PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : * [ آموزش ] جایگزین Sd Card بجای SD Internal گوشی های Sony

Behzad WM
31-05-2013, 14:40
با سلام خدمت دوستان .

یه گوشی j دارم و مشکل با حافظه داخلی کم اون داشتم ( تا حالا گوشی با این حافظه دست نگرفته بودم :lol: ) ، این آموزش رو دیدم و گفتم براتون مرحله به مرحله توضیح بدم ...

---------------------------------------------------

چند مورد :

- این مورد برای J کامل تست شده و جواب گرفتم ...

- شما میتونید راحت یه مموری 8 گیگ جایگزین حافظه داخلی کنید ... ( خودمم 8 گیگ تست کردم )

- احتمالا این مورد برای گوشی های دیگه هم کاربرد داره ، اما من فعلا فقط روی سونی تست کردم و شد ، روی سامسونگ هم تا یه جاهایی رفتم اما هنوز جواب نگرفتم ...

نکته مهم :

* حتما از اطلاعاتتون بکاپ تهیه کنید ... ( میتونید کپی کنید روی PC )

- مقدمات :

* گوشی باید روت شده باشد ...

* دانلود یکی از فایل منیجرها ( برای دانلود روی اسم یکی از فایل منیجر ها کلیک کنید ) : Root explorer (http://www.mediafire.com/?cuqjkj3leiare5e) یا Root Browser (http://www.mediafire.com/?ni73w6z4w0c4i4e)

* بعد از نصب ، وارد فایل منیجر شوید و توسط SuperUser تاییدش کنید ...

- حالا مراحل زیر رو قدم به قدم پیش برید :

1- وارد System و سپس فولدر etc بشید و فایل vold.fstab رو پیدا کنید ...

2- روی فایل vold.fstab لمس طولانی کنید ، سپس Open With و با Text Editor ( در Root explorer ) یا با RB Text Editor ( در Root Browser ) بازش کنید ...

3- حالا دنبال متن زیر بگردید :

#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *[
dev_mount ext_card /mnt/ext_card auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host
dev_mount sdcard /mnt/sdcard 16 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc0
#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *]

4- حالا جای ext_card و SDcard رو در 2 جمله عوض کنید ، تا بشه مانند متن زیر :

dev_mount ext_card /mnt/sdcard auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host
dev_mount sdcard /mnt/ext_card 16 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc0
#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *]0

5- تا اینجا خوب پیش رفتید ، اگر هم نتونستید فایل رو Edit کنید ، میتونید از لینک روبرو دانلود و جایگزین کنید : Download (http://www.mediafire.com/download/l970h3rc2wt9gsk/vold.fstab)

6- بعد از اینکه مطمئن شدید که فایل جایگزین یا ویرایش شده ، گوشی رو ریبوت کنید ...

* مرحله آخر : بعد از ریبوت کردن امکان داره یه سری آیکن های برنامه هاتون بی رنگ میشه ، بهترین کار این هست که گوشی رو از قسمت Backup & reset ، کامل Reset Factory کنید ، حتی تیک Erase Internal storage رو بزنید ...

و در پایان لذت ببرید !

» کپی برداری با ذکر منبع [ Mobilestan.net ] - و نام نویسنده مجاز است «

منبع : XDA

alireza7620
01-06-2013, 09:25
من هم این مود رو قرار میدم برای راحتی کار دوستان
فقط به ریکاوری برید و فلش بزنید، دیگه کارهای بالا لازم نیست، تمام!

دانلود فایل جابه جایی حافظه (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/mqU8V29fNT/sd-phone-memory-chancher.zip)

کاری از: amin evil یکی از دوستان خوب در فروم همسایه

ir22
01-06-2013, 10:03
ممنون دوست عزیز یهنی احتیاجی به پارتیشن بندی نداره من برای htc one svمیخوام اجرا کنم ایا میشه

alireza7620
01-06-2013, 10:07
ممنون دوست عزیز یهنی احتیاجی به پارتیشن بندی نداره من برای htc one svمیخوام اجرا کنم ایا میشه
داداش گفته شده که روی Xperia J تست شده و عملیه...
روی گوشی شما هم باید عملی باشه ولی خودتون باید مسئولیتش رو قبول کنید و تستش کنید، فقط حتما بکاپ قبلا بگیرید!
تاپیک در XDA هم میزارم، با تشکر از بهزاد عزیز:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2014242

alireza7620
01-06-2013, 10:17
راستی این فایل رو هم بزارم برای کسایی که میخوام عملیات رو خنثی کنند، یعنی باز SD همون فابریک بشه:

دانلود فایل بازگشت (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/RLGerqWgSR/change.zip)

باز هم کار amin evil عزیزه!

Behzad WM
01-06-2013, 21:46
دوستان عزیز ،

این آموزش برای گوشی هایی هست ، که در فایل منیجر فولدرهای sdcard و ext_card رو داشته باشند ، تا بتونند جایگزین کنند ...

اگر کسی از دوستان روی گوشی دیگه ای تست کرد ، نتیجه رو توی همین تاپیک اعلام کنند ، تا مدیران محترم بخش اندروید اسم تاپیک رو تغییر بِدن ...

موفق باشید ...

ir22
01-06-2013, 21:59
بعد از نصب ، وارد فایل منیجر شوید و توسط SuperUser تاییدش کنید ...
اینو چطور تایید ش کنیم برنامه super userکه باز میکنم چیزی نمایش نمیده وبرنامه ایی رو لیست نمیکنه

Behzad WM
01-06-2013, 22:20
بعد از نصب ، وارد فایل منیجر شوید و توسط SuperUser تاییدش کنید ...
اینو چطور تایید ش کنیم برنامه super userکه باز میکنم چیزی نمایش نمیده وبرنامه ایی رو لیست نمیکنه

یکی از فایل منیجر هیا روت حتما باید نصب بشه ، پیشنهاد خودم Root Browser هست ...

بعدش وارد برنامه که میشید یا همون اول ازتون برای تایید سوال میکنه ، یا موقعی که فایل رو ویرایش کردید ...

اگر هم تایید نخواست و ویرایش رو کامل انجام داد که هیچ ...

moto defy
09-07-2013, 09:13
دوست عزیز با سپاس از تاپیک محشرتون .
فقط سوالم اینه که با این کار حافظه خارجی جیگزین حافظه داخلی میشه !!؟؟ یعنی به عبارت دیگه جای حافظه ها عوض میشه و حافظه داخی میشه خارجی و خارجی میشه داخلی . درسته !؟
گوشیه من xperia v هست و میخوام حافظه ی خارجی به حافظه داخلی که تقریبا 5 گیگش قابل دسترسه اضافه بشه ، نه اینکه جاشون عوض شه ... آیا با این آموزش امکان این کار هست !؟
یکی هم اینکه اون مودی که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن ، درست کار میکنه !؟ دقیقا همون کارا رو انجام میده !؟
با سپاس فراوان :bt:

HAMID HTC
09-07-2013, 15:27
من رو v انجام دادم
کار نکرد باعث شد که با آپدیت سرویس از اول سیستم عامل رو رو گوشی بریزم

HAMID HTC
09-07-2013, 15:28
من رو v انجام دادم

Behzad WM
09-07-2013, 21:11
دوست عزیز با سپاس از تاپیک محشرتون .
فقط سوالم اینه که با این کار حافظه خارجی جیگزین حافظه داخلی میشه !!؟؟ یعنی به عبارت دیگه جای حافظه ها عوض میشه و حافظه داخی میشه خارجی و خارجی میشه داخلی . درسته !؟
گوشیه من xperia v هست و میخوام حافظه ی خارجی به حافظه داخلی که تقریبا 5 گیگش قابل دسترسه اضافه بشه ، نه اینکه جاشون عوض شه ... آیا با این آموزش امکان این کار هست !؟
یکی هم اینکه اون مودی که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن ، درست کار میکنه !؟ دقیقا همون کارا رو انجام میده !؟
با سپاس فراوان :bt:

سلام دوست عزیز . خواهش میکنم .

این آموزش جای حافظه ها رو با هم عوض میکنه ، و این کاری که شما میخوای انجام بدی ، نمیشه ...

من رو v انجام دادم

من رو v انجام دادم

حمید جان ، شما وقتی کد ها رو ویرایش کردی و نشد ، باید فایل رو دوباره به حالت اول بر میگردوندی تا مثل اول بشه . نیازی به آپدیت دوباره نبود ...

چون من رو یه سری گوشی تست کردم و قرار بود اگر جواب داد اعلام کنم ، ه متاسفانه نشد و اصلا کلا مموری رو ناشناخته میزد ، با برگردوندن کد به حالت اولیه و ریستارت ، همه چیز Ok میشد .

HAMID HTC
09-07-2013, 22:15

این آموزش جای حافظه ها رو با هم عوض میکنه ، و این کاری که شما میخوای انجام بدی ، نمیشه ...

حمید جان ، شما وقتی کد ها رو ویرایش کردی و نشد ، باید فایل رو دوباره به حالت اول بر میگردوندی تا مثل اول بشه . نیازی به آپدیت دوباره نبود ...

چون من رو یه سری گوشی تست کردم و قرار بود اگر جواب داد اعلام کنم ، ه متاسفانه نشد و اصلا کلا مموری رو ناشناخته میزد ، با برگردوندن کد به حالت اولیه و ریستارت ، همه چیز Ok میشد .

بهزاد جان در جریان هستم
اما متاسفانه چون دیگه مموری نمیشناخت نتونستم اطلاعات رو به حالت اول برگردونم
از تو کامپیوتر هم جواب نداد

Behzad WM
09-07-2013, 23:36
بهزاد جان در جریان هستم
اما متاسفانه چون دیگه مموری نمیشناخت نتونستم اطلاعات رو به حالت اول برگردونم
از تو کامپیوتر هم جواب نداد

آخه اصلا کاری به مموری نداره !

باید از فولدر System > etc میرفتی دوباره Edit ...

که این فولدر اصلا کاری به مموری رو بشناسه یا نه ، نداره !

HAMID HTC
10-07-2013, 17:43
آخه اصلا کاری به مموری نداره !

باید از فولدر System > etc میرفتی دوباره Edit ...

که این فولدر اصلا کاری به مموری رو بشناسه یا نه ، نداره !

چون مموری رو نمیشناخت هیچکدوم از برنامه هارو اجرا نمیکرد
هرچی هم زدم دانلود بشه ارور میداد!!
ناچارا اینکارو کردم

ria1365
26-08-2013, 16:32
سلام
اقا بهزاد من رو الجی هرچی گشتم این پوشه نبود ایا روشی برای گوشیهای الجی هست که ما هم جای sd in رو با sd ext عوض کنیم ممنون میشم اخه حافظه گوشیم کمه همش با کمبود جا مواجه هستم حتی بعد از روت کردن گوشیم LG e405

habib_ea
26-08-2013, 18:00
بهترین راه حل برای مشکل Int-SD و Ext-SD در گوشی هاو تبلت ها استفاده از نرم افزار Foldermount است.
به کمک این نرم افزار به جای اینکه کلا جای حافظه داخلی و sd رو عوض کنید، فقط بعضی از فولدرهای با حجم زیاد مثل دیتای بازیها و برنامه ها رو به دلخواه به کارت حافظه منتقل می کنیم.
آموزش و لینک دانلودش در لینک زیر هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=288293
در این برنامه بجای یک فولدر در حافظه داخلی، آدرس یک فولدر در کارت حافظه را می دهیم. تغییرات پس از ری استارت کردن گوشی اعمال میشه.

sachli
31-08-2013, 03:32
با سلام اقا من اینکارو کردم گوشی قاطی کرد البته رو xperia l بعد پدرم دراومد دوباره با ادیتور کل متنو از فایلی که رو سیستم بود نوشتم درستم نوشتم ولی بازم نمیشناسه راستی peromission رو تغییر دادم و یادم نیست حالت اولش چی بود میتونه از اون باشه چون کل متنو درست نوشتم

h2mz
07-09-2013, 12:57
روی تبلت اسمارت تاچ لایف تست کردم جواب داد واقعا ممنون

alpha1
29-09-2013, 22:07
دوست عزیز من به یه مشکلی خوردم
تمام مراحل رو هم مو به مو انجام دادم البته به جز این کار ( مرحله آخر : بعد از ریبوت کردن امکان داره یه سری آیکن های برنامه هاتون بی رنگ میشه ، بهترین کار این هست که گوشی رو از قسمت Backup & reset ، کامل Reset Factory کنید ، حتی تیک Erase Internal storage رو بزنید ...) چون برای آیکونهام مشکلی به وجود نیومد،ولی بازم همون Internal Storage مونده و تغییری نکرده
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
گوشیم Xperia E هستش و با VRoot هم روتش کردم و از Root Browser (http://www.mediafire.com/?ni73w6z4w0c4i4e) استفاده کردم
اینم از اسکرین شات گوشیم

908046

Behzad WM
02-10-2013, 16:15
دوست عزیز من به یه مشکلی خوردم
تمام مراحل رو هم مو به مو انجام دادم البته به جز این کار ( مرحله آخر : بعد از ریبوت کردن امکان داره یه سری آیکن های برنامه هاتون بی رنگ میشه ، بهترین کار این هست که گوشی رو از قسمت Backup & reset ، کامل Reset Factory کنید ، حتی تیک Erase Internal storage رو بزنید ...) چون برای آیکونهام مشکلی به وجود نیومد،ولی بازم همون Internal Storage مونده و تغییری نکرده
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
گوشیم Xperia E هستش و با VRoot هم روتش کردم و از Root Browser (http://www.mediafire.com/?ni73w6z4w0c4i4e) استفاده کردم
اینم از اسکرین شات گوشیم

908046

شما الان دقیقا کجا مشکل دارید ؟؟

اگر نوشته ها بعد از فکتوری ریست تغییر کرده ، که قبل از اینکه چیزی نصب کنید رو گوشی ، دوباره فایل رو ادیت کنید و ریبوت کنید ...

alpha1
06-10-2013, 15:55
شما الان دقیقا کجا مشکل دارید ؟؟

اگر نوشته ها بعد از فکتوری ریست تغییر کرده ، که قبل از اینکه چیزی نصب کنید رو گوشی ، دوباره فایل رو ادیت کنید و ریبوت کنید ...
نه من فکتوری ریست نکردم چون آیکونها مشکلی نداشت.درضمن موقع جابجایی برنامه ها هم گزینه اکسترنال وجود نداره
من این متن رو :

اصلا پیدا نکردم

اسکرین شات رو هم که آپلود کرده بودم
این متن بالا توی اسکرین شاتی که گذاشتم نیست . اگه فایل ادیت شده رو یکبار دیگه آپلود کنید ممنون میشم چون لینک قبلی خراب شده

Behzad WM
06-10-2013, 22:14
نه من فکتوری ریست نکردم چون آیکونها مشکلی نداشت.درضمن موقع جابجایی برنامه ها هم گزینه اکسترنال وجود نداره
من این متن رو :

اصلا پیدا نکردم

اسکرین شات رو هم که آپلود کرده بودم
این متن بالا توی اسکرین شاتی که گذاشتم نیست . اگه فایل ادیت شده رو یکبار دیگه آپلود کنید ممنون میشم چون لینک قبلی خراب شده

چرا داداش ، متن تو فایل گوشی خودتم بود ، اسکرین رو که برات پیوست کردم رو ببین .

لینک هم از XDA داده بودم ، که خراب شده ، حالا میگردم اگه جایی بود ، آپلود میکنم ، چون الان رام CM 10 نصب دارم و فایلش ادیت شده به یه متنِ دیگه .

909876

.

re0022
09-11-2013, 18:50
سلام کد ها هم بهم ریخته نمی شه برگرداند حافظه داخلی و مموری را نمیشناسه؟

persi-nersi
20-12-2013, 13:48
سلام من همه کارهایی که تو پست اول بود و انجام دادم..ولی بعدش مموری رو نمیشناخت..به حالت اول هم برگردوندم فایل رو..ولی هنوز همون جوریه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنین..:bw:Sony J

taleb_dj
23-12-2013, 21:34
گوشی من اکسپریا zr هست با این اموزش میشه جا حافظه هارو عوض کرد؟

من رفتم این فایل رو با تکست باز کردم نوشته هاش با اونیکه شما گذاشتین یکی نبود اما عوض کردم ریستارت کردم حافظه خارجی رو نمیخوند بعد برش گردوندم به حالت قبل حالا راهنمایی کنید چجور میشه عوض کرد؟

66reza
28-02-2014, 06:20
سلام ممنون از آموزش خوبتون
با این کار جای برنامه هایی که نیاز به دیتا دارن جای فایل دیتا هم عوض میشه
بعد اینکه بدون روت من این کارو انجام دادم با منجر Moborobo رفتم فایل رو باز کردم و کل متن رو با اون متنی که گذاشتین عوض کردم و در نهایت سیو کردم و الان برنامه ها بدون مشکل روی مموری نصب می شه و روی chacha و Huawei p6 تست کردم

joolius
04-03-2014, 17:19
سلااام.. من یه سوال دارم
چجوری اطلاعات گوشیمو به sd cart انتقال بدم؟

Behzad WM
04-03-2014, 21:38
سلااام.. من یه سوال دارم
چجوری اطلاعات گوشیمو به sd cart انتقال بدم؟

سلام . اگر میخواین آموزش رو انجام بدید ، بهتره اطلاعاتتون رو ، روی PC کپی کنید ، که اگر روی گوشیتون جواب نداد ، چیزی اط اطلاعاتتون از دست نره ...

milad.3141
11-08-2014, 02:18
سلام من گوشیم اکسپریا ری هست این روش روش جواب میده

rezaalavi
26-09-2014, 22:22
سلام آیا راهی هست حافظه ای که گوشی های سونی مثل گوشی آکرو اس که 2 گیگ از 16 گیگ جدا میکنه واسه نصب نرم افزار وبازی افزایش داد یا با حافظه ی sd تغییرش داد مثل همین روشی که اینجا گفتید آخه اینجوری از 2 گیگ بیشتر نمیشه چیزی نصب کرد اگه نشه که واقعا نقطه ضعفه داغونیه توی گوشی های سونی

bavaria3
02-10-2014, 22:40
سلام دوستان.من پیرو این تاپیک گوشیمو روت کردم و روت اکسپلورر هم نصب کردم ولی تو اون فولدر و پوشه وقتی vold رو باز میکنم واسه گوشیم همچین نوشته ای نداره!چرا؟خواستم اون فایلی که دوستمون لطف کردن تغییر دادن رو جایگزین کنم ولی چون فعلا دسترسی به pc و لپتاپ ندارم ترسیدم یوقت گوشی بالا نیادو بیچاره بشم. حالا راه حلی براش دارین؟

Sent from my C2005 using Tapatalk

bavaria3
06-10-2014, 00:37
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

Sent from my C2005 using Tapatalk

lord of moto
20-01-2015, 21:42
با سلام خدمت دوستان .

یه گوشی j دارم و مشکل با حافظه داخلی کم اون داشتم ( تا حالا گوشی با این حافظه دست نگرفته بودم :lol: ) ، این آموزش رو دیدم و گفتم براتون مرحله به مرحله توضیح بدم ...

چند مورد :

- این مورد برای J کامل تست شده و جواب گرفتم ...

- شما میتونید راحت یه مموری 8 گیگ جایگزین حافظه داخلی کنید ... ( خودمم 8 گیگ تست کردم )

- احتمالا این مورد برای گوشی های دیگه هم کاربرد داره ، اما من فعلا فقط روی سونی تست کردم و شد ، روی سامسونگ هم تا یه جاهایی رفتم اما هنوز جواب نگرفتم ...

نکته مهم :

* حتما از اطلاعاتتون بکاپ تهیه کنید ... ( میتونید کپی کنید روی PC )

- مقدمات :

* گوشی باید روت شده باشد ...

* دانلود یکی از فایل منیجرها ( برای دانلود روی اسم یکی از فایل منیجر ها کلیک کنید ) : Root explorer (http://www.mediafire.com/?cuqjkj3leiare5e) یا Root Browser (http://www.mediafire.com/?ni73w6z4w0c4i4e)

* بعد از نصب ، وارد فایل منیجر شوید و توسط SuperUser تاییدش کنید ...

- حالا مراحل زیر رو قدم به قدم پیش برید :

1- وارد System و سپس فولدر etc بشید و فایل vold.fstab رو پیدا کنید ...

2- روی فایل vold.fstab لمس طولانی کنید ، سپس Open With و با Text Editor ( در Root explorer ) یا با RB Text Editor ( در Root Browser ) بازش کنید ...

3- حالا دنبال متن زیر بگردید :

4- حالا جای ext_card و SDcard رو در 2 جمله عوض کنید ، تا بشه مانند متن زیر :

#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *]0

5- تا اینجا خوب پیش رفتید ، اگر هم نتونستید فایل رو Edit کنید ، میتونید از لینک روبرو دانلود و جایگزین کنید : Download (http://www.mediafire.com/download/l970h3rc2wt9gsk/vold.fstab)

6- بعد از اینکه مطمئن شدید که فایل جایگزین یا ویرایش شده ، گوشی رو ریبوت کنید ...

* مرحله آخر : بعد از ریبوت کردن امکان داره یه سری آیکن های برنامه هاتون بی رنگ میشه ، بهترین کار این هست که گوشی رو از قسمت Backup & reset ، کامل Reset Factory کنید ، حتی تیک Erase Internal storage رو بزنید ...

و در پایان لذت ببرید !

» کپی برداری با ذکر منبع [ Mobilestan.net ] - و نام نویسنده مجاز است «

منبع : XDA

برای گوشی من یکم فرق داره
میشه راهنماییم کنید

# Copyright (c) 2011, Code Aurora Forum. All rights reserved.
#
# Redistribution and use in source and binary forms, with or without
# modification, are permitted provided that the following conditions are
# met:
# * Redistributions of source code must retain the above copyright
# notice, this list of conditions and the following disclaimer.
# * Redistributions in binary form must reproduce the above
# copyright notice, this list of conditions and the following
# disclaimer in the documentation and/or other materials provided
# with the distribution.
# * Neither the name of Code Aurora Forum, Inc. nor the names of its
# contributors may be used to endorse or promote products derived
# from this software without specific prior written permission.
#
# THIS SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS" AND ANY EXPRESS OR IMPLIED
# WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF
# MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NON-INFRINGEMENT
# ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL THE COPYRIGHT OWNER OR CONTRIBUTORS
# BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR
# CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF
# SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR
# BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY,
# WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE
# OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN
# IF ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host

Behzad WM
21-01-2015, 09:50
برای گوشی من یکم فرق داره
میشه راهنماییم کنید

# Copyright (c) 2011, Code Aurora Forum. All rights reserved.
#
# Redistribution and use in source and binary forms, with or without
# modification, are permitted provided that the following conditions are
# met:
# * Redistributions of source code must retain the above copyright
# notice, this list of conditions and the following disclaimer.
# * Redistributions in binary form must reproduce the above
# copyright notice, this list of conditions and the following
# disclaimer in the documentation and/or other materials provided
# with the distribution.
# * Neither the name of Code Aurora Forum, Inc. nor the names of its
# contributors may be used to endorse or promote products derived
# from this software without specific prior written permission.
#
# THIS SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS" AND ANY EXPRESS OR IMPLIED
# WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF
# MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NON-INFRINGEMENT
# ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL THE COPYRIGHT OWNER OR CONTRIBUTORS
# BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR
# CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF
# SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR
# BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY,
# WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE
# OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN
# IF ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.

dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host

عزیز تنها جمله ای که dev_mount داره ، جمله آخری هست ،شما ، 1 بار به جای جمله آخر ، این جمله رو کپی کن :

dev_mount sdcard /mnt/ext_card auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host

اگر نشد ، یه بار کلا این 2 جمله رو کپی کن جای اون جمله آخری :

فقط حتما قبل از این تغییرات پکآپ بگیر از اطلاعاتت .

نتبجه رو هم اعلام کن .

ممنون

lord of moto
21-01-2015, 20:11
عزیز تنها جمله ای که dev_mount داره ، جمله آخری هست ،شما ، 1 بار به جای جمله آخر ، این جمله رو کپی کن :

dev_mount sdcard /mnt/ext_card auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host

اگر نشد ، یه بار کلا این 2 جمله رو کپی کن جای اون جمله آخری :

فقط حتما قبل از این تغییرات پکآپ بگیر از اطلاعاتت .

نتبجه رو هم اعلام کن .

ممنون

سلام و درود
ممنون بابت پاسخ دهیتون :ax:
هر دو رو امتحان کردم و هر دو نتیجه یکسانی داشتند فولدر sdcard مانت نشده و حتی خودم فولدر ext_card رو هم ساختم جواب نداد
در قسمت نصب برنامه هم همچنان 70 مگابایت حافظه باقی مانده پابرجاست

Behzad WM
21-01-2015, 20:18
سلام و درود
ممنون بابت پاسخ دهیتون :ax:
هر دو رو امتحان کردم و هر دو نتیجه یکسانی داشتند فولدر sdcard مانت نشده و حتی خودم فولدر ext_card رو هم ساختم جواب نداد
در قسمت نصب برنامه هم همچنان 70 مگابایت حافظه باقی مانده پابرجاست
شما گوشیت چه مدلیه عزیز ؟

احتمالا پس جواب نده ...

Sent from my D5322 using Tapatalk

lord of moto
21-01-2015, 20:32
شما گوشیت چه مدلیه عزیز ؟

احتمالا پس جواب نده ...

motorola defy mini XT320

Behzad WM
21-01-2015, 20:49
motorola defy mini XT320
عزیز ، این آموزش روی بعضی از Sony ها هم جواب نمیده ، پس بیخیالش . البته شایدم مختص موتورولا راهی باشه ...

lord of moto
21-01-2015, 20:58
عزیز ، این آموزش روی بعضی از Sony ها هم جواب نمیده ، پس بیخیالش . البته شایدم مختص موتورولا راهی باشه ...

ممنون بابت کمکت :cv: