PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون تبلت GSpad - X8

Sandroid
14-06-2013, 20:13
تمامی سوالات و مطالب راجع به این تبلت،در این تاپیک مطرح خواهد شد
لطفا قبل از پرسیدن سوال و یا بیان مشکلات،تاپیک زیر رو مطالعه کنید
پاسخ سوالات ابتدایی و متداول GSpad Tablets (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289514)

infoinfo
20-06-2013, 20:42
با سلام
من سه ماه پیش یه ایکس هشت خریدم میخواستم ببینم میشه این مدل رو روت کرد؟

Sandroid
21-06-2013, 08:25
فعلا آموزش و راه حل مناسبی برای این مهم پیدا نکردیم

mohammadb20_1
28-06-2013, 10:03
سلام
من یکی دو هفته هستش که این تبلت رو خریدم ولی نمیتونم از جی پی اس اون استفاده کنم
در ضمن برای استفاده از اینترنت GPRS چکار باید کرد؟

POUYA
29-06-2013, 14:55
سلام
من یکی دو هفته هستش که این تبلت رو خریدم ولی نمیتونم از جی پی اس اون استفاده کنم
در ضمن برای استفاده از اینترنت GPRS چکار باید کرد؟

سلام پست هشتم این تاپیک

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=286838

almas.com
02-07-2013, 16:15
با سلام و درود
من ایکس 8 دارم هیچ کجا مشکلی نیست جز زمانی که به شارژ هست و زمانی که hdmi وصل میکنم بهش
وقتی که hdmi رو وصل میکنم هیچ عکس العملی نداره. نه روی تلوزیون و نه روی تبلت . میخوام بدونم که باید نرم افزار خاصی نصب بشه یا تنظیم دیگه ای داره
از دوستان کسی تا حالا با hdmi این تبلت کار کرده؟؟؟؟

با تشکر

aliyousefi_r
03-07-2013, 10:43
آخرین رام که شرکت ارم گستر برای این تبلت آماده کرده چیه؟ من یه نسخه پیدا کردم که 4.0.4 بود . دانلود کردم . اما دیدم روی تبلت هم همین نسخه نصب هست.

aliyousefi_r
03-07-2013, 10:46
چرا وقتی تبلت به شارژر وصله و داره شارژ میکنه ، سیستمش بهم میریزه؟؟؟ اصلا نمیشه با تاچش کار کرد. باید بفرستم گارانتی؟

sonic42600
04-07-2013, 00:28
با سلام و درود
من ایکس 8 دارم هیچ کجا مشکلی نیست جز زمانی که به شارژ هست و زمانی که hdmi وصل میکنم بهش
وقتی که hdmi رو وصل میکنم هیچ عکس العملی نداره. نه روی تلوزیون و نه روی تبلت . میخوام بدونم که باید نرم افزار خاصی نصب بشه یا تنظیم دیگه ای داره

با تشکر

به منظور استفاده از این قابلیت نیاز به هیچ گونه نرم افزار و یا تنظیمات خاصی نیست.
به علت طراحی ناهمگون قاب تبلت درگاه Hdmi این دستگاه کمی عقب تر از حدّ معمول قرار گرفته است و به همین خاطر قسمت فلزی اکثر کابل های HDmi استاندارد موجود در بازار برای اینکار کوتاه هستند.شما دو راهکار دارید:1-(با رعایت کامل احتیاط و دقت) با استفاده از تیغ و یا چاقویی تیز (ترجیحا چاقو ارّه ای) پلاستیک سر کابل را حدود 1 تا 2 میلیمتر ببُرید(آن سر کابل که به تبلت وصل میشود) تا قسمت فلزی آن بلند تر گردد. و یا 2-کابل دیگری را که در مقایسه با کابل کنونی، قسمت فلزی بلندتری دارد را تهیه و امتحان کنید.
اگر در این دو حالت باز هم مشکل پابرجا بود ضمن اطلاع،آن را به بخش پشتیبانی و گارانتی ارسال کنید.

sonic42600
04-07-2013, 00:32
چرا وقتی تبلت به شارژر وصله و داره شارژ میکنه ، سیستمش بهم میریزه؟؟؟ اصلا نمیشه با تاچش کار کرد. باید بفرستم گارانتی؟

این مشکلی است که اکثر کاربران با آن دست و پنجه نرم میکنند.
با استفاده از رام های جدید ارائه شده،بخصوص رام اندروید 4.1.1 این مشکل تا حدود بسیار زیاد برطرف میگردد.برای اطلاع از این موضوع و نحوه نصب رام های جدید به بخش رام ها مراجعه کنید.http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=2579

**ضمنا رام 4.1.1 که برای X8plus ارائه شده قابلیت نصب بر روی X8 را نیز دارد.

Sandroid
04-07-2013, 08:04
با سلام و درود
با تشکر
عزیز باید کابل hdmi ای تهیه کنید که با سوکت این تبلت سازگار باشه
برای مشکل شارژ هم با رام جدید،مشکل مرتفع میشه
رام جدید شنبه منتشر میشه

آخرین رام که شرکت ارم گستر برای این تبلت آماده کرده چیه؟ من یه نسخه پیدا کردم که 4.0.4 بود . دانلود کردم . اما دیدم روی تبلت هم همین نسخه نصب هست.
جدیدترین رام،شنبه معرفی میشه و در موبایلستان و سایت ارم گستر قرار داده میشه

مشکل شارژ با رام جدید حل میشه
شنبه میتونید رام رو دانلود و طبق آموزش نصب کنید

mohammadb20_1
04-07-2013, 12:01
سلام
می خواستم بدونم آیا این تبلت GPS داره؟ میشه ازش استفاده کرد یا نه؟
در ضمن دانگل هم فقط کنار x8-plus داده میشه درسته؟ پس اونوقت مال من که x8 هستش باید از بیرون تهیه کنم؟
لطفا اگه از قیمت دانگل هم خبر داشتید ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

Sandroid
04-07-2013, 13:39
سلام
می خواستم بدونم آیا این تبلت GPS داره؟ میشه ازش استفاده کرد یا نه؟
در ضمن دانگل هم فقط کنار x8-plus داده میشه درسته؟ پس اونوقت مال من که x8 هستش باید از بیرون تهیه کنم؟
لطفا اگه از قیمت دانگل هم خبر داشتید ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر
نه دوست عزیز.جی.پی.اس نداره
ولی میتونید از طریق برنامه google maps و استفاده از اینترنت،از جی.پی.اس هم استفاده کنید

بله.دانگل فقط روی مدل پلاس موجوده
میتونید از طریق نمایندگی ها تهیه کنید تا مطمعن بشید با تبلتتون سازگاری داره

mohammadb20_1
14-07-2013, 17:08
سلام
همونطور که گفتید برای استفاده از اینترنت همراه به یه دانگل احتیاجه ، می خواستم بدونم دانگل با مودم GSM تفاوت داره؟ میشه با استفاده از مودم gsm با تبلت x8 به اینترنت متصل شد یا نه؟
متشکر میشم اگه پاسخ بدید

Sandroid
15-07-2013, 08:03
سلام
همونطور که گفتید برای استفاده از اینترنت همراه به یه دانگل احتیاجه ، می خواستم بدونم دانگل با مودم GSM تفاوت داره؟ میشه با استفاده از مودم gsm با تبلت x8 به اینترنت متصل شد یا نه؟
متشکر میشم اگه پاسخ بدید

بعضی از مودم ها با این تبلتها سازگار نیست و چراغش سبز نمیشه و قرمز میمونه
مثل d-link
تست کنید،اگه جواب نداد،باید از دفتر مرکزی مودم (دانگل) تهیه کنید

Sandroid
17-07-2013, 23:14
متاسفانه پستهایی داده شد که بی ربط به تاپیک بود
عزیزان دقت کنن که اینجا موبایلستانه،قوانین خودش رو داره
اینجا زیر مجموعه ارم گستر نیست!!و این 2 سایت (شرکت) 2نهاد مستقل از هم هستن!!
پس دقت کنید و یک بار دیگه قوانین سایت رو مطالعه کنید تا بهترین مکان و صحیح ترین ادبیات رو برای پستهای خودتون انتخاب کنید
اگر مشکلی با ارم گستر دارید (در هر زمینه ای)مستقیما با خودشون در تماس باشید
اینجا فقط به سوالات شما پیرامون تبلت و اندروید جواب داده میشه
رضایت یا عدم رضایت،شکایت یا عدم شکایت شما از این تبلتها،برای من محترمه.ولی در حیطه وظایف من نیست که بهش رسیدگی کنم!!
من یه موبایلستانی هستم،و مهم ترین وظیفه ام حفظ نظم و آپدیت نگه داشتن بخش هست و 100 البته پاسخ به سوالات (مرتبط) شما و لا غیر

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید و دیگه در این تاپیک و این بخش،پستهای نامربوط نبینیم
در غیر اینصورت،پستها بدون اطلاع به شخص،پاک میشن و مطابق با قوانین موبایلستان با فرد برخورد میشه
abbas06
12-08-2013, 00:12
تبلت رو به آندروید 4.1.1 آپدیت کردم
الان توی بازی هایی که با چرخش صفحه کار میکنند مشکل داره
چرخشش فقط روی حالت افقی هست
یعنی بازی هایی که تصویر به صورت افقی هست تبلت رو باید به صورت عمودی گرفت
واسه شما هم همینطوره ؟

abbas06
14-08-2013, 08:05
wipe کردم مشکل حل شد.

barbode
21-10-2013, 12:37
wipe کردم مشکل حل شد.

آقا منم همین مشکلو دارم چطوری wipe کردی ؟ توضیح بده تا منم انجام بدم .

Sandroid
23-10-2013, 11:27
آقا منم همین مشکلو دارم چطوری wipe کردی ؟ توضیح بده تا منم انجام بدم .

در تبلت به این مسیر بروید
setting/backup&reset/recovery mode
در اینجا میتونید wipe کنید
البته اطلاعاتتون به کل پاک میشه.پس نسخه پشتیبان بگیرید

aliyousefi_r
24-10-2013, 08:53
سلام دوستان عزیز . من کلیه سوال و جواب های مربوط به x8 و x8 plus رو خوندم . به بسیاری از سوالاتم جواب داده شد. ممنونم از زحمات شما . ظاهرا بیشتر مشکلات با آپدیت حل میشه . یه سوال داشتم : توی توضیحات نصب رام نوشته شده که دستگاه فلش میشه . میخوام بدونم اگه بخوام رام جدید رو بریزم ، باید قبلش بک آپ بگیرم؟ اگه جواب مثبته ، می شه راهنمایی کنید از چه نرم افزاری باید واسه بک آپ گرفتن استفاده کنم؟ خیلی ممنون

Sandroid
28-10-2013, 11:22
سلام دوستان عزیز . من کلیه سوال و جواب های مربوط به x8 و x8 plus رو خوندم . به بسیاری از سوالاتم جواب داده شد. ممنونم از زحمات شما . ظاهرا بیشتر مشکلات با آپدیت حل میشه . یه سوال داشتم : توی توضیحات نصب رام نوشته شده که دستگاه فلش میشه . میخوام بدونم اگه بخوام رام جدید رو بریزم ، باید قبلش بک آپ بگیرم؟ اگه جواب مثبته ، می شه راهنمایی کنید از چه نرم افزاری باید واسه بک آپ گرفتن استفاده کنم؟ خیلی ممنون
بله.باید بکاپ بگیرید
نرم افزارهای مختلفی وجود داره
my backup pro یا easy backup یا ...

KHZ
26-03-2014, 15:57
با سلام
چرا فایل فریم ویر قابل دانلو نیست