PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم‌افزار و حل مشکلات مربوط به نرم‌افزارهای | S60v3 |

Majid
06-06-2013, 21:41
(به نام خدا)

درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v3

کاربران عزیز برای اطلاع از مدل گوشی خودتون به این تاپیک مراجعه کنید:

راهنمای تشخیص سری گوشیهای نوکیا برحسب مدل گوشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165277)

برای سئوال پیرامون مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی لطفا از بخش پرسش و پاسخ اقدام بفرمائید و فقط درخواست های نرم افزاری تون رو در این تاپیک ارائه بفرمائید:

پرسش و پاسخ (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=135)

سئوالات مربوط به فلش و آپدیت گوشی رو هم در این بخش عنوان بفرمائید:

آموزش‌ها و برنامه‌‌های فلش (آپدیت) گوشی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328)

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627453&stc=1&d=1316851338http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=627453&stc=1&d=1316851338

لطفا قبل از ارسال درخواست به این نکات توجه بفرمائید:

1-قبل از ارسال پست لطفا به تاپیک زیر مراجعه کنید،در صورتی که نرم افزار درخواستی شما در این تاپیک موجود نبود می تونید درخواستتون رو ارسال کنید:

تاپیک نرم افزارهای رایج و کاربردی سیمبین (قبل از درخواست این تاپیک رو مشاهده کنید) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170307)

2-لطفا درخواست هاتون رو در یک پست عنوان بفرمائید،درصورتی که پستتون رو ارسال کردید می تونید از کلید ویرایش استفاده کنید.

3-در صورتی که بعد از 48 ساعت به درخواست شما پاسخی داده نشد می تونید درخواستتون رو دوباره مطرح بفرمائید.

4-لطفا برای تشکر و قدردانی از پاسخ دهندگان حتما از دکمه سپاس استفاده بفرمائید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان
تیم مدیریتی Symbian 9x

nani9000
02-07-2013, 18:45
سلام.برنامه وایبر برای این سری از گوشی ها هست؟

ALIREZA
02-07-2013, 21:17
سلام.برنامه وایبر برای این سری از گوشی ها هست؟

نه فکر نمیکنم باشه از s60 v5 به بالا داره.

karimi_pe63
07-07-2013, 17:48
من گوشی نوکیاn86 دارم . چند وقتیه که وقتی می خوام باهاش تماس بگیرم پیام note : active diverts رو صفحه میاد . کد مخصوص رو هم زدم ولی درست نشده . سیم کارتو سوزوندم اما مشکلش حل نشد . میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟

reza33w
08-07-2013, 09:00
من گوشی نوکیاn86 دارم . چند وقتیه که وقتی می خوام باهاش تماس بگیرم پیام note : active diverts رو صفحه میاد . کد مخصوص رو هم زدم ولی درست نشده . سیم کارتو سوزوندم اما مشکلش حل نشد . میشه راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟؟

سلام
منم این مشکلو دارم .گوشیم N78 nokiaهستش.کمک کنید.
مرسی

ParSa
08-07-2013, 09:43
سلام.

سلام
مرسی

برید به Settings > Calling > Call divert > Voice calls،

حالا یکایک گزینه ها رو انتخاب کنید و Deactivate رو بزنید

البته ممکنه مسیر یاد شده یکم در گوشی های S60v3 متفاوت باشه که با کمی جستجو پیداش میکنید :)

موفق باشید.

King-Wanted
08-07-2013, 16:45

سلام
مرسی

سلام.

برید به Settings > Calling > Call divert > Voice calls،

حالا یکایک گزینه ها رو انتخاب کنید و Deactivate رو بزنید

البته ممکنه مسیر یاد شده یکم در گوشی های S60v3 متفاوت باشه که با کمی جستجو پیداش میکنید :)

موفق باشید.

ممنون از پارسای عزيز

درسته . چن وقته كه "همراه اول" اين مورد رو پيدا كرده. و ربطی به گوشی شما نداره.

اگر دقت كنيد در همين قسمت كه دوستمون گفت : Settings > Calling > Call divert > Voice call divert

در قسمت if out of reach وضعيت رو كه چك كنيد ، متوجه ميشيد كه اصن غير فعال نميشه و برای اين شماره 989914+ بطور پيش فرض فعاله.

واگر به اين شماره زنگ بزنيد پيام "دستگاه مورد نظر خاموشه" پخش ميشه.

فكنم متوجه شدين قضيه رو ، عجب همراه اول :cz::ag:

reza33w
09-07-2013, 08:04
ممنون از پارسای عزيز

درسته . چن وقته كه "همراه اول" اين مورد رو پيدا كرده. و ربطی به گوشی شما نداره.

اگر دقت كنيد در همين قسمت كه دوستمون گفت : Settings > Calling > Call divert > Voice call divert

در قسمت if out of reach وضعيت رو كه چك كنيد ، متوجه ميشيد كه اصن غير فعال نميشه و برای اين شماره 989914+ بطور پيش فرض فعاله.

واگر به اين شماره زنگ بزنيد پيام "دستگاه مورد نظر خاموشه" پخش ميشه.

فكنم متوجه شدين قضيه رو ، عجب همراه اول :cz::ag:

مرسی
پس حالا باید چیکار کرد.
میگم مکالمات شنود نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bf::bf:

ParSa
09-07-2013, 14:08
مرسی
پس حالا باید چیکار کرد.
میگم مکالمات شنود نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bf::bf:

سلام.

با اجازه ی دوست گلم مهدی جان،

موقتا از یک سیمکارت دیگه استفاده کنید تا انشاا.. حل بشه...

الان روی 7230 که S40 هست تست کردم،
دو بار اول پیغام داد که تماس منتقل میشود، اما سومین بار به بعدش براحتی بوق خورد!! :bm:

شما هم دوباره به همین روش یه تست کنید...

احتمال شنود خیلی ضعیفه!

موفق باشید.

rezapor
11-07-2013, 14:46
با سلام گوشی e 72 من آنتنش زود زود میره و گاهی وقتا هم هچ دگمش کار نمیکنه و باید باتریشو در بیارم . البته ضربه هم خورده .. الان با فلش حل میشه
؟
اگه سخت افزاری باشه هزینش چه قدر میشه ؟

gholamrezaarjan
11-07-2013, 15:07
با سلام گوشی e 72 من آنتنش زود زود میره و گاهی وقتا هم هچ دگمش کار نمیکنه و باید باتریشو در بیارم . البته ضربه هم خورده .. الان با فلش حل میشه
؟
اگه سخت افزاری باشه هزینش چه قدر میشه ؟

دوست گلم شما باید مشکلتون رو در تایپیک سوالات و مشکلات گوشیها مطرح میکردید.
احتمال خیلی زیاد مشکلتون با فلش حل حواهد شد ولی اگه نشد باید بدی بیرون تا سخت افزاری چک کنن.درمورد قیمتش هم نمیشه دقیق گفت چون معلوم نیست تاچش باشه یا آنتنش هم هست و یا....

Mosix11
11-07-2013, 21:15
سلام.
ببخشید یه e72 گرفتم خواستم ببینم ایا روشی هست که بتونم باهاش برم قیس بوک ؟؟
چیز شکنی چیزی برا سیمبین هست؟؟
اخرین باری که با سیمبین کار کردم یادم نمیاد :|

mako
11-07-2013, 22:35
سلام
برنامه وی چت واسه ۶۱۲۰ میخواستم

gholamrezaarjan
12-07-2013, 04:08
سلام.
ببخشید یه e72 گرفتم خواستم ببینم ایا روشی هست که بتونم باهاش برم قیس بوک ؟؟
چیز شکنی چیزی برا سیمبین هست؟؟
اخرین باری که با سیمبین کار کردم یادم نمیاد :|

دوست گلم متاسفانه اگه درباره این جور برنامه ها در سایت حرف بزنیم فوری اینجا رو ..... می کنن به خاطر همین خودت بهتره در سایتهای دیگه جستجو کنی.
در کل چیز شکن که فعلا کار نمی کنه ولی فکر کنم بتونی از یوسی براوزر(بگرد پیدا می کنی.)استفاده کنی.

سلام
برنامه وی چت واسه ۶۱۲۰ میخواستم

تقدیم به شما دوست عزیز

(http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2Jz0oZPm-6/tencent-wechat-v4.020-s60v3-signed.sisx)

http://dl.mobilestan.net/index.php/f...v3-signed.sisx (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2Jz0oZPm-6/tencent-wechat-v4.020-s60v3-signed.sisx)

(http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2Jz0oZPm-6/tencent-wechat-v4.020-s60v3-signed.sisx)

VA3ETA
14-07-2013, 11:33
با سلام
من نوکیا n79 وقتی درحال اجرا یک برنامه جاوا هستم با این پیغام برخورد میکنم که ضمیمه کردم اسکرین شات رو
میخواستم ببینم نمیشه نرم افزارو تغییر داد که درست اجرا بشه؟
فقط با یک نرم افزار مشکل دارم که اینم لینک نرم افزاره
http://s3.picofile.com/file/7476310000/Taknimbuzz_Room_Bot_For_Mobile.jar.html

و گوشی نوکیا 7610 باس کجا درخواست بدم که واسه اون هم درست بشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

ALIREZA
14-07-2013, 11:59
با سلام
من نوکیا n79 وقتی درحال اجرا یک برنامه جاوا هستم با این پیغام برخورد میکنم که ضمیمه کردم اسکرین شات رو
میخواستم ببینم نمیشه نرم افزارو تغییر داد که درست اجرا بشه؟
فقط با یک نرم افزار مشکل دارم که اینم لینک نرم افزاره
http://s3.picofile.com/file/7476310000/Taknimbuzz_Room_Bot_For_Mobile.jar.html

و گوشی نوکیا 7610 باس کجا درخواست بدم که واسه اون هم درست بشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

با سلام خدمت دوست عزیزم اولا فونت بسیار زیبایی داری.
در مورد سوالتون هم دوست عزیز از نظر من این پیغام مبنی بر اینه که گوشی شما نمیتونه به خوبی فایل جاوا یا همون برنامه مورد نظر شما رو پشتیبانی کهه کلا در مورد هر گوشی اگر اون گوشی نتونه فایل جاوا یا همون برنامه جاوایی رو پشتیبانی کنه عموما یا همین پیغام رو میده یا یه پیغامی که الان دقیقا تو ذهنم هیست ولی میدونم چه پیغامی رو میده به هر حال صبر کنید باز دوستان ببینن راه حلی برای این مشکل هست یا نه.

matin-n78
15-07-2013, 21:22
سلام
نرم افزاری برای سری 60 ورژن 3 مثل n78 هستش که بتونه تو یه ساعت مشخص یه سری برنامه ها را که مشخص می کنیم ببنده و تو یه ساعت دیگه همونا رو باز کنه ؟

ALIREZA
15-07-2013, 21:40
سلام
نرم افزاری برای سری 60 ورژن 3 مثل n78 هستش که بتونه تو یه ساعت مشخص یه سری برنامه ها را که مشخص می کنیم ببنده و تو یه ساعت دیگه همونا رو باز کنه ؟
به‏ ‏صورت‏ ‏کلی‏ ‏فکر‏ ‏نمیکنم‏ ‏باشه‏ ‏یه‏ ‏همچین‏ ‏چیزی‏ ‏باشه‏ ‏باز‏ ‏حالا‏ ‏بزارید‏ ‏دوستان‏ ‏ببینن.

asedjavad
17-07-2013, 02:45
سلام
نرم افزاری هست که از کانتکت ها، یادداشت ها و پیامهای گوشی بک آپ بگیره (البته روی گوشی اجرا بشه)
یعنی کار بخش بک آپ گیری و البته بازیابی اطلاعات pc-suite رو انجام بده منتها رو گوشی؟

ALIREZA
17-07-2013, 08:19
سلام
نرم افزاری هست که از کانتکت ها، یادداشت ها و پیامهای گوشی بک آپ بگیره (البته روی گوشی اجرا بشه)
یعنی کار بخش بک آپ گیری و البته بازیابی اطلاعات pc-suite رو انجام بده منتها رو گوشی؟

دوست عزیز میشه چرا نشه برو توی فایل بعد پایین ترین گزینه رو بزنی با استفاده از اون میتونی بک آپ بگیری ولی من با استفاده از اون که یه بار احتیاج شده نتونستم بک آپ ها رو برگردونم یه بارم به یه بدبختی تونستم شانسمون مخاطبین رو نصفه داد.
حالا مگه مشکل چیه با همون نوکیا سویت بک آپ بگیرید.

arman119
21-07-2013, 17:22
سلام. دوستان من نياز فوري به راهنمايي دارم.من برنامه total recall 2.1 را روي مبايل نصب كردم و مكالمه هاي بسيار مهمي را ضبط نموده ام. اما الان كه ميخواهم انها را در گالري كپي كنم تا انها رابه كامپيوتر منتقل كنم با مشكل مواجه شدم.بعضي از فايلها به علت بزرگي و نبود فضايي كافي درفون مموري قابل انتقال به گالري نيست .چون هنگام انتخاب گزينه (COPY TO GALLERY) فايلها بصورت بصورت خودكار به فون مموري منتقل ميشود و گزينه اي جهت انتخاب مموري كارت ندارد.درضمن گوشي من N70 است.لطفا راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم .ممنونم

Eman-sh
21-07-2013, 18:20
سلام.
لطفا اگه امكان داره برنامه wechat و whatsapp اخرين ورژن رو ميخواستم براي سيمبين سري S60v3
هرچي ميگردم نميتونم دانلود بكنم و خيلي هم احتياج دارم.
تشكر

ParSa
21-07-2013, 22:00
سلام.
لطفا اگه امكان داره برنامه wechat و whatsapp اخرين ورژن رو ميخواستم براي سيمبين سري S60v3
هرچي ميگردم نميتونم دانلود بكنم و خيلي هم احتياج دارم.
تشكر

سلام،

v3/v5/^3: برنامه قدرتمند چت برای گوشی های سیمبین Tencent WeChat v4.02 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=265852)

v3/v5/^3: مسنجری برای گوشی های هوشمند (3)WhatsApp Messenger v2.09 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=263847)

این هم احتمالا به کارتون بیاد:

v3/v5/^3: بستن واتس اپ برای همیشه CloseWhatsApp 2.1 by huellif (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285982)

موفق باشید.

ALIREZA
21-07-2013, 22:16
سلام. دوستان من نياز فوري به راهنمايي دارم.من برنامه total recall 2.1 را روي مبايل نصب كردم و مكالمه هاي بسيار مهمي را ضبط نموده ام. اما الان كه ميخواهم انها را در گالري كپي كنم تا انها رابه كامپيوتر منتقل كنم با مشكل مواجه شدم.بعضي از فايلها به علت بزرگي و نبود فضايي كافي درفون مموري قابل انتقال به گالري نيست .چون هنگام انتخاب گزينه (COPY TO GALLERY) فايلها بصورت بصورت خودكار به فون مموري منتقل ميشود و گزينه اي جهت انتخاب مموري كارت ندارد.درضمن گوشي من N70 است.لطفا راهنمايي كنيد چه كار بايد بكنم .ممنونم

دوست گرامی مگه مموری کارت ندارید مگه نمیخواهید فایل های مورد نظر رو به رایانه انتقال بدید خوب پس مشکل چیه با یه رم ریدر نمیتونید این کار رو بکنید .

راستی سوالتون رو باید تو بخش پرسش و پاسخ بپرسید اینجا بخش در خواست نرم افزار هست.

arman119
22-07-2013, 11:31
دوست گرامی مگه مموری کارت ندارید مگه نمیخواهید فایل های مورد نظر رو به رایانه انتقال بدید خوب پس مشکل چیه با یه رم ریدر نمیتونید این کار رو بکنید .

راستی سوالتون رو باید تو بخش پرسش و پاسخ بپرسید اینجا بخش در خواست نرم افزار هست.

[مبايلم مموري كارت دارد ولي بااينكه فايلهاي مكالمه در مموري كارت سيو شده هر چه با كابل مبايل كه به كامپيوتر وصل شده جستجو ميكنم آن فايل ها را پيدا نميكنم .حتي از طريق برنامه file maneger كه روي گوشي نصب است تمام مموري را زيرو رو كردم ولي هيچي پيدا نكردم .با گزينه search هم هيچ نتيچه نداد.فايلهاي كوچكي كه در گالري گوشي كپي ميشود قابل انتقال است .ولي فايلهي بزرگي كه بيش از50 مگا وحتي تا 100 مگ است و مربوط به مكالمه چند ساعته است فقط در قسمت log برنامه totall recall قابل شنيدن است.خواهشمندم راهنمايي كنيد چون واقعا اين مكالمات برايم حياتي است.از اينكه در اين بخش سوال كردم ميبخشيد چون نميدانستم كجا مسأله را مطرح كنم. با تشكر

Noob Saibot
22-07-2013, 11:42
[مبايلم مموري كارت دارد ولي بااينكه فايلهاي مكالمه در مموري كارت سيو شده هر چه با كابل مبايل كه به كامپيوتر وصل شده جستجو ميكنم آن فايل ها را پيدا نميكنم .حتي از طريق برنامه file maneger كه روي گوشي نصب است تمام مموري را زيرو رو كردم ولي هيچي پيدا نكردم .با گزينه search هم هيچ نتيچه نداد.فايلهاي كوچكي كه در گالري گوشي كپي ميشود قابل انتقال است .ولي فايلهي بزرگي كه بيش از50 مگا وحتي تا 100 مگ است و مربوط به مكالمه چند ساعته است فقط در قسمت log برنامه totall recall قابل شنيدن است.خواهشمندم راهنمايي كنيد چون واقعا اين مكالمات برايم حياتي است.از اينكه در اين بخش سوال كردم ميبخشيد چون نميدانستم كجا مسأله را مطرح كنم. با تشكر

دوست عزیز اولا اینجای جای مناسبی برای سئوالت نبود. دوما گوشی N70 خیلی قدیمیه و امکان اتصال با کابل به صورت Mass Storage وجود ندارد. یعنی اصلا با کابل خیلی دنبال این کار نباش. سوما باید ببینی فرمت فایل های صوتیت چیه. بهترین پیشنهاد: با یک Memory Reader یا به اصطلاح رم ریدر خودمون مموری گوشیتو به سیستم وصل کن. یادمه این برنامه با فرمت های Real Player فایل هارا ذخیره میکرد. شما با مموری خوان و وصل آن به سیستم راحت میتونی به فایل های خود دسترسی داشته باشی. به احتمال زیاد فایل ها مخفی و یا با فرمت خاصی هستند که شاید در سیستم نتونی اونارو ببینی. برای دیدنشون حتما نمایش فایل های مخفی را بزن و اگر برات مقدور است برنامه Real Player هم نصب کن. فکر کنم پسوندشون rm. است. شاید هم به صورت Wave ذخیره میشه. معمولا فایل ها در فولدری به اسم همون برنامه و یا به اسم های Recorder و اینچنین نام هایی است. کارهایی که گفتمو انجام بده اگر به نتیجه رسیدی که هیچ اگر نه بگو تا فکر دیگری بکنیم. موفق باشی

HF273
22-07-2013, 11:45

سلام
خوب با رم ریدر به سیستم متصل کن مموری رو و داخل کامپیوتر دنبال فایل های ضبط شده بگرد
محل ذخیره فایل های این برنامه رو نمیدونم کجاست ولی احتمالا داخل فولدر music یا sound باید باشه یا حتی فولدری با اسم نرم افزار !

موفق باشید

Mehrdad092000
29-07-2013, 05:19
سلام دوستان
یکی از دوستای من n95 8gb داره این اشتباهی زده فرمت کرده گوشیو حالا یه سری اصلاعات مهم توی مسیج ها داره
امکان ریکاوری هست؟

HF273
29-07-2013, 06:39
سلام دوستان
یکی از دوستای من n95 8gb داره این اشتباهی زده فرمت کرده گوشیو حالا یه سری اصلاعات مهم توی مسیج ها داره
امکان ریکاوری هست؟

سلام
داخل مموری کارت بوده یا مموری داخلی گوشی ؟
اگر مموری خود گوشی بوده قیدش رو بزنه
اگر مموری کارت بوده با ربنامه های ریکاوری کامپیوتر بزنه اسکن کنه و پوشه Private\1000484b پوشه mail رو ریکاوری کنه
بعدش هم این پوشه ریکاوری شده رو دقیقا به همین آدرس در گوشیش کپی کنه
موفق باشید

Mehrdad092000
29-07-2013, 20:01
سلام
داخل مموری کارت بوده یا مموری داخلی گوشی ؟
اگر مموری خود گوشی بوده قیدش رو بزنه
اگر مموری کارت بوده با ربنامه های ریکاوری کامپیوتر بزنه اسکن کنه و پوشه Private\1000484b پوشه mail رو ریکاوری کنه
بعدش هم این پوشه ریکاوری شده رو دقیقا به همین آدرس در گوشیش کپی کنه
موفق باشید
سلام
نمیدونم اما احتمالا چون 8 گیگه روی خودش ریخته
مگه اینا مموری داخلی نیستن ؟بازم میپرسم
اگه داخلی باشه اونم نمیشه ریکاوری کرد؟

ALIREZA
29-07-2013, 20:27
سلام
نمیدونم اما احتمالا چون 8 گیگه روی خودش ریخته
مگه اینا مموری داخلی نیستن ؟بازم میپرسم
اگه داخلی باشه اونم نمیشه ریکاوری کرد؟

اگه رو خودش ریخته باشه باید قیدشو بزنی همونطور که حسین آقا ی عزیز گفتن.

چون سکتور های هارد به طور کامل پاک میشه و دوباره باز سازی میشه برای همین دیگه نمیتونید ریکاوری کنید.

SADEGH
02-08-2013, 16:52
خسته نباشید.بی زحمت یه ورژن درست درمون از uc browser که فقط دانلود منیجرش کار کنه.چی به جز این پیشنهاد میدید برای دانلود ؟! الان دارم از smartget استفاده میکنم....

ALIREZA
02-08-2013, 16:54
خسته نباشید.بی زحمت یه ورژن درست درمون از uc browser که فقط دانلود منیجرش کار کنه.چی به جز این پیشنهاد میدید برای دانلود ؟! الان دارم از smartget استفاده میکنم....

سلام به خدمت آقا صادق گل ؛

خدمتت داداش آخرین ورژن موجود برنامه UC BROWSER:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292122

Cyber.wolf
07-08-2013, 15:05
سلام من دنبال یه برنامه ای هستم که بشه اس ام اس تصویری فرستاد،تو اینترنت گشتم symot drowsms پیدا کردم ولی یا کرک نشده بود،یا ران نمیشد
اگرنرم افزار دیگه ای میشناسید،یا نسخه کرک شده سالم پیدا کردید ممنون میشم
با تشکر :merci:

محمّد امین
07-08-2013, 17:17
سلام من دنبال یه برنامه ای هستم که بشه اس ام اس تصویری فرستاد،تو اینترنت گشتم symot drowsms پیدا کردم ولی یا کرک نشده بود،یا ران نمیشد
اگرنرم افزار دیگه ای میشناسید،یا نسخه کرک شده سالم پیدا کردید ممنون میشم
با تشکر :merci:

سلام ، ازسال تصویر فقط از طریق mms یا استفاده از نرم افزارهای چت امکان پذیره ، از نرم افزار زیر می تونید استفاده کنید (نیاز به اینترنت داره ) ولی طرف مقابل هم باید این نرم افزارو داشته باشه :

WhatsApp Messenger v2.11.20 S60v3 S60v5 S^3 Anna Belle Signed (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=294447&p=3814851#post3814851)

Rasoulsilver
07-08-2013, 19:40
سلام
یکی از دوستام یه نوکیا داره روش نوشته nokia 500 و سیستم عاملش فکر کنم انا باشه.
یه نرم افزاری برا برگرداندن اس ام اس های پاک شده می خواد.
راستی یه سوال، اگه گوشی رو ریست بکنن باز اس ام اس هاش رو میشه بازیابی کرد یا نه؟

ALIREZA
07-08-2013, 19:49
سلام
یکی از دوستام یه نوکیا داره روش نوشته nokia 500 و سیستم عاملش فکر کنم انا باشه.
یه نرم افزاری برا برگرداندن اس ام اس های پاک شده می خواد.
راستی یه سوال، اگه گوشی رو ریست بکنن باز اس ام اس هاش رو میشه بازیابی کرد یا نه؟

با عرض سلام خدمت همکار گل و گرامی

همکار عزیزم چون اس ام اس ها در درایو c ذخیره میشن امکان برگرداندنشون خیلی کم هست و بسیار سخت یا اصلا نمیشه اون هارو برگردوند ؛

باز بزارید دوستان رویت کنند شاید راهی برای برگردادن آن باشه.

Rasoulsilver
07-08-2013, 19:57
با عرض سلام خدمت همکار گل و گرامی

همکار عزیزم چون اس ام اس ها در درایو c ذخیره میشن امکان برگرداندنشون خیلی کم هست و بسیار سخت یا اصلا نمیشه اون هارو برگردوند ؛

باز بزارید دوستان رویت کنند شاید راهی برای برگردادن آن باشه.

ممنون از پاسختون.
دقیقا مطمئن نیستم که ریست کردن یا نه، ولی اگه فقط حذفش کردن باشن میشه برگردوند؟

ALIREZA
07-08-2013, 20:06
ممنون از پاسختون.
دقیقا مطمئن نیستم که ریست کردن یا نه، ولی اگه فقط حذفش کردن باشن میشه برگردوند؟

بله اگر ریست کرده باشن باید بیخیال شد ولی اگر حذف کرده باشن میشه برگردوند؛

Rasoulsilver
07-08-2013, 20:49
بله اگر ریست کرده باشن باید بیخیال شد ولی اگر حذف کرده باشن میشه برگردوند؛

علیرضا جان، حالا نرم افزارش هست؟

ALIREZA
07-08-2013, 21:40
علیرضا جان، حالا نرم افزارش هست؟

دیگه مجبورم کردی بگم؛

فکر نمیکنم نرم افزاری بتونه این کار رو بکنه ؛ راستیتش بنده یه بار پیش اومد نتونستم بر گردونمش؛

و فکر میکنم که نمیشه ولی باز بزار دوستان از من وارد ترند و تجربه بیشتری دارند میان جوابتون رو میدن.

alolo
09-08-2013, 09:29
با سلام داداشا من یه مشکل فوری دارم
گوشی من nokia express 5530 هست
یه مدت باuc browser کار میکردم
الان دبگه کار نمیکنه install و unistall ورژن های بالا ترو نصب کردم یا 9 بازم کار نمیکنه
شاید ..... کرده باید هکش کرد...

Noob Saibot
09-08-2013, 10:02
با سلام داداشا من یه مشکل فوری دارم
گوشی من nokia express 5530 هست
یه مدت باuc browser کار میکردم
الان دبگه کار نمیکنه install و unistall ورژن های بالا ترو نصب کردم یا 9 بازم کار نمیکنه
شاید ..... کرده باید هکش کرد...

اینو تست کن ببین کار میکنه یا نه؟

قویترین و پر سرعت ترین مرورگر سیمبین UC Browser v9.0.1.317 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292122)

zhramb
23-08-2013, 10:18
سلام دوستان عزیز
من گوشی 6120م رو مستر ریست کردم.حالا بعضی پیامک هایی که ارسال میکنم یا میاد تو اینباکسم کنارش علامت سوال میاد و قابل باز کردن نیست.اینه که بعضی پیامک هامو ولو ضروری نمیتونم بخونم.به نظرتون این مشکلو چطور باید حل کنم؟
مرسی:df:

ALIREZA
23-08-2013, 10:24
سلام دوستان عزیز
من گوشی 6120م رو مستر ریست کردم.حالا بعضی پیامک هایی که ارسال میکنم یا میاد تو اینباکسم کنارش علامت سوال میاد و قابل باز کردن نیست.اینه که بعضی پیامک هامو ولو ضروری نمیتونم بخونم.به نظرتون این مشکلو چطور باید حل کنم؟
مرسی:df:

با سلام خدمت دوست عزیز !
دوست عزیز از همه چی بک آپ تهیه کنید ؛ از کانتک ها و از مخاطبی و هر چه که فکرشو میکنید و سپس کد زیر رای بزنید ؛

*#7370#

گوشیتون ریستارت میشه و سپس بالا میاد و همه چی پاک میشه ؛ و مشکلتون به کلی حل میشه ؛

موفق باشید.

zhramb
23-08-2013, 11:20
با سلام خدمت دوست عزیز !
دوست عزیز از همه چی بک آپ تهیه کنید ؛ از کانتک ها و از مخاطبی و هر چه که فکرشو میکنید و سپس کد زیر رای بزنید ؛

*#7370#

گوشیتون ریستارت میشه و سپس بالا میاد و همه چی پاک میشه ؛ و مشکلتون به کلی حل میشه ؛

موفق باشید.

بعد از اولین باری که ریست کردم و این مشکل پیش اومد برای بار دوم هم به امید درست شدن این کارو انجام دادم ولی حل نشد.حالا بازم تست میکنم اگه چاره دیگه ای نیست

ALIREZA
23-08-2013, 11:37
بعد از اولین باری که ریست کردم و این مشکل پیش اومد برای بار دوم هم به امید درست شدن این کارو انجام دادم ولی حل نشد.حالا بازم تست میکنم اگه چاره دیگه ای نیست

با سلام مجدد !
چاره آخر میمونه فلش که با اون کار حتما مشکلتون حل میشه ؛
حالا از طریق همین کد استفاده کنید اگر این کد رو زدید و مشکل پا بر جا بود فلش کنید مشکلتون به احتمال زیاد حل میشه ؛

موفق باشید .

CacTus
02-09-2013, 10:35
سلام دوستان
بعد از مدت ها دوباره N85 گرفتم دستم

لطفا آخرین و بهترین روش برای هک این گوشی رو بفرمایید...

CacTus
02-09-2013, 10:35
سلام دوستان

ALIREZA
02-09-2013, 10:41
سلام دوستان

سلام دوستان

اینم یه روش هک مخصوص n85 خدمت شما ؛ کافیست دانلود و نصب کنید اتوماتیک بقیه کار ها رو خود برنامه انجام میده ؛
برای اینکه برنامه نصب شه شما باید تاریخ گوشیتون رو به میلادی تبدیل کنید ؛ و اینکه بعد از نصب عکس گاوی زرد در منو میاد ؛ میرید و روی اون کلیک میکنید تا نصب نهایی رام پچر (هک) نصب بشه تا گوشیتون هک بشه ؛

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Z1S_7sIX1m/opda.cn-helloox2-n85-helloox2v20.sisx

alirhb1370
05-09-2013, 19:19
سلام

بهترین روش برای هک گوشی c5 رو میخواستم.ممنون

gholamrezaarjan
05-09-2013, 19:36
سلام

بهترین روش برای هک گوشی c5 رو میخواستم.ممنون

سلام

بفرما عزیزم می تونی از روش زیر استفاده کن عزیزم.
هک گوشی های سیمبین |نوکیا و سونی اریکسون | (بدون نیاز به ساین) با استفاده از Norton Symbian Hack (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170872)

farzad_dc
12-09-2013, 08:18
سلام
اگه ممكنه برنامه تمام صفحه كردن بكگراند عكس واسه گوشي n79 ميخواستم
ممنون

Majid
12-09-2013, 09:43
سلام
اگه ممكنه برنامه تمام صفحه كردن بكگراند عكس واسه گوشي n79 ميخواستم
ممنون

سلام
واسه fp2 فکر نمی کنم نرم افزاری باشه دوست عزیز.

saeed_330
16-09-2013, 23:18
سلام دوستان من برنامه opera mini7 سرور سالم داشتم و تقریبا 1 سالی بود ازش استفاده میکردم ولی چند روز پیش گوشیمو فلش زدم و دوباره نصبیدم ولی دیگه کار نمیکنه آیا راه حلی هست؟

ParSa
17-09-2013, 00:59
سلام دوستان من برنامه opera mini7 سرور سالم داشتم و تقریبا 1 سالی بود ازش استفاده میکردم ولی چند روز پیش گوشیمو فلش زدم و دوباره نصبیدم ولی دیگه کار نمیکنه آیا راه حلی هست؟

سلام دوست عزیز،

احتمالا سرورش از کار افتاده،

اگر از اینترنت سیمکارت استفاده میکنید میتونید محض تست یکبار دیگه تنظیمات سرویس ‏MMS رو دریافت و ذخیره کنید (باید برای اپرا با MMS
کانکت بشید)،

متاسفانه بدلیل دستورات کارگروه مصادیق مجرمانه از این بیشتر نمیتونم جلو برم (لینک دانلود و...)

موفق باشید :)

Cyber.wolf
18-09-2013, 18:22
سلام یک موزیک پلیر میخواستم که اکولایزر قوی داشته بشه،ttpodو lcgjukebox رو امتحان کردم،lcg بهتر بود،قویتر از اینا نیست؟

ALIREZA
18-09-2013, 20:56
سلام یک موزیک پلیر میخواستم که اکولایزر قوی داشته بشه،ttpodو lcgjukebox رو امتحان کردم،lcg بهتر بود،قویتر از اینا نیست؟

نه دیگه دوست عزیز lcg بهترینشه ؛

farzad_dc
23-09-2013, 16:21
سلام من برنامه opera سرور سالم داشتم و تقریبا 2 سالی بود ازش استفاده میکردم ولی چند روز پیش گوشی خودمو مو ريست كردم و دوباره نصب كردم ولی دیگه کار نمیکنه قبلا يكسرس كد اعلام كرده بوديد و من هم اجرا كرده بودم الان اون كدها و مخصوص كدو سيمكارت يا واي فا هست ميگردم نيست لطفا كمك كنيد تشكر

ALIREZA
23-09-2013, 17:35
سلام من برنامه opera سرور سالم داشتم و تقریبا 2 سالی بود ازش استفاده میکردم ولی چند روز پیش گوشی خودمو مو ريست كردم و دوباره نصب كردم ولی دیگه کار نمیکنه قبلا يكسرس كد اعلام كرده بوديد و من هم اجرا كرده بودم الان اون كدها و مخصوص كدو سيمكارت يا واي فا هست ميگردم نيست لطفا كمك كنيد تشكر

دوست عزیز بعد از ریست نیست احتمال داره سرورش بسته شده باشه ؛
دیگه بیشتر از این نمیتونم بهتون کمک کنم .

ParSa
23-09-2013, 18:30

سلام.

با اجازه ی داداشم علیرضا :)

پست 56 رو یه نگاهی بندازید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285857&p=3881487&viewfull=1#post3881487

موفق باشید.

Cyber.wolf
26-09-2013, 20:50
سلام،اکثر lcg jukebox های کرک شده که تو اینترنت هستند بعد یک ساعت از کار میفتند،اگه میشه یک نسخه کرک شده کامل با رادیو اینترنتی فعال،تک آیکونه و نصب راحت باشه معرفی کنید ورژنش هم قدیمی بود مشکل نداره :merci:

ALIREZA
26-09-2013, 21:02
سلام،اکثر lcg jukebox های کرک شده که تو اینترنت هستند بعد یک ساعت از کار میفتند،اگه میشه یک نسخه کرک شده کامل با رادیو اینترنتی فعال،تک آیکونه و نصب راحت باشه معرفی کنید ورژنش هم قدیمی بود مشکل نداره :merci:

دوست گلم اینو تست کن ببین به کارت میاد عزیز ؛

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39321

senatore2004200
27-09-2013, 00:17
با سلام خدمت دوستان عزیز. ببخشید نمی دونستم مدل گوشی جزوکدوم سری از گوشیها میشه اینجازدم.
یکی ازدوستان نوکیا 5800 اکسپرس موزیک داره .برنامه وی چت رو روی گوشی نصب کرده اما حروف از اخر به اول خونده میشه مثلا :هروطچ الح امش
راهی هست برای اینکار

ParSa
27-09-2013, 07:44
با سلام خدمت دوستان عزیز. ببخشید نمی دونستم مدل گوشی جزوکدوم سری از گوشیها میشه اینجازدم.
یکی ازدوستان نوکیا 5800 اکسپرس موزیک داره .برنامه وی چت رو روی گوشی نصب کرده اما حروف از اخر به اول خونده میشه مثلا :هروطچ الح امش
راهی هست برای اینکار

سلام.

مدل گوشی S60v5 هست :)

متاسفانه راهی نیست، خود سازنده باید پشتیبانی از UTF-8 رو به برنامه اضافه کنه که نکرده...

موفق باشید.

parvizb
30-09-2013, 13:19
با سلام یک درخواست و راهنمایی از دوستان گلم
یکی از دوستانم ان73 موزیکال داره و میخوام ببینم نرم افزاری هست که بتونم روش نصب کنم تا بشه مکالماتش را ضبط کرد و بصورت اتوماتیک میخوام باشه . و اینکه برنامه را اگر بشه تو منوش نباشه تا طرف نبینه و میخوام یکاری کنم تا طرف دستش رو بشه اگر راهنماییمکنید ممنونتون میشم

Majid
30-09-2013, 17:41
با سلام یک درخواست و راهنمایی از دوستان گلم
یکی از دوستانم ان73 موزیکال داره و میخوام ببینم نرم افزاری هست که بتونم روش نصب کنم تا بشه مکالماتش را ضبط کرد و بصورت اتوماتیک میخوام باشه . و اینکه برنامه را اگر بشه تو منوش نباشه تا طرف نبینه و میخوام یکاری کنم تا طرف دستش رو بشه اگر راهنماییمکنید ممنونتون میشم.

سلام
خدمت شما:

نسخه فارسی نرم افزار ضبط مکالمات! Ultimate Voice Recorder v5.05.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=48373&highlight=%D8%B6%D8%A8%D8%B7)

SADEGH
06-10-2013, 21:50
میگم برنامه profimail شرکت lcg همونی که x-plore میزنه میشه بزارید ؟!این برنامه رو مجانی نکرده ؟!

ممنون.

s.e.v.e.n.k.h.a.n
06-10-2013, 22:19
میگم برنامه profimail شرکت lcg همونی که x-plore میزنه میشه بزارید ؟!این برنامه رو مجانی نکرده ؟!

ممنون.

خدمت شما

دانلود (http://mihanbit.com/download/5251b7815c7bc/LGG_Profmail_v3.48-.rar)

لینک دانلود برای24ساعت
لینک دانلود برای 24 ساعت فعال خواهد بود

نسخه كرك شده از لينك زير:

LCG Profmail v3.48 Final (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757)

samad@shiraz
10-10-2013, 10:17
یکی‏ ‏بدادم‏ ‏برسه‏
یک گوشی 6700s اسلاید دارم که کلید دوربینش دیگه کار نمیکنه یعنی خراب شده
وقتی وارد دوربین میشم دیگه نمیتونم عکسو فیلم بگیرم
از دوستان خواهش میکنم یه نرم افزار معرفی کنن که وقتی وارد دوربین میشم بتونم با یه کلید دیگه عکس یا فیلم بگیرم
خیلی امروز لازم دارم تورو خدا راهنمایی کنید

Noob Saibot
10-10-2013, 10:45
یکی‏ ‏بدادم‏ ‏برسه‏
از دوستان خواهش میکنم یه نرم افزار معرفی کنن که وقتی وارد دوربین میشم بتونم با یه کلید دیگه عکس یا فیلم بگیرم

سلام دوست من. خوبی؟ مگه نمیتونی با دکمه وسط joypad کار کنی؟ تا اونجایی که من میدونم و با نوکسا کار کردم، تمام گوشی های نوکیا با دکمه وسط جو استیک میتونن عکس و فیلم بگیرند. اینو تست کن خبر بده

samad@shiraz
10-10-2013, 11:03
سلام دوست من. خوبی؟ مگه نمیتونی با دکمه وسط joypad کار کنی؟ تا اونجایی که من میدونم و با نوکسا کار کردم، تمام گوشی های نوکیا با دکمه وسط جو استیک میتونن عکس و فیلم بگیرند. اینو تست کن خبر بده

با n95 تست کردم با 6700 هم تست کردم هیچ کدوم با کلید وسط جو استیک عکس نگرفت
همون دکمه ای که وسط دکمه های جهت بالا پایین چپ راست هست
تو خدا کمک کنید خیلی لازم دارم

alinafas
10-10-2013, 12:30
با عرض سلام شرمنده اگه سوالم بیجاست ولی من یکی از رفیقام گوشی c5داره که تازه داده فلشش کردند وتاچشم عوض کردند ولی هنوز مشکل داره وبد کار میکنه تاچش میخاستم بدونم اگه فلشش کنم خوب میشه؟بنظر شما مشکل از کجاست؟اطلاعات در مورد این گوشی کجا هست؟

King-Wanted
10-10-2013, 14:30
با عرض سلام شرمنده اگه سوالم بیجاست ولی من یکی از رفیقام گوشی c5داره که تازه داده فلشش کردند وتاچشم عوض کردند ولی هنوز مشکل داره وبد کار میکنه تاچش میخاستم بدونم اگه فلشش کنم خوب میشه؟بنظر شما مشکل از کجاست؟اطلاعات در مورد این گوشی کجا هست؟

سلام

C5-03

دانلود فیرم ور جدید c5-03 ورژن (23.0.015)(RM-697)_*فارسی*_ (دانلود از سرور مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=241328)

اگه مشكل سخت‌افزاری ديگه‌ای نداشته باشه ، بله خوب ميشه.

موفق...

samad@shiraz
10-10-2013, 15:13
یکی‏ ‏بدادم‏ ‏برسه‏

کسی نبود جواب بده

samad@shiraz
10-10-2013, 15:59
حداقل‏ ‏اینو‏ ‏جواب‏ ‏بدین
برنامه ای میخوام که به صورت خودکار و پی در پی به یه شماره زنگ بزنه
یعنی اینکه اگر طرف جواب نداد خودش به صورت خودکاردوباره باهاش تماس بگیره یا اینکه مثلا هر یک دقیقه به شماره ای که بهش معرفی میکنی زنگ بزنه

Noob Saibot
10-10-2013, 19:02
حداقل‏ ‏اینو‏ ‏جواب‏ ‏بدین
برنامه ای میخوام که به صورت خودکار و پی در پی به یه شماره زنگ بزنه
یعنی اینکه اگر طرف جواب نداد خودش به صورت خودکاردوباره باهاش تماس بگیره یا اینکه مثلا هر یک دقیقه به شماره ای که بهش معرفی میکنی زنگ بزنه

والا همچین برنامه ای نداریم. ولی قسمت تنظیمات گوشی، Redial را فعال کن. تقریبا این کارو انجام میده. ولی خیلی قایده نداره این کار. شاید طرف شمارتو بلک لیست کنه. دیگه اینجوری دستت از همه جا کوتاه میشه.

samad@shiraz
10-10-2013, 20:45
والا همچین برنامه ای نداریم. ولی قسمت تنظیمات گوشی، Redial را فعال کن. تقریبا این کارو انجام میده. ولی خیلی قایده نداره این کار. شاید طرف شمارتو بلک لیست کنه. دیگه اینجوری دستت از همه جا کوتاه میشه.

چرا‏ ‏مردم‏ ‏میزارید‏ ‏سر‏ ‏کار
تاپیک زدید که جواب بدید
پس این چیه که خودم پیدا کردم
http://forum.mobilestan.net/archive/index.php/t-88726.html
درخواست اولمم که درست جواب نداید
من مطمئنم برنامه برای در خواست اولم هم وجود داره ولی شما نمیدونید

Noob Saibot
10-10-2013, 21:05
چرا‏ ‏مردم‏ ‏میزارید‏ ‏سر‏ ‏کار
تاپیک زدید که جواب بدید
پس این چیه که خودم پیدا کردم
http://forum.mobilestan.net/archive/index.php/t-88726.html
درخواست اولمم که درست جواب نداید
من مطمئنم برنامه برای در خواست اولم هم وجود داره ولی شما نمیدونید

من بر اساس چیزی که بلد بودم و میدونستم جواب دادم.. اگر بلدی برنامه پیدا کنی چرا میای درخواست میدی؟ خودت یکم وقت میزاشتی و در انجمن پیدا میکردی دوست عزیز. درثانی باهات که دشمنی ندارم. این نرم افزار که پیدا کردی برای سال 2009 هستش و در آرشیو برنامه ها بود. این برنامه دقیقا همون کاری که در ستینگ گوشی های سیمبینی است را تکرار میکنه. چیز جدیدی نیست. حالا خودت که پیدا کردی و بلدی سرچ کنی از این به بعد پیدا کن. این قسمت برای کسانیست که واقعا بلد نیستند سرچ کنند و یا تازه کار هستند. ماشاالله شما الان ثابت کردی که بلدی. تازه بیا در این قسمت هم فعالیت کن و به امثال خودت کمک کن. در مورد دکمه شاتر دوربین هم باید بگم که وقتی یک قطعه ایراد داره برو درستش کن به جای دور زدنش.

samad@shiraz
10-10-2013, 22:11
من بر اساس چیزی که بلد بودم و میدونستم جواب دادم.. اگر بلدی برنامه پیدا کنی چرا میای درخواست میدی؟ خودت یکم وقت میزاشتی و در انجمن پیدا میکردی دوست عزیز. درثانی باهات که دشمنی ندارم. این نرم افزار که پیدا کردی برای سال 2009 هستش و در آرشیو برنامه ها بود. این برنامه دقیقا همون کاری که در ستینگ گوشی های سیمبینی است را تکرار میکنه. چیز جدیدی نیست. حالا خودت که پیدا کردی و بلدی سرچ کنی از این به بعد پیدا کن. این قسمت برای کسانیست که واقعا بلد نیستند سرچ کنند و یا تازه کار هستند. ماشاالله شما الان ثابت کردی که بلدی. تازه بیا در این قسمت هم فعالیت کن و به امثال خودت کمک کن. در مورد دکمه شاتر دوربین هم باید بگم که وقتی یک قطعه ایراد داره برو درستش کن به جای دور زدنش.

اینم برنامه برای درخواست اولم که خودم پیدا کردم
http://upfile.mobi/127641.ad287ff2994716dcfed09a3e1293746b
راستی اگه درجه ای بهم بدین که خیلی دوست دارم تو ای بخش فعالیت کنم و تا اونجا که میتونم کمکی به دوستان کنم

Noob Saibot
10-10-2013, 22:57
اینم برنامه برای درخواست اولم که خودم پیدا کردم
http://upfile.mobi/127641.ad287ff2994716dcfed09a3e1293746b
راستی اگه درجه ای بهم بدین که خیلی دوست دارم تو ای بخش فعالیت کنم و تا اونجا که میتونم کمکی به دوستان کنم

شما فعالیت کن بر اساس فعالیت و لیاقتت درجه میگیری.

samad@shiraz
11-10-2013, 13:47
ببینم اینبار چی کار میکنید
چند برنامه عالی برای عکس گرفتن
وچند تا برنامه برای فیلمبرداری
فقط برای فیملبرداری اینو نگین رو گوشیم کار نمیکنه
SymDVR

samad@shiraz
12-10-2013, 09:06
SymDVR

کسی نیست درخواست ما رو جواب بده

samad@shiraz
12-10-2013, 19:43
به به موبایلستانم موبایلستانای جدید

nimahandsomboy
13-10-2013, 17:00
یه برنامه ضبط مکالمه برای گوشی نوکیا ان73 میخوام
بدون صدای بوق.
ضبط نا محدود و با کیفیت
کرک و رجیستری داشته باشه و نیاز به ساین نداشته باشه

s.e.v.e.n.k.h.a.n
13-10-2013, 17:09
یه برنامه ضبط مکالمه برای گوشی نوکیا ان73 میخوام
بدون صدای بوق.
ضبط نا محدود و با کیفیت
کرک و رجیستری داشته باشه و نیاز به ساین نداشته باشه

ساین الان دیگه معنی نداره؟ظرف 5 دقیقه میتونی گوشیتو هک کنی :(
بخش اختصاصی هک |
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1815)
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1815)فارسی شد: ضبط مکالمات بدون بوق و محدودیت(تضمینی) BoldBeast Recorder Advance v2.90 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165407)
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1815)

aliandre
14-10-2013, 11:20
سلام.آقا من جدیدترین اپرا مینی سیمبین سری 6 ورژن 3 و جدیدترین اپرا مینی جاوا که سروراشونم سالم باشه رو میخام.نمیدونم چرا هرچی تو انجمن گشتم پیداش نکردم.مرسی.

reza0421
14-10-2013, 11:45
SymDVR
خدمت شما
دانلود (http://www.mediafire.com/?volzvvaa6h4a52t)
اگه این ورژنش هم کار نکرد(تست کردم روی سی 7)
این بخشو نگاه بنداز
بخش نرم افزار عکاسی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1774)

reza0421
14-10-2013, 11:46
سلام.آقا من جدیدترین اپرا مینی سیمبین سری 6 ورژن 3 و جدیدترین اپرا مینی جاوا که سروراشونم سالم باشه رو میخام.نمیدونم چرا هرچی تو انجمن گشتم پیداش نکردم.مرسی.
متاسفانه سرورهاش بسته شدن
اما اگه شانس اوردی و کار کرد میتونی ورژن اخرشو با گوشی از سایتش دانلود کنی

m.opera.com

aliandre
17-10-2013, 20:45
متاسفانه سرورهاش بسته شدن
اما اگه شانس اوردی و کار کرد میتونی ورژن اخرشو با گوشی از سایتش دانلود کنی

m.opera.com

دانلود کردم کار نکرد.پس حالا چکار کنیم. از چی استفاده کنیم.میگم چرا اپرام دیگه کار نمیکنه پس بگو سروراشو بستن.آخه کی بسته؟چکار داشته002:خیلی مرورگره خوبی بود:020:

ALIREZA
17-10-2013, 22:00
دانلود کردم کار نکرد.پس حالا چکار کنیم. از چی استفاده کنیم.میگم چرا اپرام دیگه کار نمیکنه پس بگو سروراشو بستن.آخه کی بسته؟چکار داشته002:خیلی مرورگره خوبی بود:020:
دوست عزیز چون نرم افزار اپرا مینی از قیلترینگ رد میشد ؛ تمامی سرورهاشو ایران بسته ؛
و به یلیل کار گروه مصادیق مجرمانه در سایت من بیشتر نمیتونم راهنمایی کنم ؛
موفق باشید.

MOHAMAD N900
17-10-2013, 23:04
سلام دوستان
برنامه ی اینستگرام رو می خواستم:by:

reza0421
17-10-2013, 23:34
سلام دوستان
برنامه ی اینستگرام رو می خواستم:by:

اگه اشتیباه نکرده باشم فقط برای اندروید هست

reza0421
17-10-2013, 23:35
دوست عزیز چون نرم افزار اپرا مینی از قیلترینگ رد میشد ؛ تمامی سرورهاشو ایران بسته ؛
و به یلیل کار گروه مصادیق مجرمانه در سایت من بیشتر نمیتونم راهنمایی کنم ؛
موفق باشید.
دوست عزیز فک کنم اپرا موبایل کارکنه.اونم مرورگر خوبیه اما از کیلترینگ رد نمیشه ها:do:

ALIREZA
17-10-2013, 23:40
دوست عزیز فک کنم اپرا موبایل کارکنه.اونم مرورگر خوبیه اما از کیلترینگ رد نمیشه ها:do:

رد نمیشه ولی خوب که اپرا مینی داره اینه که پیج ها رو با سرعت بسیار بالا لود میکنه ؛

reza0421
17-10-2013, 23:53
رد نمیشه ولی خوب که اپرا مینی داره اینه که پیج ها رو با سرعت بسیار بالا لود میکنه ؛
اره درسته
اما درست ترش اینه:باسرعت بالا لود میکرد:ca: دیگه مرده:ca:

ALIREZA
17-10-2013, 23:56
اره درسته
اما درست ترش اینه:باسرعت بالا لود میکرد:ca: دیگه مرده:ca:

سرور ادیت شدش موجوده ولی طبق کار گروه مصادیق مجرمانه نمیتونیم کمکی بکنیم ؛
موفق باشید .

[[[[
22-10-2013, 20:47
سلام ببخشید من مثلا بازی یا نرم افزار جاوا دانلوذ میکنم بعضی از این بازیها و برنامه ها فقط چندین فایل یعنی داخل فایل زیپ کلی چیز اینها باید کجا کپی کرد؟؟؟؟

ALIREZA
22-10-2013, 21:33
سلام ببخشید من مثلا بازی یا نرم افزار جاوا دانلوذ میکنم بعضی از این بازیها و برنامه ها فقط چندین فایل یعنی داخل فایل زیپ کلی چیز اینها باید کجا کپی کرد؟؟؟؟

دوست عزیز شما زمانی که فایل هایی با فرمت jar یا jad رو به رایانتون انتقال میدید این فایل ها رو ممکنه سیستم ساپرت نکنه و به صورتzip نمایش دهد و شما هم برید داخل آن چند فایل و پوشه رو مشاهده میکنید ؛
برای رفع این مشکل شما باید همون فایل zip رو به موبایلتون انتقال بدید و گوشیتون فرمت اصلی رو شناسایی میکنه ؛ فایل ها رو جای خاصی نمیشه ریخت بلکه بیاد نصب بشن ؛ پس شما فایل zip رو انتقال بدید به گوشیتون ؛ گوشیتون شناسایی کرده و نصبش میکنه ؛
موفق باشید.

farzad_dc
04-11-2013, 11:15
با سلام
اگه ممكنه برنامه ضبط مكالمات در حين صحبت كردن بدون بوق بذاريد الان 2 روز دارم ميگردم همه ميگن بدون بوقه ولي باز هم بدون بوق نيست اگه ممكنه برنامه خوب كه با شروع تماس خود به خود اجرا بشه و بوق نداشته باشه اگه فارسي باشه كه چه بهتر اگه نه فنگليش هم باشه مساله اي نيست تشكر

ALIREZA
04-11-2013, 14:10
با سلام
اگه ممكنه برنامه ضبط مكالمات در حين صحبت كردن بدون بوق بذاريد الان 2 روز دارم ميگردم همه ميگن بدون بوقه ولي باز هم بدون بوق نيست اگه ممكنه برنامه خوب كه با شروع تماس خود به خود اجرا بشه و بوق نداشته باشه اگه فارسي باشه كه چه بهتر اگه نه فنگليش هم باشه مساله اي نيست تشكر

دوست عزیز برای اینکه بدون بوق باشه درسته برنامه های زیادی هست ولی بوق میزنن ؛ برایاینکه بوق نزنه باید گوشیتون رو/ رو حالت سایلنت قرار بدید ؛ اونوقت دیگه بوق نمیزنه ؛

farzad_dc
05-11-2013, 14:03
اگه ممكنه يك برنامه خوب ضبط مكالمات رو بذارين تشكر

H A M ! D
12-11-2013, 21:27
سلام
یه نرم افزار واسه چک کردن تویتترم میخواستم

ALIREZA
13-11-2013, 05:45
سلام
یه نرم افزار واسه چک کردن تویتترم میخواستم

با عرض سلام و درود خدمت استاد حمید عزیزم ؛

حمید جان یه همچین برنامه ای وجود داشت ؛ ولی به دلیل کارگروه مصادیق مجرمانه از سایت حذف شده ؛
من شرمندتم داداش ؛
موفق باشی عزیز ؛

H A M ! D
13-11-2013, 07:25
با عرض سلام و درود خدمت استاد حمید عزیزم ؛

حمید جان یه همچین برنامه ای وجود داشت ؛ ولی به دلیل کارگروه مصادیق مجرمانه از سایت حذف شده ؛
من شرمندتم داداش ؛
موفق باشی عزیز ؛
خب حداقل اسمشو برام پ خ کن.

7th Man
13-11-2013, 23:39
دوستان یه برنامه بدین صدای دوربین را ببنده
يه را بگین که فلش دوربین بعد از تنظیم رو خاموش همینطور بمونه نره روخودکار
۳.کل حجم ابزارهایی که لازمه دانلود کنم برای فربمور c6-01چقدره؟

ALIREZA
14-11-2013, 13:41
دوستان یه برنامه بدین صدای دوربین را ببنده
يه را بگین که فلش دوربین بعد از تنظیم رو خاموش همینطور بمونه نره روخودکار
۳.کل حجم ابزارهایی که لازمه دانلود کنم برای فربمور c6-01چقدره؟

درود

تنها راهه سادش سایلنت کردن گوشیه ؛
فک نمیکنم راهی باشه ولی وقتی شما روی قطع کردن فلش بزنید تا زمانی که داخل دوربینید دیگه فلش کار نمیکنه ولی زمانی که وارد دوربین میشوید مجدد باید تنظیمش کنید ؛

فایل های فریمورتون هم در این قسمته ؛

بفرمایید
دانلود فیرم ور جدید C6-01 ورژن (111.40.1511)( RM-718)(Belle Refresh) *فارسی* (دانلود از سرور مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=241430)

7th Man
15-11-2013, 17:40
درود

تنها راهه سادش سایلنت کردن گوشیه ؛
فک نمیکنم راهی باشه ولی وقتی شما روی قطع کردن فلش بزنید تا زمانی که داخل دوربینید دیگه فلش کار نمیکنه ولی زمانی که وارد دوربین میشوید مجدد باید تنظیمش کنید ؛

فایل های فریمورتون هم در این قسمته ؛

بفرمایید
دانلود فیرم ور جدید C6-01 ورژن (111.40.1511)( RM-718)(Belle Refresh) *فارسی* (دانلود از سرور مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=241430)

سایلنت کردم بازم صدا داره
یه پی دی اف ریدر سریع بده،این ادوب سرعتش رو اعصابه

پ.ن:اصلاحیه همکارتو پاک کردی:دی

ALIREZA
15-11-2013, 18:07
سایلنت کردم بازم صدا داره
یه پی دی اف ریدر سریع بده،این ادوب سرعتش رو اعصابه

پ.ن:اصلاحیه همکارتو پاک کردی:دی

بابا یه بار اشتباه کردیم :4:
اونم گوشیتون رو با c5 اشتباه گرفتم :4:

=-=-=-=-=-=-=-=

از این روش جهت قطع کردن صدای شاتر استفاده کنید ؛

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49733
اینم یه pdf reader پر سرعت خدمت دوست گل ؛

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183202

7th Man
16-11-2013, 08:36
بابا یه بار اشتباه کردیم :4:
اونم گوشیتون رو با c5 اشتباه گرفتم :4:

=-=-=-=-=-=-=-=

از این روش جهت قطع کردن صدای شاتر استفاده کنید ؛

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49733
اینم یه pdf reader پر سرعت خدمت دوست گل ؛

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183202

آقا این پی دی اف ریدر که دادی کلی تشکیلات آفیس داره
یه ریدر تک و توک و کم حجم میخوام

dr1111111
29-12-2013, 22:12
سلام
گوشی من nokia N85 هستش
میخواستم ببینم الان o-p-e-r-a m-i-n-i هست که امکان دانلود داشته باشه؟؟؟؟ ممنون میشم

ALIREZA
29-12-2013, 22:39
سلام
گوشی من nokia N85 هستش
میخواستم ببینم الان o-p-e-r-a m-i-n-i هست که امکان دانلود داشته باشه؟؟؟؟ ممنون میشم

دوست من

طبق کارگروه مصادیق مجرمانه ما نمیتونیم به شما کمکی بکنیم

alidehghansedeh
30-12-2013, 15:29
سلام ایا qt برای گوشی nokia 6120هم موجود است من دانلود کردم و نصب هم شد ولی اجرا نمی شود لطفا راه حلی برای من پیدا کنید
مچکرم

H A M ! D
02-01-2014, 11:33
سلام
یه چندتا برنامه بود هر وقت اس میومد مستقیم تو صفحه اصلی نشون میداد. یکیش هم طرح آیفون داشت. اونا رو میخواستم

ALIREZA
02-01-2014, 21:40
سلام ایا qt برای گوشی nokia 6120هم موجود است من دانلود کردم و نصب هم شد ولی اجرا نمی شود لطفا راه حلی برای من پیدا کنید
مچکرم

دوست من از پست دوم این تاپیک مخصوص s60v3 نرم افزار qt رو مخصوص گوشیتون دانلود

و استفاده کنید

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411

sajjadaf
02-01-2014, 22:32
سلام خسته نباشید دوستان.نرم افزار instagraph uploader داشتم میگه اپدیت کنید بعد تو استور پولی بود حالا اخرین نسخش میخواستم یعنی همون نسخه پولی که کار کنه برام.ممنونم

ALIREZA
03-01-2014, 08:45
سلام خسته نباشید دوستان.نرم افزار instagraph uploader داشتم میگه اپدیت کنید بعد تو استور پولی بود حالا اخرین نسخش میخواستم یعنی همون نسخه پولی که کار کنه برام.ممنونم

نه دوست من چیزی در موردش پیدا نکردم ولی کاری که شما میتونی بکنی اینه

یه بار برنامه رو ریموو کنی و مجدد نصب کنی و استفاده کنی :4:

sajjadaf
03-01-2014, 09:32
اخه اصلا استفاده نکردم همینکه وارد برنامه میشم به اینترنت وصل میشه میگه نسخه جدید رو نصب کنید و تو استور پولی هست اون نسخه و دسترسی بهش ندارم

ALIREZA
03-01-2014, 12:08
اخه اصلا استفاده نکردم همینکه وارد برنامه میشم به اینترنت وصل میشه میگه نسخه جدید رو نصب کنید و تو استور پولی هست اون نسخه و دسترسی بهش ندارم

به هر حال من چیزی در موردش پیدا نکردم یه چند روز صبر کن تا برات بگردم

ALIREZA
03-01-2014, 12:10
سلام
یه چندتا برنامه بود هر وقت اس میومد مستقیم تو صفحه اصلی نشون میداد. یکیش هم طرح آیفون داشت. اونا رو میخواستم

خدمت استاد گل و سالارم

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143946

dr1111111
07-01-2014, 20:53
سلام

برنامه i-sms رو داتلود کن

phonix.98
11-01-2014, 10:50
با سلام.
یه برنامه واسه قطع و وصل کردن دیتای گوشی (اینترنت GPRS) میخوام. از Whatsapp استفاده میکنم و نمیخوام به اینترنت وصل باشه. گوشی من N79 هست. میخوام یه جوری باشه که حتی اگه کسی PM بده واتس اجرا نشه. مرسی:bw::bw:

nimahandsomboy
12-01-2014, 11:35
اقا بنده 2 تا برنامه میخوام برای گوشی n73

یه برنامه میخوام برای کسی که زنگ میزنه عکسش فول اسکرین روی صفحه بیوفته

یه برنامه برای ضبط نامحدود مکالمه بدون بیپ کرک شده رجیستری شده باشه

bardia206
15-01-2014, 00:19
مشکل در نصب qt
سلام دوستان من گوشیه n81 رو دارم و برای نصب خیلی از برنامه هام ارور missing qt رو دریافت میکنم qt رو اط 100 جا دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم میشه sqlite3 missing به نظر شما باید چیکار کنم که این مشکل حل بشه .اطلاعاتم در مورد سیمبین زیاد نیست

H A M ! D
22-01-2014, 19:40
سلام
نرم افزاری که با استفاده از شتاب سنج n82 صدای شلاق دربیاره

dr1111111
26-01-2014, 20:01
با سلام.
یه برنامه واسه قطع و وصل کردن دیتای گوشی (اینترنت GPRS) میخوام. از Whatsapp استفاده میکنم و نمیخوام به اینترنت وصل باشه. گوشی من N79 هست. میخوام یه جوری باشه که حتی اگه کسی PM بده واتس اجرا نشه. مرسی:bw::bw:

برنامه task manager رو نصب کن بعدش از قسمت process سه تا گزینه پایین رو end کن:
loggerserver
procmgrserver
whatsapp
ترجیحا با همین ترتیب end کن :dn:

sobijoon
02-02-2014, 01:30
دروود بر شما دوستان
یک مشکل قدیمی دارم که الان خیلی برام حیاتی شده
من چند سال پیش یکسری فیلم رو با نرم افزار مدیا سیف روی گوشی نوکیا 6630 فقل کردم و بعد از آپدیت گوشی دیگه نرم افزار کار نکرد و با اینکه همه ویدئو ها روی مموریم هست ولی باز نمیشه
کد رمزش هم دارم
ولی دیگه حتی با قرار دادن اونها در پوشه نرم افزار که مجددا نصب کرده بودم هم نشد بازش کنم
الان نیاز خیلی خیلی واجب به یکی از اون فیلمهای قفل شده پیدا کردم و نمیدونم چطوری باید این فایل هارو باز کنم
کسی میدونه باید چکار کرد ؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

ALIREZA
02-02-2014, 15:29
دروود بر شما دوستان
یک مشکل قدیمی دارم که الان خیلی برام حیاتی شده
من چند سال پیش یکسری فیلم رو با نرم افزار مدیا سیف روی گوشی نوکیا 6630 فقل کردم و بعد از آپدیت گوشی دیگه نرم افزار کار نکرد و با اینکه همه ویدئو ها روی مموریم هست ولی باز نمیشه
کد رمزش هم دارم
ولی دیگه حتی با قرار دادن اونها در پوشه نرم افزار که مجددا نصب کرده بودم هم نشد بازش کنم
الان نیاز خیلی خیلی واجب به یکی از اون فیلمهای قفل شده پیدا کردم و نمیدونم چطوری باید این فایل هارو باز کنم
کسی میدونه باید چکار کرد ؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

دوست من شرمنده شما فیلم ها رو فشرده و قفل کردید یا خود فیلم رو قفل کردید؟!

فایلی که قفل شده باشه رو به صورت خیلی سخت یا حتی نمیشه قفلش رو باز کرد

sobijoon
02-02-2014, 23:14
با سپاس
من خود فایلها رو قفل کردم
یعنی هیچ راهی نیست که اینهارو بشه دید حتی با اینکه رمزی که روش گذاشته بودم هم دارم فقط نرم افزار دیگه کار نمیکنه

saeed_330
07-02-2014, 02:24
سلام خدمت دوستان گرامی، من برنامه مسنجر Line برای گوشی نوکیا E52 میخام با تشکر.

ALIREZA
07-02-2014, 07:14
سلام خدمت دوستان گرامی، من برنامه مسنجر Line برای گوشی نوکیا E52 میخام با تشکر.

خدمت دوست گل

دانلود نرم افزار LINE (dl2.mobfa.org/dl9/fringSymbian94_www.Mobfa.Org.zip)

اینم رمز فایل فشرده

WWW.mobfa.org

saeed_330
07-02-2014, 12:24
خدمت دوست گل

دانلود نرم افزار LINE (dl2.mobfa.org/dl9/fringSymbian94_www.Mobfa.Org.zip)

اینم رمز فایل فشرده

WWW.mobfa.org

ممنون دوست عزیز ولی این ورژن نصب نمیشه میگه به سایتfring برو و ورژن صحیح رو دانلود کن. لطفاً یه ورژن دیگه بذارید با تشکر.

alipda
07-02-2014, 17:43
دوستان و اساتید گرامی
یک نرم افزار به نام best callcheater روی گوشیم داشتم الان بدنبال استفاده این نرم افزار به صورت جاوا بر روی گوشی اندرویدی هست
خیلی ممنون میشم اگر نرم افزار مشابه ای بود هم ممنون میشم حتی برای گوشی های ایفون

راستی کار این برنامه این بود که صدای محیط را در زمان تماس میتوانست تغییر دهد

با تشکر

HF273
07-02-2014, 22:58
دوستان و اساتید گرامی
یک نرم افزار به نام best callcheater روی گوشیم داشتم الان بدنبال استفاده این نرم افزار به صورت جاوا بر روی گوشی اندرویدی هست
خیلی ممنون میشم اگر نرم افزار مشابه ای بود هم ممنون میشم حتی برای گوشی های ایفون

راستی کار این برنامه این بود که صدای محیط را در زمان تماس میتوانست تغییر دهد

با تشکر

سلام
شما این برنامه رو برای اندروید میخواید ؟
اگر همینطوره باید در بخش اندروید و در تایپیک زیر مطرح کنی تا دوستان قرار بدن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=316067

یا منظورتون رو بد متوجه شدم ؟
موفق باشید

alidehghansedeh
14-02-2014, 20:49
سلام دوستان من گوشیم nokia 6120هست که سیستم عاملش s60v3می باشد.یه برنامه میخوام که فکوس اتوماتیک برای دوربین گوشی داشته باشه؟
و یه سوال داشتم آیا برنامه ی qtفقط برای گوشی های سیمبین لمسی می باشد یا روی این گوشی هم جواب میدهد؟
اگر برای این گوشی پیدا می شود کجا برم دنبالش {در ضمن گوشیم هک نشده است}

ALIREZA
14-02-2014, 23:58
سلام دوستان من گوشیم nokia 6120هست که سیستم عاملش s60v3می باشد.یه برنامه میخوام که فکوس اتوماتیک برای دوربین گوشی داشته باشه؟
و یه سوال داشتم آیا برنامه ی qtفقط برای گوشی های سیمبین لمسی می باشد یا روی این گوشی هم جواب میدهد؟
اگر برای این گوشی پیدا می شود کجا برم دنبالش {در ضمن گوشیم هک نشده است}

از پست دوم تاپیک زیر دانلود کنید

البته نسخه مربوط به گوشی خودتون رو دانلود کنید

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411 (forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411)

ALIREZA
15-02-2014, 00:02
ممنون دوست عزیز ولی این ورژن نصب نمیشه میگه به سایتfring برو و ورژن صحیح رو دانلود کن. لطفاً یه ورژن دیگه بذارید با تشکر.

آخه دوست من از کجا باید بیارم :4:

این نرم افزار واسه سیمبین نیست و بزور واسه جاوا هست :4:

اونم همینطور پیدا کردم :4:

alidehghansedeh
16-02-2014, 17:12
سلام دوستان گرامی آیا برنامه ای برایs60v3وجود دارد که فکوس اتوماتیک برای عکس گرفتن در گوشی داشته باشد؟
اگر هست لطفا معرفی کنید
{در ضمن برای s60v3کیبوردی میخوام یعنی گوشیم کیبوردی هست نه لمسی}

با تشکر فراوان

ALIREZA
16-02-2014, 19:32
سلام دوستان گرامی آیا برنامه ای برایs60v3وجود دارد که فکوس اتوماتیک برای عکس گرفتن در گوشی داشته باشد؟
اگر هست لطفا معرفی کنید
{در ضمن برای s60v3کیبوردی میخوام یعنی گوشیم کیبوردی هست نه لمسی}

با تشکر فراوان

دوست من بهتون گفته بودم:4:

فوکوس اتوماتیک یک قابلیت سخت افزاری است نه نرم افزاری که این قابلیت رو دوربین خود گوشی داره

alidehghansedeh
17-02-2014, 22:00
دوستان یه سوال داشتم
دیدید که روی بعضی از لنز های دوربین های گوشی هایی مثلN95یاn96یاn73نوشته شده کارلزایس
آیا روی لنز گوشی هایی که این را ننوشته یعنی شرکت سازنده ی آن کارلزایس نیست یا کارلزایس هست ولی نوشته نشده؟

با تشکر از شما

ALIREZA
17-02-2014, 22:26
دوستان یه سوال داشتم
دیدید که روی بعضی از لنز های دوربین های گوشی هایی مثلN95یاn96یاn73نوشته شده کارلزایس
آیا روی لنز گوشی هایی که این را ننوشته یعنی شرکت سازنده ی آن کارلزایس نیست یا کارلزایس هست ولی نوشته نشده؟

با تشکر از شما
نه دیگه

کارل زایس بهترین لنز هست و هر گوشی که داشته باشه روش مینویسن یا اینکه داخل مشخصاتش میگن که لنز دوربینش کارل زایس هست یا نه !

H A M ! D
22-02-2014, 17:13
سلام
این n82 ما پیغام دلیوری نمیده. روشن ها ولی نمیده. مشکلش چیه؟ خط همراه اوله

gholamrezaarjan
22-02-2014, 19:00
سلام

حمید جان یعنی تو n82 داری؟
آها فکر کنم گوشی پنجمته
یکبار صندوق دلیوری رو خالی کن و بعد یکبار delivery رو خاموش روشن کن و بعد تست کن.
بعضی مواقع تو این گوشیها چنین اتفاقاتی رخ میده اگه درست نشد باید ریست کلی بزنی

H A M ! D
22-02-2014, 21:38
صندوق دلیوری کجاست؟

ALIREZA
22-02-2014, 21:46
سلام

صندوق دلیوری کجاست؟

سلام حمید :4:

شاید گوشیت نفتی شده :4:

باید بره تو drafts اگر ارسال نشده باشه پیغام :ab:

romanof
12-03-2014, 20:03
با عرض سلام به دوستان
من نیاز به یک نرم افزار برای راه اندازی یاهو مسنجر دارمکه سالم هم باشه و کار کنه.اگه امنکانش هست معرفی کنین!

ALIREZA
12-03-2014, 21:00
با عرض سلام به دوستان
من نیاز به یک نرم افزار برای راه اندازی یاهو مسنجر دارمکه سالم هم باشه و کار کنه.اگه امنکانش هست معرفی کنین!

سلام

خدمت دوست گرامی !

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/UAMQFOvEvT/yahoo-messenger-v2.020-s60v3v53-anna-belle-.jar

admirer
14-03-2014, 09:57
با سلام.
من دنبال نرم افزاری میگردم که بتونم در صورت برقراری تماس بلوتوث خودمو -جهت استفاده از هندزفری بلوتوث- روشن کنم.اندروئید چنین نرم افراری داره بنام Bluetooth Power.ولی برای سیمبین یا حتی جاوا چنین برنامه ای رو پیدا نکردم.ممنون میشم دوستان راهنمائی بفرمایند.

ALIREZA
14-03-2014, 10:33
با سلام.
من دنبال نرم افزاری میگردم که بتونم در صورت برقراری تماس بلوتوث خودمو -جهت استفاده از هندزفری بلوتوث- روشن کنم.اندروئید چنین نرم افراری داره بنام Bluetooth Power.ولی برای سیمبین یا حتی جاوا چنین برنامه ای رو پیدا نکردم.ممنون میشم دوستان راهنمائی بفرمایند.

فکر نمیکنم نیازی به نرم افزار باشه !

شما بلوتوث گوشیون رو روشن کنید ، سپس حالت مخفی یعنی Hide رو انتخاب کرده و بولوث خود رو ، رو حالت Hide (مخفی) گذاشته و سپس به صورت دائم وصل باشه به هنزفری بلوتوث .

(خیر چنین نرم افزاری نداریم که به صورت اتوماتیک در سیمبین عمل کنه ولی شما میتونید از روش ذکر شده عمل کنید)

admirer
14-03-2014, 12:22
فکر نمیکنم نیازی به نرم افزار باشه !

شما بلوتوث گوشیون رو روشن کنید ، سپس حالت مخفی یعنی Hide رو انتخاب کرده و بولوث خود رو ، رو حالت Hide (مخفی) گذاشته و سپس به صورت دائم وصل باشه به هنزفری بلوتوث .

(خیر چنین نرم افزاری نداریم که به صورت اتوماتیک در سیمبین عمل کنه ولی شما میتونید از روش ذکر شده عمل کنید)

ممنون از راهنماییتون .من برای صرفه جویی شارژ باتری خواستار نرم افزار مورد نظر شدم. این طوری که شما گفتید تاثیری روی شارژ نداره.

ALIREZA
14-03-2014, 12:37
ممنون از راهنماییتون .من برای صرفه جویی شارژ باتری خواستار نرم افزار مورد نظر شدم. این طوری که شما گفتید تاثیری روی شارژ نداره.

خیر دوست من !

تاثیر داره ولی زمانی که مخفی میکنید اصلا متوجه مصرف بیش از حد باتری نمیشید .

amini_bio
18-03-2014, 13:26
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.

شدیدا به نرم افزار بلک لیستی احتیاج دارم که بشه یه سری شماره که مثلا با 0219.... شروع میشند را بلاک کنم.
یعنی می خوام کل تلفن عمومی ها را بلاکشون کنم.

توروخدا اگه وجود داره معرفی کنید.

ممنون

ALIREZA
18-03-2014, 13:59
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.

شدیدا به نرم افزار بلک لیستی احتیاج دارم که بشه یه سری شماره که مثلا با 0219.... شروع میشند را بلاک کنم.
یعنی می خوام کل تلفن عمومی ها را بلاکشون کنم.

توروخدا اگه وجود داره معرفی کنید.

ممنون
سلام

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=55297

H A M ! D
22-03-2014, 20:28
سلام
عليرضا جان اين دليوري ا درست نشدا... ريست هم كردم نشد.
هيچ راه ديگه اي نمونده؟

HF273
22-03-2014, 22:19
سلام
عليرضا جان اين دليوري ا درست نشدا... ريست هم كردم نشد.
هيچ راه ديگه اي نمونده؟

سلام با اجازه علیرضا
آقا این چه وضعشه 3 ساعت دنبال پست قبلیت گشتم ببینم جریان چی بوده :4:
ریست فکتوری دیگه ؟ #7370#* ؟ :4:
اگر درست نشده یه کار ساده بکن - یه سیم کارت دیگه بنداز توش و ببین دلیوری رو میزنه یا نه (ترجیحا مثلا ایرانسل باشه)
شاید مشکل سیم کارت باشه تا گوشی چون چیز خاصی نداره که بخواد نشون نده ریست هم که کردی !
پوشه دلیوری هم منظور همون report هست !

موفق باشید

پاپيروس
30-03-2014, 00:25
با سلام
گوشي نوكيا ان 78 مرتب ميزنه سيم كارت را نصب كنيد وصفحه اش سفيد ميشه مشكل از كجاشه؟

ALIREZA
30-03-2014, 01:01
با سلام
گوشي نوكيا ان 78 مرتب ميزنه سيم كارت را نصب كنيد وصفحه اش سفيد ميشه مشكل از كجاشه؟

شما بايد سوالتون رو در بخش پرسش و پاسخ ميپرسيديد عزيز !

شما از همه اطلاعاتت مانند اس ام اس ها و مخاطبينتون از طريق برامه nokia suite فايل پشتيبان يا بك آپ بگيريد و كد *#7370# رو بزنيد !

گوشيتون ريست و ريستارت ميشه و بالا مياد و فريمور ريستور ميشه !

اگر درست شد كه هيچ ! اگر نشد بديد بيرون تا با باكس براتون فلش بزنن !

اگر درست نشد احتمال ميدم پايه هاي جا سيم كارتتون خراب شده باشه !

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

asedjavad
05-04-2014, 09:54
سلام
یه نرم افزار میخوام برا فیل‍تر کردن پیامکهای ورودی و خروجی چند تا شماره خاص (نمیخوام حذف بشن. فقط تو Hnbox نشون داده نشن. مثلا یه جای دیگه نمایش داده بشن که دیدنشون نیاز به پسورد داشته باشه.)

کل نرم افزارهای با این موضوع تو 20 صفحه اول http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2096 رو هم دانلود و نصب کردم؛ اما هرکدوم یه مشکل داشت.
امکاناتی که برام مهمه داشته باشه اینان:
1- قابلیت فیل‍ترکردن بیشتر از یک شماره (حداقل تا 5 شماره)
2- نیاز به پسورد داشتن دیدن پیامکای فیل‍تر شده.
3- عدم نمایش در تسک منیجر گوشی
4- ترجیحا نمایش یه ایکن یا ... در صفحه دسکتاپ که بفهمیم پیامک فیلترشده جدید داریم!
5- یکی از مشکلاتی که نرم افزارهایی که تاحالا امتحان کردم داشتن، این بوده که :
من رو گوشیم free isms نصب دارم و تنظیمش کردم که هر پیامک به محض دریافت تو صفحه اول گوشی نمایش داده بشه (مدل آیفون). حالا نرم افزارهای موجود وقتی پیامی رو فیل‍تر میکنن، باز هم Isms تو صفحه دسکتاپ نشونش میده.
6- اگه نرم افزار بتونه پیامای قدیمی اون شماره رو هم فیل‍تر کنه که دیگه نور علی نور میشه!

بهترین چیزی هم که تا حالا پیدا کردم، نرم افزار ultimateSMS هست که همه چیش عالی هست، فقط همون مشکلی که گفتم رو با free isms داره.

asedjavad
05-04-2014, 18:23
سلام
یه نرم افزار میخوام برا فیل‍تر کردن پیامکهای ورودی و خروجی چند تا شماره خاص (نمیخوام حذف بشن. فقط تو Hnbox نشون داده نشن. مثلا یه جای دیگه نمایش داده بشن که دیدنشون نیاز به پسورد داشته باشه.)

کل نرم افزارهای با این موضوع تو 20 صفحه اول http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2096 رو هم دانلود و نصب کردم؛ اما هرکدوم یه مشکل داشت.
امکاناتی که برام مهمه داشته باشه اینان:
1- قابلیت فیل‍ترکردن بیشتر از یک شماره (حداقل تا 5 شماره)
2- نیاز به پسورد داشتن دیدن پیامکای فیل‍تر شده.
3- عدم نمایش در تسک منیجر گوشی
4- ترجیحا نمایش یه ایکن یا ... در صفحه دسکتاپ که بفهمیم پیامک فیلترشده جدید داریم!
5- یکی از مشکلاتی که نرم افزارهایی که تاحالا امتحان کردم داشتن، این بوده که :
من رو گوشیم free isms نصب دارم و تنظیمش کردم که هر پیامک به محض دریافت تو صفحه اول گوشی نمایش داده بشه (مدل آیفون). حالا نرم افزارهای موجود وقتی پیامی رو فیل‍تر میکنن، باز هم Isms تو صفحه دسکتاپ نشونش میده.
6- اگه نرم افزار بتونه پیامای قدیمی اون شماره رو هم فیل‍تر کنه که دیگه نور علی نور میشه!

بهترین چیزی هم که تا حالا پیدا کردم، نرم افزار ultimateSMS هست که همه چیش عالی هست، فقط همون مشکلی که گفتم رو با free isms داره.

ممنون از همه. جوابم رو گرفتم

HF273
05-04-2014, 20:43
ممنون از همه. جوابم رو گرفتم

سلام
با چه برنامه ای ؟
بدرد ما هم میخوره :4:

aliandre
06-04-2014, 15:50
سلام
من ی برنامه کرنومتر برای گوشیم میخام. اگه قابلیت لپ هم داشته باشه ک عالیه
گوشیم nokia n95 هست.
تشکر.

ALIREZA
06-04-2014, 16:50
سلام
من ی برنامه کرنومتر برای گوشیم میخام. اگه قابلیت لپ هم داشته باشه ک عالیه
گوشیم nokia n95 هست.
تشکر.

بفرما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92356

aliandre
06-04-2014, 18:59
بفرما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92356

دمت گرم خیلی حال دادی:cv:

asedjavad
07-04-2014, 12:16
سلام
نرم افزار زمان بندی تماس به درد بخور وجود داره؟
میخوام یه لیست بهش بدم و بگم از ساعت فلان شروع کن ... به هر کدومشون یه زنگ بزن، مثلا یه ثانیه که زنگ خورد قطع کن و برو سراغ بعدی... ترجیحا این قابلیت رو هم داشته باشه که لیست کنه کدوم تماس موفق بوده، مثلا کدومش مشغول بوده، کدومش خاموش بوده و ...

البته خودم برنامش رو با پایتون نوشته بودم ولی جدیدا نمیدونم چرا به چهار پنج تا که زنگ میزنه بعد کرش میکنه ...

سلام
با چه برنامه ای ؟
بدرد ما هم میخوره http://forum.mobilestan.net/images/smilies/yahoo/4.gif

با نرم افزار mcleaner .
از اینجا:
بلک لیست قدرتمند(نسخه انگلیسی) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128145)mcleaner 2.2.0 final (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128145)

البته من از نسخه قدیمیترش که فارسی شدست استفاده میکنم از اینجا:
فارسی شد:بهترین برنامه برای مدیریت بر تماس و پیام (http://......../showthread.php?t=11710)MCleaner v2.1.4 (http://......../showthread.php?t=11710)

همه اون مواردی که خواستم توش هست بجز مورد ششم ظاهرا!

alirhb1370
23-04-2014, 22:21
سلام
برنامه ای میخواستم فایل هد ساعت فلش و یا عکس ها متحرک رو صفحه زمینه اجرا کنه

Sent from my GT-I8190

ALIREZA
23-04-2014, 23:07
سلام
برنامه ای میخواستم فایل هد ساعت فلش و یا عکس ها متحرک رو صفحه زمینه اجرا کنه

Sent from my GT-I8190

اگر گوشیتون سیمبینه این امکان وجود نداره یا اگر باشه کیفیت تصویر ها خیلی پایین هست !

alirhb1370
24-04-2014, 10:12
اره.s60v3 هست
البته برا کسی دیگه میخواستم

Sent from my GT-I8190

ALIREZA
24-04-2014, 11:22
اره.s60v3 هست
البته برا کسی دیگه میخواستم

Sent from my GT-I8190

این پایین ترین مدل سیمبینه و میشه گفت اصلا امکان نداره ! برا سیمبین 3 یا s60v5 موجود هست !

SADEGH
25-04-2014, 13:07
خسته نباشيد.من يه برنامه مشابه برنامه wifi file transfer اندرويد يا ifile server ايفون ميخواستم كه وقتي به واي فايي وصل ميشيم يه اي پي به ما بده كه با زدن اون توي بروزر كامپيوتر به محتويات گوشي از طريق واي فاي دسترسي داشته باشيم.
نظرتون در مورد symNAS چيه !؟ ايا همين كار رو ميكنه !؟ اگه اره لينك كرك شده ش روبديد.ممنونم.

Sent from my iPad using Tapatalk

ALIREZA
25-04-2014, 17:21
خسته نباشيد.من يه برنامه مشابه برنامه wifi file transfer اندرويد يا ifile server ايفون ميخواستم كه وقتي به واي فايي وصل ميشيم يه اي پي به ما بده كه با زدن اون توي بروزر كامپيوتر به محتويات گوشي از طريق واي فاي دسترسي داشته باشيم.
نظرتون در مورد symNAS چيه !؟ ايا همين كار رو ميكنه !؟ اگه اره لينك كرك شده ش روبديد.ممنونم.

Sent from my iPad using Tapatalk

بهترینش همینه !
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96320

SADEGH
25-04-2014, 21:06
بهترینش همینه !
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96320

روی n82 جواب میده ؟! خیلی دنگ و فنگ داره.

راه اسونتر نیست ؟!

ALIREZA
26-04-2014, 07:49
روی n82 جواب میده ؟! خیلی دنگ و فنگ داره.

راه اسونتر نیست ؟!

صادق جان فقط همین برنامه هست !
اونم نگاه کنید n82 دیگه میشه گفت خیلی قدیمی شده !
این کرک شده هست ولی برای n97و 5800 !

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/98xMkXtAUn/telexy.networks-.symnc-.v1-.0-.s60v3-.symbianos9-.x-.unsigned-.cracked-.rar

romanof
18-05-2014, 20:13
سلام دوستان
من میخواستم رو گوشیم viber ورژن 2.01 نصب کنم ولی دیدم پیغام مبنی بر نبود qt میده
از طریق یکی از تاپیک های فروم ، qt و مشتقاتشو پیدا و نصب کردم
دوباره خواستم viber را نصب کنم که یه ارور جدید میده با این متن : unable to install.ovi notification api,version 1.01 (11130) or newer is required.
حالا میخواستم بدونم ورژن جدید تر این api رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

ALIREZA
18-05-2014, 20:26
سلام دوستان
من میخواستم رو گوشیم viber ورژن 2.01 نصب کنم ولی دیدم پیغام مبنی بر نبود qt میده
از طریق یکی از تاپیک های فروم ، qt و مشتقاتشو پیدا و نصب کردم
دوباره خواستم viber را نصب کنم که یه ارور جدید میده با این متن : unable to install.ovi notification api,version 1.01 (11130) or newer is required.
حالا میخواستم بدونم ورژن جدید تر این api رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

سلام / متاستفانه گوشیتون سر نصب ovi notification اذیت میکنه / خوب کاری که میتونید بکنید اینه هارد ریست کنید / شما از تمامی اطلاعاتتون مثل مخاطبین و اس ام اس ها با نوکیا سویت بک آپ بگیرید و کد *#7370# رو بزنید / گوشیتون ریست و ریستارت میشه و بالا میاد

سپس شما باید گوشیتون رو هک کنید و بعد از هک qt رو نصب کنید و سپس ovi notification رو نصب کنید و سپس وایبر رو نصب کنید / یه عده از دوستان میگن که وایبر سیمبین از کار افتاده ولی به طور قطع نمیتونم این نظر رو بدم چون خودم گوشی سیمبینی در دسترس ندارم که تست کنم / ولی اگر خواستید درست بشه باید این کار رو انجام بدید / یا اینکه بیخیال این کار بشید *

&

saeed_330
21-05-2014, 06:10
سلام دوست عزیز، من نرم افزار بی تالک برای گوشی نوکیا E52 میخام با تشکر

ALIREZA
21-05-2014, 10:28
سلام دوست عزیز، من نرم افزار بی تالک برای گوشی نوکیا E52 میخام با تشکر

سلام / متاستفانه این برنامه برای سیمبین نیومده *

&

amini_bio
26-10-2014, 21:17
آقا بهترین نرم افزار هواشناسی چی هست؟
برای n95 میخوام
spb مدتی هست که دیگه آپدیت نمیشه
ممنون

ALIREZA
26-10-2014, 21:40
آقا بهترین نرم افزار هواشناسی چی هست؟
ممنون

سلام
والا باید بگردید و به سلیقه خودتون انتخاب کتید
متاستفانه بهترینی وجود نداره و باید تست کنید .
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1766

amini_bio
26-10-2014, 21:49
سلام
والا باید بگردید و به سلیقه خودتون انتخاب کتید
متاستفانه بهترینی وجود نداره و باید تست کنید .
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1766
خب پس هرچیزی که جواب بده برا s60v3
چی سراغ دارید؟

ALIREZA
27-10-2014, 08:06
خب پس هرچیزی که جواب بده برا s60v3
چی سراغ دارید؟

اوه
من فکر کردم سیمبین 3 هستید ولی s60v3 هستید .
فکر نکنم چیز خوبی گیرتون بیاد .
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121482
تست کنید .

amini_bio
25-11-2014, 23:58
درود.
فکر نکنم اینجا کس دیگه ای غیر از من n95 دشته باشه!!!
whatsapp را نصب کردم روی گوشی
فقط مشکلش اینه که با زدن exit از برنامه به طور کامل خارج نمیشه. تو تنظیماتش هم چیزی پیدا نکردم برای خروج کامل.
کسی می تونه کمک کنه؟

اگه باید taskmanager استفاده کنم لطفا لیکشو بههم بدید.
ممنون

gholamrezaarjan
27-11-2014, 07:30
درود.
فقط مشکلش اینه که با زدن exit از برنامه به طور کامل خارج نمیشه. تو تنظیماتش هم چیزی پیدا نکردم برای خروج کامل.
کسی می تونه کمک کنه؟

ممنون

تا اونجایی که یادمه این برنامه به طور کامل بسته نمیشد و باید باز بمونه.
لینک اون برنامه هم میتونی تو قسمت نرم افزارها پیدا کنی ولی اگه برات پیدا کردم میزارم عزیزم.

amini_bio
27-11-2014, 10:41
باز موندنش خیلی ستمه. با وصل بودن به اینترنت شارژ را شدیدا میخوره.
اگه پیداش کردید ممنون میشم لینکشو بدید.

asedjavad
30-11-2014, 09:27
درود.
کسی می تونه کمک کنه؟

ممنون

سلام
من با jbak taskmanager تست کردم، واتزاپ رو میبنده ولی دوباره خودش باز میشه.

گوشی شما رو نمیدونم جواب میده یا نه، ولی من از نرم افزار زیر استفاده میکنم:
بستن واتس اپ برای همیشه CloseWhatsApp 2.1 by huellif (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=285982)

sina sisitem
15-12-2014, 19:44
سلام به دوستان گل
می خواستم برنامه وایبر روی n95 نصب کنم ولی به برنامه QT احتیاج داره
لطفا راهنماییم کنید با تشکر

ALIREZA
15-12-2014, 20:52
سلام به دوستان گل
می خواستم برنامه وایبر روی n95 نصب کنم ولی به برنامه QT احتیاج داره
لطفا راهنماییم کنید با تشکر

برای ان۹۵ نمیشه
خیلی برای وایبر قدیمی هست

asedjavad
01-04-2015, 14:25
سلام
یک نرم افزار ایبوک میکر برای متون فارسی میخوام (چه جار چه سیس) با این ویژگی که امکان کپی کردن بخشهایی از متن و نیز بوک مارک کردن صفحاتش وجود داشته باشه. مثلا یه چیزی در حد نرم افزار "کاتب2" منتها بدون محدودیت هایی که نسخۀ رایگان اون داره.
کسی چیزی سراغ داره؟
یا مثلا یه نرم افزار اپن سورس باشه تا بشه کدش رو دستکاری کرد.

ALIREZA
03-04-2015, 17:06
سلام
یک نرم افزار ایبوک میکر برای متون فارسی میخوام (چه جار چه سیس) با این ویژگی که امکان کپی کردن بخشهایی از متن و نیز بوک مارک کردن صفحاتش وجود داشته باشه. مثلا یه چیزی در حد نرم افزار "کاتب2" منتها بدون محدودیت هایی که نسخۀ رایگان اون داره.
کسی چیزی سراغ داره؟
یا مثلا یه نرم افزار اپن سورس باشه تا بشه کدش رو دستکاری کرد.

منم کلی گشتم مجدد براتون سید جان
ولی چیزی پیدا نکردم عزیز

Cyber.wolf
14-02-2016, 21:23
با سلام خدمت مدیران و دوستان گرامی
نرم افزاری میخوام که بشه باهاش روی قسمت logs گوشی پسورد گذاشت، یا خودش جداگانه logs ذخیره کنه
گوشی هم n95 هست
با تشکر