PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک پرسش و پاسخ galaxy mega 6.3

صفحه ها : [1] 2 3

A.M.I.R N.O.T.E
19-07-2013, 17:15
تمامی پرسش و پاسخ ها و گفت و گوها پیرامون این گوشی در این تاپیک
مطرح و پاسخ داده خواهد شد

لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید.

http://forum.mobilestan.net/images/sam-icon/Galaxy-Mega-I9200-6.3-inch.jpg

2seeb
23-07-2013, 01:06
سلام می خواستم به دوستان بگم واقعا کار با این گوشی وصف ناپذیر . الان دو هفته است که این گوشی رو دارم لذت کار با این گوشی رو هیچ گوشی نداره . اندروید تو این گوشی معنا پیدا میکنه . بزرگ , سریع , باطریش معرکست اصلا هرچی بگم کم گفتم . اگه کسی برای روت کردنش هم مشکلی داشت در خدمتم . راستی با بزرگیش هم هیچ مشکلی پیدا نمی کنید . تنها نقصش اینه که اسکرین ضد خش نداره که اونم با یه محافظ جدید شرکت (اسمشو یا دم نیست ) که ضد ضربه هم هست کاملا حله

Dr.Ehsan911
24-07-2013, 17:40
این گوشی رو دم گوش بگذارین خیلی سنگین نیست؟

bermuda2012
24-07-2013, 17:46
این گوشی رو دم گوش بگذارین خیلی سنگین نیست؟

من یکی از دوستام گرفته اینو ازش راضیه!!
نه بابا سنگین نیس مگه اینکه مخاطب خاص داشته باشی بخوای یه ساعت حرف بزنی باهاش :ca::ca:
در کل من که دیدمش به نظرم گوشی خوبی هست هر کی خریده مبارکش باشه :dn:

Yunussaba
24-07-2013, 23:09
من یکی از دوستام گرفته اینو ازش راضیه!!
نه بابا سنگین نیس مگه اینکه مخاطب خاص داشته باشی بخوای یه ساعت حرف بزنی باهاش :ca::ca:
در کل من که دیدمش به نظرم گوشی خوبی هست هر کی خریده مبارکش باشه :dn:
خداییش من یه دونه گلکسی گرند که 5 اینچه گرفتم هرکی میبینه میگه دمپایی ابره گرفتی
حال دیگه وای به حال شما

viper.killer
25-07-2013, 05:37
سلام. ازلحاظ کیفیت صفحه به پای نت2 میرسه؟ میتونی چندتا دلیل بیاری که نت 2 نگیرم مگا بگیرم؟

viper.killer
25-07-2013, 15:14
سلام. ازلحاظ کیفیت صفحه به پای نت2 میرسه؟ میتونی چندتا دلیل بیاری که نت 2 نگیرم مگا بگیرم؟
چرا کسی جواب نمیده؟

حسین شکری
27-07-2013, 15:29
سلام من این گوشی رو خریدم از نظر کارایی و کیفیت خوبه ولی صفحه نمایشش مثل نوت نیست ولی کیفیت خوبی داره در کول من نوت 1 داشتم ولی از این گوشی راضیم

حسین شکری
27-07-2013, 15:37
با سلام به دوستان
هرچند مدت زمان چندان زیادی از عرضه این فبلت میان رده سامسونگ نمی گذرد اما پشتیبانی دولوپرها از این غول سامسونگی بسیار خوب بوده .
در این تاپیک ما آموزشی مختصر در مورد نحوه روت کردن گلکسی مگا و فایل مورد نیاز این کار را قرار خواهیم داد ، که اگر پیش از این با گوشی های دیگر سامسونگ کار کرده باشید و یا حتی اندک اطلاعاتی نیز در این مورد داشته باشید به راحتی میتوانید فبلت خود را روت کنید .
این آموزش مناسب هردو مدل ( 9200/9205 ) این گوشی است .

- ابتدا فايل زير را دانلود كنيد

فایل روت (http://hera.net/vcoreroot-v2.tar)

- سپس گوشي را به دانلودينگ برده و برنامه Odin را اجرا كنيد

- فايل دانلود شده را در قسمت PDA برنامه Odin انتخاب و استارت بزنيد

- صبر كنيد تا گوشي ريبوت شود

- تبريك ميگم گوشيتون روت شد!

POUYA
27-07-2013, 15:42
با درود خدمت دوستان
اولا تبريك ميگم بابت خريد مگا اما چنتا سوال
يه تست كنيد چقدر باتري نگه ميداره تو استفاده سنگين
يه فايل خفن فول اچ دي هم روش تست كنيد بدون لگ اجرا ميكنه؟
در اخر هم اميدوارم ساپرت خوبي توسط دولوپرها بشه مخصوصا يه فكري راجب حافظه داخليش بكنن

حسین شکری
27-07-2013, 15:47
توسط نصب فايل زير ميتوانيد ريكاوري مود با قابليت تاچ بر روي گوشي داشته باشي

دریافت فایل (http://up.pda-planet.com/do.php?downf=CWM-Touch-recovery-PDA-Planet-com-tar.md5)

حسین شکری
27-07-2013, 15:50
سلام حدودا 4 ساعت بیشتر باطری نگه داشت تو تست توسط خودم یه فیلم فول اچ دی ریختم بدون لگ پخش میکرد
تو بازی N.O.V.A 3 و Gangstar Vegas رو مثل آب خوردن اجرا میکنه......

حسین شکری
27-07-2013, 15:51
با درود خدمت دوستان
اولا تبريك ميگم بابت خريد مگا اما چنتا سوال
يه تست كنيد چقدر باتري نگه ميداره تو استفاده سنگين
يه فايل خفن فول اچ دي هم روش تست كنيد بدون لگ اجرا ميكنه؟
در اخر هم اميدوارم ساپرت خوبي توسط دولوپرها بشه مخصوصا يه فكري راجب حافظه داخليش بكنن

سلام حدودا 4 ساعت بیشتر باطری نگه داشت تو تست توسط خودم یه فیلم فول اچ دی ریختم بدون لگ پخش میکرد
تو بازی N.O.V.A 3 و Gangstar Vegas رو مثل آب خوردن اجرا میکنه......

حسین شکری
27-07-2013, 15:56
با سلام
888829
مشخصات رام

GT-I9200 – Iran

Model: GT-I9200

Country: Iran

Version: Android 4.2.2

Changelist: 651213

Build date: Thu, 16 May 2013 14:46:29 +0000

Product Code: THR

PDA: I9200XXUAMEA

CSC: I9200OJVAME3

MODEM: I9200XXUAMEA

دانلود رام...... (http://server1.android-rom.ir/firmware/samsung/I9200/I9200XXUAMEA_I9200OJVAME3_THR.zip)

K R A B
28-07-2013, 14:28
دوستان این توجیب جامیشه؟

راستی کسی با mega 5.8 کار کرده اخه من میخام گوشی دوسیم بگیرم.
ممنون

حسین شکری
28-07-2013, 21:03
دوستان این توجیب جامیشه؟

راستی کسی با mega 5.8 کار کرده اخه من میخام گوشی دوسیم بگیرم.
ممنون

سلام تو جیب جا میشه اگه از من میشنوی 5.8 نگیر که بعد پشیمون بشی 6.3 بهتره

masoud21
29-07-2013, 05:28
رویووی در دست گرفتن galaxy mega 6.3

889247

دانلود (https://hotfile.com/dl/236538151/45033c0/Samsung_Galaxy_Mega_6.3_hands-on.flv.html)

M E H D I
30-07-2013, 09:53
سلام

منم این فبلت رو چند روزی میشه که خریدم باید بگم خیلی عالیه کسانی که با سایزش مشکل ندارن تو خریدش شک نکنن

قبلش نوت2 داشتم از وقتی با این کار کردم دیگه نمی تونم نوت2 رو دست بگیرم کیفیت صفحه نمایشش عالیه رنگها رو خیلی طبیعی تر از نوت2 نشون میده

سرعت و تاچ هم عالیه .. بازیهای اچ دی رو به راحتی ران می کنه .. صدای اسپیکرش هم بلند و با کیفیته خیلی بهتر از نوت2

تنها مشکلی که باهاش دارم(موقت) اینه که حافظه داخلیش خیلی کمه و برنامه gl to sd هم رو اندروئید 4.2.2 جواب نمیده

موفق باشید

sataee
30-07-2013, 10:10
اخه به نظرم خیلی بزرگه و وقتی کنار اس 4 گذاشتم شبیه مقایسه یانگ با گلکسی نوت بود ! به نظرم این بیشتر تبلت تا فبلت

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

M E H D I
30-07-2013, 10:12
توسط نصب فايل زير ميتوانيد ريكاوري مود با قابليت تاچ بر روي گوشي داشته باشي

دریافت فایل (http://up.pda-planet.com/do.php?downf=CWM-Touch-recovery-PDA-Planet-com-tar.md5)

من این فایل رو فلش کردم ولی هر کاری کردم تو ریکاوری نرفت

قبلا یه فایل دیگه از xda گرفته بودم با اونم نتونستم

Mehdi_Full
05-08-2013, 13:57
سلام
من هم برای تنوع اس 4 رو فروختم و گلکسی مگا گرفتم :df:
گوشی خوبیه تو این سایز با کارکرد با نت و دیدن تصویر لذت خاص خودش رو داره
انصافا باطری خیلی خوبی داره و سرعتش هم خوبه
درسته که مطمئنا کیفیت اس 4 رو نداره اما کیفیتش اینطور که بعضی ها میگن بد نیست و خوبه
کافیه مرورگر UC Browser Hd رو نصب کنید و از امکانات کامل فرومها هم استفاده کنید

M E H D I
05-08-2013, 20:41
سلام
من هم برای تنوع اس 4 رو فروختم و گلکسی مگا گرفتم :df:
گوشی خوبیه تو این سایز با کارکرد با نت و دیدن تصویر لذت خاص خودش رو داره
انصافا باطری خیلی خوبی داره و سرعتش هم خوبه
درسته که مطمئنا کیفیت اس 4 رو نداره اما کیفیتش اینطور که بعضی ها میگن بد نیست و خوبه
کافیه مرورگر UC Browser Hd رو نصب کنید و از امکانات کامل فرومها هم استفاده کنید

مبارکه مهدی جون

گوشی خیلی خوبیه فقط یه خرده سخت افزار قوی تری روش می ذاشتن عالی می شد .. انصافا من با ال سی دی این بیشتر حال می کنم تا نوت2

برنامه gl to sd ورژن جدیدشم روش کار می کنه دیگه نگران دیتاهای حجیم بازیها نیستم یه مموری 64 کلاس10 هم انداختم روش

تو بازیها کم نمیاره ... تا اینجا که تست کردم فقط یه خرده تو NFS MW افت فریم داره تو بازیهایی که افکت دارن هم ضعیف عمل می کنه یعنی قادر به نمایش افکتهاشون نیست مثل مدرن کمبات 4

ولی بازم نسبت به قیمتش خیلی عالیه من که راضی ام خدا هم ازش راضی باشه:ca:

roozbeh191
05-08-2013, 23:46
منم به نوبه ی خودم جا داره واقعا از این گوشی تعریف کنم!
دوتا مشکل که توی نوت1 داشتم اما الان واقعا دارم کیف میکنم! حدود 45دقیقه یه پشت ریل ریسینگ3 بازی کردم گوشی فقط یکم ولرم شد! شارژ باطریش خسته کننده شده :دی
تموم نمیشه!! اسپیکرش که قربونش برم اینقدر بلنده که آدم کیف میکنه!
از صفحه نمایششم خداروشکر راضیم مگر به قولی توی نوشته ها که چون با نوت کار کردم متوجه میشم وگرنه به هرکی گفتم اول یکم خیره شده گفته که خوبه که!! بعد که بیشتر توضیح دادم متوجه شده!
آقا مهدی برنامه gl to sd به روت نیاز داره دیگه؟!! اشتباه کردم با گارانتی گرفتم!!!!

Mehdi_Full
06-08-2013, 01:11
مبارکه مهدی جون

گوشی خیلی خوبیه فقط یه خرده سخت افزار قوی تری روش می ذاشتن عالی می شد .. انصافا من با ال سی دی این بیشتر حال می کنم تا نوت2

برنامه gl to sd ورژن جدیدشم روش کار می کنه دیگه نگران دیتاهای حجیم بازیها نیستم یه مموری 64 کلاس10 هم انداختم روش

تو بازیها کم نمیاره ... تا اینجا که تست کردم فقط یه خرده تو NFS MW افت فریم داره تو بازیهایی که افکت دارن هم ضعیف عمل می کنه یعنی قادر به نمایش افکتهاشون نیست مثل مدرن کمبات 4

ولی بازم نسبت به قیمتش خیلی عالیه من که راضی ام خدا هم ازش راضی باشه:ca:
سلامت باشی مهدی جان
آره اگر یه مقدار دیگه قویتر بود بهتر بود البته برای کارهای عادی که همینم زیاده اما همین استفاده از پردازنده دوال کور تو این گوشی باعث شده که مصرف باطریش خیلی خوب باشه
امروز داشتم با اس 3 مقایسه میکردم از نظر مقدار برایتنس و سفیدی صفحه یه سر و گردن بالاتر بود زیر نور آفتاب هم تست زدم خیلی خیلی بهتر از اس 3 جواب میده
بازی ریل ریسینگ 3 رو هم به خوبی اجرا میکنه و کلا خبری از داغ کردن تو این گوشی نیست
مدرن کمبت رو هنوز تست نزدم خب بالاخره یه فرقی باید بین این گوشی با گوشیهای رده بالای سامسونگ باشه دیگه اما سامی میتونه یه گوشی قدرتمند تو این سایز بده بیرون اما
سیاستش نمیزاره چون باید بقیه مدلهاش هم فروش بره
راستی صدای اسپیکرش هم خیلی خوبه تو gsmarena به مانند اس 3 و اس 4 "خوب" نمره آورده
خلاصه با این قیمتش بد نیست

موفق باشی

M E H D I
06-08-2013, 02:13
روزبه: بله نیاز به روت داره .. روت کن بره بابا گوشی رو درست استفاده کنی به مشکل نمی خوره که بخوره هم مطمئن باش گارانتی کاری نمی کنه برات اشتباه محض کردی با گارانتی گرفتی

مهدی: آره برایتنس خیلی بالایی داره تو شب بذاری رو 100 درصد چشمو می زنه .. به نظر من رنگها رو خیلی طبیعی تر از سوپرآمولد نمایش میده یه خرده تو نمایش رنگ مشکی ضعف داره .. رنگ سفید رو هم بهتر از سوپرآمولد نمایش میده

خلاصه تا اومدن نوت3 می تونه مارو راضی نگه داره

alireza_artyst
06-08-2013, 13:24
سلام
من گوشی note داشتم فروختم امروز mega 6.3 گرفتم راضیم از نوت خیلی بهتره
فقط دوستان میخوام بازی HD بگیرم کدوم دیتا روی این گوشی جواب میده برای پردازندش؟
یه سوال دیگه لوازم جانبی از کدوم سایت بگیرم واسش؟ محافظ صفحه گیرم نیومد!

yapayalniz590
06-08-2013, 14:05
سلام

کد مستر ریست این گوشی چیه ?

چطوری میتونم ریکاوری مود داشته باشم؟

حسین شکری
06-08-2013, 15:40
سلام
من گوشی note داشتم فروختم امروز mega 6.3 گرفتم راضیم از نوت خیلی بهتره
فقط دوستان میخوام بازی HD بگیرم کدوم دیتا روی این گوشی جواب میده برای پردازندش؟
یه سوال دیگه لوازم جانبی از کدوم سایت بگیرم واسش؟ محافظ صفحه گیرم نیومد!

سلام مبارک باشه دیتایه adreno رو بگیر برای برچسب بهتره اگه تهران هستی بری علاالدین زیر زمین برچسب اصلی بگیری با قیمت 5 هزار

حسین شکری
06-08-2013, 15:57
سلام

سلام با این فایل هم روت داری هم ریکاوری تاچ.......
از طریق برنامه اودین نصبش کن

http://goo.gl/sTbDl

roozbeh191
06-08-2013, 17:55
مهدی جان البته من بیشتر بخاطر بیمه اش گرفتم تا گارانتی اونم تازه گارانتی هماهنگ معلوم نیست چیه کجا بوده :)))) البته بگذریم از اینکه همین بیمه هم معلوم نیست خیلی بکار بیاد اما مطمءنا از گارانتی بهتره.
بابا ما اگه پول داشتیم واسه نوت3 همین الان میرفتیم اس4 میخریدیم!! با این تعریفایی که ازش میشه شک ندارم قیمتش از اس4 هم بالاتره.
صدای اسپیکرشم به یقین میگم از اس4 خیلی بهتره، مقایسه کردم که میگم. هم بلندتره صداش هم واضحتر

سلام

یه توضیحاتی دادم توی تاپیک پرسش و پاسخ اما با این کامل میکنم که با روت کردن ریکاوری مود کامل میشه و میتونی فول وایپ کنی یعنی دیگه هرچی هست و نیست یه بار پاک بشه اما فکر نمیکنم تا اون حد الان واسه شما ضروری باشه!

POUYA
06-08-2013, 17:56
دقت کردین هرکی نوت داشته اومده مگا خریده:4:

M E H D I
06-08-2013, 18:04

منم تو xda همین فایل رو پیدا کردم ولی نتونستم دانلود کنم اگه دانلود کردی زحمت بکش یه جا آپلود کن

هر چند ریکاوری اونقدرها هم به کارمون نمیاد چون کاستوم رامی ندیدم من تو xda انگار دولوپرها علاقه چندانی به این گوشی نشون ندادن

راستی با این اینفرارد چیکار میشه کرد؟

پ.ن: دانلود شد

i9200-cwm-recovery (http://www.mediafire.com/download/b9cczo8a730t90h/i9200-cwm-recovery.tar)

POUYA
06-08-2013, 19:46
منم تو xda همین فایل رو پیدا کردم ولی نتونستم دانلود کنم اگه دانلود کردی زحمت بکش یه جا آپلود کن

هر چند ریکاوری اونقدرها هم به کارمون نمیاد چون کاستوم رامی ندیدم من تو xda انگار دولوپرها علاقه چندانی به این گوشی نشون ندادن

راستی با این اینفرارد چیکار میشه کرد؟

باو مهدی دندون رو جیگر بذار تازه اومده گوشی
با اینفرارد میشه انواع TV و ....... رو کنترل کرد

M E H D I
06-08-2013, 20:20
باو مهدی دندون رو جیگر بذار تازه اومده گوشی
با اینفرارد میشه انواع TV و ....... رو کنترل کرد

چه ربطی داره خو ؟ گوشیهای دیگه نیومده ایران کلی کاستوم رام میاد براشون

فکر نمی کنم دولوپرهای معروف مثه مایک و criskelo و.... بیان رو این گوشی

roozbeh191
07-08-2013, 23:21
دقت کردین هرکی نوت داشته اومده مگا خریده:4:

دقیقا پویا !!!!
ما هم لحظه شماری میکنیم که تو هم بیای به جمعمون اضافه بشی!! دیگه جمعمون تکمیل شه :)))))))
کسایی که نوت 1 داشتن این اواخر به یه گوشی خسته کننده تبدیل شده واسشون و بعد از اون بهترین گوشی همین خواهد بود واقعا !!

t.m.r.am
08-08-2013, 09:22
با سلام
منم نوت 1 داشتم دیروز مگا 6.3 خریدم واقعا خوبه از نوت 1 بهتره
دوستان این اینفراددش که میشه تو برنامه هاش هست من تو برنامش رفتم و تا مرحله اخر رفتم و کلید رویه موبایل رو هم فشار دادم تلویزیونم خاموش شد و ست شد حالا باید چیکار کرد بخواهیم صدا رو کم و زیاد کنیم و بقیه کارها رو باید چیکار کنیم باید برنامه خاصی بریزیم

حسین شکری
08-08-2013, 10:47
با سلام
منم نوت 1 داشتم دیروز مگا 6.3 خریدم واقعا خوبه از نوت 1 بهتره
دوستان این اینفراددش که میشه تو برنامه هاش هست من تو برنامش رفتم و تا مرحله اخر رفتم و کلید رویه موبایل رو هم فشار دادم تلویزیونم خاموش شد و ست شد حالا باید چیکار کرد بخواهیم صدا رو کم و زیاد کنیم و بقیه کارها رو باید چیکار کنیم باید برنامه خاصی بریزیم

سلام مبارک باشه
بعد خاموش کردن از برنامه بیا بیرون اینترنت رو قطع کن برو تو برنامه دکمه های صدا و کانال و منو اضافه میشه و کار میکنه من الان دارم استفاده میکنم ازش

t.m.r.am
08-08-2013, 22:37
سلام مبارک باشه
بعد خاموش کردن از برنامه بیا بیرون اینترنت رو قطع کن برو تو برنامه دکمه های صدا و کانال و منو اضافه میشه و کار میکنه من الان دارم استفاده میکنم ازش

با تشکر از شما درست شد از راهنماییتون ممنون

t.m.r.am
09-08-2013, 22:54
قربان برای مگا 6.3 چجوری روتش کنیم ایا همین فایل روت که تو صفحه اوله درسته مشکلی پیش نمیاد برای گوشی با تشکر

M E H D I
10-08-2013, 04:54
قربان برای مگا 6.3 چجوری روتش کنیم ایا همین فایل روت که تو صفحه اوله درسته مشکلی پیش نمیاد برای گوشی با تشکر

فایل پست 32 رو با ادین فلش کن هم روت می کنه هم ریکاوری تاچ داره

psezarq
12-08-2013, 01:27
سلام
من نوت 1 دارم....ارزش داره با مگا 6.3 عوض کنم؟

حسین شکری
12-08-2013, 17:09
سلام دوست عزیز از نظر قدرت مگا بهتره ولی کیفیت صفحه نوت بالاتره در کل وقتشه از نوت جدا بشی مثل ما....:cv:

M E H D I
12-08-2013, 19:52
سلام
من نوت 1 دارم....ارزش داره با مگا 6.3 عوض کنم؟

صد در صد

باطری بهتر .. سی پی یو و جی پی یوی قوی تر .. رم 1.5 .. بلوتوث4 .. Notification LED (که نبودش تو نوت منو خیلی عذاب داد) .. به نظر من ال سی دیش از سوپرآمولدهای نوت و نوت2 خیلی بهتره .. رنگها رو خیلی طبیعی تر نشون میده مخصوصا رنگ سفید رو .. برایتنس بیشتری هم داره .. بازم سلیقه ایه ولی من از وقتی مگا خریدم به صفحه نوت نمی تونم نگاه کنم.

اگه با سایزش مشکل نداری تو خریدش شک نکن

adel mega
15-08-2013, 09:22
سلام به همه دوستان من دو روزی این گوشی رو خریدم ولی نمی تونم روتش کنم برنامه odin گوشی رو شناسایی نمی کنه فایل SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.5.25.0 دانلود نصب کردم ورژن برنامهOdin 3.7 هستش:ab::ab::ab:

roozbeh191
15-08-2013, 11:33
سلام به همه دوستان من دو روزی این گوشی رو خریدم ولی نمی تونم روتش کنم برنامه odin گوشی رو شناسایی نمی کنه فایل SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.5.25.0 دانلود نصب کردم ورژن برنامهOdin 3.7 هستش:ab::ab::ab:

تیک usb debugging رو از development option بزن یه بار دیگه امتحان کن.
گوشی رو میبری به دانلودینگ مود دیگه؟!:df:

adel mega
15-08-2013, 13:04
این کار رو کردم ولی بازم نشناخت
یه مشکل دیگه برام پیش اومد نمی تونم فایل های با فرمت mkv رو بریزم روی مموری گوشی از طریق کابل usb:ab::ab::ab::ab:

حسین شکری
15-08-2013, 13:28
این کار رو کردم ولی بازم نشناخت
یه مشکل دیگه برام پیش اومد نمی تونم فایل های با فرمت mkv رو بریزم روی مموری گوشی از طریق کابل usb:ab::ab::ab::ab:

دوست من شاید مشکل از کابلته یا آندرویدته من که تست کردم میریزه مشکلی نداره

Dr.Ehsan911
15-08-2013, 13:39
آقا گوشی 200 گرمی سخت نیست دم گوش بگیری حرف بزنی؟ دست خسته نمیشه؟! بزرگ نیست؟

wheelchair7
15-08-2013, 14:34
سلام عزیزان، من میخوام این گوشی رو بخرم. لطفا بگید گوشی باید ساخت کجا باشه و ایا با گارانتی هماهنگ و بیمه ایران و سیم رایتل قیمت 1440 خوبه? بدون گارانتی هم 1330 هست مناسبه? این گوشی میگه ساخت چینه

M E H D I
15-08-2013, 15:30
سلام عزیزان، من میخوام این گوشی رو بخرم. لطفا بگید گوشی باید ساخت کجا باشه و ایا با گارانتی هماهنگ و بیمه ایران و سیم رایتل قیمت 1440 خوبه? بدون گارانتی هم 1330 هست مناسبه? این گوشی میگه ساخت چینه

من که هر چی تو بازار دیدم ویتنام بود

از من می شنوی پول بالای گارانتی نده .. امروز 1295 سفید 1345 هم مشکی(مشکیش یه خرده کمه)

wheelchair7
15-08-2013, 18:06
از کجا با این قیمت که گفتی بخرم? شماره فروشنده رو برام بدید ممنون

M E H D I
15-08-2013, 19:23
از کجا با این قیمت که گفتی بخرم? شماره فروشنده رو برام بدید ممنون

علاالدین طبقه ششم

vahidboorboor
16-08-2013, 09:47
سلام،
گلکسی مگا 6،3 airview هم داره؟ اینفرارد هم داره ؟
5،8 دوسیمش رو داداشم گرفته ولی airview نداره !

M E H D I
16-08-2013, 10:52
سلام،
گلکسی مگا 6،3 airview هم داره؟ اینفرارد هم داره ؟
5،8 دوسیمش رو داداشم گرفته ولی airview نداره !

بله جفتشو داره

من صفحه 5.8 رو دیدم خیلی داغونه .. ناتیفیکیشن LED هم نداره که خیلی ضروریه به نظر من .. NFC هم نداره

adel mega
16-08-2013, 17:24
سلام دوستان من بالاخره گوشی رو روت کردم مشکل نشناختن کامپیوتر از ویندوز 8 بود فقط یه مشکل دیگه پیش اومده بعد این که گوشی روت شد هنگام روشن شدن نوشته های به صورت قرمز رنگ رو گوشی میاد خطری نباشه
894384

حسین شکری
16-08-2013, 19:08
سلام دوستان من بالاخره گوشی رو روت کردم مشکل نشناختن کامپیوتر از ویندوز 8 بود فقط یه مشکل دیگه پیش اومده بعد این که گوشی روت شد هنگام روشن شدن نوشته های به صورت قرمز رنگ رو گوشی میاد خطری نباشه
894384

سلام دوست من نه نوشته قرمز یعنی گوشی روت شده واسه منم اینطوریه و مشکلی نیست.....

حسین شکری
16-08-2013, 19:15
دوستان تو اندروید جیلی بین قابلیت اتصال رم به صورت USBMassStorage وجود نداره که
با برنامه فوق میتونید رم گوشی رو به صورت USBMassStorage به کامپیوتر یا هر
چیزه دیگه که نیاز به خوندن رم داره وصل کنید البته نیاز به روت بودن گوشی داره.....

http://d-h.st/qmx

hossein57amani
16-08-2013, 22:21
سلام/ من این گوشی رو 45 روزه دارم و کاملا ازش راضیم / روز اول خریدم بزرگ بودنش یه خورده تو ذوق زد ولی فرداش واسم عادی شد ! تا حالامشکلی ازش ندیدم / فقط نمیدونم چرا میخوام دیتای بازی hd روش کپی کنم بهم اجازه نمیده/ کسی میدونه مشکل کجاست؟

M E H D I
17-08-2013, 06:22
سلام/ من این گوشی رو 45 روزه دارم و کاملا ازش راضیم / روز اول خریدم بزرگ بودنش یه خورده تو ذوق زد ولی فرداش واسم عادی شد ! تا حالامشکلی ازش ندیدم / فقط نمیدونم چرا میخوام دیتای بازی hd روش کپی کنم بهم اجازه نمیده/ کسی میدونه مشکل کجاست؟

سلام

اگه منظورت این پیغامه به این شکل عمل کن

roozbeh191
17-08-2013, 09:05
آقا گوشی 200 گرمی سخت نیست دم گوش بگیری حرف بزنی؟ دست خسته نمیشه؟! بزرگ نیست؟

نه دوست من سخت نیست!! یعنی لااقل واسه ما هایی که نوت داشتیم نه اما عادت میکنید.

اگز مشکلتون غیر از چیزی بود که مهدی جان گفتن دیتایی رو که میخوای بریزی رو گوشی رو اول بریز توی یه فلش بعد با استفاده از کابل otg و برنامه ES explorer اون رو بریز توی گوشیت. من خودم سر دیتای ریل ریسینگ مشکل داشتم...
البته فکرکنم روش آقا حسین هم جواب بده

adel mega
17-08-2013, 12:55

میتونی با برنامه مبورمو فایل های که نمیتونی به گوشی بریزی به راحتی به گوشی بریزی منم در مورد فایل های با پسوند mkvمشکل داشتم

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk 4

yapayalniz590
17-08-2013, 15:47
سلام
من نمیتونم بازی مودرن کومبت رو نصب کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید
ممنون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=274127

tekno700
17-08-2013, 19:51
سلام
من نمیتونم بازی مودرن کومبت رو نصب کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید
ممنون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=274127

نمیتونم نصب کنم یعنی چی؟ توضیح بدین مشکلتون رو.

yapayalniz590
17-08-2013, 20:31
سلام
بازی اجرا نمیشه
دانلود هم نمیکنه که با خود گوشی دیتاشو دانلود کنم
کسی رو مگا 6.3 امتحان کرده ؟
ممنون.

adel mega
17-08-2013, 21:35
سلام
بازی اجرا نمیشه
ممنون.

سلام دوست عزیز من رو گوشی نصب کردم به راحتی هم اجرا میشه شاید مشکل از دیتای بازی من از سایت 10 android دان کردم روش نصب رو به صورت کامل توضیح داده

adel mega
17-08-2013, 21:36
سلام
بازی اجرا نمیشه
ممنون.

سلام دوست عزیز من رو گوشی نصب کردم به راحتی هم اجرا میشه شاید مشکل از دیتای بازی من از سایت android 10
دان کردم روش نصب رو به صورت کامل توضیح داده

wheelchair7
18-08-2013, 06:27
چه گارانتی و بیمه ای بهتره? و پایین ترین قیمت چنده? خواهش میکنم اگه شماره فروشنده یا ادرس دقیقشو دارید برام بدید. سپاسگذارم از تك تك دوستان

t.m.r.am
18-08-2013, 07:59
با سلام
من به تازگی مگا 6.3 خریدم و واقعا راضیم قبلن نوت 1 داشتم حالا میخواستم ببینم این ایکن اشکال زدایی usb و به عباراتی usb dubbug همچی جیزی دقیق بلد نیستم تو کدام قسمت هست تمام مگا را گشتم پیدا نکر دم میخواستم با usb به کامپیوتر وصل کنم و نرم افزار نصب کنم الان فقط تو حالت mass stro میره و نمیشه نرم افزار نصب کنم با تشکر ولی با نوت 1 راحت میشه
با تشکر

tekno700
18-08-2013, 12:08
با سلام
من به تازگی مگا 6.3 خریدم و واقعا راضیم قبلن نوت 1 داشتم حالا میخواستم ببینم این ایکن اشکال زدایی usb و به عباراتی usb dubbug همچی جیزی دقیق بلد نیستم تو کدام قسمت هست تمام مگا را گشتم پیدا نکر دم میخواستم با usb به کامپیوتر وصل کنم و نرم افزار نصب کنم الان فقط تو حالت mass stro میره و نمیشه نرم افزار نصب کنم با تشکر ولی با نوت 1 راحت میشه
با تشکر

در منوی ستینگ به مسیر setting/about phone رفته و چندین بار پی در پی بر روی گزینه build number کلیک کنید تا گزینه usb dubbug ظاهر بشه.

adel mega
21-08-2013, 21:20
سلام به همه دوستان من مشکل فضایی خالی برای دیتای بازی های سنگین رو گوشی دارم برنامه مناسب برای انتقال دیتای بازی ها به sd کارت وجود داره:dz::dz::dz:

M E H D I
22-08-2013, 07:00
سلام به همه دوستان من مشکل فضایی خالی برای دیتای بازی های سنگین رو گوشی دارم برنامه مناسب برای انتقال دیتای بازی ها به sd کارت وجود داره:dz::dz::dz:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=252797&page=3

jojobans
22-08-2013, 13:21
سلام خدمت دوستان ..من الان نوت 2 دارم اول میخواستم اس4 بخرم اما بیستر دوستان ناراضی بودن و کلا پشیمون شدم..مگا رو هم از نزدیک دیدم راستش من عاشق گوشی با صفحه نمایش بزرگم فقط چون نوت2 سخت افزار غولی داره تو خرید این یکم دل چرکیم و هنوز تایپیک رسمی هم نداره یکم گوشی غریبی هستش در کل ..دوستان یه مشورت بدن چیکا رکنم ؟؟؟

M E H D I
22-08-2013, 14:21
سلام خدمت دوستان ..من الان نوت 2 دارم اول میخواستم اس4 بخرم اما بیستر دوستان ناراضی بودن و کلا پشیمون شدم..مگا رو هم از نزدیک دیدم راستش من عاشق گوشی با صفحه نمایش بزرگم فقط چون نوت2 سخت افزار غولی داره تو خرید این یکم دل چرکیم و هنوز تایپیک رسمی هم نداره یکم گوشی غریبی هستش در کل ..دوستان یه مشورت بدن چیکا رکنم ؟؟؟

نمی خوام بگم نوت2 گوشیه بدیه خودم نوت2 داشتم ولی دوست عزیز سخت افزار غولی که به کار نمیاد به چه دردت می خوره؟

من الان تنها ضعفی که تو مگا می بینم اینه که جی پی یوش قادر به نمایش بعضی از افکت های بازیها نیست .. مثلا تو بازی مدرن کمبات4 افکت های ذرات آتش و گرد و غبار و آبی که می پاشه رو صفحه رو نمی تونه نمایش بده وگرنه تمام بازهایی که رو نوت2 داشتم راحت داره اجرا می کنه عوضش همونطور که گفتی صفحه بزرگ و با کیفیتی داره .. رنگها رو خیلی طبیعی تر از سوپرآمولد نشون میده...من که اهل بازی هستم راضی ام شما اگه اهل بازی نیستی تو خریدش شک نکن.

راستی اگه اهل رام بازی و این داستانا هستی باید بگم این گوشی کاستوم رام و دولوپر آنچنانی نداره

adel mega
22-08-2013, 17:17
سلام به دوست عزیز به سخت افزار غول گوشی نیست که به تست های که گوشی انجام داده مهم که مگا از نوت 2 سریعتر بوده اگه تونستی یه نگاه به بنچمارکش بکن

jojobans
22-08-2013, 22:25
سلام به دوست عزیز به سخت افزار غول گوشی نیست که به تست های که گوشی انجام داده مهم که مگا از نوت 2 سریعتر بوده اگه تونستی یه نگاه به بنچمارکش بکن

کجا نگا بندازم الان من تو بخش نوت2 پیشتاز بنچمارکم :bz: بری ببینی هستش مگه مال مگا چند میده..من اصلا اهل بازی های سنگین نیستم الان رو گوشیم فقط همون ماشین بازی most wanted دارم ..دوربینش الگوریتمش مثل نوت 2 یا اس3 هست من رو همینا یکم حساسم با نمایشش درحد امو هست ؟؟

M E H D I
23-08-2013, 05:19
کجا نگا بندازم الان من تو بخش نوت2 پیشتاز بنچمارکم :bz: بری ببینی هستش مگه مال مگا چند میده..من اصلا اهل بازی های سنگین نیستم الان رو گوشیم فقط همون ماشین بازی most wanted دارم ..دوربینش الگوریتمش مثل نوت 2 یا اس3 هست من رو همینا یکم حساسم با نمایشش درحد امو هست ؟؟

سوپرآمولد خیلی رنگها رو گرم و پر رنگ نشون میده .. برایتنس پایینی داره و رنگ سفید رو بدرستی نمی تونه نمایش بده .. صفحه مگا خیلی رنگها رو طبیعی تر نشون میده برایتنس بالایی داره و رنگ سفید رو سفید نشون میده ... بازم به نظر من سلیقه ایه یکی چشمش سوپرآمولد رو می پسنده یکی سوپرکلر یکی IPS و..... ولی تو کیفیت ال سی دی مگا شک نکن راضیت می کنه

بازم تا از نزدیک ندیدی تصمیم نگیر به نظر من شاید من و امثال من زیادی تعریف کنیم ولی شما ببینی نپسندی

adel mega
23-08-2013, 07:46

دوست عزیز اینم بنچمارک گوشی مگا 6.3 صفحه 5 هستش بنچمارک pi سرعت پردازشی پردازنده linpack عملکرد هر یک از هسته های cpu گوشیه بنچمارک Quadrant عملکرد کارایی کلی گوشیه بنچمارک Epic Citadel مربوط به گرافیک و بازیهاست و بنچمارک BrowserMark مربوط به وب گردی و سرعت اجرای صفحات اینترنتی
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_63-review-939p5.php

jojobans
23-08-2013, 10:23
دوستان شما گوشیتون چند گیگ 16؟؟ راستی گارد و برچسب واسش گیر میاد؟؟

adel mega
23-08-2013, 10:38
دوستان شما گوشیتون چند گیگ 16؟؟ راستی گارد و برچسب واسش گیر میاد؟؟

گوشی من 8گیگ با حافظه اش مشکلی ندارم.کپدیس و ضد خش گیر میاد:df::df::df:

t.m.r.am
23-08-2013, 21:10
با اجازه دوستان هفته پیش من فلیپ کاورش هم امده بود خریدم با فلیپ کاور گوشی خیلی بهتر میشه

adel mega
25-08-2013, 20:04
دوستان بازی The Dark Knight Rises با دیتایی Adreno با لگ اجرا میشه کسی این بازی تست کرده

roozbeh191
26-08-2013, 15:44

دوست عزیز اینم بنچمارک گوشی مگا 6.3 صفحه 5 هستش بنچمارک pi سرعت پردازشی پردازنده linpack عملکرد هر یک از هسته های cpu گوشیه بنچمارک Quadrant عملکرد کارایی کلی گوشیه بنچمارک Epic Citadel مربوط به گرافیک و بازیهاست و بنچمارک BrowserMark مربوط به وب گردی و سرعت اجرای صفحات اینترنتی
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_63-review-939p5.php

بچه ها بدتون نمیاد هوای این تاپیک منم داشته باشید هاااااااااا !!!! همه چی مگا رو توش گفتم!!!!

بررسی تخصصی گوشی Galaxy Mega 6.3 از شرکت SAMSUNG (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292538)

adel mega
26-08-2013, 21:55
بچه ها بدتون نمیاد هوای این تاپیک منم داشته باشید هاااااااااا !!!! همه چی مگا رو توش گفتم!!!!

بررسی تخصصی گوشی Galaxy Mega 6.3 از شرکت SAMSUNG (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292538)

ممنون روزبه جان کارت واقعا عالی

POUYA
27-08-2013, 19:48
با درود
عاقا من یه بررسی از مگا دیدم منوی ستینگ زمینش سفید بود ولی همچین گزیننه ای ندیدم راهی هست؟ کسی تست کرده؟

roozbeh191
28-08-2013, 09:10
با درود
عاقا من یه بررسی از مگا دیدم منوی ستینگ زمینش سفید بود ولی همچین گزیننه ای ندیدم راهی هست؟ کسی تست کرده؟

برو توی display قسمت home screen mode رو بزار روی Easy mode ببین اینجوری که میخوای نمیشه؟! خودم امتحان نمیکنم که تنطیماتم نپره!!

pesaremehraboun
28-08-2013, 09:38
سلام. تو مدل 6.3 رنگ سفیدش موجود هست ؟؟ جایی ندیدم سفیدش باشه

POUYA
28-08-2013, 10:05
برو توی display قسمت home screen mode رو بزار روی Easy mode ببین اینجوری که میخوای نمیشه؟! خودم امتحان نمیکنم که تنطیماتم نپره!!

نه نشد

سلام. تو مدل 6.3 رنگ سفیدش موجود هست ؟؟ جایی ندیدم سفیدش باشه

بله همین پست رو دارم با سفیدش میدم:do:

pesaremehraboun
28-08-2013, 10:21
بله همین پست رو دارم با سفیدش میدم:do:[/QUOTE]

جدی ؟؟ پس انگار میگن نیست . من خواستم بخرم فکر کردم سفید نداره. جایی سراغ ندارین زنگ بزنم بفرستن ؟؟ اصفهان گیر نیاوردم

adel mega
28-08-2013, 22:30
سلام دوستان یه سوالی داشتم نمی تونیم در خواست ایجاد بخش مگا رو بدیم

POUYA
29-08-2013, 01:29

سلام تونستن که میشه ولی کاربرای بخش مگا باید به یه حد قابل قبولی برسن
برای درخاست به ایشون بگید
C0D3R (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=29214)

bermuda2012
29-08-2013, 09:20
Samsung Kies v2.6.0

http://8pic.ir/images/61306301660293460120.jpg (http://8pic.ir/)

افراد زیادی از تلفن های همراه، MP3 پلیرها، دوربین های دیجیتال و دیگر محصولات سامسونگ استفاده می کنند و هنگامی در نظر دارند این وسایل دیجیتال را برای تبادل فایل و اطلاعات به کامپیوتر متصل کنند، برای هر کدام نیاز به نصب درایور مجزا روی سیستم خواهند داشت اما Samsung Kies این امکان را فراهم نموده است تا لوازم الکترونیکی شرکت سامسونگ را به راحتی به کامپیوتر خود متصل کرده و تبادل اطلاعات را مدیریت کنید.

Samsung Kies ابزاری است که برای دارندگان گوشی های سامسونگ این امکان را فراهم می کند تا از طریق کابل اتصال USB و یا با استفاده از Wi-Fi ارتباط راحتی را بین کامپیوتر و گوشی خود برقرار نموده و به انتقال عکس، فیلم، موسیقی و ... پرداخته و یا از اطلاعات مهم موجود در گوشی مانند پیغام ها یا لیست مخاطبین پشتیبان گیری نمایید. بوسیله این نرم افزار می توانید به اجرای موسیقی های خود بپردازید، عکس ها و ویدیوهای خود را مرور کنید و ...

آخرین ورژن این نرم افزار:
v2.6.0.13074.14 - 92/06/07

http://www.shiaupload.ir/images/58186946704583327193.gif (http://s2.p30download.com/users/202/software/utilities/mobile-phone-tool/Samsung.Kies.v2.6.0.13074.14_p30download.com.rar)

:4:

roozbeh191
30-08-2013, 20:41
احسان جان لینکت رو نود32 ..... کرده و اجاره دسترسی نمیده اگه محبت کنی لینک دیگه ای بذاری ممنون میشم!! حوصله گشتن ندارم !!!

حسین شکری
01-09-2013, 19:12

صبر کن میشه شروش با من بود درست کردن بخشش با علما.......:aa::do::cj:

حسین شکری
02-09-2013, 09:23
سلام دوستان من کابل MHL رو خریدم رو گوشی تست کردم خیلی عالی بود تمام صفحه رو ال سی دی به نمایش در
اومد کیفیتش عالی بود بازی آسفالت 8 رو وقتی تو صفحه نمایش 50 اینچ بازی میکنی یه چیزه دیگس......:bz::bz::cj::do:

adel mega
02-09-2013, 11:54
صبر کن میشه شروش با من بود درست کردن بخشش با علما.......:aa::do::cj:
من در خواست ایجاد بخش کردم ولی بهم جوابی نداده:au::au::au:

حسین شکری
02-09-2013, 18:44
من در خواست ایجاد بخش کردم ولی بهم جوابی نداده:au::au::au:
باید صبر کنیم تا میزان تاپیک ها به حد مجاز برسه بعدشم یکمم دوستان دارن بی انصافی میکنن فکر کنم از مگا خوششو نمیاد:do::cj:

moyin
03-09-2013, 10:47
سلام دوستان، آقا این چرا deep sleep اینجوریه؟ من شب که گوشیم اسلیپ میشه وقتی صبح بلند میشم بین 10 تا 20 درصد از باتریش رفته!! وای فای و موبایل دیتا و همه چی هم خاموشه!! نرم افزارایی که ریختم فقط اون چیزای کاربردی بود که قبلا رو one x داشتم، one x شب تا صبح 1 درصدم از باتریش نمی رفت!!! دوستان راهی بلد نیستن؟

حسین شکری
03-09-2013, 17:55
سلام دوستان، آقا این چرا deep sleep اینجوریه؟ من شب که گوشیم اسلیپ میشه وقتی صبح بلند میشم بین 10 تا 20 درصد از باتریش رفته!! وای فای و موبایل دیتا و همه چی هم خاموشه!! نرم افزارایی که ریختم فقط اون چیزای کاربردی بود که قبلا رو one x داشتم، one x شب تا صبح 1 درصدم از باتریش نمی رفت!!! دوستان راهی بلد نیستن؟

معین جان برنامه RAM BOOSTER PRO رو نصب کن وقتی خواستی گوشی رو sleep کونی قیلش رامت رو خالی کن اون وقت درست میشه منم این مشکلو داشتم ولی الان با این کار از شب تا صبح بترکونه شاید 2.3 درصد باتری کم کنه که معمولیه....:cj:

xxx-f
07-09-2013, 14:53
یه سوال از دوستان داشتم.من می خوام این گوشیو بخرم ولی به خاطر سایزش یه کم شک دارم.واقعا سایز این گوشی شما را اذیت نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

t.m.r.am
07-09-2013, 19:57
با سلام روز اول چرا میگی بزرگه ولی روز دوم میگی چقدر کوچیکه چون صخامتش کمه خیلی خوشدست هست

Amir M@med
07-09-2013, 20:00
یه سوال از دوستان داشتم.من می خوام این گوشیو بخرم ولی به خاطر سایزش یه کم شک دارم.واقعا سایز این گوشی شما را اذیت نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

کار کردن با نوت 2 سخته. این هم از نوت 2 سخت تر...

Sent from my LT29i using Tapatalk 4

سالويا
08-09-2013, 10:13
با سلام و شادباش
من با اين گوشي يه مشكل اساسي دارم و اون اينكه گوشيم خودبخود ريست ميشه شبها گوشي رو رو حالت پرواز ميذارم و ميخوابم نصف شب با صداي ريست شدنش از خواب بيدار ميشم . كه ديگه مجبور شدم خاموش كنم و بخوابم و چون بر خلاف گوشياي ديگه موقع خاموشي آلارمش هم كار نميكنه يه ساعت آلارم دار واسه خودم كوك ميكنم :bp: يك كم هم كه تو اينترنت ميرم دوباره گوشيم ريست ميشه البته اينطور نيست كه يه مرتبه ريست بشه و ول كنه . نه . به ريست شدن كه ميفته تا باطريشو در نياري ول كن نيست . گارانتي هم بردم يه فريم ور جديد واسش اومده بود واسم عوض كردند ولي هيچ فرقي نكرد . فيلم برداري هم كه ميكني اگه تو كامپيوتر ببيني اسلوموشن يا آهسته نشون ميده افتضاحه .
از دوستان اگه كسي ميدونه كمك كنه
با تشكر

M E H D I
08-09-2013, 19:49
کار کردن با نوت 2 سخته. این هم از نوت 2 سخت تر...

Sent from my LT29i using Tapatalk 4

شما دستات کوچیکه دلیل نمیشه مردم رو گمراه کنی که بگو بستگی به سایز دستت داره

من تا سایز نوت2 رو یه دستی می تونم کار کنم راحت ولی موقع اسمس با مگا با دست چپم گوشیو باید نگهدارم نیوفته

Javad_hosseini
08-09-2013, 22:29
سلام من یک هفته هست خریدم همه چیزش عالیه فقط air view تو گالری عکس کار نمیکنه.تو فیلم درست کار میکونه.کسی میدونه چرا ممنون.

-Vega-
11-09-2013, 08:08
سلام من یک هفته هست خریدم همه چیزش عالیه فقط air view تو گالری عکس کار نمیکنه.تو فیلم درست کار میکونه.کسی میدونه چرا ممنون.

سلام
برو تو تنظیمات. تب My Device رو بزن بعد اخر لیست روی Air view تاچ کن ( دقت کن فقط روی دکمه خاموش و روشن نزن ).بعد دو تا گزینه اول رو فعال کن Informatin Preview -Progress Preview
توی زبان فارسی : 1- تنظیمات 2-دستگاه من 3-مشاهده هوایی 4- فعال کردن پیش نمایش اطلاعات و پیشرفت.

Javad_hosseini
11-09-2013, 18:16
مرسی vega درست شد
گوشی رو ریست کردم بخاطر این نشد بعد
زنگ زدم گارانتی توضیح دادم گارانتی گفت باید بیاری گوشیت مشکل داره واقعا که کیا تو گارنتی کار میکنن گارانتی هماهنگ بود.

Javad_hosseini
14-09-2013, 15:04
سلام من با این فایل ریکاوری نصب کردم.وقتی میخوام بکاپ بگیرم اخرش ارور میده no sd-card found skipping backup of sd-ext generating md5 sum..

mrt5000
15-09-2013, 07:25
منم این گوشی رو از یکی از دوستان خریدم.
اولین مشکلم این بود که دیر شارژ میشد یعنی هشت ساعت اونم فقط تا 90 درصد مگه اینکه به کامپیوتر وصل میکردی کابلش رو تا بقیش رو شارژ کنه.
بعد منوجه شدم این دوست گرامی شارژرش رو عوض کرده بوده و یک شارژر یک آمپری گذاشته!!!

دوستان دقت کنید اگه گوشی رو اک نخریدید به شارژر و هندزفری اون توجه کنید.
اولا که رنگ اونها سفید باید باشه (همشون چه گوشی مشکی باشه چه سفید هندزفری و شارژرش باید سفید باشه)
دوما اینکه شارژر باید خروجیش 2آمپر باشه
سوما اینکه سوکت میکرو USB اون پنج پین باشه البته شنیدم بعضی فابریک ها هم چهار پین دارند. اما مدل پنج پین شارژ بهینه تری داره.
قیمت شارژر فابریک هم 45000 تومان بود که خریدم.
فقط دوستان اگر بگند چند ساعت طول میکشه تا شارژ بشه گوشی اونها (معمولا زمان رو از 10 درصد تا صد درصد بدون روشن بودن کانکشن ها و کارکردن با گوشی معمولا گزارش میکنند)

سالويا
15-09-2013, 08:25
منم این گوشی رو از یکی از دوستان خریدم.
اولین مشکلم این بود که دیر شارژ میشد یعنی هشت ساعت اونم فقط تا 90 درصد مگه اینکه به کامپیوتر وصل میکردی کابلش رو تا بقیش رو شارژ کنه.
بعد منوجه شدم این دوست گرامی شارژرش رو عوض کرده بوده و یک شارژر یک آمپری گذاشته!!!

دوستان دقت کنید اگه گوشی رو اک نخریدید به شارژر و هندزفری اون توجه کنید.
اولا که رنگ اونها سفید باید باشه (همشون چه گوشی مشکی باشه چه سفید هندزفری و شارژرش باید سفید باشه)
دوما اینکه شارژر باید خروجیش 2آمپر باشه
سوما اینکه سوکت میکرو USB اون پنج پین باشه البته شنیدم بعضی فابریک ها هم چهار پین دارند. اما مدل پنج پین شارژ بهینه تری داره.
قیمت شارژر فابریک هم 45000 تومان بود که خریدم.
فقط دوستان اگر بگند چند ساعت طول میکشه تا شارژ بشه گوشی اونها (معمولا زمان رو از 10 درصد تا صد درصد بدون روشن بودن کانکشن ها و کارکردن با گوشی معمولا گزارش میکنند)

حد اكثر 2 ساعت

mrt5000
16-09-2013, 17:17
بله دوستان زمان شارژش الان با شارزر فابریکش دو ساعت بیشتر نمیشه.
نوت یک سه ساعت طول میکشید شایدم بیشتر.
گالاکسی اس 3 هم سه ساعت دست کم زمان میبرد.

فوق العادست فکر نمیکردم ایندر سریع شارژ کنه بی نظیره.

patybor
18-09-2013, 12:52
دوستان یک سوال
میخوام بگیرم این گوشی رو ولی بدلیلی شک دارم.
چون این گوشی ها دو سیم کارته هستن دولوپرها ساپورتش میکنن؟ اصلا براشون رام کاستوم میاد؟ حتما باید رام کاستوم خودش باشه؟ مثلا رام I9150 به I9152 نمیخوره؟
میدونم که به علت دوسیم فعال بودن اپ های اس ام اس و dialer رو نمیشه نصب کرد. مثل go sms pro. البته شدن که میشه ولی دیگه با سیم کارت اول میشه کار کرد.
دلیل این که شک دارم اینه که اگر زمانی شرکت سامسونگ این گوشی رو دیگه اپدیت نکرد بشه از این طریق اندرویدهای جدید رو داشته باشم.

adriyano
19-09-2013, 09:41
کی گفته 2 سیم کارته هست.مگا 5.8 دو سیم داره فک کنم این نداره داداش..تک سیم هست.

patybor
19-09-2013, 09:51
کی گفته 2 سیم کارته هست.مگا 5.8 دو سیم داره فک کنم این نداره داداش..تک سیم هست.

شرمنده فکر کردم این دوسیم کارته هست.
منظورم مگا 5.8 بود. حالا کلا جواب سوالم رو کسی میدونه؟؟

حسین شکری
19-09-2013, 17:43
شرمنده فکر کردم این دوسیم کارته هست.
منظورم مگا 5.8 بود. حالا کلا جواب سوالم رو کسی میدونه؟؟

سلام patybor جون گوشی مگا 5.8 توسط سامسونگ حالا حالا ها ساپورت میشه:cj::cj:
دولوپرها هم چون تازه اومده هنوز شروع به ریختن دلو رودش به بیرون نکردن کمی صبوری میخواد راستی یه سری به سایت xda.com
بزن بیشتر راهنمایی میشی....:dz::dz:

mahan.viper
20-09-2013, 09:32
سلام
من در گوشی مگا6.3 برنامه های زیادی نصب کردم که حافظه داخلی گوشی داره پر میشه!
از برنامه app2sd استفاده کردم برای انتقال برنامه ها به sd ولی حافظه ی sd رو شناسایی نمیکنه!
می خواستم بدونم که نمیشه برنامه های نصب شده رو به sd انتقال بدم؟
راستی گوشی root شده است!

حسین شکری
20-09-2013, 13:55
سلام
من در گوشی مگا6.3 برنامه های زیادی نصب کردم که حافظه داخلی گوشی داره پر میشه!
از برنامه app2sd استفاده کردم برای انتقال برنامه ها به sd ولی حافظه ی sd رو شناسایی نمیکنه!
می خواستم بدونم که نمیشه برنامه های نصب شده رو به sd انتقال بدم؟
راستی گوشی root شده است!

سلام از برنامه Folder Mount v2.0.9 Cracked استفاده کن.....:bz:

j2me by jamal
20-09-2013, 22:12
منم تو این هفته میخرمش
کاملا مطابق با میل خودمه
جسچرهای ایر ویو و تمامی اسمارت اپ های اس4 رو خودش داره
سردر نوت2 :df:
والا با این نوتاشون:bp:

mahan.viper
22-09-2013, 22:25
من گوشی رو unroot کردم ولی اون نوشته های قرمز بالای صفحه تو قسمت بوت از بین نرفته!
راهی نداره که اونارو از بین ببرم؟
حالا که گوشی رو unroot کردم میتونم از طریق software update گوشی رو اپدیت کنم؟؟؟؟

adel mega
23-09-2013, 11:13
دوستان میشه رام i9205 روی گوشی i9200 نصب کنیم یا نه

POUYA
23-09-2013, 12:26
من گوشی رو unroot کردم ولی اون نوشته های قرمز بالای صفحه تو قسمت بوت از بین نرفته!
راهی نداره که اونارو از بین ببرم؟
حالا که گوشی رو unroot کردم میتونم از طریق software update گوشی رو اپدیت کنم؟؟؟؟

شما چجوری انروت کردید؟
رام رسمی زدید؟

دوستان میشه رام i9205 روی گوشی i9200 نصب کنیم یا نه

خیر این کار باعث بریک شدن گوشی شما میشه

mahan.viper
23-09-2013, 14:57
[QUOTE=POUYA;3891090]شما چجوری انروت کردید؟
رام رسمی زدید؟

نه . رام گوشی رسمی بود .. تو قسمت تنظیمات super su گزینه full unroot رو زدم و دسترسی روت از بین رفت .ولی اون نوشته های قرمز بالای صفحه تو قسمت بوت از بین نرفته!

POUYA
23-09-2013, 15:02
[QUOTE=POUYA;3891090]شما چجوری انروت کردید؟
رام رسمی زدید؟

نه . رام گوشی رسمی بود .. تو قسمت تنظیمات super su گزینه full unroot رو زدم و دسترسی روت از بین رفت .ولی اون نوشته های قرمز بالای صفحه تو قسمت بوت از بین نرفته!

خب دلیلش همینه باید رام رسمی دانلود کنید و با ادین فلش بزنید تا انروت بشه

mahan.viper
23-09-2013, 17:09
[QUOTE=mahan.viper;3891308]

خب دلیلش همینه باید رام رسمی دانلود کنید و با ادین فلش بزنید تا انروت بشه

خب بعد تمام برنامه هام با دیتاشون از بین میره که!!!!!

Kaгo
23-09-2013, 17:13
[QUOTE=POUYA;3891325]

خب بعد تمام برنامه هام با دیتاشون از بین میره که!!!!!

روت كن / بكاپ كامل بگير بعد يه رام رسمي بزن

jojobans
28-09-2013, 21:31
سلام دوستان بالاخره امروز این بچه غول رو خریدم نوت 2 رو فروختم و الان این دستمه گوشی خیلی بزرگیه خداییش نمایشش هم خیلی خوبه اما عالی نیست تقریبا با نوت فرق زیادی نمیکنه فقط رنگ هارو یک سردتر از نوت نشون میده که طبیعی نوت چون امولد بود حالا فید بک هارو کم کم میدم

adel mega
28-09-2013, 22:23
سلام دوستان بالاخره امروز این بچه غول رو خریدم نوت 2 رو فروختم و الان این دستمه گوشی خیلی بزرگیه خداییش نمایشش هم خیلی خوبه اما عالی نیست تقریبا با نوت فرق زیادی نمیکنه فقط رنگ هارو یک سردتر از نوت نشون میده که طبیعی نوت چون امولد بود حالا فید بک هارو کم کم میدم

دوست عزیز تبریک برای گوشی جدیدت

adriyano
29-09-2013, 09:32
سلام دوستان.
سعید میشه در مورد ال سی دیش بگی..
با زوم کردن تا حد ماکزیمم کیفیت متن تو اینترنت تا چه حدیه؟
اون امکاناتی که تو گالاگسی اس 4 هست تو این هم تعبیه شده؟ مث پیش نمایش هنگام نزدیک کردن انگشت به صفحه گوشی..تشخیص چهره با سنسور جلویی؟
میزان کارکرد معمولی با باطری چند روزه یا چند ساعته؟
ممنون میشیم جواب بدین به سوالاتمون..چون قصد خرید داریم ولی امکان تستش رو نداریم..

jojobans
29-09-2013, 20:52
سلام دوستان.
سعید میشه در مورد ال سی دیش بگی..
با زوم کردن تا حد ماکزیمم کیفیت متن تو اینترنت تا چه حدیه؟
اون امکاناتی که تو گالاگسی اس 4 هست تو این هم تعبیه شده؟ مث پیش نمایش هنگام نزدیک کردن انگشت به صفحه گوشی..تشخیص چهره با سنسور جلویی؟
میزان کارکرد معمولی با باطری چند روزه یا چند ساعته؟
ممنون میشیم جواب بدین به سوالاتمون..چون قصد خرید داریم ولی امکان تستش رو نداریم..

ببین عزیزم من گوشی قبلیم نوت 2 بودش خوب تو اون گوشی یکم رنگ ها گرم تر بود بخاطر امولد بودنش که طبیعی هستش امکانات پینمایش هم عین اس 4داره ..بنچمارکای خوبی هم میده منکه که با نوت 2 هیچ فرقی ندیدم تو بنچمارک ولی خیلی گوشی غولیه ها فقط اونایی که گوشی های گنده داشتن میتونن باهاش کنار بیان ..باتری هم استفاده معمولی نهایت 2 روز خیلی ور بری باهاش همون عین نوت2 یک روز و نیم کار میده دوربینشم که کیفیت ها عین اس3 میمونه ..من فلا فقط تونستم روت کنم هنوز کرنلی واسش نیومده نمیدونم واسه اینم اندروید 4.3 میاد دوستان اطلاع ندارن ؟؟

armin3000
02-10-2013, 12:30
سلام دوستان. ممنون از پستهای خوبتون. من این گوشی رو خریدم.
یه مشکل اساسی با آنتن دارم. سیگنال خیلی وقتا حتی تا صفر هم پایین میاد مخصوصا وسط مکالمه اما قطع نمیشه. دلیلش چی میتونه باشه؟ دقیقا همین مشکل رو توی XDA هم دیدم که چند نفر داشتن.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2335242
گوشیم گارانتی داره و دو روز هست فقط خریدمش. ممکنه از پانچ سیمکارت باشه؟ ایرانسل هست خطم. گوشی گرند با ایرانسل رو کنارش میذارم اون هیچ مشکلی نداره. به مودم هم شک کردم اما عوض نکردم که گارانتی چیزی نگه.
رام شما از توی این لیست کدوم هست؟

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2330055

توی محتویات بسته باید یه مموری ۴ هم باشه درسته؟!!

سوال بعد اینکه چطور میتونم اون علامت های قرمز بعد از روت رو توی بوت بردارم؟ با رام رسمی درست میشه؟ مودم و ... به هم نمیریزه؟

ممنونم :)

POUYA
03-10-2013, 14:30
سلام دوستان. ممنون از پستهای خوبتون. من این گوشی رو خریدم.
یه مشکل اساسی با آنتن دارم. سیگنال خیلی وقتا حتی تا صفر هم پایین میاد مخصوصا وسط مکالمه اما قطع نمیشه. دلیلش چی میتونه باشه؟ دقیقا همین مشکل رو توی XDA هم دیدم که چند نفر داشتن.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2335242
گوشیم گارانتی داره و دو روز هست فقط خریدمش. ممکنه از پانچ سیمکارت باشه؟ ایرانسل هست خطم. گوشی گرند با ایرانسل رو کنارش میذارم اون هیچ مشکلی نداره. به مودم هم شک کردم اما عوض نکردم که گارانتی چیزی نگه.
رام شما از توی این لیست کدوم هست؟

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2330055

توی محتویات بسته باید یه مموری ۴ هم باشه درسته؟!!

سوال بعد اینکه چطور میتونم اون علامت های قرمز بعد از روت رو توی بوت بردارم؟ با رام رسمی درست میشه؟ مودم و ... به هم نمیریزه؟

ممنونم :)

سلام رام من I9200XXUAMED هست و مشکل شما رو ندارم
گوشی شما گارانتی داره ببرید نشون بدید البته قبلش باید انروت کنید تا هم علامت های قرمز بره هم گارانتی متوجه نشه
اگر هم میخواید جدید ترین رامی که اومده براش رو دانلود کنید

http://ul.to/iidqfyyc قبلش بکاپ بگیرید!

یه مموری 4 گیگ هم همراه گوشی بود

A.H O SS E I N I
06-10-2013, 23:27
دوستان کسی میدونه ال سی دی این گوشی حدودا چن قیمت هست؟

rmv3x
09-10-2013, 22:44
سلام دوستان
من hd2 باز زده به کلم این بچه غول شمارو داشته باشم :bp:
کل تاپیک رو خوندم
خداروشکر میشه روتش کرد :b: گوشی که روت نشه گوشی نیست که :do:
چندتا سوال دیگه دارم
چون حافظش کم هست با اون برنامه gl to sd که گذاشتید
به راحتی میشه دیتا ها رو بریزیم رو مموری خودمون؟
واسه انتقال برنامه ها به مموری کارت چی برنامه ای هست؟ یاه خودش بدون مشکل انجام میده؟

من رو hd2 مدرن کمبات 4 و nfs mw رو بدون مشکل و روون اجرا میکنم
از این انتظار بیشتری دارما :df:
بازی های جدید مثل اسفالت 8 رو من رو hd2 لگ دارم این روون و عالی اجرا میکنه؟
سامسونگ اعلام کرده تا چه زمانی ازش پشتیبانی میکنه؟ اندروید 4.3 میاد براش؟ یا بالاتر
ممنون میشم همه سوالاتم رو جواب بدید

adel mega
10-10-2013, 08:33
سلام دوستان
من hd2 باز زده به کلم این بچه غول شمارو داشته باشم :bp:
کل تاپیک رو خوندم
خداروشکر میشه روتش کرد :b: گوشی که روت نشه گوشی نیست که :do:
چندتا سوال دیگه دارم
چون حافظش کم هست با اون برنامه gl to sd که گذاشتید
به راحتی میشه دیتا ها رو بریزیم رو مموری خودمون؟
واسه انتقال برنامه ها به مموری کارت چی برنامه ای هست؟ یاه خودش بدون مشکل انجام میده؟

من رو hd2 مدرن کمبات 4 و nfs mw رو بدون مشکل و روون اجرا میکنم
از این انتظار بیشتری دارما :df:
بازی های جدید مثل اسفالت 8 رو من رو hd2 لگ دارم این روون و عالی اجرا میکنه؟
سامسونگ اعلام کرده تا چه زمانی ازش پشتیبانی میکنه؟ اندروید 4.3 میاد براش؟ یا بالاتر
ممنون میشم همه سوالاتم رو جواب بدید

من با برنامه go to sd بازیها رو مموری کارت میریزم اما اول باید یه بار بازی رو اجرا کنی
من رو این گوشی الان بازی مدرن کمبات4،آسفات 7و8 نصب کردم همش هم خیلی روون باز میکنه برای nfs mw چندتا دیتا ریختم ولی نتونستم اجرا کنم میگن باید با وایرلس دانلود کنی من که سرعت اینترنتم پایینه
در مورد آپدیت من یه عکسی از سام موبایل پیدا کردم م نشون میده قرار 4.4 براش بیاد بعد اینکه معرفی بشه
910977

j2me by jamal
11-10-2013, 21:26
راستی این رام رو اگه آپ کنید و کنوکس هم داشته باشه و روت کنید گوشی بوت لودر نیره رو هوا هارد بریک میشه
این قضیه واقعا حقیقت داره؟

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk 2

حسین شکری
12-10-2013, 18:02
راستی این رام رو اگه آپ کنید و کنوکس هم داشته باشه و روت کنید گوشی بوت لودر نیره رو هوا هارد بریک میشه
این قضیه واقعا حقیقت داره؟

بهتره خودت یه تست بزنی میفهمی به تجربه مونده....

j2me by jamal
12-10-2013, 23:31
برای تعویض فونت وقتی فونت رو با ifontدان میکنم و استفاده رو میزنم و میرم به بخش تنظیمات فونت وقتی فونت رو انتخاب میکنم میگه فونت در دسترس نیست
شما چه راهکاری دارید؟

Javad_hosseini
14-10-2013, 15:39
سلام کسی تا حالا تو عروسی با این گوشی فیلم گرفته یا یجایی که صدای بلند باشهومن فیلم گرفتم تصویر خیلی عالی ولی صدا کاملا از بین رفته بخاطر شدت صدا که اونجا بوده.من با گوشی sony p و دوربین عکاسی هم همون جا فیلم گرفتم ولی صدای اونا خوبه:au:

sanyzrn
14-10-2013, 19:00
سلام
دوستان رام سیانوژن یا miui واسه مگا نیومده؟

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk now Free ('http://tapatalk.com/m?id=10')

POUYA
15-10-2013, 19:14
سلام کسی تا حالا تو عروسی با این گوشی فیلم گرفته یا یجایی که صدای بلند باشهومن فیلم گرفتم تصویر خیلی عالی ولی صدا کاملا از بین رفته بخاطر شدت صدا که اونجا بوده.من با گوشی sony p و دوربین عکاسی هم همون جا فیلم گرفتم ولی صدای اونا خوبه:au:

اره منم فیلم گرفتم صدا بد شده

9999900000
15-10-2013, 23:47
سلام.
برا من هم همین ایراد رو داره.یعنی فیلم که میگیرم صدا 10 ثانیه هست 10 ثانیه نیست.کسی میتونه توضیح بده؟؟؟

9999900000
15-10-2013, 23:58
با سلام دوباره
راستش من هم دو ماهی میشه که مگا 6.3 رو گرفتم و باید اعتراف کنم که اولا خیلی شگفت زده شدم و دوما بعد دو ماه نه تنها از خسته نشدم بلکه همینطور علاقم بهش بیشتر میشه.برا من که نوت 1 داشتم و گلکسی اس 4 (اونم با قیمت 2 میلیون و دویست) که خیلی جالب بود که با قیمت پایین تر یه گوشی بخرم که بیشتر از اون یکی گوشیهام به دل بشینه.حس خوبی که داشتن این گوشی داره اصلا از بین نمیره.سخت افزارش با اینکه میگن متوسطه ولی من ایرادی توش ندیدم.همه بازی هایی که ریختم به خوبی اجرا می کنه.گشت و گذار تو اینتر که محشره .همه امکانات فروم ها و سایتهای ویژه رو هممونجوری که تو لپ تاپتون می بینید به شما ارائه میده.بعد از دو ماه هنوز هیچ ضعفی تو باطریش ندیدم.گرم نمیکنه.یعنی خیلی گرم نمیکنه مثل اس 4 فور که تو بازی آسفالت 8 قابل تحمل نبود.لذت واقعی کار با اندروید رو میتونید با این گوشی تجربه کنید.خلاصه بگم فکر نکنم کسی از خریدش پشیمون شده باشه.گوشی رو اگه روت کنید نور الا نور میشه.
پیشنهاد ویژه ::سعی کنید حتما بخرید:cv:

j2me by jamal
18-10-2013, 20:17
تازه اگه power saving رو روشن میکنید تو تنظیماتش مود کم کار کردن cpu رو بردارید
دیگه تو حالت پاور سیور هم گیر نمیکنه

alinozad
22-10-2013, 19:23
دوستانی که مشکل کمبود فضا با مگا دارند و حافظه شون پر میشه میتونند از این کار جهت نصب نرم افزار ها استفاده کنند:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=293827
و کسانی که بابت فایلهای دیتای بازی و انتقال اون به مموری مشکل دارند میتونند از برنامه foldermount استفاده کنند.

mohamedx6
22-10-2013, 23:02
سلام دوستان کسی از کف قیمتیش خبر نداره؟

alinozad
23-10-2013, 01:06
تو مشهد 1235 قیمت همکاری میدادن و فروش 1255 به بالا بود.(8 گیگ)

j2me by jamal
23-10-2013, 03:29
تو اصفهان هم من 16 گیگ رو 1300 گرفتم
البته بحث بود یه دوستام میگفت 1050 شده!

mohamedx6
23-10-2013, 23:03
من امروز 16 گیگش رو توی قم قیمت کردم 1250 البته بدون گارانتی به نظرم قیمتش خوب بود .نمایندگی سامسونگ 8 گیگش رو 1280 میداد
حالا یه سوال کیفیت صفحه مگا در حد note 8 هستش؟

T R A N C E
23-10-2013, 23:32
بندم حدود 1هفته پیش از علاالدین 16G رو به قیمت 1240 بدون گارانتی خریداری کردم (البته با کلی گشتن و زیر رو کردن تونستم 16G این گوشی رو پیدا کنم)

mh158
24-10-2013, 19:05
سلام دوستان
من 16 گیگ این گوشیو بدون گارانتی از علا الدین طبقه ششم گرفتم 1240
پشت گوشی و پشت باتری زده made in korea
همه چیش خوبه فقط یه مشکلی که باهاش دارم اینه که خیلی زوذ شارژ تموم میکنه
مثلا یه خورذه تو منوها می چرخم بدون ابنکه کاری کنم یه دفعه 5% از شارژ کم میکنه
دوستایی که این گوشیو دارن بگن گوشیشون دقیقا چقد شارژ نگه می داره
ممنون

alinozad
26-10-2013, 18:48
گوشی من 8 گیگ و ساخت ویتنام هست،
بدون انتخاب پاور سیوینگ گوشی با مکالمه چند تماس و بازی کردن کم مثلا 1 ساعت در کل روز و با استفاده از وای فای و اینترنت و چرخ زدن در نت در حد یک تا دو ساعت حدود 2 روز جواب میده.
الان که پست رو میزنم دیشب فول شارژ کردم،نیم ساعت بازی کردم،یک ساعت هدفون وصل کردم و چیزی گوش دادم و امروز تا الان کلا یک ساعت بازی کردم و دو تا تماس داشتم و هربار که استفاده بازیم تموم میشده پاور سیوینگ رو روشن میکردم و نور صفحه رو کم میکردم و الان باتری 70% هست.از دیشب تا الان 30% مصرف کرده!واقعا باتریش محشره و وقتی هم که میخاستم با نرم افزار باتری رو کالیبره کنم گفت کالیبره شده هست و نیازی نیست.

alinozad
26-10-2013, 18:51
پیشنهاد میکنم اسمارت استی و ایر ویو و ... رو خاموش کنید چون اینها باتری رو زود مصرف میکنند.من حتی نرم افزارهای اضافی رو حذف کردم(نرم افزراهای رام!)چون اکثرشون تو ایران قابلیت ندارند در عوض با اضافه کردن 3 گیگ از مموری به طریق ext2 کاری کردم تمامی نرم افزارها به این درایو برند و الان با چند تا بازی سنگین و حدود 40-50 تا بازی و نرم افزار هنوز 4.10 گیگ از حافظه گوشی خالیه.

alinozad
26-10-2013, 19:45
راستی اینو برای یکی از عزیزان فرستادم گفتم توی تاپیک هم اعلام کنم،
آموزش افزایش حافظه داخلی گوشی و به نوعی move to sd در galaxy mega و کپی کردن فایلهای دیتای بازیها در مموری
گوشی کانتر ادین نداره،
-پس با خیال راحت گوشی رو روت کنید،(بابت گارانتی)
-قبل از همه تمام نرم افزارها رو پاک کنید و گوشی رو ریست کنید ،(میتونید اینکارو نکنید اما اینجوری حافظه گوشی خالی میشه و دیگه به این زودیها پر نمیشه)
-نرم افزار link2sd رو نصب کنید ،
-مموری رو با رم ریدر وصل کردم به کامپیوتر و با نرم افزار minitool یک پارتیشن primery با فرمت ex2 درست کنید .فقط ext2 باشه چون بقیه سیستمها گاهی پرش میگیره ولی این بهترینه.
-بعد مموری رو روی گوشی بذارید و به نرم افزار link2sd برید
-بار اول ازتون میپرسه فرمت درایوتون چیه و ext2 رو انتخاب کردم،
-خودش ریستارت میکنه و اگر نکرد شما ریستارت کنید،
-دوباره به نرم افزار برید و از تنظیمات auto link رو انتخاب کنید،ازین به بعد هرچی نصب کنید اتومات به درایو مخفی میره و خیلی کم و ناچیز از حافظه گوشی کم میشه،
برای فایلهای دیتای بازیها هم میتونید از folder mount استفاده کنید،اول باید بازی رو نصب کنید،بعد دیتا رو در حافظه گوشی کپی کنید و بعد به این نرم افزار برید و source رو فولدر دیتای بازی مورد نظر انتخاب کنید و خودش اتوماتیک سوال میکنه که مثل همین در مموری بسازم و بله رو بزنید،شروع میکنه انتقال دادن از گوشی به مموری،وقتی تموم شد هروقت خاستید بازی رو شروع کنید برید و در کنار اسم بازی سمت راست یک علامت سوزن هست اون رو بزنید و فالها و فولدرهای بازی mount میشند!
یاعلی

yoosef65
27-10-2013, 10:40
یک نفر که مگا 6.3 روت شده با رام xxuamed داره لطف میکنه از برنامه downloads خود گوشی یه بکاپ بگیره و واسم سند کنه
yoosefyadegari در gmail
و یا در همینجا یا جای دیگه ای آپ کنه

hichkas771
27-10-2013, 11:02
سلام. چرا از برنامه ADM استفاده نمیکنی به جاش؟ خیلی بهتر و با سرعت بیشتری دانلود میکنه

yoosef65
27-10-2013, 11:09
سلام. چرا از برنامه ADM استفاده نمیکنی به جاش؟ خیلی بهتر و با سرعت بیشتری دانلود میکنه

اتفاقا از adm استفاده میکنم مشکلم اینه که downloads رو خاموش کردم الان هی یه هشدار میده و کلافم کرده

T R A N C E
27-10-2013, 13:30
از دوستان کسی اطلاعی برای انتشار رام رسمی 4.3 برای مگا نداره ؟

yoosef65
27-10-2013, 15:02
از دوستان کسی اطلاعی برای انتشار رام رسمی 4.3 برای مگا نداره ؟
تا جایی که من میدونم قراره مستقیم به 4.4 آپدیت بشه

hichkas771
27-10-2013, 15:33
منم شنیدم مستقیم 4.4 میاد واسش

ali_disslove
30-10-2013, 00:11
سلام خدمت همه دوستان

من یه دو سه هفته ای میشه خریدمش واقعا راضیم خیلی گوشیه خوبیه

فقط سوالی که دارم اینه که آیا این گوشی مثل گوشی های دیگه رامش چرا نیست واسه دانلود ؟
من حس میکنم سامسونگ خیلی نرم افزار بی خود ریخته روش من یه رامی میخوام که هیچ نرم افزاری روش نباشه یا حداقل کم باشه این جوری نصف بیشتر رم درگیره

sanyzrn
01-11-2013, 10:42
سلام خدمت همه دوستان

من یه دو سه هفته ای میشه خریدمش واقعا راضیم خیلی گوشیه خوبیه

فقط سوالی که دارم اینه که آیا این گوشی مثل گوشی های دیگه رامش چرا نیست واسه دانلود ؟
من حس میکنم سامسونگ خیلی نرم افزار بی خود ریخته روش من یه رامی میخوام که هیچ نرم افزاری روش نباشه یا حداقل کم باشه این جوری نصف بیشتر رم درگیره

من به جز نرم افزارا بیخود سامسونگ 67 تا نرم افزار دیگه نصبیدم! بزنم به تخته سرعتش تکون نمیخوره
:-D
ولی کلا رام کسل کننده ایه رام دیگه ام واسش نیست ظاهرا (من گشتم نیافیدم)

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk

miladkashfi
04-11-2013, 01:38
سلام خدمت دوستان عزیز خواهش میکنم یکی به داد من برسه.i9205 دارم
اس ام اس فارسی میدم به جاش واسه طرف علامت سوال میره
یعنی مشکلش از چی میتونه باشه؟
ممنون میشم اگه جواب بدید
قبلا htc داشتم.گفتم دیگه از mirsal راحت شدم ولی ظاهرا نمیشه.

hichkas771
04-11-2013, 01:41
Go sms
نصب کن. منم s3 داشتم اینجور بود حتی با رام ایران

susmaz
04-11-2013, 10:28
Masseges ->Settings->Input mode
Automatic

j2me by jamal
04-11-2013, 10:52
با تشکر
نحوه صحیح همینه
در تاپیک های قبلی هم یکی از دوستان ذکر کردند

gipsy_golabi
04-11-2013, 12:35
دوستان یه سوال مبتدیانه داشتم.چطوری میشه از صفحه عکس گرفت

mohamedx6
04-11-2013, 14:24
دوستان یه سوال مبتدیانه داشتم.چطوری میشه از صفحه عکس گرفت
ولوم پایین همزمان با دکمه پاور نگه دارید

j2me by jamal
04-11-2013, 14:51
به مسیر زیر برید
Settings>my device>motion and gesturs>palm motion>captur screen
هم پام موشن و هم اسکرین کپچر رو روشن کنید و با دست کشیدن از راست به چپ یا بالعکس میتونید این کار رو بکنید حتی وقتی اسکرین کپچر رو روشن میکنید یه انیمیشن این کار رو بهتون به نحوه صحیح نشون میده

j2me by jamal
04-11-2013, 14:53
با مگا من امتحان کردم
با دکمه پاور و ولوم پایین نشد

POUYA
04-11-2013, 17:23
با مگا من امتحان کردم
با دکمه پاور و ولوم پایین نشد

پاور + هوم چند ثانیه نگه دار

gipsy_golabi
05-11-2013, 10:18
دوستان گوشی من فارسی نیست باید چکار کنم زبان فارسی بهش اضافه بشه

POUYA
05-11-2013, 20:33
دوستان گوشی من فارسی نیست باید چکار کنم زبان فارسی بهش اضافه بشه

یه رام مخصوص ایران با ادین فلش بزن

gipsy_golabi
06-11-2013, 13:27
لینک دانلود رام رو موجود دارین؟؟

hichkas771
06-11-2013, 13:39
سلام. دوستان چرا تو برنامه ویچت روی این گوشی عکس کاور رو نصفه نشون میده در حالی که رو بقیه گوشیا درست نشون میده؟ کاور اکثر دوستام از نصف به پایین قابل دیدنه فقط!

hichkas771
06-11-2013, 13:45

Samfirmware.com
رام عربستان داره اما ایران نداره

gipsy_golabi
06-11-2013, 13:46
دوستان کدو یک از اینا رو باید دانلود کنم که فارسی داشته باشه

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9200

hichkas771
06-11-2013, 14:08

اون که جلوش نوشته THR

POUYA
06-11-2013, 15:36

Samfirmware.com
رام عربستان داره اما ایران نداره

اون که جلوش نوشته THR

خدمت شما رام ایران

http://hotfile.com/dl/232191725/961a3e9/THR-I9200XXUAMED-20130531092620.zip.html

سلام. دوستان چرا تو برنامه ویچت روی این گوشی عکس کاور رو نصفه نشون میده در حالی که رو بقیه گوشیا درست نشون میده؟ کاور اکثر دوستام از نصف به پایین قابل دیدنه فقط!

منم این مشکل رو دارم شاید به خاطر سایز فبلت هست
امیدوارم تو اپدیت های بعدی حل بشه

gipsy_golabi
07-11-2013, 00:02
دوستان یه اپدیت 220 مگی برای گوشی اومده من دانلودش کردم اما هنوز متوجه تغییراتش نشدم

sanyzrn
07-11-2013, 08:50
دوستان یه اپدیت 220 مگی برای گوشی اومده من دانلودش کردم اما هنوز متوجه تغییراتش نشدم

برا من نیومده!
:(

gipsy_golabi
07-11-2013, 09:55
حس میکنم یه مقدار عملکرد دکمه بک تو برنامه ها ضعیف شده و خوب کار نمیکنه

miladkashfi
08-11-2013, 14:06
Masseges ->Settings->Input mode
Automatic
دوست خوبم مرسی از راهنمای شما.الانم رو اتومات ولی علامت سواله.
من فکر میکنم چون گوشیم منوی فارسی نداره اینطوری هستش.درسته؟

hichkas771
08-11-2013, 14:44

واسه منم رو اتوماتیک بود و منو فارسی هم داشت بازم مثل شما علامت سوال میفرستاد. تنها راهی که ساده و بی دردسر بود این بود که برنامه go sms pro نصب کردم و درست شد

Art+Man
08-11-2013, 16:04
سلام دوستان
وفقتتون بخیر اقا چند تا سوال داشتم
1- این روت رو یکی برام توضیح بده که اصلا چی هست و اگه روت کنیم یا نکنیم چه فرقایی داره
2- من وارد نیستم زیاد اموزش روت کردن رو ابتدایی یکی زحمت بکشه بگه

ali_disslove
10-11-2013, 22:25
دوستان من گوشیم اصلا ننوشته ساخت کجا

یعنی نه چین زده نه کره اصلا در مورد ساختش نه روی جعبه و نه زیر باطری هیچی نیست
یعنی تقلبیه ؟البته توی این یک ماه مشکلی باهاش نداشتم
ماله شمت چجوریه ؟

روت این گوشی رو هم توضیح بدید با چی روت میشه ممنون میشم

Art+Man
11-11-2013, 20:35
دوستان من گوشیم اصلا ننوشته ساخت کجا

یعنی نه چین زده نه کره اصلا در مورد ساختش نه روی جعبه و نه زیر باطری هیچی نیست
یعنی تقلبیه ؟البته توی این یک ماه مشکلی باهاش نداشتم
ماله شمت چجوریه ؟

روت این گوشی رو هم توضیح بدید با چی روت میشه ممنون میشم

والا مال من نوشته
fabrique au vietnam par samsung

فکر کنم به زبون فرانسوی نوشته :-؟

ali_disslove
14-11-2013, 19:22
کسی از دوستان میدونه با چی روت میشه این گوشی ؟

و اینکه وقتی من نرم افزاری رو پاک میکنم جاش توی منو خالی میمونه و جاش برنامه نمیاد الان صفحه سوم برنامه هام تقریبا خالیه .کسی راه حلی داره ؟

Javad_hosseini
14-11-2013, 20:40
سلام دوستان کسی کاستوم رام نداره یدونه توxda هست ولی سرورش داغونه دانلود نمیشه.:bn:.

sanyzrn
15-11-2013, 06:25
سلام دوستان کسی کاستوم رام نداره یدونه توxda هست ولی سرورش داغونه دانلود نمیشه.:bn:.

من گشتم پیدا نکردم
لینک اونی که میگی رو میشه بذاری؟
ممنون

susmaz
16-11-2013, 09:15

منم i9205 دارم منو فارسی نداره ولی از وقتی تنظیم sms رو روی Automaticگذاشتم مشکلی نداشته
رام رسمی I9205XXUBMJ2_I9205OXXBMJ2_I9205XXUBMJ2 نصبه

Javad_hosseini
16-11-2013, 15:55
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2374899

اسم رام [ROM][GT-I9205/9200][XXUBMJ2][06NOV][SILENTLIGHT][494mb][APP2SD]

Javad_hosseini
16-11-2013, 16:00
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2374899

اسم رام [ROM][GT-I9205/9200][XXUBMJ2][06NOV][SILENTLIGHT][494mb][APP2SD]

اینترنت خیلی پر سرعت میخواد اگر دانلود کردی به ما هم بده.اخرین ورزن رو دانلود کن.

Javad_hosseini
17-11-2013, 13:26
سلام این قضیه Free Samsung I9200 unlock چیه.این گوشی هم برای نصب کاستوم رام وکرنل باید مثلsony bt unlock بشه؟
http://www.unlocksamsungonline.com/samsung-I9200-unlock-codes/

p900oblack
17-11-2013, 19:44
ولوم پایین همزمان با دکمه پاور نگه دارید

داداش کف دستت رو بذار سمت راست صفحه.با همون حالت رو سمت چپ

armin34
19-11-2013, 13:28

دوستان بالاخره بعد از مدتها كه گوشي خريدم و يك مشكلي كه عذابم ميداد رو تونستم حلش كنم اونم اينكه باطري گوشي شب موقع خواب تو استند باي تا صبح بين 15 % الكي شارژ مصرف ميكرد.خواستم اين كارايي كه كردم رو به دوستان هم آموزش بدم.اولا من به اين نتيجه رسيدم كه اين گوشي باطريش كاليبره نيست همون بار اول.چيكار كردم؟
1- با گوشي آنقدر كار كنيد تا شارژش تموم شه و خود به خود خاموش شه بعد دوباره روشنش كنيد تا اگر شارژي ازش مونده كامل خالي شه و دوباره خودش خاموش شه
2-حالا گوشي رو تو حالت خاموش بزارين شارژ بشه بعدش كه بيدار شدين از شارژ بكشين روشنش كنيد بعد روشن كردن با استفاده از نرم افزار باطري كاليبره يكبار گوشي خود را كاليبره كنيد كه در زير لينك دانلود جهت راحتي دوستان قرار داده ميشه(نياز به روت داره)
http://dl.plazza.ir/apk/plazza.ir_443767602_961454118.apk
3-حالا بعد از استفاده از نرم افزار از گوشي استفاده كنيد تا 99 %شه دوباره بزنين شارژ تا بازم 100 بشه و پيام فول شارژ بالا گوشي ظاهر شه.حالا بازم برين توي نرم افزار باطري كاليبره باز هم كاليبره رو بزنين.اين مورد را تا 4 بار تكرار كنيد تا خوب جا بيافته.
4- مورد بعدي استفاده از نرم افزار advanced task manager pro 4.0.0 هست كه واقعا تاثير داره و هم فارسيه لينك دانلود در پايين البته اين همون كار advanced task kiler رو ميكنه ولي اين چون فارسيه و از اون بهتره بعد از كار متوجه اين مساله شدم
http://dl.plazza.ir/apk/plazza.ir_56526886_1167645795.apk
5-بهتره شبها نور صفحه رو از اتو در بياريد و تو حداقل بزاريد
6-اگر گوشيتون روت هست نرم افزار هاي اضافي رو همون فايل هاي سيستمي رو حذف كنيد يا فريز كنيد مثل نرم افزارهايي به درد نخور allshare cast و google plus و بقيه كه خودتون مي دوننين.
7- از نرم افزار ولتاژ كنترل استفاده كنيد من با اون نرم افزار ماكسيموم رو روي 1026 و مينيموم رو روي 384 تنظيم كردم باور كيند اصلا مشكلي هم توي هيچ بازي نداشتم نه لقي داشتم تو بازيها نه توي نرم افزار ها
لينك مستقيم دانلود http://tb22.trainbit.com/files/3001654884/v3336B476F693252755A477061775764547573307857534846 355536444C6D5A7A454A726933444137554B413D/
8-اگر براتون مقدوره و نيازي به اينكه شبا گوشي تون خطش روشن رو نداريد گوشي رو شبا روي AIRPLANE بزارين چون بيشترين مصرف باطري مربوط به آنتن گوشي هستش
9-استفاده از نرم افزار XPOSED INSTALER كه با استفاده از اون ميتونين wanam xposed رو روي گوشي خود نصب كنيد و از امكانات خوب اين نرم افزار از جمله يكيشو ميگم كه خيلي به درد بخوره back to kill و فكر كنم اكثر دوستان با اين آشنايي دارند هر برنامه اي كه توش هستين رو بعد استفاده كافيه تا روي كليد back گوشي چند ثانيه نگه دارين تا برنامه force close بشه چون بيشتر برنامه ها باز ميمونن و اين باعث مصرف الكي باطري ميشه توصيه ميكنم حتما از اين نرم افزار استفاده كنيد و ديگر امكاناتش تغيير ايكون باطري و رنگ منوها و انتن و ساعت(رنگ،جاي ساعت وسط يا چپ و يا راست),خيلي امكانات ديگه
دوستان من قبل از اين كارا واقعا اين برام يك معضل بود ولي از ديروز اين مشكل كاملا برام حل شد
لينك دانلود http://dl.xposed.info/modules/de.robv.android.xposed.installer_v21_77db90.apk
اين هم لينك(WANAM XPOSED)
http://dl.xposed.info/modules/ma.wanam.xposed_v30_e334ab.apk
اين هم سايت كامل از Module هاي مختلف كه گوشي انقدر دلنشينتر مشه براتون
http://repo.xposed.info/module-overview
سپاس

armin34
19-11-2013, 13:30
دوستان در ادامه اون آموزش كاليبره كردن باطري آموزش نصب و استفاده از XPOSED INSTALLER و WANAM XOPSED ادامه مطلب رو اينجا آموزش ميدم.
نحوه ی نصب
به شما پیشنهاد میکنم که قبل از انجام هر کاری از رام خود نسخه ی پشتیبان بگیرید.
(اين يك اموزش بوده و مسئوليت امتحانش با خودتونه)
برای نصب فریمورک
اينو نصب كنيد همه مدل ها رو اجرا ميكنه(Xposed Installer)
dl.xposed.info/latest.apk
*** نرم افزاری را که دانلود کرده اید را بر روی گوشی نصب کنید،، همانند یک برنامه ی معمولی
برنامه ی نصب شده ، Xposed Installer را اجرا کنید و در قسمت Framework رفته و بر روی Install/ Update کلیک کنید.
گوشی خود را ریبوت کنید،، تمام. تا اینجا فریمورک نصب شده است.
برای نصب مودول
مودول را دانلود و نصب کنید.از همون سايت پست قبليم
Xposed installer را اجرا کنید و به قسمت مودول Modules بروید.
مودول مورد نظرتان را با فعال کردن تیک آن اجرا کنید.
گوشی را ریبوت کنید و تمام.
شما میتوانید از چندین مودول همزمان استفاده کنید.
جهت تغيير آيكون باطري گوشي به اينجا سر بزنيد استفاده از هيزم شكن براي نمايش آيكون ها لازمه
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2296698&nocache=1
دوستان اين هم يك modules ديگه به نام xblast كه خيلي امكانات جالبي توش هست لينك دانلود
http://dl.xposed.info/modules/ind.fem.black.xposed.mods_v18_3f35e7.apk
لينك توضيحات مربوط به اين مودل
http://repo.xposed.info/module/ind.fem.black.xposed.mods
ضمنا دوستان جهت غير فعال كردن برنامه xopsed installer كافيه اين فايل(Xposed-Disabler )رو از ريكاوري نصب كنيد تا تنظيمات به حالت قبل برگزده البته قبل از هر كاري باز هم توصيه ميكنم كه حتما حتما از رامتون يك بكاپ بگيرين
http://d-h.st/d5i
اميدوارم تونسته باشم مفيد واقع بشم.با تشكر
ضمنا عين مطالب رو بنده در سايت موبايل.آي آر قرار دادم

armin34
19-11-2013, 13:41
کسی از دوستان میدونه با چی روت میشه این گوشی ؟

و اینکه وقتی من نرم افزاری رو پاک میکنم جاش توی منو خالی میمونه و جاش برنامه نمیاد الان صفحه سوم برنامه هام تقریبا خالیه .کسی راه حلی داره ؟

تو قسمت apps بزن بعد منو رو بزن روي viwe type رو كه زدي گزينه دوم رو انتخاب كن ترتيبش درست ميشه

armin34
19-11-2013, 14:31
دوستان بسياري علاقمند هستند وقتي يك والپر رو براي پس زمينه انتخاب ميكنند اين قابليت حركت رو هم در پشت داشته باشه كه اين در حالت پيش فرض در رام موجود نيست جهت استفاده در xposed installer از اين نرم افزار استفاده كنيد(scrollinglauncherwallpaper)
http://dl.xposed.info/modules/uk.co.villainrom.pulser.scrollinglauncherwallpaper _v1_04723d.apk
اين هم مود تغيير رنگ تاگلها كه خيلي با حاله
http://dl.xposed.info/modules/pl.suzume.xposed.xperiaqshold_v1_9459c3.apk
اين هم مود اضافه كرد callrecording به جاي addcall در تماسها كه ميدونم خيلي ها دنبالشن
http://dl.xposed.info/modules/uk.co.villainrom.pulser.enablecallrecording_v1_9af 986.apk
اين هم مود اضافه كردن تعداد نا محدود ويجت در لاك اسكرين گوشي كه پيش فرضش كمه
http://dl.xposed.info/modules/com.mohammadag.maximizewidgets_v2_bf43bd.apk
(0)

amirn900
20-11-2013, 15:20
سلام دوستان گوشی من مشکل ورود به گالری رو داره و یه پیغام میاد و بعد از زدن تایید گالری بسته میشه اگه میشه راهنماییم کنیید مرسی

amirn900
20-11-2013, 15:21
922195
اینم عکسش یادم رفت بالا بزارم

j2me by jamal
20-11-2013, 15:43
تو تنظیمات اپلیکیشن
اونجایی که تو همه اپ ها میری گالری رو توقف سریع کردیش

amirn900
20-11-2013, 16:38
تو تنظیمات اپلیکیشن
اونجایی که تو همه اپ ها میری گالری رو توقف سریع کردیش

ممنون دوست عزیز این جایی که میگید کجای گوشیه؟

j2me by jamal
20-11-2013, 23:28
عکسشو آپلود کردم

j2me by jamal
20-11-2013, 23:32
اینم مسیرش
Setting>more>application manager>all
بعد گالری رو پیدا کنید
و یه بار فورس کلوز و disable کنید
دوباره از نو enable کن
در ضمن حافظه کش گالری رو هم پاک کن
تا از نو فایل thumb ساخته بشه

amirn900
21-11-2013, 13:42
اینم مسیرش
Setting>more>application manager>all
بعد گالری رو پیدا کنید
و یه بار فورس کلوز و disable کنید
دوباره از نو enable کن
در ضمن حافظه کش گالری رو هم پاک کن
تا از نو فایل thumb ساخته بشه

حافظه کش رو از کجا باید پاک کرد؟

j2me by jamal
21-11-2013, 16:43
Clear cash
تو همین صفحه رو بزن
حافظه کش پاک میشه

mahan.viper
21-11-2013, 17:08
سلام
رام رسمی 4.2.2 برای mega 6.3 رو باید از کدوم سایت با لینک مستقیم دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirn900
21-11-2013, 20:43
Clear cash
تو همین صفحه رو بزن
حافظه کش پاک میشه

این کارایی رو که گفتید انجام دادم ولی بازم همون ارور رو میده

j2me by jamal
21-11-2013, 21:13
متاسفانه سامسونگ سافت ریست نداره
و فقط میتونید هارد ریست کنید
با این کار مخاطبین . اپلیکیشن ها و دیتا های مربوط به اونا پاک میشه
باید به یاد بیارید با نصب چه برنامه ای این اتفاق افتاده برای گوشیتون و اون نرم افزار رو پاک کنید
در نهایت اگر کاری از دستتون بر نیومد، بکاپ از اطلاعاتتون بگیرید و ریست کنید
موفق باشید

j2me by jamal
21-11-2013, 21:23
با لینک مستقیم نمیتونید دانلود کنید حدود 1.2 گیگابایت هست که از سرورهای هات فایل میتونید دانلود کنید
لینکشو چند صفحه قبل دوستان گذاشتند
رام امارات رو هم ترجیحا دانلود کنید

mahan.viper
21-11-2013, 23:49
با لینک مستقیم نمیتونید دانلود کنید حدود 1.2 گیگابایت هست که از سرورهای هات فایل میتونید دانلود کنید
لینکشو چند صفحه قبل دوستان گذاشتند
رام امارات رو هم ترجیحا دانلود کنید

اخه یه فایله 1.2gb چطوری از hotfile بگیرم؟ خیلی کنده

j2me by jamal
22-11-2013, 00:38
هات فایل تو ایران اینطوره
وگرنه تو کل دنیا خدمات گسترده ای داره
البته هر خدمتی مجانی نیست
ولی اگه اینترنتت پرسرعت باشه 'حدود 4 مگ'تو 2.5 ساعت راحت دانلود میشه
همه چیز بستگی به خود سرعت اینترنتت داره
اکانت پرمیوم هم که داشته باشی هیچ محدودیتی به غیر از پهنای باند خودت نداری یعنی هرچی سرعتت بیشتر باشه زودتر میتونی دانلود کنی

yapayalniz590
22-11-2013, 00:42
اخه یه فایله 1.2gb چطوری از hotfile بگیرم؟ خیلی کنده

سلام دوست عزیز من با فایل گیر مستقیمش کردم
میتونید با سرعت بالا و با قابلیت ریزوم دانلودش کنید.
این لینک از امروز 5 روز اعتبار دانلود داره (تا چهار شنبه 6 آذر)

http://fs2.filegir.com/yapayalniz590/THR-I9200XXUAMED-20130531092620.zip

Javad_hosseini
23-11-2013, 16:13
سلام دوستان این لینک رو میتونید دایرکت کنید یا دانلود کنید (کاستوم رام)http://www.androidfilehost.com/?fid=23212708291675077

hasteel
23-11-2013, 23:48
سلام دوستان
من وقتی گوشی رو روت کردم رادیوش از کار افتاد
کسی میتونه کمک کنه؟ :bn:

adel mega
24-11-2013, 18:14
سلام و خسته نباشید به همه دوستان گرامی من رام برزیل که ماه نوامبر یعنی مال این ماه اومده بود نصب کردم ولی وقتی که روت کردم حافظه گوشی به کلی قفل شد و نتونستم به حافظه دسترسی داشته باشم فایل روتم همینه که تو تاپیک هست چکار میشه کرد راهنمایم کنید لطفا

armin34
25-11-2013, 10:59
سلام و خسته نباشید به همه دوستان گرامی من رام برزیل که ماه نوامبر یعنی مال این ماه اومده بود نصب کردم ولی وقتی که روت کردم حافظه گوشی به کلی قفل شد و نتونستم به حافظه دسترسی داشته باشم فایل روتم همینه که تو تاپیک هست چکار میشه کرد راهنمایم کنید لطفا

سلام دوست عزيز طبق آموزشي كه ميگم برو جلو حل ميشه مشكلت
براي روتش از همون كرنل استوك كه بغل لينك دانلود رام تو هات فايل هست(cf-root) خود رام استفاده كنيد چون من همه راه ها رو رفتم فقط اين جواب داد براي اينكه حافظه 16 گيگ كمتر ميشه و گوشي هي پيغام فضاي كم رو برات ميده.حافظه من 128 مگ شده بود:bj::021:
حالا روشش اينطوره كه شما بعد نصب رام ادين باز ميكني حالا تيك آتو ريبوت رو بر ميداري كرنل رو توي PDA قرار ميدي بعد استارت ميزني تا نصب بشه بعد كه ادين پيغام PASS يا REEST بالا داد كابل ميكشي بدون وقفه باطري گوشي رو درش مياري و 30 ثانيه صبر ميكني بعد 30 ثانيه باطري رو سر جاش ميزاري همزمان سه كليد پاور+هوم+ولوم بالا رو ميگيري تا مستقيم به ريكاوري بري.اگر ديدي ريكاوري بهش اضافه شده كه هيچ اگر نشد اين فايل روتي كه براي ميزام رو نصب كن بعد اين مراحلي رو كه توضيح دادم رو از اول بري كار حله. http://d-h.st/WhV
اگر SUPER SU برات اضافه نشد اينو از ريكاوري نصب كن
http://download.chainfire.eu/333/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.34.zip?retrieve_file=1
اميدوارم تونسته باشم مفيد واقع بشم.يا حق
راستي اگر از رام برزيل لينك مستقيم داري قرار بدي ممنون ميشم در ضمن تو گوشي شما قسمت تاگل هاي براي شما گزينه reading mode برات اضافه شده چون رام من روسيه است اون داره.

armin34
25-11-2013, 11:19
922195
اینم عکسش یادم رفت بالا بزارم
دوست عزيز از نرم افزار فريز استفاده نكردي كه؟احتمالا اگر برنامه ها تو فريز كرده باشي ببين اون فايل مربوط به گالري فريز نشده باشه كه fc ميده براتl

armin34
25-11-2013, 11:22
سلام دوست عزیز من با فایل گیر مستقیمش کردم
میتونید با سرعت بالا و با قابلیت ریزوم دانلودش کنید.
این لینک از امروز 5 روز اعتبار دانلود داره (تا چهار شنبه 6 آذر)

http://fs2.filegir.com/yapayalniz590/THR-I9200XXUAMED-20130531092620.zip
دستت درد نكنه.من نسخه قبلي ايران داشتم ايني كه شما قراردادي چند روز بعد اون منتشر شده گذاشتم دانلود ببينم اين مصرف باطريش چطوره شما نصب كردي؟خوبه؟راستي ميشه زحمت بكشي رام برزيل برامون مستقيمش كني خيلي منت ميزاري سرمون اگه اينكارو كني.سپاس

armin34
25-11-2013, 12:07
دوستان اين اسكرين شات قرار دادم ببينيد و با مصرف باطري خودتون مقايسه كنيد و نظر بديد ببينيم ميتونيم مصرف كمترش هم بكنيم.تشكر

POUYA
25-11-2013, 16:58
سلام دوستان
من وقتی گوشی رو روت کردم رادیوش از کار افتاد
کسی میتونه کمک کنه؟ :bn:

رادیو منم کار نمیکنه روت هم هستم ولی قبلش تست نکردم که ببینم دلیلش روت کردن بود یا نه:bn:

دوستان اين اسكرين شات قرار دادم ببينيد و با مصرف باطري خودتون مقايسه كنيد و نظر بديد ببينيم ميتونيم مصرف كمترش هم بكنيم.تشكر

برا منم همینطوره تقریبا

خودمم یه سوال داشتم
یه برنامه که خودتون تست کردید برای انتقال برنامه به مموری بگید چون 3 تا نصب کردم میگه گوشی شمارو ساپورت نمیکنه

adel mega
25-11-2013, 18:39
سلام دوست عزيز طبق آموزشي كه ميگم برو جلو حل ميشه مشكلت
براي روتش از همون كرنل استوك كه بغل لينك دانلود رام تو هات فايل هست(cf-root) خود رام استفاده كنيد چون من همه راه ها رو رفتم فقط اين جواب داد براي اينكه حافظه 16 گيگ كمتر ميشه و گوشي هي پيغام فضاي كم رو برات ميده.حافظه من 128 مگ شده بود:bj::021:
حالا روشش اينطوره كه شما بعد نصب رام ادين باز ميكني حالا تيك آتو ريبوت رو بر ميداري كرنل رو توي PDA قرار ميدي بعد استارت ميزني تا نصب بشه بعد كه ادين پيغام PASS يا REEST بالا داد كابل ميكشي بدون وقفه باطري گوشي رو درش مياري و 30 ثانيه صبر ميكني بعد 30 ثانيه باطري رو سر جاش ميزاري همزمان سه كليد پاور+هوم+ولوم بالا رو ميگيري تا مستقيم به ريكاوري بري.اگر ديدي ريكاوري بهش اضافه شده كه هيچ اگر نشد اين فايل روتي كه براي ميزام رو نصب كن بعد اين مراحلي رو كه توضيح دادم رو از اول بري كار حله. http://d-h.st/WhV
اگر SUPER SU برات اضافه نشد اينو از ريكاوري نصب كن
http://download.chainfire.eu/333/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.34.zip?retrieve_file=1
اميدوارم تونسته باشم مفيد واقع بشم.يا حق
راستي اگر از رام برزيل لينك مستقيم داري قرار بدي ممنون ميشم در ضمن تو گوشي شما قسمت تاگل هاي براي شما گزينه reading mode برات اضافه شده چون رام من روسيه است اون داره.

آرمین جان مرسی که توضیح دادی بله تو این رام هم هست وقت لینک رام برزیل تموم شده ولی بازم مستقیم میکنم و لینک رو تو تاپیک میذارم

armin34
25-11-2013, 19:26
رادیو منم کار نمیکنه روت هم هستم ولی قبلش تست نکردم که ببینم دلیلش روت کردن بود یا نه:bn:

برا منم همینطوره تقریبا

خودمم یه سوال داشتم
یه برنامه که خودتون تست کردید برای انتقال برنامه به مموری بگید چون 3 تا نصب کردم میگه گوشی شمارو ساپورت نمیکنه
از برنامه GL 2 SD استفاده میکنم من خیلی خوب کار میکنه رو i9200

adel mega
25-11-2013, 19:29
Galaxy Mega 6.3

I9200

4.2.2

رام رسمیBrazil

تاریخ انتشار :November 2013

لینک دانلود مستقیم برای 7 روز

http://fs2.filegir.com/adel7020/I9200UBUBMJ1_I9200ZTOBMJ1_ZTO.zip (http://fs2.filegir.com/adel7020/I9200UBUBMJ1_I9200ZTOBMJ1_ZTO.zip)

لینک دانلود از Hotfile

http://www.hotfile.com/dl/255676142/1cab4bc/I9200UBUBMJ1_I9200ZTOBMJ1_ZTO.zip.html (http://www.hotfile.com/dl/255676142/1cab4bc/I9200UBUBMJ1_I9200ZTOBMJ1_ZTO.zip.html)

armin34
25-11-2013, 19:31
آرمین جان مرسی که توضیح دادی بله تو این رام هم هست وقت لینک رام برزیل تموم شده ولی بازم مستقیم میکنم و لینک رو تو تاپیک میذارم
ممنون من او نلینک برزیل گذاشتن واسه دانلود 40 درصد مونده تموم شه راستی نگفتی مصرفش چطوره شبا برات شارژت 10 ت ا15%کم نمکیکنه؟مال من اونجو ربود ولی تازگیه احلش کردم راستی دوستا نیک باگ تو مگا هست هر بار استفاده ا زWIFI توصیه میکنم گوشی ریستارت کنید تا تو استن دبای شارژتون الکی مصرف نش این مشکل توی نوت هم هست که مربو طبه GPS میشه که در حال سرچ لوکیشن هست ولی با ریستارت درس تمیشه اگر از وایرلس استفاده نشه نیازی نیست

armin34
25-11-2013, 19:34
داداش عادل دست خوش ممنون که لینک مستقیم برزیل قرار دادی فردا اینو میزارم دانلود فقط دوستان حتمایک فیدبک از مصرف رام های مختلف بدن تا هر کدوم کم مصرف و بدون مشکل بود اونو نصب کنیم

POUYA
26-11-2013, 01:05
از برنامه GL 2 SD استفاده میکنم من خیلی خوب کار میکنه رو i9200

ممنون خودمم اینو دارم ولی این بیشتر برای دیتا بازی هاست و برای برنامه کاربردی نیست

armin34
26-11-2013, 08:04
ممنون خودمم اینو دارم ولی این بیشتر برای دیتا بازی هاست و برای برنامه کاربردی نیست

سلام پويا جان يه برنامه ديگه هم هست كه اونم خوبه اسمش هست moveapps اونم يك امتحاني بكن.:123:

adel mega
27-11-2013, 12:45
پویا جان از برنامه GO Task Manager EX Pro یه امتحانی بکن

moghadass
27-11-2013, 15:15
گوشی فوق العاده ایه به نظرم.حیف که مثل اس3 مود و تغییرات و رام و این چیزا نداره.مخصوصن مال من که 9205 ه

Sent from my GT-I9205 using Tapatalk

moghadass
27-11-2013, 16:56
من هربار گوشیمو خاموش روشن میکنم زبانش از انگلیسی به یه چی دیگه تعییر میکنه.فک میکنین دلیلش چیه؟

POUYA
27-11-2013, 18:37
سلام پويا جان يه برنامه ديگه هم هست كه اونم خوبه اسمش هست moveapps اونم يك امتحاني بكن.:123:

ممنون ولی اینم جواب نداد

پویا جان از برنامه GO Task Manager EX Pro یه امتحانی بکن

مرسی ولی تو دوتا مارکت نبود اسمشو درست نوشتی؟

adel mega
27-11-2013, 20:42
ممنون ولی اینم جواب نداد

مرسی ولی تو دوتا مارکت نبود اسمشو درست نوشتی؟
پویا جان من این برنامه رو تست کردم خیلی از برنامه ها رو رو مموری کارت ذخیره کرده لینک سایت رو برای دانلود میزارم
http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1404&Title=GO%20Task%20Manager%20Pro%20EX%203.84%20for% 20Android

armin34
28-11-2013, 16:31
گوشی فوق العاده ایه به نظرم.حیف که مثل اس3 مود و تغییرات و رام و این چیزا نداره.مخصوصن مال من که 9205 ه

چرا نداره؟شما به آموزش های صفحات قبل من مراجعه کن هر چی بخوای اضافه کن

A.H O SS E I N I
30-11-2013, 17:28
کسی خبر نداره که این گوشی به اندروید 4.3 و 4.4 اپدیت میشن یا نه؟اگه میشن کی میشن؟

susmaz
01-12-2013, 08:00
من هربار گوشیمو خاموش روشن میکنم زبانش از انگلیسی به یه چی دیگه تعییر میکنه.فک میکنین دلیلش چیه؟

SuperSU رو آپدیت کن درست میشه

moghadass
01-12-2013, 15:06
SuperSU رو آپدیت کن درست میشه

مرسی آپ دیت کردم حل شد

moghadass
01-12-2013, 15:12
مود واسه افزایش صدای هندزفری پیدا میشه؟و یه چیز دیگه،مود هایی که هستن و مال 9200 هست رو میشه روی 9205 ریخت؟

حسین شکری
01-12-2013, 19:13
کسی خبر نداره که این گوشی به اندروید 4.3 و 4.4 اپدیت میشن یا نه؟اگه میشن کی میشن؟

اول یه سلام به دوستان که چند مدتی بود نبودم :bo:

بله دوست من اول اوایل سال 2014 به اندروید 4.3 و بعد از اون اندروید 5 طبق گفته شرکت 4.4 رو نمیگیره بجاش اندروید 5 ولی بازم زیاد نمیشه حرفشون رو باور کرد که یهو 5 که اومد براش بیاد ولی چون سخت افزار قویی داره بعید نیست که به 5 هم اپدیت شه:de::dn:

حسین شکری
01-12-2013, 19:20
مود واسه افزایش صدای هندزفری پیدا میشه؟و یه چیز دیگه،مود هایی که هستن و مال 9200 هست رو میشه روی 9205 ریخت؟

بله مود صدا هست (بیتس) ولی وقتی صدا رو زیاد میکنی حالت خش خش توش هست
بهتره از برنامه پلایر jetAudio استفاده کنی اگولایزرش عالیه از همه نظر..:dd:

aminjpo
01-12-2013, 20:21
اول یه سلام به دوستان که چند مدتی بود نبودم :bo:

بله دوست من اول اوایل سال 2014 به اندروید 4.3 و بعد از اون اندروید 5 طبق گفته شرکت 4.4 رو نمیگیره بجاش اندروید 5 ولی بازم زیاد نمیشه حرفشون رو باور کرد که یهو 5 که اومد براش بیاد ولی چون سخت افزار قویی داره بعید نیست که به 5 هم اپدیت شه:de::dn:

اول اینکه دوست عزیز روی اپدیت زیاد فکر نکن با اپ کردن اس۳ و نوت ۲سامی تکلیفه همه رو روشن کرده
۱۰اندروید بالاتر همیشه برای گوشی های جدیده
دو ،اپدیت نباید خیلی خوب باشه مثلا برای اس ۳ چون اس۴هست و باید خرید شن

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

moghadass
02-12-2013, 12:47
حرفای دوستاندوستان کاملا درسته. اما به نظرم سامی از بقیه بهتره توی ساپورت کردن

moghadass
08-12-2013, 22:14
926176من از مصرف باتریم راضی ام.فقط میخوام بدونم مال من اینجوریه یا همه همینن.حالت استندبای تلفنم(اون که مال روشن نگه داشتن سیم کارته) حس میکنم زیاد میخوره.مال شما هم همینجوره؟

A.H O SS E I N I
14-12-2013, 13:09
کسی میدونه فایل PIT این گوشی رو از کجا میشه گیر آورد؟
شدید لازممه

Soroush07
14-12-2013, 16:41
چند مگابایت حافظه ی رم در دسترس کاربر هست از 1536 مگابایت ؟

A.H O SS E I N I
14-12-2013, 17:12

تقریبا 1320 مگ

moghadass
17-12-2013, 18:31
آقا توی xda برین.من همه مشکلات گوشیمو تونسم حل کنم.کمبود صدا و یه سری چیزای آزار دهنده دیگه

Kivi001
19-12-2013, 00:31

رم ازاد 700 تا
در کل 1300

POUYA
20-12-2013, 22:15
کسی این رام روت کرده؟ I9200XXUCML1
با روش قبلی که روت میکردم سوپر یوزر باز نمیشه!

patybor
21-12-2013, 15:04
قبل روت کردن وقتی software update رو میزدم بعد از وصل شدن به سرور مینوشت دستگاه شما به آخرین ورژن اپدیت هست.
اما بعد روت کردن با odin الان که به سرور وصل میشه پیغام میده:
your device has been modified .update not available
ایا این معنیش اینه که چون روت شده اگر اپدیت رسمی هم بیاد نمیتونی از این طریق اپدیت کنی؟؟؟

marlikco
21-12-2013, 19:03
دوستان توروخدا کمک کنید با نصب یه رام لعنتی اونم اورجینال سامسونگ گوشی I9205 از دستم رفت روت که نمیشه هر نرم افزاری رو میخوام نصب کنم پیغام بلوک شدن میده رفتم تو برنامه ها دیدم نرم افزار بلوک کننده اسمش knox netifi cation هست این نرم افزار هم حتی با تیتانیوم از کار نمیفته فقط با king تونستم روت کنم که اونم با این نرم افزار فورا super su رو بلاک کرداین لعنتی
secure file:kernel چیه که نمیشه رام رو عوض کرد.
قبلا رام من مالزی: I9205XXUAMH2
26.08.2013 بود که اصلا مشکلی نداشتم ولی با این رام جدید پرتقال
i9205xxucml1 این بلاها سر گوشی اومد