PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش][نرم افزار] برنامه ی game Hacker برای هک کردن مقادیر بازی(تست شده در 4.4) برای ویو1و2

™M.O.H.A.M.M.A.D
12-12-2013, 10:08
با سلام .شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که بخوایید بازی رو تو اندروید هک کنید با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی میتوانید بسیاری از بازی ها را هک کنید.
آموزش
ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/hPQXkB3Y1m/sbgamehacker-1.3-.1-2-.apk)

پس از نصب نرم افزار را اجرا کنید و اجازه ی دسترسی به فایل های سیستمی را به نرم افزار بدهید. سپس علامت منفی بالای نرم افزار را بزنید تا نرم افزار کوچک شود ما در اینجا بازی hill climb racing v 1.12.0 را هک میکنیم
هنگام اجرای بازی مشاهده میشود که پول یا همان سکه صفر است مقداری بازی میکنیم تا پولمان افزایش یابد مثلا در اینجا به 35 برسد.سپس علامت آچار بالای صفحه را میزنم تا دوباره game hacker باز شود.وسط نرم افزار بزنید و مقدار پولتان را وارد کنید و دکمه ی search را بزنید.نرم افزار فایل های زیادی با این مقدار پیدا میکند برای مثال در اینجا 23193 تا پیدا کرد دوباره علامت منفی را زده و به محیط بازی باز میگردیم دوباره بازی را ادامه میدهیم یا چیزی میخریم تا مقدار پول تغییر کند.ما در اینجا بازی را ادامه دادیم تا پولمان به 70 رسید دوباره علامت آچار را میزنیم در جای خالی پول جدید را وارد کرده و search را میزنیم . دو یا یک یا مقادیر دیگر فایل توسط نرم افزار پیدا میشود . در جای خالی پول مورد نظر را وارد میکنیم که ما اینجا 99999999 رو وارد کردیم سپس modify را میزنیم و مشاهده میکنیم که پول 99999999 شده است.

ممکن است پس از زدن modify اروری با عدد بدهد شما به نرم افزار برگشته و رقم های پول نهایی را کم کنید درست میشه

به همین ترتیب میتوانید اکثر بازی ها رو هک کنید(زیرا برخی از بازی ها از امنیت فوق العاده بالایی برخوردارند و میتوانند به صورت اتوماتیک مقادیر را تغییر دهند که شما نمیتوانید آنها را هک کنید ولی من بازی هاای مثل asphalt 6 رو راحت هک کردم)

wavea
24-12-2013, 21:10
یه سوال با پاک کردن این نرم افزار هک ، مقادیر هک شده از بین میره؟:bw:

™M.O.H.A.M.M.A.D
24-12-2013, 22:39
یه سوال با پاک کردن این نرم افزار هک ، مقادیر هک شده از بین میره؟:bw:

نخیر دوست عزیز این نرم افزار مقادیر رو تغییر میده و در بازی مورد نظر سیو میشه

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

m.e1376
16-01-2014, 10:32
با سلام.میشه لینک سلام این نرم افزار رو قرار بدید.

™M.O.H.A.M.M.A.D
18-01-2014, 13:24
با سلام.میشه لینک سلام این نرم افزار رو قرار بدید.

با تشکر از اطلاع شما دوست عزیز بفرمایید اینم لینک از سایت xda
دانلود (forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1973946&d=1368953568)
مدیران محترم لطفا به پست اول اضافه گردد

mosi-cowboy
11-03-2014, 12:14
مال من زبانش چینیه!!! چطوری انگلیسیش کنم؟؟؟

™M.O.H.A.M.M.A.D
28-03-2014, 12:03
مال من زبانش چینیه!!! چطوری انگلیسیش کنم؟؟؟

از ورژن های جدید تر استفاده کنید. البته همین نسخه ای که بنده قرار دادم هم واسه خودم انگلیسیه