PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندروید

meysam.ir
22-10-2013, 16:33
این آموزش از آن جهت در این جا گذاشته می شود که بلوتوث در ویو 2 کار نمی کند و شاید برخی کاربران مشکل جابجایی فایل داشته باشن :

در اینجا شما در گوشی اول Network (ویا سرور) درست می کنید و با گوشی دوم به اون Network و یا سرور وصل می شید. (از طریق Wifi )

در واقع دو گوشی با هم شبکه می شوند.

یعنی شما میتونید با گوشی دوم به فایل های موجود در مموری کارت گوشی اول دسترسی داشته باشید و آن ها را کنترل کنید :

ابتدا برنامه ی WiFi File Explorer را از تایپیک زیر دانلود و نصب کنید:

دانلود (http://s1.picofile.com/file/7979087311/130we.rar.html)

سپس در گوشی خود به مسیر زیر بروید :

settings >More > Tethring & portable hotspot >

و تیک گزینه ی Portable Wifi hotspot رو میزنین وبعد درگزینه ی زیر آن یعنی Set up Wifi hotspot و در قسمت Network SSID یک اسم برای آن مینویسین و در قسمت بعد یعنی Security نوع آن را مشخص کنید ترجیحاً WPA2 PSK و در قسمت بعدی هم یه پسورد مناسب انتخاب کنید حال وای فای دو گوشی رو روشن کنید و در گوشی که میخواین به مموریش متصل بشین برنامه ی Wifi File Explorer رو باز کنین میبینین که در قسمت آخر یک آیپی داره آن آیپی رو جهت اتصال در گوشی دوم لازم داریم
حال به گوشی دوم رفته و در قسمت تنظیمات وای فای افزودن شبکه وای فای رو بزنین و همون اسم و پسوردی رو که در گوشی اول وارد کردین در آن وارد کنین و اتصال رو بزنین سپس برگردین و به مرورگر گوشی دوم برین و آیپی موجود در گوشی اول را که برداشتیم رو وارد مرورگر کنین میبینیم که به کارت حافظه ی گوشی اول متصل شدیم و هر فایلی رو که بخوایم برداریم رو تیک میزنیم و download رو میزنیم تا به گوشی دوم منتقل بشه .
به همین راحتی

توجه داشته باشین در هنگام اتصال از این روش ارتباط اینترنت چه بوسیله ی وای فای چه Gprs رو قطع کنید که از ترافیکتون کم نشه .

این روش حتی بر روی لپ تاپ و موبایل هم جواب داد .

اینم یه اسکرین شات از محیط wifi file explorer :

914729

Mr X
23-10-2013, 12:00
خیلی ممنون ولی کی میره این همه راه رو
دوستان نرم افزار Zapya رو دانلود کنین خیلی راحت و بدون دردسر فایل ها رو توسط وای فای ارسال کنید اونم با سرعت خیلی خیلی بالا
فایل منیجر قدرتمند + پلیر هم داره خودش خیلی هم عالیه :)

dfsa
23-10-2013, 12:03
ضمن تشکر از دوست عزیز برای آموزش کامل.
درعین حال نرم افزارهای اندرویدی زیادی هم وجود داره برای تبادل فایل در بستر وای فای.من از zapya استفاده میکنم و از طریق آن بین سه تا گجت اندرویدی تبادل فایل میکنم.سرعت بسیار بالایی داره.