PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ گوشی موتورولا موتو ایکس | Motorola Moto X Club

صفحه ها : [1] 2

lord of moto
30-01-2014, 16:17
936970

سلام و درود
به سلامتی این گوشی هم مورد لطف و عنایت وارد کنندگه قرار گرفت و به وفور وارد کشور عزیزمان ایران شد

دوستان برای نظم بخشیدن به انجمن می توانند کلیه فعالیت های خود نظیر ابراز احساسات و علایق و نیز پرسش و پاسخ نسبت به مسکلات این گوشی را در این تاپیک مطرح کنند

این هم عکس جناب اشمیت ا گوشی اختصاصی خودش (قابل توجهه علاقه مندان نکسوس)
936971
با تشکر فراوان :ax:

hesam1373
31-01-2014, 18:19
بازم سعید جان مگه اینکه شما به فکر موتو باشی :))))
آقا کلیات این گوشی خوبه کیفیت تصویر بسیار خوب درسته ک 1080 نیست ولی کیفیت بسیار عالی داره در حد رقابت با ال ای دی ها هست اینطوری ک مشخصه دوربین خیلی خوبی داره و اون حالت اسلوش واقعا عالیه !!
میمونه قیمتش ک خوب نمیدونم وارد کننده ها چقد مد نظرشون هست :دی خخخ
به نظر من ایرادی ک داره البته میگم از نظر من یکی باتریشه در حد گوشیهای بازاره :دی من انتظارم بیشتره :دی خخخ و اینکه مموری نمیخوره اینو اصا دوس ندارم :(
منتظر نظر دوستان هستیم

Pedram ag
31-01-2014, 18:59
من باهاش کار کردم!!!خیلی خوب، و خوشگل بود.ولی نسبت به امکاناتش قیمت زیادی داره

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

arsalan22
01-02-2014, 15:51
من باهاش کار کردم!!!خیلی خوب، و خوشگل بود.ولی نسبت به امکاناتش قیمت زیادی داره

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
سلام مگه قیمتش چنده

PARS M
01-02-2014, 17:57
سلام برادر خسته نباشی گوشی های خوبیه من همیشه از موتورولا خوشم میومد . میشه مشخصات دقیق این گوشی ها رو بگی.

lord of moto
01-02-2014, 18:57
سلام برادر خسته نباشی گوشی های خوبیه من همیشه از موتورولا خوشم میومد . میشه مشخصات دقیق این گوشی ها رو بگی.

سلام و درود
خدمت شما
The Moto X is a 2013 flagship Motorola device, shipping with Android Jelly Bean 4.2.2. The Moto X is powered by a 1.7GHz Dual core processor, Adreno 320 GPU and 2GB RAM. The 4.7" AMOLED display has a resolution of 720x1280 and 312ppi pixel density. Internal storage is available in 16GB or 32GB. The camera is a reasonable 10MP with a 1.4um pixel size. Connecitvity is via 3G, LTE or dual band Wi-Fi. All this runs on a 2200mAh battery

اندروید 4.2.2 عرضه شده ولی الان روش 4.4 هست

lovely queen
01-02-2014, 21:23
خیلی دوست دارم بخرمش ولی در ایران قیمتش خیلی بالاتر از امکاناتش هست

DEV3LOPER
10-02-2014, 22:04
قیمت و فروشنده این گوشی کجاست دوستان؟

lord of moto
11-02-2014, 20:39
قیمت و فروشنده این گوشی کجاست دوستان؟

سلام و درود در بازار تهران و همچنین سایت های اینترنتی موجود می باشد

arsalan22
17-02-2014, 21:47
سلام
قیمت 16 گیگش یک میلیون و چهاصدوچهل:aj::aj::aj::be:

lord of moto
04-03-2014, 21:40
دوستانی که این گوشی رو دارن (علی آقا) یه چندتا عکس بزارن ببینیم ماهم :bm:

راستی یکمم از دوربینش بگید

™ALI
06-03-2014, 18:05
سلام به همگی دوستان عزیز...

اول یه عذرخواهی میکنم از آقا سعید گل که بهشون قول داده بودم که در مورد این گوشی تاپیک بزنم و مطلب بنویسم، ولی به دلیل مشغله کاری هنوز فرصت نشده این کار رو انجام بدم...

الانم یه تایم چند دقیقه ای دارم که اونم این چند خط رو خدمتون تقدیم میکنم و ان شاالله سر فرصت خیلی کامل در مورد این گوشی مینویسم...

- کلمه فوق العاده برای این گوشی واقعا کمه ! هیچ جای گله ای براتون باقی نمیذاره !
- سیستم عامل بدون کوچیکترین باگ ! 4.2.2 و 4.4 ! هیچ کدوم هیچ مشکلی ندارن...
- تا حالا یک بار هم هنگ یا ریست نشده !
- کیفیت عکس توی روز خیلی خیلی خوبه ! ولی توی محیط تاریک کیفیت عکس iPhone 5s بهتره !
- فیلمبرداری خیلی خیلی خوبه، توی شرایط نوری یکسان از 5s خیلی بهتر عمل میکنه !
- صفحه نمایش فوق العادست ! هم رنگ هم زاویه دید و هم خوانایی اون زیر نور خورشید، اگه روی مود Auto باشه که هیچ مشکلی نخواهید داشت، من با عینک دودی معمولی زیر تابش مستقیم نور آفتاب، روی مود Auto بدون هیچ مشکلی با گوشی کار میکنم و تمام جزئیات مشخص و واضحه... بدون عینک بهتر هم میشه، ولی اگه بازم مشکلی داشته باشین میتونین مود آفتابی رو انتخاب کنید که دیگه حرفی براتون باقی نمیذاره... صفحه نمایش رو با خیلی از گوشی های رده بالا مقایسه و تست کردم، بدون اغراق از همه یه سروگردن بالاتره !
- دقت فوکوس دوربینش بالاست ! نسبت تصویر عکس هایی که میگیره 16:9 هستش و این خیلی خیلی عالیه، این لذت رو زمانی که عکس ها رو توی تلویزیون های 1080p تماشا میکنین خیلی خیلی بیشتر احساس میکنین...
- صدای ضبط شده فیلم برداری واقعاً عالیه دوستان... تا خودتون نبینین و نشنوین باور نمیکنین... (فکر میکنم این گوشی 3 تا میکروفون داره، اگه اشتباه میکنم دوستان اعلام کنن)
- سرعت کار با گوشی عالیه، وقتی توی منوها میچرخین این رو کاملاً حس میکنین، حتی زمانی که کلی برنامه بازه، شما مشکل کندی سرعت ندارین. فقط احساس میکنم نسبت به گوشی Note III یکم کند تر برنامه ها نصب میشه که این مورد اصلاً برای من اهمیت نداره...
- روت شدن اندروید 4.4.2 به راحتی انجام شد، ولی هنوز نتونستم 4.4 رو روت کنم :( متاسفانه یا مشکل از ویندوز بنده هست، یا راه رو اشتباه میرم :((
- تاچ گوشی فوق العادست ! قبل از اینکه لمس کنید دستور رو اجرا میکنه ! ولی خیلی خیلی با دقت و هوشمنده، لمسهای اشتباهی رو هم تشخیص میده...
- سخت افزار این گوشی خیلی خیلی خوب با هم هماهنگ شده... اجرای فایل های تصویری سنگین خیلی عالیه و بدون مشکل اجرا میشه، در صورتی که خیلی از گوشی ها با اجرای فایل های سنگین مشکل دارن... نمونه اطلاعات فایلی که اجرا کردم و همه گوشی ها باهاش مشکل داشتن (Note II & III اجرا کردن، ولی تصویر نداشتن، با همه برنامه ها و کدک ها تست شد):

Format : MPEG-TS
File size : 1.02 GiB
Duration : 3mn 48s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 38.3 Mbps
Maximum Overall bit rate : 35.5 Mbps

Video
ID : 4113 (0x1011)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : 4:2:2@High
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Custom
Format settings, GOP : M=3, N=24
Codec ID : 2
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 36.0 Mbps
Maximum bit rate : 37.0 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps

- همیشه بیداره ! انگار با یه آدم همیشه بیدار و هوشمند طرف هستین...
- زیبایی هم که یه جورایی سلیقه ای هستش، ولی از نظر من طراحیش خیلی خیلی خوبه، البته من همیشه عاشق طراحی موتو بودم و هستم...

این گوشی رو هرکس که دید پرسد این چیه ؟!!!
خیلی خوش دسته، حسابی توی دستتون جا میگیره و یه جورایی حس خوبی بهتون میده...

دوستان فعلاً وقتم خیلی کمه و بعداً موارد بیشتری مینویسم، هنوز عکس درست حسابی ننداختم که براتون نمونه بذارم...

سوالی بود بپرسین تا وقتی که اومدم جواب بدم، ولی قول نمیدم که به این زودیا بتونم به سایت سر بزنم و در خدمتتون باشم...

همگی موفق و شاد و سلامت باشین... :ah:

DEV3LOPER
06-03-2014, 19:54
سلام به همگی دوستان عزیز...

اول یه عذرخواهی میکنم از آقا سعید گل که بهشون قول داده بودم که در مورد این گوشی تاپیک بزنم و مطلب بنویسم، ولی به دلیل مشغله کاری هنوز فرصت نشده این کار رو انجام بدم...

الانم یه تایم چند دقیقه ای دارم که اونم این چند خط رو خدمتون تقدیم میکنم و ان شاالله سر فرصت خیلی کامل در مورد این گوشی مینویسم...

- کلمه فوق العاده برای این گوشی واقعا کمه ! هیچ جای گله ای براتون باقی نمیذاره !
- سیستم عامل بدون کوچیکترین باگ ! 4.2.2 و 4.4 ! هیچ کدوم هیچ مشکلی ندارن...
- تا حالا یک بار هم هنگ یا ریست نشده !
- کیفیت عکس توی روز خیلی خیلی خوبه ! ولی توی محیط تاریک کیفیت عکس iPhone 5s بهتره !
- فیلمبرداری خیلی خیلی خوبه، توی شرایط نوری یکسان از 5s خیلی بهتر عمل میکنه !
- صفحه نمایش فوق العادست ! هم رنگ هم زاویه دید و هم خوانایی اون زیر نور خورشید، اگه روی مود Auto باشه که هیچ مشکلی نخواهید داشت، من با عینک دودی معمولی زیر تابش مستقیم نور آفتاب، روی مود Auto بدون هیچ مشکلی با گوشی کار میکنم و تمام جزئیات مشخص و واضحه... بدون عینک بهتر هم میشه، ولی اگه بازم مشکلی داشته باشین میتونین مود آفتابی رو انتخاب کنید که دیگه حرفی براتون باقی نمیذاره... صفحه نمایش رو با خیلی از گوشی های رده بالا مقایسه و تست کردم، بدون اغراق از همه یه سروگردن بالاتره !
- دقت فوکوس دوربینش بالاست ! نسبت تصویر عکس هایی که میگیره 16:9 هستش و این خیلی خیلی عالیه، این لذت رو زمانی که عکس ها رو توی تلویزیون های 1080p تماشا میکنین خیلی خیلی بیشتر احساس میکنین...
- صدای ضبط شده فیلم برداری واقعاً عالیه دوستان... تا خودتون نبینین و نشنوین باور نمیکنین... (فکر میکنم این گوشی 3 تا میکروفون داره، اگه اشتباه میکنم دوستان اعلام کنن)
- سرعت کار با گوشی عالیه، وقتی توی منوها میچرخین این رو کاملاً حس میکنین، حتی زمانی که کلی برنامه بازه، شما مشکل کندی سرعت ندارین. فقط احساس میکنم نسبت به گوشی Note III یکم کند تر برنامه ها نصب میشه که این مورد اصلاً برای من اهمیت نداره...
- روت شدن اندروید 4.4.2 به راحتی انجام شد، ولی هنوز نتونستم 4.4 رو روت کنم :( متاسفانه یا مشکل از ویندوز بنده هست، یا راه رو اشتباه میرم :((
- تاچ گوشی فوق العادست ! قبل از اینکه لمس کنید دستور رو اجرا میکنه ! ولی خیلی خیلی با دقت و هوشمنده، لمسهای اشتباهی رو هم تشخیص میده...
- سخت افزار این گوشی خیلی خیلی خوب با هم هماهنگ شده... اجرای فایل های تصویری سنگین خیلی عالیه و بدون مشکل اجرا میشه، در صورتی که خیلی از گوشی ها با اجرای فایل های سنگین مشکل دارن... نمونه اطلاعات فایلی که اجرا کردم و همه گوشی ها باهاش مشکل داشتن (Note II & III اجرا کردن، ولی تصویر نداشتن، با همه برنامه ها و کدک ها تست شد):

Format : MPEG-TS
File size : 1.02 GiB
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 38.3 Mbps
Maximum Overall bit rate : 35.5 Mbps

Video
ID : 4113 (0x1011)
Menu ID : 1 (0x1)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : 4:2:2@High
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Custom
Format settings, GOP : M=3, N=24
Codec ID : 2
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 36.0 Mbps
Maximum bit rate : 37.0 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps

- همیشه بیداره ! انگار با یه آدم همیشه بیدار و هوشمند طرف هستین...
- زیبایی هم که یه جورایی سلیقه ای هستش، ولی از نظر من طراحیش خیلی خیلی خوبه، البته من همیشه عاشق طراحی موتو بودم و هستم...

این گوشی رو هرکس که دید پرسد این چیه ؟!!!
خیلی خوش دسته، حسابی توی دستتون جا میگیره و یه جورایی حس خوبی بهتون میده...

دوستان فعلاً وقتم خیلی کمه و بعداً موارد بیشتری مینویسم، هنوز عکس درست حسابی ننداختم که براتون نمونه بذارم...

سوالی بود بپرسین تا وقتی که اومدم جواب بدم، ولی قول نمیدم که به این زودیا بتونم به سایت سر بزنم و در خدمتتون باشم...

همگی موفق و شاد و سلامت باشین... :ah:

سلام علی جان از باتری و کیفیت مکالمه بگو میگن کیفیت مکالمه و آنتن دهی ضعیفی داره راسته؟

™ALI
07-03-2014, 08:40
سلام علی جان از باتری و کیفیت مکالمه بگو میگن کیفیت مکالمه و آنتن دهی ضعیفی داره راسته؟
سلام دوست عزیز...

نمیدونم چرا یادم رفت این موارد رو توی پست قبل بنویسم...

- آنتن دهی با رام 4.2.2 ضعیفه ! ولی از وقتی به 4.4 آپدیت کردم مشکلی باهاش ندارم ! دلیلشم نمیدونم چیه، ولی تو xda چند باری دیدم که رام های اوپراتور های مختلف توی آنتن دهی بی تاثیر نیستن، خیلی ها رام های AT&T رو استفاده میکنن و بعضی ها هم رام های اوپراتور های دیگه آمریکا....
البته خونه ما آنتن خیلی ضعیفی داره و میشه گفت هیچ گوشی درست آنتن نیمده، فقط گوشی های خیلی ارزون قدیمی نوکیا که چراغ قوه دارن آنتن خوبی دارن، اپل توی خونه ما یا آنتن نمیده یا یک خط آنتن داره، سامسونگ آنتن میده نمیشه درست مکالمه کرد، سونی هم آنتنش خوبه و تقریباً مکالمه بدون مشکل انجام میشه، ولی خدارو شکر گوشی با همون رام 4.2.2 خوب بود، مثل سونی عمل میکرد، ولی الان که به 4.4 آپدیت کردم اصلاً مشکلی باهاش ندارم...

- باتری که عالیه، خیلی زود شارژ میشه، البته مثل سونی نیست، ولی هر یک دقیقه یک درصد شارژ میشه ! نسبت به سامسونگ و اپل به نظرم خیلی بهتر عمل میکنه، مخصوصاً سامسونگ که حدود 2.5 ساعت شارژش زمان میبره...
با استفاده معمولی 2 روز رو به راحتی جواب میده، اگه خیلی اهل چت و sms دادن نباشین، 3 روز هم جواب میده...
من میزان استفاده خودم رو مینویسم شما خودتون بررسی کنید ببینید جواب کارتون رو میده یا نه:
از مجموع 48 ساعت استفاده:
28 ساعت wifi روشن
8 ساعت چت با وایبر و برنامه های دیگر
حدود نیم ساعت sms
2 ساعت وبگردی
2 الی 3 ساعت مکالمه با وایبر
3 ساعت مکالمه با گوشی
حدود 3 ساعت در روز (توی محل کار) کلاً آنتن نداریم، بخاطر موقعیت آپارتمان، طبیعتاً همین قضیه باعث کم کردن باتری میشه، چون مدام در حال سرچ شبکه هستش
1 ساعتم گوشی رو انگولک میکنم :ag:

- کیفیت مکالمه خیلی خوبه و من کاملا راضیم، حتی بلندی صدا هم خوبه، ولی چند مورد دیدم که از صدای کم مکالمه و کیفیتش شکایت کردن، منم این مشکل رو داشتم، و باید عرض کنم که این مشکل به گوشی Moto X مربوط نمیشه، چون من این مشکل رو فقط با چند نفر خاص دارم، که دقیقاً مدل گوشیشون اینه:
iPhone 5s 16 GB LLA
iPhone 5s 32 GB Gold LLA
Sony Ericsson arc s

توی موارد بالا این مشکل توی مدل 5s 32GB Gold کمتره، و میشه گفت مثل بقیه گوشی هاست، ولی در مجموع من خیلی راضیم و با هیچ گوشیه دیگه ای مشکل کیفیت مکالمه نداشتم...
دلیل اینکه چرا با بعضی از مدل های اپل مشکل دارم رو نمیدونم، ولی شخص مکالمه کننده با این چند مدل رو ثابت تست کردم که مطمئن بشم مشکل از تون صدای شخصه یا گوشی :ah:

- آنتن دهی wifi خیلی خیلی عالیه، از هر گوشی که تو عمرم دیدم بهتره ! این رو هر شخصی که دید تایید کرد ! و اصلاً جای گله و شکایتی براتون نمیذاره...

ببخشید که اینقدر طولانی شد، امر دیگه باشه در خدمت شما و دوستان هستم :bt:

موفق و شاد و سلامت باشین... :ax:

DEV3LOPER
07-03-2014, 12:09
سلام دوست عزیز...

نمیدونم چرا یادم رفت این موارد رو توی پست قبل بنویسم...

- آنتن دهی با رام 4.2.2 ضعیفه ! ولی از وقتی به 4.4 آپدیت کردم مشکلی باهاش ندارم ! دلیلشم نمیدونم چیه، ولی تو xda چند باری دیدم که رام های اوپراتور های مختلف توی آنتن دهی بی تاثیر نیستن، خیلی ها رام های AT&T رو استفاده میکنن و بعضی ها هم رام های اوپراتور های دیگه آمریکا....
البته خونه ما آنتن خیلی ضعیفی داره و میشه گفت هیچ گوشی درست آنتن نیمده، فقط گوشی های خیلی ارزون قدیمی نوکیا که چراغ قوه دارن آنتن خوبی دارن، اپل توی خونه ما یا آنتن نمیده یا یک خط آنتن داره، سامسونگ آنتن میده نمیشه درست مکالمه کرد، سونی هم آنتنش خوبه و تقریباً مکالمه بدون مشکل انجام میشه، ولی خدارو شکر گوشی با همون رام 4.2.2 خوب بود، مثل سونی عمل میکرد، ولی الان که به 4.4 آپدیت کردم اصلاً مشکلی باهاش ندارم...

- باتری که عالیه، خیلی زود شارژ میشه، البته مثل سونی نیست، ولی هر یک دقیقه یک درصد شارژ میشه ! نسبت به سامسونگ و اپل به نظرم خیلی بهتر عمل میکنه، مخصوصاً سامسونگ که حدود 2.5 ساعت شارژش زمان میبره...
با استفاده معمولی 2 روز رو به راحتی جواب میده، اگه خیلی اهل چت و sms دادن نباشین، 3 روز هم جواب میده...
من میزان استفاده خودم رو مینویسم شما خودتون بررسی کنید ببینید جواب کارتون رو میده یا نه:
از مجموع 48 ساعت استفاده:
28 ساعت wifi روشن
8 ساعت چت با وایبر و برنامه های دیگر
حدود نیم ساعت sms
2 ساعت وبگردی
2 الی 3 ساعت مکالمه با وایبر
3 ساعت مکالمه با گوشی
حدود 3 ساعت در روز (توی محل کار) کلاً آنتن نداریم، بخاطر موقعیت آپارتمان، طبیعتاً همین قضیه باعث کم کردن باتری میشه، چون مدام در حال سرچ شبکه هستش
1 ساعتم گوشی رو انگولک میکنم :ag:

- کیفیت مکالمه خیلی خوبه و من کاملا راضیم، حتی بلندی صدا هم خوبه، ولی چند مورد دیدم که از صدای کم مکالمه و کیفیتش شکایت کردن، منم این مشکل رو داشتم، و باید عرض کنم که این مشکل به گوشی Moto X مربوط نمیشه، چون من این مشکل رو فقط با چند نفر خاص دارم، که دقیقاً مدل گوشیشون اینه:
iPhone 5s 16 GB LLA
iPhone 5s 32 GB Gold LLA
Sony Ericsson arc s

توی موارد بالا این مشکل توی مدل 5s 32GB Gold کمتره، و میشه گفت مثل بقیه گوشی هاست، ولی در مجموع من خیلی راضیم و با هیچ گوشیه دیگه ای مشکل کیفیت مکالمه نداشتم...
دلیل اینکه چرا با بعضی از مدل های اپل مشکل دارم رو نمیدونم، ولی شخص مکالمه کننده با این چند مدل رو ثابت تست کردم که مطمئن بشم مشکل از تون صدای شخصه یا گوشی :ah:

- آنتن دهی wifi خیلی خیلی عالیه، از هر گوشی که تو عمرم دیدم بهتره ! این رو هر شخصی که دید تایید کرد ! و اصلاً جای گله و شکایتی براتون نمیذاره...

ببخشید که اینقدر طولانی شد، امر دیگه باشه در خدمت شما و دوستان هستم :bt:

موفق و شاد و سلامت باشین... :ax:

سلام علی جان واقعا فوق العاده بوده بهترین بررسی بود که از روی تعصب نبود قبلا مردد بودم واسه خریدنش اما الان نه علی جان در مورد کیفیت ساختشم یه توضیح میدی؟و جنس بدنه نیاز با گارد و کیس و فلیپ کاور داره؟علی جان محافظ صفحه و کیس چیزی گیر میاد واسش؟و علی جان مونتاژ چین گرفتی یا آمریکا؟پشت گوشیت لوگو اپراتور نیست؟علی جان چنتا عکس از اینور و انور و گوشیت بذار داریم دییونه میشیم
ممنونم ازت:ax:

lord of moto
07-03-2014, 12:14
سلام و درود
با سپاس فراوان از علی آقا و عرض خسته نباشید به خاطر توضیحات کاملش

خدا قوت :ax:

علی جان یه تست می کنی ببینی call recorder روی این گوشی جواب می ده یا مثل سایر موتو های اندرویدی ممنوع هست

arsalan22
07-03-2014, 18:11
سلام
علی آقا ممنون بابت توضیحاتتون استفاده کردیم
توی یکی از سایتها اشاره شده بود که یک حالت مکالمه ایمن داره که قابل شنفتن :bm: نیست
همچین گزینه ای هست یانه

lord of moto
07-03-2014, 21:19
سلام
توی یکی از سایتها اشاره شده بود که یک حالت مکالمه ایمن داره که قابل شنفتن :bm: نیست
همچین گزینه ای هست یانه

تیم امنیتی پروژه تور یه همچین برنامه ای برای خبرنگاران و فعالان سیاسی طراحی کرده و بر روی همه گوشی های اندروید قابل نصب هست

™ALI
10-03-2014, 18:16
سلام به همگی دوستان عزیز :ax:

سلام علی جان واقعا فوق العاده بوده بهترین بررسی بود که از روی تعصب نبود قبلا مردد بودم واسه خریدنش اما الان نه علی جان در مورد کیفیت ساختشم یه توضیح میدی؟و جنس بدنه نیاز با گارد و کیس و فلیپ کاور داره؟علی جان محافظ صفحه و کیس چیزی گیر میاد واسش؟و علی جان مونتاژ چین گرفتی یا آمریکا؟پشت گوشیت لوگو اپراتور نیست؟علی جان چنتا عکس از اینور و انور و گوشیت بذار داریم دییونه میشیم
ممنونم ازت:ax:

بابت تاخیر در پاسخ گویی عذرخواهی میکنم، خیلی درگیر کار هستم... :ak:

- در مورد کیفیت که موتورولا همیشه عالی بوده، این مدل هم خیلی خیلی خوش دسته، و خوش ساخت، خیلی خوب توی دست میمونه، امکان سُر خوردن توی دست شاید حدود 1 درصد باشه ! من یک بار از دستم سُر خورد که اونم بخاطر اینکه به دستم کرم زده بودم با دو انگوشتم بقل گوشی رو گرفته بودم و یهو در حین راه رفتن از دستم افتاد، اول روی یه میز MDF افتاد بعدشم به پایه های فلزی تخت :( داشتم سکته میکردم، ولی خدارو شکر یه خراش کوچیک هم برنداشت...
پشت گوشی یه جنس خیلی خاص داره که خیلی خوب به دست میپسبه و اصطکاک خیلی عالی با دست داره، جنس پشتش مشبکه و این مشبک بودن رو میتونید با لمس حس کنید.

- در مورد گارد، نه گارد دارم و نه کیس و نه چیز دیگه ای، دوست دارم داشته باشم، ولی اینجا هیچی براش پیدا نمیشه...

- گوشی ساخت آمریکا هستش، و پشت گوشی این مورد حک شده. برای اوپراتور AT&T هستش و آرم اوپراتور هم پشت گوشی حک شده... (مدل ZT1058)
DESIGNED & ASSEMBLED IN THE USA

- عکس هم ضمیمه میکنم ! فقط یه چیز جالب در مورد نوشته های پشت گوشی (بجز آرم و لوگو موتو و اوپراتور) اینه که این نوشته ها در حالت عادی و نور عادی محیط خیلی خیلی محو هستن، اگه بخواین خوب ببینین باید حسابی گوشی رو به چشم نزدیک کنید و زاویه نوری که روی بدنه گوشی میتابه به شکلی باشه که بتونید خود نوشته پشت گوشی رو ببینید، این مورد رو توی عکس میتونید به خوبی ببینید، پند تا عکس با فلاش و بدون فلاش انداختم تا تونستم اون نوشته پشت گوشی رو توی عکس ببینم...

سلام و درود
با سپاس فراوان از علی آقا و عرض خسته نباشید به خاطر توضیحات کاملش

خدا قوت :ax:

علی جان یه تست می کنی ببینی call recorder روی این گوشی جواب می ده یا مثل سایر موتو های اندرویدی ممنوع هست

سعید جان ممنونم از لطفت :ax:
یه برنامه روش نصب کردم، که نیاز به روت داشت، توی نسخه 4.2.2 که گوشی رو روت کرده بودم تونستم مکالمه رو ضبط کنم، و صدای مکالمه دو طرف بدون مشکل رکورد می شد ! اما الان هنوز نتونستم 4.4 رو روت کنم، و متاسفانه نمیدونم چرا برنامه های روت وسط کار ارور میدن و روت نمیشه ! توی 3 تا سیستم دیگه با ویندوز های مختلف هم تست کردم نشد !

سلام
همچین گزینه ای هست یانه

آقا ارسلان گل، راستش رو بخواین من از این قضیه بی اطلاعم، چیزیم در این مورد توی گوشی ندیدم، آقا سعید هم راهنمایی کردن، بازم اگه امری بود بفرمائین تا بررسی کنم... :fl:

-------------

دوستان بابت کیفیت بد عکس و کثیف بودن گوشی عذر میخوام، عکسی که از روی گوشی گرفتم خیلی داغونه ! اصلاً نمیتونه روی صفحه گوشی فوکوس کنه، بهترین عکسی که از روی گوشی تونستم بگیرم همین بود که ضمیمه کردم...

اینم بگم که، بنده اگه 100 برابر پول این گوشی رو هم بتونم برای خرید گوشی بدم، باز همین رو انتخاب میکنم ! به هر حال اگه گوشی های دیگه موشک هوا میکنن یا توانایی هاشون بیشتر از اینه (که نیست!) برای شخص بنده مهم نیست..! چون این گوشی برای من بهترینه !

همگی موفق و شاد و سلامت باشین... :fl::fl::fl:

DEV3LOPER
10-03-2014, 18:46
سلام به همگی دوستان عزیز :ax:

سلام علی جان

ممنون از لطفت واقعا بهترین ریویو بود از این گوشی علی جان صدای اسپیکرش تو حد و اندازه نوت 3 یا آیفون 5 اس هست؟و صدای هندزفری چطوره مخصوصا خروجی ...

شرمنده همش مزاحمت میشیم علی جان

™ALI
10-03-2014, 19:00
سلام علی جان

ممنون از لطفت واقعا بهترین ریویو بود از این گوشی علی جان صدای اسپیکرش تو حد و اندازه نوت 3 یا آیفون 5 اس هست؟و صدای هندزفری چطوره مخصوصا خروجی ...

شرمنده همش مزاحمت میشیم علی جان

سلام حکمت جان...

خواهش میکنم عزیز :ah:

نه ! صداش در اون حد بلند نیست ! ولی کیفیتش خیلی خیلی بهتر از اوناست و جزئیات موزیک به خوبی پخش میشه...
صدای هندزفری هم کاملا قابل رقابت با بهترین هاست ! خیلی کیفیتیه، و واقعا خروجی بلندی هم توی هدفون داره...

دشمنت شرمنده باشه عزیز، هر امری باشه در خدمت هستم...

موفق باشی :fl::fl::fl:

lord of moto
10-03-2014, 19:48
@™ALI
سلام و درود
اولا زود گوشیتو بده به من تا خرابش نکردی :4:
آقا یعنی چی دو انگشتی گرفتی من جات بودم دو دستی ولش نمی کردم !!
یه اشتباه بزرگی کردی علی جان وقتی با رام جنریک روتش کردی باید برنامه Rootkeeper رو نصب می کردی بعد اقدام به آپدیت می کردی

نحوه چاب پشتش مثل ریزر اچ دی هست

این داستان دوربین هوشمندش چیه که تا گوشی رو تکون میدی خودش عکس میگیره (رکورد جی ال ایکس رو شکونده :bv: )

™ALI
10-03-2014, 22:07
@™ALI
سلام و درود
اولا زود گوشیتو بده به من تا خرابش نکردی :4:
آقا یعنی چی دو انگشتی گرفتی من جات بودم دو دستی ولش نمی کردم !!
یه اشتباه بزرگی کردی علی جان وقتی با رام جنریک روتش کردی باید برنامه Rootkeeper رو نصب می کردی بعد اقدام به آپدیت می کردی

نحوه چاب پشتش مثل ریزر اچ دی هست

این داستان دوربین هوشمندش چیه که تا گوشی رو تکون میدی خودش عکس میگیره (رکورد جی ال ایکس رو شکونده :bv: )

سلام سعید جان...

جدی میگی ؟! والا من اصلاً نمیدونستم این رو :(
حالا راهی نداره که بتونم روتش کنم ؟
زمانی که وقت آزاد داشتی در موردش یکم برام توضیح بده، البته من واقعاً شرمنده شما شدما :((

دوربینشم توی تنظیماتش یه گزینه داره که اگه روشن باشه، با تکون دادن گوش به سمت چپ و راست باز میشه و آماده عکس گرفتن... البته باید یکم سریع و با یکم شدت این کار رو انجام بدی ! یه ویبره هم میزنه ! از لحظه ای که تکون میدی تا زمانی که آماده به کار میشه حدود 2 یا 3 ثانیه طول میکشه که شما بتونین عکس بگیرین ! این یعنی یه سرعت عمل فوق العاده بالا ! البته اینم بگم که فوق العاده هوشمنده ! هیچ اشتباهی تو کارش نیست، به هر تکونی عکس العمل نشون نمیده !

موفق باشی :ax:

موفق باشی...

mohammadir
17-03-2014, 12:10
سلام سعید جان...

جدی میگی ؟! والا من اصلاً نمیدونستم این رو :(
حالا راهی نداره که بتونم روتش کنم ؟
زمانی که وقت آزاد داشتی در موردش یکم برام توضیح بده، البته من واقعاً شرمنده شما شدما :((

دوربینشم توی تنظیماتش یه گزینه داره که اگه روشن باشه، با تکون دادن گوش به سمت چپ و راست باز میشه و آماده عکس گرفتن... البته باید یکم سریع و با یکم شدت این کار رو انجام بدی ! یه ویبره هم میزنه ! از لحظه ای که تکون میدی تا زمانی که آماده به کار میشه حدود 2 یا 3 ثانیه طول میکشه که شما بتونین عکس بگیرین ! این یعنی یه سرعت عمل فوق العاده بالا ! البته اینم بگم که فوق العاده هوشمنده ! هیچ اشتباهی تو کارش نیست، به هر تکونی عکس العمل نشون نمیده !

موفق باشی :ax:

موفق باشی...

مرسی علی جان میشه لطفا یه توضیحی در باری خریدش بدین اینکه چطوری منتاژ امریکاشو میشه خرید (خودتون کجا تحیه کردین کجارو پیشنخاد میکنین)
و اینکه خوب آرم ای تی اند تی داره معنی اینکه فقط باید سیمکارت خود ای تی اند تی بخوره نیست ؟
و اینکه با توجخ به اینکه میشه رنگو ایناشو تنظیم کرد امکانش هست که همون رنگی که ما میگیم به دستمون برسه ؟ یا فقط رنگایی هست که فروشندها خودشون میارن ؟

™ALI
17-03-2014, 20:15
مرسی علی جان میشه لطفا یه توضیحی در باری خریدش بدین اینکه چطوری منتاژ امریکاشو میشه خرید (خودتون کجا تحیه کردین کجارو پیشنخاد میکنین)
و اینکه خوب آرم ای تی اند تی داره معنی اینکه فقط باید سیمکارت خود ای تی اند تی بخوره نیست ؟
و اینکه با توجخ به اینکه میشه رنگو ایناشو تنظیم کرد امکانش هست که همون رنگی که ما میگیم به دستمون برسه ؟ یا فقط رنگایی هست که فروشندها خودشون میارن ؟

سلام آقا محمد عزیز...

راستش رو بخواین من از فروشنده ای توی طبقه پنجم علاءالدین خریدم ! البته همون لحظه به من گفت که از یه نفر دو تا خریدم، یکیش رو فروختم و این یکی مونده، اینجوری که من متوجه شدم دیگه قرار نبود از اینجور گوشی ها بخره، چون مدام میگفت فروششون دردسر داره و اگه یه زمانی لاک بشه مشتری میاد یقه ما رو میگیره و کلی اعصاب خوردی داره...
هفته پیش هم اونجا بودم، کل مجتمع رو گشتم هیشکی نداشت !
بهتره یه سرچ توی سایت های فروش اینترنتی بزنین...

شما هیچ انتخابی برای رنگبندی این گوشی ندارین ! چون این گوشی ها قبلاً یا از طریق خود سایت طراحی شدن، و یا مستقیم از طریق اوپراتور خریده شدن و بعد آنلاک شدن ! اگه توی آمریکا یا کشورهایی که این گوشی فروش مستقیم داره تشریف داشتین میتونستین خودتون رنگ بندی رو انتخاب کنین...
اینکه گوشی برای چه اوپراتوری باشه هم مشخص نیست، بستگی به این داره که کسی که گوشی رو وارد میکنه آنلاک چه اوپراتوری رو خریداری کرده باشه ! البته یه نسخه دولوپر ادیشن هم هست که من ندیدم کسی وارد کنه ! قیمتشم ظاهرا یک بالاتره...
اگرم آنلاک باشه که هر سیم کارتی رو میخونه، فقط باید خیلی با دقت سیم کارت رو پانچ کنین، و یا اینکه سیم کارت جدید از اوپراتور خودتون (همراه اول، ایرانسل، رایتل) بگیرین !

سوالی بود در خدمتم...:ah:

موفق باشین... :ax:

mohammadir
17-03-2014, 23:41
سلام آقا محمد عزیز...

راستش رو بخواین من از فروشنده ای توی طبقه پنجم علاءالدین خریدم ! البته همون لحظه به من گفت که از یه نفر دو تا خریدم، یکیش رو فروختم و این یکی مونده، اینجوری که من متوجه شدم دیگه قرار نبود از اینجور گوشی ها بخره، چون مدام میگفت فروششون دردسر داره و اگه یه زمانی لاک بشه مشتری میاد یقه ما رو میگیره و کلی اعصاب خوردی داره...
هفته پیش هم اونجا بودم، کل مجتمع رو گشتم هیشکی نداشت !
بهتره یه سرچ توی سایت های فروش اینترنتی بزنین...

شما هیچ انتخابی برای رنگبندی این گوشی ندارین ! چون این گوشی ها قبلاً یا از طریق خود سایت طراحی شدن، و یا مستقیم از طریق اوپراتور خریده شدن و بعد آنلاک شدن ! اگه توی آمریکا یا کشورهایی که این گوشی فروش مستقیم داره تشریف داشتین میتونستین خودتون رنگ بندی رو انتخاب کنین...
اینکه گوشی برای چه اوپراتوری باشه هم مشخص نیست، بستگی به این داره که کسی که گوشی رو وارد میکنه آنلاک چه اوپراتوری رو خریداری کرده باشه ! البته یه نسخه دولوپر ادیشن هم هست که من ندیدم کسی وارد کنه ! قیمتشم ظاهرا یک بالاتره...
اگرم آنلاک باشه که هر سیم کارتی رو میخونه، فقط باید خیلی با دقت سیم کارت رو پانچ کنین، و یا اینکه سیم کارت جدید از اوپراتور خودتون (همراه اول، ایرانسل، رایتل) بگیرین !

سوالی بود در خدمتم...:ah:

موفق باشین... :ax:

خیلی ممنون فقط دریاره ای تی اند تی متوجه نشدم گوشی شما پشتش زده ای تی اند تی یعنی شما سیمکارت ای تی اند تی میتونین روش بزارین سیمکارتای دیگه نباید کار کنن درسته ؟
اما شما شما از ایرانسل استفاده میکنین این یعنی چی ؟
گوشی هک شده یا اون ای تی اند تی همینجوری پشت گوشی خورده ؟

™ALI
18-03-2014, 14:35
خیلی ممنون فقط دریاره ای تی اند تی متوجه نشدم گوشی شما پشتش زده ای تی اند تی یعنی شما سیمکارت ای تی اند تی میتونین روش بزارین سیمکارتای دیگه نباید کار کنن درسته ؟
اما شما شما از ایرانسل استفاده میکنین این یعنی چی ؟
گوشی هک شده یا اون ای تی اند تی همینجوری پشت گوشی خورده ؟

خواهش میکنم دوست عزیز...
پشت همه گوشی هایی که برای اوپراتور های تلفن همراه تولید میشن و فقط لاک شده برای اون اوپراتور هستن، آرم اوپراتور حک میشه و فقطم برای اون اوپراتور آنتن میده. ولی وقتی شما گوشی رو آنلاک میکنید میتونید از سیم کارت های دیگر اوپراتورها (GSM) استفاده کنید...
گوشی هایی هم که آنلاک شده باشن دیگه مشکل آنتن ندارن و به راحتی میتونید استفاده کنید، حالا چه Moto X و چه هر برند دیگه ای که باشه مهم نیست، مهم آنلاک بودن هستش....

mohammadir
19-03-2014, 18:14
خواهش میکنم دوست عزیز...
پشت همه گوشی هایی که برای اوپراتور های تلفن همراه تولید میشن و فقط لاک شده برای اون اوپراتور هستن، آرم اوپراتور حک میشه و فقطم برای اون اوپراتور آنتن میده. ولی وقتی شما گوشی رو آنلاک میکنید میتونید از سیم کارت های دیگر اوپراتورها (GSM) استفاده کنید...
گوشی هایی هم که آنلاک شده باشن دیگه مشکل آنتن ندارن و به راحتی میتونید استفاده کنید، حالا چه Moto X و چه هر برند دیگه ای که باشه مهم نیست، مهم آنلاک بودن هستش....

خوب شما moto x رو آنلاک کردین ؟
چون تا اونجا که میدونم گوشیایی که برای اوپراتور خاصی هستن خیلی ارزون تر هست

یعنی میشه بگیم اونور یکی برای ای تی اند تی رو بخره بیاره اینور آنلاکش کنیم بعد استفاده کنیم ؟

SDC110
26-03-2014, 13:15
خوب شما moto x رو آنلاک کردین ؟
چون تا اونجا که میدونم گوشیایی که برای اوپراتور خاصی هستن خیلی ارزون تر هست

یعنی میشه بگیم اونور یکی برای ای تی اند تی رو بخره بیاره اینور آنلاکش کنیم بعد استفاده کنیم ؟

خیر عزیز
علی آقا آنلاک شده توسط اپراتور خریده
( علی جان مبارکت باشه... صمیمانه میگم! :ah: )

اون تحت قراردادها که شما میگی لاک هستند
اپراتور خودش آنلاک میکنه و به قیمت خارج از قرارداد مثلا همون 600 دلار میفروشه به شما

شما هم نمیتونی شخصا آنلاک کنی
اینایی که میاد اینور همه آنلاک شده از آمریکا هستند
برای خرید هم به آل دیجیتال برید
با قیمت مناسب داره میفروشه

warmin
10-04-2014, 09:51
سلام دوستان مشکل من با باطری ای گوشیه صبح از ساعت ۴ تا ۱۱ ظهر که میشه ۷ ساعت ۸ درصد باطری کم کرده اینم بگم که ۳جی روشن هست سیم کارت رایتل انداختم

Sent from my XT1058 using Tapatalk

warmin
10-04-2014, 10:04
یعنی مصرف باطری یه شدت بالاست وقتی که باهاش کار میکنم بدتر همینجوری هی کم میشه location اینارو هم خاموش کردم

lord of moto
10-04-2014, 23:01
یعنی مصرف باطری یه شدت بالاست وقتی که باهاش کار میکنم بدتر همینجوری هی کم میشه location اینارو هم خاموش کردم

سلام و درود
من این گوشی رو ندارم ولی فکر کنم با هدفمند کردن برنامه های می توانید مصرف باطری خود رو کاهش بدهید
smart action
es task manager
و ... رو امتحان کنید

warmin
10-04-2014, 23:12
یه سوال دیگه فیرم ور این گوشیو از کجا میتونم بگیرم؟پشتش ارم AT & T خورده ولی انلاک شده هست از ال دیجیتال خریدم باید حتما فیرم ور خود AT & T رو فلش بزنم؟

lovely queen
11-04-2014, 13:12
یه سوال دیگه فیرم ور این گوشیو از کجا میتونم بگیرم؟پشتش ارم AT & T خورده ولی انلاک شده هست از ال دیجیتال خریدم باید حتما فیرم ور خود AT & T رو فلش بزنم؟

از اینجا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=276759

warmin
14-04-2014, 09:16
سلام دوستان عزیز برای فلش کردن فیرم ور که گوشی من at & t هست حتما باید فیرم ور at & t رو فلش بزنم؟

lovely queen
14-04-2014, 16:44
سلام دوستان عزیز برای فلش کردن فیرم ور که گوشی من at & t هست حتما باید فیرم ور at & t رو فلش بزنم؟

فریمور دیگه رو اجازه نمیده نصب کنی
فقط دقت کن فریمور آنلاک دانلود کنی

warmin
16-04-2014, 12:49
سلام lovely عزیز lord عزیز تورو خدا منو راهنمایی کنید تو ستینگ گوشیم جایی نداره که 3G رو خاموش کنم چرا؟من فیرم ور گوشیمو پیدا نمیکنم برای اپراتور at&t هست ورژنش این هست 4.4.2 ghost_att 165.44.1

warmin
16-04-2014, 22:09
چقدر خلوت اینجاااااااااا کسی نیست؟؟؟؟؟

warmin
19-04-2014, 10:16
هیچکس نیست؟؟؟؟؟عجب داستانی شده

lord of moto
23-04-2014, 06:19
هیچکس نیست؟؟؟؟؟عجب داستانی شده

سلام و درود

فلش ها رو دنبال کن
settings-->Data manager-->data delivery
تیک دو گزینه زیر رو بردار
data enabled
data roaming

موفق باشید

lovely queen
24-04-2014, 20:39
موتو ایکس با قیمت 13500000 وارد بازار علاالدین شد
البته بازار موبایل هم قیمت 15000000 رویت شده

Behi8
25-04-2014, 23:43
1ـ آرم اپراتور داره یا نداره؟
2ـ 16 گیگه یا 32 گیگ؟
3ـ سفیده یا مشکی؟
4ـ پشت چوب داره یا نداره؟
با سپاس :)

lord of moto
27-04-2014, 22:05
1ـ آرم اپراتور داره یا نداره؟
2ـ 16 گیگه یا 32 گیگ؟
3ـ سفیده یا مشکی؟
4ـ پشت چوب داره یا نداره؟
با سپاس :)

سلام و درود
بنده هم در بازار علاالدین و بازار موبایل دیدم
1- خیر ندارد
2- من مدل 16 گیگ رو دیدم
3- مشکی
4- فقط سرمه ای داشتند
فکر نکنم در ایران مدل چوپیش بیاد

Behi8
28-04-2014, 15:24
مرسی ... لطفا اگه 32شو دیدین اینجا خبر بدین
با سپاس

lovely queen
30-04-2014, 17:15
مرسی ... لطفا اگه 32شو دیدین اینجا خبر بدین
با سپاس

32 گیگ در هم موجود میباشد
البته فقط مشکی رو من دیدم

Behi8
30-04-2014, 21:42
آقا دمت گرم ... قیمتشم بگی ممنون می شم ... مرسی

™ALI
01-05-2014, 17:28
سلام به همگی دوستان...

سلام دوستان مشکل من با باطری ای گوشیه صبح از ساعت ۴ تا ۱۱ ظهر که میشه ۷ ساعت ۸ درصد باطری کم کرده اینم بگم که ۳جی روشن هست سیم کارت رایتل انداختم

سلام lovely عزیز lord عزیز تورو خدا منو راهنمایی کنید تو ستینگ گوشیم جایی نداره که 3G رو خاموش کنم چرا؟من فیرم ور گوشیمو پیدا نمیکنم برای اپراتور at&t هست ورژنش این هست 4.4.2 ghost_att 165.44.1

دوست عزیز، من فکر نمیکنم با این حجم باتری و این سایز صفحه، مصرف بالایی داشته باشه ! فعلاً توی گوشی های همرده خودش خیلی خوب عمل میکنه و واقعاً من ازش راضیم، خیلی هم زود گوشی رو شارژ میکنه و با این مصرفی که من دارم و مدام سرم توی نت و وایبر و مکالمه و چت وایبر و خود سیم کارت هستش کاملا 1.5 روز جواب میده...
اگه به ورژن 4.2.2 خود اوپراتور AT&T آپدیت کردین که همه چیز عالیه و هیچ باگی وجود نداره ! 165.44.1 آخرین آپدیتی هستش که برای این مدل اومده و اگه همین روی گوشی نصبه دیگه برای آپدیت تلاش نکنید چون آخرین ورژن رو دارین...

برای آپدیت های بعدی هم من خیلی از آپدیت ها رو نصب کردم ! و تنها مواردی که روی گوشی های AT&T جواب داد و نصب شد و گوشی بالا اومد همون آپدیت های اوپراتور خودش بود ! چون XT1058 هستیم و بقیه این مدل نیستن و بوتشون متفاوته...

گوشیتونم با هیچ فایلی لاک نمیشه ! و بعد از کلی تحقیق و فلش کردن گوشی با آپدیت های اوپراتورهای دیگه به این نتیجه رسیدم...

خیر عزیز
علی آقا آنلاک شده توسط اپراتور خریده
( علی جان مبارکت باشه... صمیمانه میگم! :ah: )

اون تحت قراردادها که شما میگی لاک هستند
اپراتور خودش آنلاک میکنه و به قیمت خارج از قرارداد مثلا همون 600 دلار میفروشه به شما

شما هم نمیتونی شخصا آنلاک کنی
اینایی که میاد اینور همه آنلاک شده از آمریکا هستند
برای خرید هم به آل دیجیتال برید
با قیمت مناسب داره میفروشه

علی جان من خیلی مخلصم :loveit:

همگی موفق و شاد و سلامت باشین... :fl:

lovely queen
02-05-2014, 13:36
سلام به همگی دوستان...

دوست عزیز، من فکر نمیکنم با این حجم باتری و این سایز صفحه، مصرف بالایی داشته باشه ! فعلاً توی گوشی های همرده خودش خیلی خوب عمل میکنه و واقعاً من ازش راضیم، خیلی هم زود گوشی رو شارژ میکنه و با این مصرفی که من دارم و مدام سرم توی نت و وایبر و مکالمه و چت وایبر و خود سیم کارت هستش کاملا 1.5 روز جواب میده...
اگه به ورژن 4.2.2 خود اوپراتور AT&T آپدیت کردین که همه چیز عالیه و هیچ باگی وجود نداره ! 165.44.1 آخرین آپدیتی هستش که برای این مدل اومده و اگه همین روی گوشی نصبه دیگه برای آپدیت تلاش نکنید چون آخرین ورژن رو دارین...

برای آپدیت های بعدی هم من خیلی از آپدیت ها رو نصب کردم ! و تنها مواردی که روی گوشی های AT&T جواب داد و نصب شد و گوشی بالا اومد همون آپدیت های اوپراتور خودش بود ! چون XT1058 هستیم و بقیه این مدل نیستن و بوتشون متفاوته...

گوشیتونم با هیچ فایلی لاک نمیشه ! و بعد از کلی تحقیق و فلش کردن گوشی با آپدیت های اوپراتورهای دیگه به این نتیجه رسیدم...

علی جان من خیلی مخلصم :loveit:

همگی موفق و شاد و سلامت باشین... :fl:

این بازی که میگن مخصوصا موتو ایکس هشت و تری دیه داستانش چیه ؟؟

™ALI
03-05-2014, 07:49
این بازی که میگن مخصوصا موتو ایکس هشت و تری دیه داستانش چیه ؟؟

سلام دوست عزیز...

اسمش Spotlight هستش، من دو تا از بازیاش رو دیدم توی لیستش ! یکیش یه کلاه هستش که باد تکونش میده و فکر میکنم باید پیداش کنید ! (این موردش رو بازی نکردم !)
ولی یه بازیه دیگش چند تا حشره هستن که توی یه جنگل تاریک (شب) هستش و شما با چراغ قوه پیداشون میکنین، به محض اینکه نور رو میبینن فرار میکنن و قایم میشن، ولی هر بار یکیشون نمیتونه قایم بشه و یک قورباغه که اون نزدیکی کمین کرده میخورتش :ak:
بازیشم به این شکله که شما گوشی رو به هر جهتی بچرخونین دوربین به اون سمت میره و میتونین تمام اطرافتون رو ببینین ! فکر کنین یه عینک خاص دارین که دیدش فقط محدود به جولوتونه، و با چرخش سر میتونید همه اطراف رو ببینید، بازیه جالب و با نمکیه ! ولی خوب تنوع خاصی نداره، فقط برای کسانی که تا حالا این بازی رو ندیدن میتونه خیلی جالب باشه !
اگه از بازی بیرون بیاین اون حشره میاد توی نوار ابزار بالا میشینه ! گاهی هم میات توی صفحه راه میره !!
گوشی دست یکی از همکارام بود که یهو این حشره که خیلی قیافه بانمکی هم داره اومد تو صفحه پیاده روی... همکارم کلی خندید ...:ag:

------------

دوستان عزیز، بابت دیر جواب دادن عذرخواهی میکنم، سعی میکنم در اولین فرصت به سایت سر بزنم و اگه امری با من بود پاسخ بدم...

همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:fl:

lord of moto
03-05-2014, 21:09
سلام دوست عزیز...

اسمش Spotlight هستش، من دو تا از بازیاش رو دیدم توی لیستش ! یکیش یه کلاه هستش که باد تکونش میده و فکر میکنم باید پیداش کنید ! (این موردش رو بازی نکردم !)
ولی یه بازیه دیگش چند تا حشره هستن که توی یه جنگل تاریک (شب) هستش و شما با چراغ قوه پیداشون میکنین، به محض اینکه نور رو میبینن فرار میکنن و قایم میشن، ولی هر بار یکیشون نمیتونه قایم بشه و یک قورباغه که اون نزدیکی کمین کرده میخورتش :ak:
بازیشم به این شکله که شما گوشی رو به هر جهتی بچرخونین دوربین به اون سمت میره و میتونین تمام اطرافتون رو ببینین ! فکر کنین یه عینک خاص دارین که دیدش فقط محدود به جولوتونه، و با چرخش سر میتونید همه اطراف رو ببینید، بازیه جالب و با نمکیه ! ولی خوب تنوع خاصی نداره، فقط برای کسانی که تا حالا این بازی رو ندیدن میتونه خیلی جالب باشه !
اگه از بازی بیرون بیاین اون حشره میاد توی نوار ابزار بالا میشینه ! گاهی هم میات توی صفحه راه میره !!
گوشی دست یکی از همکارام بود که یهو این حشره که خیلی قیافه بانمکی هم داره اومد تو صفحه پیاده روی... همکارم کلی خندید ...:ag:

------------

دوستان عزیز، بابت دیر جواب دادن عذرخواهی میکنم، سعی میکنم در اولین فرصت به سایت سر بزنم و اگه امری با من بود پاسخ بدم...

همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:fl:

آقا من قدرت تخیلم صفر هست :be:
یکم بهتر شفاف سازی می کنی این چه بازیه !!!
روی گوشی های دیگر هست یا قابلیت نصب داره ؟
ذهن آدم مخدوش می کنید چرا :dx:

راستی ضخامتش خیلی زیاد تر از گوشی های ریز هست تو جیب شلوار لی سخت نیست ؟

™ALI
04-05-2014, 00:30
آقا من قدرت تخیلم صفر هست :be:
یکم بهتر شفاف سازی می کنی این چه بازیه !!!
روی گوشی های دیگر هست یا قابلیت نصب داره ؟
ذهن آدم مخدوش می کنید چرا :dx:

راستی ضخامتش خیلی زیاد تر از گوشی های ریز هست تو جیب شلوار لی سخت نیست ؟

سلام سعید جان...

توی جیب شلوار من (جین و کتان) به خوبی بیرون میاد ! هم کتان و هم جین، یکم تحت فشاره ولی تا حالا مشکلی باهش نداشتم، طراحی پشتش خیلی خوبه و فقط قسمت بالاش، وسطاش یکم ضخامتش بیشتره و پایینش خیلی کم ضخامت...

اسم دقیق بازیش:
Motorola Spotlight Player

تست کن ببین نصب میشه یا نه...

موفق باشی :ax::ax::ax:

lord of moto
04-05-2014, 22:20
سلام سعید جان...

توی جیب شلوار من (جین و کتان) به خوبی بیرون میاد ! هم کتان و هم جین، یکم تحت فشاره ولی تا حالا مشکلی باهش نداشتم، طراحی پشتش خیلی خوبه و فقط قسمت بالاش، وسطاش یکم ضخامتش بیشتره و پایینش خیلی کم ضخامت...

اسم دقیق بازیش:
Motorola Spotlight Player

تست کن ببین نصب میشه یا نه...

موفق باشی :ax::ax::ax:

ممنونم علی آقا
دوستان کسی خواست بدانلودد می تواند از لینک زیر استفاده کند

http://m.checoolvera.store.aptoide.com/app/market/com.motorola.avatar/10701403/5220970/Motorola%20Spotlight%20Player%E2%84%A2

lovely queen
05-05-2014, 17:28
ممنونم علی آقا
دوستان کسی خواست بدانلودد می تواند از لینک زیر استفاده کند

http://m.checoolvera.store.aptoide.com/app/market/com.motorola.avatar/10701403/5220970/Motorola%20Spotlight%20Player%E2%84%A2

فکر کنم حتما باید گوشی موتو ایکس باشه ؟

lord of moto
11-05-2014, 00:22
خبر آمد خبری در راه است
دو یا سه روز دیگر قرار نسل دوم موتو ایکس در لندن رو نمایی شود

گفتم در جریان باشید :4:

ye_2ust
19-05-2014, 10:05
سلام كسي هست كمكم كنه موتو ايكس من ورژن ٤.٢.٢ هستي هر كاري كردم اپديت نشد اول فكر كردم لاكه بعد چند تا تحقيق فهميدم انلاكه هيچ مشكلي باهاش ندارم تو كار كردن باهاش فقط ميخوام اپديت بشه و وقتي گزينه اپديت رو ميزنم يه همچين پيغامي مياد your device is up to date. No update is necessary at this time. اخر اگه راهي واسه اپديت شدن نداره ميتونم فلش كنم

™ALI
19-05-2014, 10:36
سلام كسي هست كمكم كنه موتو ايكس من ورژن ٤.٢.٢ هستي هر كاري كردم اپديت نشد اول فكر كردم لاكه بعد چند تا تحقيق فهميدم انلاكه هيچ مشكلي باهاش ندارم تو كار كردن باهاش فقط ميخوام اپديت بشه و وقتي گزينه اپديت رو ميزنم يه همچين پيغامي مياد your device is up to date. No update is necessary at this time. اخر اگه راهي واسه اپديت شدن نداره ميتونم فلش كنم

سلام دوست عزیز...

شما System Version گوشیتون رو بدین، و بفرمایین که مدل گوشیتون چیه و برای چه اوپراتوری هستش ؟

موفق باشین...

----------------------

مدیریت محترم و دوستان عزیز؛

موافقین یه تاپیک برای نمونه عکس های گرفته شده با Moto X داشته باشیم ؟

ye_2ust
19-05-2014, 11:05
139.10.51.ghost_verizon.verizon.en.us مدل گوشيم moto x ببخشيد از كدوم قسمته بايد بدونم مال كدوم اپراتوره. ممنون كه جواب داديد

ye_2ust
19-05-2014, 11:31
[QUOTE=™ALI;4259894]سلام دوست عزیز...

شما System Version گوشیتون رو بدین، و بفرمایین که مدل گوشیتون چیه و برای چه اوپراتوری هستش ؟

موفق باشین...
از كجا بايد بفهمهم مال كدوم اپراتوره بعد من گوشي از ال ديجيتال خريدم

lord of moto
19-05-2014, 18:52
سلام دوست عزیز...

موفق باشین...

----------------------

مدیریت محترم و دوستان عزیز؛

موافقین یه تاپیک برای نمونه عکس های گرفته شده با Moto X داشته باشیم ؟

سلام و درود
بنده موافقم ولی اگر فقط می خواهید عکس باشه باید در تالار عکاسی باشه
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=228

یا در همین کلوپ

راستی علی جان خیلی لطف می کنی که به این انجمن سر می زنی می دونم گرفتاری ولی خیلی بامرامی که تنهامون نمیزاری
ممنونم :ax:

ye_2ust
20-05-2014, 13:20
سلام علي اقا ميتونيد كمك كنيد

™ALI
21-05-2014, 18:34
139.10.51.ghost_verizon.verizon.en.us مدل گوشيم moto x ببخشيد از كدوم قسمته بايد بدونم مال كدوم اپراتوره. ممنون كه جواب داديد

سلام مجدد...

ببخشید که دیر جواب میدم، واقعاً گرفتارم...

دوست من، 139.10.51 که نوشتین درسته ؟! یا 139.10.53 ؟

میشه بفرمائین وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنید، اسم درایوی که میسازه چیه ؟

Motorola Moto X XT1058 for AT&T
Motorola Moto X XT1053 for T-Mobile
Motorola Moto X XT1052 for Europe
Motorola Moto X XT1056 for Sprint
Motorola Moto X XT1060 for Verizon
Motorola Moto X XT1055 for U.S. Cellular

اینجور که شما نوشتین، گوشیتون باید برای اوپراتور Verizon باشه، ولی من حس میکنم توی سیستم ورژن اون عدد 51، باید 53 باشه... مجدد چک کنید ببینم درسته یا نه، و مدل گوشیتونم بگین عالی میشه...

موفق باشی... :ax:

سلام و درود
بنده موافقم ولی اگر فقط می خواهید عکس باشه باید در تالار عکاسی باشه
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=228

یا در همین کلوپ

راستی علی جان خیلی لطف می کنی که به این انجمن سر می زنی می دونم گرفتاری ولی خیلی بامرامی که تنهامون نمیزاری
ممنونم :ax:

سلام سعید جان...

وظیفم رو انجام میدم...

در مورد تاپیک هم سعی میکنم فعلاً چند نمونه عکس اینجا بذارم، اگه خواستی توی اون پیج فیس هم بذار !

موفق باشی... :ax:

lord of moto
21-05-2014, 19:30
علی جان واقعا ممنونم :ax:

راستی دم دستت تخته سفید نداری ؟ به اندازه یه کلاس بری ته بعد یه عکس بگیری ببینیم کیفیتش چطوریه ؟؟

در مورد پیج هم به روی چشم

:ax:

ye_2ust
22-05-2014, 07:11
سلام علي اقا وقتي وصل ميكنم اسم درايو اينه xt1060 ، بعد بازم نگاه كردم 51 هستش و اپراتورشم طبق گفته شما verizone مدل گوشي چيزي كه روي برچسب كارتونش نوشته Motorola xt1058 moto x bi white. بازم ممنون كه وقتتون رو صرف جواب دادن به من ميكنيد مرسي

sepehr200
22-05-2014, 11:59
دوستان خبری از مدل جدید moto x نیست؟! اگر تا اواسط تابستان یا اواخرش میاد وایسیم اونو بخریم در غیز این صورت آل دیجیتال قراره طرح چوبشو بیاره از نمونه moto x ک همونو بگیریم!! ممنون میشم دوستان اطلاعاتی بدهند

ye_2ust
22-05-2014, 13:15
دوستان خبری از مدل جدید moto x نیست؟! اگر تا اواسط تابستان یا اواخرش میاد وایسیم اونو بخریم در غیز این صورت آل دیجیتال قراره طرح چوبشو بیاره از نمونه moto x ک همونو بگیریم!! ممنون میشم دوستان اطلاعاتی بدهند

اخر تابستون مياد moto x +1 و moto E هم داره مياد

lord of moto
22-05-2014, 16:45

حتما دقت کن اسمبل آمریکاشو بخری
خیلی تفاوت میان اسمبل چین و آمریکا هست !!

majid.m.m
22-05-2014, 19:00
moto x
سفارشی پشت چوبی اسمبل چین نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Behi8
23-05-2014, 08:59
سلام ... ای کسانی که از این گوشی استفاده می کنید ... لطفا به هر مشکلی برخوردید اینجا بگین که ما قبل از تهیه با همه مشکلاتش آشنا بشیم ... با سپاس فراوان

majid.m.m
23-05-2014, 09:44
دوست عزیز مشکلی نداره تا وقتی که بخوای روتش کنی رام کاستوم بریزی ودر کل گوشی رادستکاری کنی که خیلی سخت وتا حدی نشدنی میشه باتریش معمولیه دوربینش هم خوبه یه گوشی خاصه وگرنه ازنظر سخت افزار حرفی واسه گفتن نداره

lord of moto
23-05-2014, 11:16
تنها چیزی که استفاده ازش در این گوشی لذت بخش هست گفتن واژه Ok Google Now می باشد

™ALI
23-05-2014, 15:43
سلام علي اقا وقتي وصل ميكنم اسم درايو اينه xt1060 ، بعد بازم نگاه كردم 51 هستش و اپراتورشم طبق گفته شما verizone مدل گوشي چيزي كه روي برچسب كارتونش نوشته Motorola xt1058 moto x bi white. بازم ممنون كه وقتتون رو صرف جواب دادن به من ميكنيد مرسي

سلام مجدد خدمت شما :fl:
وظیفم رو انجام میدم دوست عزیز، بلاخره یه نفر که این گوشی رو داره باید تا میتونه راهنمایی کنه که مشکلی برای کسی پیش نیاد...

خب ! نمیدونم چیزی که روی جعبه نوشته درسته یا ورژن گوشی ! ولی اگه ریسک کار و مسئولیتش رو خودتون به عهده میگیرین، گوشیتون رو فلش کنید، در غیر اینصورت از این کار خودداری کنید...
منم قبلاً همین مشکل رو داشتم، ولی با خودم گفتم نهایت اینه که 300 خرج میکنم و کد آنلاک رو میخرم، ولی برای بوت گوشی مشکلی پیش نمیاد، فقط اگه بوت یکی نباشه ارور میده، و بایدفایل مناسب با بوت گوشی و اوپراتورتون رو نصب کنید...

توی لینک زیر فایل آپدیت اوپراتور گوشیتون رو بگیرین:

http://sbf.droid-developers.org/phone.php?device=0

فایل Blur_Version.164.55.2.ghost_verizon.Verizon.en.US آخرین ورژنی هستش که برای اوپراتور گوشیتون اومده...

فلش کردن هم راحته، شما اول درایور ها و برنامه RSD Lite رو نصب میکنید و بعد گوشی فول شارژ رو به کامپیوتر وصل میکنید، صبر میکنید که برنامه درایور ها رو پیدا کنه و بعد فایلی xml که توی فولدر آپدیت دانلود شده هست رو با برنامه انتخاب میکنید و بعدشم استارت میزنید...

آخرین ورژن درایور:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87010&page=4

آخرین ورژن RSD Lite:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=35003&page=3

وقتی فلش میکنید ممکنه 1 دقیقه اولی که گوشی بالا میاد آنتن نداشته باشید ! ولی نگران نباشید...

موفق باشی دوست من... :ax:
علی جان واقعا ممنونم :ax:

راستی دم دستت تخته سفید نداری ؟ به اندازه یه کلاس بری ته بعد یه عکس بگیری ببینیم کیفیتش چطوریه ؟؟

در مورد پیج هم به روی چشم

سلام سعید جان،
راستش تخته سفید نه، ولی میگردم پیدا میکنم...
توی پست بعدی چند تا عکس میذارم، امیدوارم که عکسا خوب باشه...

:loveit:

MOJI3180
23-05-2014, 16:50
وظیفم رو انجام میدم دوست عزیز، بلاخره یه نفر که این گوشی رو داره باید تا میتونه راهنمایی کنه که مشکلی برای کسی پیش نیاد...

خب ! نمیدونم چیزی که روی جعبه نوشته درسته یا ورژن گوشی ! ولی اگه ریسک کار و مسئولیتش رو خودتون به عهده میگیرین، گوشیتون رو فلش کنید، در غیر اینصورت از این کار خودداری کنید...
منم قبلاً همین مشکل رو داشتم، ولی با خودم گفتم نهایت اینه که 300 خرج میکنم و کد آنلاک رو میخرم، ولی برای بوت گوشی مشکلی پیش نمیاد، فقط اگه بوت یکی نباشه ارور میده، و بایدفایل مناسب با بوت گوشی و اوپراتورتون رو نصب کنید...

فایل Blur_Version.164.55.2.ghost_verizon.Verizon.en.US آخرین ورژنی هستش که برای اوپراتور گوشیتون اومده...

فلش کردن هم راحته، شما اول درایور ها و برنامه RSD Lite رو نصب میکنید و بعد گوشی فول شارژ رو به کامپیوتر وصل میکنید، صبر میکنید که برنامه درایور ها رو پیدا کنه و بعد فایلی xml که توی فولدر آپدیت دانلود شده هست رو با برنامه انتخاب میکنید و بعدشم استارت میزنید...

آخرین ورژن درایور:

آخرین ورژن RSD Lite:

وقتی فلش میکنید ممکنه 1 دقیقه اولی که گوشی بالا میاد آنتن نداشته باشید ! ولی نگران نباشید...

سلام سعید جان،

سلام بر علی آقای گل !
خوبی مشتی ؟!
تصادفی این صفحه رو دیدم گفتم ببینم اینجا چه خبره !
همانطور که علی آقا شک کرده منم به این شک شما دامن میزنم ! ورژن 1060 یه ورژن cdma هست معمولا .
1058 یه نسخه بین المللی آنلاک هست . شما کانتنت زیر رو ببینید البته 100 درصد درست نیستند ولی 99 درصد بهشون مطمئنمhttp://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/1.gif:

XT1049 - Republic Wireless
XT1052 - European - Sim ?
XT1053 -T-Mobile US, Dev Ed
XT1055 - US Cellular - Sim ?
XT1056 - Sprint - Sim Unlocked
XT1058 - AT&T, Rogers, Claro, Movistar, Vivo, Oi, TIM - Sim Unlocked
XT1060 - Verizon - Sim Locked

Model Number(s) -
T-Mobile (Developer Edition GSM) - XT1053
AT&T, Rogers, Vivo & Claro (Puerto Rico), Movistar & Claro (Chile) - XT1058
Verizon - XT1060
Sprint - XT1056
US Cellular - XT1055

Frequencies / Bands:
AT&T and T-Mobile - UMTS 850, 900, 1700/2100, 1900 MHz; GSM 850, 900, 1800 MHz AWS 1900, 2100 MHz
Verizon - CDMA:800, 1900 MHz
Sprint - CDMA:800, 1900 MHz

در مورد نسخه گوشی این دوستمون هم با توجه به گفته خودشون :139.10.51.ghost_verizon.verizon.en.us
این شجرنامه این ورژن و و نسخه های آپدیت شدش که میتونید اززیر بخونیدش ./ستون آخر
https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/94927/p/30,6720,8696

موفق باشیدhttp://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/53.gif
MOJI3180

™ALI
23-05-2014, 19:09
سلام بر علی آقای گل !
خوبی مشتی ؟!
همانطور که علی آقا شک کرده منم به این شک شما دامن میزنم ! ورژن 1060 یه ورژن cdma هست معمولا .
1058 یه نسخه بین المللی آنلاک هست . شما کانتنت زیر رو ببینید البته 100 درصد درست نیستند ولی 99 درصد بهشون مطمئنمhttp://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/1.gif:

Model Number(s) -
Verizon - XT1060
Sprint - XT1056
US Cellular - XT1055

Frequencies / Bands:
AT&T and T-Mobile - UMTS 850, 900, 1700/2100, 1900 MHz; GSM 850, 900, 1800 MHz AWS 1900, 2100 MHz

در مورد نسخه گوشی این دوستمون هم با توجه به گفته خودشون :139.10.51.ghost_verizon.verizon.en.us
https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/prod_answer_detail/a_id/94927/p/30,6720,8696

MOJI3180

به به سلااااااااااام آقا مجتبی گل :fl::fl::fl::fl::fl:
خیلی مخلصم :bt:

---------------

ye_2ust عزیز؛

آقا مجتبی اطلاعات بالایی دارن، طبق گفته های ایشون عمل کن، ولی خواهشاً اگه میخوای آپدیت کنی قبلش خوب فکر کن و بعد تصمیم بگیر...

انشاالله مشکلی پیش نمیاد و حسابی از گوشی لذت میبری... :ax:

lord of moto
23-05-2014, 21:04
به به
چشممان به مرد اول موتورولا ایران در این انجمن مجددا روشن شد :bo:

مجتبی جان خوش اومدی به تالار موتو ایکس :ax:

لذت میبرم وقتی میبینم دو گل ™ALI و MOJI3180 پشت سر هم پست زدن :aj:

MOJI3180
23-05-2014, 22:37
ممنونم علی جان تجربه شما یه چیز دیگست ...http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/1.gif
سعید جان ما خیلی وقته کفشامون را آویزون کردیم !

خب دوستان من نوشته های بالا را یه اصلاح یا آپدیت کنم که تاحدودی مشکل سردرگمی یوزر های 1060 هم کم شه !

طبق توافق نامه سال 2013 اپراتور ریزون و fcc آمریکا گوشی های این اپراتور بصورت آنلاک عرضه میشه وروی تمام شبکه های gsm کار میکند

Verizon phones are SIM unlocked per an FCC agreement when they bought the C Block frequencies

Verizon doesn't SIM lock their phones. I remember when the Droid Maxx came out reading an article about being able to use it on AT&T out of the box (albeit with HSPA+ only as it doesn't have AT&T LTE bands). You can take your phone to any country and use it on any GSM carrier that a. hast the right bands (which is most) and b. offers nano SIMs (again, this is most). This includes AT&T and T-Mobile in the US

All 4G LTE verizon phones are global ready, which means as long as you have the correct GSM bands in the Moto X to go abroad, and get a local sim card to use

طبق مطالب بالا این دوستمون به راحتی میتونه از رام های وریزون واسه آپدیت گوشی خودشون استفاده کنند .البته با مسئولیت خودشون http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/3.gif

ye_2ust
25-05-2014, 15:02
سلام و خسته نباشيد هم به اقا علي و اقا مجتبى ، مشكل من حل شد فقط توي قسمت bootloader يكم گير كرده بودم كه اونم حل شد بازم مرسي

majid.m.m
25-05-2014, 17:09
سلام دوستان
اون گوشیهای که به صورت کاستومیز شما ازسایت موتورولا خریداری میکنید وgsmunlock هستن ایا بوت لودرشون بازه وایا تو ورژن 4.4.2روت میشن ممنون

™ALI
26-05-2014, 19:51
سلام خدمت همه دوستان عزیز...:fl:

خیلی به بنده لطف دارین، امیدوارم بتونم این محبت ها رو جبران کنم... :ax:

اینم چند تا عکس که با دوربین گوشی گرفتم...
حجم و سایز عکس ها شاید یکم زیاد باشه، دستکاری نکردم حجم رو که کیفیت دوربین مشخص باشه...
توی یکی از عکس ها روی خورشید فوکوس کردم، این عکس با هیچ کدوم از گوشی هایی که اون لحظه کنارم بود به این شکل در نیومد ! (HTC One - iPhone 5 - iPhone 5s - Sony Xperia P)

http://cld.persiangig.com/preview/SEFc44dBA3/IMG_20140324_175904382.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/lKWc6GiDaV/IMG_20140324_175911418.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/PxvkOLkSIt/IMG_20140324_180432175.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/6J5LJCxLdy/IMG_20140324_181928373.jpg

بعداً دوباره عکس میذارم، عکس های توی شب...

موفق باشین...:loveit:

lord of moto
27-05-2014, 08:58
به نظر دوستان فروش ریزر اچ دی مکس و خرید موتو ایکس درسته یا نه ؟؟

™ALI
27-05-2014, 19:21
به نظر دوستان فروش ریزر اچ دی مکس و خرید موتو ایکس درسته یا نه ؟؟

سعید جان اگه از باتری گوشی فاکتور بگیری بله ! ولی اگه باتری برات خیلی مهمه همین گوشی که داری خیلی خوبه...
موتو ایکس رم بیشتری داره، و تا حالا هیچوقت برای من هنگ نکرده، حتی زمانی که رم و حافظه گوشی پر بوده...
اگه از گوشیت راضی هستی و مشکلی باهاش نداره تعویض نکن، صبر کن X+1 بیاد... :ax:

lord of moto
27-05-2014, 19:31
سعید جان اگه از باتری گوشی فاکتور بگیری بله ! ولی اگه باتری برات خیلی مهمه همین گوشی که داری خیلی خوبه...
موتو ایکس رم بیشتری داره، و تا حالا هیچوقت برای من هنگ نکرده، حتی زمانی که رم و حافظه گوشی پر بوده...
اگه از گوشیت راضی هستی و مشکلی باهاش نداره تعویض نکن، صبر کن X+1 بیاد... :ax:

گوشیم خداییش گوشیه خوبیه مخصوصا باطریش ولی دو تا نقص داره
- رم یک گیگ در برخی موارد امکان مولتی تسکسنگ رو ازم میگره مثلا نمی تونم با اسکایپ حرف بزنم و با گوشیم بازی کنم باید بازی رو متوقف کنم
- دوربینش فوکوسش مثل ریزر و مایلستونم نیست

کاشکی موتو ایکس هم کولار بود !

™ALI
27-05-2014, 22:35
گوشیم خداییش گوشیه خوبیه مخصوصا باطریش ولی دو تا نقص داره
- رم یک گیگ در برخی موارد امکان مولتی تسکسنگ رو ازم میگره مثلا نمی تونم با اسکایپ حرف بزنم و با گوشیم بازی کنم باید بازی رو متوقف کنم
- دوربینش فوکوسش مثل ریزر و مایلستونم نیست

کاشکی موتو ایکس هم کولار بود !

حسی که جنس موتو ایکس بهت میده کمتر از کولار نیست ! نمیدونم دستت گرفتی یا باهش کار کردی یا نه، ولی خیلی خیلی متفاوته...

lord of moto
27-05-2014, 23:48
حسی که جنس موتو ایکس بهت میده کمتر از کولار نیست ! نمیدونم دستت گرفتی یا باهش کار کردی یا نه، ولی خیلی خیلی متفاوته...

فقط و فقط پشت ویترین دیدمش :ak:
کاشکی موتو ایکس مموری می خورد و یا HDMI

علی جان بین دروید الترا و موتو ایکس کدوم بهتره ؟؟
راستیشما گفتید حتی وقتی رمم پر میشه هنگ نمیکنه !! مگه 2 گیگ پر میشه ؟؟

™ALI
29-05-2014, 08:50
فقط و فقط پشت ویترین دیدمش :ak:
کاشکی موتو ایکس مموری می خورد و یا HDMI

علی جان بین دروید الترا و موتو ایکس کدوم بهتره ؟؟
راستیشما گفتید حتی وقتی رمم پر میشه هنگ نمیکنه !! مگه 2 گیگ پر میشه ؟؟

برنامه Tango خیلی سنگینه، بعضی وقتا که همه برنامه ها باز هستن رم تقریباً پر میشه (حدود 200 مگابایت خالی میمونه) و بیشتر حجم رو هم این برنامه لعنتی میگیره، گاهی هم فایر فاکس وقتی تب زیادی بازه حجم رم رو اشغال میکنه ولی در کل هیچوقت هنگ نکرده، حافظه گوشی هم همیشه پر هستش، چون عکس زیادی توی گوشی دارم و معمولاً 300 مگابایت فضای خالی دارم....

سعید جان اگه دوس داشتی بیا گوشی رو ببین و باهاش کار کن ببین چطوریاست، بعد تصمیم برای خرید بگیر... (خواستی توی پیغام شخصی هماهنگ میکنیم)
اولترا رو هم دستم گرفتم، ولی برای من اون سایز یکم بزرگه و حس میکنم 4.7" سایز مناسبیه... البته 5" هم خیلی خوبه، ولی فعلاً با توجه به شرایط کاریم که یکم مراقبت از گوشی سخته ترجیح میدم گوشیه کوچیکتری دستم باشه...

SDC110
31-05-2014, 08:31
سلام خدمت همه دوستان عزیز...:fl:

خیلی به بنده لطف دارین، امیدوارم بتونم این محبت ها رو جبران کنم... :ax:

اینم چند تا عکس که با دوربین گوشی گرفتم...
حجم و سایز عکس ها شاید یکم زیاد باشه، دستکاری نکردم حجم رو که کیفیت دوربین مشخص باشه...
توی یکی از عکس ها روی خورشید فوکوس کردم، این عکس با هیچ کدوم از گوشی هایی که اون لحظه کنارم بود به این شکل در نیومد ! (HTC One - iPhone 5 - iPhone 5s - Sony Xperia P)

http://cld.persiangig.com/preview/SEFc44dBA3/IMG_20140324_175904382.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/lKWc6GiDaV/IMG_20140324_175911418.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/PxvkOLkSIt/IMG_20140324_180432175.jpg
http://cld.persiangig.com/preview/6J5LJCxLdy/IMG_20140324_181928373.jpg

بعداً دوباره عکس میذارم، عکس های توی شب...

موفق باشین...:loveit:

علی جان سلام
خیلی خوشحالم که موتو ایکس داری و ازش لذت میبری
اما مراقب باش... عکاسی از خورشید به سنسور دوربین آسیب میزنه ها
ارادت 3>

Behi8
01-06-2014, 19:08
فوق العاده ست ... خارق العاده ست ... مخصوصا ok Google Now ... فقط من file manager رو پیدا نکردم ... نداره؟!

SDC110
02-06-2014, 23:39
فوق العاده ست ... خارق العاده ست ... مخصوصا ok Google Now ... فقط من file manager رو پیدا نکردم ... نداره؟!

نه نداره
باید دانلود کنی اپشو
es explorer یا file manager خوبن

lovely queen
05-06-2014, 23:41
دوربین موتو ایکس بهتره یا دوربین دروید الترا یا دروید مینی ؟
راستی هر سه رو آل دیجیتال آورده

Behi8
07-06-2014, 15:57
اندروید من آپدیت شد
خیلی حال می ده :)
http://img.tapatalk.com/d/14/06/07/e6ypamy2.jpg

Sent from my XT1053 using Tapatalk

Ali-1991
03-08-2014, 16:05
دوستان شارژر گوشی که از خارج از کشور میان با پیریز های ایران همخوانی ندارند درسته؟ چطور باید این گوشی رو شارژ کرد؟ با بقیه شارژر های آندرویدی مشکلی ایجاد نمیکنه برای این گوشی؟

lovely queen
04-08-2014, 01:51
دوستان شارژر گوشی که از خارج از کشور میان با پیریز های ایران همخوانی ندارند درسته؟ چطور باید این گوشی رو شارژ کرد؟ با بقیه شارژر های آندرویدی مشکلی ایجاد نمیکنه برای این گوشی؟

تبدیلش رو لوارم برقی فروش ها دارن
شارژر شما دو کاناله هست ؟

Ali-1991
04-08-2014, 04:15
تبدیلش رو لوارم برقی فروش ها دارن
شارژر شما دو کاناله هست ؟

گوشی رو ندارم میخوام سفارش بدم بیارن برام برای همین پرسیدم. بعله تبدیل هست اما این تبدیل ها ضرری نداره برای باطری؟ از نظر ولتاژ؟ شما این گوشی رو دارید؟ میتونید منو راهنمایی کنید راجع به اینکه مشکل خاصی داره یا نه؟ بین این گوشی و Htc One مرددم. ممنون میشم راهنمایی کنید

lovely queen
04-08-2014, 19:07
گوشی رو ندارم میخوام سفارش بدم بیارن برام برای همین پرسیدم. بعله تبدیل هست اما این تبدیل ها ضرری نداره برای باطری؟ از نظر ولتاژ؟ شما این گوشی رو دارید؟ میتونید منو راهنمایی کنید راجع به اینکه مشکل خاصی داره یا نه؟ بین این گوشی و Htc One مرددم. ممنون میشم راهنمایی کنید

من خودم مکس دارم شارژرش دو usb هست یعنی میشه همزمان دو گوشی رو باهاش شارژ کرد و دوشاخه اس تخت هست برای همین برایش تبدیل تهیه کرده ام
تا الانم مشکلی نداشتم

lovely queen
08-08-2014, 22:14
کسی این روش رو برای روت کردن تست کرده ؟؟
http://forum.xda-developers.com/moto-x/orig-development/root-moto-x-carriers-update-9-13-2013-t2442584

lord of moto
09-08-2014, 14:45
کسی این روش رو برای روت کردن تست کرده ؟؟
http://forum.xda-developers.com/moto-x/orig-development/root-moto-x-carriers-update-9-13-2013-t2442584

فکر نمی کنم مشکلی داسته باشه
چون یک مدیر در انجمن XDA ارائه داده
در ضمن دوستان هم نتیجه خوبی رو گزارش داده اند

mohammad WAVEII
12-08-2014, 00:35
دوستان من توی هفته اینده میخوام این گوشی رو بگیرم اگه نکته یا مورد خاصی قبل از خرید باید بهش توجه کنم لطفا بهم بگین
در ضمن اگه جایی سراغ دارین انلاک فکتوری با قیمت مناسب بفروشه معرفی کنین

mohammad WAVEII
12-08-2014, 12:01
دوستان من يه خورده عجله دارم بابت خريد اگه ميشه بگين كجا آنلاك فكتورى و اسمبل آمريكا رو ميشه گير آورد
راستى اگه كوشى لاك باشه بعدا آپديتش كنم يا كاري كنم كه گوشي از حالت آنلاك دستى دربياد و لاك بشه گوشي ميمونه رو دستم ؟ يا ميشه پول داد آنلاكش كرد ويا خودمون تو خونه آنلاك دستيش كنيم؟

lovely queen
12-08-2014, 19:04
دوستان من يه خورده عجله دارم بابت خريد اگه ميشه بگين كجا آنلاك فكتورى و اسمبل آمريكا رو ميشه گير آورد
راستى اگه كوشى لاك باشه بعدا آپديتش كنم يا كاري كنم كه گوشي از حالت آنلاك دستى دربياد و لاك بشه گوشي ميمونه رو دستم ؟ يا ميشه پول داد آنلاكش كرد ويا خودمون تو خونه آنلاك دستيش كنيم؟

آنلاک فکتوری بدون اوپراتور در پشت فقط و فقط تولید چین هست
همچین چیزی امکان نداره :ag: گوشی به دو صورت آنلاک میشود یک توسط کمپانی و دوم به وسیله کد آنلاک در هر دو مورد شما اجازه نصب آپدیت را دارید و بعد از آپدیت گوشی لاک نمی شود ولی اگر بخواهید فریمور را با برنامه های RSDLite بر روی گوشی فلش کنید اگر حالت دوم باشد نیاز دارید همان کدی که خریداری کرده اید را مجددا در گوشی وارد کنید البته اگر همان فریمور (بیلد نامبر یکسان) باشد نیازی نیست
در ضمن اوپراتور AT&T با مدل عددی XT1058 و اوپراتور Verizon با مدل عددی XT1060 به طور پیش فرض آنلاک می باشند
اوپراتورهای Sprint با مدل عددی XT1056 و T-Mobile با مدل عددی XT1053 روش کرک کردنش در XDA موجود هست
اوپراتور U.S. Cellular لاک می باشند که باید برایشان کد خریداری کرد
من خودم از علاالدین طبقه همکف برای دوستم خریداری کردم به 4.4.4 هم آپدیت شده و روت شده هست

mohammad WAVEII
13-08-2014, 16:43
داداش زياد سر در نيووردم خودت كدومشو پيشنهاد ميدي ؟

lord of moto
13-08-2014, 18:03
داداش زياد سر در نيووردم خودت كدومشو پيشنهاد ميدي ؟

سلام و درود
مژگان خانم که توضیح کامل دادن خدمتتوت هر کجا رو متوجه نشدید بگید براتون بازش کنم :ah:

دوست عزیز شما اگر می خواهید از خریدتون پشیمون نشوید باید قبلش اطلاعات محصولی رو که می خواهید بخرید رو بررسی کنید
البته این امر نیازمند دانش کافی می باشد که باید سطح دانش خودتون رو افزایش دهید اگر می خواهید گول سخنان بی ربط دیگران از جمله فروشندگان رو نخورید

mohammad WAVEII
13-08-2014, 19:03
سلام و درود
مژگان خانم که توضیح کامل دادن خدمتتوت هر کجا رو متوجه نشدید بگید براتون بازش کنم :ah:

دوست عزیز شما اگر می خواهید از خریدتون پشیمون نشوید باید قبلش اطلاعات محصولی رو که می خواهید بخرید رو بررسی کنید
البته این امر نیازمند دانش کافی می باشد که باید سطح دانش خودتون رو افزایش دهید اگر می خواهید گول سخنان بی ربط دیگران از جمله فروشندگان رو نخورید
ببينيد منظورم اينه كه كدوم مدلش بر اساس تجربيات پيشنهاد ميدن و بيشتر دستم باز هست براى آپديت و اينجور چيزها
چون بلاخره همه كه استاد نيستن. :ah:

lord of moto
13-08-2014, 19:32
ببينيد منظورم اينه كه كدوم مدلش بر اساس تجربيات پيشنهاد ميدن و بيشتر دستم باز هست براى آپديت و اينجور چيزها
چون بلاخره همه كه استاد نيستن. :ah:

به نوشته های قرمز توجه کن !!!

آنلاک فکتوری بدون اوپراتور در پشت فقط و فقط تولید چین هست
همچین چیزی امکان نداره :ag: گوشی به دو صورت آنلاک میشود یک توسط کمپانی و دوم به وسیله کد آنلاک در هر دو مورد شما اجازه نصب آپدیت را دارید و بعد از آپدیت گوشی لاک نمی شود ولی اگر بخواهید فریمور را با برنامه های RSDLite بر روی گوشی فلش کنید اگر حالت دوم باشد نیاز دارید همان کدی که خریداری کرده اید را مجددا در گوشی وارد کنید البته اگر همان فریمور (بیلد نامبر یکسان) باشد نیازی نیست
در ضمن اوپراتور AT&T با مدل عددی XT1058 و اوپراتور Verizon با مدل عددی XT1060 به طور پیش فرض آنلاک می باشند
اوپراتورهای Sprint با مدل عددی XT1056 و T-Mobile با مدل عددی XT1053 روش کرک کردنش در XDA موجود هست
اوپراتور U.S. Cellular لاک می باشند که باید برایشان کد خریداری کرد
من خودم از علاالدین طبقه همکف برای دوستم خریداری کردم به 4.4.4 هم آپدیت شده و روت شده هست

سلام بر علی آقای گل !
خوبی مشتی ؟!

Model Number(s) -
Verizon - XT1060
Sprint - XT1056
US Cellular - XT1055

Frequencies / Bands:

MOJI3180

lord of moto
13-08-2014, 19:33
سوالی بود در خدمتم

mohammad WAVEII
13-08-2014, 21:06
موقع خريد روى جعبه نوشته ديگه كدوم يك از اين مدل هاست؟
مهم نيست كه از كجا بخرمش؟ مثلا اين كه جا افتاده ميگن بازار موبايل مورد اعتمادتره درسته ؟ چون قيمتاش 100تا معمولا بيشتره
من شنبه ميام تهران واسه خريد اين گوشى اميدوارم اين مدلش كه گفتين گيرم بياد :ah:

lord of moto
13-08-2014, 21:53
موقع خريد روى جعبه نوشته ديگه كدوم يك از اين مدل هاست؟
مهم نيست كه از كجا بخرمش؟ مثلا اين كه جا افتاده ميگن بازار موبايل مورد اعتمادتره درسته ؟ چون قيمتاش 100تا معمولا بيشتره
من شنبه ميام تهران واسه خريد اين گوشى اميدوارم اين مدلش كه گفتين گيرم بياد :ah:

به تصویر زیر دقت کن

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=977964&stc=1&d=1407955521

شماره 1
بر روی جعبه مدل XT1058 نوشته شده باشد که در این صورت در ادامه باید نوشته شده باشد
assemble and design in usa
شماره 2
بر روی گوشی نیز عبارت assemble and design in usa و مدل عددی XT1058 درج شده باشد
شماره 3
لوگوی AT&T در پشت گوشی باشد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=977965&stc=1&d=1407955787

من باز موبایل رو پیشنهاد نمی دهم به دو دلیل یک مغازه و یا دو مغازه (خواستی در پ خ اسمشون رو بهت میگم) فقط این گوشی رو دارن که هر دو از علاالدین تهیه کرده اند

در علاالدین مغازه های بیشتری این گوشی رو دارند و اگر بگردید قیمت دقیق بدست می آورید

در تهران مغازه های دیگری هم این محصول رو دارند منتهی من هر کدوم رو دیدم از سایت آل دیجیتال خریداری کرده بودن

mohammad WAVEII
14-08-2014, 19:22
توى بعضى جاها ديدم كه نوشته بودن نميشه مخاطب ذخيره كرد و زود پاك ميشه و يا زنگ گوشى رو نميشه تغيير داد اين مدلى كه شما پيشنهاد دادى اين مشكلات رو داره ؟

mohammad WAVEII
15-08-2014, 17:01
با تشكر از رهنمايى مدل 1058 گرفتم1.500 رو برچسب جعبه ننوشته بود 1058 اما پشت گوشى نوشته حتى اسم بلوتوث هم همينه
هندزفرى نداشت وubergizmo هم ننوشته بالاى لوگو پشت گوشى

Ali-1991
16-08-2014, 00:57
مبارکتون باشه. اون ubergizmo احتمالا یه نوشته سفارشیه که از طریق Motomaker سفارش دادن چیز خاصی نیست. دوستان اگر از طریق وبسایت موتو سفارش بدم و no contract و Gsm unlocked رو انتخاب کنم لوگو میخوره؟ اسمبل آمریکاس یا خیر؟

lovely queen
16-08-2014, 13:05
تمامی اسمبل های آمریکا با لوگوی اوپراتور هستند
اسمبل آلمان هم تازه در حال راه افتادن هست
اسمبل چین بدون لوگوی اوپرانور می باشد که طبق بررسی کاربران اسمبل چین دارای نویز تصویر در دوربین می باشد فکر کنم clear pixel سنسورش در چین دست کاری شده

mohammad WAVEII
16-08-2014, 15:43
چندتا سوال دارم
1 براى آپديت گوشى از همون منوى تنظيمات اقدام كنم يا بايد ورژن خاصى رو به طريقى ديگه نصب كنم؟
2 دوستان گفتن دوتا بازى خاص داره. والا ماكه هرچى گشتيم نديديم
3 ok google now چيه و از كجا بايد پيداش كنم ؟

XT1033
16-08-2014, 21:41
با تشكر از رهنمايى مدل 1058 گرفتم1.500 رو برچسب جعبه ننوشته بود 1058 اما پشت گوشى نوشته حتى اسم بلوتوث هم همينه
هندزفرى نداشت وubergizmo هم ننوشته بالاى لوگو پشت گوشى

مبارک باشه
مکان داره یک عکس در روز و یکی در شب با دوربینش بندازی و بدون کوچک کردن در اینجا قرار بدی

mohammad WAVEII
23-08-2014, 22:39
از آجرهای خیابون یکی با نور خورشید یکی هم تو شب با فلش خود گوشی بگیرم خوبه ؟

XT1033
24-08-2014, 03:32
از آجرهای خیابون یکی با نور خورشید یکی هم تو شب با فلش خود گوشی بگیرم خوبه ؟

اگر میتونی از تابلو بگیر با فاصله 10 متری تا نوشته ها رو ببینیم چطوری نشون میده

mohammad WAVEII
24-08-2014, 09:56
فلش تا 10 متر میره ؟ من تست میکنم و قرار میدم

mohammad WAVEII
24-08-2014, 15:37
مدل من xt 1058 هستش دوستانی که گوشیشون این مدل هستش بگن چجوری آپدیت کردن

XT1033
24-08-2014, 19:09
فلش تا 10 متر میره ؟ من تست میکنم و قرار میدم

یه چند تا عکس بگیر ببینیم کیفیتش چطوره نوشته تو عکس باشه که کیفیت و دقت معلوم بشه

mohammad WAVEII
25-08-2014, 17:21
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x-5601.php
توی اینچا نوشته اگه گوشی رو حالت استندبای قرار بگیره 576 ساعت روشن میمونه
والا مال من اگه 100 فول شارژباشه بعد هیچ کاری باهاش نکنم 72 ساعت بعد نهایتا 0 میشه
مشکل از گوشی منه یا مال شماها هم اینجوریه ؟
من آیفون 4s داشتم wave II داشتم n8 نوکیا هم داشتم اما هیچکدوم اینقدر وضعیت شارژش بد نبود

XT1033
25-08-2014, 17:32
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x-5601.php
توی اینچا نوشته اگه گوشی رو حالت استندبای قرار بگیره 576 ساعت روشن میمونه
والا مال من اگه 100 فول شارژباشه بعد هیچ کاری باهاش نکنم 72 ساعت بعد نهایتا 0 میشه
مشکل از گوشی منه یا مال شماها هم اینجوریه ؟
من آیفون 4s داشتم wave II داشتم n8 نوکیا هم داشتم اما هیچکدوم اینقدر وضعیت شارژش بد نبود

اندروید کلا باطریش ضعیفه

یه جند تا عکس از خود گوشی لااقل بزار دلمونو آب کردی
از روز نامه عکس بگیر فقط می خوام ببینم تو عکس نوشته ها معلوم میشه یا نه

mohammad WAVEII
25-08-2014, 18:44
این یه عکس از کتابی که دارم میخونم از فاصله حدودا 30 سانتی
http://upload7.ir/imgs/2014-08/66686105506703314744.jpg (http://upload7.ir/)

mohammad WAVEII
25-08-2014, 18:48
چندتا عکس هم از خود گوشی و همون صفحه که اینبار با آیپد 5 مگاپیکسلی گرفتم
http://upload7.ir/imgs/2014-08/30870059225416954779.jpg (http://upload7.ir/)
http://upload7.ir/imgs/2014-08/75572870367372905682.jpg (http://upload7.ir/)
http://upload7.ir/imgs/2014-08/14831859088692561046.jpg (http://upload7.ir/)

XT1033
25-08-2014, 23:24
دستت درد نکنه
راستی دوربینش یکم نویز به نظرت نداره ؟؟

یه بررسی می کنی ازش ؟؟ تو چند روز که خریدی مشکلی نداشته ؟
به نظرت خریدش خوبه یا .... چون با این قیمت الان میشه گالگسی اس 5 خرید

lovely queen
25-08-2014, 23:34
به به مبارک باشه بالاخره خریدی

راستی در خصوص آپدیت من مکسم رو آپدیت کردم به شدت پشیمونم خیلی مصرف رام و باطری در 4.4.4 بالا رفته
مدل چوبیش رو هم دیدی ؟

mohammad WAVEII
26-08-2014, 11:07
اندروید کلا باطریش ضعیفه

نه بابا کجا بقیه رگوشی ها اینجورن خیلی تحقیق کردم درباره بقیه گوشیها مثلا lg g2 رو گفتن توی هر 12 ساعت اگه باهاش کار نکنی فقط 1 درصد کم میکنه اما این گوشی توی 12 ساعت درصورتی که باهاش کار نکنی حدود 20 درصد از شارژش خودبه خود میره
not3 هم یه مدت دستم بود با اون صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت اما عملکرد مشابهی داره با g2
کلا نمیدونم فقط مال من اینجوریه یا بقیه بچه هایی که motox دارن هم همچین مشکلی دارن

mohammad WAVEII
26-08-2014, 11:16
دستت درد نکنه
راستی دوربینش یکم نویز به نظرت نداره ؟؟

یه بررسی می کنی ازش ؟؟ تو چند روز که خریدی مشکلی نداشته ؟
به نظرت خریدش خوبه یا .... چون با این قیمت الان میشه گالگسی اس 5 خرید
اصلا خریدنش توصیه نمیشه اگه فکر میکنی که یه برند خاص ارزشش رو داره اینهمه پول بدی سخت در اشتباهی چون کسی دیگه موتورولا رو نمیشناسه و در ضمن کیفیت ساخت گوشی بسیار پایینه

ضعف اصلی دوربینش نویز زیادشه
باورت میشه فایل های mkv رو نمیتونه پخش کنه ؟
یا مثلابازی های f hd رو با بدبختی اجرا میکنه ؟
شما با هزینه کمتر میتونین g2 یا htc one بگیرین که امکانات به مراتب بالاتری دارن
اندروید 4.4 هم هنوز برای گوشی عرضه نشده
به شخصه میخوام گوشی رو آخر تابستون ردش کنم
ok google و بخش پشتی گوشی از مزیت های گوشی هستن

lovely queen
26-08-2014, 12:34
اصلا خریدنش توصیه نمیشه اگه فکر میکنی که یه برند خاص ارزشش رو داره اینهمه پول بدی سخت در اشتباهی چون کسی دیگه موتورولا رو نمیشناسه و در ضمن کیفیت ساخت گوشی بسیار پایینه

ضعف اصلی دوربینش نویز زیادشه
باورت میشه فایل های mkv رو نمیتونه پخش کنه ؟
یا مثلابازی های f hd رو با بدبختی اجرا میکنه ؟
شما با هزینه کمتر میتونین g2 یا htc one بگیرین که امکانات به مراتب بالاتری دارن
اندروید 4.4 هم هنوز برای گوشی عرضه نشده
به شخصه میخوام گوشی رو آخر تابستون ردش کنم
ok google و بخش پشتی گوشی از مزیت های گوشی هستن

بازی ها رو که باید دیتای درست رو دریافت کنی فکر کنم گوشی شما هم adreno باشد
در مورد MKV هم برنامه mx player رو نصب کن
دوربین رو هم نمی دوم یکی تو همین تاپیک کلی از دوربینش تعریف کرده بود

mohammad WAVEII
26-08-2014, 13:14
نصب بازی رو اندروید رو بلدم و نگفتم اجرا نمیشه گفتم به سختی اجرا میشه
اتفاقا mx جز اولین چیزایی بود که دانلود کردم
ببین mkv اجرا میشه ولی اسلوموشن ! اما بقیه فرمتها رو خوب اجرا میکنه
دوربینش هم نویز زیاد داره اگه کسی راه حلی بلده خوشحال میشم راهنمایی کنه

lovely queen
26-08-2014, 15:57
نصب بازی رو اندروید رو بلدم و نگفتم اجرا نمیشه گفتم به سختی اجرا میشه
اتفاقا mx جز اولین چیزایی بود که دانلود کردم
ببین mkv اجرا میشه ولی اسلوموشن ! اما بقیه فرمتها رو خوب اجرا میکنه
دوربینش هم نویز زیاد داره اگه کسی راه حلی بلده خوشحال میشم راهنمایی کنه

من نگفتم که شما بلد نیستی گفتم دیتا باید هماهنگ باشه
مثلا خود من برای بازی wild bood حدود 4 تا دیتا adreno دانلود کردم هر 4 تا احرا می شد ولی فقط یکی با کیفیت مطلوب و رون اجرا شد
کلیپی که میگی رو که میگی اگر امکان داره شیر کن تا امتحان کنم
من روی filpout با cpu فوق پایین کلیپ 720 اجرا می کردم بعید می دونم moto x نتونه !!!
دوربین رو هم نمی دونم ولی مکس خود من هم نویز زیاد داره

mohammad WAVEII
26-08-2014, 19:11
بحث سر کیفیت نیست mp4 تا حالا هرچی ریختم اجرا کرده بحث سر فرمت فیلمها هست که نمیتونه روون mkv رو اجرا کنه

lord of moto
26-08-2014, 22:22
بحث سر کیفیت نیست mp4 تا حالا هرچی ریختم اجرا کرده بحث سر فرمت فیلمها هست که نمیتونه روون mkv رو اجرا کنه

مبارک باشه بالاخره خریدیش

بیلد نامبرتو بگو تا راهنماییت کنم به 4.4.4 آپدیت کنی
در خصوص پخش mkv برنامه های زیر تمام پشتیبانی می کنند
توصیه می کنم هر 6 تا رو تست کنی

https://play.google.com/store/search?q=mkv

در ضمن نصب کدک فراموش نشه

mohammad WAVEII
27-08-2014, 11:36
xt 1058
139.9.51.ghost att.ATT
بقیه نرمافزارهایی که گفتین رو هم تست میکنم امشب ممنون

lord of moto
27-08-2014, 12:30
xt 1058
139.9.51.ghost att.ATT
بقیه نرمافزارهایی که گفتین رو هم تست میکنم امشب ممنون

هنوز آپدیت 4.4.4 برای شما ارائه نشده
آخرین آپدیت 4.4.2 هست

لینک دانلود

http://sbf.droid-developers.org/download.php?device=0&file=849

آموزش فلش هم قبلا توسط دوستان در همین کلوپ گفته شده
موفق باشید

mohammad WAVEII
27-08-2014, 19:10
من هرچی کاری میکنم دیوایس منیجر برام اجرا نمیشه
شما این مشکل رو ندارین ؟

lord of moto
27-08-2014, 20:23
من هرچی کاری میکنم دیوایس منیجر برام اجرا نمیشه
شما این مشکل رو ندارین ؟

منظورتون از دیوایس منیجر چیه ؟ RSDLite یا ... ؟

mohammad WAVEII
27-08-2014, 22:47
علی جان توی این پست دوتا نرم افزار گفت که مورد نیاز هستن برا این کار
rsd دانلود و اجرا شد اما اون یکی رو نتونستم اجرا کنم

آخرین ورژن درایور:

آخرین ورژن RSD Lite:

سلام سعید جان،

lord of moto
28-08-2014, 07:53
علی جان توی این پست دوتا نرم افزار گفت که مورد نیاز هستن برا این کار
rsd دانلود و اجرا شد اما اون یکی رو نتونستم اجرا کنم

این نسخه رو تست کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87010&p=4026496&viewfull=1#post4026496

mohammad WAVEII
28-08-2014, 10:54
there are no updates for your device at this time
این پیغامی هست که میده چه اینترنت وصل باشه چه نباشه چه گوشی به pc وصل باشه چه نباشه .شاید چیزی رو از داخل گوشی باید فعال کنم ؟

farokhze
05-09-2014, 10:23
چجور اپدیت کنم نسخه ورایزون دارم از طریق ota می نویسه اپدیت هنوز نیومده

naran
01-10-2014, 23:47
دیروز از طریق OTA آپدیت شد به 4.4.4

:dd:

:dw:

lovely queen
15-10-2014, 23:27
کسانی که موتو جی دارن و گوشیشون روت هست تست کنید

http://forum.xda-developers.com/moto-g/general/how-to-unlock-advanced-camera-settings-t2884035

فعال کردن قابلیت های مخفی موتو جی

Calibration data
UI settings
Feature settings
KPI (msec)
Current (mAH)

Completely Manual Method
Here is the tutorial for those who want to get the hidden settings by manually editing the build.prop
Step 1
Make sure you device is rooted and download or use any File Explorer that has root access.

Step 2
navigate to: Root>System>build.prop

edit the build.prop file (MAKE A BACKUP FIRST) and search for this line:

Code:

ro.build.tags=release-keys

and change it to

Code:

ro.build.tags=test-keys

and save the file.

Step 3
Finally reboot your Device and you're done

بر روی موتو ایکس هم تست کردم جواب داد

zinedine
09-12-2014, 20:59
با سلام من به تازگی moto x 2014 خریدم.اما یک مشکلی که دارم اینکه فایل obb نمی سازه.دستی ام خودم می خوام درست کنم میگه یه فایل با این اسم وجود داره و فایلو درست نمیکنه در صورتی که چیزی وجود نداره.کسی هست که راه حل این مشکلو بدونه؟

adernalin_77
03-01-2015, 20:58
سلام. من این گوشی رو جدید خریدم 2013
1- نمی تونم دوربین رو فعال کنم و با نرم افزار دوربین که می رم فقط خودم رو نشون می ده :dg:
2- آپدیت رو که زدم گفت به کیت کت می تونی آپدیت بشی . حالا آپدیت کنم یا نه ؟ آنلاک و اسمبل آمریکا .
فعلا همین . ممنون .

* ضمنا مستند (SAMSARA 2011 720p -MASSiVE) رو که فکر کنم نسخه استانداردی ازش باشه رو خیلی عالی نشون داد . راحت هم می رفت جلو و عقب (1.46 گیگ mkv) . یک فیلم avi هم با کیفیت و زیر نویس خیلی خوب نشون داد .

adernalin_77
13-01-2015, 14:47
ظاهرا برخی از moto x ها دوربین اصلیشون کار نمی کنه -درصد خیلی پایین- موقع خرید حتما اول اون رو امتحان کنید . گاهی هم بعد از آپدیت اینطوری میشه . مشکل هم سخت افزاری هست و راهکار دقیقی نداره .

TranceaweSome
27-01-2015, 00:05
سلام دوستان به نظر شما این گوشی بهتر هستش یا Nexus 5 ؟

lord of moto
29-01-2015, 23:41
سلام دوستان به نظر شما این گوشی بهتر هستش یا Nexus 5 ؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=994490&stc=1&d=1422564026

adernalin_77
30-01-2015, 11:17
سلام. در مورد سوال قبلی در واقع من خودم رفتم بازار موبایل و نکسوس 5 رو دستم گرفتم . این نظر خودم هست ولی واقعا حالم از کیفیت بدنه خراب شد . چندباری به اسمش و نوشته روی میز دقت کردم که شاید یک گوشی دیگه رو برداشته باشم ولی متاسفانه کیفیت درب پشتش بد بود . باز هم هر کسی باید خودش بره و تست کنه . ممکنه یکی خوشش بیاد .
خوب حالا یک سوال دارم . من قبلا این گوشی moto x رو خریده بودم که بعد از کلی بازی که پروموبایل برام در آورد بعد از یک ماه پولش رو پس گرفتم . ولی یادم هست که گوشی رو روی 30 درصد بود که یکدفعه خاموش شد و مجبور شدم بزنم به شارژ تا دوباره باهاش کار کنم . جاهایی هم خوندم که از باتری رضایت نسبی دارند ولی با این احوال ممکنه یکی اینجا که گوشی رو داره نظرش رو در باره کیفیت باتری با توجه به استفاده ای که از اون داشته عنوان بکنه ؟ ممکنه تا ماه آینده دوباره برای خرید (البته فقط حضوری) اقدام کنم و این مسئله باتری فقط نگرانم کرده وگرنه واقعا گوشی تاپی بود .

lord of moto
30-01-2015, 18:43
سلام. در مورد سوال قبلی در واقع من خودم رفتم بازار موبایل و نکسوس 5 رو دستم گرفتم . این نظر خودم هست ولی واقعا حالم از کیفیت بدنه خراب شد . چندباری به اسمش و نوشته روی میز دقت کردم که شاید یک گوشی دیگه رو برداشته باشم ولی متاسفانه کیفیت درب پشتش بد بود . باز هم هر کسی باید خودش بره و تست کنه . ممکنه یکی خوشش بیاد .
خوب حالا یک سوال دارم . من قبلا این گوشی moto x رو خریده بودم که بعد از کلی بازی که پروموبایل برام در آورد بعد از یک ماه پولش رو پس گرفتم . ولی یادم هست که گوشی رو روی 30 درصد بود که یکدفعه خاموش شد و مجبور شدم بزنم به شارژ تا دوباره باهاش کار کنم . جاهایی هم خوندم که از باتری رضایت نسبی دارند ولی با این احوال ممکنه یکی اینجا که گوشی رو داره نظرش رو در باره کیفیت باتری با توجه به استفاده ای که از اون داشته عنوان بکنه ؟ ممکنه تا ماه آینده دوباره برای خرید (البته فقط حضوری) اقدام کنم و این مسئله باتری فقط نگرانم کرده وگرنه واقعا گوشی تاپی بود .

اگر مشکل مادی نداری نکسوس 6 بخر از هر لحاظ از 5 بهتره !
فلسفه موتو ایکس سخت افزار قوی نیست !
موتو ایکس به شما امکان استفاده از گوشی با طراحی خودتون رو میده
برای برخی از افراد این مهمتر از هر سخت افزاریه

adernalin_77
30-01-2015, 22:34
اگر مشکل مادی نداری نکسوس 6 بخر از هر لحاظ از 5 بهتره !
فلسفه موتو ایکس سخت افزار قوی نیست !
موتو ایکس به شما امکان استفاده از گوشی با طراحی خودتون رو میده
برای برخی از افراد این مهمتر از هر سخت افزاریه

ممنون . چند باری تصمیم گرفتم droid turbo بگیرم ولی آخرش منطقی ندیدم 3.200 میلیون گوشی دستم بگیرم . یک گوشی اینقدر برام اهمیت نداره !
در واقع با 1.300 مطمئنا میشه گوشی های خیلی سرتری از این رو گرفت ولی از قیافه این خوشم اومده droid turbo و droid maxx هم همین طور شکیل به نظر میرسیدند ولی خوب .... . توی این بازاری که گوشی ها چهارگوش شدند و سامسونگ هم ... بین موتو x و droid max تصمیم گیری سختی بود .
در کل نگفتید کسی هست که مدتی این گوشی رو داشته باشه ؟ وضعیت باتری راضی هست ؟

lord of moto
31-01-2015, 09:20
ممنون . چند باری تصمیم گرفتم droid turbo بگیرم ولی آخرش منطقی ندیدم 3.200 میلیون گوشی دستم بگیرم . یک گوشی اینقدر برام اهمیت نداره !
در واقع با 1.300 مطمئنا میشه گوشی های خیلی سرتری از این رو گرفت ولی از قیافه این خوشم اومده droid turbo و droid maxx هم همین طور شکیل به نظر میرسیدند ولی خوب .... . توی این بازاری که گوشی ها چهارگوش شدند و سامسونگ هم ... بین موتو x و droid max تصمیم گیری سختی بود .
در کل نگفتید کسی هست که مدتی این گوشی رو داشته باشه ؟ وضعیت باتری راضی هست ؟

به نظر من خرید droid turbo و droid maxx در ایران اشتباه است !
نکسوس 6 و موتو ایکس خریدش بهتره

mohammad WAVEII
03-02-2015, 18:04

آخرین ورژن درایور:

آخرین ورژن RSD Lite:

سلام سعید جان،

اون لینک اول که مربوط به اپراتور هست خطا میده و انگار سایتش بسته شده

kamet
04-02-2015, 00:06
سلام
من تنظیمات اینترنت ایرانسل رو طبق سایت ایرانسل انجام دادم (به صورت دستی) روی moto x 1gen اندروید4.4.4
ولی وقتی دیتا گوشی رو روشن میکنم پیغام no APN specified on the device میاد روی صفحه گوشی و گوشی هم کند میشه هم خیلی داغ میکنه( دماش میره روی 55 درجه)
میخواستم ببینم تنظیمات دقیق اینترنت ایرانسل روی گوشیم چیه؟
البته گوشیم به اینترنت وصل میشه ولی این مشکلاتو دارم994842

kamet
05-02-2015, 12:34
سلام
من تنظیمات اینترنت ایرانسل رو طبق سایت ایرانسل انجام دادم (به صورت دستی) روی moto x 1gen اندروید4.4.4
ولی وقتی دیتا گوشی رو روشن میکنم پیغام no APN specified on the device میاد روی صفحه گوشی و گوشی هم کند میشه هم خیلی داغ میکنه( دماش میره روی 55 درجه)
میخواستم ببینم تنظیمات دقیق اینترنت ایرانسل روی گوشیم چیه؟
البته گوشیم به اینترنت وصل میشه ولی این مشکلاتو دارم994842

مرسی از دوستان خودم جوابمو پیدا کردم
بجز apn name که mtnirancell هست باید apn type رو هم بزنید default,supl

AHMADHAFEZY
15-02-2015, 11:11
اندروید ۵ نمیخواد برای موتو ایکس ۲۰۱۳ بیاد؟؟؟!!!

lord of moto
28-02-2015, 14:38
اندروید ۵ نمیخواد برای موتو ایکس ۲۰۱۳ بیاد؟؟؟!!!

هنوز خبری نشده

amira882
03-03-2015, 23:20
با سلام. خدمت دوستان مدل گوشی من 1058 که به اندروید 4.4.4 آپ شده. تو ارتباط با گوگل استور مشکل دارم. خواستم ...... استفاده کنم متاسفانه any connect ارور میده. ( فک کنم به خاطر روت نبودن دستگاه باشه) روتم که فک نکنم بشه. open connect رو هم امتحان کردم نشد. کسی میتونه راهنمایی کنه چه کنم؟

lovely queen
05-03-2015, 22:35
با سلام. خدمت دوستان مدل گوشی من 1058 که به اندروید 4.4.4 آپ شده. تو ارتباط با گوگل استور مشکل دارم. خواستم ...... استفاده کنم متاسفانه any connect ارور میده. ( فک کنم به خاطر روت نبودن دستگاه باشه) روتم که فک نکنم بشه. open connect رو هم امتحان کردم نشد. کسی میتونه راهنمایی کنه چه کنم؟

اینجا رو ببین

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86952

amira882
06-03-2015, 08:22
با سلام مجدد. اقا من با gprs میتونم به گوگل استور وصل شم اما با وای فای نه؟ چرا؟ متاسفانه از بس که سرعت gprs پایینه بازم به مشکل میخورم.

amira882
06-03-2015, 08:23
تو اینجا که آدرس دادین چیزی پیدا نکردم

oneil2
03-04-2015, 16:58
سلام
من موتو ایکس 2014 دارم ورژن اندرویدش 5.0 هست و روزی دو سه بار هنگ میکنه ریست میشه کسی راه حلی داره؟

lord of moto
03-04-2015, 23:48
سلام
من موتو ایکس 2014 دارم ورژن اندرویدش 5.0 هست و روزی دو سه بار هنگ میکنه ریست میشه کسی راه حلی داره؟

کاستوم رام هست یا فریمور ؟

oneil2
04-04-2015, 02:04
کاستوم رام هست یا فریمور ؟
والا من گوشی رو از کسی کارکرده خریدم نمیدونم که چجوری میشه فهمید کاستوم هست یا نه‌. خود طرف میگه که با وای فای اپ کرده و کاستوم نیس.

lord of moto
04-04-2015, 10:15
والا من گوشی رو از کسی کارکرده خریدم نمیدونم که چجوری میشه فهمید کاستوم هست یا نه‌. خود طرف میگه که با وای فای اپ کرده و کاستوم نیس.

لطفا یک عکس از about my phone قرار بدید

oneil2
04-04-2015, 17:01
لطفا یک عکس از about my phone قرار بدید
1000021

lord of moto
04-04-2015, 18:49
1000021

روی جعبه دستگاه مدل XT1060 درج شده ؟

با توجه به تاپیک بالا فریمور مربوطه رو دانلود کن
http://fwteam.grupoandroid.com/MotoX/
به فریمور جنریک برگرد

oneil2
05-04-2015, 08:05

به فریمور جنریک برگرد
این یعنی کاستوم رام نصبه روش؟ الان به جعبش دسترسی ندارم متاسفانه. ممنون بابت راهنمایی مفیدتون

oneil2
08-04-2015, 11:40

به فریمور جنریک برگرد
مدل گوشی xt1096 انلاک ورایزون
تو لینک بالا چیزی واسه این مدل نبود دادا

dishlame
11-04-2015, 04:38
هنوز برای xt1096 آپدیت نیومده ، چون این مدل تحت اپراتور آنلاک هست کمی دیرتر از بقیه مدل ها مثل Xt1095 براش آپیدت میاد
احتمالا به صورت دستی آپدیت را انجام دادند

mohsenking
11-04-2015, 11:52
بچه ها کد چک کردن گوشی موتورولا چیه ؟
میخوام نکسوز 6 بگیرم
کلوپ 6 رو ندیدم اینجا پرسیدم
ممنون میشم بگین

dishlame
12-04-2015, 23:49
سلام
موتورولا moto x 2014 رو تازه گرفتم و اندروید 4.4.4 هست .
آپدیت 5 براش نیومده ؟ می زنم میگه هنوز آپدیت نیومده
مدل عددی xt1092 هست .

MBM_KING
13-04-2015, 14:36
سلام ، گوشی موتو ایکس 2014 چراغ هشدار LED نداره ؟!! یا برای من کار نمی کنه ؟

lord of moto
13-04-2015, 20:23
سلام ، گوشی موتو ایکس 2014 چراغ هشدار LED نداره ؟!! یا برای من کار نمی کنه ؟

سلام
بله در بالا صفحه در قسمت مرکز

www.........com/watch?v=tmbIpot_8oc

dishlame
13-04-2015, 22:01
دوستان موتورولایی ، moto x 2014 آپدیت 5 رو دریافت کردید شما ؟

MBM_KING
14-04-2015, 00:07
برای من که روشن نمیشه ، آیا تنظیم خاصی داره ؟

lord of moto
14-04-2015, 21:01
2014 داران امتحان کنند

http://forum.xda-developers.com/moto-x-2014/general/ota-zip-brazil-retail-xt1097-soak-file-t2961114

http://forum.xda-developers.com/moto-x-2014/general/ota-pure-edition-lollipop-5-0-t2932625

dishlame
15-04-2015, 12:05
آپدیت میشه به راحتی ، فقط باید قبل از چک کردن از about->system apdate ای پی ایران استفاده نشود .
حجم 567 مگابایت هست

lord of moto
15-04-2015, 21:44
آپدیت میشه به راحتی ، فقط باید قبل از چک کردن از about->system apdate ای پی ایران استفاده نشود .
حجم 567 مگابایت هست

شما کدوم مدل رو دارید ؟

dishlame
16-04-2015, 01:06
شما کدوم مدل رو دارید ؟

Moto x 2014 ، و مدل XT1092
الان به 5 آپدیت کردم به راحتی

lord of moto
23-04-2015, 22:26
موتو ایکس نسل یک به 5.1 آپدیت شد

http://mobilesyrup.com/2015/04/23/moto-x-first-gen-android-5-1-whats-new/?utm_content=buffere8437&utm_medium=social&utm_source=plus.google.com&utm_campaign=buffer

warmin
29-05-2015, 15:22
سلام اساتید یه بنده خدایی هست موتو ایکس 2014 داره لاک republic wireles هست این و ازش بخرم میتونم انلاکش کنم؟هزینه انلاکش چقدر میشه؟

8amir
05-06-2015, 16:19
دوستان من احتمالا این تابستون moto x2014 یا اگر اومده باشه نسل بعدی رو می خوام بخرم
فقط سوالم اینه که ساپورت motorola چطوریه؟؟ official منظورمه البته...
مثلا تا چن سال دیگعه آپدیت می دن؟؟با توجه به همکاری های زیاد گوگالو موتورلا تو سال های اخیر... ممکنه در حد نکسوس ساپورت بشه؟؟؟
یه سوال بی ربط دیگه هم دارم که ممنون می شم جواب بدین...
اگر من گوشی contractدار بخرم که مثلا باید تا 2سال از یه اپراتور خاص استفاده کرد... راهی هست که unlock factory کرد و با اپراتورهای ایران استفاده کرد؟؟

lord of moto
06-06-2015, 13:14
دوستان من احتمالا این تابستون moto x2014 یا اگر اومده باشه نسل بعدی رو می خوام بخرم
مثلا تا چن سال دیگعه آپدیت می دن؟؟با توجه به همکاری های زیاد گوگالو موتورلا تو سال های اخیر... ممکنه در حد نکسوس ساپورت بشه؟؟؟
اگر من گوشی contractدار بخرم که مثلا باید تا 2سال از یه اپراتور خاص استفاده کرد... راهی هست که unlock factory کرد و با اپراتورهای ایران استفاده کرد؟؟

تا 5.1 آپدیت میشه
برای خرید کد آنلاک باید مبلغ زیادی برای خرید کد بپردازید بعد به هیچ عنوان برای کاربران ایرانی توصیعه نمی کنم گوشی لاک بخرند

GenomeX
06-06-2015, 13:41

دوست عزیز موتورلا ساپورت اش حرف نداره... حتی Moto X 2013 هم احتمالاً M‌رو بگیره. 2014 که قطعاً ساپورتش ادامه داره.

قوانین آپدیت موتورولا مثل نکسوس دو ساله هست (هرچند بعضی مدلهای نکسوس مثل نکسوس4 و نکسوس7 2012 به بیش از سه سال هم رسیدند)

البته بعیده به اندازه نکسوسها و البته به سرعت نکسوسها ساپورت بشه! (برای نمونه هنوز 5.1.1 جز برای ساعت Moto 360 که اون هم فقط تایید شده و هنوز عرضه نشده برای سایر مدلها نیومده اما نکسوسها حدود یک ماه هست آخرین نسخه اندروید رو استفاده میکنند) و البته ساپورت unofficial شون هم قطعاً به اندازه یک گوشیه Dev Edition (گوشی توسعه دهنده) نخواهد بود.
من خودم نکسوس دارم اما اگه بخوام یک زمانی از این مدل مهاجرت کنم به برند دیگه قطعاً انتخاب بعدیم موتورلا خواهد بود و انتخاب سوم هم OnePlus

نظر بنده هم میخواید گوشی رو آنلاک تهیه کنید بهتره... گرونتر هست اما حداقل خیالتون بابت لاک ناگهانی مثلاً بعد آپدیت راحته.

DEV3LOPER
10-06-2015, 07:45
سلام دوستان عزيز من موتوايكس خريدم ورژن Pure Edition از امريكا الان رو 5.0 هستم ميخوام برم 5.1 از اين راه درسته برم؟

http://www.carbontesla.com/2015/05/moto-x-2014-pure-edition-android-5-1-ota-zip/

و سوال ديگه اينكه ميگن باگ داره اندرويد 5.1 مربوط به اون بروزرساني بالا هم ميشه؟ اينم لينك باگش تو 5.1:

http://www.gsmarena.com/moto_x_2014_pure_edition_android_51_rollout_halted-news-12589.php

يعني اون ورژن بالايي رو دانلود نكنم هنوز؟

DEV3LOPER
13-06-2015, 07:18
دوستان يك سوال ديگه هم داشتم اينكه اين گوشي LED Notification داره يا نه؟اگه داره چجوري فعال ميشه؟

GenomeX
13-06-2015, 12:30
سلام دوستان عزيز من موتوايكس خريدم ورژن Pure Edition از امريكا الان رو 5.0 هستم ميخوام برم 5.1 از اين راه درسته برم؟

http://www.carbontesla.com/2015/05/moto-x-2014-pure-edition-android-5-1-ota-zip/

و سوال ديگه اينكه ميگن باگ داره اندرويد 5.1 مربوط به اون بروزرساني بالا هم ميشه؟ اينم لينك باگش تو 5.1:

http://www.gsmarena.com/moto_x_2014_pure_edition_android_51_rollout_halted-news-12589.php

يعني اون ورژن بالايي رو دانلود نكنم هنوز؟

بله کاملاً روش sideload کردن درسته فقط یک نکته روی 5.1 یعنی Api-level-22 از نسخه adb v 1.0.32 استفاده کنید. در ضمن بوتلودر هم بسته باشه و ریکاوری اصلی گوشی.

دوستان يك سوال ديگه هم داشتم اينكه اين گوشي LED Notification داره يا نه؟اگه داره چجوري فعال ميشه؟
اگه نکسوس 6 رو از روی این ساخته باشند بله داره چون نکسوس 6 داره (در زیر اسپیکر مکالمه مخفی شده مال نکسوس6)

lord of moto
13-06-2015, 23:54

این گوشی قابلیت moto display داره

DEV3LOPER
14-06-2015, 07:02
این گوشی قابلیت moto display داره

سلام بله داره ولي چراغ هشدار نداره كه چراغ بزنه البته نكسوس 6 مخفي هستش...

naran
19-06-2015, 13:18
چه خبر از آپدیت 5 هنوز برای من چیزی نیومده :bi:

naran
20-06-2015, 21:44
چه خبر از آپدیت 5 هنوز برای من چیزی نیومده :bi:

خوب دوستان امروز آپدیت 5.1 OTA اومد البته با فیل شکن حجم هم 650 مگ بود والان هم دارم حالشو می برم :bv::ay::bt:

moj3131
23-06-2015, 16:11
سلام
اندروید ۵ برای موتو ایکس ۲۰۱۳ منتشر میشه؟

lord of moto
26-06-2015, 20:12
سلام
اندروید ۵ برای موتو ایکس ۲۰۱۳ منتشر میشه؟

برای یکسری که منتشر شده
بیلد نامبر و مدل عددی رو بگو تا بهتر جواب بدم

moj3131
26-06-2015, 22:50
مدل xt1058
بیلد نامبر:kxa21.12-L1.26

236
03-07-2015, 19:31
سلام من یه مشکل دارم، این گوشی رو به تازگی خریدم، گوشی قبلیم در انتخاب نوع اینترنت بین 3g و 2g هم گزینه اتومات داشت و هم گزینه انحصاری اون شبکه، یعنی دیگه اتومات خود گوشی نوع اتصال اینترنت رو تغییر نمیداد، اما الان تو موتو ایکس با وجود اینکه نوع اپشن اینترنت رو روی 3g تنظیم می کنم اما حالت اتومات داره، تو منزل در دقیقه بین 3g و 2g در نوسانه...پدر منو دراورده...دوستان پیشنهادی دارند؟ ایا نرم افزاری وجود داره که بشه اینترنت رو فقط در حالت 3g ثابت قرار داد؟

Bergkamp
04-07-2015, 20:05
سلام بچه ها
من میخوام این گوشی رو بخرم...
اونهایی که آرم اپراتور دارن پشتشون حتما باید آنلاک باشند؟ و اینکه میگن اپراتور دوساله و این صحبتا چیه قضیش؟
یه مورد دیگه اینکه فرق بین انلاک اپراتور با انلاک فکتوری توی چیه؟

Bergkamp
10-07-2015, 14:01
سلام بچه ها
من میخوام این گوشی رو بخرم...
اونهایی که آرم اپراتور دارن پشتشون حتما باید آنلاک باشند؟ و اینکه میگن اپراتور دوساله و این صحبتا چیه قضیش؟
یه مورد دیگه اینکه فرق بین انلاک اپراتور با انلاک فکتوری توی چیه؟

چقدر مسئولین بخش موتورولا کم کارن، البته حقم دارند چون تعداد گوشی های موتورولا کمه تو ایران،
ولی این دلیل نمیشه که جواب یه سئوال خیلی معمولی انقدر بی پاسخ بمونه
همیشه هم پست هارو حذف میکنین، مثل این یکی.....

lord of moto
10-07-2015, 18:09
چقدر مسئولین بخش موتورولا کم کارن، البته حقم دارند چون تعداد گوشی های موتورولا کمه تو ایران،
ولی این دلیل نمیشه که جواب یه سئوال خیلی معمولی انقدر بی پاسخ بمونه
همیشه هم پست هارو حذف میکنین، مثل این یکی.....

دوست عزیز پست کسی بی دلیل حذف نشده !
سوال های تکراری که قبلا در انجمن پاسخ داده شده برای جلوگیری از اسپم پاسخ داده نمی شود
بهتر است قبل از پرسیدن سوال در انجمن جست و جو کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=315819&p=4262889&viewfull=1#post4262889

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=315819&p=4265553&viewfull=1#post4265553

Bergkamp
13-07-2015, 20:41
دوست عزیز پست کسی بی دلیل حذف نشده !
سوال های تکراری که قبلا در انجمن پاسخ داده شده برای جلوگیری از اسپم پاسخ داده نمی شود
بهتر است قبل از پرسیدن سوال در انجمن جست و جو کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=315819&p=4262889&viewfull=1#post4262889

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=315819&p=4265553&viewfull=1#post4265553

ممنون
ولی بعد از پست اولم یه پست دیگه داده بودم که حذف شد!!!!

hadi447
15-07-2015, 17:39
سلام
من دو تا سوال داشتم. شاید تکراری باشه ولی تعداد صفحه ها زیاد شده نتمم ضعیفه .
moto x2013 رو چجوری میشه آپدیت کرد؟
منمیخوام moto x 2014 بگیرم.چه چیزایی رو توجه کنم اگه ممکنه یه راهنمایی کنید منو
ممنون

lord of moto
17-07-2015, 02:16
سلام
من دو تا سوال داشتم. شاید تکراری باشه ولی تعداد صفحه ها زیاد شده نتمم ضعیفه .
moto x2013 رو چجوری میشه آپدیت کرد؟
منمیخوام moto x 2014 بگیرم.چه چیزایی رو توجه کنم اگه ممکنه یه راهنمایی کنید منو
ممنون

سلام
- اتصال به عنبردست امریکا و انتخاب گزینه system update
- ریفربیش رو نخر !!! بهترین روش بررسی IMEI و نسخه دستگاه با سایت موتورولا ، توجه کن گوشی های موتورولا در ایران نه نمایندگی داره و نه گارانتی گول تبلیغات کذب رو هم نخور
سعی کن نسخه 32 رو بخری چون هنوز خبری از ریفربیش بودن این نسخه ارائه نشده

hadi447
19-07-2015, 12:03
منظورتون از ریفربیش همون رفرش ه ؟ (مثه آیفون؟ )
میشه راجع به این بیشتر توضیح بدین؟

vahidtato
19-07-2015, 16:28
سلام
دوستان اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی بکنه
میخوام این کد *724# رو بگیرم اما مینویسه call forwarding function is not allowed while roaming
مشکل چیه؟
ولی کد همراه اول مثل شارژ یا کد های دیگش مشکل نداره
moto x 2013
android 4.2.2
verizon
xt1060
ممنون

lord of moto
20-07-2015, 01:10
منظورتون از ریفربیش همون رفرش ه ؟ (مثه آیفون؟ )
میشه راجع به این بیشتر توضیح بدین؟

Refurbishment

https://en.wikipedia.org/wiki/Refurbishment_%28electronics%29

lord of moto
20-07-2015, 01:11
سلام
دوستان اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی بکنه
میخوام این کد *724# رو بگیرم اما مینویسه call forwarding function is not allowed while roaming
مشکل چیه؟
ولی کد همراه اول مثل شارژ یا کد های دیگش مشکل نداره
moto x 2013
android 4.2.2
verizon
xt1060
ممنون

گوشیتون چون لاک هست با USSD خارج از ویرایزون قابلیت کار کرد ندارد
بهتر بود برای AT&T رو خریداری می کردید

hadi447
20-07-2015, 05:16
منظورم راه تشخیصش بود؟
الان تو بازار چند تا مدل داره ؟
انلاک و غیر انلاک اش چه فرقی میکنه؟(چجوری میشه فهمید آنلاکه یانه؟)
وای چقد سوال :))))

vahidtato
20-07-2015, 14:39
گوشیتون چون لاک هست با USSD خارج از ویرایزون قابلیت کار کرد ندارد
بهتر بود برای AT&T رو خریداری می کردید

گوشی آنلاک هست .الان با جیرینگ یا *780# تست کردم به خوبی جواب داد.شما مثل اینکه دقت نکردید نوشتم سیم همراه اول روشه
دلیلش هم طبق فروم های خارجی که من جستجو کردم ناسازگاری بعضی از کد هاست که مخرب تشخیص داده میشن و در واقع درگاه ussd امنی نیستن
همین الان جیرینگ رو تست کردم که عالی جواب میده. البته این توضیحات رو دادم تا دوستانی که به این مشکل بر می خورن نگران نشن
ممنون از پاسخ شما

vahidtato
20-07-2015, 14:48
منظورم راه تشخیصش بود؟
الان تو بازار چند تا مدل داره ؟
انلاک و غیر انلاک اش چه فرقی میکنه؟(چجوری میشه فهمید آنلاکه یانه؟)
وای چقد سوال :))))
راه تشخیص رفرش یا غیر رفرش رو میتونی فقط با باز کردن گوشی متوجه بشی
چون روی اون قطعه ای که تعویض شده یه برچسب رفرش زده شده به این معنی که این قطعه دوباره چایگزین شده.
آنلاک هم مشخصی یه سیم همراه اول بنداز روش آنتن داد آنلاک اگرم نداد لاک هست البته تاجایی که من میدونم گوشی های موتو ایکس at@t و vrizon دیگه لاک نیستن مگه سری خیلی قدیمی. الان اکثرا تو بازار یا اسمبل چین هست که بدون آرم این اپراتور ها رو در پشت هست یا اسمبل usa که آرم یکی از این دو اپراتور پشت در گوشی دیده میشه که مسلما مدل دوم پیشنهاد میشه.آنلاک یعنی اینکه میتونی سیم کارت هر کشوری رو گوشیت بندازی میتونی زنگ بزنی اما اگه لاک باشی تحت یک اپراتور حتما باید سیم کارت همون اپراتور رو در مناطق تحت پوشش استفاده کنی تا بتونی مکالمه داشته باشی وگرنه آنتن نداری
امیدوارم جواب سوالاتت رو گرفته باشی

hadi447
20-07-2015, 15:54
ممنون از راهنماییت
پس شما پیشنهادتون vrizon ه؟

vahidtato
20-07-2015, 17:27
ممنون از راهنماییت
پس شما پیشنهادتون vrizon ه؟
Vrizon یاat@tفرقی نداره هرکدام بود بگیر. فقط اول آنلاک بودن رو چک کن. دوم اسمبل آمریکا بودن.وسایل. هم همشون چینه.

lord of moto
22-07-2015, 10:52
هیچ فرقی بین اسمبل چین با آمریکا وجود نداره فقط آمریکا کلاس بیشتری داره
حتما دیواس رو چک کنید مشکل نداشته باشد مخصوصا پیکسل سوزی و ...
به فروشنده هم بگید در فاکتور رسمی قید کند که دستگاه ریفربیش نیست

hadi447
22-07-2015, 11:11
پیکسل سوزی چی هست؟ :)
این مدلهای XT فلان چن مدله چنتا هست کدوم بهتره؟

lord of moto
22-07-2015, 22:32
پیکسل سوزی چی هست؟ :)
این مدلهای XT فلان چن مدله چنتا هست کدوم بهتره؟

کل مدل ها https://en.wikipedia.org/wiki/Moto_X_%282nd_generation%29
پیکسل سوزی https://en.wikipedia.org/wiki/Defective_pixel

hadi447
30-07-2015, 13:03
آق من ـخر سر گرفتم..خیلی عالیه ..یکم به نظرم باتریش ظعیفه ولی بازم خوله روزی 1بار میزنم.
از این بانک پاوراشو سایتی داره واسه خرید؟

vahidtato
30-07-2015, 16:36
آق من ـخر سر گرفتم..خیلی عالیه ..یکم به نظرم باتریش ظعیفه ولی بازم خوله روزی 1بار میزنم.
از این بانک پاوراشو سایتی داره واسه خرید؟

مبارکت باشه
اگه منظورت moto micro power pack هست که تو سایت موتو هست فکرکنم آمازون و خود موتو داره من که جایی پیدا نکردم
ولی پاوربانک دیگه دیجی کالا داره

hadi447
01-08-2015, 14:31
بله فقط سایت امازون داره..به نظرتون www.laklakgroup.com مطمئنه مثه ایرانشیپینگ؟

vahidtato
01-08-2015, 21:45
بله فقط سایت امازون داره..به نظرتون www.laklakgroup.com مطمئنه مثه ایرانشیپینگ؟
بله به نظر معتبره قیمت هم زیاد بالا نیست.قیمتشو در بیارید اگه خوب بود بگید منم یکی سفارش بدم میشه دو تا تخفیف بگیریم
راستی گوشیو چند گرفتی؟

hadi447
02-08-2015, 08:57
من 1350 گرفتم.بامبو..خیلی کم شده بود. من 10 .15 روز دیگه پول دستم بیاد سفارش میدم.قبل خرید بهتون خبر میدم

lord of moto
03-08-2015, 03:13
اگر می تونید صبر کنید و موتو ایکس استایل بخرید فوق العاده است

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=1012096&stc=1&d=1438560801

hadi447
12-08-2015, 09:16
من یه مشکلی دارم ..وقتی گوشیوقفل میکنم بعد چند دقیقه wifa رو قطع میکنه. تنظیماتی داره؟ من تو تظمیاتش حالتای sleep ام عوض کردم ولی حل نشد.!!

vahidtato
14-08-2015, 09:07
تو قیمت wifiهمونجا که لیست Wi-Fi های موجود رو نشون میده از سمت راست پایین گزینه advance رو انتخاب بعد Wi-Fi during sleep رو روی never بزار

hasteel
04-09-2015, 17:44
سلام دوستان
من یهmoto x2014 بااپراتور ‌verizon گرفتم.البته انلاکه چون همه سیم ها رو آنتن میده.
وقتی خریدم ۴.۴.۴ بود به ۵ آپدیت کردم.تو سایت موتورولا زده آپدیت ۵.۱ براش اومده،ولی هرکاری میکنم آپدیت نمیشه،لطفا راهنمایی کنید.
با v p n روی گوشی هم نشد.
یه سوال دیگه
چطوری میتونم رام بریزم یا روت کنم
ببخشید طولانی شد:au:

maad_empire
05-09-2015, 14:40
از کجا میشه فهمید گوشی رفر هست یا نه؟
مشخصه ظاهری خاصی داره؟
ممنون

hasteel
05-09-2015, 22:32
کسی جواب مارو نمیده:ac:

lord of moto
19-09-2015, 00:33
بالاخره موتو ایکس 2013 به اندروید 5.1 آپدیت شد

http://www.gsmarena.com/verizons_original_moto_x_finally_receives_android_ 51_update-news-14010.php

hasteel
23-09-2015, 01:44
سلام دوستان
کسی میدونه به روشی میشه موتو ایکس 2014 بااندروید 5.1 ویرزون رو روت کرد.

lord of moto
24-09-2015, 23:36
سلام دوستان
کسی میدونه به روشی میشه موتو ایکس 2014 بااندروید 5.1 ویرزون رو روت کرد.

مدل عددی لطفا بگید

hasteel
25-09-2015, 19:58
xT1096

hasteel
29-09-2015, 00:07
کسی جواب نمیده:bc:

lord of moto
02-10-2015, 12:45
کسی جواب نمیده:bc:

این http://forum.xda-developers.com/moto-x-2014/development/img-totalx-root-tether-busybox-sqlite-t3101853 یا mofo باید جواب بده امتحان کنید نتیجه رو بگید

hasteel
11-10-2015, 01:18
باتشکر از شما
انگلیسی هست ومن متوجه نمیشم.
خواهشا اگه میشه ترجمه شده اش رو معرفی کنید
بام ممنون که راهنمایی کردی

hasteel
11-10-2015, 01:19
باتشکر از شما
خواهشا اگه میشه ترجمه شده اش رو معرفی کنید😡😥

lord of moto
20-10-2015, 23:07
باتشکر از شما
خواهشا اگه میشه ترجمه شده اش رو معرفی کنید😡😥

چون ضعف در زبان انگلیسی دارید توصیه می کنم از یک متخصص کمک بگیرید
انجامش ریسک بالایی دارد

senior13sh
12-01-2016, 17:16
سلام خدمت دوستان
در مورد تعویض رام گوشی moto x play کسی هست راهنمایی کنه !؟

m.v.l.metc
17-03-2016, 14:13
سلام خدمت دوستان
در مورد تعویض رام گوشی moto x play کسی هست راهنمایی کنه !؟

بهتره این کار رو انجام ندی
یا می خوای انجام بدی به سایتای خارجی برو و انجام بده

imfederico
04-04-2016, 21:39
سلام من یک سال هاست موتورولا موتو ایکس ۲۰۱۳ دارم وریزون آنلاک فکتوری ایکس تی ۱۰۶۰
اندروید ۴.۲.۲ روش بود و تا الان هرچی زدم آپدیت بشه نشده و میگه لازم نیست . چیکار باید بکنم مییتونید کمکم کنید کنید ؟

lord of moto
04-04-2016, 22:56
سلام من یک سال هاست موتورولا موتو ایکس ۲۰۱۳ دارم وریزون آنلاک فکتوری ایکس تی ۱۰۶۰
اندروید ۴.۲.۲ روش بود و تا الان هرچی زدم آپدیت بشه نشده و میگه لازم نیست . چیکار باید بکنم مییتونید کمکم کنید کنید ؟

فندوق شکن خوب و بدون سیم کارت امتحان کن

imfederico
05-04-2016, 23:50
فندوق شکن خوب و بدون سیم کارت امتحان کن

صایفون خوب نیست ؟
دستی نمیشه آپدیت کنم ؟

lord of moto
06-04-2016, 13:04
صایفون خوب نیست ؟
دستی نمیشه آپدیت کنم ؟

فرقی نمیکنه مهم اینه که آی پی تون برای امریکا یا اروپا باشه

kiwi
14-04-2016, 21:25
سلام دوستان
من امروز این گوشی رو خریدم امیدوارم از خریدش پشیمون نشده باشم و همونی باشه که میخوام
تا رسیدم زدم داره به اندروید 6 آپدیت میکنه
توی جعبه هندزفری نبود و فروشنده گفت هندزفروی روی موتورولا نیست، درسته این حرف؟
و اینکه گفت حسگر اثر انگشت داره، چند جا دیدم زدن نداره

lord of moto
15-04-2016, 12:38
سلام دوستان
من امروز این گوشی رو خریدم امیدوارم از خریدش پشیمون نشده باشم و همونی باشه که میخوام
تا رسیدم زدم داره به اندروید 6 آپدیت میکنه
توی جعبه هندزفری نبود و فروشنده گفت هندزفروی روی موتورولا نیست، درسته این حرف؟
و اینکه گفت حسگر اثر انگشت داره، چند جا دیدم زدن نداره

موتو ایکس سری اول هنزفری sol republic داره و حسگر اثر انگشت هم نداره

kiwi
19-04-2016, 13:30
سلام دوستان من moto x play خریدم

این مدل شارژ سریع داره؟ آخه روی شارژش 2 تا یو اس بی داره اما جفتش مثل هم هستن تقریبا

و اینکه جنس بدنه اش چیه؟ به پلاستیک نمیخوره فروشنده گفت فیبر کربنه و تا حدودی ضد ضربه و ضد آب هست

kiwi
19-04-2016, 13:46
دوستان تاپیک رو میخواندم نوشتین گوشی های ریفر زیاده
راهی هست برای چک کردن؟
چون 1 هفته مهلت تستم پنجشنبه تموم میشه
ممنون

lord of moto
19-04-2016, 21:49
kiwi سلام و درود
مبارک باشه
بعید می دونم به این جدیدی ریفربیش شده باشه
این گوشی از قابلیت توربو شارژر برخوردار است اما شارژر سریع همراه ندارد شارژر همراه هم یک شارژر دو پورت سری دروید می باشد که قابلیت شارژر کدن همزمان دو تلفن را دارد
برای بررسی هم می توانید از لینک زیر کمک بگیرید

http://www.fonearena.com/blog/157304/motorola-moto-x-play-unboxing.html

در ضمن اینجا تاپیک موتو ایکس می باشد برای گوشی شما می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=297135

yasinfdp
09-06-2016, 17:53
سلام دوستان
رام رسمی واسه moto x 2014 xt1085 کجا میتونم پیدا کنم؟ اصلا گیر میاد واسه دانلود؟

lord of moto
09-06-2016, 21:37
سلام دوستان
رام رسمی واسه moto x 2014 xt1085 کجا میتونم پیدا کنم؟ اصلا گیر میاد واسه دانلود؟

با لینک دانلود مستقیم خدمت شما

http://firmware.center/firmware/Motorola/Moto%20X%20%282nd%20gen-2014%29/Stock/XT1085/

yasinfdp
10-06-2016, 09:04
ممنون دوست عزیز واسه لینک رام... lord of moto
روش نصبش چجوریه؟؟؟:bk::ah::sign_help:

yasinfdp
11-06-2016, 17:55
کسی نیست

Sent from my victara using Tapatalk

ehsan1344
20-06-2016, 03:32
سلام به دوستان متخصص
بنده یک گوشی موتوایکس ۲۰۱۴ آنلاک ورایزون آوردم برای یکی از اقوام.
بعد خواستم اندروید گوشی رو آپدیت کنم از ۴.۴.۴ شد ۵ و از ۵ به ۵.۱ بعد دوباره دیدم آپدیت داره زدم آپدیت بشه و مشغول کار خودم شدم. بعد یه مدت دیدم گوشی هی ویبره میزنه و روی صفحه اون روبوت اندروید اومده و نوشته No Command و بعداز چند لحظه ریست میشه و دوباره همون روبوت میاد.
از دوستام کمک گرفتم تا فلشش کنم اما ظاهرا گوشی بریک شده و دیگه قابل استفاده نیست چون بوت لودرش آنلاک نیست و آنلاک شدنشم منوط به Enable OEM Unlock هست که باید از داخل گوشی انجام بشه که با توجه به بالا نیومدن گوشی اینکار عملا ممکن نیست.
حالا بازم اینجا قضیه رو گفتم شاید دوستان بتونن کمکی کنن.

yasinfdp
21-06-2016, 09:52
سلام به دوستان متخصص
بنده یک گوشی موتوایکس ۲۰۱۴ آنلاک ورایزون آوردم برای یکی از اقوام.
بعد خواستم اندروید گوشی رو آپدیت کنم از ۴.۴.۴ شد ۵ و از ۵ به ۵.۱ بعد دوباره دیدم آپدیت داره زدم آپدیت بشه و مشغول کار خودم شدم. بعد یه مدت دیدم گوشی هی ویبره میزنه و روی صفحه اون روبوت اندروید اومده و نوشته No Command و بعداز چند لحظه ریست میشه و دوباره همون روبوت میاد.
از دوستام کمک گرفتم تا فلشش کنم اما ظاهرا گوشی بریک شده و دیگه قابل استفاده نیست چون بوت لودرش آنلاک نیست و آنلاک شدنشم منوط به Enable OEM Unlock هست که باید از داخل گوشی انجام بشه که با توجه به بالا نیومدن گوشی اینکار عملا ممکن نیست.
حالا بازم اینجا قضیه رو گفتم شاید دوستان بتونن کمکی کنن.
اینجا کسی جواب نمیده[emoji53]

Sent from my victara using Tapatalk

lord of moto
15-09-2016, 22:18
CyanogenMOD 14 اندروید N

https://androidfilehost.com/?fid=24651430732238275

magicpc
04-01-2017, 17:10
سلام و درود بر دوستان ... بعد از وقفه طولانی دوباره به جمع عشقی موتورولا بازان اومدم .
دوستان بندخ قصد خرید Moto X 2nd Generation دارم . کلا که خوبه اما ضد و نقیض در مورد رنگ زرد نمایشگر که کاملا حس میشه شنیدم . آیا کسی اینجا داره این گوشی رو ؟ یا اصلا پیشنهاد میدید بگیرم یا نه؟

magicpc
05-01-2017, 09:44
:al::al::al::al: