PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف رمز از مموري كارت

texima
02-09-2013, 21:55
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
اولا پوزش ميخوام چون واقعا نميدونستم اين درخواستم رو بايد تو چه بخشي ارسال كنم :ab:
مشكل من اينه كه من روي مموري كارتم رمز گزاشتم و گوشي رو عوض كردم اما حالا رمز يادم نيست و اطلاعات داخلش خيلي برام مهمه ، ميخواستم ببينم آيا راهي هست كه من بتونم الان رمز اين مموري رو بردارم؟

سپاسگزارم

mohsenr7596
02-09-2013, 22:07
منم همچین مشکلی دارم ...

Sent from my HTC One X+

.::naderFLY::.
03-09-2013, 00:27
اولا پوزش ميخوام چون واقعا نميدونستم اين درخواستم رو بايد تو چه بخشي ارسال كنم :ab:
مشكل من اينه كه من روي مموري كارتم رمز گزاشتم و گوشي رو عوض كردم اما حالا رمز يادم نيست و اطلاعات داخلش خيلي برام مهمه ، ميخواستم ببينم آيا راهي هست كه من بتونم الان رمز اين مموري رو بردارم؟

سپاسگزارم

دوست عزیز یه نرم افزار هست که میتونه باز بکنه تو اینترنت هم گیرش نماری پولیه بعضی موبایل فروشی ها فقط دارن
در غیر این صورت فقط باید فرمتش کنید و با یه نرم افزار ریکاوری یه چیزایی رو شاید بشه برگردوند

ninja123
04-09-2013, 00:10
ببرید پیش موبایل فروشا

اونایی باکس atf داشته باشن براتون بدون فرمت رمزشو در میارن

من فقط باکس atf رو دیدم که این قابلیتو دارن

ALIREZA
05-09-2013, 01:31

سپاسگزارم

دوست عزیز یه نرم افزار هست که میتونه باز بکنه تو اینترنت هم گیرش نماری پولیه بعضی موبایل فروشی ها فقط دارن
در غیر این صورت فقط باید فرمتش کنید و با یه نرم افزار ریکاوری یه چیزایی رو شاید بشه برگردوند

ببرید پیش موبایل فروشا

اونایی باکس atf داشته باشن براتون بدون فرمت رمزشو در میارن

من فقط باکس atf رو دیدم که این قابلیتو دارن

با تسکر از دوستان عزیزی که راهنماییتون کردن ؛
دوست عزیز شما از روش زیر هم میتونی استفاده کنی جهت بدست آوردن لوک کد مموری کارتتون ؛ البته این کار باید در گوشی نوکیا انجام بشه ؛
خدمت استاد گل :

داغ پیدا کردن لوک کد مموری کارت بدون کامپیوتر !!!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=292254
اگر جواب نداد باید به قول دوستانمون یا با باکس که بنده تا حالا ندیدم :4:
یا با اون برنامه که دوستمون میگ که اونم من تا حالا ندیدم ؛ قفل گشایی کنید یا اینکه فرمتش کنید ولی روشی که بهتون گفتم تست شده میباشد ؛
موفق باشید.

UFA
07-09-2013, 05:59
با سلام
تشکر از همه دوستان

یک باسک هست که دوستان اشاره کردند
دوم یک رم ریدر هست ماله شرکت ترنسند تو سایت اصلیش بود من تو بازار ندیم اونم اینکار را انجام میداد

نکته مهم اگه فرمت کنی و بخای ریکاوری کنی شانس برگست تقریبا نزدیک به صفر هست در حال حاضر با این برنامه های موجود

موفق باشید

snj1370
31-10-2014, 07:58
سلام من گوشیمو encrypt کرده بودم الان که فکتوری ریست کردم damage memori میشه و مموری نمیخونه
لطفا راهنمایی کنید