PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سران مایکروسافت رزولیشن بازی های استودیوهای Third Party را نمی دانند،بنابراین دیگر سوال نپرسید!

MAMAD*50 CENT
24-10-2013, 13:47
سران مایکروسافت رزولیشن بازی های استودیوهای Third Party را نمی دانند،بنابراین دیگر سوال نپرسید!

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2013/10/xbox-one-vs-ps4resolutions-670x4002.jpg?action=thumb&h=335&w=770

پس از آنکه امروز شایعه ی بسیار بزرگی محافل خبری را در برگرفت و اعلام شد که عنوان Call of Duty: Ghosts که در ابتدا قرار بود با کیفیت ۱۰۸۰p بر روی Xbox One اجرا شود با کیفیت ۷۲۰p اجرا خواهد شد.علاقه مندان به این کنسول پس از آنکه جواب قاطعی از سوی فیل اسپنسر دریافت نکردند حمله ور به سوی مدیر برنامه های مایکروسافت یعنی Albert Penello شدند و پس از آن آقای Albert Penello توضیحاتی را در فروم Neogaf دادند و اعلام کردند که رزولیشن نهایی بازی ها بر روی Xbox One را نمی دانند و اگر هم بدانند به کسی نمی گویند و رزولیشن نهایی زمانی گفته خواهد شد که اکتیویژن بخواهد.ایشان همچنین گفته اند بنابر اعلام منبع هایشان (که بسیار کم نیز می باشند) گفته اند که تفاوت زیادی بین بازی های Xbox One با Ps4 نیست:

در ابتدا بگویم که من رزولیشن بازی ها را نمی دانم.سطح و ابزار من از هیچ کس دیگری بیشتر و بالاتر نیست.دوم اینکه اگر من میدانستم در جایگاهی قرار ندارم که به کسی این اطلاعات را بدهم.اگر تصاویری که هفته ی گذشته از Ryse منتشر شد به من چیزی بگوید این است که شما در آخر از کیفیت بالاتری نسبت به آن برخوردار خواهید بود.
بنابراین من تصاویر بازی ها بر روی Ps4 را نیز دیده ام و همچنین تصاویر این بازی ها بر روی Xbox One را نیز دیده ام.هر دوی آنها فوق العاده هستند.رزولیشن نهایی چیزی خواهد بود که خواهد شد.شما زمانی آن را متوجه خواهید شد که اکتیویژن تصمیم بگیرد آن را اعلام کند.بنابراین من فکر میکنم زمانی که تصاویر و بازی های Xbox One به بیرون آمد خود مردم می توانند رزولیشن،فریم ریت و چیزهای دیگر را بررسی کنند.همه ی اینها را نمی توان در حساب شخصی نشان داد.
من بسیاری از عناوین استودیوهای ۳rd party را دیده ام که بر رزولیشن های مختلف اجرا شده اند و نمی توانم به شما بگویم که آنها با چه کیفیت هایی عرضه خواهند شد.بنابراین من هیچ ادعایی در این رابطه نمی کنم.من عذر می خواهم اگر شما فکر می کنید که این اطلاعات لازمه ی شغلی من است.

gamefa