PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] طریقه فلش کردن فایل boot.img برای کرنل یا رام کاستوم

arses
08-10-2013, 23:40
به نقل از دوست خوبم جناب SAEED.SiS
زحمت کپی پیست بردوش من بوده:D

طریقه نصب فایل boot در کاستوم رامها

میدونیم که چون هنوز این گوشی s-off نشده،پس برای نصب کاستوم رامها،باید اول فایل بوت رو نصب کنیم،و بعد فایل زیپ مخصوص رام
در این قسمت،فقط نحوه نصب فایل بوت توضیح داده میشه
برای آموزش کامل نحوه نصب کاستوم رام،این تاپیک رو مطالعه کنید
1:رام رو دانلود میکنید
2:فایل flasher رو دانلود و از حالت zip خارج کنید و فولدری مخصوص براش در desktop سیستمتون ایجاد کنید به اسم flasher

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/2s7qDk-yS4/felasher.zip

3:رام رو با winrar باز میکنید و فایل boot.img رو استخراج میکنید و قرار میدید در فولدر flasher که در مرحله 2 ایجاد کردید
4:گوشی رو به سیستم با کابل وصل کنید،در حالت charge only قرار بدید.گوشی رو خاموش کرده و و اینبار کلید ولوم پایین + پاور رو بگیرید تا وارد bootloader بشید
5:به منویی که میرسید گزینه fastboot رو انتخاب کنید
6:فایل flasher.bat را اجرا کنید .اجازه بدید کار تموم بشه.تمام

طریقه نصب کرنل

1:کرنل رو دانلود کنید،و در پوشه اصلی مموری کارت قرار دهید.
فایل boot.img رو مث آموزش بالا نصب کنی.د
بعدش فایل زیپ کرنل رو از cwm یا twrp نصب کنی.د

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 2

mehdisar
16-01-2014, 23:25
حالا ما مي خوايم كرنل رو روي رام اصلي نصب كنيم ...فكر كنم اون فلشر به درد نميخوره ...فقط واسه كاتوم كار ميكنه

patybor
03-02-2014, 11:03
فرضا من فایل boot.img را برای رام کاستوم فلش میزنم و رام کاستوم رو نصب میکنم.
اگر بعدا بخوام به رام اریجینالی که بکاپ دارم برگردم مشکلی پیش نمیاد؟
دوباره فلش زدن فایل بوت برای رام اریجینال لازمه؟؟؟؟ اصلا میشه ایشالا به رام اریجینال برگشت؟؟؟
چون من قبلا sensation xl داشتم نمیدونم توی این رام کاستوم نصب کردن ها چه اتفاقی افتاد که دیگه نتونستم به بکاپ رام اریجینال برگردم. همش ارور میداد!!