PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [MOD] مد برای رام PIXELDROID جلی بین 4.2.2 توسط Exitmood

™EXITMOOD
13-10-2013, 02:27
دوستان خوبم همونطور که می دونید کاربران بسیاری هستند که به دنبال یک رام مناسب، زیبا و کارامد برای گوشی hd2 خودشون می گردند و بارها این خواستشون رو در انجمن مطرح کردند... شما هم قطعا از این قاعده مستثنا نیستید. بر همین اساس دوستانی مثل آقا حمزه و مصطفی عزیز رامهایی رو معرفی کردند که هر کدوم نقاط قوت خودشون رو دارن... چندی پیش هم تاپیکی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730) رو بر همین اساس ایجاد کردند که سه تا از بهترین رام هایی که در این اواخر برای hd2 کوک شدند رو معرفی می کنه.. بنابراین من دیگه نیازی به معرفی رام نمی دونم و تنها به توضیح کوتاه این رام بسنده می کنم.. رام مورد نظر من که اون رو همه جوره تست کردم و از همه لحاظ قبولش دارم، رام شماره ی یک تاپیک مذکور یعنی Pixeldroid JB 4.2.2 V7.0 FINAL (http://d-h.st/cB4) هست.. شما می تونید در انتهای این پست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730&p=3913043&viewfull=1#post3913043) توضیحات لازم و روش نصب رو، دریافت کنید.
و اما مدی که وعدش رو داده بودم. این مد به طور اختصاصی برای این رام تهیه شده و مطمئن نیستم رو رام های دیگه کار کنه... لذا تنها عزیزانی که رام مورد نظر رو نصب کردند، به صورت استاندارد می تونن از این مد بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

برخی از تغییراتی که این مد بر روی رام انجام می ده:

1 - بر طرف کردن کامل مشکل وای فای (همونطور که می دونید در رام PIXELDROID شما باید بعد از هر بار ریست، wifi region code رو فعال کنید تا بتونید به شبکه ی اینترنت بی سیم متصل بشید.. بعد از نصب این مد دیگه نیازی به این کار نیست)
2 - عوض کردن پس زمینه ی ستینگز
3 - عوض کردن فونت فارسی (من واقعا از فونت فارسی رامهای اندروید متنفرم... این فونت رو به صورت اختصاصی از روی رام خودم icm برای این رام پورت کردم، چون فونت های فارسی رامهای اندروید 4 روی این رام کار نمی کنن)
4 - تغییر فونت لاک اسکرین
5 - عوض کردن دکمه ی لاک اسکرین به حالت اصلی اندروید
6 - ترنسپرنت کردن منوهای اصلی
7 - تغییر ایکون های منوی پاور
8 - تغییر اموشنهای اس ام اس
9 - اضافه کردن tool box به عنوان ابزار لازم برای کارایی بهتر سیستم
10 - اضافه کردن فایل اکسپلورر به صورت پیش فرض
11 - عوض کردن اواتار مخاطبان بدون عکس در شماره گیر، با تصویر پیش فرض اندروید 4.2

و تغییرات جزیی دیگه که الان خاطرم نیست...

911810 911811 911812

روش نصب:

از راه ریکاوری مد رو فلش کنید.

توضیحات بیشتر برای کاربران مبتدی:
همونطور که قبلا هم اشاره کردم، ابتدا رام رو از این پست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730&p=3913043&viewfull=1#post3913043) دریافت و طبق آموزش های تاپیک جامع، اون رو نصب کنید. پیشنهاد می کنم رام رو به صورت data2ext که روش دوم نصب رام در منوی اینستال رام هست، نصب کنید. دقت داشته باشید، در صورتی که مشکلی با data2ext ندارید و رام به خوبی کار می کنه، نیازی به نصب initrd patcher که همراه با رام ارائه شده، نیست. در ضمن اگر شما شک دارید که رام فعلی شما PIXELDROID هست با نه، می تونید با چک کردن این مسیر بر روی گوشی خودتون از نوع رامتون مطلع بشید: settings > about phone > aokp version در صورتی که رام مورد نظر شما PIXELDROID نسخه 7 فاینال هست، طبیعتا نیازی به فلش دوباره ی رام نیست. (اگر مشکلی در نصب رام داشتید بعد از چک کردن تمام موارد اون رو در این تاپیک مطرح کنید تا راهنمایی لازم و رفع اشکال، انجام بشه.)
در مرحله ی بعد شما مد رو از لینک دانلود زیر، دریافت و اون رو به مموری کارت منتقل می کنید. حالا طبق آموزش ها به ریکاوری رفته و مد رو بدون انجام وایپ ها، نصب کنید. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب مد و نصب، دستگاه به صورت خودکار ریست و بوت می شه. بعد از بالا اومدن دستگاه، شما فرایند آپدیت رو مشاهده می کنید و پس از دقایقی رام آماده استفاده است.

Download (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-e7Fo9AotD/mod-for-hd2pixeldroid-jb42.2-by-exitmood-.zip)

دوستان گرامی، مانند همیشه من بهترین تلاشم رو انجام دادم اما مسئولیت نصب با خود شماست. این مد تغییری در سرعت و کارایی سیستمی رام و یا دستگاه شما، ایجاد نمی کنه. من تنها تغییراتی رو که لازم دونستم در این مد اعمال کردم. با این حال پیشنهاد می دم قبل از هر کاری از اطلاعات مهم خودتون بک آپ تهیه کنید و در نهایت اگر کسی حالت قبل رام رو در نظر داشت، می تونه در همین تاپیک مطرح کنه تا پچ لازم برای بازگشت به حالت اولیه ارائه بشه.

پی نوشت:
در پست بعدی اسکرین شاتهایی رو از هوم اسکرینی که خودم برای زیبا سازی این رام در نظر گرفتم، قرار می دم،.. اگر دوستان مایل بودند می تونم توضیحات لازم رو برای این اینترفیس در اختیارشون قرار بدم، در غیر اینصورت تنها نرم افزارهایی که تست کردم رو معرفی می کنم تا شما عزیزان بتونید به راحتی استفاده کنید.
در انتها عمیقا امیدوارم این مطالب و این مد، برای دوستانی که به دنبال زیبایی، کارامدی و به روز بودن گوشی hd2 شون هستند، راه گشا و راضی کننده بوده باشه و از تمامی دوستانی که تجربیاتشون رو با سایرین به اشتراک می زارن کمال تشکر رو دارم...

با احترام

ایلیا

™EXITMOOD
13-10-2013, 02:49
لطفا به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=303519) مراجعه کنید.

a3ven7
13-10-2013, 11:43
چند تا نکته دوست عزیزم:
1- اگه می شد این فایل فلش رو تو حالت ریکاوری با حالت انتخاب موردی و دلخواه درست می کردی(البته شایدم درست کردی ولی چون من امتحانش نکردم نمی دونم :D )
2-اگه ممکنه یه فایل فلش جدا فقط واسه عوض کردن عکس کانتکت ها موقع زنگ خوزدن گوشی بزارین!چون واقعن تکراری و بی کیفیته! (رام من nexsus 2.6 )
3-منم از از فونت فارسی اندروید بدم می اید.....و پیشنهاد می کنم فونت dastkhat رو هم امتحان کنی (البته من با font changer بعد نصب رام فونت عوض می کنم!)
4-....تشکر

wilivandi
13-10-2013, 13:39
خسته نباشید ..

™EXITMOOD
13-10-2013, 14:16
چند تا نکته دوست عزیزم:
1- اگه می شد این فایل فلش رو تو حالت ریکاوری با حالت انتخاب موردی و دلخواه درست می کردی(البته شایدم درست کردی ولی چون من امتحانش نکردم نمی دونم :D )
2-اگه ممکنه یه فایل فلش جدا فقط واسه عوض کردن عکس کانتکت ها موقع زنگ خوزدن گوشی بزارین!چون واقعن تکراری و بی کیفیته! (رام من nexsus 2.6 )
3-منم از از فونت فارسی اندروید بدم می اید.....و پیشنهاد می کنم فونت dastkhat رو هم امتحان کنی (البته من با font changer بعد نصب رام فونت عوض می کنم!)
4-....تشکر
ممنونم امیر جان، در مورد نکته نخست باید بگم این کار نیاز به کد نویسی در محیط آروما داره که الان وقتش رو ندارم و از طرفی فکر می کنم این مد فعلا کار دوستان رو راه می ندازه.. اگر شد در نسخه های بعدی این امکان رو قرار می دم. در مورد عکس کانتکت ها باید بگم این فقط برای تعویض اواتار هست و تنها برای رام pixeldroid تهیه شده.. چون بیس این رام رو مناسب دونستم. در مورد رامهای دیگه فعلا برنامه ای ندارم. اگر رامی واقعا اونقدر خوب باشه که چشمم رو بگیره، رو اون هم کار می کنم. و در نهایت در مورد فونت هم باید عرض کنم به دلیل ساختار Uni code رامهای aokp فونت های فارسی رامهای دیگه رو نمی شه روش استفاده کرد. حتی با فونت منیجر. مگر اینکه فونت مورد نظر شما ساختاری مشابه فونت پیش فرض رام داشته باشه. به همین دلیل من مجبور به پورت کردن فونت شدم و الا عوض کردن فونت در حالت عادی کار مشکلی نیست و با روت اکسپلورر هم می شه این کار رو انجام داد. در مورد انتخاب فونت هم باید بگم من فونت dastkhat رو شاید ندیده باشم، اما یه هر جال فونت های زیادی رو قبلا تست کردم و به نظر من بهترین و خواناترین فونت فارسی بر روی اسکرین و محیط مجازی، فونت یکان هست که در اسکرین شات های بالا هم می تونید مشاهده کنید (اگر با کامپیوتر هستید، فونت سایت موبایلستان که الان دارید استفاده می کنید هم یکان هست) واقعا فونت بی نقصیه و در زیبایی محیط فارسی رام مثل اس ام اس و مرورگر موثره... در واقع این همون فونتی هست که در Ice cream monster استفاده کرده بودم و حالا برای این رام پورت شده، کلا فونت مورد علاقم هست و رو همه رام ها، حتی برای گوشی های دیگه، استفاده می کنم.

با سپاس

hoomanutd99
13-10-2013, 15:50
ایلیا جان واقعا ممنون که هنوز به Leo و دارندگان اون لطف داری واسمون زحمت میکشی:) نتونستم به دکمه تشکر اکتفا کنم.

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

Mo30HD2
13-10-2013, 16:54
تشکر جانانه بابت MOD بسیار زیبا و کارآمدی که ساختین ...
و ممنون بابت بازگشت ...

میخواستم از موقعیت استفاده کنم و درخواست کنم که روی اندروید 4.3 کار کنید ( 4.4 رو حتما باید کار کنیااا :دی )

و اینکه من امکان این رو ندارم که این MOD رو روی نکسوس 2.6 نصب کنم ( تو موقعیتی نیستم که رامم بالا نیاد از نو نصب کنم :دی ) ... اگه کسی امکانش رو داره انجام بده ... واقعا ممنون میشم :)
اگه هم کسی نبود دیگه خودم نصب میکنم دیگه :)

™EXITMOOD
13-10-2013, 17:15
فرصت بشه حتما این کار رو انجام می دم مصطفی جان.. در مورد رام نکسوس، من اون رو تست نکردم و نمی دونم بیس شخصی سازیش مثل pixeldroid هست یا نه.. کلا نمی دونم محیطش چطوره اما اگر مشکلی دارن دوستان می تونید بیان کنید تا رو اون رام هم کار کنم... این رام رو چون تست کردم و تو رامهای 4.2 اون رو راضی کننده دیدم، روش وقت گذاشتم... در مجموع من فکر می کنم این رام دستکم به واسطه شخصی سازی هاش رام بهتری باشه (اصولا aopk از لحاظ شخصی سازی خیلی خوب عمل می کنه) و رو پایداریش هم مشکلی ندیدم.

Mo30HD2
13-10-2013, 17:26
فرصت بشه حتما این کار رو انجام می دم مصطفی جان.. در مورد رام نکسوس، من اون رو تست نکردم و نمی دونم بیس شخصی سازیش مثل pixeldroid هست یا نه.. کلا نمی دونم محیطش چطوره اما اگر مشکلی دارن دوستان می تونید بیان کنید تا رو اون رام هم کار کنم... این رام رو چون تست کردم و تو رامهای 4.2 اون رو راضی کننده دیدم، روش وقت گذاشتم... در مجموع من فکر می کنم این رام دستکم به واسطه شخصی سازی هاش رام بهتری باشه (اصولا aopk از لحاظ شخصی سازی خیلی خوب عمل می کنه) و رو پایداریش هم مشکلی ندیدم.

بابت لطفت واقعا ممنون ...
حتما برای 4.4 کار کن :) مرسی

در مورد نکسوس هم اگه دوستان نصب نکردن، خودم نصب میکنم :)
رام نکسوس رو من خیلی قبولش دارم ... بسیار پایدار و رووونه ... البته به خاطر بیس CM ، شخصی سازیش به aokp نمیرسه :)

m.naji
13-10-2013, 17:38
آورین و ایول داری اخوی متالر :cv:

من احتمالا امشب این مد را روی نکسوس ورژن 2.5 تست میکنم خبر میدم فست اس آی کن (fast as i can)
:ca::ca:

™EXITMOOD
13-10-2013, 17:41
بابت لطفت واقعا ممنون ...
حتما برای 4.4 کار کن :) مرسی

در مورد نکسوس هم اگه دوستان نصب نکردن، خودم نصب میکنم :)
رام نکسوس رو من خیلی قبولش دارم ... بسیار پایدار و رووونه ... البته به خاطر بیس CM ، شخصی سازیش به aokp نمیرسه :)
حتما مصطفی جان.
برای نکسوس هم شما مد رو نیازی نیست نصب کنی، چون بعید می دونم نیاز به اون تغییراتی که در پست نخست قرار دادم، داشته باشه.. البته فونت و اموشن اس ام اس ها رو می شه تغییر داد. در مورد وای فای هم نمی دونم مشکلی داره یا نه...
به هر حال پست دوم رو ببین ، اون پست ارتباطی با این مد نداره و کلا اگر مایل باشی می تونی اون ویجدت ها و لانچر رو نصب کنی و ظاهر رامت رو به اون شکل در بیاری.

a3ven7
13-10-2013, 17:43
ممنونم امیر جان، در مورد نکته نخست باید بگم این کار نیاز به کد نویسی در محیط آروما داره که الان وقتش رو ندارم و از طرفی فکر می کنم این مد فعلا کار دوستان رو راه می ندازه.. اگر شد در نسخه های بعدی این امکان رو قرار می دم. در مورد عکس کانتکت ها باید بگم این فقط برای تعویض اواتار هست و تنها برای رام pixeldroid تهیه شده.. چون بیس این رام رو مناسب دونستم. در مورد رامهای دیگه فعلا برنامه ای ندارم. اگر رامی واقعا اونقدر خوب باشه که چشمم رو بگیره، رو اون هم کار می کنم. و در نهایت در مورد فونت هم باید عرض کنم به دلیل ساختار Uni code رامهای aokp فونت های فارسی رامهای دیگه رو نمی شه روش استفاده کرد. حتی با فونت منیجر. مگر اینکه فونت مورد نظر شما ساختاری مشابه فونت پیش فرض رام داشته باشه. به همین دلیل من مجبور به پورت کردن فونت شدم و الا عوض کردن فونت در حالت عادی کار مشکلی نیست و با روت اکسپلورر هم می شه این کار رو انجام داد. در مورد انتخاب فونت هم باید بگم من فونت dastkhat رو شاید ندیده باشم، اما یه هر جال فونت های زیادی رو قبلا تست کردم و به نظر من بهترین و خواناترین فونت فارسی بر روی اسکرین و محیط مجازی، فونت یکان هست که در اسکرین شات های بالا هم می تونید مشاهده کنید (اگر با کامپیوتر هستید، فونت سایت موبایلستان که الان دارید استفاده می کنید هم یکان هست) واقعا فونت بی نقصیه و در زیبایی محیط فارسی رام مثل اس ام اس و مرورگر موثره... در واقع این همون فونتی هست که در Ice cream monster استفاده کرده بودم و حالا برای این رام پورت شده، کلا فونت مورد علاقم هست و رو همه رام ها، حتی برای گوشی های دیگه، استفاده می کنم.

با سپاس

منم منظورم آواتار موقع زنگ خوردن بود....
در مورد تعویض فونت من aokp رم با همین روش این فونت رو عوض کرد و مشکل نداشت.....
فونتی که می گم رو با اسکرین شات تو پست بعدی ضمینه می کنم....شاید دوستان بدردشون خورد...:)

a3ven7
13-10-2013, 17:47
تشکر جانانه بابت MOD بسیار زیبا و کارآمدی که ساختین ...
و ممنون بابت بازگشت ...

میخواستم از موقعیت استفاده کنم و درخواست کنم که روی اندروید 4.3 کار کنید ( 4.4 رو حتما باید کار کنیااا :دی )

و اینکه من امکان این رو ندارم که این MOD رو روی نکسوس 2.6 نصب کنم ( تو موقعیتی نیستم که رامم بالا نیاد از نو نصب کنم :دی ) ... اگه کسی امکانش رو داره انجام بده ... واقعا ممنون میشم :)
اگه هم کسی نبود دیگه خودم نصب میکنم دیگه :)

مصطفی جان از این موردا فقط فک کنم 8 و 11 جدید باشه...بقیش یا به درد ما نمیخوره یا این که از طرق دیگه قابل حله.....:)

2inchy
13-10-2013, 17:52
سلام
خیلی ممنون از ایلیا جان
انشالله موفق باشید

™EXITMOOD
13-10-2013, 17:56
آورین و ایول داری اخوی متالر :cv:

من احتمالا امشب این مد را روی نکسوس ورژن 2.5 تست میکنم خبر میدم فست اس آی کن (fast as i can)
:ca::ca:

خواهش می کنم محسن جان...
اگر لازم باشه من این مد رو برای نکسوس هم آماده می کنم... چون گویا نکسوس رو بیشتر استفاده می کنن دوستان.. بازم شما تست کن ببین رو نکسوس هم جواب می ده یا نه.. ولی در مجموع من فکر می کنم aokp رام بهتری باشه...
در ضمن یادم هست که شما یک بار گفته بودی که شمارنده کیلوبایت اینترنت استفاده در استتوس بار رو وایلی داشته باشی.. با toolbox ای که تو این مد قرار داره این امکان وجود داره که شما بتونی این قابلیت رو داشته باشی..

911946

a3ven7
13-10-2013, 17:57
به نظرم من یا حالا تو این پست یا یه پست دیگه دوستان اسکرین شات هایی از گوشی شون بزارن تا کسایی که می خوان استفاده کنن....مثلا لانچر..ویدجت.....
ایلیا استارت زد من ادامه می دم :D

™EXITMOOD
13-10-2013, 18:05
منم منظورم آواتار موقع زنگ خوردن بود....
در مورد تعویض فونت من aokp رم با همین روش این فونت رو عوض کرد و مشکل نداشت.....
فونتی که می گم رو با اسکرین شات تو پست بعدی ضمینه می کنم....شاید دوستان بدردشون خورد...:)

آره امیر جان، فونت رو قرار بده با اسکرین شات اگر اینطور باشه که خوبه. دوستانی که مایل باشن می تونن با فونت منیجر این کار رو انجام بدن. در مورد اواتار هم مگه نکسوس اوتار دیفالت اندروید رو نداره؟ اگر ایکون دیگه ای مد نظرت هست قرار بده شابد اون بهتر باشه ما هم ایده بگییریم.. در واقع چون pixeldroid یا رام اصلی اندروید 4.2 تفاوت داشت (پس زمینه، ای کونها، اوتار و ....) من این کار رو انجام دادم. به نظرم اون شمایل ظاهر جالبی نداشت.

™EXITMOOD
13-10-2013, 18:08
به نظرم من یا حالا تو این پست یا یه پست دیگه دوستان اسکرین شات هایی از گوشی شون بزارن تا کسایی که می خوان استفاده کنن....مثلا لانچر..ویدجت.....

ایده ی جلبی هست، اگر بشه لیست پست های معرفی اسکرین شات ها رو در پست دوم قرار می دم تا دوستانی که مایل هستند بتونن استفاده کنن و اگر زیاد شد که کلا تاپیک جداگانه براش ایجاد می کنیم.

hoomanutd99
13-10-2013, 18:23
بابت اطلاع دوستان عرض کنم که من این مد ایلیا جان از روی کنجکاوی واینکه کرنل های این دوتا رام( nexushd2 و pixeldroid) یکی هستند، روی nexushd2 v2.6 نصب کردم متاسفانه رام بالا نیامد و مجبور شدم رام رو یکبار دیگه بدون وایپ نصب کنم.

Mo30HD2
13-10-2013, 19:18
حتما مصطفی جان.
برای نکسوس هم شما مد رو نیازی نیست نصب کنی، چون بعید می دونم نیاز به اون تغییراتی که در پست نخست قرار دادم، داشته باشه.. البته فونت و اموشن اس ام اس ها رو می شه تغییر داد. در مورد وای فای هم نمی دونم مشکلی داره یا نه...
به هر حال پست دوم رو ببین ، اون پست ارتباطی با این مد نداره و کلا اگر مایل باشی می تونی اون ویجدت ها و لانچر رو نصب کنی و ظاهر رامت رو به اون شکل در بیاری.

اموشن ها رو چطور میتونم تغییر بدم؟

وای فای مشکل داره و باید هر دفعه region code ست بشه ...

و این ویجت و لانچر ها رو میشه اسمشون رو بگی؟

ممنون :)

hoomanutd99
13-10-2013, 19:35

امیر جان میتونی لینک این فونت دستخط رو بهم بدی.

a3ven7
13-10-2013, 21:37
آره امیر جان، فونت رو قرار بده با اسکرین شات اگر اینطور باشه که خوبه. دوستانی که مایل باشن می تونن با فونت منیجر این کار رو انجام بدن. در مورد اواتار هم مگه نکسوس اوتار دیفالت اندروید رو نداره؟ اگر ایکون دیگه ای مد نظرت هست قرار بده شابد اون بهتر باشه ما هم ایده بگییریم.. در واقع چون pixeldroid یا رام اصلی اندروید 4.2 تفاوت داشت (پس زمینه، ای کونها، اوتار و ....) من این کار رو انجام دادم. به نظرم اون شمایل ظاهر جالبی نداشت.

نه همون اوتار دیفالت اندرویدهستش!راستش خسته کننده و تکراریه....مثلا ماله سنس ها بهتر بود...فونت رو هم در ادامه پیوشت می کنم.......

a3ven7
13-10-2013, 21:41
ایده ی جلبی هست، اگر بشه لیست پست های معرفی اسکرین شات ها رو در پست دوم قرار می دم تا دوستانی که مایل هستند بتونن استفاده کنن و اگر زیاد شد که کلا تاپیک جداگانه براش ایجاد می کنیم.

اره واسه شروع پست دوم خوبه ایلیا جان...و در ادامه اگه استقبال شد پست جداگانه ....

a3ven7
13-10-2013, 21:55
امیر جان میتونی لینک این فونت دستخط رو بهم بدی.

فونت رو زمینه کردم....من رو رام نکسوس 2.6 امتحان کردم با برنامه font changer جواب داد....ولی امتحانش به پایه خودتون :D قبلش از رام بک آپ بگیر حتما...امکان داره بالا نیاد....!

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/NqIhIhHDWM/dastkhat-fa.rar

pakfa
14-10-2013, 05:18
آقا این لانچر ها رو از کجا می تونیم دانلودکنیم؟
روش نصب ریمو کردنش بگید ممنون میشم.
تشکر می کنم از دوستان بابت زحماتشون.

a3ven7
14-10-2013, 09:42
کدوم لانچر رو؟!
اغلبشون اینجا هست:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=974

m.naji
14-10-2013, 10:33
سلام
دیشب رام pixel v7 را دانلود کردم و اصلا نچسبید به من!!! 2بار نصبش کردم.
شایدم هنوز یک جای کارم میلنگه! البته از همون اولش pixel واسم خوب در نیومد. البته این از قبلیا بهتر بود. ولی نکسوس یک چیزه دیگه شده جدیدا !!:cv:
بازم از ایلیا جان و اقا حمزه ممنونم واسه زحماتشون
انشاا... امروز نکسوس ورژن 2.6 را نصب میکنم. البته با پارتیشن NTFS به جای FAT32 به امید آن روزی که ایلیا جان یک رام خفن, چخ چخی, کار درست, پایدار و بدونه باگ کوک کنه :welcomeswing:
یاده ICM v4.5 بخیر :bf:

™EXITMOOD
14-10-2013, 11:13
لطفا لینک آخرین نسخه نکسوس رو بهم بدید تا برای فونت، اموشن ها و کلا پیشنهادات دوستان برای این رام، اقدام بشه.

™EXITMOOD
14-10-2013, 11:14

پست دوم رو آپدیت کردم

Mo30HD2
14-10-2013, 11:27
لطفا لینک آخرین نسخه نکسوس رو بهم بدید تا برای فونت، اموشن ها و کلا پیشنهادات دوستان برای این رام، اقدام بشه.

این لینک آخرین نکسوس

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235&p=3833812&viewfull=1#post3833812

Mo30HD2
14-10-2013, 14:24
یک پیشنهاد ...
اگه امکانش هست ، توی mod جدیدی که برای نکسوس میزنید، اموشن های "وایبر" رو هم اضافه کنید ...
بسیار زیبا و با کیفیت هستن :)

m.naji
14-10-2013, 14:42
مشکلات اصلی رامهای نکسوس به نظر بنده:
1. صدای کم اس ام اس و زنگ
2. سیاهی صفحه هنگام تماس
3. هدایت نکردن اتوماتیک(autoDrive) خودروی پراید( با بقیه برندهای معتبر و استاندارد ایرانی مطابقت عجیبی داره) :ca:
همین 3تا رو اگر ایلیا عزیز بتونه حل کنه عالی میشه این رام :cv:

h9mzeh
14-10-2013, 14:45
بچه ها يه فونت تو ويندوز 8 هست كه من استخراخ كردم اوردمش تو Xp جواب نداد حروف رو جدا مينوشت

فونت ويندوز 8 رو يه نگاه بنداز من عاشق فونتش شدم اما ضد حال زد ببينين ميتونين واسه هيولا درستش كرد؟؟؟

Mo30HD2
14-10-2013, 15:11
بچه ها يه فونت تو ويندوز 8 هست كه من استخراخ كردم اوردمش تو Xp جواب نداد حروف رو جدا مينوشت

فونت ويندوز 8 رو يه نگاه بنداز من عاشق فونتش شدم اما ضد حال زد ببينين ميتونين واسه هيولا درستش كرد؟؟؟

اسم فونت رو بگو ...

فونت زیبایی به نظرم ...
اصن اگه تونستی فونت رو برام بفرست ...

h9mzeh
14-10-2013, 17:22
اسم فونت رو بگو ...

فونت زیبایی به نظرم ...
اصن اگه تونستی فونت رو برام بفرست ...
دادا پك كاملشو دانلود كردم جواب داد رو گوشي
قشنگه - مختلفه كلف! نازك! نازكه كلفت ! كلفت كلفت! كلفت نازك!!!
اينم فايلش جهت دانلود (http://spider.persiangig.com/Windows%208.rar/download)

مواظب باش بك اپ گرفته باشي
اونايي كه خوبن رو معرفي كن دوباره دادا

a3ven7
14-10-2013, 17:37
مشکلات اصلی رامهای نکسوس به نظر بنده:
1. صدای کم اس ام اس و زنگ
2. سیاهی صفحه هنگام تماس
3. هدایت نکردن اتوماتیک(autoDrive) خودروی پراید( با بقیه برندهای معتبر و استاندارد ایرانی مطابقت عجیبی داره) :ca:
همین 3تا رو اگر ایلیا عزیز بتونه حل کنه عالی میشه این رام :cv:
راستش صدای کم رو که اصلا قبول ندارم...!من همه رام ها رو امتحان کردم و بنظرم این اصلا چنین مشکلی نداره(در مقایسه با بقیه!)....قبل از نصب رام همیشه رینگ تون مورد نظرت رو که کیفیتشم خوب باشه رو تو رام جای رینگتون ارجینال اینزرت کن(یعنی هم اسم رینگتون اصلی گوشی باشه که دیفالته)!دیگه رام بالا اومد رینگ تون خودت دیفالت باشه...!
مثلا تو نکسوس رینگ دیفالت Girtab.ogg هستش!من رینگ خودم رو اسمش رو گذاشتم Girtab.ogg و با 7zip جایگزین کردم.....
در مورد صفحه سیاهم که همه دارن این مشکل رو....البته من کم دیدیم تو این رام یا شاید چون حساس نبودم متوجه نمیشم....چون هم اینکه با یه دکمه ولوم درست میشه...هم به قول دوستان کلاس هم داره و خیلیا نمی فهمن کی زنگ زده بهت قبل اینکه خودت بفهمی ! :D

h9mzeh
14-10-2013, 18:00
راستش صدای کم رو که اصلا قبول ندارم...!من همه رام ها رو امتحان کردم و بنظرم این اصلا چنین مشکلی نداره(در مقایسه با بقیه!)....قبل از نصب رام همیشه رینگ تون مورد نظرت رو که کیفیتشم خوب باشه رو تو رام جای رینگتون ارجینال اینزرت کن(یعنی هم اسم رینگتون اصلی گوشی باشه که دیفالته)!دیگه رام بالا اومد رینگ تون خودت دیفالت باشه...!
مثلا تو نکسوس رینگ دیفالت Girtab.ogg هستش!من رینگ خودم رو اسمش رو گذاشتم Girtab.ogg و با 7zip جایگزین کردم.....
در مورد صفحه سیاهم که همه دارن این مشکل رو....البته من کم دیدیم تو این رام یا شاید چون حساس نبودم متوجه نمیشم....چون هم اینکه با یه دکمه ولوم درست میشه...هم به قول دوستان کلاس هم داره و خیلیا نمی فهمن کی زنگ زده بهت قبل اینکه خودت بفهمی ! :D

اين منم اين منم اين منم :ca::ca::ca:

Mosi HD2 دادا همشو تست كردم بهتريناش اينان

segoeui.ttf
seguisb.ttf

فونت هايي كه به هيولا ميخوره
توش 6 تا فونته اين دوتا از همه بهترن دوستان و MOSi HD2,.....

a3ven7
14-10-2013, 18:20
اين منم اين منم اين منم :ca::ca::ca:

Mosi HD2 دادا همشو تست كردم بهتريناش اينان

segoeui.ttf
seguisb.ttf

فونت هايي كه به هيولا ميخوره
توش 6 تا فونته اين دوتا از همه بهترن دوستان و MOSi HD2,.....
اره داش گلم خودتی :)
من ویندوز 8 دارم و کسایی که می خوان دانلود نکنن اسم فونت اینه: segeo UI
همزه داری از xp استفاده می کنی؟!!!!!

h9mzeh
14-10-2013, 18:45
اره داش گلم خودتی :)
من ویندوز 8 دارم و کسایی که می خوان دانلود نکنن اسم فونت اینه: segeo UI
همزه داری از xp استفاده می کنی؟!!!!!

اره بهتره بابا - من با xp بزرگ شدم بوت كردم وويس كشيدم هيچي xp نمشه دادا

mehdi0614
14-10-2013, 22:15
سلام دوست عزیز
من مشکلی که با این رام دارم همیشه 1 هفته خوب کار میکند و بعد دایم خطا میدهد که اندروید متوقف میشه یا مسیج کار نمیکنه یا ....
مدل HD2 رام Pixeldroid V7 , و مموری کارت 16 گیگ با سرعت 10 نحوه نصب DataonEXE و پس از چند روز خراب میشه ایراد از کجاست/ چرا بقیه رام ها خوب کار میکنند؟ ولی Pixeldroid را دوست دارم ولی دایم این خطا ها را می دهد. مربوط به مموری است؟ یا اشکار در چیست؟ تمامی مراحل نصب را هم درست اجرا میکنم و مموری را بخقئشف رش باز میشه

rmv3x
14-10-2013, 22:43
ایلیا جان دمت گرم من الان دیدم خدایی کارت بیسته
این رام تاییدی من هستا :do: خداییش خوب هست دیگه بهترم شد واقعا خسته نباشی :cv:
منم که اسکرین شات گوشیم رو گذاشته بودم دیگه مشخص هست

rmv3x
14-10-2013, 22:56
اقا یه سوال اگه این Mod رو نصب کنم از اول باید رام رو نصب کنم؟ یا تاثیری نداره؟

Mo30HD2
14-10-2013, 23:21
مرسی از hamzeh عزیز ...
تست میکنم من هم ببنیم چطوریه :)

m.naji
15-10-2013, 00:11
اقا یه سوال اگه این Mod رو نصب کنم از اول باید رام رو نصب کنم؟ یا تاثیری نداره؟

نه دوست عزیز, نیازی نیست دوباره نصب کنی رامو.

™EXITMOOD
15-10-2013, 10:02
سلام دوست عزیز
من مشکلی که با این رام دارم همیشه 1 هفته خوب کار میکند و بعد دایم خطا میدهد که اندروید متوقف میشه یا مسیج کار نمیکنه یا ....
مدل HD2 رام Pixeldroid V7 , و مموری کارت 16 گیگ با سرعت 10 نحوه نصب DataonEXE و پس از چند روز خراب میشه ایراد از کجاست/ چرا بقیه رام ها خوب کار میکنند؟ ولی Pixeldroid را دوست دارم ولی دایم این خطا ها را می دهد. مربوط به مموری است؟ یا اشکار در چیست؟ تمامی مراحل نصب را هم درست اجرا میکنم و مموری را بخقئشف رش باز میشه
مهدی جان من بعد از بک هفته و چند روز مشکلی رو پایداری این رام ندیدم.. یک مورد می تونه باعث این امر بشه... اون هم اینکه چون رام به کمک مموری نصب می شه، هر خطایی که از جانب مموری به دستگاه تحمیل بشه، می تونه رو پایداری رام موثر باشه.. در هر صورت اگر از کیفیت مموری اس دی مطمئنی رام نکسوس رو امتحان کن ببین با اون هم این مشکل رو داری؟

Mo30HD2
15-10-2013, 21:34
خب من فونت های ویندوز 8 رو تست کردم ...
فونت انگلیسیش که بسیار جالبه و به hd2 میاد خیلی :)
فونت فارسیشم خوبه ... بیشتر جاها هم به درستی نمایش داده میشه ...

اما متاسفانه توی google keep مشکل داره و درست نمایش داده نمیشه ...
من خیلی از keep استفاده میکنم و نمیشد که تکست هامو نبینم :|

a3ven7
15-10-2013, 22:30
خب من فونت های ویندوز 8 رو تست کردم ...
فونت انگلیسیش که بسیار جالبه و به hd2 میاد خیلی :)
فونت فارسیشم خوبه ... بیشتر جاها هم به درستی نمایش داده میشه ...

اما متاسفانه توی google keep مشکل داره و درست نمایش داده نمیشه ...
من خیلی از keep استفاده میکنم و نمیشد که تکست هامو نبینم :|
مصطفی یه نرم افزار واسه ترکیب فونتا نمیشناسی؟من یه فونتی دارم عوض می کنم فارسیم خراب میشه....

Mo30HD2
15-10-2013, 22:50
مصطفی یه نرم افزار واسه ترکیب فونتا نمیشناسی؟من یه فونتی دارم عوض می کنم فارسیم خراب میشه....

والا تا حالا که کار نکردم ...
اما نرم افزار واسه ادیت فونت ها زیاد هست ...
میگردم اگه چیز به درد بخوری دیدم بت میگم :)

amir_shah
15-10-2013, 23:43
ی خرده فک کردم دیدم ی سپاس خشگ و خالی واقعا کمه

درسته ک hd2 تاریخ انقضا نداره ولی دم اون لوتیاش گرم ک هستن و مرام میزارن و بدون هیچ منتی زحمت میکشن.

خب تواین زمونه از این مدلاش کمن ولی خدارو شکر ک اینجا همیشه پایدارن

ایلیای عزیز خلاصش کنم تو ی جمله:

ی دونه باشی

در ادامشم باید بگم ک قدر نشناش نیستیم و از زحماتی ک سایر دوستان مثل دااااش مصطفی و دااااش امیر و داااش محسن و داااش حمزه و ... میکشن سپاس گذارم و اوناهم واقعا یکی ی دونن.

امیدوارم باشین و قدر ها دونسته بشه.

Mo30HD2
15-10-2013, 23:50

درسته ک hd2 تاریخ انقضا نداره ولی دم اون لوتیاش گرم ک هستن و مرام میزارن و بدون هیچ منتی زحمت میکشن.

ی دونه باشی

در ادامشم باید بگم ک قدر نشناش نیستیم و از زحماتی ک سایر دوستان مثل دااااش مصطفی و دااااش امیر و داااش محسن و داااش حمزه و ... میکشن سپاس گذارم و اوناهم واقعا یکی ی دونن.

مخلصم عزیز :)
اینجا ما همه از شاگرد خنگای ایلیا هستیم :)

جا داره منم از ایلیای عزیز ، امیر ، حمزه ، محسن :cv: و بقیه تشکر جانانه بکنم که اینطوری باعث رو پا موندن بخش hd2 شدن ...

یه نگاه به سایر بخش ها بندازی، می فهمی که بخش hd2 یه چیز دیگه است :) همه با هم دوستن ، همه تو کارشون جدی هستن :)

و تشکر از مدیران بزرگ این بخش، wisam و rashid :)

2inchy
16-10-2013, 00:05
سلام دوستان من یه مشکلی که با این رام دارم اینه که هنگام مسیج نوشتن دیگه روی کیبورد هر چی کلیک میکنم کار نمیکنه و باید کیبورد رو عوض کنم
از کیبورد smart keyboard استفاده میکنم

hoomanutd99
16-10-2013, 00:41
سلام دوستان من یه مشکلی که با این رام دارم اینه که هنگام مسیج نوشتن دیگه روی کیبورد هر چی کلیک میکنم کار نمیکنه و باید کیبورد رو عوض کنم
از کیبورد smart keyboard استفاده میکنم

دوست عزیز این مشکل مربوط به نسخه های قدیمی smart keyboard میشد که تو نسخه های جدیدتر رفع شده. شما از لینک زیر میتونی اخرین نسخه این برنامه رو بگیری
dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4iVM2UsWuO/smart-keyboard-pro-v4.7-.1-apkmania-.com-.apk

eset smart
16-10-2013, 10:02
سلام دوستان عزیز،واقعا رام خوبیه مرسی واسه همه چیز،فقط یه سوال دارم من از رام تایفون استفاده میکردم سرعت رام درریستور کردن مخاطبین وپیامها خیل سریع بود چکارکنم تواین رام سرعت ریستور کردنم بهتر بشه خیلی کنده!
یه سوال دیگه هم دارم پارتیشن سواپ براچیه وازکجا بدونم الان درست چیدم،نوع پارتیشنش پریمری گرفتم! درسته؟

hoomanutd99
16-10-2013, 10:44
سلام دوستان عزیز،واقعا رام خوبیه مرسی واسه همه چیز،فقط یه سوال دارم من از رام تایفون استفاده میکردم سرعت رام درریستور کردن مخاطبین وپیامها خیل سریع بود چکارکنم تواین رام سرعت ریستور کردنم بهتر بشه خیلی کنده!
یه سوال دیگه هم دارم پارتیشن سواپ براچیه وازکجا بدونم الان درست چیدم،نوع پارتیشنش پریمری گرفتم! درسته؟

کلا منم هر کاری باهر برنامه بکاپ sms انجام دادم سرعت به خوبی رامهای GB نرسید. دوستان دیگه میتونن تجربه های خودشون رو بگن.
پارتیشن سوایپ هم به عنوان رم اضافی توگوشی عمل میکنه و زمانی به کار میاد که گوشی رم کم میاره در ضمن سرعت به مراتب کمتری نسبت رم خود گوشی داره.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

eset smart
16-10-2013, 10:58
مرسی داداشی:au:
پارتیشن سوایپ اضافه میشه به حافظه رم؟ میتونیم تو منوی تنظیمات ببینیم اضافه شده یا مخفیه در شرایط خاص ازش استفاده میش؟

Tadbir1
16-10-2013, 11:23
سلام.
با تشکر از جناب ایلیا ، من این مد رو نصب کردم . خیلی خوبه و اون معضل wifi بخوبی حل شده .
1- منظور از تغییر اموشنهای اس ام اس چیه ؟ من الان از برنامه Go SMS Pro استفاده میکنم . این تغییرات رو میتونم ببینم ؟
2- امکان بزرگتر کردن فونت وجود داره ؟ با برنامه یا روش خاصی ؟
متشکرم.

hoomanutd99
16-10-2013, 14:47
مرسی داداشی:au:
پارتیشن سوایپ اضافه میشه به حافظه رم؟ میتونیم تو منوی تنظیمات ببینیم اضافه شده یا مخفیه در شرایط خاص ازش استفاده میش؟

خواهش میکنم پارتیشن سوایپ در مواقعی که خود رام صلاح بدونه استفاده میکنه البته رام هم باید ازقابلیت استفاده از این پارتیشتن رو داشته باشه.

سلام.
با تشکر از جناب ایلیا ، من این مد رو نصب کردم . خیلی خوبه و اون معضل wifi بخوبی حل شده .
1- منظور از تغییر اموشنهای اس ام اس چیه ؟ من الان از برنامه Go SMS Pro استفاده میکنم . این تغییرات رو میتونم ببینم ؟
2- امکان بزرگتر کردن فونت وجود داره ؟ با برنامه یا روش خاصی ؟
متشکرم.

۱.این اموشن فقط تو برنامه مسیج خود گوشی قابل مشاهده است.
۲.بله به ادرس زیر برو
Setting-display-font size
قابل تغییر هستش

mehrdad201
16-10-2013, 16:04
من امروز رام پیکسل دروید رو نصب کردم. مود معرفی شده در این تاپیک رو هم نصب کردم.

همه چی درست پیش رفته اما یه مشکلی دارم و اونم اینه که صدای گوشی از بین رفته. موقعیکه گوشی زنگ میخوره صدایی نمیاد. موقع پخش موزیک هم علی رغم اینکه برنامه کار میکنه اما صدایی ازش در نمیاد.

البته وقتی هندزفری میزنم صداش از تو اون در میاد.

شک کردم که نکنه اسپیکر خراب شده اما خب گوشی تا صبح داشت کار میکرد و اسپیکر هم سالم بوده. از زمانی که رام جدید و مود رو نصب کردم صدای سیستم دیگه در نمیاد.

کسی راه حلی داره برای این مساله ؟

eset smart
16-10-2013, 16:07
یه مشکل خوردم:au:
بابرنامه فونت چنجر کار کردم ولی نمیدونم کدوم فونت تغییر بدم تا پیامام فونتشون مثل قبل بشه!
نزدیک پنج تااز فونتا رو بافونتی که دوش دالم تغییر دادم اما نشد که نشد خلاصه کمممممممممک
یه سوال دیگه
با go sms کار میکنم یه کمی دیر برنامه لود میشه کنده چکارکنم سرعتش بهتر بشه؟

hoomanutd99
16-10-2013, 18:47
من امروز رام پیکسل دروید رو نصب کردم. مود معرفی شده در این تاپیک رو هم نصب کردم.

همه چی درست پیش رفته اما یه مشکلی دارم و اونم اینه که صدای گوشی از بین رفته. موقعیکه گوشی زنگ میخوره صدایی نمیاد. موقع پخش موزیک هم علی رغم اینکه برنامه کار میکنه اما صدایی ازش در نمیاد.

البته وقتی هندزفری میزنم صداش از تو اون در میاد.

شک کردم که نکنه اسپیکر خراب شده اما خب گوشی تا صبح داشت کار میکرد و اسپیکر هم سالم بوده. از زمانی که رام جدید و مود رو نصب کردم صدای سیستم دیگه در نمیاد.

کسی راه حلی داره برای این مساله ؟
جوابتون رو تو تایپیک قبلی جواب دادم.

یه مشکل خوردم:au:
بابرنامه فونت چنجر کار کردم ولی نمیدونم کدوم فونت تغییر بدم تا پیامام فونتشون مثل قبل بشه!
نزدیک پنج تااز فونتا رو بافونتی که دوش دالم تغییر دادم اما نشد که نشد خلاصه کمممممممممک
یه سوال دیگه
با go sms کار میکنم یه کمی دیر برنامه لود میشه کنده چکارکنم سرعتش بهتر بشه؟

شما میبایست قبل از تغییر فونت از فونت اورجینال یا از کل رام بکاپ میگرفتی! حالا هم شما یکبار دیگه رام رو بدون وایپ نصب کن! Go sms هم کلا یه مقدار سنگینه به نظرم برنامه fast reboot رو نصب کن و قبل از اجرای برنامه های سنگین اول اونو اجرا کن.

eset smart
16-10-2013, 19:52
جوابتون رو تو تایپیک قبلی جواب دادم.

شما میبایست قبل از تغییر فونت از فونت اورجینال یا از کل رام بکاپ میگرفتی! حالا هم شما یکبار دیگه رام رو بدون وایپ نصب کن! Go sms هم کلا یه مقدار سنگینه به نظرم برنامه fast reboot رو نصب کن و قبل از اجرای برنامه های سنگین اول اونو اجرا کن.

دوست عزیز الان مشکلی که دارم نمیدونم فونت دلخواهم به جای کدوم یک ازفونتها ی سیستمی جایگزین کنم!رامم سالم سرحاله
باکندی go sms هم کنار اومدم.

mehdi0614
16-10-2013, 23:14
سلام
روی native sd هم میشه نصب کرد یا فقط به روش Dataonexe و ناند میشه؟ من native SD و CLK ورژن 7 را نصب کردم ولی پچ شما MOD_for_HD2PIXELDROID_JB42.2_by_EXITMOOD_.zip درست نصب نمیشه. کمک لطفا

Mo30HD2
17-10-2013, 00:15
دوست عزیز الان مشکلی که دارم نمیدونم فونت دلخواهم به جای کدوم یک ازفونتها ی سیستمی جایگزین کنم!رامم سالم سرحاله
باکندی go sms هم کنار اومدم.

اگه توی این زمینه وارد نیستی، از اپلیکیشن های مخصوص این کار استفاده کن ...
فک کنم font changer خوب باشه :)

eset smart
17-10-2013, 22:29
اگه توی این زمینه وارد نیستی، از اپلیکیشن های مخصوص این کار استفاده کن ...
فک کنم font changer خوب باشه :)
سلام داداش، مشکلم با فونت اینستالر ((Font Installer))حل کردم این برنامه خودش اتوماتیک فونت مخصوص پیامامو تغییر داد.
امروز روبعضی از تماسام وقتی بهم میزنگیدن صفحه سیاه بود نمیدونم چکار کنم؟!

Mo30HD2
18-10-2013, 00:16
سلام داداش، مشکلم با فونت اینستالر ((Font Installer))حل کردم این برنامه خودش اتوماتیک فونت مخصوص پیامامو تغییر داد.

تنها راهش اینه که موقع زنگ خوردن گوشی، دکمه home رو نگه داری تا تصویر برگرده :)

a3ven7
18-10-2013, 00:44
تنها راهش اینه که موقع زنگ خوردن گوشی، دکمه home رو نگه داری تا تصویر برگرده :)

دکمه ولوم دان یا آپ رو هم بزنی مشکلت حل میشه.....:D

eset smart
18-10-2013, 09:16
سلام داداشیا:bp:

یه مشکل دیگه، پیام که میاد خیلی صداش ضعیفه:au:

m.naji
18-10-2013, 11:09
سلام
برای اینکه صدای خوبی داشته باشید. یک روش جالب پیدا کردم که جواب میده روی نکسوس 2.6
مقدار حجم مورد نیاز صدا را با دکمه های ولوم تنظیم کنید. بعدش از منوی quick panel (منوی سمت راست استاتوس بار) روی آیکون صدا چند بار کلیک کنید تا دوباره روی حالت sound+vibrate قرار بگیره.
قبل از همه این کارها باید از طریق تنظیمات settings-->system-->quick settings panel-->tiles and layout آیکون صدا را وارد quick panel کنید.
در sound modes هم تمام تیک ها را بزنید.
Good Luck

eset smart
18-10-2013, 11:43
سلام
برای اینکه صدای خوبی داشته باشید. یک روش جالب پیدا کردم که جواب میده روی نکسوس 2.6
مقدار حجم مورد نیاز صدا را با دکمه های ولوم تنظیم کنید. بعدش از منوی quick panel (منوی سمت راست استاتوس بار) روی آیکون صدا چند بار کلیک کنید تا دوباره روی حالت sound+vibrate قرار بگیره.
قبل از همه این کارها باید از طریق تنظیمات settings-->system-->quick settings panel-->tiles and layout آیکون صدا را وارد quick panel کنید.
در sound modes هم تمام تیک ها را بزنید.
Good Luck

رام من _HD2PIXELDROID ایتم سیستم پیدا نکردم:au:

2inchy
19-10-2013, 22:53
دوست عزیز این مشکل مربوط به نسخه های قدیمی smart keyboard میشد که تو نسخه های جدیدتر رفع شده. شما از لینک زیر میتونی اخرین نسخه این برنامه رو بگیری
dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4iVM2UsWuO/smart-keyboard-pro-v4.7-.1-apkmania-.com-.apk

ممنون دوست عزیز
.............
من بعد یه هفته استفاده از این رام :
اولا صدای زنگ و اس ام اس این گوشی قطع میشه باید ریست بشه تا درست شه
دوم اینکه نور صفحه رو از حات اتومات برداشتم بازم نور صفحه خودش کم میشه
سوم اینکه خیلی گکند تر از رام نکسوس هستش
من رام نکسوس رو داشتم نه صدا قطع میشد و نه نور صفحه مشکلی داشت و فقط مشکل خاموش شدن ال سی دی یه چند بار واسم اتفاق افتاد اونم هنگام تماس
شاد باشید ...

eset smart
20-10-2013, 06:01
من هم رام تایفون نصب کردم هم رام جدیدتر که بازم 2.3.7 tytung نصبیدم هم رام جدیدتر مثل همین رام ورژن چهار.متاسفانه هیچ کدام فیکس صددرصد نیستند ورژن قبلی حدود هشتاددرصد، این رام هم خیلی خوشبینانه شصددرصد فیکسه ،دوستام گوشی جدیدگرفتن باید ببینی چقدر رونن لذت داره کارکردن باهاش.
به نظرمن دوستان بهترین رام برای این گوشی راتایفونه هم سرعت خیلی بهتری ذاره هم مشکل صدای زنگ ....نداره دیگه.
البته خودم دیگه بعد سه سال ازاین گوشی خسته شدم میخوام یه htc one x بگیرم روxda هم ساپورت خوبی داره،دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن ممنون میشم کمکم کنن درخرید گوشی جدید.
راستی این رام هم باوایبر مثل بقیه رامها تداخل داره!بزنگن بهت می هنگه؟ راه حل پیداشده؟؟؟

h9mzeh
27-10-2013, 16:06
من هم رام تایفون نصب کردم هم رام جدیدتر که بازم 2.3.7 tytung نصبیدم هم رام جدیدتر مثل همین رام ورژن چهار.متاسفانه هیچ کدام فیکس صددرصد نیستند ورژن قبلی حدود هشتاددرصد، این رام هم خیلی خوشبینانه شصددرصد فیکسه ،دوستام گوشی جدیدگرفتن باید ببینی چقدر رونن لذت داره کارکردن باهاش.
به نظرمن دوستان بهترین رام برای این گوشی راتایفونه هم سرعت خیلی بهتری ذاره هم مشکل صدای زنگ ....نداره دیگه.
البته خودم دیگه بعد سه سال ازاین گوشی خسته شدم میخوام یه htc one x بگیرم روxda هم ساپورت خوبی داره،دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن ممنون میشم کمکم کنن درخرید گوشی جدید.
راستی این رام هم باوایبر مثل بقیه رامها تداخل داره!بزنگن بهت می هنگه؟ راه حل پیداشده؟؟؟

به شخصه اعلام ميكنم اين 3 تا رام 99% فيكس شده هستن

1درصدم بخاطر شما كم كردم (مشكل سياهي صفحه در هنگام زنگ خوردن ) اما از نظر من 100% رديفن

معرفي 3 تا از بهترين رام هاي 4.2.2 هيـــــولاي كمــــــر باريــــــك (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730)

دوستان اگر 2.7 رو تست كردين از 2.6 بهتره اعلام كنيد تا پست اديت بشه!

hu016865
27-10-2013, 17:57

اگه یه رام ورژن 4 خوب میخوای که اذیت نکنه اینو نصب کن :

http://nexushd2android.tytung.com/nexushd2-ics-cm9/v2-9-hwa

a3ven7
27-10-2013, 21:34
[B]دوستان اگر 2.7 رو تست كردين از 2.6 بهتره اعلام كنيد تا پست اديت بشه!

[COLOR="#000080"]2.7 بهتره همزه جون ;) <لی فک نکنم بتونی پست اول رو ادیت کنی!

h9mzeh
28-10-2013, 01:49
2.7 بهتره همزه جون ;) <لی فک نکنم بتونی پست اول رو ادیت کنی!

دقیقا :dg: به wisam پیام میدم لینکشو عوض کنه -:dg: دادا باید چیکار کنیم قابلیت ادیت و امضا داشته باشیم؟؟؟؟:an:

:atten::atten:
نامردیه :cx:ما که فعالیم باید محدودیت مارو بردارن دیگه - یعنی ما هم .............:please:

فرقمون چیه پس - انصافا ناراحتم از این موضوع!!!!

کسی یه پست میزاره خلاصه در طول زمان چیزای بهتری یاد میگیره میتونه پست ادیت کنه نه اینکه پست جدید بزاره !!!

همین جا از Wisam عزیز میخام به این موضوع رسیدگی کنه!!!

الان پی ام شخصی میدم:aj:

a3ven7
28-10-2013, 10:21
دقیقا :dg: به wisam پیام میدم لینکشو عوض کنه -:dg: دادا باید چیکار کنیم قابلیت ادیت و امضا داشته باشیم؟؟؟؟:an:

:atten::atten:
نامردیه :cx:ما که فعالیم باید محدودیت مارو بردارن دیگه - یعنی ما هم .............:please:

فرقمون چیه پس - انصافا ناراحتم از این موضوع!!!!

کسی یه پست میزاره خلاصه در طول زمان چیزای بهتری یاد میگیره میتونه پست ادیت کنه نه اینکه پست جدید بزاره !!!

همین جا از Wisam عزیز میخام به این موضوع رسیدگی کنه!!!

الان پی ام شخصی میدم:aj:

فک نکنم دست ویسامه عزیز باشه....!چون بر اساس قوانین سایته و باید عضو ویژه یا مدیر انجمنی بشی....
حالا مهم نیست مهم اینه که بشه یه کمکی کرد....حالا چه با امضا چه بدون امضا ;)

eset smart
29-10-2013, 00:40
به شخصه اعلام ميكنم اين 3 تا رام 99% فيكس شده هستن

1درصدم بخاطر شما كم كردم (مشكل سياهي صفحه در هنگام زنگ خوردن ) اما از نظر من 100% رديفن

معرفي 3 تا از بهترين رام هاي 4.2.2 هيـــــولاي كمــــــر باريــــــك (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730)

دوستان اگر 2.7 رو تست كردين از 2.6 بهتره اعلام كنيد تا پست اديت بشه!
رام نسخه چهار توپخش فایلهای اچ دی هنوزایراد دارن به رونی تایفون نیسستن ودوربین هم خیلی چنگی به دل نمیزنه!خلاصه باید با یه گوشی جدید زیادهم بالا نه توششصدتومان هم کارکنی میفهمی که هیولا پیر شده:bh:
تسلیت میگم.

eset smart
29-10-2013, 00:42
اگه یه رام ورژن 4 خوب میخوای که اذیت نکنه اینو نصب کن :

http://nexushd2android.tytung.com/nexushd2-ics-cm9/v2-9-hwa
مرسی دوست عزیز ولی میخوام دیگه باهیولام خداحافظی کنم سه ساله دستمه واقعا ازش راضیم ولی دیگه ارضام نمیکنه:ac:

™EXITMOOD
31-10-2013, 12:44
دوست گلم مسلما Hd2 برای استفاده های حرفه‌ای و به روز، مناسب نیست و این کاملا طبیعیه! این گوشی نزدیک به 5 سال پیش تولید شده و بیش از حد انتظار هم دووم داشته. بنابراین به دلیل افسانه شدن این گوشی، بهتره کنار گوشی نخست به عنوان یه افتخار نگهداری بشه. مگر اینکه رعایت حال این هیولای پیر رو بکنید.

eset smart
31-10-2013, 22:08
دوست گلم مسلما Hd2 برای استفاده های حرفه‌ای و به روز، مناسب نیست و این کاملا طبیعیه! این گوشی نزدیک به 5 سال پیش تولید شده و بیش از حد انتظار هم دووم داشته. بنابراین به دلیل افسانه شدن این گوشی، بهتره کنار گوشی نخست به عنوان یه افتخار نگهداری بشه. مگر اینکه رعایت حال این هیولای پیر رو بکنید.
دوست عزیز گل گفتی:ab:
من برگشتم تایفون اینجا واقعا هیولاست،دوسش دارم:cv:
من رام نصب کردم بعدش باتیتانیوم بک آپ برنامه های اضافی فریز کردم خیلی عالیه مثل گوشیهای روز(htc one-htc one xl)تست کرم راحت وی چت -بازار-گواس ام اس-واتس آپ همزمان کارکردم راحت بدون کندی ران میکنه فوق العادس:bp:
هیولای وفادارمن:cv:

h9mzeh
14-11-2013, 00:08
ی دونه باشی

جا داره منم از ایلیای عزیز ، امیر ، حمزه ، محسن :cv: و بقیه تشکر جانانه بکنم که اینطوری باعث رو پا موندن بخش hd2 شدن ...
یه نگاه به سایر بخش ها بندازی، می فهمی که بخش hd2 یه چیز دیگه است :) همه با هم دوستن ، همه تو کارشون جدی هستن :)
اقا خجالت ندین تورو خدا به شخصه وظیفه کوچیکمه -
همتون باحالید همتون مَردید همتون با مرامید - همتون آس هستید - همش به لطفه هیولا و جمع گرمو صمیمیمونه که این بخش پرچمش بالاس
انصافا دوستتون دارم یه دنیا قلب

a3ven7
14-11-2013, 10:19
اقا خجالت ندین تورو خدا به شخصه وظیفه کوچیکمه -
همتون باحالید همتون مَردید همتون با مرامید - همتون آس هستید - همش به لطفه هیولا و جمع گرمو صمیمیمونه که این بخش پرچمش بالاس
انصافا دوستتون دارم یه دنیا قلب

ی دونه باشی

اول دم خودتون گرم...دوما دم کل HD2 داران گرم...همه ما ها تو زندگی روزانه مون درگیریم اما با این وجود این انجمن رو زنده نگه داشتیم....
حالا امیدوارم HD2 با ورود کیت کت یه نفس تازه بکشه و کلی از این مشکلات جزئی که داریم (مثل سیاهی صفحه ، وایبر و کندی هایی که بعضی مواقع پیش میاد....) هم حل شه...

son_1981
26-10-2014, 09:18
ضمن تشکر از جناب ایلیا

و همچنین تشکر ویژه از همه دوستان همچون حمزه عزیز و ....

من این بیلد را چند روزی هست که نصب کردم و مشکلاتی که درش دبدم شامل :

1- اس ام اس نویسی درش فوق العاده کند هست -- یعنی خیلی افتضاحه

2- زمانی که پیام را send میکنم تا پیام میخواد deliver بشه گوشی یک لحظه هنگ میکنه و پس

از deliver شدن گوشی مجددا آزاد میشه

یک بار هم هنگ کرد بصورتی که انگار یکی داشت بهم زنگ میزد ولی هرچی روی صفحه انگشت م

را می کشیدم که تماس برقرار بشه نمی شد

بعدش فهمیدم اصلا کسی زنگ نمی زده و گوشی هنگ کرده بوده و این حالت را از خودش نشون میداده :4:

اگه این مورد سرعت sms نویسی

و همینطور مورد deliver شدن پیام ها درست میشد فکر میکنم بیلد عالی هست .

================================================

من بیلد های زیادی را نصب کردم و تست کردم

ولی هنوز هم این بیلد آقا ایلیا را ترجیح میدم به همه این بیلد ها

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/icm%20logo.png

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/ICM3-HD2.png

Ice Cream Monster v.5.0

این تایپیــــــــــــــک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235&page=14)

پست 136

در این بیلد :

سرعت sms نویسی در این بیلد با سرعت نور هست

هیچ مشکلی در هنگ کردن دستگاه ندیدم

ولی تنها مشکلی که منو خیلی اذیت میکرد که مجبورش شدم این بیلد را نصب کنم

این هست که :

زمانی که میخوای تماس بگیری هرزگاهی (( نه همیشه ))

تا روی شماره مخاطب میزنی صفحه برای مدت زمان 10 ثانیه ( شایدم بیشتر )

صفحه سیاه میشه و بعد تماس برقرار میشه

و خوب این مشکل بزرگی یه .....

بچه ها کسی updite این بیلد را میتونی معرفی کنه !!!؟؟؟؟

Mo30HD2
26-10-2014, 14:55
ضمن تشکر از جناب ایلیا

و همچنین تشکر ویژه از همه دوستان همچون حمزه عزیز و ....

من این بیلد را چند روزی هست که نصب کردم و مشکلاتی که درش دبدم شامل :

1- اس ام اس نویسی درش فوق العاده کند هست -- یعنی خیلی افتضاحه

2- زمانی که پیام را send میکنم تا پیام میخواد deliver بشه گوشی یک لحظه هنگ میکنه و پس

از deliver شدن گوشی مجددا آزاد میشه

یک بار هم هنگ کرد بصورتی که انگار یکی داشت بهم زنگ میزد ولی هرچی روی صفحه انگشت م

را می کشیدم که تماس برقرار بشه نمی شد

بعدش فهمیدم اصلا کسی زنگ نمی زده و گوشی هنگ کرده بوده و این حالت را از خودش نشون میداده :4:

اگه این مورد سرعت sms نویسی

و همینطور مورد deliver شدن پیام ها درست میشد فکر میکنم بیلد عالی هست .

================================================

من بیلد های زیادی را نصب کردم و تست کردم

ولی هنوز هم این بیلد آقا ایلیا را ترجیح میدم به همه این بیلد ها

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/icm%20logo.png

Ice Cream Monster v.5.0

این تایپیــــــــــــــک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235&page=14)

پست 136

در این بیلد :

سرعت sms نویسی در این بیلد با سرعت نور هست

هیچ مشکلی در هنگ کردن دستگاه ندیدم

ولی تنها مشکلی که منو خیلی اذیت میکرد که مجبورش شدم این بیلد را نصب کنم

این هست که :

زمانی که میخوای تماس بگیری هرزگاهی (( نه همیشه ))

تا روی شماره مخاطب میزنی صفحه برای مدت زمان 10 ثانیه ( شایدم بیشتر )

صفحه سیاه میشه و بعد تماس برقرار میشه

و خوب این مشکل بزرگی یه .....

بچه ها کسی updite این بیلد را میتونی معرفی کنه !!!؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ...
این مشکلاتی که شما میگی میتونه به دلایل مختلف باشه!
مثلا اینکه پارتیشن سیستم رو کم گرفته باشی...
اما مساله ای که هست اینه که هرجا مساله ارتباط با پایگاه داده باشه، سرعت یک مقداری پایین میاد ...
توی قسمت dialer و messaging چون برنامه میخواد با پایگاه داده ارتباط برقرار کنه، توی همه رام ها یه درصدی سرعت پایین میاد ...
اما اگه این مشکل واقعا بیش از حد باشه، پیشنهاد من وایپ کردنه ! و اگه درست نشد پارتیشن سیستم رو بیشتر کن و دوباره فلش کن ...

آپدیت رام ایلیا رو هم میتونی از لینک زیر بگیری:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338035&p=4378520&viewfull=1#post4378520

son_1981
26-10-2014, 15:38
ممنون از راهنمایی تون

مصطفی جان من طبق دستور نصب آقا حمزه

system را روی 380 گرفتم و

Cache را روی 5 گرفتم

به نظر شما کارم ایراد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم پارتیشن مموری م را ext 4 گرفتم یا نه !!!

این مورد ext4 را از کجا چک کنم ؟؟؟

یعنی مموری را دوباره فرمت کنم و پارتیشن بندی کنم ؟؟؟؟

=====================================

مصطفی جان در ضمن در حال حاضر رام Ice Cream Monster v.5.0 آقا ایلیا را با ورژن v.5.0 دارم

این لینکی که شما دادید هم ورژن ش v.5.0 هست .

میخواستم ببینم آقا ایلیا اپدیت بالاتر از v.5.0 هم ارائه دادند یا همین v.5.0 آخرین ورژن ش هست ؟؟؟؟

Mo30HD2
26-10-2014, 16:07
ممنون از راهنمایی تون

مصطفی جان من طبق دستور نصب آقا حمزه

system را روی 380 گرفتم و

Cache را روی 5 گرفتم

به نظر شما کارم ایراد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمی دونم پارتیشن مموری م را ext 4 گرفتم یا نه !!!

این مورد ext4 را از کجا چک کنم ؟؟؟

یعنی مموری را دوباره فرمت کنم و پارتیشن بندی کنم ؟؟؟؟

=====================================

مصطفی جان در ضمن در حال حاضر رام Ice Cream Monster v.5.0 آقا ایلیا را با ورژن v.5.0 دارم

این لینکی که شما دادید هم ورژن ش v.5.0 هست .

میخواستم ببینم آقا ایلیا اپدیت بالاتر از v.5.0 هم ارائه دادند یا همین v.5.0 آخرین ورژن ش هست ؟؟؟؟

سلام عزیز
واسه چک کردن مموری رو با رم ریدر بزن به کامپیوتر و از طریق برنامه mini tools partition نیگا کن ببینم ورژن چند EXT رو نصب کردی ...
خیلی از رام ها فقط با 4 کار میکنن و با 3 مشکل دارن ...
پارتیشن سیستم رو هم 10 تا بالاتر بگیر ...
اما باز هم فک نکنم مشکلت اینطوری حل بشه :/
یه نکته دیگه هم اینه که رام های pixel باید حتما 256 مگابایت پارتیشن swat داشته باشن ...

رام ایلیا هم آخرین ورژنش همون 5 هست ...

رام نکسوس hd2 ورژن 2.7 رو هم تست کن ببینم چی میشه

™EXITMOOD
07-11-2014, 21:57
منونم از لطف دوستان من پست ها رو به دلیل شلوغی کارم، دیر دیدم. شاید کوک رام وقت زیادی رو نخواد (البته دقت بالایی می خواد) اما تست و باگ گیری رام واقعا وقت گیر هست، به خصوص زمانی که باگی پیدا می شه کدهای زیادی رو باید بررسی کرد تا منشع باگ رو بشه رفع کرد و به همین دلیل کوک رام اصولا یک کار تیمی هست. به خصوص برای Hd2 که به نظر من کوک کردن رام برای این گوشی واقعا حساسه به دلیل قدیمی بودن قطعات، فرسوده بودن مموری ها و خیلی موارد دیگه باگ های زیادی برای هر رام ممکته به وجود بیاد. در هر صورت من به دلیل مشغله زیادی که دارم علی رغم میل باطنیم، متاسفانه نمی تونم رو کوک رام وقت چندانی بزارم. اما خوشبختانه الان رام های خوبی برای hd2 منتشر شدند که مصطفی عزیز اون ها رو تست و معرفی می کنه. توصیه می کنم حتما به راهنمایی های ایشون تو تست رام ها توجه کنین و از نعمت اطلاعاتش بیشترین بهره رو برده و از هیولای پیرتون کماکان لذت ببرین.

با احترام

ایلیا

son_1981
06-12-2014, 09:56
من برنامه vaiber را نصب کردم ولی وقتی میخوام به یه نفر پیام بدم مینویسه :

Unfortunately vaiber stop و از برنامه خارج میشه دلیلش چی هست ؟؟؟

چیکار کنم ؟؟؟؟

ali.32
06-12-2014, 12:27
من برنامه vaiber را نصب کردم ولی وقتی میخوام به یه نفر پیام بدم مینویسه :

Unfortunately vaiber stop و از برنامه خارج میشه دلیلش چی هست ؟؟؟

چیکار کنم ؟؟؟؟

دوست عزیز شما یک بار برنامه viber رو uninstall و دوباره اقدام به نصب کنید

hu016865
06-12-2014, 17:00
تا جایی که من میدونم وایبر با این رام کار نمیکنه.
یعنی گوشیتون هنگ میکنه

son_1981
07-12-2014, 09:19
آخه این رام ، رام خیلی خوبی هست

برای برقراری تماس لحظه ای درنگ نمی کنه یا صفحه سیاه بشه

پخش ویدئو ها بدون تاخیر و لگ هست

و .....

یعنی هیچ راهی نداره وایبر روی این رام جواب بده ؟؟؟

son_1981
07-12-2014, 09:25
ممکنه یه رام خیلی خیلی خیلی خیلی خوب مثل همین رام بهم معرفی کنید

البته برنام های مثل viber و Line و ...... همه روش کار کنند

روی این رام اگه برنامه viber فعال باشه ---- همین که یکی زنگ میزنه صدای پارازیت میده و اصلا

هیچ صدایی از اون طرفی که تماس گرفته به گوش نمی رسه

و پشتش هم گوشی هنگ میکنه و باید ریست بشه یا باطری را در بیارم تا درست بشه :dy:

چیکار کنم ؟؟؟؟

گفتم این رام همه چیش خوبه دیگه همین نگه دارم ولی متاسفانه اینم که مشکل داره

Mo30HD2
07-12-2014, 09:50
ممکنه یه رام خیلی خیلی خیلی خیلی خوب مثل همین رام بهم معرفی کنید

البته برنام های مثل viber و Line و ...... همه روش کار کنند

روی این رام اگه برنامه viber فعال باشه ---- همین که یکی زنگ میزنه صدای پارازیت میده و اصلا

هیچ صدایی از اون طرفی که تماس گرفته به گوش نمی رسه

و پشتش هم گوشی هنگ میکنه و باید ریست بشه یا باطری را در بیارم تا درست بشه :dy:

چیکار کنم ؟؟؟؟

گفتم این رام همه چیش خوبه دیگه همین نگه دارم ولی متاسفانه اینم که مشکل داره

سلام عزیز
وایبر که مشکل داره کلا ! اگه میخوای وایبر کار کنی باید از نسخه های قدیمیش استفاده کنی.
اینجا رو ببین:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=313043

لاین روی همه جواب میده! اگه از این رام خوشت اومده میتونی روی همین بمونی اما وایبر رو حذف کن!
در هرصورت بهترین رام از نظر من NexusHD2 4.2.2 2.7 هستش
میتونی از لینک زیر پیداش کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=338035

son_1981
07-12-2014, 14:26

مصطفی جان یه مشکل در نصب پیش میاد ....

من رام را دانلود کردم

به مموری کارت انتقال ش دادم

سپس hspl 3.03 + و بعد task 29 + و بعد رادیو رام + و در اخر clp1.5 انجام دادم

خلاصه سیستم و کش را هم به میزان گفته شده گرفتم

کامل نصب میشه ولی تا ریست میشه صفحه سیاه میشه و هرچی هم صبر میکنم

چیزی بالا نمیاد ....

فکر کردم ایراد از hspl3.03 هست دوباره از نوع hspl 2.08 انجام دادم

بازم نمیشه که نمیشه و بعد از بالا اومدن صفحه سیاه میشه

باید چیکار کنم ؟؟؟؟

کجای کار را اشتباه کردم ؟؟؟

™EXITMOOD
07-12-2014, 14:42
والا دلیلش ارو سایر دوستان گفتند؛ وایبر رو این رام مشکل داره... البته می شه از نسخه های قدیمی تر وایبر هم استفاده کرد و یا از رامهایی که با وایبر هماهنگی دارن.

™EXITMOOD
07-12-2014, 14:47

من رام را دانلود کردم

چیزی بالا نمیاد ....

باید چیکار کنم ؟؟؟؟

من این رام رو تست نکردم، ممکنه با بیشتر درنظر گرفتن پارتیشن سیستم و کش مشکل رفع بشه.

Mo30HD2
07-12-2014, 15:02

من رام را دانلود کردم

چیزی بالا نمیاد ....

باید چیکار کنم ؟؟؟؟

رام نکسوس رو میگی؟
پارتیشن سیستم رو چند گرفتی؟
در هر صورت پیشنهاد بنده اینه که پارتیشن رو 10-15 تا از مقداری که توی تاپیک اعلام شده بیشتر بگیر و اینکه حین نصب تیک برنامه هایی که استفاده نمیکنی رو بردار!

کد MD5 فایل دانلود شده رو هم چک کن که درست باشه.

son_1981
07-12-2014, 15:09
بله رام نکسوس را میگم

منظورم پست 126 این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235&page=13&p=3934402&viewfull=1#post3934402) را عرض میکنم

سیستم را 235 گرفتم ولی باز هم صفحه سیاه می مونه و بالا نمیاد

پیشنهادی چیزی ندارید ؟؟؟

بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟

Mo30HD2
07-12-2014, 15:12
بله رام نکسوس را میگم

منظورم پست 126 این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235&page=13&p=3934402&viewfull=1#post3934402) را عرض میکنم

سیستم را 235 گرفتم ولی باز هم صفحه سیاه می مونه و بالا نمیاد

پیشنهادی چیزی ندارید ؟؟؟

بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟

اگه رام رو full installation نصب میکنی، سیستم رو 285 بگیر
و اینکه میتونی یکبار با متد NativeSD نصب کنی که دیگه مشکل حجم پارتیشن و این حرفها رو نداره

hu016865
07-12-2014, 16:01
برای اینکه با وایبر کمترین مشکلرو داشته باشی رام4.7 تایتانگ رو بریز.
وایبر هم آخرین وژن رو همیشه داشته باش.
تنها برنامه که با این گوشی درست کار نمیکنه وایبره .لاین و بقیه بدون مشکل هستن.
در ضمن هر دفعه که میخوای رام جدید بریزی لازم نیست hspl و clk1.5 , رادیو بزنی.
فقط مقادیر سیستم و کش رو تغییر بدی کافیه.

son_1981
08-12-2014, 12:33
برای اینکه با وایبر کمترین مشکلرو داشته باشی رام4.7 تایتانگ رو بریز.
وایبر هم آخرین وژن رو همیشه داشته باش.
تنها برنامه که با این گوشی درست کار نمیکنه وایبره .لاین و بقیه بدون مشکل هستن.

ممنون که راهنمایی کردید

هرچی گشتم رام تایتانگ پیدا نکردم -- لطفا لینک بدید

با تشکر ..........

Mo30HD2
08-12-2014, 14:20
ممنون که راهنمایی کردید

هرچی گشتم رام تایتانگ پیدا نکردم -- لطفا لینک بدید

با تشکر ..........

بفرما عزیز:
http://androidforum.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0-t230.html

son_1981
08-12-2014, 14:54
مصطفی جان ممنون که راهنمایی کردید

این رام توی خود موبایلستان صفحه نداره که مشخصات ش را بشه خوند

محاسن و معایب ش مشخص باشه

یکسری عکس از محیط رام نشون داده باشه و ............

راستش از لینکی که دادی من زیاد ازش سر در نیاورم :ce:

Mo30HD2
08-12-2014, 15:16
مصطفی جان ممنون که راهنمایی کردید

این رام توی خود موبایلستان صفحه نداره که مشخصات ش را بشه خوند

محاسن و معایب ش مشخص باشه

یکسری عکس از محیط رام نشون داده باشه و ............

راستش از لینکی که دادی من زیاد ازش سر در نیاورم :ce:

والا رامش زیاد روون و بدون باگ نیست!!
اسکرین شات هم نداره! ظاهرش مثل تمامی رام های 4.4

اینم از مشخصات

misc ya 1M
recovery rrecov|ro|nospr 5M cwm_recovery_leo.img
boot yboot|ro 5M
system ya 320M
cache ya 2M

userdata ya|asize|hr allsize

hu016865
08-12-2014, 18:02
به نظر من بهترین رام ورژن 4.4 برای این گوشی همینه ورژن 4.7 هستش.
سرعتش برخلاف ورژن های 4.4 دیگه مناسبه .
من تا الان هیچ باگی توش ندیدم.
تمامی گزینه های گوشی کار میکنه.
صدای گوشی خیلی خوبه
مصرفش خوبه.
من بهت پیشنهاد میکنم که اگه میخوای با وایبر کار کنی بهترین گزینه همینه.
اگه قید وایبر رو میتونی بزنی برو سراغ ورژن 2.9a از همین کوکر .

son_1981
15-12-2014, 14:40
بفرما عزیز:
http://androidforum.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0-t230.html

مصطفی جان از این ادرسی که دادید من نمیتونم دانلود کنم

وارد این صفحه میشم و نمیدونم چطوری دانلودش کنم

این لینک (http://nexushd2android.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0/v4-7/download)

لطفا راهنمایی م کنید چطوری دانلود کنم

با تشکر ....

Mo30HD2
15-12-2014, 14:59
مصطفی جان از این ادرسی که دادید من نمیتونم دانلود کنم

وارد این صفحه میشم و نمیدونم چطوری دانلودش کنم

این لینک (http://nexushd2android.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0/v4-7/download)

لطفا راهنمایی م کنید چطوری دانلود کنم

با تشکر ....

بفرما عزیز
http://lx.cdn.baidupcs.com/file/71fa14f04429d8b7106079bb65271149?bkt=p2-nb-279&xcode=32943cb8bb607336abc23614585561ce49e025f35def 9817642a1d2d7bc3a3e7&fid=2334803571-250528-33423286704564&time=1418644583&sign=FDTAXERLB-DCb740ccc5511e5e8fedcff06b081203-m9OarIl9ZQZuiP3NOdPnzQkTCww%3D&to=cb&fm=Nin,B,U,ny&sta_dx=236&sta_cs=28&sta_ft=zip&sta_ct=5&newver=1&newfm=1&flow_ver=3&sl=81723464&expires=8h&rt=sh&r=868894434&mlogid=1043126863&vuk=-&vbdid=3538248700&fin=NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7.zip&fn=NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7.zip

ویرایش:
اگه دانلود نشد، وارد این لینک شو:
http://yourls.tytung.com/nexushd2-kk47-baidu-nvb5
و این پسورد رو وارد کن
nvb5

باز هم اگه نتونستی دانلودش کنی، من در حال آپلود کردن رام واسه شما هستم. کمی طول میکشه

Mo30HD2
15-12-2014, 15:21
بفرما عزیز
این هم از لینک دانلود (سرور آپلودباز)
http://www.uploadbaz.com/pdhka4sqrc2i

son_1981

son_1981
15-12-2014, 15:27
بفرما عزیز
http://lx.cdn.baidupcs.com/file/71fa14f04429d8b7106079bb65271149?bkt=p2-nb-279&xcode=32943cb8bb607336abc23614585561ce49e025f35def 9817642a1d2d7bc3a3e7&fid=2334803571-250528-33423286704564&time=1418644583&sign=FDTAXERLB-DCb740ccc5511e5e8fedcff06b081203-m9OarIl9ZQZuiP3NOdPnzQkTCww%3D&to=cb&fm=Nin,B,U,ny&sta_dx=236&sta_cs=28&sta_ft=zip&sta_ct=5&newver=1&newfm=1&flow_ver=3&sl=81723464&expires=8h&rt=sh&r=868894434&mlogid=1043126863&vuk=-&vbdid=3538248700&fin=NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7.zip&fn=NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7.zip

ویرایش:
اگه دانلود نشد، وارد این لینک شو:
http://yourls.tytung.com/nexushd2-kk47-baidu-nvb5
و این پسورد رو وارد کن
nvb5

باز هم اگه نتونستی دانلودش کنی، من در حال آپلود کردن رام واسه شما هستم. کمی طول میکشه

مصطفی جان لینک اول که کار نمیده ....

لینک دوم کار داد ولی کاملا زبان چینی هست و بنده به نوعی

برای تشکر از زحمات شما

آموزش تصویری دانلود از سایت چینی را آماده کردم

خوب داستان طبق آموزش پیش برید ....

http://8pic.ir/images/52696s6zin91vxod50cs.jpg

http://8pic.ir/images/2jynsu9nl13yan39kf7f.jpg

http://8pic.ir/images/nroscifreqecgyc3x6fm.jpg

http://8pic.ir/images/1tlsxa95dtzx4v1r2amj.jpg

خوب دوستان خیلی راحت میتونید دانلود کنید ....

Mo30HD2
15-12-2014, 15:34
مصطفی جان لینک اول که کار نمیده ....

لینک دوم کار داد ولی کاملا زبان چینی هست و بنده به نوعی

برای تشکر از زحمات شما

آموزش تصویری دانلود از سایت چینی را آماده کردم

خوب داستان طبق آموزش پیش برید ....

....

خوب دوستان خیلی راحت میتونید دانلود کنید ....

آره دقیقا همینه!
به قول ویسام،
به همین سادگی :dq:

son_1981
15-12-2014, 15:37
بفرما عزیز
این هم از لینک دانلود (سرور آپلودباز)
http://www.uploadbaz.com/pdhka4sqrc2i

son_1981

مصطفی جان ممنون بابت آپلود رام و حسابی شرمنده کردید بنده را انشا.... جبران کنم

سلام عزیز
وایبر که مشکل داره کلا ! اگه میخوای وایبر کار کنی باید از نسخه های قدیمیش استفاده کنی.
اینجا رو ببین:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=313043

لاین روی همه جواب میده! اگه از این رام خوشت اومده میتونی روی همین بمونی اما وایبر رو حذف کن!

مصطفی جان این رام NexusHD2 4.2.2 2.7 که شما پیشنهاد دادید و میگید از نظر

من بهترین رام هست

با این رام 4.7 تایتانگ که زحمت آپلودش را کشیدید چه فرقی میکنه ؟؟؟؟

مگه هر دو را یک کوکر کوک نکرده ؟؟

مگه هر دو نکسوس نیستند ؟؟؟

بنظر شما این رام 4.7 تایتانگ بیشتر باگ داره یا این رام NexusHD2 4.2.2 2.7

که خودتون پیشنهادش را دادید و تست ش کردید

لطفا توضیح دهید تا بیشتر اشنا بشوم

ممنون از شما ....

Mo30HD2
15-12-2014, 16:00
مصطفی جان ممنون بابت آپلود رام و حسابی شرمنده کردید بنده را انشا.... جبران کنم

مصطفی جان این رام NexusHD2 4.2.2 2.7 که شما پیشنهاد دادید و میگید از نظر

من بهترین رام هست

با این رام 4.7 تایتانگ که زحمت آپلودش را کشیدید چه فرقی میکنه ؟؟؟؟

مگه هر دو را یک کوکر کوک نکرده ؟؟

مگه هر دو نکسوس نیستند ؟؟؟

بنظر شما این رام 4.7 تایتانگ بیشتر باگ داره یا این رام NexusHD2 4.2.2 2.7

که خودتون پیشنهادش را دادید و تست ش کردید

لطفا توضیح دهید تا بیشتر اشنا بشوم

ممنون از شما ....

رام 4.7 با 2.7 زمین تا آسمون تفاوت دارن!
2.7 با بیس CM10.1 هستش (اندروید 4.2.2) و 4.7 با بیس CM11 هستش (اندروید 4.4)

توی 4.2 من تا به حال باگی ندیدم ... ( فقط ویدیو استریمینگ نداره و تنها شما میتونی از طریق اپلیکیشن ....... مخصوص خود رام ویدیو مشاهده کنی که این مشکل توی 4.4 هم هستش! )
توی 4.4 بعضی وقتها رام ناپایدار میشه و لگ میزنه که من بعضا اتفاق می افته که 6 ماه رام 4.2 رو نصب دارم و رام مثل ساعت کار میکنه!
جفتش از یک کوکر هستن و جفتش هم بیس سیانوژن دارن!
اما مساله اینه که جفتش دارن از یک کرنل استفاده میکنن (کرنل 2.6) . اما برای رامهای 4.4 نیاز به کرنل 3 داریم و من فکر میکنم این مشکلات به خاطر کرنل اتفاق می افته!

son_1981
15-12-2014, 16:17
رام 4.7 با 2.7 زمین تا آسمون تفاوت دارن!
2.7 با بیس CM10.1 هستش (اندروید 4.2.2) و 4.7 با بیس CM11 هستش (اندروید 4.4)

توی 4.2 من تا به حال باگی ندیدم ... ( فقط ویدیو استریمینگ نداره و تنها شما میتونی از طریق اپلیکیشن ....... مخصوص خود رام ویدیو مشاهده کنی که این مشکل توی 4.4 هم هستش! )
توی 4.4 بعضی وقتها رام ناپایدار میشه و لگ میزنه که من بعضا اتفاق می افته که 6 ماه رام 4.2 رو نصب دارم و رام مثل ساعت کار میکنه!
جفتش از یک کوکر هستن و جفتش هم بیس سیانوژن دارن!
اما مساله اینه که جفتش دارن از یک کرنل استفاده میکنن (کرنل 2.6) . اما برای رامهای 4.4 نیاز به کرنل 3 داریم و من فکر میکنم این مشکلات به خاطر کرنل اتفاق می افته!

مصطفی جان من فعلا این رام NexusHD2 4.2.2 2.7 پیشنهادی شما را نصب کردم

این مشکل ویدئو استریمینگ چیه ؟؟؟؟

2- برنامه های line - viber و ..... روی این رام جواب میدهند یا نه ؟؟؟

خوب برای رام های 4.4 چرا از کرنل 3 استفاده نمیشه ؟؟؟

Mo30HD2
15-12-2014, 17:02
مصطفی جان من فعلا این رام NexusHD2 4.2.2 2.7 پیشنهادی شما را نصب کردم

این مشکل ویدئو استریمینگ چیه ؟؟؟؟

2- برنامه های line - viber و ..... روی این رام جواب میدهند یا نه ؟؟؟

خوب برای رام های 4.4 چرا از کرنل 3 استفاده نمیشه ؟؟؟

مثلا شما نمیتونی ویدیو هایی که توی اینستاگرام آپلود میشه رو ببینی !
و اینکه با وایبر مشکل داره، اما با لاین نه!

در مورد کرنل 3 هم باید بگم که کوکر این رام اعتقاد داره که کرنل 3 ناپایداره و سمتش نمیره :|

اما کرنل 3 برای hd2 وجود داره و الان رام carbon رو داریم که از این کرنل استفاده میکنه

hu016865
15-12-2014, 21:03
من رام 4.7 رو از وقتی اومده رو گوشی دارم.
اگه مراعات حالش رو بکنی بدون مشکل کار میکنه.با وایبر هم کمترین مشکل رو داره.
تو ورژن 2.7 یه مشکل بزرگ این بود که موقع زنگ خوردن گوشی صفحه نمایش سیاه میشه.
این مشکل هم تو 2.6 بود هم تو 2.7.
ولی تو ورژنهای بعد رفع شد.

son_1981
16-12-2014, 11:35

مصطفی جان این رام را تست کردم سرعت ش عالی یه و ظاهرا روان و بی باگ هست

فقط باگ یا مشکلی که دارم اینه که اس ام اس که میفرستم نمیفرسته :dx:

یعنی مثلا تو 10 تا پیام که میفرستم 5-6 تا ش را نمیفرسته

چرا ؟؟؟؟؟

اینم از مشخصات

misc ya 1M
boot yboot|ro 5M
system ya 320M
cache ya 2M

مصطفی جان با سیستم 320 که نصب کردم که نشد و صفحه کاملا سیاه شد و دیگه بالا نیومد

بعدش اومدم و با سیستم 350 نصب ش کردم - نصب شد گوشی هم بالا میاد

ولی تا بالا اومد اینقدر کند و گیر میکنه و اصلا انگار گوشی 99 درصد هنگی داره .....

حالا این مورد میزارم پای این که تازه بالا اومده و کمی باید صبر کرد

نکنه بخاطر اینه که با سیستم 350 نصب کردم ؟؟؟

سیستم را چقدر بگیرم خوبه ؟؟

son_1981
16-12-2014, 11:39
من رام 4.7 رو از وقتی اومده رو گوشی دارم.
اگه مراعات حالش رو بکنی بدون مشکل کار میکنه.با وایبر هم کمترین مشکل رو داره.
تو ورژن 2.7 یه مشکل بزرگ این بود که موقع زنگ خوردن گوشی صفحه نمایش سیاه میشه.
این مشکل هم تو 2.6 بود هم تو 2.7.
ولی تو ورژنهای بعد رفع شد.

دوست عزیز بنده یک روزی این رام 2.7 را داشتم و موقع زنگ خوردن صفحه سیاه نمی شد

اگه مراعات حالش رو بکنی بدون مشکل کار میکنه.

چطوری مراعات حال ش را بکنم ؟؟؟

چه برنامه هایی این رام را بهم میریزه ؟؟؟

hu016865
16-12-2014, 11:58
منظورم اینه که خیلی روش برنامه نصب نکنی.
من خودم وایبر،واتس اپ،لاین،یاهو مسنجر ،تاپاتالک و دو سه تا برنامه دیگه روش دارم

Mo30HD2
16-12-2014, 12:51
مصطفی جان این رام را تست کردم سرعت ش عالی یه و ظاهرا روان و بی باگ هست

فقط باگ یا مشکلی که دارم اینه که اس ام اس که میفرستم نمیفرسته :dx:

یعنی مثلا تو 10 تا پیام که میفرستم 5-6 تا ش را نمیفرسته

چرا ؟؟؟؟؟

هیچ ایرادی توی sms دادن نداشته این رام!
با سیم کارت های دیگه تست کن ببین چی میشه!
من همین الان دارم از این رام استفاده میکنم و خیلی خوب sms میفرسته!
یا اینکه شاید یه جایی توی نصب مشکل داشتی و دوباره باید فلش کنی!

مصطفی جان با سیستم 320 که نصب کردم که نشد و صفحه کاملا سیاه شد و دیگه بالا نیومد

بعدش اومدم و با سیستم 350 نصب ش کردم - نصب شد گوشی هم بالا میاد

ولی تا بالا اومد اینقدر کند و گیر میکنه و اصلا انگار گوشی 99 درصد هنگی داره .....

حالا این مورد میزارم پای این که تازه بالا اومده و کمی باید صبر کرد

نکنه بخاطر اینه که با سیستم 350 نصب کردم ؟؟؟

سیستم را چقدر بگیرم خوبه ؟؟

نه همون 350 باید باشه!
من تا حالا نتونستم با 320 نصبش کنم :دی
و کلا این رام مقداری هنگ میکنه!
به نظرم اگه اندروید 4.4 میخوای، از رامهای کربن، سیانوژن و اسلیم که اخیرا معرفی کردم استفاده کن (با کرنل 3 هستن! اونها هم مشکل دارن اما به نظرم از نکسوس 4.7 بهتر بودن)

son_1981
16-12-2014, 14:25
هیچ ایرادی توی sms دادن نداشته این رام!
با سیم کارت های دیگه تست کن ببین چی میشه!
من همین الان دارم از این رام استفاده میکنم و خیلی خوب sms میفرسته!
یا اینکه شاید یه جایی توی نصب مشکل داشتی و دوباره باید فلش کنی!

مراحل نصب :

HSPL3

Task29

Radio_2.15

و در پایان CLK 1.5

الان هم یکبار دیگه همین 2.7 را نصب کردم

ولی اینبار سیستم را 300 گرفتم ببینم چی میشه ....

son_1981
16-12-2014, 15:44
مصطفی جان من این رام 2.7 را با سیستم 300 نصب کردم مشکل اس ام اس برطرف شد ...

حالا مشکلی که بوجود اومده wi-fi را نمیشناسه ....

یا بعد از شناخت مینویسه ( Not in range )

یا مینویسه ( Secured with WPA (WPS available و بعدش هم میپره

حالا میگید چیکار کنم ؟؟؟؟ :de:

hu016865
16-12-2014, 16:28
برای wifi باید در قسمت advanced به قسمت region برای و یکی از کشور ها رو تیک بزنی تا حل بشه.
یا از برنامه wifix استفاده کنی.

Mo30HD2
16-12-2014, 18:03
مصطفی جان من این رام 2.7 را با سیستم 300 نصب کردم مشکل اس ام اس برطرف شد ...

حالا مشکلی که بوجود اومده wi-fi را نمیشناسه ....

یا بعد از شناخت مینویسه ( Not in range )

یا مینویسه ( Secured with WPA (WPS available و بعدش هم میپره

حالا میگید چیکار کنم ؟؟؟؟ :de:

سلام عزیز
به اینجا یک نگاهی بکن!
روش اینجا از wifix و روش دستی بهتره

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=4485727

son_1981
17-12-2014, 07:50
برای wifi باید در قسمت advanced به قسمت region برای و یکی از کشور ها رو تیک بزنی تا حل بشه.
یا از برنامه wifix استفاده کنی.

آقا دمت گرم عالی بود

درست شد ..... :df:

سلام عزیز
به اینجا یک نگاهی بکن!
روش اینجا از wifix و روش دستی بهتره

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=4485727

مصطفی جان کارت درسته داداش ممنون بابت این ( مد ) که تهیه کردی

دارم دانلود میکنم تا نصب ش کنم .... :dn:

son_1981
29-12-2014, 12:38

اینم از مشخصات

misc ya 1M
boot yboot|ro 5M
system ya 320M
cache ya 2M

سلام مصطفی جان خوبی داداش

آقا برای رفع شک و شبه م از داشتن پارتیشن EXT4 بر روی مموری کارت

و همینطور یه فرمت دادن به مموری کارت

امروز دل به دریا زدم مموری را ابتدا از محتویات داخلش یه بک اپ کامل روی هارد

اکسترنال م گرفتم سپس :

1- با برنامه SDFormatterv3.0 کامل فرمت کردم

2- و حالا طبق آموزش با برنامه MiniTool_Partition 7 یه پارتیشن EXT4 ساختم .....

(( فقط و فقط بخاطر کار با این برنامه Viber و Line لعنتی مجبور شدم

به سمت این رام برم

طبق گفته دوستان که میگند این برنامه ها با این رام مشکلی نداره :SI: ))

3- حالا بر روی مموری رام (( NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7 )) را ریختم

این رام را مصطفی عزیز زحمت آپلودش را کشیده و می تونید از اینجا (http://www.uploadbaz.com/pdhka4sqrc2i) دانلود کنید .....

سپس برنامه (( flash_sboot_v2 )) که خودتون بهم دادید را ریختم .....

تا اینجای کار درسته یانه ؟؟؟؟؟ :cv:

خوب حالا hspl 2.8 زدم

بعدش tsk 29

بعدش رادیو رام 2.15

و در اخر هم اون CLK مشکی رنگی که بهم دادی را ریختم

سپس وارد سیستم شدم و اون add sboot که گفتی را زدم

بعدش به ریکاوری رفتم و فول وایپ کردم

و بعدش از روی مموری کارت رام NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7 را

بصورت Native sd که میخواستیم نصب کردم

آقا همین که رام اومد برای نصب تو همون صفحه اول رام که رام را

معرفی میکنه یکدفعه گوشی رنگ های صفحه ش قاطی شد و صفحه سیاه شد

و دو تا خط سفید دو طرف گوشی افتاد

وای گفتم گوشی م سوخت ....... :cl:

خلاصه باطری گوشی را برداشتم و گذاشتم و دیدم نه دوباره اومد بالا

خلاصه دوباره به CLK رفتم و دوباره فول وایپ زدم

و دوباره به مرحله نصب رام رسیدم و اینبار گزینه های NEXT را زدم

تا یکی دو تا صفحه هم رفت ولی گوشی هنگ کرد و دیگه نمیشد

گزینه ای را انتخاب کرد

خلاصه احتمال دادم که نباید hspl 2.8 میزدم

================================

و اینبار hspl 3.03 را زدم

و همون کارها را ادامه دادم تا رسیدم به مرحله نصب رام

خلاصه رام را تا تهش نصب کردم ولی وقتی که ازم ریست میخواست

ریست را زدم ولی گوشی ریست نشد و قفل کرد :bh:

خلاصه که با اون دکمه قرمز پشت گوشی ، ریست کردم و سپس

به منوی clk مشکی رنگ رفتم

یعنی بهش ریست دستی دادم ......

و سپس به ریکاوری و حالا اون فایل flash_sboot_v2 را نصب ش کردم

خلاصه سرتون را درد نیارم

گوشی ریست شد و به منوی clk رفت و اون گزینه دوم sboot را زدم

و رام بالا اومد

===================================

و اما سئوال های بنده :

1- مراحلی که رفتم درست بوده ؟؟؟؟؟

2- چرا گوشی رنگ قاطی کرد و صفحه سفید شد ؟؟؟؟

وای نکنه گوشی م داره به سمت سوختن میره ؟؟؟؟؟؟ :cl:

3- چرا با اینکه مموری را کامل فرمت کردم و پارتیشن EXT4 ساختم

بازم حین نصب به روش Native sd گوشی ههگ میکنه

حتی در اخرین مرحله پس از نصب هنگامی که ریست میخواست بازم قفل

کرد ؟؟؟

من که هم مموری م را کاملا فرمت کردم

و هم یه پارتیشن EXT4 روش ساختم ....!!!!!:ac:

احتمال می دید ایراد این قفل کردن ها در هنگام نصب

به روش Native sd از کجاست ؟؟؟؟

============================

مشخصات مموری کارت بنده :

16 گیگ -- مارک Toshiba و با کلاس 4 هست .....

Mo30HD2
29-12-2014, 14:53
سلام مصطفی جان خوبی داداش

آقا برای رفع شک و شبه م از داشتن پارتیشن EXT4 بر روی مموری کارت

و همینطور یه فرمت دادن به مموری کارت

امروز دل به دریا زدم مموری را ابتدا از محتویات داخلش یه بک اپ کامل روی هارد

اکسترنال م گرفتم سپس :

1- با برنامه SDFormatterv3.0 کامل فرمت کردم

2- و حالا طبق آموزش با برنامه MiniTool_Partition 7 یه پارتیشن EXT4 ساختم .....

(( فقط و فقط بخاطر کار با این برنامه Viber و Line لعنتی مجبور شدم

به سمت این رام برم

طبق گفته دوستان که میگند این برنامه ها با این رام مشکلی نداره :SI: ))

3- حالا بر روی مموری رام (( NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7 )) را ریختم

این رام را مصطفی عزیز زحمت آپلودش را کشیده و می تونید از اینجا (http://www.uploadbaz.com/pdhka4sqrc2i) دانلود کنید .....

سپس برنامه (( flash_sboot_v2 )) که خودتون بهم دادید را ریختم .....

تا اینجای کار درسته یانه ؟؟؟؟؟ :cv:

خوب حالا hspl 2.8 زدم

بعدش tsk 29

بعدش رادیو رام 2.15

و در اخر هم اون CLK مشکی رنگی که بهم دادی را ریختم

سپس وارد سیستم شدم و اون add sboot که گفتی را زدم

بعدش به ریکاوری رفتم و فول وایپ کردم

و بعدش از روی مموری کارت رام NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7 را

بصورت Native sd که میخواستیم نصب کردم

آقا همین که رام اومد برای نصب تو همون صفحه اول رام که رام را

معرفی میکنه یکدفعه گوشی رنگ های صفحه ش قاطی شد و صفحه سیاه شد

و دو تا خط سفید دو طرف گوشی افتاد

وای گفتم گوشی م سوخت ....... :cl:

خلاصه باطری گوشی را برداشتم و گذاشتم و دیدم نه دوباره اومد بالا

خلاصه دوباره به CLK رفتم و دوباره فول وایپ زدم

و دوباره به مرحله نصب رام رسیدم و اینبار گزینه های NEXT را زدم

تا یکی دو تا صفحه هم رفت ولی گوشی هنگ کرد و دیگه نمیشد

گزینه ای را انتخاب کرد

خلاصه احتمال دادم که نباید hspl 2.8 میزدم

================================

و اینبار hspl 3.03 را زدم

و همون کارها را ادامه دادم تا رسیدم به مرحله نصب رام

خلاصه رام را تا تهش نصب کردم ولی وقتی که ازم ریست میخواست

ریست را زدم ولی گوشی ریست نشد و قفل کرد :bh:

خلاصه که با اون دکمه قرمز پشت گوشی ، ریست کردم و سپس

به منوی clk مشکی رنگ رفتم

یعنی بهش ریست دستی دادم ......

و سپس به ریکاوری و حالا اون فایل flash_sboot_v2 را نصب ش کردم

خلاصه سرتون را درد نیارم

گوشی ریست شد و به منوی clk رفت و اون گزینه دوم sboot را زدم

و رام بالا اومد

===================================

و اما سئوال های بنده :

1- مراحلی که رفتم درست بوده ؟؟؟؟؟

2- چرا گوشی رنگ قاطی کرد و صفحه سفید شد ؟؟؟؟

وای نکنه گوشی م داره به سمت سوختن میره ؟؟؟؟؟؟ :cl:

3- چرا با اینکه مموری را کامل فرمت کردم و پارتیشن EXT4 ساختم

بازم حین نصب به روش Native sd گوشی ههگ میکنه

حتی در اخرین مرحله پس از نصب هنگامی که ریست میخواست بازم قفل

کرد ؟؟؟

من که هم مموری م را کاملا فرمت کردم

و هم یه پارتیشن EXT4 روش ساختم ....!!!!!:ac:

احتمال می دید ایراد این قفل کردن ها در هنگام نصب

به روش Native sd از کجاست ؟؟؟؟

============================

مشخصات مموری کارت بنده :

16 گیگ -- مارک Toshiba و با کلاس 4 هست .....

سلام عزیز.
تمام مراحل رو به درستی انجام دادی .
این هنگ کردن های گاه و بی گاهی که باش مواجه میشی، تا حالا واسه خود من اتفاق نیفتاده!!! حتی کسی هم توی موبایلستان چنین گزارشی رو نداده!

چندتا چیز به ذهنم میاد که شاید یکی از اینا باشه، شایدم یه چیز دیگه!
یکی اینکه شاید ایراد واقعا سخت افزاری باشه و ما نتونیم از پسش بر بیایم!
شاید ایراد از فایلهای clk و ... باشه و مثلا لازم باشه از نو دانلود کنی! (1-2 مورد اینطوری داشتیم)
شاید ایراد از مموری باشه (پیشنهاد میدم با یه مموری دیگه تست کنی ببینم داستان چیه!)

son_1981
23-02-2015, 15:28
دوستان خوبم همونطور که می دونید کاربران بسیاری هستند که به دنبال یک رام مناسب، زیبا و کارامد برای گوشی hd2 خودشون می گردند و بارها این خواستشون رو در انجمن مطرح کردند... شما هم قطعا از این قاعده مستثنا نیستید. بر همین اساس دوستانی مثل آقا حمزه و مصطفی عزیز رامهایی رو معرفی کردند که هر کدوم نقاط قوت خودشون رو دارن... چندی پیش هم تاپیکی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730) رو بر همین اساس ایجاد کردند که سه تا از بهترین رام هایی که در این اواخر برای hd2 کوک شدند رو معرفی می کنه.. بنابراین من دیگه نیازی به معرفی رام نمی دونم و تنها به توضیح کوتاه این رام بسنده می کنم.. رام مورد نظر من که اون رو همه جوره تست کردم و از همه لحاظ قبولش دارم، رام شماره ی یک تاپیک مذکور یعنی Pixeldroid JB 4.2.2 V7.0 FINAL (http://d-h.st/cB4) هست.. شما می تونید در انتهای این پست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730&p=3913043&viewfull=1#post3913043) توضیحات لازم و روش نصب رو، دریافت کنید.
و اما مدی که وعدش رو داده بودم. این مد به طور اختصاصی برای این رام تهیه شده و مطمئن نیستم رو رام های دیگه کار کنه... لذا تنها عزیزانی که رام مورد نظر رو نصب کردند، به صورت استاندارد می تونن از این مد بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

برخی از تغییراتی که این مد بر روی رام انجام می ده:

1 - بر طرف کردن کامل مشکل وای فای (همونطور که می دونید در رام PIXELDROID شما باید بعد از هر بار ریست، wifi region code رو فعال کنید تا بتونید به شبکه ی اینترنت بی سیم متصل بشید.. بعد از نصب این مد دیگه نیازی به این کار نیست)
2 - عوض کردن پس زمینه ی ستینگز
3 - عوض کردن فونت فارسی (من واقعا از فونت فارسی رامهای اندروید متنفرم... این فونت رو به صورت اختصاصی از روی رام خودم icm برای این رام پورت کردم، چون فونت های فارسی رامهای اندروید 4 روی این رام کار نمی کنن)
4 - تغییر فونت لاک اسکرین
5 - عوض کردن دکمه ی لاک اسکرین به حالت اصلی اندروید
6 - ترنسپرنت کردن منوهای اصلی
7 - تغییر ایکون های منوی پاور
8 - تغییر اموشنهای اس ام اس
9 - اضافه کردن tool box به عنوان ابزار لازم برای کارایی بهتر سیستم
10 - اضافه کردن فایل اکسپلورر به صورت پیش فرض
11 - عوض کردن اواتار مخاطبان بدون عکس در شماره گیر، با تصویر پیش فرض اندروید 4.2

و تغییرات جزیی دیگه که الان خاطرم نیست...

911810 911811 911812

روش نصب:

از راه ریکاوری مد رو فلش کنید.

توضیحات بیشتر برای کاربران مبتدی:
همونطور که قبلا هم اشاره کردم، ابتدا رام رو از این پست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730&p=3913043&viewfull=1#post3913043) دریافت و طبق آموزش های تاپیک جامع، اون رو نصب کنید. پیشنهاد می کنم رام رو به صورت data2ext که روش دوم نصب رام در منوی اینستال رام هست، نصب کنید. دقت داشته باشید، در صورتی که مشکلی با data2ext ندارید و رام به خوبی کار می کنه، نیازی به نصب initrd patcher که همراه با رام ارائه شده، نیست. در ضمن اگر شما شک دارید که رام فعلی شما PIXELDROID هست با نه، می تونید با چک کردن این مسیر بر روی گوشی خودتون از نوع رامتون مطلع بشید: settings > about phone > aokp version در صورتی که رام مورد نظر شما PIXELDROID نسخه 7 فاینال هست، طبیعتا نیازی به فلش دوباره ی رام نیست. (اگر مشکلی در نصب رام داشتید بعد از چک کردن تمام موارد اون رو در این تاپیک مطرح کنید تا راهنمایی لازم و رفع اشکال، انجام بشه.)
در مرحله ی بعد شما مد رو از لینک دانلود زیر، دریافت و اون رو به مموری کارت منتقل می کنید. حالا طبق آموزش ها به ریکاوری رفته و مد رو بدون انجام وایپ ها، نصب کنید. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب مد و نصب، دستگاه به صورت خودکار ریست و بوت می شه. بعد از بالا اومدن دستگاه، شما فرایند آپدیت رو مشاهده می کنید و پس از دقایقی رام آماده استفاده است.

Download (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-e7Fo9AotD/mod-for-hd2pixeldroid-jb42.2-by-exitmood-.zip)

دوستان گرامی، مانند همیشه من بهترین تلاشم رو انجام دادم اما مسئولیت نصب با خود شماست. این مد تغییری در سرعت و کارایی سیستمی رام و یا دستگاه شما، ایجاد نمی کنه. من تنها تغییراتی رو که لازم دونستم در این مد اعمال کردم. با این حال پیشنهاد می دم قبل از هر کاری از اطلاعات مهم خودتون بک آپ تهیه کنید و در نهایت اگر کسی حالت قبل رام رو در نظر داشت، می تونه در همین تاپیک مطرح کنه تا پچ لازم برای بازگشت به حالت اولیه ارائه بشه.

پی نوشت:
در پست بعدی اسکرین شاتهایی رو از هوم اسکرینی که خودم برای زیبا سازی این رام در نظر گرفتم، قرار می دم،.. اگر دوستان مایل بودند می تونم توضیحات لازم رو برای این اینترفیس در اختیارشون قرار بدم، در غیر اینصورت تنها نرم افزارهایی که تست کردم رو معرفی می کنم تا شما عزیزان بتونید به راحتی استفاده کنید.
در انتها عمیقا امیدوارم این مطالب و این مد، برای دوستانی که به دنبال زیبایی، کارامدی و به روز بودن گوشی hd2 شون هستند، راه گشا و راضی کننده بوده باشه و از تمامی دوستانی که تجربیاتشون رو با سایرین به اشتراک می زارن کمال تشکر رو دارم...

با احترام

ایلیا

با تشکر از زحمات ایلیای عزیز بابت نوشتن mod برای این رام

ولی باید به عرض تون برسونم که بنده یکبار این رام را بصورت Nand نصب کردم و Mod نوشته شده توسط

شما بخوبی روش نصب شد

ولی الان که این رام را بصورت NativeSD نصب کردم

چه قبل از نصب فایل flash_sboot_v2 که در مرحله آخر باید انجام بشه فایل mod را نصب کنم

و چه بعد از نصب flash_sboot_v2 به هیچ عنوان Mod نوشته شده شما بصورت NativeSD

روی این رام نصب نمیشه ....

چندین بار هم امتحان کردم وبلی نشد که نشد .... :bw:

یعنی به این صورت که شروع میکنه به نصب کردن و داره اون شاخص نصب ابی رنگ نشون میده که

یعنی mod داره نصب میشه

ولی هنوز چند ثانیه ای از نصب Mod نگذشته که گوشی یکدفعه ریست میشه ....

درضمن وارد رام که میشم =

هیچ خبری از tool box نیست

وای فای مشکل داره و .....

و معلومه که mod نصب نشده است .

مشکل چیه ؟؟؟؟

==============================================

البته بنده طبق آموزش پست 1 این تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302730&p=3913043&viewfull=1#post3913043) برای نصب این رام ابتدا از منوی

ریکاوری فایل super wipe را نصب کردم

سپس فول وایپ های صفحه نخست و صفحه advance را انجام دادم

سپس فایل خود رام را نصب کردم .

نکنه در حالت Native sd نباید فایل super wipe را نصب میکردم ؟؟؟:bn:

و برای همین MOD نوشته شده شما نصب نمیشه ؟!!!!

™EXITMOOD
24-02-2015, 09:47
خواهش می کنم
تا اونجا که یادمه این مد قادر به پیدا کردن مسیر اس دی کارد به عنوان پوشه سیستم نیست چون اون رمان نصب به صورت native sd چندان مرسوم نبود. در هر صورت به همین دلیله که رو native sd به مشکل برخوردید.

son_1981
25-02-2015, 15:44
خواهش می کنم
تا اونجا که یادمه این مد قادر به پیدا کردن مسیر اس دی کارد به عنوان پوشه سیستم نیست چون اون رمان نصب به صورت native sd چندان مرسوم نبود. در هر صورت به همین دلیله که رو native sd به مشکل برخوردید.

ممنون از لطف شما که پیگیری کردید ...

من رام های اندرویدی زیادی را نصب کردم و هر کدوم به دلیلی مشکل داشتند

یکی سرعت - یکی دوربین - یکی مدام هنگ میکرد و .....

واقعا این رام عالی عالیه --- بیست بیست

همه چیز ش عالی کار میکنه .....

باور کنید من الان برنامه لاین را روی این رام نصب کردم همین که روی Line میزنم در حد یکی دو ثانیه برنامه

بالا میاد اصلا شکه شدم .....

انگار که cpu و ram گوشی م افزایش پیدا کرده باشه -- سرعت بسیار بسیار عالی شده :bm:

دیگه هیچ مشگلی در هنگام تایپ در sms نویسی ندارم

خود برنامه Go sms که برنامه تقریبا سنگینی هست با یک اشاره بالا میاد

دوربین عالی عالی

ویدئوهای 720 را بخوبی و بدون هیچ کندی و لگی ساپورت میکنه

وقتی تماس م تمام میشه سنسور بخوبی عمل کرده و صفحه سیاه نمی مونه

که دکمه قرمز قطع تماس را نبینم و نشه تماس قطع کرد

در رام های دیگه این مشکل خیلی بدی بود

هنگام اشاره به شماره تلفن ها بدون هیچ مکس و لگی تماس برقرار میشه

سرعت که نگو .... در همه محیط ها در حد لالیگا ..... :ai:

خیلی خیلی رام عالی هست ....

و ........

اینا را گفتم که بدونید ارزشش را داره که دوباره وقت بزارید روی MOD نوشته شده

و مشکل ش را برطرف کنید

در نهایت ایلیا جان میخواستم ازتون خواهش کنم زحمت بکشید و مشکل نصب نشدن این MOD

را بصورت Native sd برطرف کنید . :cs:

حیف این رام هست که این MOD را نداشته باشه .

با سپاس از شما استاد عزیز .....

================================================== =======

به دوستان هم پیشنهاد میکنم این رام را روی گوشی شون نصب کنند که واقعا ضرر نمیکنند

چند روز رو گوشی من یکبار لگ نزده - هنگ نکرده - کند نشده

hasanifar
31-12-2015, 22:49
با سلام. لینک اصلی رام حذف شده و یه فایل دیگه واسه دانلود وجود داره . حتی تو خود سایت xda هم لینک دانلود نداره. کسی لینکی واسه دانلود رام Pixeldroid JB 4.2.2 V7.0 FINAL داره واسم بزاره. ممنون