دانلود میکنه و ترافیکش نابود نمیشه!

فعلا همینا کافیه حامد جون:4:

-<Sal3H>-
26-04-2013, 20:21
ممنون از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردید.فقط خواهشا حالا که شروع کردید به نتیجه برسونید یعنی آخرش یک جمع بندی از فیدبک های دوستان انجام بدید و مهم تر از همه عملیش کنید.
1.ارتقا سرور سایت
2.ارتقا نسخه vBulletin (حالا اگه مشکل مالی هم بود میتونید فراخوان بدید تا کاربرها کمک مالی کنن.مطمئنا با توجه به نیاز مبرم کاربرا به یک سایت بروز و سریع،همه کمک میکنن)
3.در هر بخش یک نظر سنجی شکل بدید.توی اون از همه کاربرای اون بخش بخواید بهترین و فعال ترین کاربرهای اون بخش رو انتخاب کنن.مطمئن باشید بهترین شیوه برای انتخاب مدیرای هر بخش و همچنین کاربرای متخصص،همین کار هست.چون کاربرای عادی بیشترین تجربه رو از نظر آشنایی با بهترین کاربرای همون بخش دارند.
(درحال حاضر من خودم تو بخش نوت 2 فعالیت میکنم.چند تا کاربر داریم که خدا وکیلی حقشون مدیریته.چرا؟چون هم تعهد دارن و هم 24 ساعته تو بخش فعالند و با اطلاعاتشون به بقیه کمک میکنن ولی مدیر نیستن.توی بخش وان ایکس هم همینطور)
4.پوسته سایت خیلی جای کار داره.مطمئن باشید هر چی سایت گرافیکی تر باشه جاذبش واسه کاربرای قدیمی و کسایی که برای بار اول میخوان با ما آشنا بشن بیشتر خواهد بود.همین پستی که من دادم اینقدر رنگو وارنگه مطمئن باشید خیلی بیشتر جذابه تا اینکه میخواستم یکنواخت و با یک رنگ براتون پست بدم.درسته؟
5.آیتم قدرت امتیازدهی هم چیز جالبه.
6.اگه کسی یک تاپیک ایجاد میکنه و چند صفحه براش کامنت میدن در ابتدای هر صفحه پست اول نمایش داده بشه.این کار از شلوغیه تاپیک برای آپدیت پست اول جلوگیری میکنه.
7.همون پست اول بدون محدودیت توسط استارتر قابلیت ویرایش داشته باشه.

هرکی کامنت میده فقط و فقط یک دلیل داره:موبایلستان رو دوست داره و به همین خاطر میخواد بهترین باشه.کمک کنین که بهترین بشه.
ممنون.

Mohimier
26-04-2013, 20:38
سینک و همگام سازی انجمن
انجمن واقعا همگام نیست مخصوصا بخش سونی....مثلا تو بخش سونی ما یه تاپیک داریم + بخش های رام و مود و برنامه
اما توی سامسونگ هر گوشی یه بخش داره و اونجا هرچی میخوای هست.
یا یه اشکال دیگه اینه که مثلا بخش نرم افزار سونی همون بخش ارتقا دهنده سامسونگ. هست
به نظرم باید یه پایه و بیسمنت اصلی برای کل گوشیها تشکیل بشه بعد به صورت زیرمجموعه گسترش پیدا کنن.

I-SINA
26-04-2013, 20:41
آقا چه تاپیک جالبی واقعا ایده خوبیه!
اگر بنده جای مدیر سایت بودم :
1-فروشگاه اینترنتی راه میانداختم تا سود دهی سایت بیشتر شده و بودجه کافی برای تبلیغات و کار های دیگر به اندازه کافی
داشته باشه
2-تبلیغات سایت رو زیاد میکردم جه داخل نت (جاهایی مثل بلاگفا و امثالهم) جه خارج از فضای مجازی
3-بازی های فلش گروهی قرار میدادم که کاربران باهم بازی کنند
4-میتینگ هار, بیشتر میکردم و سعی میشد میتینگ های موضوعی برای کاربرانios-android-wp و بخش های دیگر
برگزار میشد
در آخر دست همگی درد نکنه

I-SINA
26-04-2013, 20:42
آقا چه تاپیک جالبی واقعا ایده خوبیه!
اگر بنده جای مدیر سایت بودم :
1-فروشگاه اینترنتی راه میانداختم تا سود دهی سایت بیشتر شده و بودجه کافی برای تبلیغات و کار های دیگر به اندازه کافی
داشته باشه
2-تبلیغات سایت رو زیاد میکردم جه داخل نت (جاهایی مثل بلاگفا و امثالهم) جه خارج از فضای مجازی
3-بازی های فلش گروهی قرار میدادم که کاربران باهم بازی کنند
4-میتینگ هار, بیشتر میکردم و سعی میشد میتینگ های موضوعی برای کاربرانios-android-wp و بخش های دیگر
برگزار میشد
در آخر دست همگی درد نکنه

* honex *
26-04-2013, 20:47
سلام
اگه من جای مدیریت بودم اولین کاری که میکردم این بود که یک قالب جدیدتر و زیباتر برای سایت درست بشه
دومیش اینه که کاربرای معمولی امکان تغیرر نام کاربری و عکس بزرگ برای خودشون داشته باشن
سومیش هم اینه که هر از چند گاهی نظرات کاربران رو در مورد سایت میپرسیدم یه جورایی مثل همین تاپیک
شرمنده یه کم زیاده روی کردم ولی این تاپیک لازم بود
ممنون:ah:

اها تا یادم‌نرفته
برای کاربرانی هم که ت‌و یه بخش فعالیتشون زیاده(مثل من که تو بخش مشاوره یه دم‌مشغولم) اگه کاربر متخصص یا مدیرهم نتونن بشن حداقل یه درجه ی ویژه ای یا چیز دیگه ای بهشون بدن
ممنون:as:

#JAVAD#
26-04-2013, 20:48
سلام

خوب دوستان تقریبا به همه موارد اشاره کردن

بنظر بنده موارد زیر که توسط دوستان قبلا اشاره شده لحاظ بشه عالی میشه

1 آپدیت ورژن سایت

2 پست اول همیشه قابل ویرایش باشه

3 قفل تاپیک توسط استارتر

4 آیتم قدرت امتیاز دهی

masoud21
26-04-2013, 20:53
سلام

اولین کاری که می کردم بچه دبیرستانی ها رو از ادمینی بر می داشتم ( بخصوص بی جنه ها رو)
ممنون

ramtin_26084
26-04-2013, 21:13
سلام.
قابلیت ویرایش پست اول تا پیکها برای کاربرای تخصصی هر بخش.
به نظر من ابزاری که کاربر متخصص داره خیلی ناچیزه.
حداقل اگه بتونه تاپیک رامها و موارد دیگه رو ویرایش کنه دیگه برای هر تغییر کوچولو لازم نیست به مدیر ارشدش بگه تا اون انجام بده.
یا حد اقل اینکه:
کاربر متخصص تاپیک رو ویرایش کنه(برای آپدیت کردن و یا اضافه کردن توضیحات و...) و ویرایشات قبل از اینکه ثبت بشه به تایید مدیر ارشد برسه و سپس تغییرات تو تاپیک اعمال بشه.
اینجوری دیگه مدیر ارشد فقط چک میکنه و با زدن یه دکمه تایید میکنه تا تغییرات اعمال بشه...یه چیزی مثل تاپیک خرید و فروش که باید اول مدیر تایید کنه تا تاپیک اجاد بشه.
ممنون.

Arman.sarab
26-04-2013, 21:18
سلام

اگه مدیرکل بودم سیستم مدیریت رو از کار مینداختم و سیستم کاربرمحور رو اجرا میکردم ، به این صورت که مثلا توی بخش S Plus ( بخش خودم ) که مدیر لازم داره ( الان خودمم :4: ) هر هفته بهترین کاربر رو که مورد اعتماد بود مدیر اون بخش میکردم که زیر نظر مدیرکل بخش فعالیت کنه ، یعنی مدیرکل بخش ( توی S Plus آقا محمد ) عوض نمیشد ولی من یه هفته مدیر بودم و هفته بعد اگه کسی لایق تر از من بود اون مدیر میشد ! ( کشته مرده ی تواضعم هستم ! :4: )

هر هفته بهترین کاربر که مورد اعتمادِ ابزار تخصصی میگیره ! و بعد از این که خودش رو طی مدتی طولانی اثبات کرد ابزار مدیریت دائم بخش رو میگیره !
اینکار نه تنها باعث بالا رفتن انگیزه میشه بلکه باعث میشه که کاربرها به مدیریت نگاه از پایین به بالا نداشته باشن و سعی کنن به خاطر ابزار هم که شده هر هفته بهترین بخش خودشون باشن و از طرفی دیگه به جای اینکه درجات متعدد بوجود بیاد که بعدا باعث کلی حرف و حدیث بشه یه سیستم کاملا کاربر محور بوجود میاد .

کاره دومی که انجام میدادم این بود که میذاشتم سایت کاملا سایت اختصاصی موبایل باشه و تمام انجمن های نامربوط رو حذف میکردم .

سیستم دونیت رو دوباره با همون شرایط فعال میکردم .

و در آخر انجمنی ویژه طراحی میکردم که فقط دولوپر ها بتونن از اون استفاده کنن تا اونجا دانش خودشون رو رد و بدل کنن که در طولانی مدت باعث همکاری ها میشد و باعث میشد که دولوپرهای ایرانی قدرتمند تر بشن و هر روز رام های بهتری کوک کنن که هم باعث بالا رفتن بازدید سایت میشد و هم بالا رفتن پرچم ایران توی سایت های معتبر خارجی !

+ سعی کردم موارد کلیشه ای مثل آپدیت انجمن و ویرایش تو پست اول و این بحث هارو چون بقیه دوستان گفتند نگم .

ëñåŧőя§
26-04-2013, 21:42
احسنت به این کاره جالب :bu:

در درجه اول بهتره مشکل این آپلودسنتر برطرف شه؛ برا کاربرانی که مثل من نیاز به آپدیت دارند؛ پیدا کردن یه آپلودسنتر مطمئن که همیشه فایل های آپلود شده رو نگه داره، خیلی خیلی سخته! ... دوم به نظرم وقتش رسیده که قالب سایت عوض بشه و ورژن هم ارتقاء پیدا کنه! ... سوم به نظرم بهتره این محدودیت ویرایش از پست ها برداشته بشه (حداقل برا اعضا VIP و افراد متخصص، مدیریت و ...) و چهارم به نظرم بهتره مثل برخی انجمن های دیگه قدرت امتیاز دهی به کاربرا اضافه بشه؛ فکر میکنم باعث تشویق کاربر به فعالیت در انجمن بشه :bu:

با تشکر از مدیریت و خسته نباشید به همه ی عزیزان :ax:

SEDANEH
26-04-2013, 21:50
اهوا
خب ما هم محلق شدیم
خب از کجا شروع کنیم؟
1.اولا کاربر رو تست می کردم ببینم اگه مهارت نداره پس نباید مهارت بقیه رو زیر سوال ببره.
2.ضمنا یه کنترل نامحسوس برای مدیرا می ذاشتم اگه یهو مدیری تحت تاثیر تگش قرار گرفت فورا اعمال قانون بشه.:bm:
اخیرا بعضی از مدیرا وقتی ارتقا می گیرن جایگاهشون رو فراموش می کنند و یادشون می ره که خودشون کاربر عادی بودن.
به قول خودمون:
سه دانه حواستو بده مدیر شدی ولی یادت باشه قبلا کاربر عادی بودی پس کاربرا رو به عنوان ثروت سایت بدون چون وقتی سقوط می کنی از کنار همین ثروت رد می شی.
3. این دیگه خیلی مهمه که یه عده توی سایت که مهارت دارن بی کار باشن و یه عده چند تا شغل داشته باشن. مثلا سوپر مدیر مگه چه قدر می تونه جوابگو باشه که یک بخش هم نه سه تا 4 بخش؟؟؟؟؟؟؟؟:ai:
4.دیگه چی کار کنیم؟
فعلا همین کافیه این اعمال قانون خیلی مهمه

sina_d900
26-04-2013, 22:09
تاپیک خیلی خوبه با تشکر از استارتر
» زمان ویرایش پست ها رو زیاد می کردم مثلا برای مدیر بخش وقتی ورژن جدید بیاد بتونه خودش به پست اول اضافه کنه
» عوض کردن تقسیم بندی بخش نرم افزار های کامیپوتر ((انتقال نرم افزار های اتصال به بخش کامپیوتر))
» اضافه کردن امکان امتیاز دهی به پست یا تاپیک ((با قابلیت اضافه شدن امتیاز هر کاربر))
» بر خلاف بسیاری از دوستان اعتقاد دارم این نسخه از انجمن خیلی روونتره مثلا وقتی می خوای عکس به پست اضافه کنی بخصوص تو Opera سریع یه پنجره popup میاد و لینک عکس میدی ولی تو نسخه های بالا سنگینه
» بطور random از کاربرا درباره مدیرا تحقیق می کردم که اگه مدیری از درجش سوء استفاده کرد Hu Tu Tu

بقولی بازم بگم

silent_EAgle
26-04-2013, 22:25
یه چیز دیگه هم به ذهنم رسید ... کسایی‌ که تعداد پستشن از یه میزانی‌ بیشتر بشه امکانات کاربرای وی آی پی رو بهشون بدین ... چون اینجوری طرف میگه من اینهمه زمان گذاشتم تو این سایت ولی‌ آخرش هیچی‌.
این بود انشای امروز من:cs:

راستی‌ یکی‌ بهم بگه تو پیام خصوصی این ارتقایه VBulltin چه فایده ای‌ داره ؟؟؟

$or$
26-04-2013, 22:50
من اگر مدیر بودم بعد از تغییر گرافیک سایت به خود سایت و بخش ها میرسیدم، مدیران لایق رو برای هر بخش می زاشتم تا به همه بخش ها به یک اندازه رسیدگی بشه نه یه بخش هر ساعت رسیدگی داشته باشه یه بخش ماهی 1 بار هم بهش سر زده نشه
در درجه بعد امکانات بیشتری رو برای کاربران vip در جهت تشویق اکثر کاربران به خرید بیشتر این قابلیت قرار می دادم (برای مثال ایجاد یکسری امتیازات بیشتر برای کاربران vip در بخش آپلود سنتر و رتبه دهی به کاربران در این بخش)، در نهایت هم بجای این کاربر متخصص که تقریبا از نظر خیلی ها امکانی بیهوده هست برای مدیران درجه بیشتری ایجاد می کردم، قابلیت انتخاب و ورود تعدادی از مدیران از طریق نظرسنجی از خود اعضای موبایلستان هم خوب هست، با ایجاد امتیاز برای هر کاربر هم موافقم
یه مورد مهم هم رسیدگی به آپلود سنتر هست سرعت آپلود سنتر بسیار پایین هست و آپلود ها بسیار مشکل هست
به نظر من به دوولوپر ها هم زیاد اهمیتی که باید داده نمیشه، اگر اون ها با یک لوگو طلایی یا رتبه بندی جدا تقسیم بشن و امکانات VIP بصورت مجانی براشون باشه هم خوب هست ما دولوپر های خوبی داریم که تو XDA واقعا طرفدار دارن و بهشون بها میدن اما اینجا خیلی هاشون زیاد فعالیت ندارن
با تشکر

BABAK NURI
27-04-2013, 01:47
سلام عزیزان

1-به نظر من موبایلستان بهترین و غنی ترین سایت فارسی زبان هست.... اگر من مدیر بودم موبایلستان رو به 2 بخش تقسیم میکردم...بخش عادی که فقط مطالب و اموزش های محدود و معمولی رو داشت و بخش تخصصی
بخش عادی رو رایگان و بخش تخصصی رو پولی می کردم...تا از درامد آن بتونم بهترین کیفیت رو ارائه بدم و هزینه های نگهداری و ارتقا رو به راحتی تهیه و سایتی روان و عالی رو به کاربران ارائه کنم

2- اگر سایت به همین منوال بوذ .دسترسی کاربرانی که صرفا برای یه جواب یا یه اموزش ثبت نام می کنن و پس از گرفتن جواب و رفع مشکلشون کلا موبایلستان رو فراموش می کنن می بستم....چه دلیلی داره یه کاربر با 1 پست وجود داشته باشه..؟

3-نکته آخر.... به نظر شما واقعا کسی که درجه کاربر متخصص و سپس مدیر آزمایشی رو گرفته باید بدون خبر و حتی بدون یه تشکر خشک خالی برگرده به عنوان کاربر عادی...؟ فکر نمیکنید گزینه مدیر سابق یا مدیر بازنشته حداقل چیزی باشه که باید به این دوستان داد....؟؟؟؟

یه پیشنهاد هم دارم..(البته نمیدونم چنین چیزی وجود داره یا نه).... من به یه اپلیکیشن واسه گوشی نیاز دارم(مثل تپ تالک) که بتونم در اون برنامه بخش هایی که توش فعالیت میکنم یا تاپیک های بخصوصی رو فعال کنم تا به محض اینکه پست جدیدی داده شد برای من نوتیفیکیشنش بیاد
مثلا من در بخش نوت2 در قسمت رام ها یه تاپیک میزنم.....لینک این تاپیک رو به برنامه بدم یا از خود برنامه بتونم بخش ها و تاپیک های مورد نظرم رو مارک کنم تا هروقت مطلب جدیدی در اون ایجاد شد در همان لحظه خبر دار بشم
اگر چنین برنامه هست یکی از دوستان زحمت بکشه و در پروفایلم لینک بده

ممنون

محمّد امین
27-04-2013, 02:11
اول از همه

گرافیک سایـــــــــــــت

:dl:

دوم

برداشتن اون 4 ثانیه آپلود سنتر برای اعضای ویژه :4:

سوم

افزایش زمان ویرایش موضوعات ارسالی برای اعضای ویژه از یک هفته به بیشتر ... :bm:

ضمنا به این
محمّد امین
بنده خدا یه درجه متخصصی میدادم که اینقد عمرشو توی بخش حل مشکلات سیمبین و بخش اسلامی تلف کرد ؛ حداقل یه سودی داشته باشه ! نه ؟ درست نمی گم آیـــــــا ؟؟؟ باور نمی کنین امضامو نیگا کنید یا اصلا برین بپرسین :cf:

به همون اولی و چهارمی هم اهمیت بدین ما راضیـــــــیــــــــــم :ca:

masoud.ezati
27-04-2013, 02:27
سلام
یسری مطالب رو که دوستان گفتن و دیگه نیاز نمیبینم منم بگم
اما مهمترین پیشنهاد من که تقریبا چند ماه پیش هم یه تاپیک زدم و مطرح کردم اینه که خود سایت بخش فروش گوشی رو خودش راه بندازه.
اگه همین 1دونه کار انجام بشه 90% مشکلاتی که دوستان گفتن حل میشه بدلیل افزایش موجودی سایت.
موقعی که سایت از نظر اقتصادی قویتر از الان بشه اکثر مشکلات مثل اپلود سنتر و.... حل میشه.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

H a M e D
27-04-2013, 03:05
اگه مدیر موبایلستان بودید چه ایده ای داشتیدپس مدیرا تو این تایپک نظر ندن :4:

به نظرم فروم بزرگیه موبایلستان بخوای قالب و اینا عوض کنی باز هزارتا مشکل جدید ایجاد میشه که فایده نداره

فقط این ویرایش پست برای خوده طرف باز شه خیلی خوبه

البته دلیل اینکه این ویرایش پست رو بستن فکر کنم سیاست فرومه که بسته باشه تا کاربرا هی نظر و نظر و نظر ... بدن تا فروم در جریان باشه و رنکینگ سایت بهتر بشه ولی بیخیال شید این یک قلم رو ، کاره مدیرا هم راحت شه کمی ... :5:

SOREN 88
27-04-2013, 04:54
درود بر شما...در بالا ديدم خيلي ها پيشنهاد عوض كردن طرح (گرافيكي) سايت رو داده بودند به نظرم اين بدترين كاريه كه مي تونه بشه چون خودم به چشم خودم ديدم سايت هايي رو كه خيلي پر مخاطب بودند ولي پس از طرح جديد به كل نابود شدند...
هميشه هم تنوع خوب نيست موبايلستان طرحش يك نوستالژي شده نبايد به نوستالژي ها دست زد...
شايد بشه امكان تغيير رنگ رو گذاشت يك جايي كه همه ببينند هركي خواست رنگ سبز رو تغيير بده.
ولي جون من فعلا همه چي خوبه...من خودم تو كار گرافيكم يكم.هر چي كه خوبه رو كه دست ميزني بدتر ميشه...

alireza_artyst
27-04-2013, 07:34
با سلام و ممنون از این تاپیک Nice:ax:

1- تغییر قالب سایت

2- تغییر نام دادن و قفل کردن تاپیک

3- اپدیت انجمن

4- امتیاز دادن به کاربران

5- گذاشتن چت باکس در سایت

Artanik
27-04-2013, 08:08
پیشنهاد های زیادی مطرح شد که خیلی خوب هستن
یه موردی که فکر میکنم تو موبایلستان مد نظر قرار نگرفته مسائل مالی هست.
الان کلیه مدیران و همکاران سایت برای دل خودشونه که فعالیت میکنن و تا جایی که میدونم هزینه های سایت از محل تبلیغات (که مبلغی چندانی نخواهد بود) و کاربران گروه ویژه و خود آقای احمدی تامین میشه و اینه که کار رو کمی مشکل میکنه.پ
به نظر من وقتی سایت هزینه داره باید یه سری فعالیت های ریالی هم براش تعییم بشه که بتونه حداقل دخل و خرج رو یکی کنه.

مثلا تو بخش خرید و فروش همیشه مشکل اعتمادسازی هست، میشه تو این موارد واسطه ای خرید و فروش کرد. یعنی من مبلغ رو به معتمد سایت بدم طرف هم جنس مورد نظر رو. بعد اون پول رو به طرف مقابل و جنس رو به من بده. که فکر میکنم اینجوری تعداد خرید و فروش بالاتر میره.
میشه با پست قرارداد بست و اجناسی که طرفدار زیاد دارن رو با پست برای مشتری ارسال کرد و هزینه رو به پست پرداخت کرد.

اینها مثال بود، کلا فعالیت اقتصادی باید داشته باشه سایت، و البته به مدیران رده بالا هم یه مبلغی پرداخت بشه که انگیزه کافی برای فعالیت داشته باشن.

star21
27-04-2013, 08:41
سلام
بنده تازه با سیاتتون آشنا شدم ولی مهمترین ایراد اون
1- نمیدونم چرا وقتی کسی مدیر انجمنی شد دیگه تا آخر میمونه چون برای مثال از فرومی که من استفاده میکنم آقا محسن عزیز مدیر ارشد هستند این القاب که دوستان دارند باید تو تایپیکشون جوابگوی اعضا باشند شاید آقا محسن گوشی خودش عوض کرده و دیگه نخواد پاسخگو باشه پس تکلیف تایپیکهای درسته شده توسط خودشون چی میشه حداقل اگرم کسی نیست تایپیک و قفل کنند کسی نره آموزش انجام بده ناقص اونوقت هم کسی پاسخگو نباشه
2-خودم توسایت آندروید عضو بودم انقدر مدیر ای گروه دقیق و حساس بودن که به نظرم سایت عالی بود ولی برعکس اینجا خیر
چون به نظرم این مهمترین مساله در مورد یه سایت هست که اگه برطرف نشه به محتوای سایت لطمه میزنه واونوقت اعتماد نسبت به سایت هم کم میشه
درآخر باتشکر از ایجاد چنین تایپیکی (البته اگه مثل صندوق انتقاد و پیشنهادات خیلی جاها نباشه که .......

انجمن 1000
27-04-2013, 10:14
سلام.

محدودیت های کاربران عادی زیاده.
مانند سایت های دیگه برای هر کاربر یک ابزار امتیاز دهی باشه در خرید و فروش تا سابقه هر فرد در خرید و فروش با اون امتیاز مشخص بشه.
بخش مشاوره برای خرید تلفن همراه یکم قوی تر بشه.
امضا کاربران یکم محدود بشه که بعضی از کاربران دیگه بیش از حد امضاشون طولانیه و این اصلا خوب نیست.

ممنون.

Reza 7
27-04-2013, 10:47
سلام

آقا اجازه هست ما هم نظر بديم ؟
به نظرم اگر جای علی حسين آقا يا ... بودم خيلی کار خاصی نميکردم !
چون اگر موبايلستان خيلی ايراد داشت که به اينجا نميرسيد پس يعنی همه چيز خوب و رو به جلو هست
ضمن تشکر جانانه از علی حسين و حامد و محمد و بقيه کادر مديريت و همه زحمت کشان سايت
يک سری ايردات جزئی و ريز رو برطرف ميکردم ؛

اول از همه اگر امکانش بود ورژن سايت رو آپديت ميکردم که يک سری تغييرات مثل بخش خريد و فروش رو بشه بهتر در اون اعمال کرد
يک سری از محدوديت ها واسه کاربران عادی رو برميداشتم مثل آواتار کوچيک (چون واقعاً ظاهر تاپيک ها رو زشت کرده)
البته با امکان ويرايش پست محدود برای کاربران به سبب مشکلاتی که ممکن هست برای سايت به وجود بياد موافقم (در نظر بگیرید که انجا ایرانه ! پس با xda مقاسه نکنید!) اما زمانش رو يکم بيشتر ميکردم مثلاً از 2 ساعت به يک روز ...
يکم نظارت بر روی کاربران فعال رو بيشتر ميکردم (اين خودش کلی جای بحث داره) چون بعضی ها واقعاً به علت عدم توجه کافی دلسرد ميشن و ميرن (اين مورد برای آينده انجمن خوب نيست)
سيستم هايی که جنبه سرگرمی داره و نوعی تفريح محسوب ميشه مثل امتياز دهی رو برميگردوندم
فرمت و شکل تگ های فعلی رو اصلاً دوست ندارم عوضش ميکردم :دی
گاهی تغييرات جزئی در ظاهر انجمن ميدادم که تنوع بشه در ضمن فرمت موبايل سايت هم خداييش بايد اصلاح بشه ديگه ! تخصصی ترين و بزرگ ترين فروم موبايل در ايران ديگه نبايد غالب موبايليش اينقدر زشت و بدترکيب باشه ؛دی
در ضمن حامد جان اين ستاره ها رو هم بيخيالش ميشدم حذفش ميکردم ! چون همون موقع هم گفتم ايده فوق العاده عالی هست اما عملا قابليت اجرايی در دراز مدت رو نداره (جاش خيلی راهکار ديگه هست)

البته اين هايی که گفتم فقط در حد پيشنهاد هست و ممکنه اثر عکس هم داشته باشه !

ممنون حامد جون مرسی
کلاً تاپيک تاپيک خوبی هست بزرگوار ولی بايد 2 نيمه متفاوت داشته باشه !!! برای همين بعد از يک مدت بهتره که يک برايند از محتوا تاپيک چی ؟ ... گرفته بشه بعد در مورد پيشنهادات فکر بشه و در صورت امکان عملی بشه فقط در حد يک حرف نباشه .
یا علی%

راستی يادم رفت يوزر و رنگ بعضی از دوستان رو هم عوض ميکردم !
مثلاً حامد رو آبی رنگ ميکردم (بر خلاف ميل باطنيش !!!) و اسمشم ميزاشتم ...... ! ؛دی

mjs001
27-04-2013, 11:07
همه رو بن میکردم:ca:
شوخی کردم:bv:

poma
27-04-2013, 11:14
پولی کردن تمام سایت به قیمت 30 هزار تومان...

این سایت بیشتر از اینها ارزش داره...

ZeNer
27-04-2013, 11:27
از نظر من موبایلستان نیاز به تولید داره ،
و چه چیزی بهتر از نرم افزار فارسی برای هموطنان مشتاق خودمون ؛
حمایت هر چه بیشتر از دولوپر ها ، تشکیل دپارتمان برنامه سازی موبایلستان و پیگیری جدّی این قضیه ، احتمالاً کاری بود که به فکر انجامش می بودم :)

صد البته تولیدات دیگه ای هم میشه داشت . . . /.

angelical
27-04-2013, 11:37
سلام به مدیران عزیز و یوزرهای عادی و غیر عادی مثل خودم:do:
به نظر من :
1: ارتقا سرور سایت و vBulletin که فکر کنم از همه واجب تر باشه محتویاتش خوبه ولی پلاگینش تکراری شده
2: حجم سایت خیلی بالا رفته یعنی کاربری که بخواد با GSM وارد بشه باید صبر کنه که لودینگش حداقل به 200 کیلوبایت برسه تازه اگر شانس بیاره هند اسکرولش کار کنه که رفرش نزنه
3: واقعا وجود یک فروشگاه توی سایت لازمه
4: سیستمی رو که خیلی ها ازش شکایت دارند که مربوط به این سایت نمیشه و کلی هستش...سیستم خرید و فروششه..کاربری که بخواد چیزی رو بفروشه اولین چیزی که به ذهن خریدارش میاد اینه که خوب حالا اول باید پول رو ارسال کنم؟اگر ارسال کردم کالا به دستم میرسه؟آیا واقعا اون چیزی که میخوامه؟مهمترین دلیلی که تاپیک خرید و فروش حتی تا بعضی از موارد تا ماه ها ادامه داره بحث اعتماد طرفین هستش ... من راجع به یوزرهای کم سابقه مثل خودم میگم وگرنه مدیران و فعالان که جای خود دارند...به نظر من اگر راهکاری پیدا کنید که مثل سایتی مثل ایسام عمل کنه خوبه
5: امکان ویرایش توسط کاربر که عزیزان هم ذکر کردند
6: تغییر استایل سایت با توجه به تغییر فصول به نظر من میتونه هم جالب باشه هم از یکنواختی سایت رو در بیاره
7: اگر سایت رو میشد به دو قسمت تبدیل کرد خوب بود...یکی گرافیکی با آیکونهای شکیلتر برای کسانی که اینترنت پر سرعت دارند...یکی هم معمولی برای سرعت اینترنت پایین
آخر هم اینکه خیلی حرف زدم شرمنده:ah:

aslany
27-04-2013, 11:46
عمرا دروغ بگم
اول یک تبلیغ میذارم بیشتر پول در بیارم :D
دومم یک حرکتی با بچه ها راه مینداختیم جهت اعتراض به رانت های رایتل و قیمت موبایل

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

J@M@L
27-04-2013, 11:47
اولین کاری که میکردم سوپر مدیر بخش اندروید رو بیرون میکردم چون سالی یدفه آن میشه و جواب کسی رو هم نمیده :))

دومین کار هم اینکه به خیلی ها که جنبه مدیریت ندارن مدیری نمیدادم که جلو کاربر وایسن و عقده های دنیای واقعی رو سر اون کاربر بدبخت خالی کنن :))

امید وارم پستم پاک نشه:)
هرچند من 2 ماه پیش یه موضوع رو به مدیر سایت و کل همین حامدخان گفتم هنوز منتظر جوابم :))
اینارو درست کنین بعد به فکر چیزای دیگه باشید :)

aslany
27-04-2013, 11:51
آها
آقا یک نظر در مورد خرید دارم
اگر من مدیر بودم یک مکانی رو درست میکردم و در اونجا جنس های فروشی بچه ها رو جم میکردم و میتونستم یک اعتمادی جهت خل ید و فروش جمع کنم
یعنی پول و جنس رو از خریدار میگرفتم اگر دیدم مشکلی در پول ها و جنس نبود پول رو برای فروشنده و جنس رو برای خریدار میفرستم و درصدی هم خودم بر می‌داشتم
اینجوری درصد این که تو قسمت خرید و فروش مشکلی پیش بیاد به صفر میرسه

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

shadanpoor
27-04-2013, 12:15
به ازای هر پست پول میگرفتم!
به ازای لود هر صفحه پول میگرفتم!
به ازای هر سوال و پاسخی که بهش داده میشه پول میگرفتم!
به ازای پولی که هر کاربر بده حق امضای طولانی تر میدادم تا دو صفحه با 40 تا عکس که اصلا صفحه به زور لود بشه!
این تبلیغ ایسام و کاربر ویژه رو بزرگ تر میکردم تا اونهایی که تو موبایلن اگه یکم صفحه رو زوم کنن کل صفحه رو این دوتا تبلیغ بگیره یا زوم نکنن چشمشون کور بشه!
عنوان مدیر فلان و بهمان رو با قیمت مناسب ارائه میکردم!
استفاده از آپلود سنتر رو پولی میکردم!
به هیچ عنوان صفحه اصلی سایت رو بروز نمیکردم!

بسه دیگه!!!! خداییش شانس اوردید من مدیر سایت نشدما!!!!!

I-SAEED
27-04-2013, 12:22
سلام.
اولا باید موارد تکراری مثل
۱) ارتقا سایت به منظور پیشرفته تر شدن
۲) برگردوندن ستاره های درحال چرخش بجای علامت باطری.!!!!! (( قبلا بهتر بود مگه ما ماشینیم که با پست کم و زیاد باتری هامون خالی یا پر باشه!!))

۳) به برنامه نویسان در بخش های مختلف بیشتر توجه کنید.
۴) اضافه کردن دونیت (( میدونم برای یکسری ها باعث مشکل شد ولی در کل خیلی خوب بود ))
۵) تشویق بیشتر کاربرا و مدیران برای فعالیت گسترده تر از هر راهی که خودشون صلاح میدونن.

فعلا همینا بود.

ممنون

iri-assassin
27-04-2013, 12:24
من اگر مدیر بودم
برچسب های کاربری و قالب انجمن رو عوض میکردم

PAEEZAN
27-04-2013, 12:33
سلام به همه
ممنون از استارتر بابت ایجاد این تاپیک
ابتدا بگم دوستانی که نظر میدن نظر شخصی شون رو بگن اگه تکراری هم بود ایراد نداره چون اینطوری مشخص میشه چه ایده هایی اهمیت بیشتری دارن

اما اولین اقدامات من:
1_ انعطاف بیشتر و بخشش کاربران متخصصی که چند سال از عمرشون رو برای سایت گذاشتند مخصوصا اونهایی که عذرخواهی کردند
2_ حل مشکل آپلود سنتر
3_ ایجاد فروشگاه برای فروش گوشی ، لوازم جانبی و . . .
4_ اضافه کردن قابلیتی که اگر پست کاربری نقل قول شد بهش اطلاع داده بشه
5_ ایجاد قابلیت ارسال یک پیغام به طور همزمان به افراد زیاد
6_ ایجاد مزیتهای جالب برای کاربران +vip برای تشویق بیشتر کاربران به ویژه شدن (در این صورت میشه هزینه عضویت رو هم بیشتر کرد)
و . . .

البته بعضی از این موارد در صورتی امکان پذیره که دست مدیریت باز باشه و محدودیت مالی نباشه ولی بعضیهاش رو به سرعت انجام میدادم

MOSIFA
27-04-2013, 12:38
من اولین کاری که می کردم، هدر و شکل و شمایل سایت رو عوض می کردم. خدا وکیلی این چه هدریه؟؟! اصلا برازنده ی یک سایت تخصصی موبایل نیست، بیشتر شبیه سایت های رنگ و وارنگ و جفنگ و بی خوده.
منظورم اینه که به آدم این حسی که وارد سایت تکنولوژی موبایل شدی رو نمیده.
هدر باید مثل سایت Xda باشه، مثل p30world مثل همه ی سایت های دیگه، مثل همه که یک استاندارد خاص رو دارند ... باید سرتاسر صفحه رو بگیره.
اولا اینکه خیلی طولش کوچیکه، ثانیا خیلی ارتفاعش زیاده، یعنی یک مستطیل اون وسط شده هدر. البته ببخشید که اینقدر رک می گم. رنگ هدر هم اصلا جالب نیست.
اون گلهای پشت هدر هم که از همه بدتر، کلاس کار رو خیلی آورده پایین، اون کلیدای روی هدر که فاجعه اس، انگار دوختن روی هدر، نخش هم معلومه، چرخ خیاطی کردن روی هدر..بابا این هدر شاید برای یک سایت دیگه ای خوب باشه، اما اینجا سایت تخصصی موبایله. اون چیه آخه!!!

بازم معذرت بابت اینکه رک گفتم/

---------------------

مورد بعدی هم همین ویرایش پست هست، من نمیگم باید همه بتونن پستشون رو ویرایش کنند چون گویا مشکلاتی داشته قبلا.

اما مثلا زمانش رو افزایش میدادم، مثلا برای کاربر عادی یک روز و برای ما همکارای متخصص یک ماه و ... اینجوری درخواستا توی بخش هماهنگی هم سره جاش می مونه، اما کمرنگ تر.

-------------------

این دوتا موضوع واقعا مهمه، خواهش می کنم مدیریت بهش توجه کنه.

cotole
27-04-2013, 12:51
سلام به همه دوستان .
به نظر من :
اضافه کردن سیستم امتیاز دهی برای بخش بازارچه (تا حدود زیادی قضیه اعتماد سازی حل میشه)
فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ........
ممنون از احترام و توجه به خواسته های کاربران .

NovaX5
27-04-2013, 12:53
به نظر من یکی از چیزایی که باید در همه انجمن ها جا بیوفته فرهنگ تشکر کردن هست که متاسفانه کاربران گرامی هنوز براشون این مسئله جا نیوفتاده که در قبال دریافت خدمتی، چه در زندگی خارج از نت چه درون آن، تشکر کنن.

شاید الان همه با خودشون این فکر رو بکنن که آقا همه اینجا برای دل خودشون فعالیت می کنن و فلان چلان. ولی اینو می گم چون همین تشکر کردن می تونه آثار خوبی در زمینه فعالیت مثبت همه اعضای انجمن ایجاد کنه.

خب مسلما همه اینو می دونن که برای آماده سازی یک مطلب، افراد چقدر بایست وقت بزارن. ولی وقتی دیده می شه که کاربر فقط میاد و از مطلب استفاده می کنه و در ازای اون زمانی که من مدیر گذاشتم برای قرار دادن اون مطلب حاضر نیست حتی زحمت زدن یک دکمه تشکر رو به خودش بده، یجورایی به آدم بر می خوره و آدم رو دلسرد می کنه.

با این توصیفات من اگه جای ادمین های سایت بودم، برای بعضی از موضوعات، مثل دانلود نرم افزار و بازی، در ازای زدن دکمه تشکر لینک دانلود رو در اختیار کاربران قرار می دادم.

بعضی از انجمن ها رو دیدم که این کار رو انجام دادن و به نظرم روش خوبی برای فرهنگ سازیه.

با تشکر

santouriboy
27-04-2013, 12:58
سلام
صفحه ای که داری داخلش فعالیت میکنی مثل خیلی از سایتها هر چند دقیقه رفرش بشه تا نخوای دائم رفرش رو بزنی
فعلا همین بود

JABER
27-04-2013, 13:25
راستی یک چیز را یادم رفت:

بیشتر خواسته های بچه ها با ارتقای ورژن انجمن شدنی هست!!!

پس امیدوارم این مورد صورت بگیره

مثال بارزش امتیاز بازارچه و اسپویلر برای پست هست!

قطعا تاثیر خوبی داره!

kargadan2
27-04-2013, 13:31
+سایتو به قیمت بسیار بالایی میفروختم و خودمو از این همه گرفتاری راحت میکردم!
-بخش بندی های سایت رو درست میکردم مثل همین اندروید که وضعیتش افتضاحه.
+اون بخش اعلام و رنگی بالای هر پست رو برمیداشتم خیلی مسخرست!
-وقتی واسه تبلیغات به اون ایمیلی که دادید ما پیام میزنیم جواب بدین!!
+این تبلیغ ایسام که با موبایل میای و زوم میکنی که نوشته هارو بخونی بزرگ میشه و کل صفحه رو میگیره رو بر میداشتم.

tighoor
27-04-2013, 13:59
بنده هم به عنوان یک عضو درخواست ارتقای vb رو به vb 5 دارم :دی

o.n.l.i.n.e
27-04-2013, 14:08
1 آپدیت ورژن سایت
2 حل مشکل آپلود سنتر

Farshad Pejman
27-04-2013, 14:09
ســلام

کــار بسـیـار پسـنـدیـده ایـست حـامـد جـان
قبـل ایـن ، مـوردهـایی بـود کـه تـو بـخش انتقـاد گـفـته بـودم ، نیـازهـایی
بـودنـد کـه میـتونستـن خـوب بـاشـن امـا ضـروری نـبودن ، دوسـت داشـتین
لیــنک گـذاشـتم مشــاهده فــرمـایین./
---------------------------------------------------------------------------
امـا ایـن موارد بـرام ارجـح تـر بـود ،
*بـستــری رو فـراهم می کـردم کـه وقـتی یـکی از مـدیـران یـا کـاربران
متخــصص و یـا فـعال و در کـل اونـهایی کـه کـار دولپـری یـا انحـصـاری انجـام میـدن،
وقــی دلــشـون پـره یــا هـزار دلـیل دیـگر، بـه ایــن جــملـه کـه چـرا بــهتــرین سـاعات زنـدگیم
رو صـرف ایـن کـار کــردم ، فــکر نکــن ،
فــکر کنـم زیـاد نـباشـن ایـن تعــداد از دوسـتان ، الـبتـه هـمه عــزیـزن ، امـا واقــعا بـایـد بستـری ایجـاد شــه که از ایـن قـبـــیل
افــراد کـه خـیلی زیـاد هم نیـستن ، بشــه بـه هـر نحــو چــه معــنوی و چـه مــــــادی حـمایـت کـرد ،نـمونـه بـارزش کـه من
خــودم اگــاه بـه اون هستـم ،تـو بـخش maemo یکـی از دوسـتانمون روی پـروژه هـایی کـار می کنـن کـه واقـعا زمـان بـره
وحــتی ایـده چــنین طـرحـهایی بـه ذهـن کسـی هـم نمیـرسـه ، و منتـظـر میـمونیـم تـا متخــصصـین خــــاربـی بــــه
نتیــــــــجه بــرسـن.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*یــکی هـم نشـریــه چــاپـی مـوبـایلــستــانـه کـه میتــونـه پـل ارتبــاطــی بیــن فضـای مجــازی و زنـدگیـه
واقــعی کــاربــران و هـمـه ایــنهـا بـا مـردم بـاشـه ، البـته کـه کـار بـا ریسـکـه بـالایی هــــــسـت ، امـا تــا
حــالا کـه تـلاش در رســیدن بـه بـهتــرین هـا جـواب داده و شـده مـوبـایلــســتانـه فــعلی ، آیـا ایـن تلاش
نبـایـد بــهره وری اقـتصـادی هـم داشـته بــاشــه؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------
*یـــه مـــورد هـم فـروشـگـاه اخـتــصـاصی خـــود مـوبـایلــستان کـــه بـرای شـــروع هـمیـن کـاربـران خـــود مـون
رو کـه چـنـدین وقـتـه بـا هم هسـتیم و تـا حـدی قـابل قبـول و معــتمد هـم هسـتیم خـوب بــاشـه بـه عنـوان
اولــین مشــتریـان ، و یـه مـورد فـروشـگـاهی هـم بـا تـوجـه بـه ضـریـب نفـوذ ســیستم عــامل آنـــدوریـد
تشــکیـل گـروه بـرنـامـه نویـسی آنـدوریـد و ســاخــت نـرم افـزارهـای مـوضـوعی و منــاسب و فـــروش
آن در بـازارچــه نــرم افــزار آنـدوریـد مـوبـایلــستان./
----------------------------------

لیــنک پیــشنـهاد1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=279024)
لیـنک پیـشـنـهاد 2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=272353)

و در آخـر هـم بـرای اجــرای ایـن طـرحـها نـباید اولــینی
بـاشـه کـه مجـریش شـده ، میــشــه اولــــین بـود
تـا سـایـرن مـا رو الگـو قـرار دهــند./

طــولانی شـد:))
مـــمنـون./

S.H.A.H.R.O.K.H
27-04-2013, 14:11
بنده هم به عنوان یک عضو درخواست ارتقای vb رو به vb 5 دارم :دی

آره میگن ورژن 5 اش خیلی باحاله :4:

من خدا نکنه مدیر باشم...وگرنه روزی 40 50تا تلفات میدادیم...اعصاب واسه آدم نمیذارن که...

بیشتر کسانی که عضو گروه ویژه میشن یعنی تقریبا 80 درصد برای بخش خرید و فروش هستش...

اینکه کاربر عادی نمیتونه اونجا نظر بده خیلی ایراد بزرگی هستش...

amin619
27-04-2013, 14:14
خوب وقتی یک موضوع توسط گزینه های مدیریت بسته شده , علامت ارسال پاسخ هم باید تغییر کنه .

I-Mohammad
27-04-2013, 15:01
من فعلا مشکلی جز آپلود سنتر مشاهده نکردم

ممنون بابت احترام به کاربرا

Pedram ag
27-04-2013, 15:12
دوستان خيلي چيزا رو گفتند و من با بيشتر حرف ها موافق هستم
گرافيك سايت
سرعت اپلود خيلي پايين هست
توي انجمن xda چيزي هست به نامthanks meter اگه به جاي تعداد تشكر ها بذاريد خوب ميشه
كيفيت اواتار كاربران معمولي بالاتر برده بشه
با نظر alireza7991 خيلي موافق هستم

Artanik
27-04-2013, 15:14
فکر کنم با اکثریت آرا تصویب شد که ورژن سایت رو ارتقا بدن :4:

Ceramic
27-04-2013, 15:23
محدودیت شدیدی رو برای کاراکترهای مجاز امضاها اعمال می کردم ...

الان بعضی از کاربران ارتفاع امضاشون نصف یه صفحه رو پر می کنه در حالی که بالاش مثلا سه کلمه نوشته ن !!

حداکثر یه جمله برای امضا ... نه این که توش از شیر مرغ تا جون آدمیزاد و خاطرات سربازی و فروش وسیله و ... !!

SADEGH
27-04-2013, 15:30
آپدیت ورژن سایت
آپدیت قسمت نوتیفیکیشن
کوتاه کردن صفحه اصلی سایت
اضافه کردن درجه ناظمی چیزی برای مرتب کردن سایت و نظم و ترتیب دادن به تاپیکها
اضافه کردن اسپویلر
@

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Chevrolet
27-04-2013, 17:02
اولین کاری که انجام میدادم واسطه ای کردن معاملات موبایلستان
بدین صورت که مثلا وقتی من یه گوشی از یک نفر میخرم پول رو به حساب مدیر واریز کنم و بعد از اینکه گوشی رو تحویل گرفتم اگر طبق اظهارات فروشنده بود مدیر پول رو به حساب اون واریز کنه و هر کدوم از طرف معامله یه مبلغی رو به اون مدیر بدن
.................................................. ..........................
همچنین اضاف کردن قسمت نوتیفیکیشن به سایت

tekno700
27-04-2013, 17:05
با سلام و تشکر از تمام دوستانی که نظر دادن .

ایجاد این تاپیک کار عالی ای بود که اگه به نظرات دوستان اهمیت داده بشه عالی تر هم میشه.

دوستان اکثر موارد مهم رو ذکر کردن فقط به نظر بنده تعداد اطلاعیه های بالای سایت و حجمی از صفحه که اشغال میکنند آزار دهنده هست بخصوص وقتی که با نرم افزار تاپاتالک وارد سایت بشی برای دیدن هر صفحه باید این اطلاعیه های تکراری رو اسکرول کنی.

~DrunK
27-04-2013, 17:50
سلام

من هم با بسیاری از دوستان هم عقیده هم هستم
نظرات خودمو رک و روراست میگم!

اپدیت ورژن vb به 5 ( عالی میشه... )

راه اندازی سیستم امتیاز دهی در بازارچه.. این مورد خیلی مهمه...

راه اندازی کامل پرتال و رفع نواقص ان...

تغییر هدر سایت به ی هدر سرسنگین و شیک... هدر فعلی خیلی فانتزی هست اصلا مناسب یک سایت تخصصی و حرفه ای نیست!!!

و اینکه این تگ هارو عوض کنید لطفا... واقعا به نظرم این باتری ها این ستاره ها متحرک و... برای این سایت تخصصی جلوه زیبایی نداره... ساده باشه بهتره... باور کنید منو یاد انجمن های سرگرمی و فانتزی میندازه!
تگ های قبلی خیلی بهتر بود..

الان خود من 3 تا تگ دارم روم نمیشه دیگه اواتار بذارم... :4:
انقدر که طویل میشه.. اگه بشه اینا یجوری ترکیب یا کوچیک بشن خیلی بهتره!!!

فعال شدن اطلاع رسانی بلادرنگ مربوط به پ.خ و پ.پ و...
برای مطلع شدن از داشتن پیغام خصوصی باید مدام پیج رفرش کرد! فکر کنم این مورد رو دیگه vb4 داشته باشه! vb5 بماند...

دونیت هم ی مدت راه اندازی شد انواع اقسام سو استفاده ها صورت گرفت... پس تا وقتی فرهنگ سازی نشده همون بهتر که نباشه... یا حداقل جوری برنامه نویسی بشه که فقط افراد خاص بتونن دونیت بشن!

M o H o M o
27-04-2013, 19:35
سلام

منم اگه مدیر میشدم همه کاربرا رو بلاک می کردم ...... ( شوخی کردم ):bm:

اگه مدیر بودم یه کاری می کردم بشه یه عکس بزرگتر برای اواتار گذاشت ... و هر هفته بین مدیرها و گروه های تخصصی مثلا هفته ای 3 تا کارت شارژ هدیه بدیم برای بهبود هر چه بهتر ........

استایل سایت هم عالیه همین رو تغییر نمیدادم .

mohsen1208
27-04-2013, 19:39
با سلام
به عنوان عضو کوچک ( و البته قدیمی ) این انجمن خوب، نظرم رو خدمتتون میگم:

من به ورژن انجمن کاری ندارم، چون اصلا در جریانش نیستم و نمیدونم چی به صلاح هست یا نیست ...
در مورد مدیران بخش های تخصصی تلفن های همراه:
من خودم به شخصه مشاهده کردم بعضی از مدیران فعال یک گوشی، بعد از اینکه گوشیشون رو عوض میکنن فعالیتشون به شدت کم میشه در بخششون و در بخش گوشی جدیدشون تبدیل به یک کاربر عادی میشن و انگیزشون رو از دست میدن ... به نظرم راه حل خوبی که میشه داد اینه که همیشه یه همکار در بخش های فعال وجود داشته باشه که بلافاصله بعد از رفتن مدیر قبلی جایگزین بشه و مدیر قبلی تو بخش گوشی جدیدش همکار بشه .
دومین کاری که میکردم گزارش کار از مدیران انجمن بود ... مدیر کل های بخش ها از مدیر هاشون هر هفته (یا هر ماه) گزارش و فیدبک بگیرن و بنا به صلاح دیدشون جا به جایی بین همکاران، مدیران و کاربرای فعال رو انجام بدن ... 

در آخر تشکر میکنم از کادر مدیریتی و کاربرای فعالی که همیشه با روی خوش با بقیه کاربرا برخورد کردن و راهنمایشون میکنن ...
همواره موفق باشید

pars71
27-04-2013, 19:48
سلام
1-بخش های اختصاصی گوشی ها (مخصوصا سامسونگ ) زود ایجاد شود .
مثلا این همه پرسش و پاسخ و رام و آموزش و ... برای Galaxy Ace 2 مطرح شده ولی این گوشی هنوز بخشی نداره
2-ویرایش پست ها دائمی میشد
3-قویتر کردن سرور مخصوصا سرور دانلود و اپلود
4-تغییر تم سایت
موفق باشید

EsyMankan
27-04-2013, 19:52
1- ایجاد اعتماد سازی برای خرید و فروش
2- آپلودسنتر قویتر بشه
3- طبق گفته NovaX5 فرهنگ سازی تشکر کردن
4- Notification اطلاع رسانی تشکر و نقل قول از پست
5- تغیرات در ارسال پاسخ دیده بشه و نیاز رفتن به صفحه نمایش تغییرات نباشه که فکر کنم مربوط به همون ورژن vb باشه
6- ویرایش پست حد اقل برای کاربران متخصص تا 1 هفته یا 1 ماه باشه

P.E.Y.M.A.N
27-04-2013, 20:26
1- ارتقا ورژن وی بی سایت به 4.2
2- راه اندازی فروشگاه موبایلستان
3-سالی یک بار استایل سایت رو تغییر میدادم
4-جم و جور کردن صفحه اول سایت که خیلی سنگینه
5- کاربرانی که واقعا برای انجمن زحمت میکشن ارتقا میدم
6-اخراج مدیری که کارش شده آزار و اذیت کاربران متخصص و مدیران آزمایشی.(بعضی از دوستان می دونند طرف کیه)
7-مشکل دانلود سنتر سایت رو حل میکردم.

ShnoIT
27-04-2013, 20:45
1- استایل نسخه موبایل رو تغییر میدادم. اقلا یه رنگ و لحابی میدادم بهش
2- یه استایل دیگه میزاشتم که کاربرا هرجور راحتند انتخاب کنند بر اساس سلیقه و نیاز خود.
3- برای کاربرای عادی امضا رو کامل بر نمیداشتم. اقلا بتونن یه عکس یا دو سه خطی بنویستند !!
4- سرور سایت رو نمیدونم به ایران انتقال دادین یا نه ولی من بودم قطعا انتقال میدادم با توجه به سنگینی اطلاعات و خرجاش. از همه مهمتر در دسترس بودن سرور. پول اضافی رو میدادم برای لاینسس نسخه جدید vb

Masoud569
27-04-2013, 21:41
من اگه مدیر بودم
حداقل یه تشکر میزدم تاپیک استارتر را
+ یه اپلیکیشن اختصاصی واسه موبایلستان ( اندروید - آی او اس - ویندوز فون )

SAM.D!S
27-04-2013, 21:51
اجازه هست؟ :دی

تغییر هدر در اسرع وقت:dy:
آپدیت به ورژن 5:bq:
اختصاص حقوق ماهیانه برای مدیران (کاربر متخصص 500.000 تومن - مدیر موقت 700.000 تومن - مدیر انجمن 900.000 تومن - مدیر ارشد 1.100.000 تومن - همینطور بگیر برو بالا) شوخی بود:ca:
اصلا چه معنی داره کاربرا تو کار مدیر دخالت کنن :by:

#mosiomm#
27-04-2013, 22:02
به نزر من :bv:
سيستم donate فعال ميشد
ويرايش پست استارتر به مدت بيشتر
فرهنگ سازي براي فعاليت بيشتر كاربران معمولي (معتادشون ميكردم به اين سايت ... مثل خودم):aq:
امكان چت زنده در هر بخش بصورت مجزا ... نه يكي براي همه كاربرا

meb.exe
27-04-2013, 22:37
سلام..
ممنون که نظر ما ها رو هم پرسیدن...
همونطور که مشاهده میشه میزان اطلاعات موجود در forum زیاده و کسی که میخواد بخش های علمی رو پیگیری کنه و تازه وارد سایت شده ( مثل من) خیلی سردرگم کنندس...اصلا ناجور گیج میشم و نمیدونم چی رو تا کجا خوندم....
اگه بشه موضوعاتی رو که به انتها رسید و بسته شدن به صورت مقاله علمی به صورت هفته نامه به صورت PDF بدین که یک پارچگی و پیوستگی توشون رعایت بشه و مطالب اضافی و تکراری از توشون حذف بشه و کلا یک اموزش توووپ بدین بیرون عالی تره و یوزر سر در گم نمیشه بعد هم میتونید اون پست رو حذف کنید از این ورفضای سرور هم خالی تر میشه
یک کار دیگه هم که میکردم از یک Forum دیگه استفاده میکردم که یک پارچگی بیشتری می داشت و اینقدر سردرگمی رو پیش نمیاورد...هر چی ساده تر بهتر سوراخ سمبه کمتر فراگیری راهتر......برای یوزر های تازه ورود اپشن ها رو محدود کنید هر چی طرف حرفه ای تر بشه اپشن ها افزایش پیدا کنه....اینجوری کسی که به امکانات خاصی علاقه داره بیشتر تلاش هم میکنه در سایت

Legendarp
27-04-2013, 22:52
والا گفته اگر مدیر بودی من دیدیم خیلی از مدیر ها هم طرح و نظر داشتن انگار مدیران هم زیاد نمیتونند تغییرات ایجاد کنند
اما نظرات من برای بهبود انجمن ( امیدوارم دوستان هم از بقیه نظرات حمایت کنند به جای اینکه هرکس یه نظر رو هر بار توی پست خودش بیاره به جاش اون پست رو تشکر کنه خیلی بهتر میشه
-----------
خوب من بودم
اول یه فروشگاه برای انجمن راه می انداختم برای اینکه کاربرها بتونن گوشی خرید کنند و به قیمت مناسب و با سلامت کامل و بدونند که دارند از جای مطمئن خرید می کنند و کسایی که گوشی رو می فرسوند فقط فروشنده نیستند خودش همه چیز رو می فهمند ( نه مثل مغازه های توی جمهوری که می ره طرف بز می فروخته الان موبایل می فروشه باهاشم که حرف می زنی می گه من فقط 1100 رو موبایل می دونم
توی فروشگاه که گوشی چه قطعات تعمیراتی و غیره فروخته بشه و بهتره مجودی کالاش هم از قیمتهای توی بازار بالاتر نباشه و سعی کنند با اعتماد سازی تیم مدیریتی باشه که هرکس توی هر شهری یهمدیر برای فروشگاه یا یه رابط باشه که گوشی برای اون فرستاده بهشو حضوری به دست مشتری برسه چون این هم کانفیندس بیشتری ایجاد می کنه و ار هز گونه مشکل احتمالی هم جلوگیری می کنه ( که مشکلاتی از ققبیل برنامه نصب و آنتی ویریوس دعوای فعالسازی آنتن و گارانتی و بازی های الکی توی علائدین وجود نداشته باشه
---------------------------------------
دوم اینکه می اومدم و توی بخشی که هستم بهترین رامها و بهترین برنامه ها رو نسبت به نیاز اولویت بندی می کردم و وقتی کسی می اومد توی فروم دنبال رام مورد نظرش بگره یک هفته علاف 400 تا تاپیک نشه
مثلا این رام مصرف خوبه این رام سرعتش خوبه این رام کرنل خورش خوبه این رم برای کوک شدن و بیسش خوبه این یکی رام همه چیزش خوبه
یا این رام برای افزونه ها خوبه
( توی تاپیک بعضی رام ها که دوستان گل کوکمی کنند هزار مدل افزونه هم توی رام هست که هی نشوتن این حذف شده این هست برای نصب اون این رو دانلود کن برای نصب این اون رو دانلود کن رام باید برای کاربر از حرفه ای تا مبتدی راحت باشه و باید بهترین و بیشتر امکانات پایه ایی رو داشته باشه عوضش توی یه قسمت دیگه میام برنامه هایی برای اضافه یا حذف کردن مواردی که لازم هست و یا لازم نیست می زارم تا تکلیف به صورت مدیریت شده روشن بشه
-----------
تور کرنل ها هم به همین صورت
( نه اینکه کسی پست نده ولی من به عنوان مدیر بخش میام توی یه تاپیک که مهم می شه توی بخض به صورت لینک گزاری رامها رو برای هدایت کاربران مدیریت می کنم تا از شلوغی و درهمم و برهی و در بیاد و هرکس بتونه هرچیزی رو پیدا کنه
---------------
توی بخش نرم افزارها هم یه همچین چیزی لازمه که برنامه هایی که معرفی میشه با کرک هاشون یا برنامه های دیگه و بقیه افزونه هاشون که مثل اینکه توی انجمن داره اجرا میشه این یک مورد که خیلی خوبه
( من خودم به شخصه همیشه توی دانلود و نصب یه مسیر یاب خوب مشکل داشتم نمی دونستم کدوم رو نصب کنم که هم خوب باه هم نقشه هاش قابل دیدن و خوب ابشه هم با مکان یابی مشکل نداشته باشه هم اذیت نکنه هم خوب باشه )
-------------
در آ[ر برای اخر هر ماه بهریتن رام و بهترین برنامه های کاربردی و بازی ها و تم ها و اینها رو جمع می کردم و توی یه پکیج توی یه dvd یا دوتا dvd می زاشتم توی فروشگاه که به فروش بره خیلی ها قدرت دانلود همه جچیز رو ندارند خیلی ها هم وقتش رو ندارند و به جاش میان و آخر هر ماه با بهترین برنامه که به بهترین صورت دانلود شده و آموزش هاش هم توشه رو تهیه می کنند دیگه ماهی 10 تومن یاکمتر برای کسی پولی نیست و برای استفاده کنننده
-----------
نقد و برسی های گوشی های بخش خودم ر انجام می دوم و سعی می کنم تفاوتهای مدلهای مشابه مدل ها رو به م مشخص کنم و اینکه محتویات داخل جعبه هاشون دقیقا چی هستند رو مشخص می کنم و اینها همشونتوی بهتر شدن انتخاب کمک می کنند
--------------
یادم نمیاد خرید اشتراک وِزه سایت چقدر هستش اما این قیمت رو یه مقدار متنازل تر می کنم تا کاربران بیشتری بتونند عضو بشن و از این طریق بتونند حمایت کنند از جایی که دارند از توش خیلی چیزها رو یاد می گیرند و بعدش هم برایمدیران سایت درصد و یه حقوق در نظر می گیرم که از روی همین کاربران وِزه تا مدیران با علاقه و پشتکار بیشتر بتونند کار کنند دسته بندی کنند و بتوننند در آخر ماه پکیج های خودشونرو بفروش برسووند تعداد مدیران هر بخش رو هم بیشتر می کنم تا رسیدگی ها زیاد بشه و اینکه آخر هر هفته مدیران هر بخش با هم دیگه صحبت بکنند راجع به کارها و گزارش کار ساده به همدیگه بدن و آخر هر ماه یا دو ماه یه نشست کلی با با همه مدیران توی همین فضای مجازی باشه تا بتونن با هم دیگه کار کنند
کدورت ه م از بین بره
-------------
ئقتی یه انجمن دارهمرجع میشه لازم میشه که به جای ظاهر مدیریت خوبی داشته باشه ظاهر رو همیشه می شه درست کرد اما شلوغی هرچی بیشتر بشه دیتر هم جمع میشه و کدورت هم به وجود میاره بی نظمی بدترین چیزه
------------
اوووفففف خیلی حرف زدم موفق باشید دوستان

sina_d900
27-04-2013, 22:58
یه چیز دیگه به ذهنم رسید
یه امکان فراهم باشه پست اول تو هر صفحه ای باشی دیده بشه الان این مزیت تو خیلی فروم ها هستش

P.E.Y.M.A.N
27-04-2013, 23:12
راستی میگم شما که هزینه پلاگین دونیت رو کرده بودین چرا غیر فعالش کردین؟(انتقاد 1 نفر باعث شد که این سیستم غیرفعال بشه)

(اگه هزینه آبومان و مالیات نداره لطفا فعالش کنید d:)

o.n.l.i.n.e
28-04-2013, 00:02
یه چیز دیگه به ذهنم رسید
یه امکان فراهم باشه پست اول تو هر صفحه ای باشی دیده بشه الان این مزیت تو خیلی فروم ها هستش

در سته این مزیت بسیار خوبیه منم موافقم

HAMED
28-04-2013, 00:19
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل موبایلستانی که اینقدر روی موفقیت بیشتر سایت حساس هستن

و بخودشون زحمت میدن و چند خطی برای بهتر شدن وضعیت فعلی سایت در تاپیک ارسال میکنند / واقعا این حس مسئولیت از جانب دوستان

به آدم انرژی فوق العاده ای میده که با هیچ کار دیگه ای نمیشه این انرژی رو بدست اورد ..../ واقعا جا داره به عنوان یکی از اعضای سایت

از تک تک دوستان تشکر کنم و به خاطر این حس مسئولیت بهشون تبریک بگم / سپاس از تک تک دوستان ....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دیدم تعداد نظرات دوستان داره افزایش پیدا میکنه ، گفتم بهتره یه پاسخی هرچند مختصر خدمت دوستان ارائه بشه ....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین درخواست مشترک همه ، ارتقاء به vbulletin 4.2 هست که خودم شخصا خیلی علاقه به انجام این کار دارم ولی متاسفانه

مشکلات زیادی برای انجام این کار وجود داره که شرح این مشکلات از حوصله این پست و این تاپیک خارج هست. مطمئینا علی عزیز در پی

حل این مشکلات هستند و یقین بدونید اگه شرایط مساعد باشه این کار در اولین فرصت انجام میشه .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لایسنس رسمی vbulletin 5 برای سایت تقریبا 1000000 هزینه داره و پرداخت این مبلغ از توان سایت خارج هست

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به زودی قالب جدیدی برای سایت آماده خواهد شد که کلا فضای سایت رو دگرگون میکنه و بهتون قول میدم بیشتر خواسته های دوستان

از نظر تنوع گرافیکی و امکانات جانبی بیشتر در حد vbulletin 3.8 را پوشش خواهد داد / این تغییر قالب همراه میشه با تغییر تگ های کاربری

بعلاوه امکانات جانبی دیگه که خیلی از دوستان در این تاپیک بهش اشاره داشتند .... / انشاء الله یکی یکی این تغییرات رو مشاهده خواهید کرد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بحث های مرتبط با نظارت بر روی عملکرد مدیران ، از جمله مسائلی بود که خیلی ها بهش اشاره داشتن

که مسلما این نظرات دوستان بررسی میشه و در ادامه کار از این نظرات استفاده خواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چند نفر از دوستان در مورد هدر سایت نظر داده بودن که باید بگم مسائل گرافیکی کلا سلیقه ای هست.

ممکنه یه عده دوست داشته باشند و یه عده مورد پسندشون نباشه / فیدبکی که من در این مدت دریافت کردم

خبر از این میده ، این هدر مورد پسند عموم کاربران سایت قرار گرفته / بنابراین ضمن احترام و تشکر از نظر این دوستان

باید بگم با این پیشنهاد به دلایل فوق موافقت نمیشه .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بحث اعطای امتیاز و دونیت به کاربران مطرح شد که متاسفانه تجربه بدی از فعال شدن این امکانات در گذشته داریم.

متاسفانه هنوز فرهنگ استفاده از این امکانات در سایت وجود نداره و تا این فرهنگ در سایت نهادینه نشه ، امکان فعال شدن مجدد

این موارد نیست / بهرحال مدیریت سایت باید مجاب بشند که در حال حاضر این فرهنگ در سایت بر خلاف گذشته وجود داره

و این جلب اعتماد مسلما بستگی به نحوه رفتار و فعالیت خود کاربران داره و این چیزی نیست که ما بخوایم درش دخالتی داشته باشیم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فرصت نشد به همه پیشنهادات پاسخ بدم / انشاء الله در فرصت بعدی این کارو حتما انجام میدم

در پایان باز هم جا داره از دوستان تشکر کنم / این سایت متعلق به همه دوستان هست و مسلما نظرات شما

میتونه کمک حال خیلی از مدیران سایت باشه / به امید موفقیت روز افزون شما کاربران گرامی .../ یا علی

%

o.n.l.i.n.e
28-04-2013, 00:25
اگر بشه دوستانی که نظر دادن مبلغی ازشون دریافت شه و مبلغی هم اطلاعیه بزنید هیچی درست میشه

xxx.signal
28-04-2013, 02:52
وقتی وارد فروم میشم

یه لیست بلند بالا از مطالب میاد جلوم ( منظورم چیدمان و بخش بندی فروم )

که اصلا جالب نیست

شما صفحه اول رو با گداشتن ایکون و اسم ( سایز بزرگ ) سیستم عامل بخش بندی کنید

خیلی جلوه بهتری میگیره

Positron
28-04-2013, 03:40
موقعی که این تاپیک رو دیدم، توی ۵ دقیقه اول زندگیش بود منتها چون کاربر کاملا جدیدی هستم به خودم گفتم توی این thread پست ندم بهتره.
ولی اگر اجازه داشته باشم نظر بدم، اگر این تاپیک صرفا واسه فان ایجاد نشده باشه، اگر روی نظرها تامل و اندیشه میشه، اجازه بدید تنها نظرم رو بدم. حرفی که میزنم فقط یه مثال از یه مفهموم بزرگ و بدون بست.

کاربری هست توی مبایلستان به اسم Alireza7991. جوان و با استعداد و باهوش. اگر سن ایشون رو در نظر بگیرید ارزششون رو بیشتر درک میکنید. این بنده خدا حتی امکان ویرایش تاپیک هایی دولوپری رو که شروع میکرد رو هم نداشت و هنوز هم نداره.

سعی میکردم از Alireza7991ها حمایت بشه و به خاستهای توسعه دهندها توجه ویژه ای میداشتم. این جوان ایده های تاپی داره و امکانات محدود.

Sent from GT-N7100

Artanik
28-04-2013, 07:15
لایسنس رسمی vbulletin 5 برای سایت تقریبا 1000000 هزینه داره و پرداخت این مبلغ از توان سایت خارج هست

اگه صد نفر و نفری ده هزار تومان پرداخت کنیم که حله. من حاضرم کمک کنم. نه فقط ده هزار تومان، بلکه هرچی که در توانمه.
مطمئن باشین که موبایلستان و دوستانی که اینجا داریم بیشتر از یه سایت و نام کاربری برامون اهمیت و ارزش دارن.

این انتقاد ها هم برای چندین ماهه که جمع شده و یه جا داره مطرح میشه.

فکر کنم آهسته و پیوسته تغییر بدین خوب میشه سایت.

مطمئناً همه خوشحال میشیم که علی آقا هم بیان تو این تاپیک و راجع به این مسائل صحبت و همفکری کنیم.

Nima_rad2010
28-04-2013, 09:16
به نظر من ظاهر سایت یه مقدار تکراری شده لوگوها .تبلیغات یه مقدار گوشه کنار پراکنده هستن کاش میشد همه یه جا جمع شن...ولی در کل هنوزم به نظر من البته بهترین سایت ایرانی هستین

yoosefheidari
28-04-2013, 09:35
فرد قابلیت ویرایش پست هاشو بدون محدودیت زمانی داشته باشه.
قابلیت قفل کردن تاپیک خودشو داشته باشه.
ضمن اینکه میتونین یه تاپیک اختصاصی ایجاد کنین واسه ارتقا به vbulletin 5 که بچه ها از طریق اون تاپیک مبلغ دلخواه خودشون رو واریز کنن و البته میزان موجودی صندوقچه هم در معرض دید همه باشه تا پول مورد نیاز جمع بشه.

omid.bibak
28-04-2013, 09:40
لطفا از اینکه خیلی الکی و از رو رفاقت یکی میشه مسئول یا مدیر یه بخش جلوگیری کنید. چون خودم خیلی واسه یه بخش تلاش کردم اما دیدم یهو یکی با 100 تا پست اومد شد مدیر یه بخش منم دیگه فعالیتم رو کم کردم خیلی هم کم. میانگین پست من توسایت 5 تا پست بود که الان شده تقریبا 0 . خواهشا جلوگیری کنید از این مسئله
یا حق

سید حمیدرضا
28-04-2013, 11:43
از قدیم میگن تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف --> چه معنی داره پا تو کفش مدیر کنیم؟ :4:

اما جدا میشه این تغییرات رو اعمال کرد :
1. تایپیک اول هدر صفحه باقی بمونه
2. امکان ویرایش پست اول برای همه فراهم باشه
3. خیلی از بخشهای زاید سایت (کهنه شده ها) رو حذف میشه کرد
4. دسترسی به بخشهای مهمتر رو ساده کرد
5. یکم هم دستی به گرافیک سایت میشه زد از این حال و هوا عوض شه
6. ایجاد قسمتی برای برنامه های برتر
7. ایجاد قسمتی برای تایپیک های برتر (محبوب - پربازدید و ...)

و الی ماشاالله ... ما که مدیر نیستیم پس چه فرقی میکنه :4: :ad:

nujh
28-04-2013, 12:10
نه خداییش
سایته کاملیه
من که مشکلی ندیدم
ولی قسمت جست وجوش یه جوریه
برای جست وجوش قلق میخواد که باید قلقشو یاد بگیری
که اگه مشکلش برطرف بشه خیلی خوب میشه

#MEHDI#
28-04-2013, 12:23
سلام دوستان عزیز.اول که تشکر میکنم از حامد عزیز برای استارت این تاپیک وهمین طور علی آقا که اجازه زدن این تاپیک رو دادن!

به نظر من بهترین کار این هست که یه جوری فرهنگ تشکر کردن رو توی سایت درست کنیم!!
واقعا این خیلی بده که چون یه نفر یه مدیر رتبه بالاست ، تعداد تشکر های پای پستش بیش از 100 باشه ، اما نفر بعد که یه کاربر عادی هست به تعداد نصف تعداد تشکر هاش کم بشه ! البته این رو میشه تا حدودی تقصیر بعضی از کاربران دونست البته + بعضی دیگه از مدیران!
برای شروع اینکار اگه میشد و امکانش بود ، تعداد بیشترین تشکر کننده ها در پایین انجمن نشون داده میشد عالی بود!

نکته بعد مشکل آپلود سنتر هست که دوستان میگفتن! راسیتش خود من تا حالا با دانلود کردن از آپلود سنتر مشکل نداشتم! ولی آپلود کردن تا دلتون بخواد!!!

اضافه کردن تبلیغات چند ثانیه ای به جای اینکه کاربر هنگام دانلود از اپلود سنتر فقط یه ثانیه شمار ببینه!

فروشگاه زدن هم میتونست کمکی به خرج های بالای سایت کنه !!

امکان ویرایش پست اول برای تمامی کاربران!فقط ویرایش نه قفل و ....!

ساخت برنامه موبایلستان برای تمام سیستم عامل ها !!!!

موفق و پیروز باشید./

یه چیزی یعنی هیچ کدوم از مدیران ارشد نظری ندارن؟:sign_help:

SAM.D!S
28-04-2013, 12:51
فقط خواستم یه نکته رو اضافه کنم.

قالب سایت رو میشه به جرات گفت که کاملا حرفه ای طراحی شده و من شخصه خیلی ازش لذت میبرم.
البته از حامد عزیز کمتر از این هم انتظار نمیره.

فقط برای تنوع بهتره که تغییر بکنه، که مطمئناً زیباتر خواهد شد.

fascinate
28-04-2013, 13:33
سبک تر کردن قالب سایت، حذف فلش از سایت (اجرای سریع تر در گجتهای همراه)
محدودیت در امضا و آواتار کاربران که باعث سبک تر شدن صفحات میشه (بعضی از امضاها ماشالله رمان هستن واسه خودشون !)
حذف تبلیغات ایسام و کابر ویژه چون وقتی تو گوشی زوم میکنیم اونها همراه صفحه بزرگ میشن و باعث آزار خواننده میشن

رفرش شدن صفحات بدون نیاز به اعمال خاص
امکان ادیت پست بدون محدودیت زمانی

yekariayi
28-04-2013, 14:16
سلام دوستان
من صفحه های تالار رو از این شلوغی درمیاوردم
صفحات خیلی شلوغ و درهمه!!
و گیج کنندست

مخصوصا تبلیغات که خیلی تو ذوق میزنه
آدمو یاد اتوبوسای 303 قدیمی میندازه یا پیکانای بزک کرده!!!

خب یکم خلوتش کنین!!
ممنون

Kourosh1348
28-04-2013, 15:28
ممنون از همه دوستان بابت نظرات.خیلی از نظرات خوبه.من با اونایی که ،بخاطر تجربه حدود 5 سال عضویت و گشتن تو این سایت و دیگر سایتها،باهاشون خیلی موافقم رو مینویسم

اگر جای علی آقا بودم با یه همچین سایت معروفی حتماً یک فروشگاه قوی و کامل و ترجیحاً یک تعمیرگاه هم راه اندازی میکردم.ایده ای که خودم تو ذهنم دارم و یک روزی عملیش میکنم.یک فروشگاه استخون دار،کامل،محکم با کنترل مرتب و رسیدگی به شکایات و ....نه فقط گوشی بلکه بهمراه لوازم جانبی.

دیدم سایتهای دیگه رو که فروشگاه خوب و محکمی در کنار انجمنهای تخصصی دارند.اتفاقاً از بچه ها و مدیران سابق همینجا هم هستند.

دیده شدن پست اول هر تاپیک تو همه صفحات رو موافقم.

با محدود شدن طول امضاها موافقم بخصوص که متعلق به مدیر یا کاربر متخصص باشه.

اینکه در صفحه اول فروم،هر قسمتی بصورت آیکون باشه که از بلند و بالا بودن صفحه اول و گیج شدن دوستانی که تازه وارد میشوند جلوگیری بشه موافقم.

تو هر بخشی ، مطالب و تاپیکهایی که خیلی قدیمیه پاکسازی و به جایی بنام آرشیو و یا انبار منتقل بشه که انجمنها جمع و جورتر بشند.

تو هر انجمنی یک سوپروایزر و یا سرانجمن تعیین بشه که به کار مدیرا و پرکار و کم کار بودنشون رسیدگی بشه.من تاپیکهای بسیاری رو میشناسم که نیاز به آپدیت روزانه دارند اما هفتگی و یا ماهی یکبار هم مدیری آپدیتش نمیکنه.

اینکه ستارتر هر تاپیک بتونه لااقل پست اول خودشو همیشه ویرایش کنه خیلی خوبه.اگر قابلیت بستن تاپیک هم داشته باشه بد نیست.

اینکه هر کسی بتونه همیشه پستهای خودشو ویرایش کنه هم خوبه.

شرمنده.زیاد شد.

khatere08
28-04-2013, 15:39
باسلام خدمت شما . به نظر من اگه یه کادری بود برای جستوجو اون چیزی که مد نظر ماست خیلی بهتر میشد . ازاون جایی که بنده خودم کاربر جدید هستم وبه محیط اینجا تسلط ندارم پیدا کردن برنامه ومطلب دشواره . با تشکر

h9mzeh
28-04-2013, 15:48
اپدیت کردن پست اول بدون محدودیت زمانی

HOSS3IN
28-04-2013, 17:35
فقط ارتقا به vb5.0

khatere08
28-04-2013, 18:11
سلامی مجدد به شما. به نظر من بهتره یه مقدار رو قالب سایت تغیر ایجاد کنید. هدر فضای زیادی رو اشغال کرده و قالب بندی نظرات باید متناسب با میزان خطوط تایپ شده باشه با توجه به این که خیلی از نظرات فقط در حد چند کلمه بود

Saman96
28-04-2013, 18:45
اگر من مدیر بودم سرور های سایت رو یه ارتقای اساسی می دادم که دانلود ها و اپلود ها در تمام قسمت ها با نهایت سرعت باشه و قابلیت ریزوم
دوما یه چت روم برای هر شاخه از انجمن قرار میدادم که افراد حاضر در اون انجمن بتونن تبادل نظراتشون رو با سرعت خیلی بالا تری انجام بدن:122:
اگر برای هر شاخه از انجمن یه موتور جست و جو مخصوص باشه خیلی بهتره تا اینکه یکی باشه که کل سایت رو جست و جو کنه:dl:
با تشکر:bu:

A Mi R
28-04-2013, 20:03
بیشترین چیزی که منو اذیت میکنه Header سایت هست که خیلی بزگه!!!
یعنی بی دلیل بزرگه و کلا رو مخه !!
یه فکری به حالش بکنید

52622
28-04-2013, 21:03
من اگه مدیر این سایت بودم این سایتو میفروختمش
حالا که دیگه حسابی جا افتاده میزاشتمش تو یه مزایده میفروختمش:bp:
بابا خسته شدم از این همه سال مشغله و اپدیت و ...:122:

vahid.ker
28-04-2013, 21:21
اگه من بودم هر بحث تعصبی که از طرف دبیرستانی های سایت انجام میشد رو از بیخ بن می کردم

alireza ebi
28-04-2013, 23:03
منم از دوستانم میخواستم که تعداد تشکر از منو زیاد کنند:as:

aikido
28-04-2013, 23:19
در قسمت کاربری به جای شماره کاربری ، سن کاربر رو اضافه میکردم ، که ببینیم طرفمون که داریم باهاش بحث میکنیم 40 سالشه یا 12 سالشه!!!

جون هر کی دوست دارین یه فکری به حال این ساعت بکنید ، ببینیم فلان پست چه تایمی داده شده!

آقا خداییش این بخش امضا ها رو یکم محدودش کنید ،
من اگه بودم نمیذاشتم کسی عکس بذاره ، فقط متن و لینک ، بخدا 90% امضا ها شده غم عشق از دست رفته و طرفداری از فلان تیم و یه چیزای بی ربط
بابا آخه اسمش روشه امضاءءءءءءءءء ، نه طومار و شاهنامه ،
فقط حجمه اضافه باره سایت میشه

تو بخش آندروید یکی میاد یه بازی یا نرم افزار میذاره و تاپیک رو قفل میکنه و حاجی حاجی مکه....
البته این تقصیره مدیران بخش هست ، توجیهشون هم اینه که تاپیک ها با بحث های بی مورد به انحراف کشیده میشه ، خوب برادره من شما اون پست منحرف رو حذف کن ، اخطار بده و... چرا صورت مسئله رو پاک میکنی ، بعضا این برنامه ها و بازی ها نیاز به بحث داره ، برنامه های مکمل داره ، قلق نصب ، آموزش ، کد تقلب و... همراهش داره ، نباید که زود سفره اش رو برچید!!!!!!

I-Mohammad
28-04-2013, 23:45
من خواهش میکنم تو همه بخش ها آرشیو قرار دهید و به مدیران اجازه پاک کردن تاپیک های قدیمی رو ندید مگر تاپیک خلاف باشه

طرف یه دفعه تعداد پست هاش کم میشه از کاربر طلایی به کاربر نیمه ممتاز میرسه

خواهشا رسیدگی کنید

JABER
29-04-2013, 00:49
اول از همه از آقا حامد بازم تشکر میکنم
اولین فیدبک این تاپیک ایجاد قابلیت اسپویلر هست.که جای تشکر داره
دومین مورد هم آقا حامد اشاره به تغییر گرافیک سایت کردند-اینم عالیه

بعضی از دوستان قابلیت نمایش پست اول در کل صفحات را مطرح کردند:
به نظر من هم عالیه ولی در برخی موارد:
مثلا بخش خرید و فروش-مشاوره-معرفی نرم افزار-معرفی رام و...
البته فکر کنم در این ورژن سایت نشه بعضی جاها فعال یا بعضی جاها غیر فعال کرد!:4:

pouyanjon
29-04-2013, 01:19
هیچی...:bu:

یه چهارتا منگوله می بستم بالای سایت .ملت روش میرفتم شاد میشدن.lol

اون لوگوی سبز بالا رو هم عوض میکردم.هر وقت میبینمش یاد شرک می افتم.

کلا جدا از حرف هایی که دوستان زدن.محیط سایت رو کمی زیبا تر میکردم.

Bitboy71
29-04-2013, 13:15
واقعا تاپیک خوبیه.
خیلی حرف تو دلم بود که بچه ها زدن.
مثل:
بزرگی هیدر سایت / نامحدود شدن ادیت پست حداقل برای اعضای ویژه / گذاشتن سن افراد در مسخصات / اینکه افراد با سابقه و حرفشون تو جایگاه درستی قرار نمیگیرن / محیط گرافیکی جدید برای سایت / ...

ولی از همه بیشتر دلم یه محیط گرافیکی جدید و زیبا برای سایت میخواد و اینکه بتونم بجای 10تا پست زدن واسه معرفی نسخه های یک رام،پست استارت رو تا مدت زمان نامحدود ادیت کنم....

mmk
29-04-2013, 13:35
اگه من مدیر انجمن بودم اول سایت رو گرافیکی تر می کردم وبعد یه فروشگاه کامل اینترنتی درست می کردم تا هر کاربر بتونه توی اون عضو بشه و کلاهای خودش رو بزاره و براش سفارش ثبت بشه.

still2sm3
29-04-2013, 13:53
اول تشکر میکنم از آقا حامد ک ایم تایپیک مفیدو زدن
1.ب نظر من فرم جاییه که باید تبادل نظر صورت بگیره و پست هارو بشه راحت و پشت سر هم خوند.....نکه یک پیج باز میکنی بعد ک کلا
3تا پست توش هست و امضاهای هرکدوم اندازه 20تا پست جامیگیره(طرف حوصلش سر میره میاد عکسای 40تا گوشیی ک عوض کرده
میزاره تو امضاش) به جاش یه قابلیت میزاشتم ک طرف تو پس زمینه صفحه پروفایلش بتونه هر عکسی ک دلش میخوادو بزاره

2.یکم تبلیغاتو کم میکردم(ازیکم بیشتر)

3.وا3 هر قسمت سایت (پایین صفحه)یه قسمت برای چت میزاشتم(از اسپم دادن کاربرا جلوگیری میکنه)

4.برای هر کاربر سابقه های خریدو فروششو میزاشتم

5.رنگ سایت و عوض میکردم(من از سبز خیلی خوشم میادا ولی ای ن سبزو عوض میکردم یه سبز دیگه میزاشتم)((وا3تنوع))

6. ...... (منظورم اینه ک بعضیا ک حقشونه ب درجشون برسن)

7. اگه مدیر بودم سعی میکردم به جای تبلیغ واسه بقیه سایتا یکم واسه امام زمانم تبلیغ کنم
ممنون از همه

hroohbakhsh
29-04-2013, 15:08
سلام
دوست من اميدوارم نظرم خونده بشه.
من اگه مدير موبايلستان بودم اولين کاري که انجام ميدادم (از نونه شب هم واسه انجمن واجبتره:cf:) يه اپليکشن از موبايلستان واسه تمام گوشي ها مخصوصا آندرويد و ios طراحي ميکردم و مطمئن هم بودم حسابي موفق بود.
به نظره من ميتونه بيشترين و بهترين دانلود رو داشته باشه و بين انجمنهاي ديگه خاص بشه .
اميدوارم مفيد بوده باشه و هر چه زودتر ما شاهد اپليکشن موبايلستان باشيم
مرسي:cs:

bager_60
29-04-2013, 15:12
ممنون از استارتر تاپیک
یکی از محسنات موبایلستان نظمش هست که واقعا بین فرومها تکه اما متاسفانه در بعضی از قسمتها یه ایراد خیلی بزرگ داره اونم اینکه مدیر لایق براش انتخاب نمیشه نمیخوام صراحتا اعلام کنم خودتون اگه دقت کرده باشین بعضی جاها خیلی سوت وکوره وحتی کاربرای عادی بیشتر از مدیر بخش جواب کاربرارو میدن
اپلود سنتر هم که وضعش خرابه
من اگه مدیر بودم اولین اولویتم اینا بودن
اقایونم اینقدر سروکله ی هم نپرن زشته یکم بزرگ بشین

mehdie75
29-04-2013, 15:34
برداشتن محدیدت زمان ویرایش پست ها
قفل پست ها توسط خود استارتر تاپیک
تغیر قالب انجمن
اپلود سنتر هم که وضعش خرابه

انتخاب مدیر برای بخش نرم افزار های هر سیستم عامل
چون واقعابخش نرم افزار ها(من اندروید رو خودم تک تک چک کردم) خیلی بخش سوت و کوری هست
یه مارکت هم میزدم مثل مارکت ایرانی اندروید تا دیگه عالی بشه
مطمعنم اگه مارکت بزند بهتر از اون میشه

این (آخرین پست های سایت هم که بالای صفحه هستن اضافن)

HAMED
29-04-2013, 16:49
با اینکه در پست اول توضیح داده بودم که از ارسال هر گونه پست مبنی بر رد یا تائید نظرات دیگران جدا خودداری کنید

ولی باز هم تاپیک بی جهت به حاشیه کشیده شد / چون تاپیک اطلاعیه شده و جزء تاپیک های پر بازدید به حساب میاد

مسلما قوانین هم سختر از تاپیک های دیگه درش اعمال میشه ، بنابراین میخواستم برخورد کنم ولی به احترام کـــاربران

شرکت کننده در این تاپیک ، این کارو انجام نمیدم ولـــــی یقینا در صورت تکرار طبق قوانین برخورد میکنم.

پست های خارج از چهارچوب موضوع تاپیک ، حذف شد.

%

czdah13
29-04-2013, 18:14
یه اپ استور اندرویدی راه مینداختم
نیاز نیست مث بازار از اول برنامه نویسی کنید . مثلا از داخل اپتوید اپ استور خوددتون را بندارین

DEXTER
29-04-2013, 19:03
اولین کار حذف همکارای انجمن
دومیش یمقدار کاربرای با سابقه تر رو میزاشتم مدیر
به هرحال امید داریم موبایلستان برگرده جای قبلیش

mehrdadmdr
30-04-2013, 04:07
سلام . من اگه مدیر سایت بودم اولین کاری که میکردم ساختن یک app برای تمام os ها بود ، چون گنجایش سایت خیلی بالاست و فوق العاده کاربر داره پس چه بسا قرار دادن یک مارکت برای کاربرا اهمیت بیشتری داره . البته ناگفته نمونه که ما تو این سایت ،فوق العاده کاربر متخصص و حرفه ای داریم اما قبول کنید که 1000 برابر بیشتر هم کاربر مبتدی و عادی یا بهتر بگم مصرف کننده داریم ( مثل خود بنده حقیر ) پس ساختن یک اپلیکیشن از شمایل سایت که معرفی کننده نرم افزار ها باشه برای سایتی که تخصصش موبایل واقعا ضروری هست.
از مدیریت عزیز متشکرم و از اساتید گرامی بابت گرفتن وقتشان عذرخواهی میکنم

holeh
30-04-2013, 09:38
اضافه کردن بخشی برای کارکردن مجازی با گوشی های پر طرفدار
فک کنم خیلی بخش پرطرفداری بشه

Amir.advance
30-04-2013, 12:32
سلام ممنون از این تاپیک بسیار مفید

امیدوارم به نظراتی که بین کاربرای عزیز موبایلستان مشترک هست اهمیت داده بشه.

حذف محدودیت ویرایش و آپدیت تاپیک ها مهمترین چیزی هست که باید اجرا بشه. حداقل این امکان برای کاربرای ویژه و فعال بخش فراهم بشه.

ظاهر انجمن هم تغییر کنه.

اضافه کنم ارزش دولوپرها بیشتر از این چیزی هست موبایلستان براشون در نظر گرفته. باید به این کاربرا امکانات کامل داده بشه

Designer
01-05-2013, 18:24
با سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران عزیز
و تبریک این روز عزیز به همه شما دوستان

تشکر میکنم از همه نظراتی و ایده هایی که دادید
ما تمام تلاشمون رو میکنیم که هرچه کاملتر درخواست ها شما رو انجام بدیم
اما خب بعضی از درخواستها امکان فنی اون وجود نداره
بعضی درخواست ها نیاز به هزینه داره که فعلا از بودجه سایت خارج هست
و برخی درخواست ها هم به دلیل مسائلی که قبلا پیش اومده امکانش نیست که انجام بشه

اما درکل طی چند روز آینده تغییرات زیادی رو میبینید روی سایت
و امیدوارم به مرور این تغییرات بیشتر و بیشتر و در جهت سرویس دهی بهتر به شما عزیزان باشه

باتشکر