PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار گرفتن تمام بازی های گیم لافت بر روی درجه گرافیکی high در تمام گوشی های اندروید

PA.R.H.AM
28-08-2013, 21:17
بعله :do:
هم اینک راز قرار گرفتن بازی های گیم لافت بر روی High یا very high کشف شد توسط بنده :ab:
من امروز بازی asphalt 8 رو با روشی که ذهنمو درگیر کرده بود روی high قرار دادم
و از همین روش تونسم تمام بازی های گیم لافت رو هک گرافیکی کنم :ea:
آموزش :
. root explorer رو نصب کنید ( گوشی حتما باید روت باشه )
۲ . از داخل گزینه ها به system برید
۳ . Mount R/W رو به Mount R/O تغییر بدید ( بالای صفحه کلیک کنید روش تغییر میکنه )
۴ . حالا که داخل system شدید روی گزینه build.prop چند ثانیه نگه دارید و open with رو بزنید و حالا text editor رو باز کند
۵ . در اینجا ro.product.model رو میبینید که جلوش نام گوشیتون هست نام گوشیتون رو پاک کنید و به جاش GT-I9505 قرار بدید

بازی های جدید رو از این پس GT-I9505 قرار میدیم ولی بازی های قدیمی مثل modern combat 4 رو روی گوشی اس۳ قرار میدیم یعنی GT-I9300

اگه دیدید فلان بازی گیم لافت روی گوشی دوستتون که نوت۲ بود خیلی با گرافیک اجرا میشه به جای GT-I9505 در آموزش بالا مدل گوشی نوت ۲ رو قرار میدیم یعنی N7100 قرار میدیم
۶. تغییرات رو سیو کنید
۷. حالا build.prop.bak میاد این رو باید پاک کنید
۸ .Mount R/O رو به Mount R/W تغییر بدید
۹. دستگاهتون رو ریبوت کنید و تمام حالا بازی رو اجرا کنید و از گرافیک High لذت ببرید

بازی asphalt 8 و modern combat 4 بر روی galaxy nexus تست شد و very high اجرا شد :dh:
احتمالش هست که وقتی گرافیک بالا رفت بازی یکم لگ بزنه اگه اینطوری بود set cpu رو نصب کنید و فرکانس max رو ۱۶۰۰ قرار بدید و bfq و performance

اسکرین شات از بازی Modern combat 4 با تمام افکت های نوری و فووووول
اینجا (http://uploadtak.com/viewer.php?file=g343_Screenshot_201308282.png)

اسکرین شات از بازی آسفالت ۸ (http://uploadtak.com/viewer.php?file=y7113_Screenshot_201308281.png)
دقت کنید این روش به این معنی هست که ما گوشی خودمون رو به صورت مجازی به هر گوشی که بخوایم قرار میدیم و گیم لافت رو گول میزنیم:dp:

وقتی تنظیمات رو انجام دادید باید نام گوشیتون تغییر کنه اگه تغییر نکرد بدونید راه رو اشتباه رفتید
یعنی به این صورت : setting>about phone>model number در اینجا Model number گوشیتون باید تعییر کرده باشه و اسم گوشیتون نباشه و اسم مدلی که عوض کردید باشه

خب همونطور که دیدید این بازی ها قبلا بر روی دستگاههای قدرمتمندی مثل not2 و galaxy s4 , s3 با این کیفیت اجرا میشد ولی حالا دیگه برای بازی های گیم لافت gpu مهم نیس بلکه cpu مهمه:by:
شـــــــاد باشید

راستی اگه بازی gangstar vegas رو هنوز رو سیستمتون دارید نصبش کنید گوشیتون رو بکنید GT-I9505 و بازی رو very high بازی کنید :ck:

mohammadseven
29-08-2013, 08:42
اقا اسفالت 8 ینی گزینه ی very high هم داره مگه؟
من فقط تونستم با این روش high رو ازاد کنم ک اونم حس میکنم هیچ فرقی با medium نداره...
واسه گنگستر وگاس هم فایل جداگانه ای وجود داره ک تغییرش بدیم چون من اون تغیراتو انجام دادم تو اسفالت high ازاد شد اما تو گنگستر ازاد نشد

PA.R.H.AM
29-08-2013, 11:56
اقا اسفالت 8 ینی گزینه ی very high هم داره مگه؟
من فقط تونستم با این روش high رو ازاد کنم ک اونم حس میکنم هیچ فرقی با medium نداره...
واسه گنگستر وگاس هم فایل جداگانه ای وجود داره ک تغییرش بدیم چون من اون تغیراتو انجام دادم تو اسفالت high ازاد شد اما تو گنگستر ازاد نشد
نه vey high نداره آسفالت آخرش high هست
اتفاقا خیلی فرق داره با medium ...
من فایل نصبی gangstar رو ندیدم ولی ۳ تا بازی فعلا تست کردم مدرن کمبت و آسفالت minion rush این بازی ها همگی آخرین حد گرافیک بودن

AMINEDGE
29-08-2013, 12:08
دوستان دقت کنید که روشی که پرهام عزیز برای افزایش سرعت گوشی و اور کلاک CPU بوسیله برنامه SETCPU میگن
در طولانی مدت ممکنه به گوشیتون صدمه بزنه و اگه تجربه ی کافی توی اینکار ندارید انجامش توصیه نمیشه
در ضمن من این روشو تست کردم توی About Phone هم GT-I9505 اومد ولی خب چون گوشی من همون اولم High رو داشت نمیدونم اثری کرده یا نه:4:

PA.R.H.AM
29-08-2013, 12:55
دوستان دقت کنید که روشی که پرهام عزیز برای افزایش سرعت گوشی و اور کلاک CPU بوسیله برنامه SETCPU میگن
در طولانی مدت ممکنه به گوشیتون صدمه بزنه و اگه تجربه ی کافی توی اینکار ندارید انجامش توصیه نمیشه
در ضمن من این روشو تست کردم توی About Phone هم GT-I9505 اومد ولی خب چون گوشی من همون اولم High رو داشت نمیدونم اثری کرده یا نه:4:

آره محمد امین جان من یادم رفت بگم به دوستان که خطرناکه این کار :cv:
من یه احتمال دیگه میدم اینکه شاید بازی های EA Game هم به همین صورت هست و خیلی از بازی های دیگه
دوستان اگه تست کنن خیلی خوب میشه
فقط توجه داشته باشید که اگه بازی ای جواب نداد بقیه دستگا هها رو تست کنید مخصوصا s3 یعنی به جای GT-I9505 قرار بدید GT-I9300

smeet
29-08-2013, 14:27
:do:دادا دمت گرم بلاخره کار خودتو کردی......

:df:دوستانی که از 4.3 و open gl و ... حرف میزدن بیان جوابگو باشن دیگه....

:do:رو prada با 4.0.4 و xperia S با 4.1.2 راحت روون رو high اومد.....

mohammadseven
05-09-2013, 10:59
داداش اینکه میگی اور کلاک خطر ناکه
اگه من بخام فقط واسه بازی اورکلاک کنم بعد که از بازی درومد بیرون دوباره ب حالت اوب برگردونم چی میشه اینجوری ؟ اینم خطر داره؟

rezafeyzi
05-09-2013, 13:24
من این کارا رو میکنم ولی فایده نداره
اندرویدمم هم 2.3.5 هستش
ا.رفتم داخل 2.1 Root expelorer
2.تمام R\w هارو R\O کردم
3.داخل SYSTEM شدم فایل build.prop رو چندثانیه نگه داشتم و Open text Editor رو زدم و جلوی این حرف ro.product.model مدل گوشیم (HTC) رو پاک کردم و جاش GT-I9505 رو نوشتم بعد سیو کردم و فایل build.prop.bak که تازه اومده بود پاک کردم و Mount R/O رو به Mount R/W تغییر دادم و اومدم بیرون ولی مشکل حل نمیشه و High بازی باز نمیشه
در ضمن این ریبوت کردن یعنی چی چطوری میشه گوشی رو ریبوت کرد؟؟؟
:bz:

rezafeyzi
05-09-2013, 13:25

PA.R.H.AM
05-09-2013, 13:34
داداش اینکه میگی اور کلاک خطر ناکه
اگه من بخام فقط واسه بازی اورکلاک کنم بعد که از بازی درومد بیرون دوباره ب حالت اوب برگردونم چی میشه اینجوری ؟ اینم خطر داره؟

نه دیگه به حالت اول برمیگرده و خطری نداره

PA.R.H.AM
05-09-2013, 13:35
من این کارا رو میکنم ولی فایده نداره
اندرویدمم هم 2.3.5 هستش
ا.رفتم داخل 2.1 Root expelorer
2.تمام R\w هارو R\O کردم
3.داخل SYSTEM شدم فایل build.prop رو چندثانیه نگه داشتم و Open text Editor رو زدم و جلوی این حرف ro.product.model مدل گوشیم (HTC) رو پاک کردم و جاش GT-I9505 رو نوشتم بعد سیو کردم و فایل build.prop.bak که تازه اومده بود پاک کردم و Mount R/O رو به Mount R/W تغییر دادم و اومدم بیرون ولی مشکل حل نمیشه و High بازی باز نمیشه
:bz:

شما کدوم بازی رو امتحان کردید ؟
ریبوت کردن یعنی راه اندازی مجدد گوشی
وقتی این کارها رو انجام دادی یه بار گوشی رو خاموش روشن کن

ALIHALEH
26-12-2013, 12:20
هر کاری میکنم روی نوت3 ان900 فقط گرافیک very lowفعاله...!!!

ALIHALEH
26-12-2013, 17:15
هر کاری میکنم روی نوت3 ان900 فقط گرافیک very lowفعاله...!!!

دوستان نوت3 دار تست نکردین؟!

PA.R.H.AM
26-12-2013, 18:18
دوستان نوت3 دار تست نکردین؟!
شما کدوم بازی رو تست کردین که نشد ؟

ممر
26-12-2013, 19:39
بعله :do:
هم اینک راز قرار گرفتن بازی های گیم لافت بر روی High یا very high کشف شد توسط بنده :ab:
من امروز بازی asphalt 8 رو با روشی که ذهنمو درگیر کرده بود روی high قرار دادم
و از همین روش تونسم تمام بازی های گیم لافت رو هک گرافیکی کنم :ea:
آموزش :
. root explorer رو نصب کنید ( گوشی حتما باید روت باشه )
۲ . از داخل گزینه ها به system برید
۳ . Mount R/W رو به Mount R/O تغییر بدید ( بالای صفحه کلیک کنید روش تغییر میکنه )
۴ . حالا که داخل system شدید روی گزینه build.prop چند ثانیه نگه دارید و open with رو بزنید و حالا text editor رو باز کند
۵ . در اینجا ro.product.model رو میبینید که جلوش نام گوشیتون هست نام گوشیتون رو پاک کنید و به جاش GT-I9505 قرار بدید

بازی های جدید رو از این پس GT-I9505 قرار میدیم ولی بازی های قدیمی مثل modern combat 4 رو روی گوشی اس۳ قرار میدیم یعنی GT-I9300

اگه دیدید فلان بازی گیم لافت روی گوشی دوستتون که نوت۲ بود خیلی با گرافیک اجرا میشه به جای GT-I9505 در آموزش بالا مدل گوشی نوت ۲ رو قرار میدیم یعنی N7100 قرار میدیم
۶. تغییرات رو سیو کنید
۷. حالا build.prop.bak میاد این رو باید پاک کنید
۸ .Mount R/O رو به Mount R/W تغییر بدید
۹. دستگاهتون رو ریبوت کنید و تمام حالا بازی رو اجرا کنید و از گرافیک High لذت ببرید

بازی asphalt 8 و modern combat 4 بر روی galaxy nexus تست شد و very high اجرا شد :dh:
احتمالش هست که وقتی گرافیک بالا رفت بازی یکم لگ بزنه اگه اینطوری بود set cpu رو نصب کنید و فرکانس max رو ۱۶۰۰ قرار بدید و bfq و performance

اسکرین شات از بازی Modern combat 4 با تمام افکت های نوری و فووووول
اینجا (http://uploadtak.com/viewer.php?file=g343_Screenshot_201308282.png)

اسکرین شات از بازی آسفالت ۸ (http://uploadtak.com/viewer.php?file=y7113_Screenshot_201308281.png)
دقت کنید این روش به این معنی هست که ما گوشی خودمون رو به صورت مجازی به هر گوشی که بخوایم قرار میدیم و گیم لافت رو گول میزنیم:dp:

وقتی تنظیمات رو انجام دادید باید نام گوشیتون تغییر کنه اگه تغییر نکرد بدونید راه رو اشتباه رفتید
یعنی به این صورت : setting>about phone>model number در اینجا Model number گوشیتون باید تعییر کرده باشه و اسم گوشیتون نباشه و اسم مدلی که عوض کردید باشه

خب همونطور که دیدید این بازی ها قبلا بر روی دستگاههای قدرمتمندی مثل not2 و galaxy s4 , s3 با این کیفیت اجرا میشد ولی حالا دیگه برای بازی های گیم لافت gpu مهم نیس بلکه cpu مهمه:by:
شـــــــاد باشید

راستی اگه بازی gangstar vegas رو هنوز رو سیستمتون دارید نصبش کنید گوشیتون رو بکنید GT-I9505 و بازی رو very high بازی کنید :ck:
داداش میه بگید مدل گوشی شما چیه؟من گالکسی اس3دارم بازی مدرن کمبت 4رو بازی اسفالت 8رو همینجوری با کلی لگ اجرا میکنه خصوصا مدرن کمبت رو،داداش اگه اینکارو کنم افت فریم هاش یشتر میشه؟

PA.R.H.AM
26-12-2013, 22:25
رو اس ۳ و لگ ؟!!!!!! عجیبه ! شما گوشیت مشکل داره وگرنه در حالت عادی اس ۳ این بازی ها رو در بالاترین فریم اجرا میکنه من گوشی قبلیم گلکسی نکسوس بود که روی اون بدون افت فریم بازی میکردم ( البته با کمی افزایش cpu ) و الان هم xperia sp دارم

ALIHALEH
26-12-2013, 22:29
الان اسفالت8 روی نوت3 من مدل ان900 فقط گزینه very lowفعاله...!!!!

PA.R.H.AM
26-12-2013, 22:34
الان اسفالت8 روی نوت3 من مدل ان900 فقط گزینه very lowفعاله...!!!!

این که مشل از بازیه چون پردازنده نوت ۳ جدید و بازی آسفالت این پردازنده رو نمیشناسه
شما این روش رو انجام دادید؟ نتیجه داد ؟

ALIHALEH
26-12-2013, 22:38
بله دقیقا انجام دادم ولی همونی هست که گفتم....

PA.R.H.AM
26-12-2013, 22:43
بله دقیقا انجام دادم ولی همونی هست که گفتم....

به جای ro.product.model که مدل گوشیتون بود چی قرار دادید ؟

ALIHALEH
26-12-2013, 22:48
همون که پست اول گفتین....gt-i9505

PA.R.H.AM
26-12-2013, 23:17
همون که پست اول گفتین....gt-i9505

حالا تغییر بدید به این اسم ( بزرگی حروف مهمه ) GT-N7000

ممر
26-12-2013, 23:42
داداش من تازه دو هفتس که اس 3 رو خریدم یعنی چه مشکلی میتونه داشت باشه؟بازی مثل 1 dead terigger رو با اخرین کیفیت high به راحتی اجرا میکنه اما مدرن کمت لگ داره زیاد و اسفالتم تو دموهاش یکم افت فریم داره

PA.R.H.AM
27-12-2013, 00:02
داداش من تازه دو هفتس که اس 3 رو خریدم یعنی چه مشکلی میتونه داشت باشه؟بازی مثل 1 dead terigger رو با اخرین کیفیت high به راحتی اجرا میکنه اما مدرن کمت لگ داره زیاد و اسفالتم تو دموهاش یکم افت فریم داره

خیلی چیزا تاثیر داره البته همه اینها نرم افزاری هست و مربوط به سخت افزار نمیشه مثل کرنل که تاثیر مستقیمی توی اجرای بازی ها داره و رام که رام تنها باعث مشکل نمیشه این کرنل همراهش هست که ایجاد مشکل میکنه شما میتونید به بخش پرسش و پاسخ گوشیتون مراجعه کنید و مشکلتون رو اونجا بیان کنید

ALIHALEH
27-12-2013, 10:03
حالا تغییر بدید به این اسم ( بزرگی حروف مهمه ) GT-N7000

متاسفانه بازم نشد همون روی وری لاو مونده.....:be:
عجیبه نوت3 این بازی رو اینجوری میاره....

omidkameli
24-05-2014, 11:18
متاسفانه بازم نشد همون روی وری لاو مونده.....:be:
عجیبه نوت3 این بازی رو اینجوری میاره....

سلام

نباید به این صورت باشد ..مشکل از فایل apk هست

یارالی
24-05-2014, 11:30
دوست عزیز نوت 3 و2مدل اکسینوس کلا نمیشه رو هایگ گذاشت راه حل داره که بهتره تو بخش مربوطه گوشیت بپرسی

فرستاده شده از LG-E988ِ من با Tapatalk

dell9000
24-05-2014, 12:11
دوستانی که با بازی اسفالت 8 روی نوت 3 مشکل دارند برن بازی رو از سامسونگ اپس دانلود کنند .همه تنظیمات فعال هست .گرافیک بالا.

فرستاده شده از SM-N900ِ من با Tapatalk

s.j2016
24-05-2014, 23:52
سلام
من با این روش رو Xperia Arc انجام دادم ولی بازم کند اجرا میشه(لگ داره)