PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ■ سئوالات و مشکلات گوشی های Nokia Asha OS ■

Amin
11-08-2013, 14:51
سئوالات و مشکلات گوشی های (Nokia Asha OS)

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت موبایلستان و بخش جاوا | Java ؛

در این تاپیک شما کاربران عزیز مشکلات و سوالات خودتون رو مطرح می کنید تا دوستان زحمتکش این بخش به درخواستهای شما رسیدگی نمایند .

...

لازمه موارد زیر را برای منظم نگه داشتن تاپیک رعایت فرمایید :

1. از ایجاد هرگونه پست اضافی و اسپم جدا" خودداری نمایید .

2.مدل گوشی خود را حتما ذکر نمایید.

3. قبل از ارسال پست توجه داشته باشید که در تاپیک مربوط به گوشی موردنظر خود درخواست داده باشید .

4. سوالات متعدد خود را تنها در یک پست مطرح کنید و برای هر سوال پست جداگانه ارسال ننمایید .

5. برای تشکر از کلید http://forum.mobilestan.net/images/burak/buttons/post_thanks.gif استفاده کنید و از ارسال پست برای تشکر خودداری نمایید .

6. پس از درخواست و یا سوال در این تاپیک حداکثر تا 48 ساعت منتظر پاسخ بمانید و در صورت عدم پاسخگویی سوال خودتون رو مجددا" تکرار نمایید و از ارسال پستهای اضافه جدا" خودداری فرمایید .

...

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگذاریم %

wanted000
11-08-2013, 16:20
سلام من گوشیم آشا 302 چند ماهه پیش خریدم. بعده خریدم فهمیدم رویه کیبوردش جای y و z جابه جا چاپ شده و بعضی از symbol ها رو هم اشتباه میزنه .یه دوره آپ دیت کردم زبانه فارسیش پرید ولی درست شد تایپ کردنش الان که به ورژن 15.09 آپ دیت کردم بازم فارسیش برگشته ولی y و z دوباره جابه جا میزنه وو بعضی از symbol ها رو هم اشتباه میزنه خواهش میکنم کمکم کنید اعصابمو خورد کرده عکسهاشم گذاشتم ببینید

aminweb2
13-08-2013, 07:23
سلام دوستان

گوشی Asha 310 چه جوری میشه متوجه شد اصلی هست ؟ هر جا میرم که روش زده made in chin !

چین امتیازشو گرفته یا شبی سازی کرده ؟

Mr_sh
31-08-2013, 12:00
سلام خدمت آقایون مهندس و متخصص!!
بچه ها برنامه ای هس که بشه باهاش اینترنت سیمکارت رو شیر کرد از طریف وای فای؟؟ مثل هات اسپات؟؟؟
میخوام آشا 210 بگیرم اگه این قابلیت رو داشته باشه تو خریدش شک نمیکنم.لطفا زودتر جواب بدین.

m.morcielago
01-09-2013, 15:42
آقا اصن این سیستم عامل چی هست؟ جدیده؟
مث سیمبین. هست؟
میشه توضیحاتی. بدید؟

Sent from my R800i using Tapatalk 4 Beta

Amin
01-09-2013, 17:01
آقا اصن این سیستم عامل چی هست؟ جدیده؟
مث سیمبین. هست؟
میشه توضیحاتی. بدید؟

Sent from my R800i using Tapatalk 4 Beta
سلام
این سیستم عامل رو بیس جاواست ولی با یکسری تغییرات که در واقع این سیستم عامل رو برای نوکیا اختصاصی کرده
راحت تر شدن کار با این سیستم عامل و رابط کاربری خوب از ویژگی های این سیستم عامل هست
همچینین نوکیا ساپورت نرم افزاری خوبی برای این سیستم عامل انجام داده و روی این گوشی ها سرمایه گذاری کرده
البته تو ایران مشکل اینترنت داره و فقط مرورگر دیفالت گوشی به اینترنت وصل میشه

سلام خدمت آقایون مهندس و متخصص!!
بچه ها برنامه ای هس که بشه باهاش اینترنت سیمکارت رو شیر کرد از طریف وای فای؟؟ مثل هات اسپات؟؟؟
میخوام آشا 210 بگیرم اگه این قابلیت رو داشته باشه تو خریدش شک نمیکنم.لطفا زودتر جواب بدین.

اینترنت رو میشه شیر کرد و با استفاده از نرم افزار pc suite
ولی اینکه به صورت وای باشه رو مطمئن نیستم
از سه طریق میشه به pc suite کانکت شد که یکی از روش ها بلوتوث گوشی هست
و اگر کانکت باشید میشه با استفاده از این نرم افزار اینترنت رو به اشتراک گذاشت
با کابل این کار انجام میشه ولی چون خودم asha ندارم ، مطمئن نمیتونم بگم که اینکارو با بلوتوث هم میشه انجام داد یا نه !
متاسفانه برای جاوا نرم افزاری مثل هات اسپات وجود نداره که اینکارو انجام بده

سلام دوستان

گوشی Asha 310 چه جوری میشه متوجه شد اصلی هست ؟ هر جا میرم که روش زده made in chin !

چین امتیازشو گرفته یا شبی سازی کرده ؟

شرکت های بزرگ تمام تولیداتشون رو تو چین انجام میدن چون کارگر ارزان داره و از نظر اقتصادی به نفع این شرکت هاست
بهترین راه چک کردن imei گوشی از نظر نرم افزاری و سخت افزاریست
با کد #06#* می تونید imei گوشی رو با اون چیزی که زیر باتری نوشته و روی جعبه موبایل هست چک کنید
یکسری سایت مثل imei.info هم هستند که مشخصات گوشی رو با چک کردن این شماره بهتون نشون میدن

سلام من گوشیم آشا 302 چند ماهه پیش خریدم. بعده خریدم فهمیدم رویه کیبوردش جای y و z جابه جا چاپ شده و بعضی از symbol ها رو هم اشتباه میزنه .یه دوره آپ دیت کردم زبانه فارسیش پرید ولی درست شد تایپ کردنش الان که به ورژن 15.09 آپ دیت کردم بازم فارسیش برگشته ولی y و z دوباره جابه جا میزنه وو بعضی از symbol ها رو هم اشتباه میزنه خواهش میکنم کمکم کنید اعصابمو خورد کرده عکسهاشم گذاشتم ببینید

فکر کنم کیبورد عربی رو گوشیتون هست و فریمور فارسی که میزنی این مشکل پیش میاد
بذار رو کیبورد عربی ببین همین مشکل هست
اگر دیدی مشکل همچنان هست ، راهی جز دانگرید نداری
بعضی وقتا از این باگها وجود داره و چاره ای هم نیست چون باید از طرف کمپانی مشکل حل بشه

lord of moto
04-09-2013, 16:07
سلام و درود

یه چند تا سوال برایم ایجاده شده امیدوارم دوستان کمک کنند که به پاسخ هایشان نزدیک شوم

سیستم عامل گوشی های آشا چیست ؟
قابل دستکاری هست ؟
برای این سیستم عامل SDK ارائه شده ؟
هنوز خبری از برنامه های محلی برایش شده ؟

با تشکر

wanted000
12-09-2013, 18:09
سلام .شما این مدل گوشیو دانگرید کردین؟ من چند جا بردم میگن نمیشه . باکسم معرفی میکنین ؟ممنونم

wanted000
12-09-2013, 20:24
سلام .شما این مدل گوشیو دانگرید کردین؟ من چند جا بردم میگن نمیشه . باکسم معرفی میکنین ؟ممنونم

سلام
این سیستم عامل رو بیس جاواست ولی با یکسری تغییرات که در واقع این سیستم عامل رو برای نوکیا اختصاصی کرده
راحت تر شدن کار با این سیستم عامل و رابط کاربری خوب از ویژگی های این سیستم عامل هست
همچینین نوکیا ساپورت نرم افزاری خوبی برای این سیستم عامل انجام داده و روی این گوشی ها سرمایه گذاری کرده
البته تو ایران مشکل اینترنت داره و فقط مرورگر دیفالت گوشی به اینترنت وصل میشه

اینترنت رو میشه شیر کرد و با استفاده از نرم افزار pc suite
ولی اینکه به صورت وای باشه رو مطمئن نیستم
از سه طریق میشه به pc suite کانکت شد که یکی از روش ها بلوتوث گوشی هست
و اگر کانکت باشید میشه با استفاده از این نرم افزار اینترنت رو به اشتراک گذاشت
با کابل این کار انجام میشه ولی چون خودم asha ندارم ، مطمئن نمیتونم بگم که اینکارو با بلوتوث هم میشه انجام داد یا نه !
متاسفانه برای جاوا نرم افزاری مثل هات اسپات وجود نداره که اینکارو انجام بده

شرکت های بزرگ تمام تولیداتشون رو تو چین انجام میدن چون کارگر ارزان داره و از نظر اقتصادی به نفع این شرکت هاست
بهترین راه چک کردن imei گوشی از نظر نرم افزاری و سخت افزاریست
با کد #06#* می تونید imei گوشی رو با اون چیزی که زیر باتری نوشته و روی جعبه موبایل هست چک کنید
یکسری سایت مثل imei.info هم هستند که مشخصات گوشی رو با چک کردن این شماره بهتون نشون میدن

فکر کنم کیبورد عربی رو گوشیتون هست و فریمور فارسی که میزنی این مشکل پیش میاد
بذار رو کیبورد عربی ببین همین مشکل هست
اگر دیدی مشکل همچنان هست ، راهی جز دانگرید نداری
بعضی وقتا از این باگها وجود داره و چاره ای هم نیست چون باید از طرف کمپانی مشکل حل بشه

AmirK
22-09-2013, 18:18
سلام، من یه asha302 دارم، برنامه‌ای هست که بشه باهاش pdf فارسی بخونم؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

AmirK
22-09-2013, 18:33
سلام من asha 302 دارم، برنامهای هست که بشه باهاش pdf فارسی بخونم؟

AmirK
27-09-2013, 19:59
سلام من asha 302 دارم، برنامهای هست که بشه باهاش pdf فارسی بخونم؟

Kasi nazari nadare?

AmirK
27-09-2013, 20:01
سلام، من یه asha302 دارم، برنامه‌ای هست که بشه باهاش pdf فارسی بخونم؟

Kasi nazari nadare?

Vahid Sat
28-09-2013, 22:10
من یه گوشی Asha 501 خریدم که برنامه Wechat توی گوشی نصب بود ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم میزنه: The service is not available for this terminal
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

phoenix145
05-10-2013, 19:31
دوستان منم دقیقا مشکل همین دوست عزیزمون رو دارم ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنید.

من یه گوشی Asha 501 خریدم که برنامه Wechat توی گوشی نصب بود ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم میزنه: The service is not available for this terminal

godfather2142
25-10-2013, 11:19

دوستان منم دقیقا مشکل همین دوست عزیزمون رو دارم ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنید.

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم ! که %90 مطمئنم به خاطر ..... هاس ! چون بعد از اینکه برنامه رو باز میکنی مرورگر خود به خود باز میشه و میره به آدرس ....Ir.ovi.com این Ir کارو خراب میکنه !!!

godfather2142
25-10-2013, 11:21
از دوستان کسی تونسته فریم ورک گوشی رو آپدیت کنه ؟؟؟؟ من هر چی منتظر بودم هیچ پیغامی برای آپدیت واسم نیومد !!!
(بهد از مراسم 22اکتبر نسخه جدید آشا پلتفرم هم معرفی شد!)

erfan1373g
25-10-2013, 21:39
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم ! که %90 مطمئنم به خاطر ..... هاس ! چون بعد از اینکه برنامه رو باز میکنی مرورگر خود به خود باز میشه و میره به آدرس ....Ir.ovi.com این Ir کارو خراب میکنه !!!

منم این مشکلا دارم یکی کمک کنه
فیس بوک توییترا راحت باز میکنه ولی وی چت ارور میده

pakzadmahdi
07-11-2013, 14:10
سلام ... آقا با عرض پوزش کسی می دونه برا گوشی nokia asha 501 که جاوا هست یه برنامه برا بلوک اس ام اس و تماس هست یا نه؟

pars71
11-11-2013, 16:58
pdf رو با برنامه خاصی نمیشه باز کرد ؟

AmirK
11-11-2013, 17:11
یه pdf reader هست، ولی فارسی رو درست نشون نمیده.

pars71
11-11-2013, 17:56
یه pdf reader هست، ولی فارسی رو درست نشون نمیده.

فارسی ساپورت موجود نیست ؟

AmirK
11-11-2013, 18:10
من هم میخوام، ولی تا حالا که چیزی پیدا نکردم.

saeedscorpion
19-11-2013, 21:57
دادا Amin بیا کووشی این بخش سووت و کور شده

max_3d
28-11-2013, 09:44
سلام
عایا اشا 503 اومده در بازار؟؟؟الان میشه مثلا از دبی خرید ؟

sourenajan
29-11-2013, 21:47
دوستان ... آشا 501 بنده چند روز پیش پیغام آپدیت داد و به خوبی آپدیتش دانلود شد! ولی موقع نصب ، ارور داد و آپدیت نکرد ... حالا هرررکار میکنم آپدیت نمیشه : (

GHN007
14-12-2013, 17:20
من ی گوشی نوکیا asha 306 دارم که وقتی برنامه واتس اپ یا ویچت بخوام روش نصب کنم خطای میده برنامه نامعتبر حذف شود .چطوری میشه مشکل رو رفع کرد که دیگه خطا نده؟

Amin_manager7
17-12-2013, 11:59
سلام
دوستان من میخوام asha 501 به pc suiteوصل کنم connect نمیشه.اصلا نمیشناسه .مشکل از کجاس؟؟

nemesis1182
19-12-2013, 10:41
با سلام
چطوری میشه app store گوشیهای asha 501 رو باز کرد ؟ و میشه این گوشیها رو اپدیت کرد ؟ گوشیم هم بدون گارانتی هست .

milad_ز
21-12-2013, 23:20
سلام
یه asha 306 دارم که هر کاری م کنم نرم افزار بانک اقتصاد نوین روش باز نمیشه.اخرین نسخه رو که از سایت خودشون دانلود میکنی ازم زبان رو می پرسه و بعد که تائید رو میزنی ارور میده و خارج میشه..اگه زبان فارسی باشه ارور رو خرچنگ قورباغه می نویسه و معلوم نیست ولی وقتی زبان اینگلیسی باشه میزنه ..internal error.out of memory.
کسی تا حالا به این مشکل خورده؟
راستی اگه از نسخه های قدیمی تر استفاده کنی که توی سطح اینترنت هستاون اول از انتخاب زبان رد میشه ولی بعدش توی تبادل کلید گیر می کنه و یه کم بعد میگه خطا در تبادل کلید.

Hp_i3
04-01-2014, 03:31
یه اشا 210 دارم زمزشو ندارم دوستان عزیز به جز فلش کردن راحی هست

Rezalmfao
20-01-2014, 16:49
سلام.من گوشیمو وصل میکنم Nokia Suiteمیاد بالا ولی وقتی روی software updateمیزنم میگه No Internet connection!!مشکل کجاست؟؟؟گوشیم اشا 311

m_diamond67
23-01-2014, 15:36
سلام اساتید.
من یه مشکلی با گوشی asha 501 دارم و اونم اینه که به هرکی اس ام اس چند صفحه ای میفرستم هر صفحه از اس هام در یک اس جداگانه نمایش داده میشه و در آخر هر اس ام اس مینویسه قسمتی از متن ناقص است.میشه لطفا راهنماییم کنید؟با تشکر فراوان.منتظرم

Rezalmfao
24-01-2014, 21:43
یکی جواب منو بده!:ak:

Hp_i3
25-01-2014, 04:40
سلام.من گوشیمو وصل میکنم Nokia Suiteمیاد بالا ولی وقتی روی software updateمیزنم میگه No Internet connection!!مشکل کجاست؟؟؟گوشیم اشا 311

سلام ببین چیزی که در این جا نوشته این گوشی های از طریق Ota ( خود گوشی یا بدون pc) بگرد software update رو پیدا کن تو ستینگ و از اونجا update کن pc suite رو بیخیال

mehrdad_s_m
26-01-2014, 11:38
سلام.من نوکیا آشا 311 دارم کلی توش اطلاعات مهم هست.کد امنیتیش یادم نمیاد.لطف کنین به دادم برسین نمیخام فلش بشه.

Rezalmfao
30-01-2014, 11:58
سلام.!من وقتی میخام از نوکیا استور دانلود کنم نرم افزار Nokia suite ارور Can't Connect to serviceرو میده!!!مشکل کجاست؟؟؟گوشیم نوکیا اشا 311

Hp_i3
05-02-2014, 01:26
دوستان برنامه های viber,line رو گرفتم ارور application access error میده هر کاری دوستان کمک کنید لطفا

sourenajan
06-02-2014, 20:18
اشتباه بزرگی کردم گوشی نوکیا خریدم !!!

اون زمان 300 تومن پول آشا 501 دادم : ( گوشی چینی میخریدم بهتر نرم افزار و بازی براش پیدا میشد ....

max_3d
15-02-2014, 18:17
دوستان برنامه های viber,line رو گرفتم ارور application access error میده هر کاری دوستان کمک کنید لطفا
گوشی را اپدیتی که رسمی امده انجام دادید؟؟؟؟
ورژن 1.1

mamad559
28-02-2014, 01:53
دوستان سلام
من یه asha 503 dual گرفتم که به pc/nokia suite وصل نمیشه دوستانی که مدلای قدیمی تر مثل 501 دارن همچین مشکلی ندیدن؟ فقط تو حالت mass storage به لپتاپ وصل میشه
سوال دیگم اینه که اگه احیانا کسی از دوستان این گوشی رو گرفته میدونین که از فلش دوربینش بعنوان چراغ قوه میشه استفاده کرد یا نه؟ اصلا یکی از دلایلی که خریدم واسه این بود که تو مشخصاتش تو همه سایتا زده بود led flashlight ولی حالا فهمیدم انگار فقط فلشه!
در کل گوشیه که قبل از خرید آدم فکر میکنه خیلی به قیمتش میارزه ولی بعده خرید میفهمی رفته تو پاچت! یه محدودیتای مسخره ای داره که گوشیای خیلی ارزون تر از این ندارن:bw:

Rubina
01-03-2014, 21:10
دوستان سلام
من یه asha 503 dual گرفتم که به pc/nokia suite وصل نمیشه دوستانی که مدلای قدیمی تر مثل 501 دارن همچین مشکلی ندیدن؟ فقط تو حالت mass storage به لپتاپ وصل میشه
سوال دیگم اینه که اگه احیانا کسی از دوستان این گوشی رو گرفته میدونین که از فلش دوربینش بعنوان چراغ قوه میشه استفاده کرد یا نه؟ اصلا یکی از دلایلی که خریدم واسه این بود که تو مشخصاتش تو همه سایتا زده بود led flashlight ولی حالا فهمیدم انگار فقط فلشه!
در کل گوشیه که قبل از خرید آدم فکر میکنه خیلی به قیمتش میارزه ولی بعده خرید میفهمی رفته تو پاچت! یه محدودیتای مسخره ای داره که گوشیای خیلی ارزون تر از این ندارن:bw:

از نرم افزار زیر کمک بگیرید شاید مشکلتون حل بشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=303141

Hp_i3
04-03-2014, 05:35
گوشی را اپدیتی که رسمی امده انجام دادید؟؟؟؟
ورژن 1.1

با ota اپدیت کردم نسخه اخر هست

saeedscorpion
14-03-2014, 20:30

درود منم همین مشکلو روو اشا ۵۰۱ دارم نمیذاره برنامه بریزم CERTIFICATE ارور و از UNAUTHORIZED APP میده

Hp_i3
16-03-2014, 15:22
درود منم همین مشکلو روو اشا ۵۰۱ دارم نمیذاره برنامه بریزم CERTIFICATE ارور و از UNAUTHORIZED APP میده

خوب حالا چي كار ميشه كرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

majid_masnavi
28-03-2014, 09:54
سلام
گوشی اشا 503 دارم
تنها مشکلم با گوشی 2 تا مورده:
1:به وای فای وصل میشه تا باهاش میخوای به برنامه های کاربردی مثل ویچت و واتس اپ و یا مرورگر خود گوشی یا هر پروتوکل اینترنتی وصل بشی اتصال وای فای قطع میشه و هر چی میخوای دوباره به وای فای کانکت بشی انجام نمیشه تا اینکه یه بار وای فای رو خاموش روشن کنی و باز همین مشکل
2:با خود اینترنت سیم کارت هم میخوای برنامه های گوشی رو باز کنی مثل لاین و ویچت باز نمیکنه اما با مرورگر خود گوشی صفحه رو باز میکنه و میشه استفاده کرد
موقع کار با مرورگر علامت فلش چپ و راست میاد که نشان از سند و رسیو گوشی هست اما میری ویچت یا واتس اپ هیچ سند و رسیوی نداره
منوی این گوشی در ستینگ هم گزینه خاصی نداره که بشه تنظیمش کرد.
به نت هم وصل نمیشه برای ابدیت کردن ورژن جدید که شاید در تون این باگها حل شده باشه
ممنون از کمکتون

avin4730
19-04-2014, 06:51
سلام اقا این واتساپ چطوری رو اشا 210 فعال میشه

avin4730
19-04-2014, 06:53
سلام اقا ما چطوری باید واتساپ رو این نصب کنیم

Rubina
19-04-2014, 14:44
سلام اقا این واتساپ چطوری رو اشا 210 فعال میشه

یعنی چی چطور فعال میشه؟
برنامه رو نصب شده در گوشی دارید یا نه؟
اگه اصلا برنامه رو ندارید با گوشی به سایت store.ovi.mobi برید و واتساپ سازگار با گوشیتون رو مستقیما از سایت نوکیا دانلود کنید.

avin4730
19-04-2014, 18:51
یعنی چی چطور فعال میشه؟
برنامه رو نصب شده در گوشی دارید یا نه؟
اگه اصلا برنامه رو ندارید با گوشی به سایت store.ovi.mobi برید و واتساپ سازگار با گوشیتون رو مستقیما از سایت نوکیا دانلود کنید.

نه من نصب شده ندارم و نمیدونم چطور وارد oviشم با گوشی؟یه راهنمایی لطفا

avin4730
19-04-2014, 19:44
نه من نصب شده ندارم و نمیدونم چطور وارد oviشم با گوشی؟یه راهنمایی لطفا

وارد ovi شدم اما دانلود ویت پی سی غیر فعاله تو سایت میگه نوکیاتو وصل کن به نرم افزار ولی nokia ovi ساپورت نمیکنه که

Rubina
20-04-2014, 20:46
وارد ovi شدم اما دانلود ویت پی سی غیر فعاله تو سایت میگه نوکیاتو وصل کن به نرم افزار ولی nokia ovi ساپورت نمیکنه که

من که خدمتتون عرض کردم با مرورگر خود گوشی باید وارد سایت بشید.

avin4730
24-04-2014, 19:45
من که خدمتتون عرض کردم با مرورگر خود گوشی باید وارد سایت بشید.
بله وارد شدم مرسی اما حالا یه مشکل دیگه دارم و اونم اینکه مینویسه دانلود های رایگان شما تموم شده و با اکانت وارد شید من با اکانت که میخوام وارد شم فک کنم به دلیل ف..تر بودن دسرسی محدوده نه ؟؟؟ باید چیکار کنم اینم اگه لطف کنید بگید ممنون میشم

s.e.v.e.n.k.h.a.n
25-04-2014, 15:03
سلام به همه
دوستم یه 206داره که پیش فرض واتس آپ روش نصب هس.اما برنامه وصل نمیشه خطای سرور میده!!راه چارش چیه دوستان..

sourenajan
26-04-2014, 08:41
دوستان .... کسی نمیدونه این آپدیت جدید رو چطور میشه انجام داد؟
با خود گوشی هرکار میکنم فایلی نمیگیره : )

همون بهتر که مایکروسافت نوکیا رو خرید ....

کم کم باید این آشا 501 رو بندازم دور :at:

omid_bnt
06-05-2014, 13:56
سلام لطفا کمکم کنید من یه گوشی نوکیا 305 دارم که سیستم عاملش جاوا هست (آشا) میخوام پیام های گوشیم رو بازیابی کنم ایا راهی وجود داره مثلا وصل کنمش به کامپیوتر وبا نرم افزار Nokia Suite ؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید؟

واقعا مهم هست

Rubina
06-05-2014, 15:01
سلام لطفا کمکم کنید من یه گوشی نوکیا 305 دارم که سیستم عاملش جاوا هست (آشا) میخوام پیام های گوشیم رو بازیابی کنم ایا راهی وجود داره مثلا وصل کنمش به کامپیوتر وبا نرم افزار Nokia Suite ؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید؟

واقعا مهم هست

اگه از گوشی حذف شده راهی واسه برگردوندنش وجود نداره.

30me
14-05-2014, 21:50
سلام دوستان امروز یه گوشی آشا 210 خریدم اومدم سیکوریتی کد براش بزام که نمیدونم چی شدش یادم رفت
میشه ریست کرد؟؟؟؟

ALIREZA
21-05-2014, 15:45
سلام
گوشی اشا 503 دارم
تنها مشکلم با گوشی 2 تا مورده:
1:به وای فای وصل میشه تا باهاش میخوای به برنامه های کاربردی مثل ویچت و واتس اپ و یا مرورگر خود گوشی یا هر پروتوکل اینترنتی وصل بشی اتصال وای فای قطع میشه و هر چی میخوای دوباره به وای فای کانکت بشی انجام نمیشه تا اینکه یه بار وای فای رو خاموش روشن کنی و باز همین مشکل
2:با خود اینترنت سیم کارت هم میخوای برنامه های گوشی رو باز کنی مثل لاین و ویچت باز نمیکنه اما با مرورگر خود گوشی صفحه رو باز میکنه و میشه استفاده کرد
موقع کار با مرورگر علامت فلش چپ و راست میاد که نشان از سند و رسیو گوشی هست اما میری ویچت یا واتس اپ هیچ سند و رسیوی نداره
منوی این گوشی در ستینگ هم گزینه خاصی نداره که بشه تنظیمش کرد.
به نت هم وصل نمیشه برای ابدیت کردن ورژن جدید که شاید در تون این باگها حل شده باشه
ممنون از کمکتون

سلام / شما یه بار فلش کنی مشکلتون حل میشه / وایی فایی شما باید pppop باید باشه / این رو چک کنید / باید وایی فای شما رو این تنظیم شده باشه

در مورد بقیه مشکلات شما یه بار فلش کنی / همه چی حله *

&

ArmenA
25-05-2014, 18:26
دوستان من نوکیا 206 گرفتم
یه مشکل داره اس ام اس پارسی که میفرستم پیام خالی میره!!!!
انگلیسی که میفرستم مشکلی نداره!!!
راه حلش چیه دوستان؟؟؟؟

ALIREZA
25-05-2014, 20:33
دوستان من نوکیا 206 گرفتم
یه مشکل داره اس ام اس پارسی که میفرستم پیام خالی میره!!!!
انگلیسی که میفرستم مشکلی نداره!!!
راه حلش چیه دوستان؟؟؟؟

سلام / یه بار فلشش کنید درست میشه *

&

ArmenA
26-05-2014, 17:02
جدا از فلش راه حل دیگه نیست؟؟؟؟
نمیخوام شماره هام و پیام هام رو نوت رو از دست بدم

ALIREZA
26-05-2014, 18:03
جدا از فلش راه حل دیگه نیست؟؟؟؟
نمیخوام شماره هام و پیام هام رو نوت رو از دست بدم

ببینید این مشکل نرم افزاری گوشی هست که مربوط میشه به فریمور اصلی گوشی که ممکن بوده ایراد داشته که شما با یه بار فلش میتونید درستش کنید و بتونید راحت ازش استفاده کنید *

&

abdollah007
28-05-2014, 06:44
سلام دوستان...گوشی 210 دوسیم دارم سه تا مشکل دارم
1- وقتی از واتس آپ میام بیرون ( Hide ) کلا نرم افزار بسته میشه...قبلا حالت مینی مایز داشت و میرفت بالا صفحه و علامت اینترنته هم کنارش بود الان اینجوری نمیشه و کلا میاد بیرون...به اصطلاح تو ناتیفیکیشن نمیره
2- میخوام کانتکت رو فون فقط دیده بشه ولی این کل و هم اجمعین نشون میده بی خیالم نمیشه...
3- فیژ بوق فعال نمیشه روش چرا؟

ALIREZA
28-05-2014, 12:09
سلام دوستان...گوشی 210 دوسیم دارم سه تا مشکل دارم
1- وقتی از واتس آپ میام بیرون ( Hide ) کلا نرم افزار بسته میشه...قبلا حالت مینی مایز داشت و میرفت بالا صفحه و علامت اینترنته هم کنارش بود الان اینجوری نمیشه و کلا میاد بیرون...به اصطلاح تو ناتیفیکیشن نمیره
2- میخوام کانتکت رو فون فقط دیده بشه ولی این کل و هم اجمعین نشون میده بی خیالم نمیشه...
3- فیژ بوق فعال نمیشه روش چرا؟

سلام / از اون ورژنی که واتس آپ استفاده میکردید و سالم بوده استفاده کنید

میتونید از داخل تنظیمات کانتکت ها رو از رو سیم غیر فعال کنید / جای دقیقش رو نمیدونم بگردید پیدا میکنید *

فیژ بوق چیه؟ بنده نمیدونم چیه / شرمنده *

&

sinasms
28-05-2014, 17:39
سلام من نوکیا آشا 503 خریدم و رایتل کذاشتم روش اینرنتش هم کار می کنه ولی وقتی با یو اس بی به کامپیوتر وصلش می کنم نمی پرسه که منuse as modem رو انتخاب کنم و یه راست میگه در حال شارژ
لطفا کمکم کنید

ALIREZA
28-05-2014, 18:29
سلام من نوکیا آشا 503 خریدم و رایتل کذاشتم روش اینرنتش هم کار می کنه ولی وقتی با یو اس بی به کامپیوتر وصلش می کنم نمی پرسه که منuse as modem رو انتخاب کنم و یه راست میگه در حال شارژ
لطفا کمکم کنید

سلام / تو قسمت تنظیمات اگر مراجعه کنید و بعد به قسمت usb یا همون کنکتیویتی مراجعه کنید و بعد میاره که انتخاب کنید که چه حالتی رو انتخاب کنید / اونو روی حالتی تنظیم کنید که هر بار

گوشیتون رو به سیستم وصل میکنید ازتون اجازه بگیره که چکار کنه *

&

HF273
28-05-2014, 18:35
لطفا کمکم کنید

سلام - با اجازه علیرضا
برنامه Nokia Suite رو دانلود کنید - داخل برنامه گزینه برای اتصال به اینترنت رو داره
و فکر نکنم داخل گوشی چنین گزینه ای هنوز بزارن !
موفق باشد

abdollah007
29-05-2014, 06:49
سلام / از اون ورژنی که واتس آپ استفاده میکردید و سالم بوده استفاده کنید

میتونید از داخل تنظیمات کانتکت ها رو از رو سیم غیر فعال کنید / جای دقیقش رو نمیدونم بگردید پیدا میکنید *

فیژ بوق چیه؟ بنده نمیدونم چیه / شرمنده *

&

ممنون از راهنماییتون...(فیژ بوق = ف # ی # س .. ب # و # ک) منظورمه ...
خوب الان خودتون ی ورژن که میدونید خوبه (واتس آپ) لینک ندارید بهم معرفی کنین؟؟؟
ممنون

ALIREZA
29-05-2014, 09:03
ممنون از راهنماییتون...(فیژ بوق = ف # ی # س .. ب # و # ک) منظورمه ...
خوب الان خودتون ی ورژن که میدونید خوبه (واتس آپ) لینک ندارید بهم معرفی کنین؟؟؟
ممنون

برنامه های فیسبوک خوب که میشه گفت همشون بسته شدن و کار نمیکنن

در مورد واتس آپ هم بگم بهتون که اونم قیلتر شده و نمیشه چیزی از سایتش دانلود کرد چون چیلتر شده

بنده یه ورژن گذاشتم تست کنید ببینید سالمه

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/QW8XNy-ZM3/whatsapp-2-12-1.jar

&

dakota
10-06-2014, 09:28
سلام.گوشی نوکیا آشا 503 رو آپدیت کردم حالا دیگه فارسی ساپورت نمیکنه :| ,چکار کنم ؟

ALIREZA
10-06-2014, 18:56
سلام.گوشی نوکیا آشا 503 رو آپدیت کردم حالا دیگه فارسی ساپورت نمیکنه :| ,چکار کنم ؟

سلام / باید بگردید دنبال فریمور فارسی برای گوشیتون *

&

kratosnajafi
13-06-2014, 22:58
سلام دوستان من میخوام گوشی اشا 210 دو بخرم
میخواستم بدونم جریان وصل نشدن برنامه هایی مثل whatsapp و wechat چیه؟

ALIREZA
14-06-2014, 12:02
سلام دوستان من میخوام گوشی اشا 210 دو بخرم
میخواستم بدونم جریان وصل نشدن برنامه هایی مثل whatsapp و wechat چیه؟

سلام / جفتشون در حال قیلتر شدن هستن *

&

misagh8900
14-06-2014, 14:29
آقا من میخوام گوشی Asha 210 رو بخرم. آیا کیبوردش تمام حرفهای فارسی خصوصا ( گ چ پ ژ ) رو داره؟؟

Rubina
14-06-2014, 14:48
آقا من میخوام گوشی Asha 210 رو بخرم. آیا کیبوردش تمام حرفهای فارسی خصوصا ( گ چ پ ژ ) رو داره؟؟

بله دوست عزیز تمام حروف رو داره فقط موقع تایپشون باید کلید shift رو نگه دارید چون برای بعضی از کلیدها دو حرف تعیین شده که روش تایپ حرف دوم رو خدمتتون عرض کردم.

misagh8900
15-06-2014, 09:44
بله دوست عزیز تمام حروف رو داره فقط موقع تایپشون باید کلید shift رو نگه دارید چون برای بعضی از کلیدها دو حرف تعیین شده که روش تایپ حرف دوم رو خدمتتون عرض کردم.
در مورد واتس آپش هم میشه یه توضیح بدید؟؟
بعضی از دوستان میگن کار نمیکنه روش. یعنی میگن نسخه قدیمی هست و نمیشه آپدیتش کرد. شما خودت این گوشی رو داری؟؟ ازش راضی هستی؟؟ واتس آپ کار میکنه؟؟

ALIREZA
15-06-2014, 11:29
بعضی از دوستان میگن کار نمیکنه روش. یعنی میگن نسخه قدیمی هست و نمیشه آپدیتش کرد. شما خودت این گوشی رو داری؟؟ ازش راضی هستی؟؟ واتس آپ کار میکنه؟؟

سلام / واتس آپ در حال قیلتر شدن هست / برای جاوا هم آپدیت زیادی نمیده ولی خوب سیمبین رو پشتیبانی میکنه ولی اگر قصد خرید دارید / میتونم به طور قطع بگم که نوکیا دیگه ساپرت آنچنانی نمیکنه چون مایکروسافت نوکیا رو خرید *

&

Rubina
15-06-2014, 15:41

بستگی به توقع شما از گوشی داره که بعدش من بگم خوبه یا نه
مسنجرها رو اکثرشون رو دارن از کار میندازن برادران غیور مخابرات.اگه فقط برای استفاده از مسنجرها میخواین گوشی بخرین فکر کنم اندرویدی که با فیییلتربشکنهای مخصوص خودش کار میکنه مناسبتر باشه.
در کل گوشی متوسطی هستش.

misagh8900
16-06-2014, 12:34
بستگی به توقع شما از گوشی داره که بعدش من بگم خوبه یا نه
مسنجرها رو اکثرشون رو دارن از کار میندازن برادران غیور مخابرات.اگه فقط برای استفاده از مسنجرها میخواین گوشی بخرین فکر کنم اندرویدی که با فیییلتربشکنهای مخصوص خودش کار میکنه مناسبتر باشه.
در کل گوشی متوسطی هستش.

راستش من به عنوان گوشی دوم میخوام ازش استفاده کنم. چون این گوشی wi-fi داره انتخابش کردم. از بین برنامه ها هم فقط اگه واتس آپ رو جوابگو باشه برام کافیه البته تا قبل چیلتر شدنش. مگه خود رییس جمهور محترم دستور توقف چیلتر واتس آپ رو نداده بود؟؟

ALIREZA
17-06-2014, 11:01
راستش من به عنوان گوشی دوم میخوام ازش استفاده کنم. چون این گوشی wi-fi داره انتخابش کردم. از بین برنامه ها هم فقط اگه واتس آپ رو جوابگو باشه برام کافیه البته تا قبل چیلتر شدنش. مگه خود رییس جمهور محترم دستور توقف چیلتر واتس آپ رو نداده بود؟؟

دادن ولی شاید قیلتر بشه ولی واتس آپ اگر دقت کرده باشید خود سایتش قیلتره که به زودی خود برنامه هم قیلتر میشه *

&

am24
30-08-2014, 07:46
سلام
دوستان من یه گوشی asha 205خریدم حالامیخوام آپدیتش کنم ولی میگه اینترنت مشکل داره درحالی که وقتی بامرور گر میرم اینترنت میره
خواهشا راهنمایی کنید

ALIREZA
30-08-2014, 09:19
سلام
دوستان من یه گوشی asha 205خریدم حالامیخوام آپدیتش کنم ولی میگه اینترنت مشکل داره درحالی که وقتی بامرور گر میرم اینترنت میره
خواهشا راهنمایی کنید

سلام

در صورتی که فریمور گوشی رو دارید با نرم افزار
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

و با آموزش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=290653

گوشیتون رو فلش بزنید / اگر ندارید باید ببرید بیرون تا براتون فلش بکنند / البته با باکس *

am24
30-08-2014, 12:45
سلام

در صورتی که فریمور گوشی رو دارید با نرم افزار
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

و با آموزش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=290653

گوشیتون رو فلش بزنید / اگر ندارید باید ببرید بیرون تا براتون فلش بکنند / البته با باکس *
نه من که باکس ندارم واین گوشی هم usbنداره
علتش چیه که تواون بخش اینترنت فعال نمیشه؟؟؟
بیرون چند میگیرن حدودا؟؟
ببخشیدزیاد سوال کردم
ممنون از پاسخ سریعتون

ALIREZA
30-08-2014, 13:29
نه من که باکس ندارم واین گوشی هم usbنداره
علتش چیه که تواون بخش اینترنت فعال نمیشه؟؟؟
بیرون چند میگیرن حدودا؟؟
ببخشیدزیاد سوال کردم
ممنون از پاسخ سریعتون

سرور ایراد داره / شما ببر بیرون با باکس فلش میکنن بسیار راحت و اسان *

am24
30-08-2014, 20:56
سلام
دوستی که این گوشی رو داره باتریش چند روز دوم میاره؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید ماله من با استفاده ی متوسط 2.5تا 3روز نگه میداره احساس میکنم ایراد داره

ALIREZA
31-08-2014, 03:54
سلام
دوستی که این گوشی رو داره باتریش چند روز دوم میاره؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید ماله من با استفاده ی متوسط 2.5تا 3روز نگه میداره احساس میکنم ایراد داره

نه دوست من / درسته / این حالت طبیعیش هست *

am24
01-09-2014, 12:03
داداش یه دونه هم سوال داشتم
تو بعضی بازی ها کیبور کار نمی کنه مثل بازی Sims 3همه مراحل شرو بازی درست میره ولی وقتی باید اسم وارد کنم کیبورد کارنمی کنه
خواهشا اگه نسخه ی مناسب این گوشی رو داری لینک بده
یا یه راه حل بگو
ممنون

ALIREZA
01-09-2014, 20:19
داداش یه دونه هم سوال داشتم
تو بعضی بازی ها کیبور کار نمی کنه مثل بازی Sims 3همه مراحل شرو بازی درست میره ولی وقتی باید اسم وارد کنم کیبورد کارنمی کنه
خواهشا اگه نسخه ی مناسب این گوشی رو داری لینک بده
یا یه راه حل بگو
ممنون
سلام مجدد

ورژن خاصی نداره / همونو از استور بگیرید آخرین ورژن اون هست / گهگاهی کار نمیکنه ، نمیدونم چی بگم / مشکل از بازی هست / باید همینطوری باهاش بسازی !

arman1133
04-09-2014, 15:56
سلام دوستان.من یک اشا 503 خریدم اما یه مشکل بزرگ داره که مرتب وایفایش قطع میشه.یعنی تو هر برنامه ایی که به اینترنت باید متصل بشی وارد بشه وایفای قطع میشه و باید وایفای رو یک بار خاموش روشن کنی تا دوباره وصل بشه.و این اتفاق مرتب میفته.
دوستان میشه بگید با چه نرم افزاری میتونم گوشیمو فلش کنم.اخرین فریم ور رو گرفتم اما هر کاری کردم با فونیکس نمیشه و ارور میده و موقعی که اسکن پروداکت میزنی میزنه دستگاه رو ساپرت نمیکنه.
خواهشن بگید با چه نرم افزاری گوشیو فلش کنم که شاید مشکل قطعی وایفای حل بشه یا اگر پیشنهاد دیگری دارین برا رفع این مشکل دارید بگید ممنون میشم.

ALIREZA
04-09-2014, 23:05
سلام دوستان.من یک اشا 503 خریدم اما یه مشکل بزرگ داره که مرتب وایفایش قطع میشه.یعنی تو هر برنامه ایی که به اینترنت باید متصل بشی وارد بشه وایفای قطع میشه و باید وایفای رو یک بار خاموش روشن کنی تا دوباره وصل بشه.و این اتفاق مرتب میفته.
دوستان میشه بگید با چه نرم افزاری میتونم گوشیمو فلش کنم.اخرین فریم ور رو گرفتم اما هر کاری کردم با فونیکس نمیشه و ارور میده و موقعی که اسکن پروداکت میزنی میزنه دستگاه رو ساپرت نمیکنه.
خواهشن بگید با چه نرم افزاری گوشیو فلش کنم که شاید مشکل قطعی وایفای حل بشه یا اگر پیشنهاد دیگری دارین برا رفع این مشکل دارید بگید ممنون میشم.
سلام
اگر rm در فونیکس نیست ، ببرید بیرون با باکس تعمیراتی فلش بکنند ، خودش درایور گوشی رو در صورت نداشتن دانلود و براتون فلش میزنن .
قیمت هم حدود ۹ هزار تومان تا ۱۵ هزار تومان از شما میگیرن ولی مشکل شما برطرف خواهد شد .

arman1133
04-09-2014, 23:43
من این گوشیا (اشا 503) به عنوان گوشی دوم از دیجی کالا خریدم.7 روز هم گارانتی تعویض کالا دارم بهتر نیست به نظرتون عوضش کنم یا حداقل همینو یکی دیگشوبگیرم ؟ این عیب وایفای از نظر شما یعنی سخت افزاری نیست؟

ALIREZA
05-09-2014, 22:35
من این گوشیا (اشا 503) به عنوان گوشی دوم از دیجی کالا خریدم.7 روز هم گارانتی تعویض کالا دارم بهتر نیست به نظرتون عوضش کنم یا حداقل همینو یکی دیگشوبگیرم ؟ این عیب وایفای از نظر شما یعنی سخت افزاری نیست؟

خب یه بار فلش باید بشه تا معلوم بشه / اول فلش کنید تا معلوم بشه بعد اگر دیدید درست نشد سخت افزاری هست که باید عوض کنید .

Serial2222
28-11-2014, 17:39
سلام دوستان
یه سوال مهم داشتم

من گوشی nokia 301 دارم
وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم میگه که ورژن جدید سیستم عامل برا گوشی موجود هستش ، بعد اینکه nokia softwaer updater رو دانلود و نصب و اقدام به آپدیت سیستم عامل میکنم
بعد اینکه در طی اینکه یبار گوشی روشن خاموش میشه ، وقتی بالا میاد یک خطا میده که ارتباط با گوشی قطع شده (در صورتی که گوشی وصله و pc suite نشوم مدیه که وصله) بعد از این ارور میگه که گوشی رو صل و ادامه رو بزن ، وقتی ادامه رو میزنم دوباره همین ماجرا میشه ، یعنی خاموش میشه و قطع ارتباط میزنه!!!
بنظر شما چیکار میتونم کنم؟؟
راه حلی هست؟؟؟؟
مرسی

ALIREZA
01-12-2014, 23:23
سلام دوستان
یه سوال مهم داشتم

من گوشی nokia 301 دارم
وقتی گوشی رو به pc وصل میکنم میگه که ورژن جدید سیستم عامل برا گوشی موجود هستش ، بعد اینکه nokia softwaer updater رو دانلود و نصب و اقدام به آپدیت سیستم عامل میکنم
بعد اینکه در طی اینکه یبار گوشی روشن خاموش میشه ، وقتی بالا میاد یک خطا میده که ارتباط با گوشی قطع شده (در صورتی که گوشی وصله و pc suite نشوم مدیه که وصله) بعد از این ارور میگه که گوشی رو صل و ادامه رو بزن ، وقتی ادامه رو میزنم دوباره همین ماجرا میشه ، یعنی خاموش میشه و قطع ارتباط میزنه!!!
بنظر شما چیکار میتونم کنم؟؟
راه حلی هست؟؟؟؟
مرسی

شما سوالتون رو در سیمبین کردید
دیگه نباید در بخش دیگری سوال میپرسیدید .
راهش فلش با باکسه فقط

R0v3Rz
26-03-2015, 01:26
با عرض سلام و خسته نباشید

گوشی من آشا 503 دو سیم با RM-922 هست
ورژنش هم 12.1.6 هست
با چه نرم افزار هایی بدون باکس میشه فلش زد ؟
فریمور فارسی میخوام .
با تشکر

ALIREZA
28-03-2015, 10:22
با عرض سلام و خسته نباشید

گوشی من آشا 503 دو سیم با RM-922 هست
ورژنش هم 12.1.6 هست
با چه نرم افزار هایی بدون باکس میشه فلش زد ؟
فریمور فارسی میخوام .
با تشکر

سلام
من به کاربران دیگر هم توضیحاتی در این رابطه داده ام. گوشی های سری آژا نمیتوان بدون باکس فلش کرد و فقط نیاز به باکس تعمیراتی هست برای فلش.

soheyl.najmi
16-04-2015, 10:07
سلام

یک گوشی asha 500 خریدم
به وای فای وصل میشه یعنی قسمت وای فای زده متصل ولی توی مرورگر میگه اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
از طریق اینترنت سیمکارت ( تنظیمات همراه اول ست شده) هم وصل نمیشه

لطفا راهنمایی نمایید

ALIREZA
17-04-2015, 09:16
سلام

یک گوشی asha 500 خریدم
به وای فای وصل میشه یعنی قسمت وای فای زده متصل ولی توی مرورگر میگه اتصال اینترنت خود را بررسی کنید
از طریق اینترنت سیمکارت ( تنظیمات همراه اول ست شده) هم وصل نمیشه

لطفا راهنمایی نمایید

خب توی مرورگر خود گوشی
دیفالت کنکشن وایی فایی رو بهش بدید که این مشکل بوجود نیاد !

soheyl.najmi
17-04-2015, 11:16
سلام
ممنون از راهنمایی تون
اما
متاسفانه همچین تنظیمی نیست ):
مودم رو ریست کردم الان هر جست و جویی که میکنم میگه ( اکنون نمیتوانید این صفحه را بارگیری نمایید دوباره امتحان کنید ) > زیاد امتحان کردم <
وهمچنین نرم افزار لاین رو هم موقع ثبت نام ارور کانکشن میده و میگه اتصال اینترنت رو برسی کنید
فروشگاه هم که میرم میگه : درحال حاضر این صفحه بارگیری نمیشود دوباره امتحان کنید( زیاد امتحان کردم )
واسه اینترنت سیمکارت هم به همین صورت هستش

ALIREZA
17-04-2015, 21:14
سلام
ممنون از راهنمایی تون
اما
متاسفانه همچین تنظیمی نیست ):
مودم رو ریست کردم الان هر جست و جویی که میکنم میگه ( اکنون نمیتوانید این صفحه را بارگیری نمایید دوباره امتحان کنید ) > زیاد امتحان کردم <
وهمچنین نرم افزار لاین رو هم موقع ثبت نام ارور کانکشن میده و میگه اتصال اینترنت رو برسی کنید
فروشگاه هم که میرم میگه : درحال حاضر این صفحه بارگیری نمیشود دوباره امتحان کنید( زیاد امتحان کردم )
واسه اینترنت سیمکارت هم به همین صورت هستش

نو هست گوشی ؟
از جایی که خریدی ببر نشون بده بگو وصل نمیشه ! گوشی نزدیک من نیست وگرنه مشکل رو برطرف میکردم ! ببرید پیش تعمیر کار ! خودش درست میکنه.

k.sohrabyian
25-12-2015, 21:01
سلام دوستان واساتید یه گوشی نوکیا 301 هستش که برنامه میلش رو آپدیت کردم بعد از این آپدیت این ارور conflicting applications اومد وگوشیم داغون شد رو هر برنامه ای که بزنم باز نمیشه لطفا کمک کنید

ALIREZA
07-01-2016, 15:10
سلام دوستان واساتید یه گوشی نوکیا 301 هستش که برنامه میلش رو آپدیت کردم بعد از این آپدیت این ارور conflicting applications اومد وگوشیم داغون شد رو هر برنامه ای که بزنم باز نمیشه لطفا کمک کنید

حتی با خاموش روشن کردن گوشی مشکل برطرف نمیشه ؟!

cnmeysam
01-04-2016, 19:41
سلام من یک گوشی آشا 210 دارم که موقع اتصال به نت چه با سیم کارت چه وایر لس این ارور رو میده
error establishing secure connection. check coverage security and data settings on the phone. (005)

ALIREZA
05-04-2016, 15:15
سلام من یک گوشی آشا 210 دارم که موقع اتصال به نت چه با سیم کارت چه وایر لس این ارور رو میده
error establishing secure connection. check coverage security and data settings on the phone. (005)

این کاریه که گفته شده انجام بدید درست میشه :
http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdasha/error-establishing-secure-connection-nokia-asha/9aa9260e-8b02-43f9-aff9-dba0262fdc83

تنظیمات اینترنت رو چک کنید و از یک بروزر دیگه استفاده کنید .

cnmeysam
11-04-2016, 08:49
این کاریه که گفته شده انجام بدید درست میشه :
http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdasha/error-establishing-secure-connection-nokia-asha/9aa9260e-8b02-43f9-aff9-dba0262fdc83

تنظیمات اینترنت رو چک کنید و از یک بروزر دیگه استفاده کنید .

سلام این روش هم جواب نداد خب وقتی گوشی فلش شده چرا باید باز هم این ارور رو بده آخه؟

ALIREZA
11-04-2016, 11:20
سلام این روش هم جواب نداد خب وقتی گوشی فلش شده چرا باید باز هم این ارور رو بده آخه؟

برمیگرده به تنظیمات اینترنت , چند جایی که خوندم نوشته بودن باید تنظیمات نت رو درست کنید.