PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو و ارائه راهکار پیرامون مشکل هنگ کردن گوشی پس از تماس‌های دریافتی بعد از نصب وایبر

Mo30HD2
06-01-2014, 14:41
با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطوری که هممون می دونیم، بعد از نصب viber.apk مشکلات بسیار زیادی روی هیولای پیر به وجود میاد. پس از نصب و دریافت رجیستر کد توسط وایبر ، تمامی ( درصد بسیار چشمگیری ) از تماس های GSM دریافتی از دست میرن. به این گونه که پس از اقدام به پاسخ دادن اونها گوشی هنگ میکنه، phone.apk فورس کلوز میده، آنتن گوشی از دست میره و صداهای خش خش زیادی از گوشی شنیده میشه . این مشکل تا ریبوت بعدی گوشی پابر جا میمونه و کار کردن با گوشی رو به امری عذاب آور تبدیل میکنه.

931823

این مشکل برای رام های مختلف متفاوته و به صورت مثال توی نسخه های 4.3 به بالا این مشکل کمتر اتفاق میافته و تا موقع برقراری اولین تماس VoIP ، شما هیچ مشکلی با تماس های دریافتی GSM خودتون نخواهید داشت.

» نتیجه تست های بسیار زیادی که من و سایر دوستان عزیز موبایستانی روی این مشکل انجام دادیم این رو میرسونه که این مشکل با تعویض HSPL ، رادیو ، بوت لودر ، ریکاوری ، رام و ... حل نمیشه !
» مساله ای که اینجا قابل ذکره اینه که تعویض رام به هیچ وجه چاره این مشکل نیست. در موارد بسیار زیادی دوستان اشاره کردن که مثلا رام pacman ، تایفون یا IceCreamMonster وایبر رو به خوبی اجرا میکنند اما در هر مورد یک مثال نقض پیدا شده . پس نتیجه میگیریم که مشکل از خود اپلیکیشن هستش و البته پشتیبانی وایبر هم این مساله رو پذیرفته و اخیرا توی پیام هایی که براشون ارسال میکردم، این قول رو دادن که مشکل رو برطرف کنن ( اما هنوز خبری ازشون نشده متاسفانه )

نکته جالبی که اینجا قابل ذکره اینه که در بسیاری از موارد (تقریبا 100 درصد )، وایبر نسخه 2.2.1 به پایین بدون مشکل اجرا میشه. شما هم میتونید این مساله رو تست کنید

دانلود وایبر نسخه 2.2.1 (http://www.mediafire.com/download/4u2z2eeeu42v0il/viber+2.2.1.apk)
دانلود وایبر نسخه 2.3.0 (http://www.mediafire.com/download/92w691h4pri9fl9/Viber_2.3.0.694.apk)

و اما اینجا جمع شدیم که به کمک همدیگه راهکاری برای این مشکل پیدا کنیم و البته مدام تجربیات خودمون رو با هم به اشتراک بذاریم ...
از همکاری شما پیشاپیش ممنونم

Mo30HD2
06-01-2014, 14:42
راهکاری که بنده به عنوان اولین راهکار میخوام ارائه بدم به تست و کمک کردن همه شما نیازمنده .

همونطوری که میدونیم گوگل از ورژن 4.3 به بعد، قابلیتی رو به اندروید اضافه کرده که به وسیله اون کاربرا میتونن Permission های اپلیکیشن های مختلف رو به صورت دستی تنظیم کنن و به هر برنامه ای سطح دسترسی دلخواه خودشون رو بدن ...

این قابلیت از طریق اپلیکیشن های Permission Manager انجام میشه. با نصب این برنامه و کم کردن دسترسی وایبر به تماس های gsm امیدوارم این مشکل حل بشه . در هر صورت تست کردنش خالی از لطف نیست.

لینک دانلود نمونه ای از این برنامه ها:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appaholics.applauncher&hl=en

ممکنه این روش جواب نده اما شما با اپلیکیشن های دیگه هم تست کنید ... شاید به نتیجه ای رسیدیم

Mo30HD2
06-01-2014, 14:43
رزرو 2

saeeddddd
06-01-2014, 19:39
ینی الان 2.2.1 رحت کار میکنه آیا؟

Mo30HD2
06-01-2014, 19:45
ینی الان 2.2.1 رحت کار میکنه آیا؟

توی تستی که من انجام دادم کار کرده ...
اما اثبات این قضیه به کمک همه شما نیازمنده :)

شما ورژن 2.2.1 یا 2.1 رو تست کن، نتیجه اش رو بگو

amir_shah
06-01-2014, 22:21
مصطفی جون داش من نت درستی ندارم تست کنم و وقتشم ندارم، ولی از اونجایی ک همیشه با وایبر مشکل داشتم، مطمئنم واسه رادیو هستش، باید ی چیزی جایگزین 2.15 بیاد، چون حتی ورژن قدیمیای وایبر هم نصب کنیم، مهم سروراشه ک میخاد سینک بشه و رادیو نمیتونه ساپورتش کنه و ب هم میریزه.

sent from Amir_shah's LEO

wilivandi
06-01-2014, 23:25
بنده دوتا ورژنی که اینجا گذاشتین رو روی رام nexus 4.2.2 ورژن 2.7 تست کردم و هیــچگونه مشکلی نداشت ..
ولی فقط چیزی که جاش خالیه option های جدیدتر وایبر تو ورژن های بعد از این دوتا هستش، مثل نشون دادن وضعیت online بودن کانتکت ها ..
ولی کسی خواست نصب کنه 2.3 رو نصب کنه قابل تحملتره به نظر من ..
اون permission manager هم تست میکنم اعلام میکنم ..

Mo30HD2
06-01-2014, 23:47
مصطفی جون داش من نت درستی ندارم تست کنم و وقتشم ندارم، ولی از اونجایی ک همیشه با وایبر مشکل داشتم، مطمئنم واسه رادیو هستش، باید ی چیزی جایگزین 2.15 بیاد، چون حتی ورژن قدیمیای وایبر هم نصب کنیم، مهم سروراشه ک میخاد سینک بشه و رادیو نمیتونه ساپورتش کنه و ب هم میریزه.

sent from Amir_shah's LEO

بله ... خودم هم این فکر رو میکنم ... اما منظورم این بود که با سویچ بین 2.12 و 2.15 مشکل حل نمیشه ...
خبر خوب اینه که یه کوکری داره روی بوت لودر و رادیو های جدید واسه hd2 کار میکنه :)

بنده دوتا ورژنی که اینجا گذاشتین رو روی رام nexus 4.2.2 ورژن 2.7 تست کردم و هیــچگونه مشکلی نداشت ..
ولی فقط چیزی که جاش خالیه option های جدیدتر وایبر تو ورژن های بعد از این دوتا هستش، مثل نشون دادن وضعیت online بودن کانتکت ها ..
ولی کسی خواست نصب کنه 2.3 رو نصب کنه قابل تحملتره به نظر من ..
اون permission manager هم تست میکنم اعلام میکنم ..

دقیقا ... وایبر از 3.5 و 4 به بعد خیلی بهتر شد ...

به هر حال ممنون ... منتظر جواب permission manager هم هستم :)

wilivandi
07-01-2014, 01:21
متاسفانه با محدود کردن از طریقpermission manager هم چیزی درست نشد
تیک call phone رو غیر فعال کردم و apply کردم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم بعد از log in از برنامه خارج میشه.
در ضمن اون ورژنی که شما دادین واسه 4.3 به بالاست
شما خودت این راه حل رو انجام دادی ؟

Mo30HD2
07-01-2014, 02:43
متاسفانه با محدود کردن از طریقpermission manager هم چیزی درست نشد
تیک call phone رو غیر فعال کردم و apply کردم ولی وقتی برنامه رو اجرا میکنم بعد از log in از برنامه خارج میشه.
در ضمن اون ورژنی که شما دادین واسه 4.3 به بالاست
شما خودت این راه حل رو انجام دادی ؟

بله این قابلیت از 4.3 به بعد اضافه شده ...
من توی ورژن های ابتدایی 4.3 تست کردم و جواب نداد ...

RedOne
07-01-2014, 09:49
من الان کیت کت نصب کردم و با آخرین ورژن وایبر کار میکنه(البته تماس وایبری کمی مشکل داره) :D
لازمه توی این رام راهکاری که فرمودی رو تست کنم؟ و اینکه ورژن ۳.۱.۱.۱۵ هم توی آندروید ۴.۳ بدون تماس وایبری کار میکرد.

Mo30HD2
07-01-2014, 11:34
من الان کیت کت نصب کردم و با آخرین ورژن وایبر کار میکنه(البته تماس وایبری کمی مشکل داره) :D
لازمه توی این رام راهکاری که فرمودی رو تست کنم؟ و اینکه ورژن ۳.۱.۱.۱۵ هم توی آندروید ۴.۳ بدون تماس وایبری کار میکرد.

اگه مشکلی نداری باش، که دیگه تست کردن بی نتیجه‌ست ...

farshid86n
08-01-2014, 14:34
من 2.2.1 نصب کردم. فعلا که هنگ نداشتم. البته ورژن اندرویدم دانگرید کردم به cm7 چون یه جایی خونده بودم که با cm7 مچ تره !
2- با هدست وصل می شم توی فروم های خارجی دیدم نوشتن تاثیر داره
3- برنامه رو هم در آخر kill می کن
4- رام myMIUI_v16_b1_zipA نصب کردم با لانچر spb shell 3d بعد از یه هفته رام عوض کردن. شرف داره نسبت به هرچی ورژن 4 :up:

Mo30HD2
08-01-2014, 17:01
من 2.2.1 نصب کردم. فعلا که هنگ نداشتم. البته ورژن اندرویدم دانگرید کردم به cm7 چون یه جایی خونده بودم که با cm7 مچ تره !
4- رام myMIUI_v16_b1_zipA نصب کردم با لانچر spb shell 3d بعد از یه هفته رام عوض کردن. شرف داره نسبت به هرچی ورژن 4 :up:

دوست عزیز مرسی بابت تست کردن
اما دانگرید کردن و همچنین سویچ کردن بین بیس های مختلف تاثیری نداره ...
این مساله تست شده و تاثیر چندانی نداره

farshid86n
10-01-2014, 18:38
دوستان هنوز هنگی مشاهده نشده !!!!:up::up::up::up:]

h9mzeh
11-01-2014, 14:00
دوستان هنوز هنگی مشاهده نشده !!!!:up::up::up::up:]

كجا؟. رو چي؟ چ ورژني؟ يكم توضيح بده بابا اوووووو

farshid86n
11-01-2014, 21:25
دو تا پست بالاتر توضیح دادم !

wilivandi
11-01-2014, 22:37

دوست عزیز شما این ورژن وایبر رو نباید تست کنی
چون رو همه ی رام ها درست کار میکنه ..
شما باید ورژن آخر وایبر که 4.1 هست رو دانلود ، نصب و تست کنی ..

hasanifar
14-01-2014, 18:18
با سلام خدمت همه دوستان . شما تو بررسيتون روي نصب Viber مانور ميديد . در حاليكه من بدون نصب وايبر و فقط با نصب بازي POU به اين مشكل برخوردم . قبل از اين نيز در يه جاي ديگه خوندم كه يكي ديگه از دوستان (تو اين لينك http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289650&page=23 ) همين مشكل رو با نصب بازي POU پيدا كرده بود . يعني چي ....
يعني اين كه اين مشكل فقط با نصب Viber بوجود نمياد . رامم NexusHD2-JellyBean-CM10.1.2 V2.6 Aug. 18, 2013

wilivandi
14-01-2014, 21:43
با سلام خدمت همه دوستان . شما تو بررسيتون روي نصب Viber مانور ميديد . در حاليكه من بدون نصب وايبر و فقط با نصب بازي POU به اين مشكل برخوردم . قبل از اين نيز در يه جاي ديگه خوندم كه يكي ديگه از دوستان (تو اين لينك http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=289650&page=23 ) همين مشكل رو با نصب بازي POU پيدا كرده بود . يعني چي ....
يعني اين كه اين مشكل فقط با نصب Viber بوجود نمياد . رامم NexusHD2-JellyBean-CM10.1.2 V2.6 Aug. 18, 2013

دوست عزیز حالا این pou زیاد واجب نیس ته تهش شما از اون موجود قهوه ایی نگه داری نکن چی میشه :-D
مهم وایبره ..

Mo30HD2
15-01-2014, 08:12

در هر صورت شما میتونی بدون نصب کردن هیچ برنامه دیگه ای و تنها با نصب کردن pou این قضیه رو تست کنی ...
روش کار مثل تست کردن وایبره ...
شاید این قضیه بتونه کمکی بکنه ;)

mehman220
15-01-2014, 10:39
دوست عزیز حالا این pou زیاد واجب نیس ته تهش شما از اون موجود قهوه ایی نگه داری نکن چی میشه :-D
مهم وایبره ..

دوست عزيز بحث در ريشه يابي صحيح اين مشكله وگرنه كسي نياز به بازي pou نداره اگر مشكل فقط از وايبر بود نبايد توي نرم افزار هاي ديگه هم اين مشكل پيش بياد من يكبار ديگه هم اين مطلبو گفتم كه شايد تو پيدا كردن علت اصلي كمك كنه

wilivandi
15-01-2014, 12:28
دوست عزيز بحث در ريشه يابي صحيح اين مشكله وگرنه كسي نياز به بازي pou نداره اگر مشكل فقط از وايبر بود نبايد توي نرم افزار هاي ديگه هم اين مشكل پيش بياد من يكبار ديگه هم اين مطلبو گفتم كه شايد تو پيدا كردن علت اصلي كمك كنه

دوست عزیز همین که روی hd2 شما الان داری کیت کت نصب میکنی و بروز هستی خدارو شکر کن
من و بقیه بچه ها هم که کوکر نیستیم، هممون یا بیشترمون همینجا با خوندن راهنمایی قدیمی ها و تست کردن چیزی بلد شدیم ..
وگرنه ریشه یابی در مورد بازی pou که بدرد من و شما نمیخوره! بدرد چهارتا کوکر میخوره که رامشونو تنظیم کنن.. همین که یه ترفند واسه حل مشکل وایبر پیدا شه حلللله

hasanifar
16-01-2014, 09:06
مهم وایبره ..

------------
سلام دوست عزيز . من اين موجود رو گذاشتم كنار . فقط خواستم بگم اگه كسي قراره مشكل رو حل كنه ، شايد با بررسي اين موضوع پي به اين باگ سيستم ببره . به هر حال ممنون

wilivandi
16-01-2014, 11:58
------------
سلام دوست عزيز . من اين موجود رو گذاشتم كنار . فقط خواستم بگم اگه كسي قراره مشكل رو حل كنه ، شايد با بررسي اين موضوع پي به اين باگ سيستم ببره . به هر حال ممنون
از دست بچه های اینجا که کاری بر نمیاد واسه حل وایبر، مگر اینکه تو فروم xda یا tytung یه کاری انجام بدن ،
یکی از دوستان اینجا به اسم mosi hd2 هم یکسری رایزنی با وایبر کرده جوابشم دادن گفتن تست میکنیم مشکل برطرف میشه که الان یکی دو ماهه دو سه تا ورژن دادن اما از رفع مشکل خبری نیست..

ahmad b rad
17-01-2014, 16:55
سلام.
بنده بنظرم به صورت اتفاقی تونستم مشکل رو حل کنم
:up:
من وایبر رو نصب کردم و تماس هام هنگ می کردن.
اما بعد از اینکه برنامه Nimbuzz رو نصب کردم مشکل برطرف شد!!!!!!!!!!!
شماهم امتحان کنید.

Mo30HD2
17-01-2014, 19:55
سلام.
شماهم امتحان کنید.

من قبلا این دو app رو با هم نصب داشتم اما خراب میشد. ...

دوستان اگه امکانش رو دارن به همین ترتیبی که دوستمون گفتن تست کنن

wilivandi
18-01-2014, 12:46
سلام.
شماهم امتحان کنید.

داداش سرکارمون گذاشتی؟
رو چه رامی؟
من رو 4.2.2 تست کردم نشد ..

ahmad b rad
19-01-2014, 10:48
داداش سرکارمون گذاشتی؟
رو چه رامی؟

نه داداش. رو رام تایفون جواب داد!
اصلا هنگ ندارم.
ائل وایبر نصب شه و بعد Nimbuzz

ahmad b rad
19-01-2014, 10:49
من قبلا این دو app رو با هم نصب داشتم اما خراب میشد. ...

دوستان اگه امکانش رو دارن به همین ترتیبی که دوستمون گفتن تست کنن

رو رام تایفون تست کنید لطفا

ahmad b rad
19-01-2014, 10:52
داداش سرکارمون گذاشتی؟
رو چه رامی؟

البته موقع نصب رام، سیستم رو 290 گرفتم. اما خود تایفون زده بود سیستم 180 باشه. شاید اینم یکی از دلایلشه!
:bn:

wilivandi
19-01-2014, 11:27
البته موقع نصب رام، سیستم رو 290 گرفتم. اما خود تایفون زده بود سیستم 180 باشه. شاید اینم یکی از دلایلشه!
:bn:
خوب پس رو تایفون تست کردی ..
من تایفون ندارم اگر کسی تایفون نصب داره یا قصد ریختن تایفون داره این مسئله رو تست کنه جواب بده .
اول نصب وایبر و بعد نصب nimbuzz .. دوستمون فرمودن مشکلی نداره وایبر ..

hu016865
19-01-2014, 23:36
سلام.
شماهم امتحان کنید.

کدوم ورژن وایبر رو نصب کردید ؟

shylord
23-01-2014, 19:25
دوستان دیروز دوباره این مشکل برام پیش اومد...... ولی وایبر اصلا نصب نبود ! :bw:..... فهمیدم از برنامه ی line هست
line یه برنامه ایه شبیه وایبر..... نمیدونم این دوتا برناکه چیکار می کنن که دیگه نمیشه با گوشی صحبت کرد

فقط حواستون باشه که از line استفاده نکنید

الان برای تماس صوتی تانگو از بقیه بهتره ولی سنگینه

RedOne
23-01-2014, 19:33
دوستان دیروز دوباره این مشکل برام پیش اومد...... ولی وایبر اصلا نصب نبود ! :bw:..... فهمیدم از برنامه ی line هست
line یه برنامه ایه شبیه وایبر..... نمیدونم این دوتا برناکه چیکار می کنن که دیگه نمیشه با گوشی صحبت کرد

فقط حواستون باشه که از line استفاده نکنید

الان برای تماس صوتی تانگو از بقیه بهتره ولی سنگینه

کدوم ورژن آندروید رو استفاده میکنی؟

shylord
23-01-2014, 21:41
کدوم ورژن آندروید رو استفاده میکنی؟

تایفون ( 2.3.7 )

RedOne
24-01-2014, 08:39
منم امروز با ورژن جدید وایبر مشکل برام پیش اومد رامم نکسوس ۴.۳ دوباره وایبر ۴.۱.۱.۱۰ رو ریختم

ahmad b rad
24-01-2014, 09:42
کدوم ورژن وایبر رو نصب کردید ؟
ورژنش زیاد تفائتی نمیکنه! آخرین ورژن موجود توو بازار رو دانلود میکنم مداوم و نصب میکنم.

wilivandi
24-01-2014, 13:01
یک خبر خوب

توی آخرین ورژن رام KitKat که توسط tytung اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=314647) پورت شده مشکل وایبر بطور کامل برطرف شده و با آخرین ورژن وایبر به درستی کار میکنه .. عالی :as:

"یکی از دوستانم فرموده بودن Line مشکل داره که من چندین ماه توی چندین ورژن رام این برنامه رو دارم و کوچکترین مشکلی نداشته .."

RedOne
24-01-2014, 15:10
یک خبر خوب

توی آخرین ورژن رام KitKat که توسط tytung اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=314647) پورت شده مشکل وایبر بطور کامل برطرف شده و با آخرین ورژن وایبر به درستی کار میکنه .. عالی :as:

"یکی از دوستانم فرموده بودن Line مشکل داره که من چندین ماه توی چندین ورژن رام این برنامه رو دارم و کوچکترین مشکلی نداشته .."

ولی من امروز با ورژن آخری وایبر با رام tytung مشکل پیدا کردم اما ورژن قبلی وایبر توی رام tytung مشکل نداره (وایبر ۴.۱.۱.۱۰)

wilivandi
24-01-2014, 15:52
ولی من امروز با ورژن آخری وایبر با رام tytung مشکل پیدا کردم اما ورژن قبلی وایبر توی رام tytung مشکل نداره (وایبر ۴.۱.۱.۱۰)

مال منم همین ورژنه اتفاقن ..من هم تکست میدم هم زنگ میزنم بعدش مشکلی پیش نمیاد ... رام کیت کت ورژن 4.3

RedOne
24-01-2014, 17:04
مال منم همین ورژنه اتفاقن ..من هم تکست میدم هم زنگ میزنم بعدش مشکلی پیش نمیاد ... رام کیت کت ورژن 4.3

آره ۴.۱.۱.۱۰ خوبه اما این ورژنی که دیشب اومده مشکل داره

amir_shah
26-01-2014, 22:04
دوستانی ک میفرمایید ورژن 4.1.1.10 مشکلی نداره
منظورتون از مشکل چیه؟
من رو 4.4.2 نصب کردم و بازهم مثل ورژن های قبلی مشکل داره
مشکل نداره به این معنی نیست ک برنامه ران بشه یا بتونی تماس اینترنتی بگیری
مشکل نداره رو زمانی میگن ک وقتی با وایبر با یکی چت میکنی و بعد یکی ب خطت تماس میگیره اونموقع گوشی هنگ نکنه و بتونی صداشو بشنوی

wilivandi
26-01-2014, 23:26
منظورتون از مشکل چیه؟
مشکل نداره رو زمانی میگن ک وقتی با وایبر با یکی چت میکنی و بعد یکی ب خطت تماس میگیره اونموقع گوشی هنگ نکنه و بتونی صداشو بشنوی

ما هم میدونیم منظور از مشکل چیه .. دقت کنی 4-5 ماه بیشتره تو این تاپیک و تاپیک قبلی که حذف شد دنبال رفع اشکال وایبر هستیم.
بنده الان توی کیت کت 4.3 و ورژن 4.1.1.10 هیچگونه مشکلی با وایبر ندارم .. همه کار باهاش میکنم و هنگ هم نمیکنه ..
دیشبم ورژن جدید وایبر 4.2 اومد تست کردم که مشکل داشت و هنگ کرد. ولی پاک کردم از نوع که 4.1.1.10 رو ریختم بازم هیچگونه مشکلی ندارم ..
دوشواری نداریم ما .. همین که گوشی با وجود وایبر هنک نمیکنه باعث شده روی کیت کت بمونم.. وگرنه رام باگ زیاد داره ..

RedOne
26-01-2014, 23:28
منظورتون از مشکل چیه؟

ما هم میدونیم منظور از مشکل چیه .. دقت کنی 4-5 ماه بیشتره تو این تاپیک و تاپیک قبلی که حذف شد دنبال رفع اشکال وایبر هستیم.
بنده الان توی کیت کت 4.3 و ورژن 4.1.1.10 هیچگونه مشکلی با وایبر ندارم .. همه کار باهاش میکنم و هنگ هم نمیکنه ..
دیشبم ورژن جدید وایبر 4.2 اومد تست کردم که مشکل داشت و هنگ کرد. ولی پاک کردم از نوع که 4.1.1.10 رو ریختم بازم هیچگونه مشکلی ندارم ..
دوشواری نداریم ما .. همین که گوشی با وجود وایبر هنک نمیکنه باعث شده روی کیت کت بمونم.. وگرنه رام باگ زیاد داره ..

منم با همین ورژن وایبر و رام دارم کار میکنم و مشکلی نیست موقع کار با وایبرم زنگ زدم تست کردم مشکلی نبوده تا الان

wilivandi
26-01-2014, 23:33
منم با همین ورژن وایبر و رام دارم کار میکنم و مشکلی نیست موقع کار با وایبرم زنگ زدم تست کردم مشکلی نبوده تا الان

باز دم شما گرم تایید کردی ملت فک نکنن توهم زدیم :))

amir_shah
27-01-2014, 00:50

دوست عزیز همون 4 / 5 ماه پیش ماهم بودیم
منم بارها گفتم مشکل واسه رادیو فقط همین
ولی هرسری ک رام جدید میومد ی سریا میگفتن با وایبر مشکل نداره و ماهم ... میشدیم و میرفتیم نصب میکردیم میدیدیم مشکل داره
در ضمن فک میکنم 4.4 کیت کت باشه نه 4.3
من رو 4.4 (ک کیت کت باشه) تست کردم جواب نگرفتم واسه همین اون پستو گذاشتم.

wilivandi
27-01-2014, 01:19
دوست عزیز همون 4 / 5 ماه پیش ماهم بودیم
منم بارها گفتم مشکل واسه رادیو فقط همین
ولی هرسری ک رام جدید میومد ی سریا میگفتن با وایبر مشکل نداره و ماهم ... میشدیم و میرفتیم نصب میکردیم میدیدیم مشکل داره
در ضمن فک میکنم 4.4 کیت کت باشه نه 4.3
من رو 4.4 (ک کیت کت باشه) تست کردم جواب نگرفتم واسه همین اون پستو گذاشتم.

ای بابا منظور از 4.3 آخرین ورژن رام کیت کت tytung هست که 21 ژانویه دادش .. ورژنشم 4.3 هستش ..
شاید شما یک جایی رو اشتباه میری ..
چون بنده الان رادیو رام 2.15 دارم و ورژن 4.3 کیت کت و clk 1.5 , HSPL 3.8 ..

amir_shah
27-01-2014, 01:40
ای بابا منظور از 4.3 آخرین ورژن رام کیت کت tytung هست که 21 ژانویه دادش .. ورژنشم 4.3 هستش ..
شاید شما یک جایی رو اشتباه میری ..
چون بنده الان رادیو رام 2.15 دارم و ورژن 4.3 کیت کت و clk 1.5 , HSPL 3.8 ..

دادا من ی خورده گیجم امشب
این http://androidforum.tytung.com/nexushd2-jellybean-cm10-2-t78.html?sid=7c198e8494faef1ed27453b49cada7a4 نیست؟
اگه نیست بیزحمت لینکشو بزار

wilivandi
27-01-2014, 10:35
دادا من ی خورده گیجم امشب
این http://androidforum.tytung.com/nexushd2-jellybean-cm10-2-t78.html?sid=7c198e8494faef1ed27453b49cada7a4 نیست؟
اگه نیست بیزحمت لینکشو بزار

برادر امیر شما الان لینک رام جلی بین 4.3 رو گذاشتی :-D ولی من چند بار نوشتم رام کیت کت ورژن 4.3 :-D
این نیست برادر ، لینک رامی که من میگم ایــنـــجاست (http://androidforum.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0-t230.html)
لینک رام تو موبایلستان (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=314647)
من نصب دارم .. از 100 درصد شاید بگم 80% خوبه .. ولی با ورژن 4.1.1.10 وایبر خوب راه میاد .. حداقل برای من اینجوره..

amir_shah
27-01-2014, 14:30
برادر امیر شما الان لینک رام جلی بین 4.3 رو گذاشتی :-D ولی من چند بار نوشتم رام کیت کت ورژن 4.3 :-D
این نیست برادر ، لینک رامی که من میگم ایــنـــجاست (http://androidforum.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0-t230.html)
من نصب دارم .. از 100 درصد شاید بگم 80% خوبه .. ولی با ورژن 4.1.1.10 وایبر خوب راه میاد .. حداقل برای من اینجوره..

دااااش دمت گرم
من دیشب کلا تو هنگ بودم :bw:

آخه منم همینو دارم با همین ورژن وایبر
ولی دیشب تست کردم گوشی باز سوت می کشید

ی زحمتی بکش اگه وخ داری
اول با یکی چت کن و توی چت پیام صوتی هم بفرست بعد از برنامه بیا بیرون و بعد با ی موبایل دیگه بزنگ به خطت بعد ببین سوت میکشه یا نه
(دادا میدونم میگی مشکلی نداری باهاش ولی بیزحمت ی بار این مدلی ک میگم تست کن اگه وخ داری , دمت گرم)

RedOne
27-01-2014, 14:58
دااااش دمت گرم
من دیشب کلا تو هنگ بودم :bw:

آخه منم همینو دارم با همین ورژن وایبر
ولی دیشب تست کردم گوشی باز سوت می کشید

ی زحمتی بکش اگه وخ داری
اول با یکی چت کن و توی چت پیام صوتی هم بفرست بعد از برنامه بیا بیرون و بعد با ی موبایل دیگه بزنگ به خطت بعد ببین سوت میکشه یا نه
(دادا میدونم میگی مشکلی نداری باهاش ولی بیزحمت ی بار این مدلی ک میگم تست کن اگه وخ داری , دمت گرم)

من الان یکبار به افتخار شما تست کردم :D خوشبختانه مشکلی پیدا نکرد. اکثراً که کیت کت ریختن مشکلشون با وایبر کم شده ایشالا برای شما هم حل بشه

amir_shah
27-01-2014, 15:15
من الان یکبار به افتخار شما تست کردم :D خوشبختانه مشکلی پیدا نکرد. اکثراً که کیت کت ریختن مشکلشون با وایبر کم شده ایشالا برای شما هم حل بشه

ممنون عزیز
فقط ی سوال
لاین و نیمباز هم نصب داری؟
من نمیدونم چرا با وایبر مشکل دارم با این ک دقیقا مثابه شماست رام و ورژن وایبر. :be:

RedOne
27-01-2014, 15:17
ممنون عزیز
فقط ی سوال
من نمیدونم چرا با وایبر مشکل دارم با این ک دقیقا مثابه شماست رام و ورژن وایبر. :be:

تجربه استفاده از رام معمولا فرق داره
اما من نیمباز ندارم ولی قبلا که داشتم مشکل نداشت اما لاین فکر کنم مشکل داشته باشه. من الان فقط وایبر نصب کردم.

amir_shah
27-01-2014, 15:22
تجربه استفاده از رام معمولا فرق داره
اما من نیمباز ندارم ولی قبلا که داشتم مشکل نداشت اما لاین فکر کنم مشکل داشته باشه. من الان فقط وایبر نصب کردم.
من الان هم لاینو دارم و هم نیمبازو ک هیچ مشکلی ندارن
تنها مشکل فقط وایبره که اونم فقط تماسارو به هم میریزه
دوست عزیزم wilivandi (اسمتم نمیدونم چیه) شما لاین و نیمباز هم داری؟
یا من که این دوتارو از قبل نصبیدم و بعد وایبرو نصبیدم اینا تداخل کرده و بهم ریخته داستانش

Mo30HD2
27-01-2014, 16:14
من همیشه روی همه ورژنهای اندروید لاین و نیمباز رو داشتم ...
اوکی بودن ..
اما الان دیگه ندارم :)

wilivandi
27-01-2014, 16:36
من الان هم لاینو دارم و هم نیمبازو ک هیچ مشکلی ندارن
تنها مشکل فقط وایبره که اونم فقط تماسارو به هم میریزه
دوست عزیزم wilivandi (اسمتم نمیدونم چیه) شما لاین و نیمباز هم داری؟
یا من که این دوتارو از قبل نصبیدم و بعد وایبرو نصبیدم اینا تداخل کرده و بهم ریخته داستانش

آقا من عذر خواهی میکنم دم امتحاناس کم میتونم بیام ..
داداش من همه رو با هم نصب دارم :-D
بذار برات بنویسم چیا الان نصب دارم که مشکل نداره ..
whatsApp , viber , line , instagram , nimbuzz , go sms , contact+ , faceb**k , psip*on , wechat و ... که اصل کاریا اینا بود ..
اون تستایی که شما گفتی رو هم انجام شده مشکلی پیش نیومد ..
ضمنن قبلنم گفتم همه این برنامه هارو نصب داشتم ورژن 4.2 وایبر رو ریختم گوشی هنگ میکرد ولی با 4.1.1.10 اوکی هستش ..

amir_shah
27-01-2014, 16:43
آقا من عذر خواهی میکنم دم امتحاناس کم میتونم بیام ..
داداش من همه رو با هم نصب دارم :-D
بذار برات بنویسم چیا الان نصب دارم که مشکل نداره ..
whatsApp , viber , line , instagram , nimbuzz , go sms , contact+ , faceb**k , psip*on , wechat و ... که اصل کاریا اینا بود ..
اون تستایی که شما گفتی رو هم انجام شده مشکلی پیش نیومد ..
ضمنن قبلنم گفتم همه این برنامه هارو نصب داشتم ورژن 4.2 وایبر رو ریختم گوشی هنگ میکرد ولی با 4.1.1.10 اوکی هستش ..

ماشالا دادا
خدا قوت :D
مرسی
دادا مگه امتحانات تموم نشده هنوز؟

wilivandi
27-01-2014, 17:00
ماشالا دادا
خدا قوت :D
مرسی
دادا مگه امتحانات تموم نشده هنوز؟
من مخلصم
نه بابا این دانشگاه ما یکم عتیقس ..
ولی به نظر من یه بار hspl4 ورژن 3.8 رو بزن این رام رو بریز ببین چی میشه ..
ربطی نداره ولی من تلم داغون بود hspl4 زدم معجزه شد ..

amir_shah
30-01-2014, 13:07
مشکل ماهم با ور رفتن حل شد (البته کار به hspl نرسید)
ی نظر سنجی:
دوستان پایه اید تو وایبر ی گروه بزنیم؟

Mo30HD2
31-01-2014, 13:21
مشکل ماهم با ور رفتن حل شد (البته کار به hspl نرسید)
ی نظر سنجی:
دوستان پایه اید تو وایبر ی گروه بزنیم؟

میتونه فکر خوبی باشه

Mo30HD2
03-02-2014, 13:52
دوستان آخرین ورژن وایبر رو تست کردین؟ آیا مشکلی داشته براتون؟

RedOne
03-02-2014, 14:09
دوستان آخرین ورژن وایبر رو تست کردین؟ آیا مشکلی داشته براتون؟

من تست کردم روی رام نکسوس ۴.۳ هنگ کرد.فعلا همون ورژن ۴.۱.۱.۱۰ برا کیت کت و ۳.۱.۱.۱۵ برای آندروید ۴.۳ خوبه

h9mzeh
16-02-2014, 01:53
دوستان واسه NexusHD2-JellyBean-CM10.1_V2.7 کدوم ورژن جواب میده؟

RedOne
20-02-2014, 13:07
دوستان آخرین ورژن وایبر ۴.۲.۱.۱ رو روی رام نکسوس ۴.۴ نصب کردم ظاهراً مشکل نداره

Mo30HD2
28-02-2014, 00:20
دوستان توجه!

بعد از مدت ها امروز تیم ساپورت وایبر بهم ایمیل داد و ازم خواستن که یکبار دیگه براشون logfile بفرستم ...

گویا خبرهای خوبی در راهه :)

hu016865
28-02-2014, 00:31
بهشون بگو که تو ورژن 4.4 فقط مشکل مکالمه داریم و اس ام اس بدون مشکل کار میکنه.

Mo30HD2
28-02-2014, 01:01
بهشون بگو که تو ورژن 4.4 فقط مشکل مکالمه داریم و اس ام اس بدون مشکل کار میکنه.
توضیحات رو چند ماه پیش فرستادم براشون...

الان فقط log file میخوان

Mo30HD2
28-02-2014, 13:38
این نسخه دیباگ رو تست کردم، البته تماس VoIP رو

همین الان برای ساعت های بسیار زیاد با m.naji صحبت میکردم و کیفیت صدا خیلی خوب و عالی بود !
فقط یکی دو بار قطعی داشت ...

حالا مونده تماس های gsm رو چک کنم و log file بفرستم :)

hu016865
28-02-2014, 21:04
چک کردی ؟
برات برنامه جدیدی فرستادن ؟

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk

Mo30HD2
28-02-2014, 21:16
خود اپلیکیشن به درستی کار میکنه اما بالاخره ازش crash گرفتم (توی تماس های gsm)

Mo30HD2
28-02-2014, 21:19
دوستان یک خبر بسیار خوب:

تا چند ماه دیگه سرویس تماس صوتی به واتس اپ اضافه میشه ...
من که چتش رو خیلی دوس دارم، اگه تماس بهش اضافه بشه که دیگه فوق العاده میشه :)

hu016865
28-02-2014, 22:16
تا اون موقع یه htc one خریدم.....

Mo30HD2
02-03-2014, 16:03
متاسفانه امروز این ایمیل رو دریافت کردم :

Hi Mostafa,

After deeply looking into it we have found that the problem results from the fact that your device was originally a Windows Phone device and a custom ROM was used in order for you to be able to use Android OS.

In that case, due to the unusual configuration phone has undergone, we would not be able to assist you further.

We sincerely apologize for the inconvenience.

Gil C.
Viber Support Team

shylord
02-03-2014, 18:08
متاسفانه امروز این ایمیل رو دریافت کردم :

فارسیش چی می شه :D

Mo30HD2
02-03-2014, 22:19
فارسیش چی می شه :D
گفته که بررسی هامون نشون میده که به خاطر اینکه گوشی شما ویندوزیه و configuration مناسبی نداره این اتفاق رخ میده و نمیتونیم کاریش بکنیم

شاید ایراد از رادیو رام ها باشه و یا اینکه مثلا نصب به روش های clk و یا magldr یه سری قابلیت های مورد استفاده توی این اپلیکیشن رو ساپورت نمیکنن :/

در هر صورت من منتظر واتس اپ هستم

و التبه توی کیت کت گویا مشکلی وجود نداره

ali1160kh
12-04-2014, 22:58
ممنون عزیز
فقط ی سوال

امیر جان منم همین مشکل رو دارم. قبلا رام Ice Cream Monster v.5.0 رو نصب کرده بودم و فقط به خاطر اینکه دوستان اینجا گفتن رام کیت کت 4.3 با نسخه وایبر 4.1.1.10 مشکلی نداره رامم رو تغییر دادم و نسخه وایبر 4.1.1.10 رو هم نصب کردم اما دقیقا همون مشکل هنگ کردن و صدای سوت و ... رو دارم ومشکلم به هیچ عنوان حل نشد.
متاسفانه ...

shahin_w3
21-04-2014, 18:04
عهه پس مشکل از وایبره من فک میکردم هیولا مشکل پیدا کرده:au::au:
چ خوب شد الان اینو دیدم:cj:

RedOne
22-04-2014, 16:39
دوستان من الان وایبر نصب ندارم اما بیخودی صدای گوشی قطع میشه حتی دوباره از اول رام ریختم و بجز برنامه های خوده گوگل چیزی نصب نکردم فقط گوگل پلی سرویس رو با گوگل سرچ رو آپدیت کردم نمیدونم چرا اینجوری میشه ریست که میکنم درست میشه

000888
06-05-2014, 08:02
سلام.
من يه مشكل ديگه اي با وايبر دارم.
اين كه كانتكت هامو شناسايي نميكنه
لطفا راهنماييم كنيد

Mo30HD2
06-05-2014, 09:30
سلام.
من يه مشكل ديگه اي با وايبر دارم.
اين كه كانتكت هامو شناسايي نميكنه
لطفا راهنماييم كنيد

توی همون صفحه ای که شماره هاتو نشون میده، بالای لیست که هستی، سعی کن scroll کنی که بالاتر رو نشون بده (اما خب اول لیستی خب) ...اینطوری کانتکت ها رو sync میکنه

pakfa
06-05-2014, 16:27
سلام.
آقا من رام slim 4.3.1 Build 2 Final رو با وایبر 4.1.1.0 نصب کردم مشکلی نداره خیلی خوب کار میکنه.
اما همین رام اسلیم ورژن جیلی بین با وایبر بالای 4 کلا مشکل داشت.
ولی فکر کنم با وایبر 2.1 (اگه اشتباه نگنم) هیچ رامی به مشکل بر نخوره. من یه بار امتحان کردم با اندروید 2.3.
برای من نشون دادن وضعیت آنلاین کانتکتام مهم بود که خدا رو شکر فعلا حل شده مشکل. وگرنه اگر برای کسی مهم نیست فکنم
وایبر های ورژن پایین کارشون راه بندازه.
گفتم شاید دردی رو دوا کنه.

Abradat
06-05-2014, 18:48
درود به همه .............
من رام کیت کت نکسوس رو دارم.الان چه ورژنی از وایبر رو بدون دردسر میتونم استفاده کنم؟

Mo30HD2
06-05-2014, 18:58
درود به همه .............
من رام کیت کت نکسوس رو دارم.الان چه ورژنی از وایبر رو بدون دردسر میتونم استفاده کنم؟

ورژن های 4.0.1 اوکی هستن ...
اما من با ورژن آخر هم تست کردم، تقریبا اوکی بود

navid_komperes
01-09-2014, 23:11
دوستان لازم به ذکره من وقتی کیت کت نکسوس داشتم تو سه ماه استفاده فقط 1 بار به مشکل خوردم و وقتی 4.2.2 داشتم 90% تماسام هنگ میکرد....
کیت کت رو به خاطر لگ و روون نبودنش پاک کردم باز دارم وسوسه میشم برم سمتش منتهی ایندفعه با native sd :cc: ...... ولی دو دلم

Mo30HD2
01-09-2014, 23:31
دوستان لازم به ذکره من وقتی کیت کت نکسوس داشتم تو سه ماه استفاده فقط 1 بار به مشکل خوردم و وقتی 4.2.2 داشتم 90% تماسام هنگ میکرد....
کیت کت رو به خاطر لگ و روون نبودنش پاک کردم باز دارم وسوسه میشم برم سمتش منتهی ایندفعه با native sd :cc: ...... ولی دو دلم

اگه کمی صبر کنی، کیت کت های بهتری ریلیز میشن ...
اما ورژن 4.6 نکسوس و ورژن 7 liquid خوبن

navid_komperes
08-09-2014, 10:50
دوستان ورژن 4.7 تایتونگ ریلیز شده من یکم دیگه نصب میکنم اگه ارزش داشت میگم کوچ کنین و راحت با وایبر کار کنین......... خدا کنه در حد 2.7 باشه :bd:

navid_komperes
09-09-2014, 22:13
خب دوستان مفتخریم به هیولا سواران گرامی عرض کنیم که ورژن جدید رزام تیتونگ (4.7) عاری از هر مشکلی با وایبره........ چند تا تست مختلف گرفتم........ ضمن اینکه این رام واقعا سرعت خوبی به نسبت ورژنهای قبلی 4 داره:dn:

mamadMArs
25-09-2014, 02:04
خب دوستان مفتخریم به هیولا سواران گرامی عرض کنیم که ورژن جدید رزام تیتونگ (4.7) عاری از هر مشکلی با وایبره........ چند تا تست مختلف گرفتم........ ضمن اینکه این رام واقعا سرعت خوبی به نسبت ورژنهای قبلی 4 داره:dn:

دوستان من تو فروم خود تایتونگ از یکی از اعضاش که ایرانی هم بود اتفاقا شنیدم که اگه اول کیت کت (4.3) نصب کنیم بعد پشت سرش 4.4 رو فلش کنیم مشکل حل میشه!
با آپدیت جدید این هفته ی وایبر نمیدونم که داستان چجوری شده

به هر حال من الان 4.2 دارم ، این 2 ورژن رو دانلود کرده بودم سر فرصت نصب کنم اما حالا دیگه یهو میرم سراغ 4.7 رامش 235 مگه، که به صورت Nand-Data on Ext نصب خواهم کرد. اگه مشکلش فیکس شده بود خبر میدم :)

hu016865
25-09-2014, 15:08
نمیشه گفت که مشکلش کاملا حل شده.
ولی میتونم بگم تا 70 درصد مشکل وایبر حل شده.
بعد از تماس وایبری بلافاصله تماس سیم کارتی داشتم گوشی هنگ میکنه/

vahidhd2
03-10-2014, 09:25
سلام بر دوستان عزیزم

بالاخره تونستم آخرین ورژن وایبر رو نصب کنم و بدون مشکل کار میکنه

من رام cyanogen mod 7 رو گوشی نصب دارم که یکی از استیبل ترین رام هاست همیشه با وایبر مشکل داشتم تو ورژنهای بالای وایبر

منتها امروز ورژن 5.0.2.9 وایبر رونصب کردم که جدیدترین ورژن هستش

به خوبی و بدون هیچ گونه صدایی یا قطعی و یا هر مشکل دیگه ای کار کرد

گفتم بیام این موضوع رو با شما به اشتراک بزارم که بتونید شما هم از داشتن وایبر لذت ببرین

فقط من یه کار کردم که اونم این بود که بعد از نصب وایبر و قبل از استفاده از اون ، یه تماس از گوشی با منزل گرفتم شاید ربطی نداشته باشه ولی راههایی که خودم رفتم رو گفتم

موفق باشین . یا حق .

hu016865
03-10-2014, 22:53
این رامی که شما میگی رو میشه لینکش رو بدی .

hu016865
05-10-2014, 11:16
شما احتمالا زودنیجه گیری کردی.
یه بار با وایبر تماس بگیر بعد پشت سرش از یه گوشی دیگه به خودت زنگ بزن.
می بینی که نتیجه همون قبلیه.
تنها رامی که با وایبر کمترین مشکل رو داره آخرین ورژن رام تایتانگه 4.7

hu016865
24-10-2014, 18:41
یه جا خوندم که هیچ وقت مشکل وایبر با HD2 حل نمیشه . اون هم به خاطر سیانوژن هست.
گفته شده بود که اگه خیلی وایبر لازم دارید از رام های miui ورژن 4 استفاده کنید.
البته من خودم تست نکردم.

Mo30HD2
24-10-2014, 19:39
یه جا خوندم که هیچ وقت مشکل وایبر با HD2 حل نمیشه . اون هم به خاطر سیانوژن هست.
گفته شده بود که اگه خیلی وایبر لازم دارید از رام های miui ورژن 4 استفاده کنید.
البته من خودم تست نکردم.

مشکل وایبر با HD2 یه مشکل عجیب و غریبه :دی
اینطوری نیست که بگیم دیگه کلا برطرف نمیشه ...
این مشکل رو توی فروم های one x و xperia z هم دیدم (و چند سری از گوشی های سامسونگ)
خودمون هم که با بیس های مختلف تستش کردیم و مشکل داشته ...

باید منتظر اندروید های جدید (با معماری و کدهای جدید تر باشیم) که این مشکل برطرف بشه ...
و البته اگه وایبر هم لطف بکنه، میتونه این مشکل رو برطرف کنه ... اما اونا به کاربرای hd2 اهمیت نمیدن که

son_1981
29-12-2014, 15:05

من امروز کلا مموری م را فرمت کردم

یه پارتیشن EXT4 درست کردم

و این رام (( NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.7 (http://androidforum.tytung.com/nexushd2-kitkat-cm11-0-t230.html) )) را به روش Nativesd نصب کردم

و در آخر هم وایبر ورژن 4.1.1.10 را که گفتید نصب کردم

ولی وایبر روش جواب نمیده ..........................................

گوشی هنگ نمیکنه

ولی اگه داخل وایبر باشم کسی با بنده تماس بگیره

و یا با کسی تماس بگیرم اصلا صدا رد و بدل نمیشه .....

درضمن زمانی که در برنامه وایبر بودم یکی از دوستانم در برنامه باهام تماس وایبری گرفت

که اصلا به هیچ عنوان صدای دوستم را نمی شنیدم

====================================
چیکار کنم بنظرتون ؟؟؟؟

چیز اضافه ای باید نصب کنم ؟؟؟

بنظر شما اگه بصورت NAND نصب کنم درست میشه ؟؟؟؟

hu016865
29-12-2014, 15:22
آخرین ورژن وایبر رو نصب کن.

son_1981
29-12-2014, 15:32
آخرین ورژن وایبر رو نصب کن.

الان دارم آخرین ورژن برنامه وایبر یعنی 5.2.1.26 را نصب میکنم

ببینم چی مشه ....

من که فکر نمیکنم جواب بده .... !!!! :ck:

============================

لامصب اون کد 4 رقمی را ارسال نمیکنه ..... :SI:

hu016865
05-01-2015, 20:24
روی رام های ورژن 2 اندروید یادم هست که وقتی وایبر رو نصب میکردی چه تماس وایبری داشتی چه نداشتی وایبر باعث هنگ گوشی میشد.
به همین دلیل من تا اومدن رام های کیت کت هیچ وقت از وایبر استفاده نمی کردم.
این اواخر به دلیل کندی سرعت کیت کت برگشتم به رام 4.1.5 تایتانگ.ولی بعد از نصب وایبر باز دیدم که با اولین تماس عادی گوشی هنگ کرد(یادم نبود که نتیجه چی بود) که مجبور شدم مجدد ورژن 2.2.1 وایب رو نصب کنم.
امشب ورژن جدید وایبر رو روی همین 2.2.1 نصب مجدد کردم گوشی رو خاموش روشن کردم وایبر رو باز کردم چند تا مسیج فرستادم.بعد یه زنگ به گوشی خودم ردم دیدم هنگ نکرد.
یکی دوتا تماس دیگه هم داشتم باز هم هنگ نکرد.
البته تماس وایبر رو مطمئنم که مشکل پیش میاد.
خواستم به دوستان اطلاع بدم انگاری با این روش میتونن یه جورایی رو ورژن های پایینتر و سریعتر رام ها از وایبر ورژن آخر استفاده کنن.

Mo30HD2
05-01-2015, 20:34
روی رام های ورژن 2 اندروید یادم هست که وقتی وایبر رو نصب میکردی چه تماس وایبری داشتی چه نداشتی وایبر باعث هنگ گوشی میشد.
به همین دلیل من تا اومدن رام های کیت کت هیچ وقت از وایبر استفاده نمی کردم.
این اواخر به دلیل کندی سرعت کیت کت برگشتم به رام 4.1.5 تایتانگ.ولی بعد از نصب وایبر باز دیدم که با اولین تماس عادی گوشی هنگ کرد(یادم نبود که نتیجه چی بود) که مجبور شدم مجدد ورژن 2.2.1 وایب رو نصب کنم.
امشب ورژن جدید وایبر رو روی همین 2.2.1 نصب مجدد کردم گوشی رو خاموش روشن کردم وایبر رو باز کردم چند تا مسیج فرستادم.بعد یه زنگ به گوشی خودم ردم دیدم هنگ نکرد.
یکی دوتا تماس دیگه هم داشتم باز هم هنگ نکرد.
البته تماس وایبر رو مطمئنم که مشکل پیش میاد.
خواستم به دوستان اطلاع بدم انگاری با این روش میتونن یه جورایی رو ورژن های پایینتر و سریعتر رام ها از وایبر ورژن آخر استفاده کنن.

تا حالا با privacy guard (یا همون permission manager) توی کیت کت، سعی کردی جلوی تداخل وایبر با اپلیکیشن people و phone رو بگیری؟

son_1981
06-01-2015, 07:06
تا حالا با privacy guard (یا همون permission manager) توی کیت کت، سعی کردی جلوی تداخل وایبر با اپلیکیشن people و phone رو بگیری؟

مصطفی جان این برنامه کارش چیه ؟؟؟؟

ممکنه یه توضیحی بدید تا بهتر متوجه بشوم .... :bq:

درضمن فقط مشکل وایبر را با کیت کت حل میکنه ؟؟؟

یعنی روی رام های دیگه جول نمیده ؟؟؟؟

Mo30HD2
06-01-2015, 10:13
مصطفی جان این برنامه کارش چیه ؟؟؟؟

ممکنه یه توضیحی بدید تا بهتر متوجه بشوم .... :bq:

درضمن فقط مشکل وایبر را با کیت کت حل میکنه ؟؟؟

یعنی روی رام های دیگه جول نمیده ؟؟؟؟
این یکی از قابلیت‌های کیت کته که به صورت سیستمی میتونه به برنامه ها اجازه انجام خیلی از کار‌ رو بده (یا نده)
مطمئن نیستم که بتونه مشکل وایبر رو حل کنه!
فقط یه پیشنهاد بود

sent from carbon 4.4.4 using tapatalk

hu016865
06-01-2015, 13:43
همه کار تو کیت کت کردم ولی فرقی نکرد.
رام های 4.4 بعد از نصب چندین برنامه و یه مدتی کند میشن.ه خب طبیعیه.
من روی رام 4.1.5 تایتانگ این کار رو انجام دادم و الان همه چیز خوبه فقط تا الان سعی در تماس وایبری نداشتم.

hu016865
06-01-2015, 15:48
یه مسئله ای هم که متوجه شدم:
من همیشه بعد نصب رام جدید تمام برنامه های سیستمی که ازشون استفاده نمیکنم مثل Email - calendar و.... رو از روی گوشی پاک میکنم.
امروز برنامه google play service رو آپدیت کردم بعد در اولین تماسی که داشتم گوشی هنگ کرد.
پاکش کردم مشکل حل شد.

Mo30HD2
06-01-2015, 20:02
یه مسئله ای هم که متوجه شدم:
من همیشه بعد نصب رام جدید تمام برنامه های سیستمی که ازشون استفاده نمیکنم مثل Email - calendar و.... رو از روی گوشی پاک میکنم.
امروز برنامه google play service رو آپدیت کردم بعد در اولین تماسی که داشتم گوشی هنگ کرد.
پاکش کردم مشکل حل شد.

اگه کیت کت نصب کردی، حتما با privacy guard سطح دسترسی های وایبر رو کم کن. اینم یه تسه دیگه .. (من الان امکان اینو ندارم که وایبرو تست کنم، دانشگاهم و توی خونه تلفن ندارم که همش زنگ بزنم به خودم :4:)
بعدش من مشکلی با google play services ندارم! همیشه هم آخرین ورژنش رو نصب میکنم ... (خیلی هم روش حساسم :4: )

بعدش من یادمه روی پک من، نزدیک به 6 ماه هیچ هنگی نداشتم، بعد از 6 ماه هنگ میکرد ... بگیر نگیر داره این مشکل

hu016865
06-01-2015, 20:29
من چون هم میخوام که رام ورژن 4 داشته باشم هم سبک باشه از رام NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.5 استفاده میکردم.
ولی خب وقتی روش وایبر نصب میکردم با اولین تماس هنگ داشتم روش.
به همین دلیل همیشه مجبور بودم از رام های کیت کت تایتانگ استفاده کنم.ولی عیب هاش مصرف بالا و کندی رام بود.ولی در عوض وایبر رو با آخرین ورژن داشتم.
چند وقت پیش دیگه خسته شدم و از pacman استفاده کردم که خب اولش خوبه ولی بعدا اذیت میکنه (در هر صورت همه از کرنل تایتانگ استفاده میکنن پس بهتره رام خودش رو نصب کنی).اومدم روی NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.5 باوایبر 2.2.1 بعد از یه مدتی گفتم بذار ببینم آپدیت کنم وایبرو چی میشه.که خب کار کرد بعد گوگل سرویس رو آپدیت کردم دیدم هنگ کرد.گوگل سرویس رو پاک کردم دیدم درست شد.
برای اطمینان رام رو مجدد نصب کردم با گوگل سرویس و آخرین ورژن وایبر هنگ کرد ولی با حذف گوگل سرویس درست شد.
این تجربه من با رام جلی بین و وایبر آخرین ورژن بود گفتم شاید به درد کسی بخوره.

Mo30HD2
06-01-2015, 20:37
من چون هم میخوام که رام ورژن 4 داشته باشم هم سبک باشه از رام NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.5 استفاده میکردم.
به همین دلیل همیشه مجبور بودم از رام های کیت کت تایتانگ استفاده کنم.ولی عیب هاش مصرف بالا و کندی رام بود.ولی در عوض وایبر رو با آخرین ورژن داشتم.
چند وقت پیش دیگه خسته شدم و از pacman استفاده کردم که خب اولش خوبه ولی بعدا اذیت میکنه (در هر صورت همه از کرنل تایتانگ استفاده میکنن پس بهتره رام خودش رو نصب کنی).اومدم روی NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.5 باوایبر 2.2.1 بعد از یه مدتی گفتم بذار ببینم آپدیت کنم وایبرو چی میشه.که خب کار کرد بعد گوگل سرویس رو آپدیت کردم دیدم هنگ کرد.گوگل سرویس رو پاک کردم دیدم درست شد.
برای اطمینان رام رو مجدد نصب کردم با گوگل سرویس و آخرین ورژن وایبر هنگ کرد ولی با حذف گوگل سرویس درست شد.

همین تست (حذف کردن گوگل پلی سرویس) رو با نکسوس 2.7 هم انجام دادی؟
من امتحانام که تموم بشه، میشینم روی این وایبر کار میکنم، اگه امکان حل مشکلش باشه، اوکیش میکنم! اما اگه ایراد از کرنل یا رادیو باشه، کاری از دست من نمیاد.

ali.32
06-01-2015, 22:59

دوست عزیز نرم افزار گوگل پلی سرویس دارای تفاوت DPI در فایل نصبی هستن که این گوشی دارای DPI 240 هست ، شما گوگل پلی سرویسی رو دانلود و نصب کنید که DPI ذکر شده رو داشته باشه.

hu016865
01-02-2015, 20:36
اینم خواستم خدمت دوستان بگم که از وقتی کارهایی رو که گفتم کردم تماس وایبری هم داشتم با کیفیت خیلی خوب با آخرین نسخه وایبر و حتی بعد تماس وایبری گوشی هیچ هنگی نکرده.
چون خودم فکر میکردم اگه تماس بگیرم یا درست کار نمیکنه یا بعدش هنگ میکنه ولی خوشبختانه امروز یک ساعتی تماس وایبری داشتم بعد 5 دقیقه هم تماس عادی ولی هیچ مشکلی نبود.
چند شب پیش هم این مورد رو تست کردم.
البته اینو نمیگم که کلا دیگه هیچ مشکلی نیست ولی فکر میکنم تمامی مواردی که روی گوشی من باعث هنگ وایبر میشد رو حذف کردم و الان تقریبا مشکلم حل شده.

dr_reza_md
07-05-2015, 07:38
با سلام ظاهرا برنامه exdialer. میتونه با جلوگیری از دسترسی آخرین ورژن وایبر به تماسها مشکل هنگ کردن رو حل کنه...الان چند روزه که مشکلی بعد از نصب exdialer دیده نشده ......

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk 2

hu016865
07-05-2015, 22:56
از کدوم رام استفاده می کنید ؟