PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت دانلود رایگان EagleGet

MORTAL229
04-01-2014, 12:28
امروز میخوام یک نرم افزار مدیریت دانلود رایگان و قوی بهتون معرفی کنم.EagleGet

شاید این اسم براتون اشنا نباشه ولی حرفه ای ها میشناسنش.با این که تازه راه اندازی شده ولی در حده خودش تو رایگان ها

خیلی قوی و شاید از IDM هم قوی تر باشه

ویژگی ها:EagleGet

سرعت بخشیدن به دانلودهای شما تا 6 برابر و قابلیت ادامه ی دانلودهای نیمه کاره
قابلیت دانلود از سایتهای اشتراک گذاری فیلم مانند یوتیوب (این قابلیت در نسخه ی نهایی فعال می شود)
رایگان و بدون محدودیت در استفاده
پشتیبانی از تمامی مرورگهای معروف مانند Chrome, Firefox, IE
امکان دانلود از HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP

1.1.7.4

http://www.eagleget.com/download/setup.exe

MAMAD*50 CENT
04-01-2014, 13:10
سلام
مرسی برای معرفی نرم افزار
ولی بهترین مدریت دانلود فقط و فقط IDM

MORTAL229
04-01-2014, 13:29
سلام
مرسی برای معرفی نرم افزار
ولی بهترین مدریت دانلود فقط و فقط IDM

سلام.خواهش میکنم

اره ولی IDM در صورتی بهترین میشه که لایسنسشو بخری از خودشون نه این که کرکو پچو سریالش کنی که اینجوری میشه دزدی و اون بابا زحمت کشیده برا نرم افزارش که شده بهترین

ولی ما داریم ازش دزدی میکنیم با کرک کردن برناممون.در کل برای همه برنامه ها همینطوره.الان شما همینو یه تست بزن برا خودت هر جایی که میخوای یه امکاناتی میبینی ازش

که دیگه شاید قیده IDM رو میزنی.البته من تعصبی نیستم.نظره شخصیمه.بدک نیست یه تستش بکنی

اما با اینترنتامون توقع بازده کامل ازش نداشته باشید

J@M@L
04-01-2014, 13:42
فقط وفقط idm

PESAR AJIB
04-01-2014, 14:01
من از eagleget استفاده می کنم
یک چیز های کوچیکی از idm کم داره ، ولی در کل idm رو میزاره تو جیبش !

ehsan2004
04-01-2014, 14:16
با تشکر از اقا مهدی عزیز
منم IDMAN استفاده میکنم بخصوص حالت QUEUE که داره خیلی بدردم میخوره:4:
اما به پیشنهاد شما گوش میکنم و تستش میکنم:4:
ممنون

MORTAL229
04-01-2014, 14:20
با تشکر از اقا مهدی عزیز
منم IDMAN استفاده میکنم بخصوص حالت QUEUE که داره خیلی بدردم میخوره:4:
اما به پیشنهاد شما گوش میکنم و تستش میکنم:4:
ممنون

خواهش میکنم.باعث افتخاره

شما اینو تست کن همه چی داره توش

زمان بندی هم میتونید بکنید لینکاتونو که کی دانلود بشه.خیلی از IDM هم راحت تره

hrbani
04-01-2014, 15:10
با عرض سلام
به شخصه از Internet Download Accelerator استفاده می کنم (که تو لیست نظر سنجی نیست) هم می تونین بدون کــرکــــــ ازش استفاده کنین و هم با اون. بدون کــرکــــــ واستون یه سری تبلیغ نشون می ده (که مقداری از پهنای باند رو می گیرن) اما امکاناتش (حداقل تو چند مورد رندم که تست کردم) با کــرکــــــ نشده (که می شه ورژن Pro) فرقی نداره و کامل کار می کنه.

- سرعتش خوبه، دانلود همزمان تا 10 فایل رو پشتیبانی می کنه.
- هر فایل رو به 8 قسمت (تعداد از 1 تا 8 قابل تنظیم) تقسیم می کنه (اگه منظور از "سرعت بخشیدن به دانلودهای شما تا 6 برابر ..." بر اساس سیستم تقسیم یه فایل به 6 قسمت و دانلود همزمان 6 قسمت هست). امکان ادامه دانلود هم داره.
- وقتی نوار ابزارش رو به مرورگر اضافه کنین، ویدئوهای آنلاین رو هم می تونه دانلود می کنه.
- به همه مرورگرها هم اضافه می شه.
- دانلود از HTTP, HTTPS و FTP رو تست کردم، MMS و RTSP رو نمی دونم.
- امکان زمانبندی دانلود رو هم داره که شما می تونین براساس برنامه زمانبنی که بهش می دین انواع کارها رو از تغییر سرعت و تعداد دانلود / توقف دانلود و شروع مجدد / خاموش و استندبای کردن کامپیوتر و ... رو در ساعت های معین در بازه های زمانی روزانه/هفتگی و ... انجام بدین (اشتباه نکنم قدیما که با IDA آشنا شدم، IDM این امکان رو نداشت و همین شد که از IDM رفتم به IDA و البته رابط کاربریش هم بیشتر ازون به دلم می نشست).
- دستی می تونین واسش تعریف کنین که چه فایلهایی رو خودکار بگیره و یا از چه سایت هایی اتوماتیک دانلود نکنه
- به علاوه یه سری امکانات دیگه از جمله دانلود فایل با آنتی ویروس تعریف شده بلافاصله بعد از دانلود.

اگه درست یادم باشه، تو دانشگاه تونسته بودن تا بالای 200 KB/S هم ازش بکشن البته همونطور که اساتید گفتن تو نهایت سرعت IDM یه چیز دیگه بود. یکی از دوستان زمان دانشجویی جلوی چشم خودم، رو یه PC قدیمی (واقعاً هندلی بود) با IDM ده تا دانلود همزمان گذاشت، خود سیستم هنگ کرد (حتی کیبورد و ... کار نمی کرد) اما کارت شبکه مثل ... چشمک میزد و آخرش خود مسئول سایت اومد بالا سر که چیکار دارین می کنین که همه پهنای باند رو شما گرفتین و همه می گن اینترنت قطع شده!؟ نمی دونم پهنای باند چقدر بود و تا چه سرعتی بالا رفت (بیشتر از بالای 200 IDA یا کمتر) اما فقط با هارد ریست کامپیوتر متوقف شد.

خلاصه ممنون مهدی جان از بابت معرفی (حتماً تست می شه) و این توضیحات هم ازین جهت بود که اون زمان که استفاده ازش رو شروع کردم DAP و FlashGet و ... بودن اما کمی ازین امکانات رو هم نداشتن (فقط IDM باهاش قابل مقایسه بود اما اونم امکان زمانبندی رو به این کاملی نداشت، که حساب کنین اون موقع ها با دایلاپ های ساعتی که بعضیاش از 12 یا یک تا 6 یا 8 رایگان می شدن، چقدر لازم بود :003: یا برای دوستانی که تو دانشگاه به فکر عزیزان دیگه هم بودن که خودشون پهنای باند رو نگیرن :4: و با سرعت کم دانلود می ذاشتن و بعد زمانبندی می کردن 7 شب به بعد بره رو آخرین سرعت و فردا صبح زود خاموش شه و اول وقتی میومدن برداشت محصولhttp://forum.mobilestan.net/images/smilies/yahoo/3.gifhttp://forum.mobilestan.net/images/smilies/yahoo/4.gif)

MORTAL229
04-01-2014, 15:42
با عرض سلام
به شخصه از Internet Download Accelerator استفاده می کنم (که تو لیست نظر سنجی نیست) هم می تونین بدون کــرکــــــ ازش استفاده کنین و هم با اون. بدون کــرکــــــ واستون یه سری تبلیغ نشون می ده (که مقداری از پهنای باند رو می گیرن) اما امکاناتش (حداقل تو چند مورد رندم که تست کردم) با کــرکــــــ نشده (که می شه ورژن Pro) فرقی نداره و کامل کار می کنه.

- سرعتش خوبه، دانلود همزمان تا 10 فایل رو پشتیبانی می کنه.
- هر فایل رو به 8 قسمت (تعداد از 1 تا 8 قابل تنظیم) تقسیم می کنه (اگه منظور از "سرعت بخشیدن به دانلودهای شما تا 6 برابر ..." بر اساس سیستم تقسیم یه فایل به 6 قسمت و دانلود همزمان 6 قسمت هست). امکان ادامه دانلود هم داره.
- وقتی نوار ابزارش رو به مرورگر اضافه کنین، ویدئوهای آنلاین رو هم می تونه دانلود می کنه.
- به همه مرورگرها هم اضافه می شه.
- دانلود از HTTP, HTTPS و FTP رو تست کردم، MMS و RTSP رو نمی دونم.
- امکان زمانبندی دانلود رو هم داره که شما می تونین براساس برنامه زمانبنی که بهش می دین انواع کارها رو از تغییر سرعت و تعداد دانلود / توقف دانلود و شروع مجدد / خاموش و استندبای کردن کامپیوتر و ... رو در ساعت های معین در بازه های زمانی روزانه/هفتگی و ... انجام بدین (اشتباه نکنم قدیما که با IDA آشنا شدم، IDM این امکان رو نداشت و همین شد که از IDM رفتم به IDA و البته رابط کاربریش هم بیشتر ازون به دلم می نشست).
- دستی می تونین واسش تعریف کنین که چه فایلهایی رو خودکار بگیره و یا از چه سایت هایی اتوماتیک دانلود نکنه
- به علاوه یه سری امکانات دیگه از جمله دانلود فایل با آنتی ویروس تعریف شده بلافاصله بعد از دانلود.

اگه درست یادم باشه، تو دانشگاه تونسته بودن تا بالای 200 KB/S هم ازش بکشن البته همونطور که اساتید گفتن تو نهایت سرعت IDM یه چیز دیگه بود. یکی از دوستان زمان دانشجویی جلوی چشم خودم، رو یه PC قدیمی (واقعاً هندلی بود) با IDM ده تا دانلود همزمان گذاشت، خود سیستم هنگ کرد (حتی کیبورد و ... کار نمی کرد) اما کارت شبکه مثل ... چشمک میزد و آخرش خود مسئول سایت اومد بالا سر که چیکار دارین می کنین که همه پهنای باند رو شما گرفتین و همه می گن اینترنت قطع شده!؟ نمی دونم پهنای باند چقدر بود و تا چه سرعتی بالا رفت (بیشتر از بالای 200 IDA یا کمتر) اما فقط با هارد ریست کامپیوتر متوقف شد.

خلاصه ممنون مهدی جان از بابت معرفی (حتماً تست می شه) و این توضیحات هم ازین جهت بود که اون زمان که استفاده ازش رو شروع کردم DAP و FlashGet و ... بودن اما کمی ازین امکانات رو هم نداشتن (فقط IDM باهاش قابل مقایسه بود اما اونم امکان زمانبندی رو به این کاملی نداشت، که حساب کنین اون موقع ها با دایلاپ های ساعتی که بعضیاش از 12 یا یک تا 6 یا 8 رایگان می شدن، چقدر لازم بود :003: یا برای دوستانی که تو دانشگاه به فکر عزیزان دیگه هم بودن که خودشون پهنای باند رو نگیرن :4: و با سرعت کم دانلود می ذاشتن و بعد زمانبندی می کردن 7 شب به بعد بره رو آخرین سرعت و فردا صبح زود خاموش شه و اول وقتی میومدن برداشت محصول:003::4:)

سلام اقا حمیدرضای عزیز.منم حقیقت اینی که شما میگی تاحالا نشنیدمو ندیدم و گرنه حتما به لیست نظر سنجی اضافه میکردم.این 8 تارو هم که گذاشتم توی لیست نظر سنجی یه

جورایی کله گنده ها یا معروفاشون بود.البته نظر شخصیه بازم.میتونستم بیشتر از اینا بزارم ولی گفتم دیگه شاید بعضی ها نشناسن،تو اشتباه بیفتن ولی در اینده اگه خدا بخواد معرفی

میکنمشون.این نرم افزاری هم که معرفی کردمEagleGet کم از بقیه برنامه های معروف و قدرتمند نمیاره.بیشتر امکاناتشو فقط کاربر باید به چشم ببینه تا بدونه چی داره چی دوست داره

و چه کار میخواد باهاش انجام بده.من تاحالا با این خیلی کار کاردم به جرات میتونم بگم رقیب سر سختی هست برای IDM که دوستان میگن خیلی قوی هستش.حجمش 5 مگابایته

کسانی که علاقه دارن میتونن تستش کنن

ALi G@L@XY
04-01-2014, 17:29
ممنون از مهدی عزیز بابت تاپیک

من هم اوایل از IDA استفاده میکردم

همونطور که سید عزیز هم اشاره کرد تبلیغاش سر به فلک کشید منم دیگه گذاشتمش کنار

orbit و flashget هم زیاد جالب نیسن , امکاناتشتون کمه

درحال حاضر هم مث بقیه دوستان IDM استفاده میکنم

یه تست هم سر Eagle میزنیم شاید مث اسمش باشه :4:

Haswell
04-01-2014, 17:54
اینجوری میشه دزدی و اون بابا زحمت کشیده برا نرم افزارش
توی فیلمهای خارجی دیدی که وقتی آدم خوب ها میخوان ماشین یکی رو بلند کنن چی میگن؟ میگن موقتا ازش قرض می گیریمhttp://forum.mobilestan.net/images/icons/7.gif
ما هم دزدی نمی کنیم. ازشون قرض می گیریمhttp://forum.mobilestan.net/images/icons/5.gif
البته هر وقت هم بخوایم قرضمون رو بهشون ادا کنیم چون سوییفت و کارتهای اعتباری معتبر رو بر ما بستند نشون میده خودشون پول ما رو نمیخوان پس یعنی قرض های ما رو بخشیدند خلاصه حلال اندر حلال میشه دستشونم درد نکنه :ca:

JIMA
04-01-2014, 18:06
ممنون از معرفی این برنامه
منم از IDM استفاده میکنم البته کرک شده مثل همه!!
این برنامه رو هم تست کردم، دست کمی از IDM نداره، ولی خوب ترک عادت سخته و براحتی نمیشه قید IDM رو زد حتی کرک شده!(در مورد قانون کپی رایت: برنامه Civil 3D که ازش استفاده میکنم،قیمتش 6500 دلاره، وقتی قانون کپی رایت وجود نداره، لزومی نداره، قانونی خریداری بشه، فقط آنتی ویروس رو قانونی میخرم، بقیه برنامه ها همگی کرک شده و دزدین، تو ایران یه نفر رو معرفی کنید، که قانون کپی رایت رو رعایت میکنه، و بابت هر برنامه ای که نصب میکنه، قبلش مبلغی پرداخت کرده جز هزینه ترافیک مصرفی جهت دانلود، که اونم از دانشگاه با سرعت چند مگ و رایگان میتونه دانلود کنه!!!)

sEnt fRom mY sMart pHone

bahman_one
04-01-2014, 18:13
سلام دوست عزیز

از بابت اشتراک گذاری ممنون

تو نظر سنجی شرکت کردم .....

فایل رو هم دانلود کردم جهت تست و گزارش ... فقط یه سوال

شما واقعا از ویندوز اورجینال استفاده میکنین و یا مجموعه آفیس رو به دلار میخرین یا سایر .... اگه بگی بله که یه شاهکاری ولی مطمئنن جواب " نه " است

کار میبره تا کپی رایت رعایت بشه

اینم اسکرین شات از سرعت دانلود بنده با idm دزدی:ax:

931529

به هرحال ..... سپاس

Engine3R
04-01-2014, 21:38
سلام مهدی جان خسته نباشی ...!

راستش منم این نرم افزاری که معرفی کردیو تست کردم بدک نیست ولی خب به قول "JIMA" عزیز ترک عادت خیلی سخته و با وجود اینکه الان حدود 6الی 7 ساله دارم از idm استفاده میکنم یه خورده زورم اومد...!

بهرحال ممنون بابت اشتراک گذاریت خسته نباشی ...!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=880251&stc=1&d=1373914103

:spam:

shadow313
04-01-2014, 21:54
این برنامه رو هم تست کردم، دست کمی از IDM نداره، ولی خوب ترک عادت سخته و براحتی نمیشه قید IDM رو زد حتی کرک شده!(در مورد قانون کپی رایت: برنامه Civil 3D که ازش استفاده میکنم،قیمتش 6500 دلاره، وقتی قانون کپی رایت وجود نداره، لزومی نداره، قانونی خریداری بشه، فقط آنتی ویروس رو قانونی میخرم، بقیه برنامه ها همگی کرک شده و دزدین، تو ایران یه نفر رو معرفی کنید، که قانون کپی رایت رو رعایت میکنه، و بابت هر برنامه ای که نصب میکنه، قبلش مبلغی پرداخت کرده جز هزینه ترافیک مصرفی جهت دانلود، که اونم از دانشگاه با سرعت چند مگ و رایگان میتونه دانلود کنه!!!)

sEnt fRom mY sMart pHone

وقتی میشه انتظار رعایت قانون کپی رایت را داشت که ما هم حقوق به دلار بگیریم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

MORTAL229
04-01-2014, 23:04
توی فیلمهای خارجی دیدی که وقتی آدم خوب ها میخوان ماشین یکی رو بلند کنن چی میگن؟ میگن موقتا ازش قرض می گیریمhttp://forum.mobilestan.net/images/icons/7.gif
ما هم دزدی نمی کنیم. ازشون قرض می گیریمhttp://forum.mobilestan.net/images/icons/5.gif
البته هر وقت هم بخوایم قرضمون رو بهشون ادا کنیم چون سوییفت و کارتهای اعتباری معتبر رو بر ما بستند نشون میده خودشون پول ما رو نمیخوان پس یعنی قرض های ما رو بخشیدند خلاصه حلال اندر حلال میشه دستشونم درد نکنه :ca:

اره دیدم.شما میتونی با کارت اعتباری های مجازی که هست داخل نت خریداری کنی:4:پولمونو دوس دارن ولی مشکل از ما نیس از بالاهاسات

هیچوقت ترو خشکو نباید باهم سوزوند:4:

sEnt fRom mY sMart pHone

خواهش میکنم.کسی که شغلشه و نیاز به یک برنامه خاص داره اگه واقعا براش قانون کپی رایت مهم باشه میره اونو میخره حالا هر قیمتی که باشه فرقی نداره ولی اون بابایی که سال ها

برای یه برنامه زحمت کشیده چه گناهی داره؟اونم کاسبی میکنه.شما مثلا یه چیزی اختراع میکنی خیلی هم قیمت داره،پس فردا چین میاد همونو خیلی شکیل تر و امکانات بیشتر:4: و با

قیمت کمتر روانه بازار میکنه،اون موقع شما نمیسوزی؟نمیگی چی شد که همچین شد؟:4:

سلام دوست عزیز

از بابت اشتراک گذاری ممنون

تو نظر سنجی شرکت کردم .....

فایل رو هم دانلود کردم جهت تست و گزارش ... فقط یه سوال

شما واقعا از ویندوز اورجینال استفاده میکنین و یا مجموعه آفیس رو به دلار میخرین یا سایر .... اگه بگی بله که یه شاهکاری ولی مطمئنن جواب " نه " است

کار میبره تا کپی رایت رعایت بشه

اینم اسکرین شات از سرعت دانلود بنده با idm دزدی:ax:

به هرحال ..... سپاس

سلام رفیق.خواهش میکنم لطف کردی

جوابم هم نه هم بله هست.البته موقعیتاش فرق میکنه:4:

من خودم از لینوکس استفاده میکنم که رایگان هست و خیلی بیشتر از ویندوزم قبولش دارم.نمیگم استفاده نکردم از ویندوز،استفاده کردم قبلا ولی الان با لینوکس کار میکنم:4:

من نمیگم کرک کردن بده ولی میگم برنامه های رایگان قوی تر از یک برنامه کرک شده هم هست

موفق باشی رفیق

سلام مهدی جان خسته نباشی ...!

راستش منم این نرم افزاری که معرفی کردیو تست کردم بدک نیست ولی خب به قول "JIMA" عزیز ترک عادت خیلی سخته و با وجود اینکه الان حدود 6الی 7 ساله دارم از idm استفاده میکنم یه خورده زورم اومد...!

بهرحال ممنون بابت اشتراک گذاریت خسته نباشی ...!

سلام کامبیز گل.ممنونم

ترک کردن سخت نیست.اگه کلا بخوای فراموش کنی یه مدت کوتاه طول میکشه بعد باز معتاد این میشی:4:

مخلصتم

دوستان یه وقت فکر نکنید باهاتون جنگ دارم و دارم زورتون میکنم که از این استفاده کنید و میگم کرک نکنیدو این حرفا اون حرفا :4:

در کل فقط میخواستم بگم همیشه راهه دومی هم وجود داره.هیچوقت سخت نگیرید یک چیزیرو.اگه نرم افزاری رو میخوایدو نمیتونید پیداش کنید قیدشو زود بزنیدو بیخیالش

بشید.وابسته به یک نرم افزاره خاص نباشید همیشه.تنوع داشته باشید تو سیستم عاملتون.شاد باشید.منم قبلا از نرم افزارای کرک و ویندوزو اینا زیاد استفاده میکردم

ولی الان دیگه تمام نرم افزارامو تبدیل کردم به رایگان.یعنی رفتم مشابه هاشونو گشتیم با یکی از دوستام و نصب کردیم که از دسته کرکو پچو سریال راحت بشیم

دزدی کنید ولی کم:ca:منم دزدی میکنم ولی توی بعضی مسایل.مثلا بازی ها:4: خلاصه شاد باشید

HOSSEIN 7
06-01-2014, 02:16
خیلی ممنون و خسته نباشی مهدی جان

خب رای من هم IDM هست

من دوران جوانی از DAP (یا همون Download Acceletor Plus) استفاده میکردم، سرعت خیلی بالایی داشت
ویژگی جالبش هم این بود که فایل ها تا جایی که دانلود شده بودند قابل استفاده بودند
مثلا اگه نصف کلیپی رو دانلود میکردید میتونستید نصف دانلود شده رو تماشا کنید
ولی تبلیغاتش کم کم زیاد شد و شایعه جاسوسی بودن و ویروسی بودن و از این حرفا هم پیش اومد و من هم گذاشتمش کنار!!

از IDA (که من هم تعجب میکنم چرا تو لیست نیست) و Flashget و Orbit و . . . هم بصورت موقتی استفاده کردم ولی انصافا هیچی IDM نمیشه
سالهای ساله که از IDM استفاده میکنم
یه خوبی IDM اینه که اگه حتی سرعت دانلود رو محدود نکنید باز میشه موقع دانلود وبگردی کرد
ولی تو Orbit برای مثال اگه دانلود رو بزنید عمرا اگه دیگه صفحه ای براتون باز بشه!! :4:
در کل این دانلود منیجرها خیلی با هم فرق ندارند

ولی IDM بخاطر حجم کم، امکانات مناسب، شکل و شمایل جمع و جور و دم دست، زمانبندی، دانلود اکثر ویدئوهای آنلاین و . . . انتخاب اول خیلی هاست

برنامه ای که معرفی کردید هم تست کردم، برای چند دقیقه!
یه نکته جالبش اینه که وقتی لینک دانلودی رو کپی میکنید (copy link location) خودش پنجره دانلود رو باز میکنه که بسیار عالیست!
درصورتی که تو IDM بعد از کپی آدرس لینک باید اون رو Add کرد و . . .
امکاناتش خیلی شبیه IDM هست

یه چند روزی تحت شدیدترین تست ها قرار میگیرد!!!! :4:

خیلی ممنون بابت معرفی نرم افزار و همینطور نظرسنجی

دانلـــودهایتان پیوسـته بـاد!! :4:

sina_d900
07-01-2014, 18:18
من زمانی از Star Downloader استفاده می کردم خیلی خوب بود ولی دیگه ادامه نداشت الان هم مدت هاست از IDM استفاده می کنم البته خیلیا رو تستیدم ولی نتیجه ای نگرفتم بنظرم IDM بهترینه

Wolfomid
07-01-2014, 21:35
سلام
منم چند ساله با idm استفاده میکنم ولی امروز این برنامه رو تست کردم خیلی باحاله
خیلی شبیه ب idm هست ولی بنظرم باحالتره
هر دوتارو استفاده میکنم البته بیشتر ار eagle

Wolfomid
09-01-2014, 01:26
تنها ایرادی ک میشه ب این برنامه باحال گرفت اینه ک وقتی لینک ها مستقیم یا غیر مستقیم هستن، کلمه yes یا no برای نشون دادن مستقیم و غیر مستقیم (قابلیت رزیوم یا غیر رزیوم) رو نداره، و نمیشه فهمید قابلیت رزیوم داره یا نه
ولی idm مینویسه
البته شاید من نتونستم پیدا کنم

MORTAL229
17-01-2014, 22:09
تنها ایرادی ک میشه ب این برنامه باحال گرفت اینه ک وقتی لینک ها مستقیم یا غیر مستقیم هستن، کلمه yes یا no برای نشون دادن مستقیم و غیر مستقیم (قابلیت رزیوم یا غیر رزیوم) رو نداره، و نمیشه فهمید قابلیت رزیوم داره یا نه
ولی idm مینویسه
البته شاید من نتونستم پیدا کنم

داره دوست عزیز،ولی همینطور که خودتونم گفتید نتونستید پیداش کنید

Wolfomid
17-01-2014, 22:44
داره دوست عزیز،ولی همینطور که خودتونم گفتید نتونستید پیداش کنید
داداش خوب یاد میدادی دیگه!
من هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم خیلی باهاش حال کردم

MORTAL229
17-01-2014, 23:07
داداش خوب یاد میدادی دیگه!
من هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم خیلی باهاش حال کردم

شما وقتی با لینک مستقیم دانلود میکنی اگه صفحه نرم افزارو باز کنی سمت راستت علامت هایی رو که میگی داره start و pause

موقعی هم که لینک غیر مستقیم دانلود میکنی علامت pause قرمز میشه و یعنی لینک غیر مستقیمه که اگه pause بزنی بهت اخطار میده که میگه نمیتونی دنبالشو بگیری و باید

از اول دانلود کنی.مثه بقیه دانلود منیجر ها.خیلی راحت

اگه پیدا کردی بگو

Wolfomid
18-01-2014, 00:34
شما وقتی با لینک مستقیم دانلود میکنی اگه صفحه نرم افزارو باز کنی سمت راستت علامت هایی رو که میگی داره start و pause

موقعی هم که لینک غیر مستقیم دانلود میکنی علامت pause قرمز میشه و یعنی لینک غیر مستقیمه که اگه pause بزنی بهت اخطار میده که میگه نمیتونی دنبالشو بگیری و باید

از اول دانلود کنی.مثه بقیه دانلود منیجر ها.خیلی راحت

اگه پیدا کردی بگو

آهان اونطوریه
من فکر کردم باید یه گزینه yes یا no بیاد
مرسی داداش

MORTAL229
18-01-2014, 08:42
آهان اونطوریه
من فکر کردم باید یه گزینه yes یا no بیاد
مرسی داداش

طبق اموزش پست قبلیمه.موفق باشی

*DRAGON*
18-01-2014, 20:10
EagleGet 1.1.7.6

934709

*DRAGON*
30-01-2014, 18:56
EagleGet 1.1.7.8
936988

*DRAGON*
20-02-2014, 03:15
EagleGet 1.1.7.9

942082

*DRAGON*
12-03-2014, 15:09
EagleGet 1.1.8.0

946768

*DRAGON*
16-03-2014, 16:13
EagleGet 1.1.8.1

947340

*DRAGON*
05-04-2014, 13:44
EagleGet 1.1.8.2

951505

*DRAGON*
19-11-2014, 14:32
EagleGet 2.0.2.4

987812

*DRAGON*
01-12-2014, 07:49
EagleGet 2.0.2.5

988901

*DRAGON*
15-12-2014, 13:38
EagleGet 2.0.2.6

990279

*DRAGON*
26-12-2014, 04:57
EagleGet 2.0.2.7

991451

*DRAGON*
08-01-2015, 11:37
EagleGet 2.0.2.8

992637

*DRAGON*
29-01-2015, 03:42
EagleGet 2.0.2.9

994412

*DRAGON*
14-02-2015, 06:48
EagleGet 2.0.3.1

996002

*DRAGON*
04-03-2015, 05:18
EagleGet 2.0.3.2

997694

nima.yavari
21-03-2015, 13:27
EagleGet 2.0.3.3

Download (http://soft98.ir/engine/go.php?url=http://www.eagleget.com/download/setup.exe)

*DRAGON*
03-04-2015, 20:00
EagleGet 2.0.3.4

999945

*DRAGON*
08-04-2015, 11:06
EagleGet 2.0.3.5

1000195

*DRAGON*
01-05-2015, 01:24
EagleGet 2.0.3.7

1002245

*DRAGON*
15-05-2015, 17:48
EagleGet 2.0.3.8

1003602

nima.yavari
11-07-2015, 12:46
EagleGet 2.0.4.2

Download (http://anonymz.com/?http://dl.eagleget.com/latest/eagleget_setup.exe)