PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ آموزش ] از بین بردن نویز موزیک ، بیس قویتر ، افزایش کیفیت صدای گوشی با " PureAudio Engine "

Trainer
15-07-2013, 08:08
درود

چه کسی موسیقی دوست ندارد ؟؟؟
من مطمئن هستم که از بین 7 میلیارد نفر جمعیت دنیا ، تمامی آنها به طریقی موسیقی گوش میگیرند . ما نیز اسمارت فون کوچکی داریم که با آن به آهنگ های مورد علاقه مان گوش میدهیم . اما کیفیت موزیک ها همیشه براورده کننده انتظارات ما نیست . این دلیلی که باعث شد تا من یک Audio Engine جدید بسازم و آنرا Pure نامگذاری کنم . نامگذاری آن به این دلیل بود که شما میتوانید به آهنگ های خود با کیفیتی گوش دهید که طراحان موزیک گوش میدهند " که شما نمیتوانید 100 درصد کیفیت آهنگ را بشنوید زیرا میانگین کیفیت صوتی یک آهنگ عمدتا کم است "

این Mod مجموعه ای از معروفترین اکولایزرها " Beats , xLoud , Sony Audio " و اصلاح شده برای به دست آوردن حداکثر کیفیت در هر نوع شرایط است . ما این Mod را با هدفون اصلی گوشی " موجود در کارتون " و هدفون Sony MDR-EX10 تست کردیم و هر دوی آنها یک صدای بدون نویز و شفاف به ما دادند

امکانات :

صدای شفاف
از بین رفتن نویز اهنگ
Beats Audio توسط Dr.Dre
عدم صدمه زدن Audio Pure به شنوایی شما
همچنین سازگار با هدفون هایی که رندرهای صوتی 60kHz را ساپورت نمیکنند
در صورت امکان ، ترتیب دادن تبدیل آهنگ های " در پشت صفحه "کمتر از 256kbps به 320kbps
این Mod در طول مدت زمان پخش آهنگ یک فرکانس نرم عمیق برای کاهش نویز و برجسته کردن آهنگ میسازد
بیس بیشتر و قویتر
سازگار با هدفون های اصلی گوشی " موجود در کارتون "
بهبود زیاد بخش Audio Call
با کیفیت تر کردن اسپیکرهای گوشی برای گوش دادن به موزیک بدون هدفون
و ....

عکس از قبل از Audio Pure و بعد از آن :

این Mod را با نرم افزار Noise Meter تست کردیم و نتیجه این شد :

" دسیبل بیشتر = کیفیت بدتر "
" دسیبل کمتر = کیفیت بیشتر و صدای بهتر "

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=879268&stc=1&d=1373863555

سازگار با :

Audio Engine با GB/ICS/JB/CM9/CM10.x/AOSP ICS و امیدواریم در آینده بر روی KLP نیز کار کند . بر روی CM7.x کار نمیکند

نکاتی برای استفاده بهتر :

اگر شما در حال حاضر Beats Audio و یا xLoud را بر روی رام خود نصب دارید ؟ پیشنهاد ما این است که برای سازگاری بیشتر آنها را پاک کنید ، اما اگر نمیخواهید ... مسئله ای نیست . مسئله مهم حذف کردن DSP Manager است

دانلود :

ورژن کنونی : 1.0

با Apollo Music Player تست کنید

- Latest release
- xLoud lib updated
- Beats™ Audio now compatible with Apollo Music Player
- Studio Quality
- Major Relase / STABLE

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/rYG4txxm8V/pureaudio-1.0-mobilestan-.zip

آموزش نصب :

فایل را دانلود کنید . سپس به CWM رفته و گزینه Install zip from sd card را انتخاب کنید و فایل را فلش کنید

تست شده بر روی گوشی های زیر :

- Galaxy Mini / Mini Plus
- Galaxy Ace / Ace-i
- Galaxy S / S Plus / S Advance
- HTC Desire X
- Galaxy S2 / S3
- Galaxy Y / Y New Model
- Galaxy Fit
- HTC One
- Galaxy Note
- Galaxy Note II
- LG Optimus L7 / L9 / L5 II
- Galaxy Gio
- Galaxy Next / Next Turbo
Xperia X8

سپاس و بدرود

kaftare_bad
05-09-2013, 09:48
cwm کجاست؟

HOSSEIN 7
05-09-2013, 19:49
cwm کجاست؟
ریکاوری CWM و یا هر ریکاوری دیگه ای

ریکاوری رو باید از طریق PC نصب کنید!

وقتی نصب کردید وارد ریکاوری میشید و گزینه install zip from sdcard رو میزنید

برای ورود به ریکاوری هم گوشی رو خاموش میکنید و ولوم بالا و پایین و پاور رو با هم میگیرید (فکر کنم تو اکثر گوشی ها مشترک باشه!) تا وارد محیط ریکاوری بشید

بک آپ هم حتما بگیرید که مشکلی پیش نیاد

برای اطلاعات بیشتر به بخش تخصصی گوشی خودتون مراجعه کنید!

arman0077
05-09-2013, 21:30
داداش این همون مود اسید نیست که تو ایکس دی ایه؟
چون ترتیب جملاتت هم مثل اونه.
.
.
اگه هست یا نیست در هر حال ممنون

Labkh4nd
19-12-2013, 22:38
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=309232

sabi6365
02-10-2014, 02:20
با فلش زدن فایل تمام اطلاعات ما پاک میشه ؟