PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ■ درخواست بازی برای گوشی های Nokia Asha OS ■

Amin
11-08-2013, 15:10
درخواست بازی و حل مشکلات مربوط به بازی های جاوا (Nokia Asha OS)

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت موبایلستان و بخش جاوا | Java ؛

در این تاپیک شما کاربران عزیز بازی های مورد نظرتون رو درخواست میدهید و یا مشکلات خود را راجع به نرم افزار ها بیان میکنید تا دوستان زحمتکش این بخش به درخواستهای شما رسیدگی نمایند .

...

لازمه موارد زیر را برای منظم نگه داشتن تاپیک رعایت فرمایید :

1. از ایجاد هرگونه پست اضافی و اسپم جدا" خودداری نمایید .

2. قبل از ارسال پست توجه داشته باشید که در تاپیک مربوط به گوشی موردنظر خود درخواست داده باشید .

3. سوالات متعدد خود را تنها در یک پست مطرح کنید و برای هر سوال پست جداگانه ارسال ننمایید .

4. برای تشکر از کلید http://forum.mobilestan.net/images/burak/buttons/post_thanks.gif استفاده کنید و از ارسال پست برای تشکر خودداری نمایید .

5. پس از درخواست و یا سوال در این تاپیک حداکثر تا 48 ساعت منتظر پاسخ بمانید و در صورت عدم پاسخگویی سوال خودتون رو مجددا" تکرار نمایید و از ارسال پستهای اضافه جدا" خودداری فرمایید .

...

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگذاریم

mamaloo-mobile
16-03-2014, 15:33
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان یک گوشی آشا 210 دارم که مموری اصلی گوشی رو گم کردم یکسری برنامه و بازی داره که تو مموری خودش بودن در این آدرس:
SD Card/Extra/predefcollections
SD Card/Extra/predefgames
از دوستان اگه کسی بتونه یک کپی از این پوشه ها بصورت زیپ واسم آپلود کنه ممنون میشم... چون فقط آیکون اجرایی مونده اگه هم راهی هست که این آیکون ها را پاک کنم لطفا بگید. با تشکر

Rubina
16-03-2014, 22:32
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان یک گوشی آشا 210 دارم که مموری اصلی گوشی رو گم کردم یکسری برنامه و بازی داره که تو مموری خودش بودن در این آدرس:
SD Card/Extra/predefcollections
SD Card/Extra/predefgames
از دوستان اگه کسی بتونه یک کپی از این پوشه ها بصورت زیپ واسم آپلود کنه ممنون میشم... چون فقط آیکون اجرایی مونده اگه هم راهی هست که این آیکون ها را پاک کنم لطفا بگید. با تشکر

بازیها که همشون دمو هستن به غیر از midnight pool3 و little big city
نرم افزارها هم که اکثرشون کاربردی نیستن حالا شما هر کدوم که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا براتون ردیفش کنم.

mamaloo-mobile
16-03-2014, 22:42
بله میدونم کاربردی نیستن ولی همینجوری بلا استفاده و فقط آیکون ها باشن و اجرا نشن یکم به دل میزنه.... اگه میشه اون دوتا پوشه که گفتم رو واسم بی زحمت آپ کنید حجمی هم فکر نکنم داشته باشن

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Rubina
17-03-2014, 15:03
بله میدونم کاربردی نیستن ولی همینجوری بلا استفاده و فقط آیکون ها باشن و اجرا نشن یکم به دل میزنه.... اگه میشه اون دوتا پوشه که گفتم رو واسم بی زحمت آپ کنید حجمی هم فکر نکنم داشته باشن

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

همین الان تست کردم واسه کپی گرفتن.متاسفانه فایلها پروتکت هستن و قابل کپی برداری نیستن.حتی مموری رو با رم ریدر و یه گوشی دیگه هم امتحان کردم ولی از فایلهای اورجینال مموری نشد کپی بگیرم.
اگه راه حلی واسه حلش بلدین به منم بگین تا فایلها رو واستون بذارم.