PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بخش پرسش و پاسخ Xperia Z Ultra

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

JIMA
30-09-2013, 00:03
با سلام

دوستان از این پس، میتوانید سوالات و مشکلات خود در مورد گوشی فوق سوپر فون Xperia Z Ultra را در این تاپیک مطرح کنید#

908325

908326

908327

بررسی تخصصی فبلت قدرتمند Xperia Z Ultra از شرکت SONY (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=299989)

معرفی و مشخصات Xperia Z Ultra از شرکت Sony (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=288234)

AMINEDGE
30-09-2013, 00:35
با تشکر از آقا جمال عزیز

دوستان چند تا عکس از گوشی رو قرار دادم:)

shayan.spn
01-10-2013, 07:26
اولین سوال اینه که باطریش چقدر شارِِز نگه می داره ؟ وقتی به صورت ترکیبی از تلفن و اینترنت و مالتی مدیا در حد معمول استفاده شود.

MOSIFA
01-10-2013, 11:42
اولین سوال اینه که باطریش چقدر شارِِز نگه می داره ؟ وقتی به صورت ترکیبی از تلفن و اینترنت و مالتی مدیا در حد معمول استفاده شود.

باتری نه خیلی خوب هست نه بد، در حد متوسط هست (3050میلی آمپر)

از نظر مدت مکالمه تلفنی تا 24.5 ساعت.
مرورگری اینترنت حدود 5.5.
پخش ویدئو کم تر از 9 ساعت.

shayan.spn
01-10-2013, 13:12
باتری نه خیلی خوب هست نه بد، در حد متوسط هست (3050میلی آمپر)

از نظر مدت مکالمه تلفنی تا 24.5 ساعت.
مرورگری اینترنت حدود 5.5.
پخش ویدئو کم تر از 9 ساعت.

ممنون از شما ولی بیشتر منظورم در عمل بود چون این اعداد رو در gsmarena خونده بودم.

JIMA
01-10-2013, 13:30
ممنون از شما ولی بیشتر منظورم در عمل بود چون این اعداد رو در gsmarena خونده بودم.

دوستانی که این گوشی رو دارن و تعدادشون هم زیاد نیست باید نظر بدن
تو تاپیک معرفی این گوشی، یکی از کاربرا نتایج تست عملی باطری رو گذاشته یا خودتون پیدا کنید یا صبر کنید بعدن لینکشو بدم!

ویرایش:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3890733

4-3 صفحه آخرش رو ببینید

sent from nypon

Farshad-N95
03-10-2013, 22:40
دوستان یه مورد عجیب آزاردهنده شده واسه من ...
گوشی رو سه روز پیش خریداری کردم
در بخش بازی فوق العاده عمل میکنه همه بازیهای اچ دی رو بدون هیچ مشکلی و با بالاترین کیفیت بالا میاره ...

اما مشکل اینجاست که فقط بازی هایی درست بالا میان که دیتاشون مربوط به تمامی پردازنده ها هست و مشترک مانند Gangster Vegas , Fifa 14 و ...

بازیهایی که دیتاشون Andreo هستش خیلی جالبه که بازی ها رو بالا میاره ، تو بازی هم چند ثانیه ای پلی میشه ( با بهترین کیفیت و بدون ذره ای مشکل ) اما بعد از چند ثانیه یه دفعه از بازی میپره بیرون ...

دقیقا در تمام بازیهایی که ویژه ی Andreo هستند دقیقا به همین شکل این مشکل تکرار میشه :

World War Z
Need For Speed Most Wanted
Back Stab
Man of Steel
بازی هایی هستند که نسخه andreo رو گرفتم اما همشون به همین شکل توضیح داده شده بالا نمیاد.

و خیلی واضحه که مشکل از سخت افزاری گوشی نیست چون چند ثانیه ای که بالا میان بدون هیچ مشکل و کاملا روونه ... انگار مشکل عدم هماهنگی هست

و این مورد خیلی من رو ناامید کرده چون خیلی بازیهای خوب برای هر پردازنده جدا میاد و به صورت مشترک نیستند ... و حیفه این گوشی با سخت افزار غولش نتونه بازیهای انحصاری گرافیک خودش رو بالا بیاره ...

عاجزانه درخواست کمک دارم ، ممنون <3

S.H.A.H.R.O.K.H
03-10-2013, 22:51
دوستان یه مورد عجیب آزاردهنده شده واسه من ...
گوشی رو سه روز پیش خریداری کردم
در بخش بازی فوق العاده عمل میکنه همه بازیهای اچ دی رو بدون هیچ مشکلی و با بالاترین کیفیت بالا میاره ...

اما مشکل اینجاست که فقط بازی هایی درست بالا میان که دیتاشون مربوط به تمامی پردازنده ها هست و مشترک مانند Gangster Vegas , Fifa 14 و ...

بازیهایی که دیتاشون Andreo هستش خیلی جالبه که بازی ها رو بالا میاره ، تو بازی هم چند ثانیه ای پلی میشه ( با بهترین کیفیت و بدون ذره ای مشکل ) اما بعد از چند ثانیه یه دفعه از بازی میپره بیرون ...

دقیقا در تمام بازیهایی که ویژه ی Andreo هستند دقیقا به همین شکل این مشکل تکرار میشه :

World War Z
Need For Speed Most Wanted
Back Stab
Man of Steel
بازی هایی هستند که نسخه andreo رو گرفتم اما همشون به همین شکل توضیح داده شده بالا نمیاد.

و خیلی واضحه که مشکل از سخت افزاری گوشی نیست چون چند ثانیه ای که بالا میان بدون هیچ مشکل و کاملا روونه ... انگار مشکل عدم هماهنگی هست

و این مورد خیلی من رو ناامید کرده چون خیلی بازیهای خوب برای هر پردازنده جدا میاد و به صورت مشترک نیستند ... و حیفه این گوشی با سخت افزار غولش نتونه بازیهای انحصاری گرافیک خودش رو بالا بیاره ...

عاجزانه درخواست کمک دارم ، ممنون <3

دوست من...کمی فکر کن :4: ببینم خودتون میتونید به جواب معماتون برسید...

شما دیتای اندرنو رو گرفتید ولی به نظرتون ادرنو 205 با 330 معماریشون یکی هستش؟ یا ادرنو 220 با 320 یکی هستش؟

این پردازنده های گرافیکی هر کدوم مربوط به یک نسل هستن که اصلا هیچ شباهتی به هم ندارن...نمیشه که دیتای ادرنو 225 رو ریخت روی 330...میشه؟
شما دیتای ادرنو رو گرفتی ولی مشخص نیست چه ادرنویی...درسته؟ پس انتظار نداشته باشید بازیهای کاملا مچ باشن...این یه چیز کاملا مشخص و طبیعیه...

دوستان من هم این گوشی فوق العاده رو دارم...کسی راهنمایی چیزی خواست بنده در خدمتم...

در مورد باطری حالا نمیتونم نظر بدم چون خیلی نیست که گوشی رو دست گرفتم...صبر کنید یه یه هفته ایی بگذره بعدا...

دوربینش هم در حد چیزی مثل اس3 هستش...به پای اس4 و نوت3 و اینا نمیرسه...البته کمی از اس3 هم ضعیفتره..

کیفیت صفحه نمایشش از اس4 هم بهتره...چرا؟ چون خودم اس4 9505 هم دارم :4: واقعا کیفیت و جزییات رنگها واقعا عالیه...من لذت میبرم از فیلم دیدن با این گوشی از بس جزییات بالاست...

از بس تو بازی مثل آسفالت8 گوشه های بازی رو ریز و با کیفیت کرده که قابل مقایسه با هیچ دیوایسی نیست...از بس قدرت سخت افزارش قویه اصلا نمیدونه کندی یعنی چی...

خلاصه بعدا بیشتر براتون میگم...فعلا همینها بود...

Farshad-N95
04-10-2013, 01:57
دوست من...کمی فکر کن :4: ببینم خودتون میتونید به جواب معماتون برسید...

شما دیتای اندرنو رو گرفتید ولی به نظرتون ادرنو 205 با 330 معماریشون یکی هستش؟ یا ادرنو 220 با 320 یکی هستش؟

این پردازنده های گرافیکی هر کدوم مربوط به یک نسل هستن که اصلا هیچ شباهتی به هم ندارن...نمیشه که دیتای ادرنو 225 رو ریخت روی 330...میشه؟
شما دیتای ادرنو رو گرفتی ولی مشخص نیست چه ادرنویی...درسته؟ پس انتظار نداشته باشید بازیهای کاملا مچ باشن...این یه چیز کاملا مشخص و طبیعیه...

دوستان من هم این گوشی فوق العاده رو دارم...کسی راهنمایی چیزی خواست بنده در خدمتم...

در مورد باطری حالا نمیتونم نظر بدم چون خیلی نیست که گوشی رو دست گرفتم...صبر کنید یه یه هفته ایی بگذره بعدا...

دوربینش هم در حد چیزی مثل اس3 هستش...به پای اس4 و نوت3 و اینا نمیرسه...البته کمی از اس3 هم ضعیفتره..

کیفیت صفحه نمایشش از اس4 هم بهتره...چرا؟ چون خودم اس4 9505 هم دارم :4: واقعا کیفیت و جزییات رنگها واقعا عالیه...من لذت میبرم از فیلم دیدن با این گوشی از بس جزییات بالاست...

از بس تو بازی مثل آسفالت8 گوشه های بازی رو ریز و با کیفیت کرده که قابل مقایسه با هیچ دیوایسی نیست...از بس قدرت سخت افزارش قویه اصلا نمیدونه کندی یعنی چی...

خلاصه بعدا بیشتر براتون میگم...فعلا همینها بود...

داداش لطف کردی دمت گرم بابت پاسخ
آخه داداش میدونی تو هیچ سایتی ( فارسی زبان حداقل من ندیدم ) که ذکر کرده باشه مشخصا واسه ادرنو 225 هست یا 330 ... شما جایی رو سراغ داری عزیز ؟

در قدرت سخت افزار که شکی نیست و خارق العاده اس Z Ultra ، بازی Gangster Vegas رو با بهترین جزییات بالا میاره و بی نظیره ...

بازم ممنون بابت جواب :cv:

Dr.B.M
04-10-2013, 02:05
دوستان پلنت زامبی دو رو که تازه اومده روی اولتراتون حتما ببینید. ینی وحشتناک گرافیک و کیفیت بالاست. من همین بازیو توی ایفون فایو انجام داده بودم ولی روی اولترا وحشتناک با کیفیته!!!ینی یه اب و رنگی داره اسکرین این گوشی که حتی امولد هم به پاش نمیرسه!

Sent from my C6802 using Tapatalk 2

Farshad-N95
04-10-2013, 03:25
دوستان پلنت زامبی دو رو که تازه اومده روی اولتراتون حتما ببینید. ینی وحشتناک گرافیک و کیفیت بالاست. من همین بازیو توی ایفون فایو انجام داده بودم ولی روی اولترا وحشتناک با کیفیته!!!ینی یه اب و رنگی داره اسکرین این گوشی که حتی امولد هم به پاش نمیرسه!

دقیقا ... !
واقعا وحشتناک با کیفیته عجیب غریبه !

JIMA
04-10-2013, 08:57
داداش لطف کردی دمت گرم بابت پاسخ
آخه داداش میدونی تو هیچ سایتی ( فارسی زبان حداقل من ندیدم ) که ذکر کرده باشه مشخصا واسه ادرنو 225 هست یا 330 ... شما جایی رو سراغ داری عزیز ؟

بازم ممنون بابت جواب :cv:

دیتا رو با خود گوشی دانلود کنید

sent from nypon

mohamedx6
04-10-2013, 17:56
سلام دوستان من از این گوشی خوشم اومده وتقریبا از همه چیزشم مطلعم به جز دوربینش
میشه یکی دوربینش رو یه بررسی کامل انجام بده؟
نمی خوام از این شمشیر سامورای پشیمون بشم

JIMA
04-10-2013, 18:07
سلام دوستان من از این گوشی خوشم اومده وتقریبا از همه چیزشم مطلعم به جز دوربینش
میشه یکی دوربینش رو یه بررسی کامل انجام بده؟
نمی خوام از این شمشیر سامورای پشیمون بشم

قسمتی از پست آخر صفحه قبل:

کیفیت صفحه نمایشش از اس4 هم بهتره...چرا؟ چون خودم اس4 9505 هم دارم http://forum.mobilestan.net/images/smilies/yahoo/4.gif واقعا کیفیت و جزییات رنگها واقعا عالیه...من لذت میبرم از فیلم دیدن با این گوشی از بس جزییات بالاست...

خلاصه بعدا بیشتر براتون میگم...فعلا همینها

---------------------------

میتونید صبر کنید تا ایشون یا بقیه دوستان، بررسی جزئی تری از دوربین انجام بدن

S.H.A.H.R.O.K.H
07-10-2013, 09:39
دوستان دوربینش توی روز خیلی خوب هستش ولی توی شب جالب عمل نمیکنه..در کل شما تبلتی دیدید که این دوربین روی اون نصب باشه؟ این گوشی جزو گوشی اصولا حساب نمیشه واسه همین دوربین 13 و اینا روش نیست...

از طرفی شما کیفیت صفحه و قدرت این فبلت رو توی بازیها دست کم نگیرید واقعا محشره...مصرف باطریش هم خوبه بد نیست...یه چیزی تو مایه های اس4 قبلیم هستش یه کم بهتر...

khoshchinarash
08-10-2013, 11:29
Retail Demo/Mode - پخش دموی تبلیغاتی فابریک گوشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302800&p=3913925#post3913925)

mehran torabi
08-10-2013, 14:41
سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین ایا امکانی که روی z1هست که میتونه همزمان فیلم برداری کنید ودر فیسبوک ببینید رو این فبلت هست یا نه؟

-<Sal3H>-
08-10-2013, 14:50
با عرض سلام.خواهش میکنم دوستان بدون قضاوت و رک و راست پاسخ بدن.من یه کاربری هستم که الان نوت 2 دارم.قصد تعویض دارم.نوت 3 که گرونه.میخوام یا اچ تی سی وان بخرم یا این گوشی رو.شما پیشنهادتون چیه؟واسه کسی که روی نوت2 داشته آیا این گوشی راضی کنندست؟صدای هندزفریش عالی هست یا معمولیه؟باطریش که فکر نکنم به نوت 2 برسه؟ممنون میشم پاسخ بدین.البته سوالمو تو بخش مشاوره هم گفتم.راستی ممنون میشم کاک شاهرخ گل هم نظر بدن.با تشکر.

AMINEDGE
08-10-2013, 17:00
سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین ایا امکانی که روی z1هست که میتونه همزمان فیلم برداری کنید ودر فیسبوک ببینید رو این فبلت هست یا نه؟

از اونجایی که این گوشی اندرویدش 4.2 و زد وان 4.3 ممکنه برخی امکانات اون رو در حال حاضر نداشته باشه ولی با انتشار 4.3 امکاناتش با زد وان مثل هم میشن
ینی ممکنه روی 4.2 این امکان وجود نداشته باشه ک شما میگید ولی با بروز رسانی به 4.3 این مورد هم اضافه بشه

S.H.A.H.R.O.K.H
08-10-2013, 19:37
با عرض سلام.خواهش میکنم دوستان بدون قضاوت و رک و راست پاسخ بدن.من یه کاربری هستم که الان نوت 2 دارم.قصد تعویض دارم.نوت 3 که گرونه.میخوام یا اچ تی سی وان بخرم یا این گوشی رو.شما پیشنهادتون چیه؟واسه کسی که روی نوت2 داشته آیا این گوشی راضی کنندست؟صدای هندزفریش عالی هست یا معمولیه؟باطریش که فکر نکنم به نوت 2 برسه؟ممنون میشم پاسخ بدین.البته سوالمو تو بخش مشاوره هم گفتم.راستی ممنون میشم کاک شاهرخ گل هم نظر بدن.با تشکر.

ببین دوست من...نوت3 خوب صد در صد بهتره ولی من اولترا رو خریدم برای کیفیت صفحه و بزرگیش...چون بازیها رو با افکتهای بیشتر و جزییات بیشتری میتونم ببینم...برای فیلم و اینترنت خیلی عالیه...
ولی اینکه از نوت3 بهتر باشه یا کیفیت صداش مثل اون باشه نه اینطور نیست...باطریش هم به نوت2 نمیرسه ولی برای من راضی کننده ست...چون اس4 داشتم روزی دوبار میزدم به شارژ...

اچ تی سوی وان رو بیخیال...خاک پای این گوشی هم نمیشه از هر نظر که بگید...البته بگم صدای اسپیکر این گوشی خیلی جالب نیست...یه ذره از اکسپریا زد بهتره...تو هندزفری ولی من کاملا راضی هستم و به نظرم خیلی خوبه...

در کل من هر بار که قفل گوشی رو باز میکنم تو منوها میچرخم از گوشیم لذت میبرم و دوست دارم بازیها رو اجرا کنم...اما چرا این حرف رو زدم؟...چون من هیچ گوشی نیست که بتونه راضیم کنه یا از کار کردن باهاش لذت ببرم...حتی اس4...

ولی بزرگی این گوشی رو خیلی دوست دارم و اینکه باهاش فیلم ببینی...همین کیفیت صفحه نمایشش کافیه برای من..

Sobhan_23
08-10-2013, 19:48
سلام دوستان من یه ماهی میشه این گوشی رو گرفتم فقط میتونم بگم که فوق العاده است از طراحی بگیر تا کیفیت صفحه نمایش نکات مثبت بیشماره فقط دوتا عیب دیدم تو این گوشی 1-بعد از یه مدت صفحه شیشه ای پشت گوشی خش های ریزی برمیداره که اصلا خوشایند نیست واسه شما 2-صفحه به شدت جای انگشت رو جذب خودش میکنه و کثیف میشه
راه حل مشکل یک تهیه گارد و یا قاب گوشی یا فلیپ کاور هست که تو بازار هست یا اگه نیست از آل دیجیتال تهیه کنید
راه حل مشکل دوم هم اینه که برچسب ضد اثر انگشت تهیه کنید و رو صفحه نمایش بزنید که بنده این کارو نکردم و ترجیه میدم صفحه رو مرتب تمیز کنم تا برچسب بزنم
من واقعا راضیم از این گوشی یه نکته که واسم مهم بود این بود که صدای اسپیکر مکالمات قوی باشه که هست گوشی قبلیم(One X ) خیلی ضعیف بود!

S.H.A.H.R.O.K.H
09-10-2013, 01:02
من برچسب شفاف پشت و رو زدم که از ایمان خودمون تو همین سایت گرفتم...همون ehsan2004 ...گارد و کاور هم براش داره...

نگران نباشید...اس4 خودم هم تو یه هفته پر از خشهای ریز شد...این خشها قابل دیدن نیستن و با یه برچسب به کل نابود میشن و دیگه اصلا جلو چشم نیستن...

خداوکیلی سرعت این گوشی شاهکاره...فقط منتظر اندروید 4.3 هستم که open els3 هم ساپورت بشه و بتونم این آسفالت 8 رو با گرافیک بالاتر اجرا کنم ببینم چجوریاست که تعریفش رو میکنن :4: خداوکیلی هر یه دست آسفالت 8 رو این گوشی میارزه به کل گوشیها...به حدی گرافیک و جزییاتش جالبه...

مشکل اصلی این گوشی اینه که باید دنبال فیلمهای فول اچ دی باشم :4: چون فیلم معمولی بزنم روش کیفیتش جالب در نمیاد...ولی نمیدونید یه مستند 4k زدم روش هر کی میبینه کف بر میشه...

احتمال خیلی زیاد اس4 نسخه 9500 از els3 پشتیبانی نکنه و نسخه 9505 پشتیبانی بکنه...فعلا اطلاع دقیقی هم ندارم ولی داداشم که اس4 داره روزی ده بار بهم میگه که با هم عوض کنیم...هر چند تو بازیها صفحه اون خوشرنگتره ولی باور کنید من این رو ترجیح میدم تا صفحه پررنگ رو...

-<Sal3H>-
09-10-2013, 14:20
من برچسب شفاف پشت و رو زدم که از ایمان خودمون تو همین سایت گرفتم...همون ehsan2004 ...گارد و کاور هم براش داره...

نگران نباشید...اس4 خودم هم تو یه هفته پر از خشهای ریز شد...این خشها قابل دیدن نیستن و با یه برچسب به کل نابود میشن و دیگه اصلا جلو چشم نیستن...

خداوکیلی سرعت این گوشی شاهکاره...فقط منتظر اندروید 4.3 هستم که open els3 هم ساپورت بشه و بتونم این آسفالت 8 رو با گرافیک بالاتر اجرا کنم ببینم چجوریاست که تعریفش رو میکنن :4: خداوکیلی هر یه دست آسفالت 8 رو این گوشی میارزه به کل گوشیها...به حدی گرافیک و جزییاتش جالبه...

مشکل اصلی این گوشی اینه که باید دنبال فیلمهای فول اچ دی باشم :4: چون فیلم معمولی بزنم روش کیفیتش جالب در نمیاد...ولی نمیدونید یه مستند 4k زدم روش هر کی میبینه کف بر میشه...

احتمال خیلی زیاد اس4 نسخه 9500 از els3 پشتیبانی نکنه و نسخه 9505 پشتیبانی بکنه...فعلا اطلاع دقیقی هم ندارم ولی داداشم که اس4 داره روزی ده بار بهم میگه که با هم عوض کنیم...هر چند تو بازیها صفحه اون خوشرنگتره ولی باور کنید من این رو ترجیح میدم تا صفحه پررنگ رو...
شاهرخ جان اینقدر که صفحه نمایش این گوشی تورو گرفته که حدس میزنم دیشبم از ذوقش نخوابیدی!!!!دو تا سوال واسم پیش اومد.این تکنولوژی
open els3 چیه؟و به نظرت دوربین این گوشی پتانسیل فیلمبرداری 4k رو داره (مثلا تو آپدیتای بعدی بیاد)یعنی منظورم با همون فریم ریت 60 هستش؟یه سوال دیگم دارم.به نظرت ساپورت این گوشی از طرف سونی تا کی ادامه پیدا میکنه؟الان شاید دوستان باورشون نشه ولی همین سامسونگی که همه ساپورتشو قبول دارن نزدیکه یک ساله که قراره آپدیت 4.2.2 رو واسه نوت2 بده ولی هنوز خبری نشده!!!!یکی از دلایل نارضایتی من هم همین ساپورت افتضاحش از این گوشیه.شما چی فکر میکنین؟
راستی فیلم های جی 2 رو هم دیدم.بدجور رو مخمه.شما چی میگی؟

AMINEDGE
09-10-2013, 14:42
شاهرخ جان اینقدر که صفحه نمایش این گوشی تورو گرفته که حدس میزنم دیشبم از ذوقش نخوابیدی!!!!دو تا سوال واسم پیش اومد.این تکنولوژی
open els3 چیه؟و به نظرت دوربین این گوشی پتانسیل فیلمبرداری 4k رو داره (مثلا تو آپدیتای بعدی بیاد)یعنی منظورم با همون فریم ریت 60 هستش؟یه سوال دیگم دارم.به نظرت ساپورت این گوشی از طرف سونی تا کی ادامه پیدا میکنه؟الان شاید دوستان باورشون نشه ولی همین سامسونگی که همه ساپورتشو قبول دارن نزدیکه یک ساله که قراره آپدیت 4.2.2 رو واسه نوت2 بده ولی هنوز خبری نشده!!!!یکی از دلایل نارضایتی من هم همین ساپورت افتضاحش از این گوشیه.شما چی فکر میکنین؟

خب واقعا عالیه صفحش:4:
این Open GL مربوط به گرافیک میشه که توی نسخه 4.3 اندروید افزایش داده شده و در نتیجه گرافیک ui بیشتر هستش و همچنین برنامه ها و بازی ها رو با گرافیک بالاتری اجرا میکنه
ممکنه دوست من ولی فعلا چیزی معلوم نیست
سابورت این گوشی کمه کم تا یک سال دیگه تظمینه و احتمالا تا دو سال دیگه هم سابورت شه
سامسونگ ظاهرا برای نوت 2 و اس3 4.2 رو نمیده و یکباره به 4.3 ارتقاشون میده

-<Sal3H>-
09-10-2013, 15:17
خب واقعا عالیه صفحش:4:
این Open GL مربوط به گرافیک میشه که توی نسخه 4.3 اندروید افزایش داده شده و در نتیجه گرافیک ui بیشتر هستش و همچنین برنامه ها و بازی ها رو با گرافیک بالاتری اجرا میکنه
ممکنه دوست من ولی فعلا چیزی معلوم نیست
سابورت این گوشی کمه کم تا یک سال دیگه تظمینه و احتمالا تا دو سال دیگه هم سابورت شه
سامسونگ ظاهرا برای نوت 2 و اس3 4.2 رو نمیده و یکباره به 4.3 ارتقاشون میده
آره ولی منظورم همون بدقولی های سامی بود.حالا واسه این گوشی رام کستوم پیدا میشه یا مجبوریم با محیط تکراریش عادت کنیم؟می دونید چون خیلی اهل سیخکاری تو گوشی و تعویض رام هستم میگم.معمول گوشی هایی مثا زد اولترا چون کمتر کسی میره سمتشون در نتیجه کمتر هم توسط کوکر های غیر رسمی ساپورت میشن...

AMINEDGE
09-10-2013, 19:08
آره ولی منظورم همون بدقولی های سامی بود.حالا واسه این گوشی رام کستوم پیدا میشه یا مجبوریم با محیط تکراریش عادت کنیم؟می دونید چون خیلی اهل سیخکاری تو گوشی و تعویض رام هستم میگم.معمول گوشی هایی مثا زد اولترا چون کمتر کسی میره سمتشون در نتیجه کمتر هم توسط کوکر های غیر رسمی ساپورت میشن...

کاستوم رام که فعلا تازه اومده باید صبر کرد
ولی زد اولترا شاید توی ایران فروش خوبی نسبت به گوشیهای دیگه نداشته باشه ولی گمان نمیکنم توی خارج هم اینطور باشه چرا که این گوشی
ویژگی های متمایز زیادی داره طرفداراش زیاده همچنین عملکرد سخت افزاری به مراتب بهتری به نسبت z1 داره که با مراجعه به بنچمارک هاشون میتونید متوجه بشید

-<Sal3H>-
09-10-2013, 22:10
راستی اینطور که فهمیدم با روت کردن گوشی یکسری مودهای گوشی از کار میوفته.مثل
x reality and bravia engine 2.درسته؟اگه درست باشه که خیلی بده...

AMINEDGE
09-10-2013, 22:14
راستی اینطور که فهمیدم با روت کردن گوشی یکسری مودهای گوشی از کار میوفته.مثل
x reality and bravia engine 2.
درسته؟اگه درست باشه که خیلی بده...

خیر با باز کردن بوتلودر از کار میوفته نه روت کردن

S.H.A.H.R.O.K.H
09-10-2013, 23:44
خوب دوستان که جواب دادن...فقط من یه مورد رو بگم...فیلمبرداری 4k ؟؟؟ بابا بیخیال...تو رو خدا این جور چیزها چیه گیر میدید...شرمنده ولی من یه سری گوشی دارم تو مغازه که ببینم مشتری حساس هستش یا خیلی سوال میپرسه دیگه 50 بالاتر هم بده بهش نمیدم...چرا ؟ چون حساسه الکی...شما هم به نظرم خیلی حساسید...من روی هیچ گوشی حساسیت به خرج ندادم...یه سری فیلم از یوتیوب میگیرم و یه سری نظرات و وسلام..میرم برای خرید...
یه نوت 8 هم تو آل دیجیتال فروختیم در حد آک واسه لرستان :4: یارو گیر داده بود چرا تو حالت خاموشی شارز میشه...گفتم کاستومه و روت هستش سیستم عاملش رو آپدیت کردم...گفت سیستم عاملش کجاشه :) هیچی دیگه من توکل کردم به خدا و یه هزینه ایی بهش برگردوندم که فقط از سرم وا بشه...

بابا بیخیال این جور چیزها...زد اولترا فوق العاده ست...شما فکر میکنید اس4 مثل این گوشیه؟ خیر بنده اس4 9505 هم دارم عمرا به این نمیرسه...پس جوری گفتم که متوجه بشید ...اس4 به این نمیرسه :4:

البته تو دوربین عملکرد جالبی نداره و فلش هم نداره که مهم نیست من یه چاقو یا بهتر بگم قمه همراهم هستش که چراغ قوه هم داره :4:

خلاصه پیشنهاد من اینه....اول نوت3 بعد زد اولترا بعد اس4...دور هیچ گوشی دیگه ایی نرو که ضرر میکنی...

mehdialoneboy
11-10-2013, 11:55
با سلام
بنده میخوام برنامه های نصب شده رو به مموری کارت انتقال بدم تو گوشی قبلیم در قسمت برنامه ها بر روی هر برنامه ای که میزدی یه جا واسه انتقال به مموری داشت اما این گوشی نداره!! لطفا راهنمایی بفرمایید؟

JIMA
11-10-2013, 12:14
با سلام
بنده میخوام برنامه های نصب شده رو به مموری کارت انتقال بدم تو گوشی قبلیم در قسمت برنامه ها بر روی هر برنامه ای که میزدی یه جا واسه انتقال به مموری داشت اما این گوشی نداره!! لطفا راهنمایی بفرمایید؟
اگه مموریتون پارتیشن بندی شده، از برنامه app2sd یا link2sd برا انتقال به مموری استفاده کنید

mehdialoneboy
11-10-2013, 12:37
اگه مموریتون پارتیشن بندی شده، از برنامه app2sd یا link2sd برا انتقال به مموری استفاده کنید

بنده تازه گوشی گرفتم و گوشیم نه روت کردم نه پارتیشن لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟
یه سوال دیگه هم داشتم اگه گوشیم روت کنم جی پی اس گوشی دچار مشکل نمیشه و آیا خودتان تست کرده اید؟

AMINEDGE
11-10-2013, 14:44
بنده تازه گوشی گرفتم و گوشیم نه روت کردم نه پارتیشن لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟
یه سوال دیگه هم داشتم اگه گوشیم روت کنم جی پی اس گوشی دچار مشکل نمیشه و آیا خودتان تست کرده اید؟

نه عزیزم با روت کردن گوشی هیچ موردی براش پیش نمیاد

B*3*N*A
12-10-2013, 09:26
دوستان برنامه واتس اپ و وی چت اکتیو نمیشه یعنی اس ام اس اکتیوش نمیاد!!!مشکل از چیه؟
دوستان مشکل حل شد با یه ریست فکتوری
واقعا الترا عالیه برای اولین بار تو اندرویید سرعت ios رو تجربه کردم حتی اس4 هم اینطور نبود!!!! همه چیش عالیه
دوربینش کار رو را میندازه!

milad_m
14-10-2013, 06:07
سلام.من z1 خریدم.حالا می خوام نقشه های افلاین maverick بریزم تو گوشی ولی جایی که این برنامه نصب شده تو کامپیوتر نمیاد یعنی فولدرشو از تو کامپیوتر نمیتونم ببینم.یه راهنمایی می کنین

AMINEDGE
14-10-2013, 07:07
سلام.من z1 خریدم.حالا می خوام نقشه های افلاین maverick بریزم تو گوشی ولی جایی که این برنامه نصب شده تو کامپیوتر نمیاد یعنی فولدرشو از تو کامپیوتر نمیتونم ببینم.یه راهنمایی می کنین

احتمالا دلیلش فعال نبودن گزینه usb dbugging هست که از آدرس Setting/Developer options میتونید فعالش کنید(ابتدا تیک بالا سمت راست رو فعال کنید)

S.H.A.H.R.O.K.H
15-10-2013, 22:07
سلام دوست من اینجا بخش تخصصی هستش نباید یه گوشیرو که فروختید بیایید بزنید تو سرش
بنده کیفیت صفحه نمایش اس4 با این مقایسه کردم چون بزرگتره فک میکنی بهتر نمایش میده
ولی اس4 تصاویر طبیعی هست و اصن زاویه دید نداره
زاویه دید هنوز تو برند سونی کاملا مشهود هستش و یکی از عیب های بزرگشه
شاید تو پرچم دار بعدیش براویا انجین 3 رو رونمایی کنه و بتونه قابل قبول بشه

زرررررررررررررررررررررررر رشک...یه گوشی رو که فروختم؟

میخواید یه عکس دسته جمعی از گوشیهایی که دارم براتون بذارم؟

من الانش هم اس4 دارم دوست من...الانش هم زد اولترا دارم...لنوو دو سیم کارته دارم... htc one sv دارم...اکسپریا tx دارم...ace 2 دارم...لایو والکمن دارم...ال جی جی پرو دارم...اس3 دارم...دقیقا متوجه حرفتون نشدم...میشه تکرار کنید :4:

حیف الان تعطیلاته و دوشنبه نوت3 به دستم میرسه وگرنه یه ریویو از اون هم میذاشتم...فقط یه گوشی اسم ببر که نداشته باشم...شما اصلا میدونی بنده کی هستم؟

ولی اس4 تصاویر طبیعی هست و اصن زاویه دید نداره
تو اس4 رنگها طبیعیه؟ جان من این حرف رو نزنی جای دیگه...برو یه کم تحقیق کن برگرد نتیجه اش رو بهم بگو...خواستی از دوستان با سابقه هم تحقیق کن که نگی الکی من رو فرستاد دنبال نخود سیاه...

میخوایی یه چیزهای راجع به صفحه نمایش اس4 بهتون بگم که حسابی از جلو چشمتون بیفته؟ من اس4 ای دارم که کل هر نوت3 رو هم میخوابونه...اگه فکر کردید کیفیت صفحه نمایش شما با یه اس4 دیگه مشابه اشتباه کردید :4:

همون اس4 خودتون رو بذارید کنار این اس4 که از قضا کره ایی هم هستش متوجه عمق فاجعه میشید...

شما مو میبینید ما خود آرایشگر را...من از بین 10 تا اس4 دست دو این رو برداشتم...زد اولترا رو در مقایسه با این گفتم...خواستید من جای دوری نیستم..حضوری تشریف بیارید مغازه شرف یاب هم میشیم دی: سنندجم دوست من...

B*3*N*A
15-10-2013, 22:41
کاک شاهرخ منم الان اس4 و الترا پیشمه
اس4 رنگارو به خاطر amoled بودن پررنگ نشون میده
اما الترا چون ips رنگارو واقعی نشون میده
بحث زاویه دید تو الترا از تمامیه سونی ها بهتر و شاید یکم از اس4 بد باشه یعنی تو زاویه 170 به بعد
اگر فرصت شد فردا تست صفحه میکنم با عکس واسه دوستان!
واقعا لذتی که تو سرعت و کار با الترا هست من تاحالا تو اندرویید تجربه نکردم!اکثر های اند هار. هم داشتم و دارم اما نه به اندازه تجربیات کاک شاهرخ که همیشه بهترین کمکارو بم میکنه!

S.H.A.H.R.O.K.H
16-10-2013, 02:22
بحث این نیست که چه نمایشگری زیباست وگرنه گفتم که اس4 ای که خودم دارم زداولترا رو زمین میزنه...ولی اگه کسی کمی دقت نظر داشته باشه زد اولترا به چشمش بهتر میاد...چرا؟

چون 90 درصد مشتریهام تو تستهای همزمان این گوشیها گفتن اس4 فقط پررنگ هستش....در صورتی که اولترا جزییات رو بهتر نشون میداد که شاید به خاطر بزرگیش باشه ولی کلا گفتم اولترا رنگهاش خیلی واقعی و طبیعی هستش...

اس4 فقط زیباست و خیلی ها از جمله خود من این زیبایی رو دوست دارم ولی نه همه جا...البته منکر صفحه نمایش نوت3 نیستم که واقعا شفاف و پرنور هستش...بهترینشون نوت3 هستش ولی بعد از نوت3 اس4 نیست...من میگم اولترا تو رده دوم هستش...

بگذریم...یه ریکاوری با بوت لودر لاک برا ما نیومد...چون اگه بوت لودر رو بدون بکاپ از drm key بشکنید برای همیشه براویا انجین رو از دست میدید...و زد اولترایی که براویا انجین نداشته باشه یعنی همون زررشک :4:

واقعا تفاوت x reality engine موقعی که فعال میشه زیاده....خیلی از دوستان بدون اطلاع بوت لودر رو باز کردن و خلاص...

LOVE Story
16-10-2013, 10:16
بگذریم...یه ریکاوری با بوت لودر لاک برا ما نیومد...چون اگه بوت لودر رو بدون بکاپ از drm key بشکنید برای همیشه براویا انجین رو از دست میدید...و زد اولترایی که براویا انجین نداشته باشه یعنی همون زررشک :4:

شاهرخ جون ریکاوری برای بوت لودر بسته هم هست.../
خدمت شما

دیگه استادی میدونی چ طور نصب میشه
XZU recovery v3 Windows (https://mega.co.nz/#%21WQA32TCS%21B_WQkS-GuheoMNqguhcMACuIP5x_ZfltmXJEH6UeufY)

AMINEDGE
16-10-2013, 13:19
نقل قول از پست اول تاپیک:

دوستان از این پس، میتوانید سوالات و مشکلات خود در مورد گوشی فوق سوپر فون Xperia Z Ultra را در این تاپیک مطرح کنید#

دوستان دارید خلاف قوانین تاپیک عمل میکنید مهم نیست تقصیر کیه مهم اینه که شما هم با جواب دادن دارید قوانین رو زیر پا میگذارید
این تاپیک محل اینگونه مباحث نیست
پست های اسپم حذف خواهند شد/
در صورت تکرار با کاربران خاطی برخورد خواهد شد/
میدونم شاید برخی دوستان هم قصد راهنمایی دیگری رو دارن که اینجا جای اینکارا نیست و... ولی بهتره به مدیران بخش اطلاع بدید

mp3mp4
17-10-2013, 09:51
تایپیک پاکسازی شد#
-----------
خواهش میکنم بحث الکی نکنید!ای بابا نه سونی نه سامسونگ و نه مارک دیگه مال بابامون نیست که اینجوری سنگشون رو به سینه میزنید! یاتدتون بیاد که تا 4سال پیش هیچ کدوم از این گوشیا نبود و الان سطح توقع ها رفته طاق آسمون:)

alidinho
17-10-2013, 12:59
سلام دوستان با مشکل تاچ مواجه شدم...خود کوشی گاهی خودسر تاچش عمل میکنه که واقعا عصابم ریخته به هم! از وقتی که به بیل 532 آپدیت شده بدتر هم شده قبلش یکم کمتر بود! اما هیچ طوری تاچش کوتاه نمیاد تا گوشی خاموش روشن شه...
بگید باید باید چیکار کنم؟؟؟

B*3*N*A
18-10-2013, 00:17
دوستان درسته که با کندن برچسب فابریک رو و پشت گوشی ارم سونی ام کنده میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

AMINEDGE
18-10-2013, 19:02
دوستان درسته که با کندن برچسب فابریک رو و پشت گوشی ارم سونی ام کنده میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

آره ظاهرا دوستانی که تست کردن اینطور بوده

S.H.A.H.R.O.K.H
18-10-2013, 19:11
شاهرخ جون ریکاوری برای بوت لودر بسته هم هست.../
خدمت شما

دیگه استادی میدونی چ طور نصب میشه
XZU recovery v3 Windows (https://mega.co.nz/#%21WQA32TCS%21B_WQkS-GuheoMNqguhcMACuIP5x_ZfltmXJEH6UeufY)

confirm, earphones after the CWM Recovery V3 installation don't work

من از روز اول پیگیرش بودم ولی هنوز باگ اساسی داره...دوستان کسی نصبش نکنه...

MOSIFA
18-10-2013, 20:36
confirm, earphones after the CWM Recovery V3 installation don't work

من از روز اول پیگیرش بودم ولی هنوز باگ اساسی داره...دوستان کسی نصبش نکنه...

هرچی آتیشه از گور همین بلند میشه : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2426739 :4:

B*3*N*A
18-10-2013, 21:09
دوستان من گوشی رو که خاموش میکنم روشن میکنم بعد ارم سونی 1 تا 2 دقیقه طول میکشه تا ارن اکسپریا بیاد و بعدش روش بشه
کوشی رو ریست کردم درست شد و لی الان دوباره اینجور شد
به اخرین نسخه اپدیت کردم

AMINEDGE
18-10-2013, 22:26
دوستان من گوشی رو که خاموش میکنم روشن میکنم بعد ارم سونی 1 تا 2 دقیقه طول میکشه تا ارن اکسپریا بیاد و بعدش روش بشه
به اخرین نسخه اپدیت کردم

احتمالا مشکل از رامه که با آپدیت های بعدی رفع میشه

B*3*N*A
18-10-2013, 22:40
احتمالا مشکل از رامه که با آپدیت های بعدی رفع میشه

اخه تا دیروز مشکلی نداشت؟!!!!
بهترین رام رسمی اخرین ورژن کدوم؟میشه لینکشو بدین؟

AMINEDGE
18-10-2013, 22:58
اخه تا دیروز مشکلی نداشت؟!!!!
بهترین رام رسمی اخرین ورژن کدوم؟میشه لینکشو بدین؟

Click here for LINK (https://docs.google.com/file/d/0B_rMaA9i_MUSRi1zWlpCOXV4RUE/edit?usp=sharing)

B*3*N*A
19-10-2013, 10:35
به اخرین نسخه اپدیت کردم

دوستان مشکل رو پیدا کردم تو قسمت ستینگ دیسپلی
یه گزینه هست به نام Optimized Backlight هست که باعث کاهش مصرف باتری میشه این گزینه رو اگه تیکش رو وردارین نور پس زیمنه بیشتر میشه بعدش که گوشی رو خاموش کنین و روشنش کنین طول میکشه روشن شه یعنی بین ارم سونی و اکسپریا فاصله 1 تا 2 دقیقه ای هست
sw: 14.1.B.1.532

alidinho
19-10-2013, 11:59
سلام دوستان با مشکل تاچ مواجه شدم...خود کوشی گاهی خودسر تاچش عمل میکنه که واقعا عصابم ریخته به هم! از وقتی که به بیل 532 آپدیت شده بدتر هم شده قبلش یکم کمتر بود! اما هیچ طوری تاچش کوتاه نمیاد تا گوشی خاموش روشن شه...
بگید باید باید چیکار کنم؟؟؟

majid.m.m
19-10-2013, 13:08
سلام خودبه خود یاوقتی به کامپیوتر وصل میکنی اینجوری میشه

alidinho
19-10-2013, 21:15
سلام خودبه خود یاوقتی به کامپیوتر وصل میکنی اینجوری میشه
خود به خود کاری به کامپیوتر وصل باشه نداره!!!!

JIMA
19-10-2013, 21:18
New Xperia Z Ultra firmware (14.1.B.2.257) released; brings improved touchscreen and optimised display calibration (http://www.xperiablog.net/2013/10/18/new-xperia-z-ultra-firmware-14-1-b-2-257-released/)

------------------------------------------------------------------

FTF] Xperia Z Ultra 14.1.B.2.257 C6833 Europe/Generic Unbranded (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2489892)]

AMINEDGE
19-10-2013, 21:28
New Xperia Z Ultra firmware (14.1.B.2.257) released; brings improved touchscreen and optimised display calibration (http://www.xperiablog.net/2013/10/18/new-xperia-z-ultra-firmware-14-1-b-2-257-released/)

------------------------------------------------------------------

FTF] Xperia Z Ultra 14.1.B.2.257 C6833 Europe/Generic Unbranded (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2489892)]

مشکل تاچ و کالیبره نبودن صفحه نمایش(دقیق نمیدونم چیه) بر طرف شده دوستان فلش بزنید با فلش تول بوسیله آموزشی که داخل تاپیک آموزشهای جامع داخل امضای من و جمال جان (JIMA) هست

B*3*N*A
19-10-2013, 23:47
مشکل تاچ و کالیبره نبودن صفحه نمایش(دقیق نمیدونم چیه) بر طرف شده دوستان فلش بزنید با فلش تول بوسیله آموزشی که داخل تاپیک آموزشهای جامع داخل امضای من و جمال جان (JIMA) هست

این کالیبره نبودن منظورش همین گزینه optimized backlight تو بلاگ اکسپریا گفتن بعد اپدیت این گزینه حذف شده!!!!
مشکلی که منم از دیروز متوجهش شدم که خداروشکر با اپدیت اکی شد

S.H.A.H.R.O.K.H
21-10-2013, 13:51
بیلد نامبر جدید چجوری روت میشه؟

JIMA
21-10-2013, 14:03
بیلد نامبر جدید چجوری روت میشه؟
به احتمال زیاد با روش زیر روت میشه:

روت بسیاری از گوشیهای اندرویدی با یک کلیک با برنامه VRoot (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=300522)

نتیجه ش رو اعلام کنید

S.H.A.H.R.O.K.H
21-10-2013, 20:05
نه اون روش نمیشه...اون ماله بیلد نامبر 532 به پایین هستش...من ورژنهای پرمیوم one click هم استفاده کردم جواب نداده...تو xda هم فقط برای بوت لودر باز اومده...فعلا راهی نیست...

84104
21-10-2013, 21:35
دوستان میشه یه لطفی بکنید یه عکس با یه گوشیه دیگه از صفحه نمایش گوشیتون وقتی کاملا صفحه گوشی سفیده بگیرید ؟! ( یه پس زمینه کامل صفید که دکمه های پایین هم نباشه )
شرمندتونم
ولی من روی این زردی صفحه نمایش حساسم برای من پایینه پایینه صفحم وقتی کلید ها محو میشن یه نور زردی میبینم به پهنای ۲ میل ... میخوام بدونم برای همه همینه
اخه توی ایپدم این مشکل بود ولی خیلیییی شدید تر به طوری که نصف صفحه زرد بود قشنگ
شرمندم بازم
دمتون گرم

Sent from my C6802 using Tapatalk 4 Beta

S.H.A.H.R.O.K.H
22-10-2013, 01:11
914543

گوشی من هیچ مشکلی نداره...نمیدونم شایدم شما حساس هستید..عکس بالا رو روی صفحه تست خود گوشی با خود گوشی گرفتم...اینجوری میگید یا با دوربین گوشی دیگه ایی؟

دوستان کسی الترا خواست بهم پیغام بده...قیمتشم معقوله...

84104
22-10-2013, 02:43
914543

گوشی من هیچ مشکلی نداره...نمیدونم شایدم شما حساس هستید..عکس بالا رو روی صفحه تست خود گوشی با خود گوشی گرفتم...اینجوری میگید یا با دوربین گوشی دیگه ایی؟

دوستان کسی الترا خواست بهم پیغام بده...قیمتشم معقوله...

اره من که حساس هستم
ولی با یه گوشی دیگه اگر ممکنه عکس بگیرید
ببخشیدا

Sent from my C6802 using Tapatalk 4 Beta

MOSIFA
23-10-2013, 23:53
بررسی تخصصی فبلت قدرتمند Xperia Z Ultra از شرکت SONY (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=299989)

shayan.spn
24-10-2013, 23:02
دوستان بعد از آپدیت هایی که تاکنون برای گوشی امده کیفیت دوربین هم بهتر شده یا خیر؟

Vahid_ath
26-10-2013, 13:48
دوستان بعد از آپدیت هایی که تاکنون برای گوشی امده کیفیت دوربین هم بهتر شده یا خیر؟
این گوشیو نباید رو عکسبرداریش تو جاهی کم نور حساب کنی

alidinho
29-10-2013, 20:24
سلام
دوستان گوشیم خاموش کردم تاچ خودسر داشت
الان دیگه روشن نمیشه آرم سونی چند ثانیه میمونه بغد صفحه سیاه میشه هیچ تغیری دیگه نمیکنه!!!
شارژش 19% بود الان تو شارژ میزنی آرم باطری میاد که داره شارژ میکنه اما شارژ نمیشه!!!
راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟؟
مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟

BENYAMIN9
30-10-2013, 16:09
سلام
دوستان گوشیم خاموش کردم تاچ خودسر داشت
الان دیگه روشن نمیشه آرم سونی چند ثانیه میمونه بغد صفحه سیاه میشه هیچ تغیری دیگه نمیکنه!!!
شارژش 19% بود الان تو شارژ میزنی آرم باطری میاد که داره شارژ میکنه اما شارژ نمیشه!!!
راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟؟
مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟
احتمالا از رامتونه.
شما یه رام رسمی با توجه به نوع zu تون دانلود کنید و با فلش تولز فلش کنید.
منتها هر چی دارین پاک میشه

MOSIFA
03-11-2013, 12:37
اعلام زمان عرضه اندروید 4.4 کیت کت برای اکسپریا Z1 و زد اولترا سونی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=305815)

iman-ss
06-11-2013, 16:32
سلام . من گوشی رو اپدیت کردم الان این دو روز وقتی با گوشی حرف میزنم صفحش سیاه میشه و دیگه روشن نمیشه تا یکی دو دقیقه . به نظرتون این باگ محسوب میشه یا مشکل سخت افزاری داره ؟ اگه بخوام رام کاستوم نصب کنم باید چیکار کنم ؟

LOVE Story
06-11-2013, 17:00
سلام . من گوشی رو اپدیت کردم الان این دو روز وقتی با گوشی حرف میزنم صفحش سیاه میشه و دیگه روشن نمیشه تا یکی دو دقیقه . به نظرتون این باگ محسوب میشه یا مشکل سخت افزاری داره ؟ اگه بخوام رام کاستوم نصب کنم باید چیکار کنم ؟
سلام دوست عزیز
با چی آپدیت کردین؟گوشی یا فلش تول؟
یک بار فکتوری ریست انجام بدید،حل نشد با فلش تول رام رو نصب کنید.../

------------
برای نصب کاستوم رام ابتدا باید بوت لودر گوشی رو آنلاک کنید(البته x reality و DRM key رو از دست میدید)
[آموزش]آموزشهای جامع (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=294633)

smash
06-11-2013, 20:48
هنوز راهی برای روت کردن بیلد ۲۵۷ بدون باز کردن بوت لودر پیدا نشده..!!؟

JIMA
06-11-2013, 20:55
هنوز راهی برای روت کردن بیلد ۲۵۷ بدون باز کردن بوت لودر پیدا نشده..!!؟

دو روش زیر رو تست کنید(با اعلام نتیجه):

روت بسیاری از گوشیهای اندرویدی با یک کلیک با برنامه VRoot (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=300522)

روت بسیاری از گوشیهای اندرویدی با یک کلیک با برنامه Kingo ROOT (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=301670)

smash
07-11-2013, 18:09
هیچ کدوم از این دو روش جواب نمیده..!!

iman-ss
08-11-2013, 08:43
گوشیم خاموش شده وقتی میخوام روشنش کنم بعد از اینکه آرم sony میره دیگه گوشی گیر میکنه بالا نمیاد تا اینکه ولوم بالا رو میگیرم با دکمه پوور که خاموشش کنم . البته گوشیمو آپدیت کردم . الان چطور میتونم گوشیه آپدیت شده را روت کنم و بعد رام خوبی نصب کنم ؟
گوشی رو چطور میتونم بالا بیارم ؟ میشه گوشی بدون اینکه بالا بیاد روت کرد ؟
نکته 1 :برا آپدیت گوشی هم رفتم تو قسمت about phone گزینه software update
نکته 2 : من قبلا htc desire hd داشتم روت و نصب رام رو بلدم .

Engine3R
08-11-2013, 11:29
توجه فرمایید:

سونی لیست آپدیت دستگاه های خود به اندروید 4.4 KitKat و 4.3 Jelly Bean را منتشر کرد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=306302&p=3963414#post3963414)

منبع:اخبار خارجی موبایلستان(gsmarena)

iman-ss
08-11-2013, 11:37
یعنی الان آپدیت کنم به 4.4 تغییر پیدا میکنه ۰

iman-ss
08-11-2013, 11:43
گوشی رو تونستم روشنش کنم . حالا به نظرتون دوباره اپدیتش کنم یا رام کوک شده نصب کنم ؟

GUYVER
08-11-2013, 12:02
هیچ کدوم از این دو روش جواب نمیده..!!

سلام دوست عزیز

تنها راه برای بوتلودر های بسته اینه که به آپدیت های قبلی ( ترجیحا به 532 ) دانگرید کنی ، گوشیت رو روی 532 روت کنی بعد Voodoo OTA RootKeeper رو نصب کنی و در supersu تیک survive OTA و گوشیت رو از طریق OTA به 257 آپدیت کنی.

GUYVER
08-11-2013, 16:13
یعنی الان آپدیت کنم به 4.4 تغییر پیدا میکنه ۰

خیر دوست عزیز از ماه آینده میلادی آپدیت 4.3 برای Z Ultra منتشر میشه.اینم متنش از GSMARENA

اینم متنش از GSMARENA

As promised, Sony will be bringing the Android 4.3 Jelly Bean to its Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 and the Xperia Tablet Z. The software roll-out will begin from next month and as usual, the upgrades will seed region by region.

در مورد آپدیت 4.4 هم احتمالا از اوایل فوریه 2014 برای Z1 و Z Ultra منتشر بشه.

GUYVER
08-11-2013, 16:18
امروز هم سونی یک استایلوس به نام ES22 برای Z Ultra معرفی کرد ، اینم تصاویرش
919065
919066

البته این استایلوس همون استالوسی هست که سونی قبلا به همراه کیس CP12 Power Cover معرفی کرده بود اما الان به صورت جداگانه برای خرید در دسترس قرار گرفته.

GUYVER
08-11-2013, 16:25
از دوستان کسی این آپدیت رو دریافت کرده ؟ ( عنوانش همون 257 هست اما حجمش حدود 12 مگابایته و بعد از آپدیت 257 اصلی اومده )

919067

Mohammad.2mt
09-11-2013, 18:21
دوستان من دو تا مشکل تو تاچ اولترا دارم میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارند؟
مشکل اینه که بعضی اوقات تاچ رو یه نقطه گیر میکنه واسه چند ثانیه و اگه صفحه رو هم عوض کنم اون نقطه هی داره فشار داده میشه
مشکل دیگه هم این که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم گوشی تقریبا به حالت نیمه هنگ میره گاهی اوقات

AMINEDGE
09-11-2013, 19:27
دوستان من دو تا مشکل تو تاچ اولترا دارم میخواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارند؟
مشکل اینه که بعضی اوقات تاچ رو یه نقطه گیر میکنه واسه چند ثانیه و اگه صفحه رو هم عوض کنم اون نقطه هی داره فشار داده میشه
مشکل دیگه هم این که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم گوشی تقریبا به حالت نیمه هنگ میره گاهی اوقات

به آخرین بیلد(257) آپدیت کردید؟
اگر نه طبق آموزش داخل امضام رام رو از بخش رامهای رسمی گوشی دانلود کنید و با فلش تول فلش بزنید

Mohammad.2mt
09-11-2013, 20:17
این ورژن 257 رو خود گوشی واسه آپدیت مثل ورژن قبلی نمیاد؟
ترجیح میدم اونجوری آپدیت کنم
با روش شما همه چی پاک میشه؟
راستی تو امضا هم چیزی پیدا نکردم اگه میشه لینکش رو بذارید
ممنون

AMINEDGE
09-11-2013, 20:36
این ورژن 257 رو خود گوشی واسه آپدیت مثل ورژن قبلی نمیاد؟
ترجیح میدم اونجوری آپدیت کنم
با روش شما همه چی پاک میشه؟
راستی تو امضا هم چیزی پیدا نکردم اگه میشه لینکش رو بذارید
ممنون

وقتی به اینترنت کانکت میشید باید بیاد اگه نمیاد نه دیگه
بله همه چیز پاک میشه و توصیه میشه با این روش فلش کنید
آموزشهای جامع (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=290640)

Mohammad.2mt
09-11-2013, 20:43
خب مشکل چیه که نمیاد؟
چی کار کنم که بیاد؟

GUYVER
09-11-2013, 20:55

سلام دوست عزیز
مشکل اول رو من تا به حال بهش برخورد نکردم ، اما مشکل دوم حتی توی 257 هم برطرف نشده.

مدل گوشی شما چیه ؟ C6802 یا C6833 رام 257 رو متناسب با گوشی خودتون دانلود کنید و موقع کار با Flashtool اون قسمت هایی که تو تصویر براتون علامت زدم تیکشون رو بردارید چیزی پاک نمیشه.
919408

Mohammad.2mt
09-11-2013, 21:02
سلام دوست عزیز
مشکل اول رو من تا به حال بهش برخورد نکردم ، اما مشکل دوم حتی توی 257 هم برطرف نشده.

مدل گوشی شما چیه ؟ C6802 یا C6833 رام 257 رو متناسب با گوشی خودتون دانلود کنید و موقع کار با Flashtool اون قسمت هایی که تو تصویر براتون علامت زدم تیکشون رو بردارید چیزی پاک نمیشه.
919408

مشکل اول رو سرچ کردم مثل اینکه بخاطر حساسیت بالای تاچ هست و اگه دست زیادی مرطوب باشه این مشکل پیش میاد
مدل گوشی 6802 هست
لینک دانلود رام رو میتونید لطف کنید؟

GUYVER
09-11-2013, 21:15
مشکل اول رو سرچ کردم مثل اینکه بخاطر حساسیت بالای تاچ هست و اگه دست زیادی مرطوب باشه این مشکل پیش میاد
مدل گوشی 6802 هست
لینک دانلود رام رو میتونید لطف کنید؟

از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=301831) میتونید دانلود کنید

Mohammad.2mt
09-11-2013, 22:37
من اینجا نتونستم رام 257 رو پیدا کنم
راستی من رامی میخوام که منو فارسی داشته باشه و لازم نباشه با روت کردن اضافه بشه

GUYVER
09-11-2013, 22:51
من اینجا نتونستم رام 257 رو پیدا کنم
راستی من رامی میخوام که منو فارسی داشته باشه و لازم نباشه با روت کردن اضافه بشه

اینم لینک (https://mega.co.nz/#!oohCXK4S!VPytri-04sYRrlp7twrTGQsVCVFPXQnPKrkNDKUlXT0) 257 برای C6802 البته این رو هم در نظر داشته باشید 257 فعلا روت نمیشه.ولی یک روش برای حفظ روت موقع آپدیت به 257 تو صفحه قبل گذاشتم.
در مورد منو فارسی هم من تا حالا رامی ندیدم روی زد اولترا که منو فارسی داشته باشه.

Mohammad.2mt
09-11-2013, 22:57
خب الان گوشی خودم فارسی داره
یعنی هیچ جوره نمیشه آپدیتش کرد که فارسی هم داشته باشه؟
من یکم تو آندروید مبتدی هستم
میشه توضیح بدید روت به چه درد میخوره؟
من الان این رام رو فقط میدم به فلش بوت و اون گزینه ها که گفتید رو برمیدارم و فلش رو میزنم. همین؟
الان گوشی من روت نیست پس حفظ روت هم لازم نیست فکر کنم

GUYVER
09-11-2013, 23:06
خب الان گوشی خودم فارسی داره
یعنی هیچ جوره نمیشه آپدیتش کرد که فارسی هم داشته باشه؟
من یکم تو آندروید مبتدی هستم
میشه توضیح بدید روت به چه درد میخوره؟
من الان این رام رو فقط میدم به فلش بوت و اون گزینه ها که گفتید رو برمیدارم و فلش رو میزنم. همین؟
الان گوشی من روت نیست پس حفظ روت هم لازم نیست فکر کنم

روت باعث دسترسی به فایل های سیستمی میشه ، البته اگر مبتدی هستید به روت دستگاه نیازی پیدا نمی کنید.
اگر با گوشی برای آپدیت چک کردید و آپدیتی نبود ، نرم افزار PC Companion روی کامپیوتر خودتون نصب کنید و گوشی رو بهش متصل کنید و از طریق نرم افزار چک کنید کنید که آپدیتی برای گوشی شما موجود هست یا خیر ؟

البته مطمئن نیستم که اطلاعات گوشی بعد از آپدیت با این روش پاک میشه یا خیر.

برای فلش زدن رام رسمی به نرم افزار Flashtool نیاز دارید که آموزش استفاده ازش در این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302165) موجود هست.

Mohammad.2mt
09-11-2013, 23:12
فایل رام رو از جایی که بشه با لینک مستقیم گرفت ندارید؟
اینجوری اشکم در میاد تا دانلود کنم
یه چیز دیگه
آپدیت قبلی که نصب کردم 160 مگ بود این چرا اینقدر زیاده؟

GUYVER
09-11-2013, 23:16
فایل رام رو از جایی که بشه با لینک مستقیم گرفت ندارید؟
اینجوری اشکم در میاد تا دانلود کنم
یه چیز دیگه
آپدیت قبلی که نصب کردم 160 مگ بود این چرا اینقدر زیاده؟

خیر این تنها لینکی هست که پیدا کردم ، اونی که شما با حجم 160 مگ گرفتید فقط آپدیت بوده ولی این فایل کامل رام هست به همین خاطر حجمش بیشتر هست.

GUYVER
09-11-2013, 23:54
با توجه به سایز بزرگ صفحه نمایش و کیفیت عالی اون به همراه SOC قدرتمند snapdragon 800 که در Z Ultra به کار رفتن این فبلت رو برای بازی کردن یک گزینه ایده آل میکنه یک سری از بازی هایی که روی ZU تست کردم به همراه ورژن نصبی ذکر میکنم که دوستان هم وقت و هم حجم نتشون رو بیهوده تلف نکنن.

1- Dead Trigger 2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=304563)

ورژنی که نصب کردن نسخه مود شده بازی هست که در خود سایت هم موجوده ، روی تنظیمات Ultra High حدود 50 فریم میده و گرافیک بازی فوق العاده است ، فقط توجه کنید از هک پول استفاده نکنید که اکانتتون بن میشه.

2- Need for Speed™ Most Wanted

ورژن 1.0.50 رو که آخرین ورژن بازی هست ، در ابتدا تست کردم اما دیتای بازی با adreno 330 هماهنگی نداشت و همه چیز سیاه بود ( با خود گوشی هم دیتا رو گرفتم ) ، اما نسخه 1.0.47 به راحتی اجرا شد!!!.

3- Asphalt 8 Airborne

در ایتدا ورژن آخر این بازی که 1.1.0 هست رو روی ZU اجرا کردم اما با خطای F.C مواجه شدم اما ورژن 1.0 به راحتی اجرا شد.( نکته با توجه به اینکه بازی از OPEN GL ES 3.0 پشتیبانی میکنه و این قابلیت از اندروئید 4.3 اضافه میشه بازی روی ZU که اپدیت 4.2.2 داره با تمام کیفیت اجرا نمیشه )

به زودی بازی های بیشتری رو تست میکنم.

enigmaarchitect
12-11-2013, 01:36
من میخوام این گوشی رو بخرم.میخوام بدونم موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
و اینکه از کسانی که خریدن میخوام بپرسم این گوشی مشکل خاصی نداره؟ لطفا اگه مشکلی داره بی تعصب بگین، اکسپریا زد دوستم جلو چشمم سوخت و هر کاری کرد روشن نشد و آخر فقط به خاطر قطعات توش تونست 500 بفروشه.

*Maldini*
12-11-2013, 11:18
دوستان گوشی رو با رم کلاس 10 امتحان کردید ببینید مشکلی داره یا نه ؟ شنیده بودم با رم کلاس 10 زیاد نمیسازه هنگی داره و این صحبت ها.. الان موندم رمم رو بندازم توش یا نه !

mahyarSAMSUNG
12-11-2013, 16:33
یه اولتارا زد خریدم برای خواهرم واقعا صداش خورد تو ذوقم وفکر کردم صداش کمه دیدم واقعا صدای حد آخرش همینه . آیا راهی نیست بشه صداشو زیاد کرد ؟ یعنی از افتضاح هم افتضاح تره . این همه سونی سونی میکردن و میگفتن سونی صداش خوبه این بود ؟:at:

*Maldini*
12-11-2013, 17:04
یه اولتارا زد خریدم برای خواهرم واقعا صداش خورد تو ذوقم وفکر کردم صداش کمه دیدم واقعا صدای حد آخرش همینه . آیا راهی نیست بشه صداشو زیاد کرد ؟ یعنی از افتضاح هم افتضاح تره . این همه سونی سونی میکردن و میگفتن سونی صداش خوبه این بود ؟:at:

دوست عزیز والا ماهم داریم این گوشی رو ولی صداش اونجوری هم نیست که شما با این غلظت خورده تو ذوقتون !!
احتمالا تمامی مشکلات زیر سر نام کاربری و آواتارتون که نیست ؟!! :4:

mahyarSAMSUNG
13-11-2013, 16:06
دوست عزیز والا ماهم داریم این گوشی رو ولی صداش اونجوری هم نیست که شما با این غلظت خورده تو ذوقتون !!
احتمالا تمامی مشکلات زیر سر نام کاربری و آواتارتون که نیست ؟!! :4:

بابا این حرفا چیه . من گوشی خودمو (نوت3) رو با zu بغل هم میزارم همه میگن صد اولترا زد افتضاحه . حدداقل از سونی این انتظار صدا رو نداشتم تو جی اس ام آرنا هم که رفتم دیدیم بللههههههه سطح صدا below avrage .. جی اس ام آرنا که دیگه آواتار سامسونگ نداره :ci:

*Maldini*
14-11-2013, 00:49
بابا این حرفا چیه . من گوشی خودمو (نوت3) رو با zu بغل هم میزارم همه میگن صد اولترا زد افتضاحه . حدداقل از سونی این انتظار صدا رو نداشتم تو جی اس ام آرنا هم که رفتم دیدیم بللههههههه سطح صدا below avrage .. جی اس ام آرنا که دیگه آواتار سامسونگ نداره :ci:

آره خوب تو بخش صدای اسپیکرش اونقدر قوی کار نکرده قبول ولی خوب هیچ گوشی نمیشه گفت تکمیله ! یعنی هیچ کمپانی نمیاد همه ایده هایی که داره رو روی یک گوشی قرار بده ! این رو هم در نظر داشته باش این تازه اولین تجربه سونی تو بازار فبلت هاست ! ولی با این حال تونست نظر خیلی از منتقدین و فبلت باز هارو به خودش جلب کنه چون سونی میتونه با نهایت ظرافت قدرت و کیفیت و زیبایی رو باهم تو گجت هاش ارائه بده. :bt:

mahyarSAMSUNG
14-11-2013, 11:25
آره خوب تو بخش صدای اسپیکرش اونقدر قوی کار نکرده قبول ولی خوب هیچ گوشی نمیشه گفت تکمیله ! یعنی هیچ کمپانی نمیاد همه ایده هایی که داره رو روی یک گوشی قرار بده ! این رو هم در نظر داشته باش این تازه اولین تجربه سونی تو بازار فبلت هاست ! ولی با این حال تونست نظر خیلی از منتقدین و فبلت باز هارو به خودش جلب کنه چون سونی میتونه با نهایت ظرافت قدرت و کیفیت و زیبایی رو باهم تو گجت هاش ارائه بده. :bt:

آخه حداقل برنامه جانبی هکی چیزی باید باشه ک صداشو بلند کرد.گوشی من با این ک صداش خیلی خوبه وباز این حور هک های واسش هست.ابنم داره یا من ندیدم؟
همش چون با سامسونگ کار میکنم سرگوشیهای مثل شونی میرم احساس میکنم صفحش سیاا و سفیده.خیلی کنتراستش کمه.تو کتم نمیره تی اف تی :dn:

mahyarSAMSUNG
14-11-2013, 15:47
البته در خصوص حرف دوستمون ک گفتن این گوشی اولین فبلت سونی بوده بابد بگم ک سونی z1 هم همین کیفیت شاید پایین تر رو هم داره.البته براساس تست صدای جی اس ام ارنا میگم.به نظر من این صدای کم به دلیلی ضد آب بودن گوشیه ک هرچند سامسونگ اس4 اکتیو هم ضدآبه ولی صداش خیلی خوبه

Engine3R
14-11-2013, 16:51
دانلود Media (رینگتون , نوتیفیکیشن , آلارم , افکت ساند) Google LG Nexus 5

Google LG NEXUS 5 media @ abi88 (http://www.mediafire.com/download/5lkp7m6hf87yj4c/Google_NEXUS_5_media_%40_abi88.rar)

دانلود والپیپرهای Google LG Nexus 5

Google LG NEXUS 5 Wallpapers @ abi88 (http://www.mediafire.com/download/276jbge32vmyevj/Google_NEXUS_5_Wallpapers_%40_abi88.rar)

iman-ss
16-11-2013, 16:21
سلام . دوستان اگه ممکنه لینک این رام رسمی جدید
14.1.b.2.257
رو قرار بدید .
ممنون

JIMA
16-11-2013, 19:24
سلام . دوستان اگه ممکنه لینک این رام رسمی جدید
14.1.b.2.257
رو قرار بدید .
ممنون

LATEST
Release: October 15, 2013
[STOCK ROM] [FTF] Xperia Z Ultra (C6802) 14.1.B.2.257 "Generic CE"
mega.co.nz Click here for LINK (https://mega.co.nz/#!oohCXK4S!VPytri-04sYRrlp7twrTGQsVCVFPXQnPKrkNDKUlXT0)

[STOCK ROM] [FTF] Xperia Z Ultra (C6802) 14.1.B.2.257 Generic MY
Click here for LINK (https://mega.co.nz/#!nN0RmbDR!ccRNy38ZUlY4ZgjWmo_uG1rH2LN8F6HHbwiJFIR 2JXQ)

behzad00
19-11-2013, 18:24
4.3 و 4.4 کی میاد بالاخره؟

mp3mp4
20-11-2013, 10:22
دوست عزیز این پست شما کاملا" اسپم هست. از زدن اینجور ارسالها پرهیز کنید
زمان عرضه نزدیک بشه اطلاع رسانی خواهد شد#

Iman FRx
20-11-2013, 10:31
آقا فرق بین c6802 با c6833 چیه ؟ کدوم بهتره ؟ چون چیپ یکی MSM 8274 و دیگری MSM 8974 هست ؟ کدوم واسه بازی بهتره ؟

GUYVER
20-11-2013, 13:44
آقا فرق بین c6802 با c6833 چیه ؟ کدوم بهتره ؟ چون چیپ یکی MSM 8274 و دیگری MSM 8974 هست ؟ کدوم واسه بازی بهتره ؟

دوست عزیز تنها فرقشون تو اینه که C6802 مودم 3G داره ولی مدل C6833 مودم 4G LTE داره که برای ما کاربردی نداره چون اینجا همین 3G هم به زور راه افتاده چه برسه به 4G . فرق دیگه ای ندارن.

GUYVER
20-11-2013, 13:46
دوست عزیز اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=301850&page=9) توضیح دادم که کی ریلیز میشه.

Bozorgtar_14
20-11-2013, 19:14
سلام دوستان
میخوام z ultra بخرم،موقع خرید چی رو باید تست کنم؟
کد تست سخت افزارش چیه؟
خلاصه همه ی نکات و بگید
مرسی

GUYVER
20-11-2013, 23:19
سلام دوستان
میخوام z ultra بخرم،موقع خرید چی رو باید تست کنم؟
کد تست سخت افزارش چیه؟
خلاصه همه ی نکات و بگید
مرسی

سلام دوست عزیز

برای تست سخت افزاری کد *#*#7378423#*#* رو وارد کنید و از منویی که ظاهر میشه Service Tests رو انتخاب کنید و گوشی رو تست کنید.

من خودم 2 هفته است Z Ultra گرفتم و کاملا راضی هستم ، حتما سعی کنید نسخه فول پک بگیرید که شارژر فندکی + یک کابل USB اضافه داره.
جلو و عقب گوشی رو هم برچسب بزنید که خش نیفته.

behnamgio
22-11-2013, 19:53
سلام
من گوشیمو 2 روزه خریدم اصلا هیچ برنامه ای روش از بازار خود گوشیم نصب نمیشه یا ارور 403 میده یا اون بالا مینوسه برا کشور شما در دسترس نیس یاقادر به نصب نمیباشد
میشه لطفا قدم قدم بگید چیکار کنم که هم بازی ها و هر برنامه ای راحت نصب بشه هم بازی های فول اچ دی را راحت انتقال بدم
در ضمن
وقتی میرم تو sony selectو مثلا آسفالت 8 را میخام ازم میپرسه که
تکمیل فعالیت با استفاده ازفروشگاه گوگل پلی یاslide me؟
هیچکدومشون نمیشه
چیکار کنم؟

behzadshar
22-11-2013, 20:17
سلام
من گوشیمو 2 روزه خریدم اصلا هیچ برنامه ای روش از بازار خود گوشیم نصب نمیشه یا ارور 403 میده یا اون بالا مینوسه برا کشور شما در دسترس نیس یاقادر به نصب نمیباشد
میشه لطفا قدم قدم بگید چیکار کنم که هم بازی ها و هر برنامه ای راحت نصب بشه هم بازی های فول اچ دی را راحت انتقال بدم
در ضمن
وقتی میرم تو sony selectو مثلا آسفالت 8 را میخام ازم میپرسه که
تکمیل فعالیت با استفاده ازفروشگاه گوگل پلی یاslide me؟
هیچکدومشون نمیشه
چیکار کنم؟

دوست عزیز نیازی به اینکار ها نیست گوگل پلی برای ایران بازه ولی نمیتونید به دلیل ..... ازش چیزی دانلود کنید.شما بازار رو رو گوشیت نصب کن که یه مارکت ایرانیه یا از همین سایت خودمون یا n تا سایت دیگه که هست با کامپیوتر نرم افزار ها تو دانلود کن و بزار رو گوشیت ونصب کن

*Maldini*
23-11-2013, 18:17
دوستان کسی اینجا تونسته با کنترلر ps3 کانکت شه بازی کنه ؟ من کنترلر رو کانکت میکنم تو منو هم کار میکنه ولی داخل بازی عمل نمیکنه (روی Fifa14 و Six Guns تست کردم نشد!)

Pedram ag
23-11-2013, 19:33
دوستان کسی اینجا تونسته با کنترلر ps3 کانکت شه بازی کنه ؟ من کنترلر رو کانکت میکنم تو منو هم کار میکنه ولی داخل بازی عمل نمیکنه (روی Fifa14 و Six Guns تست کردم نشد!)

فک کنم باید یه شبیه ساز دسته هم نصب کنید.از بچه های نرم افزار بپرسید

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

persianboy98
24-11-2013, 15:38
سلام دوستان من هم با این گوشی به جمع شما اومدم.
به عنوان اولین سوال میخواستم بدونم میکروفن گوشی شما هم کمی ضعیف هست یا فقط گوشی من اینطوریه؟

mehran torabi
28-11-2013, 10:58
سلام دوست عزیز نحوه قرار گرفتن گوشی بر روی گوش هنگام صحبت کردن خیلی مهمه چون اسپیکر وسط قرار داره موقع صحبت باید دقیقا وسط گوشی روی گوش قرار بگیره وصداش به نظر من خیلی نسبت به گوشیهای ذیگه سونی بهتره در ضمن باید مد ایکس لود رو هم فعال کنید.به ستینگ برید سوند افکت رو بزنید اگر کلر اودیو تیک داره تیکش رو برداریدتاسوند اینهنز منتس فعال بشه روش تب کنید وارد یک قسمت میشه مثل اکولایزر قسمت بال زده ستینگ وارد ستینگ بشید تیک ایکس لود رو فعال کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

mehran torabi
28-11-2013, 11:00
منظورتون اینه که وقتی صحبت میکنید صدا برای شنونده ضعیف هست؟

persianboy98
28-11-2013, 11:24
اره البته طی آزمایشی که انجام دادم متوجه شدم فقط توی برنامه ویچت این مشکل وجود داره.

GUYVER
30-11-2013, 15:43
از دیروز که رام 4.4 Omni رو به همراه کرنل Revolution رو روی گوشی انداختم ، دستگاه داره پرواز میکنه و مصرف باتری اش همه با اینکه به 2342 مگاهرتز اورکلاک کردم نسبت به رام استوک بهتر شده.به دوستان پیشنهاد میکنم نصبش کنن فقط فعلا بلوتوث اش کار نمیکنه که در آپدیت های بعدی این مشکل رفع میشه.

khoshchinarash
02-12-2013, 20:06
.................................................. .................................................. ...............................................

کندن محافظ ضدخش صفحه گوشی های سونی که بصورت فابریک چسبیده شده و باچشم قابل رویت نیست

.................................................. .................................................. ...............................................

924950

How to remove your Sony Xperia Z1 screen protector (http://www.mediafire.com/?go31oqeuus5fgbs)

persianboy98
05-12-2013, 23:28
اینم از نتیجه بنچمارک Antutu روی گوشی من. خیلی جالب و صد البته عجیب چون گوشی کاملا بدون دستکاری هست فقط روت شده. پرچم زد اولترا بالاست

Sent from my C6802 using Tapatalk

retina007
07-12-2013, 01:03
دوست من امتیاز خیلی خوبی را بدست آوردی ولی امتیاز اکسپریا زداولترا بهتر و بیشتر از این امتیاز هم هست برای مثال خود من با رام و کرنل رسمی و بدون روت به امتیاز بالاتر از 36000 هم رسیدم که بزودی اسکرین شات آنرا در اینجا قرار میدم

*Maldini*
08-12-2013, 16:42
بله نتایج بنچمارکش نشون میده عملکرد گوشی فوق العادس ! واسه منم همین حدودا بود .. بالاتر از Note3 !

xperiasl
08-12-2013, 22:58
داره یه خبرایی میشه به گوش باشید برای یک کاربر فروم XDA یک اپدیت از طریق OTA اومده با حجم 228 مگ احتمالا 4.3 باشه اینم کد اپدیته

14.2.A.0.290

saeed z+
12-12-2013, 18:38
درود

دوستان خسته نباشید
حتما خبر ساپرت کردن بعضی از گوشی های سطح بالای بعضی کمپانی ها ( ZU و GS4 و HTC 1 ) توسط گوگل رو شنیدین
میخواستم بدونم نمیشه که نسخه معمولی این گوشی رو خرید و بعد رام های غیر رسمی که برای گوشیی هایی که توسط گوگل ساپورت میشن ارئه میشه رو رو اینانصب کرد؟
(چه جمله سختی شد:4: )

اون جوری این گوشی ها هم مثل سری نکسوس پشتیبانی طولانی مدت دارن

با تشکر :bt:

retina007
13-12-2013, 12:58
نسخه گوگل اکسپریا زداولترا هم با همکاری شرکت گوگل تولید شده و با اندروید ۴٫۴ کیت کت هم در آمریکا عرضه شده و بزودی واسه کشورمان هم میاد

Sent from my C6903 using Tapatalk

mp3mp4
14-12-2013, 10:44
نسخه گوگل اکسپریا زداولترا هم با همکاری شرکت گوگل تولید شده و با اندروید ۴٫۴ کیت کت هم در آمریکا عرضه شده و بزودی واسه کشورمان هم میاد

Sent from my C6903 using Tapatalk
میشه لینک منبع رو بدین؟

mp3mp4
14-12-2013, 10:45
درود

دوستان خسته نباشید
حتما خبر ساپرت کردن بعضی از گوشی های سطح بالای بعضی کمپانی ها ( ZU و GS4 و HTC 1 ) توسط گوگل رو شنیدین
میخواستم بدونم نمیشه که نسخه معمولی این گوشی رو خرید و بعد رام های غیر رسمی که برای گوشیی هایی که توسط گوگل ساپورت میشن ارئه میشه رو رو اینانصب کرد؟
(چه جمله سختی شد:4: )

اون جوری این گوشی ها هم مثل سری نکسوس پشتیبانی طولانی مدت دارن

با تشکر :bt:

از شدنی میشه.البته اگر مدلی که گوگل ساپورت میکنه سخت افزار مشابه یا کاملا نزدیک داشته باشه:dn:

*Maldini*
14-12-2013, 15:36
از شدنی میشه.البته اگر مدلی که گوگل ساپورت میکنه سخت افزار مشابه یا کاملا نزدیک داشته باشه:dn:

سخت افزاری دقیقا یکی هستن ! از لحاظ اینترفیس هم تفاوت آنچنانی ندارن فقط نسخه گوگل زودتر آپدیت هارو دریافت میکنه .

saeed z+
14-12-2013, 19:29
دوستی که منبع رو میخواست با اجازه من میزارم

http://www.zoomit.ir/articles/mobile/8178-google-play-xperia-z-ultra

سخت افزاری دقیقا یکی هستن ! از لحاظ اینترفیس هم تفاوت آنچنانی ندارن فقط نسخه گوگل زودتر آپدیت هارو دریافت میکنه .

فقط زود تر بودن آپدیت ملاک انتخاب نیست...
محصولاتی که توسط گوگل پشتیبانی میشن به مدت طولانی تری آپدیت دریافت میکنن این جوری کاربر مجبور نیست برای دستیابی به نسخه جدیدتر اندروید دوایسش رو عوض کنه
چون که قیمت نسخه گوگلی این فبلت گرونتره (649 دلار) تهیه نسخه اصلی(514 دلار) برای ما به صرفه تره
با توجه به متن خبر این دو گوشی سخت افزاری کاملا مشابه دارند

mehran torabi
14-12-2013, 21:28
سلام دوستان من وقتی nfcروفعال میکنم تونوتفیکیشن نمیادمشکل ازکجاست چکارکنم؟

*Maldini*
15-12-2013, 19:01
محصولاتی که توسط گوگل پشتیبانی میشن به مدت طولانی تری آپدیت دریافت میکنن این جوری کاربر مجبور نیست برای دستیابی به نسخه جدیدتر اندروید دوایسش رو عوض کنه
چون که قیمت نسخه گوگلی این فبلت گرونتره (649 دلار) تهیه نسخه اصلی(514 دلار) برای ما به صرفه تره
مسلما از نظر ساپورت نرم افزاری بهتر از این نسخه اصلی خواهد بود با توجه به تفاوت قیمت . چون سخت افزار این گوشی پتانسیل دریافت طولانی مدت آپدیت ها رو داره و احتمالا سونی و گوگل توافق کردن که نسخه گوگل ساپورت طولانی تری روی این گوشی داشته باشه .

AMINEDGE
15-12-2013, 19:40
دوستی که منبع رو میخواست با اجازه من میزارم

http://www.zoomit.ir/articles/mobile/8178-google-play-xperia-z-ultra

مسلما از نظر ساپورت نرم افزاری بهتر از این نسخه اصلی خواهد بود با توجه به تفاوت قیمت . چون سخت افزار این گوشی پتانسیل دریافت طولانی مدت آپدیت ها رو داره و احتمالا سونی و گوگل توافق کردن که نسخه گوگل ساپورت طولانی تری روی این گوشی داشته باشه .

دوستان باید توجه کنید که اگر نسخه ی Google play زودتر آپدیت میشه ولی خیلی امکانات رامهای سونی (مثل اسمال اپس٫لانچر٫کیبورد کارامدش٫واکمن٫آلبوم و...) رو نداره و خیلی ساده و سطحی هستش ب این دلیل ب نظر بنده خرید نسخه ی اصلی خیلی ب صرفه هست چرا که برای علاقمندان به آپدیت های جدید اندروید هم کاستوم رامهای نظیر سیانوژن و... وجود داره و سونی همه جوره هوای کاربراش رو داره درسته دیر گوشیهاشو آپدیت میکنه ولی برنامه های رسمیشو جدا و ماه به ماه یا هفته به هفته آپدیت میکنه تا یکنواخت نباشه

سلام دوستان من وقتی nfcروفعال میکنم تونوتفیکیشن نمیادمشکل ازکجاست چکارکنم؟

دوست عزیز تعداد کمی از رامهای رسمی ازین قابلیت برخوردار هستند
برای فعال کردنش باید گوشی روت باشه

*Maldini*
15-12-2013, 20:32
یعنی جدی واکمن و البوم و اسمال اپس رو نداره این نسخه ؟!
عمرا ارزش خرید نداره ! :-D قدرت خود سونی رو عشق است...

AMINEDGE
15-12-2013, 21:38
یعنی جدی واکمن و البوم و اسمال اپس رو نداره این نسخه ؟!
عمرا ارزش خرید نداره ! :-D قدرت خود سونی رو عشق است...

خیر عزیزم اندروید گوگل از ریشه با سونی فرق داره حتی تم هم نداره همه چی آبی یا سفیده
اگه میخواین ببینید چجوره یکی از رامهای سیانوژن رو نصب کنید خیلی با اندروید گوگل شباهت دارن

mehran torabi
16-12-2013, 09:30
محمد جان شرمندهnfcربطی به روت بودن یا نبودن گوشی نداره زمانی که شما در ستینگ تیک nfc رو فعال کنید میتونید از طریق nfcیک سری فایلها رو مثل بلوتوس انتقال بدید البته سرعت انتقال از بلوتوث بیشتره کارایهای دیگه هم داره که تو ایران فعلا جا نیفتاده یا اینکه یک سری از لوازم جانبی مثل هنزفری یا اسپیکر از این طریق با گوشی کانکت میشن.منتهامن سوالم اینه که علامت روشن شدن nfc قبلا تو نوتفیکیشن میومد الان نمیا اونو چیکار کنم که بیاد.

AMINEDGE
16-12-2013, 09:49
محمد جان شرمندهnfcربطی به روت بودن یا نبودن گوشی نداره زمانی که شما در ستینگ تیک nfc رو فعال کنید میتونید از طریق nfcیک سری فایلها رو مثل بلوتوس انتقال بدید البته سرعت انتقال از بلوتوث بیشتره کارایهای دیگه هم داره که تو ایران فعلا جا نیفتاده یا اینکه یک سری از لوازم جانبی مثل هنزفری یا اسپیکر از این طریق با گوشی کانکت میشن.منتهامن سوالم اینه که علامت روشن شدن nfc قبلا تو نوتفیکیشن میومد الان نمیا اونو چیکار کنم که بیاد.

دوست عزیز من خودم یه ساله Sony T دارم اگه ندونم این چیه دیگه باید استفا بدم از همکاریتم!
منظورم اینه که وقتی آنش میکنید nfc رو آیکنش ممکنه نیاد ولی اگه تست کنید کار میکنه
روت بودنم منظورم این بود ک برای فعال کردن اینکه آیکنش اون بالا بیاد باید گوشی روت باشه نه اینکه برای استفاده از خود nfc !

saeed z+
16-12-2013, 12:56
دوستان باید توجه کنید که اگر نسخه ی Google play زودتر آپدیت میشه ولی خیلی امکانات رامهای سونی (مثل اسمال اپس٫لانچر٫کیبورد کارامدش٫واکمن٫آلبوم و...) رو نداره و خیلی ساده و سطحی هستش ب این دلیل ب نظر بنده خرید نسخه ی اصلی خیلی ب صرفه هست چرا که برای علاقمندان به آپدیت های جدید اندروید هم کاستوم رامهای نظیر سیانوژن و... وجود داره و سونی همه جوره هوای کاربراش رو داره درسته دیر گوشیهاشو آپدیت میکنه ولی برنامه های رسمیشو جدا و ماه به ماه یا هفته به هفته آپدیت میکنه تا یکنواخت نباشه

من سؤالم این بود که میشه آیا نسخه اصلی رو تهیه کنیم و بعد از این که سونی دیگه برای این سری گوشیاش آپدیت نداد کاربران این گوشی از رام های نسخه گوگل پلی استفاده کنن؟

*Maldini*
16-12-2013, 13:34
من سؤالم این بود که میشه آیا نسخه اصلی رو تهیه کنیم و بعد از این که سونی دیگه برای این سری گوشیاش آپدیت نداد کاربران این گوشی از رام های نسخه گوگل پلی استفاده کنن؟

نه عزیز اگه قرار بود اینجوری بشه که دیگه کسی نمیرفت این نسخه رو صد و خورده ای دلار بیشتر تهیه کنه ! البته احتمال فراوون اون موقع واسه همین نسخه اصلی هم رام های غیر رسمی کوک میشه !
البته از نظر من نسخه اصلییش یک چیز دیگس..

behzadshar
16-12-2013, 14:26
خبر خوب اندروید 4.3 برای z1 و z ultra ریلیز شد

http://www.gsmarena.com/android_43_rolling_out_to_xperia_z1_and_z_ultra-news-7376.php

-<Sal3H>-
16-12-2013, 16:40
باسلام.بنده به تازگی از دیروز این دیوایس رو خریداری کردم.منتهی یه موردی که روی اعصابمه اینه که بر خلاف گفته مدت زمان فول شارژ شدن باطری برای من به نزدیک ۳ ساعت میرسه.(دومین شارژ گوشی)در حالی منبع میگن باید نهایتا ظرف یک ساعت و نیم فل شارژ بشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن برای آپدیت واکمن هم یک درصد میره جلو و یهو پیغام pending network میده.البته آپدیت خود گوشی رو بدون مشکل گرفت.

*Maldini*
16-12-2013, 18:50
باسلام.بنده به تازگی از دیروز این دیوایس رو خریداری کردم.منتهی یه موردی که روی اعصابمه اینه که بر خلاف گفته مدت زمان فول شارژ شدن باطری برای من به نزدیک ۳ ساعت میرسه.(دومین شارژ گوشی)در حالی منبع میگن باید نهایتا ظرف یک ساعت و نیم فل شارژ بشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن برای آپدیت واکمن هم یک درصد میره جلو و یهو پیغام pending network میده.البته آپدیت خود گوشی رو بدون مشکل گرفت.

درود.
شارژر گوشی رو چک کن ببین ep880 هست یا نه . برای آپدیت ها هم با یه برنامه قندشکن وصل شو حله.

AMINEDGE
16-12-2013, 19:20
C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf

آپدیت 4.3

https://mega.co.nz/#!M40TwCbL!TKXrEiViMbpUaTDVoKbwAUBvrFMItuHNT3Xkvui HV_Y

لینک مستقیم تا 7 روز

C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf (http://fs2.filegir.com/mahthenewgamer/C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf)

arghv
17-12-2013, 11:21
من آپدیت کردم قسمت دوربین خیلی خوب شد و به نظر من خیلی بهتر عکس میگیره سرعت بالاتر قابل درک هست و تاچ هم بهتر شده تغییر ظاهری خاصی من ندیدم ندیدم دو تا هم برنامه داره

-<Sal3H>-
17-12-2013, 14:35
دیشب رام 4.3 رو زدم روی گوشیم فلشش تموم شد بعدش گوشی بوت نشد.ترسیدم بریک شده باشه.فقط نمیدنم چرا بنچمارکامم اینقدر کمن.33 هزار میگیرم!نوت ۳ راحت 34 هزارو میگرفت.من از نوت۳ به این گوشی مهاجرت کردم.تغییراتی که دوستمون گفت تایید میشه.
البته من در کل از خریدم راضیم.زد التر درسته مصرفش بالاست ولی در عوض تو یک ساعت و نیم شارژ میشه که عالیه.فیلم فول اچ دی رو توش نگاه کنی هیچ فرقی با نوت۳ نداره.کلا بهترین دیوایس مخصوص سرگرمی، همین گوشیه.

arghv
17-12-2013, 15:55
نمونه عکس گرفته شده بعد از اپدیت

mehran torabi
19-12-2013, 09:24
سلام من هم اپدیت کردم درقسمت دوربین تغییرات نرم افزاری زیادی به وجود اومده سسوشال لایوش خیلی جالب یک نرم افزار افکت گزاری روی عکسها هم اضافه شده که خیلی برنامه جالبی هست البته یک راهنمایی کوچیک بکنم تو این برنامه که اسمش پیکسلر اکسپرس هست وارد برنامه که شدین باید به اینترنت وصل باشین وگزینه های مختلف افکت هارو دانلود کنید بعد باهاشون کار کنید رو هر گزینه که بزنید خودش دانلود میشه.بنچمارکی هم گرفتم 35160 بود با رام 4.3.927975اسکرین شات بنچمارک رو گزاشتم.

GUYVER
19-12-2013, 15:18
این هم روش روت آپدیت 4.3 برای بوتلودر باز

اول از همه اطمینان حاصل کنید که Ta backup از گوشی خودتون تهیه کرده باشید.

ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید
https://mega.co.nz/#!psEjlbwA!S8jd-AD5GnKEE_feeoLusTQlmMka0XIC9mc_Y0mfve8
حالا فایل رو روی کامپیوتر خودتون اکسترکت کنید.
در مرحله بعد فایل Xperia_Z_Ultra_root_package رو که دانلود کردید در روت حافظه داخلی گوشی خودتون هم قرار بدید.
حالا برید سراغ کامپوتر خودتون و تو فایل هایی که اکسترکت کردید روی Flash کلیک کنید تا یک صفحه آبی رنگ ظاهر بشه ، حالا تلفنتون رو به حالت fastboot ببرید و گزینه 1 رو انتخاب کنید.
بعد از این کار گوشی رو ریبوت کنید و به محیط کاستوم ریکاوری برید ، و از ریکاوری فایل Xperia_Z_Ultra_root_package رو که تو حافظه داخلی گوشیتون قرار داده بودید رو فلش بزنید.
حالا تلفن خودتون رو خاموش کنید ، سراغ کامپیوتر برید و دوباره فایل Flash رو اجرا کنید و گوشی رو به حالت Fastboot ببرید و گزینه 2 رو بزنید.
تبریک میگم گوشیتون روت شده.

smash
19-12-2013, 19:02
C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf

آپدیت 4.3

https://mega.co.nz/#!M40TwCbL!TKXrEiViMbpUaTDVoKbwAUBvrFMItuHNT3Xkvui HV_Y

لینک مستقیم تا 7 روز

C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf (http://fs2.filegir.com/mahthenewgamer/C6833_14.2.A.0.290_SG-lte.ftf)

میشه لطف کنی و ورژن ۴.۳ مدل c6802 و بزاری...!؟

s_silent
19-12-2013, 20:13
دوستان چند روزیه که سونی اپدیت 4.3 رو برای C6833 و چند مدل دیگه الترا منتشر کرده . تو بعضی سایتها نسخه خاور میانه واسه C6802 هم گذاشتن از جمله این سایت (android-rom.ir/?p=1397). راستش از اونجا که منبع مهمی برای صحت اپدیت این مدل ( 6802 ) پیدا نکردم جرات نکردم از نسخه منتشر شده خاور میانه استفاده کنم .

خواستم ببینم کسی این نسخه رو تست کرده ؟
ایا میشه با فلش تولز گوشی رو که هنوز روت نشده و بوت لودرش باز نیست اپدیت کرد ؟

در ضمن رو سیستمم هم برنامه PC Campanion رو دارم هم برنامه Update Service سونی رو . با برنامه اول پیغام اپدیت به 4.3 میاد اما وقتی میره واسه دانلود و اپدیت وسط کار پیغام خطا میده و میاد بیرون اخرین نسخه PC Campanion نصب کردم بازم همین مشکل رو داشت .خطایی که میده ارور شماره 1200 . سرچ کردم به صفحه ای رسیدم که نوشته بود یعنی سرور سونی اورلود شده . (اینم از شانس ما )

اما با برنامه Update Service سونی میگه گوشی شما اخرین اپدیت رو داره .

در کل از دوستان اگه کسی موفق شده اپدیت جدید رو بدون مشکل بگیره لطفا راهنمایی کنه .

GUYVER
19-12-2013, 20:49
دوستان توجه کنن
کسانی که به 4.3 آپدیت کردن و بعد از آپدیت میخواستن کاستوم رام نصب کنن IMEI خودشون رو از دست دادن برای اینکه این مشکل برای کسی پیش نیاد باید اول با فلش تول به 4.2.2 دانگرید کنید اما بیسباند رو تو فلش تول تیکش رو بزنید که نصب نشه.
البته این راه حل برای همه جواب نداده.

-<Sal3H>-
19-12-2013, 23:45
دوستان به نظرتون چقدر زمان میبره تا روت برای نسخه ۴.۳ برسه.ارزششو داره به ۴.۲ برگردیم؟
توی XDA ظاهرا گفتن ر.شنایی صفحه بعد از آپدیت یک و نیم برابر بیشتر شده!

AMINEDGE
20-12-2013, 00:22
دوستان به نظرتون چقدر زمان میبره تا روت برای نسخه ۴.۳ برسه.ارزششو داره به ۴.۲ برگردیم؟
توی XDA ظاهرا گفتن ر.شنایی صفحه بعد از آپدیت یک و نیم برابر بیشتر شده!

دوست من اگه شما میخوای گوشی رو روت کنی بوتلودر رو آنلاک کن (برای بازگرداندن براویا قبلش از ta بوسیله برنامش بکاپ بگیر)
بعد این فایل رو از ریکاوری بوسیله ی یه کرنل کاستوم فلش کن و ریبوت کن Supersu نصب شده و تمام
UPDATE-SuperSU-v1.80.zip (http://download.chainfire.eu/370/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.80.zip?retrieve_file=1)

soheil368
20-12-2013, 10:41
دوستان کیفیت دوربین بعد از اپدیت چقدر بهتر شده درصد بدین.همچنان نرخ نویز بالاس؟با تغییر محیط نرم افزاریش کاری ندارم فقط کیفیت عوض شده؟چون میخوام فبلت بخرم تنها فبلتیه که سایزش و سخت افزارش عالیه فقط دوربینش قبل اپدیت که در حد افتضاح بود الان اگه خوب شده باشه بی شک میخرم.

راستی اون قلمی که معرفی کرده تو ایران هست و چند؟

-<Sal3H>-
20-12-2013, 11:02
دوست من اگه شما میخوای گوشی رو روت کنی بوتلودر رو آنلاک کن (برای بازگرداندن براویا قبلش از ta بوسیله برنامش بکاپ بگیر)
بعد این فایل رو از ریکاوری بوسیله ی یه کرنل کاستوم فلش کن و ریبوت کن Supersu نصب شده و تمام
UPDATE-SuperSU-v1.80.zip (http://download.chainfire.eu/370/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.80.zip?retrieve_file=1)
1-محمد جان الان این بکاپ رو چطوری باید بگیرم.آخه طبقاین آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=269507&p=3760065&viewfull=1#post3760065)که برم میگه برای بکاپ گیری باید گوشیتون رووت باشه.
2-در ضمن امکان دانگرید به نسخه ۴.۲ هست.یا نه؟
3-من میخوام به 4.2 برگردم و بعدش رام مخصوص خاورمیانه رو فلش بزنم.چون اوون دوستمون گفت امکان پریدن سریال نامبر وجود داره.
ممنون میشم لطف کنید واضح تر توضیح بدید.من تازه به جمعتون پیوستم.

AMINEDGE
20-12-2013, 14:30
1-محمد جان الان این بکاپ رو چطوری باید بگیرم.آخه طبقاین آموزش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=269507&p=3760065&viewfull=1#post3760065)که برم میگه برای بکاپ گیری باید گوشیتون رووت باشه.
2-در ضمن امکان دانگرید به نسخه ۴.۲ هست.یا نه؟
3-من میخوام به 4.2 برگردم و بعدش رام مخصوص خاورمیانه رو فلش بزنم.چون اوون دوستمون گفت امکان پریدن سریال نامبر وجود داره.
ممنون میشم لطف کنید واضح تر توضیح بدید.من تازه به جمعتون پیوستم.

مشکلی نیست حتما نیاز نیست که اندروید 4.3 رو روت کنید و اقدام به آنلاک کنید
میتونید اندروید 4.2 رو با فلش تول فلش کنید٫روتش کنید٫از ta بکاپ بگیرید و گوشی رو آنلاک کنید
بله در مورد گوشیهای سونی اصلا واژه دانگرید معنایی نداره چرا که شما هر نسخه از رامی که برای گوشیتون اومده رو میتونید بدون مشکل با فلش تول فلش کنید بدون هیچ مشکلی

GUYVER
20-12-2013, 18:08
سلام دوستان

با آپدیت 4.3 سونی که برای Z1 و Z Ultra ارائه شده ، متاسفانه سونی کرنل رو دستکاری کرده که باعث دو مشکل آزار دهنده شده :
1- اجازه روت کامل به گوشی داده نمیشه ( حتی با بوتلودر باز ) ( فعلا راهی برای روت بوتلودر بسته نیومده )
2- اگر به 4.2 دانگرید کنید خواهید دید که IMEI گوشی و در نتیجه آنتن دهی گوشی خودتون رو از دست میدید و تنها راه برگشتن IMEI هم فلش زدن رام 4.3 یا 257 با فلش تول هست.

-<Sal3H>-
20-12-2013, 20:13
عزیزان زد الترا داری که به 4.3 آپدیت کردند ظاهرا برای روت گوشی باید فعلا سماغ بمکند.تا دوماه دیگه..........:dx::dx::dx:

retina007
21-12-2013, 00:08
دوستان کیفیت دوربین بعد از اپدیت چقدر بهتر شده درصد بدین.همچنان نرخ نویز بالاس؟با تغییر محیط نرم افزاریش کاری ندارم فقط کیفیت عوض شده؟چون میخوام فبلت بخرم تنها فبلتیه که سایزش و سخت افزارش عالیه فقط دوربینش قبل اپدیت که در حد افتضاح بود الان اگه خوب شده باشه بی شک میخرم.

راستی اون قلمی که معرفی کرده تو ایران هست و چند؟

دوست من کيفيت دوربين زداولترا بعد از اپديت به 4،3بسيار عالى شده
عکسهاى بسيارخوبى را گرفتيم که عاليه
دريک جمله بگم که الان بهترين 8 مگاپيکسلى بازار هست دوربين زداولترا

Sent from my C6603 using Tapatalk

soheil368
21-12-2013, 09:49
دوست من کيفيت دوربين زداولترا بعد از اپديت به 4،3بسيار عالى شده
عکسهاى بسيارخوبى را گرفتيم که عاليه
دريک جمله بگم که الان بهترين 8 مگاپيکسلى بازار هست دوربين زداولترا

Sent from my C6603 using Tapatalk
بابت پاسخ متشکرم.میتونین دو نمونه عکس تو یه ساتی اپلود کنین اینجا قرار بدین اگه این لطف و بکنین ممنون میشم چون میخوام برم بخرم ولی اینقدر از دوربینش با اندروید 4.2 بد شنیدم که زده شدم اگه منو از شک بیرون بیارین ممنون میشم(فقط اگه لطف کردید یه نمونه عکس تو اتاق که نورش کمه و یه نمونه بیرون از خونه و در حالت ماکرو بندازین ممنون)
یه سوال دیگه اسپیکرش بعد اپدیت بلند تر نشد؟ چون من دیزایر اچ دی که داشتم روزی که خریدم تا باهاش اهنگ پخش کردم واقعا پشیمونم کرد از خریدش .ولی بعد از اپدیت میتونم بگم تا دو برابر صدا بلند شد و بلندیش بالاتر از حد متوسط رفت در حالی که قبلا خیلی زیر متوسط بود.

sacleq
21-12-2013, 13:03
با سلام !!!
دوستانی که به 4.3 اپدیت کردند !
اسکرین شات از بخش های تغییر شده از این نسخه رو بزارن ممنون میشم !!
آیا امکانات جدید اضافه شده/؟

arghv
21-12-2013, 13:38
بابت پاسخ متشکرم.میتونین دو نمونه عکس تو یه ساتی اپلود کنین اینجا قرار بدین اگه این لطف و بکنین ممنون میشم چون میخوام برم بخرم ولی اینقدر از دوربینش با اندروید 4.2 بد شنیدم که زده شدم اگه منو از شک بیرون بیارین ممنون میشم(فقط اگه لطف کردید یه نمونه عکس تو اتاق که نورش کمه و یه نمونه بیرون از خونه و در حالت ماکرو بندازین ممنون)
یه سوال دیگه اسپیکرش بعد اپدیت بلند تر نشد؟ چون من دیزایر اچ دی که داشتم روزی که خریدم تا باهاش اهنگ پخش کردم واقعا پشیمونم کرد از خریدش .ولی بعد از اپدیت میتونم بگم تا دو برابر صدا بلند شد و بلندیش بالاتر از حد متوسط رفت در حالی که قبلا خیلی زیر متوسط بود.
عکس ماکرو بعد از اپدیت در صفحه قبل هست

soheil368
21-12-2013, 15:12
عکس ماکرو بعد از اپدیت در صفحه قبل هست

.اگه عکس تو فاصله ی حدقل سه چهار متری از منظره بیرون و یا تابلویی مبلمانی ... تو اتاق بندازین ممنون میشم.میخوامب بینم میدان دیدش چقدره و تا چه حد جزییات مشخصه و چقدر میشه روی عکس زوم کرد و نرخ نویز در چه حدیه
ولی تو این عکسی که اپلود شده هم اونقدری بهبود پیدا نکرده دوربین که دوستمون گفتن :" دريک جمله بگم که الان بهترين 8 مگاپيکسلى بازار هست دوربين زداولترا"

GUYVER
23-12-2013, 17:56
اینم راه دانگرید به FW های پایین تر از 290 بدون از دست دادن IMEI :
اول با فلش تول به 257 دانگرید میکنیم ، بعد هم به 510 دانگرید میکنیم.
این روش رو خودم تست کردم و به هیچ عنوان IMEI گوشی از دست نرفت.

pooriamania2
24-12-2013, 15:20
سلام دوستان....من دیشب گوشمو با آندروید 4.3 بدون اینکه بک اپ بگیرم انلاک کردن....میخاستم بدونم با نسخه جدید کیت کت X reality کوشیم خوب ميشه....هیچ راهی نداره

AMINEDGE
24-12-2013, 19:09
سلام دوستان....من دیشب گوشمو با آندروید 4.3 بدون اینکه بک اپ بگیرم انلاک کردن....میخاستم بدونم با نسخه جدید کیت کت X reality کوشیم خوب ميشه....هیچ راهی نداره

دوست عزیز X Reality فقط روی رامهای رسمی و بوتلودر بسته کار میکنه باید بکاپ میگرفتید الان دیگه پریده متاسفانه

mehran torabi
26-12-2013, 13:38
سلام دوستان تو رام قبلی تو قسمت سوند وارد سوند هنز منت که میشدیم بالای اکولایزرها ستینگ رو که میزدیم میتونستیم گزینه ایکس لود رو انتخاب کنیم که کیفیت صدا بره بالا ولی الان که میزنیم این پیغام میاد برای شما هم اینطوریه.unfotunately sound enhancements has stopped

s_silent
26-12-2013, 21:58
واسه کسایی که هنوز این گوشی رو نخریدن بگم اگه انتخابتون اکسپریا زد التراست باید بی خیال دوربین خوب و کیفیت صدا بشین . با اپدیت 4.3 هم فقط دوربینش بهتر شد البته در نه در حد خیلی عالی . به خاطر صدای پایین اسپیکرهاش و کیفیت پایینشون حالم گرفته شد . اما اما اما از سرعت و قدرتش به جرات میتونم بگم هیچ گوشی به پاش نمیرسه . یک ابر گوشی به تمام معناست . اگه باهاش کار کنید ، گوشیهای دیگه رو که تو دستتون میگیرید براتون اسباب بازی میشن . ای کاش سونی فکری به حال اسپیکرهای این گوشی بکنه

xperiasl
27-12-2013, 00:32
بخاطر ضد اب بودنش هست وگرنه اگر گوشی ضد اب نبود صداش بیشتر میشد

lariyazdi
27-12-2013, 12:03
سلام
این گوشبم چند پنل مختلف داره?
اخه از صفحه نمایشش زیاد تعریف میکنن!
همشون یکین یا....

Sent from my ME371MG using Tapatalk 2

GUYVER
27-12-2013, 13:14
واسه کسایی که هنوز این گوشی رو نخریدن بگم اگه انتخابتون اکسپریا زد التراست باید بی خیال دوربین خوب و کیفیت صدا بشین . با اپدیت 4.3 هم فقط دوربینش بهتر شد البته در نه در حد خیلی عالی . به خاطر صدای پایین اسپیکرهاش و کیفیت پایینشون حالم گرفته شد . اما اما اما از سرعت و قدرتش به جرات میتونم بگم هیچ گوشی به پاش نمیرسه . یک ابر گوشی به تمام معناست . اگه باهاش کار کنید ، گوشیهای دیگه رو که تو دستتون میگیرید براتون اسباب بازی میشن . ای کاش سونی فکری به حال اسپیکرهای این گوشی بکنه

دوست عزیز همونطور که بقیه هم اشاره کردن به خاطر ضد آب بودن صدای اسپیکر های ZU یکمی ضعیفه اما کیفیت و بلندی صدای موقع استفاده از هدفون فوق العاده است.
البته برای افزایش صدای اسپیکر ها میتونید از این مد (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2478666) استفاده کنید.

GUYVER
27-12-2013, 13:18
دوستان اگر دقت کرده باشن ZU موقع نمایش صفحات سفید یک مقدار ته رنگ زرد هم نشون میده ، سونی این مشکل رو توی Z1s که تو ژاپن فعلا ریلیز شده برطرف کرده اما تنظیمات White Balance از رام Z1s پورت کردن و میشه روی ZU هم استفاده کرد ( خودم روی 4.2.2 ) تست کردم و به خوبی جواب میده.برای نصبش باید بوتلودر باز باشه و ریکاوری کاستوم نصب شده باشه.این هم تنضیمات White Balance (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2572080)

GUYVER
27-12-2013, 13:38
سلام
این گوشبم چند پنل مختلف داره?
اخه از صفحه نمایشش زیاد تعریف میکنن!
همشون یکین یا....

Sent from my ME371MG using Tapatalk 2

دوست عزیز خوشبختانه سونی در ZU فقط از یک پنل ( IPS LCD ) استفاده کرده که باعث شده رنگ ها رو گرم نشون بده و زاویه دید گوشی نسبت به گوشی های دیگه سونی مثل Z , Z1 که از صفحاتTFT استفاده میکنن و چندین پنل مثل Sharp , JDC , .... دارن بسیار بهتر باشه لینک مقایسه صفحه Z ULTA با Z1 و ZR توی وبلاگ سونی هست میتونید ببینید.

AMINEDGE
27-12-2013, 21:44
سلام دوستان تو رام قبلی تو قسمت سوند وارد سوند هنز منت که میشدیم بالای اکولایزرها ستینگ رو که میزدیم میتونستیم گزینه ایکس لود رو انتخاب کنیم که کیفیت صدا بره بالا ولی الان که میزنیم این پیغام میاد برای شما هم اینطوریه.unfotunately sound enhancements has stopped

این واکمن رو تست کنید احتمالا درست میشه اندرویدتون باید 4.3 باشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=305468&p=4046347&viewfull=1#post4046347

mehran torabi
28-12-2013, 15:09
دوست گلم من با پخش موسیقی مشکل ندارم گزینه ایکس لود کیفیت صدای اسپیکرهای گوشی رو برای زمان مکالمه میبره بالا.تو واکمن فقط هنگام پخش موزیک کیفیت تغییر میکنه باز هم ممنون از راهنمایتون.

GUYVER
28-12-2013, 18:00

دوست عزیز من که چنین مشکلی ندارم ، شما یک بار ریست فکتوری کنید درست میشه اگر هم بعد ریست فکتوری باز هم مشکل حل نشد یک بار با فلش تول رام 290 رو فلش بزنید.

shahabGT
30-12-2013, 00:29
من یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی اس ام اس میاد صفحه گوشی روشن نمیشه فقط ویبره و صدا میده.... راهی نداره؟

GUYVER
30-12-2013, 01:54
من یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی اس ام اس میاد صفحه گوشی روشن نمیشه فقط ویبره و صدا میده.... راهی نداره؟

سلام دوست عزیز
شما نرم افزار SMSAwake رو نصب کنی ، مشکلت حل میشه.

a.heshmati96
30-12-2013, 12:29
پک تم های جدید اندروید 4.3 اکسپریا(7تا تم)حالشو ببرین!رو دراپ باکس براتون آپش کردم
https://www.dropbox.com/s/gmryclj1a7hrbwg/XperiaThemes.zip

shayan.5592
30-12-2013, 16:06
سلام رام 4.3 این گوشی روت میشه؟ هر کاری کردم با آموزش هایی که گذاشته شده جواب نداد و روت نشد.
بازی gta sa رو ریختم ولی وختی گرافیکشو تا آخر زیاد میکنم یه نمه لگ میزنه چرا واقعا؟؟؟

GUYVER
30-12-2013, 16:13
سلام رام 4.3 این گوشی روت میشه؟ هر کاری کردم با آموزش هایی که گذاشته شده جواب نداد و روت نشد.
بازی gta sa رو ریختم ولی وختی گرافیکشو تا آخر زیاد میکنم یه نمه لگ میزنه چرا واقعا؟؟؟

فعلا روت برای بوتلودر بسته نه برای Z1 و نه ZU نیومده و فقط روت برای بوتلودر باز در دسترس هست.
من خودم GTA رو با گرافیک مکس هم روی رام 4.2.2 و هم 4.3 تست کردم اصلا لگ نداشت ، احتمالا مشکل از فایل نصبی بازی هست.

AMINEDGE
30-12-2013, 16:32
پک تم های جدید اندروید 4.3 اکسپریا(7تا تم)حالشو ببرین!رو دراپ باکس براتون آپش کردم
https://www.dropbox.com/s/gmryclj1a7hrbwg/XperiaThemes.zip

لینک مستقیم تا 7 روز (http://fs2.filegir.com/mahthenewgamer/XperiaThemes.zip)

xperiasl
30-12-2013, 22:08

مشکل نیست سیستمش همینه

a.heshmati96
30-12-2013, 23:35

نسخه های اولش خیلی مشکل داشت.در حدی که توی گوگل پلی 1ستاره از 5ستاره. گرفت.آخرین نسخشو بنصبین خیلی از مشکلاتش حل شده

shahabGT
31-12-2013, 09:45
دوستان صفحه گوشی ضد خش نیست؟ من ۲روزه گرفتم چندتا خش اساسی رو صفحش افتاده.... نا امیدم کرد. قبل این نت۲ داشتم بعد ۱ سال و چندین بار زمین خوردن اصلا خش نگرفت....

AMINEDGE
31-12-2013, 09:54
دوستان صفحه گوشی ضد خش نیست؟ من ۲روزه گرفتم چندتا خش اساسی رو صفحش افتاده.... نا امیدم کرد. قبل این نت۲ داشتم بعد ۱ سال و چندین بار زمین خوردن اصلا خش نگرفت....

عزیز نوت پلاستیکه این شیشه هس باید بیشتر مراقبش باشید یه کاوری چیزی بندازین روش اگه زیاد از دستتون میوفته و...

shahabGT
31-12-2013, 10:07
اخه این اصلا کاری باهاش نکردم که بخواد خش بگیره فقط با مداد چندتا طرح باهاش کشیدم و فکر کنم دلیل خشش همینه

AMINEDGE
31-12-2013, 11:32
اخه این اصلا کاری باهاش نکردم که بخواد خش بگیره فقط با مداد چندتا طرح باهاش کشیدم و فکر کنم دلیل خشش همینه

خش احتمالا روی محافظش افتاده چون کلا گوشی های سونی برای حفاظت و امنیت ی بر چسب محافظ روی صفحه شون پرس شده ب نظر من زیاد سخت نگیرید

MEGA-X
01-01-2014, 15:53

دوست عزیز صفحه نمایش های سونی روشون یک محافظ ضد خش به صورت کارخونه ای نصبه و خش روی محافظ صفحه افتاد ، مسىله اینجاست که اگه ضد خش کارخونه ای رو برداری ، آرم سونی هم کنده میشه ، پیشنهاد میشه روی صفحه نمایش گوشی از یک ضد خش دیگه هم استفاده کنید.

shahabGT
01-01-2014, 17:25
حالا از این صفحه ضد خش های خودش جایی نیست که اگه این خراب شد یکی دیگه جاش بزاریم؟

GUYVER
01-01-2014, 18:07
حالا از این صفحه ضد خش های خودش جایی نیست که اگه این خراب شد یکی دیگه جاش بزاریم؟

اگه ضد خش فابریکش رو در بیاری ، آرم سونی هم کنده میشه متاسفانه.
مارک ضد خشی هم که پیشنهاد میشه مارک Buff هست.

alireza7899
06-01-2014, 14:10
ببخشید من چند تا سوال در مورد این گوشی داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
1.شنیدم کیفیت صداش زیاد خوب نیست؟درسته این موضوع؟کیفیت صداش در چه حده؟
2.کیفیت صفحه نمایشش چطوره؟به پای ال جی جی2 و اس4 میرسه؟درسته که شنیدم رنگ هاش مرده و بی روحن؟
3.حساسیت صفحه اش نسبت به لمس و فشار چطوره؟درسته که میگن حساسیتش نسبت به فشار کمه؟
4.بین این و ال جی جی2 کدوم رو بخرم؟

GUYVER
06-01-2014, 14:51
ببخشید من چند تا سوال در مورد این گوشی داشتم.ممنون میشم جواب بدید.
1.شنیدم کیفیت صداش زیاد خوب نیست؟درسته این موضوع؟کیفیت صداش در چه حده؟
2.کیفیت صفحه نمایشش چطوره؟به پای ال جی جی2 و اس4 میرسه؟درسته که شنیدم رنگ هاش مرده و بی روحن؟
3.حساسیت صفحه اش نسبت به لمس و فشار چطوره؟درسته که میگن حساسیتش نسبت به فشار کمه؟
4.بین این و ال جی جی2 کدوم رو بخرم؟

سلام دوست عزیز
1- کیفیت صداش توی هدفون عالیه و روی اسپیکر خوبه ( به HTC one نمیرسه ولی کیفیت خوبی داره )
2-کیفیت صفحه نمایشش عالیه ، رنگ ها رو هم کاملا گرم و عالی نشون میده این موضوع سردی و بی روحی رنگ ماله Z1 و Z هست که پنلشون TFT یه.من باهاش فیلم با حجم 16 گیگ دیدم کیفیتش واقعا بالاست.
3-حساسیتش بالاست و به کوچکترین تاچ هم پاسخ میده ، با مداد و خودکار و ......... میشه باهاش کار کرد.
4- والا هر دو فبلت عالی هستن ، از لحاظ SOC هم یکسان هستن ، اما سایز ZU واقعا بزرگه و بیشتر یک مینی تبلت هست تا فبلت اگر با سایز بزرگش مشکلی نداری من ZU رو پیشنهاد میدم.

khoshchinarash
06-01-2014, 22:26
ویدیوی رسمی شرکت سونی با عنوان Xperia HD Landscapes (http://atlasagahi.persiangig.com/sp/Xperia%20HD%20Landscapes.mp4) که روی تمام گوشی های سونی بصورت فابریک هستش ، با کیفیت فول اچ دی برای دوستانیکه ناخواسته پاکش کردن

931926

لینک دانلود (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=313041&p=4063571&posted=1#post4063571)

alireza7899
08-01-2014, 10:38
من واقعا از این گوشی خوشم اومده ولی چند چیز منو تو خریدش به شک میندازه ممنون میشم اگه کمکم کنید.
1.عملکردش در زیر نور آفتاب نا امید کننده است یا نه؟
2.باتریش زود تموم میشه یا نه؟
3.صداش به اندازه کافی بلند هست یا نه؟
4.کیفیت دوربینش چطوره؟خوب هست یا نه؟

GUYVER
08-01-2014, 11:52
1.عملکردش در زیر نور آفتاب نا امید کننده است یا نه؟
2.باتریش زود تموم میشه یا نه؟
3.صداش به اندازه کافی بلند هست یا نه؟
4.کیفیت دوربینش چطوره؟خوب هست یا نه؟

1- اگر نور صفحه روی اتوماتیک باشه یا 50 درصد به بالا باشه توی فضای آراد مشکلی پیش نمیاد.

2- با استفاده عادی به راحتی 24 ساعت رو کار میده ، خود من بیشترین استفاده ام دیدن فیلم و انیمه هست به راحتی تا 8 ساعت باهاش فیلم دیدم.

3- صدای روی اسپیکرش سطح بلندی اش خوبه و با نصب مد حتی بلندتر هم میشه ( صدای اسپیکر تصور نمیکنم دیگه آنچنان مهم باشه ) اما صدای هدفونش فوق العاده است من خودم Htc one داشتم اما کیفیت صدای هدفون ZU رو ترجیح میدم هم توی بلندی و هم کیفیت صدای هدفون.

4- کیفیت دوربینش خوبه اما به نوت 3 و G2 نمی رسه البته برای من اهمیت زیادی نداره چون ته استفاده از دوربین برای من عکس گرفتن از جزوه ی بقیه تو دانشگاهه.

-<Sal3H>-
08-01-2014, 22:12
محمد جان یه سوال داشتم.من به شخصه این دیوایس رو فقط برای سرگرمی خریدم.یعنی اصل کارم باهاش فیلم و بازیه.یعنی مصرفم بالاست.اخیرا اومدم حین تماشای فیلم موتور ایکس ریالیتی رو غیرفعال کردم و نورصفحه رو هم کردم اما توی مصرفم تاثیری محسوسی نداشت متاسفانه.راهه دیگه ای به ذهنت نمیرسه.خودتم میدونی که هنوز گوشیم روت نشده.
برای خودم هم جالبه با وجود اینکه این گوشی هنوز در نسخه 4.3 روت نشده ولی هیچ وقت کمبودشو حس نمیکنم.اونم منی که عاشق کستوم رام و مد نصب کردن توی سری نوت سامسونگ بودم!

GUYVER
08-01-2014, 22:47
محمد جان یه سوال داشتم.من به شخصه این دیوایس رو فقط برای سرگرمی خریدم.یعنی اصل کارم باهاش فیلم و بازیه.یعنی مصرفم بالاست.اخیرا اومدم حین تماشای فیلم موتور ایکس ریالیتی رو غیرفعال کردم و نورصفحه رو هم کردم اما توی مصرفم تاثیری محسوسی نداشت متاسفانه.راهه دیگه ای به ذهنت نمیرسه.خودتم میدونی که هنوز گوشیم روت نشده.
برای خودم هم جالبه با وجود اینکه این گوشی هنوز در نسخه 4.3 روت نشده ولی هیچ وقت کمبودشو حس نمیکنم.اونم منی که عاشق کستوم رام و مد نصب کردن توی سری نوت سامسونگ بودم!

اول از همه میتونید از کاستوم رامی که بر اساس رام رسمی 290 بوده و روش کلی بهینه سازی انجام شده رو نصب کنید.

برای فیلم دیدن از Mx Player استفاده کن ، و حالت دیکود کردن رو روی H/W+ بزار ، نور صفحه رو هم توی MX بین 10 تا 12 بزار.موقع تماشای فیلم wifi ، بلوتوث و gps رو خاموش کن ، Clean master رو نصب کن و قبل از دیدن فیلم با استفاده از تسک منیجرش اپلیکیشن های اضافه رو ببندید.

اما راه حل کاهش مصرف برای گوشی های روت شده :

اپلیکیشن Faux123 Kernel Enhancement Pro رو نصب کنید ، فرکانس کاری پردازنده رو تا 1.2 کاهش بدید ( هیچ افتی در کارکرد گوشی حتی در هنگام بازی هم ایجاد نمیکنه ) ، فرکانس کاری GPU رو هم میتونید کاهش بدید ، اما موقع بازی به حالت اولیه برش گردونید.

اگر احیانا کندی حس کردید اپلیکیشن Seeder رو نصب کنید ، به راحتی لگ و کندی رو از بین میبره.

GUYVER
08-01-2014, 23:00

دلیل اصلی اش اینه که رام های سامسونگ اکثرا باگ دارن ( بیشتر اوقات دارای مشکلات wifi و داغ کردن پردازنده و بعضی اوقات کندی هستن ) ( خودم S4 داشتم کلی مرارت کشیدم با تعویض مکرر رام برای رسیدن به یک مصرف باتری معقول که آخرشم مصرف باتری درست نشد ، حتی الان هم که به 4.3 آپدیت شده بازم مصرفش بالاست ) اما رام های سونی کمتر پیش میاد که باگ داشته باشن حتی اگه باگی هم باشه چندان باگ بزرگی نیست.

alireza7899
09-01-2014, 15:11
1- اگر نور صفحه روی اتوماتیک باشه یا 50 درصد به بالا باشه توی فضای آراد مشکلی پیش نمیاد.

2- با استفاده عادی به راحتی 24 ساعت رو کار میده ، خود من بیشترین استفاده ام دیدن فیلم و انیمه هست به راحتی تا 8 ساعت باهاش فیلم دیدم.

3- صدای روی اسپیکرش سطح بلندی اش خوبه و با نصب مد حتی بلندتر هم میشه ( صدای اسپیکر تصور نمیکنم دیگه آنچنان مهم باشه ) اما صدای هدفونش فوق العاده است من خودم Htc one داشتم اما کیفیت صدای هدفون ZU رو ترجیح میدم هم توی بلندی و هم کیفیت صدای هدفون.

4- کیفیت دوربینش خوبه اما به نوت 3 و G2 نمی رسه البته برای من اهمیت زیادی نداره چون ته استفاده از دوربین برای من عکس گرفتن از جزوه ی بقیه تو دانشگاهه.
با تشکر از جواب شما.فقط یه چیز دیگه
آیا شما ضمانت میکنید که من از خرید این گوشی پشیمون نشم و این گوشی از همه لحاظ(بیشتر از لحاظ باتری و صفحه نمایش) از جی 2 بهتره؟

GUYVER
09-01-2014, 15:18
آیا شما ضمانت میکنید که من از خرید این گوشی پشیمون نشم و این گوشی از همه لحاظ(بیشتر از لحاظ باتری و صفحه نمایش) از جی 2 بهتره؟

از لحاظ صفحه نمایش در یک حد هستن اما از نظر باتری صد درصد G2 بهتره ، درسته باتری G2 ظرفیتش. 50 میلی آمپر کمتره اما به خاطر صفحه 5.2 اینچی اش بهتر شارژ نگه میداره.ولی از لحاظ سرعت ، بدنه ، ضد آب بودن ، کیفیت صدای خروجی ، ساپورت نرم افزاری و حافظه جانبی ZU از G2 سرتره.از لحاظ دوربین هم G2 از ZU بهتر عمل میکنه.حالا شما باید با توجه به نیازت انتخاب کنی.

alireza7899
09-01-2014, 15:37

GUYVER
09-01-2014, 15:52

از نظر صفحه نمایش که به هیچ وجه پشیمون نمیشی ، اما باتری نمیدونم شما چه انتظاری از ZU داری ، به راحتی 9 ساعت میشه باهاش فیلم دید ، با استفاده عادی هم 24 ساعت رو به راحتی میکشه.

اگر باز هم تردید داری میتونی ویدیو های مقایسه G2 و ZU رو توی یوتیوب ببینی یا حتی بهتر از اون بری فروشگاه و هر دو رو تست کنی هر کدوم که دیدی بیشتر مورد پسندته اون رو تهیه کنی.

alireza7899
09-01-2014, 16:08
از نظر صفحه نمایش که به هیچ وجه پشیمون نمیشی ، اما باتری نمیدونم شما چه انتظاری از ZU داری ، به راحتی 9 ساعت میشه باهاش فیلم دید ، با استفاده عادی هم 24 ساعت رو به راحتی میکشه.

اگر باز هم تردید داری میتونی ویدیو های مقایسه G2 و ZU رو توی یوتیوب ببینی یا حتی بهتر از اون بری فروشگاه و هر دو رو تست کنی هر کدوم که دیدی بیشتر مورد پسندته اون رو تهیه کنی.
شما خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

GUYVER
09-01-2014, 16:10
شما خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
همه چیز برمیگرده به نیاز آدم ، شما توقعات خودتون رو بگید ( مثلا تو جیب جا شدن :-D یا میزان بالای نگه داری شارژ و ... ) تا راهنماییتون کنم.

alireza7899
09-01-2014, 16:42
همه چیز برمیگرده به نیاز آدم ، شما توقعات خودتون رو بگید ( مثلا تو جیب جا شدن :-D یا میزان بالای نگه داری شارژ و ... ) تا راهنماییتون کنم.

صفحه نمایش(از همه مهمتر) و دوام باتری و عملکرد در مقابل نور آفتاب

GUYVER
09-01-2014, 16:57
تو صفحه نمایش برابر هستن ( ولی سایز برزگ ZU فیلم دیدن توش رو واقعا لذت بخش میکنه )

تو دوام باتری ، G2 سرتر هست به طوری که ZU کمی بیشتر از 9 ساعت پخش ویدئو داره اما G2 حدود 11 ساعت پخش ویدئو داره.

توی عملکرد صفحه نمایش هم زیر نور آفتاب تقریبا برابر هستن

حالا شما باید تصمیم بگیری سایز بزرگ صفحه نمایش رو بیشتر نیاز داری یا نگه داری بیشتر شارژ باتری رو

alireza7899
09-01-2014, 17:02
تو صفحه نمایش برابر هستن ( ولی سایز برزگ ZU فیلم دیدن توش رو واقعا لذت بخش میکنه )

تو دوام باتری ، G2 سرتر هست به طوری که ZU کمی بیشتر از 9 ساعت پخش ویدئو داره اما G2 حدود 11 ساعت پخش ویدئو داره.

توی عملکرد صفحه نمایش هم زیر نور آفتاب تقریبا برابر هستن

حالا شما باید تصمیم بگیری سایز بزرگ صفحه نمایش رو بیشتر نیاز داری یا نگه داری بیشتر شارژ باتری رو

تو نمایش رنگ ها چطوره؟دقت رنگ ها در چه حد هست؟نور صفحه خوبه؟

GUYVER
09-01-2014, 17:13
تو نمایش رنگ ها چطوره؟دقت رنگ ها در چه حد هست؟نور صفحه خوبه؟

هر دو رنگ ها رو گرم نشون میدن اما کیفیت تصاویر ZU به خاطر موتور X-Reality بهتره.

نور صفحه در هر دو هم تقریبا با هم برابره.( دلیل تشابه زیاد در صفحه نمایش استفاده هر دو از پنل IPS هست. )

-<Sal3H>-
09-01-2014, 21:10

محمد جان من با گوشیم نهایت 6 ساعت میتونم فیلم ببینما.....
همه اوون مواردیم که گفتی همیشه موقع فیلم دیدن رعایت میکنم.ولی نمیدونم چرا احساس میکنم نور صفحه چه کم باشه و چه زیاد توی مصرفم تاثیر محسوسی نداره.همین طور موتور ایکس ریلیتی هم روشن و خاموش بودنش زیاد به حالم فرقی نداره..........

GUYVER
09-01-2014, 21:20
محمد جان من با گوشیم نهایت 6 ساعت میتونم فیلم ببینما.....
همه اوون مواردیم که گفتی همیشه موقع فیلم دیدن رعایت میکنم.ولی نمیدونم چرا احساس میکنم نور صفحه چه کم باشه و چه زیاد توی مصرفم تاثیر محسوسی نداره.همین طور موتور ایکس ریلیتی هم روشن و خاموش بودنش زیاد به حالم فرقی نداره..........

به خاطر اینه که بقیه برنامه ها وقتی داری فیلم میبینی دارن از پردازنده استفاده میکنن و شارژ رو میخورن.
در ضمن به احتمال زیاد باتری گوشی شما از حالت کالیبره خارج شده و کامل شارژ نمیشه ، در اولین فرصت کالیبره اش کن.
موتور X-Reality باعث شارپ شدن و کاهش تاری تصاویر و ویدیو ها میشه ، شماذخاموش هم که بکنی بازم کار میکنه ، وقتی تفاوتش رو میفهمی که بوتلودر رو باز کنی و کاملا از کار بیفته.
در ضمن برای Mx Player از کاستوم کد هایی که تو پیج مخصوصش توی xda هست استفاده کن ، مصرف رو کمتر میکنه ، صدای dts هم پشتیبانی میکنه.

-<Sal3H>-
09-01-2014, 21:33
به خاطر اینه که بقیه برنامه ها وقتی داری فیلم میبینی دارن از پردازنده استفاده میکنن و شارژ رو میخورن.
در ضمن به احتمال زیاد باتری گوشی شما از حالت کالیبره خارج شده و کامل شارژ نمیشه ، در اولین فرصت کالیبره اش کن.
در ضمن برای Mx Player از کاستوم کد هایی که تو پیج مخصوصش توی xda هست استفاده کن ، مصرف رو کمتر میکنه ، صدای dts هم پشتیبانی میکنه.

محمد جان بدون روت چطوری فایل باطری استس رو میتونم برای کالیبره کردن باطریم پاک کنم؟
ممنون میشم لینک اون کدها رو محبت کنی.نمیدونم کجاست تاپیکش........
در ضمن اینطوری که میفرمایید برنامه تسک کیلر هم لازمه.چیرو پیشنهاد میکنی؟

GUYVER
09-01-2014, 21:37
محمد جان بدون روت چطوری فایل باطری استس رو میتونم برای کالیبره کردن باطریم پاک کنم؟
ممنون میشم لینک اون کدها رو محبت کنی.نمیدونم کجاست تاپیکش........
در ضمن اینطوری که میفرمایید برنامه تسک کیلر هم لازمه.چیرو پیشنهاد میکنی؟

آموزش کالیبراسیون بدون نیاز به روت تو فروم به چشم خورد ولی یادم نیست کجا بود.توی بخش سامسونگ یا htc بود.
خود من از تسک منیجر Clean Master و مود بستن کلیه نرم افزار ها روی ZU استفاده میکنم.

-<Sal3H>-
09-01-2014, 21:45
ممنون .برای کالیبره کردن باطری بدون روت این روش رو دیدم.همینه؟

آموزش برای گوشی های روت نشده : - گوشی خود را 8 ساعت و یا بیشتر شارژ کنید . - شارژر را از آن جدا کنید . - تلفن همراه یا تبلت خود را خاموش کنید و در این حالت 1 ساعت آن را شارژ کنید . - و باز هم شارژر را از آن جدا کنید . - روشن کرده و 2 دقیقه صبر کنید . - دوباره آن را خاموش کنید و 1 ساعت آن را شارژ کنید . - شارژر را کشیده و روشن کنید و از آن استفاده کنید. طول عمر شارژ باتری قطعا بهتر شده است .

اون تاپیک کدینگ های mx player رو نداری؟چطوری باید پیداش کنم؟

GUYVER
09-01-2014, 21:55
ممنون .برای کالیبره کردن باطری بدون روت این روش رو دیدم.همینه؟

آموزش برای گوشی های روت نشده : - گوشی خود را 8 ساعت و یا بیشتر شارژ کنید . - شارژر را از آن جدا کنید . - تلفن همراه یا تبلت خود را خاموش کنید و در این حالت 1 ساعت آن را شارژ کنید . - و باز هم شارژر را از آن جدا کنید . - روشن کرده و 2 دقیقه صبر کنید . - دوباره آن را خاموش کنید و 1 ساعت آن را شارژ کنید . - شارژر را کشیده و روشن کنید و از آن استفاده کنید. طول عمر شارژ باتری قطعا بهتر شده است .

اون تاپیک کدینگ های mx player رو نداری؟چطوری باید پیداش کنم؟

نه این آموزش کالیبراسیون بدون روتی که مد نظرمه نیست.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2156254
اینم تایپیک کاستوم کد برای Mx Player

-<Sal3H>-
09-01-2014, 22:14
نه این آموزش کالیبراسیون بدون روتی که مد نظرمه نیست.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2156254
اینم تایپیک کاستوم کد برای Mx Player

ممنون ولی آگه اوون آموزشم بتونی پیدا کنی ممنون میشم.خدایی از اوون وقته کلی سرچ زدم پیدا نشد......همه میگن با این برنامه battery calibrator باید کالیبره کنی که اونم روت میخواد.کلا برای کالیبره کردن باطری باید حتما فایل باطری استس رو پاک کنیم.اونم بدون روت نمیشه.

GUYVER
09-01-2014, 22:25
ممنون ولی آگه اوون آموزشم بتونی پیدا کنی ممنون میشم.خدایی از اوون وقته کلی سرچ زدم پیدا نشد......همه میگن با این برنامه battery calibrator باید کالیبره کنی که اونم روت میخواد.کلا برای کالیبره کردن باطری باید حتما فایل باطری استس رو پاک کنیم.اونم بدون روت نمیشه.

میگردم ، اگه آموزشش پیدا کردم برات P.M میکنم.

alireza7899
10-01-2014, 16:15
ببخشید آیا در این نمایشگر پیکسل ها دیده میشن یا نه؟

Masoud2067
10-01-2014, 16:34
سلام به دوستان اهل فن
از نظر امکانات نرم افزاری جایی خوندم که کلا سونی نسبت به سامسونگ کمتر بها میده و بیشتر دنبال ساخت گوشی های مستحکم هست،میخواستم زحمت بکشین یه مقایسه نرم افزاری و سخت افزاری بین این گوشی و نوت 2 داشته باشین،چون برای من مهم نیست گوشیم ضد آب باشه و بیشتر دنبال گوشی با قدرت نرم نرم افزاری بالا هستم،در ضمن به نظرتون قیمت این گوشی بعد از عید چقدر حدودا کاهش پیدا میکنه؟

*Maldini*
10-01-2014, 17:19
ببخشید آیا در این نمایشگر پیکسل ها دیده میشن یا نه؟
نخیر قربان .

سلام به دوستان اهل فن
از نظر امکانات نرم افزاری جایی خوندم که کلا سونی نسبت به سامسونگ کمتر بها میده و بیشتر دنبال ساخت گوشی های مستحکم هست،میخواستم زحمت بکشین یه مقایسه نرم افزاری و سخت افزاری بین این گوشی و نوت 2 داشته باشین،چون برای من مهم نیست گوشیم ضد آب باشه و بیشتر دنبال گوشی با قدرت نرم نرم افزاری بالا هستم،در ضمن به نظرتون قیمت این گوشی بعد از عید چقدر حدودا کاهش پیدا میکنه؟
درود .
عزیز منظورتون از امکانات نرم افزاری چیه ؟ اکثر برنامه های کاربردی و اختصاصی روی هردو گوشی وجود داره! از لحاظ رابط کاربری هم تاچ ویز سامسونگ شلوغ تر و رنگ و لعاب شادتری نسبت به رابط سونی داره و البته همین هم باعث سنگین تر شدن محیط کار سامسونگ شده!
نوت 2 ؟؟!! حتما منظورتون نوت3 بوده ! چون نوت 2 که نرم افزاری و سخت افزاری تعطیله مقابل z ultra ! ولی نت3 گوشی گوشی تکمیلی محسوب میشه. با 3گیگ رم! (البته بگذریم نصف بیشترش رو محیط کاربریش اشغال میکنه!) ولی کافیه شما هردوگوشی رو بگیرید تو دست تا تفاوت یه کالای پلاستیکی و یک کالای لوکس رو همون لحظه اول حس کنید !

alireza7899
10-01-2014, 17:30
ببخشید قیمت sbh52 که یکی از لوازم جانبی این گوشی هست چنده؟

-<Sal3H>-
10-01-2014, 18:37
نخیر قربان .

درود .
عزیز منظورتون از امکانات نرم افزاری چیه ؟ اکثر برنامه های کاربردی و اختصاصی روی هردو گوشی وجود داره! از لحاظ رابط کاربری هم تاچ ویز سامسونگ شلوغ تر و رنگ و لعاب شادتری نسبت به رابط سونی داره و البته همین هم باعث سنگین تر شدن محیط کار سامسونگ شده!
نوت 2 ؟؟!! حتما منظورتون نوت3 بوده ! چون نوت 2 که نرم افزاری و سخت افزاری تعطیله مقابل z ultra ! ولی نت3 گوشی گوشی تکمیلی محسوب میشه. با 3گیگ رم! (البته بگذریم نصف بیشترش رو محیط کاربریش اشغال میکنه!) ولی کافیه شما هردوگوشی رو بگیرید تو دست تا تفاوت یه کالای پلاستیکی و یک کالای لوکس رو همون لحظه اول حس کنید !
شما دوست عزیز میفرمایید که پیکسل ها دیده نمیشه ولی اینطور نیست.اگه توی تصاویر با رنگ روشن دقت کنید متوجه خطوط پیکسلی هم میشین.البته فقط تو تصاویر هم نیست بلکه در حین پخش فیلم هم همین حالات رو میشه مشاهده کرد.ولی به هیچ وجه آزار دهنده نیست.مگر اینکه گوشی قبلیتون نوت۳ باشه!

alireza7899
10-01-2014, 19:59
شما دوست عزیز میفرمایید که پیکسل ها دیده نمیشه ولی اینطور نیست.اگه توی تصاویر با رنگ روشن دقت کنید متوجه خطوط پیکسلی هم میشین.البته فقط تو تصاویر هم نیست بلکه در حین پخش فیلم هم همین حالات رو میشه مشاهده کرد.ولی به هیچ وجه آزار دهنده نیست.مگر اینکه گوشی قبلیتون نوت۳ باشه!

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
یعنی درصورت زوم روی تصاویر و ویدیوها پیکسل ها دیده میشن؟
مگه این گوشی تراکم پیکسلی 344 رو نداره؟این گوشی از نظر تراکم پیکسلی خیلی با نوت 3 فرق داره؟
دوستانی که این گوشی رو دارند لطفا منو راهنمایی کنند که آیا پیکسل ها دیده میشن؟اگه این جوری باشه حتما از خرید این گوشی صرف نظر حواهم کرد.

GUYVER
10-01-2014, 22:19
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
یعنی درصورت زوم روی تصاویر و ویدیوها پیکسل ها دیده میشن؟
مگه این گوشی تراکم پیکسلی 344 رو نداره؟این گوشی از نظر تراکم پیکسلی خیلی با نوت 3 فرق داره؟
دوستانی که این گوشی رو دارند لطفا منو راهنمایی کنند که آیا پیکسل ها دیده میشن؟اگه این جوری باشه حتما از خرید این گوشی صرف نظر حواهم کرد.

خیر حتی با بیشترین زوم هم پیکسل هاش مشخص نیست مگر با ذره بین نگاه کنی ، در کل پنل های با چگالی پیکسلی 312 به بالا ( که با HTC one x و Galaxy S3 ) با رزولوشن 720P شروع شدن ، با چشم مسلح پیکسل ها قابل رویت نیستن مگر اینکه با ذره بین نگاه کنی .

چگالی پیکسلی نوت 3 حدود 386 و چگالی پیکسلی ZU حدود 344 پیکسل در هر اینچ هست ( چگالی بیشتر نوت 3 به خاطر سایز کوچکتر صفحه نمایشش هست ) ، شما برای این که مطمئن بشید میتونید ویدیو بررسی ZU که توسط سایت Phonearena انجام شده رو ببینید.

*Maldini*
10-01-2014, 23:15

رفیق حتما عکس و ویدیوهایی که توش نگاه کردی full HD نبودن ! چون 3 4 سال پیش وقتی اپل صفحه نمایش رتینا رو با تراکم پیکسل 326 روی iphone4 بکار برد دقیقا به همین دلیل بود که چشم انسان قادر به تفکیک پیکسل ها با این چگالی نیست و اصلا به همین دلیل هم اسم رتینا براش انتخاب شد ! حالا Z U که 344 ـه ..
این لینکی که قرار میدم تمام دموهای تبلیفاتی فوق العاده با کیفیت (full HD ) کمپانی های بزرگ که برای نشون دادن کیفیت LED TV هاشون قرار دادن رو گذاشته برای دانلود (البته با حجم های بالا!) :
http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php

GUYVER
11-01-2014, 13:23
امروز بالاخره دل رو به دریا زدم و گوشیم رو حسابی زیر آب شستم ، واقعا دیوایس ضد آب خیلی خوبه ، تاچش رو زیر اب امتحان کردم و بر خلاف Xperia z که وقتی صفحه اش خیس میشد یا تاچش عمل نمیکرد و یا خیلی کند میشد ، تاچ ZU حتی وقتی آب روش میریخت هم به خوبی پاسخ دهی داشت ، نکته ی دیگه اینکه بر خلاف xperia z که وقتی زیر آب میشستم ، صدای اسپیکر ها ضعیف میشد و تا وقتی کامل آب ازش خارج نمیشد ، صدا به حالت اول برنمیگشت ، کیفیت پخش و حجم صدای خروجی اسپیکر ZU اصلا کاهش نداشت و برام خیلی جالب بود.

alireza7899
11-01-2014, 16:39
لطفا کمکم کنید.واقعا موندم چیکار کنم.
یکی از صفحه نمایش(مهمترین ملاک من برای خرید گوشی) این گوشی تعریف میکنه و یکی میگه صفحه نمایش این گوشی کاملا معمولیه.
میدونم سوالم تکراریه ولی لطفا بدون تعصب بگین صفحه نمایش این گوشی به htc one یا s4 یا حتی iphone 5 میرسه؟
دقت این صفحه نمایش چجوریه؟رنگ هاش چجوریه؟ آیا جزء بهترین صفحه نمایش ها هست یا نه؟
با تشکر

JIMA
11-01-2014, 17:57
لطفا کمکم کنید.واقعا موندم چیکار کنم.
یکی از صفحه نمایش(مهمترین ملاک من برای خرید گوشی) این گوشی تعریف میکنه و یکی میگه صفحه نمایش این گوشی کاملا معمولیه.
میدونم سوالم تکراریه ولی لطفا بدون تعصب بگین صفحه نمایش این گوشی به htc one یا s4 یا حتی iphone 5 میرسه؟
دقت این صفحه نمایش چجوریه؟رنگ هاش چجوریه؟ آیا جزء بهترین صفحه نمایش ها هست یا نه؟
با تشکر

به بخش مشاوره برا خرید گوشی مراجعه کنید

.:::. senT froM mY smarT phonE .:::.

habibmoosavi
12-01-2014, 11:08
سلام من یه xperia z دارم از بزرگی z ultra خوشم میاد مال خدمو دوس دارم ولی کیفیت صفحه پایینه وقتی سامسونگ رو میبینم نا اومید میشم :ak:
بنظرتون یه z ultra بگیرم یانه ؟
note 3 عالیه اما گرونه

AMINEDGE
12-01-2014, 18:20
سلام من یه xperia z دارم از بزرگی z ultra خوشم میاد مال خدمو دوس دارم ولی کیفیت صفحه پایینه وقتی سامسونگ رو میبینم نا اومید میشم :ak:
بنظرتون یه z ultra بگیرم یانه ؟
note 3 عالیه اما گرونه

صفحه نمایش Z Ultra خیلی بهتر از Z و Z1 هستش خیالتون راحت ازون لحاظ
نوت 3 هم بخاطر اینکه نسخه اندرویدش بالاتره کمی تو بنچمارکها از Z Ultra ممکنه بیشتر بشه ولی اگه Z Ultra رو ب 4.3 آپدیت کنید از نوت 3 بهتر نباشه بدترم نیست

mehran torabi
13-01-2014, 11:11
سلام به همه عزیزان من دنبال یک نرم افزار هستم برای برگردوندن فایلهای پاک شده از حافظه گوشی چی پیشنهاد میکنین فقط گیرم زود بگین .

A.M.I.R N.O.T.E
13-01-2014, 19:19
دوستان یه رام 4.3 زدم گوشی بالا نمیاد فقط ویبره میزنه ...

چیکار میشه کرد ؟

shahabGT
13-01-2014, 19:45
دوستان یه رام 4.3 زدم گوشی بالا نمیاد فقط ویبره میزنه ...

چیکار میشه کرد ؟

اینو خودم مستقیم کردم. خودمم از همین فلش کردم. فارسی هم داره. مشکلی هم نداره. اینو دانلود کن و فلش کن

C6802_14.2.A.290 (http://shahabgt.dl.rapidbaz.ir/IElPh/C6802_14.2.A.0.290_Generic+ME.ftf)

A.M.I.R N.O.T.E
13-01-2014, 20:24
اینو خودم مستقیم کردم. خودمم از همین فلش کردم. فارسی هم داره. مشکلی هم نداره. اینو دانلود کن و فلش کن

C6802_14.2.A.290 (http://shahabgt.dl.rapidbaz.ir/IElPh/C6802_14.2.A.0.290_Generic+ME.ftf)

ممممرسی

ولی عزیزم این محدودیت دانلود داره public شده

یه لینک دیگه محبت میکنین ...

وضعیت اورژانسیه...

ویرایش :

دوستان من بلافاصله که بوتلودر رو آنلاک کردم 4.3 رو زدم به نظرتون مشکل از چی بوده که بالا نیومده ؟

shahabGT
13-01-2014, 20:52
ممممرسی

وضعیت اورژانسیه...

متاسفانه لینک دیگه ای من پیدا نکردم.
این لینک 4شیرد اگه به کارت میاد
http://www.4shared.com/file/RAPZnDyu/C6802_142A0290_Generic_ME.html
اینم هست که زیپه بعد .zip رو به .ftf تغییر نام بده (اینو تست نکردم ریسکش با خودت)
http://server2.android-rom.ir/mobile/firmware/Sony/C6802/C6802_14.2.A.0.290_Generic_ME.ftf

AMINEDGE
13-01-2014, 21:14
ممممرسی

وضعیت اورژانسیه...

ویرایش :

دوستان من بلافاصله که بوتلودر رو آنلاک کردم 4.3 رو زدم به نظرتون مشکل از چی بوده که بالا نیومده ؟

امیر جون معمولا بعد از آنلاک بوتلودر گوشی سافت بریک میشه و باید ی رام فلش کنید کلا
میتونی رام 4.2 رو فلش کنی ببینی بالا میاد و بعد رام 4.3 رو فلش کنی یا دوباره 4.3 رو فلش کن
و دقت داشته باش ک رام کاملا فلش بشه و خط سبز ناپدید بشه کلا (ی دور تند اولش پر میشه و بعد باز شروع میکنه ب پر شدن)

A.M.I.R N.O.T.E
14-01-2014, 13:12
امیر جون معمولا بعد از آنلاک بوتلودر گوشی سافت بریک میشه و باید ی رام فلش کنید کلا
میتونی رام 4.2 رو فلش کنی ببینی بالا میاد و بعد رام 4.3 رو فلش کنی یا دوباره 4.3 رو فلش کن
و دقت داشته باش ک رام کاملا فلش بشه و خط سبز ناپدید بشه کلا (ی دور تند اولش پر میشه و بعد باز شروع میکنه ب پر شدن)

داداش 4.2.2 زدم بالا اومد ولی 4.3 که میزنم پر میشه میگه unplug the device and start ...

power رو که میگیرم ویبره میزنه بالا نمیاد

AMINEDGE
14-01-2014, 13:46
داداش 4.2.2 زدم بالا اومد ولی 4.3 که میزنم پر میشه میگه unplug the device and start ...

خب 4.2.2 رو بزن بعد روتلودر رو ببند و ببین آپدیت سنتر پیغام نمیده؟
اگه نداد
بوتلودرو ک لاک کردی با یبار 4.3 رو بزن ببین میاد بالا

mehran torabi
14-01-2014, 15:16
سلام به همه عزیزان من دنبال یک نرم افزار هستم برای برگردوندن فایلهای پاک شده از حافظه گوشی چی پیشنهاد میکنین فقط گیرم زود بگین .

لطفا مرا در یابید منتظر پاسخ هستم.

A.M.I.R N.O.T.E
14-01-2014, 15:39
لطفا مرا در یابید منتظر پاسخ هستم.

دوست عزیز از بخش درخواست نرم افزار های آندروید بخاین اونا بهتر راهنماییتون میکنن.

GUYVER
14-01-2014, 23:53

داداش شما 4.3 برو بریز بعد از فلش 4.3 گوشی رو ببر به فست بوت مود یک کرنل ریکاوری دار فلش بزن و ریست فکتوری کن ، بعد از ریست فکتوری دوباره کرنل استوک 4.3 رو فلش بزن مشکلت حل میشه.

GUYVER
16-01-2014, 03:08
خودتون رو برای دریافت آپدیت کیت کت آماده کنید :4:

934236

mp3mp4
16-01-2014, 10:19
خودتون رو برای دریافت آپدیت کیت کت آماده کنید :4:

934236

بیلد نامبرش که شبیه رام جلی بین هست! فکر نکنم 4.4 باشه!

GUYVER
16-01-2014, 11:37
بیلد نامبرش که شبیه رام جلی بین هست! فکر نکنم 4.4 باشه!

از اونجایی که آپدیت کیت کت قراره اوایل فبریه منتشر بشه احتمالش هست که آپدیت کیت کت باشه. ( یک بیلد نامبر هم قبل از این بیلد نامبر گواهینامه اش ثبت شده بود که برای برطرف کردن باگ های جزیی 4.3 بود اما منتشر نشد و دیروز این بیلد گواهینامه اش ثبت شد.)

البته امکانش هست که مثل بیلد نامبر قبلی این بیلد هم منتشر نشه.

ویرایش : متاسفانه این آپدیت به روز رسانی کیت کت نیست و فقط برای رفع باگ های آپدیت 290 + معرفی اپلیکیشن White Balance هست.:at: