PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا رام ها برای بقیه خوب و برای شما بد اجرا میشن؟!

armin_gera
18-02-2014, 20:20
سلام به همگی
از اونجایی که همه میدونیم به علت حافظه داخلیه ی کم hd2 رام های برای داشتن فضای بیشتر برای نصب برنامه و بعضا داشتن سرعت بالا (رام های nativ sd ) از روش data on ext و... استفاده میکنن
این روش کاملا وابسته به مموری هست این مموری هست که سرعت روون بودن و دیگر مشخصات رام رو مشخص میکنه
به کرار دیده شده که بعضی رام ها برا بعضی افراد محشر هستن و برای بعضی ها افتضاح!! و شکایت افراد رو در پی داشته که رام ها خوب نیستن گوشی دیگه قدیمی شده اصلا درست کار نمیکنه و و و ...
تمام مشکل از مموری هست!
حدود سال قبل من یک مموری 16 گیگ پاتریوت کلاس 10 با گارنتی خریداری کردم و از اونجایی که پاتریوت مارک خیلی معتبری هست من بقیه مموری های بازار رو کنار گذاشتم و این مارک رو با قیمتی بیشتر تهیه کردم
اون موقع ها هنوز رام های وابسته به مموری کامل نبودن و کندی و مشکلات رام رو همه پای ناقص بودن رام میگذاشتن
مدتی پیش میخواستم یه رام خوب بزنم و رامو جدید کنم که دیدم ای بابا من هرچی رام میزنم با کندی و مشکل و ... اجرا میشه و کلا ناپایدار و... در صورتی که 90% افراد به شدت راضی بودن ( مثال 02_PIXELDROID_JB_AOPK_4.2.2_V7.0_FINAL_11_08_2013 ) که برا من و چند نفر دیگه افتضاح بود و من چون به مارک مموری اعتماد داشتم و رو کامپیوتر با 22mb/s رایت میکرد و کلاس 10 بود عمرا به مموری شک نمیکردم
تا اینکه یه مموری 8 گیگ کلاس 2 نوکیا گیر اوردم و گفتم بزا با این مموری امتحان کنم
نتایج کاملا متفاوت بود!! با کلاس 2 رامی خیلی خیلی روون و پایدار و سریع دارم!! با سرعت و مصرف خیلی خوب!!
و اینجا بود که متوجه شدم کسایی که از راما شکایت میکنن مشکل مموری دارن نه رام نه گوشی
میخوام تو این تاپیک کسایی که از مموریشون راضی هستن و رام ها خیلی خوب با گوشی و مموری مچ میشه مموری هاشونو معرفی کنن و کسایی که اطلاعاتی درباره بهترین نوع مموری از احاظ کلاس و... دارن این اعلاعاتو اینجا با بقیه به اشتراک بزارن و بتونیم بهترین مموری برای اندروید رو مشخص کنیم چون خودم سال قبل که رفتم مموری بخرم همه میگفتن اگه کلاس مموری بالا باشه سرعت میشه خدا و... و اگه کلاس 10 باشه دیگه سرعت آخرشه و...
ولی من با کلاس 10 پاتریوت که سال قبل 60 تومن خریدم همیچین نتیجه ی بدی گرفتم و کلاس 2 خیلی بهتر بود
با تشکر منتظر نظرات و راهنمایی هاتون هستم

majidw980
18-02-2014, 22:00
درود
من خودم اچ دی 2 داشتم ی رم ترنسند 16 کلاس 4 داشتم همش هنگ میکرد و اصلا نمیتونستم بلوتوس بگیرم و بفرستم خلاصه کلی اذیتم میکرد اونو با ی توشیبا 16 کلاس 4 که رو گوشیه دوستم مشکل داشت عوضش کردم تمام مشکلاتم حل شده بود و اذیتم نمیکرد بیشتر به مچ بودنشه تا کلاس مموری مخصوصا که قدیمی هم هست سخت افزار خیلی میتونه وابسته باشه و ممکنه اصلا کلاس 10 رو این گوشی جواب نده و این مسایل پیش بیاد چون من خودم الان ی 16 پتریوت کلاس 10 دارم چه روی سنسیشنم که بود و چه روی اس 4 و چه روی گلکسی یانگ بهیچ عنوان مشکلی ندارم باهاش
موفق باشی عزیز

armin_gera
19-02-2014, 13:37
درود
من خودم اچ دی 2 داشتم ی رم ترنسند 16 کلاس 4 داشتم همش هنگ میکرد و اصلا نمیتونستم بلوتوس بگیرم و بفرستم خلاصه کلی اذیتم میکرد اونو با ی توشیبا 16 کلاس 4 که رو گوشیه دوستم مشکل داشت عوضش کردم تمام مشکلاتم حل شده بود و اذیتم نمیکرد بیشتر به مچ بودنشه تا کلاس مموری مخصوصا که قدیمی هم هست سخت افزار خیلی میتونه وابسته باشه و ممکنه اصلا کلاس 10 رو این گوشی جواب نده و این مسایل پیش بیاد چون من خودم الان ی 16 پتریوت کلاس 10 دارم چه روی سنسیشنم که بود و چه روی اس 4 و چه روی گلکسی یانگ بهیچ عنوان مشکلی ندارم باهاش
موفق باشی عزیز
والا فک کنم تو همین انجمن بود که یه نفر میگفت کلاس 10 برا این کار خوب نیست و کلاس 6 بهتره و... دقیق یادم نیست ولی یادمه همچین بحثایی بود و مموری ها پارامتر های دیگه ای جز کلاس هم داشتن که اونا مهم بودن

saeeddddd
19-02-2014, 15:31
واسه من اسم نداره!فقط زده micro sd hc
که کلاس 6 هم هست!راضیم!

wisam
19-02-2014, 17:06
والا فک کنم تو همین انجمن بود که یه نفر میگفت کلاس 10 برا این کار خوب نیست و کلاس 6 بهتره و... دقیق یادم نیست ولی یادمه همچین بحثایی بود و مموری ها پارامتر های دیگه ای جز کلاس هم داشتن که اونا مهم بودن

اون زمان هر چه تاکید میکردیم بابا بهترین گزینه برای مموری کلاس 4 یا 6 هست کسی توجه نمیکرد

میگفتیم خود کوکر هم پیشنهادش همینه میگفتن هر چه کلاسش بیشتر حالش بیشتر:4:
خلاصه از ما اصرار بود از بعضی ها انکار. به همین سادگی:dq:

armin_gera
19-02-2014, 21:34
اون زمان هر چه تاکید میکردیم بابا بهترین گزینه برای مموری کلاس 4 یا 6 هست کسی توجه نمیکرد

میگفتیم خود کوکر هم پیشنهادش همینه میگفتن هر چه کلاسش بیشتر حالش بیشتر:4:
خلاصه از ما اصرار بود از بعضی ها انکار. به همین سادگی:dq:
اتفاقا آقا ویسام یادمه فک میکنم اره شما بودید که میگفتید کلاس 6 خوبه ولی ما ... :cd: دقیق اون روزا یادمه :ag: ولی دیگه کار از کار گذشته :be: بابا از کجا میدونستیم خوب :cg:
کلاس 8 خوب نیست؟همون بریم دنبال کلاس 6؟ بهترین کلاس چنده؟

Amin07
20-02-2014, 20:37
منم با بقیه به شدت موافقم من انواع واقسام مموری ها رو چک کردم و بهترین حالت رو از یک مموری 8 گیگ کلاس 2 که فابریک گوشی ساتیو ( سونی اریکسون ) بود گرفتم
و در حال حاضر کیت کت ورژن 4.3 تایتونگ رو دارم و انقدر خوبه که حتی دلم نمیاد ورژن جدید 4.4 روش نصب کنم

armin_gera
22-02-2014, 20:53
چه چیز در مموری ها باعث میشه که رام سرعتش بیشتر باشه؟این تنوع سرعت به خاطر کدوم مشخصه ی مموری هست؟

hu016865
22-02-2014, 21:26
به دلیل هماهنگ بودن سرعت مموری کارت با حافظه خود گوشی.

armin_gera
22-02-2014, 22:27
خوب مثلا مموری کلاس 10 با کلاس 4 چه فرقی در هماهنگی دارن؟ والا تا جایی که یادمه انگار علاوه بر سرعت رید و سرعت رایت یه مشخصه یا دوتای دیگه هم بود که یه عددی بودن مثلا 4.5 و... یادم نمیاد چی بودن منتها اونا پارامترای تاثیر گذار بودن

amir_shah
18-03-2014, 19:28
عاقا ما کلاس 10 ترنسند داریم و راضییم
قبلش کلاس 6 نوکیا داشتم که هی فرمت میشد.
راستی اینجا عین قبرستون شده دیگه مث قدیما نیست ، هیولا سوارا پیر شدن و ی سریاشونم بازنشست ...

RedOne
18-03-2014, 19:59
عاقا ما کلاس 10 ترنسند داریم و راضییم
قبلش کلاس 6 نوکیا داشتم که هی فرمت میشد.
راستی اینجا عین قبرستون شده دیگه مث قدیما نیست ، هیولا سوارا پیر شدن و ی سریاشونم بازنشست ...

نه ما هستيم ولي خسته ايم :D بايد يه رام جديد بياد تا بحث باز شه

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

™EXITMOOD
04-06-2014, 11:18

آره من بودم و دلایلش رو هم همون زمان گفتم... البته این یک نظره و قطعی نیست. خود من مموری کلاس 2 ای که همراه خود گوشی بود رو تو این چند سال داشتم و مشکلی هم نداره. به نظر من هم بیشتر مچ بودن مهمه تا کلاس مموری.