PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Signsis v1.03 ساین برنامه داخل خود گوشیتون

V.TORABI
16-12-2007, 07:08
اینم ورزن جدید این نرم افزار جالب که قبلا دوستان عزیز آقای صادقی وآقای سمبیان عزیز توضیحات کافی داده اند.

http://i16.tinypic.com/6sgsb9v.jpg

ACTION_GAMER
16-12-2007, 07:17
امکانات توضیحات؟
دوست عزیز بهتر یه توضیح بدید کاربر تازه وارد مگه اقای صادقی و سیمبیان جان رو میشناسه
اصلا چه میدونه این برنامه چیه

V.TORABI
16-12-2007, 07:55
با اجازه بهنام جان وسمبیان وصادقی عزیز

نقل:
با سلام
با این برنامه میتونید برنامه های خودتون رو در داخل گوشی ساین کنید.حالا شاید میگید بابا این به چه دردی میخوره؟
خوب همیشه که تو خونه نیستید که بشینید پای کامپیوتر خودتون و برنامه های دانلود شده رو ساین کنید.با این برنامه فقط کافیه کابل گوشی رو همراه خودتون داشته باشید و فایل های Cer و Key رو هم تو گوشی داشته باشید و تو هر کافی نت که باشید برنامه رو دانلود کنید و بعد اونو بریزید تو گوشی و بعد ساین کنید و حالشو ببیرید

توجه توجه : برای استفاده از این برنامه باید نکات زیر را رعایت کنید
1.فایل CER خودتون رو به همراه فایل KEY که من تو فایل ضمیمه براتون آپلود کردم در داخل مموری کارت بریزید.یعنی برای اینکه این برنامه کار کنه باید از این فایل KEY استفاده کنید . توجه کنید که این فایل ها رو بهتر هست در ریشه درایو بریزید یعنی توی هیچ پوشه ای قرار ندید
2.بعد از نصب برنامه حتما یک بار گوشی رو خاموش روشن کنید
3.ساخت فایل KEY و CER جدید با استفاده از فایل KEY که من گذاشتم.برای اینکه بدونید چطوری باید این کار رو انجام بدید به پست 49 موجود در صفحه 5 همین تاپیک مراجعه کنید.
جا داره همینجا یه تشکر ویژه بکنم از دوست بسیار عزیزم سیمبیان که به من کمک کرد تا این آموزش رو کامل کنم.

ACTION_GAMER
16-12-2007, 08:07
امکانات جدید این ورژن استفاده از هر کی و سی ای ار سالم هست

V.TORABI
16-12-2007, 15:26
دوستان عزیز لازم دیدم توضیحی کوتاه درباره این ورزن بدم.در این ورزن همینطور که بهنام جان گفتن برخلاف ورزن قبلی براحتی داخل گوشی میتوان برنامه هاتون ساین کنید .برای این منظور فقط نیاز به1-فایل CER خودتون 2-key و برنامه ساین نشده است آنگاه به راحتی برنامه ساین میشود .دوستان عزیز لازم نیست که فایل key که من برای شما قرار دادم دانلود کنید و باید از فایلهای key وcer خودتون استفاده کنید.باتشکر

Sobhan_23
27-12-2007, 14:51
این نرم افزار کاملا کار میکنه امتحان کردم فقط باید key و cer مال خودتون باشه رمز رو هم وارد کنید اکثر برنامه ها رو ساین میکنه

fazel3250
28-12-2007, 21:16
من در ورژن قبلی بر روی گوشیم(3250) که نصب کردم کامل نشون نمیداد. مثل اینکه برای رزولشن ما بزرگ بود. در این ورژن هم همین طوره؟

V.TORABI
28-12-2007, 21:31
من در ورژن قبلی بر روی گوشیم(3250) که نصب کردم کامل نشون نمیداد. مثل اینکه برای رزولشن ما بزرگ بود. در این ورژن هم همین طوره؟
دوست عزیز این برنامه من روی 3250 تستش نکردم و اطلاعی ذر این رابطه ندارم ولی سعی میکنم که بزودی تستش کنم.اگر شما خودتون تستش کردید لطفا خبرشو به ما هم بدید.باتشکر

marilyn_262
29-12-2007, 01:12
روی N95 هر کاری کردم جواب نداد و ساین نشد

V.TORABI
29-12-2007, 12:38
روی N95 هر کاری کردم جواب نداد و ساین نشد
دوست عزیز من متوجه نشدم منظورتون چیه.خود برنامه نیاز به ساین نداره وبه راحتی نصب میشه. اگر منظورتون درباره برنامه هایی که میخوان باآن ساین بشه طریقه استفاده از اونو میتونی تو پست 5 پیداش کنی.کار باهاش خیلی راحته ودر حال حاضر خودم دارم از این برنامه استفاده میکنم

marilyn_262
29-12-2007, 15:42
دوست عزیز من متوجه نشدم منظورتون چیه.خود برنامه نیاز به ساین نداره وبه راحتی نصب میشه. اگر منظورتون درباره برنامه هایی که میخوان باآن ساین بشه طریقه استفاده از اونو میتونی تو پست 5 پیداش کنی.کار باهاش خیلی راحته ودر حال حاضر خودم دارم از این برنامه استفاده میکنم

دوست عزیز من به روشی که شما گفتید عمل میکنم و پیغام ساین با موفقیت هم نمایش داده میشه و یه فایل جدید هم میسازه اما وقتی برنامه رو میخوام نصب کنم نص2ب نمشه و اررور برنامه ساین نشده رو میده