PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ HTC One (پست 1 مطالعه و رعایت شود)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Behzad-KING
20-02-2014, 00:51
دوستان
دوربین این گوشی وضعش چی شد با اپدیت ؟ درست شد یا نه ؟بنقش میگن میزنه
من میخوام بخرم ولی از دوربینش زیاد تعریف نکردن !!!
در مقابل 8 مگاپیکسل باترفلی چجوریه؟
ممنون

Peyman_NCE
20-02-2014, 08:14
سلام.
1_ اگه موقع خرید خوب گوشی رو تست کنی و مشکلی نداشته باشه، بدون گارانتی بگیر.
2_ تفاوت بیلد ها توی زودتر با دیرتر گرفتن اپدیت هست و غیر از این تفاوت خاصی ندارند (البته بعضی بیلد ها کیبورد فابریک فارسی دارند و بعضی ندارند)
3_ چک کن که فاصله بین قسمت های بدنه نباشه.
4_ ساخت تایوان یا چین روی جعبه نوشته شده.
5_ درسته.
6_ همه ی16گیگ ها تقلبی نیستند، ولی چون کارت حافظه ساپورت نمیکنه مدل 32 پیشنهاد میشه. بهترین راه اینه که از کد *#*#3424#*#* استفاده کنی که یه منو برات باز میشه که توش امکانات گوشی مثل دوربین-تاچ و... وجود داره(اگه اصلی نباشه بالا نمیاد)
7_ فکر نکنم نسخه ی اپراتوری تو ایران باشه چون مخصوص یک اپراتور خاص هستند و به قولی lock هستند. بازم مطمءن نیستم.
8_ موقع خرید امکان تشخیص نوع صفحه نمایش نیست، چون باید یک فایل سیستمی رو با فایل منیجر گوشی باز کنی و.....زمانبره. خیلی حساس نباش
9_ 10 دقیقه شروع به فیلمبرداری کن تا گرم بشه. میتونی همزمان wifi رو هم روشن بذاری و چند تا برنامه رو اجرا کنی و نبندیشون.

1) پیشنهاد می کنم با گارانتی یاس بگیرید - بیلد مخصوص خاورمیانه + کیبورد پارسی
2) 415 با 401 ادغام شده و از یسری از CID های اروپا آپدیت رو زودتر می گیره
3) استوک باشه خیر (منظور دست دو نباشه)
4) درست گفتید اما اگه با FA بود مخصوص خاورمیانه است
5) n برای 4G و e برای 3G بودنه
6) اطلاع دقیق ندارم اما اگه اصل هم باشه مخصوص عرضه جهانی نیست - تاپیک برای این موضوع هست (تو نت هم هست)
7) برای ایران نسخه جهانی - از جعبه و لوگوی روی گوشی و بوت
8) -
9) تا 10 الی 15 فک کنم خوب باشه ( فک نکنم بتونید بیشتر از این تایم تو مغازه بمونید و دوربین رو تست کنید :4:)

بسیار ممنونم از راهنمایی اساتید .
پس من گوشی رو که میگرم مشخصات زیر رو داشته باشه . اگه جایی اشتباه گفتم اصلاح بفرمایید .
گارانتی یاس بگیرم . اما از کجا متوجه بشم که گارنتی اصلی یاس رو به من میدن ؟ کارت گارانتی یاس به چه صورته ؟
ترجیحا 801n - تست کامل دوربین رو انجام بدم .
با بیلد و کیبورد پارسی ( چطور میتونم این مورد رو تشخیص بدم ؟ )
و سریالهای که با th و fa شروع میشن ساخت تایوان هستن .
و با کد *#*#3424#*#* از اصلی بودن گوشی مطمئن بشم .
همچنین اگه بیشتر توضیح بدید که نسخه اپراتوری و جهانی لوگوش چطوریه که من بتونم تشخیص بدم که نسخه جهانی رو بتونم تهیه کنم؟

arsinnn
20-02-2014, 08:37
سلام دویستان.. بعد از زیرو رو کردن کل بازار یه 64گ بدون مشکل بنفشی دوربین گیرم اومد.. روی جعبه گوشی تاریخ 2014 رو زده و روی گوشی اندروید 4.3 نصب هست که من یکم تعجب کردم (در حالت عادی 4.1 نصب هست رو وان) و چک کردم آپدیت 4.4 هم براش اومده بود
دوستان فکر میکنید از این لحاظ که ورژن 4.3 هست ممکنه مشکلی چیزی داشته باشه ؟ یکم غیر عادیِ
راهی برای تشخیص اصل یا همون اوکی بودن گوشی هست ؟ (تست کردم منو ها کاملا روان هستند , دوربین اوکی , antutu هم گرفتم 26000 داد )
و اینکه در وسط صفحه و کنار صفحه دو نقطه بسیار بسیار کوچیک هست (فقط وقتی وال سفید برازی و خیلی خیلی دقت کنی مشخص میشه) شبیه اینه که پیکسل سوخته باشه !
اصلا به چشم نمیاد ! نگهش دارم ؟
تشکر فراااواان :4:

چه چیزش غیر عادیه! ما هم که گفتیم تولیدات جدید که با اندرويد 4.3هم عرضه میشوند عموما بدون مشکل دوربین هستند.وان سری اول با 4.1 عرضه شد یعنی سه چهار ماه اول بعد با 4.2 و اخیرا هم از حدود دوماه پیش با 4.3.شما خرید خوبی کردی نگهش دار.

Sent from my HTC One

alze2010
20-02-2014, 08:43
سلام. برای بیلد 599 آمریکا هم اپدیت 4.4.2 با سنس 5.5 با حجم 560 مگ اومد.
http://upload7.ir/imgs/2014-02/30352798634492713475_thumb.png (http://upload7.ir/viewer.php?file=30352798634492713475.png)

arsinnn
20-02-2014, 08:53
پس من گوشی رو که میگرم مشخصات زیر رو داشته باشه . اگه جایی اشتباه گفتم اصلاح بفرمایید .
گارانتی یاس بگیرم . اما از کجا متوجه بشم که گارنتی اصلی یاس رو به من میدن ؟ کارت گارانتی یاس به چه صورته ؟
همچنین اگه بیشتر توضیح بدید که نسخه اپراتوری و جهانی لوگوش چطوریه که من بتونم تشخیص بدم که نسخه جهانی رو بتونم تهیه کنم؟

دوست من ساخت تایوان یا چین رو که هم رو جعبه زده هم کنار خود گوشي وکاملا مشخصه.اون حروف اول مربوط اینه که گوشی سفارش کجا باشه منظور همون رامش هست که thشروع بشه سفارش تایوان هست.faباشه سفارش اروپا هست که خاورمیانه هم جزوشه.پس ايندو ربطی بهم ندارند مثلا گوشی من ساخت تایوان هست و با faهم شروع میشه چون رامش مال اروپا هست.دوم سری 801nچون 4Gهست در اصل مخصوص آمریکا عرضه شده .پس شما اگه با گارنتي بخوای بگیری فقط 801eو فقط رام خاورمیانه که باfaشروع میشه خواهد بود دنبال چیزدیگه نگرد.ولی بدون گارنتي همه جوره هست.تو بهر این موارد هم نرو هیچ فرقی نداره ساخت یا سفارش کجا باشه فقط دقت کن سالم باشه و تولید جدید باشه.بهترین راه برای گرم شدن و تست دقیق دوربین چند دقیقه به شارژ وصل بودن و همزمان کار کردنه.سعی کن 24ساعت مهلت تست بگیری و شرط کنی نسخه اپراتوري هم تو ایران وجود نداره.همه نسخه جهانی هست.کيبرد فارسی هم اگه همون سریال fAبگیری تو اپديت 4.3بهش اضاف ميشه.البته گارنتي دارها که علاوه بر کيبرد منو فارسی هم دارند

Sent from my HTC One

arsinnn
20-02-2014, 09:20
دوستان یک وان دو سیم کارته برای فروش هست که مشکل داره.طرف ادعا میکنه همینجوری هنگ کرده و خاموش شده و دیگه روشن نشده و الان فقط به usbکابل که وصل میکنی یک لوگوي htcمشکی رنگ میاد که چهار گوشه صفحه نمایش هم علامت خطر زده.آیا کسی میدونه این مشکلش چیه و چه بر سرش اومده و در چه حد هست و آیا درست بشو هست و ارزش خرید داره یا نه؟

Sent from my HTC One

mr-arman
20-02-2014, 09:41
سلام دوستان.. بعد از زیرو رو کردن کل بازار یه 64گ بدون مشکل بنفشی دوربین گیرم اومد.. روی جعبه گوشی تاریخ 2014 رو زده و روی گوشی اندروید 4.3 نصب هست که من یکم تعجب کردم (در حالت عادی 4.1 نصب هست رو وان) و چک کردم آپدیت 4.4 هم براش اومده بود
دوستان فکر میکنید از این لحاظ که ورژن 4.3 هست ممکنه مشکلی چیزی داشته باشه ؟ یکم غیر عادیِ
راهی برای تشخیص اصل یا همون اوکی بودن گوشی هست ؟ (تست کردم منو ها کاملا روان هستند , دوربین اوکی , antutu هم گرفتم 26000 داد )
و اینکه در وسط صفحه و کنار صفحه دو نقطه بسیار بسیار کوچیک هست (فقط وقتی وال سفید برازی و خیلی خیلی دقت کنی مشخص میشه) شبیه اینه که پیکسل سوخته باشه !
تشکر فراااواان

دوستان صاحب نظر راهنمایی کنین لطفا ! .. :sign_help:

ret watler
20-02-2014, 09:50

مبارکت باشه.بالاخره خریدی؟:dn: شیرینیش یادت نره.
خیالت راحت دوست عزیز سری جدید این گوشی یا اندروید 4.3 ارایه شده و خوبه که مشکل بنفشی هم نداره 64 گیگ هم که هست. به خاطر دوتا پیکسل سوخته به نظر من ردش نکنی و نگهش داره بهتره.برای اصل بودن کد
*#*#3424#*#* رو بزن اگه تنظیمات اومد بالا بدون که اصل گوشیت.

mr-arman
20-02-2014, 10:21
مبارکت باشه.بالاخره خریدی؟:dn: شیرینیش یادت نره.
خیالت راحت دوست عزیز سری جدید این گوشی یا اندروید 4.3 ارایه شده و خوبه که مشکل بنفشی هم نداره 64 گیگ هم که هست. به خاطر دوتا پیکسل سوخته به نظر من ردش نکنی و نگهش داره بهتره.برای اصل بودن کد
*#*#3424#*#* رو بزن اگه تنظیمات اومد بالا بدون که اصل گوشیت.

سلام داداش, مرسی آره خریدم.. به نظر خودمم نگهش دارم بهتره چون از همه لحاظ اوکی هست.. کدی که گفتی هم زدم تنظیمات اومد بالا همه چی اوکی اِ
پس نگهش میدارم :4: شیرینی هم چشم :D

ret watler
20-02-2014, 11:04
مبارکت باشه داداش.ایشالا سی پی یوش خوب برات کار کنه :4:
اگه کد زدی و اومد پس درسته همه چیزش. فقط حالشو ببر چون هیچ گوشی ای اینقدر حال نمیده به آدم
ه:4:

ardelion
20-02-2014, 11:56

دوست عزیز اگه تاپیک و خونده بودی متوجه میشدی که سری جدید که اومد هم قطعه ای که باعث بنفشی دوربین بود درست شد و هم فابریک اندروید 4.3 روش بود.
وقتی آپدیت اومده براش دیگه تقلبی نمیتونه باشه. arsinnn عزیز هم پاسخ داد که هیچ چیز غیر عادی نیس.

دوستان هرکی وان تازه خرید و فابریک اندروید 4.3 بود خیالش راحت باشه که مشکل دوربین نداره، برای اصل بودن هم ret watler عزیز لطف کرد و کد مخصوص چک کردن گوشیو گفت. میتونین با زدن اون کد همه قسمت های گوشی رو چک کنین تا ببینین مشکل داره یا نه.

Farshadvh
20-02-2014, 13:29

سلام

الان برای خاورمیانه هم th شده ولی ممکنه fa هم باشه ، چین و تایوان فرقی نمی کنه اما یاس تا جای ممکن تایوان میاره ارمش سبزه تیره است (هولوگرام) اما لوگوش یاس باشه چون اریان هم هولوگرامش سبزه ولی روشن تر اما در هر صورت به لوگوش توجه کن که یاس باشه

همونطور که دوستمون گفتند نسخه خاورمیانه e هست

بیلد که باید 401 باشه و کیبورد پارسی تو اندروید 4.3 اضافه میشه برای CID هم نیاز به لپتاپ دارید

کد هم حتما بزنید و تست کنید

جعبه اپراتور بیشترش تبلیغات خود اپراتوره اما اگه با گارانتی بگیرید دیگه نیازی به نگرانی نیست

Peyman.n
20-02-2014, 13:44
سلام دویستان.. بعد از زیرو رو کردن کل بازار یه 64گ بدون مشکل بنفشی دوربین گیرم اومد.. روی جعبه گوشی تاریخ 2014 رو زده و روی گوشی اندروید 4.3 نصب هست که من یکم تعجب کردم (در حالت عادی 4.1 نصب هست رو وان) و چک کردم آپدیت 4.4 هم براش اومده بود

اقامنم 32طلایی خریدم 2014بودورامش ازاول 4.3خیالت راحت بخر

Sent from my HTC One using Tapatalk

milad192
20-02-2014, 14:07
همچنان در حال صبر کردنیم برای بیلد 401.1 .....
فکر کنم بد ترین بیلد 401.1 هستش که تا الان خبری نشده واسه آپدیتش به 4.4.2.....

jefri65
20-02-2014, 14:15

داداشم اس اف کن سیدتو عوض کن اپدیتو بگیر خودتو راحت کن

Sent from my iPad Air using Tapatalk HD

arash.vaio
20-02-2014, 14:16
دوستان تو بعضی از سایتها نوشته کیت کت فلش ساپورت نمیکنه،منظور otg نداره؟

mohamadnor
20-02-2014, 14:24

من اندرويد کیت کت دارم فلش هم ساپورت میکنه مشکلی نداره

saeid.k1987
20-02-2014, 15:55

برای ما هم که بیلدمون 401.3 هست هم هنوز نیمده.... :bn:

Mozilla Firefox
20-02-2014, 17:32

من یه 16 گیگ دارم pqi و همیشه استفاده میکنم و الانم 4.4.2 هستم و بدون مشکل کار میکنه
پس اون نوشته از ریشه غلطه

برای ما هم که بیلدمون 401.3 هست هم هنوز نیمده.... :bn:

فعلا نه منتظر باشید .

arash.vaio
20-02-2014, 17:35
من یه 16 گیگ دارم pqi و همیشه استفاده میکنم و الانم 4.4.2 هستم و بدون مشکل کار میکنه
پس اون نوشته از ریشه غلطه

فعلا نه منتظر باشید .

نوشته از فلش در مرورگر خودش پشتیبانی نمیکنه،منظورش فایلهای فلش بوده فکر کنم،درسته در مورد otg نبوده،خیالم راحت شد

amir_pak4707
20-02-2014, 17:53
منظور اینه که وقتی گوشیا میزاری تو شارژ و فول میشه 100% و بلافاصله از شارژ درش میاری خیلی سریع درصد باتری به 96% و 92% پرش پیدا میکنه... پک کن ببین چنین مشکلی داری یا نه؟
گوشیتا که گرفتی روش اندروید چند بود؟

اخ اخ اقا گفتی من گوشیو اپ کردم به 4.4 بعد شب زدم به شارژ.....تموم ک شد در حده اینکه چک کنم ببینم ساعت چنده دیدم شده 98%.....تا فردا صبش رسید به 87%.......ولی دیگه 87 تغییر نکرد..........اندروید من از اول 4.2 بود وقتی خریدم.....مثه اینکه اولش اینجوری بعد درست میشه.......راه حلی نداره این مشکل ؟

saeid.k1987
20-02-2014, 18:42
اخ اخ اقا گفتی من گوشیو اپ کردم به 4.4 بعد شب زدم به شارژ.....تموم ک شد در حده اینکه چک کنم ببینم ساعت چنده دیدم شده 98%.....تا فردا صبش رسید به 87%.......ولی دیگه 87 تغییر نکرد..........اندروید من از اول 4.2 بود وقتی خریدم.....مثه اینکه اولش اینجوری بعد درست میشه.......راه حلی نداره این مشکل ؟

نمیدونم والا من که همه کاری را تست کردم درست نشد.. اون موقع که 4.2 بود چنین مشکلی نداشت... آپدیت که کردم اینجوری شد... پس توی 4.4.2 هم درست نشده؟

arsinnn
20-02-2014, 19:25
نمیدونم والا من که همه کاری را تست کردم درست نشد.. اون موقع که 4.2 بود چنین مشکلی نداشت... آپدیت که کردم اینجوری شد... پس توی 4.4.2 هم درست نشده؟

دوستان قبلا هم گفته شد و همه هم تقريبا به این نتیجه رسیدیم که این پرش مشکل خود باتری نیست فقط مشکل نرم افزاری در نمایش درصد باتری هست .یعنی عملکرد کلی باتری هیچ فرقی نکرده ولی گاهی اول سریع میاد پایین بعد رو یک درصدی بیشتر می مونه.بهترین راه هم اینه که تیک درصد نمایش باتری رو بردارید و خیال خودتون رو راحت کنید.همون کاری که من کردم.چون نمایشگر باتری هوم پیج گوشی هم که دقیق عمل میکنه و میزان درست باتری رو نشون میده.وقتی باتری طبیعی رفتار میکنه درصدش میخواد صد باشه میخواد نود چه فرقی داره.

Sent from my HTC One

arsinnn
20-02-2014, 19:29
دوستان یک وان دو سیم کارته برای فروش هست که مشکل داره.طرف ادعا میکنه همینجوری هنگ کرده و خاموش شده و دیگه روشن نشده و الان فقط به usbکابل که وصل میکنی یک لوگوي htcمشکی رنگ میاد که چهار گوشه صفحه نمایش هم علامت خطر زده.آیا کسی میدونه این مشکلش چیه و چه بر سرش اومده و در چه حد هست و آیا درست بشو هست و ارزش خرید داره یا نه؟

Sent from my HTC One

ما اینقدر سوال همه رو در حدی که بلديم جواب میدیم یعنی یکی پیدا نشد این سوال خود ما رو جواب بده!

Sent from my HTC One

Farshadvh
20-02-2014, 19:44
ما اینقدر سوال همه رو در حدی که بلديم جواب میدیم یعنی یکی پیدا نشد این سوال خود ما رو جواب بده!

Sent from my HTC One

سلام

این حالت مثل دانلودینگ سامیه شما گوشی رو پارو رو نگه دارید به مدت چند ثانیه تا گوشی ریست بشه (همینجوری نمیشه موقع نصب رام رسمی کابل کشیده شده)

Behzad-KING
20-02-2014, 20:46
دوستان
دوربین این گوشی وضعش چی شد با اپدیت ؟ درست شد یا نه ؟بنقش میگن میزنه
من میخوام بخرم ولی از دوربینش زیاد تعریف نکردن !!!
در مقابل 8 مگاپیکسل باترفلی چجوریه؟
ممنون
جواب نمیدین دوستان ؟!!!!

amiranti
20-02-2014, 20:51
دوستان گوشی من آپدیت شده به نسخه 4.3 , مشکل اینه که به wifi وصل نمیشه , راه حلش چیه؟

ممنون

arsinnn
20-02-2014, 21:59
سلام

این حالت مثل دانلودینگ سامیه شما گوشی رو پارو رو نگه دارید به مدت چند ثانیه تا گوشی ریست بشه (همینجوری نمیشه موقع نصب رام رسمی کابل کشیده شده)

ممنون.یعنی بهمین راحتی با یک ریست درست میشه؟ يوقت بریک مريک نشده باشه. حالا که تا این حد بالا میاد میشه با اطمینان گفت که مشکل سخت افزاری بهم نزده و حتما درست بشو هست؟ کلا برای وان میشه حالتی رو متصور شد که بعلت مشکل نرم افزاری و نصب رام بریک بشه و دیگه بالا نياد؟

Sent from my HTC One

Farshadvh
20-02-2014, 22:14
ممنون.یعنی بهمین راحتی با یک ریست درست میشه؟ يوقت بریک مريک نشده باشه. حالا که تا این حد بالا میاد میشه با اطمینان گفت که مشکل سخت افزاری بهم نزده و حتما درست بشو هست؟ کلا برای وان میشه حالتی رو متصور شد که بعلت مشکل نرم افزاری و نصب رام بریک بشه و دیگه بالا نياد؟

Sent from my HTC One

سلام

والا این خطا رو من تو نصب رام رسمی دریافت کردم که با دراوردن باتری حل میشه اما با این گوشی باید پاور رو چند ثانیه نگه دارید - بریک هم بشه البته سافت بریک ، می تونید با رام رسمی برش گردونید اما هارد بریک نیازمند باکسه اما وقتی روشن میشه امید زیاده

arsinnn
20-02-2014, 23:17
942303942304
عکس اولی مال وقتی به کابل وصله که آرم HTCبا علامت خطر دورش میاد وعکس دومی مال وقتی کابل جدا بشه هست که وارد بوت لودر میشه.

Sent from my HTC One

arses
21-02-2014, 00:02
942303942304
عکس اولی مال وقتی به کابل وصله که آرم HTCبا علامت خطر دورش میاد وعکس دومی مال وقتی کابل جدا بشه هست که وارد بوت لودر میشه.

Sent from my HTC One

دوست عزیز شما روی گوشی فریمور فلش.زدید???

sent by myself without help :))

Farshadvh
21-02-2014, 00:15
942303942304

Sent from my HTC One

سلام

گوشی رو با پاور خاموش کنید به صفحه بوتلودر برید رام رسمی متناسب با CID رو پیدا کنید و دانلود کنید و کابل رو وصل کنید و فایل RUU رو اجرا کنید تا مشکل حل بشه امید وارم که رامش 4.1 باشه

این آرشیو من : http://trainbit.com/folders/7305279884/Official

فایل رو برو هم ممکنه بدردتون بخوره (http://Trainbit.com/files/1022359884/ReadMe_Eng.doc)

meysam_metal
21-02-2014, 00:29
سلام
من اگه بخوام رام کاستوم نصب کنم اول باید آنلاک کنم بعد باید ریکاوری نصب بعد روتش کنم؟ اگه جاییش اشتباس لطفن راهنمایی کنید؟

arses
21-02-2014, 00:30
سلام
من اگه بخوام رام کاستوم نصب کنم اول باید آنلاک کنم بعد باید ریکاوری نصب بعد روتش کنم؟ اگه جاییش اشتباس لطفن راهنمایی کنید؟

بله درسته

Sent by myself, without help :))

mohsenr
21-02-2014, 02:52
سلام
من رام استوک 4.3 همراه با ریکاوری استوک نصب کردم
بیلد 3.62.401.1 هست. روی سید های HTC__J15 و HTC_001 و همچنین 11111111 تست کردم اما چرا رام جدید 4.4.2 از طریق وای فای پیدا نمیکنه که آپدیت کنه؟
باید کار خاصی انجام بدم؟
سری قبل هم روی اندروید 4.2 همین داستان بود و آخرش مجبور شدم رام استوک دانلود کنم و بریزم. فکر میکردم ایندفعه دیگه خودش اتوماتیک پیدا کنه

upppppppppp

ir22
21-02-2014, 08:45
جواب نمیدین دوستان ؟!!!!

سلام رو دوربینش زیاد حساب باز نکن اونقدر که ازش تعریف میکنن مخصوصا تو تاریکی که اصلا فاید ه نداره ولی تو فضای باز خوب هست بنفشی رو هم کم بیش داره ولی میشه ازش گذشت

CREATIVE
21-02-2014, 09:12
942303942304

Sent from my HTC One

دوست عزیز این اتفاق مال زمانی که usb کامپیوتر تون مشکل داره

فرستاده شده از HTC Oneِ من با Tapatalk

Peyman.n
21-02-2014, 09:46
اقاچرااچ تی سی اینطور میکنه اپدیت نمیده بیلدمن 401.1هست دوستان راه دیگه ای برااپدیت هست اگه هست میشه راهنمایی کنین بعداگه اینطوراپدیت کنم گارانتی باطل میشه وبنظرتون وایسم بازم یانه بزنم اپدیت به روش دیگه ای راهنمایی کنین مرسی

Farshadvh
21-02-2014, 10:20
اقاچرااچ تی سی اینطور میکنه اپدیت نمیده بیلدمن 401.1هست دوستان راه دیگه ای برااپدیت هست اگه هست میشه راهنمایی کنین بعداگه اینطوراپدیت کنم گارانتی باطل میشه وبنظرتون وایسم بازم یانه بزنم اپدیت به روش دیگه ای راهنمایی کنین مرسی

سلام

یکم صبر کنید بهرحال نوبت شما هم میشه

ardelion
21-02-2014, 10:27
جواب نمیدین دوستان ؟!!!!

الان گوشی که تو بازار هست نسخه جدید وان و مشکل دوربین نداره چون قطعه ای که باعث بنفشی میشد کاملا عوض شده
و ورژن اندرویدش 4.3 فابریکه. نگران دوربینش نباشید

majid2124
21-02-2014, 10:42
دوستان سلام
یه مشکل جالب برام پیش اومده
من برنامه مارکت ایران اپس نصب کرده بودم همه چی خوب بود یه فولدر که الان اسم دقیقشو یادم نمیاد داشت که برنامه های دانلودی رو اونجا ذخیره میکرد
از دیروز هر چی میچرخم پیداش نمیکنم. جالب اینجاست که وقتی یه برنامه رو آپدیت میکنه و نصب میکنم. باز این برنامه آپدیتی هم مخفی میشه گوشی رو به کامپیوتر زدم شو هیدن فایل زدم. هر کاری میکنم این فولدرو پیدا نمیکنم. کسی میدونه احیانا اسم فولدر عوض شده یا چه بلایی سرش اومده. من فایل منجیر es دارم. . ممنون میشم راهنماییم کنید.

mehdisar
21-02-2014, 10:47
دوستان سلام
من برنامه مارکت ایران اپس نصب کرده بودم همه چی خوب بود یه فولدر که الان اسم دقیقشو یادم نمیاد داشت که برنامه های دانلودی رو اونجا ذخیره میکرد
از دیروز هر چی میچرخم پیداش نمیکنم. جالب اینجاست که وقتی یه برنامه رو آپدیت میکنه و نصب میکنم. باز این برنامه آپدیتی هم مخفی میشه گوشی رو به کامپیوتر زدم شو هیدن فایل زدم. هر کاری میکنم این فولدرو پیدا نمیکنم. کسی میدونه احیانا اسم فولدر عوض شده یا چه بلایی سرش اومده. من فایل منجیر es دارم. . ممنون میشم راهنماییم کنید.

با خود منيجر سرچ كن خب؟؟

majid2124
21-02-2014, 10:57
با خود منيجر سرچ كن خب؟؟

اتفاقا سرچ هم کردم اما پیدا نمیشه. همه ی اپ ها غیب شدن

alze2010
21-02-2014, 12:28
سلام دوستان. چندتا سوال در مورد اندروید 4.4.2 با سنس 5.5 دارم (قبلا اندرویدم 4.3 با سنس 5 بود):
1- قسمت تنظیمات قفل صفحه که قبلا در قسمت personalize بود کجاست؟ ایا دیگه وجود نداره؟
2- این پیامی که تند تند از طرف ایرانسل میاد رو چجوری غیرفعالش کنم؟
3- شکلکهایی که قبلا با پیام توسط گوشیم فرستادم توی اندروید 4.4.2 نمایش داده نمیشن. برای همه همینجوره؟
4- گزینه ی caption توی قسمت Accessibility برای چیه؟

ir22
21-02-2014, 12:32
دوستان سلام

سلام شما احیانا برنامه clean master رو نصب نکردید چون این برنامه تمامی برنامه های دانلود ی رو که نصب کردید پاک سازی میکنه

alze2010
21-02-2014, 12:43
بیلدنامبر گوشیم 599 آمریکاست و قبل از این کیبورد فارسی نداشت. الان کیبورد فارسی با قابلیت سوایپ هم اضافه شده. پس میشه گفت توی اندروید 4.4.2 همه ی بیلدنامبرهای one کیبورد فارسی فابریک دارن... :4:

Mozilla Firefox
21-02-2014, 14:12
دوستان سلام

این موارد پاکسازی apk های نصب نشده به اصطلاح خام توسط کلینر ها پاک میشن ./

سلام دوستان. چندتا سوال در مورد اندروید 4.4.2 با سنس 5.5 دارم (قبلا اندرویدم 4.3 با سنس 5 بود):
1- قسمت تنظیمات قفل صفحه که قبلا در قسمت personalize بود کجاست؟ ایا دیگه وجود نداره؟
2- این پیامی که تند تند از طرف ایرانسل میاد رو چجوری غیرفعالش کنم؟
3- شکلکهایی که قبلا با پیام توسط گوشیم فرستادم توی اندروید 4.4.2 نمایش داده نمیشن. برای همه همینجوره؟
4- گزینه ی caption توی قسمت Accessibility برای چیه؟

1. نداره اگر بخواهی چیزی اضافی کنی میتونی همون تو لاک اسکرین بالا سمت راست به چپ بکشی و ویجت اضافه کنی
2.توی تنظیمات calls بخش cell broadcast
3.این بدلیل استفاده از کیبرد دیگه ای بوده خود کیبرد شکلک هاش فرق دارند
4.نمیدونم

بیلدنامبر گوشیم 599 آمریکاست و قبل از این کیبورد فارسی نداشت. الان کیبورد فارسی با قابلیت سوایپ هم اضافه شده. پس میشه گفت توی اندروید 4.4.2 همه ی بیلدنامبرهای one کیبورد فارسی فابریک دارن... :4:

توی 4.4.2 همه مناطق کیبرد فارسی دارند .

baghalzade
21-02-2014, 17:22
چرا پس نمیاد آپدیت؟؟؟
401.1
ای بابا...

majid2124
21-02-2014, 17:25
سلام شما احیانا برنامه clean master رو نصب نکردید چون این برنامه تمامی برنامه های دانلود ی رو که نصب کردید پاک سازی میکنه

سلام. خیر. نصب نکردم
جالب اینجاست که وقتی برنامه رو آنیستال میکنم دوباره نصب میکنم. باز اون فولدرش نیست.
جالبتر اینکه مثلا شما یه برنامه از این مارکت دانلود کنین و نصب کنین.سپس آنیستال کنین. باز بخواین نصب کنین ، این برنامه دانلودی وجود نداره باید دوباره دانلود کنه.

ir22
21-02-2014, 17:46
سلام. خیر. نصب نکردم
جالب اینجاست که وقتی برنامه رو آنیستال میکنم دوباره نصب میکنم. باز اون فولدرش نیست.
جالبتر اینکه مثلا شما یه برنامه از این مارکت دانلود کنین و نصب کنین.سپس آنیستال کنین. باز بخواین نصب کنین ، این برنامه دانلودی وجود نداره باید دوباره دانلود کنه.

شما احتمالا یکی از همین برنامه های پاک کننده رو نصب کردید
واین احتمال رو داره که شاید تنظیماتی رو از مارکتی که دارید پس از نصب فایل اصلی حذف میشه ودیگه اینکه مارکت بازار هم جدیدا منم هم ازش پوشه ایی ندارم چون قبلا بود وبه اسم icmتو گوشی ازش فولدری ساخته میشد وای الان اصلا نیست و مارکت پلازا همین به همین نام پوشه ایی درست میشه که اون فایل هاش میمونه البته اونم هم تنظیمات داره

Mozilla Firefox
21-02-2014, 18:04
چرا پس نمیاد آپدیت؟؟؟
401.1
ای بابا...

منتظر باشید باید دیگه بیاد
خود HTC بهتر از من و شما میدونه .!

majid2124
21-02-2014, 18:14
شما احتمالا یکی از همین برنامه های پاک کننده رو نصب کردید
واین احتمال رو داره که شاید تنظیماتی رو از مارکتی که دارید پس از نصب فایل اصلی حذف میشه ودیگه اینکه مارکت بازار هم جدیدا منم هم ازش پوشه ایی ندارم چون قبلا بود وبه اسم icmتو گوشی ازش فولدری ساخته میشد وای الان اصلا نیست و مارکت پلازا همین به همین نام پوشه ایی درست میشه که اون فایل هاش میمونه البته اونم هم تنظیمات داره

خب الان با توجه به این مشکلات چیکار باید کرد. ایران اپز خداییش سرعت دانلود و همچنین بروز بودن نرم افزاریش خیلی خوب هست. یعنی هیچ راهی نداره؟ باید از یک مارکت دیگه استفاده کنم؟ کدوم مارکت ایرانی هم بروز رسانیش خوبه هم سرورهاش تا بشه با سرعت ازش دانلود کرد؟

saeedsade
21-02-2014, 19:06
سلام به همه دوستان ...
موقعی که گوشیم رو به اینترنت وصل میکنم چه از طریق وا فای یا سیمکارت ؛ اگه به گوشیم دست نزنم صفحه ی گوشی خاموش میشه ؛معمولا واسه همه همینطوره...
ولی گوشیم در حالت صفحه خاموش اینترنتش قطع میشه (هر دو حالت)...چرا؟
لطفا راهنمایی کنید...ممنون

alze2010
21-02-2014, 19:35
سلام به همه دوستان ...
موقعی که گوشیم رو به اینترنت وصل میکنم چه از طریق وا فای یا سیمکارت ؛ اگه به گوشیم دست نزنم صفحه ی گوشی خاموش میشه ؛معمولا واسه همه همینطوره...
ولی گوشیم در حالت صفحه خاموش اینترنتش قطع میشه (هر دو حالت)...چرا؟
لطفا راهنمایی کنید...ممنون

سلام. برو به:
settings/power/power saver
و تیک گزینه ي آخر رو بردار.

به این مسیر هم برو:
settings/Wi-Fi/.../advanced/keep Wi-Fi on during sleep
و گزینه ي always رو انتخاب کن.

arsinnn
21-02-2014, 20:39
خب الان با توجه به این مشکلات چیکار باید کرد. ایران اپز خداییش سرعت دانلود و همچنین بروز بودن نرم افزاریش خیلی خوب هست. یعنی هیچ راهی نداره؟ باید از یک مارکت دیگه استفاده کنم؟ کدوم مارکت ایرانی هم بروز رسانیش خوبه هم سرورهاش تا بشه با سرعت ازش دانلود کرد؟

خوب الان مشکلتون دقیقا چیه فایل apk بعد از نصب برنامه داخل گوشيتون نمیمونه خوب اگه نمونه مگه چه مشکلی داره اون فایل خام رو بعد از نصب ميخوايد چکار؟ من این مارکت رو استفاده نکردم اما در مارکت ها تنظيماتي وجود داره که فایل دانلود و نصب شده رو نگه نداره یا نگه بداره.خود گوگل پلی هم همينجوره و فایل دانلود شده روفقط نصب میکنه و نگه نميداره.اگر هم نیاز به فایل نصب نشده دارید ميتونيد با همون ES فایل منيجر از فایلهای نصب شده بکاپ بگیرید.

alze2010
21-02-2014, 21:24

سلام.اگه مشکلت اينه که یه کپی از برنامه ها لازم داری، یه برنامه ي بکاپ گیری نصب کن تا بصورت خودکار وقتی که یه برنامه نصب میکنی یک کپی هم ازش برات ذخیره کنه. دیگه هم نگران این نباش که برنامه رو از کدوم مارکت دانلود میکنی یا از جای دیگه.
اینجا درخواست بده، یا مشکلت رو بگو:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=316067&page=18

opticman
21-02-2014, 22:07
چطور میشه از DLNA تو این گوشی استفاده کرد؟ (هم تلویزیون و هم رسیورم هردو DLNA رو ساپورت می کنند)

saeedsade
21-02-2014, 22:23
سلام. برو به:
settings/power/power saver
و تیک گزینه ي آخر رو بردار.

به این مسیر هم برو:
settings/Wi-Fi/.../advanced/keep Wi-Fi on during sleep
و گزینه ي always رو انتخاب کن.

سلام دوست عزیز...دستت طلا...
حل شد:merci:
ممنون موبایلستان

opticman
21-02-2014, 22:32
چطور میشه از DLNA تو این گوشی استفاده کرد؟ (هم تلویزیون و هم رسیورم هردو DLNA رو ساپورت می کنند)
شرمنده ، راه حلو پیدا کردم:lol:
راه حل استفاده از برنامه BubbleUPnP Pro 1.7.9 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/E_eupXvN1s/bubbleupnp.pro-.1-.7-.9-.apk) هست . این برنامه تنظیمات خاصی هم نداره فقط لازمه برنامه رو روی گوشی نصب کنیدو مرحله به مرحله جلو برید تا انجام تنظیمات به اتمام برسه . ( من خودم بدون خوندن پیغام ها گزینه Next رو زدم و بدون مشکل هم فعال شد ) . بعد از فعال شدن برنامه و DLNA رو گوشی کافیه که برید توی تنظیمات تلویزیون یا رسیور و بعد از فعال کردن DLNA ، گزینه BubbleUPnP Media Server رو انتخاب کنید . به همین سادگی

YAHYA-PRO
22-02-2014, 11:56
سلام دویستان.. بعد از زیرو رو کردن کل بازار یه 64گ بدون مشکل بنفشی دوربین گیرم اومد.
سلام دوستان
گوشی من مشکل بنفش شدن تصویر تو نور کم رو داره راه حلی برای درست کردنش هست ؟:bw:
خیلی خیلی مشکل ضایعی هست ! من هر چی رویو خوندم از عکسبرداری در شبش تعریف کردن!حالا که گرفتمش عکسای شبش کاملا نابود و بلا استفاده هست !:dx:

Farshadvh
22-02-2014, 12:10
سلام دوستان
گوشی من مشکل بنفش شدن تصویر تو نور کم رو داره راه حلی برای درست کردنش هست ؟:bw:
خیلی خیلی مشکل ضایعی هست ! من هر چی رویو خوندم از عکسبرداری در شبش تعریف کردن!حالا که گرفتمش عکسای شبش کاملا نابود و بلا استفاده هست !:dx:

سلام

نخست بحث درباره بنفشی بیهودس! دوم باید تو تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید! سوم بعد از 4.3 عکس برداری تو شبش بی مشکل شده!

saeid.k1987
23-02-2014, 16:46
آپدیت برای کسایی که بیلدشون 3.63.401.3 هست هنوز نیمده؟ این بیلد مال کجای اروپا هست که اینقدر برای آپدیت طولش میدند؟

onami
23-02-2014, 19:33
دوستان عزیز سایفون که ترکیده،غیر از وی پ......ن برنامه دیگه ای اگر کسی میشناسه معرفی کنه و یا لینک بده ممنون میشم.

onami
23-02-2014, 19:39
شرمنده ، راه حلو پیدا کردم:lol:
راه حل استفاده از برنامه BubbleUPnP Pro 1.7.9 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/E_eupXvN1s/bubbleupnp.pro-.1-.7-.9-.apk) هست . این برنامه تنظیمات خاصی هم نداره فقط لازمه برنامه رو روی گوشی نصب کنیدو مرحله به مرحله جلو برید تا انجام تنظیمات به اتمام برسه . ( من خودم بدون خوندن پیغام ها گزینه Next رو زدم و بدون مشکل هم فعال شد ) . بعد از فعال شدن برنامه و DLNA رو گوشی کافیه که برید توی تنظیمات تلویزیون یا رسیور و بعد از فعال کردن DLNA ، گزینه BubbleUPnP Media Server رو انتخاب کنید . به همین سادگی

دوست عزیز این برنامه منم نصب کردم اما معلوم نیست چطوری کار میکنه،میشه یکم تخصصی تر توضیح بدی.
ممنون....

Mozilla Firefox
23-02-2014, 20:40
آپدیت برای کسایی که بیلدشون 3.63.401.3 هست هنوز نیمده؟ این بیلد مال کجای اروپا هست که اینقدر برای آپدیت طولش میدند؟

بخش اروپای شرقی ا.کراین و ...
توی بخش زبان گوشی میتونید متوجه شید .

دوستان عزیز سایفون که ترکیده،غیر از وی پ......ن برنامه دیگه ای اگر کسی میشناسه معرفی کنه و یا لینک بده ممنون میشم.

ار.بوت هستش

meysam_metal
23-02-2014, 21:47
سلام منو پسر خالم تقریبن با هم htc one خریدیم متاسفانه برای اون به مشکل برخورده صفهه گوشی برفکی میشه بدون اینکه کاری کرده باشه! و هالا فهمیدیم مشکل سخت افزاریه و کاری جز دور انداختن گوشی نمیتونه انجام بده.
کسی از دوستان به همچین مشکلی برخورده؟

Wolfomid
23-02-2014, 23:37
سلام دوستان
اگه فلش مموری otg بگیرم ممکنه به مرور زمان باعث خرابی جای شارِر گوشی بشه؟
اصلا ارزش داره فلش otg بگیرم؟
کسی استفاده کرده؟

(Monarch)
23-02-2014, 23:40
دوستان،یه راهنمایی میخواستم
حدود یک هفته هست که باطری گوشی من خیلی خیلی دیر شارژ میشه.بطوری که بعد از ۶ ساعت توی شارژ بودن، نهایتا ۶۰٪ شارژ میشه!!
در صورتی که قبلا نهایتا طی دو ساعت و نیم باطری کاملا فول شارژ میشد
علتش چیه؟ مشکل از کجاست؟

arses
24-02-2014, 00:02
سلام دوستان
اگه فلش مموری otg بگیرم ممکنه به مرور زمان باعث خرابی جای شارِر گوشی بشه؟
اصلا ارزش داره فلش otg بگیرم؟
کسی استفاده کرده؟

دوست عزیز چه فرقی داره که از فلش استفاده کنید یا کابل؟؟؟

walidcfz
24-02-2014, 01:14
سلام دوستان دوربین گوشیم فوکوس نمیکنه. مثلا وقتی ک انگشتمو جلو دوربین میزارم اصلا تشخیصش نمیده.گوشی قبلیم اس 3 بود خیلی خوب فوکوس میکرد تمام جزییات انگشتمو نشون میداد ولی این نه. هرچقد روی انگشتم تپ میکنم بازم فوکوس نمیکنه. وقتی ک میخوام از گلی شکوفه ای عکس بگیرم هرچقد دوربین گوشیمو نزدیک میکنم و تپ میکنم بازم روشون فوکوس نمیکنه. اصلا تو تنظیمات دوربین هم گزینه ای ب نام فوکوس نیست. ممنون میشم ی توضیحی بهم بدین
راستی بیلد گوشیم 3.62.401.1 هست هنوز ابدیت 4.4 برام نیومده. کسی با این بیلد ابدیت براش اومده؟ چیزشکن سای.فون هم ک کار نمیکنه. ایا چیز شکن دیگه ای برا اینکار هست؟

saeid.k1987
24-02-2014, 02:44
[QUOTE=®.TiTAN;4141817]بخش اروپای شرقی ا.کراین و ...

منظورتونو نفهمیدم که گفتید از بخش زبان گوشی میشه فهمید... میشه بگید چجوری؟

saeid.k1987
24-02-2014, 02:46

ار.بوت هستش

منظورتون را نفهمیدم ... چجوری میشه از بخش زبان گوشی فهمید؟

alze2010
24-02-2014, 07:00
منظورتون را نفهمیدم ... چجوری میشه از بخش زبان گوشی فهمید؟

سلام. تو قسمت settings/ language&keyboard/ language اگه به کلمات نوشته شده ي داخل پرانتز نگاه کنی اسم یکسری شهر میبینی که از توی نقشه میتونی پیداشون کنی که مال چه کشوری هستند که در نتیجه مشخص میشه گوشيت برای چه کشور یا منطقه ای ساخته شده.

arsinnn
24-02-2014, 07:04
دوستان،یه راهنمایی میخواستم
حدود یک هفته هست که باطری گوشی من خیلی خیلی دیر شارژ میشه.بطوری که بعد از ۶ ساعت توی شارژ بودن، نهایتا ۶۰٪ شارژ میشه!!
در صورتی که قبلا نهایتا طی دو ساعت و نیم باطری کاملا فول شارژ میشد
علتش چیه؟ مشکل از کجاست؟

اولین کار اینه که بفهمید مشکل از کجاست.که میتونه شارژر کابل اون سوکت وخود باتری و شارژ کننده باتری باشه.اصلا آیا با شارژر فابريک خود گوشی کار میکنید چون اگه شارژری که استفاده میشه خروجی ولتاژش کمتر باشه باتری دیرتر شارژ میشه.بعلاوه بعد از شارژ شدن آیا باتری طبیعی عمل میکنه و زود خالی نمیشه؟ اگر باتری فول شده خوب عمل میکنه احتمال زیاد خود باتری سالمه.بهرحال فعلا شما با یک شارژ و یک کابل دیگه امتحان کنید تا معلوم بشه مشکل از کجاست.

Sent from my HTC One

arsinnn
24-02-2014, 07:16
سلام دوستان دوربین گوشیم فوکوس نمیکنه. مثلا وقتی ک انگشتمو جلو دوربین میزارم اصلا تشخیصش نمیده.گوشی قبلیم اس 3 بود خیلی خوب فوکوس میکرد تمام جزییات انگشتمو نشون میداد ولی این نه. هرچقد روی انگشتم تپ میکنم بازم فوکوس نمیکنه. وقتی ک میخوام از گلی شکوفه ای عکس بگیرم هرچقد دوربین گوشیمو نزدیک میکنم و تپ میکنم بازم روشون فوکوس نمیکنه. اصلا تو تنظیمات دوربین هم گزینه ای ب نام فوکوس نیست. ممنون میشم ی توضیحی بهم بدین
راستی بیلد گوشیم 3.62.401.1 هست هنوز ابدیت 4.4 برام نیومده. کسی با این بیلد ابدیت براش اومده؟ چیزشکن سای.فون هم ک کار نمیکنه. ایا چیز شکن دیگه ای برا اینکار هست؟

فوکوس که هم اتومات انجام میشه و هم دستی با لمس کردن نقطه مورد نظر رو صفحه نمایش همونجا فوکوس میشه با دو انگشت هم رو صفحه باز یا بسته کنید کلا زوم میکنه و فاصله دور رو نزدیک مياره یا برعکس.اگه مال شما این کار انجام نمیشه خوب مشکل داره آیا همیشه همینجوری بوده؟ یکنفر قبلا مشکل مشابهی داشت میگفت بردم گارنتي برام عوض کردند.اون مورد آخر هم برنامه اوربوت یا همون ربات پیازی کاربرد مشابهی داره.سای فون هم نسخه جدیدش ایمیل بدید از اون شبکه تلوزيوني بگیرید کار میکنه.نسخه هایی از اپرا مینی هم وجود دارند که کار راه بنداز هستند.

Sent from my HTC One

arsinnn
24-02-2014, 07:25

ار.بوت هستش

خوب اوکراین شلوغ بوده اپديت ترسیده بیاد بگیرنش...ولی کلا برای بیشتر اروپا هنوز نیومده و عجیب هم هست معمولا یک منطقه که شروع میشد تموم میکرد و بعد سراغ منطقه بعدی میرفت.ضمنا اپراتوريها همیشه آخرکار اپديت می گرفتند یعنی بعد از نسخه های جهانی.اما این سری اول برای منطقه کوچکی از اروپا اومد بعد از اون تایوان و اخیرا آمریکا و حتی اپراتوريها شروع شد و اروپا بحال خود رها شد که عجیبه.

Sent from my HTC One

Wolfomid
24-02-2014, 09:20
دوست عزیز چه فرقی داره که از فلش استفاده کنید یا کابل؟؟؟

کی حرف از کابل زد!!
منظورم شارژر بود. اونطوری ک از فلش otg استفاده میشه از شارژر استفاده نمیشه ک!!
ممکنه من هر روز بخوام از otg استفاده کنم ولی شارژر 3 روز در میون، واسه همین سوال کردم ک جا شارژری رو خراب نمیکنه؟

arsinnn
24-02-2014, 09:32
کی حرف از کابل زد!!
ممکنه من هر روز بخوام از otg استفاده کنم ولی شارژر 3 روز در میون، واسه همین سوال کردم ک جا شارژری رو خراب نمیکنه؟

احتمالا منظورشون کابل otgبود بهرحال فرقی نمیکنه همشون به یک سوکت وصل میشن.کابل شارژر یا otgویا فلشotg.جای نگرانی نیست شما استفاده کم داری چند روزی یکبار شارژر وصل میکنید من شش ماهی که دارمش هرروز شارژ وصل کردم و خیلی وقتها هم کابل otgوصل میکنم.شاید به اندازه دو سال استفاده شما تاحالا از این سوکت استفاده کرده باشم و مشکلی نداشتم تاحالا هم بهش فکر نکرده بودم به این راحتی ها خراب نمیشه که.فلش otgهم وسیله خیلی خوب و کارآمدی هست سايزش هم کوچک و دستوپاگير نیست.اگه حافظه کم میارید استفاده از اون خیلی مفید هست.

Sent from my HTC One

walidcfz
24-02-2014, 13:47
فوکوس که هم اتومات انجام میشه و هم دستی با لمس کردن نقطه مورد نظر رو صفحه نمایش همونجا فوکوس میشه با دو انگشت هم رو صفحه باز یا بسته کنید کلا زوم میکنه و فاصله دور رو نزدیک مياره یا برعکس.اگه مال شما این کار انجام نمیشه خوب مشکل داره آیا همیشه همینجوری بوده؟ یکنفر قبلا مشکل مشابهی داشت میگفت بردم گارنتي برام عوض کردند.اون مورد آخر هم برنامه اوربوت یا همون ربات پیازی کاربرد مشابهی داره.سای فون هم نسخه جدیدش ایمیل بدید از اون شبکه تلوزيوني بگیرید کار میکنه.نسخه هایی از اپرا مینی هم وجود دارند که کار راه بنداز هستند.

Sent from my HTC One

آره از اول همینجوری بوده ولی مشکل بنفشی نداره فقط فوکوس نمیکنه. میشه لینک دانلود روبات پیازی رو بذاری دوست عزیز؟ خیلی ممنون میشم

h_amari
24-02-2014, 14:48
سلام
از وقتی روت کردم قسمت آلارم ساعت غیر فعال شده !!
چطوری میتونم فعالش کنم؟

arsinnn
24-02-2014, 15:48
اونهایی که منتظر اپديت بودند برای انگلیس هم ارائه شد بنقل از فيسبوک وان.943288

Sent from my HTC One

arses
24-02-2014, 16:20
کی حرف از کابل زد!!

دوست گلم وقتی شما میگی otg من هم میگم کابل پس منظورم شارژر نیست .
منظورم این بود که شما می خواید فلش otg بگیرید یا اینکه از کابل otg و فلش معمولی استفاده کنید آخه چه فرقی داره؟
اگر باز هم بد گفتم؟
منظورم این که بالاخره شما می خواید از otg استفاده کنید حالا چه با این چه با اون.
نه دوست گلم سخت نگیر. با ملاحظه بگذار و بردار چیزی نمیشه. سعی کن از جنس خوب استفاده کنی تا سوکت را زیاد باز نکنه منظورم این هست که فیش otg زیاد بزرگ نباشه.

ir22
24-02-2014, 16:41
آره از اول همینجوری بوده ولی مشکل بنفشی نداره فقط فوکوس نمیکنه. میشه لینک دانلود روبات پیازی رو بذاری دوست عزیز؟ خیلی ممنون میشم

چقدر جالب من هم الان امتحان کردم انگشت رو فوکوس نمیکنه اصلا .خاک بر سر htc حالم گرفته شد

arsinnn
24-02-2014, 17:33
چقدر جالب من هم الان امتحان کردم انگشت رو فوکوس نمیکنه اصلا .خاک بر سر htc حالم گرفته شد

قرار نیست انگشتتون رو تو فاصله پنج سانتی متری دوربین بگیرید و فوکوس کنه هیچ موبايلي از چنین فاصله کمی عکس واضح نميگيره بهترین فاصله برای عکس ماکرو ۲۰ سانتیمتر و حداقل فاصله که میتونه زوم کنه ده سانتیمتر هست.ازهمون ده پانزده سانتی متری از تيشرتتون عکس بگیرید تارو پود پارچه مشخص مي افته و این قدرت دوربین وان در عکاسی ماکرو هست.

Sent from my HTC One

arsinnn
24-02-2014, 17:55
جالبه نوکیا هم گوشی اندرويدي معرفی کرده بقیه شرکتها باید حواسشون رو جمع کنند رقیب سرسخت داره میاد.اما قسمت خنده دارش اینه که در توجیه علت رو آوردن به اندرويد گفته چون ميخواستيم گوشی ارزان قیمت هم تولید کنیم و وينفون سخت افزار قوی و گران میخواست تصمیم گرفتیم اندرويد هم تولید کنيم! حالا همه میدونند که اندرويد سنگینترین سیستم عامل موبايله و قویترین سخت افزار رو ميطلبه.

Sent from my HTC One

arses
24-02-2014, 19:20
گلکسی اس 5 هم عکساش اومد. متاسفانه همون صابون پلاستیکی که بود موند و موند و موند.
http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_live_pictures_and_specs_leak-news-7917.php

بی صبرانه منتظر اچ تی سی وان بعدیم دارم دیوونه میشم دیگه.

mr-arman
24-02-2014, 23:23

سلام دوست عزیز.. شما مطمئنی گزینه Zoe کنار صفحه سمت چپ غیر فعاله ؟ دوربین ما که اوکی هست بدون بنفشی و کیفیت عالی
فقط باتری اذیتم میکنه از شارژ که در میارم گوشی رو پرش داره.. میپره رو 93% , سر همین % نمایش باتری رو غیر فعال کردم خیالم راحت تر باشه :4:

abbas_mgs
25-02-2014, 08:37
برایییییییییییییییی بیلد 401.1 منتشررررررررررررررررررررر ر شدددددددددددددددددددددددد دددددد.:spam:

farzad8867
25-02-2014, 10:30
4.4.2برای بیلد نامبر 4.22.599.2 منتشر شد
2روز پیش اپدیت کردم ولی با چیز پی ان
سرور انگلستان...

walidcfz
25-02-2014, 12:04
سلام دوست عزیز.. شما مطمئنی گزینه Zoe کنار صفحه سمت چپ غیر فعاله ؟ دوربین ما که اوکی هست بدون بنفشی و کیفیت عالی
فقط باتری اذیتم میکنه از شارژ که در میارم گوشی رو پرش داره.. میپره رو 93% , سر همین % نمایش باتری رو غیر فعال کردم خیالم راحت تر باشه :4:

ن zoe فعاله ولی فوکوس نمیکنه. دوربین هیچ مشکلی نداره فقط فوکوس نمیکنه. دوستان کسی ی لینک از چیزشکنی چیزی نداره ک گوشیمو ابدیت کنم؟ اگ داره بذاره ایشالله خیر از بچه هاش ببینه

saeid.k1987
25-02-2014, 13:57
برایییییییییییییییی بیلد 401.1 منتشررررررررررررررررررررر ر شدددددددددددددددددددددددد دددددد.:spam:

401.3 پس کی قراره بیاد؟ دیگه همه بیلدا آپدیت شد جز این

milad192
25-02-2014, 14:02

داداش من چک کردن نیومده که هنوز واسه 401.1 چیزی

farzad8867
25-02-2014, 14:03
با چیز پی ان امتحان کردی؟

milad192
25-02-2014, 14:05
با چیز پی ان امتحان کردی؟

آره داداش با چیز هم تست کردم چیزی واسه 401.1 نیومده....

الان من دقیقا 3.62.401.1 هستش

farzad8867
25-02-2014, 14:10

پس باید احتمالا منطقه ای ریلیز بشه
زیادم فرقی نکرده،بیخود منتظرش نشو
فقط مصرف باطریش 10% بهتر شده
نمایش تماس گیرنده عوض شده
ادرسBlink feed هم میتونی خودت عوض کنی.
خوده سنس هیچ تغییری نکرده.
همین.

mr-arman
25-02-2014, 14:24
ن zoe فعاله ولی فوکوس نمیکنه. دوربین هیچ مشکلی نداره فقط فوکوس نمیکنه. دوستان کسی ی لینک از چیزشکنی چیزی نداره ک گوشیمو ابدیت کنم؟ اگ داره بذاره ایشالله خیر از بچه هاش ببینه

داداش Zoe رو باید غیر فعال کنی تا گوشی حالت فوکوس رو داشته باشه.. من از انگشتم عکس گرفتم از فاصله 6 سانتی اثر انگشت کاملا واضح هستش .. اگر خواستی عکس موجوده,
موفق باشی

walidcfz
25-02-2014, 14:56
داداش Zoe رو باید غیر فعال کنی تا گوشی حالت فوکوس رو داشته باشه.. من از انگشتم عکس گرفتم از فاصله 6 سانتی اثر انگشت کاملا واضح هستش .. اگر خواستی عکس موجوده,
موفق باشی

دوست عزیز چه با zoe و چه بدون zoe فوکوس نمیکنه یا خیلی دیر فوکوس میکنه. داداشم سونی پی داره از فلصله 2 سانتی متری فوکوس میکنه. حالا اینو ولش. دوستان کی چیزشکن داره؟ میخوام گوشیمو ابدیت کنم. اگ کسی داره لینک بده یا بیاد تو خصوصی

alze2010
25-02-2014, 15:10
دوست عزیز چه با zoe و چه بدون zoe فوکوس نمیکنه یا خیلی دیر فوکوس میکنه. داداشم سونی پی داره از فلصله 2 سانتی متری فوکوس میکنه. حالا اینو ولش. دوستان کی چیزشکن داره؟ میخوام گوشیمو ابدیت کنم. اگ کسی داره لینک بده یا بیاد تو خصوصی

سلام. برای اپدیت نیاز به "چیز پی ان" نیست. فقط سرعت اپدیت رو پایین میاره. من که بیلدنامبر گوشیم امریکاست، تا حالا دو بار (یک بار به 4.3 و دفعه ی اخری به 4.4.2) اپدیت کردم بدون استفاده از "چیز پی ان".
فقط اگه اینترنت پر سرعت داری یه نکته رو توجه کن: سرعت سرور توی یه ساعات خاصی حداکثره (برای من از ساعت 7 تا 9 صبح که فکر کنم امریکایی ها خواب بودن برابر با سرعتی بود که isp (شركت خدمات سرويس هاي اينترنت) بهم میده و برابر با 380kbps بود. شب قبلش که امتحان کردم و همچنین روز قبل که بعد از 7-8 ساعت دانلود ارور داد و دانلود متوقف شد سرعتش 10-12 کیلوبیت بر ثانیه بود!)

walidcfz
25-02-2014, 18:57
سلام. برای اپدیت نیاز به "چیز پی ان" نیست. فقط سرعت اپدیت رو پایین میاره. من که بیلدنامبر گوشیم امریکاست، تا حالا دو بار (یک بار به 4.3 و دفعه ی اخری به 4.4.2) اپدیت کردم بدون استفاده از "چیز پی ان".
فقط اگه اینترنت پر سرعت داری یه نکته رو توجه کن: سرعت سرور توی یه ساعات خاصی حداکثره (برای من از ساعت 7 تا 9 صبح که فکر کنم امریکایی ها خواب بودن برابر با سرعتی بود که isp (شركت خدمات سرويس هاي اينترنت) بهم میده و برابر با 380kbps بود. شب قبلش که امتحان کردم و همچنین روز قبل که بعد از 7-8 ساعت دانلود ارور داد و دانلود متوقف شد سرعتش 10-12 کیلوبیت بر ثانیه بود!)
من با وای فای میخوام اپدیت کنم adsl دارم سرعت دانلود با کامپیوتر 230 هست با گوشی نمیدونم چقدره. ولی هنوز برام اپدیت نیومده بیلد 3.62.401.1 نمیدونم کی میخواد بیاد

farzad8867
25-02-2014, 19:13

حرفه شما درسته که برای اپدیت به چیز نیاز نیست،ولی برای منطقه های مختلف تو تاریخی مشخص ریلیز میشه،نمونش خودم که بدونه چیز پی ان پیغام اپدیت نمیومد ولی باهاش سریع اومد.
دوما" اینکه چه ربطی به خواب بودن کسی داره؟ اگه اینجوری باشه که کلا نتو تعطیل کنن دیگه،اینکه سرعته شما کمو زیاد میشه مربوط میشه به service provider شما که احتمالا شرکت مزخرفیم باید باشه،لطفا اطلاعات اشتباه نده عزیزه من.
با تشکر.

farzad8867
25-02-2014, 19:16
من با وای فای میخوام اپدیت کنم adsl دارم سرعت دانلود با کامپیوتر 230 هست با گوشی نمیدونم چقدره. ولی هنوز برام اپدیت نیومده بیلد 3.62.401.1 نمیدونم کی میخواد بیاد

احتمالا تو همین زمانی که نمایشگاه MWC برپاست براتون میاد،نهایت 1 هفته دیگه.

Xenon360
25-02-2014, 20:51
خوب بهترین گوشی سال 2013 هم توی نمایشگاه بارسلونا معرفی شد ... HTC One ...

تبریک به همه ی One دار ها ...

خداییش بهترین گوشی دنیا تو دستتونه ... امیدوارم هرچه بیشتر لذتش رو ببرید ... بیش از پیش ...

ir22
25-02-2014, 20:57
خوب بهترین گوشی سال 2013 هم توی نمایشگاه بارسلونا معرفی شد ... HTC One ...

تبریک به همه ی One دار ها ...

خداییش بهترین گوشی دنیا تو دستتونه ... امیدوارم هرچه بیشتر لذتش رو ببرید ... بیش از پیش ...
اخه نمیدونم چی داره این گوشی که همش بهترین انتخاب میشه اون از عکساش ودوربینش اون از باتری .فکرکنم یه دونه خوبش رو دارن که تقویت کردن میبرن نشون میدن . بخدا من عکس های one sv پنج پیکسلی از این بهتر بود هر دفعه شب میخوام عکس بگیرم یا تو خونه دلم میگیره

opticman
25-02-2014, 21:04

سرعت اینترنت من هم مثل شماست شب ساعتای 11 بود که گذاشتم بره برای آپدیت تقریبا یکساعت و چهل دقیقه طول کشید ولی وسط دانلود سرعت خیلی می اومد پایین و متوقف می شد و دوباره شروع به دانلود می کرد بعد از اتمام دانلود و بررسی سالم بودن فایل آپدیت ، پیغام میداد که فایل معیوب می باشد لطفا مجددا دانلود کنید . دوباره هم که گذاشتم دانلود کنه همین اتفاق افتاد به همین خاطر ایندفعه سر صبح گذاشتم آپدیت بشه که بعد از 35 دقیقه دانلود تموم شدو آپدیت رو نصب کرد.
توصیه من به شما آپدیت کردن سر صبح هست .

alze2010
25-02-2014, 21:08
حرفه شما درسته که برای اپدیت به چیز نیاز نیست،ولی برای منطقه های مختلف تو تاریخی مشخص ریلیز میشه،نمونش خودم که بدونه چیز پی ان پیغام اپدیت نمیومد ولی باهاش سریع اومد.
دوما" اینکه چه ربطی به خواب بودن کسی داره؟ اگه اینجوری باشه که کلا نتو تعطیل کنن دیگه،اینکه سرعته شما کمو زیاد میشه مربوط میشه به service provider شما که احتمالا شرکت مزخرفیم باید باشه،لطفا اطلاعات اشتباه نده عزیزه من.
با تشکر.

با عرض سلام. اتفاقا isp من خیلی هم کار درسته.
چند تا مورد روی سرعت دانلود تاثیر میذاره:
۱- ترافیک سرور دانلود، سایتی که شما ازش دانلود میکنی.
۲- ترافیک سرور ISP.
۳- اعمال محدودیت سرعت دانلود توسط سرور دانلود.
۴- اعمال محدودیت روی سرعت دانلود از سایت خاص توسط ISP

موردی که من گفتم گزینه ي اول بود. خیلی فرق هست بین اینکه 10,000,000 نفر همزمان یک فایل رو از یک سرور دانلود کنن تا اینکه مثلا 10 نفر همزمان دانلود کنن. وقتی میگم دم صبح سرعت دانلود از سرور HTC برای من زیاده و بقیه ي طول روز کمه ربطی به ISPم نداره چون سرعت دانلود از سایر سایت ها برام زیاده. دم صبح ما میشه شب کشورهای آمریکایی که وقتی میگم خوابن منظورم اینه که تعداد دریافت آپديت از سرور کمتر میشه و سرور خلوت تره. اگه اینجوری که شما میگی بود همه ي بيلدنامبر ها رو با هم آپديتشو ارائه می داد.

البته این جواب شما رو پای این می ذارم که پست قبلی من رو خوب متوجه نشدين وگرنه شما خودت اوستادي.

farzad8867
25-02-2014, 21:15
سرعت اینترنت من هم مثل شماست شب ساعتای 11 بود که گذاشتم بره برای آپدیت تقریبا یکساعت و چهل دقیقه طول کشید ولی وسط دانلود سرعت خیلی می اومد پایین و متوقف می شد و دوباره شروع به دانلود می کرد بعد از اتمام دانلود و بررسی سالم بودن فایل آپدیت ، پیغام میداد که فایل معیوب می باشد لطفا مجددا دانلود کنید . دوباره هم که گذاشتم دانلود کنه همین اتفاق افتاد به همین خاطر ایندفعه سر صبح گذاشتم آپدیت بشه که بعد از 35 دقیقه دانلود تموم شدو آپدیت رو نصب کرد.
توصیه من به شما آپدیت کردن سر صبح هست .

ببین عزیز،شما تو ساعت پیک گذاشتی دانلود بشه،بخاطر همینه که اینجوری شده،ببین الان اپدیت من تقریبا 550mb بود،اگر 1bit این وسط به هر دلیلی خراب بشه یا گم بشه باید از اول دانلود کنی,اینم بگم که من با نت 10 mb دانلود کردم،سرعت خیلی تاثیر داره،اونیم که شما میگی اول صبح ، چون اون تایم ساعت خلوتی هستش.

alze2010
25-02-2014, 21:16
اخه نمیدونم چی داره این گوشی که همش بهترین انتخاب میشه اون از عکساش ودوربینش اون از باتری .فکرکنم یه دونه خوبش رو دارن که تقویت کردن میبرن نشون میدن . بخدا من عکس های one sv پنج پیکسلی از این بهتر بود هر دفعه شب میخوام عکس بگیرم یا تو خونه دلم میگیره

چی بگم والا. شما که گوشی رو بخاطر دوربین گرفتی حقته که تو ذوقت بخوره اگه مشکل بنفش شدن تو تاریکی رو داشته باشی. ولی این گوشی از خیلی جهات دیگه مثل کیفیت صدا، جنس و طراحی و روان بودن و خیلی چیزهای دیگه که خودت بهتر میدونی، حتی از نظر کیفیت فیلمبرداری ok هست.

farhad0819
25-02-2014, 21:19
برای من تازگی ها مسئله پرش آنتن رخ میده.
وسط صحبت کردن یهو انتن قطع میشه و صدای طرف میره . دلیلش چیه ایراد سخت افزاری است یا نرم افزاری ؟

farzad8867
25-02-2014, 21:40
با عرض سلام. اتفاقا isp من خیلی هم کار درسته.
چند تا مورد روی سرعت دانلود تاثیر میذاره:
۱- ترافیک سرور دانلود، سایتی که شما ازش دانلود میکنی.
۲- ترافیک سرور ISP.
۳- اعمال محدودیت سرعت دانلود توسط سرور دانلود.
۴- اعمال محدودیت روی سرعت دانلود از سایت خاص توسط ISP

موردی که من گفتم گزینه ي اول بود. خیلی فرق هست بین اینکه 10,000,000 نفر همزمان یک فایل رو از یک سرور دانلود کنن تا اینکه مثلا 10 نفر همزمان دانلود کنن. اگه اینجوری که شما میگی بود همه ي بيلدنامبر ها رو با هم آپديتشو ارائه می داد.

حرفه شما زمانی درسته که همه اون 10.000.000 نفر با یه سرعت خیلی خوب مثلا 20 mb بخوان همزمان دانلود کنن،دقت کن دارم میگم همزمان،تازه تو از کجا میدونی که htc ده میلیون one فروخته؟
پس قبل از اینکه بخوایم حرف بزنیم یکم فکر کنیم بد نیست،این بحثم همینجا تمومش کن،سوالی داشتی تو پیام خصوصی بگو،بیخود اینجا اسپم نده.

alze2010
25-02-2014, 21:52
حرفه شما زمانی درسته که همه اون 10.000.000 نفر با یه سرعت خیلی خوب مثلا 20 mb بخوان همزمان دانلود کنن،دقت کن دارم میگم همزمان،تازه تو از کجا میدونی که htc ده میلیون one فروخته؟
پس قبل از اینکه بخوایم حرف بزنیم یکم فکر کنیم بد نیست،این بحثم همینجا تمومش کن،سوالی داشتی تو پیام خصوصی بگو،بیخود اینجا اسپم نده.

بحثی نیست. اون 10,000,000 هم مثال بود. شما فرض کن 1000 تا گفتم. اون سرعت 20mb هم برای آمریکا چیزی نیست. به قول خودت قبله اینکه حرف بزنیم بهتره فکر کنیم. خودتم ناراحت نکن. شب خوش
عاقلان دانند.

farzad8867
25-02-2014, 21:55
بحثی نیست. اون 10,000,000 هم مثال بود. شما فرض کن 1000 تا گفتم. خودتم ناراحت نکن.
عاقلان دانند.

مطمئن باش ما میدونیم،شما خودتو چی فرض کردی خدا میدونه.

™LEO
25-02-2014, 22:22

بحثی نیست. اون 10,000,000 هم مثال بود. شما فرض کن 1000 تا گفتم. اون سرعت 20mb هم برای آمریکا چیزی نیست. به قول خودت قبله اینکه حرف بزنیم بهتره فکر کنیم. خودتم ناراحت نکن. شب خوش
عاقلان دانند.

مطمئن باش ما میدونیم،شما خودتو چی فرض کردی خدا میدونه.

کم کم داره تاپیک از مسیر اصلیش خارج میشه.لطفا این مسائل رو بصورت خصوصی باهم مطرح کنید

با تشکر

Xenon360
25-02-2014, 22:33

برادر دورینش بده؟؟؟ تو به کدوم دوربین گوشی الان میگی خوبه؟؟ اون از Z1 که افتضاح ... G2 که بدک نیست ... S4 که دیگه نگونمیشه نگاش کرد ... بنده خدا وان عکس میگیره در حد تیم ملی..4مگاپیکسلش واقعا جزییات رو بالا ثبت میکنه ... لرزش گیر اپتیکالش ترکونده ... فیلم برداریش که معرکست ...
موردای دیگه هم که دوست عزیزمون گفتش ... خداییش بهترین صفحه نمایش تو دستته ... بهترین طراحی ... بهترین جنس بدنه ... بهترین ارگونومی ... بهترین اسپیکرای بازاربهترین خروجی صدای هدفون ...رابط کاربری فوق العاده شیک و جذاب ... خداوکیلی چی میخوای دیگه؟؟

arses
25-02-2014, 22:40
اچ تی سی وان برنده جایزه بهترین اسمارت فون شد.
http://m.gsmarena.com/htc_one_awarded_best_smartphone_at_mwc_the_ipad_ai r__best_tablet-news-7931.php

Peyman.n
25-02-2014, 22:54

الان من دقیقا 3.62.401.1 هستش

اقامال من طلاییه واصلامشکل د.ربین نداره باطریشم یروزونیم باکارزیادمیره خدایی بهترینه شماخودت اشتباه کردی امتحان نکردی بنفشی مال من ت.شب مث روز عکس میندازه

ir22
25-02-2014, 23:02
برادر دورینش بده؟؟؟ تو به کدوم دوربین گوشی الان میگی خوبه؟؟ اون از Z1 که افتضاح ... G2 که بدک نیست ... S4 که دیگه نگونمیشه نگاش کرد ... بنده خدا وان عکس میگیره در حد تیم ملی..4مگاپیکسلش واقعا جزییات رو بالا ثبت میکنه ... لرزش گیر اپتیکالش ترکونده ... فیلم برداریش که معرکست ...
موردای دیگه هم که دوست عزیزمون گفتش ... خداییش بهترین صفحه نمایش تو دستته ... بهترین طراحی ... بهترین جنس بدنه ... بهترین ارگونومی ... بهترین اسپیکرای بازاربهترین خروجی صدای هدفون ...رابط کاربری فوق العاده شیک و جذاب ... خداوکیلی چی میخوای دیگه؟؟

والا چی بگم ! من از دوربین one sv از این بهتر بود شاید هم برای من اینطوری هست شما عکس نوت 3 رو ندیدی پس! من موقعی که که الان با این عکس میگیرم داخل خونه بدون فلش که زیاد جالب نمیشه با فلش هم بیش از حد سفید یا زرد میشه وعکس اون حالت طبیعی رو نداره
رم خور نبودنش وضعف باتری هم نباید از یاد برد!
به هرحال باید باهتش کنا ربیام یا بفرشمش که نمیدونم چی بگیرم بزاراین برادرش بیاد ببینیم !

walidcfz
26-02-2014, 00:11
دوستان پخش کننده موسیقی گوشی اکولایزر نداره؟ من ک هرچی گشتم پیداش نکردم. اگ کسی میدونه بگه

arsinnn
26-02-2014, 03:11
با تشکر.

اتفاقا در مورد ساعات خاص حرف ایشون کاملا تایید میشه من در اپديت قبلی در ساعات شب زمان دانلود رو برام میزد سی ساعت که کلا منصرف شدم ولی هفت صبح در مدت حدود سی دقیقه دانلود شد.سرعت نت من 450تا500 kb/s هست که سرعت کمی نیست.اما وقتی رو سروری که اپديت رو ارائه میکنه بار باشه و تعداد زیادی همزمان در حال دانلود باشند با همین سرعت زیاد هم نمیشه دانلود کرد خصوصا که سرعت دانلود خارجیها خیلی بیشتر از ماست.منهم دقیقا در ساعات اول صبح بهترین سرعت دانلود اپديت معادل سرعت نت خودم رو داشتم.

Sent from my HTC One

arsinnn
26-02-2014, 06:44
وان یکبار دیگه برنده جایزه بهترین اسمارتفون سال شد.البته نه مانند بعضی گوشیها از سوی فلان مجله یا سایت اينترنتي گمنام بلکه طی مراسم رسمی از سوی موسسه MWC(مرکز جهانی موبایل) جایزه گلوبال موبایل اوارد۲۰۱۴ رو دریافت کرد.943675943676

Sent from my HTC One

amirjeegar2005
26-02-2014, 07:27
دوستان یه سوالی داشتم من فقط از کاستوم رام استفاده میکنم اگر ورژن جدید کاستوم رامی که من رو گوشیم هست بیاد راهی هست که رو گوشی فلش کنم بدون اینکه چیزی از اطلاعاتم پاک بشه یعنی رو رام قبلی فلش کنم؟

onami
26-02-2014, 08:38
دوستان عزیز به یه مشکلی بر خوردم لطفا راهنمایی کنید
برای گوشی پسورد گذاشتم با کیبرد انگلیسی.الان وقتی میخوام گوشیو باز کنم کیبرد فارسی میاد و کلید تغییر زبانشم غیر فعال هست.
ریست و خاموش روشن هم کردم اما فایده ای نداشته
میشه بگید چه گلی باید به سرم بگیرم . . .

arses
26-02-2014, 08:41
دوستان یه سوالی داشتم من فقط از کاستوم رام استفاده میکنم اگر ورژن جدید کاستوم رامی که من رو گوشیم هست بیاد راهی هست که رو گوشی فلش کنم بدون اینکه چیزی از اطلاعاتم پاک بشه یعنی رو رام قبلی فلش کنم؟

دوست عزیز شما حتی اگر از داخل ریکاوری دبتا فکتوری ریست هم بکنید و رام جدید را فلش بزنید از اطلاعات شخصیتون هیچ چیز پاک نمیشه. فقط اطلاعات مربوط به نرم افزار ها منظورم دیتای اونها پاک میشه. بهتره نرم افزار rom toolbox رو بریزید و به راحتی از نرم افزارها و دیتای اونه هم بکاپ بگیرید.

فرهادالدوله
26-02-2014, 10:36
سلام.آيا راهي هست زمان روشن موندن ال اي دي نوتيفيكيشن رو افزايش بديم؟الان براي مثلا اس ام اس خونده نشده چند دقيقه بيشتر روشن نمي مووونه

farhad0819
26-02-2014, 10:54
برای من تازگی ها مسئله پرش آنتن رخ میده.
وسط صحبت کردن یهو انتن قطع میشه و صدای طرف میره . دلیلش چیه ایراد سخت افزاری است یا نرم افزاری ؟

آقا کسی نبود کمک کنه

h_amari
26-02-2014, 11:01
دمتون گرم انقدر بحثای نامربوط به تاپیک پرسش و پاسخ کردید که سوال ما اون وسط گم شد !!

من از وقتی روت کردم آلارم ساعت رو نمیتونم فعال کنم ، توی قسمت ادیت تبای ساعت هست ولی نمیشه تیک زد !!

walidcfz
26-02-2014, 11:17
دوستان پخش کننده موسیقی گوشی اکولایزر نداره؟ من ک هرچی گشتم پیداش نکردم. اگ کسی میدونه بگه

کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟

alze2010
26-02-2014, 13:28
کسی نبود جواب مارو بده؟؟؟

سلام. نه داداش نداره. تنها تغییری که توی صدا میتونی بدی اینه که گزینه ی beats audio رو از توی تنظیمات فعال یا غیر فعال کنی. اگه اکولایزر بخوای باید یک پلیر دیگه مثل poweramp رو دانلود و نصب کنی.

alze2010
26-02-2014, 13:34
سلام.آيا راهي هست زمان روشن موندن ال اي دي نوتيفيكيشن رو افزايش بديم؟الان براي مثلا اس ام اس خونده نشده چند دقيقه بيشتر روشن نمي مووونه
سلام. داخل تنظیمات گزینه ای برای زیاد کردن مدت زمان چشمک زدن چراغ led نیست، شاید با نصب یه برنامه ی دیگه مثل Go sms بشه مشکل رو حل کرد

دوستان عزیز به یه مشکلی بر خوردم لطفا راهنمایی کنید
برای گوشی پسورد گذاشتم با کیبرد انگلیسی.الان وقتی میخوام گوشیو باز کنم کیبرد فارسی میاد و کلید تغییر زبانشم غیر فعال هست.
ریست و خاموش روشن هم کردم اما فایده ای نداشته
میشه بگید چه گلی باید به سرم بگیرم . . .
ریست کردی داداش یا ری استارت؟ فکر کنم اگه از داخل بوتلودر فکتوری ریست کنی حل بشه ولی کل اطلاعاتت پاک میشه. منتظر جواب بقیه ی دوستان هم باش

arash.vaio
26-02-2014, 14:01
اینم واسه اونایی که در مورد این گوشی ایراد میگیرن
http://www.digikala.com/News/News-2334

onami
26-02-2014, 15:59
ریست کردی داداش یا ری استارت؟ فکر کنم اگه از داخل بوتلودر فکتوری ریست کنی حل بشه ولی کل اطلاعاتت پاک میشه. منتظر جواب بقیه ی دوستان هم باش[/QUOTE]

حل شد
باید چند بار پسورد اشتباه بزنی تا یه پیغام میده که تا 30ثانیه دیگه اجازه وروود پسورد نداری.بعد 30 ثانیه وقتی کیبرد ظاهر میشه کلید انتخاب زبان فعاله . . .
البته من فکر کنم 6 تا 30 ثانیه این کارو کردم تا موفق شدم . . .
توصیه میکنم کسی پسورد نذاره . . . .
pin یا pattern خیلی بهتره

abbas_mgs
26-02-2014, 17:12
اپدیت 4.19.401.9 هستش برادرا بدون چیز پی ان برای بیلد 3.62.401.1

milad192
26-02-2014, 17:55
اپدیت 4.19.401.9 هستش برادرا بدون چیز پی ان برای بیلد 3.62.401.1

داداش من 3.62.401.1 هستش چک کردم آپدیتی نیومده هنوز.....
شما مطمئنی ؟؟؟
اصلا 3.62.401.1 دقیقا ماله کجاست؟؟؟
کسی بااین بیلد آپدیت دریافت کرده ؟؟؟

ir22
26-02-2014, 18:29
سلام کسی از این کیف هایی که شارژ میکنه چیزی میدونه وسراغ داره !

Peyman.n
26-02-2014, 19:01
اقا3.62.401.1
چرااپدیت نمیشه دوستان چیلترشکن خوب چی هست که روگوشی مث سایف.... کارکنه مرسی

walidcfz
26-02-2014, 19:47
اقا3.62.401.1
چرااپدیت نمیشه دوستان چیلترشکن خوب چی هست که روگوشی مث سایف.... کارکنه مرسی

دوستان منم دقیقا بیلدم همینه هنوزم هیچ ابدیتی نیومده. چیزشکن هم ندارم. اگ کسی چیزشکنی سراغ داره بده واسش دعای خیر میکنم :دی

Mozilla Firefox
26-02-2014, 20:18
دوستان منم دقیقا بیلدم همینه هنوزم هیچ ابدیتی نیومده. چیزشکن هم ندارم. اگ کسی چیزشکنی سراغ داره بده واسش دعای خیر میکنم :دی

اقایون اپدیتی منتشر نشده
در اصل داره منطقه به منطقه منتشر میشه ....

ir22
26-02-2014, 20:28
943768943767 این عکس هایی هست که من گرفتم توروز خوبه ولی عکس دوم که تو خونه گرفتم تو تموم عکس های فضای بسته وقتی فاش میزنه یه هاله ایی از نور توش هست چطور هست دوستان

amin farnia
26-02-2014, 21:20
سلام دوستان چطور. شارژ شدن گوشی زمانی که به کامپیوتر وصل می کنم غیرفعال کنم و بعد چرا mx player ویدیو های full hd را نمی تونه پخش کنه ممنون.

arsinnn
27-02-2014, 02:09
سلام دوستان چطور. شارژ شدن گوشی زمانی که به کامپیوتر وصل می کنم غیرفعال کنم و بعد چرا mx player ویدیو های full hd را نمی تونه پخش کنه ممنون.

مورد اول که امکان پذیر نیست.مورد دوم هم از dice player استفاده کن همه فیلمها و فرمتها رو بدون کوچکترین مشکلی نشون میده.mxهمينجوره من حتی به پشتیبانیش گزارش کردم بهم گفتن نسخه پوليش رو که بگیری درست کار میکنه ولی همون نسخه پولی که بصورت یک هفته ای مجانی برام ارسال کردندهم نتونست بعضی از فيلمهام رو درست پخش کنه و لگ میزد.من همه پلیر های اندرويد رو امتحان کردم هیچکدوم کامل نیستند بجز همون dice

Sent from my HTC One

jilibilina
27-02-2014, 10:09
درود بر اساتید و مالکان برترین گوشی سال
دوستان آیا راهی هست که تعدادی از عکسهای گالری رو توی صفحه blinkfeed بصورت لایو‌نمایش داد ؟
آخه قبلا از شایقون استفاده میکردم و رویدادهای قیسبوگم رو توی اون صفحه نشون میداد. ولی از وقتی شایقون از کار افتاده اون صفحه هم هیچ رویدادی درش نیست و مشکی پوش شده.
ممنون میشم اگه راهی هست که بشه اون صفحه رو ترگل ورگل کرد راهنمایی بفرمایید
سپاس

Send from my HTC One using Tapatalk

ir22
27-02-2014, 10:24
دوستان آیا راهی هست که تعدادی از عکسهای گالری رو توی صفحه blinkfeed بصورت لایو‌نمایش داد ؟
آخه قبلا از شایقون استفاده میکردم و رویدادهای قیسبوگم رو توی اون صفحه نشون میداد. ولی از وقتی شایقون از کار افتاده اون صفحه هم هیچ رویدادی درش نیست و مشکی پوش شده.
سپاس

از رویدادهای گوگل استفاده کن خب خیلی بهتر هست

jilibilina
27-02-2014, 10:43
از رویدادهای گوگل استفاده کن خب خیلی بهتر هست

چگونه بزرگوار ؟

ir22
27-02-2014, 15:56
چگونه بزرگوار ؟

دوست عزیز شما اگه اکانت گوگل داشته باشی و حساب جمیلت فعال باشه این رویدادها اضافه میشه
دوستان راهی هست که بشه فونت رو عوض کرد بدون روت کردن تو وان کسی انجام داده

arsinnn
27-02-2014, 18:05
سپاس

آره دیگه چرا نشه.هم گالري و هم خیلی چیزهای دیگه الان اينستوگرام و گوگل پلاس چيلتر هم نیستند و شما از همون صفحه بيلينک رو به سمت چپ بکشید از بالا علامت بعلاوه رو بزنید صفحه ای باز میشه که سرویسهای خبری هست هر کدوم رو میتونی انتخاب کنی بعد همون صفحه رو به چپ بکشی بر اساس گروه بندی میتونی انتخاب کنی مثلا اتومبیل یا موزیک هرچه علاقه داری تیک بزنی اخبار و عکسهای مربوط به همون تو بیلینک نمایش داده میشه.صفحه رو به راست بکشی سرویس ها و اپليکيشنها میان که گالری هم همونجا هست.کافیه گالری رو تیک بزنید.هزاران مطلب هست که میشه استفاده کرد چرا سیاه و خالی باشه! http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/deda4e8e.jpg

Sent from my HTC One

arsinnn
27-02-2014, 18:07
دوست عزیز شما اگه اکانت گوگل داشته باشی و حساب جمیلت فعال باشه این رویدادها اضافه میشه
دوستان راهی هست که بشه فونت رو عوض کرد بدون روت کردن تو وان کسی انجام داده

بدون روت نمیشه من زیاد دنبالش بودم.نه وان کلا HTC فونت عوض کردنش مشکله.

Sent from my HTC One

jilibilina
27-02-2014, 20:00
آره دیگه چرا نشه.هم گالري و هم خیلی چیزهای دیگه الان اينستوگرام و گوگل پلاس چيلتر هم نیستند و شما از همون صفحه بيلينک رو به سمت چپ بکشید از بالا علامت بعلاوه رو بزنید صفحه ای باز میشه که سرویسهای خبری هست هر کدوم رو میتونی انتخاب کنی بعد همون صفحه رو به چپ بکشی بر اساس گروه بندی میتونی انتخاب کنی مثلا اتومبیل یا موزیک هرچه علاقه داری تیک بزنی اخبار و عکسهای مربوط به همون تو بیلینک نمایش داده میشه.صفحه رو به راست بکشی سرویس ها و اپليکيشنها میان که گالری هم همونجا هست.کافیه گالری رو تیک بزنید.هزاران مطلب هست که میشه استفاده کرد چرا سیاه و خالی باشه! http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/deda4e8e.jpg

Sent from my HTC One

ممنون از توضیحات کاملت داداش

Peyman.n
27-02-2014, 23:26
اقااپدیت 401نیومدمردیم بخدا

jilibilina
28-02-2014, 09:34
درود دوستان
یه سوال مبتدیانه داشتم :
میخاستم اگه امکانش هست یکی از دوستان درمورد قابلیتها و کاربرد hotspod که رو گوشی وجود داره برام توضیح بده که چیکار میشه باهاش کرد. و اینکه آیا روی همه گوشیهای مدل بالا وجود داره ؟
سپاس

alze2010
28-02-2014, 10:29
درود دوستان
یه سوال مبتدیانه داشتم :
میخاستم اگه امکانش هست یکی از دوستان درمورد قابلیتها و کاربرد hotspod که رو گوشی وجود داره برام توضیح بده که چیکار میشه باهاش کرد. و اینکه آیا روی همه گوشیهای مدل بالا وجود داره ؟
سپاس

سلام. مال زمانیه که بخوای اینترنته گوشیت رو به صورت بی سیم (wifi) به اشتراک بذاری یعنی گوشیت مثل یک مودم wifi عمل میکنه. یعنی گوشیت دسترسی اینترنت داره (اینترنتی غیر از wifi مثل اینترنت سیمکارت، edge یا gprs یا اینترنتی که گوشیت از کامپیوتر با کابل توسط گزینه ی internet pass-through گرفته؛ چون اگر اینترنت گوشیت wifi باشه به محض روشی کردن hotspot، وای فای قطع میشه) و میخوای از اون اینترنت برای لپ تاپ یا یه گوشی دیگت استفاده کنی.

saeid.k1987
28-02-2014, 10:38
اقااپدیت 401نیومدمردیم بخدا

برای منم 401.3 هنوز نیمده ریست فکتوری کنیم ممکنه بیاد؟

Mozilla Firefox
28-02-2014, 15:30
برای منم 401.3 هنوز نیمده ریست فکتوری کنیم ممکنه بیاد؟

دوست عزیز فکر کنم برای بیلد و بخش شما اومده
یه ریست کنید و با سای فون چک کنید .

saeid.k1987
28-02-2014, 16:21
دوست عزیز فکر کنم برای بیلد و بخش شما اومده
یه ریست کنید و با سای فون چک کنید .

یعنی جدا جواب میده؟ منم بعضی جاها شنیدم که میگند با ریست فکتوری ممکنه آپدیت بیاد... ولی آخه چه ربطی داره؟ :bw:

ali110612
28-02-2014, 16:26
هنوز برای 401.3 نیامده من مدام چک میکنم

saeid.k1987
28-02-2014, 17:27
هنوز برای 401.3 نیامده من مدام چک میکنم
ریست فکتوری هم کردی؟

Peyman.n
28-02-2014, 17:50
اقایعنی راه نداره بدون گوشی باکامپیوتربدون تغییربیلداپدیت کردمال من بیلد401.1هست امااپدیت نمیده چی کنم

onami
28-02-2014, 19:55

Sent from my HTC One

ممنون از توضیحات خوبت
من این کارو قبلا کرده بودم الان مجدد تست کردم اما ارور NO CONTENT PULL DOWN TO REFRSH
100 بار هم که به سمت پائین بکشی بازم همین آشه و همین کاسه . . .
این داستان فقط برای گالری ،گوگل پلاس و غیره هست.وقتی سرویس های خبری انتخاب میکنم درست میشه

milad192
28-02-2014, 20:44
من با قند شکن هم تست کردم برای 401.1 آپدیت نیومده اما نمیدونم واقعا با فکتوری ریست آپدیت میاد یا نه؟؟؟؟؟

arash.vaio
28-02-2014, 21:22
دوستان یه چیز خیلی جالب اتفاق میوفته خودمم نمیدونم جریان چیه :))) من کنترل تلوزیونو تعریف کردم به گوشی،حالا هروقت گوشیم زنگ میخوره اگه گوشیم سمت تلوزیون باشه صدای تلوزیون قطع میشه،یعنی mute میشه

brouce
01-03-2014, 00:10
سلام دوستان خواهشا یه راهنمایی هم به من بکنید.دیروز یه کاستوم ریکاوری زدم بعداز اون گوشیم روی ارم htcمونده وبالا نمیاد.درضمن اندروید4.3 وسنس5.5 است؟

aali361
01-03-2014, 00:52
اقا من اول ریست کردم بعد با سایفون چک کردم اما فایده نداشت اپدیتی نیومده بود. رفتیم تو مارس
401.3

esmail2574
01-03-2014, 11:26
برا من 4 شب پیش آپدیت اومد
401 اروپا
الان ورژن 4.4.2 دارم ولی تغییرات آنچنانی در میزان رم مصرف شده ندیدم.
:bw:

esmail2574
01-03-2014, 11:28
دوستان یه چیز خیلی جالب اتفاق میوفته خودمم نمیدونم جریان چیه :))) من کنترل تلوزیونو تعریف کردم به گوشی،حالا هروقت گوشیم زنگ میخوره اگه گوشیم سمت تلوزیون باشه صدای تلوزیون قطع میشه،یعنی mute میشه

خیلی جالبه
صدا قطع میشه که راحت صحبت کنید :dn:

dencity
01-03-2014, 12:37
من میخواستم وان دوسیم بگیرم میخواستم ببینم کسی از دوستان این گوشیو داره نسبت به تک سیم تفاوتی هم داره یا نه ؟ کلا انتخاب خوبی هست ؟ ممنون

Peyman.n
01-03-2014, 13:54
اقا مال من چرا اپدیت 4.4 نمیده چی کنم 401.1

milad192
01-03-2014, 14:08
برا من 4 شب پیش آپدیت اومد
401 اروپا
الان ورژن 4.4.2 دارم ولی تغییرات آنچنانی در میزان رم مصرف شده ندیدم.
:bw:

دوست عزیز میشه بیلدتون رو کامل بگید؟؟ یعنی 401 چه نقطه ای؟؟؟

milad192
01-03-2014, 14:09
اقا مال من چرا اپدیت 4.4 نمیده چی کنم 401.1

دوست عزیز بیلد ما بر خلاف خیلی از گفته انگار داره دیرتر آپدیت میگیره.....
حتی نسخه های اپراتوری و گوگل پلی هم آپدیت شدن.....

baghalzade
01-03-2014, 14:44
برخلاف آپدیت قبلی که اولین بیلدها آپدیت شد
ایندفعه افتاده جزو آخرین آپدیتها 401.1

saeid.k1987
01-03-2014, 17:18
خیلی جالبه
صدا قطع میشه که راحت صحبت کنید :dn:

چجوری؟ من تست کردم نشد... باید گزینه ای فعال کرد یا به نسخه اندروید هم ربط داره؟ اندروید من 4.3 هست

sinour90
01-03-2014, 20:37
سلام دوستان.خسته نباشید من گوشیم سفارش هنگ کنگه واسم پیام داد آپدیت اومده حدود ۴۳۴ مگ.ولی من گوشیمو روت کردم توسط خود سایط htc لازمه به حالت اول برگردونمش؟فکر کنم s off یا unlockeشم کردم.نمیدونم دقیقا هرچی بو توسط خود سایت رسمی htc انجام دادم.برای آپدیت توسط خود گوشیم و wifi باید چیکار کنم؟
ممنون استادان

Mozilla Firefox
01-03-2014, 21:01
سلام دوستان.خسته نباشید من گوشیم سفارش هنگ کنگه واسم پیام داد آپدیت اومده حدود ۴۳۴ مگ.ولی من گوشیمو روت کردم توسط خود سایط htc لازمه به حالت اول برگردونمش؟فکر کنم s off یا unlockeشم کردم.نمیدونم دقیقا هرچی بو توسط خود سایت رسمی htc انجام دادم.برای آپدیت توسط خود گوشیم و wifi باید چیکار کنم؟
ممنون استادان

ببینید s-off و انلاک مهم نیستش
باید فقط ریکاوری استوک نصب کنید تا بعد از دانلود بدون مشکل نصب بشه
برای احتیاط میتونید با همون برنامه اروت و حتی ریلاک کنید
ولی مهمترین چیز
ریکاوری استوک باید نصب کنید ./

Dr.Soccer
01-03-2014, 21:50
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم(البته گوشی برادرمه)
برنامه های بانک ملی و صادرات رو نصب میکنم و باهاشون هر پیامی میفرستم مثل ثبت حساب یا دریافت رمز حساب یا غیره . پیام ارسال میشه ولی هیچ پیامی دریافت نمیشه!
مشکل از چیه ؟ (روی گوشی خودم هیچ مشکلی نداره ها... one x...)

mohsenr
01-03-2014, 22:28
سلام
من رام استوک 4.3 همراه با ریکاوری استوک نصب کردم
الان CID HTC__J15 و بیلد 3.62.401.1 هست. چرا رام جدید 4.4.2 از طریق وای فای پیدا نمیکنه که آپدیت کنه؟
باید کار خاصی انجام بدم؟
سری قبل هم روی اندروید 4.2 همین داستان بود و آخرش مجبور شدم رام استوک دانلود کنم و بریزم. فکر میکردم ایندفعه دیگه خودش اتوماتیک پیدا کنه

یک ماه گذشت و بنده 5 بار پست زدم برای این سوال ولی هنوز هیچکس جوابی نداده

mamal_69
01-03-2014, 23:04
سلام دوستان.من وقتی گوشیم 100 درصد شارژمیشه شارژر رو که در میارم دوباره جا میزنم از 93 یا 94 درصد به بعد دوباره شارژمیشه!!!!!!گوشیم روته و ریکاوری نصبه.با برنامه های کالیبره هم درست نشد؟؟؟؟!!!!کمککککککک

sinour90
01-03-2014, 23:15
ببینید s-off و انلاک مهم نیستش
باید فقط ریکاوری استوک نصب کنید تا بعد از دانلود بدون مشکل نصب بشه
برای احتیاط میتونید با همون برنامه اروت و حتی ریلاک کنید
ولی مهمترین چیز
ریکاوری استوک باید نصب کنید ./

دوست عزیز ریکاوری هم از خود سایت htc نصب کردم.از کجا باید بدون ریکاوریم استوک هست یا نه؟root بودن مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟

sinour90
02-03-2014, 10:02
ببخشید دوباره پست میزارم ولی خواستم بگم فقط bootloader رو آنلاک کردم تو خود سایت htc بعدش reccoveri نصب شد و با kingo root روت کردم گوشیرو...الان با گوشی آپ کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

mamal_69
02-03-2014, 13:00
سلام دوستان.من وقتی گوشیم 100 درصد شارژمیشه شارژر رو که در میارم دوباره جا میزنم از 93 یا 94 درصد به بعد دوباره شارژمیشه!!!!!!گوشیم روته و ریکاوری نصبه.با برنامه های کالیبره هم درست نشد؟؟؟؟!!!!کمککککککک
کمککککککککککککک

amin farnia
02-03-2014, 13:21
دوستان بیلد گوشی من 3.63.401.3 است سفارش کجاست و چرا براش اپدیت نمی یاد کار خواصی باید انجام بدم ممنون.

brouce
02-03-2014, 14:29
دوست عزیز بیلدگوشی منم همینه که البته برای روت کردن ونصب ریکاوری اونقدر باهاش وررفتم که دیگه گوشیم بالانمیاد وروی ارم htc گیرکرده!!! کاشکی منم مشکل اپدیت داشتم!!!درآخرازدوستان کاربلد خواهش میکنم منرو راهنمایی کنند...گوشیم انلاک شده واندرویدش 4.3وسنس5.5است

aali361
02-03-2014, 17:30
دوستان بیلد گوشی من 3.63.401.3 است سفارش کجاست و چرا براش اپدیت نمی یاد کار خواصی باید انجام بدم ممنون.

منم همین سوال رو دارم ?

arsinnn
02-03-2014, 18:12
منم همین سوال رو دارم ?

انگلیس هست.هيچکار نمیخواد بکنید بزودی عرضه میشه.

Sent from my HTC One

arsinnn
02-03-2014, 18:22
کمککککککککککککک

منظورت اینه که فول که شد از شارژ میکشی و دوباره میزنی به شارژ از نود درصد شروع به شارژ می کنه؟ خوب چرا اينکارو میکنی گوشی فول رو که شارژ نميزنند! اما درکل این حالت پرش درصد باتری که بعد از اپديت به 4.3 برای بعضیها بوجود آومد فقط یک باگ نرم افزاری هست و خود باتری و عملکرد کلی اون هیچ تغییری نکرده فقط این درصده تو ده درصد اول پرش داره.به کاليبره و این چیزها هم رفع نمیشه الکی هم باتری رو دستکاری نکنید بهتره چون ربطی به خود باتری و کاليبره نبودن اون نداره و باگ رام هست.اصلا هم چیز مهمی نیست اون تیک نمایش درصد باتری رو بردارید و خیال خودتون رو راحت کنید.ماهم همينکارو کرديم.

Sent from my HTC One

aliali1993
02-03-2014, 19:27
سلام دوستان
من این گوشی رو دارم
2تا مشکل دارم باهاش
که نه به PC وصل میشه نه فلش که به کابل usb on the go وصل میکنم به گوشیم نمیشناسه
لطفا راهنماییم کنین.مرسی

Mozilla Firefox
02-03-2014, 21:24
سلام دوستان
من این گوشی رو دارم
2تا مشکل دارم باهاش
که نه به PC وصل میشه نه فلش که به کابل usb on the go وصل میکنم به گوشیم نمیشناسه
لطفا راهنماییم کنین.مرسی

خوب پی سی رو باید درایور جدید نصب کنید روی ویندوزتون
در مورد OTG هم وصل کنید و بعد با یه اکسپلور وارد فلش بشید .

aliali1993
02-03-2014, 21:28
خوب پی سی رو باید درایور جدید نصب کنید روی ویندوزتون
در مورد OTG هم وصل کنید و بعد با یه اکسپلور وارد فلش بشید .

نصب کردم...ولی وصل میکنم به PC فقط شارژ میشه
حتی فلش هم میزنم میگه برای شارژ شدن ضعیف است که بالای صفحه علامت مثلث با علامت تعجب میاد :(

sinners_silent
02-03-2014, 21:55
سلام دوستان من دوتا مشکل اساسی دارم :bw:
یکی اینکه واتس اپ که رو گوشیم نصبه گاهی اوقات پیام نمیفرسته:bn:خودش بعد یه مدت درست میشه اما هی زود به زود اینطوز میشه.اخرین نسخه رو هم نصب دارم.
و دیگر اینکه من با وای فای که وصلم نمی تونم عکس یا کلیپ بفرستم چه از تو وایبر چه واتس اپ:ak:
تو بخش نرم افزار هم مطرح کردم شاید کمکی بگیرم اما خوب دیگه اینجا بخش تخصصی هستش.htc one.android 4.3

arsinnn
03-03-2014, 01:59
سلام دوستان من دوتا مشکل اساسی دارم :bw:
یکی اینکه واتس اپ که رو گوشیم نصبه گاهی اوقات پیام نمیفرسته:bn:خودش بعد یه مدت درست میشه اما هی زود به زود اینطوز میشه.اخرین نسخه رو هم نصب دارم.
و دیگر اینکه من با وای فای که وصلم نمی تونم عکس یا کلیپ بفرستم چه از تو وایبر چه واتس اپ:ak:
تو بخش نرم افزار هم مطرح کردم شاید کمکی بگیرم اما خوب دیگه اینجا بخش تخصصی هستش.htc one.android 4.3

مشکل عجیبیه بعيده ربطی به گوشی داشته باشه ممکنه از کیفیت اینترنت تون باشه فقط در ارسال عکس و کلیپ مشکل دارید یا دریافت هم همینطوره؟ .الان با مرور گر گوشي تون راحت تو سایتها میرسد و دانلود میکنید؟ سرعت دانلودتون چقدره ؟اپلود چطور

Sent from my HTC One

arses
03-03-2014, 08:53
ویدیوی جدید از htc one m8 اومده روی gsmarena.com برید ببینید.
چقدر زیباست این گوشی.

genius
03-03-2014, 11:20
اساتید عزیز ، من به اشتباه برنامه Internet که از ابتدا روی گوشی نصب بود را پاک کردم .ساده ترین راه برای بر گرداندن یا نصب دوباره چیه؟

sinners_silent
03-03-2014, 13:47
مشکل عجیبیه بعيده ربطی به گوشی داشته باشه ممکنه از کیفیت اینترنت تون باشه فقط در ارسال عکس و کلیپ مشکل دارید یا دریافت هم همینطوره؟ .الان با مرور گر گوشي تون راحت تو سایتها میرسد و دانلود میکنید؟ سرعت دانلودتون چقدره ؟اپلود چطور

Sent from my HTC One

فکرنکنم مشکل از اینترنت باشه اخه با جی پی ار اس راحت میفرسته ولی با وای فای نه.چند جا هم تست کردم کلا با وای فای مشکل داره.تو دریافت مشکلی ندارم اصلا.سرعت دنلود هم با خود گوشی تا 1000 mbps میرسه از اپتوید

milad192
03-03-2014, 17:34
کسی خبر نداره واسه 401.1 آپدیت کی میاد ؟؟؟؟
مهمتر از همه کسی خبر داره HTC M8 سنسور اثر انگشت داره ؟؟؟
اخه با این چیزهائی که ازش شندیم و عکس هاشو دیدم همین ONE رو نگه دارم بهتر که....

saeid.k1987
03-03-2014, 19:07
بچه ها کسی این خبرو دیده؟ که برای بیلد نامبر های 3.63.401.3 که فکر کنم مال uk انگلیس باشه به این دلیل آپدیت 4.4.2 منتشر نشده که مشکلاتی در پخش این آپدیت به وجود آمده و اچ تی سی اعلام کرده که به زودی این مشکل را حل میکنه... این خبرو من دقیقا داخل بلینک فید blink feed گوشیم دیدم. کسی خبر داره بگه دقیقا قضیه از چه قراره؟ و اینکه این بیلد نامبر 3.63.401.3 مال uk هست؟

اینم لینکش: http://www.androidcentral.com/kitkat-update-htc-one-pulled-uk-following-difficulties

انگار دیگه فعلا نمیخواند آپدیت را عرضه کنند. :bw: :ak:

amirjeegar2005
03-03-2014, 19:10
دوستان رام کاستوم viper چطور هست کسی نصب کرده ؟

ali-azizi
03-03-2014, 20:27
دوستان لطفا کمک کنید
تو موقعیت بدی گیر کردم
گوشی که روشن میشه مستقیم میره تو حالت ریکاوری
وقتیم وارد بوت لودر میشم اینارو واسم مینویسه
چیکار کنم؟
*** TAMPERED***
***UNLOCKED***
M7_U PVT SHIP S-ON RH
H BOOT-1.55.0000
RADIO-4A.21.3263.04
OPENDSPV32.120.274.0909

Mozilla Firefox
03-03-2014, 20:55

رام خوبیه
تست کنید فوقش پشیمون میشید برمیگردید رام فعلیتون (قبلش فول بکاپ بگیرید .)ّ

دوستان لطفا کمک کنید
تو موقعیت بدی گیر کردم
چیکار کنم؟
*** TAMPERED***
***UNLOCKED***
M7_U PVT SHIP S-ON RH
H BOOT-1.55.0000
RADIO-4A.21.3263.04
OPENDSPV32.120.274.0909

خوب ایا انلاک کردید به این مشکل برخوردید ؟

ali-azizi
03-03-2014, 21:19
انلاک کردم مشکلی نبود
خواستم با خود گوشی اپدیت کنم و نشد
یکم 3 پیچش شدم شد ولی ناقص نصب کرد فایل آپدیتو
imei:356376053451351
s/n:FA38KW901051
گوشی هم ساخت تایوان هست
تورو خدا یکی کمک کنه

saeid.k1987
03-03-2014, 22:19
بچه ها کسی این خبرو دیده؟ که برای بیلد نامبر های 3.63.401.3 که فکر کنم مال uk انگلیس باشه به این دلیل آپدیت 4.4.2 منتشر نشده که مشکلاتی در پخش این آپدیت به وجود آمده و اچ تی سی اعلام کرده که به زودی این مشکل را حل میکنه... این خبرو من دقیقا داخل بلینک فید blink feed گوشیم دیدم. کسی خبر داره بگه دقیقا قضیه از چه قراره؟ و اینکه این بیلد نامبر 3.63.401.3 مال uk هست؟

اینم لینکش: http://www.androidcentral.com/kitkat...g-difficulties

انگار دیگه فعلا نمیخواند آپدیت را عرضه کنند. :bw::ak:

arses
04-03-2014, 00:40
انلاک کردم مشکلی نبود
خواستم با خود گوشی اپدیت کنم و نشد
یکم 3 پیچش شدم شد ولی ناقص نصب کرد فایل آپدیتو
imei:356376053451351
s/n:FA38KW901051
گوشی هم ساخت تایوان هست
تورو خدا یکی کمک کنه

ریکاوری کاستوم دارید؟؟
گوشی آنلاک هست؟؟؟

arses
04-03-2014, 00:40

برای من که عالی هست مخصوصا به همراه کرنل elemental x

arses
04-03-2014, 00:43
دوستان لطفا کمک کنید
تو موقعیت بدی گیر کردم
چیکار کنم؟
*** TAMPERED***
***UNLOCKED***
M7_U PVT SHIP S-ON RH
H BOOT-1.55.0000
RADIO-4A.21.3263.04
OPENDSPV32.120.274.0909

دوست عزیز از داخل ریکاوری کاستوم data factory reset کنید.
از داخل hboot به هیچ عنوان فکتوری ریست نزنید که کل گوشی پاک میشه.
فقط از داخل ریکاوری کاستوم.
اگر ریکاوری کاستوم ندارید اول از طریق fastboot نصب کنید.

ali-azizi
04-03-2014, 01:00
دوست عزیز از داخل ریکاوری کاستوم data factory reset کنید.
از داخل hboot به هیچ عنوان فکتوری ریست نزنید که کل گوشی پاک میشه.
فقط از داخل ریکاوری کاستوم.
اگر ریکاوری کاستوم ندارید اول از طریق fastboot نصب کنید.

دوست عزیز فکر کنم همون کاری رو کردم که نباید میکردم(ریست فکتوری از بوت لودر) ! :(
حالا چی میشه؟
الان از طریق sideload رام کاستوم زدم و ریست کردم ولی بعد از لوگوی htc گوشی میره تو حالت ریکاوری مد و میمونه.

ghasemn70
04-03-2014, 01:14
خوب شد این آپدیت به ما نرسید!‌ :دی یکم دیگه صبر کنید بدون مشکلشو نصب میکنیم:
944880

genius
04-03-2014, 07:00
اساتید عزیز ، من به اشتباه برنامه Internet که از ابتدا روی گوشی نصب بود را پاک کردم .ساده ترین راه برای بر گرداندن یا نصب دوباره چیه؟
یعنی هیچکس تا حالا به این مشکل برخورد نکرده؟!

arses
04-03-2014, 07:09
دوست عزیز فکر کنم همون کاری رو کردم که نباید میکردم(ریست فکتوری از بوت لودر) ! :(
حالا چی میشه؟
الان از طریق sideload رام کاستوم زدم و ریست کردم ولی بعد از لوگوی htc گوشی میره تو حالت ریکاوری مد و میمونه.

دوست گلم شما s-off که نیستید پس باید فایل boot.img رو از طریق pc روی گوشی فلش بزنید.

arses
04-03-2014, 07:15
یعنی هیچکس تا حالا به این مشکل برخورد نکرده؟!

داداش آدرس میلت رو برام پخ کن تا apk رو برات بفرستم

ali-azizi
04-03-2014, 07:38
دوست گلم شما s-off که نیستید پس باید فایل boot.img رو از طریق pc روی گوشی فلش بزنید.

پس بوت گوشیم نپریده؟
یه جا بردم گفت باید jtag بشه.
بعد اول فایل بوت رو فلش بزنم بعد نصب رام از طریق sideload
یا
اول نصب رام بعد فلش بوت؟
رام maximhd رو نصب میکنم.

arses
04-03-2014, 07:42
پس بوت گوشیم نپریده؟
یه جا بردم گفت باید jtag بشه.
بعد اول فایل بوت رو فلش بزنم بعد نصب رام از طریق sideload
یا
اول نصب رام بعد فلش بوت؟
رام maximhd رو نصب میکنم.

نه عزیز من وقتی گوشی بالا میاد روش رام میریزی دیگه از این حرفا نیست.
نگا باید اول بوت فلش بشه و بدون اینکه گوشی خاموش روشن بشه برگردی به hboot از اونجا بری به ریکاوری و رام فلش کنی.
اگر رام viper می خوای نصب کنی در منوی اول خودش نصب کرنل داره.
البته بعضیا می گن اول رام بعد بوت. امتحان کن.

arses
04-03-2014, 07:44
نه عزیز من وقتی گوشی بالا میاد روش رام میریزی دیگه از این حرفا نیست.
نگا باید اول بوت فلش بشه و بدون اینکه گوشی خاموش روشن بشه برگردی به hboot از اونجا بری به ریکاوری و رام فلش کنی.
اگر رام viper می خوای نصب کنی در منوی اول خودش نصب کرنل داره.
البته بعضیا می گن اول رام بعد بوت. امتحان کن.
من با maximushd اصلا کار نکردم که بدونم اولش قابلیت نصب کرنل داره یا نه.
شما دقیقا طبق آموزش نصب رام کاستوم جلو برو.
کاش همون اول گوشیتو s-off کرده بودی الان راحت بودی.

amirjeegar2005
04-03-2014, 07:52
این رام viper اپدیت های که با خود گوشی دانلود میکنیم کدام قسمت گوشی میشینه؟

arses
04-03-2014, 07:53
این رام viper اپدیت های که با خود گوشی دانلود میکنیم کدام قسمت گوشی میشینه؟

میره تو پوشه Download یا Downloads
شما بهتر بود ورژن 5 رو دان میکردی که نیاز به آپدیت نداشته باشه.

amirjeegar2005
04-03-2014, 08:04
دوست عزیز من رام revolution 52 روی گوشیم هست به نظر شما رام viper از رامی که رو گوشیم و رام maximus بهتره؟

arses
04-03-2014, 08:06
دوست عزیز من رام revolution 52 روی گوشیم هست به نظر شما رام viper از رامی که رو گوشیم و رام maximus بهتره؟

رام revolution کاملا مانند رام استوک هست ولی رام viper کاملا گرافیکی هست.
با کلی امکانات برای تغییر چهره ی گوشی.

ret watler
04-03-2014, 10:28
بچه هایی که به 4.4 اپدیت کردن راضین؟مصرف باطریشو بهتر شده یا نه؟ هنوزم پرش باطری هست یا نه؟

mohamadnor
04-03-2014, 10:55
بچه هایی که به 4.4 اپدیت کردن راضین؟مصرف باطریشو بهتر شده یا نه؟ هنوزم پرش باطری هست یا نه؟

پرش باطری هنوز هست ولی گوشی خیلی رون شده بخصوص تو وبگردی مصرف باطری هم آنچنان تغییری نکرده

Peyman.n
04-03-2014, 13:38
دوستان اپدیت برای 401.1اومد

milad192
04-03-2014, 13:56
دوستان اپدیت برای 401.1اومد

داداش آپدیت ها فعلا قطع شده...
به مشکل بر خوردن ....

youcanflyomid
04-03-2014, 14:25
سلام،دوستان من یه ۴ماهي هست وان خریدم قبلش اچ دی ۷ داشتم بخاطر. محدودیت ویندوز فون گذاشتمش کنار،من یه مشکلی دارم تاچ گوشیم دیر عمل میکنه ،ام تو و ویندوز فون بلافاصله بعد لمس صفحه دستور اجرا میشد ،میخواستم بدونم تمام گوشی های اندروييدي دیر عمل ميکنن؟

behnam_o2
04-03-2014, 14:46
دوستان من موقع صحبت کردن بعضی وقتا مشکل تق تق کردن صدا رو دارم؟ به سیمکارت مربوط میشه یا گوشی؟

alze2010
04-03-2014, 17:23
سلام،دوستان من یه ۴ماهي هست وان خریدم قبلش اچ دی ۷ داشتم بخاطر. محدودیت ویندوز فون گذاشتمش کنار،من یه مشکلی دارم تاچ گوشیم دیر عمل میکنه ،ام تو و ویندوز فون بلافاصله بعد لمس صفحه دستور اجرا میشد ،میخواستم بدونم تمام گوشی های اندروييدي دیر عمل ميکنن؟
سلام. شاید انیمیشن های گوشيت روشن هستن، از قسمت
settings/developer options/advanced تیک گزینه ي animation رو بردار وگوشيت رو ريستارت کن.
همچنین از قسمت زیر:
settings/accessibility چک کن که magnification gestures خاموش باشه.

opticman
04-03-2014, 19:48
بعد از اضافه شدن تقویم شمسی به گوگل با سینک کردن تقویم جیمیلم با گوشی تاریخ برنامه واتس اپ هجری شمسی شد . نمیشه تاریخ قسمت مسیج و یا کلا تاریخ کلی گوشی رو شمسی کرد؟

masoud 5555
04-03-2014, 20:37
سلام من یه 2 ماه وان گرفتم اما امروز ویبرش قطع شد هر کاریم کردم درست نشد بکاپ اصلیمم ریستور کردم نشد کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه در ضمن لینک رام ruu که exe باشه برای بیلد 3.63.401.3cl271278 release میتنه بده.به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟

Mozilla Firefox
04-03-2014, 20:48

گوشیتون رو ریست کلی کنید حل میشه

بعد از اضافه شدن تقویم شمسی به گوگل با سینک کردن تقویم جیمیلم با گوشی تاریخ برنامه واتس اپ هجری شمسی شد . نمیشه تاریخ قسمت مسیج و یا کلا تاریخ کلی گوشی رو شمسی کرد؟

چه جالب ...
خودت چک کن پیدا میشه

سلام من یه 2 ماه وان گرفتم اما امروز ویبرش قطع شد هر کاریم کردم درست نشد بکاپ اصلیمم ریستور کردم نشد کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه در ضمن لینک رام ruu که exe باشه برای بیلد 3.63.401.3cl271278 release میتنه بده.به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟

نخیر مشکل از گوشیتون هستش
ریست کلی هم کنید شاید حل بشه نشد مشکل سخت افزاری هستش

aali361
04-03-2014, 21:02

این صحبت هارو که میشنوم تن و بدنم میارزه که نکنه ....

masoud 5555
04-03-2014, 21:13
نکنه که چی؟؟؟؟

aali361
04-03-2014, 21:19
نکنه که چی؟؟؟؟

نکنه که واسه ما هم خود به خود یه بلایی سرش نیاد . اخیرا زیاد دیدم که مشکل پیدا کردند.

milad192
04-03-2014, 21:30
دوستان چه قدر قاب برای این گوشی بد گیر میاد.تنوعش کمه.کسی جایی سراغ داره اینترنتی بفروشه ؟؟؟
از فیلیپ کاورش خسته شدم دیگه...

arash.vaio
04-03-2014, 21:43
دوستان چه قدر قاب برای این گوشی بد گیر میاد.تنوعش کمه.کسی جایی سراغ داره اینترنتی بفروشه ؟؟؟
از فیلیپ کاورش خسته شدم دیگه...

تو قسمت بازارچه لوازم جانبی همین فروم برین بچه هایی هستن که از سایتهای خارجی سفارش میدین و خرید میکنن و تحویل میدن،تو سایتهای خارجی انقدر تنوع زیاده که نمیشه انتخاب کرد

masoud 5555
04-03-2014, 21:54
تازه این دومین وان منم هست.شانسه 2ملیون پای من اب خورد

youcanflyomid
05-03-2014, 00:06
میگم این developer option کدوم قسمت setting هست

brouce
05-03-2014, 00:11
راستشوبخوای ازشماچه پنهون منم بیلدنامبرگوشیم مثل شماست خواستم ریکاوری بزنم وروتش کنم کمی تاحدودی زیادی باهاش وررفتم روی ارم htcخوابیدبردمش پیش یه نرم افزارکار که تونست ببرتش توی ریکاوری ودوتا رام اصلی وکاستوم روش زد ولی بازم بالانمیاد حالاتوش موندم که چشه وچکاربایدبکنم و آیاامیدی هست که درست بشه.....ازاستادان گرامی خواهش میکنم یه نیم نگاهیم به مشکل بنده بکنند

ir22
05-03-2014, 00:27
سلام چطور میشه روی فولدری که ساخته میشه تو منو .چند تا برنامه رو داخلش میریزیم اسم گذاشت مثلا گیم

arsinnn
05-03-2014, 02:17
سلام چطور میشه روی فولدری که ساخته میشه تو منو .چند تا برنامه رو داخلش میریزیم اسم گذاشت مثلا گیم

کار نداره که اون فولدري که ساختی بازش کن رو اسمش تاچ کن و هر اسمی خواستی بگذار.

Sent from my HTC One

arses
05-03-2014, 06:41
میگم این developer option کدوم قسمت setting هست

دوست عزیز اگر این گزینه رو ندارید برید به
Setting>>about>>software information>>more>>build number
بر روی بیلد نامبر انقد کلیک کنید تا براتون بنویسه you are now a developer
بعد برگردید عقب بالای about ظاهر شده.

ali-azizi
05-03-2014, 08:28
راستشوبخوای ازشماچه پنهون منم بیلدنامبرگوشیم مثل شماست خواستم ریکاوری بزنم وروتش کنم کمی تاحدودی زیادی باهاش وررفتم روی ارم htcخوابیدبردمش پیش یه نرم افزارکار که تونست ببرتش توی ریکاوری ودوتا رام اصلی وکاستوم روش زد ولی بازم بالانمیاد حالاتوش موندم که چشه وچکاربایدبکنم و آیاامیدی هست که درست بشه.....ازاستادان گرامی خواهش میکنم یه نیم نگاهیم به مشکل بنده بکنند

دقیقا برای منم همچین مشکلی پیش اومده.
اساتید لطفا کمک کنید.
تازه برای من ویبره گوشی هم از کار افتاده بود.

amirjeegar2005
05-03-2014, 09:25
دقیقا برای منم همچین مشکلی پیش اومده.
اساتید لطفا کمک کنید.
تازه برای من ویبره گوشی هم از کار افتاده بود.

دوست عزیز شما اول باید جدید ترین ریکاوری twrp را نصب کنی و بعد از فلش کردن رام کاستوم فایل boot رام را فلش کنی تا گوشی بالا بیاد و اگر گوشی شما s-off باشه نیازی به فلش کردن فایل boot نیست

brouce
05-03-2014, 11:52
این کارو انجام دادم تاصفحه قفلش امد بعد ریستارت میشد

youcanflyomid
05-03-2014, 17:15
سلام دوستان ويبره هم و بک گوشیم از کار افتاده از کجا باس فعالش کنم،ممنون

alze2010
05-03-2014, 17:34
سلام دوستان ويبره هم و بک گوشیم از کار افتاده از کجا باس فعالش کنم،ممنون

سلام. اگه منظورت ویبره ی کلیدهای پایین گوشی هست (home & back)، از settings/ sound تیک گزینه ی پایین صفحه یعنی vibrate on touch رو بزن.

Peyman.n
05-03-2014, 18:53
سلام. اگه منظورت ویبره ی کلیدهای پایین گوشی هست (home & back)، از settings/ sound تیک گزینه ی پایین صفحه یعنی vibrate on touch رو بزن.

اقا من تیکشوزدم اما نشدچرا?

milad192
05-03-2014, 19:16
اقا من تیکشوزدم اما نشدچرا?

اگه Power Save روشن باشه کار نمیکنه ماله شما روشنه ؟
باید علامت یک باطری با برگ از سمت چپ نوتیفکشین بره

masoud 5555
05-03-2014, 21:38
اقایون من ویبره گوشیم درست شد اگه رام کاستوم دارین وکلاک cpu رو عوض کردین پاور سیو فعال نکنین به مرور ویبره بلندگو وحتی سی پی و از کار میافته من ار یکی تو xda پرسیدم اگه ویبرتونم از کار افتاد مثه من کد تست اچ تی سیو بزنید بد گوشیتونو محکم تکون بدین درستد میشه

ali-azizi
05-03-2014, 23:37
اقایون من ویبره گوشیم درست شد اگه رام کاستوم دارین وکلاک cpu رو عوض کردین پاور سیو فعال نکنین به مرور ویبره بلندگو وحتی سی پی و از کار میافته من ار یکی تو xda پرسیدم اگه ویبرتونم از کار افتاد مثه من کد تست اچ تی سیو بزنید بد گوشیتونو محکم تکون بدین درستد میشه

کد تست HTC کدومه؟

Peyman.n
05-03-2014, 23:45
کد تست اچ تی سی
*#*#3424#*#*
اقایون من نمیدونم چراحس میکنم صدای گوشی یکم کم شده نمیدونم حالاواقعاکم شده یابرام عادی شده چطور بایدبفهمم اصلاهمچین موردی امکان داره چون شنیدم امکان داره سوراخهای اسپیکربگیره مرسی

ali-azizi
06-03-2014, 00:01

بالاخره درستش کردم !
هزینه بر بود واسم ولی بالاخره درست شد
از سایت زیر رام گوشیتو دانلود کن
بعد از طریق ریکاوری با otg نصبش کن.
اونی که به سیدت میخوره دانلود کن
گوشی در حالت relock باشه.
http://www.htc1guru.com/downloads/stock-rom-downloads

amin farnia
06-03-2014, 00:23
دوستان چطور در منوی گوشی فولدر بسازم ممنون.

brouce
06-03-2014, 01:42
ممنون ازدوست عزیزali-azizi ازاینکه خبردادی پیگیرش میشم ببینم چی میشه ...بازم تشکر

alze2010
06-03-2014, 07:33
دوستان چطور در منوی گوشی فولدر بسازم ممنون.
سلام. یه برنامه رو بگیر و بکش روی یه برنامه ي دیگه

walidcfz
06-03-2014, 13:19
دوستان خبری از اپدیت برای 401.1 نیست هنوز؟

Leo_tm
06-03-2014, 15:59
یه مشکل :
دیشب اپدیت 4.4 اومد ولی
وقتی میزنم که install بشه میره رو حالت ریکاوری مد و مینویسه Failed to install
من گوشیم روت نشده فقط بوت لودر رو آنلاک کردم
من باید چکار کنم تا این اپدیت رسمیه رو نصب کنم ؟
ممنون

Farshadvh
06-03-2014, 16:04
یه مشکل :
دیشب اپدیت 4.4 اومد ولی
وقتی میزنم که install بشه میره رو حالت ریکاوری مد و مینویسه Failed to install
من گوشیم روت نشده فقط بوت لودر رو آنلاک کردم
من باید چکار کنم تا این اپدیت رسمیه رو نصب کنم ؟
ممنون

سلام

ریکاوری اصلی رو نصب کنید سپس ریلاک کنید

amirjeegar2005
06-03-2014, 16:24
دوستان حالا به نظر شما ماکسیموس بهتره یا روولوشن از همه نظر ؟