PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش][نرم افزار] تیتانیوم بک آپ با امکانات فوق العاده(بیش تر از بک آپ و ریستور)

™M.O.H.A.M.M.A.D
22-01-2014, 21:29
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
از اونجایی که شما کارتون شده رام عوض کردن:dy::dy:
من این برنامه رو به شما معرفی میکنم
امکانات این برنامه
بک آپ گیری و ریستور (هر چیزی که تو گوشی وجود داره :dn:)
انتقال برنامه ها به حافظه ی خارجی(حتی برنامه هایی که از توی تنظیمات منتقل نمیشن)
قابلیت فریز کردن نرم افزار(یه چیز مثل deep freeze کامپیوتر که پس از ریست به حالت اولیه باز میگردند)
جدا کردن برنامه ها از مارکت
پاک کردن حافظه ی موقت
درست کردن فایل زیپ از بک آپ ها به صورتی که بتونید اونو رو تو ریکاوری مد نصب کنید
قابلیت ریستور کردن دیتا
قابلیت ریستور کردن بدون نصب تکی نرم افزار ها
و......
آموزش
ابتدا نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید و تو گوشیتون نصب کنید

[CENTER]دانلود (http://uplod.ir/cjubm6mfpb5e/Titanium-Backup-root-6.1.4.3.rar.htm)
سعی کردم قسمت های مهم این نرم افزار رو براتون توضیح بدم
نرم افزار رو باز کنید با این صفحه روبرو میشید
935706
سپس با این صفحه روبرو میشید
935707
1.بک آپ گرفتن از نرم افزار هایی که کاربر نصب کرده
2.بک آپ گیری ازدیتای سیستم(پیام ها.مخاطبین.تنظیمات. تصویر زمینه.بلوتوث های جفت شده.ap های ذخیره شده و...)
3.بک آپ گیری از موارد 1 و 2
935709
4.ریستور کردن برنامه ای کاربر که بک آپش وجود داره ولی در سیستم نیست
5.ریستور کردن تمام برنامه های که بک آپ گرفته شده(چه نصب شده چه نشده)(هم برنامه ی کاربر هم سیستم)
6.ریستور کردن بک آپ های سیستم
7.ریستور کردن موارد 4 و 6
935713
8.انتقال برنامه ها به کارت sd
9.انتقال برنامه ها به حافظه ی داخلی
10.فریز کردن برنامه ها(هر تغیرری که تو برنامه ها ایجاد بشه پس از ریست به حالت قبلی برمیگرده)
11.دیفریز کردن برنامه ها(از حالت فریز در اوردن
12.جدا کردن برنامه های کاربر و سیستم از مارکت(اینو نفهمیدم دقیقا چیکار انجام میده فک کنم از ارتباط برنامه ها با مارکت جلو گیری میکنه:122:)
935714
13.پاک کردن حافظه ی موقت داده های کاربر و سیستم
14.پاک کردن داده های کاربر و سیستم
15.ساخت فایل update.zip از برنامه های نصب شده به همراه دیتا برای نصب از ریکاوری مد
935724
16.پاک کردن برنامه هایی که نصب شده و از آنها بک آپ گرفته شده
17.پاک کردن برنامه های که نصب شده و از آنها بک آپ تهیه نشده
18.پاک کردن همه ی برنامه ها(چه بک آپ تهیه شده چه نشده)
19.پاک کردن بک آپ نرم افزار ها
20.پاک کردن بک آپ ها
البته این نرم افزار قابلیت های بسیار دیگه ای داره که یا من بلد نبودم یا کمتر استفاده میشه

mahan_1
29-01-2014, 22:54
چند روز پيش نصب كردم و از همه چيزهايي كه ميخواستم بكاپ گرفتم ولي امروز كه برنامه رو باز كردم با پيغام خطا روبرو شدم
Error : Root access FAILED
آخه واسه چي؟

™M.O.H.A.M.M.A.D
31-01-2014, 18:10
چند روز پيش نصب كردم و از همه چيزهايي كه ميخواستم بكاپ گرفتم ولي امروز كه برنامه رو باز كردم با پيغام خطا روبرو شدم
Error : Root access FAILED
آخه واسه چي؟

دوست عزیز گوشی شما روت شده نیست این گوشی مخصوص گوشی های روت شده هست.اگه گوشیتون ویو۱ یا ویو۲ هست پس از نصب رام هنگام ریبوت از ریکاوری باید گزینه ی fix root رو بزنید

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk